Strona 2 z 16 < 1 2 3 4 ... 15 16 >
Opcje tematu
#1479865 - 11/08/2007 00:51 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: konstruktor1]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
zawsze musisz uwazac ze typ moze popsuc ci niejaki Gary Holt albo John Sutton, ale faktycznie bez Eastera moze byc cienko. Accrington pamietam jakie mial cisnienie przed tamtym seoznem - jak wszystkie gazety w Anglii rozpsywaly sie o poworcie Stanleyow do ligi po ilus tam latach, teraz zeszlo powietrze i moze tak byc

p.s bronie Wycombe bo mam ich w British clubie \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1480048 - 11/08/2007 01:25 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Feel-Tsu]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
\:\)

Wycombe to dla mnie absolutnie pechowa. Pamietam jak w zlotych czasach gdy jeszcze mieszkalem w Polsce i gralem pociagi mialem 11 meczow z Anglii z kursami 1.8 i wyzej i tylko Wycombe mnie zalatwilo. Absolutnie nie zycze Ci zle Feel - Tsu ale jak dla mnie Choirboys to druzyna, ktora zwlaszcza przy takich kursach jak jutro omijam z daleka. W zeszlym roku nie potrafili wygrac z Accringtonem, zobaczymy jak to bedzie jutro.

Pozdrawiam

Do góry
#1483394 - 12/08/2007 01:23 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: konstruktor1]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
i po pierwszej kolejce.
N'Forest jak zwykle. Chyba mocno sfrustrowani muszą być ich kibice
Darlo nie zawiodło. easy win. Lincoln kompletna sensacja..
kupa remisów.

co do meczu Swans 1:2 z Oldham
krany na początku z kapelusza. potemn w identycznej sytuacji nie było dal Łabędzi. w drugiej połowie Oldham zostało zepchnięte mocno do obrony. Anderson w końcówce spieprzył 2 setki, tak samo Duffy i Bodde. Gol w końcówce stracony po rogu i strasznym błędzie w kryciu. pisałem, że obrona jest słaba. Szkoda, tak czy inaczej over był..

Do góry
#1483823 - 12/08/2007 03:09 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: swansea]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
u mnie w sumie z moich typow w League One wyszlo dobrze 5/8 nie jest zle, ale ogolnie dzis tyly, choc kolejke potraktowalem raczej treningowo, przygladalem sie zespolom, znacznie lepiej mi poszlo niz w championship czy League Two. tak wiec mozna sie zajac 3 liga Albionu...

Do góry
#1495389 - 15/08/2007 18:44 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Feel-Tsu]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
hello
Swansea wczoraj grała całkowicie rezerwowym składem. w pierwszej XI wystąpiło 3 obrońców i pomocnik z podstawowego składu z Oldham. był także 17-letni winger, który został wybrany MOM. Walsall wystawiło najsilniejszy skład, identyczny jak podczas I kolejki.

zwycięstwo bezdyskusyjne. zaczynam się bać..:)
roll on N'Forest

Do góry
#1501531 - 18/08/2007 02:16 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: swansea]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Cicho, spokojnie \:\( oj chyba za spokojnie

W takim razie zacznę :

Accrington-Darlington 2 2,45
Darlington potwierdził wysokie aspiracje w tym sezonie..Spokojne , pewne zwycięstwo z wcale nie słabym Wrexham...liczę na to , że w kolejnym meczu pokażą równie wysoką formę... tym bardziej , że Accrington to co najwyżej "drużyna środka"- i to chyba nawet określenie na wyrost

Barnet-Hereford 2 2,75
Ten typ to bardziej pytanie - co o tym myślicie...Dla mnie Barnet to jeden z kandydatów do spadku...i przede wszystkim drużyna o baaaaardzo krótkiej ławce , w dodatku uzupełnionej w znacznym stopniu nieogranymi jeszcze juniorkami..w tej kolejce z kolei odpadli 2 gracze z podstawowego skłdu - Yakubu(O) i Bishop (P)
Hereford - to może i nie jest potentat - ale wydaje mi się jednak ciekawszym zespołem.
Remin Hereford z Rotherdam wydaje mi się też wartościowszym wynikiem jak remis Barnet z Morecombie

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ??

Do góry
#1502236 - 18/08/2007 05:24 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Kefir70]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
hmmm pierwsze kolejki One i Two cholernie nieprzewidywalne, wypada chyba odczekać troche aż sytacje sie choć troche wykrystalizuje...
Dla mnie jedyny wybijający sie mecz to pojedynek Pawiów z Southend 1. nie ma dwóch zdań ze Leeds są faworytem do powrotu do Coca-Cola CH. zespół Sothend delikatnie sie rozleciał, mam nadzieje że w Leeds zagrają już Douglas, Derry, Prutton i Constantine (22g w PV). W optymalnym składzie nie powinni mieć problemów z wygraną \:\)

Do góry
#1502728 - 18/08/2007 16:21 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Ryan20]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
wiem ze sa nieprzewidywalne ale trzeba wykorzystywac kursy jkaie nam oferuja buki. ja z dzisiejszego zestawu League One wybieram az 4 mecze i to co ciekawe nie ma wsrod nich Leeds.

po pierwszej kolejce zapowiedzialem sobie gre na Brighton, ktory ma w swoich szeregach kilku nezlych graczy i jest jednak 35-letni Nicky Forster to duze wzmocnienie zespolu Deana Wilkinsa i na pewno nie przestrasza sie Andy Kirka

i co do zwyciestw gospodarzy to mozliwe sa rowniez wygrane zarowno na The New Den Millwallu oraz ekipy Martina Linga czyli Leytonu Orient. Ci pierwsi na inauguracje niezle zaprezentowali sie w Doncasterze a w zasadzie ich golkiper Chris Day. Licze na powtorke jego umiejetnosci i jakas bramke napastnika gospodarzy.
a Leyton cos tam jednak potrafi i moze byc grozny maja z przodu Boyda. Nie przestraszyli sie Southendu grajac do konca o zywicestwo i teraz nie powinni lekac sie Walsallu ze starym Mooneyem

co do faworytow do awansu do Champs to wciaz jest dla mnie ekipa Luton. w pierwszej kolejce wymeczyli 2-1 nad hartlepoolem i nie mowie ze teraz nie wymecza nad Swindonem, ale Kevin Blackwell ma naprawde niezly skald.
Brill- Goodal, Perry, Coyne, Jackson, Currie, Edwards, Spring, Peschisolido, Furlong, Parkin, McVeigh
śmiem twierdzic ze dali by sobie rade teraz w Championship i moge byc w tym roku silniejsi od Nottingham Forest

a z League Two - Darlington - jednak Dave Penney idzie na awans i nie straszny powinien im byc Accrington

Do góry
#1504841 - 19/08/2007 18:04 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Feel-Tsu]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
tym razem 4/5 z nizszych lig kurcze nie jest zle dla mnie w tych ligach, przynajmniej lepiej niz w innych, mze bym tak sobie poczytal cos wiecej o nich i kasa jest na wycicagniecie reki, bo kursiki niezle i od wrzesnia gramy juz inaczej w te li9gi, wtedy sie wyklaruje wszystko
na razie jest dobrze \:\)

Do góry
#1507351 - 20/08/2007 17:43 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Feel-Tsu]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
witam..
sorki, ale miałem najazd rodzinny i nie było czasu podzielić się własną produkcją..
Orient prowadzi w tabeli i niby jest to niepodzianka. Yeovil wygrało z Port Vale i tu było moje bingo. W L2 Wrexham i Darlo również zapunktowało właściwie razem z Premiership weekend był bardzo do przodu.

wracają do meczu Swansea-N'Forest: było zabawnie. Forest grając bez napadu zastosował starą dobrą man behind the ball i generalnie była częstochowa. po 20 minut przed i po gwizdku była masakra. jakimś cudem nie wpadł gol. dwa słupki, raz z linii wybite i bramkarz dokonujący cudów. gazety lokalne pieją z zachwytu nad grą Łabędzi mimo tylko 1 punktu w dwóch meczach. Forest doszło do głosu w ostatnich 15 minutach, gdy Swansea po ciągłym ataku opadła z sił. Bodde jest już idolem, przebijając umiejętnościami w pomocy wszystkich na głowę..

reasumując: Swansea w sobotę grą na wyjeździe z Walsall, które zostało już rozbite w CC rezerwowym składem. buki pewnie dadzą promocję ze stawką wyższą niż 2.0
ja stawią duża kasiorę. będę informował o ewentualnych kontuzjach. w trzecim meczu z rzędu nie można mieć już pecha..
pzdrowionka

Do góry
#1508983 - 21/08/2007 05:10 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: swansea]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
Mysle nad meczem Doncaster-Bournemouth gdzie gospodarze grajac na swoim nowym stadionie powinni sie przelamac tym bardziej ze graja z druzyna skazywana na spadek i dysponujaca slabszym skladem niz w zeszlym sezonie. Bournemouth ze swoim kluczowym graczem zreszta wiekowym Darrenem Andertonem póki co dobrze prezentuje sie w defensywie ale za to fatalnie w ataku. Zaczeli od sensacji bo remisu z faworytem ligi Nottingham Forest 0:0 potem nastapila minimalna porazka z WBA na wyjezdzie 0:1 i ostatnio u siebie nie sprostali ekipie Huddersfield 0:1. Gospodarze natomiast powoli buduja zespól majacy wywalczyc awans do Championship ale poczatek sezonu niezbyt udany remis na wlasnych smieciach z niedawnym drugoligowcem Millwall, pózniej w Carling Cup rozbili wysoko Lincoln a w weekend przegrali nieznacznie w Hartlepool 1:2. Typ wydaje sie ryzykowny ale licze na przebudzenie Doncaster Rovers i ich wygrana a kursy powinny byc na nich wysokie.

Do góry
#1516202 - 23/08/2007 22:43 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: maciekm79]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
witam...
dzisiaj moje conieco na temat nadchodzącego weekend
typy:
L1
Walsall - Swansea 2 :pisałem już a kontuzji nie ma żadnych u łabędzi. a kurs zaczyna spadać. zaczynam nawet myśleć o handi \:\)

Oldham - Brizzle 1: rovers na razie dwa pkt. zawiedli u siebie w poprzedniej kolejce. czas na wtopę

L2
Lincoln - Stanley 1: diabełki wtopiły z u siebie Shrews. a mają wygrać ligę. napatoczył się Accrington. home win

Peterborough - Chesterfield 1: faworyt zaliczył ostatio wtopę w rotherham. ale trza pokazać kto jest kto.

Do góry
#1517204 - 24/08/2007 03:49 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: swansea]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Cóż niestety jutro z rana wyjeżdżam z dziećmi na weekend , tak , że typy i krótka analiza dzisiaj

Ja wybrałbym 3 mecze z League 2

Darlington Notts County 1 1,7 - nie widzę powodu żeby przestać stawiać na Darlington.Napiszę raz jeszcze do znudzenia-:) ta drużyna jak rzadko która swoimi pierwszymi meczami potwierdza zapowiedzi przed sezonowe -że będzie jednym z faworytów. Pawel Abbot potwierdza , że będzie gwiazdą League 2.
Notts County to nie jest co prawda , ale takiemu na fali Darlington ciężko będzie się przeciwstawić. Tym bardziej , że już zaczęły się kontuzje i wykluczenia - Myles Weston(P-drugeigo rzutu) i Jason Lee (N - zagrał całe 2 pierwsze mecze). Dla mnie kurs 1,7 jest ok. wchodzę \:\)

Brentford - Barnet 1 1,7 - Barnet to na początku tego sezonu mój ulubieniec do stawiania...przeciw nim....skromna ławka ... już są kontuzje i wykluczenia....i to zastraszające :
Yakubu(O-filar obrony) Bishop(P) - podstawowy pomocnik, teraz chyba dojdzie Devera (O) za czerwoną kartkę w meczu z Hereford a z tego co kojarzę to nadal jest kontuzjowany(choć na bbc tej informacji nie było ostatnio) Grazioli (N- w tym sezonie jeszcze nie zagrał ale szykowany był raczej do podstawowego składu)..szczególnie w obronie już praktycznie nie mają kim grać.
I z drugiej strony Brentford - spadkowicz z League 1. Oczywiściie zespół zaliczył osłabienia i jako kandydat do awansu liczyć się jednak raczej nie będzie....ale na słabiutki Barnet w mojej ocenie skład ma aż za nadto...Podfobnie jak poprzedni mecz kurs 1,7 mnie pasuje

Lincoln-Accrington 1 1,7 - Lincoln w przedsezonowych zapowiedziach typowany był jako kandydat nawet na 1 miejsce w League 2. I niestety pierwszy mecz - masakra z Shrewsbury... ale potem mobilizacja , kupiony Hand(P) z Chester i metamorfoza w meczu z Mansfield...Moim zdaniem zwycięstwo na wyjeździe tym bardziej zmotywuje drużynę i w kolejnym meczu u siebie będą chcieli zmazać plamę z meczu z Shrewsbury... ta sama śpiewka kurs 1,7 jest ok. !!

Pozdrowienia i owocnej kolejki

Do góry
#1517556 - 24/08/2007 05:32 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Kefir70]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
mnie chyba najbardziej przekonuje zwyciestwo Doncaster nad Bournemouth. Jakby nie patrzec trener gospodarzy Sean O' Driscoll oraz ich napastnik James Hayter to byli zawodnicy (i szkoleniowiec) gosci. to moze byc spory atut dla Doncaster, zwlaszcza ze im na razie srendio wychodzi, a Bournemouth nie potrafi strzelic gola

poza tym jednak zwyciestwa Lutonu i Oldhamu dla zachowania ciaglosci mojej strategii czyli gry na te zespoly, ktore moga byc faworytami rozgrywek - przynujamniej dla mnie

czwarty mecz to pojedynek Cheltenham - Swindon. Jak na razie Cheltenham w kazdym z dwoch spotkan robi jakies bledy, w pierwszym meczu byla to czerwona kartka Gillespiego, a wdrugim spotkaniu ligowym fatalna bramka, blad bramkarza. Teraz jesli znow zrobia jakis blad to Swindon to wykorzysta

a tak to z L2 trzeba jechac z Lincolnem i Darlingtonem, nie ma wyjscia \:\)

Do góry
#1542003 - 31/08/2007 01:00 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Feel-Tsu]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

4 kolejka, 1 września

LEAGUE ONE
Bournemouth - Port Vale 19-10-4 61:27
Brighton - Southend 31-6-9 83:43
Bristol R. - Nottingham 6-2-2 20:15
Carlisle - Cheltenham 1-5-1 7:6
Gillingham - Walsall 33-4-13 101:49
Hartlepool - Oldham 11-8-8 41:25
Leeds - Luton 13-5-5 39:24
Leyton Orient - Northampton 18-10-7 60:34
Millwall - Huddersfield 9-4-2 28:12
Swansea - Doncaster 13-7-6 48:26
Swindon - Crewe 6-1-3 11:8
Yeovil - Tranmere 0-1-1 2:4

LEAGUE TWO
Accrington - Peterborough 2-0-0 6:4
Barnet - Bradford 0-0-1 1:2
Bury - Brentford 10-9-8 40:33
Chesterfield - Wycombe 5-1-3 19:11
Dag and Red - Lincoln nie grali
Macclesfield - Darlington 5-4-1 10:6
Mansfield - Stockport 24-10-7 78:45
Notts Co. - Morecambe nie grali
Rochdale - MK Dons 3-2-1 11:3
Rotherham - Chester 20-6-7 71:39
Shrewsbury - Grimsby 10-7-6 39:29
Wrexham - Hereford 6-6-3 19:11

Bilans na boisku gospodarza, obejmuje mecze ligowe i pucharowe

Do góry
#1548595 - 01/09/2007 05:31 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Cisza spokój…niedobrze..

A więc po raz kolejny zaczynam propozycje na weekend

League Two :

Maccsfield-Darlington 2 2,3 – gram dalej na Darlington. Wyniki tego zespołu mówią same za siebie. Dalej brak poważniejszych osłabień. Ostatni mecz pechowo trochę zremisowany w ostatnich minutach.
Maccsfield mimo wszystko w tym sezonie jak na razie swoich kibiców miło rozczarowuje …bo aczkolwiek nie wygrali jeszcze to i nie przegrali. Jak dotąd 3 remisy. A typowani byli jako kandydat do spadku.
Tyle , że teraz mecz u siebie… tu nie można się bronić bo przy swoich kibicach trzeba iść do przodu. A wtedy osłabiona defensywa stratą w ubiegłym tygodniu Dany-ego Swailes( transfer do MK Dons) –a tym bardziej będzie wystawiana na kontry Darlington

Dag and Red – Lincoln 2 2,3 – podobna sytuacja jak w poprzedniej parze. Z jednej strony kandydat do awansu , z drugiej „faworyt” do spadku i w dodatku beniaminek. Co więcej D & R to w mojej ocenie najsłabszy zespół Ligii i jak do tej pory zdaje się potwierdzać takie twierdzenie. Dag and Red musi jednak szukać punktów , tym bardziej u siebie. A to zawsze ułatwia zadanie ekipie posiadającej co do zasady silniejszy skład a takim zespołem na pewno jest Lincoln
Lincoln po dziwnej pierwszej wpadce z Shrewsbury gra bez zarzutu i jako kandydat do awansu z pewnością u outsidera ligi będzie chciał poszukać 3 punktów.

Rochdale – MK Dons 2 2,4 – typ do którego w zasadzie jakoś najmniej jestem przekonany , ale ja raz jeszcze na MK Dons postanowiłem zaryzykować. MK Dons to chyba najlepiej organizacyjnie poukładana drużyna w League Two. Początki sezonu fatalne – zupełnie nie na miarę oczekiwań. Ale niesamowita pogoń w meczu z Maccsfield i ostatnia wygrana z Shrewsbury pokazują potencjał drużyny, która po odejściu Platta i Mc Leoda chyba wreszcie poukładała sobie grę z nowymi nabytkami.

Ot i ….:)
Komentarze i typy własne mile widziane

Do góry
#1548871 - 01/09/2007 06:13 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Kefir70]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
to teraz z frontu ja..:) aha sorki za brak fontow..:)

L1
Swansea - Doncaster 1. Swansea jest na fali. W tygodniu grajac rezerwami mocno dalo popalic Reading. Doncaster cieniuje. podobno niby dobrze gra, ale traci glupie bramki. Biorac pod uwage sile ataku labedzi, wynik mozy byc tylko jeden. \:\) na moje albo wysokie zwyciestwo albo wcale. ja polece handi..:)

Bournemouth - Port Vale 1x.. wisienki skreslano mocno przed sezonem. na razie graja bardzo dobrze. vale za to dol straszny. nijak nie widze mozliwosci, by vale wygralo ten mecz..

L2
Accrington Stanley - Peterborough 2. Darlo wygrywa, Lincoln wygrywa. tylko peterborough jakos cieniuje. a caly czas sa faworytami bokow. i oto dla nich idealny mecz do odbicia. a stanley po sensacyjnym zwyciestwie w Wycombe same ostre wtopy. away win

Do góry
#1549012 - 01/09/2007 06:34 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Kefir70]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
w czasie gdy gra US open chyba w ogóle mniejsze zaintereswanie piłką \:\)

ja równiez biore Darlington i Lincoln, MKD póki co nie ufam, moze za 2-3 kolejki swoimi wystepami mnie przekonają do siebie

dołoże do tego Hartlepool - Oldham x2, Swansea - Doncaster 1 oraz NC - Morecambe 1. a wiec na początek Oldham, wg mnie ekipa która ma spory potencjał a poki co zawodzi bardzo. Atak mają ciekawy bo Ricketts-Davies-Liddell powinni kąsać czesto w L1.Ostatnie dwie porazki ligowe 0-1 i porazka pucharowa, muszą sie przełamać. stawka 1.59 na x2 mi odpowiada. \:\)

Swansea dzielnie walczyło z Reading w pucharze, jest to jeden z kandydatów do awansu. Zresztą wiele już było pisane tu o tym zespole Doncaster równiez w tygodniu przerąbało puchar wiec wypoczeci rowniez nie beda 1.9 kursik. Do tego jako trzeci NC. Beniaminek jedzie do zespołu który zawsze solidnie grał u siebie a póki co tylko remisuje. Okazja na 3 pkt w końcu spora a kurs 1,8

ot i wszystko \:\) powodzenia all

Do góry
#1549681 - 01/09/2007 16:55 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Ryan20]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Najpierw konkurs:
Leeds - Luton (L1) i Rochdale - MK Dons (L2) under 2,5 gola
Kontynuacja sposobu gry z ubiegłego sezonu. Dla mnie powód do gry na under w L1 i L2, to 4 overy którejkolwiek z drużyn. W tym sezonie z powodu urlopu już mi kilka takich typów uciekło. A Luton i Dons mają już po 5 overów (z pucharami).

Swindon - Crewe 1
Skusiła mnie dobra gra beniaminka (na razie bez porażki), w każdym z meczy oddają dużo strzałów.
Goście nie najlepiej grali na wyjazdach w ubiegłym sezonie, teraz ostatnie dwa mecze zagrali na przerażających statystykach - po 3(1) strzały i 39% posiadania piłki.

Barnet - Bradford 2
Problem The Bees poruszany na forum był już niejednokrotnie, a poprawy nie widać. Jak na razie 1 pkt, a za rywali mieli Morecambe, Hereford i Brentford, a więc wcale nie najmocniejsi (no może poza ostatnimi).
A Bradford ? Spadkowicz, a więc bardziej doświadczeni i ograni, a po kursie 2.5 warto spróbować.

Poza tym:
Bournemouth - Port Vale
PV bez Constantine i Sodje (dwaj najlepsi strzelcy ubiegłego sezonu w drużynie), a więc bez armat i skuteczności, ledwo 7 celnych strzałów w 3 meczach.
Bournemouth na razie dobrze gra na wyjeździe, u siebie dali się zaskoczyć Huddersfield.

Millwall - Huddersfield 1 i under
Typ bardziej na czuja, obie ekipy w przebudowie, w tym sezonie notują same undery.

Yeovil - Tranmere under
Yeovil zwłaszcza u siebie notuje dużo underów, w tym sezonie obie drużyny nie szaleją w ofensywie. Oddają mało strzałów i też zbytnio ich nie pozwalają na oddawanie ich przeciwnikowi.

Shrewsbury - Grimsby
Dla gospodarzy po laniu od MK Dons i porażce w Carling Cup okazja do poprawy humorów, ale zapowiadane są duże zmiany w składzie, więc się mam wątpliwości. Grimsby do tej pory 3 remisy po 1:1 ze średniakami.

Wrexham - Hereford 1
Gospodarze jako jedyni w tym sezonie pokonali Morecambe (!!!), ponieśli porażki z Darlington i Bradford, czyli mocnymi ekipami.
Hereford bez porażki, ale grali ze słabymi drużynami (zwycięstwo z Barnet, remisy z przebudowanym Rotherham i Rochdale, dla których był to pierwszy punkt).

Accrington - Peterborough 2
Expekt daje 2.25 na zwycięstwo gości. Grzech nie skorzystać. W klubie pojawiły się pieniądze, ale i wymagania - w ciągu 5 lat mają się zameldować w Premiership. Po nie najlepszym początku pora odrabiać straty. Ciut niepokojący jest dotychczasowy bilans wzajemnych spotkań.

I kilka słów odnośnie Darlingtonu . Ich problemem może być to, że po 2 zwycięstwach z Wrexham i Accrington (dwoma dołującymi ekipami ubiegłego sezonu) pojawiła się drużyna, która nie pozwoliła im na wiele w ofensywie (strzały 5(1)) i to na ich boisku.
A Macclesfield jak na razie 3 remisy, lecz z Bradford i MK Dons (u siebie w tym meczu mieli przewagę), drużynami które powinny być w czołówce.

Do góry
#1550041 - 01/09/2007 20:37 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Jinx-skąd bierzesz statystyki pomeczowe. W ubiegłym roku miałem namiary na taką fajną stronke ale gdzieś wtopiłem. Tak wogóle to może podzielimy się źródłami z których czerpiemy nasze wiadomości

Do góry
Strona 2 z 16 < 1 2 3 4 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, VVega, latajaca_holenderka, ANZELMO, wHiTe_StAr, akagi, Akhu, Emilio, igea23, burbon, forty, buko69), 3409 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583253 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07