Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#1688838 - 18/10/2007 03:02 BULINARDOO OSZUST!!!
1raul1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2006
Postów: 5159
Skąd: Świdnik
Witam

Skonczylo sie glupie krycie typa z ktorym utrzymywalem kontakt przez ponad rok..
BULINDARO z tego forum to jeden wielki zlodziej ..Najpierw byla sytlacja ze Slawiola z tego forum kiedy to BULINDARO gral na koncie Slawioli w jednym z turnieji.
Dogadali sie ze podziela wygrana pol na pol. BULINDARO zajol miejsce w czolowce i wygral 80-90$ ktore mialy byc podzielone na ich dwoch.

Odrazu po turnieju BULINDARO pisal do Slawioli zeby przypadkiem nie przegral mu tego hajsu a co sie okazalo sam BULINDARO przegral ten caly hajs tej samej nocy. Slawiola mial juz pisac o tym na forum ale sie powstrzymal dzieki jednemu z moderatorow tego forum i dal szanse BULINDARO na oddanie tych pieniedzy.
Czekal na to ponad miesiac!!Wykrecal sie ciagle ze niema pienidzy czy tez klamal ze juz wyslal..No i to samo powtorzylo sie miesiac temu..Tylko tym razem to ja gralem na koncie BULINDARO ktory mial robote i prosil mnie zebym zagral na jego koncie a wygrana sie podzielimy pol na pol.

Wygralem ten turniej za ktory otrzymalem 45$ ktorymi mielismy sie podzielic. Obiecal ze wyplaci te pieniadze z samego rano na Moneybookers i mi przeleje.
Rano okazalo sie ze nie moze wyplacic tych pieniedzy na MB bo ma je zablokowane i napisal ze wysle na konto bankowe a potem mi wplaci na moje konto.

Pisal zebym poczekal z tydzien to napewno kase bede mial..Po tygodniu zagadalem i pytalem co z kasa a on sie wykrecal ze jeszcze nie wyslali ze musze czekac.
Zaczolem sie troche na niego wkur*** na to bo juz czulem ze cos kreci wiec postanowilem wejsc na jego konto pokera w ktorym wczesniej gralem i sprawdzic czy naprawde wyplacil ten hajs i jak sie okazalo to byla wielka sciema!!Buli tej samej nocy ktorej wygralem turniej przegral te pieniadze na stolikach a mi oczywscie wkrecal ze wyplacil.

Jak mu o tym napisalem to sie dopiero przyznal i mowil ze to marme 60zł zebym poczekal 2-3 dni ze napewno wysle..Potem czekalem kolejno tydzien i nastepny tydzien..Ostatnio napisal ze dostaje wyplate na bank w poniedzialek 15 i ze hajs napewno bedzie i mi go wysle i na wtorek bedzie bankowo.
W tym samym czasie wymienilem sie z kolega z tego Forum dawny nick(Chelsea_Fan), aktualny chyba Jose_Mourinho na 60zł ktore mialem otrzymac od BULINDARO.No i jak sie okazalo zaczoil znowu sciemniac ze kasy niema bo zalegaja z wyplate czy cos takiego.

Pisalem do Jose o tym poniewaz nie mialem w tej chwili nic kasy na koncie a mialem mu przeslac 2 karty simplusa wiec dogadalismy sie i dostal jeszcze jedna szanse zeby kupil karty jutro i do 18 przekazal mu kod.
BULINDARO obiecywal ze jutro juz napewno kupi na bank.. Tak sie oczywscie nie stalo..Dzisiaj sam musialem sie zaporzyczyc i wyslac te kody Jose.

A BULINDARO na gg sie nic nie odezwal..Wkurzylo mnie to juz ostatecznie wiec zalozylem ten temat aby wszyscy sie dowiedzieli kim jest BULINDARO.
To jest zwykly oszust i zlodziej!!Wielka pazera z ktorym nikomu nie polecam sie wymieniac czy pozyczac jakiego kolwiek pieniadze..Jak ktos nie wierzy to chetnie wkleje tutaj screeny wszystkich rozmow z gadu gadu z tym oszustem.

Mam tez jego screen z danymi w pokerze ktorym gralem na jego koncie w tym turnieju..Dane tez sa chyba jakies falszywe bo BULINDARO ma 20 pare lat a nie 40 jak jest w danych ;]

A jesli to mozliwe to prosilbym o zbanowanie tego uzytkownika przez adminow poniewaz kasa do tej pory sie nie zwrocila a mam dwoch swiadkow ktorzy to potwierdza wszystko co pisalem wyzej!

BULINDARO TO OSZUST I TYLE !!
PHP:


Pozdrawiam


EDIT: Pomijam już ortografię, pomijam zupełny brak Polskich znaków, ale do diabła wciskaj chociaż "enter" jak piszesz.
Tego się czytać nie da!


Edited by Bzyku (18/10/2007 05:08)

Do góry
Bonus: Unibet
#1688865 - 18/10/2007 03:10 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: 1raul1]
spirolek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2007
Postów: 3859
Skąd: Old Trafford
hm osobiscie nieznam typka, widuje go czasami w turniejach ale jesli mowisz ze tak bylo ze cie oszukal to pozostaje nic innego jak tylko ban dozywotni \:D

Do góry
#1688878 - 18/10/2007 03:12 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: 1raul1]
slawiola Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 3450
Originally Posted By: 1raul1
Witam

Skonczylo sie glupie krycie typa z ktorym utrzymywalem kontakt przez ponad rok..BULINDARO z tego forum to jeden wielki zlodziej ..Najpierw byla sytlacja ze Slawiola z tego forum kiedy to BULINDARO gral na koncie Slawioli w jednym z turnieji..Dogadali sie ze podziela wygrana pol na pol. BULINDARO zajol miejsce w czolowce i wygral 80-90$ ktore mialy byc podzielone na ich dwoch..Odrazu po turnieju BULINDARO pisal do Slawioli zeby przypadkiem nie przegral mu tego hajsu a co sie okazalo sam BULINDARO przegral ten caly hajs tej samej nocy..Slawiola mial juz pisac o tym na forum ale sie powstrzymal dzieki jednemu z moderatorow tego forum i dal szanse BULINDARO na oddanie tych pieniedzy..Czekal na to ponad miesiac!!


Elo, oczywiscie chodzi o usera BULINARDOO !!

Wszystko co tu napisal raul sie zgadza i nie jest to bynajmniej jakas nagonka, wszystko to prawda. Mi wisial ok. 125 zl , dla jednych cos dla drugich nic ... ale chodzi o bycie slownym, ja swoj hajs odzyskalem ale po ponad miesiecznym czekaniu, pisaniu na gg, smsow itp itd. bylem ciagle oszukiwany ze dostane lada dzien hajs, aż w koncu pod groźbą napisania tematu na forum jakoś odzyskałem. I nie chodzi mi tu o hajs, ale o bycie słownym , trzeba mieć jakiś swój honor, sumienie, ja jakbym komuś był dłużny, to starałbym się jak bym tylko mógł, aby oddac to co jestem komus winien, aby moje dobre imie nie zostalo splanione ;/

Z racji, że sytuacja się powtarza, w końcu ktoś musiał zareagować.

Do góry
#1688891 - 18/10/2007 03:15 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: spirolek]
Cigano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 3852
Skąd: Milano
z tego co pamietam to bulinardo kedys wygral spora sumke w jakims z turniejow. nie dosc ze oszust to jeszcze zawziety hazardzista, kazda zlotowke jest w stanie przewalic \:p

Do góry
#1688897 - 18/10/2007 03:17 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: Cigano]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110840
Skąd: Las Vegas
Wygrane można szybko przegrać.

Do góry
#1688915 - 18/10/2007 03:20 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: rafal08]
zapalkowy81 Offline
member

Meldunek: 22/12/2006
Postów: 138
\:D


Edited by rafal08 (18/10/2007 03:26)

Do góry
#1688922 - 18/10/2007 03:23 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: zapalkowy81]
slawiola Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 3450
Originally Posted By: zapalkowy81
\:D


jak masz tak spamować, a nic nie wnosić do tematu to masz QC !

my tu piszemy o oszustwach i naciąganiu, kłamstwach....a po 2 gralismy na swoich kontach dlatego ze jeden nie mogl grac w danym czasie wiec dal dane drugiemu !


Edited by rafal08 (18/10/2007 03:28)

Do góry
#1689045 - 18/10/2007 03:47 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: slawiola]
MATTAT Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2006
Postów: 2444
Skąd: w trasie
***ł mnie tym ze właśnie powiedział po turnieju że wypłaci na MB kase i da mi na grę wygrał chyba 140$ na paddypower. Fakt jest taki że chodzi tu o słowa które się pisze , a nie ku__rwa komuś kiche wciskać , a ktos czeka i nic z tego nie ma.

ps. Pie_rd__olić to on potrafi to tyle własnie usunełm gg jego.\

aa ciesze się że kiedyś jak się pytał to mu nieporzyczyłem bo słyszałem od znajomka barbisoft jak go wyjebal na niemało. i dał mu jeszzcze niezła szanse na wygrana gdzie wygrał i się schował.

Do góry
#1689057 - 18/10/2007 03:48 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: MATTAT]
MATTAT Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2006
Postów: 2444
Skąd: w trasie
EDIT.

za dużo ludzi wykiwał żeby go jeszcze znać.

Do góry
#1689106 - 18/10/2007 03:56 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: MATTAT]
Davidian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 1791
Skąd: Dont frasunek mlaszcza tutaj
Jak widac troszke $$$ robi z czlowieka scierwo i wez tutaj komus zaufaj jak dyma i to za darmowa kaske...

Do góry
#1689121 - 18/10/2007 03:59 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: MATTAT]
1raul1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2006
Postów: 5159
Skąd: Świdnik
****** i nie zaluje ze zalozylem ten temat. Pieniedzy pewnie i tak nie odzyskam ale przynajmniej wiekszosc osob dowiedziala sie kim jest ten oszust..I jeszcze raz sie zwracam do modow badz adminow tego forum aby jesli to mozliwe zbanowali konto tego uzytkownika!

Pozdrawiam

Do góry
#1689128 - 18/10/2007 04:01 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: 1raul1]
1raul1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2006
Postów: 5159
Skąd: Świdnik
Edit.

****** i nie zaluje ze zalozylem ten temat. Pieniedzy pewnie i tak nie odzyskam ale przynajmniej wiekszosc osob dowiedziala sie kim jest ten oszust..I jeszcze raz sie zwracam do modow badz adminow tego forum aby jesli to mozliwe zbanowali konto tego uzytkownika!

Pozdrawiam

Do góry
#1689134 - 18/10/2007 04:03 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: 1raul1]
1raul1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2006
Postów: 5159
Skąd: Świdnik
Nom widze ze nie tylko mnie przewalil..Teraz wszystko wychodzi na jaw i dlatego chyba tak bardzo niechcial zebym pisal na forum..Ale dzisiaj juz mnie totalnie wkurzyl i nie zaluje ze zalozylem ten temat. Pieniedzy pewnie i tak nie odzyskam ale przynajmniej wiekszosc osob dowiedziala sie kim jest ten oszust..I jeszcze raz sie zwracam do modow badz adminow tego forum aby jesli to mozliwe zbanowali konto tego uzytkownika!

Do góry
#1689306 - 18/10/2007 04:41 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: 1raul1]
zapalkowy81 Offline
member

Meldunek: 22/12/2006
Postów: 138
rafal08. Po pierwsze pisze do Ciebie dlaczego mój post został wykasowany? Gram długo i nigdy pod tym nikiem ale znam większość forumowiczów z gry. Jeśli nie widzisz nic w tym że ja daję dane drugiemu to ok. Ale według mnie to jasne oszustwo. Przy okazji potępiam umowę w której gość deklaruje się grać dla kogoś (czytaj Bulindaro kawał złego człeka żeby nie nazwać inaczej.) ale reasumując mój post smam a Twój? "Wygrane można przegrać " to u licha coś wnosi to rozmowy? Ah jak widać czytam forum już chilkę a że nie komentuje to nie znaczy że jestem nowy głupi itp. Chcecie to mnie zbanujcie ale TWOJE zachowanie wobec mnie to chamstwo kasować post bo Ci nie pasuje?Chore Pozdrawiam P.S W pokerze mam jedną zasadę nie ufam nikomu, proste.

Do góry
#1689313 - 18/10/2007 04:42 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: 1raul1]
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
odemnei tez kiedys pozyczyl kwote okolo 20zl, nigdy nie oddal, nie odbieral priv, a na quasi gadal...

meczylem go jakis czas, ptoem se darowalem dla takiej kwoty nie warto. Ale jesli juz jest taki temat przylaczam sie do apelu nic nie pozostaje jak ban ;\)

Do góry
#1689321 - 18/10/2007 04:45 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: Wahi]
zapalkowy81 Offline
member

Meldunek: 22/12/2006
Postów: 138
Żeby nie było nie bronię go i widzę tutaj tylko ban ale na Boga nie blokujcie postów które Wam nie pasują. To nie polityka tutaj wciąż jest zasada masz głos więc mów co myślisz. A jak tak nie jest tutaj na forum proszę o BANA dla siebie. Pozdrawiam. Przy okazji wciąż twierdzę że dawanie komuś swoich danych aby zagrał jest chore. Wierzę tylko sobie!!

Do góry
#1689350 - 18/10/2007 04:49 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: zapalkowy81]
slawiola Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 3450
Originally Posted By: zapalkowy81
Żeby nie było nie bronię go i widzę tutaj tylko ban ale na Boga nie blokujcie postów które Wam nie pasują. To nie polityka tutaj wciąż jest zasada masz głos więc mów co myślisz. A jak tak nie jest tutaj na forum proszę o BANA dla siebie. Pozdrawiam. Przy okazji wciąż twierdzę że dawanie komuś swoich danych aby zagrał jest chore. Wierzę tylko sobie!!


Dobra bez spięć już tutaj, temat jest nie po to, abyśmy się kłucili, ale po to aby Ci oszukani mogli ostrzec "przyszłe ofiary", by nie robiły wymian z Bulinardoo.

Do góry
#1689351 - 18/10/2007 04:49 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: zapalkowy81]
1raul1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2006
Postów: 5159
Skąd: Świdnik
Originally Posted By: zapalkowy81
Żeby nie było nie bronię go i widzę tutaj tylko ban ale na Boga nie blokujcie postów które Wam nie pasują. To nie polityka tutaj wciąż jest zasada masz głos więc mów co myślisz. A jak tak nie jest tutaj na forum proszę o BANA dla siebie. Pozdrawiam. Przy okazji wciąż twierdzę że dawanie komuś swoich danych aby zagrał jest chore. Wierzę tylko sobie!!


Pisales w tym poscie ze dawanie swojich danych koledzy jest nie legalne a sam grasz w pokera w internecie i co to jest legalne niby dla ciebie ??Po co glupio piszesz i brudzisz nie na temat ??Chodzi tutaj o to ze goscio gral za czyjis hajs a potem nie chcial go oddac czajisz ??To ze gram na kogos koncie pod jego nie obecnosc ale za jego zgoda niema tutaj nic do rzeczy ;]

Do góry
#1689369 - 18/10/2007 04:53 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: 1raul1]
zapalkowy81 Offline
member

Meldunek: 22/12/2006
Postów: 138
raul. Po pierwsze nie ma póki co ustawy zakazującej gry. Jest tzw. dziura w tym temacie. Po drugie nie ma porównania, danie danych i zwykłe oszustwo jakie tu gość puścił. Reasumując wywalić go z forum żeby nie szkodził ale i myśleć zanim się z kimś wejdzie w interes. Tylko tyle i nie odbieraj moich postów jako atak na Ciebie. Pozdrawia,

Do góry
#1689370 - 18/10/2007 04:53 Re: BULINDARO OSZUST!!! [Re: zapalkowy81]
Jose_Mourinho Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2007
Postów: 932
Wszystko co napisał Raul to prawda Nie umiem nazwac tego inaczej jak poprostu dziwka, która sprzedaje sie za kilka groszy... A wracając do tematu oszustów, to dobre kilka tygodni meczyłem użytkowanika Ambro, który pożyczył ode mnie astronomiczna sume 10zł, by później ukrywac się na GG, przy stołach itd. \:D \:D \:D To jest aż nieprawdziwe, zeby uciekać przed osobami od których pożyczyło się grosze... \:p Sami odpowiedzcie sobie panowie oszuści na pytanie: do czego zmierzacie? Jak dla mnie marnujecie swoje "imie" dla kilku marnych groszy, które wolicie przegrać w pokera w kilka sekund niż być uczciwym i lojalnym człowiekiem i oddać drugiemu to, co wczesniej pożyczaliście... dla oszustów!!! Pozdrawiam

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (alfa), 2167 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581195 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49