Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >
Opcje tematu
#860967 - 14/01/2007 11:23 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Dalmau - Arabas 1 @ 1.55 - tylko to mi przychodzi do glowy... Grzesiu superstrzelecem nigdy nie byl, szczegolnie na wyjazdach. Teraz troche jakby jego role przejal w zespole Mrozek. Nie wiem, ja osobiscie tego nie dotykam tak jak overa w meczu Turowa. Przy takiej defensywie Stal tez sobie nie porzuca...

Do góry
Bonus: Unibet
#860968 - 14/01/2007 11:24 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Turów ostatnio przegrał właśnie dlatego, że ta defensywa nie zafunkcjonowała tak jak powinna - i to pomimo faktu, że Śląsk zdobył 'tylko' 64 pkt.

Do góry
#860996 - 14/01/2007 11:37 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: tomo]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
rozumiem tomo, że proponujesz under ?? \:\) linia w sumie jak na Turów wysoka (za to jak na Stal dość nisko:))


Edited by tomo (14/01/2007 11:49)

Do góry
#861005 - 14/01/2007 11:43 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: tomo]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Pamietajcie ze Stal to taki dziwny zespol. Potrafi wygrac z najlepszymi w lidze, a przegrac z Kagerem czy AZS-em. Wyjazdy tez maja bardzo dobre. Dla mnie granie za 1.30 Turowa mija sie z celem, bo czuje ze mecz tak szybko sie nie rozstrzygnie. Pamietajcie ze to koszykowka, a poza tym w DBE ogladalismy juz niejedna niespodzianke, wiec w tym meczu moze zdarzyc sie wszystko.

Dla mnie under w meczu Slaska wyglada nawet dobrze. A takze under w meczu Kotwicy - linia ustawiona prawie wszedzie na 160 pkt a to troche duzo. Do overa trzeba dwojga wiec nawet jesli Prokom by rzucil sobie 90 pkt to watpie by Kotwa osiagnela pułap 70... Linia jest takze spowodowana dogrywkami tych zespolow, wiec sami widzicie jak to jest.

Tak wiec jako male podsumowanie:

Prokom - Kotwica --- under 160.5 pkt --- 1.87 (Expekt)
Slask - Polpak --- under 138.5 pkt --- 1.87 (Expekt)


pzdr

Do góry
#861022 - 14/01/2007 11:50 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: Mitul
rozumiem tomo, że proponujesz under ?? \:\) linia w sumie jak na Turów wysoka (za to jak na Stal dość nisko:))


Nie, nie... Stal nigdy nie należała do drużyn defensywnych więc przy tej linii o undera się nie pokuszę.

Inna sprawa, że overa też jakoś niebardzo widzę... \:D

Do góry
#873621 - 18/01/2007 12:23 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: tomo]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Na poczatek luzne uwagi... 10bet lub Expekt wystawily najpierw handi -11.5 na Polonie, ale zrezygnowalem, bo zobaczylem, ze Polo bez Hudsona. Dzis hc juz -17.5. Unia zagra bowiem bez Malesevica i Morinii, docieraja nawet wiesci, ze Tarnow nie dokonczy rozgrywek.

W tej kolejce sklaniam sie ku zagraniu na Anwil. Kurs byl 1.81, teraz jest 1.71 w Expie, poczekam jeszcze na reszte bukow. Wloclawianie maja juz calkiem przyzwoity skladzik- Thomas/Pluta/Jagodnik/Hajric/Hill. Thomas zagra pierwszy mecz. Podobno to utalentowany chlopak, ale slaby psychicznie i niedoswiadczony. Niewiadomo jak to bylo z tym odejsciem Dickela i czy to byla dobra decyzja... Ostatnie 2 mecze w wykonaniu Turowa nie powalily. Przegrany mecz ze Slaskiem, potem wygrana ze Stala, ale w duzej mierze dzieki pomocy sedziow i problemach zoladkowych w Ostrowie ;\) Mysle, ze silny w ataku Anwil sobie poradzi.

Ma ktos info czy Hughes zagra przeciwko Polpakowi?

Do góry
#874361 - 18/01/2007 17:31 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: codi]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Mecz Polonia SPEC – Unia przełożonyPiątkowe spotkanie XV kolejki DBE Polonia SPEC Warszawa - Unia Tarnów zostało przełożone.




Zarząd Polskiej Ligi Koszykówki S.A., w związku z chorobą zawodników drużyny SSA Unia Tarnów, na mocy § 19 ust. 6 Regulaminu Rozgrywek, podejmuje decyzję o zmianie terminu meczu w ramach rozgrywek Dominet Bank Ekstraligi pomiędzy Polonia SPEC Warszawa – Unia Tarnów z dnia 19.01.2007 r. na dzień 9 lutego 2007

Do góry
#874417 - 18/01/2007 17:52 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: jarko 33]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
czyli w profie w combosie liczą jako kurs 1

Do góry
#876690 - 19/01/2007 11:50 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: jarko 33]
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Originally Posted By: jarko 33
Mecz Polonia SPEC – Unia przełożonyPiątkowe spotkanie XV kolejki DBE Polonia SPEC Warszawa - Unia Tarnów zostało przełożone.




Zarząd Polskiej Ligi Koszykówki S.A., w związku z chorobą zawodników drużyny SSA Unia Tarnów, na mocy § 19 ust. 6 Regulaminu Rozgrywek, podejmuje decyzję o zmianie terminu meczu w ramach rozgrywek Dominet Bank Ekstraligi pomiędzy Polonia SPEC Warszawa – Unia Tarnów z dnia 19.01.2007 r. na dzień 9 lutego 2007


Dziwne ze zgodzili sie przelozyc mecz...chory jest tylko Majchrzak ,chyba ze traktuja jeszcze kontuzje Sarzały jako chorego:)Vucicevica wogole ostatnio nie było na traningach bo wyjechał wize załatwiac.Wiec faktycznie epidemia tylko nie wiem czego!

Do góry
#877016 - 19/01/2007 14:15 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: harris73]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Tylko, ze Vucicevic wize juz zalatwil, czyz nie? Ciezko wyglada ta Wasza Unia, szkoda kibicow...

Do góry
#877214 - 19/01/2007 16:25 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: codi]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Witam

Juz jutro emocje zwiazane z kolejnymi meczami naszej rodzimej ligi DBE, tak wiec cos skrobnac na ich temat i rzucic kilkoma przemysleniami... \:\)

vs

AZS Koszalin - Prokom Trefl Sopot
TYPY:
1) AZS Koszalin - Prokom Trefl Sopot H(12.5 - 0) --- 2 --- 1.87 (Expekt)
Data i godzina rozpoczecia meczu: 21.01.2007 (niedziela), godz. 17:00


Juz w niedzielne popoludnie dojdzie to meczu derbowego pomiedzy AZSem Koszalin i aktualnym MP, a takze uczestnikiem elitarnej Euroligi - Prokomem Trefl Sopot. Prokom w ostatnim meczu rozbil zespol kolobrzeskiej Kotwicy 105:69 i pokazal ze to on w lidze jest mistrzem ofensywy. Wynik o tyle dobry bo w szeregach Prokomu zabraklo Dalmau, a mimo to Prokom nie mial absolutnie zadnych problemow by poradzic sobie z podopiecznymi Jurka Chudeusza. Coz ja moge o tym meczu duzo mowic. Dla mnie typ ktory podalem jest sympatyczny ze wzgledu na handicap jak i kurs. 1.87 piechota nie chodzi i mysle ze dobrym poczynieniem bedzie zagranie go. Prokom na fali, potrafi zmiazdzyc wrecz zespoly z nizszej ligowej pułki, a do takiej zaliczam wlasnie Koszlain. Zespol akademikow mial swietna passe ktora niestety ostatnio przerwal coraz lepiej grajacy Anwil Włocławek. Nic by nie bylo w tym takiego szczegolnego, gdyby nie fakt ze na mecz z Prokomem ze skladu AZSu wypadlow dwoch jakze waznych zawodnikow - Spann i Haynes. Trener Koniecki w tej sytuacji nie ma mozliwosci przeprowadzania zbyt wielu rotacji na parkiecie. Mysle ze przy tak napedzonym zespole z Sopotu, z takimi lukami w skladzie AZS nie ma zbyt wielu szans, zeby nie powiedziec ze nie ma ich wcale. Spann ostatnimi czasy bardzo dobrze rozgrywal i byl jednym z głownych motorow napedowych zespolu z Koszalina, a takze bardzo dobrze punktowal. Wiadomo ze zespol prowadzony przez Konieckiego nalezy do ambitnych co dalo sie zauwazyc jak AZS wygrywal coraz to kolejne mecze. No nic, pisac juz nie bede, bo dla mnie typ jest prosty i jasny. Gram Prokom -12.5 po kursie 1.87. W Mixie tego meczu nie ma w ogole...

vs

Polpak Świecie - Kotwica Kołobrzeg
TYPY:
1) Polpak Świecie - Kotiwca Kołobrzeg H(0-6.5) --- 1 --- 1.81 (Expekt)
Data i godzina rozpoczecia meczu: 20.01.2007 (sobota), godz. 17:15 (mecz na żywo na Polsacie Sport)


Juz jutro na antenie PS bedzie mozna zobaczyc w akcji druzyny Polpaku Swiecie i Kotwicy Kolobrzeg. Mecz w TV, ale czy takze tym razem Polpak przegra przez to ze mecz bedzie pokazany w TV? Nie wydaje mi sie. To fatum to chyba dzialalo tylko za czasow Krutikova. Jak juz pisalem w poprzedniej analizie ekipa Kotwicy w poprzedniej kolejce zostala zmiazdzona przez zespol Prokomu. Na dodatek kontuzji doznal najlepszy strzelec zespolu czyli Hughes. Nie okazala sie ona na tyl powazna i zawodnik ten bedzie mogl zagrac przeciwko Polpakowi. A czey zagra na maxa to szczerze watpie. Nie ukrywam ze gram ten typ glownie na male przełamanie. Ekipa swieckiego Polpaku gra troche bez jaj w tym sezonie. Maja dobra pake, solidnego trenera, tylko wynikow brak. Wina za to obarczam trenera Krutikova, bo znam go juz jakis czas i wiem jaki styl gry lubi, jakich graczy sprowadzal wraz z Darkiem Litwinem, a takze jak wygladały treningi. Załoze sie o dwie kraty piwa, ze jesli tylko obecny trener Polpaku Grek Flevarakis zostanie na nastepny sezon to ten zespol bedzie wygladal zupelnie inaczej. No dobra, ale nie o tym mialem tu pisac. Polpak po tym jaka kaszane pokazal w meczu z Unia a takze w meczu ze Slaskiem, nie powinien byc przeze mnie wskazywany w roli faworyta tego meczu, szczegolnie ze Kotwica potrafi zaskoczyc i zagrac dobry mecz na wyjezdzie. Ale nie tym razem... Osamotniony praktycznie Bigus pod koszem kontra tacy giganci jak Thomas, Kowalczuk, Nana, Hall - ja nie daje mu wiekszych szans. Moss odwala cala czarna robote, wystarczy ze przyklei sie do Hughesa tak jak do Pluty we Włocławku a zespol Kotwy nie ma strzelca = nie istnieje. Robert Skibniewski co jest ciekawostka coraz lepiej broni, co nie bylo jego mocna strona w grze we Wroclawiu. Robi postepy i podoba mi sie jako PG. Pojedynek snajperow czyli Arabas/Mrozek/Machowski vs Hamilton. Mecz bedzie na pewno ciekawy moim zdanime, a z cyklu tych ktore Polpak by w ogole marzyc o walce PO, musi po prostu wygrac i to zdecydowanie. Kibice o nich nie zapomnieli i gracze chca to pokazac. Kotwica to bardzo dziwny team. Taki chaotyczny, niepoukladany, zaskakujacy... nie zawsze dobrze. Nie wiem jak mam ich okreslic, ale mam nadzieje ze Chudeusz do ktorego mam olbrzymi szacunek, po tym jak trenowal w Astorii, pokaze ze cos moze z zespolu Kotwicy zrobic. Handi taki srednio duzy, mysle ze pułap 7 pkt jest do przeskoczenia, bo Polpak dobrze gra we własnej hali. Jak poprawia skutecznosc, dobrze pobronia to mysle ze o wynik bedziemy w miare spokojni. Mecz w TV, wiec nie bede na niego jechal, chociaz mialem taka mozliwosc.

Nie mam takze nic przeciwko zagraniu Stali @ 1.65 w Expekcie. Kurs wyglada calkiem milo, a Polpharma to zespol raczej wlasnego podworka. Stal ten mecz musi wygrac, a na dodatek coraz lepiej w zespol wpisuje sie nowy srodkowy Kevin Palacios, ktory moze nawet z pierwszego skladu wygryzc Ansleya.

Gram tez dubla Kager + Slask (AKO w Expekcie to 1.56). Oba mecze raczej beda wygrane przez gospodarzy, bo prezentuja sie o wiele lepiej od przeciwnikow. Chcialem dac na WKS z handicapem, ale ekipa Griszczuka pomimo ze spisuje ze zenujaco slabo, w koncu musi zaskoczyc na wyjezdzie i boje sie zeby to nie byl wlasnie ten mecz. Poza tym - kursy nie szokuja bo 1.2, a handicap jakis duzy, linia tez nieprzyjemna. Kager na fali - w pojedynku dwoch beniaminkow jestem przkonany ze tym razem zrewanzuje sie Zniczowi za porazke w rundzie pierwszej.

Meczu Anwil - Turow nie dotykam.

pzdr

shane \:\)

Do góry
#877222 - 19/01/2007 16:26 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: codi]
bgn86 Offline
journeyman

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 99
vs.

AZS Koszalin vs. Prokom Trefl

W niedziele o godzinie 17:00 na parkiet koszalinskiej hali Gwardii wybiegna dwie druzyny, ktore rozni bardzo wiele... Zaczynajac od organizacji klubu, poprzez sklad personalny jakim obie druzyny dysponuja, po cele jakie obraly przed tegorocznym sezonem...Juz na podstawie trzech wymienionych czynnikow mozna bez skrupulow rzecz, ze sa to dwa zespoly z przeciwleglych biegunow naszej rodzimej ekstraklasty.

Na domiar zlego podopieczni Arkadiusza Konieckiego po zeszlotygodniowej porazce we Wloclawku stracili dwoch podstawowych graczy: Brandona Spanna i Michael Haynesa, ktorzy do tej pory byli filarami akademikow zdobywajac razem srednio 32,2 punkty w kazdym meczu.
Na domiar zlego Haynes bardzo dobrze prezentowal sie na 'desce', gdzie nie raz radzil sobie z duzo wyzszymi zawodnikami bez najmniejszych problemow. W przypadku jego absencji Hunter, Konare i Korszuk beda mieli piekielnie trudne zadanie do wykonania by zatrzymac wysokich graczy z Sopotu. A jak wiadomo: Besok, Masiulis, Wojcik i Andersen to zawodnicy, ktorzy potrafia zdominowac walke pod koszami i wydaje mi sie, ze bez problemu poradza sobie w niedzielnym spotkaniu z 'okrojonym personalnie' AZS-em.

Media podaja, ze dwaj kontuzjowani zawodnicy z Koszalina moga wystapic, jednak zwiazane jest to z tym, ze AZS nie posiada szerokiej kadry, a za kazdy ubytek w kadrze meczowej, ktora powinna skladac sie z 10 zawodnikow obowiazuje kara.
Kolejnym czynnikiem przemawiajacym za sopocianami to fakt, ze w tygodniu rozgrywali mecz w Eurolidze na wlasnym parkiecie. Zazwyczaj w tym sezonie wlasnie po meczach u siebie Prokom gral najlepsze mecze na wyjazdach.

Czy tym razem bedzie tak samo? Wydaje mi sie, ze tak.
Osobiscie udalo mi sie zagrac linie handi ustawiona na poziomie (–10,5). Aktualnie ona wzrosla, jednak osiaga jeszcze wartosci godne uwagi.
typ: Prokom Trefl (-10,5) 7/10

Do góry
#879761 - 20/01/2007 13:05 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: bgn86]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Polpak Świecie (-6,5) - Kotwica Kołobrzeg (+6,5) @1.85 (Unibet/BAH) 4/10

Nowa miotła w Świeciu ogarnęła całe to młode szalone towarzystwo i gra Polpaku wygląda coraz lepiej. Zawodnicy zaczynają tworzyć drużynę, a ich 'szalona' gra w ataku i zabójcze kontry nie są już zabijane żeleazną taktyką Krutikova.
Kotwica słabiutko... coraz więcej mówi się o problemach kondycyjnych grajków, a na ławce nie widać godnych zmienników dla pierwszej piątki, w tym szczególnie dla Bigusa.
Spodziewam sie spokojnego kilkunastopunktowego zwycięstwa Polpaku.


AZS Koszalin - Prokom Trefl Sopot Under 160,5 @1.87 (Expekt) 6/10

Średnie obu drużyn z tego sezonu (tylko 40 minut):
AZS w domu: 151,57 pkt.
AZS w ogóle: 148,67
Prokom na wyjeździe: 156,43
Prokom w ogóle: 154,4
Średnio wychodzi ok. 153 pkt. na to spotkanie, a linia wyższa ze względu na liczne dogrywki z udziałem obu zespołów w tym sezonie.
Do tego dochodzą absencje 2 kluczowych zawodników AZS-u - Spanna i Haynesa. Obaj w dotychczasowych spotkaniach zdobywali średnio po 15 pkt. na mecz.
Bierze do akceptacji ale bez problemu przyjmują konkretniejsze kwoty.


Edited by tomo (20/01/2007 13:09)

Do góry
#879801 - 20/01/2007 13:12 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: tomo]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Z cyklu smieszne w DBL, z forum Kotwicy:

"ZAWODNIK KOTWICY KOŁOBRZEG PROSI O POMOC W ZNALEZIENIU TRANSPORTU PO MECZU Z POLPAKIEM ( RESZTA ZAWODNIKÓW WRACA AUTOKAREM I TROCHĘ TO ZAJMIE) kontakt tel z nr 0601 861 969 "

Lol ;\)

Do góry
#879897 - 20/01/2007 13:48 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: codi]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Znicz zagra bez Cruza, wiec handi -7.5 na Kager w dobrej formie wydaje sie calkiem dobra opcja. Ogolnie gram sporo meczy w tej kolejce: Polpak -6.5, Kager -7.5, Prokom -12.5, Anwil. Sorki za krotkiego komenta, ale zaraz na Stal, chcialem tylko poinformowac o absencji Alvina.

Do góry
#880310 - 20/01/2007 15:50 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: codi]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
a ja dzisiaj gram sobie takiego oto dubelką, za skromną stawkę :
Polpharma + over 148,5 w Gdyni

Polpharma - bo jakżebym mógł inaczej \:\) po ostatniej przegranej u siebie będą gryźć parkiet zeby to wygrać a Stalówka na pewno w ich zasięgu - wiem, że to zaden argument i kursy mniej więcej odzwierciedlają szanse, ale ja spróbuję jednak Polpharmę za 2,5 , a over w Gdyni ? - Kager gra ofensywnie, będzie mała demolka Jarosławia i na pewno sporo rzucania, jak będzie przeciętna skuteczność to linia 148,5 zostanie przekroczoma bez problemu.

Całość daje ładne AKO 4,44 w Bwin - taka ładna cyfra więc zagram to za 44 zł \:\)

Pozdrawiam

P.S. Polpak dzisiaj bez problemu poradzi sobie z Kotwicą. Byłem na ostatnim meczu we Wrocławiu, co prawda początek był zajebisty, Śląsk wygrywał już 15:0 \:p ale potem Polpak zaczął grać całkiem ladną koszykówkę i skończyło się na rozsądnym zwycięstwie Śląska, a nie pogromie. Jeśli zagrają tak jak tydzień temu to KOtwica nie ma czego szukać w hali Polpaku \:\)

Do góry
#881547 - 20/01/2007 22:46 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
no i gdyby nie mój lokalny patriotyzm, bym mógł być całkiem ładnie do przodu... \:\) szkoda Polpharmy, ale za to jaki overek piękny wszedł \:\)

Do góry
#882512 - 21/01/2007 10:29 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
ALEX Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 1895
Skąd: Tarnobrzeg
irytutuja mnie takie posty, mitul powiedz mi a kogo to obchodzi ze bylbys calkiem do przodu? napisz moze komentarz do meczu, to sie bardziej przyda, niz takie posty jak napisales wyzej...

Do góry
#883212 - 21/01/2007 13:53 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: ALEX]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
Originally Posted By: ALEX
irytutuja mnie takie posty, mitul powiedz mi a kogo to obchodzi ze bylbys calkiem do przodu? napisz moze komentarz do meczu, to sie bardziej przyda, niz takie posty jak napisales wyzej...


to niech Cię irytują... mówi się trudno \:\)
komentarza nie napiszę bo meczu niestety nie widziałem zresztą sporo mozna znaleźć na stronie Polpharmy - http://www.sportowa.com.pl ale tam nie zawsze komentują obiektywnie

A dzisiaj gram sobie za małą stawkę Turów, Anwil co prawda po przyjściu Jagodnika na fali wznoszącej i idą jak burza, ale ta passa nie będzie trwać wiecznie, a dziś rywal bardzo wymagający, który na pewno łatwo skóry nie sprzeda, a kursy powyżej 2,5 wyglądają całkiem nieźle.
Warto się też zastanowić nad overkiem, co prawda Turów to mocno defensywna drużyna, ale grają z ofensywnym Anwilem i jeśli nie będą chcieli żeby ekipa z Włocławka im odskoczyła to będą musieli gonić. A Kelati i spółka jak mają dzień to potrafią ciskać za trzy więc może być overowo, a linia niska ja znalazłem 143

Obydwa typy raczej za mniejszą stawkę.

Do góry
#883784 - 21/01/2007 16:37 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
Anwil - Turów 73:74 no i pięknie, super mecz, Turów kontrolował w zasadzie cały czas, ale pod koniec Anwil dogonił i było bardzo nerwowo, w sumie trochę szczęscia, które jednak sprzyjało lepszym, słaby dzień Jagodnika i b.dobry Kelatiego zadecydowały o wyniku, Turów będzie w pierwszej trójce na koniec sezonu na 100% po Prokomie i chyba Śląsku...

Zaraz zaczyna się mecz Śląska - trudny do typowania, zwycięstwo Śląska bardzo prawdopodobne, kursy to dobrze odzwierciedlają, ale za 1,2 moim zdaniem nie do grania, moim zdaniem Śląsk to wygra, i pewnie pokryje handi, ale ja tego nie ruszam. tak samo under/over ciężki do przewidzenia - typowy no bet
Czarni słabo ostatnio więc niby czas na przełamanie, ale jednak Śląsk trochę za dobry jak na obecną drużynę ze Słupska. Na siłę to Śląsk win dla podbici akursu, ale ogólnie byłe w tej kolejce ciekawsze mecze \:\)

Pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sony, Ojro, Sensei, pacyfista, igea23, ElNinho[mmdea], alfa, rymoholik, Zaixi, DePito, 11kera11, VVega), 3896 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582161 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25