Strona 20 z 25 < 1 2 ... 18 19 20 21 22 24 25 >
Opcje tematu
#1784903 - 17/11/2007 04:09 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
jacgan Offline
addict

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 528
dziś kolejny etap polowania na wygraną Bizonów i Gwiazd
Buffalo w ostatnich siedmiu meczach tylko raz wygrali po OT nawet na słabą drużynę jest to wynik marny a na Buffalo wręcz tragiczny .
Dallas w ostatnich 8 meczach dwa zwyciestwa w tym w domu żadne czas coś zagrać dla miejscowych kiboli, zwycięstw też nie mają pod dostatkiem jak na drużyne gwiazd.
typ Buffalo Dallas win; win +so;win +1,5

Do góry
Bonus: Unibet
#1784919 - 17/11/2007 04:12 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Zle mi sie nacisnelo :/
Drugi mecz jaki udalo mi sie wybrac to Bufflo-Montreal. Wydaje mi sie ze Nivet bedzie musial jeszcze poczekac z zamknieciem progresji \:\) Jak ogolnie wiadomo to Bufflo nie jest ta sama druzyna co w zeszlym sezonie. Ich fatalnej gry naprawde nie mozna ogladac \:\) Wczoraj w meczu z Ottawa nawet nie potrafili wykorzystac dobrze szans w przeadze 5:3 nie mowiac wogole o ich grze w PP. Dlatego nie mozna sie sugerowac wczorajszym wynikiem dosc dobrym jak na Bufflo, poniewaz Ottawa grala sporo czasu w oslabieniu.Wczoraj Ottawa, dzisiaj Montreal. (tak na marginesie to b2b nie przemawia tym bardziej za Bufflo) Zespol poukladany, w bramce wystapi Rookie Carey Price. Koles lapie naprawde dobrze jak i jego kolega z zespolu Cristobal Huet , dlatego w Montrealu na bramkarzy narzekac nie moga. Wrecz przeciwnie, sami hokeisci dobra postawa bramkarzy tlumacza ich dobra gre w PK. Jesli dzisiaj Bufflo posiedzi troche na lawce kar to Monteral spokojnie wygra. Chociaz ostatni slabiej im idzie w PP. Tyle ze teraz rywal nie jest zbyt wymagajacy na chwile obecna. Jednak nie licze tylko na grze w przewadze. Stawiam na umiejetnosci i aktualna formea ta zdecydowanie przemawia za Monteral. MOzliwe ze nie zagra w Bufflo Tim Connolly, ktory jest liderem pod wzgledem asyst. Tak wiec moj typ: Monteral, (ot,so) Powodzenia . PZDR

Do góry
#1785660 - 17/11/2007 11:47 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Czy ktos zna dokladne wyniki na mecze Carolina - Atlanta i St. Louis - Columbus bo w ESPN, livescore.com i http://www.flashscore.com/hockey/ sa inne wyniki nie zgadzajace sie w ogole, szczegolnie chodzi mi czy w meczu St Louis- Columbus w 1 tercji padl remis czy inny wynik. Prosze o info albo jakis wiarygodny link do scorow.

Do góry
#1785690 - 17/11/2007 13:19 Re: NHL 07/08 [Re: konradd]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
4rest nie wiem skąd wytrzasnąłeś tę info "Zespol poukladany, w bramce wystapi Rookie Carey Price. Koles lapie naprawde dobrze..." , ale ten koleś "wystąpił" jedynie w roli kibica..., tylko , że trochę "grubiej" ubranego. To bardzo ryzykowne podawanie takiej informacji dopóki na własne oczy nie zobaczysz kto stoi w bramce.
Dawno , dawno temu, kiedy niektórzy z czytelników tego forum nosili w teczce kredki i blok rysunkowy, pisałem, że w typowaniu NHL sugerowanie się składami drużyn to nie najlepszy pomysł, bo nadchodzi taki dzień, w którym nawet stado małp wypuszczonych z ZOO ogra Ottawę, Detroit czy kogo tam sobie wybierzemy. Pozdrawiam i życzę samych dobrych typów i "świeżych" informacji.

Do góry
#1785752 - 17/11/2007 16:56 Re: NHL 07/08 [Re: lemex]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Huet byl wczoraj potwierdzony i to w dodatku dosc szybko.

Co do backstroma to zjechal w meczu z Edmonton przy stanie 3-2, ponoc nie bronil zbyt pewnie i zdazaly mu sie bledy. Dlatego nastapila zmiana.

BTW Bryzgalov wyladowal na waivers.

Do góry
#1786273 - 17/11/2007 20:10 Re: NHL 07/08 [Re: lupus]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Powiem tak \:\) Jesli ryzykowne wedlug was jest podawanie infa jakie ja podalem to co ty wiesz o grze tego zespolu?????????/ Pytam sie???? Jesli choc troszke sie znasz to powinienes wiedziec ze w przypadu Montrealu to bez roznicy kto stanie w bramce bo obydwaj dobrze sa dysponowani!!! Wiec po co sie czepiasz??? Cos cie zabolalo??? Proponuje wiecej ogladanie a mniej madrzenia sie \:\) Zadam jedno pytanie:) Jaka roznica jest miedzy Pricem a Huetem ?? Bo wedlug was strasznie sie pomylilem podajac zle info??? NIech mi ktos napisze(kto ogladal obydwu bramkarzy) Czy ten blad mogl zle wplynac na wynik?>?????????
Niestety bede musial sie z wami pozeganc bo NA TYM FORUM sa wieksi eksperci a JA szarak nic nie wiem o NHL \:\) PZDR i zycze wysokich wygranych \:\)

Do góry
#1786359 - 17/11/2007 20:47 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Co noc oglądam mecze i rozumie Twoją frustrację. Buffalo po prostu wygrało i było im widać obojętne kto stał w bramce rywala. Na wszelki wypadek SZEROKIEJ DROGI, acz szkoda , że "odjeżdżasz", bo trochę ożywiłeś forum. Pozdro

Do góry
#1786664 - 17/11/2007 21:56 Re: NHL 07/08 [Re: lemex]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: lemex
4rest nie wiem skąd wytrzasnąłeś tę info "Zespol poukladany, w bramce wystapi Rookie Carey Price. Koles lapie naprawde dobrze..." , ale ten koleś "wystąpił" jedynie w roli kibica..., tylko , że trochę "grubiej" ubranego. To bardzo ryzykowne podawanie takiej informacji dopóki na własne oczy nie zobaczysz kto stoi w bramce.
Dawno , dawno temu, kiedy niektórzy z czytelników tego forum nosili w teczce kredki i blok rysunkowy, pisałem, że w typowaniu NHL sugerowanie się składami drużyn to nie najlepszy pomysł, bo nadchodzi taki dzień, w którym nawet stado małp wypuszczonych z ZOO ogra Ottawę, Detroit czy kogo tam sobie wybierzemy. Pozdrawiam i życzę samych dobrych typów i "świeżych" informacji.
Jeszcze czegos nie rozumiem. Pewnie dlatego ze kredki nosze \:\) Jesli nie skadami to moze mam sie sugerowac nazwami zespolow?? I jak moge podac swoj typ na tyle wczesnie zeby zobaczyc kto w bramce stoi?? Wpuszcze do bramki Malpe zamiast np. Haszka i tez to nie bedzie mialo pewnie wplywu na mecz. Albo Dołęge zamiast Lecavaliera i co tam. Przeciez to nie zawodnicy graja. Prosilbym abys powiedzial dziecku czym sie sugerowac obstawiajac NHL. Bo ja glupi caly czas myslalem ze dyspozycja zawodnikow:) A moze b2b czy h2h haha \:D Elo

Do góry
#1786781 - 17/11/2007 22:50 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Mnie tam osobiscie pikus, bo ja sobie sam szukam.

Ale jak piszesz, kto wystapi w bramce to miej to chociaz potwierdzone, bo inaczej wprowadzasz w blad, ktorzy to czytaja i byc moze zagraja.

Bramkarz to nie jest byle małpa jak to okresliles, bo jakby Ciebie pstawic w bramce to bedziesz oczy zamkykal jak w Twoim kierunku zmierzac bedzie krazek.

Mark Twain powiedzial kiedys:
There are three kinds of lies: lies, damned lies and statistics \:p

Ale sa bramakrze co dobrze bronia w domu, dobrze przeciwko konkretnej druzynie
Np Lundqvist ma w 12 startach przeciwko Philly bilans 8-2-1, GAA 2.71 oraz .904 SV%.
Efekt?
Henrik vs Philly w tym roku juz 2-0.

Pozdrawiam

Do góry
#1786977 - 18/11/2007 00:03 Re: NHL 07/08 [Re: lupus]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
To ty pisales o malpach nie ja, wiec nie rozumiem o co teraz chodzi:) Przeciez malpy z Ottawa wygraja. NIe pamietasz co napisales. I jesli ktos chcial zagrac na Monteral to ciekaw jestem w jakim stopniu go w blad wprowadzilem, Przeciez dla pewnoesci sprawdza sie samemu, a akurat w Montrealu nie ma roznicy kto stanie jak dla mnie. Fakt faktem napisalem zle a w jakim stopniu7 to sie przyczyniol do porazki?? Odpowiedz sobie sam. Zebys ty taki madry w szkole byl....

Do góry
#1787082 - 18/11/2007 00:34 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Etap szkoly mam juz dawno za sobą \:\)

Po drugie konczymy ten temat, bo juz chlopie wykrecasz sie jak mozesz, podajesz, ze ktos wystapi, przy czym bylo wiadome, ze nie wystapi, a teraz piszesz, ze to nie ma roznicy, a na koncu, ze i tak kazdy mogl sobie sprawdzic sam
To jest wlasnie wprowadzenie w blad...

Do góry
#1787093 - 18/11/2007 00:38 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam

4rest \:\) izi

Nie ma się co denerwować. Nam podającym typy głównie chodzi o to aby oprócz tego że typ wejdzie, to może, kogoś analiza naszego typu przekona albo umocni w postanowieniu gry na dany typ tak a nie inaczej.
Dlatego nie ma co się unosić czy obrażać pisząc że "zwijasz namiot" itp...
Co do podawania błędnego infa to Nas w tym w błąd nie wprowadzisz może tak bardzo, bo np w moim przypadku ja nawet nie zajrzałem wczoraj kto zagra a kto nie zagra w Buffalo czy Montrealu, tylko po prostu zagrałem tak jak zakładałem już dużo wcześniej. Mnie osobiście nie interesuje, ktory z zawodnikow mial wczoraj kłótnie z żoną, musiał wstawać w nocy do małego dziecka bo to płakało czy też ogolił się i będzie mu się lepiej bądź gorzej grało...
A co do "małp" lemexa to nie tratkuj tego jednoznacznie i czytaj między wersami \:\)

Pozdrawiam

Do góry
#1787233 - 18/11/2007 01:17 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Proponuję zgodnie z sugestią Lupusa, aby polemice z 4rest na temat błędnej info jaką podał powiedzieć AMEN i zaprosić go do dalszego pisania w tym temacie, co niniejszym czynię. Pamiętaj 4rest jednak, że ludzi, którzy tutaj na przełomie lat próbowali mieszać i skłócać typerów już dawno nie ma. O rozumie jaki pozjadali w tematyce NHL i wysokim zysku o jakim marzyli już tylko mogą śnić, bo na ich kontach świeci ZERO. NHL to gra twardzieli o żelaznych nerwach, więc nie bądź guma i nie pękaj z byle powodu i nie odmrażaj sobie uszu - nikt z nas nie jest Twoją babcią i wszyscy, którzy ukochali tę ligę to jedna rodzina, czy to jest gej, murzyn czy dziewczyna.
Pozdrawiam i zapraszam do dalszego podawania typów.

Do góry
#1787333 - 18/11/2007 01:40 Re: NHL 07/08 [Re: lemex]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Ostatnimi czasy nikt z "czynnych" typerów nie próbował typu na OT. Fakt, że dogrywki jak dotychczas nie zdarzają się za często, ale przecież za jakąś umiarkowaną stawkę można by przynajmniej te kilka prób podjąć. Kto prowadzi statsy, to już wie o jakiej ekipie myślę. Otóż St.Louis ma rozegrane 16 meczy bez OT. Dzisiaj grają z Nashville na wyjeździe, pojutrze w domu, 21 w Detroit,23 w domu z Orkami, 25 także w domu z Calgary, 28 wyjazd do Buffalo i kończą miesiąc w Minnesocie. Wiem, wiem, że zaraz podniosą się głosy o super seriach Minnesoty, San Jose czy jeszcze innych, ale hazard to ciężki kawałek chleba.....Ja popróbuję do końca tego miesiąca
Typ:1X, X, X2

Do góry
#1787362 - 18/11/2007 01:49 Re: NHL 07/08 [Re: lemex]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
jestem jak chinski znak rownowagi....... i kto wie ten wie co mi pomaga. Dlatego nie spinam sie bo przeciez nie ma o co. Kazdy patrzy inaczej. Jednakze dzisiaj w nocy moja rownowaga zostala zachwiana podczas upojnej nocy, dlatego bez hmoru wstalem. Nastepnie wchodze tu i czytam post pana Lemexa. Wniosek: jestem dziecko z kredkami i za przeproszeniem g.... wiem o tym sporcie i co ja tu robie z takimi informacjami. To nie rozumiem dlaczego pan chce abym tu jeszcze sie udzielal. Oczywiscie koledzy rowniez staneli po stronie wyzej wspomnianaego pana, bo jak jakis 4rest moze w "naszym temacie" mieszac. Proponuje zeby kazdy przeczytal uwaznie co to jest Forum bo chyba nie rozumiecie tego stwierdzenia. Kazdy pisze co chce i jedynie wystarczylo napisaac ze dzisiaj w bramce stanie Huet. A nie wyskakiwac z jakimis pretensjami. Rowniez koncze ten temat juz. PZDR

Do góry
#1787392 - 18/11/2007 01:56 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Nashvill -St louis.
Ktos zaczal progresje na lost Nash, gdyz uwazal ze cos z dwoch meczy przegraja. NIe zgodzilem sie z tym przy 1=szym spotkaniu i teraz rowniez. Gra Nashville najbardziej mi sie podoba sposrod zespol Nhl. DO tego dzien przerwy i Teraz Blues, ktorzy uzyskali ostatni dobre rezultaty. Jednak w tym przypadku przyjdzie im grac na wyjezdzie i to nie zbyle kim. Nazwisk nie bede wymienial bo znowu cos przekrece. Poprostu Nash jest duzo lepsze od Blues z tego co widzialem. I atut wlasnej hali przesadzi. Typ Nashville. Pzdr

Do góry
#1787498 - 18/11/2007 02:15 Re: NHL 07/08 [Re: lemex]
Cephiros_VII Offline
stranger

Meldunek: 06/01/2007
Postów: 3
Skąd: Warszawa
Montreal Canadiens vs Boston Bruins
Najbliższe mecze Montreal zagra:
18.11 Boston
20.11 Ottawa
22.11 @NYI
24.11 @Buffalo
Wczoraj postawiłem na win Montrealu, nie udało się więc może dzisiaj się uda, szczególnie że h2h jest zdecydowanie na korzyść Montrealu.
2 poziom progresji na W MON @1.9 BAH

Toronto Maple Leafs vs Ottawa Senators
Ottawa zaczyna serię 3 meczy wyjazdowych:
18.11 @Toronto
20.11 @MON
22.11 @buffalo
Myślę że przynajmniej 1 z tych 3 meczy wygrają. Choć zważywszy na ostatni ich dorobek (na 17 meczy tylko 2 razy zjechali pokonani z lodu) mogą wygrać je wszystkie :). Co do meczu z Toronto to jeszcze nie wiem czy zagram 2 czy X2 ponieważ w 3 ostatnich spotkaniach tych drużyn po 60' wynik był 3:3.

1 poziom progresji na W OTT

Do góry
#1787774 - 18/11/2007 03:14 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
jacgan Offline
addict

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 528
Originally Posted By: nivet
Witam

4rest \:\) izi

Nie ma się co denerwować. Nam podającym typy głównie chodzi o to aby oprócz tego że typ wejdzie, to może, kogoś analiza naszego typu przekona albo umocni w postanowieniu gry na dany typ tak a nie inaczej.
Dlatego nie ma co się unosić czy obrażać pisząc że "zwijasz namiot" itp...
Co do podawania błędnego infa to Nas w tym w błąd nie wprowadzisz może tak bardzo, bo np w moim przypadku ja nawet nie zajrzałem wczoraj kto zagra a kto nie zagra w Buffalo czy Montrealu, tylko po prostu zagrałem tak jak zakładałem już dużo wcześniej. Mnie osobiście nie interesuje, ktory z zawodnikow mial wczoraj kłótnie z żoną, musiał wstawać w nocy do małego dziecka bo to płakało czy też ogolił się i będzie mu się lepiej bądź gorzej grało...
A co do "małp" lemexa to nie tratkuj tego jednoznacznie i czytaj między wersami \:\)

Pozdrawiam

Dokładnie Nivet ja postepuje tak samo od dość dawna , powiem wiecej nawet nie znam zawodników i w których klubach grają no oprócz tych aktorów z pierwszoplanową rolą a już zupełnie nie przychodzi mi do głowy aby sprawdzać kto z kim i dlaczego.Spór uważam za zaśmiecanie tematu podobnie jak odkrycia kolegi który ponoć rozruszał temat.

Do góry
#1788228 - 18/11/2007 04:20 Re: NHL 07/08 [Re: jacgan]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Idac tokiem myslenia jacgana wpadl mi jeszcze jeden typ do glowy \:\) MIanowicie Anaheim-San Jose. Jak wiadomo A jest na poczatku S pod koniec alfabetu wiec rezultat moze byc tylko jeden. Typ: Anaheim PZDR

Do góry
#1788919 - 18/11/2007 08:14 Re: NHL 07/08 [Re: 4rest]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Pittsburgh Penguins-New York Rangers
Rangers 4 ostatnie mecze wygrali ( 2 po SO).
Kolejni ich rywale to :

Nov 17 @PIT 7:30 PM
Nov 19 NYI 7:00 PM

Nov 21 @TB 7:30 PM
Nov 23 @FLA 7:30 PM
Nov 25 DAL 1:00 PM
Nov 29 NYI 7:00 PM

Myśle że próba polowania na porażke Nyr może przynieść korzystny efekt.Z Pitt'sami w tym sezonie przegrali na wyjeździe 0-1 i wygrali u siebie 4-2.

1 poziom progresji na L NYR @ 2.45 1j Exp


Do góry
Strona 20 z 25 < 1 2 ... 18 19 20 21 22 24 25 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy), 2430 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581195 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49