Strona 10 z 10 < 1 2 ... 8 9 10
Opcje tematu
#1771960 - 12/11/2007 18:53 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: nigeria]
yazsm Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2004
Postów: 3925
Skąd: Kraina mlekiem i miodem płynąc...
Originally Posted By: nigeria
pat wie ze maja 0-5 w dupe i ciezki mecz z niksami i neiwie jak tu zaradzis bo fotel sie pali

gooniek to mogles usunac piersze dnaie a analize napisem dobra po co to kasowac, to bym nalepszy tekst i analiza ze strony a ty to usunles czlowieku po co klwje to albo na priva podeslij oslzifuje bo szkoda roboty a dzieki temu iiny by wygrali biorac grubo nicksów tak jak ja i $$$


Gruuuuuuubbbbooo jesteś po dzisiejszej nocy w plecy \:D . Dziękować tyko Ghost'owi że usunął tą analize Miami to nie są chłopcy do bicia. Każda seria musi się prędzej czy później skończyć. Tak jak napisałeś parę postów wyżej: "biorę to z pocałowaniem ręki" tak teraz całować w rękę będzie Cię bukmacher u którego gruuuubbbboooo to poszło
I jeszcze jedno, jak już wygrasz, niekoniecznie gruuube $$$ to zainwestuj w słownik ortograficzny.

Do góry
Bonus: Unibet
#1772327 - 12/11/2007 21:38 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: yazsm]
nigeria Offline
newbie

Meldunek: 08/11/2007
Postów: 49
prze 300 e, a dlaczego bo w opisie meczu na sportsline nie pisali ze nie zagra Zack randolp, to takie oslabienie jak by sie wystapił Shaq, jak by to wiedzial bym nie gral
Mam prosbe i prosze o wielka pomoc, z jakich serwisów stron z opisami itp , korzystacie wiedząc jakie beda skałdy co sie mówi i jakie staty ????
ja to tylko z cienkiego sportsline.com/nba gdzie nic nie pisza i przez to wtopa. Jak by był zack to by nicksi wygrali 20 pkt, mieli przwage 6 pkt za 3 m do konca ale Isaah pewnie tylko mial jape zajarzoną, kto mu pozwala temu tomasowi rzadzic nicksami, skad on sie wiął i kto mu dał taka władze ???

prosze o zródła tych strąn i portali bo chce juz tego uniknac ??

reasumując

Houston 1.33 \:\)
Detroit 1.33 \:\)
New York 1.67:( nie wiedzialem ze nie ma Zacka \:\(

Po co Ci stronki? Znajomi z "medison sqeur garden" nie wystarczą? Ostrzeżenie za wprowadzanie w błąd pozostałych co do "bankowego" wyjścia w pierwszej piątce Randolpha (a to że grałeś na Wash to sobie możesz na czacie napisać). Dodatkowo pisanie głupot i wyśmiewanie po meczu typu innego użytkownika. W razie wątpliwości zapraszam na priv


Edited by Ghost (12/11/2007 21:53)

Do góry
#1772453 - 12/11/2007 22:21 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: nigeria]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Zaczynamy nowy tydzień

Mon, Nov 12

New Orleans @ New Jersey - 01:30
Cleveland @ Denver - 03:00
Sacramento @ Utah - 03:00

Do góry
#1772548 - 12/11/2007 23:00 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: Ghost]
Voivod Offline
addict

Meldunek: 22/02/2007
Postów: 560
Skąd: south of heaven
Ghost szacun ...za "tel do przyjaciela" rozbawiło mnie to do łez...a tak na marginesie..w sumie to od tego jestes "zielony" by ucierac osmarkane nosy ;-)Co do wczorajszychg analiz..to milkne..bo sa wieksi "krzykacze" i "znawcy" basketu rodem chyba z "nigeri"
Oki dosc wredoty.sorki za tek post całkiem do doopy..pozdro :-)

Do góry
#1772844 - 13/11/2007 02:02 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: Voivod]
abram3004 Offline
old hand

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 940
Skąd: Thaiti
panowie nie wiecie na ile dzisiaj jest niepewny wystep cartera ? , bo korci mnie by zzagrac netsow mimo wsztko

Do góry
#1772926 - 13/11/2007 02:41 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: abram3004]
parker23 Offline
member

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 178
Skąd: Białystok
co do dzisiejszego wystepu cartera to szanse aby wybiegl na parkiet sa niewielkie....czytalem na wielu amerykanskich forach i serwisach, ze jego uraz kolana jest na tyle powazny ze dzis nie wystapi.....w takim wypadku typ na hornets po 1.8 jest ciekawym typem......na dzis zastanwiaja mnie jeszcze over 205,5 w denver i sacramento+13....co panowie myslicie??


pozdro

Do góry
#1772973 - 13/11/2007 02:54 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: parker23]
Policeman Offline
veteran

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 1441
vs

Do końca nie jestem przekonany czy dobrze robię ale myślę, że warto spróbować zagrać Sacramento po kursie @10,5 wystawionym przez Pinnacle. Nie wyobrażam sobie, że nie powalczą w dzisiejszym spotkaniu. Kings powali wchodzi w sezon z meczu na mecz grają coraz lepiej ale ciężko będzie pokonać Utah i to na własnej hali. Jak do tej pory Utah świetna skuteczność i zawodnicy Sacramento będą musieli się trochę napocić w obronie. Do tego Artest nie zagra wróci do gry w środę kiedy to będą podejmować Minnesote i jeszcze jedno osłabienie Biby kontuzja ręki obaj kontuzję złapali w preseason. W ostatnim spotkaniu z Memphis z dobrej strony zaprezentował się Udrih nieco wzmocnił zespół jest również w świetnej formie Martin i Miller skuteczny w ataku i w obronie. Utah jak na razie w niezłej formie wygrali 5 z 7 spotkań tak jak pisałem grają na wysokiej skuteczności i to właśnie to będzie ich najgroźniejszą bronią jeśli Sacramento znajdzie sposób na powstrzymanie ataku Utah na pewno mogą pokusić się o zwycięstwo. Mimo że Kings zagra bez 2 zawodników z podstawowego składu to kurs na nich jest zawyżony i to sporo.

Sacramento @10,5 Pinnacle
Sacramento +13,5 1,91 gamebookers

vs

To zacznę Carter w ostatnim spotkaniu przeciwko Boston doznał kontuzji i dzisiejszy jego występ stoi pod znakiem zapytania. Uważam, że w takiej sytuacji Hornets jest w stanie powalczyć. Jak na razie grają rozważnie popełniają mało błędów i skutecznie w obronie. W niektórych bukach niema jeszcze kursów na to spotkanie natomiast Pinnacle wystwiło hcp +1 na New Orleans myślę, że warto.

Orleans +1 @1,93 Pinnacle

Do góry
#1773149 - 13/11/2007 03:37 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: Policeman]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
vs


Dzisiaj ledwie 3 spotkania. Mi wpadl w oko pojedynek w Izod Center. Do New Jersey zawitaja Szerszenie, ktore radzi sobie poki co bardzo dobrze (5-2), a warto wspomniec, ze ich wyzszosc musialy uznac m.in. takie ekipy jak LAL, czy Denver. Netsi poki co rozegrali jedno spotkanie mniej anizeli Hornets i polegli rowniez 2 razy. Co za tym idzie prezentuja sie bilansem 4-2.
W obozie gospodarzy panuje lekki lek, gdyz pod wielkim znakiem zapytania stoi dzisiaj wystep Vince'a Cartera, ktory w ostatnim spotkaniu z Celtics doznal kontuzji. Zawodnik prezentuje sie poki co statystykami na poziomie 17 ppg, 5.5 rpg, 4.5 apg oraz 1 bpg. Jak widac gracz rzucajacy blisko 20 oczek na mecz i bedzie to spora strata NJN dzisiejszej nocy.

Hornets graja w tym sezonie bardzo przyzwoicie i wydaje sie, ze przy okazji absencji Cartera, maja dzisiaj spore szanse na zwyciestwo. Co wiecej sklanialbym sie w tejze potyczce ku underowi 185. W spotkaniach Nets tylko 2 razy przekroczona zostala owa linia (raz po dogrywce). W 7 spotkaniach rozegranych przez NOH, 3-krotnie pekla linia 185 punktow. A co juz wspomnialem, wielce prawdopodobnym jest, ze nie ujrzymy dzisiaj Cartera i bardziej ucierpi dzisiaj ofensywa gospodarzy, anizeli defensywa.


Moje typy:

under 185 1.91
New Orleans Hornets 2.0

Do góry
#1773204 - 13/11/2007 03:46 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: Policeman]
Abaddon Offline
newbie

Meldunek: 13/11/2007
Postów: 47
Originally Posted By: Policeman
Do tego Artest nie zagra wróci do gry w środę kiedy to będą podejmować Minnesote i jeszcze jedno osłabienie Biby kontuzja ręki obaj kontuzję złapali w preseason.


Artest jest zdrów jak ryba. Nie gra, bo jest zawieszony na 7 spotkań i dziś jest własnie to 7 spotkanie. To tak gwoli ścisłości \:\)

Natomiast co do samego meczu. Miałem (nie)przyjemność oglądać dwa mecze Sacto w tym sezonie, w tym ten ostatni, wygrany z MInnesotą. I jedyne co mogę powiedzieć o ich grze to....tragedia. Nie wiem skąd wysunąłeś wniosek że z meczu na mecz graja coraz lepiej. Z Minny wygrali tylko i wyłaczenie dzieki szalonym akcjom Kevina Martina i kilku szczęśliwym zbiórkom Millera w ataku. A poza tym, to była rozpacz. Cały atak opierał się w 90% na próbach indywidualnych zagrać bądź Martina, Salmonsa czy Garcii. Żadnych ustawionych zagrywek, zero zorganizowania. No ale jak się ma na PG Udriha to nie dziwota \:\)
Na zupełnie przeciwnym biegunie jest Utah. Są w niesamowitym gazie. To co grają narazie Deron z Boozerem to poezja, fajnie prezentuje się też Brewer. AK też jest dużo lepszy niż rok temu.
Nie widzę w tym meczu nikogo kto byłby w stanie powstrzymać Williamsa. Douby? Udrih? Garcia? Bądźmy poważni \:\) Natomiast lider Kings - Martin będzie musiał się męczyć z niezłym defensorem jakim jest Brewer, a jak ten se nie będzie radzić, to zawsze można rzucić AK.

Kierując się logiką, to dziś zwycięzca może być tylko jeden. I to Utah powinno wygrać wysoko. Oczywiście, to jest tylko NBA. Sacto może siąść trójka, Jazzmani mogą mieć gorszy dzień itp, ale na zdrowy rozum, to Kings nie mają tutaj żadnych szans.

Do góry
#1773206 - 13/11/2007 03:46 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: parker23]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Originally Posted By: parker23
co do dzisiejszego wystepu cartera to szanse aby wybiegl na parkiet sa niewielkie....czytalem na wielu amerykanskich forach i serwisach, ze jego uraz kolana jest na tyle powazny ze dzis nie wystapi.....w takim wypadku typ na hornets po 1.8 jest ciekawym typem...

pozdro


Wystep Vince'a jest mocno niepewny to fakt...natomiast jego uraz najprawdopodobniej groźny nie jest, lecz dla pewności ma mieć jeszcze dziś MRI (prześwietlenie ?).

W obliczu tego faktu trudno nie skusić się na Hornets (-1.5) za 1.97. Wczoraj ładnie ograli Phile 21 punktami mając mecz rozstrzygniety praktycznie w połowie (+14) a po 3 kwarcie to już w ogóle (+23). Dzięki temu pierwsza 5 mogła sobie spokojnie odpocząć - grali średnio po 26,4 minuty. Nets niby nieźle zaczęli sezon (4-2), ale zdobywają średnio zaledwie 91.5p (zasługa popisu za Raps gdy wrzucili 69p). Poza Jeffersonem który rzuca z 48% FG reszta druzyny już tak dobrze sie nie spisuje, pozostała czwórka starterów ma poniżej 40% FG Zresztą sam Jeff to przyznaje że grają 'średnio':
"We're not going to play our best ball now"
Natomiast w Hornets nie dość że wszyscy zdrowi, to grają i to jak, z bilansem 5-2 i średnią punktową w meczu +8,4p, zajmują ex aequo 3 miejsce na zachodzie ligi.

Do góry
#1773437 - 13/11/2007 04:31 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: Skiper]
parker23 Offline
member

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 178
Skąd: Białystok
Originally Posted By: Skipper
Originally Posted By: parker23
co do dzisiejszego wystepu cartera to szanse aby wybiegl na parkiet sa niewielkie....czytalem na wielu amerykanskich forach i serwisach, ze jego uraz kolana jest na tyle powazny ze dzis nie wystapi.....w takim wypadku typ na hornets po 1.8 jest ciekawym typem...

pozdro


Wystep Vince'a jest mocno niepewny to fakt...natomiast jego uraz najprawdopodobniej groźny nie jest, lecz dla pewności ma mieć jeszcze dziś MRI (prześwietlenie ?).

W obliczu tego faktu trudno nie skusić się na Hornets (-1.5) za 1.97. Wczoraj ładnie ograli Phile 21 punktami mając mecz rozstrzygniety praktycznie w połowie (+14) a po 3 kwarcie to już w ogóle (+23). Dzięki temu pierwsza 5 mogła sobie spokojnie odpocząć - grali średnio po 26,4 minuty. Nets niby nieźle zaczęli sezon (4-2), ale zdobywają średnio zaledwie 91.5p (zasługa popisu za Raps gdy wrzucili 69p). Poza Jeffersonem który rzuca z 48% FG reszta druzyny już tak dobrze sie nie spisuje, pozostała czwórka starterów ma poniżej 40% FG Zresztą sam Jeff to przyznaje że grają 'średnio':
"We're not going to play our best ball now"
Natomiast w Hornets nie dość że wszyscy zdrowi, to grają i to jak, z bilansem 5-2 i średnią punktową w meczu +8,4p, zajmują ex aequo 3 miejsce na zachodzie ligi.



wczoraj mialem mozliwosc ogladac mecz phila-no i bylem bardzo milo zaskoczony gra gosci....naprawde widac w tej ekipie ducha druzyny...pierwsza polowa byla bardzo dobra dlatego trener pozwolil w reszcie meczu odpoczac podstawowym graczom i mylse ze dzis chandler i spolka nie beda przemeczeni i w perspektywie watpliwego wystepu vince'a hornetsi sa wedlug mnie dzis najciekawszym typem...i po 1.86 w pinn biore bardzo chetnie....

Do góry
#1773478 - 13/11/2007 04:42 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: Skiper]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Powiem szczerze, że nie przeceniałbym roli Cartera w tej chwili. Netsów na razie ciągnie Jefferson, Kidd wiadomo, że zawsze groźny a ewentualny zmiennik Cartera - Antoine Wright spisuje się bardzo dobrze. Hornets jednak poczyniają sobie przyzwoicie, chociaż zdenerwowali mnie porażką w Portland. Zobaczymy jak będą wyglądały kursy bliżej meczu. Ale jeśli kurs na Nets wzrośnie, to pewnie ich zagram.

Sacramento już po 14 w pinnie.

Do góry
#1773507 - 13/11/2007 04:47 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: Ghost]
parker23 Offline
member

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 178
Skąd: Białystok
no wlasnie nie wydaje mi sie zeby utah tak ostro rozgromila kings...no wiadomo sa oslabienia ale jednak kings graja coraz lepiej...weglu mnie powinno byc cos okolo 10....ale jednak nie jestem pewien tego meczu i ostateznie odpuszcze..

Do góry
#1773607 - 13/11/2007 05:10 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: parker23]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Co sie tyczy Sacramento - Utah to mysle, ze Sacramento +14 mozna sprobowa. Z poczatkiem sezonu przegrali 14 wlasnie punktami z NOH, 16 - z SAS i 21 z Mavs. Po tych blamazach ewidentnie zazeli grac lepiej i wygrana z SuperSonics, minimalna przegrana 2 punktami z Cavs i znowu wygrana, tym razem z Wilkami. A Utah to takich potentatow jak Spurs nie nalezy, by mial dzis nastapic taki pogrom. Z reszta ostatnio Utah troche przejechalo sie po Memphis, wiec po co im kolejna taka wysoka wygrana \:D

Pozdrawiam

Do góry
#1773997 - 13/11/2007 07:37 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: juancarlos]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
A dobra, raz się żyje

New Jersey Nets (+1.5) @ 1.971

W zeszłym sezonie dwukrotnie wygrywały drużyny przyjezdne, może pora już na zwycięstwo gospodarzy. Nawet ew. bez Vince'a, sądzę że Nets nie są bez szans...

Do góry
Strona 10 z 10 < 1 2 ... 8 9 10

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4397 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31