Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#2102633 - 26/02/2008 17:05 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: norbi071_2gie_wcielenie]
Tiago Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 9285
Skąd: Oświęcim
za pozno z tym Gaba,juz poszło w bet365 bo w baw poleciał kurs. wiec w razie kreczu zwrot, miejmy nadzieje tylko ze rusek nie bedzie gral z zaciśnietymi zębami mimo kontuzji. a moze obaj z Florkiem beda bez jednej nogi grali \:D

Do góry
Bonus: Unibet
#2103753 - 26/02/2008 23:09 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: Tiago]
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
a ja dwa mecze:
Ljuba - Gulbis --1-- 1.35
Ljuba gra u siebie i zawsze pod niego robiony jest ten turniej. Ostatnio wygrany chellenger (to pewnie bylo przetarcie) i jakos nie chce mi sie wierzyc,zeby na wlasnych smieciach przegral juz w pierwszym meczu.

Ancic - Mahut --1-- 1.35
Ancic wraca po kontuzji i gra naprawde dobry tenis. serwis super funkcjonuje no i umiejetnosci czysto tenisowe rowniez przewyzszaja umiejetnosci Mahuta. Ancic jak i Mahut maja silny serwis, wiec moze jakis tb sie wkradnie, no i jeszcze jeden aspekt - za Anciciem publicznosc, w koncu gra u siebie \:\)

Do góry
#2106209 - 27/02/2008 11:49 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: !zari]
Qurek Offline
member

Meldunek: 12/02/2008
Postów: 141
Tak jak sie spodziewalem Ventura rozjechal Ramireza, a kurs w okolicach 1.40 byl bardzo przyjemny \:\) Ciekawe co zaprezentuje Boris.. niedlugo sie okaze ;\) Bylo by milo gdyby Nal odpuscil i dal zlapac kurs 6 \:\) Z tego co zauwazylem to jush spadl w BF do 4.75, wiec nie tylko ja cos tutaj czuje..

Niestety w dzien nie mialem czasu nic napisac, wiec postaram sie cos teraz skleic tak na szybko \:p

Teimuraz Gabashvili - Rik de Voest 1

Po kursie w okolicach 1.5 sprobuje za srednia stawke zagrac Gabe, mialem okazje ogladac jego mecz z Florkiem i zaprezentowal sie calkiem niezle - co prawda Florek jest cienki jak dupa weza w tym sezonie ale 6:0 w 2 secie robi wrazenie \:D Co do Rika to jest to grajek baaardzo slaby, nie ma co do tego zadnych watpliwosci - mialem okazje ogladac jego mecz we Wrocku z Kubotem i jezeli Lukasz mogl prawie ograc Rika i napsuc tyle krwi(Rik wygral 2 sety po TB) to Gaba powinien z latwoscia rozjechac swojego przeciwnika. Wiadomo mecz meczowi nie rowny, ale dla porownania Teimuraz ogral w ostatnich 2 tygodniach takich zawodnikow jak Berrer, Mahut czy Juan Carlos "komar" Ferrero, wiec o czyms to swiadczy. Co do meczu Rika z Seppim to bym sie za bardzo nie sugerowal tym, ze wygral w 2 setach, mozecie mowic do chcecie - moim zdaniem wloch po prostu troche odpuscil, albo raczej nie wlaczyl 5 biegu(jak dla mnie to gral caly mecz na 3) \:D i dlatego mamy Rika w 2 rundzie.

Pozdrawiam

Do góry
#2106281 - 27/02/2008 16:18 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: Qurek]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Cilic

Gabshvili - De Voest 1 1,40 GB 7/10

Jednak kontuzja Teimuraza nie okazała się zbyt poważna. Wczoraj po początkowych problemach w meczu z Florianem Mayerem i zwycięstwie w pierwszym secie po tiebreaku w drugim wręcz zmiażdzył rywala 6-0. Rik z kolei skorzystał z lenistwa Włocha Seppiego i awansował w dwóch setach. Tak jak mój poprzednik napisał Gaba ma kilku niezłych graczy na rozkładzie w ostatnim czasie. Jego rywal dysponuje poprawnym serwisem i nic więcej. Myślę więc że nie powinien mieć problemów z odnisieniem zwycięstwa.

Myślałem też o graniu Tipsarevica po tym co pokazał Roko Karanusic w pierwszej rundzie. Niestety kurs troszkę niski, a po drugie nazwisko Tipsarevica wymieniane jest w kontekscie kwalfikacji do Dubaju.

Do góry
#2108003 - 28/02/2008 02:14 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: Piostar]
Qurek Offline
member

Meldunek: 12/02/2008
Postów: 141
Dobrze ze Gaba zrobil swoje \:\) Dzisiaj kilka ciekawych mecz a co najwazniejsze na niektore buki proponuja bardzo wysokie kursy.

Nalbandian - S.Ventura 2

O Davidzie pisalem wczoraj i w sumie gdyby Boris nie dawal az tak ciala to pewnie wygralby 2 seta i moze 3 ;\) Zreszta statystki pokazuja jak bardzo wyrownany byl ten mecz, z tego co pamietam to roznica nie wyniosla nawet 10 w malych pkt. Nadal sie bede upieral przy tym co pisalem wczesniej - Nal jezeli mysli logicznie, to powinien odpasc w miare szybko w tym turnieju, wiec jezeli nie w 1 rundzie, to moze w drugiej? \:D Dzisiaj przeciwnik zdecydowanie lepszy i bardziej wymagajacy i dlatego uwazam, ze jezeli Santagio wygra 1 seta, to David odpusci po prostu 2.. a jezeli to sie nie sprawdzi to ja naprawde nie pojmuje toku rozumowania argentynczyka ;\) Do zagrania przeciwko Davidowi przekonuje mnie jeszcze fakt, iz on rozegral wbrew pozorom ciezki pojedynek z Borisem, a Santiago w 1 rundzie mial przebiezke z mlodym reprezentantem gospodarzy \:\)

Do góry
#2108028 - 28/02/2008 02:21 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: Qurek]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Nie bardzo rozumiem dlaczego według Ciebie David myśląc logicznie powinien odpuścić spotkanie. Owszem jest zmęczony ale w sumie może przecież nabić punktów i kasy, w końcu nie wybiera się nigdzie w następnym tygodniu.

Do góry
#2108034 - 28/02/2008 02:24 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: Qurek]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Qurek turnieje w Meksyku i w Dubaju mają taką samą rangę (International Series Gold). Za zwycięstwo w Meksyku można zarobić więcej punktów i kasy niż za finał w Dubaju. Z tą różnicą, że w Dubaju cała światowa czołówka zagra, a w Meksyku nie musi zmieniać nawierzchni, strefy czasowej i wszyscy rywale spokojnie w jego zasięgu. Co najważniejsze Nalbandiana nie ma na liście startowej w Dubaju ;\)

Po Meksyku zagra pewnie dopiero w Indian Wells.

Do góry
#2108207 - 28/02/2008 02:54 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: Goget]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Na dzisiaj ja stawiam zdecydowanie na 2 zaowdników:

Starace - Luczak 1 1,43 profesjonal
Powiem szczerze, że kursy na to spotkanie mnie troszkę zaskoczyły według mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest Włoch, Włoch specjalizuje się w gzre na ziemi,a Luczak niestety nie za bardzo. Już wcześniej grałem przeciwko Australijczykowi i musze przyznac, że zwycięstwo nad Roitmanem było dla mnie abrzdo zaskakujące ale jak to się mówi "co się odwlecze to nie uciecze". Dlatego dzisiajz decydowany win Starace.

Cilic - Bolelli 1 1,3
Cilic na AO pokazał, żę potrafi walczyć z najlepszymi Włoch jest typowym średniakiem i myślę, że doping publiczności jak i umiejętności, które są zdecydowanie wyższe u Chorwata zadecydują o jego zwycięstwie. Cilic ma dobry serwis,a Bolelli potrafi grać bardzo nierówno co pokazał u nas we Wrocławiu.


A teraz moje perełki na dzisiaj ale doprawdy nie wiem ile z nich wejdzie ale 1 powinien wejść na pewno,a z dodanymi spotkaniami powyżej i tak będziemy na + \:\) Wszystkie poniższe typy decyduję się grać ze względu na poprzednie finały tenissitów. Zgodzę się z wami mieli dużo przerwy taki Roddick i Soderling ale mimo wszystko myślę, że syndrom wygranego lub rozgrywanego finału da o sobie znać.

Roddick - Muller 2
Soderling - Niemeyer 2
Stepanek - Serra 2
Nalbandian - Ventura 2

Nawet jeżeli nie wejdą teraz to zachęcam do dalszego grania przeciwko tym graczom. Oczywiście, nie jest wykluczone, że 1 z nich znów wygra turnije lub dojdzie do finału.

Największe szanse na wejście daję raczej Venturze i Mullerowi, bo Roddick nie zachwycał mnie nigdy,a jak wiemy jemu wpadki zdarzają się bardzo często.

EDIT :
Łuczak - bilans na ziemi 2007 rok - 40-15 - 4 wygrane Challengery + 3 finały CH.


Edited by Fro_Lech (28/02/2008 03:02)

Do góry
#2108234 - 28/02/2008 03:02 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: Goget]
Qurek Offline
member

Meldunek: 12/02/2008
Postów: 141
Przyznam szczerze, ze nie sprawdzalem nawet czy jest na liscie startowej do turnieju w Dubaju , bo wydalo mi sie to oczywiste.. a co do tego, ze maja taka sama range to sie nie zgodze, jak sam napisales Dubaj to czolowka swiatowa i napewno o wiele wiekszy prestiz, wiec range maja taka sama tylko na papierze.
Co do kasy to roznie mozna na to patrzec, bo Nal zarobil jush na kortach okolo 10mln $, wiec tak naprawde niewiadomo jak on do tego podchodzi, a biorac pod uwage jego lenistwo pomyslalem, ze spocznie na laurach po ciezkim turnieju w Buenos i odpusci troche w Meksyku i tak naprawde nadal mam nadzieje, ze to sie sprawdzi. Mam nadzieje, ze dzisiaj odpadnie i bedzie sie spokojnie przygotowywal do turnieju w Dubaju - jezeli oczywiscie sie zglosi \:D

Do góry
#2109756 - 28/02/2008 07:49 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: Qurek]
zludna Offline
old hand

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 1130
Skąd: Miami
A to nie jest przypadkiem tak, że listy już są dawno pozamykane i tylko teoretycznie można się dopisać, a to i tak tylko na zasadzie WC przyznawanej przez organizatorów (o ile takowe nie zostały już przyznane)?

Do góry
#2109894 - 28/02/2008 08:57 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: zludna]
Qurek Offline
member

Meldunek: 12/02/2008
Postów: 141
Prawde mowiac sam do konca sie nie orientuje do ilu dni przed mozna sie zglosic, wydaje mi sie, ze do tygodnia przed rozpoczeciem imprezy - dla zawodnikow ktorzy lapia sie do rozstawienia, czyli David by sie lapal.. Nie chce nikogo wprowadzac w blad, wiec prosze sie nie sugerowac. Jezeli David dzisiaj przegra to moze cos wykombinuje i wysle szybko fax do Dubaju ;\)

Do góry
#2110417 - 28/02/2008 19:56 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: grzesol]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Originally Posted By: grzesol

A teraz moje perełki na dzisiaj ale doprawdy nie wiem ile z nich wejdzie ale 1 powinien wejść na pewno,a z dodanymi spotkaniami powyżej i tak będziemy na + \:\) Wszystkie poniższe typy decyduję się grać ze względu na poprzednie finały tenissitów. Zgodzę się z wami mieli dużo przerwy taki Roddick i Soderling ale mimo wszystko myślę, że syndrom wygranego lub rozgrywanego finału da o sobie znać.

Roddick - Muller 2
Soderling - Niemeyer 2
Stepanek - Serra 2
Nalbandian - Ventura 2

Nawet jeżeli nie wejdą teraz to zachęcam do dalszego grania przeciwko tym graczom. Oczywiście, nie jest wykluczone, że 1 z nich znów wygra turnije lub dojdzie do finału.


Muszę posypać głowę popiołem \:\( Faworyci jednak nie zawiedli i pewnie wygrali swoje mecze oprócz Stepanka, któy pomęczył się trochę z Serrą ale w ostateczności wygrał 2:1.

Dzisiaj jednak dalej przeciwko nim bo i rywale naszych faworytów zdecydowanie lepsi.

Nalbandian - Starace 2
Nalbi kjuż grał ze Starace, który na własnych śmieciach Argentyńczyka urwał mu seta i był naprawdę o krok od wygranej. Nadarza się okazja do rewanżu i myślę, że wyjdzie on po myśli Starace.

Roddick - Fish 2
Roddick z Fishem ma bardzo dobry bilans bo aż 6-1 co ciekawe ich jedyny mecz Fish wygrał na początku kariery ich spotkań w 2003 roku. No ale jak wiemy każda passa się kiedyś kończy no i myślę, że może to nastąpić już dzisiaj. Roddick gra narazie dobrze o dziwo za długo dla mnie \:\) Dlatego jego czas nadchodzi jak nie teraz to później \:\) Co do Roddicka jestem niemal pewny, że nie wygra 2 turnieju z rzędu po prostu nie ma siły jakiś słabszy mecz musi mu się w końcu przytrafić.

Soderling - Hanescu 2
Przyznam szczerze, że tu jestem chyba najmniej pewny tego meczu i tutaj nie będe szalał ze stawką. Soda zagrał bardzo dobrze z Niemeyerem no ale kto o nim słyszał. Hanescu to już wyższa półka i na pewno powalczy.

Jak niestety we wczorajszym przypadku nic nie weszło to dzisiaj jestem niemal pewny, żę 1 wejdzie. Oczywiście żeby na tym zyskać musimy coś dodać na podwyższenie kuru i tu jest problem żeby trafić z tym dodanym spotkaniem \:\) Ja wczoraj np. nie trafiłem i 2:1 na Stepanka poszło \:\(

Do góry
#2110725 - 28/02/2008 21:34 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: grzesol]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Aha no i dodatkowo na dokładne wyniki tych Panów czyli:
Roddick - Fish 2:1
Soderling - Hanescu 2:1
Nalbandian - Starace 2:1

Na podpórkę oczywiście !!

Do góry
#2111031 - 28/02/2008 23:32 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: grzesol]
Qurek Offline
member

Meldunek: 12/02/2008
Postów: 141
Ljubicic - Gabashvili 2

Pisalem o Ivanie jush tydzien temu gdy gral z Berdychem, ten zawodnik jest cieniem samego siebie - kiedys slynacy z zabojczego serwisu, pewnych konczacych forehandow i przede wszystkim dobry w obronie jak na swoje warunki fizyczne. Dzisiaj jego serw nie dziala tak jak kiedys i nie sprawia jego rywalom az takich duzych problemow, a jak wiemy kiedys dzieki temu wlasnie prowadzil rownorzedna walke z najlepszymi.. Z Gulbisem nie pokazal niczego wielkiego i dlatego nie wroze mu dobrze w meczu z bardzo pewnie grajacym ostatnio Gaba.

Do góry
#2111083 - 28/02/2008 23:42 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: Qurek]
Qurek Offline
member

Meldunek: 12/02/2008
Postów: 141
Chris Guccione - Thomas Johansson 2

To.Jo reaktywacja?? :)Zaliczyl bardzo dobre wystepy w pucharze Davisa dwa tygodnie temu, co prawda przeciwnikow nie mial zbyt wymagajacych, ale to zawsze wygrane po 3:0 ;\) Ogral w 1 rundzie Safina, w 2 setach wytrzymal dwie nerwowki w TB, dla mnie to dobrze wrozy na dzisiaj, bo biorac pod uwage serwis Chrisa mozemy byc swiadkami chociaz jednego TB. Chris rowniez dwie wygrane w TB w pierwszej rundzie, ale z Kendrickiem \:D czyli grajkiem do typowych CH, a nie turniejow rangi ATP. Stawiam dokladny wynik 2:0 dla Thomasa.

Pozdrawiam

Do góry
#2112706 - 29/02/2008 05:00 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: Qurek]
Qurek Offline
member

Meldunek: 12/02/2008
Postów: 141
Co do meczu Ljuby z Gaba powiem tylko ze wynik powinien byc 2:1 dla Gaby.. Dzisiaj serwis uratowal Ivana, niestety.. Przy stanie 2:2 w 3 secie rusek mial 2 BP i dal ciala, a potem to jush tylko przelamanie Ljuby i po meczu

To. Jo - nie zawiedz mnie ;\)

Do góry
#2112787 - 29/02/2008 05:11 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: Qurek]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Gdyby nie brać pod uwagę faktu, że serwis jest podstawowym, a na szybkich nawierzchniach strategicznym elementem warsztatu tenisisty, to Twoje stwierdzenie miałoby sens ;\)

Do góry
#2113179 - 29/02/2008 06:11 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: włodar]
Qurek Offline
member

Meldunek: 12/02/2008
Postów: 141
A dlaczego niby nie ma? Nie bardzo rozumiem.. Gdyby gralo sie tylko na serwy to Ivo i Rod byliby najlepsi, a wcale nie sa.. Serwis jest tylko jedna z umiejetnosci tenisisty i mozna bez dobrego serwu byc swietnym zawodnikiem - czytaj Nadal, Ferrer. Sa to zawodnicy dla ktorych serw nie odgrywa zbyt duzej roli, a mimo to sa czolowka swiatowa, co do Ljuby to dzisiaj mial dobry dzien i dlatego wygral, to bym jego pierwszy dobry mecz od turnieju w Doha.

A skoro jush mowisz o szybkich nawierzchniach, to przypomnij sobie co Nadal robil na Wimbledonie ostatnio.. to raczej nie bylo zasluga dobrego serwisu

Jeszcze jedno Włodar - sa zawodnicy dla ktorych serwis jest podstawa, bo bez niego nic nie potarfia ugrac i takim wlasnie zawodnikiem jest Ljuba, wiec musza dobrze serwowac, zeby wygrywac, a sa zawodnicy, ktorzy nawet gdy maja gorszy dzien serwisowy potrafia sobie poradzic i z samej gry pokonac swojego przeciwnika. A ljuba w takiej formie w jakiej jest teraz nie ma szans na ugranie czegokolwiek jezeli jego serw nie funkcjonuje.. niestety, bo jeszcze rok temu potrafil mimo swoich parametrow grac swietnie w obronie jak na takie warunki oczywiscie.


Edited by Goget (29/02/2008 06:30)

Do góry
#2113376 - 29/02/2008 06:50 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: Qurek]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Qurek, znam atuty zawodników, których wymieniłeś i tu sie z Tobą zgadzam.
Oś Twojego pierwszego wywodu jest inna. Usprawiedliwienie nietrafionego typu banalnym stwierdzeniem, że zawodnik A przegrał tylko dlatego, że kiedyś tam nie wykorzystał bp, bo zawodnik B ma serwis i jest dziad.
Tenis to nie jest piłka nożna, gdzie drużyna murująca swoją bramkę może wygrać mecz. Ivan w przekroju całego pojedynku był lepszy, a jego loteryjny element - TB wygrał Gaba ;\) Tyle ;\)

Nadal, gdyby nie jego świetny topspin fh nie pokonałby Feda w finale RG. Byłoby wtedy 3:1 dla Szwajcara, a może 3:2. Czy to trochę nie brzmi głupio? Ano brzmi ;\)

Do góry
#2113424 - 29/02/2008 07:01 Re: Zagrzeb, Memphis, Acapulco - 25.02-1.03 [Re: włodar]
Qurek Offline
member

Meldunek: 12/02/2008
Postów: 141
Moze troche glupio brzmi, ale mi wlasnie o to chodzilo, ze Ivo jest zawodnikiem, ktory oprocz niezlego serwu na dana chwile nie prezentuje nic, a nawet ten jego serwis nie bardzo funkcjonuje. Banalne swierdzenie moze i bylo, ale prawdziwe, po prostu przy 2Bp wlaczyl sie serw Ivana i tylko dlatego sie wybronil.. Z przebiegu calego meczu byl lepszy, ale to Gaba nie wykorzystal swojej szansy na wygranie meczu, chyba nie zaprzeczysz, ze gdyby przelamal wtedy Ljube to wygralby mecz.. Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze tak to sobie mozna gdybac, ze to, ze tamto, ale czasami pewnych rzeczy nie da sie inaczej wytlumaczyc i mimo, iz sa to banaly, to rowniez trafne spostrzezenia i fakty.

Pozdrawiam i zycze trafnych typow, mnie niestety ten dzien przyniosl dwie porazki..

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], Józef Małolepszy), 3306 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581553 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49