Strona 2 z 22 < 1 2 3 4 ... 21 22 >
Opcje tematu
#1277384 - 05/06/2007 16:57 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: BookerS]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
A jednak

Maciej Skorża trenerem Wisły Kraków

Dla mnie jest to pomimo wszystko niespodzianka, bo nie sądziłem, że Skorża opuści Groclin, gdzie wszystko jest poukładane, a drużyna grać będzie w pucharze UEFA
Skorża mógł poczekać z przejściem do Krakowa i posmakować pucharowego chleba...

A tak zostawił piłkarzy Groclinu, co raczej nie pomoże im w pucharowych bojach, bo nowy trener ( Groclinu ) trochę czasu będzie potrzebować, a za dużo go nie ma

Mi przejście Skorży do Wisły przypomina przejście Wdowczyka z Korony do Legii
Jakiś niesmak pozostał...

Skorżę czeka bardzo trudne zadanie w Krakowie, bo presja jest tam ogromna, a z drugiej strony nie ma tam teraz drużyny ani "materiału ludzkiego"
Pracę trzeba zacząć od zera

Skorża podpisał kontrakt na 3 lata, ale jak wyleci, to klub będzie mu musiał wypłacić za 6 miesięcy

Wkrótce ma wylecieć prezes Mariusz Heler
I słusznie, bo nie potrafił choćby zatrzymać Dolhy
Heler ma zastąpić Marek Wilczek... zastępca naczelnika Urzędu Skarbowego

Drżyjcie podatnicy \:D bo Wisła potrzebuje

P.S
Ostatnio Wiśle się ode mnie dostało, ale ja ten klub lubię, tylko nie mogę patrzeć na to, co się tam dzieje
Liczę, ze pomimo wszystko Wisła stosunkowo szybko zbuduje drużynę na miarę oczekiwań
Silna Wisła jest potrzebna polskiej piłce

Do góry
Bonus: Unibet
#1277397 - 05/06/2007 17:08 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: rene
Emilian Dolha w GKS Bełchatów !!!

Źródła podać nie mogę, ale to prawie pewne


Beticos hmmm, troszkę to dziwne bo GKS podpisał wczoraj umowę z bramkarzem Piasta Gliwice Krzysztofem Kozikiem, a z tego co kojarze to Lech ma chyba jeszcze rok umową??

Do góry
#1277448 - 05/06/2007 17:55 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: drfocus]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Zawodnikiem zdegradowanej Wisły Płock - Sławomirem Peszko poważnie zainteresowany jest Lech Poznań.

Żródło: własne ;\) \:p

Do góry
#1279755 - 06/06/2007 05:50 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: hynek]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Dolha w Lechu wg oficjalnej strony Kolejorza
brak słów...
Frajerstwo Helera i spółki po prostu za cholere mi sie nie może zmieścić w głowie,pomijam fakt obiecanek o wzmocnieniach skoro nie potrafi sie zatrzymać najlepszego gracza który cały czas powtarza że CHCE zostać w klubie.I rozbija sie o glupie 40 tys euro za sezon.
Ten klub zawsze było stać na utrzymywanie Kasperczaka który sie wylegiwał na wyspach kanaryjskich,Dawidowskiego i Kużby którzy bujali sie po krakowskich kasynach i burdelach zamiast wylewać pot na treningu,Mijajlovica uciekającego przed policją i innych darmozjadów,ale niestety zabrakło 40 tys euro na zdecydowanie najlepszego zawodnika bez którego chyba czekałaby nas w tym sezonie walka o utrzymanie.
I jeszcze pare dni temu sz.p Heler kłamał w żywe oczy że wszystko dograne,tylko kotrakt jest tłumaczony na rumuński.Trzeba było do mnie zadzwonić to bym wam to nawet na chiński przetłumaczył....

Tym klubem zarządzają ignoranci i nie zapowiada sie na jakiekolwiek zmiany

Do góry
#1279831 - 06/06/2007 06:07 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: wHiTe_StAr]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
co ciekawe Dolha już w dość niedawnym meczu Pucharu Ekstraklasy między Lechem ,a Wisłą w Poznaniu - jakby to powiedzieć "przymilał" się poznańskiej publiczności (uśmiechy, kciuk do góry itd.)

Podobno blisko Kolejorza jest Peruwiańczyk Hernan Rengifo. Czołowy strzelec tamtejszej ligi, reprezentant kraju. Ciekawe czy będziemy mogli się przekonać osobiście co to za grajek.

Z Lecha póki co odeszli: Dobrev (powrót do Sofii) i Sobczak (Gwarek Zabrze).

Do góry
#1279848 - 06/06/2007 06:10 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: kfjatek]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Dzis kontrakt z Lechem podpisal rumunski bramkarz Emilian Dolha brawo nareszcie dla dzialczy wiadomo ze obrona bardzo kulala w meczach i potrzebne sa wzmocnienia w tej formacji czekam na jeszce jakies spekularne transfery narazie to hit transferowy ale jeszcze duzo czasu i pewnie jeszcze cos sie bedzie zmieniac ale narazie to strzal w "10" brawo!!!

Do góry
#1279865 - 06/06/2007 06:27 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: CANTORO]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Ubolewam nad tym co dzieje się w zespole Białej Gwiazdy.
Zawsze bliska mi byla ta druzyna i nieprzyjemnie patrzy się na Wisełkę obijaną w lidze przez średniaków czy prowadzącą taką politykę transferową etc.
Co jak co, ale Dolha przy Reymonta zostać powinien!
Szczególnie w sytuacji, w której nie paliło mu sie do odejscia, a i był wyjątkowo wartościowym graczem dla zespołu.

Do góry
#1280013 - 06/06/2007 15:39 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus

Beticos hmmm, troszkę to dziwne bo GKS podpisał wczoraj umowę z bramkarzem Piasta Gliwice Krzysztofem Kozikiem, a z tego co kojarze to Lech ma chyba jeszcze rok umową??


No niestety, mój agent specjalny zawiódł i informacja nie potwierdziła się
A wydawala mi się bardzo wiarygodna...

Wracając jednak do Dolhy
Ja myślę, że na tym nie koniec, bo Wisła nie odpuści
Vide Kalu Uche, czy przypadek Quattary w Legii
Wkrótce okaże się, że Dolha miał... ważny kontrakt z Wisłą \:D
To charakterystyczne dla polskiej piłki, najpierw robi się z piłkarza murzyna, a potem dziwi się, że ten w którymś momencie zaczyna mieć to gdzieś i szuka poważniejszego klubu

Do góry
#1286913 - 09/06/2007 20:17 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Peruwiański napastnik Hernan Rengifo jest już w Poznaniu!

http://www.lech.poznan.pl/aktualnosci/id,5841/

Do góry
#1290797 - 11/06/2007 07:26 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: kfjatek]
juru15 Offline
addict

Meldunek: 23/09/2005
Postów: 529
Carlo Costly zawodnik GKS Bełchatów strzelił dwie bramki w meczu z Meksykiem a Honduras czyli reprezentacja w której gra wygrała 2-1. Mam do was pytanie czy Bełchatów wykupił Costliego z poprzedniej drużyny? Bo wcześniej było mówione że jest on tylko wypozyczony z prawem pierwokupu. Czy Bełchatów skorzystał już z tego prawa??

Do góry
#1290888 - 11/06/2007 16:17 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: juru15]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: juru15
Carlo Costly zawodnik GKS Bełchatów strzelił dwie bramki w meczu z Meksykiem a Honduras czyli reprezentacja w której gra wygrała 2-1. Mam do was pytanie czy Bełchatów wykupił Costliego z poprzedniej drużyny? Bo wcześniej było mówione że jest on tylko wypozyczony z prawem pierwokupu. Czy Bełchatów skorzystał już z tego prawa??


Z tego, co czytałem, to Carlo nie został wykupiony
W Bełchatowie zastanawiają się nad tym, bo mają prawo pierwokupu, ale cena piłkarze jest dość spora ( nie pamiętam ile dokładnie )

Do góry
#1290904 - 11/06/2007 16:38 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Przymiarki Korony
Grzegorz Szamotulski, Krzysztof Ratajczyk, Piotr Świerczewski to ponoć gracze, o których starają się Złocisto-krwiści

Nie wiem, w jakiej formie jest Szamotulski, ale to może być dobry transfer, bo dotychczasowi bramkarze Korony zbyt pewni nie byli

Transfer "Rataja" to według mnie pomyłka
Ten piłkarz niczego nie wniesie do zespołu

"Świr" przydałby się w Kielcach, choć wątpię, czy do transferu dojdzie
Tak na marginesie, to martwi mnie "rozbiór Groclinu" - przecież ta drużyna ma nas reprezentować w pucharze UEFA

Te transfery argumentuje się tym, że Koronie potrzeba paru "Bad Boysów", bo ponoć drużyna była za grzeczna
Mi się wydaje, że Kielczanie potrzebują
- twardego, charyzmatycznego środkowego obrońcę
- doświadczonego gracza w środku pola, który umie wziąć ciężar na swoje barki w trudnych momentach, bo Zganiacz z tej roli wywiązuje się kiepsko
- napastnika, który w sezonie strzeli prynajmniej 15 bramek
W poprzednim sezonie Korona miała 4 przeciętnych napastników, ale nie mogła liczyć na żadnego
Być może Edi okaże się takim graczem

Do góry
#1291019 - 11/06/2007 17:58 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Co do Korony:

Szamotulski jest już prawie dogadany z Koroną i na dniach powinien podpisac kontrakt, co do reszty to cięzko jest mi się wypowiadać.

Steaua Bukareszt przysłała oficjalną propozycje kupienia Pawła Golanskiego.

Maciej Skorża odmówił działaczom z Kielc i podobno jednak przjedzie do Wisły (ciekawe na jak długo \:D )

I chyba najgorsze \:\( . Korona jest w trakcie rozmów z Mirosławem Jabłońskim, jeśli strony nie dojdą do poroumienia to trenerem będzie dalej Arkadiusz Kaliszan. No chyba, że coś się zmieni do jutra.

Do góry
#1291066 - 11/06/2007 18:53 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: drfocus]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Moim zdaniem Korona powina zatrudnić wMarka Chojnackiego. Ten szkoleniowiec pokazał w ŁKS-ie świetny warsztat trenerski i naprawdę może być dla "Koroneczki" zbawieniem. Jesli chodzi o Szamotulskiego to czytałem, że sprawa jest już dograna. Podobnie sytuacja ma się z Jackiem Bąkiem, który znowu zwodził Legię. Efekt podobny jak rok temu zagra poza Polską.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1291067 - 11/06/2007 18:56 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Ignorator]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Jacek Bak podpisal kontrakt z Austria Wieden.

Rodowity Motorowiec nie powinien zagrac w Legii

Do góry
#1291103 - 11/06/2007 19:18 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: polskignom]
Kopytko Offline
veteran

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1460
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: polskignom
Jacek Bak podpisal kontrakt z Austria Wieden.

Rodowity Motorowiec nie powinien zagrac w Legii

Co za debil. Rozumiałem go jeszcze, jak grał dla hajsu w Katarze. Po co on poszedł do tej Austrii. Jeszcze spadną <lol>.

Do góry
#1291112 - 11/06/2007 19:24 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Kopytko]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
niech się Legia cieszy , że podpisał z austrią kontrakt .jak powiedział Urban mają grac walczaki a nie emeryci. z bramkarzami trafiają super to czemu nie mozna wypromowac jakiegoś młodego obrońcy?

Do góry
#1291134 - 11/06/2007 19:42 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Kopytko]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: Kopytko
Originally Posted By: polskignom
Jacek Bak podpisal kontrakt z Austria Wieden.

Rodowity Motorowiec nie powinien zagrac w Legii

Co za debil. Rozumiałem go jeszcze, jak grał dla hajsu w Katarze. Po co on poszedł do tej Austrii. Jeszcze spadną <lol>.


tam sie szykuje przebudowa, i wcale nie jest powiedziane, ze nie powalcza o majstra, tym bardziej, ze to liga austriacka, a tam latwo z ostatniego na pierwsze skoczyc, budujac druzyne w miesiac.

Poza tym dla kadry zdecydowanie lepiej, ze bedzie gral w Austrii niz w Katarze. Moim zdaniem liga austriacka jest tez lepsza od polskiej. Z reszta o tym moglismy sie juz parokrotnie przekonac.

Do góry
#1291151 - 11/06/2007 19:50 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus

I chyba najgorsze \:\( . Korona jest w trakcie rozmów z Mirosławem Jabłońskim, jeśli strony nie dojdą do poroumienia to trenerem będzie dalej Arkadiusz Kaliszan. No chyba, że coś się zmieni do jutra.


Jeśli to prawda, to rzeczywiście jest to fatalna wiadomość dla sympatyków Korony
Jabłoński to jest totalne dno
Już lepiej, gdyby trenerem został Kali

A tak swoją drogą - to nie ma dobrych trenerów???????

Do góry
#1291928 - 11/06/2007 23:43 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: polskignom]
Kopytko Offline
veteran

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1460
Skąd: Warszawa
Moim zdaniem ligi są na podobnym poziomie przy czym jakoś większe perspektywy widzę w drużynach polskich(może to ślepa wiara). Niemniej tak brzęczał, że chce wrócić do Polski, a tu nagle nie wiadomo czemu wybiera jakąś Austrię. Po prostu dziwne to dla mnie, nie mówiąc już o tym, że robi z mordy cholewę. W sumie ja tam go jakoś specjalnie nie żałuję.
I tak wiadomo, kto będzie mistrzem w następnym sezonie

Do góry
Strona 2 z 22 < 1 2 3 4 ... 21 22 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3878 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582279 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25