Strona 6 z 12 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 >
Opcje tematu
#972051 - 18/02/2007 18:23 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: shane]
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
Cholera mecz polpaku to król underów \:\)
Trzeba jeszcze bardzeij wytężyć uwagę przy unibetowskich "promocjach" i chyba zamienić je na no-bet'y.

Do góry
Bonus: Unibet
#973921 - 19/02/2007 17:29 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Motopompa]
rafako Offline
a.k.a. "typer 1986"

Meldunek: 12/05/2004
Postów: 1612
Najlepszy strzelec mistrza Polski zawieszony


Po ostatnim, przegranym 19 punktami meczu Euroligi w Barcelonie, Donatas Slanina, najlepszy strzelec mistrzów Polski, Prokomu, miał w szatni pretensje do Rashida Atkinsa, że ten w jednej z akcji nie podał mu piłki - pisze "Gazeta Wyborcza".
Zawodnicy zaczęli się przepychać, ale szybko zostali rozdzieleni. Już po powrocie do Polski Kijewski podjął decyzję, że Litwin zostanie zawieszony i zabronił mu przychodzić na mecz ze Stalą.

"Slanina często krytykował trenera i ten szukał pretekstu, aby go zawiesić" - powiedział nam jeden z pracowników klubu.
W poniedziałek ma zapaść decyzja w sprawie Slaniny. Informator "GW" mówi, że Kijewski rozważa nawet wyrzucenie koszykarza z drużyny, choć nie byłaby to mądra decyzja. W ubiegłym tygodniu minął termin na robienie zmian w składzie i zwalniając Slaninę Prokom dawałby szansę rywalom w walce o mistrzostwo Polski.

"Sytuacja była dziwna, to nie było ostre zajście. Pytaliśmy trenera dlaczego zawiesił tylko Slaninę, ale nie chciał odpowiedzieć" - dodaje jeden z koszykarzy.

Do góry
#983367 - 23/02/2007 09:06 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: rafako]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
Na najbliższą kolejkę wreszcie fajnie bukmachersko wygląda Polpharma. Z czystym sumieniem stawiam High Stake na swoją drużyne.
Grają na wyjeździe z Kotwicą.

In plus dla Polpharmy:
- po wygranej w ostatniej kolejce z Anwilem sa niesamowicie podbudowani psychicznie
- Nie ma Crowe'a, na jego miejscu swietnie spisujący się Logan
- Do tego lider Harrington, ktory świetnie potrafi pokierować grą
- Ostatnio słabo spisał się Itzinger, ale on gra w kratkę więc teraz powinien pokazac się z dobrej strony:)
- O Okaforze nie trzeba nic mowić, chyba najlepiej i najrówniej grający zawodnik Polpharmy (weźmie udział w meczu gwiazd co mnie cieszy bo będę na trybunach !!!)
- Bardzo blisko play-off (realna szansa na wysoką lokatę) i takie mecze Polpharma po prostu MUSI wygrywać żeby zająć dobre miejsce w tabeli

Na minus:

- Kotwica gra u siebie, a Polpharma zdecydowanie woli własną halę (chociaż w tym sezonie nie jest to aż tak widoczne jak w ostatnim)
- Kotwica też walczy o playoff (ale nie oszukujmy się, szanse mają niewielkie) - co nie przeszkadza w tym, że zmotywowani powinni być
- Bigus - wielki skrzydłowy, nieźle spisujący się w lidze, ale myślę, ze zarowno Okafor (sprytem), jak i MArculewicz albo Ercegovic (siłą) są w stanie sobie z nim poradzić.

Podsumowujac zapowiada się fajny, emocjonujący mecz, ale po kursi e 1,65 w Bwin ja bez zastanowienia biorę Polpharmę.


z pozostalych meczów fajnie wyglada Turów - chlopaki w końcu muszą przecież wygrać, a przeciwnik zdecydowanie z nizszej półki. Trochę martwię się wzrostem Turowa, ale myślę, że w tej kolejce nie moga sobie pozwolić na przegraną - kurs 1,4

Chcialem grać za max stake singiel Polpharmy, ale pomyślę jeszcze czy nie lepiej postawić dubla za troszkę mniejszą kaskę AKO 2,31 kusi.

Gipsar wygra, ale po tym kursie w zyciu tego nie ruszę. Anwil chyba też wygra, ale za 1,5 też się nie oplaca moim zdaniem.

Jeszcze warto pomyśleć nad Śląskiem i Polpakiem - kursy calkiem calkiem a Polpak ostatnio świetnie sobie poczyna (w przeciwieństwie do Czarnych). No a Śląsk ...? tu moze być troche trudniej więc jeszcze trzeba to raz przeanalizować.

Pozdrawiam.

Shane, wklej jakąś rozpiskę meczów z kursami bo ja nie mam zbytnio czasu :))

Do góry
#983459 - 23/02/2007 10:27 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Info dla grających mecz Kager - Anwil:

"Trener Kagera Adam Prabucki ma twardy orzech do zgryzienia. Nie dość bowiem, że zespół zaatakowała grypa, to nie wiadomo czy Grzegorz Radwan (kontuzja barku) i Michael Kuebler (zbity palec) wykurują się na ten mecz.
- Wczoraj na treningu miałem siedmiu zawodników - martwi się Prabucki. - Mam nadzieję, że do meczu sytuacja zdrowotna będzie wyglądała lepiej."

Do góry
#983834 - 23/02/2007 14:07 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Cholo]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
Originally Posted By: Gvizdek
Info dla grających mecz Kager - Anwil:

"Trener Kagera Adam Prabucki ma twardy orzech do zgryzienia. Nie dość bowiem, że zespół zaatakowała grypa, to nie wiadomo czy Grzegorz Radwan (kontuzja barku) i Michael Kuebler (zbity palec) wykurują się na ten mecz.
- Wczoraj na treningu miałem siedmiu zawodników - martwi się Prabucki. - Mam nadzieję, że do meczu sytuacja zdrowotna będzie wyglądała lepiej."


jeśli to prawda to typ na Anwil wygląda calkiem fajnie, ale mimo wszystko jakoś się boję tego Anwilu i raczej odpuszczę - są ciekawsze mecze \:\)

Do góry
#983917 - 23/02/2007 14:48 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
Widziałem dzis na treningu hamiltona i hughesa juz coraz lepiej to wyglada, zaczynaja sie zgrywac z druzyna i przyjmowac zalozenia taktyczne AU, porazki z anwilem i polpharma oddaliły troche nas od upragnionego 2 miejsca, wiec mysle, ze AU wystarczaja zmobilizuje chlopakow na mecz z azsem, brak jakichkolwiek kontuzji jedziemy do koszalina zdrowi i po zwyciestwo. Kurs 1.37 jaki proponuje prof na slask biore w ciemno.

Do góry
#983984 - 23/02/2007 15:06 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Cholo]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Witam

Mecze i kursy na XIX kolejke DBE (by Expekt)




A teraz troche moich przemysleń... ;\)

vs

Polpak Świecie - Czarni Słupsk
TYPY:
1) Polpak Świecie - Czarni Słupsk --- 1 --- 1.50 (Bwin)
2) Polpak Świecie - Czarni Słupsk H(0-4.5) --- 1.85 --- (Bwin)
Data i godzina rozpoczecia meczu: 25.02.2007 (niedziela), godz. 18:00


Juz w niedzielne popoludnie na hali w Grudziadzu dojdzie do spotkania pomiedzy Polpakiem Swiecie a Enegra Czarnymi Słupsk. Gdy tylko bukmacherzy wystawili kursy na najblizsza kolejne DBE, moj wzrok przykulo to wlasnie spotkanie. Pomyslalem sobie ze kurs 1.50 na Polpak bardzo mi odpowiada, a zagranie swieckiej druzyny z handicapem po kursie 1.85 (Bwin) wyglada calkiem sympatycznie. W poprzedniej kolejne obie druzyny odniosly zdecydowane zwyciestwa, chociaz wygrana Polpaku w Zgorzelcu cenie sobie o wiele, wiele bardziej. Codziennie w lokalnej gazecie ktora sprawuje patronat medialny nad Polpakiem, czytam liczne wywiady z zawodnikami i trenerem. Grecki trener Polpaku Kostas Flevarakis zapowiadal ze jego zespol bedzie w optymalnej formie podczas rundy PO, o ile oczywiscie do niej wejdzie. I to sie chyba potwierdza, a mam nadzieje ze kolejna tego objawa bedzie pewne pokonanie ekipy Czarnych Słupsk. Ze strony Polpaku licze przede wszystkim na kolejny udany wystep Howarda Frier'a. 20 punktow w debiucie i na dodatek z tak swietnym rywalem robi wrazenie - Flevarakis wiedzial co robi sprowadzajac tego niezwykle wszechstronnego gracza. Po raz kolejny licze takze na udany wystep Hardinga Nany a jego walka pod tablicami z Dunnem, Barlettem i Frasunkiewiczem powinna byc ozdoba niedzielnego pojedynku. Steve Thomas tez potrafi sypnac wazne punkty spod kosza, a zbierac nie zapomnial, co pokazal w ubieglym tygodniu. Z tego co gadalem z kolegami z Polpaku, drobne sprzeczki na linii Flevarakis - Hamilton przeszly do historii. Kevin chyba sie odblokowal a w Grudziadzu zawsze poprawnie mu szlo co dobrze wrozy przed zblizajac sie pojedynkiem. Ekipa Czarnych szału na wyjazdach nie robi. Ciagle w cieniu samego siebie jego jeden z moich ulubiencow z poprzedniego sezonu - Miah Davis. Nie wiem co stalo sie z tym zawodnikiem, nie moze sie odblokowac, zaczac rzucac a cyfra "0" w rubryce z asystami takze nie wrozy nic dobrego. Czarni z AZSem systematycznie zwiekszali przewage, chociaz poczatek meczu nie byl dla nich zbyt udany, bo musieli gonic run Koszalina ktory wynosil 8-0. Potwierdzilo sie to iz niedawno ryzgrywany PP pomogl lepiej wkomponowac sie Cesnauskisowi do zespolu, na niego trzeba bardzo dobrze uwazac, bo grozi rzutem za 3 punkty. Czarni nie graja zle, ale temu zespolowi czegos brakuje, takiej iskry. Moze sie myle, ale to tylko moje zdanie. Nie chce pisac ze ten mecz to jakis pewniak, bo takowych nie ma, a juz w ogole w koszykowce. Dowodem na to jest wczorajszy mecz Efesu z Prokomem, jednak do w/w typu mam duze przekonanie i nie ukrywam ze zagram go dosyc solidnie. Oby zwyciestwo nad Turowem w Zgorzelcu bylo poczatkiem wybuchu formy ekipy ze Słupska.

vs

Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański
TYPY:
1) Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański --- 2 --- 1.60 (Bwin)
Data i godzina rozpoczecia meczu: 24.02.2007 (sobota), godz. 18:00


Kolejny mecz, ktory to wydaje mi sie dosyc fajnym typkiem na XIX kolejne DBE. Wszystko dosyac dobrze opisal Mitul i w pelni sie z nim zgadzam, chociaz w obliczu Okafora, Ercegovica i Marculewicza Rafał Bigus nie wydaje sie byc az taki straszny. Biore Polpharme po kursie 1.6, bo ten zespol ma potencjal, to cos co przyciaga moja uwage gdy tylko mam okazje ogladac ich mecz. Zespol popularnych Aptekarzy juz nie jeden raz pokazal ze potrafi wygrywac z najlepszymi i nikogo w naszej lidze sie nie boi. Chlopaki walcza do konca, co w tym sporcie jest bardzo wazne, a szczegolnie dobrze wyglada w meczu przeciwko Kotwicy, ktora to jak wiemy potrafi roztrwonic nawet przewage kulkunastu punktow w bardzo malym przedziale czasowym. Nie chce oceniac doglebnie Kotwicy, bo po odejsciu Hughesa do Slaska ten zespol ma juz zupelnie inne oblicze. Pierwszy mecz jaki zagrali bez Branduna byl mecz z Unia Tarnow, ktory chyba zadnym wyznacznikiem nie jest, a czemu to kazdy powinien wiedziec. W zespole Polpharmy nastroje po wygraniu z Anwilem sa wrecz wysmienite, a na treningach na pelnych obrotach trenuja wszyscy, z wyjatkiem Misiewicza ktory jest kontuzjowany. Dla mnie swoj profesorski kunszt gry w meczu z Anwilem pokazal Harrington. Jak ja uwielbiam ogladac go w akcji. To doskonaly PG a na dodatek dobrze broni. Duzo widzi, potrafi podac, a w momentach gdy trzeba uspokoich gre , doskonale opanowuje sytuacje na parkiecie. Do tego dochodzi Okafor, niewatpliwie jeden z kandydatow na MP sezonu zasadniczego. Ercegovic tez swoje zbierze i poprzepycha sie pod koszem. Nowy nabytek Davis Logan, tez prezentuje sie z meczu na mecz coraz lepiej, a ciezkie treningi na pewno procentuja. Duze postepy zrobil Marculewicz. Chlopak ma mase, wzrost, niech pcha sie pod kosz i albo niech lapie rywali na faule, albo niech pcha sie do bólu i rzuca spod kosza. W porownaniu z poczatkiem sezonu to duzy postep w jego wykonaniu. Kotwica u siebie spisuje sie zdecydowanie ponizej oczekiwan. Ciagle walcza o faze PO, ale osobiscie twierdze ze to im sie nie uda. Ciezko stwierdzic co pokaze Kotwica, jak pod nieobencosc Hughesa Chudeusz widzi zespol i kto ma byc głownym PG. Polpharma musi zagrac na maximum mozliwosci bo parkiet w Kolobrzegu jest goracy - kazdemu i zawsze ciezko sie tam gra. Licze po cichu ze swoje punkty dolozy nasz rodak Ivo Kitzinger. Poprzednie spotkanie mu nie wyszlo, ale sam smialo przyznal ze teraz bedzie duzo lepiej, bo po prostu musial sie przygotowywac do egzaminow. Ja sciskam kciuki za Polpharme i zycze im zwyciestwa.

Co do innych spotkan. Przestrzegam przed jakims grubszym graniem na Turów, Slask lub Anwil. Gdzies w ich meczach musi pasc jakis UD. Na poczatku chcialem leciutko zagrac Kager, ale teraz czytam ze nie wszyscy sa w pelni sil, wiec lepiej sobie ten mecz odpuszcze. Chociaz moze to jakas zaslona dymna? Nie wiem. Ja juz wyleczylem sie z grania Anwilu w takich meczach, Wam tez to odradzam, bo moze byc roznie, albo po prostu niepotrzebna nerwowka. Turow powinien sie przelamac w koncu, ilez tak doskonaly team moze przegrywac? Chociaz Polonia tez potrafi zaskoczyc, podobnie jak AZS, wiec tak jak mowie - omijam te mecze szerokiem łukiem. Moze jakies u/o? tomo, jakies propozycje?

Na pewno takze mocno zastanowie sie nad Stala z handi i Prokomem. Znicz coprawda to taki niewygodny przeciwnik, ale jesli Stal zagra na maxa, a pilka bedzie siedziec, to szansa jest dosyc spora. Ciekawe co zaprezentuje Prokom. Moze zagra drugim skladem przeciwko Unii? Na Prokomie tez juz kilka razy sie zawiodlem, nie chce tego powtorzyc w takim smiesznym meczu.

A co do propoycji H2H. Nana w pojedynku z Frasunkieiwczem wyglada fajnie. Harding to bardzo inteligenty gracz, potrafi sie dobrze ustawic, jak i rzucic z dystansu, a gre tylem do kosza ma opanowana bez dwoch zdan. Frasunkiewicz chyba jakby zaczal rzucac mniej, przez to ze ławka Czarnych wydluzyla sie i Przemek nie dostaje juz tylu minut. Moze inaczej - nie jest az tak eksploatowany przez Griszczuka. Chociaz powiem Wam szczerze ze po ubieglotygodniowym typie na H2H, gdzie Kelati przegral rywalizacje 1 pkt z Hamiltonem, odechcialo mi sie grac tego typu zdarzen.

Pozdrawiam

Do góry
#985276 - 23/02/2007 21:16 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: shane]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Kager Gdynia
VS
Anwil Włocławek
Typ: Anwil Włocławek

Do nie zwykle ważnego meczu dojdzie w Gdyni. Gdzie miejscowy Kager podejmie Anwil Włocławek. Obydwie ekipy w tabeli Dominet Bank Ekstraligi dzieli tylko jeden punkt i jedno miejsce. Zwycięzca tej konfrontacji przybliży się do upragnionej fazy Play-Off. Oba zespoły spotkały się nie dawno temu przy okazji ćwierćfinału Pucharu Polski. Wówczas lepszy okazał się Anwil, który rozgromił Kager (98:77). Zwycięstwo dość łatwo przyszło gościom, bo w składzie beniaminka zabrakło dwóch najlepszych Amerykanów: Aarona Pettwaya i Courtneya Eldridgego. Niestety złe wiadomości płyną do kibiców z Gdyni przed arcyważnym meczem z Anwilem. Na ostatnim treningu trener Adam Prabucki miał tylko do dyspozycji siedmiu graczy. Wszystko przez grypę. Pod znakiem zapytania w niedzielnym meczu stoi występ Grzegorza Radwana i Michaela Kueblera. Dla Anwilu niedzielny mecz będzie bardzo ważny. Po sukcesie w Pucharze Polski wszyscy liczyli na wygraną z Polphramą w Dominet Bank Ekstralisze i zbliżenie się do tak wymarzonej fazy Play-Off. Niestety świetna gra podopiecznych Tomasza Jankowskiego pokrzyżowała te plany. Anwil przegrał to wspomniane spotkanie (85:90). Bardzo słabo zaprezentował się Goran Jagodnik, który w kluczowych momentach meczu nie trafiał do kosza lub też popełniał faule taktyczne. Do tego doszły głupie błędy szkoleniowe. Trener Ales Pipan źle policzył ilość polskich graczy na parkiecie. Niestety takie nonszalanckie zachowanie kosztowało rzuty wolne dla Polpharmy. Miejmy nadzieję, że podobne błędy nie będą miały miejsca w kolejnych spotkaniach Anwilu czy to innych drużyn z Dominet Bank Ekstraligi. Niedzielne spotkanie może okazać się kluczowe. Jeśli spotkanie wygra Anwil to zwiększy przewagę nad Kagerem i będzie bardziej spokojny o grę w fazie Play-Off. Jednak, jeśli wygra Kager to sytuacja w tabeli bardzo mocno się skomplikuje. Ja myślę, że Anwil pokażę klasę i podobnie jak to miało miejsce w Pucharze Polski pokona Kager na ich parkiecie.

Pozdrawiam

Do góry
#985830 - 24/02/2007 09:24 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Ignorator]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
5504 C.CARR-T.KELATI KL 2.10 1- oddaja podobna ilosc rzutow, Carr gra wiecej, u siebie powinien wiecej rzucic. Kelati ostatnio ftlnie pudluje z dystansu, byc moze trener mu powie aby nie rzucal tak duzo z nieprzygotowanych pozycji.

Do góry
#985836 - 24/02/2007 09:30 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: kiziorro]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
Spann - Oliver 2 - jak dla mnie Spann nie jest strzelcem , ostatnio z czarnymi rzucil 10 pkt , jego srednia z calego sezonu to blisko 11-12pkt , Oliver to takze nie strzelec ale on mimo wszystko ostatnio oddaje wiecej rzutow niz Spann , dodatkowo w druzynie z Azsu sa Hunter,Haynes,Gomes ,Witos ktorzy chetnie rzucaja i celniej niz Spann licze ze Oliver dzis rzuci swoje 12-15pkt przy okolo 4-7pkt Spanna \:\)

Do góry
#985909 - 24/02/2007 10:15 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: fart?]
Vamos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/02/2007
Postów: 4032
A tego meczu nikt nie gra Polonia SPEC v BOT Turow ?

Do góry
#985927 - 24/02/2007 10:22 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
Vamos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/02/2007
Postów: 4032
Originally Posted By: Mitul
Originally Posted By: Gvizdek
Info dla grających mecz Kager - Anwil:

"Trener Kagera Adam Prabucki ma twardy orzech do zgryzienia. Nie dość bowiem, że zespół zaatakowała grypa, to nie wiadomo czy Grzegorz Radwan (kontuzja barku) i Michael Kuebler (zbity palec) wykurują się na ten mecz.
- Wczoraj na treningu miałem siedmiu zawodników - martwi się Prabucki. - Mam nadzieję, że do meczu sytuacja zdrowotna będzie wyglądała lepiej."


jeśli to prawda to typ na Anwil wygląda calkiem fajnie, ale mimo wszystko jakoś się boję tego Anwilu i raczej odpuszczę - są ciekawsze mecze \:\)
Jesli to jest prawda to gram juz teraz grubo singla na anwil. Ogoladalem ostni mecz Anwilu z Polpharma i byli jka dla mnie druzyna zdecydowanie lepsza, ktora prowadzila praktycznie przez caly mecz. Za to gra polpharmy byla bardzo widowiskowa i mieli duzo szczescia. Mam nadzieje, ze Jagodnik nie bedzie znow "sam" chcial rozgrywac koncowek...

Do góry
#986019 - 24/02/2007 11:07 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: fart?]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
Originally Posted By: fart?
Spann - Oliver 2 - jak dla mnie Spann nie jest strzelcem , ostatnio z czarnymi rzucil 10 pkt , jego srednia z calego sezonu to blisko 11-12pkt , Oliver to takze nie strzelec ale on mimo wszystko ostatnio oddaje wiecej rzutow niz Spann , dodatkowo w druzynie z Azsu sa Hunter,Haynes,Gomes ,Witos ktorzy chetnie rzucaja i celniej niz Spann licze ze Oliver dzis rzuci swoje 12-15pkt przy okolo 4-7pkt Spanna \:\)


a ja mysle, ze bedzie odwrotnie albo bedzie remis \:p spann to jest strzelec tylko wraca po kontuzji, dodatkowo ktos napisal, ze hughes i hamilton zgrywaja sie z druzyna. Im lepiej bedzie gral hughes tym krocej bedzie gral Oliver.

Widze, ze kurs na Okafora spadl w parze z Bigusem. Bigus ostatnio slabszy mecz a Okafor trzyma poziom, ale przy overovej Polpharmie nie gralbym na Okafora.

Do góry
#986032 - 24/02/2007 11:17 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: kiziorro]
mr_fish Offline
newbie

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 42
Witam.
Nie jestem znawca tematu PLK ale chcialbym dzis zagrac na Zgorzelec. Prosze o opinie na temat tego meczu najlepiej dosc szybko bo za 40 minut poczatek \:\) Z gory dziekuje

Do góry
#986045 - 24/02/2007 11:26 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Vamos]
hokuy Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 1339
Skąd: Zielona Góra
Originally Posted By: Vamos
Originally Posted By: Mitul
Originally Posted By: Gvizdek
Info dla grających mecz Kager - Anwil:

"Trener Kagera Adam Prabucki ma twardy orzech do zgryzienia. Nie dość bowiem, że zespół zaatakowała grypa, to nie wiadomo czy Grzegorz Radwan (kontuzja barku) i Michael Kuebler (zbity palec) wykurują się na ten mecz.
- Wczoraj na treningu miałem siedmiu zawodników - martwi się Prabucki. - Mam nadzieję, że do meczu sytuacja zdrowotna będzie wyglądała lepiej."


jeśli to prawda to typ na Anwil wygląda calkiem fajnie, ale mimo wszystko jakoś się boję tego Anwilu i raczej odpuszczę - są ciekawsze mecze \:\)
Jesli to jest prawda to gram juz teraz grubo singla na anwil. Ogoladalem ostni mecz Anwilu z Polpharma i byli jka dla mnie druzyna zdecydowanie lepsza, ktora prowadzila praktycznie przez caly mecz. Za to gra polpharmy byla bardzo widowiskowa i mieli duzo szczescia. Mam nadzieje, ze Jagodnik nie bedzie znow "sam" chcial rozgrywac koncowek...


To chyba jakiś inny mecz oglądaliśmy, Polpharma rozgrywała bardzo dobre spotkanie, w wielu elementach gry przewyższała włocławian, co nie zmienia faktu, że jutro faworytem spotkania jest Anwil.

Do góry
#986050 - 24/02/2007 11:32 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: hokuy]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Chyba ty inny ogladales!? Anwil przewazal caly mecz i prowadzil +6 +7 i w momentach gdy mogli odjezdzac popelniali jakies straty idiotyczne. I do tego mecz zycia Marculewicza. Ale jutro meczu nie gram bo Anwil moze znow cos wywinac

Do góry
#986063 - 24/02/2007 11:36 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: przyborro]
mr_fish Offline
newbie

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 42
Ponowie jeszcze raz moja prosbe. Jakies opinie na tamat meczu Turowa z Polonia? Widze, ze Panowie jestescie bardzo zajeci rozmowa na temat innego meczu ;\) ale bede wdzieczny za pomoc.

Do góry
#986076 - 24/02/2007 11:44 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: przyborro]
hokuy Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 1339
Skąd: Zielona Góra
Originally Posted By: przyborro
Chyba ty inny ogladales!? Anwil przewazal caly mecz i prowadzil +6 +7 i w momentach gdy mogli odjezdzac popelniali jakies straty idiotyczne. I do tego mecz zycia Marculewicza. Ale jutro meczu nie gram bo Anwil moze znow cos wywinac


Przeważał cały mecz ? Aha, pozdro,(polecam relacje z meczu plk.pl) byli po prostu słabsi i przegrali, tyle na ten temat. A co do meczu Turowa, jak dla mnie zbyt niski kurs, nie wart ryzyka, Turów powinien się przełamać i wygrać, ale nie zdziwiłbym się jakby minimalne zwycięstwo odnieśli gospodarze.

Do góry
#986083 - 24/02/2007 11:47 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: mr_fish]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Ja sie skusilem na Turow za 6/10. Turow ma silniejszy i dluzszy sklad co odzwierciedla tabela. Polonia sie ostatnio powzmacniala ale transfery nie powalily mnie na kolana jak narazie. Drugim argumentem jest dla mnie to ze Polonia nie wygra 3 meczy z rzedu(wliczajac walkower), a Turow nie przegra 3 z rzedu(takie prawo serii wymyslone) . Trener Filipovski po nalozeniu na niego kary przez PLK, z pewnoscia solidnie zmotywuje swojich zawodnikow bo maja cos do udowodnienia sobie i calej lidze.

Do góry
#986085 - 24/02/2007 11:48 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: hokuy]
mikey2spikey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 4679
Skąd: ZDROYE CITY
...a ja mialbym prosbę o jakiekolwiek opinie dot. meczu Gipsar Stal – Sokołów Znicz. Czy Znicz stac na niespodzianke w tym meczu, czy spokojnie zagrac handi na Gipsar?

Do góry
Strona 6 z 12 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (igea23, pacyfista, ElNinho[mmdea], Sensei, Kretol, alfa, akagi, rafal08, Zaixi, Sony, VVega), 3952 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582140 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25