Strona 4 z 15 < 1 2 3 4 5 6 ... 14 15 >
Opcje tematu
#1169015 - 26/04/2007 06:15 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: rockeman]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: rockeman
no kurde Experto powinienes byl skonsultowac ze mną wklejanie fotki chyba takie rzeczy powinnismy wspolnie uzgadniac


Nie boj zaby, wybralem nasza najlepsza fotke, a mysle ze userzy chca wiedziec czyje picki graja.

Do góry
Bonus: Unibet
#1169121 - 26/04/2007 07:54 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: rockeman]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
ciag 8# A
rockeman:
Atlanta Braves - Florida Marlins OVER 8.5 1.877
Experto:
Washington Wizards - Cleveland Cavaliers 1(+11) 1.980
Denver Nuggets - San Antonio Spurs 2 1.222

kurs: 4.54
stawka: 40$
buk: Pinnacle

Do góry
#1171442 - 27/04/2007 02:54 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: connor]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
ciag 9# A
Experto:
Espanyol v Werder Bremen 2 2.6
TOR Blue Jays v NY Yankees 2 1.55
rockeman:
SEA Mariners v OAK Athletics [5 Full Inn >>> 2 @ 1.71

kurs: 6.89
stawka: 45$
buk: gb

Do góry
#1171788 - 27/04/2007 05:22 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: connor]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Podsumowanie wszystkich powyzszych prognoz(30kuponow):

zainwestowano: 680$
zwrot: 818.7$
zysk na czysto: +138.7$
yield: +20.3%


PS. rockeman dosc mocno obrazil sie o te fotke...

Do góry
#1197822 - 06/05/2007 05:55 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: connor]
piwochlej Offline
... każdego piwa

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 1142
Skąd: Jakiś browar
Cisza bez typów, jestem zawiedziony \:\(

Do góry
#1200553 - 07/05/2007 04:20 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: piwochlej]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
rockeman mial napisac kilka zdan podsumowania od nas dotyczace tego calego tematu, ale znajac jego lenistwo pewnie w wakacje to dopiero zrobi, chyba ze ja bede szybszy, w co watpie.

Do góry
#1204248 - 08/05/2007 19:17 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: connor]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Podsumowanie:

Ten temat to jeden wielki zart, po prostu prowadzac go z rockemanem nie wierzylismy ze tyle ludzi nabiera sie na to ze prowadzimy go na serio, dla przykladu taka analiza:

Nadal - Federer 2 2.75
Pewnie zastanawiacie sie dlaczego typowalismy federera w meczu z nadalem mianowicie w besposrednich pojedynkach miedzy interesujacymi nas zawodnikami na tej nawierzchni mamy bilans 4-0 dla nadala, wszystkie mecze ktore nadal gral z federerem na clay-u gladko wygrywal, owszem federer wygrywa doslownie wszystko na innych nawierzchniach, ale na clay-u to Nadal jest federerem innych nawierzchni, dlatego jestesmy spokojni o typ na federera.


Nawet najwiekszy osiol zrozumialby ze z analizy wynika gladka wygrana Nadala i taka byla \:D

Kolejny przyklad:

Dallas Stars - Vancouver Canucks OVER 4.5 1.769
bezposrednich pojedynkach tych ekip sytuacja wyglada tak, ze ostatnie 3 mecze to undery nie przekraczajace 3 bramki(dodam ze w ciagu ostatniego tygodnia), do tego na 8 ostatnich pojedynkow w tym sezonie az 7 zakonczylo sie underem i w tych 7 underach nie padlo wiecej niz 3 bramki, wiec jestem spokojny o over w tym meczu \:\)

Koncowy wynik 1:0 \:\)

Kolejna sprawa to nasza fotka \:D Fotke znalezlismy na uglypeople bodajze \:D Niezla mielismy polewke z innych ze uwierzyli ze wlasnei tak wygladamy, w sumie kilka postow pokasowanych przez moderatorow, ale w jednym ktos zaznaczyl ze raczej zadnej dupy bysmy nie wyrwali gdybysmy poszli razem na disco \:D I taka jest prawda z taka geba byloby ciezko cos wyrwac \:D

Reasumujac w tym temacie jedynie podsumowanie typow jest prawdziwe, reszta to mega polewka \:D Rockemanowi wyszlo 90% ludzi wprowadzonych w kanal \:\) Przy okazji obstawialismy miedzy soba kto na co da sie nabrac ;\)

PS. Prosze nie przenosic naszego tematu do Elite Private Picks.

Pozdrawiamy wiernych fanow

Do góry
#1206544 - 09/05/2007 06:13 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: connor]
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
to i ja kilka słów od siebie dodam \:\)

tak jak juz napisał Experto - ten temat to jeden wielki żart. Kiedyś nam sie nudziło, więc wpadlismy na pomysł aby stworzyc taki topic i sobie porobic jaja
prawie wszystko co jest w tym temacie to miaszanka wygłupów i róznych prowokacji. Chocby to o czym pisałem w pierwszym poście, że dochodza nas słuchy, że jestesmy nieoficjalnie uznawani za najlepszych typerow na forum \:D \:D \:D sam prawie płakałem ze śmiechu kiedy to pisalem \:D albo te liczne privy z prosbami o typy jakie otrzymujemy. Nie wiem jak Experto, ale ja nigdy w zyciu nie otrzymalem nawet jednej wiadomosci z prosbą o typek (i wcale sie nie dziwie \:D )

same typy i analizy do nich:
więc tak, cześc typow byla serio, ale część to totalna kpina. jak chocby to o czym wspomnial Experto. Wychwalamy pod niebiosa Nadala, po czym stawiamy na Federera \:D podobny motyw z tym overem w hokeju \:D

mielismy przygotowany jeszcze jeden motyw kiedy startowalismy z tym tematem. jak wiadomo podawalismy wspolne kupony. składały sie one zarowno z typów Experto jak i moich. I plan był taki, zeby robic taki niby-gnój , kiedy jakis typek nie wejdzie. Przykładowo kupon zostaje przegrany przez moją propozycje, to Experto mnie ochrznia jaka to ze mnie pipa, ze przeze mnie kupon jest przegrany itd. To samo w drugą strone \:\) I wlasnie taki nasz pseudokonflikt miał sie wraz z rozwojem tematu nasilac, az w koncu mialo dojsc do mega kłótni, wielkiego wzajemnego focha i w wyniku tego zamknięcia tematu. Ot takie widowisko chcielismy stworzyc. Pomysł jednak ten umarł jakos śmiercią naturalną. Za bardzo nie umiałem opieprzac Experto, mimo ze oboje bysmy wiedzieli, ze to tylko tak na niby. Jak dla mnie ziom jest naprawde spoko, wiec głupio bym się czuł nawet w takich udawanych aferach

zdjęcie
O looooool \:D geneza byla taka. Experto mi przeslal foto takiego smiesznego kolesia i zażartował ,że to jest on. Oczywiscie nie uwierzylem \:\) ale wowczas zaświtał mi w głowie "ten" pomysł aby własnie znaleźć zdjęcie jakichś dwóch smiesznych kolesi, i wkleic w temacie z dopiskiem "MY". poszukiwaniami zajął się Experto. Przesyłał mi co ciekawsze znalezione fotki. Oczywiscie musiały być to takie zdjęcia, na ktorych jest dwóch kolesi, tak zeby bylo wiarygodniej. Na jednej z fotek byl zabawny koleś. Jakiś taki ośliniony i przepocony. Niestety jego ziomal wyglądał juz zbyt normalnie, aby to zdjęcie nadawalo się do publikacji w naszym temacie. Byli rowniez dwaj zajebiscie zabawnie wygladający goście. Ale niestety widac po oczach, ze araby. Więc pewnie szybko wszyscy by się pokapowali ,że to nie możemy byc my. Lecz kiedy Experto przesłał mi to zjecie które ostatecznie umieściliśmy w temacie, to mało z krzesła nie spadłem. IDEALNE!! Strzał w dziesiątke! tego dnia dosłownie co chwile wchodzilem do tematu ,aby na "nas" spojrzec, i za kazdym razem wybuchałem śmiechem. Nie tyle ze samego zdjęcia, co ze świadomości, ze wiele osób myśli teraz, że to faktycznie my Zresztą wcale się nie dziwie. To zdjęcie była cholernie realistyczne, i sam na 100% bym uwierzył ze to jest "Experto i rockeman" \:D mamy nadzieję, że wielu z Was rozbawilo to "nasze" zdjęcie, bo takie też było jego założenie - ogólna poprawa humorku \:\) Jednak uśmiać się przed kompem to jedno, natomiast komentarze na temat "naszego" wyglądu to juz zupełnie inna sprawa. Ale mam swoją teorie na ten temat, która doskonale się sprawdza w życiu. A mianowicie ci którzy najgłosniej się naśmiewają i szydzą z wyglądu innych, to sami w rzeczywistości wyglądają jak mix quasimodo i Yeti \:\) A krytykując i wysmiewając publicznie innych tylko w płytki sposob starają się leczyć własne kompleksy
edi8, dzięki są "mądre" rady ,chociaż raczej nie skorzystam. Ale mam takie dwa pytanka z ciekawości. Maskę z podobizną ktorego prezydenta ty nosisz, i czy zdejmujesz na noc czy masz przytwierdzoną na stałe?? \:\)

pozdrówka all

Do góry
#1206699 - 09/05/2007 09:18 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: rockeman]
forthar Offline
enthusiast

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 288
Skąd: Mszana Dolna,Kraków
A teraz podstawowe pytanie: co chcieliscie tym osiagnać? Żeby było jasne nie grywam czyichś typów(choć z pewnymi wyjatkami jak dzisiejsze info konstruktora)ale wasza postawa nie przynosi wam chluby bo wiele osób mogło sie sugerować Waszymi typami,a co by było jakby one po prostu nie wchodziły...Także podsumowując Wasze jaja mogły sie okazać dla niektórych osób zapatrzonych w Wasze nicki i to co sobą prezentujecie przysłowiowym gwoździem do trumny...Oj nieładnie chłopcy...nieładnie

Do góry
#1206744 - 09/05/2007 13:03 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: forthar]
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
Naprawdę uważacie, że byliście smieszni???
LOL \:D

Poczucie humoru na poziomie przecietnego gimnazjalisty, ale zdaje sie tacy tu teraz przeważają...

Do góry
#1206760 - 09/05/2007 14:40 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: jacuś]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Wkręciliście kilku młotków, jak destruction czy jacuś.
LOL zwłaszcza docinki tego pierwszego nieprzeciętne
Szkoda, że już nie prowadzicie, temat fajnie się czytało i wyniki niczego sobie przy takich analizach \:D

Do góry
#1206765 - 09/05/2007 15:07 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: jacuś]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
ale daliście czadu, naprawde strasznie to było zabawne, no i na poziomie... no coment... ( wyrobić sobie szacunek u ludzi trudno a stracic go łatwo... po co wam to ? ) a swoją drogą jak ktoś grał te wasze pseudo typy to tez był błyskotliwy... \:D

Do góry
#1206769 - 09/05/2007 15:14 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: Luc Nilis]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
a i jeszczejedno, moim zdaniem zakładając ten temat nie było waszym celem robienie sobie jaj, ten pomysł zrodził sie raczej po wynikach tam osiąganych... no ale moze sie myle, to tylko maje zdanie... pozdrawiam raz jeszcze i powodzenia...

Do góry
#1206777 - 09/05/2007 15:37 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: rockeman]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: rockeman
to i ja kilka słów od siebie dodam \:\)

tak jak juz napisał Experto - ten temat to jeden wielki żart.To zdjęcie była cholernie realistyczne, i sam na 100% bym uwierzył ze to jest "Experto i rockeman" \:D mamy nadzieję, że wielu z Was rozbawilo to "nasze" zdjęcie, bo takie też było jego założenie - ogólna poprawa humorku \:\) Jednak uśmiać się przed kompem to jedno, natomiast komentarze na temat "naszego" wyglądu to juz zupełnie inna sprawa. Ale mam swoją teorie na ten temat, która doskonale się sprawdza w życiu. A mianowicie ci którzy najgłosniej się naśmiewają i szydzą z wyglądu innych, to sami w rzeczywistości wyglądają jak mix quasimodo i Yeti \:\) A krytykując i wysmiewając publicznie innych tylko w płytki sposob starają się leczyć własne kompleksy
edi8, dzięki są "mądre" rady ,chociaż raczej nie skorzystam. Ale mam takie dwa pytanka z ciekawości. Maskę z podobizną ktorego prezydenta ty nosisz, i czy zdejmujesz na noc czy masz przytwierdzoną na stałe?? \:\)

pozdrówka all
"rockeman"-przypisując sobie prawo do robienia publicznych żartów zdajesz się zapominać,że poczucie humoru idzie zwykle w parze z ilorazem inteligencji,więc INTELIGENTNY człowiek robiący dowcipy dopuszcza w sposób naturalny oczywistą sytuację
że może spotkać się z repliką-NA MIARĘ DOWCIPU-a ponadto,że Ci których jego dowcip ma nabrać mogą na nim poznać się i go po prostu "nie kupić"...Tak było ze mną-akurat zbyt dużo wiem o fizjonomice aby nie odkryć że obaj ludzie ze zdjęcia to nie są przedstawiciele rasy kaukaskiej...jeżeli to Ci cokolwiek mówi.
A w taki zbieg okoliczności,że naraz 2 Polaków tu się spotykających ma inne niż kaukaskie korzenie NIE UWIERZYŁEM OD POCZĄKU!!!
Dla mnie wprost żenujące jest to,że piszesz teraz powołując się na mój wpis(o poprawieniu urody maską któregoś prezydenta USA) W SYTUACJI GDY CHWILĘ PO POJAWIENIU SIĘ ZOSTAŁ ON PRZEZ AUTORÓW TEMATU ZDJĘTY.To jest chwyt poniżej pasa rodem z czasów komunistycznej cenzury-opisujesz bowiem sytuację NIEZNANĄ nikomu,więc nikt nie może się do niej odnieść...
A ja podałem mój wpis w formie identycznej jak przedmiotowy żart ze zdjęciem-BO TAKŻE PUBLICZNIE.
Bo drogi,dużo młodszy kolego:jak dorośniesz to będziesz wiedział że każda działalność publiczna(ta w sferze żartów także..)z samej swojej zasady zakłada AKCEPTACJĘ na publiczny jej osąd,czasem także w formie żartu.
Natomiast przykładanie innej-jak Ty to teraz czynisz-miary do wagi swojego dowcipu a innej do repliki na ten natychmiast ROZPOZNANY=NIEUDANY żart żle świadczy o Jego Autorze.
Bo żarty to miecz obosieczny-czasem bardziej robią krzywdę ich autorowi niż tym z których Autor chciał sobie zażartować...
Serdecznie pozdrawiam.edi8

Do góry
#1207264 - 09/05/2007 19:51 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: rockeman]
Marcin07 Offline
addict

Meldunek: 05/03/2005
Postów: 642
Skąd: Radom
Originally Posted By: rockeman
no ale niech juz będzie. dobrze ze wkleiłeś tą na której jeszcze całkiem fajnie wyszłem, bo gdybys wkleił tą na której wyglądam jak glupek

"Całkiem fajnie wyszedłem" - myślałem że z krzesła spadnę jak zobaczyłem ta wypowiedź. Wasz temat to zawsze jakaś odmiana. Jeszcze ciekawiej by było gdyby ten Fedex i hokej wszedł. Troche szkoda że to tylko żart i ze temat zamykacie bo wasze nicki sporo znaczą dla wielu osób na tym forum, a wy o wykorzystaliście do zabawy

Do góry
#1207285 - 09/05/2007 20:01 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: Marcin07]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Originally Posted By: Marcin07
Originally Posted By: rockeman
no ale niech juz będzie. dobrze ze wkleiłeś tą na której jeszcze całkiem fajnie wyszłem, bo gdybys wkleił tą na której wyglądam jak glupek

"Całkiem fajnie wyszedłem" - myślałem że z krzesła spadnę jak zobaczyłem ta wypowiedź.


Przecież to też żart był \:D

Do góry
#1207291 - 09/05/2007 20:05 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: Randall]
saris Offline
member

Meldunek: 17/04/2007
Postów: 130
Tylko naiwniacy graja typy "kogos".

Do góry
#1207334 - 09/05/2007 20:22 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: saris]
Dżunior Offline
old hand

Meldunek: 25/01/2007
Postów: 1045
Skąd: z Centrum
jak ten temat to żart to najlepiej go przerzucić do To i Owo i zmienić tytuł na "Experto i rockeman - czyli dwa głupki"

Do góry
#1207367 - 09/05/2007 20:30 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: Dżunior]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
"Dżunior"-
Gratuluję pomysłu-obawiam się jednak,że 1/2 Autorów tematu poczucia humoru jest pozbawiona,bo dopuszcza żarty tylko w jedną stronę.To prawie tak jak z tą krową Kalego...
Pozdrawiam.

Do góry
#1207426 - 09/05/2007 20:48 Re: Experto i rockeman - czyli maszynka do robienia pieniedzy *DELETED* [Re: edi8]
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
edi8, ja Twojego postu nie usunąłem. Zresztą ani Experto ,ani juz tymbardzie ja nie mamy w tym dziale takich mozliwości. Tym sie zajmują moderatorzy tego działu. Więc skoro Twoja wypowiedź została usunięta, to widocznie ktos obiektywny (bo ani my ani ty) uznał, ze to co napisałeś to nie były "żarty". Zdążyłem przeczytać to co napisałeś zanim zostało skasowane, i równie nie odniosłem najmniejszego wrażenia, ze sobie "tylko żartujesz".

jacuś, czy naprawde uważamy, ze byliśmy śmieszni? Alez oczywiście że nie! Założeniem tematu było to, abyśmy to my mieli ubaw ,chociaż też nie jest tak do końca. Wklejając przykładowo to zdjęcie rownież chcielismy, aby inni sie "z nas" pośmiali. Buahahaha, ale wyglądają ten Experto i rockeman \:\) Nie wierze, że nikt się choć troszkę nie uśmiechnał widząc tą fotke ;\)

Marcin07, zawsze kiedy sobie stroje żarty to pisze "weszlem-wyszlem-przyszlem", podobne błędy robie w innych wyrazach piszczac np. wiater, filter itd. \:\)

naszym celem nie jest chawała ani zdobywanie autorytetu. Ktos mysli ,ze przeczytal kilka naszych postów, to juz wie jaki jest Experto, jaki jest rockeman. A gówno prawda. "chwała", "poklask" buahahaha. To są ostatnie rzeczy, które by miały dla nas jakiekolwiek znaczenie \:D wiec nie przypisujcie nam tego, do czego sami dążycie

dlaczego wczesniej sie tak tłumnie nie wpisywaliście? dlaczego nikt nie zwrócil nam uwagi, gdy nasze typy były zupełnie sprzeczne z analizami? teraz kiedy juz powiedzielismy, że temat był na niby, to nagle wielki wysyp moralizatorów. wszyscy nieskazitelni, czyści. Tylko my jestesmy takimi zakałami tego forum \:\)

a zresztą nawet nie chce mi się więcej pisac. Wole pójśc pobiegać z psiakiem \:\)

tak na zakończenie - dajcie troche na luz \:\) nie traktujcie Świata az tak bardzo serio. Życie jest zbyt krótkie i zbyt piękne, aby naszą uwagę skupiały takie głupoty jak choćby ten temat. Zupełnie szczerze życzę Wam wszystkiego dobrego Naprawde szkoda czasu na frustracje \:\)

ps.saris, uważam dokładnie tak samo.

Do góry
Strona 4 z 15 < 1 2 3 4 5 6 ... 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Ojro, akagi, Józef Małolepszy, Sensei, igea23, 11kera11, latajaca_holenderka), 3221 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582339 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25