Strona 10 z 12 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#1939799 - 13/01/2008 20:57 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Krupier]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Ja tam mysle, ze Niemcy szykuja sie na MŚ i dlatego forma coraz lepsza. Ja bym na nich w Szwecji uwazal.

Do góry
Bonus: Unibet
#1939837 - 13/01/2008 21:08 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Krupier]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Lars Berger-Halvard Hanevold 1 2,75

Dwóch Norwegów z których jeden biega wysmienicie a drugi strzela duzo lepiej. W sprincie Lars strzelił 4 pudła wiecej niz dziadek a mimo wszystko stracił tylko 12 sekund. Licze ze tym razem troszke lepiej postrzela, zreszta kolo takiego kursu nie moge przejsc obojetnie...

pozdrawiam

Do góry
#1939992 - 13/01/2008 22:00 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Ojro]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
Originally Posted By: Ojro
10 km Poscig [seksownych] KObiet
Jestem ciekaw jak zachowa sie na strzelnicy Finka-doping[k]a, Kaisa Varis. Wczoraj to chyba byl pierwszy jej bieg na 'zero'. Ja raczej sklanialbym sie na to ze dzis nie wygra, czyli LAY Varis to win i wyceniam to na wysokie 7/10. Widze ze buki nie za bardzo sklonne sa wystawiac pary z Kaisa. W unibecie widze z Neuner @ 1,45 - na Niemke i raczej w tej parze postawilbym Finke z kursem 2,55. Tymbardziej ze obie swietnie biegaja, Neuner lepsza na strzelnicy, aczkolwiek przewaga spora ponad 50 sekund. Z tym ze to mozna latwo stracic.


Glagow, M - Ponza, M @ 3,2 2/10
Ponza - Liu @ 1,6 Sportingbet 6/10

Szkoda ze Chinka nie wystartowala. Ponza 19/20, slaby bieg...jak zwykle. Dziwne w SB zagralem ta pare tylko z kursem 1,5. A zalozylem aklad jakies 5-8min. po wpisie tutaj

Glagow \:D zeby cie Wloszka jeszcze scigla i kurs IZIII

Do góry
#1958007 - 17/01/2008 05:41 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: polskignom]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
Ehh...trzeba chyba bedzie przeniesc srodki do Unibetu. Kursy na jutrzejsze zawody juz sa !

Biathlon Women - 7.5km Sprint
Kursy na zwyciestwo Neuner wzrosly do 4,0 a miejsce 1-3 to 1,75. Szczerze nie widze tutaj Magdy zbyt wyskoko. Cos ta forma slaba po przerwie swiateczno-noworocznej. Rozwazalbym zwyciestwo innej Niemki, Kati Wilhelm @ 5,0 - @ 2,0 za miejsce na pudle. Gdyby jeszcze strzelala lepiej to juz wczesniej wygralaby.

Ponza, M - Saue, E @ 1,6 8/10
A ja swoje...stawiam na swoja 'ulubienice'. MUST BET - kurs niski, ale dla mnie to mala promocja ze strony Unibetu ze wystawil ta pare. Estonka, bardzo dobrze strzela, prawie jak moja Michela. Ale za to biega katastrofalnie, GORZEJ niz Ponza. Przyklad to ostatni sprint W Niemczech. Saue byla 19 [0pusel] i wyprzedszila Wloszke o 6sekund - fakt Ponza miala 1 runde karna. Patrzac w przeszlosc to Eveli nnie jest jakims wirtuozem strzelania, a z rowna iloscia trafionych/nietrafionych strzalow gora w biegu bedzie Wloszka. Dodatkowo Antholz/Anterselva polozona jest po stronie wloskiej. Ponza biegnijjjj. Zaklad nie wejdzie tylko wtedy gdy Wloszka bedzie miala jakies 2 pudla wiecej niz Estonka.

Rogstad, S - Guseva, N @ 1,55 7/10
Dziwna para...Rogstad to niespodzianka na plus mijajacego weekendu, a Guseva ? No wlasnie nic o niej nie slychac. Biega fatalnie - z ta sama iloscia karnych rund [mialy po 1ej] Rosjanka stracila ok 1:34 minuty w biegu ! Bardzo duzooo. Mam nadzieje ze Norwezka nie 'spocznie na laurach' i bedzie wiodoca zawodniczka w nadchodzacych zawodach.

Neuner, M - Wilhelm, K @ 2,0 5/10
Wilhelm, K - Bailly, S @ 1,62 6/10
Gdyby nie strzelanie to Kati wysoko, a tak to tylko mozna liczyc na pudla przeciwniczek. Z Neuner to tylko Varis w biegu wygra. Ale teraz ta nastoletnia biathlonistka ma obnizke formy i watpie zeby byla jutro wysoko. Co do Francuzki, Sandrine, to gdyby nie slabsza forma biegowa [w lecie wiecej trenowala strzelanie co musialo sie odbic na biegu] to ona byla by glowna kandydatka na zwyciestwo w calym cyklu, a tak czesto w 2iej dziesiatce.

Do góry
#1960435 - 17/01/2008 19:37 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Ojro]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Svetlana Sleptsova - Kaisa Varis ( 1 ) 1,55 STS

Slptsova wyrasta na niezla biathlonistke.. W biegach dlugich wraz z dystansem traci sily, ale w sprintach jest bardzo grozna.. W biegu jest slabsza od finki. analizujac poprzednie zawody wychodzi o srednio 17 sekund na dystansie 7.5 km.
Kaisa ktorej celnosc kreci sie kolo 50 % zarowno na stojaka jak i na lezaco jak strzela dobrze to jest w stanie wygrac tak jak to mialo miejsce w Rupholding 0+0 i 16 sekund przewagi nad druga Sleptsova 0+0
Poprzednie starty Varis w sprincie jednak nie były tak udane:
Kontiolahti:
5. Varis 0+1
15. Sleptsova 0+1
W biegu 14 sekund przewagi Varis

Hochfilzen
54. Varis 4+2
7. Sleptsova 0+0

Pokljuka
75. Varis 2+5
10. Sleptsova 0+2

Oberhof
28. Varis 1+5
2. Sleptsova 1+1

Ruhpolding
1. Varis 0+0
2. Sleptsova 0+0 +16 s.


Zarowno w Kontio jak i w Ruhpolding warunki na strzelnicy byly bardzo dobre z czego skorzystała finka.. w Anterselvie juz tak dobrze nie bedzie. Wedlug prognoz wiaterek pokreci, wiec o kilka pudel Varis jestem spokojny. Forma Sleptsovej wyraznie rosnaca.. co najwazniejsze rowna i bez wpadek.
W necie nikt nie wystawil takiej pary niestety.. wszedzie Sleptsova stawia sie w parze z Iourieva i to ona jest wedlug bukmacherow faworytka.
Jezeli Sleptsova bedzie miala 1 pudlo mniej od Varis wygra.


Drugim typ lekko polaczony z powyzszym..

Czy najlepsza z Finek bedzie w czolowej 6 ? @ NIE @ 1.55 Fonbet
Obie finki zarowno Makarainen jak i Varis bardzo dobrze biegaja, ale maja problemy na strzelnicy.. jezeli prognozy sie sprawdza to nie widze ich w czolowej 6.
Z tym typem warto sie wstrzymac do momentu kiedy eurosport połączy sie z anterselva i na wlasne oczy zabaczymy jak to jest z tym waterkiem.

Miałem nie grac sprintu kobiet, bo ostatnio mam pecha do tej konkurencji - takze ostrzegam \:p


btw. Typ na zwyciestwo Kati Wilhelm wyglada zachecajaco \:\) ale nie zdziwie sie jak wygra Madzia \:\)

Do góry
#1960510 - 17/01/2008 20:07 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Rivaldinho]
ZeTuBe Offline
enthusiast

Meldunek: 05/05/2007
Postów: 221
Skąd: Warszawa
W tym biegu za pudlo bedzie karna runda czy doliczana minuta?

Do góry
#1960517 - 17/01/2008 20:08 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Rivaldinho]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Kamerka na 12:00 przedstawia stadion we mgle i deszczu, jest pochmurno, nieprzyjemnie, ale na razie spokojnie, jesli chodzi o wiatr. (przynajmniej ja taka prognoze znalazlem).


Warunki wygladaja na trudne, duza role powinno odegrac smarowanie.

Moim zdaniem przy takich warunkach wzrastaja szanse Neuner ;\)

Do góry
#1960519 - 17/01/2008 20:08 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: ZeTuBe]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: ZeTuBe
W tym biegu za pudlo bedzie karna runda czy doliczana minuta?


150 m dodatkowego biegu

Do góry
#1960548 - 17/01/2008 20:15 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Rivaldinho]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Riva Twoje analizy przekonuja mnie do tego stopnia ze byc moze skusze sie zagrac Sleptsova mimo iz obiecalem juz sobie ze kijem jej nie tkne \:p

Podoba mi sie bardzo natomiast typ:

Russia - places 1-6 y/n - TAK 1,57

Rosjanki to zawsze nakoksuja jakas zawodniczke a maja taki wybor ze jest duza szansa ze ktoras wypali i zajmie miejsce 1-6
Najwieksze szanse maja na to : Sleptsova, Iourieva czy Guseva...

Natomiast boje sie o ten typ na Finki, nie ze wzgledu na Varis a glownie na Makarainen, ktora jest naprawde w wysokiej formie i moze mocno zaskoczyc

Mysle jeszcze nad Henkel w trojce 3,1 Fonbet
Nie wiem czy mam jakims sentyment do Andrei ale ciagle czekam na jej wielki sukces i chyba ona tez ma swiadomosc swoich mozliwosci bo cos wyjatkowo nerwowo sie zachowuje na strzelnicy

Do góry
#1961098 - 17/01/2008 23:19 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Inzaghi78]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Dzis duzy plus na sprincie

Nie dosc ze Sleptsova odzyskala moje zaufanie zarowno wygrywajac z Varis jak i bedac w 1-6 jako jedyna z Rosjanek to jeszcze doczekalem sie na sukces Henkel

Do góry
#1961105 - 17/01/2008 23:23 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Inzaghi78]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
\:\) swietne typki Inzaghi.. ja grałem po raz kolejny na zwyciestwa Henkel, Kati lub Neuner i wreszcie sie udalo
SVeta zdemolowała Kaise nawet w biegu izzzi becik \:\) oby jutro było podobnie bo dziś sprint mimo zlych warunkow pogodowych wszedl lajtwo \:\)

Ciekawe czy Greis podtrzyma jutro forme zwyzkowa, Tomek Sikor mowil ze bardzo lubi trase w Anterselvie, wiec liczymy na jego dobry wystep.


do jutra

Do góry
#1961182 - 17/01/2008 23:58 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Rivaldinho]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
ehh... u mnie 2 najlepsze w moich oczach zaklady zawiodly: Ponza i Rogstad.
Z drugiej strony, Wilhel ladnie pobiegla a przy tym bdb strzelala. No nic troche przerwy sie przyda.

Do góry
#1962463 - 18/01/2008 04:47 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Ojro]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Powoli bukmacherzy wrzucaja oferte na jutrzejszy sprint i jak narazie nic ciekawego nie znalazlem.. bardzo wyrownane pary na 1 rzut oka. Na dzien dziesiejszy dobra forme na sprint wydaje mi sie ze prezentuja: Krol Ole, przyszly król Yaroshenko, powracajacy z dalekiej podrozy Greis.. do tego oczywiscie Maxim Tchudow którego forma biegowa jest wyborna, Ferry ktorego sprint jest koronna konkurencja (takze forma zwyzkowa) a takze Emil Svendsen \:\)
Taka moja grupka z ktorej mysle ze kazdy jest w stanie wygrac.. szukajac jednak zakladu z ktoryms z nich znalazlem zaklady tylko w obrebie tej grupy \:p coz \:p chyba nie odkrylem ameryki i bukmacherzy maja taki sam worek faworytow jak ja \:\)

w konkursie kilka dni temu pojawil sie typek Yaroshenko vs Andresen (troche mi sie przypomina moj dziejszy typ Sleptsova - Varis \:D - z tym ze Yaro zarowno biega jak i strzea lepiej od Frodo). Pogoda w Anterselvie nie rozpieszcza wiec typ jak najbardziej godny uwagi.. Yaroshenko z sprintach naprawde mocny o czym juz kiedys pisalem, na moje oko ponownie bedzie na podium albo bardzo blisko niego. w bwinie mozna znalesc na ten bet 1.50 tak jak w Unibecie kilka dni temu, wiec takze sie skusze.. ale narazie jest to jedyny bet jaki mnie zainteresowal.
Ogolnie bukmacherzy sie postarali i jakos nie mam pomyslu bo pary trudne, moze ziemniaki wystawia jakiegos babola.. poki co czekam co wystawia pozostali

taki mały wstep :santra: zapraszam do dyskusji \:\)


W nordicu Maxim Maksimov - Tomasz Sikora biore pod lupe \:\) Wasze opinie ? ;\)

Do góry
#1962553 - 18/01/2008 04:59 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Rivaldinho]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
Ehh...ale mnie dzisiaj Ponza i Rogstad powiozly, wystrzelaly mi wszystkie srodki

Ja jutro zastanawialbym sie nad zwyciestwem Tchoudova np. Unibet 9,0 a taki Nordic 7,0 . Forma u Ruska jest i to dosyc stabilna. Niemiec tylko ostatni tydzien. Zeby nie bylo tak jak z Norwezka Rogstad to co dzisiaj zrobila...

Ale ja zawsze mysle tak: wygra Bjoerndalen, chyba ze cos nie wyjdzie lub ma slabszy dzien. Ten kto uwaza ze wsrod biathlonistow jest lepszy od niego jest [sorry] glupcem. Jak dla mnie tylko Poiree mogl wygrac gdy byl w swojej wielkiej formie, a tak teraz inni musza patrzec co Norweg zrobi i jak pobiegnie.

Osobiscie brakuje mi ochoty po dzisiejszym sprincie kobiet. Chyba ze ktos ma jakies ciekawe pary. Osobiscie nie ruszalbym Sikory ani Maximova.

pozdr

Do góry
#1962702 - 18/01/2008 05:22 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Ojro]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Maximov niezle smigal w pucharze europy wiec takze odpuszczam (kolejny perspektywiczny rosjanin?) ;\)
Nie rozumiem czemu pisesz ze ktos jest glupcem.. Ole niejednokrotnie spalil sie w tym sezonie na strzelnicy.. poza tym nieraz w sprincie w samym biegu ustepowal Yaroshence a ostatnio np. Tchoudowowi, wiec nie wiem na czym opierasz swoje slowa.
To ze jest wielkim, wybitnym biathlonista jest niepodwazalne i ze kazdemu z obecnie startujacych zawodnikow daleko daleko do sukcesow takze. Ale dla mnie np. Dmitri jest jak najbardziej w stanie pokonać Ole a glupcem sie nie czuje.. a moje slowa sa poparte wynikami.
Co do samej konkurencji - sprint - to nie jest ulubiona konkurencja norwega i podsumowaniach rocznych (krysztalowa kula) nie zawsze wygrywal. Zeby daleko nie siegac w poprzednim sezonie byl dopiero 10 w tej konkurencji.

W poprzednim sezonie podczas MS tutaj w Anterselvie zwyciezyl i jutro takze jest faworytem, jednak nie dla mnie - w trudnych warunkach bardziej cenie Yaroshenke i on jest moim faworytem do wygrania jutrzejszego biegu (a takze nieobliczalny Tchoudow) - może jestem glupcem, sie okaze

Do góry
#1962944 - 18/01/2008 05:53 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: polskignom]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
Przesadzilem z tym 'glupcem'. Z drugiej strony chodzilo mi o caly puchar a nie tylko jedna dyscypline czy zawody.

Ooo SB wystawil kursy a tam zawsze jakas perelke sie znajdzie. I jest...

Ferry - Svendsen @ 2,0 5/10
Szkoda ze to nie jest poscig albo jakis dluzszy bieg to stawka bylaby wyzsza. Ciekawy kurs na Norwega. Moze sprint nie jest jego 'faworytem' ale jak tylko strzelanie bedzie mial dobre to i wygrana w tej parze tez. Ferry tylko 10/10 moze byc wysoko. Ciekawe jak tam warunki bedzie mial. Osobiscie moglbym wystawic taka pare ale kursy bylyby na odwrot. Cenie bardziej Norwega niz Szweda, tym bardziej ze Bjorn az tak stabilny znowu nie jest.

mocno zastanawiam sie nad Maxim Tchoudov to win Sprint. Dziwie sie ze w Nordicu 'tylko' 7,0 a winnych powyzej 9,0. Smiesznie Rusek biega - raczej skacze jak kangur - i szybko czasami za szybko strzela. Chyba wezme go 1/10 9,0 - w ostatni weekend nie wyszlo to moze teraz
Gdyby nie 1 pudlo w sprincie w Rupholidng albo jakby Niemiec raz nie trafil to juz mialby wygrana a tak...
Widze ze w ostatnim sprincie i Ole Einar saie nie popisal, nowettaki Wilk go pokonal w biegu. Nie radze go stawiac, nawet na podium. Yaro nigdy mnie nie przekonywal, zawsze wysoko, ale bez blysku - jak ma 10/10 jest wysoko, jak pudla to rozczarowanie.

Do góry
#1963064 - 18/01/2008 06:27 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Ojro]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Exp wystawil ciekawa pare.. zadna peffa ale sie zastanawiam..

2.15 Michal Slesingr - Tomasz Sikora 1.65

Nasz Tomek wracajacy po drobnych bolach, ale jak sam mowi bardzo odpowiadaja mu trasy w Anterselvie i jak patrze w przyszlosc osiagal tu niezle wyniki.. przeciwko Slesingrowi ktory w tym sezonie notuje slabe wystepy, duzo wiecej sie po nim spodziewalem.

Kontio
11. Sikor 0+0
25. Slesingr 0+2
(tutaj szybciej w biegu czech)

Hochfilzen
7. Sikor 0+1
36. Slesingr 1+0 +51
(tutaj wyraznie Tomek szybszy)

Pokljuka
Sikor DNS
9. Slesingr 0+1
(myslalem ze forma wraca, ale niestety jednorazowy wyskok)

Oberhof
1. Sikor 0+0
44. Slesingr 1+1 + 2.13
(w biegu przegral o ~ 45 sekund - zakladajac 24 sekundy na 150 m)

Ruhpolding
42 Slesingr 2+0 +2.10.3
47. Sikor 1+2 +2.15.9
(Tutaj troche martwia problemy zdrwotne Tomka a mimo to w biegu mocniejszy od czecha)



Nie wiem czy zagram ten zakład na papierze wyglada niezle.. bo biegowo cos sie stalo z czechem, bardzo mnie rozczarowuje.. nigdy to nie byla jego jakas super mocna strona, ale w poprzednim sezonie bieg mial przynajmniej niezly a do tego dobrze strzelal co pozwalalo mu osiagac dobre wyniki.
Bylo nie bylo.. przed rokiem w MS tutaj w Anterselvie w sprincie zdobyl srebrny medal - moze tym kieruje se analityk Expa wystawiajac ta pare.. bo jezeli wzielibysmy aktualna forme obu panow to Tomek ma wyrazna przewage.
Bardzo lubilem Michala w poprzednim sezonie.. dal chlopak zarobic troche grosza dlatego tak niechetnie podchodze do gry przeciwko niemu i chyba poki co sie wstrzymam jednak z zagraniem tego zakładu (mam watpliwosci wiec chyba lepiej nie grac :D)

Kilka znakow zapytania.. co jak forma jaka tutaj zaprezentowal Slesingr nagle powroci ? (warto rzucic okiem na start czecha w MS przed rokiem).
Po drugie nie wiadomo jak stan zdrowia Sikory, to ze lubi te trasy, dobrze tu startowal to troche malo :/ - Slesingr przed rokiem lepiej tutaj wypadl ale to byl zupelnie inny zawodnik


Powiem tak.. jezeli mialbym sie kierowac tylko i wylacznie startami w tym sezonie, obecna forma to zdecodowanie ten zaklad na Tomka @ 1.65 wydaje sie kuszacy jednak po tym co napisalem powyzej skutecznie sam sie zniechecilem \:D mimo wszystko poczekam na Wasze opinie, bo sie waham \:\)
W klasyfikacji generalnej sprintu Tomek wysoko 6 miejsce \:\)

za ? przeciw ?

Do góry
#1963202 - 18/01/2008 07:01 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Na stronie Tomka czytamy:

Jutro pierwszy start w Anterselvie.Dzisiaj był trening oficialny w czasie, którego starałem się wytestować cześć nart na jutro oczywiście jak zawsze pomocny był Wiesiek. z 10 par na jutro zostały 4 najlepsze, choć mam już swoje faworytki.
Na strzelnicy dziś bywało różnie, ale zdecydowanie więcej problemów przysparzała mi pozycja stojąca.

Do góry
#1963238 - 18/01/2008 07:12 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Aha i zapomniałem dopisać:

Svendsena nie ma jutro na liscie startowej, także Ojro łapiesz zwrota.. ciekawe co jest powodem - wie ktoś ?

Do góry
#1964000 - 18/01/2008 16:10 Re: Biathlon - Puchar Świata 2007/2008 [Re: Rivaldinho]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Riva po pierwsze jak nie masz do czegos przekonania to lepiej nie graj chyba ze tasiemca lub cos na sztuke...
Ja w tym roku na szczescie wyleczylem sie z grania za bardzo wysokie stawki zakladow co do ktorych nie jestem przekonany bo pozeraly mi za duzo grosza \:p

Na Sikore nie stawiam w zadnym zakladzie bo Tomek choc zycze mu wszystkiego najlepszego z calego serca jest w tak nieustabilizowanej formie ze moze byc na podium albo poza 30

Musze przemyslec kilka typow z udzialem Niemcow ktorzy zawsze przed Mistrzostwami maja szczyt formy o czym przekonaly mnie wczoraj ich kolezanki z reprezentacji...

Do góry
Strona 10 z 12 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, VVega, akagi, rafal08, pacyfista), 4204 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582695 Postów

Najwięcej online: 4344 @ 20:27