Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#1955018 - 16/01/2008 18:00 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: krycha84]
dmucha Offline
journeyman

Meldunek: 10/01/2008
Postów: 51
dzis tez zlotka wygraja, bo sa naprawde dobre i dobrze seruja a szczegulnie baranska ale to bylo wiadomo. niemki wczoraj oglondalem i powiem wam ze mi sie wcale nie podobaly to znaczy za bardzo. nie daje im duzych szans i zlotka wygraja 3:0 a najwyzej jednego seta moga stacic

Do góry
Bonus: Unibet
#1955048 - 16/01/2008 18:15 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: dmucha]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
jeny człowieku zainwestuj w słownik bo rence opadywują...

Do góry
#1955186 - 16/01/2008 18:55 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: Misiek]
Muczaczo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2006
Postów: 4781
v

Drugie spotkanie polek w turnieju w Halle. Tym razem przyjdzię się mierzyć z gospodarzami, reprezentacją Niemiec.

Wczoraj obie ekipy odniosły zwycięstwa , Niemki ponkonały 3-0 Turczynki a Polki jak wiemy 3-1 Holenderki. Nie warto jednak przykładać większej wagi do wygranej Niemek, gdyż zespół Turcji to czerwona latarnia naszej grupy.

Gra Niemek wczoraj nie zachwyciła, mecz stał na niskim poziomie, a gospodarzynie popełniły wiele błędów.

Jak grają Niemki ?
Gra opiera się przede wszystkim na rudowłosej Angelinie Grun, do której kierowana jest większośc piłek. (wczoraj 21 pkt). Skład uzupełniają nieprzewidywalna Dumler, która potrafi skonczyć najtrudnijszą piłkę aby za chwilę zostać zablokowana na pojedynczym bloku, Pachale, Fürst, Ssuschke, oraz Hart. Na libero gra w tym turnieju Beier. Jak niepewna jest to zawodniczka można było przekonać się o tym wczoraj.

Podsumowując:

Mimo atutu własnej hali i kibiców to polki są faworytkami tego spotkania.

Jeżeli będą grały swoją grę , czyli silna zagrywka + skuteczne ataki Glinki, Barańskiej i Skowrońskiej powinno być dobrze. Rywalki takiej siły w ataku nie posiadają. Liczę przede wszsytkim na Małgorzatę Glinkę, która wczoraj nie zagrała na swoim optymalnym poziomie (tylko 6 pkt).

Dzisiaj drugi krok do awansu na IO ..Do boju Polki !

Typ: Polska Kurs: 1.70

Do góry
#1955216 - 16/01/2008 19:12 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: Muczaczo]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń

15:00 Chorwacja - Rosja

Tutaj za bardzo nie ma nad czym się zastanawiać, jeśli chodzi o zwycięzcę w tym spotkaniu, bo może być on tylko jeden... Podumać można nad opcjami u/o,hc set/pkt.

HC setowe, oczywiście wszędzie ustawione na -2.5 po mizernym kursie jakim jest @1.30, osobiście nie lubię grać 3-0 po tak niskim kursie, więc i tym razem odpuszczę... Ruskie to Ruskie i mogą sobie troszkę zacząć kombinować np. przy prowadzeniu 2-0 w setach...

HC pkt, ustawione również na bardzo wysoką linię jaką jest -22.5, straaaasznie wysoko postawiona poprzeczka, a ja nie ufam sbornej aż tak \:\)

U/O. I tutaj wreszcie skusiłbym się na zagranie opcji over 125.5 @1.50. Myślę, że w sam raz można to dołożyć do jakiegoś combosa, jako główny typ... Aż taaaaaakiego lania po stronie Rosji nie przewiduję, więc myślę, że powinnien wyjść nam ładnie 126 minimum


17:30 Polska v Niemcy

Polki jak wszyscy wiemy, wczoraj świetne zawody z Holenderkami i wygrana 3-1. Świetnie zagrała cała drużyna, ja osobiście jestem pod wrażeniem występu Ani Barańskiej, która wystąpiła bez żadnego stresu... to cieszy \:\)

Niemki wczoraj pokonały.. najsłabszy zespół w naszej grupie - Turcję w stosunku 3-0. Najlepsza na boisku była oczywiście Grun i to na nią szczególnie musimy zwrócić uwagę w dzisiejszym spotkaniu... Wczoraj również zauważyłem, że niezbyt dobrze przyjmuje Beier, która zastępuje na tej pozycji Tzscherlich, tak więc można troszkę poserwować na II libero \:\)

Polki po kursie @1.80, myślę, że możemy spróbować \:\)

Tak więc na dziś, jak na razie:


Rosja v Chorwacja, over 125.5 @1.50 Unibet

Rosja v Chorwacja over 130.5 @1.85 WH

Polska v Niemcy, Polska @1.80 Pinnacle


Co do spotkania Serbek z Rumunkami, to jakoś na razie nie mam w ogóle koncepcji... , ale oczywiście faworytkami są vice-mistrzynie Europy.

Do góry
#1955277 - 16/01/2008 19:53 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: Misiek]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
Wczoraj bardzo udany dzień.Dzieki Misiek za utwierdzenie mnie w typie na naszą reprezentację, pełna stawka i wygrana.Dzisiaj co do meczu polek ,nasi zachodni sąsiedzi raczej nie będą nam pomagali i nie położą się na boisku.Typ do zagrania to lay 3:0 dla naszych pań.Powodzenia i pamiętajmy że cuda mogą sie zdarzyc tak jak na imprezie w Izmirze

Do góry
#1955522 - 16/01/2008 22:00 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: imarcel]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Polska - Niemcy

Polki wczoraj świetny mecz, widać, że są zmobilizowane. Niemki pomimo wczorajszego 3-0 troche męczyły z osłabioną Turcją. I dzisiaj upatruję, że Polki odniosą kolejne zwyciestwo. Kursy już spadają. W Expekcie już tylko @ 1.65, więc gram póki jeszcze jest tyle. I delikatnie na Polska (-1,5) za 2.05, było wcześniej 2.40 ale nie zdążyłem już.

Serbia - Rumunia

Rumunki wczoraj straszne męki też z osłabioną Chorwacją. Seryjnie tracone punkty i chaotyczna gra. Serbki na pewno sportowo lepsze i nie pozwolą dziś na wiele Rumunkom. Tutaj gram Serbia (-1,5) po kursie @1,30. Deliktanie można spróbowac 3-0 po kursie 1,85, ale to z tym 3-0 różnie bywa.

Do góry
#1955527 - 16/01/2008 22:02 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: DJ_wAgLiK]
RiKi Offline
veteran

Meldunek: 19/12/2007
Postów: 1573
panowie dzis chyba kazdy zrzuci sie na polki bo kurs dobry bo weczoraj wygraly. ja mam jednak male obaswy.wczoraj zagraly ekstra oki holenderki tak naprawde troche same przegraly bo 2 segt i prowadzenie 24:22 i przegrywa sie seta to jest jaki jest wynik.Niemki nie graja zlej siatkowki wczoraj graly srednio ale rywalki slabsze nie to co kiedys ( turcja) dzis polki moga odczuc skutki meczu z holenderkami juz moze nie bhyc tak rozowo obym sie mylil \:\)

Do góry
#1955529 - 16/01/2008 22:03 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: imarcel]
kasparov Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 1630
Zdecydowanie zgadzam sie z Miśkiem. Serwowanie na ta slabiutka libero na pewno przyniesie nam sporo punktow. Wogole zespol niemiecki slabo przyjmowal , gubily sie w obronie , w ataku Grun trzymala poziom , Pachale slabiutka strasznie , moze jeszcze srodkowe zagraly przyzwoicie. Gdyby Turczynki graly w optymalnym skladzie , to prawdopodobnie wygralyby ten mecz.

POLSKA-NIEMCY 1,75 STS
POLSKA-NIEMCY (+1,5) 2,40 STS

Serbki tez nie powinny miec klopotow z pokonaniem Rumunek , przewiduje gladkie 3-0. Postawilem wczoraj na Rumunki , ale do tej pory nie wiem jak one to wygraly. Niektore zawodniczki nawet na wyczyszczonej siatce potrafily wywalic pilke na kilometrowy aut. Popovic dziurawila blok Rumunek z kazdej pozycji , blokujace byly tak bezsilne , ze az mi ich bylo szkoda. Rumunki praktycznie zdobywaly punkty srodkiem , dzis tak latwo nie bedzie , srodkowe serbii to duza sila tego zespolu i to bedzie klucz do zwyciestwa.

SERBIA - RUMUNIA (+2,5) 1,80 STS

Do góry
#1955538 - 16/01/2008 22:08 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: RiKi]
RiKi Offline
veteran

Meldunek: 19/12/2007
Postów: 1573
Originally Posted By: RiKi
panowie dzis chyba kazdy zrzuci sie na polki bo kurs dobry bo weczoraj wygraly. ja mam jednak male obaswy.wczoraj zagraly ekstra oki holenderki tak naprawde troche same przegraly bo 2 segt i prowadzenie 24:22 i przegrywa sie seta to jest jaki jest wynik.Niemki nie graja zlej siatkowki wczoraj graly srednio ale rywalki slabsze nie to co kiedys ( turcja) dzis polki moga odczuc skutki meczu z holenderkami juz moze nie bhyc tak rozowo obym sie mylil \:\)


acha a dodam ze jesli niemki by dzis przegraly to ostatnie spotkanie graja z holenderkami dla ktorych beda to tez mecze ostatniej szansy. Takze ja dzisiaj win Niemki 2.00

Do góry
#1955552 - 16/01/2008 22:21 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: RiKi]
Sergio1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/07/2007
Postów: 4430
Originally Posted By: RiKi
Originally Posted By: RiKi
panowie dzis chyba kazdy zrzuci sie na polki bo kurs dobry bo weczoraj wygraly. ja mam jednak male obaswy.wczoraj zagraly ekstra oki holenderki tak naprawde troche same przegraly bo 2 segt i prowadzenie 24:22 i przegrywa sie seta to jest jaki jest wynik.Niemki nie graja zlej siatkowki wczoraj graly srednio ale rywalki slabsze nie to co kiedys ( turcja) dzis polki moga odczuc skutki meczu z holenderkami juz moze nie bhyc tak rozowo obym sie mylil \:\)


acha a dodam ze jesli niemki by dzis przegraly to ostatnie spotkanie graja z holenderkami dla ktorych beda to tez mecze ostatniej szansy. Takze ja dzisiaj win Niemki 2.00


A jaki ma to związek z Polską, to co Polki przegrają z Niemkami, bo jak nie to gospodynie nie awansują, a Polki to g**** obchodzi, dla nas nikt nie był taki dobry podczas Izmiru

Do góry
#1955557 - 16/01/2008 22:23 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: Sergio1]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Ludzie o czym wy pieprzycie znowu co to za argumenty .... BREDNIE piszecie i tyle.

Do góry
#1955616 - 16/01/2008 22:51 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: krycha84]
RiKi Offline
veteran

Meldunek: 19/12/2007
Postów: 1573
to nie oto chodzi. pisze o tym ze dla niemek to wlasnie dzisiejsze spotkanie bedzie arcy wazne. wczoraj to bylo pewne ze pokonaja turcje. Teraz wiedza ze polki pokonaly holenderki wiec jesli dzis nie dadza z siebie wszystkiego jesli przegraja to pozostanie walka o drugie miejsce w grupie z holenderkami. Tylko oto mi chodzilo.

a tak p.s to chyba dzis warto zagrac over 185.5 i patrzec na gre zawodniczek bez gryzienia paznokci po seryjnych punktach \:\)

Do góry
#1955624 - 16/01/2008 22:55 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: RiKi]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Ja tam ogaldalem wczoraj obydwa mecze no i widze wygrana Polek i to gladko powinno byc. Zreszta wystarczyc spojrzec na poszczegolne nazwiska w ekipie. No i do tego ta salbiutko przyjumjaca libero ktora powinna zosatc znisczone rpzez nasze serwujace. U nas przyjecie prawie ze wzorowe za co odpowiada Baranska i siwetna Zenik. Jak dla mnie nei mam pytan co do meczu i szkoda szukac dziury w calym zreszta podobnie jak przed wczorajszym meczem.

Do góry
#1955680 - 16/01/2008 23:25 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: RiKi]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
Originally Posted By: RiKi
to nie oto chodzi. pisze o tym ze dla niemek to wlasnie dzisiejsze spotkanie bedzie arcy wazne. wczoraj to bylo pewne ze pokonaja turcje. Teraz wiedza ze polki pokonaly holenderki wiec jesli dzis nie dadza z siebie wszystkiego jesli przegraja to pozostanie walka o drugie miejsce w grupie z holenderkami. Tylko oto mi chodzilo.

a tak p.s to chyba dzis warto zagrac over 185.5 i patrzec na gre zawodniczek bez gryzienia paznokci po seryjnych punktach \:\)


Wg mnie jeżeli nagrodą za wygranie turnieju jest udział w IO kazde spotkanie jest arcyważne i nie ma co się oszukiwać - Polki nie bedą mniej zmotywowane tylko dlatego, że w ostatniej kolejce mają słabszego rywala od Niemek. Złotka are back!!:D

Do góry
#1955689 - 16/01/2008 23:29 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: krycha84]
Dindek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4179
Skąd: CK
Ja rowniez gram Polske, wczoraj mialem Hol, ale miłe zaskoczenie Polek. Jesli tak bedziemy grac jak wczoraj to powinno byc gladko i przyjemnie,dobre przyjecie, bardzo dobrze rozgrywana pilka przez Sadurek,Baranska rowniez wysoki poziom ataku, Glinka mogla by sie poprawic wczoraj zaledwie jak ktos wyzej wspomnial 6pkt, dzis powinno byc lepiej.Nawet Kasia S. zagrala mysle na 70% swych mozliwosci, srodek u nas pracowal ok, zas Niemki mnie nie zachwycily z oslabiona Turcja i tutaj przewiduje 3-0 3-1 dla Zlotek:)

Do góry
#1955748 - 16/01/2008 23:47 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: krycha84]
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Originally Posted By: krycha84
Ja tam ogaldalem wczoraj obydwa mecze no i widze wygrana Polek i to gladko powinno byc. Zreszta wystarczyc spojrzec na poszczegolne nazwiska w ekipie. No i do tego ta salbiutko przyjumjaca libero ktora powinna zosatc znisczone rpzez nasze serwujace. U nas przyjecie prawie ze wzorowe za co odpowiada Baranska i siwetna Zenik. Jak dla mnie nei mam pytan co do meczu i szkoda szukac dziury w calym zreszta podobnie jak przed wczorajszym meczem.


Obyś miał rację. Ja chciałbym tylko uspokoić "zbyt rozgrzane głowy" przed zbyt daleko idącym wnioskowaniem. Podobnie rozumowało wielu użytkowników tego forum podczas niedawno zakończonego turnieju w Izmirze.
Przypomnieć? Proszę bardzo.
Oto Włosi bez żadnych problemów odprawiaj z kwitkiem Holendrów 3:0.
W następnej kolejce Polacy niemal deklasują Włochów 3:0.
Gdyby tak rozumować dalej, to Holendrzy zamiast wychodzić do pojedynku z Polska powinni szybciutko wracać do domu. Sami wiemy, jak to się skończyło.
Panowie mecz meczowi nierówny i to, że Niemki wczoraj nie zachwyciły wcale nie znaczy, że są słabe.

A tak w ogóle to ja też wierzę, że Polki powinny sobie dziś poradzić, choć mam w pamięci wiele meczów z dzisiejszymi rywalkami, które wcale nie były dla "złotek" łatwe.

Do góry
#1955762 - 16/01/2008 23:51 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: jarkow]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
JA nie pisze tylko o wcozrajszym meczu ale rowneiz ogolenie w skladzie personalnym w ekipie niemieckiej glwonia wyroznia sie Grun reszta to przecietne zawodniczki a u nas cala szostka odgrywa podstawowe role w czolowych klubach Europy....

Do góry
#1955789 - 16/01/2008 23:58 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: krycha84]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
Rozgrywające Niemiec wystawiały wczoraj fatalnie piłki...!
Połowa piłek szła tak że Grun musiała się cofac albo atakowac ze stojącej piłki... No ale szkoda że Turczynki miały słaby blok ;\)
Pozatym Rep.Niemiec w ataku to Andzelina no i może Pachale a gdzie reszta ? \:p
Mamy wiekszą siłę w Ataku mysle że także w bloku ;\)
stawiam 3-0 3-1 ;\)

Niemki moim zdaniem nie wyjdą z grupy ;\)

Do góry
#1955894 - 17/01/2008 00:24 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: grajus87]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Przyznaje sie bez bicia ze wczoraj gralem Holandia! a dfzis zdecydowanie gram Polska ! o tym przekonala mnie nijaka Pani Baranska u ktorej lekcje serwisu powinni pobierac panowie z naszej reprezentacji - no z drobnymi wyjatkami.

Do góry
#1955964 - 17/01/2008 00:57 Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle [Re: gremlin]
voltiix Offline
member

Meldunek: 13/01/2008
Postów: 136
[color=red]Mecz: Polska-Niemcy
KURS: 1,75
Buk : Unibet
Stawka 8/10
[/color]

Już dzisiaj o godzinie 17:30 czasu polskiego odbędzie się spotkanie Polska-Niemcy. Nasze panie wygrały wczoraj z silną Holandią 3-1, co spowodowało poprawę nastroju w naszej ekipie. Natomiast niemki , bardzo łatwo rozprawiły się z Turczynkami , 3-0. Niewątpliwie dzisiejszym atutem niemek, będzie własny obiekt i własna publiczność (turniej rozgrywany w Halle, w specyficznej hali posiadające pomarańczowe światła). Wczoraj z bardzo dobrej strony pokazały się Anna Barańska i Kasia Skowrońska, bardzo wychodził im serwis. Są filarem naszej reprezentacji. Reprezentacja Niemiec to 15 zespół na świecie, a Polki to 9 zespół na świecie. Czytając wywiad z Małgorzatą Glinką na jednym z portali, dowiedziałem się iż, Polki chcą bardzo wygrać z Niemkami. Niewątpliwie mecz będzie bardzo zacięty i będzie to wspaniałe widowisko. Typuję wynik 3-1 dla POLEK !
Myślę,że po wygranym tym meczu nasza reprezentacja zbliży się do półfinału turnieju, a następnie w kolejnych meczach do gry na IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH W PEKINIE. W końcu awansu nik nie da za darmo.

Skład Polski :


1. Katarzyna Skowrońska
2. Mariola Zenik
3. Eleonora Dziękiewicz
4. Katarzyna Gajgał
6. Anna Podolec
7. Małgorzata Glinka
8. Karolina Ciaszkiewicz
11.Anna Barańska
12.Milena Sadurek
13.Milena Rosner

14.Maria Liktoras
15.Katarzyna Skorupa

PODKREŚLONY wyjściowy skład POLEK ! Pozdrawiam i życzę powodzenai w typowaniach !

Do góry
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, ElNinho[mmdea], wHiTe_StAr, igea23, VVega), 3560 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582872 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07