Opcje tematu
#1750258 - 06/11/2007 00:34 2 LIGA-19 KOLEJKA.
Johan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1961
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
Kmita Zabierzów-Znicz Pruszków

Najpierw troche o meczach drużyn w ostatniej kolejce.Pisałem na QC że Znicz meczu z Pelikanem Łowicz nie wygra ponieważ to juz nie ta sama druzyna co na poczatku rozgrywek.Wtedy grali na gazie który dał im awans a teraz wtopili sie w przecietność drugoligowych średników a nawet słabeuszy.Ich potyczka z Pelikanem zakończył sie remisem 2-2 i to dzieki dobrej skuteczności Roberta Lewandowskiego który zdobył obie bramki.Natomiast jezeli chodzi o Kmite to jest to najbardziej niedoceniany zespół w stawce drugo ligowych zespołów.Ich ostatni mecz także zakończył sie remisem i to na cięzkim terenie (dokłdnie) w Katowicach.Z przykrością musze stwierdzic że Kmita była zdecydowanie lepszym zespołem od jedenastki GieKSy i to oni byli bliżsi wygranej na stadionie przy Bukowej.

Dlatego uważam że Kmita w meczu z ciągle dołującym zespołem Znicza powinna sobie poradzić.Zostaje tylko poczekać na informacje z klubów kto ewentualnie wypadnie ze składu(kontuzje,kartki,choroby).


Wypowiedzi trenerów po meczu GKS Katowice-Kmita Zabierzów:


Piotr Kocąb (trener Kmity Zabierzów):
- Witam serdecznie po latach. Trochę czasu minęło od okresu, w którym przyjeżdżałem tu z Górnikiem Zabrze czy Hutnikiem Kraków. Witam mojego przyjaciela Piotrka, z którym spotykaliśmy się niejednokrotnie. Dzisiaj jestem bardzo zadowolony z postawy zespołu, mam tylko duże pretensje, że nie wykorzystaliśmy stworzonych sytuacji. Wydaje mi się, że bohaterem meczu jest bramkarz GKS, który uratował ten zespół od porażki. GKS też zagrażał naszej bramce, szczególnie w pierwszej połowie, gdy kilka razy interweniował Różalski., niemniej jednak tak czystych sytuacji jak my, nie miał. Jak się nie wygrywa, trzeba się cieszyć z jednego punktu. Chwalę moich zawodników za ambicję i niesamowite zaangażowanie w ten mecz. Niektórzy po raz pierwszy zagrali w barwach Kmity. Pozostaje drobny niedosyt - żal mi kompletu punktów, które mogliśmy zdobyć w tym meczu, a nie wygraliśmy w tym sezonie ani razu.

Piotr Piekarczyk (trener GKS Katowice):
- Na pewno spotkały się dwie drużyny, które nie potrafiły strzelić bramki. W pierwszych 30 minutach mieliśmy trzy setki - dwa razy Kaliciak i Prasnal. Mieliśmy dzisiaj za dużo prostych strat i słabych punktów, co było wodą na młyn dla Kmity, który przyjechał do nas bez kompleksów i grał o zwycięstwo. Z przebiegu drugiej połowy musimy się cieszyć, że uratowaliśmy remis.

Kmita Zabierzów-Znicz Pruszków
Typ:1
Kurs:2,62
Buk:Prof

Do góry
Bonus: Unibet
#1758365 - 08/11/2007 07:13 Re: 2 LIGA-19 KOLEJKA. [Re: Johan]
kosa1964 Offline
enthusiast

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 279
GKS Katowice - ŁKS Łomża 1,60 - 3,40 - 5,50

Ostatni mecz w II lidze obu zespołów w tym roku. W Katowicach od dłuższego czasu kibice nie są zadowoleni ze stylu gry miejscowych kopaczy (miejsce w tabeli, w porównaniu z grą jest bardzo dobre). Coraz częściej słychać pogłoski niezadowolenia z postawy niektórych graczy oraz z niezrozumiałych decyzji trenera. Piłkarze remisując z Kmitą Zabierzów u siebie na Bukowej przed tygodniem w opini kibiców (i trenera!) zagrali najsłabszy mecz w sezonie. Wydaje się, że gorzej być nie może, ale... wystarczy spojrzeć na rywali.

Oprócz miejsca tuż nad strefą spadkową, nie wygrania sześciu ostatnich meczy doszło teraz zwolnienie w niejasnych okolicznościach Grzegorza Lewandowskiego (grającego trenera Łomżan). Nie za dobre po ostatniej małej awanturce są relacje na lini zarząd - kibice. Jak wiadomo klub boryka się z ogromnymi problemami finansowymi (nie pomaga nawet pomoc kibiców z USA).

Plusem w GieKSie jest, to iż nikt nie narzeka na urazy i nikt nie pauzuje za kartki. Trudno jednak pokusić się o zestawienie składu na ten mecz, gdyż decyzje popularnego Orzecha są nieprzewidywalne.

Jednynym plusem Łomżan jest powrót kilku czołowych graczy po pauzie za kartki.

W meczach, które toczą się o 12:00 w niedzielę i grane są w deszczowej atmosferze, chłodu i zimna, nie wiele chce się piłkarzom. Obie drużyny marzą już, tylko o prawie półrocznej przerwie w rozgrywkach.

Miejscowi będą, jednak przed własną publicznością bardziej zdeterminowani do wygrania meczu (czas zmazać plamę z Kmity). Szczególnie, iż przed maratonem na Bukowej (cztery mecze pod rząd) zakładano 12 punktów, a minimum 10. Teraz po wpadce z Kmitą trzeba wygrać i osiągnąć chociaż minimum. Jest to też ostatnia szansa na wykazanie się dla piłkarzy, gdyż w drużynie będą czystki (jak zapowiedział zarząd).

Jeszcze może trochę o pierwszym meczu w Łomży - typowy mecz walki, ze świetną postawą katowickiego bramkarza (który jako jedyny dalej trzyma formę i jest pewnym punktem jedenastki). Pewnie podobnie będzie na Bukowej.

Mój typ, to wygrana gospodarzy.

Do góry
#1761253 - 09/11/2007 17:45 Re: 2 LIGA-19 KOLEJKA. [Re: kosa1964]
KfjatekZapomnialHasla Offline
journeyman

Meldunek: 03/10/2007
Postów: 75
Motor Lublin v Piast 3.00 3.10 2.10
Odra Opole v Wisla Plock 2.55 3.10 2.45
Podbeskidzie Bielsko Biala v Stal St.W 1.52 3.50 5.50
Kmita Zabierzow v Znicz Pruszkow 2.65 3.10 2.35
GKS Katovice v LKS Lomza 1.55 3.50 5.00
Pelikan Lowicz v Slask Warsaw 3.75 3.20 1.83
Lechia Gdansk v Tur Turek 1.35 4.00 7.00
Warta Poznan v Arka Gdynia 4.50 3.30 1.65
Polonia Warszawa v GKS Jastrzebie 1.50 3.50 5.75
-------
Jak zakładacie nowy topic, podawajcie zestaw par.
-------
Arka przyjeżdża na mecz z Wartą do Poznania, a więc nie trzeba dodawać iż będą grać u siebie. Pytanie tylko czy 1.65 to nie za mało? Dajcie jakieś info z obozu Arki \:\)

Do góry
#1761641 - 09/11/2007 20:57 Re: 2 LIGA-19 KOLEJKA. [Re: KfjatekZapomnialHasla]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Co do Warty Poznań to z tego co pisza na ich oficjalnej stronie Wart Poznań:

Kolejny już raz w tym sezonie trener Baniak ma problemy ze skompletowaniem kadry na mecz ligowy. Ze względu na kontuzje w meczu z Arką wykluczony jest udział Norberta Tyrajskiego, Macieja Truszczyńskiego, Tomasza Lewandowskiego, Arkadiusza Żarczyńskiego. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ kapitana Warty Tomasza Magdziarza. Ze względu na kartki w meczu nie wystąpi również Błażej Jankowski, o możliwości gry Pawła Kaczorowskiego zadecyduje czwartkowe posiedzenie Wydziału Gier.
Po raz kolejny do kadry włączeni zostaną piłkarze grupy młodzieżowej Warty Poznań.


Do tego należy przypomnieć, że Arka najwyższą wygraną w lidze odniosła własnie z Wartą wygrywając u siebie 4-0.

P.S. Domingos, Haz$ lub Kamel wrzućcie coś z obozu Arki

Do góry
#1762001 - 09/11/2007 23:53 Re: 2 LIGA-19 KOLEJKA. [Re: drfocus]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
witam, ja juz skonczylem z pisaniem na forum odnosnie kontuzji,gry i typowania Arki gdyz jak to napisal najlepszy ekspert w kapciach odnosnie polskiej pilki ze z tego co sie pisze na forum o Arce nie potwierdza sie nic ,wiec koniec z glupotami.

Sklad Arki prawie optymalny ,wraca B Ława ,kontuzje ma tylko Chmiest i Bazler, reszta do dyspozycji trenera, doping bedzie dobry gdyz wspomoze nas Lech a wiec 500 gardel powinno przekrzyczec Warte, pozdrawiam

Do góry
#1762006 - 09/11/2007 23:56 Re: 2 LIGA-19 KOLEJKA. [Re: Domingos]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: Domingos
witam, ja juz skonczylem z pisaniem na forum odnosnie kontuzji,gry i typowania Arki gdyz jak to napisal najlepszy ekspert w kapciach odnosnie polskiej pilki ze z tego co sie pisze na forum o Arce nie potwierdza sie nic ,wiec koniec z glupotami.


Domingos a mogę znać nick tego jegomościa?. Poza tym nie wiem czym się przejmujesz dla mnie wykonywałeś tutaj kawał roboty i naprawdę może ciebie tylko chwalić a nie ganić. Moim zdaniem nie przejmuj się tym co piszą inni. Uwierz mi gdybym ja przejmował się wszystkim to już dawno nie powinienem tu być \:\) . Dlatego głowa do góry i rób swoje

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4397 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31