Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#928396 - 04/02/2007 11:59 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: Maxi]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
betway właśnie wystawił kursy na to zdarzenie, jest 2.00 na Havant

Do góry
Bonus: Unibet
#932118 - 05/02/2007 14:49 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: Maxi]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Weymouth - Stafford Rangers 2 - narazie dostepnę tylko u naziemnych, w Toto 3.85 kurs a więc bardzo przyzwoicie... kurs oszacowany przez bukmacherów tylko na podstawie obecnego miejsca w tabeli... więc nie uwzględniono obecnej sytuacji kadrowej w Weymouth...gdzie sytuacja wyglada dramatycznie...masowy exodus piłkarzy z tego klubu ...i bardzo wąska kadra... nie wygląda to za dobrze w kontekście walki o utrzymanie...gdzie do końca sezonu pozostało 18 spotkań... zbyt wąska kadra nie rokuje najlepiej... każdy mecz to dla niech walka o przetrwanie...w poprzednim meczu uratowali szczęsliwie jeden punkt...mecz toczył się praktycznie tylko do jednej bramki z tego co można przeczytac na forum. Stafford Rangers ostatnio złapali zadyszke więc pora na przełamanie złej passy....a z kim mają zdobywać punkty jak nie z osłabionym Weymouth...

reasumując ogółem realne procentowe szanse na zdobycz punktową dużo wyższe niż wskazuje na to kurs ...

Do góry
#932142 - 05/02/2007 14:55 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: Legia]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Taa w ostatnim meczu z Burton też kurs był nieuwzględniający sytuacji w Weymouth, a jak się skończyło to wiemy.
Poprzedniego z Nortwich, Weymouth też u siebie nie przegrało...

Tak więc ja jednak odpuszczę im mecze, które grają u siebie, bo ostatnio poniosłem na tym ciężkie straty.

Do góry
#932162 - 05/02/2007 15:01 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: Legia]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: McDziarz
w poprzednim meczu uratowali szczęsliwie jeden punkt...mecz toczył się praktycznie tylko do jednej bramki z tego co można przeczytac na forum


Staty mówią co innego:
Match Stats
Weymouth Burton Albion
Shots (on Goal) 7(4) 9(4)
Fouls 22 21
Corner Kicks 8 7
Offsides 1 5
Time of Possession 43% 57%
Yellow Cards 2 6
Red Cards 0 0
Saves 3 6


Z tego co ja widzę, to raczej Burton bronił wyniku (Saves) , reszta statów wyrównane, wcale nie wskazujące na mecz do jednej bramki. Po liczbie fauli widać, że było ostro.

Do góry
#932601 - 05/02/2007 17:49 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: jinx]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Dodam jeszcze do swojego typu, ze podstawowy pomocnik Fisher Charley Hearn( 6 goli w tym sezonie) będzie pauzował za kartki w dzisiejszym meczu, w składzie Fisher na dzisiejszy mecz zostało powołanych kilku junirów.

Do góry
#932664 - 05/02/2007 18:05 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: [T]-error]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
A to tak w skrócie o tym spotkaniu:

Havant & Waterlooville - Fisher Athletic 1 2.00 Betway

Zespół gości z powodów finansowych zmuszony był rozwiązać kontrakty z trzonem zespołu i do dyspozycji managera Samiego Muduroglu pozostało niewielu piłkarzy. Pare dni wstecz z klubem rozstało się kilku piłkarzy, czyli: Matt Hocking, Omari Coleman, Ahmed Deen, Joel Kitamirike, Justyn Roberts, Tim Clancy, Paul Lorraine, Anton Robinson, Narada Bernard. Dodatkowo 5 lutego do Millwall wypożyczony został najlepszy piłkarz gości pomocnik Damien Scannell. Jak widać klub rozstał się już z 10 zawodnikami, co nie może mieć dobrego wpływu na ich gre. W składzie pozostali tylko: Paul Nicholls, The Piper Bros., Leroy Griffiths, Hamid Barr, Steve Clarke, Joe Healy, Nick Davis, Gavin Heeroo, Charley Hearn i Anthony Riviere. Do zespołu w pośpiechu zostali dołączeni juniorzy np: Jason Thomson czy Antonio Gonnella. Doszedł też młody 17 letni napastnik Luke Hickie oraz trójka bardziej doświadczonych zawodników 24 letni skrzydłowy Gavin Tomlin, środkowy obrońca Asher Hudson z Kingstonian i Kenny Beany, pomocnik wypożyczony na miesiąc z Landlords Dulwich Hamlet. Jakby tego było mało to w meczu z Havent nie zagra zawieszony za kartki Charley Hearn. Troche tego dużo i łatwo sie w tym pogubić ale reasumując skład gości w ostatnich dniach przeszedł przez prawdziwą rewolucje, która napewno nie pomoże im w starciu z liderem. Teraz krótko o formie zespołów. Fisher przegrał ostatnie dwa wyjazdowe mecze 30 stycznia 1-3 z Eastbourne i 20 stycznia z Histon 1-2. Po drodze było zwycięstwo u siebie, jednak te mecze, choć przegrane były grane jeszcze w miare pełnym składem. Havent 3 lutego (i tu moze być problem bo to tylko dwa dni przrwy) pokonał u siebie 1-0 Basingstoke. We wcześniejszych meczach gospodarze prezentowali prawdziwą kanonade pokonując kolejno Dorchester 3-1 na wyjeździe, Bishops Stortford 5-4 u siebie oraz na terenie rywala Weston-super-Mare 5-1. Jak widać lider w formie a rywal zdekmpletowany, więc jedyną przeszkodą w tym meczu, może być fakt, że Havent grało swój ostatni mecz w sobote. Tak dla ścisłości Fisher jest obecnie 6 w tabeli ale teraz czeka ich pewnie systematyczny spadek. A na koniec podziękowania (po meczu dowiemy się czy słuszne) dla Maleo, który zainteresował mnie tym spotkaniem.

Do góry
#933599 - 05/02/2007 22:17 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: Maxi]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Havant & Waterlooville - Fisher Athletic 1-3 \:\(
wtopa


p.s.
heh wydaje mi się że buki poprostu czekali aż ludzie postawią sporo kasy na jedynkę, no i później załatwili sobie korzystny dla nich wynik, po prostu teraz będzie trzeba czekać do ostniej chwili z graniem i nie wylatywac z taką informacją dzień przed lecz godzinkę może i mniej przed meczem, wtedy nie damy im szans do mainipulacji, wydaje mi się ze tak jest, jeżeli tak nie jest poprosze o sprostowanie i przepraszam za dzisiejszy typ, obiecuję się poprawić

Do góry
#933618 - 05/02/2007 22:33 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: maleo]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
To co napisałeś jest mozliwe ale może poprostu dał się piłkarzom gospodarzy we znaki mecz z soboty kiedy to goscie nie grali meczu. Nie widziałem statystyk ze spotkania ale może właśnie nie starczyło sił na drugą połowe. Pozdrawiam i licze na podobne info ale już z lepszym końcowym wynikiem.

Do góry
#933696 - 05/02/2007 23:50 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: Maxi]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
A ja myślę, po całkiem sporej ostatnio liczbie niespodziewanych wyników drużyn, w których poodchodziła połowa (lepsza połowa) zespołu...

...że w takiej lidze to nie ma większego znaczenia.

Dlaczego? Otóż to nie pierwsza czy druga liga, gdzie różnica umiejętności między podstawowymi zawodnikami, a graczami rezerw jest znaczna i natychmiast się to odbija na jakości gry.

To jednak są ligi amatorskie i nawet najlepsi zawodnicy danej drużyny w większości są tylko amatorami - tak jak ci, którzy ich zastępują. Innymi słowy - to podobny poziom do naszej 3 lub nawet drugiej ligi, gdzie nie ma większego znaczenia kto gra, byle tylko był silny, starczyło mu sił na 90 minut i miał kopyto w nodze. Zawodników prezentujących coś więcej ponad to ciężko w takiej lidze znaleźć, bo ci grają wyżej.

Czyli wypada jeden drwal - wchodzi inny, których w Anglii to na pewno mają na pęczki - w tych niższych ligach dominuje przecież futbol siłowy, wrzutki a bardzo często najzwyklejsza kopanina.

Do góry
#933843 - 06/02/2007 08:14 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: Bzyku]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
niby jest to 5 liga....ale uwierz że jest tam bardzo wysoka kultura gry... to nie jest taka nasza typowo polska rąbanka jak myślisz...

Do góry
#949259 - 10/02/2007 20:47 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: codi]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie



Weymouth - Stafford Rangers 1-2
sie miało nosa ;\) !!!

Do góry
#949735 - 11/02/2007 08:39 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: jinx]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: jinx
Originally Posted By: McDziarz
w poprzednim meczu uratowali szczęsliwie jeden punkt...mecz toczył się praktycznie tylko do jednej bramki z tego co można przeczytac na forum


Staty mówią co innego:
Match Stats
Weymouth Burton Albion
Shots (on Goal) 7(4) 9(4)
Fouls 22 21
Corner Kicks 8 7
Offsides 1 5
Time of Possession 43% 57%
Yellow Cards 2 6
Red Cards 0 0
Saves 3 6


Z tego co ja widzę, to raczej Burton bronił wyniku (Saves) , reszta statów wyrównane, wcale nie wskazujące na mecz do jednej bramki. Po liczbie fauli widać, że było ostro.





prośba >>> mógłbyś podać adres strony ze statystykami pomeczowymi ...posiadanie piłki , strzały .... takie tam ...

AVE (L)

Do góry
#951154 - 11/02/2007 15:43 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: Legia]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Do góry
#951636 - 11/02/2007 17:31 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: jinx]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
W ostatnim czasie znane nam dobrze ekipey Weymouth i Fisher, które troche krwi nabuździły i gdy wszystko miało wskazywać na ich porażke, to na złość zdobywały punkty. Dlatego też zrezygnowałem z stawiana przeciwko nim w tym tygodniu, co mi się bardzo nie opłaciło. Weymouth w zeszłym tygodniu potrafił zdobyć punkt z czołową ekipą Burton strzelając bramkę notabene w 95 minucie, wczoraj uległo na własnym boisku 1-2 z Stafford Rangers, drużyną z dolnych rejonów tabeli. Fisher w ostatni poniedziałek wygrało na wyjeździe aż 1-3 z liderem Havant a wczoraj przegrało na wyjeździe 2-8 z Thurrock drużyną, która walczy o utrzymanie. Po prostu jak tu się nie wk....

Pozdrawiam i mam nadzieję, że dalsze typowanie Non League przyniesie nam wymierne zyski

Do góry
#953045 - 12/02/2007 09:26 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: maleo]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
teraz nasuwa się pytanie czy iść za ciosem i grać
York - Weymouth 1.... ??? kurs całkiem pryzwoity figuruje... w ostatnim meczu York urządziło sobie strzelecką kanonadę ...>>>

Altrincham 0 - 4 York


w zanadrzu napewno jeszcze kilka armat posiadają ;\)

Do góry
#965004 - 15/02/2007 22:55 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: Legia]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Ehhh muszę pisać od nowa...

Whitby - Leek Unibond

Drużyna Leek bardzo przypadła mi do gustu, nie wiem czemu. Jest bardzo ciekawa. Dlatego też w tym, przesądzonym przez wielu, meczu widzę remis.
Wiem, że bilans 11-0-3 na terenie gospodarzy i 29 bramek w 14 meczach robi wrażenie, jednak trener gości, widząc ostatnie wyniki i upatrując realnej szansy na ucieczkę ze strefy spadku, zapowiada walkę do upadłego ze wszystkimi. Twierdzi nawet, że w obecnej formie (3 miejsce w tabeli) jego drużyna jest w stanie wygrywać ze wszytkimi. Zobaczymy czy dotrzyma słowa chociaż w połowie
W drużynie Leek zaszły dodatkowo zmiany kadrowe, odeszło paru piłkarzy (w tym dwóch bramkarzy, ale "pierwszy" został), jednak z klubem nie rozstali się najlepsi strzelcy: Nagington (2 gole w ostatnim wygranym meczu) i MacPherson (prawie miesiąc bez bramki).
W tym meczu liczę na klasyczny wałek "prawie" lidera ze słabeuszem, czyli na zlekceważenie przeciwnika i ostatecznie remis (@ 3,6 bah).
Myślę, że jest to realne i dlatego właśnie tak gram.

Do góry
#966582 - 16/02/2007 16:57 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: Legia]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Originally Posted By: McDziarz
teraz nasuwa się pytanie czy iść za ciosem i grać
York - Weymouth 1.... ??? kurs całkiem pryzwoity figuruje... w ostatnim meczu York urządziło sobie strzelecką kanonadę ...>>>

Altrincham 0 - 4 York


w zanadrzu napewno jeszcze kilka armat posiadają ;\)



Szczerze odradzam granie tego meczu. Kurs jest troche za niski. Do tego w tym tygodniu do zespołu Weymouth dołaczyło 3 młodych piłkarzy:
Conal Platt (20 lat z Bournemouth)
Adam Cottrell (21 lat z Millwall)
Danny Phillips( 21 lat z Charlton)
Maja to być podstawowi piłkarze Weymouth. Jason Tindall grający trener ostatnio ma głównie do dyspozycji młodzików i nawet dobrze ustawia zespół, nawet ta ostatnia porażka z Stafford Rangers była troche pechwa, według mnie nie ma co sie porywac na jedynke pomimo że York to lepsza drużyna.

pozdrawiam

Do góry
#967527 - 16/02/2007 21:22 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: maleo]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
to nie są wzmocnienia a uzupełnienia składu raczej...gracze z tzw łapanki...3ci garnitur druzyn skąd przyszli...raczej nie zmienią w tak krótkim czasie oblicza gry zespołu gdyż potrzebują czasu na aklimatyzację... ja tam dalej optuje za jedynką ...ba jako że grają na wyjeździe można się pokusić o handicap nawet...

przewiduje gładkie 4:0 dla York ... GL

Do góry
#968099 - 17/02/2007 11:08 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: Legia]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Halesowen Town - Yate Town Southern Premier

Yate ma poważne problemy kadrowe w dzisiejszym meczu z różnych powodów nie wystapią:zawiszony Scott Brice(obrońca) kontuzjowani: Jason Wood(pomocnik), Tony Court(bramkarz), Paul Chenoweth(pomocnik), Mark Summers(napatnik), a występ Aaron Blakemore(napastnik) i Justin Pritchard(napastnik) stoi pod znakiem zapytania. wszyscy wymienieni powyżej zawodnicy są z pierwszej "jedenastki". Dzis przyjdzie się im zmierzyć z Halesowen, drużyna prezentującą podobny poziom jak Yate, tylko że dzisiaj posiadają atut w postaci braków kadrowych u przeciwnika, co skłania mnie do postawienia na gospodarzy.

typ:Halesowen Town(-0,5)
kurs: 1.91(Pinnacle)
stawka: 5/10


Fisher Athletic FC - Eastbourne Borough FC Conference South

O Fisher pisałem prawie dwa tygodnie temu, wtedy typ niestety sie nie sprawdził. Zespół jest poważnie osłabiony, co widać było po ostatnim przegranym meczu 1-5 z Thurrock(doły tabeli). Wczoraj z klubu odszedł ich podstawowy napstnik:Leroy Griffiths(10 goli w tym seonie dla Fisher), jest to 12 piłkarz który opuscił ten klub w ciągu ostatniego miesiąca. Eastbourne to przeciętna drużyna i już w tym roku 30 stycznia pokonała Fisher 3-1 na własnym boisku. Dziś mają ogromne szanse na punkty dlatego stawiam na nich z "podpórką".

typ: x2
kurs: 1.82(Bwin)
stawka: 5/10

Do góry
#969385 - 17/02/2007 17:13 Re: Nationwide Conference North & South i niżej [Re: maleo]
maleo Offline
member

Meldunek: 21/07/2006
Postów: 188
Skąd: Nowy Sącz
Dzisiesze mecze z niższych lig angielskich bez problemów roztrzygneły sie na moja korzyść

Fisher Athletic FC - Eastbourne Borough FC 0-3
Halesowen Town - Yate Town 3-0




mam nadzieję ze ktos z korzystał, gratuluje McDziarzwygranej, choc nie obyło sie bez problemów, znów bramka padła w 95 minucie

pozdrawiam

Do góry
Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rafal08, igea23, 11kera11, burbon), 3481 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581949 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49