Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1110738 - 05/04/2007 22:18 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: wprpl]
Nycek Offline
enthusiast

Meldunek: 25/05/2004
Postów: 250
Skąd: Londyn, UK
wszyscy zyja meczem Anwilu z Prokomem, a dzisiaj drugie spotkania w cwiercfinalach Euroligii.

gram CSKA i Panate i to nawet 11/10. Ogladalem pierwszy mecz ruskich i nawet jesli nie beda rzucali trojek na takiej skutecznosci jak ostatnio, to spokojnie sa w stanie ograc mizerne w tym sezonie Maccabi. Z druzyny z TA pozostala tylko wielka nazwa. Nie twierdze, ze nie powalcza, moze handi warte grania, ale ML zdecydowanie CSKA i to za gruube pieniadze.

Dynamo zas to przy Panacie inna bajka, ostatnio fatalna forma, cudem awansowali po meczu z bennetonem, gracze z Aten nie beda chcieli przedluzac tego zenujacego spektaklu i zakoncza pojedynek juz dzisiaj.

Dubel za 11/10. Do tego Barca 8/10

Unicaja na wyjazdach i w domu to dwa inne zespoly, dwa razy z rzedu wszystko wpadac nie bedzie, a i Barca choc takze powoli zostaje wielka tylko z nazwy, u siebie nie pozwoli na tak szalone akcje jak we wtorek. Jednym slowem wracamy do Malagi i tam juz wszystko jest mozliwe, double-digit po jednej jak i po drugiej stronie mnie nie zdziwi.

Panata i CSKA daja zblizone AKO do Anwilu, wiec naprawde nie wiem czy warto sie podniecac meczem o pietruszke, skoro w EL mamy pewniejsze spotkania ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1110878 - 05/04/2007 23:31 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: Nycek]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Zgodze sie z przedmówca co do CSKA . Mysle ze Maccabi to juz zupełnie inna historia niz jeszcze dwa czy nawet rok temu...sa bezwzglednie słabsi od tego czasu.... Typ : CSKA ( ale bez handi)

Co do Panaty te mysle ze powino to wejsc choc trzeba pamietac ze DINAMO ma u siebie bilans 9/10 wygranych meczy....Mysle jednak ze Panata wygra to pamietajac ze w zesłym ropku dokładnie w tej samej fazie rozgrywek zakonczyli juz gre.....

Natomiast Barcy po tak mizernym kursie w zyciu bym nie zagrał..kursy sa przeszacowane bo napewno Barca az o tyle lepsza nie jest by wystawiac na nich zenujacy kurs 1.25...wiec albo Unicaja w handi albo wogole zostawic ten mecz w spokoju...

POzdrawaim graczy

Do góry
#1111397 - 06/04/2007 01:29 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: ___On]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Buki wystawiajac taki kurs na Katalonczykow sugeruja sie chyba ich ostatnia forma, roznosili wszystkich wszedzie az wpadli na Malage, ktorej siedzialo wszystko, fakt 1.25-1.3 to slabiutki kurs, ale fakt jest faktem, ze to Barca jest zdecydowanym faworytem, nie tylko tego spotkania, ale w moim odczuciu calego 3-meczu ;). Dlatego tez taki kurs.

Do góry
#1112501 - 06/04/2007 04:07 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: polskignom]
lysy1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/06/2006
Postów: 1959
Skąd: Kraków
Ostrzeżenie


Edited by tomo (06/04/2007 04:12)

Do góry
#1120920 - 09/04/2007 02:39 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: lysy1]
taniak Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2006
Postów: 1000
Skąd: Rybnik
Pojawiły się już kursy na 3 mecze w Eurolidze :
CSKA Moskwa (RUS) 1.07 Maccabi Elite (ISR) 8.50
Unicaja Malaga (ESP) 1.81 Winterthur FC Barcelona (ESP) 2.00

Kursy z Bwin.
Z koszykówki ekspertem nie jestem ale może coś napisze \:\)
Pierwszy mecz CSKA murowany faworyt tego pojedynku i chyba tylko cud musiałby sie stać aby to spotkanie nie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy no ale kurs bardzo mizerny. Za to drugie spotkanie jest o wiele bardziej ciekawe.Malaga w pierwszym spotkaniu wysoko wygrała 91:75 i to chyba przesądziło o tym że są stawiani w roli faworyta tego pojedynku.Dziś Barca wygrała na wyjeździe z TAU 76:77 co pokazuje że są w stanie wygrać z najlepszymi.Natomiast Malaga dziś przegrała na wyjeździe z 16 miejscem.Jestem ciekawy czy ten mecz odpuścili szykując sie na mecz z Barcą czy po prostu im nie wyszedł.Moim zdaniem Barca wyjdzie na ten mecz bardziej skoncentrowana niż w pierwszym meczu i od początku będzie kontrolować przebieg wydarzeń na boisku.Jakoś nie wyobrażam sobie żeby Barca mogła już odpaść no ale wszystko jest możliwe \:\) Ja dam na wygraną gości za średnią stawkę. Pozdrawiam

Do góry
#1121530 - 09/04/2007 17:53 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: taniak]
ALEX Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 1895
Skąd: Tarnobrzeg
ja sprubuje lekko zagrac na maccabi, wg mnie kurs na ten mecz to troche nieporozumienie 8.5????? to jest cwiercfinal, ja rozumiem ze cska ma ekipe "kosmiczna" ale to jest 3 mecz, no wlasnie 3 mecz, maccabi potrafilo wygrac z ta "kosmiczna" druzyna u siebie, skoro potrafili wygrac raz to dlaczego nie moga tego powtorzyc, a moze beda mieli dzien konia jak malaga z barca w 1 meczu, nie wiadomo ale po takim kursie napewno wezme zydkow, w drugim meczu murtowany faworyt wg mnie to barca, kolega wyzej napisal to co ja chcialem...

Do góry
#1128466 - 11/04/2007 18:01 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: ALEX]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Do ALEXA: w 100% zgadzam sie z Toba kurs na CSKA 1.05 - 1.09 to jakas kpina !!! Ja wiem ze Maccabi to nie to samo Maccabi co rok temu, ale kursy sa bardzo przeszacowane. Druzyny znaja sie jak łyse konie bo grały miedzy soba kilkanascie razy w ostatnich latach ( miedzy innymi rok temu w FINALE Euroleague). moim zdaniem nikt o zdrowych zmysłach nie zaga tego - 1,07......jak juz to mysle ze wrto zagrac handi + 13.5 na Maccabi lub tak jak mowi ALEX dla odwaznych Maccabi po kursie ok 11- 12: )

POZDRAWIAM GRAJACYCH

Do góry
#1128524 - 11/04/2007 18:19 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: ___On]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Co Do drugiego meczu Barcy z Unicają to nie jestem tu wskazac zadnego typu. Dwie druzyny z Hiszpani...do tego w lidze tylko 4 pkt róznicy.....hm...NO BET

Do góry
#1128660 - 11/04/2007 19:01 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: ___On]
Bruner Offline
journeyman

Meldunek: 07/04/2007
Postów: 92
A ja bym dał na Malage,która u siebie a na wyjazdach to dwie różne ekipy. Wszyscy się podniecają Barca,jaka to ona mocna,że wygrała w Tau,ale to wygrała w lidze, puchary to zawsze inna bajka,nawet jak grają dwie ekipy z tego samego kraju. Malaga nie przypadkowo wygrała pierwszy meczu siebie,fakt,faktem zagrali rewelacyjny mecz,ale oni tak grają u siebie,nieobliczalnie i pełni ekspresji, żywiołowo, nakęcają się z każda udaną akcją. Barcelona to cień ekipy z tamtego sezonu,u sibie owszem groźni dla każdego ale u na wyjadzach już sporo gorzej.Ponadto ekipa funkcjonuje słabo i nierówni,moim zdaniem powoli sie stacza w rozwoju. Navarro nieórny,Lakovic to samo, Włosi już dawno stracili wysoki euroligowy poziom,a reszta to srednaiki,Kakiuzis też bez formy,ogólnie zespół moim zdanim nie zasługuje na final four. Natomiast Malaga moze nie ma gwiazd , ale dysponuje szerokim i ciekawym skąłdem,wielu nieobliczalnych i wszechstronnych zawodników zarówno pod koszami jak i na obwodzie, a ich siłą spntaniczna i nieoblizcalna gra, a nie statyczna zaplanowana koszykówka Barcy. Malaga to takie europejskie Suns i mają bardzo duze szanse na wygraną,bo we włąsnej hali w tym sezonie grająrewelacyjnie.Rok temu szaleli w pierwszej fazie a potem stracili impet i nic nie osiagneli.Wydaje się w tym seszonie,że są inaczej zorganizowani i ich forma rosnie z meczu na mecz w decydujacej fazie sezonu i chyba trafili z formą na właściwy moment. Mają szeroki skład,wielu dobrych strzelców wrócił Brown, myślę,że mecz będzie bardziej wyrównany,ale wygra go Malaga \:\)

Do góry
#1131101 - 12/04/2007 14:51 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: Bruner]
d1cks0n Offline
old hand

Meldunek: 24/02/2007
Postów: 1005
[quote=Bruner] Malaga to takie europejskie Suns /quote]

\:D \:D \:D \:D
ale zes dal prownanie... moze jeszcze graja taka ofensywna i wesola koszykowke ?? bez przesady \:p

a ja dzisiaj tam na Barce, poniewaz wydaja mi sie lepszym teamem niz Malaga, co prawda 1 mecz w Maladze wygrali gospodarze... ale wtedy im wchodzilo wszystko... doslownie wszystko!
nie sadze zeby wyszedl im taki drugi mecz...

Do góry
#1131109 - 12/04/2007 15:01 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: d1cks0n]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
jak na moje to Barca szykowala forme na II czesc sezonu i to im na pewno wyszlo ... Barca to cien ekipy z zeszlego sezonu? Jak dla mnie obecna ekipa jest o mocniejsza, lepiej bronia, doszly 2 ogniwa na rozegraniu, ktore zastapily strasznego indywidualiste Shammonda. Jesli ktos bardzij zasluguje na FF to jest to moim zdaniem Barca. Jesli nic sie nie wydarzy podobnego do tego z pierwszego spotkania to Barca od poczatku do konca bedzie kontrolowac ten mecz i wygra kilkoma-kilkunastoma punktami.

Do góry
#1131295 - 12/04/2007 17:20 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: polskignom]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Witam!
Moje typy na dziś :
CSKA-Maccabi H(0-13) 1 1,9
Malaga-Barcelona 2 1,9
Malaga-Barcelona under146 2,1
(grane w TOTO-MIX, godz.10.47 \:p )

CSKA.Mówcie sobie co chcecie, ale dla mnie drużyna gospodarzy to nr 1 w Europie.Przed nimi niezwykle ważny mecz i nie wierzę, że odpuszczą chociaż na sekundę(co chyba miało miejsce w Tel Avivie).Przed własną publicznością nie zwykli przegrywać, ponadto Maccabi na wyjazdach to cień drużyny grającej w Izraelu.Nie widzę nic co mogło by przemawiać za drużyną gości. Dlatego też liczę na pewną i wysoką wygraną gospodarzy.
Barcelona.Pierwszy mecz Malagi to totalny sen, każdy rzut, każda akcja nawet ta najbardziej nieprawdopodobna była zakończona sukcesem. Dziś się to nie powtórzy. Kłopoty Malagi ze składem mogą również pomóc moim typom(problemy zdrowotne Santiago).Jako, że stawka wysoka nie liczę na szybkie akcje i ataki "na hurrra" dlatego widzę tam UNDER.Poza tym Malaga to moja ulubiona underówka(podkreślam to chyba przy każdym moim wpisie \:p ).Barca też potrafi ustawić mocny DEFENSE.Navarro w formie, mam nadzieję, że poprowadzi swoją ekipę do Final Four.
Zapraszam do typowania i dyskusji.
powodzenia
pozdrawiam

Do góry
#1131304 - 12/04/2007 17:30 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: Big Ben]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Unicaja w defensywie sie nieco rozregulowala odkąd w zespole wazniejsza role odgrywa Faison, a teraz dodatkowo Brown - to slabi obroncy. W pierwszym meczu zabili barce runami, ich jedynym pomyslem (JEDYNYM) na gre jest inside-outside, jak trojki siedza to sie trzymaja w grze ale ja w cuda nie wierze. Barca jest lepsza i dzis to udowodni. Malaga musi rzucic ponad 80 punktow zeby dzis wygrac a ja zwyczajnie w to nie wierzę i tyle. Szkoda, ze Basile powrocil do 'swojej' formy i gra calkowite dno :/

Zgadzam sie jednak ze wszystkim co tu napisales, CSKA dzis pokaze 'that euroleague champs are playing' i tyle. Nie ta półka.

Do góry
#1131327 - 12/04/2007 17:54 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: muppet]
hokuy Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 1339
Skąd: Zielona Góra
Ja dziś dość przewrotnie w meczu Malaga - Barcelona typuje X. Naprawdę niezwykle ciężki mecz i trudno wskazać faworyta. Unicaja u siebie bardzo silna, ale teraz małe problemy kadrowe i to może być szansa dla Katalończyków, którzy prezentują ostatnimi czasy dobrą formę, pech chciał, że trafili na bardzo dobrze dysponowaną Malagę. Zakładając, że dziś już tak Andaluzyjczykom nie będzie siedzieć gała jak w pierwszym meczu, wynik powinien oscylować wokół remisu i taki też dziś typuje ;\)

Unicaja Malaga v Winterthur FC Barcelona typ: X / @17 / SB / 1/10 \:D

Co do CSKA, to powinien się powtórzyć scenariusz z 1 meczu, a więc gładko szybko i przyjemnie.

CSKA Moskwa v Maccabi Tel Aviv typ: 1(-14) / @1.90 / SB / 7/10

Do góry
#1131369 - 12/04/2007 18:27 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: hokuy]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ja dzisiaj również dość odważnie gram Barcelonę (a właściwie zagrałem już w poniedziałek po @2.0).
Nawet nie popieram tgo typu specjalnymi argumentami bo jakimś wielkim specjalistą od Eligi nie jestem. Po prostu dla mnie Barca jest drużyną koszykarsko lepszą, ma w swoich szeregach bardziej wartościowych grajków, ich gra jest bardziej poukładana, widać że forma przyszła w samą porę, a taki zawodnik jak Navarro sam może przepchnąc Barcę do Final Four nawet jak zepołowi gra nie będzie się dzisiaj układała.
Unicaja nie będzie już miała dnia konia, a atut własnej hali na tym poziomie rozgrywek nie jest tak naprawdę żadnym atutem.
Co bym nie pisał to ten typ jest i tak zdecydowanie bardziej grany na czuja, mam do niego jakieś bardzo silne wewnętrzne przekonanie \:p

W Moskiwe powinniśmy być dzisiaj świadkami niezłej masakry, cholera wie czy CSKA w Izraelu przegrało bo przegrało czy przegrało bo przegrac miało, ale dzisiaj na parkiecie nie pozostawi cienia wątpliwości co do tego kto jest obecnie najlepszym zespołem w Europie.
A Maccabi...? A Maccabi to już tylko nazwa...
Linia -13 nie wydaje mi się być w tym przypadku zaporowa i prawdopodobnie skuszę się na ujemne handi.

Do góry
#1133843 - 13/04/2007 05:02 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: tomo]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
I tak skończył się mój sezon z Euroligą, bo Final Four to się ogląda, a nie typuje \:p
Szkoda końcówki meczu Barcy, było blisko.
Przed nami już tylko starcie gigantów...i Malagi.
Moje serce z TAU, rozum chyba mimo wszystko z CSKA.
Pożyjemy, zobaczymy.
Dzięki wszystkim za wspólne typowanie i życzę szczęścia w Final Four oraz w pszyszłym sezonie.
pozdrawiam

Do góry
#1133847 - 13/04/2007 05:04 Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 8 - cwiecfinaly [Re: Big Ben]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
*pRZyszłym (ale zonk na koniec, sorry)

Do góry
#1182768 - 01/05/2007 20:26 Euroliga 2006/2007 - Top 8 & Final Four [Re: Big Ben]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
CSKA V @2.63 (Stan James)

Co tu dużo pisać - po prostu gram na zwycięstwo bezwzględnie najlepszej drużyny europejskiej.
Turniej finałowy co prawda rozgrywany jest w Atenach (a to spory handicap dla Panathinaikosu) jednak na tym poziomie nie powinno odegrać to aż tak dużej roli, zakładając oczywiście, że do gry nie włączą się panowie z gwizdkami, czego akurat w Grecji można się obawiać.
CSKA jest w bardzo dobrej sytuacji na starcie Final Four gdyż w półfinale spotka się z teoretycznie najsłabszą ze wszystkich ekip - Unicają, i z awansem do finału nie powinno być żadnych problemów.
A w finale... może być różnie, jeśli weźmiemy umiejętności czysto koszykarskie to nie mam wątpliwości, że CSKA wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko - swoją niesamowitą defensywą zabije wszystko i wszystkich stających im na drodze, jeśli gwizdkowi wezmą sprawy w swoje ręce to może byc różnie, ale ja zakładam ten optymistyczny wariant i bez cienia wątpliwości stawiam na CSKA.
Tak swoją drogą to wcale bym się nie zdziwił jak finałowym rywalem CSKA wcale nie byłoby PAO...
Dobry kurs również do wzięcia w Betfair i Pinnacle.

Do góry
#1183310 - 01/05/2007 22:24 Re: Euroliga 2006/2007 - Top 8 & Final Four [Re: tomo]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
2 lata temu CSKA tez było bezwzglednie najlepszą drużyna Euroligi przed Final Four co nie przeskodziło jej przegrac obu meczy w tymże turnieju i zajac ostatnie 4 miejsce....: ) Jak dla mnie faworytem własnie jest PANATINAJKOS i jego widze w roli faworyta...

Do góry
#1184772 - 02/05/2007 04:34 Re: Euroliga 2006/2007 - Top 8 & Final Four [Re: ___On]
maly.gh Offline
enthusiast

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 364
Originally Posted By: ___On
2 lata temu CSKA tez było bezwzglednie najlepszą drużyna Euroligi przed Final Four co nie przeskodziło jej przegrac obu meczy w tymże turnieju i zajac ostatnie 4 miejsce....: ) Jak dla mnie faworytem własnie jest PANATINAJKOS i jego widze w roli faworyta...

zgadza sie a rok później niby dużo słabsze cska wygrało eurolige,dlatego tez myśle ze panata

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, rymoholik, igea23), 3369 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581949 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49