Strona 8 z 12 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#1032625 - 09/03/2007 23:47 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: shane]
antybooker Offline
enthusiast

Meldunek: 25/03/2006
Postów: 224
Skąd: PcA
Shane po Twoim poście widać, że jesteś kibicem Polpaku i to w nich będziesz wierzył w sobotnie późne popołudnie. Masz rację, że mecz powinien być wyrównany i o końcowym wyniku może zadecydować końcowa akcja. Masz również rację, że Anwil w tym sezonie już za dużo przegrał, ale trzeba mieś świadomość, że nikt we Włocławku nie chce zając pozycji 7-8 przed play-off (ewentualna gra z Prokomem albo Turowem). Dlatego nie ma co za dużo kalkulować i Anwil musi wygrywać kolejne mecze. Twierdzisz, że gra Anwilu nie powala na kolana i motywacja po wygraniu PP uleciała. Akurat z tym się nie zgodzę, bo obrona została strasznie poprawiona i to było widać w ostatnich meczach (sprawdź ile zespół tracił pod wodzą Dedka a ile pod wodzą Pipana). A czy Pluta jest zmęczony sezonem? Po przyjściu Gorana, nie musi już pełnić roli maszynki do zdobywania punktów, ma również inne zadania i to warto zauważyć. Kiedy to Polpak wygrywał we Włocławku musisz zauważyć, że zespół Anwilu był totalnie rozwalony i był to pierwszy mecz przed własną publicznością Alesa Pipana. Także nie zdążył jeszcze poskładać wszystkich klocków do kupy. Zgadzam się, że Polpak gra teraz dobrze w obronie, ale zauważ, że Anwil także w defensywie spisuje się bardzo dobrze. Co do Hilla, to jestem zdania, że w Polsce jest nie do zatrzymania pod koszem. Jeżeli dostaje piłkę w obrębie 3 metrów od tablicy to są praktycznie pewne punkty. I wątpię, aby Thomas czy Nana byli w stanie mu poważnie zagrozić. Zobacz, że jeżeli Polpak skupi się na obronie przeciwko Hill`owi to na obwodzie będą Pluta i Jagodnik, a pod koszem zapewne będzie Białek, który to moim zdaniem obecnie jest siłą napędową ekipy z Włocławka. Napisałeś, że Skiba ładnie zaopiekował się "Mają", ale powiedz mi co tak naprawdę teraz gra Davis, moim zdaniem totalną kaszane, więc nie musiał się zbytnio wysilać Robert aby go powstrzymać. Hamilton pewnie nie zagra, ale "kontuzja" to tylko przysłowiowa zadyma. Tam jest coś nie tak w relacjach zawodnik-trener. Zauważ również, że ostatni występ w Gdyni Gorana Jagodnika wskazuje, że zaczyna być tym zawodnikiem jakiego znamy z Sopotu, sporo rzutów, poczucie lidera ekipy itd. Myślę, że jutro powinien swoje zrobić. Dodatkowo Pluta, który dawno nie miał udanego meczu i liczę na jego trójki. Thomas ma coś do udowodnienia trenerowi Pipanowi po ostatnim występie w Gdyni, gdzie zagrał kiepsko. Na Hill`a i Białka można liczyć. Dobre zmiany ponownie daje Jahovic, Otasević. W Polpaku graczem który moim zdaniem będzie trzymal wynik jest oczywiście Nana, jeżeli jemu będzie siedział rzut to będzie wporządku. Ale jeżeli zawali to Polpak będzie miał gorąco:D

Nie odbieraj tego postu jako ataku na Twoją analizę meczu. Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie:)

Ja stawiam na wygraną ANWIL`u. A jak będzie to zobaczymy około 19:)

Pozdrawiam i do zobaczenia Shane juto w hali w Grudziądzu:)
antybooker

Do góry
Bonus: Unibet
#1033191 - 10/03/2007 08:16 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: antybooker]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Jestem kibicem Astorii, a nie Polpaku

Z niektórymi stwierdzeniami oczywiscie sie zgadzam, ale tak kolorowo jak to napisales moim zdaniem nie jest.

Jak bedzie to zobaczymy dzis po poludniu, ja niewyobrazam sobie po prostu trzymania kciukow za Anwil, a Polpak bez szans nie jest, wiec zdecydowalem sie na taki typ.

pzdr

Do góry
#1033451 - 10/03/2007 11:31 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: shane]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
5504 H.NANA-G.JAGODNIK KL 1.65 1 - dzisiaj polpak bez hamiltona, Nana swietnie gra pod koszem, ostatnio go nie gralem, bo nie wiedzialem jak dlugo bedzie gral. Zagral duzo i rzucil duzo, mysle, ze dzisiaj zdobedzie wiecej punktow niz Jagodnik.

5512 N.ERDMANN-A.KUDRIAWCEW KL 1.70 1 - Erdman ostatnio bardzo dobry mecz, dzisiaj pewnie zagra dlugo i bedzie mial sporo okazji do zutow. Kudriawcew to nie jest typowy strzelec, mysle, ze jest w stanie rzucic 10 pkt nie wiecej.

Do góry
#1034080 - 10/03/2007 16:17 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: kiziorro]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Prokom Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański Over 155,5 @1.85 (Expekt)

Spotkanie jednych z najbardziej ofensywnych zespołów grających w tym sezonie w DBE. Zaznaczam - w DBE - bo Prokom w Eurolidze gra w zupełnie inny sposób. Wiedzą doskonale, że w Elidze zwojować cokolwiek moga tylko i wyłacznie grając twardy defens (choć i z tym czy ten defens jest rzeczywiście twardy i z tym czy coś zwojowali możnaby polemizować),natomiast w rodzimej lidze mają taką przewagę nad zdecydowaną większością drużyn, że mogą sobie pozwolić na zdecydowanie radośniejszy basket.
Polpharma może na wyjazdach nieco bardziej przykłada się do obrony w spotkaniach wyjazdowych niż na włąsnym podwórku, ale i to nie zmieni faktu, że jest to zespół nastawiony na ofensywę.
W tym sezonie w dotychczasowych spotkaniach między oboma zespołami padło 178 i 173 pkt. i nie inaczej powinno być tym razem.
Jak na mój gust to ta linia jest o dobre 10 pkt. za niska i pójdzie z dymem na 3-4 minuty przed końcem spotkania.

Do góry
#1036495 - 11/03/2007 13:37 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: tomo]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
wczoraj lipa,

dzisiaj Carr w parze z oliverem, Carr duzo rzuca, Oliver ostatnio mniej, mysle, ze Carr trafi choc polowe rzutow we wlasnej hali.

Do góry
#1036507 - 11/03/2007 13:40 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: kiziorro]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: kiziorro
wczoraj lipa,

dzisiaj Carr w parze z oliverem, Carr duzo rzuca, Oliver ostatnio mniej, mysle, ze Carr trafi choc polowe rzutow we wlasnej hali.

oczywiscie jezeli kaminski da mu pograc bo ostatnio carr gra fatalnie i moze dzis dosc dlugo posiedziec na lawce
wg. mnie oliver spokojnie w pkt pokona dzis carra

Do góry
#1039280 - 12/03/2007 09:54 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: tomo]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
Originally Posted By: tomo
Prokom Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański Over 155,5 @1.85 (Expekt)

Spotkanie jednych z najbardziej ofensywnych zespołów grających w tym sezonie w DBE. Zaznaczam - w DBE - bo Prokom w Eurolidze gra w zupełnie inny sposób. Wiedzą doskonale, że w Elidze zwojować cokolwiek moga tylko i wyłacznie grając twardy defens (choć i z tym czy ten defens jest rzeczywiście twardy i z tym czy coś zwojowali możnaby polemizować),natomiast w rodzimej lidze mają taką przewagę nad zdecydowaną większością drużyn, że mogą sobie pozwolić na zdecydowanie radośniejszy basket.
Polpharma może na wyjazdach nieco bardziej przykłada się do obrony w spotkaniach wyjazdowych niż na włąsnym podwórku, ale i to nie zmieni faktu, że jest to zespół nastawiony na ofensywę.
W tym sezonie w dotychczasowych spotkaniach między oboma zespołami padło 178 i 173 pkt. i nie inaczej powinno być tym razem.
Jak na mój gust to ta linia jest o dobre 10 pkt. za niska i pójdzie z dymem na 3-4 minuty przed końcem spotkania.


ale mialeś pecha tomo - zabraklo JEDNEGO punktu...

Do góry
#1040598 - 12/03/2007 20:30 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

AZS Koszalin - Kager Gdynia
TYPY:
1) AZS Koszalin - Kager Gdynia --- 2 --- 1.85 (Pinnacle)
Data i godzina meczu: 13.03.2007 (wtorek), godz. 18:00


Generalnie ten mecz moze wydac sie dla wielu z Was typowym no betem, ale ja chyba po takim kursie skusze sie zagrac na Kager. Zespol z Gdyni w tym sezonie spisuje sie calkiem przyzwoicie i nadal walczy o faze PO. Szanse maja na to juz niezbyt duze, ale trzeba walczyc do konca a ten zespol ma charakter co pokazal juz kilka razy wygrywajac z zespolami lepszymi od siebie. Kager ma potencjal i mam nadzieje ze jutro pokaze sie z dobrej strony koszalinskiej publicznosci. Dlaczego Kager? Dlatego ze graja naprawde fajny basket i mam nadzieje ze trio Eldridge, Pettway, Kadziulis pokaze prawdziwy koszykarski pazur. Spann i Korszuk z tego co wiem pojawili sie dzis pierwszy raz na treningu od ponad tygodnia. Kilku graczy tez nie tranowalo a forma zespolu jest jedna wielka niewiadoma o czym mowi sam trener Koniecki. W zespole z Gdyni takich problemow nie ma a i mysle ze chec wygranej po pechowym meczu z Anwilem zdecydowanie wzrosla. Tacy gracze jak Milos Sporar, Grzegorz Radwan, Andrzej karaś i Przemek Lewandowski doskonale znaja hale AZSu i tamtejsze kosze co bedzie dodatkowym plusem. Koszalin tez potrzebuje punktow i to cholernie ich potrzebuje. Wiemy jak to z nimi jest. Potrafia zaskoczyc, a jak maja dzien konia to nie ma na nich mocnych. Ale do tego musza byc w formie, a taka chyba lekko opadla. Gram Kager, ale to nie jest zaden pewniak, sam jestem ciekawy jak ten mecz sie zakonczy.

Do góry
#1041851 - 13/03/2007 08:10 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: shane]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
Całkowicie zgadzam się z powyższym. Dzisiaj wszystkie znaki na niebie wskazują ze Kager powinien to wygrać.
I to nawet nie podchodze tak ostrożnie jak shane. Zamierzam to zagrać za calkiem spora stawke, moze nie High Stake, ale na pewno blisko. Niestety ja znalazlem tylko kurs 1,75 ale i tak biorę \:\)

Ale nie o tym chcialem. Fajnie wygląda linia 145.5 (Bet-at-home). Jak dla mnie naprawdę nisko ustawiona. Kager lubi ofensywna grę. AZS żeby dotrzymać im kroku będzie musiał też sporo i szybko rzucać. Dla mnie linia powinna być ustawiona na minimum 150 więc 145.5 biorę w ciemno. Troszkę martwią mnie te choroby AZS bo może okazać się, że grają totalna padakę i nic nie trafiają bo nie mają sił, a sam Kager 100 pkt nie nabije ;\)

Dlatego też za większą stawkę Kager + za mniejszą over \:\)

Pozdro

Do góry
#1041902 - 13/03/2007 09:10 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
ELEV Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 10966
Skąd: Pabianice
W Profesjonalu na dzisiejszej ofercie jak narazie są takie kursy :

K41 Koszalin-Kager 1.75 1.86

Do góry
#1043514 - 13/03/2007 19:33 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: ELEV]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
I macie swój Kader dostali 71-81 za to over 145.5 trafiony \:\)

bez komentarza... zostawię ten post niech inni patrzą jaki z Ciebie... fachowiec \:D i proszę aby nikt tego publicznie nie komentował


Edited by sebkos (13/03/2007 19:38)

Do góry
#1044572 - 13/03/2007 22:44 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Max11]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
Ale powiem szczerze że jestem w małym szoku, pozytywnym !!!

ogladałem mecz na livescore jak większość i już kupon szedł do kosza (na szczęście internetowy więc w przenośni)

miałem win Kagera
i miałem over

livescore stanął przy stanie chyba 7 pkt brakował do overa i czas 51 sek do konca

ludzie na quasi już klęli, livescore się nie odświeżał przez 20 minut więc myślałem że to już koniec.

wieczorem patrzę, a tu WIN \:\) Beka straszna, overek wszedł. Lubię takie niespodzianki.

Pozdro

Do góry
#1050567 - 16/03/2007 16:00 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
Rafał Bigus nie zagra z Turowem Zgorzelec. Biorąc pod uwagę to że był to w ostatnich meczach zdecydowanie najlepszy gracz Kotwicy i bez niego bardzo dużo traci ta drużyna to myślę że śmiało można grać handi -11.

http://plk.pl/?sub=news&id=2850

Do góry
#1052920 - 17/03/2007 09:47 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Max11]
antybooker Offline
enthusiast

Meldunek: 25/03/2006
Postów: 224
Skąd: PcA
Turów - Kotwica H(0-11) ---1---
Anwil - Polonia ---1---
Polpharma - Koszalin ---1---


AKO = 2.62
TOTO-MIX

Kotwica bez Bigusa, na którym opierała się cała gra podkoszowa. Dlatego zdecydowałem się głównie na handicap. Myślę, że Drobnjak nie będzie miał dzisiaj za dużo pracy z graczami Kotwicy i zbierze sporo piłek z obu tablic. Poza tym bardzo dobra gra w obronie ekipy ze Zgorzelca również zaprocentuje szybki kontratakami. Nie chce mi się wierzyć, że Turów będzie grał na styku w tym meczu. Powinni odnieść pewne zwycięstwo.

Anwil podejmie dzisiaj warszawską Polonię. Ekipie z Włocławka zawsze ciężko się grało przeciwko tej drużynie. Ale dzisiaj myślę, że będzie inaczej i Anwil odniesie pewne zwycięstwo. Nie po to tydzień temu wygrali z Polpakiem aby dzisiaj stracić w głupi sposób punkty. Szczerze mówiąc Polonia może zagrozić tylko spod kosza. Ale jak wiadomo center Anwilu - Otis Hill - obecnie uznawany jest za jedno z najlepszych graczy na swojej pozycji w DBE powinien skutecznie im to uniemożliwić. Spodziewam się wyniku w liczbie około 15 punktów na korzyść Anwilu.

Polpharma przegrała ostatnio swoje dwa mecze, więc dzisiaj muszą wygrać aby dalej walczyć o czołowe miejsce przed play-off. To ekipa walczaków więc myślę, że powinni sobie poradzić z Koszalinem. Jeżeli Polpharma poradzi sobie na tablicach z wysokimi graczami to jestem spokojny o wynik. Liczę dzisiaj na bardzo dobry występ Okafora, który ostatnio złapał zniżkę formy i dzisiaj powinien się przebudzić. W momencie kiedy ekipa bardzo go potrzebuje:D

Pozdrawiam i życzę wygranych
antybooker

Do góry
#1053245 - 17/03/2007 13:34 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: antybooker]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Witam

Kilka moich propozycji z DBE

vs

Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin
TYPY:
1) Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin --- 1 --- 1.27 (Nordicbet)
2) Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin H(0-8.5) --- 1 --- 1.94 (Pinnacle)
3) Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin --- over 152.5 --- 1.95 (Pinnacle)
Data i godzina rozpoczecia spotkania: 17.03.2007 (sobota), godz. 17:00


Juz dzis podopieczni trenera Jankowskiego podejmowac beda zespol koszalinskiego AZSu. Bardzo lubie ogladac Polpharme w akcji i dzis zdecydowalem sie na trzy propozycje zwiazane z tym meczem. Polpharma nie wygrala od dwoch spotkan, a wiadomo ze teraz kazde zwyciestwo jest na wage złota przed rozstawieniem par w 1 rundzie fazy PO. Polpharma musi wygrywac i mysle ze dzis postawi bardzo trudne warunki druzynie AZSu, ktory dosc niespodziewanie pokonal w srode Kager Gdynia we wlasnej hali. Polpharma jest u siebie bardzo, ale to bardzo silnym zespolem a przekonalo sie juz o tym wiele klubow DBE. Mysle, ze trener Jankowski ma do dyspozycji lepszy i szerszy sklad co pozwoli na odniesienie zwyciestwa. Logan, Okafor, Harrington, Kitzinger - na nich zawsze moze liczyc szkoleniowiec Polpharmy, a ich stabilnosc w grze jest bardzo waznym czynnikiem, a zarazem argumentem do pokonania AZSu. Koszalin na wyjazdach spisuje sie miernie, a ławka rezerwowych jest nieporownywalnie słabsza do tej ktora posiada Polpharma. Licze w tym meczu ze padnie over. Linia 152 pkt nie jest az tak wysoka, a wiemy ze u siebie Polpahrma to zespol lubiacy rzucac bardzo duzo punktow. Nie widze tu innego rezultatu jak zwyciestwo Polpharmy, a pokrycie handicapu przez zespol ze Starogardu, jest calkiem realnym rozwiazaniem, na ktore to takze sie skusze.

vs

Znicz Jarosław - Prokom Trefl Sopot
TYPY:
1) Znicz Jarosław - Prokom Trefl Sopot --- 2 --- 1.13 (10Bet)
2) Znicz Jarosław - Prokom Trefl Sopot H(12.5-0) --- 2 --- 1.85 (Bwin.com)
Data i godzina rozpoczecia meczu: 17.03.2007 (sobota), godz. 18:00


Przepraszam, ze bedzie tak krotko ale ja nie widze innej opcji jak win Prokomu z handi. Znicz pod wodza swojego nowego pseudotrenera jak tak zenujaco słaby, ze Prokom powinien rozniesc ich w pył. Dla Prokomu Euroliga sie juz skonczyla, czas skupic sie powaznie na DBE. Zwyciestwo minimum 13 pkt przez Prokom jest jak najbardziej realne. Gajić to słaby trener, ktory nie umie umotywowac zawodnikow. Nie poradzil sobie w Inowrocławiu w 1 lidze, to co tu dopiero mowic o DBE, a na dodatek gdy przyjezdza do Jarosławia taka druzyna jak PTS.

To jedne z moich głownych propozycji na ta kolejke.

Mecz Kager - Polpak odpuszczam sobie, bo moze w nim stac sie wszystko. Polecam to takze Wam. Kager dostal teraz w Koszalinie niezłe baty i moze chciec rewanzu, chociaz szanse awansu do PO maja iluzoryczne. Polpak stara sie wygrywac, by zapewnic sobie PO i dobra pozycje w nich, chociaz graja w kartke. Jutro w Gdyni moze pasc kazdy wynik \:\)

Wspolnie z Codim stwierdzilismy, ze typ na dodatni handi na Stal wydaje sie dobrym rozwiazaniem. WKS szału nie gra, chociaz wiadomo ze we wlasnej hali sa grozni, ale... ale to od 2004 roku wlasnie Stal ciagle wygrywa we Wrocławiu ze Slaskiem. Mecz bedzie ciekawy, a zobaczymy go jutro w TV, co mnie bardzo cieszy. Zagram sobie za drobne na dodatni handi +6.5 na Stal. Jutro okaze sie co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam

Do góry
#1053255 - 17/03/2007 13:38 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: shane]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
No i Turów wygrał bez najmniejszych problemów różnicą 22 punktów, szczególnie miażdżąca była 3 kwarta wygrana przez gospodarzy 35-18. W ostatniej kwarcie Turów już odpuścił przegrywając ją 14-24 co nie miało żadnego znaczenia dla końcowego rezultatu. ;\)

Do góry
#1053321 - 17/03/2007 14:10 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Max11]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
A ja uważałbym shanbe na ten handi na Starogard, Polpharma wygra, przynajmniej powinna, ale czy pokryją handi to już nie byłbym pewien, moim zdaniem kursy na Polpharmę przeszacowane (za niskie) dlatego odpuszczam ten mecz.

Szkoda, że nie zagrałem turowa z handi tylko czystą jedynkę \:\( ale cóż.
Typ handi na Stal jest jak najbardziej do grania, Śląsk o mistrzostwie czy nawet wice może zapomnieć, ostatnio słaba forma, a Stal też potrzebuje zwycięstwa

Kager - Polpak - trudny mecz, ale chyba jednka Polpak, jeśli już to za malutką kasę

Prokom spokojnie do kombosa, handi też powinno wejść, ale to już opisał shane.

Ja dziś trzymam kciuki za Polpharmę bo po prostu MUSIMY to wygrać - sytuacja w tabeli nieciekawa... ale nie będzie łatwo. NIestety jestem we Wrocławiu i nie mogę iść na mecz \:\(

Pozdro

Do góry
#1053516 - 17/03/2007 15:14 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
Polpharma -Koszalin over 153.5
Gospodarze u siebie grają przewaznie bardzo skutecznie, mozną spokojnie powiedziec ,że to druzyna bazująca na ataku więc typowa underovka z dobrymi graczami zaropwno na obwodzie jak i pod koszem.Goście natomiast to coś pomiędzy over/under druzyna bardzo nieprzewidywalna ,mająca spory potencjal i potrafiąca zaskoczyc nie jednego op czym sie juz przekonalismy w tym sezonie dlatego jesli chca coś ugrac w meczu z Polpharmą podstawową jest skuteczna gra w ataku, wydaje mi się ze zapowiada sie strzelanina.

Znicz-Prokom
Z calym szacunkiem dla jaroslawian ale te druzyny dzieli roznica dwoch klas. To tak jakby porownywac hmmm.. Cska z Prokomem..
Myśle ze warto zagrać w tym meczu zarowno under 152 jak i handicap na Prokom -11.5 sluża temu specyficzna hala w Jaroslawiou i styl jaki prezentuje u siebie Znicz.
No ale ja jestem z Przemysla więc do konca sie tym nie sugerujcie.

Do góry
#1072732 - 24/03/2007 02:10 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Przemyslanin]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Witam

Mecze i kursy na najblizsza kolejke DBE (kursy by bwin.com)




---

Doskonale zdaje sobie sprawe, ze w ten weekend wszyscy bedziemy sie pasjonowac meczem Reprezentacji Polski a takze skokami Adama Małysza w PŚ, ale ja oczywiscie nie zapominam o naszej rodzimej lidze koszykarskiej czyli o DBE \:\)

Kolejka bardzo ciekawa, a jednoczescie trudna do obstawienia z bukmacherskiego punktu widzenia. Jednak postaram sie cos skrobnac od siebie, moze uda nam sie odegrac za ostatnia kolejke, ktora obfitowala w kilka zaskakujacych wynikow...


Nie poddajemy sie i dalej walczymy

vs

Prokom Trefl Sopot - Turów Zgorzelec
TYPY:
1) Prokom Trefl Sopot - Turów Zgorzelec H(0-6.5) --- 2 --- 1.85 (betsson)
Data i godzina meczu: 25.03.2007 (niedziela), godz. 15:00 (mecz na zywo w TV 4)


Na poczatku pragne zauwazyc, iz powyzszy typ traktuje lekko z przymruzeniem oka. Dla mnie jest to typowy UD, ale jako, ze mecz jest w TV, a ekipe ze Zgorzelca bardzo sobie cenie w tegorocznych rozgrywkach, kciuki bede trzymac wlasnie za Turów. Mnie przed TV na pewno nie zabraknie, a mysle ze kazdy kto tylko interesuje sie koszykowka powinien zaklepac sobie czas na 15:00 w niedziele. Teraz przejde do samego meczu...

Bezapelacyjnie jest to mecz który mozna smialo nazwac hitem rundy rewanzowej, a takze sezonu. Ponizej przedstawie statystyki obydwóch zespolow jak rowniez wynik i strzelców pierwszego spotkania rozegranego w Zgorzelcu:



Mecz wazny dla obu ekip bo kazda z nich chce zajac pierwsze miejsce w tabeli przed faza PO, by teoretycznie zmierzyc sie z rywalem nizszej klasy, chociaz jak wiemy do PO nie awansuja zespoly słabe, a w tym roku rywalizacja bedzie niezmiernie ciekawa. Moim skromnym zdaniem Turów ma wszelkie predyspozycje by ten mecz wygrac, bo jest to mecz z gatunku tych, których sie nie odpuszcza - pewnego rodzaju prestizowy pojedynek. Filipovsky to madry trener, ktory zrobil na mnie wrazenie juz w meczach przedsezonowych, a moje wczesniejsze przypuszczenia sprawdzaja sie w sezonie zasdnicznym DBE. Filipovsky takie wlasnie mecze lubi. Lubi sie do nich dobrze przygotowywac, a to, ze to robic potrafi pokazal pierwszy mecz w Zgorzelcu gdzie gospodarze rozniesli wrecz obecnych Mistrzow Polski. Spotkanie bedzie wyrownane, a obecna forma Turowa nie stawia ich juz przed meczem na straconej pozycji. kluczem do zwyciestwa bedzie doskonala obrona, ktora tego dnia musi zafunkcjonowac wrecz IDEALNIE, a ponad to gra zespolowa, ktora niezbyt czesto wystepuje w druzynie Prokomu. Sklady obu ekip sa dosyc wyrownane. Moim zdaniem Turów ma lekka przewage na pozycji rozgrywajacego i niskiego skrzydlowego. Rodriguez potrafi lepiej poprowadzic gre niz Atkins, chociaz ten drugi jest nieobliczalny i gra bedzie zalezala w duzej mierze od jego dobrej dyspozycji rzutowej. Niski skrzydlowy - tu pojedynek Hukić vs Kelati. Jesli Kelati utrzyma swoja dyspozycje strzelecka to powinien bez problemow poradzic sobie z Jasminem. Na pozycji wysokiego skrzydlowego walke beda toczyc dwaj Reprezentanci Polski - Dylewicz i Witka, natomiast pod koszem lekka przewage wydaje sie miec Prokom, bo Drobnjak bedzie mial ciezke zadanie Besokiem. Jesli chodzi o obrone to potencjal wyzszy po stronie Prokomu, chociaz Turów ma tez sie czym pochwalic - Koszarek, Roszyk, Ljubotina, Williams, Sherrill.

Ciezko spodziewac sie po Turowie takiego pogromu jak w pierwszej rundzie, bo Prokom na pewno jest rzadny zemsty, chociaz to Turów jest bardziej poukladany a Saso Filipovski ma o wiele wiecej pomyslow na gre niz Kijewski. Trzeba koniecznie zatrzymac zawodnikow obwodowych (Slanina!), a takze walczyc w powietrzu o kazda pilke, bo zbiorki to taka mala pieta achillesowa graczy ze Zgorzelca. Moze Williams tu cos pomoze? Oby. Tak czy siak nie stawiam na przegranej pozycji Turowa, decyduje sie na handicap +6.5 pkt, wiec emocje przed TV bede mial niemałe.

To nie jest zaden pewniak, po prostu moje spojrzenie na cala sprawe. Nie pozostaje mi nic innego jak mocno wierzyc, ze i tym razem gora bedzie obrona i przemyslana taktyka trenerska.

Co do innych spotkan:

Zastanawiam sie pomiedzy Polpakiem z handi, a Czarnymi z handi. Polonia u siebie tez wyglada calkiem przyzwoicie, szczegolnie ze kurs 2.10 jest bardzo kuszacy. A moze Stal? Czas na przełamanie sie po porazkach z Czarnymi i Slaskiem. Kursy na wszystkie te zdarzenia sa sympatyczne, na pewno na kilka z nich sie zdecyduje.

Pozdrawiam

Do góry
#1072739 - 24/03/2007 02:12 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: shane
Polonia u siebie tez wyglada calkiem przyzwoicie, szczegolnie ze kurs 2.10 jest bardzo kuszacy.


Kurna, sorki za pomylke. Patrzylem na kurs na Stal.

Do góry
Strona 8 z 12 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sony, Ojro, Sensei, pacyfista, igea23, ElNinho[mmdea], alfa, rymoholik, Zaixi, DePito, 11kera11, VVega), 3896 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582161 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25