Strona 7 z 12 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 11 12 >
Opcje tematu
#986089 - 24/02/2007 11:50 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: hokuy]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Originally Posted By: hokuy
Originally Posted By: przyborro
Chyba ty inny ogladales!? Anwil przewazal caly mecz i prowadzil +6 +7 i w momentach gdy mogli odjezdzac popelniali jakies straty idiotyczne. I do tego mecz zycia Marculewicza. Ale jutro meczu nie gram bo Anwil moze znow cos wywinac


Przeważał cały mecz ? Aha, pozdro,(polecam relacje z meczu plk.pl) byli po prostu słabsi i przegrali, tyle na ten temat. A co do meczu Turowa, jak dla mnie zbyt niski kurs, nie wart ryzyka, Turów powinien się przełamać i wygrać, ale nie zdziwiłbym się jakby minimalne zwycięstwo odnieśli gospodarze.


Włocławianie osiągając kilkupunktową przewagę nie potrafili pójść za ciosem i uzyskać bezpiecznego prowadzenia. Wydawało się, że kluczowa okaże się trzecia kwarta spotkania, kiedy to zawodnicy podkoszowi Polpharmy nie mogli znaleźć skutecznej recepty na Otisa Hilla. Amerykanin trafiał kosz za koszem, a Anwil prowadził już 53:60. - Zagraliśmy źle w obronie, nie potrafiliśmy wykorzystać pięciopunktowej przewagi w końcówce meczu. Teraz będziemy musieli mocniej popracować na treningach i przygotować się do następnego spotkania. To był bardzo słaby mecz z naszej strony. – powiedział skrzydłowy Anwilu Zbigniew Białek.


Koniec gadania o tym co bylo!!!

Do góry
Bonus: Unibet
#986099 - 24/02/2007 11:54 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: mr_fish]
Gogi Offline
veteran

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 1322
Originally Posted By: mr_fish
Ponowie jeszcze raz moja prosbe. Jakies opinie na tamat meczu Turowa z Polonia? Widze, ze Panowie jestescie bardzo zajeci rozmowa na temat innego meczu ;\) ale bede wdzieczny za pomoc.


Warszawa ostatnio sie wzmocniła zapowiada sie bardzo dobry mecz turów dobry mecz potrafi przedzielic słabym jak dla mnie no bet
pozdro

Do góry
#986103 - 24/02/2007 11:57 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: hokuy]
Vamos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/02/2007
Postów: 4032
Originally Posted By: hokuy
Originally Posted By: przyborro
Chyba ty inny ogladales!? Anwil przewazal caly mecz i prowadzil +6 +7 i w momentach gdy mogli odjezdzac popelniali jakies straty idiotyczne. I do tego mecz zycia Marculewicza. Ale jutro meczu nie gram bo Anwil moze znow cos wywinac


Przeważał cały mecz ? Aha, pozdro,(polecam relacje z meczu plk.pl) byli po prostu słabsi i przegrali, tyle na ten temat. A co do meczu Turowa, jak dla mnie zbyt niski kurs, nie wart ryzyka, Turów powinien się przełamać i wygrać, ale nie zdziwiłbym się jakby minimalne zwycięstwo odnieśli gospodarze.
Panie Hokuy ja ogladalem w TV4 i tak jak napisalem, efektownie grala Polpharama, ale szczesliwie wygrala ten mecz... A to co napisal PAN Przyborro to swieta prawda... Pozdrawiam

Do góry
#986186 - 24/02/2007 12:42 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Mitul]
Voivod Offline
addict

Meldunek: 22/02/2007
Postów: 560
Skąd: south of heaven
Prokom Trefl Sopot -32,5 1.85

Unia Tarnów +32,5 1.85 taki mały bonus od Bwin.Kijek i spólka po historycznym win nad Turkami powracaja do ligi. by obsypani lukrem i cukrem pudrem pokazać i udowodnić swoja "dominacje " w domitet basket lidze. Fakt Turcy ten mecz przegrali.zasłuzenie..ale Prokom jak bedzie chciał coś udowodnic to bedzie miał okazje to zrobic i to w przyszłym tygodniu(Pana szybko ustawi ich euro_basket szeregu) A co do dziszejszego meczu .to Prokom ma juz win w kieszeni jak Turcy mieli.Tylko takie mecze okazuja sie czasem zgubne wiec handi dla Uni + 32.5 to ma duże szanse pokrycia.To takie moje skromne spiskowe teorie i z niecierpliwościa czekam na winik konfrontacji."Wielkiego" Trefla i malutkiej Uni..a czwartek bedzie kubłem zimnej wody na "huraoptimistyczne" nastroje pismaków i "znawców" basketu w polandi ;-)

Do góry
#986404 - 24/02/2007 13:55 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Voivod]
mr_fish Offline
newbie

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 42
Jednak warto bylo sprobowac na Zgorzelec. Dziekuje za pomoc w podjeciu trafnej decyzji \:\)

Do góry
#989613 - 25/02/2007 08:32 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: mr_fish]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
5512 H.NANA-P.FRASUNKIEWICZ KL 1.60 15.00 2.30 -para nie do grania \:\) trener Polpaku wprowadza nowych zawodnikow do gry i niewiadomo ile kto zagra, ostatnio Nana dosyc szybko spadl za faule i zbyt duzo pkt nie zdobyl. Frasunkiewicz to taki sredniak, ktory pewnej granicy pkt nie jest w stanie przeskoczyc. Byc moze podkoszowi Czarnych zatrzymaja Nane albo nie, dla mnie para nie do grania

5524 G.KADZIULIS-A.PLUTA KL 2.15 15.00 1.70 - jesli prawda sa oslabienia Kageru to grac Kadziulisa, jesli nie to Plute. Obaj strzelcy wyborowi \:\) jak nie bedzie gral Kuebler to mozna zagrac na Litwina.

Mozna tez zagrac remisy, czuje, ze dzisiaj moga one pasc w tych parach. Osobiscie nic nie gram.

Do góry
#989878 - 25/02/2007 10:52 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: kiziorro]
host Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 2696
Witam, wiecie już czy Grzegorz Radwan i Michael Kuebler zagrają z Anwilem dziś?

Do góry
#990190 - 25/02/2007 12:41 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: host]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
mam takie male pytanko? jak prof liczy handicap ... bo daja dzis +4,5 na kager mam ochote obstawic na anwil ...i teraz pytanko ... nie ma tam grania opcji rem isu w spotkaniu wiec czy jezeli anwil wygra 90-85 ale po fogrywce to handicap wchodzi czy tez nie? pozdrawiam

Do góry
#990195 - 25/02/2007 12:42 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Boubson]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
Originally Posted By: Boubson
mam takie male pytanko? jak prof liczy handicap ... bo daja dzis +4,5 na kager mam ochote obstawic na anwil ...i teraz pytanko ... nie ma tam grania opcji rem isu w spotkaniu wiec czy jezeli anwil wygra 90-85 ale po fogrywce to handicap wchodzi czy tez nie? pozdrawiam


nie wchodzi bo jezeli masz remis np 60-60 to dodajac 4,5 pkt dla kagera wygrana kagera jest \:\)

Do góry
#990205 - 25/02/2007 12:45 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: fart?]
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
akurat w profie po dogrywce wchodzi bo tam nie ma opcji remisu i wczoraj stal tez mi uratowala dupe i dlatego lubie grac w profie polskiego kosza

Do góry
#990224 - 25/02/2007 12:47 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: lodzianin]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
o to sorka nie wiedzialem ale to dziwne bo myslalem ze wszedzie zie dodaje hc do wyniku nawet jak remis jest sorki za zamieszanie

Do góry
#990232 - 25/02/2007 12:48 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: fart?]
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
prof wlasnie jako jedyny liczy koncowy wyniki nie wazn e czy 40 minut czy dogrywka byla mysallemze kiedys to zmienia ale mnie cieszy ze nie zmienili

Do góry
#990244 - 25/02/2007 12:50 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: lodzianin]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
ano wlasnie tez dopiero teraz wpadlem by sprawdzic wczoraj stal i tez policzyli razem z dogrywka hc... wiec -4,5 dzis na anwil wydaje mi sie dobra inwestycja musza zaczac grac bo jeszcze znajda sie poza play-off \:D

Do góry
#990268 - 25/02/2007 12:53 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Boubson]
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
ja zagralem sama dwojeczke bez handi po 1.45 choc sadze ze i to handi pkryja lizce na win anwilu jakies 8-10 pkt.

Do góry
#999016 - 28/02/2007 09:07 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: lodzianin]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska

Do góry
#1021137 - 06/03/2007 14:39 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: shane]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Stanisław Gierczak nie jest już trenerem Znicza Jarosław.

Decyzja podjęta przez zarząd jednych może dziwić, innych nie.
Mnie trochę dziwi. Gierczak wykonał kawał dobrej roboty. Z jarosławskim klubem był związany od 14 lat! Cięzko znaleźć duża ilosć szkoleniowców, którzy tak długi czas pracowaliby w jednym klubie.
Ogromny wkład jego pracy zaprocentował awansem do Ekstraligi! Z klubu, który jeszcze kilka lat temu błąkał sie po II lidze zrobił drużyne bardzo dobrą.
Jeszcze w I lidze dostał zapewnienie od zarządu, że w razie awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej zostanie pierwszym trenerem. Klub awansował, wtedy zarząd wg mnie zachował sie troche nie fair i zaczał się zastanawiać nad pierwszym szkoleniowcem. Była koncepcja aby Gierczak był drugim trenerem, pierwszym miał być .. Gajic
Ale niektórzy sie temu sprzeciwili i chwała im za to.
Dostał szanse na prowadzenie drużyny, której celem jest utrzymanie.
Wg mnie swą prace wykonywał nieźle, nie można na niego narzekać gdyż nie ma zbyt wiele doświadczenia by nie napisać wcale do tego by prowadzić zespoł w Ekstralidze. Ale by nabrać doswiadczenia trzeba dostać szanse. Dostał ją i wg mnie wykorzystał.
Nie wiem tylko czemu teraz został zwolniony a nie np. po meczu z Polonią..
Mam nadzieje, ze o Gierczaku jeszcze usłyszymy w najwyższej klasie rozgrywek ;\)
Jego następcy życzymy powodzenia i niech pan Gajic utrzyma nasz klub w szeregach najlepszych !

Do góry
#1021149 - 06/03/2007 15:02 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: Platini]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Musze Cie zmartwic Artur. Wpadliscie z deszczu pod rynne...

Gajic \:D

Do góry
#1021160 - 06/03/2007 15:10 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: shane]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Originally Posted By: shane
Musze Cie zmartwic Artur. Wpadliscie z deszczu pod rynne...

Gajic \:D


To co napisales to najdelikatniejsze stwierdzenie!!! Gajic to poprostu trener cieniutki. Polecam artykul na polskimkoszu.pl z Gajicim ktory zostal tam umieszczony okolo tygodnia temu. Trener w wywiadzie tym stwierdza ze w Inowroclawiu nie bylo nic poza pieniedzmi ----> to ja nie wiem czego on chce wiecej od zycia??
Mega blad ---> ale macie Lozano PLK za to

Do góry
#1023617 - 06/03/2007 21:57 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: przyborro]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Gajić ??? Ten sam, który był u nas w Bytomiu ???

Jeśli tak, to nie mam o nim najlepszego zdania. Fakt, na początku wstrząsnął trochę zespołem, ale potem to go już starszyzna olewała.
Facet jest trochę nieokiełznany, nie było dobrych relacji na linii zawodnicy - trener. I to nie tylko u nas, bo podobnie było chyba w Tarnowie jeśli się nie mylę.
A jego filozofia ? Defence, defence i jeszcze raz defence. Bobry mając w składzie takie armaty jak Bacik, Jankowski, Pluta czy Joubert zdobywały po 70 pkt w meczu.

A czy wie ktoś, co porabia obecnie Teodor Mołłow ???

Do góry
#1031624 - 09/03/2007 20:28 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 [2] [Re: jinx]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Emocje po nieudanym Meczu Gwiazd we Wrocławiu juz dawno za nami, wiec czas najwyzszy skupic sie na ligowych emocjach. Ta kolejka bardzo ciekawa, wiec jest o czym pisac, co typowac i co ogladac.

No, ale moze po kolei...

Mecze i kursy na XXI kolejke DBE (by bwin.com)



Moje propozycje na ten weekend:

vs

Polpak Świecie - Anwil Włocławek
TYPY:
1) Polpak Świecie - Anwil Włocławek --- 1 --- 1.90 (Bwin.com)
Data i godzina spotkania: 10.03.2007 (sobota), godz. 17:05 (mecz na Polsacie Sport)


To mecz na który czekalem caly sezon i popelnilbym istna glupote nie jadac na niego. Juz nie moge doczekac sie tych emocji i doskonalego dopingu ze strony miejscowych jak i przyjezdnych. To mecz, na ktorym musze byc. A co moze byc jeszcze lepszego, jak to, ze jade tam dopingowac zespol, który lubie, jak i ten na który postawilem. Kurs 1.90 bezapelacyjnie mnie do tego zacheca, bo faworyta w tym meczu po prostu nie ma, a szansa na wejscie zakladu calkiem spora. Bardzo duze znaczenie bedzie mialo to, co sie dzieje w glowach zawodnikow. Tu bedzie klucz do sukcesu, bo umiejetnosci obu ekipom nie brakuje. Wcale sie nie zdziwie jak o wyniku zadecyduje jedna akcja, jeden rzut, rzut z polowy, rzut wolny, rzut za 3... Po prostu tu moze byc wszystko, a po tym co widze patrzac na styl gry oby zespolow, stawiam w tym meczu na Polpak. Do meczu jeszcze troche czasu, a biletow prawie brak. Widac jak duze jest zainteresowanie meczem. Zaczne moze od gosci czyli zespolu Anwilu Włocławek. Zespol Alesa Pipana, przegral juz w tym roku bardzo wiele, ale o udzial do PO moga byc raczej spokojni, chociaz wiadomo ze grac trzeba do konca, bo chyba nie widzi im sie gra juz w I rundzie z zespolami typu Stal, WKS, Turów czy tez Prokom. Gra Anwilu nie powala na kolana, motywacja po wygraniu PP uleciala juz w siną dal. Z zespolem Polpharmy Anwil przegral, ale po zacietej walce. Taktycznie zle nie zagrali, ale mieli troche pecha. Coz tak w koszykowce bywa. Potem szczesliwa wygrana w Gdyni z Kagerem po dogrywce, ktorej byc nie powinno, bo to Kager wedlug mnie zasluzyl na wygrana. Szkoda ostatniego niecelnego rzutu Lewandowskiego(?) bo by bylo po ptakach i to Kager bylby ciagle w walce o PO. Strach pomyslec co by bylo gdyby w zespole Anwilu nie bylo Hilla, Białka czy tez Jagodnika, bo wbrew bluzgom na tego ostatniego to juz nie raz ratowal tylek Anwilowi. Pluta jakby juz troche zmeczony sezonem, celownik juz nie ten. Jestem bardzo ciekawy co pokaze Anwil przeciwko dobrej obronie Polpaku i to na ich goracym terenie przy dopingu kompletu publicznosci. Polpak w tym sezonie wiemy ze gra w kratke, ale jest juz coraz lepiej, bo tym jak Flevarakis objal ten zespol. To bedzie dla nich naprawde bardzo ciezki mecz, chociaz z Anwilem juz w tym sezonie wygrali i to na wyjezdzie. Anwil nie jest juz tak mocny jak kiedys. Thomas troche statycznie rozgrywa, Otasevic popelnia w waznych momentach karygodne bledy. Wole jak rozgrywa Pluta, bo jest bardziej doswiadczony, a po jego akcjach pilka czesciej laduje w koszu. Mysle ze zawodnikiem, ktory moze sobie z nim poradzic bedzie Skibniewski. W meczu z Czarnymi doskonale pokrywal Miaha Davisa, po czym po 10 minutach gry w jego statystykach dominowala cyfra "0", a zdenerwowany swoja postawa, usiadl na ławce rezerwowych. Skiba zaczal bronic bardzo dobrze, a i podaje jak natchniony ostatnio. Zobacze jak sie zaprezentuje w tak ciezkim meczu jakim jest niewatpliwie pojedynek z Anwilem. Pod koszem Hillowi nie bedzie juz tak łatwo, bo Nana i Thomas to zdecydowanie lepszy duet niz Korytek i Pettway, a przynajmniej bardziej ofensywny, a i zebrac potrafia. Anderson daje dobre zmiany Skibie, wiec z rotacja na pozycji PG w Polpaku nie powinno byc problemu. Jak moje zrodla podaja trener Polpaku i tym razem zdecyduje sie na wystawienie Williamsa, a bo Hamilton ma "cos z plecami" i nie pali sie do gry. Szkoda ze Moss siedzi w USA, bo jego brakuje do solidnej defensywy, ale mam nadzieje ze sklad jakim dysponuje Polpak poradzi sobie z Anwilem. Wszystko zalezy od dyspozycji dnia i tak jak wspominalem wczesniej, moze sie okazac ze jakis jeden jedyny rzut zdecyduje o wyniku.

vs

Kotwica Kołobrzeg - Znicz Jarosław
TYPY:
1) Kotwica Kołobrzeg - Znicz Jarosław --- 1 --- 1.50 (bet365)
Data i godzina rozpoczecia meczu: 10.03.2007 (sobota), godz. 18:00


Mecz zespolow ktore w PO raczej sie nie znajda, ale do walki o utrzymanie kazde punkty sa na miare złota. Kotwica w poprzedniej kolejce dosc niespodziewanie pokonala na wlasnej hali zespol Polpharmy Starogard Gdanski, natomiast Znicz pokonal u siebie zespol AZSu Koszalin. Gram typ na Kotwice, bo mysle ze z meczu na mecz ich gra wyglada lepiej. Zawsze Jurka Chudeusza uwazalem na dobrego specjaliste i wyniki pracy widac bezsprzecznie. Z zespolu odszedl Hughes, ktory przeniosl sie do Slaska Wrocław, a pod jego nieobecnosc druzyna spisuje sie lepiej bo Jason McLeish godnie go zastepuje. W tym roku Kolobrzeg we wlasnej hali polegl tylko raz ,a poza tym Kotwica juz raz pokonala w tym sezonie Znicz i to na wyjezdzie. Licze w tym meczu na dobra skutecznosc Kotwicy za 3 punkty jak rowniez na srodkowych - Bigusa (sic!) oraz Danielsa - mistrza zbiorek. Znicz w tym sezonie nie zachwyca, a przyczyna tego moim zdaniem jest slaby sklad bo sama wolna walki meczu sie nie wygra. Trenera moim zdaniem Znicz mial dobrego, znał swietnie swoj zespol bo przeciez prowadzil go ladnych pare lat. Teraz po slabych wystepach doszlo do zmiany. Nowym szkoleniowcem zostal Miodrag Gajić i to kolejny atuta na korzysc... Kotwicy. Gajić jest swiezy, nie zna zespolu, a prawdopodobnie nie pozna go zbyt szybko. Delikatnie mowiac, to kiepski trener... tak kiepski ze Znicz wpadl z deszczu pod rynne, niestety. Gram Kotwice po niezbyt wygorowanym kursie 1.50, chociaz jak to bywa w DBE moga dziac sie cuda i wcale nie jest powiedziane ze Znicz tego wygrac nie moze. Wcale sie nie zdziwie jak tak sie stanie, ale trudno, zaryzykuje.

To jedne z moich głownych typow na ten weekend.

Zagram tez Stal za 1.4 oraz kusi mnie overek w meczu Prokom - Polpharma, ale jeszcze chyba nigdzie nie ma kursow ani linii.
Slask za 1.4 tez wydaje sie dobrym posunieciem, bo zniszcza Polonie obrona, tak jak to mialo miejsce w przypadku Turowa, a ich mecz przypominal momentami cyrk, na ktorego czele stal Szybilski.

Jakies sugestie do meczu Unia - Turow? Under?

Pozdrawiam

Do góry
Strona 7 z 12 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 11 12 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (akagi, kemp, alfa, Lukasz111, Sensei, igea23, pacyfista), 3379 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581627 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49