Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#1482657 - 11/08/2007 21:52 Re: SUREBETY NA GIELDZIE NA 1 KONCIE [Re: punter UK]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Fajnie by było przedstawić Betfair bo jest to niewątpliwie największy "success story" w bukmacherstkie w ostatnich latach. Fajnie byłoby poznać firmę od wewnątrz, zobaczyć twórców tego wspaniałego produktu. Poznać jakie wymaganie techniczne są potrzebne by tak potężny serwis mógł działać szybko i sprawnie na całym świecie.

Scott na pewno po polsku dużo nie zdziała (po czesku zna na pewno więcej słów \:\) ), ale fajnie byłoby gdyby Betfair zrobił promocyjne i edukacyjne akcje po kraju jak tylko "klimat polityczny" się zmieni. ;\) Dla każdego gracza jest to niezbędny element grania i każdy poznając wszystkie walory tej giełdy na pewno by z niej korzystał.

Swoją drogą chciałbym w przyszłym roku zrobić to co kiedyś zrobiłem na Alderney czyli stworzyć 10 minutowy film dokumentalny o każdej firmie, którą odwiedzę. \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1482741 - 11/08/2007 22:14 Re: SUREBETY NA GIELDZIE NA 1 KONCIE [Re: Egzekutor]
ubbe Offline
member

Meldunek: 24/06/2007
Postów: 171
Originally Posted By: Egzekutor
Originally Posted By: ubbe
Originally Posted By: Egzekutor
A mozesz tak w skrocie powiedziec co tam trzeba kliknac zeby go wystawic z powrotem? Bo kiedys probowalem ale wydawalo mi sie ze jest juz 'zablokowany' i nie mozna go ruszyc az sie mecz nie skonczy, mimo ze mecz byl dostepny na zywo i kursy sie nadal zmienialy

Nie za bardzo rozumiem pytania...Egzekutor napisz jaśniej co miałeś na mysli pisząc posta wyżej, a postaramy się pomóc.


Nie nie , nie chodzi mi o 'blokade' po tym jak ktos strzeli np gola bo wtedy wiadomo ze BF blokuje.
Po prostu jak podczas meczu live zagram za cale konto na jakas druzyne ktora powiedzmy prowadzi 1-0 w polowie spotkania po kursie 1.5
Moj zaklad zostal zaakceptowany i spokojnie czekam... zbliza sie 80 minuta meczu i nadal jest 1-0 wiec coraz wieksza szansa ze zaklad mi wejdzie, ale ja 'czuje' ze jednak pod sam koniec moja druzyna straci gola i przegram.
Czy moge wtedy ten moj zaklad zagrany za cale konto jakos 'wystawic' z powrotem i jeszcze na tym zarobic? (bo jak bralem to byl kurs 1.5 a teraz 10min przed koncem 1.10 wiec ja o wiele bardziej ryzykowalem)
Nie chodzi mi o klasyczna kontre bo gralem za cale konto i nie mam kasy zeby kontrowac na drugi wynik. Chodzi mi o to czy ten zaklad ktory juz mam jest 'do ruszenia' i czy moge go spowrotem wystawic przy okazji zarabiajac na roznicy kursow (1.5 -1.1 =1.4)


Tak jak napisał tomo, możesz kontrować na tym samym rynku, mając nawet 0,00 na koncie.
Wszystko jednak zależy od tego w jaki sposób chcesz skontrować dane zdarzenie.
1. Na zwrot stawki BACK (czyli potocznie mówiąc, jeśli 'nie siądzie jedynka' wyjdziesz na zero)
- w takiej sytuacji, grasz LAY @1.10, za kwotę równą stawce BACK.
2. Robisz 'greenbooka', dobierając w taki sposób stawkę, że przy każdej opcji wyniku będziesz zarabiał tyle samo (warto na początku pomagać sobie różnego rodzaju arkuszami kalkulacyjnymi czy dostępnymi w sieci kalkulatorami back&lay)

Podsumowując, warunek kontry to:
stawka + czysty zysk <= zobowiązanie

Biorąc dane i sytuację z Twojego postu, w 85 minucie, zdecydowałbyś jednak 'na pewno nie będzie winu gospodarzu' i chciałbyś zarabiać tyle samo przy remisie i wygranej gości mógłbyś skontrować wcześniej zagrany BACK @1.50 za 100e, biorąc LAY@1.10 maksymalnie za 1500e.
W takim przypadku, przy wygranej gospodarzy - traciłbyś cały 'bank' czyli 100e
W przypadku remisu bądź wygranej gości byłbyś 'na plus'.

Oczywiście w/w sytuacji, z kontrą niewiele ma wspólnego, gdyż jest to granie w drugą stronę na konkretny wynik, ale wydaje mi się, że jest to 'maksimum jakie można wycisnąć z Betfair' nie mając już środków na koncie.

Jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi.

Do góry
#1484165 - 12/08/2007 04:20 Re: SUREBETY NA GIELDZIE NA 1 KONCIE [Re: ubbe]
Mixer8899 Offline
member

Meldunek: 28/01/2007
Postów: 195
konrad zrób '' dłuzszy '', to i na biletach do kina se zarobisz hahahaha

Do góry
#1484382 - 12/08/2007 05:38 Re: SUREBETY NA GIELDZIE NA 1 KONCIE [Re: Mixer8899]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Czyli takie "Supersize Me" ale o bukach? Hmmm... pomyślę... \:\)

Do góry
#1485701 - 12/08/2007 20:40 Re: SUREBETY NA GIELDZIE NA 1 KONCIE [Re: Conrad]
Mixer8899 Offline
member

Meldunek: 28/01/2007
Postów: 195
jak już fantazjujemy...Conrad opłacałoby ci się sprzedać udziały do mecz.pl za 1 milion euro ? Ja myśle ,że wyciągnąłbyś więcej.

Do góry
#1488862 - 13/08/2007 18:20 Re: SUREBETY NA GIELDZIE NA 1 KONCIE [Re: Mixer8899]
grzegorz Offline
addict

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 446
sprzedaj i jedz na kajmany poki ziobro cie nie dojdzie \:p

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, akagi, Sensei, wHiTe_StAr), 3423 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582367 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25