Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#2219939 - 01/04/2008 08:09 Hazard!! Jak to u Was jest ?
zxp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2006
Postów: 10972
Witam

Postanowilem zalozyc ten temat bo nigdzie go nie widzialem jestem ciekaw waszych opinii i odczuc

Do rzeczy bukmacherka jest w moim zyciu okolo 8 lat i zauwazylem ostatnio ze staje sie calym moim zyciem teraz czytam troche na innym forum anonimowych hazardzistow i widze ze moze to byc bardzo powazny problem, acząłem sie zastanawiac nad tym jakies 2tyg temu, kiedy to w 3 dni poplynolem spora kase jak dla mnie prawie 20tys, zawsze gralem "racjonalnie" raz za wiecej raz za mniej (stawki od 50-1000pln)od tego feralnego tyg nie gram juz prawie 2 tyg ale starsznie mnie caignie do grania zerkam na wyniki na forum przegladam newsy sportowe itp itd z tym ze nie gram

Widze po tematach uzytkownikow ze co "wytrawniejsi" gracze (co grAja za troche wiecej niz 2pln) robia przerwy tez sa klebkiem nerwow i odpuszczaja na tydzien 10 dni, ale zawsze wracaja i graja nadal

Powiem wam ze troche sie przerazilem czytajac tamto forum bo schematy sa identyczne i zawsze sie powtarzaja i pomalu dostrzegam je u siebie dlatego mowie zapytam na forum "hazardzistow"

Wiem ze dla niektorych typerow temat moze wydawac sie smieszny no ale dajmy np przyklad Grosickiego, a co tam Grosicki przyklad kazdego z nas stalych bywalcow forum i punktow bukmacherskich, kazdy z nas zna grajace tam twarze w moim wypadku sa one niezmienne od co najmniej 5 lat i ja tez sie do nich zliczam zaczyna mnie to troche zastanawiac

P.S to nie prima aprilis i jescze nie zbzikowalem \:D ale zaczynam sie nad tym zastanawiac

Do góry
Bonus: Unibet
#2219956 - 01/04/2008 08:20 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: zxp]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397

Do góry
#2219959 - 01/04/2008 08:22 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: _Korver_]
zxp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2006
Postów: 10972
okej dzieki !! nie moglem tego znalezc a przypuszczalem ze powinno byc:) w taki razie temat chyba do zamkniecia

Do góry
#2220344 - 01/04/2008 17:21 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: zxp]
zludna Offline
old hand

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 1130
Skąd: Miami
Ja pragnę przypomnieć, że panowie nie uważają się za hazardzistów, tylko biznesmenów z pasją ;\)

Do góry
#2220390 - 01/04/2008 18:00 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: zludna]
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Od lipca 2007 . trzy razy spotkałem sie z ludźmi , tak to jest u nas ;\)

Do góry
#2220837 - 01/04/2008 22:25 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: Ozeszlol]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Jak bylem w sopocie to gralem troche w ruletke. Oczywiscie przewailem troche pieniedzy ale bez przesady. Jak juz zrozumialem ze nie mam szczescia do tej gry odpuscilem i nie chcialem za wszelka cene odrobic przegranej. POprostu odpuscilem zeby sie jeszcze bardziej nie pograzac. Takze mysle ze nie jestem hazardzista. Kasyna omijam dalekim lukiem. Lubie pograc w pokerka na pieniadze z kumplami ale to tylko tak rozrywkowo i kwoty rozrywkowe.


Co do bukmacherki - nie uwazam jej za hazard jak wiekszosc ludzi. Jesli ktos inwestuje na GPW nikt nie mowi o nim ze jest hazardzista a to tez duza loteria... ale wystarczy miec dobry sposob inwestowania i z tej loteri mozna wyciagnac zyski.

Do góry
#2221091 - 02/04/2008 00:22 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: Eska]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Tak Eska, tylko że wszystko udaje się do czasu. Nie masz pewności, że nie przyjdzie Ci czarna seria. Pamiętasz jak grałeś dawno temu progresje na Włochy i musiałeś grać ostatni etap na Udinese niesamowicie grubo? Wiesz jakbyś się zachował, jakby była wtopa? Generalnie powiem Wam, że wszystko można izi kontrolować, gra jest dochodowa i przyjemna, ale jak nagle robisz wszystko jak dawniej, a nic nie wchodzi i nie wiesz, co jest... to różnie jest w bani.

Do góry
#2221135 - 02/04/2008 00:37 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: buszmen]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No tamta gra to byla na wariata. Chcialem sie szybko dorobic. taka gra va banque za duze stawki dawalem ale cos za cos. udalo sie nie zaluje. Gdybym przegral wtedy to pewnie na bukach juz bym nie postawil - napewno bym nie postawil. tak samo jak z ta ruletka - przegralem szkoda ale odpuszczam dalej bo widze ze nie ma sensu dalej grac bo moge sie juz tylko pogrozyc.

Przynajmniej ja tak mam jak widze ze cos nie idzie to odpuszczam. Nic na sile. Widac nie mam zylki hazardzisty chociaz lubie szybka kase (kto nie lubi) ale z rozsadkiem podchodze.

Do góry
#2221388 - 02/04/2008 01:34 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: Eska]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Niby nic na siłę. Ale jednak jakbyś utopił tę kasę na Udinese, to ciężko by było przetrawić tę stratę. Niemniej, jeżeli mówisz, że dałbyś radę, puściłbyś to w niepamięć, to rzeczywiście masz psychikę taką, która pozwala tu osiągać sukcesy.

Do góry
#2222861 - 02/04/2008 07:09 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: buszmen]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No wiadomo ze ciezko. Kilka dni napewno bym dostala w leb ze glupi bylem itd. No ale napewno bym nie chcial sie odegrac bo ja uwazam ze jak cos nie wychodzi to nic na sile. Widocznie to nie dla mnie. Nie mam czegos takiego ze jakto teraz musi sie udac...

Gdybym wtopil to wzial bym sie za uczciwa prace ;\)

Do góry
#2224501 - 03/04/2008 03:35 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: Eska]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Bukmacherka to nie hazard.

Ale bukmacherka uzaleznia jak hazard. Kto jest innego zdania, ten oszukuje sam siebie.

Do góry
#2225237 - 03/04/2008 06:22 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: polskignom]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Wszystko uzaleznia. kawa uzaleznia, internet uzaleznia, TV tez uzaleznia. Tylko trzeba rozdzielic uzaleznienia. To ze ktos jest uzalezniony od kawy to nie to samo co od alkoholu albo heroiny ;\)

Do góry
#2225359 - 03/04/2008 06:57 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: Eska]
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
Akurat mogę się wypowiedzieć na ten temat bo wróciłem po takiej przerwie od gry. Wcześniejsze przerwy były o wiele krótsze i raczej spowodowane brakiem czasu albo chwilowym znudzeniem i brakiem pomysłu na grę (nie wiedziałem jaka stawka jest odpowiednią do obecnego kapitału, i jakie wydarzenia dobierać, czy coś nowego testować. sam rozumiesz, człowiek robiąc codziennie to samo czasem się zatraca ale chwilowa przerwa sprawia że znów z pasją wracasz do tego )

Ale wracając do tego co było teraz. W Styczniu w głównym stopniu dzięki AO zarobiłem ponad 4k, w luty tez wszedlem mocno chyba po tygodniu były 2k do przodu i oczywiscie w tym momencie uruchamia się w głowie takie coś jak pazerność. I tutaj z wczesniejszych doświadczeń wiem że może zadziałać dobrze ale też (z obecnych) zupełnie w drugą stronę... Czasami chęć zwiększenia wyników motywowała mnie do tego że poświęcałem co raz więcej czasu i robiłem to co raz lepiej, grając nie raz jeden kupon na tydzień ale wiedząc że to jest to. Jeśli takiej 'pazernosci' towarzysza inne rzeczy typu w moim przypadku problemy to na pewno gdybym to ciągnął to jeszcze do dzisiaj bym się zbierał... Ale spox zdałem sobie sprawę że po kilku głębszych wtopach trzeba zostawić to i ogarnąć inne sprawy (kobieta...). Nie gralem 1,5 miesiąca a pomogło mi w tym to że prowadzę bilans swojej gry. Wiedziałem że jestem na plusie, że jak to zostawie to tak będzie dalej. Nie musiałem niczego gonić, zastanawiać się że jestem na minusie i muszę się odegrać.

Teraz zaczełem od minimalnych stawek budować nie tyle kapitał co pewność siebie w dobrze spotkań bo patrząc w archiwum spotkań które grałem wiem że dzisiaj bym tego czegoś nie ruszył.

Ogólnie wiele się przez ten czas nie uczyłem i wiem że w przyszłości nie popełnię takiego błędu. Ale owszem kusiło mnie granie dalej dlatego też wypłaciłem kase z MB i innych źrodeł z których szybko można przelać kasę do buka i kupiłem sobie kilka fajnych rzeczy, zmieniłem kilka części w samochodzie i to na pewno jest jakiś sposób na takie chwilowe niepowodzenia.

Nie traktuję siebie jako hazardzisty bo bukmacherka nie jest typowym hazardem, zgodzę się że uzależnia jak hazard ale typując kto wygra mecz mamy więcej szans niż patrząc w kolejny obrót ruletki i zapijajac to JD z lodem \:\) Ale wiem że ludzie z którymi się zadaję (no Ci poza mecz.pl) na pewno mnie tak traktują. No ale jakbym w tym nie siedział i był kompletnie zielony to kogoś kto ryzykuje przykładowo 2k grajac na jakiegoś grajka to też bym myślał że ma nierówno pod sufitem.

No tyle ode mnie o tym co ostatnio sie działo... bo akurat chwilka jest przed meczem Zvony

pzdr

Do góry
#2225363 - 03/04/2008 06:59 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: darkoo]
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
Kilka literówek ale późna pora ;\)

Do góry
#2225391 - 03/04/2008 07:15 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: darkoo]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Quote:

Ogólnie wiele się przez ten czas nie uczyłem i wiem że w przyszłości nie popełnię takiego błędu.


Radziłbym nikomu takich tez nie stawiać.

Do góry
#2225392 - 03/04/2008 07:16 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: darkoo]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: darkoo
Ale wiem że ludzie z którymi się zadaję (no Ci poza mecz.pl) na pewno mnie tak traktują.

Właśnie sobie uświadomiłem, że moi znajomi (spoza mecz.pl) to w większości zapaleni gracze

Do góry
#2225505 - 03/04/2008 08:53 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: Szewa]
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
dobra zabawa dla zabicia czasu

Do góry
#2225646 - 03/04/2008 14:24 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: buszmen]
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
Originally Posted By: buszmen
Quote:

Ogólnie wiele się przez ten czas nie uczyłem i wiem że w przyszłości nie popełnię takiego błędu.


Radziłbym nikomu takich tez nie stawiać.


Hm jakby Ci to powiedzieć, przez cały czas kiedy grałem czegoś się uczyłem, zresztą chyba każdy i później kiedy widziałem że zbliża się sytuacja którą wcześniej miałem to pasowałem ;\) Nie widzę powodu by teraz było inaczej \:\)

Do góry
#2225826 - 03/04/2008 18:14 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: darkoo]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
teraz nie widzisz, ale nie mów co na pewno będzie, bo to bez sensu. Nie mówię, że musi się źle skończyć, po prostu uważam że takie deklaracje są niepotrzebne. Różnie może być i swoim postępowaniem czy to w bukmacherce czy w życiu możesz się jeszcze zdziwić. A u buków w pewnym momencie od planu, schematów i strategii odejść bardzo łatwo. Zwłaszcza gdy masz inne problemy w życiu.

Do góry
#2225862 - 03/04/2008 19:03 Re: Hazard!! Jak to u Was jest ? [Re: buszmen]
Bolkins Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/05/2006
Postów: 3063
Czytajac niektore wypowiedzi mozna sie niezle usmiac \:D Odnosze wrazenie jakby niektore osoby pisaly w MOIM IMIENIU.Doszedlem do wniosku ze moje funkcjonowanie opiera sie w zdecydowanej mierze na przegladaniu przeroznej masci livescorow,forow bukmacherskich macierzystych,zagranicznych;ostatnio nawet podszkolilem sie w jezyku rosyjskim (jest pewna moskiewska stronka z ktorej mozna sie dowiedziec o tenisowych walkach;jej przewidywalosc wynosi 75% )Wracajac do tematu chcialem sie przyznac ze rowniez jestem uzalezniony.Ja juz o niczym innym nie mysle,tylko co tu dzisiaj wykombinowac zeby przytulic Gram juz 6,5 roku.Wszystko przez to ze na samym poczatku zaliczylem zachecajaca wygrana,za 2 zł wyciaglem bodajze 650zlych .Zajebiste
AKO mi weszlo.Oczywiscie wtedy jeszcze za bardzo sie sportem nie intreresowalem.Wchodzac do TotoMixu,ktory miescil sie w osiedlowym LUMPENIE (tak to byl lumpen \:D ) zszokowany tym wszystkim,rzucilem sie do tablicy z lista kursowa,i lykalem wszystko po kolei jak leci po kursach \:D PECH chcial ze mi to wszystko weszlo.No i tak juz do dzisiaj.Rano:livescore,mecz.pl,nba.com,mlb,nhl,tenisprediction,atp,wta,challengery

Lubie te emocje podczas sledzenia wynikow,dzieki temu czuje ze zyje.Nie potrafie inaczej;chcialbym nabrac do tego dystansu ale jest to nie lada wyzwanie \:o

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, VVega, wHiTe_StAr, igea23, Igor, 11kera11, Sensei), 3994 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582861 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07