Strona 12 z 13 < 1 2 ... 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#2326729 - 09/05/2008 18:23 Re: Kadra by LEO [Re: antyfutbol]
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
Co do Rogera - wydaje mi sie, ze jak by byl ktos lepszy od niego to pewnie by gral za niego. W chwili obecnej nie ma chyba takiego zawodnika wiec nie mam nic naprzeciwko, ze Roger bedzie biegal z Orlem.

Do góry
Bonus: Unibet
#2326730 - 09/05/2008 18:24 Re: Kadra by LEO [Re: Chaoz]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
A moze Leo zaskoczy wszystkich i nie wezmie Rogera. To bylaby na pewno odwazna decyzja, ktora dalaby mu szacunek juz chyba wszystkich kibicow

Do góry
#2326731 - 09/05/2008 18:25 Re: Kadra by LEO [Re: antyfutbol]
katowiczanin Offline
La Pulga

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 24306
Skąd: Katowice/Barcelona
Kowalewski out \:o nie rozumiem czemu go odrzucił :| gra regularnie i jest solidnym bramkarzem a Fabiański grzeje ława...

Do góry
#2326733 - 09/05/2008 18:26 Re: Kadra by LEO [Re: antyfutbol]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
wezmie bo przy naszych drwalach roger to oaza techniki

Do góry
#2326734 - 09/05/2008 18:27 Re: Kadra by LEO [Re: antyfutbol]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: michael89
A moze Leo zaskoczy wszystkich i nie wezmie Rogera. To bylaby na pewno odwazna decyzja, ktora dalaby mu szacunek juz chyba wszystkich kibicow
Małe szanse... Bo niby po co załatwiali mu szybko obywatelstwo? Po to żeby nie pojechał na ME? To byłby swego rodzaju policzek dla kancelarii Prezydenta i samego Kaczyńskiego, że przyspieszył procedurę a ten nie pojedzie...

Do góry
#2326736 - 09/05/2008 18:29 Re: Kadra by LEO [Re: Chaoz]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: Chaoz
@tomo
"Liczy się tylko to kto w jakiej formie jest teraz "
"Tego, że Roger jest w dobrej formie nie powiedziałem i powiedzieć nie mam zamiaru..."

to w tą czy w drugą
zaprzeczasz sam sobie.

Nie zaprzeczam... ja nigdzie nie wychwalam powołania Rogera, ja mówię tylko, że na Euro nie powołuje się za zasługi z eliminacji.

Do góry
#2326764 - 09/05/2008 19:00 Re: Kadra by LEO [Re: tomo]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Ale chodzi mi o to że piszesz że na EURO powinni jechać ci co TERAZ prezentuj dobrą formę a nie w czasie eliminacji. RACJA.
a potem piszesz że Roger jest w słabej formie? To jak to jest w słabej formie i pojedzie? Coś nie halo.
Powtórzę się: w jakiej morderczej formie powinien być Wichniarek skoro ma decydować obecna forma a na EURO jedzie manekin Matusiak który nie grał w pełnym wymierza o coś konkretnego od X czasu?!

Do góry
#2326767 - 09/05/2008 19:01 Re: Kadra by LEO [Re: antyfutbol]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: michael89
A moze Leo zaskoczy wszystkich i nie wezmie Rogera. To bylaby na pewno odwazna decyzja, ktora dalaby mu szacunek juz chyba wszystkich kibicow

jakby miał nie zabrać Rogera to po co ta cała szopka z przyspieszonym obywatelstwem bez względu na wszystko byle tylko zdążyć z powołaniem?
Po to żeby Roger już dostał ofertę z Rosji? ;\)

Do góry
#2326778 - 09/05/2008 19:10 Re: Kadra by LEO [Re: antyfutbol]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Originally Posted By: michael89
No bez przesady najlepsza pake to mielismy na MS w Korei, ale zabraklo wtedy trenera dobrego.


Myślę, że wiele nam wtedy zabrakło. Faktycznie wtedy była zdecydowanie najsilniejsza drużyna. Na pewno tamci reprezentacji grali w lepszych klubach niż Ci obecnie. Wtedy było Schalke, Liverpool, Olympique Marsylia, Panathinaikos itp. A teraz jeżeli ktoś gra za granicą to przeważnie odgrywa rolę rezerwowego.
Ale wracając tego co zabrakło to na pewno doświadczenia, zwłaszcza chyba ludziom odpowiedzialnych za organizację wyjazdu. Nie uregulowana sytuacja ze sponsorami itp.
Dzisiaj jedziemy jako drużyna, która ma na papierze 3 miejsce i tak zastanawiając się to może być sytuacja, że wrócimy z wielkiej imprezy z gorszym dorobkiem niż z dwóch ostatnich. Tam wygraliśmy jeden mecz, a teraz o tej jeden będzie bardzo trudno. Z Niemcami i Chorwatami faworytami nie będziemy. A Austria jako gospodarz może liczyć na pomoc "ścian". Dlatego jeżeli przyjedziemy z 3-1 punktów to nie będę zaskoczony.

Do góry
#2326846 - 09/05/2008 19:37 Re: Kadra by LEO [Re: katowiczanin]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Originally Posted By: katowiczanin
Kowalewski out \:o nie rozumiem czemu go odrzucił :| gra regularnie i jest solidnym bramkarzem a Fabiański grzeje ława...

Kowalewski jest w słabej formie. Taka prawda. Zawalił kilka bramek w tej rundzie. Chociażby z Legią (Roger), czy też w ostatnim meczu z Widzewem. Poza tym dosyć niepewnie się prezentuje. Mielcarz zastąpił go w kilku meczach i wcale nie był gorszy

Do góry
#2326897 - 09/05/2008 19:54 Re: Kadra by LEO [Re: pescar]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: pescar
[quote=michael89]No bez przesady najlepsza pake to mielismy na MS w Korei, ale zabraklo wtedy trenera dobrego.


Ta cala PAKA Z KOREI to byli trampkarze w porownaniu z druzyna Gorskiego, Gmocha czy Piechniczka, ale...zostawmy to ,dzieli te mistrzostwa zbyt duzy szmat czasu.

Chcialbym jedynie przypomniec ,ze do Korei polska reprezentacja nie pojechalaby ,gdyby nie....OLISADEBE.

Pewnie tak samo, jak dzis Rogera,ci sami szczekacze nazywali Go malpa i kwestionowali Jego polskie obywatelstwo.

Zascianek i duszny wychodek widac i czuc w tym temacie, gdy czyta sie wypowiedzi pietnujace Rogera.

Odnosze wrazenie ,ze jakby sobie zlamal noge ,to wielu "prawdziwych Polakow" dostaloby orgazmu \:D

Wszak to takie bardzo polskie ,najbardziej nas cieszy niepowodzenie innych.

Decyzje LB od poczatku do dnia dzisiejszego byly trafne ,tak wiec mam nadzieje ,ze nadal bedzie je podejmowal niezaleznie i nie bedzie sobie zawracal glowy pseudokrytyka ,jaka zewszad go otacza.

Do góry
#2326925 - 09/05/2008 20:00 Re: Kadra by LEO [Re: antyfutbol]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: michael89
A moze Leo zaskoczy wszystkich i nie wezmie Rogera. To bylaby na pewno odwazna decyzja, ktora dalaby mu szacunek juz chyba wszystkich kibicow



Litosci \:D


Uwazasz ,ze przyspieszono nadanie obywatelstwa Rogerowi ,bez wiedzy i akceptacji LB i po to ,by utrudnic Mu podejmowanie decyzji ?

Gdyby go nie zabral na ME nalezaloby postawic pytanie¨: "To po co byla ta cala zadyma z obywatelstwem ?"

Dla mnie bylby to kompletny brak logiki, no ale na zlodziejskim folwarku PZPN wszystko jest mozliwe.

Do góry
#2327621 - 09/05/2008 23:35 Re: Kadra by LEO [Re: Amkwish]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: pescar
[quote=michael89]No bez przesady najlepsza pake to mielismy na MS w Korei, ale zabraklo wtedy trenera dobrego.


Ta cala PAKA Z KOREI to byli trampkarze w porownaniu z druzyna Gorskiego, Gmocha czy Piechniczka, ale...zostawmy to ,dzieli te mistrzostwa zbyt duzy szmat czasu.

Chcialbym jedynie przypomniec ,ze do Korei polska reprezentacja nie pojechalaby ,gdyby nie....OLISADEBE.

Pewnie tak samo, jak dzis Rogera,ci sami szczekacze nazywali Go malpa i kwestionowali Jego polskie obywatelstwo.

obywatelstwa nikt nie kwestionuje , narodowosc owszem, od strzelanych bramek polakiem sie nie stał, dla mnie pilka jest prosta - zadnych kolorowych w kadrze, reprezentacja narodowa to reprezentacja narodowa,
Originally Posted By: amkwish

Zascianek i duszny wychodek widac i czuc w tym temacie, gdy czyta sie wypowiedzi pietnujace Rogera.

daruj sobie te okelpane frazesy, jak bede chcial cos takiego poczytac to wejde na portal wyborczej

Zgadzam sie z twierdzeniem ze w 2002 mielismy najsilniejszą druzyna w ciagu ostatnich kilkunastu lat, ale coz, kadra zamienila sie w klub towarzyski, engelowi zaczeli wchodzic na głowe i sie skonczylo jak sie skonczylo,

Grupe mamy przeoraną , wiec jesli z niej wyjdziemy to zwroce Leo honor, poki co nie uwazam go za jakiegokolwiek zbawce, bo nieliczac jednego meczu z Portugalia w Chorzowie w pozostalych eliminacyjnych gralismy to samo lub gorzej niz za Engela i Janasa

Do góry
#2327634 - 09/05/2008 23:39 Re: Kadra by LEO [Re: tyson]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Spokojnie - już się pisze, że CSKA i bodajże jakieś francuskie kluby chcą Rogera. I to za niemałą sumkę.

Pójdzie do któregoś z tych klubów i szybciutko zapomni o polskim obywatelstwie - tak jak Olisadebe zapomniał po MŚ.

Wtedy będziemy mieli go z głowy, ale na ME swoje na ławce pewnie odsiedzi.

Do góry
#2327655 - 09/05/2008 23:46 Re: Kadra by LEO [Re: Bzyku]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Bzyku
Spokojnie - już się pisze, że CSKA i bodajże jakieś francuskie kluby chcą Rogera. I to za niemałą sumkę.

Pójdzie do któregoś z tych klubów i szybciutko zapomni o polskim obywatelstwie - tak jak Olisadebe zapomniał po MŚ.

Wtedy będziemy mieli go z głowy, ale na ME swoje na ławce pewnie odsiedzi.


Niech pojdzie, grajac w dobrym klubie nie stanie sie gorszym pilkarzem.

Legia troche zarobi ,moze zrobi za te pieniadze jakies udane transfery i bedzie w stanie powalczyc z Wisla o mistrza.

Jakie tu nie-korzysci sie jawia po ewentualnym transferze Rogera po ME ?

Olisadebe sam byl sobie winien, bo nie okazal sie profesjonalista ,choc oczywiscie perspektywy mial duzo lepsze niz "dzisiejszy" Roger.

Jezeli ktos uwaza ,ze nadanie polskiego obywatelstwa promuje jakiegos grajka na arenie miedzynarodowej to zycze duzo zdrowia

Musi jeszcze zagrac na tych mistrzostwach i to tak ,by go jakis przyzwoity klub chcial.
Samym siedzeniem na lawie niczego nie wskora.

Do góry
#2327660 - 09/05/2008 23:49 Re: Kadra by LEO [Re: Bzyku]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Ja czytałem, że pytają się o niego CSKA i Dynamo Moskwa oraz Besiktas Stambuł. A co ciekawe w tych krajach obywatelstwo kraju UE nic nie daje więc nie jest to spowodowane przyjęciem naszego obywatelstwa.
Swoją drogą 4,5 mln euro za kogoś takiego? Latem ubiegłego roku 9,5mln euro, teraz już mówi się o 4,5mln. Szkoda tylko, że ta kasa nie idzie na wzmocnienia, bo można by było kupić naprawdę zajebistych grajków

Do góry
#2328685 - 10/05/2008 04:10 Re: Kadra by LEO [Re: podstawek]
zxp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2006
Postów: 10972

Do góry
#2328750 - 10/05/2008 04:51 Re: Kadra by LEO [Re: zxp]
pacyfista Offline
Sherlock Holmes

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 82086
Skąd: jawor/bremen


Fakt ,jest taki ze kadrowo jestesmy z roku na rok slabsi,
ale nie ma co plakac.Mam tylko nadzieje ze zagramy na euro
w meczach grupowych tak jak w wygranym meczu z Portugalia w eliminacjach.Mecz mozna przegrac ,ale po walce ,nie jak w poprzednich turniejach za Engela ,Janasa ,kiedy kadrowicze grali z powiazanymi jajami i bez swiezosci.Ja zabralbym na euro na pewno wnuka jednego z 4 pancernych Jelenia.Roger tez powinien pojechac

Do góry
#2328758 - 10/05/2008 04:54 Re: Kadra by LEO [Re: pacyfista]
kelmaj Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2008
Postów: 2088
\:D o kurva 4.5mln za tego niby polaka???

Do góry
#2328843 - 10/05/2008 05:39 Re: Kadra by LEO [Re: Amkwish]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
[
Jezeli ktos uwaza ,ze nadanie polskiego obywatelstwa promuje jakiegos grajka na arenie miedzynarodowej to zycze duzo zdrowia

Musi jeszcze zagrac na tych mistrzostwach i to tak ,by go jakis przyzwoity klub chcial.
Samym siedzeniem na lawie niczego nie wskora.[/quote]

sorry, ale jak myslisz jakie ma on ambicje? Raczej Real, Chelsea itp odpadaja i 250 nastepnych klubow albo i wiecej. Startujac z Legi moze liczyc na Austrie, Norwegie itp. A nasze obywatelstwo chyba mu do tego potrzebne. Dostanie szanse na Euro przejdzie do innego klubu a na eleminacje do MS bedzie przesylal L4. Dla mnie pierwszy zawodnik do skreslenia z listy.

Do góry
Strona 12 z 13 < 1 2 ... 10 11 12 13 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, ElNinho[mmdea], wHiTe_StAr, igea23, VVega), 3560 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582872 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07