Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 ... 12 13 >
Opcje tematu
#1812247 - 27/11/2007 23:04 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: nyger]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Skoro taki jesteś ciekawski to odpiszę (choć nie lubię prowadzić dyskusji w miejscach do tego nie przeznaczonych).

Więc po kolei.

1. Nie stawiam sprawy tak "dziś muszę wygrać, na pewno wygram".
To jest sport i wszystko może się zdarzyć, moje analizowanie ma
mi jedynie pomóc w zwiększeniu prawdopodobieństwa wygranej.

2. Nigdzie nie napisałem, że jestem od kogokolwiek cwańszy.

3. Gram to na kilku kuponach w różnych kombinacjach (nie wiem o co chodziło Ci z tymi 50% )

4. Nie jesteś wyrocznią więc nie możesz wiedzieć czy "wejdzie" , czy nie

5. "c.d.n." - kończę w ten sposób każdą analizę
sezon jeszcze długi, więc mogę Ci zagwarantować, że jeszcze "ciąg dalszy nastąpi"

Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#1812255 - 27/11/2007 23:11 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: juancarlos]
nyger Offline
member

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 107
Skąd: LOMBARD
sesnownych czy ładnie napisanych ???? co i tak moze i raczej nic nie daje !!!

"Czas na długo oczekiwaną wygraną Nets na własnym parkiecie (ostatnio seria 4 wyjazdów, a ostatnie 4 mecze w domu zakończone porażkami).
Jefferson jest w super formie, Carter wraca do zdrowia, no i "triple-double" Kidd. Oni powinni zapewnić swojej drużynie wygraną.
Memphis na wyjeździe to nie ta sama ekipa co we własnej hali i myślę, że nie powstrzymają powoli rozpędzającej się machiny New Jersey "

ze czas na długo oczkiwana wygraną to zawsze jest czas \:\)
forma jefersona ??? ona meczu nie wygra forme ma kazdy w mephis i forma co to ma znaczyc ??carter wraca do zdorwia no to co ?? nie se wraca i gra swoje to i tak moze w niczym nie poomóc 3 duble kida no i co ma je najwiecej w sezonie a n j to dno jak co roku!!! a co to za machina z n y
sory wiem ze to co napisał BB to ładnie brzmi i ładny z tego poemat ale to nic nie znaczy tak mozna o kadym zaowdinku i kazdej druzynie napisac. On uwaza ze wygra new yersey i napisał 3 zdania odnosnie zawodików

nadal jestes taki zachwycony bo ja nawet nie bylem tego czytając
a i kolega dopisał jeszce overy co jak zawsze są loterią \:\)

i co poeta

Do góry
#1812262 - 27/11/2007 23:14 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: nyger]
nyger Offline
member

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 107
Skąd: LOMBARD
nic od nikogo nie mam sam pisze słąbo itp

ale mi chodzi o to ze kolega nie pamietam ksywy nie powinien chwalic i tak sie jarac co napisał Big Ben bo to ładnie oprawiony obraek a ja ich nie oprawiam. wiec styl pisania nic nie daje!! a sztuką to nie jest

Do góry
#1812269 - 27/11/2007 23:23 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: nyger]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Oczywiście nawet najlepiej(najładniej ;\) ) napisana analiza nie zagwarantuje trafnych typów, a jak wiemy liczą się tylko one.

Skoro nyger uważasz, że potrafisz lepiej typować, to pokaż to na tym forum...udzielaj się w dziale z NBA, bierz udział w "Rankingu" załóż sobie temat w Private Picks..kombinuj \:p

Ja jestem otwarty nawet na jakiś pojedynek na typy

Do góry
#1812277 - 27/11/2007 23:27 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: Big Ben]
nyger Offline
member

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 107
Skąd: LOMBARD
mówilem nic nie mam do ciebie ani do twoich typów. Temat zaczał sie z kolega który podsumował mnie a zachwycił sie kawałkiem... łądnie oprawionym . Z toba nawet nie uderzałem w temat spójrz na poprzednia strone jak ten koleszka nie znam ksywy bo niechce mi sie przezucic strony mnie podsumował o to mi chodziło

Nie na rzekam na Ciebie rób swoje. Ja tylko opisałem argumenty jakie ty podałes a koleszka wyzej nimi sie zachwycił a mnie osmarkał o to mi chodziło, ja tez nie jetsem geniuszem \:\)

Do góry
#1812280 - 27/11/2007 23:28 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: nyger]
nyger Offline
member

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 107
Skąd: LOMBARD
jak bedzie czas to sie połacze z wami czarni bracia ale mam zycowe sprawy na karku ale zawsze cos dla was skrobne !! dla ciebie Big ben, apropo ja naprawde jestem czarny \:\)

Do góry
#1812282 - 27/11/2007 23:31 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: Big Ben]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: nyger
a i kolega dopisał jeszce overy co jak zawsze są loterią \:\)


przed chwila pisales, ze, cytuje: 'zaden z twoich overow ci nie wejdzie' wiem, ze jest to swego rodzaju loteria, ale to Ty zmieniasz zdanie co 10 minut, a nie ja. Raz, ze na 100% nie wejdzie, a raz ze loteria. Troche konsekwencji...


Originally Posted By: nyger
forma jefersona ??? ona meczu nie wygra forme ma kazdy w mephis i forma co to ma znaczyc ??carter wraca do zdorwia no to co ?? nie se wraca i gra swoje to i tak moze w niczym nie poomóc 3 duble kida no i co ma je najwiecej w sezonie a n j to dno jak co roku!!! a co to za machina z n y
sory wiem ze to co napisał BB to ładnie brzmi i ładny z tego poemat ale to nic nie znaczy tak mozna o kadym zaowdinku i kazdej druzynie napisac. On uwaza ze wygra new yersey i napisał 3 zdania odnosnie zawodików


na czym sie opierac jak nie na tym co dany zawodnik prezentuje? Wiadomo, ze nagle moze wyjsc mu slabszy mecz, tudziez eksploduje z forma, ale wole takie argumentacje anizeli takie cos:

Originally Posted By: nyger
Maiami ukasi boobki, oni juz bedą wiedzili jak grac z bobrami i gerald bedzie bez formy a shaq wie jak jzu wklada sie pilke do kosza co zaprezentował przeciwko yao


Originally Posted By: nyger
mil zje tą cienkawą phile która nie ma ani strzelca ani zespołu ani jaj. Milwoki jes w stanie ograc kazdego w nba nie bede pisał o zawodnikach bo wiadomo



Wiadomym jest ze pieknie napisana analiza na 3 strony, z obrazkami, tabelkami itd nie jest ani gwarancja sukcesu, ani gwarancja, ze jest w niej zwarta cala prawda. Kazdy pisze jak chce i co chce. Ale sensowne argumenty, nawet w malej ilosci to podstawa. 'Stawiam bo tak mi sie wydaje' 'Pojada ich bankowo'. Malo kogo to przekona to zagrania typu. A 'stawiam tak bo to i tamto' 'sprawy maja sie tak i tak' juz bardziej. Wazne tez zeby dyskutowac, wymieniac sie informacjami, opiniami i najlepiej trafic dobry typ. Przeciez wszyscy mamy jeden cel ;\)

mysle, ze czas zakonczyc te jalowa dyskusje, bo nie o to w tym temacie chodzi. Jezeli jeszcze cos to zapraszam na priv.

Pozdrawiam.

Do góry
#1812293 - 27/11/2007 23:47 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: juancarlos]
nyger Offline
member

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 107
Skąd: LOMBARD
dzis 3 pewki z nba

miami-boobki

miami chodzi, wade sowje gra i cała druzyna zaczeła współpracowac z saqiem, w boobkach szpital pod koszem i słabsza dyzpozycja

bez zadnych handi pewne 1.3 miami

Milwoki- Phila

milwoki moze pojechac kazdego mocarza z nba a nie bede pisał kim jest phila. Mil nie przegrala jeszcze nic u siebie i zmiazdzy phie. Nie bede pisał jakich ma zawodników i w jaki sposób kasa to wiadomo, a co ra phila w ataku i obronie to nic !!

pewka mil 1.3

Clev- Boston

Clevlend podmeczone duzo meczy ostatnio i ostro grali ( lebron ostro jezdził) czuje ze dzis rajdy i skutecznsc nie pujdze lebronowi, bedzie chciał pokazac sie przeciwko Bostonowi a to mu nie wyjdze dobrze go przypinuja i nie bedzie mial dnia lebron

Boston pauzował pare dni i pokaze Królowi co to znaczy zespół. Beda bardziej regulani i bedzie im szła gra, ładnie rozrzuca clev
Poprostu czuje słaba postawe Jamsa bo od analiy wazne jest czucie jak sie ułozy mecz,I ponadto Boston głodny wygranej bo chce zkaonczyc sezon tylko z 1 porazka a mialo byc 0

Gram to w nazkemnym wiec zwyciesto Bostonu nawet po dogrywce

pewka 1.6

Tyle na dzisiejszy wieczór ja dizs nie ryzykuje wiec osmarkałem reszte meczy a te to pewka !! macie słowo czarnego

Do góry
#1812323 - 28/11/2007 00:03 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: nyger]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Mam nadzieję, że to już koniec burdelu w temacie. Ja jestem cierpliwy, ale nie mam dziś czasu ani nastroju na walkę z kolejną gwiazdą NBA. Naprawdę nyger takie posty, jak te skierowane do BigBena, to możesz sobie zachować dla siebie.

Do góry
#1812333 - 28/11/2007 00:09 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: Ghost]
nyger Offline
member

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 107
Skąd: LOMBARD
ok ok ja nic nie chcialem do niego ani o nim pisac jest on dla mnie wielki
to zaczeło sie od kolegi do którego tez nic nie mam
wsyztsko jest niewazne

wazne sa 3 moje pewki wyzej grajcie grubo !!! to jes wazne

a po parkietach kiedys sie biegało, szkoda ze niewiecie kim jestem naprawde i kto tu pisze \:\)

Do góry
#1812375 - 28/11/2007 00:32 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: nyger]
Zebras Fan Offline
addict

Meldunek: 30/01/2005
Postów: 601
Skąd: To tu to tam
Sądząc z urzywanego języka to masz nie więcej niż 20 lat.
Te zdrobnienia (bobki :D)więc Trybańskim raczej nie jesteś.
Więc nie opowiadaj tu już więcej bajek

Do góry
#1812406 - 28/11/2007 00:49 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: Zebras Fan]
GreyTiger Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2007
Postów: 4425
Skąd: Poznan / ZetGie
witam:) chcialem sie tylko przywitac jako nowy uzytkownik:) postaram sie dodac cos od siebie w temacie typow koszykowki NBA:) pozdrawiam i zycze wygranych:)

Do góry
#1812916 - 28/11/2007 02:47 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: GreyTiger]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
ostatni 2 typy odpusciłem pisanie, bo ile można o tym, że Clippersi są strasznie słabi (chyba każdy już to wie)

na dziś
1)Miami - Bobcats
2)Denver - Indiana
3)Lakers - Seattle
= 1.85 pinn

Sami faworyci, w dodatku wszyscy grają u siebie.
1) Kolejny mecz z serii must-win dla Heat (troche ich jeszcze będzie ). Co prawda ostatnie 4 starcia dla Bobków, ale zazwyczaj były to spodziewane wyniki, więc dziś też trzeba się spodziewać, tylko że innego rezultatu. Shaqu coś nawet wkurzył, zobaczymy na ile ma starczy sił, w Charlotte martwi (cieszy?) słaba selekcja rzutowa Feltona
2) Najmniej pewny mecz z teh trójki, ale tylko z uwagi na niesamowitą nieprzewidywalnośc wyników Indiany. Denver gra w domu rewelacyjnie, bilans 6-1. Kenyon Martin OUT, Kleiza probable, JO może już zagrać (pytanie czy to plus - chyba nie)
3) Zderzenie 2 serii, 3L Jeziorowców i 4L Seattle. Wielki pojedynek Kobe vs Kevin Durant, z tym że jak się KB24 postara w obronie, a potrafi, to ponaddzwiękowy młodzian będzie w nielada kłopotach. Seattle nic nie broni, chyba trochę minie zanim PJ Carlesimo ich tego nauczy.

Do góry
#1812962 - 28/11/2007 02:53 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: Skiper]
GreyTiger Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2007
Postów: 4425
Skąd: Poznan / ZetGie
Cleveland - Boston
typ: Boston
kurs: 1,63

Calkiem przyzwoity kurs jak na Celtow, pomimo ze na wyjezdzie mysle ze bedzie kolejna z ich wygranych. Cavsi nic nie pokazuja ich wyniki zaleza glownie od Lebrona, ktory i niestety nie zawsze gra tak jak potrafi najlepiej. Deska mysle na plus dla Bostonu KG poradzi sobie latwo z wolnym Iglauskasem a jak wiemy strzelcow Boston ma bardziej skutecznych. Pytanie czy Allen sie obudzi po ostatnio kiepskich wystepach. Cleveland ostatnio kilka meczy wymeczylo fartem, wiec teraz moim zdaniem czas na porazke z jedna z druzyn ktore takie mecze powinno wygrywac

Do góry
#1813351 - 28/11/2007 03:49 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: GreyTiger]
jarx68 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 2749
Skąd: LODZKI KS
CHI Bulls-ATL Hawks linia 181.

Na ostatnie 10 spotkan rozegranych miedzy zespolami linia zostala przekroczona 9 razy.
Byki notuja serie 2U,Hawks 3U.
Bilans Chicago (4O-8U),(1O-3U H).
Atlanta (4O-8U),(1O-5U A).
Byki powracaja do swojej hali po serii 6 spotkan wyjazdowych,w ktorych zanotowali 4U-2O.
Jastrzebie notuja 3 wyjazd.Dwa poprzednie zakonczyly sie wynikami under.
Obydwa zespoly nie awizuja zadnych oslabien w skladzie.
Gram over glownie na statystyki H2H,oraz na przelamanie serii.
Pozdrawiam

Do góry
#1814020 - 28/11/2007 05:43 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: jarx68]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Dawno tu nie pisałem widzę sporo nowych twarzy (nicków) - ożywione dyskusje - temat nie śpi to i ja dorzucę trzy grosze - tradycyjnie gram NBA rozpisami - na dziś wybralem 2 - jeden 2/3 (EXP) i drugi 3/4 (SB)

1/ Denver Nuggets - Indiana Pacers over 217,5
Pacers w tym sezonie preferują mocno ofensywny styl gry, raczej zapominając o defensywie - ile rzucają chłopaki z Denver pisac nie trzeba - przekroczenie 230pkt nie będzie niespodzianką
2/ Los Angeles Lakers - Seattle SuperSonics over 218
Tu oba zespoły potrafiące zdobywać pkt - ale do tego potrzebna jest przynajmniej średnia skuteczność - sporo prób z jednej i drugiej strony za 3 pkt - a ma kto trafiać - jak nie będzie tragedii typu 4/12 za 2 lub 1/15 za 3 powinni zakęcić się kolo tego wyniku - oba zespoły nie należą do dobrze broniących.
3/ Chicago Bulls - Atlanta Hawks 1(-5,5)
Tu troszkę już napisano i pomimo że Jastrzębie w tym sezonie prezentują się całkiem poprawnie (a Byki dają ciała na całego) - dla mnie zawsze będą "mini outsaiderami NBA" - ile mozna przegrywać - trzeba czasami wygrać coś dla kibiców - tym bardziej że się powraca z wyjazdowych wojaży.


1/ BOSTON -4,5 /2.00/
Typ na czuja - liczę że nie dadzą pograć Jamesowi - po prostu we 3 go zamęczą
2/ NJ Nets -7,5 /2.00/
Z calym szcuneczkiem do moich ulubieńców - ale dziś trójki Navarro mogą nie pomóc przy bardzo dobrej def. drużyny gospodarzy. Zresztą dla Miśków nie grając u siebie sporo tracą - dlaczego nie wiadomo.
3/ Milwaukee -7,5 /2.00/
7-me zwycięstwo u siebie bez komentarza - atut własnego parkietu z drużynami pokroju Phila musi być wykorzystywany - i jak do tej pory nie ma problemów - a dziś jak pójdzie dovrze spokojne win ponad 10pkt
4/ Byki -6,5 /1.95/

Do góry
#1814460 - 28/11/2007 07:04 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: KRAJAN]
olopatronat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2007
Postów: 3631
Skąd: Piaseczno
Zastanawiam sie co lepiej wybrac ten over 181 w meczu Chicago - Atlanta co wyzej kolega przeanalizowal. Czy moze Lakers - Sonics (+11) 2 Tez glownie patrze na statystyki i te sa na korzysc Sonics. Lakersi rzadko pokrywali spreada u Siebie z Seattle. No, ale trzeba wziac pod uwage, ze w Seatlle gral jeszcze Ray Allen. Pomozcie??

Do góry
#1814478 - 28/11/2007 07:19 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: Ghost]
Gedzo Offline
enthusiast

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 288
CHICAGO vs ATLANTA

Kazda seria musi sie kiedys skonczyc, dzis byki graja z druzyna(zeby nie obrazic) na swoim poziomie, własne smieci, pora cos zaczac wygrywac. Zdecyduje sie na -3,5 @1.67 jakos czuje ze moze byc mecz walki oby byczki wygraly 4 punktami.

MIAMI vs CHARLOTTE

Kurs nie rozpieszcza na gospodarzy, bilans Heat 3-10 woła o pomste do nieba!. Rywal dzisiejszy nalezy do ambitnych teamow na wschodzie i na pewno nie 1 niespodzianke w tym sezonie zaserwuje. Do składu gosci powraca Gerald Wallace - kontuzja łydki. Widze tu wiktorie zarów(drugiej Ameryki to ja nie odkryje). Zagram mniejszy Handi -4,5 @1.63

Pozdr.

Do góry
#1814550 - 28/11/2007 08:37 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: GreyTiger]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
wczoraj była rzeź niewiniątek... nigdy bym nie pomyślał...

Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks (-6.5)
moim zdaniem gospodarze u siebie prezentują się bardzo solidnie, chociaż jedynie dwa razy pokonali przeciwnika u siebie wiekszą ilością punktów niż 6 ( Toronto oraz Atlanta ), warto nadmienić z jakimi grali przeciwnikami - ostatnio Dallas i Lakers, a wczesniej Toronto, Atlanta, Chicago i Memphis. Philla ? fatalnie na wyjazdach, z ostatnich czterech aż trzy przegrali ponad dziesięcioma punktami. Ogladalem ich ostatnie spotkanie z GSW - gra woła o pomste do nieba... gram to spotkanie zarówno na ML w dubelku jak i singiel na hc też uważam za dobry wybór.

skusilem się również na dubelek Boston + NJ - minn. Celtowie to pewka jednego z uzytkowników 'nyger' - wiec po prostu trzeba zagrać \:D

typ jarx68 również uważam za ciekawy

Originally Posted By: GreyTiger
witam:) chcialem sie tylko przywitac jako nowy uzytkownik:) postaram sie dodac cos od siebie w temacie typow koszykowki NBA:) pozdrawiam i zycze wygranych:)


cześć Tajgerze ;))) owocnych typów

pozdrawiam czarnych braci


Do góry
#1814673 - 28/11/2007 12:13 Re: NBA - sezon 2007/08 cz.3 [Re: nyger]
thunder7 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 3005
Skąd: POZnan*
kolejna noc ze strasznymi minami ,, nj , milwakuee szkoda gadac

Do góry
Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 ... 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, rymoholik, Ojro, Akhu, igea23, DePito, latajaca_holenderka, alfa, Szuman, VVega, Zaixi, akagi, ElNinho[mmdea]), 3894 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582268 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25