Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1431484 - 27/07/2007 05:45 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: drfocus]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: drfocus
No to jedziemy z koksem

Zagłebie Lubin - Widzew Łódź

Już jutro inauguracja naszej kochanej pomarańczy. I jako pierwszy mecz, który obejżymy na cyfrze będzie pojedynek aktualnego mistrza Polski z Łódzkim Widzewem. Zacznimy może od Widzewa.
Jeden z kolegów (widzewiak) łądnie tu przytoczył ostatnie wspaniałe wyniki ze sparingów z Wisłą Kraków (tak tą, która zajeła 8 miejsce w lidze) oraz z Warszawską Legią (tak tą, której Vetra Wilno wpakowała już do przerwy 2 bramki). Ja osobiście rzadko się kieruje wynikami sparingów bo to jest całkiem inne podejście, no ale plus dla nas bo buki mogą się tym sugerować. Osobiście mnie się wydaje, że Widzew będzie miał trudniej niż przed rokiem. Jak powszechnei wiadomo 2 rok jest zwykle trudniejszy dla beniaminków (choć GKS Bełchatów się wyłamał \:p ). Jak już kilka osób tu pisało z Łodźi odeszli Rzeżniczak i Wawrzyniak a przyśli kolejni zagraniczni gracze i tu moim zdanie będzie tkwil problem na początku sezonu gdyż będą problemy z komunikacją o czym także mówi Juszkiewicz:

Jak dogadujecie się z nowymi obcokrajowcami?

- Z tym akurat jest dramat. Oni rozmawiają między sobą, a my ze sobą. Naprawdę warto uczyć się języków obcych, bo teraz bez ich znajomości, czuję się jak bez ręki.


Naprawdę tak sobie przeglądam kadre Łódzkiego Widzewa i dla mnie tylko Bartosz Fabiniak jest jakimś bardziej wartościowym piłkarzem. Tylko jeden zawodnik jest urodzony przed 80 r. także kadra baardzo młoda. I takim zawodnikom przyjdzie się na początek zmierzyć z obrońcą trofeum, któzy formę przygotowywali można powiedzieć na teraz co było widać w spotkaniu o pseudopuchar Polski gdzie byli wyraźnie lepsi od GKS Bełchatów. I nie wierze, że Zagłebie odpuści mecz bo ma spotkanie ze Steauą już w środe. Moim zdaniem wręcz przeciwnie, będzie chciało pewnie i spokojnei wygrać aby nabrać większej pewności. zagłebie powinno wygrać ten mecz w pomocy: Iwański, Goliński, Kolendowicz, Miguel, Łobodzinski - to naprawdę bardzo fajna formacja. Jedyne co może martwić to skuteczność Piotra "Diablo" Włodarczyka, ale ja licze żę dzwonie z Radkiem Cierzniakiem zagra w pomaranczy Michał Chałbiński i to on będzie wykanczal akcje gospodarzy.

Ostatnie mecze
Zagłebie - Widzew 4:2
Widzew - Zagłebie 0:2

Mój typ:
Zagłebie - Widzew (+1) 1 kurs 2.00 Bwin

Czy piszesz o tej samej Wisle która według niektórych buków jest głównym kandydatem na mistrza?
Rzeźniczak akurat jakbyś nie zauważył stracił miejsce w skladzie i nie sądze aby w Legii pograł za duzo w pierwszej 11.
Co do składu to chyba oprócz Bartka Fabiniaka jest kilku zawodników którzy znacza cos w polskiej ekstraklasie
Kuklis młody ale kreatywny pomocnik( starało sie o niego Zagłebie L) Napoleoni moze nie widziałeś jak potrafi wiazać kilku zawodnków. Oshadogan ostoja defensywy.
Wiem ze kieruje sie emocjami ale nie róbmy z dobrych zawodników byle jakich kopaczy a i tak wszystko zweryfikuje boisko
I jeszcze taki zakład długodystansowy na razie za tyle ale zastanawiam sie czy nie przyłozyć za wiecej
Widzew Łódź - ŁKS Łódź
Wyższa lokata w Orange Ekstraklasie 2007-2008 na koniec sezonu
Zakłady ważne niezależnie od potencjalnych kar, odjęć punktów i relegacji. 1 1.80 080525
Pojedyńcze(x1) 0/0 333.00 333.00

Do góry
Bonus: Unibet
#1431788 - 27/07/2007 07:58 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: Ignorator]
Gowysp Offline
old hand

Meldunek: 17/03/2006
Postów: 951
Skąd: Końskie
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 1
kurs: 1,47

Kandydat do walki o europejskie puchary przeciwko beniaminkowi który raczej będzie walczyć o utrzymanie w lidze. Zagłębie nie zrobiło praktycznie żadnych znaczących transferów. Najważniejsze z nich to przybycie Piotra Bagnickiego z Korony oraz Grzegorza Kmiecika z Wisły, chociaż obaj byli zaledwie rezerwowymi w poprzednich klubach. Bagnicki na pewno będzie wzmocnieniem gdyż dobrze sobie poczynał zazwyczaj wchodząc z ławki w koronie a w Zagłębiu poza Marcinem Folcem nie miał kto strzelać bramek. DO tego jeszcze afera korupcyjna. Na pewno to nie pomoże atmosferze w klubie, bardzo możliwe że zagłębie zostanie zdegradowane.
Lech natomiast chcę jak najlepiej zacząć sezon co podkreśla Reiss i Franz. Lech od początku będzie walczył o najwyższe cele i nie może sobie pozwolić na straty punktów ze średniakami i autsajderami. Do tego atmosfera na trybunach na największym stadionie w I lidze może im tylko pomóc, a kibice będą ich 12 zawodnikiem. Mocny skład do tego motywacja i Franz spokojnie powinni starczyć na słabiutkie Zagłębie.

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1
kurs: 1,40

Zagłębie, mistrz polski zmierzy się z Widzewem który powinien pokusić się o walkę o środek tabeli. Widzew ostatnio bardzo dobrze sobie radzi w sparingach. Pokonał między innymi Białą Gwiazdę 1:0. Jednak nie poczynili oni przekonywujących transferów. Odszedł ważny w zespole Wawrzyniak a przyszedł za niego Lisowski. Może być on godnym zastępcom ale nie jest to jakiś hit. Zagłębie mimo utraty Piszczka(powrót do Herty) ma bardzo dobry skład. Pozyskało ono Golińskiego co jest dużym wzmocnieniem. Do tego ostatnio pokazało w meczy z GKSem Bełchatów, że będzie liczyć się w tym sezonie. Choć grali z bardzo osłabionym wicemistrzem polski to ich gra była dobra i przez większość meczu dyktowali warunki. Do tego piłkarze będą chcieli zagrać jak najlepiej, bo to ich ostatni test przed Ligą Mistrzów. Jutro najprawdopodobniej nie zagra od początku wracający do zdrowia Chałbiński, a na jego miejscu Czesław Michniewicz wystawi zapewne Piotra Włodarczyka który przecież kiedyś strzelić musi ;), a jak nie on to może Iwański albo Nunes którego zapragnie przetestować Czesiu. Zagłębie powinno sobie poradzić i wygrać ten mecz.
Prawdopodobne składy:

Zagłębie
: Vaclavik - G .Bartczak, Arboleda, Stasiak, Tiago - Rui Miguel, M. Bartczak, Iwański, Goliński - Mierzejewski (Andre Nunes), Włodarczyk
Widzew: Fabiniak - Ł.Broź, Oshadogan, Stawarczyk (Ukah), Kłos - Budka, Juszkiewicz, Kuklis, Lisowski - Bogunović (Douglas), Napoleoni

Do góry
#1432043 - 27/07/2007 17:38 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: Gowysp]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Dyskobolia Grodzisk - Rych Chorzów

Jeszcze zanim rozpoczne się pojedynek mistrza Polski z Łódzkim Widzewem będzie już trwał inny pojedynek. Gdzie zdobywcy pucharu Polski będą podejmować beniaminka, który zajął 1 miejsce w 2 lidze. Jak to zawsze bywa trudno się spodziewać co tak naprawdę zaprezentuje Ruch na tle ekip pierwszilgowych tymbardziej, że jeszcze kilak dni temu wydawałoby się że nie zagrają w naszej pomarańczy. Jednak komosja licencyjna pozytywnie rozptrzyła wnioski i ten utytułowany klub zagra ponownie w ekstraklasie. Patrząc na inauguracje beniaminków w poprzednich latach to od początku chcą się pokazać, a popularni niebiescy mają coś do udowodnienia - że należy im się 1 liga. Co więcej z pewnością na ten mecz bardzo będzie się mobilizował Dusan Radolski, który tak udanie prowadził swoich dzisiejszych rywali w europejskich pucharach. Tylko czy skład Chorzowian pozwoli na wywalczenie jakiegoś punktu?? Moim zdaniem tak, ale to bardziej może wynikać ze słabej postawy Grodziszczan. Wyraźnie widać, że brakuje środka pola i pomimo że w ataku są tacy napastnicy jak Sikora czy Ślusarski to za bardzo nie ma kto im podawać piłek no i do tego bramkarz Przyrowski .
Także dzisiaj bardzo delikatnie spróbujemy jeszcze coś takiego.

Mój typ
Dyskobolia - Ruch X kurs 3.55 BAH

Do góry
#1432590 - 27/07/2007 19:53 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: drfocus]
rafako Offline
a.k.a. "typer 1986"

Meldunek: 12/05/2004
Postów: 1612
jak dla mnie promocja w sportingbet na mecz zagłebie lubin-widzew łódz

widzew nie strzeli gola kurs 8? trzeba sprobowac, wydaje mi sie ze zrobili spory blad co o tym sadzicie?

Do góry
#1432597 - 27/07/2007 19:54 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: rafako]
Denel Offline
old hand

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 969
Napewno blad \:\)

OT: znajde gdzies zaklad na krola strzelcow OE ? \:\) bo mam pewniaka

Do góry
#1433065 - 27/07/2007 21:36 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: Denel]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
pierwsza kolejka to jedna wielka niewiadomo. mimo ze bardzo uwaznie sledzilem rynek transferowy czy sparingi to jednak wiekszosc spotkan i tak jak dla mnie jest nie do obstawiania

groclin-ruch
tutaj nie ma co ryzykowac. grocllin w p. uefa pokazal duza nieskutecznosc. wczesniej upatrywani byli jako zespol ktory duzo moze namieszac w tym sezonie. nie wydaje mi sie. trener zielinski cos za bardzo stawia na defensywe. jezeli juz ktos chce zaryzykowac to polecam gre na X
no bet

zaglebie-widzew
ogladalem mecz z belachatowem i zagrali calkiem niezle kilka zagran z pierwszej pilki. skladne akcje. widac bylo jednak brak piszczka oraz "normalnego" chalbinskiego. postawilbym w ciemno na zaglebie grubsza kase ale qrde zaskoczyl mnie widzew. dobry wynik z wisla w sparingu. wedlug mnie ciekawe transfery i wogole ciekawie sie dzieje wokol widzewa. dzisiaj czytalem wywiad z michniewiczem. powiedzial ze zagraja najsilniejszym skladem i nie beda sie oszczedzali przed eliminacjami. poki co jednak no bet.

jaga-polonia
pisza ze polonia to murowany kandydat do spatku ale w tym meczu nie wiadomo. w sumie jaga tez tak za bardzo sie nie wzmocnila a jak sie patrzy na wyniki tych zespolow w zeszlym sezonie to badz tu czlowieku madry

bo bet

lech-sosnowiec
no tu mam zamiar zagrac za grubsza kase singielka na lecha. jak nie wygraja to wedlug mnie to bedzie istna katastrofa (finansowa dla mnie). wszystko jest po stronie lecha -zawodnicy,ofensywne ustawienie zespolu,kibice,klopoty przeciwnika. wiec do boju kolejorz

typ:1, stawka: 1000 zl

odra-łks
no i tu sie zastanawiam. ale zanosi sie ze zagram na odre grubsza kase po calkiem ladnym kursie na betafir 2. co prawda jak patrze na pierwszy mecz tych zespolow w poprzedniej rundzie to rece opadaja. ale to byly calkiem inne sklady. mimo ze teraz odra ma braki to zlapala przed sezonem kilku fajnych grajkowa a łks padaka kadrowo i finansowo. jezeli odra mysli o spokojnym srodku tabeli to takie mecze musi wygrywac

typ:1, stawka 1000 zl

belchatow-korona
belchatow mimo duzych brakow kadrowych w pojedynku z zaglebiem nie zaprezentowal sie tragicznie. z drugiej strony korona ma jak zawsze niezla ekipe szkoda tylko ze dziwne towarzystwo szkoleniowe sie tam zladowalo. jak dla mnie no bet ale pachnie tam remisem

legia-cracovia
legia to wielka niewiadoma. stracila 2 napastnikow ale ma ich kim zastapic. licze ze ta pierwsza polowa w p.uefa to byl przypadek i wymecza to 1:0 bo na wiecej z dobrze poukladana i kadrowa niezla cracovia ich nie stac.

Do góry
#1433285 - 27/07/2007 22:33 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: mumin]
Denel Offline
old hand

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 969
Serwis http://www.legia.com informuje, że dnia 27.07.2007 Klub pozyskał nowego zawodnika. Od dzisiaj zespół KP Legia Warszawa wzmocni grający dotychczas w drużynie Cracovii, Piotr Giza. Zawodnik trafił do naszego Klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego.


Wiec Piotrek jesli zagra w niedziele to po drugiej stronie ;\)

Do góry
#1433307 - 27/07/2007 22:40 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: Denel]
gumis1987 Offline
addict

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 413
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Denel
Serwis http://www.legia.com informuje, że dnia 27.07.2007 Klub pozyskał nowego zawodnika. Od dzisiaj zespół KP Legia Warszawa wzmocni grający dotychczas w drużynie Cracovii, Piotr Giza. Zawodnik trafił do naszego Klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego.


Wiec Piotrek jesli zagra w niedziele to po drugiej stronie ;\)

Dobrze "Gizmo" zrobił bo u Majewskiego to by grał.... w Młodej Ekstraklasie. Szkoda bo to najlepszy gracz "Pasów". Życze mu jak najlepiej i niech w niedziele coś ustrzeli!!

Do góry
#1433558 - 27/07/2007 23:38 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: gumis1987]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź X2
Value bet na wygraną Widzewa , podparte dla bezpieki remisikiem
i niewiadoma forma jakie prezentują oba zespoły w nowym sezonie , z reguły kursy bukow w pierwszych kolejkach sa czesto przewartosciowane lub niedowartosciowane, duze ryzyko ,ale kurs w tym meczu warty takie akcji
POZDRO
ELDO

Do góry
#1433578 - 27/07/2007 23:45 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: rafako]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: typer 1986
jak dla mnie promocja w sportingbet na mecz zagłebie lubin-widzew łódz

widzew nie strzeli gola kurs 8? trzeba sprobowac, wydaje mi sie ze zrobili spory blad co o tym sadzicie?

Błąd, nie błąd ale zagrać trzeba.
Pewnie skończy się zwrotem, ale kto nie próbuje...

za wypatrzenie tego babola w SB \:\)

Do góry
#1433638 - 27/07/2007 23:57 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: ELDORADO]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Odra Wodzisław - ŁKS Łódź sobota, 28 lipca 2007 r. godz. 19.

Piłkarze ŁKS rozegrają jutro pierwszy mecz w nowym sezonie. Mimo,że w zespole zagra bardzo dużo debiutantów trener Wojciech Borecki mobilizuje piłkarzy. Ja nie jestem takim optymistą jak Pan Borecki, w zespole nie zagrają kontuzjowani Serb Miroslav Opsenica oraz Tomasz Rączka, Arkadiusz Mysona, Zdzisław Lesczyński i Adam Cieśliński.Oprócz kontuzjowanej piątki ełkaesiaków w meczu z Odrą nie zagra też Paweł Budniak, którego certyfikat z hiszpańskiej Murcii jeszcze nie dotarł do Łodzi. Sytuacja nie wygląda ciekawie. Nie wiem jak to wyglada w Odrze ale piłkarze zapowiadają walke nawet o 5-6 miejsce
Moim zdaniem jeśli Odra nie chce gnić na dole tabeli takie mecze powinna wygrywać.

Jesteśmy zawsze tam, gdzie Nasz ŁKS gra !!

Do góry
#1433660 - 28/07/2007 00:00 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: tomo]
Andy Kush Offline
journeyman

Meldunek: 13/10/2006
Postów: 50
Groclin Grodzisk Wielkopolski - Ruch Chorzów
Piłkarze Groclinu nie wypadli rewelacyjnie w pierwszym, wyjazdowym meczu rundy PUEFA, jednak mimo wszystko to oni posiadają kadrę zawiodników, którzy nie powinni oddać punktów, tym bardziej przed własną publicznością. Wrócił do zespołu Bartosz Ślusarski, jednka odszedł trzymający środek pola i nadający charakter drużynie Piotr Świerczewski. Wydaje się, że premierowy mecz w Grodzisku nie zostanie okraszony wiolma bramkami, bowiem beniaminek nastawi się na grę obronną i z punktu będzie zadowolony. Pamiętajmy, jednak, że trenerem Niebieskich jest Dusan Radolsky, który jeszce nie tak dawno szkolił graczy Groclinu.
Szanse %: 50-30-20
Typ dlakibica: under 2,5, bądź 1X
Zagłębie Lubin - Widzew
Trener Zagłębia Czesław Michniewcz twierdzi, że jego zawodnicy nie bedą się dzisiaj oszczędzać i zagrają na sto procent. Zrserztą szkoleniowiec lubinian ma desygnować najsilniejszy skład. Zatem marne szanse widzę dla Widzewa, któy pewnie z jednego punktu byłby bardzo zadowolony. Jednak skład znacznie lepszy mają gospodarze, a widzewiakom żeby uniknąć porażki pozostanie im chyba tylko ich "widzewski charakter".
Szanse %: 70-20-10
Typ dlakibica: over 2,5 bądź 1

Do góry
#1434047 - 28/07/2007 01:07 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: Andy Kush]
Gowysp Offline
old hand

Meldunek: 17/03/2006
Postów: 951
Skąd: Końskie
Jagiellonia Bialystok - Polonia Bytom 1

Pojedynek dwóch beniaminków. Polonia Bytom zdecydowanym faworytem do spadku w tym sezonie. Każde inne miejsce niż ostatnie w tabeli będzie sukcesem zawodników Bytomia. Są oni zupełnie bierną drużyną na rynku transferowym. Żadnych porządnych wzmocnień. Do tego jeszcze mieli nie otrzymać licencji co na pewno nie wpłynęło dobrze na piłkarzy. Jagiellonia natomiast powinna utrzymać się w lidze i będzie o to walczyć. Na pewno ma silniejszy skład od Poloni, doszedł Kałużny i Kwiek. Jagiellonia powinna sobie poradzić z Polonią i wywieźć zwycięstwo. Co ciekawe w drugiej lidze Polonia nie nie zanotowała żadnej porażki w Białymstoku. Czas przerwać tę passe.
Wyniki z poprzedniego sezonu:

Jagiellonia Bialystok Polonia Bytom 2:2
Polonia Bytom Jagiellonia Bialystok 1:3

Do góry
#1434108 - 28/07/2007 01:28 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: Gowysp]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Quote:
W sobotnim meczu Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec Sosnowiczanie zagrają osłabieni brakiem co najmniej 4 zawodników. Krystian Prymula wciąż nie zaakceptował warunków kontraktu, a wychowanek klubu Adrian Marek ucierpiał w wypadku samochodowym i narzeka na ból ręki. Z powodu urazów nie zagrają też Hubert Kościukiewicz i Hadis Zubanović. Początek spotkania w sobotę o godz. 19:00.


Prymula był jendym z najlepszych strzelców Zagłębia w przedsezonowych sparingach. Brak Marka to raczej żadne osłabieni a co z Kościukiewiczem i Zubanovicem? Czy ktoś może coś powiedzieć o znaczeniu tych dwóch zawodników dla drużyny z Sosnowca?

Do góry
#1434572 - 28/07/2007 04:21 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: DJ SOSNA]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
Tak po cichu licze na gladkie zwyciestwo Legii Warszawa. No moze nie gladkie, ale zwyciestwo. Ale tylko dlatego, ze za tydzien w Zabrzu swieto. Legia przyjezdza, wiec stadion wypelniony. Specjalnie nie pisze ze to jakis wielki mecz poniewaz na Slasku jest tylko jeden na prawde WIELKI MECZ zwany DERBAMI SLASKA Gornik - Ruch.
Sam jestem ciekaw jaka jest dyspozycja zawodnikow Gornika. Bo raczej o motywacje jestem spokojny.
Sparingi:
Energetyk ROW Rybnik - Gornik Zabrze 1:3 Piotr Gierczak (22.), Sławomir Jarczyk (41.) i Tomasz Hajto (56.)
Gornik Zabrze - Polonia Bytom 2:1 Piotr Malinowski (70.) oraz Tomasz Hajto (72. - karny)
Gornik Zabrze - ROW Rybnik 2:1 Krzysztoporski (8.) Wodecki (80.)
FC Artmedia Petrzalka - Gornik Zabrze 0:3 Piotr Malinowski (5.), Tomasz Hajto (68 - k.), Dawid Jarka (79.)
LAFC Lučenec - Gornik Zabrze 1:2 Bramki dla zabrzan strzelili Piotr Madejski w pierwszej, oraz Piotr Gierczak w drugiej połowie
Spartak Trnava - Gornik Zabrze 0:1 Piotr Ruszkul (84.)
Gornik Zabrze - MFK Karvina 2:0 Piotr Gierczak (40.) i Piotr Malinowski (77.). Widzow: ok. 1500

Podsumowujac, 7 meczy i 7 zwyciestw, bilans bramek 15-3. Chyba wszystkie sparringi.

LEgia to na pewno nie laiki, ale warto bedzie zagrac 'jedyneczke', szczegolnie jesli na inauguracje przyjedzie Muller. O frekwencje jestem spokojny \:\)

pozdr,
Ojro

p.s. Lza sie w oku kreci jesli wspomne derby z Ruchem. Oby tylko bez chuliganstwa sie obylo mimo ze wielu kibicow Gornika nie przepada za 'niebieskimi' to i tak obchodza sie z wielkim szacunkiem dla hanysow.

Do góry
#1435145 - 28/07/2007 17:22 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: Ojro]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Jak zawsze kilka inforamcji z obozu Kielczan.

Na początek meczowa 18-tka i kilk aniespodzianek:

Bramkarze: Maciej Mielcarz, Radosław Cierzniak

Obrońcy: Marcin Kuś, Hernani, Marcin Drzymont, Sławomir Rutka, Robert Bednarek, Tomasz Brzyski

Pomocnicy: Grzegorz Bonin, Paweł Sasin, Hermes, Piotr Świerczewski, Tomasz Nowak, Marcin Kaczmarek, Paweł Sobolewski

Napastnicy: Maciej Kowalczyk, Krzysztof Gajtkowski, Edi

Widać m.in. brak takich piłkarzy jak Zganiacz, Robak czy Celeban. Także nawet trudno określić wyjściową 11. Ale chyba będzie taka Mielcarz - Kuś, Hernani, Drzymont, Bednarek - Bonin, Hermes, Świerczewski, Kaczmarek - Edi, Kowalczyk, ale to tylko moje przypuszczenia. Ja osobiście mam nadzieje, że trener Zieliński będzie dawał częściej szanse Nowakowi, który moim zdaniem jest bardz dobrym zawodnikiem. Naprawdę trudno cokolwiek prognozować przed pojedynkiem z wicemistrzem Polski. Jak wiemy GKS ma broblemy z ofensywą - brak Nowaka i Garguły jest bardzo widoczny, a Ujek widać, że po kontuzji bo jak narazie to tylko zbiera mu się na czerwoną kartkę z drugiej strony obrona z Dzrymontem na czele, która popełnia straszne babole . Niby Korona gra dwoma defensywnymi pomocnikami, ale i tak rywale łatwo dochodzą do pozycji strzeleckich. Jedno jest pewne - będzie to ciekawe widowisko. W zeszłym sezonie każdy pamięta ten mecz, wygrana Korony 5:3 natomiast po wcale nie gorszym meczu na jesień wygrał u siebie GKS 3:2 (0:0) . Ja osobiście najlepiej wspominam mecz w 2 lidze i wygraną 2:1 i świętowanie historycznego awansu. Dzisiaj poraz 5 wybieram się na mecz do Bełchatowa. Jeśli chodzi o typowanie to NO BET
No chyba że patriotycznie za drobne na Kielczan \:\)

Do góry
#1435158 - 28/07/2007 17:35 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: drfocus]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
sosna, zubanovic w zeszlym sezonie 14 meczy, 3 bramki, podatny na kontuzje, non stop problemy z achilessami

marek, uczestnik mś do lat 20, w zeszlym seoznie 17 meczy, mial grac w podstawowej jedenastce

kościukiewicz mial odejsc z zaglebia, szukal klubu

Do góry
#1435185 - 28/07/2007 18:01 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: DJ SOSNA]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
Originally Posted By: DJ SOSNA
Quote:
W sobotnim meczu Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec Sosnowiczanie zagrają osłabieni brakiem co najmniej 4 zawodników. Krystian Prymula wciąż nie zaakceptował warunków kontraktu, a wychowanek klubu Adrian Marek ucierpiał w wypadku samochodowym i narzeka na ból ręki. Z powodu urazów nie zagrają też Hubert Kościukiewicz i Hadis Zubanović. Początek spotkania w sobotę o godz. 19:00.


Prymula był jendym z najlepszych strzelców Zagłębia w przedsezonowych sparingach. Brak Marka to raczej żadne osłabieni a co z Kościukiewiczem i Zubanovicem? Czy ktoś może coś powiedzieć o znaczeniu tych dwóch zawodników dla drużyny z Sosnowca?


Prymula - zdecydowanie najlepszy napastnik w szeregach Zaglebia. Przede wszystkim szybkosc (niestety nie ma kto mu zagrywac prostopadlych pilek), gra glowa, troche gorzej z umiejetnoscia zastawienia sie. Zdecydowanie najwieksze oslabienie.

Marek - mlody zawodnik, jak to zazwyczaj bywa na poczatku gdy dostawal szanse byl troche zagubiony lecz z czasem nabral pewnosci i calkiem dobrze wspieral Hosic'a. Teraz przyszedl Kaliciak wiec brak Marka nie jest zbyt duzym oslabieniem.

Zubanovic - jak dla mnie przed kontuzja bezpoduktywny, mial co prawda niekiedy przeblyski ale w porownaniu z cienkimi spotkaniami byla ich garstka. Dosc dlugo trwajaca kontuzja poprawy nie wrozy wiec brak Hadisa nie jest oslabieniem.

Kosciukiewicz - straszne drewno, co prawda dobrze grajacy glowa ale poza ta umiejetnoscia nic wiecej nie potrafi, statyczny zawodnik. Raczej nie jest to oslabienie.


Nie wypowiadam sie na temat wzmocnien poniewaz widzialem tylko niektorych zawodnikow w meczu z GKS-em Katowice, a poziom tego meczu byl katastrofalny wiec nawet nie ma co oceniac.


Do góry
#1435245 - 28/07/2007 18:40 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: rafako]
Filip68 Offline
newbie

Meldunek: 28/03/2007
Postów: 26
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: typer 1986
jak dla mnie promocja w sportingbet na mecz zagłebie lubin-widzew łódz

widzew nie strzeli gola kurs 8? trzeba sprobowac, wydaje mi sie ze zrobili spory blad co o tym sadzicie?


Dobrze ze wycofali ten zaklad bo bym mial spore pretensje do Vaclavika \:p

Do góry
#1435261 - 28/07/2007 18:52 Re: 1 kolejka Orange Ekstraklasy [ 27-29 lipca 2007 ] [Re: Filip68]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Túlio & szymon0305, dzięki za info. z Sosnowca

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Akhu, ElNinho[mmdea], Sensei, rafal08, VVega, Lukasz111, ANZELMO, alfa, burbon), 4416 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582781 Postów

Najwięcej online: 4499 @ 15:45