Strona 2 z 17 < 1 2 3 4 ... 16 17 >
Opcje tematu
#1916949 - 07/01/2008 06:21 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: Misiek]
Jaruzelski Offline
veteran

Meldunek: 19/10/2007
Postów: 1472
NA temat postu wyżej

"Mnie osobiście zespół Hiszpani nie przekonuje swą grę i mam nadzieję, że po spotkaniu poniedziałkowym zdania swego nie będę musiał zmieniać \:\) "

zgadzam się z tym całkowicie ale gra Polaków też pozostawia wiele do życzenia zwłaszcza w takim składzie jak dla mnie mecz z rzędu kto popełni mniej błędów.

Wg mnie Hiszpanie mogą tego meczu nie wygrać ale 2 sety nam urwą
dla mnie Hiszpania +1,5 za 1.68 (Expekt) jak najbardziej do grania
+ Włochy @ 1.52

i sprobuję Włochy (-1,5) @ 2.10

Powodzenia

Do góry
Bonus: Unibet
#1917279 - 07/01/2008 08:32 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: Jaruzelski]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Mówi się, że nie ma pewniaków może to i prawda ale na pewno nie tym razem. Bukmacherzy fundują prezenty noworoczne w postaci wysokich kursów. +1,5 seta na Hiszpanię za 1,68 w Expekcie to już naprawdę warte grania za DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻE pieniądze.
Przejdźmy do konkretów Hiszpania - Polska osobiśćie stawiam na Hiszpanię, ponieważ Polacy bardzo osłabieni,a Hiszpania gra naprawdę dobre mecze. Trzeba przyznać, że przy braku takich zawodników jak Winiarski, Wlazły i Szymański praktycznie nie mamy w skłądzie zaawodnika, który potrafi naprawdę soczyście zaserwować. Jak wiadomo jest to jeden z ważniejszych elementów w siatkówce bo odrzucenie rywali od siatki powoduje trudniejsze wyprowadzenie dla rywali, a jeżeli nie ma kto mocno zaserwować rywale będą mieli łatwe rozegranie. Polska już w ostatnim turnieju nie zachwyciła i nie wierzę aby coś się teraz zmieniło. Powiem szczerze, że gdybym dysponował dużą kasą postawiłbym nawet 10000 zł. na ten typ z handicapem, a na kontrę zagrałbym dokładny wynik 3:1 dla Polski. Wygranie Polski w stpsunku 3:0 jest po prostu niemożliwe.

Turcja - Finlandia 2
Tutaj jak ktoś wcześniej wspomniał wysokie kursy na Finów są chyba tylkoz tego względu, że grają u siebie. Bo o tej Reprezentacji powiem szczerze praktycznie nic nie słyszałem,a Finowie to teraz znana marka na rynku siatkarskim. Chociaż w ostatnim turnieju mieli małe problemy teraz myślę, że z Turcją sobie poradzą. Na pewno jest to zdecydowanie lepsza drużyna od Turków. Na kontrę gram 3:2 dla Turcji.


Takim oto sposobem możemy dużo zarobić lub zwrócić swoje pieniądze, żałuję jednak, że nie dysponuję większymi środkami bo na jutro będe miał chyba tylko 300 zł. Niestety życie \:\)

Do góry
#1917289 - 07/01/2008 08:43 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: grzesol]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Mam nadzieję osobiście @grzesol, że będziesz mimo wszystko cieszył..że nie dysponujesz większymi pieniędzmi... ;\)

A co do 'serwów', to sorry, ale Murek Gierczyński Kurek potrafią na pewno 'soczyście' zaserwować \:\)

Zresztą zobaczymy dziś, ciekaw jestem strasznie jaką to koncepcję wymyślił Lozano i jak będzie wyglądać pierwsza szóstka naszego zespołu...

Do góry
#1917318 - 07/01/2008 09:07 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: Misiek]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Misiek, nie zapominaj o Wice - to jest prawdziwy ogień, jak zagrywka siedzi, a on na zagrywce często miewa dobre dni ;\) Natomiast naszym ogromnym atutem musi być przyjęcie. Na pozycji atakującego mamy Gruszkę, który przyjmować potrafi, więc do przyjęcia można ustawiać się nawet w czterech zawodników. Jeżeli Gruszka jest w dobrej dyspozycji, to z niego możemy mieć większy pożytek niż z Wlazłego, bo Piotrek to dodatkowo ogromne doświadczenie, a ja pamiętam jak był w formie - każdy atak nad blokiem, praktycznie bezbłędnie. Damy radę

Do góry
#1917510 - 07/01/2008 15:09 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: Radek_89]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Ja tak dla ostudzenia emocji bo widzę że sami się nakręcacie i pompujecie balonik - "damy radę" itd, zaraz okaże się że te osłabienia to nie osłabienia tylko wzmocnienia \:\)

Jestem odmiennego zdania, uważam że w tym turnieju takim składem jakim Polska dysponuje, awansu nie osiągnie, co więcej stawiam pod dużym znakiem zapytania wyjście Polski z tej grupy.

Tak więc ja dziś na Hiszpanię, a można również grać opisywany wcześniej handicap +1,5 seta.


Do góry
#1917599 - 07/01/2008 17:41 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: Giertyszek]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
wedlug mnie balonik o nazwie Polska - Hiszpania jest za bardzo pompowany w obie strony, ja osobiscie nie podejmuje sie wytypowania zwyciezcy dziseijszego pojedynku.
jak dla mnie dzisiejszy mecz to spotkanie o wyjscie z grupy i oba zespoly o tym wiedza
jesli mialbym sie na cos decydowac to zwyciestwo w pierwszym secie Hiszpanow,
mam jakies dziwne przeczucie ze w drugim lub trzecim secie Lozano przy niekorzystnym wyniku wpusci kogos kto nagle niesamowicie zaskoczy i moze byc motorem tej reprezanetacji na turnieju w Izmirze
moze to bedzie Gierczynski, moze Wika?
ale pierwszy set Hiszpanie wygrywaja - pojada nas na zgraniu i wykorzystaja nasze braki, ale co bedzie dalej - nie wiem \:\)

co do pzoostalych dwoch to rowniez jestem zdania ze trzeba grac na Finow przy takich kursach
Turcy na pewno grozni, kiedys chyba widzialem ich w akcji i graja podobna siatke do Skandynawow, ale lepszych wykonawcow maja jednak Finowie. nie bedzie to jednak latwe zwyciestwo i mozliwe ze wyniki punktowe w poszczegolnych setach moga wychodzic na przewagi w stylu 29:27.

i na koniec Włosi - po prostu.....

Do góry
#1917663 - 07/01/2008 18:20 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: Feel-Tsu]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
zdecydowanie stawiam dzis na Hiszpanie a bet +1,5 za 1.68 w expekt wydaje mi sie rewelacyjna propozycja , Hiszpania to w koncu mistrz Europy , doskonale wiecie na co stac dwojke , na ktorej ich gra sie opiera , moze na ostatnim turnieju nie pokazali nic szczegolnego ale co mozna napisac o naszych w ostatnim czasie ? prosze Was...
jedziemy w okrojonym skladzie , Wlazly i Winiar to zawodnicy , ktorzy czesto po kilka punktow nam robili i dzieki temu wygrywalismy sety a i nawet spotkania , dzis ich braknie i nie wydaje mi sie zeby Dawid Murek czy Wika czy nawet Kurek mogli pociagnac reprezentacje , Gruszka czy Swiderski musza trafic na swoj dzien , zgadzam sie za mamy dosc rowny team , doswiadczenie + "nowosci" to moze byc mieszanka wybuchowa , ale zalezy jak taktycznie ustawi druzyne Lozano , komu na ile zaufa i komu co powierzy , osobiscie po ostatnich startach naszej druzyny i Hiszpanow sklanialem sie do ich wygranej , ale po takim kursie wystarczy mi +1,5 seta i mysle ze jest to bardzo realne , żywie nadzieje ze Hiszpania nalezycie sie przygotowali i bedzie to troszke inny zespol niz w poprzednich zawodach , tak wiec :
Spain +1,5

Do góry
#1917700 - 07/01/2008 19:02 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: craax]
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
Ja mam natomiast pytanie gdzie mecz Polska - Hiszpania będzie transmitowany?

Do góry
#1917712 - 07/01/2008 19:06 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir *DELETED* [Re: superges]
asroma Offline
member

Meldunek: 06/12/2006
Postów: 130
Skąd: Kraków,Nowy Sącz
Post deleted by Giertyszek

Do góry
#1917725 - 07/01/2008 19:12 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: asroma]
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
na zwykłym eurosporcie tez jest transmisja o 19:30;)

Do góry
#1917773 - 07/01/2008 19:29 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: asroma]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Proponuję w UB rozegrać trebelka na zakłady over 90,5 po dwóch setach we wszystkich dzisiejszych meczach... wszystkie pary są dość wyrównane a już na pewnie nie ma w nich róznicy poziomu aby sety rozgrywały się hc 5 i więcej pkt

Do góry
#1917793 - 07/01/2008 19:37 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: solo24]
asroma Offline
member

Meldunek: 06/12/2006
Postów: 130
Skąd: Kraków,Nowy Sącz
Originally Posted By: solo24
na zwykłym eurosporcie tez jest transmisja o 19:30;)

tak, moja pomylka, na eurosport 2 jest Turcja-Finladnia

Do góry
#1917856 - 07/01/2008 20:16 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: asroma]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
Witam,

wg. mnie dobrym typem z niezłym kursem jest Finlandia. Za Turkami nie przemawia nic oprocz atutu własnej hali ale co z tego skoro ich pierwsza szostka przegrała z gwiazdami ligi seta, a kiedy kadra serbii weszła obejrzec reszte meczu to od razu Turcja zmieniła sklad... niech sie maskują. Finowie w gazie maja perspektywiczny sklad, imo jesli teraz nie zawalczą w kwalach to juz taka szansa predko nie bedzie...

pick: Finlandia 1.6

Zagrałbym dzis na Polskę ale obawiam sie troche tego meczu otwarcia z Hiszpanami bo moga sie dziac cuda, znalazłem bardzo fajny pick... over 185,5pkt. Nawet przy 4 setach granych do 21-22 siada, a uważam ze 4 sety beda w tym meczu spokojnie.

pick: over 185,5pkt.

pozdrawiam

Do góry
#1917860 - 07/01/2008 20:21 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: Misiek]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
Witam serdecznie

Postanowilem ze w tym roku więcej uwagi będę poświęcał pisaniu w tym temacie. Zobaczymy jak to z tym będzie.

Kwalifikacje Olimpijskie już dziś wieczorem. Dziś wieczorem mówiąc w kontekście naszej reprezentacji. Skład okrojony brak 2 podstawowych graczy(Wlazł, Winiarski) i zmiennika Szymańskiego. Bardzo się ucieszyłem wiedząc, że w składzie repry jest Ignaczak Popularny IGŁA dla mnie zawsze był waleczniejszy od Gacka( no offence dla niego), widziałem go kilka razy na żywo w Rzeszowie czy jeszcze za czasów kiedy grał w Skrze. Znakomity zawodnik w obronie i niesamowity w ataku. Zawsze na rozgrzewkach bił takie gwoździe, że głowa mała. Słuszny wybor Raula Lozano jeśli chodzi o pozycje libero.

No cóż GUMA wiadomo, klasa sama w sobie, choć czasem denerwuje mnie ten jego brak pomysłu na grę. Mam nadzieje, że w dzisiejszym spotkaniu z Hiszpanami inwencji twórczych mu nie zabraknie. Co tu dużo mówić, jestem optymistą i nie rozumiem po części wypowiedzi niektórych w tym temacie. Wszyscy skłaniają się do ciężkiego emczu i owszem może i ona taki będzie ale wydaje mi się, że to my dziś będziemy zwycięzcami. Hiszpanie Mistrzowie Europy owszem, ale warto przypomnieć w jakich dyspozycjach były pozostałe ekipy podczas tych zawodów.

Warto wspomnieć jeszcze, wracając do Polaków, o nowościach w '12'. Wraca Murek, Gierczyński. Mamy również Wikę.
Originally Posted By: Misiek

A co do 'serwów', to sorry, ale Murek Gierczyński Kurek potrafią na pewno 'soczyście' zaserwować \:\)

Zresztą zobaczymy dziś, ciekaw jestem strasznie jaką to koncepcję wymyślił Lozano i jak będzie wyglądać pierwsza szóstka naszego zespołu...
Zgadzam się z kolegą ale ja niestety mam zastrzeżenie co do Kurka. Owszem młody, perspektywiczny chłopak ale niestety doświadczenie jeszcze nie to. Co do Wiki natomiast nie obawiam się, sądzę, że Raul będzie go często dysygnował do gry po tym co mu pokazał na zgrupowaniu w Spale.

Osobiście zagrałem Polaków, Włochów oraz Finów-3/10.

Moje typy na tę kolejkę:

Polska 5/10 @1.76 Bet365

Włochy 7/10 @1.45 Betgun
Włochy -1,5 3/10 @2.10 Expekt

Finlandia 6/10 @1.65 Betgun
Finlandia -1,5 4/10 @1.95 Expekt

Do góry
#1917861 - 07/01/2008 20:22 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: anfa_]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Dzisiaj jak dla mnie jedynym typem do grania sa Wlochy. Kurs dosc ostro spadl i gdzieniegdzie jest juz tylko 1,33 (bet365). Wiadomo ze Wlosi troche oslabieni, ale jakos nie wyobrazam sobie by nie dali rady pokonac Holendrow, ktorzy zadna potega nie sa. Stawka 5/10 bo to pierwszy mecz. Reszty meczy nie ruszam sciskajac kciuki za naszych \:p

Do góry
#1917872 - 07/01/2008 20:36 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: barciu]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
eee lepszy jest typ. w unibecie Polska- Hiszpania over 90,5 pkt po 2 setach... izi gramy ;>

Do góry
#1917874 - 07/01/2008 20:38 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: barciu]
lukulus Offline
enthusiast

Meldunek: 14/11/2007
Postów: 266
Skąd: zDolnyslask
Witam

We wczesniejszym turnieju kwalifikacyjnym Wlochy graly z Holandia i bylo 3:2 a Holendrzy prowadzili juz 2:0. Nie mowie ze Wlochy nie wygraja ale nie zgadzam sie ze Holandia nie jest zadna potega. Moze nie taka jak pare lat temu ale jakis potencjal w tej druzynie drzemie. Tak wiec <b> Holandia +1,5 <b/> lol

Do góry
#1917928 - 07/01/2008 21:36 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: lukulus]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk
Originally Posted By: lukulus
Witam

We wczesniejszym turnieju kwalifikacyjnym Wlochy graly z Holandia i bylo 3:2 a Holendrzy prowadzili juz 2:0. Nie mowie ze Wlochy nie wygraja ale nie zgadzam sie ze Holandia nie jest zadna potega. Moze nie taka jak pare lat temu ale jakis potencjal w tej druzynie drzemie. Tak wiec <b> Holandia +1,5 <b/> lol


Zgadzam się z Lukulusem, Włosi na dzień dzisiejszy nie są tak mocni jak kiedyś, to samo jednak można napisać o Pomarańczowych. Dzisiaj stawiam na wyrównane spotkanie, tymbardziej, że jest to mecz inauguracyjny - więc o suprise nie trzeba wiele. Dzisiaj:

Holland 2,68@
Holland 1st set 2,25
Holland 1st set +2,5 1,95

Do góry
#1917932 - 07/01/2008 21:38 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: verdasco]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
a ja dziś spokojnie gram sobie Hiszpanów bo uważam że kurs na nich to spore value.
skąd te kursy? być może dlatego że jesteśmy wicemistrzami świata.

ale trzymajmy się faktów. ostatnio gramy bardzo słabo jak na nasze możliwości. rozumiem że patriotyzm i wiara w cudowne odrodzenie ale odstawmy emocje na bok,
brak graczy - właściwie trzonu będzie widoczny. gracze których dziś nie będzie w naszej ekipie niejednokrotnie decydowali o obliczu meczu.

uważam że Polska nie jest zgrana, przygotowania to za mało by dobrze scementować zespół, złożony tak trochę ''na cito''.

przewaga Hiszpanów tkwi w ich zgraniu, rozumieją się znakomicie.
poziom motywacji, zaangażowania można przy analizach można pominąć bo każdy przyjechał do Turcji wygrac.

brak trenera - ok, ale czy to znaczy że nowy jest słaby? wciąż mam w pamięci Hiszpanię z ME i mimo że potem grali słabiej i cięzko oczekiwać takiej formy, to jest to bardzo dobra drużyna, której nie można lekceważyc. na osłabioną Polskę może to wystarczyć

zobaczymy, to 1 dzień turnieju, ale myśle że warto sprobować naszych rywali

ciekaw jestem kto ma być katem Hiszpanów. musiałby ktoś mieć przysłowiowy dzień konia, a i tak łatwo nie będzie bo blok i przyjęcia Hiszpania mają dobre. czy Guma naprawde wszystko zakuma? \:D komu co i jak grać? nie mamy strzelby by wbijać piłkę w parkiet


Rodriguez + Falasca? oj Igła trzymaj się dziś bo będzie ciężko

Do góry
#1917945 - 07/01/2008 21:44 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: lukulus]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Witam....
Patrzac na dzisiejsze spotkania,wymyslilem cos takiego...

Hiszpania-Polska 1 (+1.5)
Wlochy-Holandia 1
Turcja-Finlandia 1 (+1.5)

Odnoszac sie do naszego spotkania mialem grac czysta jedynke na Hiszpanow ale mysle ze bezpieczniej bedzie wziasc handicap.Mysle ze Hiszpanow stac spokojnie na ugranie 2 setow..

Wlosi dla mnie sa faworytem choc nie az takim jak wskazuja aktualne kursy..

Co do ostatniego spotkania to sugeruje sie glownie wlasnym parkietem .Mysle ze przy odrobinie szczescia Turcy rowniez sa w stanie ugrac minimium 2 sety,a moze nawet wygrac...

Czekam na sugestie...

Do góry
Strona 2 z 17 < 1 2 3 4 ... 16 17 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (alfa), 3379 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581883 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49