Strona 11 z 11 < 1 2 ... 9 10 11
Opcje tematu
#2143453 - 09/03/2008 03:47 Re: ...( Zegnajcie...:( [Re: az3ta]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No spoko moze sa ludzie co im sie podoba zycie za 1500 zl w 8 osob. Ja jakos ich nie widze ale jak ty widzisz to ok. Ja mowie tylko swoje zdanie wynikajace nie z moich nawet przemyslen ale tylko i wylaczenie z obserwacji otoczenia. Gdyby tak nie bylo jak mowie to by slawni i bogaci nie zmieniali co 2 lata zony. Poprostu maja taka mozliwosc wiec korzystaja z zycia. Ze ty nie masz takiej mozliwosci to nie korzystasz i wmawiasz sobie ze jest fajnie. Moze i jest fajnie ale mogloby byc jeszcze fajniej. I to widac na przykladzie ktory podalem. Jak by bylo tak fajnie zyc z jedna kobieta cale zycie to by taki czlowiek ktory ma i slawe i pieniadze i urode i moze miec kazda jaka chce odrzucil by na bok inne i zyl caly czas z jedna. Ja jakos tego nie widze zeby tak bylo i jak juz pisalem nie tylko chodzi o gwiazdy kina z hoollywood ale coraz czesciej rowniez ludzi w PL biznesmenow ktorzy maja coraz wiecej pieniedzy. Przyklad diler kilku znanych marek samochodowych z mojego miasta. Koles nie mial kasy i przez ponad 20 lat byl z zonka. Jak sie dorobil odrazu zonka poszla w odstawke zostawil jej jeden salon i poszedl do innej. Takich przykladow jest pelny. Gdyby mu nie poszlo w biznesie dalej by siedzial ze swoja 'stara' zona i by byl szczesliwy bo nie wiedzial by ze moze byc jeszcze lepiej, inaczej.


Wiadomo ze jak ktos nie ma takich mozliwosci to nie bedzie tak robil bo i po co.

Nie przypisujcie mi ze ja jestem taki czy owaki. Ja to pisze z obserwacji ludzi. Czy wy naprawde tego nie widzicie czy chcecie zyc iluzja i z mysla ze milosc istnieje w kazdych okolicznosciach?

Powaznie nie widzicie ze jest jak mowie? Tylko ja to widze moze faktycznie cos ze mna nie tak jesli tylko ja tak obserwuje...

Do góry
Bonus: Unibet
#2144370 - 09/03/2008 07:40 Re: ...( Zegnajcie...:( [Re: Eska]
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
zastanawiam sie po co trzymacie ten temat.

Do góry
#2144392 - 09/03/2008 07:48 Re: ...( Zegnajcie...:( [Re: loipop]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
loipop to jest tak. Klikanie, odświeżanie, odsłanianie = $ Nie ważne, że ktoś pisze jakieś pierdoły. Już po 2 zdaniach tematy nie chciał mi się czytać. Chyba że to wszystko dla śmiechu :smirka:

Do góry
#2144410 - 09/03/2008 07:56 Re: ...( Zegnajcie...:( [Re: Eska]
Dziadek69 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2006
Postów: 6503
Skąd: Ząbkowice Śląskie
Eska... powiedz ty mi, jakie ty masz wartości w życiu ? co jest dla Ciebie najważniejsze ? kasa? bo odnosze takie wrażenie... i co z tego że rodzina żyje za 1500 PLN ? co Ci do tego ?kasa to nie wszytstko, rozumiem ze ty za kilka lat wolałbyś życ sobie za 100k na miesiac na luzie , miec wszytsko i wszytskich w tyłku... tylko ze jest fajnie dopoki jest fajnie... dajmy na to popadniesz w ciężką chorobę, np. paraliz, kto sie Toba zajmie ? pieniędzy wiecznie mieć nie będziesz, tym bardziej bez zdrowia, kto sie Tobą zajmie ? co może Twoja kobieta? któraś tam z rzedu która była z Tobą dla kasy, dzieci? z takim podejscie to niewiem czy po ich dorośnieciu chciały by Cie chociaż na świeta zobaczyć ... a nie daj boże jak by odziedziczyły po Tobie te zjeb *** geny, to juz wogole bys chlopie mial przerabane... i co zostajesz sam, samiutki na świecie ...
Po drugie ... jakie masz prawo osądzać, jakie dziecko sie urodzi, zaje** bane czy nie ? kto ty jestes? do tego jakie bedzie miało dziecinstwo.. no człowieku z tym to grubo przesadzileś... ciekawe jaki ty jestes? jakie miałes dziecinstwo i czy Twoi rodzicie byli miss i misterem swoich lat ? bo jezeli nie byli, do tego nie mieli kasy no to niewiem jakim cudem sie urodziłeś ...

I na koniec... przerżające jest wlasnie to, ze w dzisiejszym świecie pieniądze i wyglad sa na 1m miejscu... \:\( do tego ludzie uodparniają się na zwykłe uczucia ludzkie, człowiek dązdy do czegos co jest mu do niczego nie potrzebne, pomijajac przy okazji wartosci naprawde piekne jak: przyjazn,miłośc ... Eska przedstawił poglad coraz to wiekszej czesci spoleczenstwa, to własnie przez takich jak on, dzieci wygladajace na gorsze maja jak sam to napisał " prze jebane"w szkole i w zyciu, a za co ? czym zawiniły? to wlasnie poglady takich ludzi jak Eska niszcza te dzieci...
I niech mi ktoś powie ze to poczucie że ma się kogoś u swego boku, kogos kto kocha nas takimi jakimi jestesmy, to poczcie ze zawsze mamy sie do kogo zwrocic, ze mamy oparcie ... nie jest piekne ? na tym powinien swiat polegac... ludzie powinni byc dla siebie zyczliwi a nie rzucuc ciagle klody pod mogi ... o ile łatwije by sie kazdemu zylo, gdyby wiedzial ze szef nie jest na niego ciety , ze wszyscy wkolo nie licza tylko na nasza wpadke... pomyslcie nad tym... i zacznjcie od siebie, bo jezeli kazdy przybierze poglady takie jak Eska to swiat zginie... a nasze dzieci nie beda wiedzialy co to normalne ludzkie uczucia ... dlaczego sami kopiemy sobie rowy? czemu ma to sluzyc ... ???

to chyba tyle w skrocie ... pisalem na szybko wiec z gory przepraszam za jakiekolwiek błędy ... musialem to napisać jak poczytałem co ESka tutaj nawypisywał ... jednak pod jednym trzeba mu przyznać racje... dzieje się tak coraz czesciej ...i to jest smutne.

Pozdrawiam

Do góry
#2144511 - 09/03/2008 12:03 Re: ...( Zegnajcie...:( [Re: Eska]
Misza_SB Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/12/2006
Postów: 1735
Skąd: UE
Dajcie spokój. Zrobiliście z tego tematu bajzel i nie ma tu czego komentować. Jeżeli to prawda to pokazaliście swą małość i głupotę, i nawet jeżeli jest to wierutne kłamstwo, Wy, nie znając faktów oceniliście i skazaliście chłopaka tak naprawdę nic nie wiedząc.

Żałosny jest prawdopobnie autor tematuale: PRZEDE WSZYSTKIM ŻAŁOŚNI JESTEŚCIE WY PRZEŚMIEWCY OD SIEDMIU BOLEŚCI...

Do góry
#2145136 - 09/03/2008 21:37 Re: ...( Zegnajcie...:( [Re: Dziadek69]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Originally Posted By: Dziadek69


I na koniec... przerżające jest wlasnie to, ze w dzisiejszym świecie pieniądze i wyglad sa na 1m miejscu... \:\( do tego ludzie uodparniają się na zwykłe uczucia ludzkie, człowiek dązdy do czegos co jest mu do niczego nie potrzebne, pomijajac przy okazji wartosci naprawde piekne jak: przyjazn,miłośc ... Eska przedstawił poglad coraz to wiekszej czesci spoleczenstwa, to własnie przez takich jak on, dzieci wygladajace na gorsze maja jak sam to napisał " prze jebane"w szkole i w zyciu, a za co ? czym zawiniły? to wlasnie poglady takich ludzi jak Eska niszcza te dzieci...



O w koncu kto mi przyznal racje. Ze jest jak mowie. Jeszcze raz podkreslam to nie jest moje zdanie tylko oglonie tak jest w zyciu. Mowie to po obserwacjach. To nie jest moje zdanie jeszcze raz podkreslam. Nie rozrozumieliscie mnie - nie wiem czy nie umiecie czytac ze zrozumieniem. Ale wkazdy poscie pisze ze to nie jest moje zdanie tylko wynika z obserwacji innych.

No wlasnie jeszcze raz do tych dzieci. Wlasnie o to k... chodzi ze one nic nie zawinily ze sa jakie sa. To przez rodzicow co mysla tylko o sobie nastepne pokolenie ma znowu przejebane. One nie sa wynne tylko egoisci rodzice... Nie mysla o nich tylko o swoim szczesciu. Dlatego tak to wyglada.

Originally Posted By: Dziadek69

I niech mi ktoś powie ze to poczucie że ma się kogoś u swego boku, kogos kto kocha nas takimi jakimi jestesmy, to poczcie ze zawsze mamy sie do kogo zwrocic, ze mamy oparcie ... nie jest piekne ? na tym powinien swiat polegac...



A pewnie ze powinien na tym polegac. Tylko... czy polega? ja tego nie widze. A wy na sile probojecie mi wmowic ze tak wlasnie wyglada. Pewnie ze poczucie ze ma sie kogos bliskiego jest ok itd. Tylko jest to ZLUDNE uczucie. Ludzie sobie przysiegaja zycie z ta osoba az do smieric a jak mowie po 5 latach sie rozwodza. To jest bez sensu, po co to przyzekac. Bo tak wypada? Bo zyjemy w takim kraju gdzie rzadzi kosciol i kazdy musi miec slub koscielny i gadac dyrdymaly w ktore nawet nie wierzy? Znam ludzi ktorzy sie zenia tylko po to bo tak trzeba. A juz w glowie maja plan ze za 5 lat sie rozejda... wg was to jest normalne? Nie rozumiem tego pojazdu po mnie bo wg mnie to nie jest normalne. A wy uwazacie ze to jest ok. No prosze was. Obluda i zaklamnie wszedzie jest.


to chyba tyle w skrocie ... pisalem na szybko wiec z gory przepraszam za jakiekolwiek błędy ... musialem to napisać jak poczytałem co ESka tutaj nawypisywał ... jednak pod jednym trzeba mu przyznać racje... dzieje się tak coraz czesciej ...i to jest smutne.



Originally Posted By: Dziadek69

dajmy na to popadniesz w ciężką chorobę, np. paraliz, kto sie Toba zajmie ? pieniędzy wiecznie mieć nie będziesz, tym bardziej bez zdrowia, kto sie Tobą zajmie ? co może Twoja kobieta? któraś tam z rzedu która była z Tobą dla kasy, dzieci? z takim podejscie to niewiem czy po ich dorośnieciu chciały by Cie chociaż na świeta zobaczyć ...


Heh i to jest wlanie to. WIdac na czym ludziom zalezy.Wszystko robia pod siebie egoisci. Nie mysla o innych. robia sobie dzieci bo chca miec kogos kto sie nimi na starosc zaopiekuje... Egoistyczne myslenie - zrobie tak zeby mi bylo dobrze. Ja jak bym sobie zrobil dzieci to byl nie myslal ze zrboie je po to zeby mial sie mna kto zajac. A wiekszosc wlasnie tak mysli. To samo z zona znajde sobie zone zeby mi gotowala obiadki bo tak mi jest wygodniej, nie wazne ze po 10 latach juz jej nie 'kocham' tak mi jest wygodnie i z nia siedze. O to mi caly czas chodzi.

Wszystko robione pod siebie i pozniej ten swiat tak wyglada. Bo kazdy jest egoista.

Do góry
#2146121 - 10/03/2008 01:07 Re: ...( Zegnajcie...:( [Re: Eska]
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
gsm

Do góry
#2146861 - 10/03/2008 03:00 Re: ...( Zegnajcie...:( [Re: Eska]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Eska
lans&baus


\:D

A ten typ co zaczął temat skonczyl ze sobą czy nie ?

Do góry
#2146872 - 10/03/2008 03:03 Re: ...( Zegnajcie...:( [Re: PioKing]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Originally Posted By: PioKing
Originally Posted By: Eska
lans&baus


\:D

A ten typ co zaczął temat skonczyl ze sobą czy nie ?
nie odzywa się specjalnie, żebyśmy myśleli, że skończył ;\)

Do góry
#2146888 - 10/03/2008 03:07 Re: ...( Zegnajcie...:( [Re: PioKing]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
Sprawdzałem poprzez kontakty w służbie zdrowia i w tym wieku

jaki on-KATALONYA-jako swój podał nie było w Krakowie samobójcy

od jego ostatniego wpisu...

Więc albo

a/ odszedł w sposób naturalny bo nie wytrzymał ciśnienia

b/ żyje

c/ zrobił co obiecał ale nie w Krakowie

Pzdr.

Do góry
#2146914 - 10/03/2008 03:12 Re: ...( Zegnajcie...:( [Re: [b]tv[/b]]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
a/ @12.00
b/ @1.05
c/ @3.40


Do góry
Strona 11 z 11 < 1 2 ... 9 10 11

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], alfa), 3644 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582189 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25