Strona 1 z 26 1 2 3 ... 25 26 >
Opcje tematu
#1704937 - 22/10/2007 16:51 Euroliga - sezon 2007/2008
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska


OFICJALNA STRONA EUROLIGI

Witam, już dziś zaczynamy rozgrywki Euroligi meczem Prokomu z CSKA. Wszelkie typy, analizy, informacje, spostrzeżenia i opinie mile widziane \:\)

Oferta Profa:

2315 Aris-Malaga 1,81-14-1,95
2316 Bamberg-Roanne 1,5-16,5-2,44
2317 Cib.Zagrzeb-Efes Istanbul 1,88-14-1,88
2318 Fenerbahce-R.Madrid 2-14,5-1,76
2319 Mac.Tel Aviv-Le Mans 1,09-20-5,92
2320 Milano-Vilnius 1,67-16-2,1
2321 Olympiakos-Tau Vitoria 1,56-16-2,31
2322 Part.Beograd-Barcelona 2,5-16,5-1,48
2323 Panathinaikos-Roma 1,07-21-6,49
2324 Siena-Ol.Ljubljana 1,11-20-5,39
2325 Virt.Bologna-Kaunas 1,38-17-2,83
2336 Prokom-CSKA M. 4,48-19,5-1,16

Handi na Prokom wynosi +9.5 pkt, a linia w tym meczu 145pkt


Proszę wszytskich o zachowanie porządku w temacie by nie było co sprzątać ;\) - powodzeniaw nowym sezonie


Edited by sebkos (23/10/2007 14:45)

Do góry
Bonus: Unibet
#1705482 - 22/10/2007 21:42 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: - c1amak -]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Na wstępie witam wszystkich miłośników Euroligi! Mam nadzieję, że będzie to owocny sezon pod względem typowania, a i emocji na parkietach nie powinno zabraknąć \:\)

Zaczynamy dosyć nietypowo, bo już w poniedziałek...i to meczem Prokom-CSKA !

Obie drużyny zmieniły swoje składy w porównaniu z poprzednim sezonem. I tak Prokom wymienił niemal cały skład i stworzył nową drużynę (z Bestem, Guroviciem, Wagnerem i v.d.Spiegelem,...itd-zresztą wszyscy wiemy jak to wygląda )
CSKA z kolei po przegranym finale tamtego sezonu z PAO postanowiło stworzyć EUROPEJSKI DREAM TEAM! (i wcale nie przesadzam). Sprowadzenie takich graczy jak Zisis, Siskauskas czy Goree świadczy o tym doskonale. Zawodnicy ci mieli by pewne miejsce w podstawowych piątkach niemal wszystkich europejskich klubów...ale nie w CSKA, bo tu już czekali na nich m.in. Papaloukas, Smodis, Holden, Andersen, Sawraszenko, Langdon...doprawdy można dostać zawrotu głowy

Teraz przechodzę do typu, który wybrałem na ten mecz a mianowicie UNDER 146(linia wystawiona przez MIXa).
Euroligowe mecze Prokomu we własnej hali zawsze charakteryzowały się mocną defensywą ze strony gospodarzy, a mając naprzeciw siebie takiego przeciwnika jak CSKA trzeba grać bardzo rozważną i ułożoną koszykówkę. Raczej nie będzie tu miejsca na szalone akcje. No a przecież chyba nikt nie broni tak jak właśnie drużyna z Moskwy!(no może Unicaja ale to tylko na swoim hiszpańskim podwórku ;\) ).
Tak więc stają naprzeciw siebie dwie dobre(a jedna nawet BARDZO DOBRA) defensywy i nie sądzę by linia 146 pkt pękła...
To pierwszy mecz więc drużyny powinny zacząć spokojnie, by zobaczyć na co stać rywala.
Jedyny co mnie nieco martwi to właśnie fakt że jest to pierwsze spotkanie...wielka niewiadoma...mam jednak nadzieję że moje przewidywania się sprawdzą i dziś na parkiecie będzie królowała defensywa

PS: typ ten gram bardzo mocno, oby początek sezonu był udany

Zapraszam do dyskusji \:\)

Pozdrawiam Big Ben

c.d.n.

Do góry
#1705760 - 22/10/2007 23:47 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Big Ben]
coro Offline
old hand

Meldunek: 05/07/2007
Postów: 739
Dzisiaj inauguracja Euroligi sezonu 2007/2008.
Jako pierwsi na parkiet wybiegną drużyny Prokomu i CSKA.
Kilka słów o składach drużyn.
Drużyna Prokomu przed sezonem wzmocniła się kilkoma zawodnikami: Gurović, Wagner, van der Spigel, Best, Wolkowysky, Harrisis, Roszyk
Odeszli natomiast: Dalmau, Wójcik, Hukic, Andersen, Besok, Nortgart. Z pewnością drużyna sopocka jest dużo mocniejsza niż była przed rokiem , ci zawodnicy którzy teraz przyszli są lepsi od tych co odeszli.
Drużyna CSKA wzmocniła się natomiast jak napisał kolega wyżej takimi koszykarzami jak Zisis, Siskauskas, Goree.
Reasumując Prokom ma jak na polskie warunki Dream Team, ale ten Dream Team nie gra wcale tak dobrze porażka w superpucharze z Anwilem i niewielkie wygrane w lidze z Polonią{ Polonia rzuciała aż 90ptk ) i z Czarnymi. Oglądałem mecze z Anwilem i Polonią w TV i zauważyłem że Prokom gra fatalnie w obronie, kompletne dno. Nie wiem czy to jest spowodowane tym że "E"ugeniusz tak ich ustawia i taką obiera taktyke czy to że są ze sobą kompletnie niezgrani. Natomiast w odróżnieniu od Prokomu CSKA broni badzo bardzo dobrze, a i rzucać punkty tam jest komu. Nie chcę się rozpisywac o takich zawodnikach jak Holden, Savrasenko, Pashutin{złoci medaliści ME} czy inni śweitni Andersen Smoodis, Siskauskas, Zisis, Langdon itp bo to nie ma sensu. Po prostu są oni dużo lepsi od tych jakich ma Prokom i przede wszystkim potrafi CSKA grać w obronie, a Prokom niestety nie.
Uważam że można śmiało grać na CSKA z handicapem który wynosi u bukmacherów ok 10 ptk. Według mnie Prokom dostanie dzisiaj porządne manto i te plany osób które widzą Prokom w Top 8 Euroligi moga zostać trochę zachwiane{mimo iż to dopiero 1 kolejka}. Tak czy inaczej CSKA pokaże dzisiaj Prokomowi miejsce w szeregu Europejskiej koszykówki.

Do góry
#1705764 - 22/10/2007 23:50 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: coro]
kustrzak Offline
enthusiast

Meldunek: 13/06/2007
Postów: 223
Skąd: RzeSZóW
powiem krótko dobra analiza moich przedmówców i ja zarówno pomyśle nad graniem undera na punkty jak i na zwyciestwo wielkiego cska

Do góry
#1705791 - 23/10/2007 00:11 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: kustrzak]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Ja z kolei trochę pod prąd do wszystkich słów, jakie padły na mecz.pl, jak i na innych forach uważam, że HC+10pkt na Prokom jest godzien rozważenia.

Faktem jest, że CSKA ma lepszą pakę, zaś Sopocianie nie dość, że prezentowali się przeciętnie, to mogą jeszcze nie być dostatczenie zgrani.

Jednak tak naprawdę, to dla Prokomu przez najbliższe klika miesięcy (praktycznie do czasu play-off w DBE) liczyć się będzie tylko i wyłącznie Euroliga i to jej podporządkowano cały sezon. Np. [Eu]geniusz oszczędzał Van Den Spiegela na mecz z CSKA już w zeszłym tygodniu, co pokazuje jak silny jest target na europejskie rozgrywki.

CSKA wygra w granicach 5-8 punktów.

Do góry
#1706126 - 23/10/2007 02:02 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Valverde]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Przepraszam na wstepie za OT ale bardzo mnie interesuje mozliwosc
ogladania meczow Euroligi za posrednictwem oficjalnej strony za
jedynie 70 Euro za caly sezon regularny.
Stad moje pytanie czy ktos z forumowiczow korzysta z tej mozliwosci , jezeli tak to czy jakosc obrazu jest zadowolajaca ?

Dziekuje za odpowiedz.

Do góry
#1706156 - 23/10/2007 02:11 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Valverde]
J Antony mil$ man Offline
journeyman

Meldunek: 07/10/2007
Postów: 62
Witam wszystkich milosnikow kosza!!!!!!!!!!

Wreszcie EUROLIGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inalguracja Euroligi w Polsce to jest to )))))))

Jezeli chodzi o typy to moim zdaniem granica 147,5 jest spokojna do przekroczenia z prostego powodu Prokom slabo broni stawiajac barzdziej na offensywe a CSKAzawsze offensywnie gralo w szczegolnosci na wyjazdach i tym razem mysle ze tak bedzie.

HAND -9,5 to jest trudno powiedziec mysle ze nie do ruszenia ale over 147,5 polecam ja osobiscie juz to dalem na singla za 100£.

Pozdrawiam wszystkich i powdzenia

Mam nadzieje ze nasi wygraja))))) hahhahhahhahah

Do góry
#1706200 - 23/10/2007 02:26 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: J Antony mil$ man]
J Antony mil$ man Offline
journeyman

Meldunek: 07/10/2007
Postów: 62
Aaaaaaaaaaa no wlasnie wie ktos jak z tym ogladaniem Euroligi na oficjalnej stronie wie ktos jaka jakosc bo 70 euro za sezon to troche duzo co 50 euro bylo by ok ale tyle no nie wiem

Prosze o odpowiedz.

Do góry
#1708814 - 24/10/2007 01:36 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: J Antony mil$ man]
andrusek Offline
member

Meldunek: 03/12/2006
Postów: 118
Skąd: Resovia Rzeszów
Z meczy Euroligowy w tej kolejce wybrałem 4:

Bologna - Żalgiris
Drużyny Włoskie z wyjątkiem Sieny wg mnie nie zwojują za wiele w tegorocznej Eurolidze. Skład oparty na Włochach z Crosariolem i Chiacigiem na czele wzmocnieni trójką Amerykanów - Conroyem, Spencerem i Hollandem to wg mnie zbyt mało, aby móc walczyć ze wzmocnionym Żalgirisem, gdzie miejsce w składzie mają tacy zawodnicy jak Tanoka Beard, Marcus Brown, Collins , Popovic oraz Litwini Zukauskas, Kalnietis czy Salenga. Bolonia we Włoskiej lidze nie błyszczy ostatnio porażka u siebie z ostatnią drużyną - Napoli nie wróży to dobrze przed meczem z solidnym Żalgirisem dlatego kursy w okolicach 3 na gości biore w ciemno.

Do tego meczu dołożyłem Efes Stambuł który wg mnie pokona Cibonę. Efes wzmocniony Pennem, Erdoganem oraz Gregorym będzie wg mnie walczył o wygranie grupy z Maccabi dlatego musi takie mecze jak ten wygrywać.

Kolejny mecz to Fenerbachce/Ulker - Real. Zagrałem tutaj na Real. Myśle że w 1 meczu po powrocie do Euroligi Real zagra dobre spotkanie, a potencjał mają wielki. Takich zawodników jak Smith, Bullock czy Reyes nie trzeba przedstawiać. Do tego ich siłe podkoszą wzmocnił Papadopoulos i drużyna ta wydaje sie być kompletna. Turcy to żadna rewelacja.

Ostatni mecz który zagrałem to Aris - Unicaja tego meczu jestem najmniej pewien. Liczę na zwycięstwo Aris który przy swojej fanatycznej publiczności gra dobrą koszykówkę i liczę że Unicaja nie jest na tyle mocna aby tam wygrać.

Piszcie swoje opinie na temat tych i pozostałych meczy.

Do góry
#1709032 - 24/10/2007 02:03 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: andrusek]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
Witam po dluzszej przerwie. A oto moje przemyslenia :
Siena -Olimpija -wzmocniona przed sezonem Siena to chyba jedyna druzyna z Wloch która powinna i będzie się liczyć w rozgrywkach Euroligi.W pierwszej kolejce podejmie przecietna drużyne z Ljubljany i nie powinna mieć problemów by w tym meczu wygrać. Siena przoduje w lidze wloskiej gromiąc kolejne druzyny (wygrywaja nawet w granicach 40 pkt!) Olimpija zajmuje 4 miejsce w przecietnej lidze Adriatyckiej. Wedlug mnie handi na Sienie zdecydowanie do przyjęcia -12.5 pkt

Aris -Malaga - typowy mecz do grania na under. Dwie swietnie broniace druzyny,linia dośc wysoka 144 pkt wedlug mnie powinna oscylowac w granicy 135/140 pkt ,zdecydowanie under

Olimpiakos-Tau Ceramica - tu z kolei skusze się na Olimpiakos , Grecy usposobieni jak zawsze wybitnie ofensywnie podejmą równie ofensywne Tau które znajduje się w dołku (zaskakująca porażka w lidze z Manresą na wlasnym boisku!) .Olimpiakos wzocniony dobrze nam znanym L.Grerem czy chocby Woodsem powinien dać radę chyba slabszej niz przed sezonem druzyne Tau . Gram również Over 155.5

Do góry
#1709143 - 24/10/2007 02:21 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: andrusek]
kasparov Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 1630
Co ty andrusek piszesz? Meczu BOLOGNI nie bylbym taki pewny. Wlosi przed sezonem sprowadzili znakomitych zawodnikow: D.SPENCER(to co wyprawial w Roanne w poprzednim sezonie w glowie sie nie miesci , po prostu MVP poprzedniego sezonu we Francji) , D.HOLLAND(najlepszy strzelec VARASE , czolowa postac poprzedniego sezonu we wloszech) dodajmy do tych dwoch gwiazd kolejne zakupy CONROY , ANDERSON , CHIACIG , GARRI oraz bedacych juz w Bologni GIOVANNONI , CROSARIOL , BLIZZARD to mamy mega pake. Co do Żalgirisu to troche przesada przeciez wiekszosc tych zawodnikow grala w poprzednim sezonie i byli najgorsza druzyna euroligi , nawet bylo kilku lepszych graczy jak Mottola , Woods , a Brown , Salenga czy Collins to nie sa zawodnicy , ktorzy moga zmienic oblicze druzyny.

Do góry
#1709836 - 24/10/2007 04:09 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: kasparov]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Również uwarzam że kurs na Zalgiris jest wart rozwarzenia, zresztą obie ekipy z Litwy przykuwają moją uwagę na pierwszą serię spotkań Euroligi. Liga Włoska nie jest już tą potęgą z czasów Kindera i Benettonu, a wręcz stała się dość przeciętna

Do góry
#1709992 - 24/10/2007 04:27 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: sebkos]
andrusek Offline
member

Meldunek: 03/12/2006
Postów: 118
Skąd: Resovia Rzeszów
Nie uważam żeby Bologna mogła coś zdziałać w tym sezonie Euroligi w ich grupie widze co najmniej 4 zespoły dużo mocniejsze których raczej nie wyprzedzą do tego zespoły Żalgirisu i być może Prokomu są na podobnym poziomie więc Bologna może mieć problemy z awansem do top16. Jutrzejszy mecz będzie transmitowany na canale + sport więc jest możliwość skontrowania.

Do góry
#1710208 - 24/10/2007 04:58 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: andrusek]
d1cks0n Offline
old hand

Meldunek: 24/02/2007
Postów: 1005
zmiana trenera w Milano na 48h przed meczem chyba im zbyt dobrze nie zrobi... ale jak dla mnie to chyba ciezki mecz do obstawienia...

mysle ze warto grac Siene-12... goscie z Ljublany chyba znowu beda z tylu tabeli, dlatego nie daje im zbyt duzych szans... Siena bedzie chciala zapewne pokazac ze beda sie liczyc w Eurolidze po roku nieobecnosci w tych elitarnych rozgrywkach... pozatym maja wyrownany sklad z ktorym powalcza o Final Four...

Olympiakos-Tau Ceramika... wydaje mi sie, ze pewnym typem bedzie zagranie na gospodarzy ktorzy sie wzmocnili w przeciwienstwie do Tau ktorzy 'stracili' takich graczy jak Scola, Erdogan, ktorzy w poprzednim sezonie byli waznym ogniwem Hiszpanskiej druzyny... Olympiakos niesiony dopingiem wspanialej publicznosci zapewne bedzie chcial dobrze rozpoczac te rozgrywki i zaryzykuje nawet zagranie na gospodarzy w hendicapie -5...

Cibona-Efes.. tu zastanawiam sie nad zagraniem na gosci, ktorzy sie ostro wzmocnili, zas Cibona co prawda jest druzyna dobrze grajaca na swoim parkiecie, ale uwazam ze goscie moga wywiesc z Zagrzebia zwyciestwo...

Aris-Malaga... oba Teamy sa druzynami swojego parkietu i uwazam ze Grecy niesieni glosnym dopingiem pokonaja slabsza Malage niz rok temu... a kurs bardzo zachecajacy \:\)

Panathinaikos-Roma tutaj gram na wysokie zwyciestwo gospodarzy... chyba sily "Koniczynek" nie musze nikomu przedstawiac, a w szczegulnosci przy swojej publicznosci... Roma... typowy Włoski średniak...


narazie unikam wchodzenia w SP... zobaczymy jakto bedzie po 1 kolejce \:\)
jakies sugestie?

Do góry
#1710409 - 24/10/2007 05:34 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: d1cks0n]
coro Offline
old hand

Meldunek: 05/07/2007
Postów: 739
Z jutrzejszych meczy euroligowych moją uwagę zwróciło spotkanie obrońcy tytułu Panathinaikosu z włoską Romą.
Kilka słów odnośnie obu drużyn.
Panathinaikos był chyba sprawcą najgłośniejszego transferu obecnego lata ściągną mianowicie Serunasa Jasikieviciusa, co niewątpliwie jest wielkim wzmocnieniem greckiej drużyny. odszedł natomiast z drużyny Siskauskas.
Do dużyny Romy dołączyli natomiast m.in Ukic oraz Fucka(ma 36 lat), odeszli natomiast Bodiroga oraz Chatman.
Reasumując wszystko Panathinaikos jak na europejskie warunki to WIELKI KLUB mający w składzie takich koszykarzy jak Diamanatidis, Hatsivretas, Tsartsaris,Dikoudis,Alvertis(reprezentanci Grecji)oraz inni jak np Batiste, Becirovic,Vujanic. Według mnie tej drużynie w Europie może się przeciwstawić jedynie CSKA Moskwa.
Natomiast Roma to nie jest żaden wielki zespół to zwyczajny średniak nie prezentujący niczego szczególnego. Co prawda mają w składzie paru ciekawych ludzi typu Ukić, Erazem Lorbek, ale na WIELKI PANATHINAIKOS to zdecydowanie, zdecydowanie(x 100) za mało. Linie na handicap są ustawione na granicy ok 15 ptk, uważam że ta linia zostanie grubo przekroczona przez drużynę grecką. Nie widzę innego wyniku jak bardzo wysoka wygrana drużyny gospodarzy.

Do góry
#1710537 - 24/10/2007 06:35 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: d1cks0n]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
vs.

Meczem z Zagrzebiu rozpocznie się środowa runda Euroligi. Skład Cibony został mocno zmieniony. Z drużyny odeszli wartościowi koszykarze (Kus, Wright, Bader, Wisniewski). Patrząc na wyniki w lidze adriatyckiej, można się domyślać, że Cibona nie jest jeszcze w optymalnej formie. Natomiast gracze Efesu w tym sezonie grają bez swojej gwiazdy Haislipa, który wzmocnił Malage. Dużym plusem jest ściągnięcie Scottiego Penna, który wraz z Drew Nicholasem będzie nękał rywali. W moim przekonaniu to Turcy, których trenuje "świeżo upieczony" mistrz europy David Baltt, są faworytem tej rywalizacji.

Zauważyłem jeszcze, że Betway ma trochę zaniżoną linię. Myślę, że warto sprobować overa. W obu ekipach znajdzie się kilku lepszych, bądź gorszych snajperów.

24.10.07 18:15

typ: Efes Pilsen
kurs: 1.80
stawka: 6/10
buk: Unibet

typ: over 147,5
kurs: 1.91
stawka: 4/10
buk: Betway



vs.

Najlepsza włoska ekipa, Siena zagra z Olimpią. W Lega A, podopieczni Simone Pianigianiego miażdżą każdego. Uważam, że w pierwszym spotkaniu na własnej hali postarają się o efektowne zwycięstwo. Na pewno są w stanie rzucić ~85 punktów. Dlatego próbuję overa w Unibecie.

24.10.07 20:30

typ: Montepaschi Siena over 83,5
kurs: 1.90
stawka: 3/10
buk: Unibet


cdn... ;\)

Do góry
#1710654 - 24/10/2007 15:20 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: pettersen]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
dorzucam jeszcze na ten over montepaschi i idzie 5/10

a tak z ciekawych informacji, to:

* już było pisane, ale warto przypomnieć o zmianie trenera w Milano
* Lietuvos zagra bez Eidsona w meczu przeciwko Armani
* Simas Jasaitis (Tau) nie zagra w Grecji
* zwiększają się szanse na zwycięstwo Partizana, po informacji o kontuzji Basile
* niedzielne spotkanie w lidze greckiej pomiędzy Pao i Rethymno, niespodziewanie skończyło się wynikiem 90-81, trzeba zaznaczyć, że koniczynki grały bez Mike Batiste i Vujanica
* Ibrahim Kultuay (Fenerbhce Ulker) występ w czwartkowym spotkaniu stoi pod znakiem zapytania



pozdrawiam

Do góry
#1710877 - 24/10/2007 19:44 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: pettersen]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Brak Batiste i Vujanica w niedziele byl wyborem trenera czy tez skutkiem kontuzji?

Do góry
#1711208 - 24/10/2007 22:11 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Widzę, że moje typy pokrywają się z typami większości użytkowników forum (ale czy jest to dobry omen ) .

Takie mecze jak Siena-Olimpija, Olympiacos-TAU, Cibona-Efes, Aris-Malaga, PAO-Roma, Maccabi-Le Mans trzeba brać.
Również dodatnie handicapy na drużyny litewskie warte rozpatrzenia.

Tyle ode mnie (nie rozpisuję się, bo ostatnio nie przyniosło to dobrych wyników, a poza tym wszystko zostało już napisane).

Życzę powodzenia
Pozdrawiam Big Ben

c.d.n.

Do góry
#1711780 - 25/10/2007 01:31 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: andrusek]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Originally Posted By: andrusek

Bologna - Żalgiris
Drużyny Włoskie z wyjątkiem Sieny wg mnie nie zwojują za wiele w tegorocznej Eurolidze. Skład oparty na Włochach z Crosariolem i Chiacigiem na czele wzmocnieni trójką Amerykanów - Conroyem, Spencerem i Hollandem ...


Z Hollandem ponoć rozwiązano kontrakt tak więc:

Żargilis +3,5 @1,9 w Expie \:p

Do góry
Strona 1 z 26 1 2 3 ... 25 26 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, wHiTe_StAr, akagi, ANZELMO, alfa, VVega, burbon, pacyfista, igea23), 3831 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582843 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07