Opcje tematu
#1155288 - 20/04/2007 21:28 Premiership - 35 kolejka (21-22.04)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Zestaw par najbliższej kolejki angielskiej Premierhsip:

21 kwietnia, sobota:
Tottenham Hotspur Londyn-Arsenal Londyn godzina 13:45
Bolton Wanderers-Reading FC godzina 16:00
Charlton Athletic Londyn-Sheffield United godzina 16:00
Fulham FC Londyn-Blackburn Rovers godzina 16:00
Liverpool FC-Wigan Athletic godzina 16:00
Watford FC-Manchester City godzina 16:00
West Ham United Londyn-Everton FC Liverpool godzina 16:00
Manchester United-Middlesbrough FC godzina 18:15

22 kwietnia, niedziela:
Newcastle United-Chelsea Londyn godzina 14:30
Aston Villa Birmingham-Portsmouth FC godzina 17:00

Życze wszystkim w ten weekendzik samych emocji i jeszcze większych sukcesów

Do góry
Bonus: Unibet
#1155526 - 20/04/2007 22:10 Re: Premiership - 35 kolejka (21-22.04) [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Bolton Wanderers
VS
Reading FC
Typ: Bolton Wanderers (-0.5)

Powoli w Anglii zbliża się koniec sezonu. Kilka zespołów nadal walczy o zrealizowanie przed sezonowych celów. Bolton chciał wystartować w europejskich pucharach. Jak wiemy sytuacja popularnych "Kłusaków" w tabeli jest dobra. Aktualnie Bolton zajmuje szóste miejsce dające start w Pucharze UEFA. Jednak nie możemy zapomnieć, że do końca sezonu zostało jeszcze kilka spotkań a główni przeciwnicy: Portsmouth, Tottenham i Reading nie dają nadal za wygraną. Dlatego w kontekście walki o Puchar UEFA najbliższe zawody mogą okazać się kluczowe. W ostatniej serii gier Bolton nie sprostał Arsenalowi przegrywając na Emirates Stadium (1:2). Niestety także we wcześniejszym spotkaniu z Evertonem na Reebok Stadium osiągnęli tylko remis (1:1). Tak jak widzimy Bolton zyskał tylko jedno oczko w ostatnich dwóch spotkaniach. Trochę mało jak na tą ekipę. Na szczęście Bolton na własnym stadionie jest inną drużyną. Bilans tych spotkań to (9-4-4). Jak widzimy statystyki pokazują, że Bolton potrafi na Reebok Stadium pokonać wiele uznanych marek z Premiership. W tym sezonie mogą poszczycić się pokonaniem Tottenhamu (2:0), Liverpoolu (2:0), Arsenalu (3:1) czy Portsmouth (3:2). Wszystkie te ekipy odegrały w tym sezonie kluczowe role. Jak widzimy na własnym boisku Bolton był w stanie pokonać te zespoły. Na wyjazdach było już z tym różnie. Z resztą nie musimy sięgać daleko w historię wystarczy spojrzeć tylko na ostatnią kolejkę ligową. Na Reebok Stadium Bolton pokonał gładko Arsenal (3:1). Natomiast na Emirates Stadium przegrali (1:2). Tak jak widzimy Bolton jest drużyną własnego boiska. Niestety w nadchodzącym meczu menedżer Boltonu - Sam Allardyce nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Ivana Campo. Jest to spora strata, ale co ważne jedyna. Warto przy okazji Boltonu wspomnieć o bardzo dobrej dyspozycji irańskiego pomocnika - Andranika Teymmouriana. Mi osobiście zaimponował w wyjazdowym spotkaniu na JJB Stadium w Wigan. W tym meczu Irańczyk strzelił dwie przepiękne bramki i został bohaterem. Forma Andranika jest bardzo wysoka. Dlatego w meczu z Reading możemy spodziewać się jego w wyjściowej jedenastce. Goście z Reading przyjeżdżają do Boltonu w bardzo dobrych humorach. W ostatniej kolejce na własnym boisku "Royals" pokonali Fulham (1:0). Trzy punkty zdobyte w tamtym meczu pozwolił nadal marzyć kibicom i działaczom beniaminka o pucharach. Jednak nie można w najbliższej konfrontacji z Boltonem pozwolić, aby gospodarze wygrali. Jeśli by tak się stało to "Kłusaki" odskoczą gościom na dziewięć punktów. Strata może być już nie odrobienia. Niestety przed tak ważnym meczem Reading ma problemy kadrowe. Najbardziej będzie brakować napastnika Leroy'a Lity, który w tym sezonie strzelił dla beniaminka siedem bramek. Oprócz Lity może zbraknąć podstawowego obrońcy Graeme Murty a także podstawowego pomocnika Glena Little. Tak jak widzimy poważniejsze są osłabienia Reading. Myślę, że te braki kadrowe mogą mieć spory wpływ na rywalizację tych drużyn. Reading oczywiście imponuje w tym sezonie, ale podobnie jak nasz Łódzki Klub Sportowy ma ten sam problem. Jeśli zabraknie dwóch, trzech podstawowych zawodników zespół automatycznie zaczyna grać inaczej. Myślę, że powinno to być widoczne w sobotni wieczór. Zwłaszcza, że asystent trenera Steve'a Copella - Kevin Dillon nie ukrywał, że dłuższą i zdecydowanie lepszą ławkę rezerwową ma Bolton. Faworytem jest Bolton, który jeśli realnie myśli o starcie w europejskich pucharach to musi zdobywać punkty z zespołami bezpośrednio zainteresowanymi grą w Europie.

Pozdrawiam

Do góry
#1156912 - 21/04/2007 16:34 Re: Premiership - 35 kolejka (21-22.04) [Re: Ignorator]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385


Charlton Athletic Londyn-Sheffield United 16.00

Ciekawie zapowiada się dzisiejsze spotkanie pomiędzy sąsiadującymi ze sobę w tabeli Chartonem a Sheffield UTD. Oba zespoły walczą o pozostanie w Premiership. Liga wkracza w decydującą fazę i ten mecz może przesądzi o utrzymaniu którejś z ekip. Charlton traci do Sheff. Utd 2 pkt i może okazać się, że po dzisiejszym meczu drużyny zamienią się miejscami, ale aby się tak stało potrzebne są 3pkt. Gospodarze ostatnio prezentują lepiej przegrywając w ostatnich 6 meczach tylko raz (2-1 Everton). Jak zapowiada trener Alan Pardew jest to mecz o być albo nie być. Natomiast gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli 3pkt. Po serii 3 przegranych z rzędu, tydzień temu zawodnicy byli już w lepszych humorach po wygranej u siebie z West Hamem. Radość nie trwała jednak długo bo we wtorek Sheffield doznało 18 porażki w sezonie ulegając walczącemu o mistrzostwo Man. Utd 2-0.
Z drużynie gospodarzy najpradopodobniej zagrają zamagający się z urazami D. Bent i M. Bent, do składu wracają H. Hriedarsson oraz J. Thomas. W drużynie gości również nie ma znaczących osłabień. Myślę, że potężna mobilizacja, dobra forma graczy jak i atut własnego boiska wystarczą aby wygrać tą konfrontację i wydostać się ze stefy spadkowej.

Mój typ: 1 @ 2,05 @ 1/10


Życze trafnego dnia

Do góry
#1157801 - 21/04/2007 21:41 Re: Premiership - 35 kolejka (21-22.04) [Re: Tijk]
wiqtor Offline
member

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 152
poszukuje strony gdzie bedzie mozna zobaczyc wyniki okreslonej druzyny w ostatnich kilku sezonach. zalezy mi na kilku ligach, nie tylko angielskiej.

pozdrawiam

Do góry
#1157892 - 21/04/2007 22:02 Re: Premiership - 35 kolejka (21-22.04) [Re: wiqtor]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć

Do góry
#1159212 - 22/04/2007 05:03 Re: Premiership - 35 kolejka (21-22.04) [Re: micha$]
wiqtor Offline
member

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 152
a cos innego? bardziej rozbudowanego? soccerway juz widzialem. ale dzieki.

pozdrawiam

Do góry
#1159288 - 22/04/2007 05:51 Re: Premiership - 35 kolejka (21-22.04) [Re: wiqtor]
d1cks0n Offline
old hand

Meldunek: 24/02/2007
Postów: 1005
Originally Posted By: wiqtor
poszukuje strony gdzie bedzie mozna zobaczyc wyniki okreslonej druzyny w ostatnich kilku sezonach. zalezy mi na kilku ligach, nie tylko angielskiej.

pozdrawiam


http://www.betexplorer.com

Do góry
#1159344 - 22/04/2007 07:26 Re: Premiership - 35 kolejka (21-22.04) [Re: d1cks0n]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Newcastle - Chelsea 2?
Może mi spece od angielskiej piłki coś podpowiedzą
Ja o niebieskich wiem sporo, natomiast Newcastle absolutnie nic.
Po wczorajszej plamie, jaką dał MU, nie sądzę, by Chelsea nie wykorzystała szansy i nie zgarnęła 3 punktów.
Jeśli tak się stanie to ekipa Mourinho prawdopodobnie sprzątnie Czerwonym Diabłom tytuł sprzed nosa, bo zostaną 4 kolejki, a Chelsea ma jeszcze mecz u siebie z MU.
Jedyne co mnie wstrzymuje, to to, że statystyki H2H pokazują, że Newcastle może wygrać, co zdarzało im się ostatnio.
Czy Newcastle to jest jakaś dobra drużyna, kto tam gra, jakieś kontuzje, kartki
Kurs na gosci całkiem ładny

Do góry
#1159427 - 22/04/2007 15:27 Re: Premiership - 35 kolejka (21-22.04) [Re: rene]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385

Newcastle prezentuje ostatnio kipską formę zdobywając w ostatnich 6 meczach zaledwie 5pkt. Drużyna zajmuje 13 miejsce i nie ma juz szans na eur. puchary. Powodem tak słabych wyników są problemy kadrowe z którymi trener Glenn Roeder zmaga się od początku sezonu. Dzisiaj na pewno nie wystąpią Owen, Ameobi i Given na pocieszenie na końcówke ligi wracają Dyera, Parkera i Sibierski.
Oglądałem mecz z Arsenalem i powiem ze gra obu jedenastek wyglądała beznadziejnie. Sroki nie potrafiły skonstruowac akcji umożliwiającej oddanie strzału. Obrona tez nie wyglądała dobrze, popełniała błędy i tylko dzięki rażącej nieskuteczności napastników nie stracili bramki. Ten słaby mecz zakończył sie szczęśliwym wynikiem 0-0. W dzisiejszym meczu nie spodziewam sie absolutnie niespodzianki i stawiam nawet na dokładny wynik 0-2

Do góry
#1159984 - 22/04/2007 20:25 Re: Premiership - 35 kolejka (21-22.04) [Re: Tijk]
aha' Offline
member

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 115
Ja tam mam zagrane Newcastle +1. Nigdy w historii gdy Newcastle gralo u siebie nie przegralo z Chelsea wyzej niz 1 golem. Bylo mnostwo remisow oraz wygranych Newcastle. Trzeba znac specyfike Premiership - ja uwazam, ze historia pokazuje pewne nastawienie Newcastle do Chelsea'y. I tego absolutnie nie lekcewaze.
To co grali poprzednio ma male znaczenie - Portsmouth ogral MU u siebie poczym przegral sromotnie na wyjezdzie.
W tej lidze druzyny sie sprezaja jak ODra na Belchatow- a Newcastle ma ten komfort ze o nic nie gra i zechce im dokopac tak jak zawsze - Chelsea musi cisnac - mysle - ze +1 Na newcstale - dobry typ.

PS.
Zwroccie uwage ile typow 1X2 nie wchodzi w meczach Newcastle jesli chodzi o najnizwszy kurs.

Mysle, ze to bedzie bardzo ciezki mecz dla Chelsy

Do góry
#1159993 - 22/04/2007 20:29 Re: Premiership - 35 kolejka (21-22.04) [Re: aha']
aha' Offline
member

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 115
To znaczy ten PS. moze nie do konca tak jest - ale reasumujac - na Chelsea nie zagram - Chelsea w slabiutkiej formie poza tym - ostatni mecz u siebie ledwo co 1:0 z Watfordem to samo, ostatnio tylko najslabsza druzyne rozwalili 4:1 na wyjedzie. Zdziwie sie jak taki wynik zrobia z Newcastle.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, poozon, akagi, wHiTe_StAr, VVega, kemp, Sensei), 4184 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582695 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27