Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008

Posted by: Ghost

Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 04/08/2008 00:06



Piłka ręczna mężczyzn

Grupa A

1. Brazylia
2. Chiny
3. Chorwacja
4. Francja
5. Hiszpania
6. Polska

Terminarz meczów gr. A

Grupa B

1. Dania
2. Egipt
3. Islandia
4. Korea Południowa
5. Niemcy
6. Rosja

Terminarz meczów gr. B
Posted by: retoox

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 05/08/2008 05:06

Posted by: SenDPL

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 04:30

To moze zaczne bo nikt sie jakos nie kwapi nic napisac

Zadnym to ja fachowcem w tej dziedzinie nie jestem, ale zauwazylem, spory `skok` w lini w naszym niedzielnym spotkaniu przeciwko reprezentacji Chin

Dokladniej chodzi mi o:

Bwin,GB i wiekszosc bukow w sieci, maja linie -10.5, a nawet -11 kursy ~1.85

Natomiast nasz naziemny buk milenium dal bardzo skromna linie 6.5 po kursie, ktory mysle mozna przyjac w jakis kupon .. 1.75

Co Wy na to? \:\)
Posted by: mamuska26

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 05:27

A macie jakieś wyniki sparingów Chińczyków przed Olimpiadą ,patrze że w Doha w czasie Asian Games to z Kuwejtem dostali 10-cioma bramkami i z Libią też przegrali.
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 17:19

Originally Posted By: SenDPL
To moze zaczne bo nikt sie jakos nie kwapi nic napisac

Zadnym to ja fachowcem w tej dziedzinie nie jestem, ale zauwazylem, spory `skok` w lini w naszym niedzielnym spotkaniu przeciwko reprezentacji Chin

Dokladniej chodzi mi o:

Bwin,GB i wiekszosc bukow w sieci, maja linie -10.5, a nawet -11 kursy ~1.85

Natomiast nasz naziemny buk milenium dal bardzo skromna linie 6.5 po kursie, ktory mysle mozna przyjac w jakis kupon .. 1.75

Co Wy na to? \:\)


Uważam że to dobry pomysł. Jak wiadomo duże handicapy nie zawsze sprawdzają się na turniejach, gdzie najważniejsze jest to by umiejętnie rozkładać siły. Chiny nie należą do elity wśród szczypiornistów, jedynym ale może być pomoc ścian, ale nawet gdyby były takie próby, to nie uchronią ich one od porażki. Linia nie jest wygórowana i myślę, że można spróbować.
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 09/08/2008 04:07

Takiego rozstrzelonej linii na hc to ja nie pamiętam na dużych zawodach.Od 6 milenium po 13 unibet.Nikt nic nie wie.Prawda pewnie leży pośrodku.Dotyczy,oczywiście, meczu Polska-Chiny.
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 01:02

Pojedynki Chorwacji z Hiszpanią to bezsprzeczna dominacja tych pierwszych, którzy w 8 ostatnich starciach triumfowali 7 razy. Hiszpanom udało się wygrać jedynie w 2005 roku na MŚ w Tunezji, kiedy to spotkali się w finale z Chorwatami, sięgając wówczas po złoto. Chorwacja w kwalifikacjach do Igrzysk nie doznała porażki, pokonując Algierię, Japonię oraz Rosję. Hiszpanie w swojej grupie uplasowali się na 2 miejscu, ustępując Francji. Szczypiornistom z Półwyspu Iberyjskiego udało się pokonać Norwegię oraz Tunezję. Osobiście więcej szans daję tegorocznym wicemistrzom Europy czyli Chorwacji i to na ich zwycięstwo postawię.

Chorwacja-Hiszpania(Gr.A)
typ: 1 kurs: 1.70
Posted by: kiziorro

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 03:30

http://en.wikipedia.org/wiki/2008_Asian_Handball_Championship


Chinczyki wygraly 1 mecz z Libanem, ktory zajal ostatnie miejsce \:\) 2 lata wczesniej zajeli 8, ostatnie miejsce w turnieju finalowym. W latach 2002 i 2004 nie chyba sie nie zakwalifikowali do finalowego turnieju (nie wiem na jakiej zasadzie sie tam uczestniczy) W 2000 roku zajeli 2 miejsce.

sklad na igrzyska: http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/BIO/Team/9990722.shtml

sklad na ostatnie mistrzostwa Azji:

http://www.asianhandball2008.com/China_Team.html

wiekszosc zawodnikow sie powtarza, ci sami bramkarze, piwoci (nie wiem co to znaczy po angielsku \:\) )dostawali na mistrzostwach Azjii od druzyn slabszych niz Polska, wiec teraz tez powinni dostac i to z handi \:\)
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 05:19

Originally Posted By: kiziorro
http://en.wikipedia.org/wiki/2008_Asian_Handball_Championship


Chinczyki wygraly 1 mecz z Libanem, ktory zajal ostatnie miejsce \:\) 2 lata wczesniej zajeli 8, ostatnie miejsce w turnieju finalowym. W latach 2002 i 2004 nie chyba sie nie zakwalifikowali do finalowego turnieju (nie wiem na jakiej zasadzie sie tam uczestniczy) W 2000 roku zajeli 2 miejsce.

sklad na igrzyska: http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/BIO/Team/9990722.shtml

sklad na ostatnie mistrzostwa Azji:

http://www.asianhandball2008.com/China_Team.html

wiekszosc zawodnikow sie powtarza, ci sami bramkarze, piwoci (nie wiem co to znaczy po angielsku \:\) )dostawali na mistrzostwach Azjii od druzyn slabszych niz Polska, wiec teraz tez powinni dostac i to z handi \:\)


W pełni popieram , a handi wystawione przez millenium wydaje się być niezłą promocją
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 05:23

Piwoci to nie piwosze tylko kołowi.
Posted by: Aslan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 10:42

Gdyby komuś się to mogło przydać, to w pierwszej połowie meczu Chorwacja - Hiszpania, kontuzji doznał Ivano Balic. Źle stanął, zszedł z parkietu, chwilę trwały zabiegi za ławką rezerwowych, ale kiedy Balic próbował stanąć na nogi i przejść kilka metrów zaraz zaczynał się przewracać, aż w końcu z zabandażowaną nogą, wściekły, prawie z płaczem zasłonił twarz koszulką i zszedł do szatni z lekarzem na 3 minuty przed przerwą. Jeszcze nie wiadomo czy wróci w drugiej połowie, postaram się dać znać o ile nie zasnę, natomiast gdyby okazało się to poważną kontuzją, na co w chwili obecnej wszystko wskazuje, Chorwaci doznaliby potężnego osłabienia już w pierwszym meczu imprezy...

Pozdrawiam
Posted by: Aslan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 11:44

Balic wrócił tuż przed końcem meczu, ale tylko po to, aby z zabandażowaną nogą dopingować swoich kolegów. I zdecydowanie podziałało to mobilizująco na Jego zmiennika, który strzelił 2 piękne bramki i wypracował 2 inne bardzo ładne sytuacje. A moment był bardzo ważny, bo wcześniej Chorwaci niespodziewanie stracili kontrolę nad meczem. Najpierw Hiszpanie doprowadzili do remisu, a po kilku wymianach bodajże przy stanie 26-26 wyszli na prowadzenie. Wtedy właśnie zaczął się koncert rezerwowego rozgrywającego chorwackiej ekipy, który w ostatecznym rozrachunku przyniósł zwycięstwo Chorwatom 31-29. Nie zmienia to jednak faktu, że Chorwaci wcale nie będą tutaj murowanym faworytem do awansu, jeśli kontuzja Balica uniemożliwi Mu występ w kolejnych spotkaniach. Na chwilę obecną jednak nic nie wiem na temat tego, jak poważna okazała się być ta kontuzja. W każdym razie Chorwaci pokazali, że mają szerszy repertuar nieszablonowych zagrań, ale momentami zespół w drugiej połowie się gubił i Balica na dziewiątym metrze brakowało.

Dobry występ (nasi komentatorzy uważają, że rewelacyjny, co jest moim zdaniem przesadą) chorwackiego bramkarza Alilovica, świetny Balic dopóki grał, fantastyczne ostatnie minuty Jego zmiennika - to wszystko i kompletna nieumiejętność wykorzystania gry w przewadze (nawet dwuosobowej) Hiszpanów przyniosło zwycięstwo ekipie Chorwacji. Trzeba jednak zauważyć, że mecz był ładny i wyrównany a w związku z kontuzją Balica Hiszpanie przy odrobinie szczęścia mogli go rozstrzygnąć na swoją korzyść.

Dla mnie póki co najważniejsze jest trafienie Chorwacji z handi -1,5. Ale jeśli w kolejnych spotkaniach nie zagra Balic to moje typy odnośnie tej ekipy nieco się zmienią...

Pozdrawiam i mam nadzieję, że zapoczątkowałem dobrą tradycję dzielenia się wrażeniami ze spotkań w tej czy innych dyscyplinach...
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 15:10

Do undera 1 bramka za dużo w meczu -CH-H.Trudno.Po win z Hiszpanią Hrwatsko spokojnie awansuje nawet bez Balica.Gejzery pokazały lwi pazur,pokonując ruskich.
Posted by: Coronach

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 10/08/2008 18:17

Coraz bliżej do meczu Polska - Chiny
Generalnie większość booków odniżyła kursy na handi +11.5 dla Chin, nad tym jeszcze chwilę pomyśle, bardziej ciekawy jest dla mnie typ:

Bielecki U/O 6.5 bramki, tylko czy będzie dużo grał, jeżeli pogra to powinien 8-10 bramek rzucić, gorzej jak Polacy odskoczą i pograją rezerwy, kursy dość wysokie, czyli (z róźnych booków):
U 2.02
O 1.95
może są wyższe, nie szukałem

I teraz pytanko bo aż tak na bieżąo z reprezentacją nie jestem, jak wygląda zmiennik Bieleckiego?, i czy Wenta w ogóle w ataku gra bez Bieleckiego?
Posted by: takizwykły

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 11/08/2008 19:39

Spain (M) - Poland (M) 1.65 9.25 2.70

Dziwi mnie trochę tak wysoki kurs na Polaków. Hiszpanie pierwsze spotkanie przegrali z nie byle kim, więc myślę że teraz może to być wyrównane spotkanie.. ale aż tak duża różnica kursów?
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 11/08/2008 22:49

Biorąc pod uwagę, że podczas spotkania z Hiszpanią urazu nabawił się lider chorwackiej reprezentacji Balić : " Doznał on częściowego naderwania mięśnia łydki po wewnętrznej stronie prawej nogi. Na miejscu założyliśmy mu kompres i dokonaliśmy zabiegu krioterapii po to, aby nie powstał duży krwiak. Jest to zasadniczy warunek szybkiego powrotu Balicia do zdrowia. Miałby on teraz odpoczywać i z tego powodu nie zagra on przynajmniej w trzech spotkaniach - ujawnił lekarz reprezentacji Chorwacji. Mladen Miškulin. ", to w tym wypadku handicap na Brazylię, który wynosi +9, wydaje się być ciekawym rozwiązaniem. Po zejściu Balica gra Chorwatom się nie kleiła, a wyrobiona wcześniej przewaga, została roztrwoniona, co w rezultacie doprowadziło do nerwowej końcówki. Chorwacja powinna to spotkanie wygrać, ale nie spodziewam się pogromu. Raz że bez Balića, dwa że trzeba oszczędzać siły na groźniejszych rywali.

Brazylia-Chorwacja(Gr.A)
typ: hc ( 9-0)1
kurs: 1.90


Egipt czasem potrafi być groźny, o czym przekonali się mistrzowie Europy Duńczycy, którzy niespodziewanie zremisowali z „Faraonami”. Teraz na drodze Egiptu stanie Rosja, która w pierwszym meczu uległa Islandii. W ostatnim czasie Rosja nie jest w stanie, pokonać nikogo z "górnej półki", jedyne zwycięstwa jakie odnosi , są to wygrane z rywalami pokroju Algierii czy Japonii. Wg mnie Egipt jest drużyną lepszą od w/w reprezentacji , a po osiągnieciu fantastycznego wyniku z Danią morale w zespole znacząco wzrosły, co pozwoli im uwierzyć we własne możliwości. Uważam, że Rosja stanie dzisiaj przed niełatwym zadaniem, a Egipt nie stoi na straconej pozycji, dlatego proponuję zagrać na nich handicap.

Egipt-Rosja(Gr.B)
typ: hc ( 3- 0)1
kurs: 1.90
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 12/08/2008 02:04

Originally Posted By: takizwykły
Spain (M) - Poland (M) 1.65 9.25 2.70

Dziwi mnie trochę tak wysoki kurs na Polaków. Hiszpanie pierwsze spotkanie przegrali z nie byle kim, więc myślę że teraz może to być wyrównane spotkanie.. ale aż tak duża różnica kursów?



Faktycznie kursy są nieco przesadzone. Jeżeli ponownie dobrze zagramy skrzydłami jak w spotkaniu z Chinami, jeśli do tego dobrze zafunkcjonuje nasza mocna druga linia, to mamy szansę pokusić się o zwycięstwo. Po takim kursie warto spróbować i nie tylko ze względów patriotycznych, ale czysto sportowych.
Posted by: zagdan82

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 12/08/2008 02:43

Originally Posted By: takizwykły
Spain (M) - Poland (M) 1.65 9.25 2.70

Dziwi mnie trochę tak wysoki kurs na Polaków. Hiszpanie pierwsze spotkanie przegrali z nie byle kim, więc myślę że teraz może to być wyrównane spotkanie.. ale aż tak duża różnica kursów?


W CENTREBET NA POLAKÓW JEST KURS: 3.00
Posted by: podstawek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 13/08/2008 00:30

Po wynikach w drugiej grupie 4. miejsce w grupie wcale nie musi i prawdopodobnie nie będzie oznaczać meczu z Danią, której najbardziej bali się nasi szczypiorniści. Duńczyci grali z najsłabszymi drużynami w grupie i zamiast 4pkt mają zaledwie 1pkt. 4. miejsce w grupie może oznaczać mecz z Islandią lub Niemcami co wg mnie byłoby dobrym rozwiązaniem. Oby tylko nie było więcej wałków ze strony sędziów, bo to co dzisiaj zrobili w końcówce to była lekka przesada.
Bardzo ważnym aspektem decydującym z kim będziemy grać w 1/4 jest nasz ostatni mecz z Francją. Jest to ostatni mecz w fazie grupowej więc teoretycznie Francja może mieć już zagwarantowane 1. miejsce, a i jeśli będzie trzeba to nasi mogą się podłożyć, żeby wybrać sobie dogodnego przeciwnika. Wg mnie plan gier może mieć duże znaczenie
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 15/08/2008 20:31

Islandia to solidny zespół, brakowało im jednak do tej pory potwierdzenia swojej klasy na ważnych imprezach. Dania kompletnie bez formy, zawodzi na całej linii. Bardzo szczęśliwe zwycięstwo nad Rosją. Mistrzowie Europy nie prowadzili w spotkaniu ani razu a bramkę na wagę zwycięstwa zdobyli po rzucie wolnym, zaraz po końcowym gwizdku.

Dania-Islandia(Gr.B)
typ: Islandia +1.5
kurs: 1.90


O Rosji już pisałem, że odstają od czołówki. Niemcy póki co na tej imprezie też nic wielkiego nie pokazują, ale wyżej cenie sobie ich umiejętności dlatego:

Rosja-Niemcy(Gr.B)
typ: 2kurs: 1.50


Korea pozytywnie zaskakuje, pokonali Duńczyków, wygrali z dobrze dysponowanymi Islandczykami ( chociaż tu trzeba powiedzieć o sporym szczęściu) , pora na pokonanie teoretycznie najsłabszego rywala w grupie czyli Egipt.

Egipt-Korea Pld.(Gr.B)
typ: 2kurs: 1.55
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 20:08

Rozgrywki grupowe wkraczają w deycudującą fazę. Jutro poznamy ostateczne rozstrzygnięcia. Pewni awansu do ćwierćfinałów są Francuzi oraz Polacy, a w grupie B Korea.

Jeśli chodzi o zmagania w grupie A, to wydaje się, że spotkania Chorwacji z Chinami oraz Hiszpanii z Brazylią powinny być formalnością i awans zapewnić powinni sobie broniący tytułu mistrzów olimpijskich Chorwaci, a także Hiszpanie. Ja jednak zastanawiam się czy w meczu gospodarzy, nie poszukać niespodzianki w postaci np remisu. Chińczykom nie udało się wywalczyć żadnego punktu, różnica klas pomiędzy nimi a pozostałymi drużynami jest duża. Chorwatom wystarcza remis, czy pójdą na rękę gospodarzom i pozwolą im zdobyć honorowy punkt? Jeszcze muszę to przemyśleć bo to ta teoria spiskowa, niekoniecznie musi znaleźć pokrycie w rzeczywistości. Po głowie chodzi mi jeszcze handi + 12 na Chiny. To ostatni mecz grupowy, więc Chorwacja nie będzie się forsować.

Wpływ na wynik spotkania Biało-Czerwonych z Trójkolorowymi mogą mieć rezultaty grupy B. Polska z Francją zagra na samym końcu, więc będą znali kolejność w grupie B, co może wiązać się z ewentualnym kalkulowaniem, z kim można zagrać w ćwierćfinale.

Niemcy - Dania dla mnie no bet. Ani Mistrzowie Świata Niemcy, ani Mistrzowie Euorpy Duńczycy nie prezentują się dobrze na turnieju olimpijskim. W lepszej sytuacji są Niemcy, którym wystarcza remis i ich dyspozycja jednak jest trochę lepsza od Danii. Mimo wszystko nie podejmuję się typowania tego spotkania.

Korea- Rosja. Tutaj na pierwszy rzut można wskazać na reprezentantów Azji. Mimo braku przekonania do Rosjan, pokuszę się prawdopodbnie o wytpowanie ich zwycięstwa. Jak już pisałem na wstępie Korea jest już pewna gry w ćwierćfinale. Zwycięstwo Rosji w tym spotkaniu i porażka Duńczyków z Niemcami, oznaczać będzie koniec przygodny dla Mistrzów Europy, a to byłoby na rękę pozostałym drużynom.

Islandia nie powinna mieć większych problemów z ograniem z Egiptu.
Posted by: Meister

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 20:29

Francja żeby stracić 1 miejsce musiałaby z nami przegrać ok 6,7 bramkami.To nie jest turniej podwórkowy,żeby się bawili w takie coś.
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 22:23

Jesteś w błędzie.Każdy win Polski daje nam pierwsze miejsce.
Posted by: Bullet

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 22:25

Originally Posted By: nawoj
Jesteś w błędzie.Każdy win Polski daje nam pierwsze miejsce.


A co się liczy w przypadku równej ilości punktów, no i jakie są Twoje przewidywania i typy na jutro ekspercie \:\)
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 22:32

Przy równej ilości punktów,liczy się wynik bezpośredniego pojedynku.Mecze wcześniejsze warunkują póżniejsze.Win Rosji-remis w meczu Dania-Niemcy.Win Brazil-Chorwacja nie wygrywa z Chinami itd.
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 22:50

Jesli Rosja wygra to remis Dania-Niemcy rozumiem, bo wykiwaja Rosje.
A Brazil ma ograc "sportowo" Hispzanow?
Posted by: kamasutra

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 23:10

Co myslicie o handi +3.5 na Polakow?Wydaje mi sie calkiem realne...
Posted by: onda

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 00:39

Originally Posted By: kamasutra
Co myslicie o handi +3.5 na Polakow?Wydaje mi sie calkiem realne...


całkiem realne dla mnie jest - underek !
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 01:53

Teoria spiskowa :

Rosja-Korea Pld.(Gr.B)
typ: 1
kurs: 1.90


Chorwacja-Chiny(Gr.A)
typ: hc ( 0-12 ) 2
kurs: 1.90

Zagrałem też X Chin, ale to już bardzooo ryzykowna opcja \:\)

na podbitkę można:

Islandia-Egipt(Gr.B)
typ: 1
kurs: 1.30
Posted by: onda

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 02:07

Originally Posted By: Hakan
Teoria spiskowa :

Rosja-Korea Pld.(Gr.B)
typ: 1
kurs: 1.90


Chorwacja-Chiny(Gr.A)
typ: hc ( 0-12 ) 2
kurs: 1.90

Zagrałem też X Chin, ale to już bardzooo ryzykowna opcja \:\)

na podbitkę można:

Islandia-Egipt(Gr.B)
typ: 1
kurs: 1.30



szczerze to tym Egiptem bym nie podbijał - chyba ze egipt win ..........
Posted by: Marcios

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 02:14

Originally Posted By: onda
Originally Posted By: kamasutra
Co myslicie o handi +3.5 na Polakow?Wydaje mi sie calkiem realne...


całkiem realne dla mnie jest - underek !


Jak grasz Under to proponuje się przejść rano do Milenium, może i podatek jest ale linia 59,5!!
Posted by: Zimon

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 02:16

W totomixie 50.5 \:D
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 02:48

Panowie, dlaczego Rosja jest faworytem z Koreą?
Bo Korea juz awansowala, to jedyny argument?
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:06

I jeszcze mam pytanie o miejsca - kto wyzej bedzie jesli beda miec na koniec tyle samo pkt polska , hiszpania i chorwacja, tzn wiem ze polska 2 bo ma bilans bramkowy (+2) z chorw i hiszp , a kto na 3 miejscu, bo zarowno chor i esp maja bilans (-1)?
Posted by: onda

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:12

Originally Posted By: Giertyszek
I jeszcze mam pytanie o miejsca - kto wyzej bedzie jesli beda miec na koniec tyle samo pkt polska , hiszpania i chorwacja, tzn wiem ze polska 2 bo ma bilans bramkowy (+2) z chorw i hiszp , a kto na 3 miejscu, bo zarowno chor i esp maja bilans (-1)?


witam

chorwaci - bezposrednio pukneli espana o 2 dwa oczka - chwacit - w naszej grupie wszystko jasne - mecz pol - fra o 1-e miejsce - ciekawe kto i jak będzie sie zabijał ??
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:12

Chorwacja będzie przed Hiszpanią bo wygrali z nimi
Posted by: Tfete

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:15

Hiszpania ma 4 pkt, a Brazylia 2 więc jeżeli liczy się bezpośredni pojedynek to Hiszpanie muszą ograć Brazylię i hadi wydaję się być dość ciekawe -6,5 za 1.90?
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:15

ok czyli w nocy mecz islandia - egipt , jesli wygra islandia to hiszpanom sie nie bedzie chcialo ruszac z 4 miejsca i dlatego gracie brazylie?
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:17

Originally Posted By: Tfete
Hiszpania ma 4 pkt, a Brazylia 2 więc jeżeli liczy się bezpośredni pojedynek to Hiszpanie muszą ograć Brazylię i hadi wydaję się być dość ciekawe -6,5 za 1.90?


hiszpania ma 6pkt \:D
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:17

Originally Posted By: Giertyszek
ok czyli w nocy mecz islandia - egipt , jesli wygra islandia to hiszpanom sie nie bedzie chcialo ruszac z 4 miejsca i dlatego gracie brazylie?


Nie mogą się podłożyć Brazylii bo odpadną.
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:18

sorry oczywiscie ma 4pkt \:D \:D \:D

a wiec nie moga przegrac z brazylia chyba?
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:18

Originally Posted By: Giertyszek
Originally Posted By: Tfete
Hiszpania ma 4 pkt, a Brazylia 2 więc jeżeli liczy się bezpośredni pojedynek to Hiszpanie muszą ograć Brazylię i hadi wydaję się być dość ciekawe -6,5 za 1.90?


hiszpania ma 6pkt \:D


\:D to patrzyłem w nieaktualne staty
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:18

tam powinnen być znak zapytania na końcu \:\)
Posted by: Tfete

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:18

No i myślę że Chorwaci nie mogą odpuścić mecz z Chinami bo jeżeli Hiszpania wygra z Brazylią to ich wyprzedzą (w razie porażki Chorwacji). Ewentualnie Chorwacja moze zagrac na remis z gospodarzami ale czy tak będą chcieli?
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:21

Remis byłby korzystny dla obu stron, zwłaszcza dla Chin \:\)
Posted by: Tfete

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:24

Patrzcie dobrze w staty :). Więc hiszpania powinna ogra brazylie. Wenta sie wkurzał podczas meczu z hiszpanami ze sedzia im pomagal wiec moze i teraz bedzie wciaz pomagał;).
Francja - Brazylia 34:26
Chorwacja - Brazylia 33:14

Hiszp-Chorwacja 29:31

Hiszp (-6,5)-Brazil 1 1.90 10bet

Tak trzeba bedzie zagrac:)
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:42

więc co do hiszpanii i chorwacji to gdyby chorwacja i hiszpania wygraly a polska przegrala to mamy 3 druzyny po 6 pkt i teraz polska jest druga bo ma bilans najlepszy z trzech zespolow a kto na 3 miejscu i dlaczego?
Posted by: blackjack

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:45

W meczu Niemcy Dania kurs na remis zaczyna kręcić sie koło 5 - 6
Co sądzicie na ten temat
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:49

If two or more teams have gained the same number of points after the group matches have been completed, classification is decided as follows:


-results in points between the teams concerned
-goal differences in the matches between the teams concerned
-greater number of plus goals in the matches between the teams concerned

If the teams are still equal, a decision is made between those teams with equal number of points as follows:


goal difference is subtracted inall matches
greater number of plus goals in all matches
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:51

Mam nadzieję, że nie trzeba tłumaczyć \:\)
Posted by: onda

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 03:55

Originally Posted By: Tfete
Patrzcie dobrze w staty :). Więc hiszpania powinna ogra brazylie. Wenta sie wkurzał podczas meczu z hiszpanami ze sedzia im pomagal wiec moze i teraz bedzie wciaz pomagał;).
Francja - Brazylia 34:26
Chorwacja - Brazylia 33:14

Hiszp-Chorwacja 29:31

Hiszp (-6,5)-Brazil 1 1.90 10bet

Tak trzeba bedzie zagrac:)



dlaczego to ruszać ???

styka win nawet 1-ą bramka - tym bardziej , że miejsce zawsze 4-e w grupie choćby się zesrali ...............
Posted by: Tfete

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 04:18

No ja to zagrałem. Pytasz dlaczego, no dlatego ze ja gdybym grał na ich miejscu to nie grałbym po najprostszej linii oporu i wygrał różnicą 1 bramki bo strach tylko bym wypracował kilka bramek przewagi a później tylko kontrolował mecz do końca i myślę że tak będzie. Owszem Brazylia się nie położy na parkiecie więc Hiszpanie będą musieli zagrać na 100% żeby wygrać. Wypracują przewagę około 7-10 i starczy. Mam nadzieję;)
Posted by: APOLLYON

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 04:19

Ja widzę Zwycięstwo Islandii w mczu Z Egiptem.
Nie ma innej opcji. "Faraoni" są najsłabszym zespołem w grupie a 2 pkty na pewno się Islandii przydadzą.
"Chwyciłem" po kursie 1.40.
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 04:22

Originally Posted By: blackjack
W meczu Niemcy Dania kurs na remis zaczyna kręcić sie koło 5 - 6
Co sądzicie na ten temat


Można kombinować, bo takie rozwiązanie da awans obu ekipom.
Posted by: APOLLYON

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 04:27

Ja generalnie uważam, że w takim meczu jak Duńczyków ze szwabami,warto przekalkulować OVER/UNDER.
Ladbrokes oferuje linię 54.5...
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 04:28

I jeszcze apropos Islandii...

jesli Islandia przegra z Egiptem to bardzo prawdopodobne jest ze spadnie na 3 miejsce i wtedy gra z Polska.... moga byc tym zainteresowani jesli wola Polske od Chorwacji...
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 04:40

Islandia zagra pierwsza, więc będzie miała najmniejsze pole do popisu, jeśli chodzi o kalkulowanie. Weźmy pod uwagę, że kalkukować będą także Nasi, którzy grają na samym końcu i są w najlepszej sytuacji. Jeśli Dania pokona Niemcy, Polska wygra z Francją to Islandii przyjdzie zmierzyć się z najlepiej dysponowaną póki co drużyną na tej imprezie czyli Francją
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 05:02

Egipt to niezła drużyna,niskie,pechowe porażki.Najważniejsze mecze we środę,to po co wypruwać sobie żyły,gdy nie zna się jeszcze innych wyników.
Posted by: jarko 33

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 05:22

Originally Posted By: Giertyszek
I jeszcze apropos Islandii...

jesli Islandia przegra z Egiptem to bardzo prawdopodobne jest ze spadnie na 3 miejsce i wtedy gra z Polska.... moga byc tym zainteresowani jesli wola Polske od Chorwacji...

tylko jest male ALE \:\)
jest losowanie i Islandia ma 50% szansa na mecz z Polska i Chorwacja
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 05:26

losowanie jest w siatkówce - tutaj też ?!

podaj zrodlo
Posted by: jarko 33

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 05:29

Originally Posted By: Giertyszek
losowanie jest w siatkówce - tutaj też ?!

podaj zrodlo

sorki nieznam zrodla ale slyszalem w tv
i mysle ze jak jest w siatce to i w recznej jest podobnie
Posted by: buczer

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 05:34

http://www.pekin.wp.pl/kat,1018125,wid,10199119,wiadomosc.html

nie ma losowania , nie pisz glupot
Posted by: Arsen

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 05:50

nasi nawet przy porazce z francja zostaja na 2 miejscu? czy przy wygranej hispzanow z brazylia hiszpania wkakuje na 2, my na 3 a chorwacja wychodzi z 4. ?
Posted by: darros

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 05:57

Z moich wyliczen wychodzi tak:
Pierwszy mecz odbedzie sie:
Islandia-Egipt-1(czyli gejzery musza wygrac aby utrzynac 2 miejsce w swojej grupie)
Drugi mecz to:
Hiszpania-Brazylia-1(aby pozostac w turnieju Hiszpanie musza to spotkanie wygrac lub zremisowac,ale az takiego ryzyka chyba nie podejma)
Trzeci mecz to:
Korea-Rosja-1 lub x(Korea jak przegra ten mecz to straci 1 miejsce w grupie na rzecz Islandii,spadnie na 3 miejsce i trafi na Hiszpanie,a napewno wola zagrac w cwiercfinale z "oslabionymi" Chorwatami)
Czwarty mecz to:
Chorwacja-Chiny-1(tu Chorwaci juz beda znali uklad w drugiej grupie na miejscach 1 i 2 i ze swojej grupy wynik meczu Hiszpanow czyli beda mieli najbardziej klarowna sytacje ze wszystkich druzyn,bo beda mogli sobie ustawic spotkanie jak beda chcieli i z kim beda chcili zagrac w cwiercfinale)
Piaty mecz to:
Niemcy-Dania-1(w tym meczu jest bardzo ciezko wytypowac jakikolwiek wynik,ja zdecydowalem sie na Niemcow,wiekszosc z was widzi tu remis a ja osobiscie twierdze,ze w tym spotkaniu napewno nie padnie remis,chyba ze w spotkaniu wczesniejszym tam gdzie gra Rosja zwyciestwo odniesie nasz wschodni sasiad,wtedy w tym muczu z duza doza prawdopodobienstwa bedzie remis)
Szosty mecz to:
Francja-Polska-1(jest to ostatni mecz jaki bedzie rozgrywany danego dnia i obie druzyny beda mialy wieksze pole manewru)
Ja wybralem taki wariant,ze jednak Francja wygra ten mecz.

Tabele koncowe w obu grupach wg moich wyliczen:
Grupa A
Francja-10pkt
Hiszpania-6pkt.
Polska-6pkt.
Chorwacja-6pkt,
Brazylia-2pkt.

Grupa B
Korea-8pkt.
Islandia-7pkt.
Niemcy-7pkt.
Dania-4pkt.
Rosja-3pkt.
Jak sie pomylilem,a moze ktos ma inne zdanie prosze o komentarz.
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 13:13

Hiszpania wygrala z Brazylia 36-35 a wiec teraz pytanie jak zareaguja Chorwaci?

W drugiej grupie remis Islandii z Egiptem a wiec Islandia konczy z wynikiem 6 pkt.
Posted by: Zulus

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 15:13

Z góry przepraszam za zaśmiecanie tematu ale mam pytanko.Jak Dania pokona Niemców to przeskakuje Islandie czy nie?
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 16:22

Jeśli rozgromią Niemców to przeskoczą. Póki co Islandia ma lepszy bilans bramkowy.

Rosja powinna sięgnąć po 2 punkty 29-22 obecnie prowadzą i nie sądzę żeby roztrowonili taka przewagę.

Zaczynam się poważnie zastanawiać nad tym X w meczu Niemcy - Dania, który premiuje obie drużyny.
Posted by: podstawek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 16:22

A więc Rosja już raczej wygra wysoko z Koreą. W związku z tym rozpisałem sobie wszystkie możliwe wyniki Dania-Niemcy

Przy zwycięstwie Niemiec :
1. Niemcy 7pkt
2. Korea 6pkt
3. Islandia 6pkt
4. Rosja 5pkt
5. Dania 4pkt

Przy remisie :
1. Islandia 6pkt
2. Niemcy 6pkt
3. Korea 6pkt
4. Dania 5pkt
5. Rosja 5pkt

Przy zwycięstwie Danii :
1. Korea 6pkt
2. Dania 6pkt
3. Islandia 6pkt
4. Rosja 5pkt
5. Niemcy 5pkt

Przy równej liczbie punktów brałem pod uwagę bezpośrednie mecze. Możliwe, że się pomyliłem, bo liczyłem to na szybko \:\)
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 16:30

Ja czekam na rozwój wydarzeń Chorwacja - Chiny, zobaczę jak potoczą się losy tego spotkania. Biorąc pod uwagę przebieg zakończonych meczy, najbardziej realną opcją wydaje się być ten środkowy wariant \:p
Posted by: Arsen

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 16:39

Chorwacja nie moze byc na tyle bezczelna, zeby nie wygrac z Chinczykami, to juz bylby szczyt wszystkiego. w naszej grupie chorwaci i tak zajma 4 miejsce, wiec niemcy wygrywajac z dania skazuja sie na granie z chorwatami (moze byc srednio), przegrana ich eliminuje z turnieju, a wiec remis bylby w sam raz, daje awans obu druzynom, z tym, ze dunczykom tylko z 4 miejsca, a wiec francuzi w cwiercfinale
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 16:40

Jak Chorwacja wygra z Chinami a Polska przegra z Francja to i tak Chorwacja bedzie na 4 miejscu.
Posted by: 19marcin08

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 16:41

Bardzo dużo osób widzi remis w meczu Nimcy-Dania, kurs bardzo niskie (jak w tej dyscyplinie) w GB tylko @5 \:o

Jeśli faktycznie wynik ma oscylować w granicach remisu to wydaje się być dobrą opcją +1.5 na Niemcy @1,85
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 16:42

Originally Posted By: Giertyszek
Jak Chorwacja wygra z Chinami a Polska przegra z Francja to i tak Chorwacja bedzie na 4 miejscu.


wycofuje się z tego - tak naprawde nie wiem jak to bedzie \:D
Posted by: fart?

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 16:43

Originally Posted By: 19marcin08
Bardzo dużo osób widzi remis w meczu Nimcy-Dania, kurs bardzo niskie (jak w tej dyscyplinie) w GB tylko @5 \:o

Jeśli faktycznie wynik ma oscylować w granicach remisu to wydaje się być dobrą opcją +1.5 na Niemcy @1,85


a w totomixie na x jest 8 \:\) tylko niewiem od ktorej dzis toto chyba 11 :/ to moga zdjac do tego czasu ..
Posted by: 19marcin08

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 16:45

Od 12 toto-mix.
Posted by: 19marcin08

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 17:01

Chciałem dodać, że w fortunie już nie można grać Niemców +1.5 po @1,85 - zakład został wycofany.

Mało tego kursy na mecz się odwróciły i teraz na Niemców jest @2 a na Duńczyków @2,25

\:D
Posted by: blackjack

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 17:02

Chorwaci juz zaczynają kręcić lody \:\)
Remis ma być
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 17:03

Originally Posted By: Giertyszek
Originally Posted By: Giertyszek
Jak Chorwacja wygra z Chinami a Polska przegra z Francja to i tak Chorwacja bedzie na 4 miejscu.


wycofuje się z tego - tak naprawde nie wiem jak to bedzie \:D


W tym wypadku: ( pod warunkiem że Polska nie przegra więcej niż 5)

1.Francja
2. Polska
3.Chorwacja
4. Hiszpania

tak mnie się wydaje \:p
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 17:18

Dania-Niemcy remis-Ruskie wyruchane,Win Niemiec,zduny out,win Danii,Niemcy out.
Posted by: jamar0

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 17:24

dokladnie \:p
kurs na remis leca ostro w dol
totomix ma w ofercie jescze niby 8.00
Posted by: aaaas

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 17:27

panowie mi sie wydaje ze ktos cos pokrecil. w tym momencie ruscy sa w grze a mecz niemcy-dania jak sie zakonczy remisem to przchoda niemcy a dania out.
Posted by: arturro

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 17:31

w sts-ie remis @4,75!!!
Posted by: Arsen

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 17:34

Originally Posted By: aaaas
panowie mi sie wydaje ze ktos cos pokrecil. w tym momencie ruscy sa w grze a mecz niemcy-dania jak sie zakonczy remisem to przchoda niemcy a dania out.


przy remisie rosja aut, bo maja po 5 pkt a dania-rosja bylo 25-24 wiec ruskie do domu

ale... z tego co mi wyszlo, to niemcy wygrywajac a takze remisujac zajmuja 1 miejsce w grupie, to nie wiem czy bedzie remis, moga wygrac spokojnie i pozegnac danie
Posted by: Arsen

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 17:40

Originally Posted By: Arsen
Originally Posted By: aaaas
panowie mi sie wydaje ze ktos cos pokrecil. w tym momencie ruscy sa w grze a mecz niemcy-dania jak sie zakonczy remisem to przchoda niemcy a dania out.


przy remisie rosja aut, bo maja po 5 pkt a dania-rosja bylo 25-24 wiec ruskie do domu

ale... z tego co mi wyszlo, to niemcy wygrywajac a takze remisujac zajmuja 1 miejsce w grupie, to nie wiem czy bedzie remis, moga wygrac spokojnie i pozegnac danie


sory za zamieszanie, niemcy przy remisie maja 2 miejsce, a wiec mecz z chorwatami prawdopodobnie, przy wygranej z hiszpania
Posted by: aaaas

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 17:42

Originally Posted By: Arsen
Originally Posted By: aaaas
panowie mi sie wydaje ze ktos cos pokrecil. w tym momencie ruscy sa w grze a mecz niemcy-dania jak sie zakonczy remisem to przchoda niemcy a dania out.


przy remisie rosja aut, bo maja po 5 pkt a dania-rosja bylo 25-24 wiec ruskie do domu

ale... z tego co mi wyszlo, to niemcy wygrywajac a takze remisujac zajmuja 1 miejsce w grupie, to nie wiem czy bedzie remis, moga wygrac spokojnie i pozegnac danie


Ale na onecie pisza co innego.
"Wysokie zwyciestwo Rosjan z Koreanczykami (29:22) w turnieju pilkarzy recznych - oznacza ono ze w cwiercwinale turnieju olimpijskiego zabraknie mistrzow swiata(Niemcow) badz mistrzow europy(Dunczykow).
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 17:45

No chyba że jest inny regulamin niż w kobietach.Chiny były 3,bo wygrały z Francją,a miały gorszy stosunek(są wąskie!!!)
Posted by: Arsen

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 17:50

If two or more teams have gained the same number of points after the group matches have been completed, classification is decided as follows:


-results in points between the teams concerned (dania wygrala z rosja)
-goal differences in the matches between the teams concerned (25-24)
-greater number of plus goals in the matches between the teams concerned
Posted by: Arcy

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 17:57

Jak ktoś chce to ma Niemcy +2.5 w CB po 1.52.
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 18:16

Tak się zastanawiam i na dobrą sprawę w to 1.52 czy w moim przypadku 1.70 na +1.5 trzeba będzie włożyć więcej gotówki, żeby był sens gry, a tak na dobrą sprawę każde rozwiązanie jest tu możliwem, bo nie jestem oczarowany grą żadnej z ekip. Chyba jednak wolę zagrac za piwną stawkę ten remis \:p
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 18:32

Czemu Rosja jest przed Niemcami?
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 18:39

Dobra już wiem czemu \:\)
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 18:40

bo na razie w tabeli uwzgledniane sa bramki ogolem, na koniec bedzie weryfikacja w oparciu o bezposrednie meczu
Posted by: jamar0

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 18:41

bramek maja wiecej \:p
Posted by: Hakan

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 19:21

Toto mix zablkował spotkanie Niemcy - Dania
Posted by: fart?

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 19:29

czy to prawda ze Francja dzisiaj bez 1 rozgrywajacego? moze warto zaiwestowac w Polske po 3.5 ?
Posted by: APOLLYON

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 19:30

Ladbrokes daje remis po kursie 4...
Nie wiem czy to brać czy olać i zagrać na OVER 54.5...
Posted by: dragon

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 19:31

Over w Bwinie 53,5 jest po 1.95 aż
Posted by: APOLLYON

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 19:33

Ladrrokes właśnie zmniejszył linię do 53,5.
Zagrałem to bez namysłu.
Posted by: HAGIi

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 19:37

wał na olimpiadzie/
jakos w to nie wierze
Posted by: takizwykły

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 19:38

Polska (+3.5) Sportingbet @ 2.1

Śmiało?
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 21:35

W/g moich szybkich wyliczeń gramy z Rosją(gdy wygramy z żabami) lub z Islandią
Posted by: luk4sz_

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 21:39

over 52,5 na betfair 1,91
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 21:42

IHF potwierdza-Islandia trzecia,Rosja czwarta.Wolałbym Gejzery,czyli nie wygrywamy z żabami.Proponuję remis-15 Cb.Tylko czy żaby też chcą Rosji?
Posted by: Wojtas_

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 00:06

widać było od poczatku ze grają na remis, a ost akcja francuzów to po prostu smiech ;\)

ale dzieki temu mamy 2 miejsce bez duzego wysiłku, zadnych kontuzji, ktore mogłyby sie przytrafić przy ambitnej walce, no i gramy z kim chciał wenta zapewne
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 03:41

Czy ktoś skorzystał z mojego remisu?
Posted by: Zabielany

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 03:55

Ja, tylko, że nie Polaków, a Niemców. \:\(
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 04:07

No to szkoda.Jednak zduny nie puściły Niemcom.Ale najpierw kontuzje Kaufmanna,póżniej grzywacza odbiły się na formie.Żałuję,że łączyłem piłkę ręczną z jakąś egzotyką dla mnie,bo zarówno Polska lepsza od Niemiec,jak i od Chorwacji w grupie gorsza od naszych.
Posted by: Terry Butcher

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 06:56

Owszem, skorzystalem. Chapeau bas, Nawoj
Posted by: robak50

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 14:29

Originally Posted By: Zabielany
Ja, tylko, że nie Polaków, a Niemców. \:\(


ja też
Posted by: antyfutbol

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 04:39

Mam pytanie. Ewenetualne 5 miejsce Polakow daje jakies bezposredni awans do jakiegos turnieju potem?
Posted by: moor6

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 04:49

nie
Posted by: Jakubosiu

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 04:55

rośnie kurs na Polske coś czuje że przegramy
Posted by: Bullet

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 04:59

Originally Posted By: Jakubosiu
rośnie kurs na Polske coś czuje że przegramy


Też mi się tak wydaje. Nasi kompletnie załamani i rozbici. Zresztą grali chyba trzy razy w sparingach z Koreą przed IO i trzy razy izi dla skośnookich było. Kursy koło 3 trza brac chyba \:\)
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 05:09

Polska jutro rozwali Koreę
Posted by: Sturmwind

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 05:10

wiem nawoj ze jestes optymista ale uczciwie patrzac na to co oni grali ciezko sie spodziewac czegos dobrego - islandczycy wchodzili w nas jak w maslo - z 80% strzalow to byla bramka

jutro chyba warto zagrac overka a nie 1 - 2
Posted by: Mathiass

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 05:13

Polacy zostali rozbici 2-krotnie w meczach kontrolnych przed Igrzyskami, Wenta nie raz mowil ze najgorszy przeciwnik w 1/4 dla nich to bylaby Korea bo gra zupelnie inaczej o europejskich druzyn i jutro to sie potwierdzi zapewne, Korea WIN, do tego Hiszpania
Posted by: Baqu

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 07:40

w pinnacle jeszcze można złapać +2.5 1.763
Posted by: polskignom

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 13:05

Originally Posted By: Mathiass
Polacy zostali rozbici 2-krotnie w meczach kontrolnych przed Igrzyskami, Wenta nie raz mowil ze najgorszy przeciwnik w 1/4 dla nich to bylaby Korea bo gra zupelnie inaczej o europejskich druzyn i jutro to sie potwierdzi zapewne, Korea WIN, do tego Hiszpania


Nie zostali rozbici, 2x dostali po -6, grali od razu po przylocie i grali w nieklimatyzowanej hali w Korei...dzis moze Korea wygrac, ale tylko pod warunkiem, ze nasi odpuszcza. Jesli Polacy zagraja na 100% tego, co moga w chwili obecnej, czyli ze znajdujacymi sie bez formy, gdyz nie zdolali do niej dojsc po kontuzjach Lijewskim, Tkaczykiem i przede wszystkim Bieleckim, to Azjaci zejda z boiska ze zwieszona glowa.
Posted by: Mathiass

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 14:24

-6 to nie rozbicie, ok:)

"Będę miał poważny problem, by zmobilizować zawodników do kolejnego meczu. Nawet nie wiem, jakie są teraz zasady rozgrywek" - Wenta

"Chętnie pojechałbym już do domu, bo dawno mnie tam nie było. Ciężko dograć teraz te dwa spotkania" - mówi Bartosz Jurecki.

Dodajac do tego ze i na 100% grajac raczej przegraliby z Korea - dawno nie spotkalem sie z tak pewnym 3.0
Posted by: polskignom

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 15:19

Originally Posted By: Mathiass


Dodajac do tego ze i na 100% grajac raczej przegraliby z Korea - dawno nie spotkalem sie z tak pewnym 3.0


Ale bzdury pleciesz...a mobilizacja to inna para kaloszy...chlopie mzoe nie wiesz, ale Korea opiera swoja gre na pilkarzu recznym, ktory schodzi powoli ze sceny, wrocil do ligi koreanskiej i powoli wybiera sie na emeryture...myslisz, ze jemu bedzie sie latwiej zmoblizowac?

A tych bzdur, ze na 100% grajac przegraliby z Korea nie chce mi sie komentowac...
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 15:28

polskignom lubi stawiać sobie w ciemno na Polakow jak Polacy graja. \:D
Posted by: polskignom

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 15:31

Originally Posted By: Giertyszek
polskignom lubi stawiać sobie w ciemno na Polakow jak Polacy graja. \:D


smieszne? Dla mnie zenujace...
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 15:32

Posted by: Farciarz

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 15:34

Originally Posted By: Giertyszek
polskignom lubi stawiać sobie w ciemno na Polakow jak Polacy graja. \:D


Z patriotycznego punktu widzenia się to chwali, z ekonomiczno-bukmacherskiego sądząc po ostatnich wynikach (szczególnie, jesli chodzi o sporty zespołowe) przeczuwam duże straty \:\)
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 15:52

Wpier...mnie Polska TV,grają Polacy a pokazują siatkę.Może trzeba było zagrać tak:


Poland V Korea - 1st Half POLAND to win @ 1.75

Już byłoby po emocjach bukmacherskich.
Posted by: Mathiass

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 15:54

Jestesmy mistrzami swiata w roztwanianiu przewagi, w 5 minut 4 bramki:) Teraz juz tylko Korea.

Dziwisz sie TV??
Logiczne ze pokazuje na ogolnodostepnym kanale polfinal Igrzysk niz mecz o miejsca 5-8.Zwlaszcza obfitujacy w takie emocje. Brawo USA!
Posted by: pettersen

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 15:55

Originally Posted By: nawoj
Wpier...mnie Polska TV,grają Polacy a pokazują siatkę.Może trzeba było zagrać tak:


Poland V Korea - 1st Half POLAND to win @ 1.75

Już byłoby po emocjach bukmacherskich.


przeciez to debile

dla mnie bez komentarza
Posted by: Chaoz

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 15:57

przecież po siatce będą ręczni
Posted by: polskignom

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 15:57

Originally Posted By: Mathiass
Jestesmy mistrzami swiata w roztwanianiu przewagi, w 5 minut 4 bramki:) Teraz juz tylko Korea.

Dziwisz sie TV??
Logiczne ze pokazuje na ogolnodostepnym kanale polfinal Igrzysk niz mecz o miejsca 5-8.Zwlaszcza obfitujacy w takie emocje. Brawo USA!


szkoda tylko, ze jak wczoraj byla 1/2 w kosza, to oni woleli pokazywac 400 m 10-boistow...
Posted by: pettersen

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 15:58

Originally Posted By: Chaoz
przecież po siatce będą ręczni

zauwaz, ze tylko 30 minut
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 15:58

bo w Polsce siatka jest na topie a kosz nie
Posted by: Chaoz

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 15:59

Originally Posted By: pettersen
Originally Posted By: Chaoz
przecież po siatce będą ręczni

zauwaz, ze tylko 30 minut

dziwne żeby przerwali mecz USA tuż przed TB na rzecz meczu o pietruchę bez emocji
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 16:00

mowie wlasnie mecz o pietruche
Posted by: pettersen

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 16:03

czy o pietruche, czy o gruszki to nie wazne

gra POLSKA i chce na ogolnodostepym kanale ogladac POLSKE

co mnie obchodzi siatka, jak kosza nie pokazuja to niech i siatki nie pokazuja

tyle z mojej strony
Posted by: Chaoz

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 16:05

to zadzwoń do nich i im to powiedz że TY chcesz oglądać Polskę. żale w tym temacie nic nie zmienią. Może ktoś iny wolał oglądać bardzo emocjonujący mecz o finał siatkarzy niż flaki z olejem na boisku ręcznej.
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 16:09

dokładnie Chaoz \:\)
Posted by: Szewa

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 16:54

Originally Posted By: pettersen
czy o pietruche, czy o gruszki to nie wazne

gra POLSKA i chce na ogolnodostepym kanale ogladac POLSKE

co mnie obchodzi siatka, jak kosza nie pokazuja to niech i siatki nie pokazuja

tyle z mojej strony

\:D

A ja wolę oglądać emocjonujący półfinał siatkarzy, ktokolwiek by tam nie grał, niż mecz o pietruszkę Polaków.
Posted by: Ghost

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 16:56

Jeden woli siatkówkę, drugi ręczną, TVP skandalicznie transmituje olimpiadę, a to temat nie o tym \:p

OT
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 17:16

Gratuluję znawstwa.Polska na kolanach.Jak nie gram ujemnych,to dzisiaj zagrałem.
Posted by: pettersen

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 19:31

Originally Posted By: nawoj
Polska jutro rozwali Koreę

Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 22/08/2008 21:14

Na jutro-Ruskie baby win z norweskimi lesbi
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 02:48

No szkoda meczu z Gejzerami,którzy dzisiaj roznieśli Hiszpanów.W finale będę kibicował Islandii,ale nie daję im większych szans.Mecz zapowiada się ciekawie na u/o-super obrona kontra znakomity atak.Myślę,ze jednak under ok.55.
Posted by: polskignom

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 15:20

Czy mi sie wydawalo czy wczoraj ten idiota komentujacy reczna powiedzial, ze Yoon Kyung-shin mial w swojej karierze epizod w lidze niemieckiej?
Jesli zle uslyszalem, to niech mnie ktos poprawi.

A tak dodajac to Yoon byl wybrany najlepszym pilkarzem recznym swiata w 2001 roku...w bundeslidze gral od 1996 do 2008 roku. Najpierw w Gummersbach, a potem w Hamburgu. Jest najlepszym strzelcem bundesligi w historii i krolem strzelcow w 7 sezonach.

Po ostatnim sezonie wrocil do Korei, a w Hamburgu ma go zastapic Marcin Lijewski :). Oby Marcinowi sie udalo go godnie zastapic \:\)
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 16:30

Na jutro-kacapy win.
Posted by: polskignom

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 16:33

progresja? \:D \:D \:D \:D
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 16:43

to wlasnie z kacapami nasi nie chcieli grac w 1/4 dlatego nie wygrali z francja i tak sie ustawili ze odpadli z islandia no ale to juz historia
Posted by: kiziorro

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 17:05

z Korea tez mowili, ze nie lubia grac a wszyscy wiemy jak sie skonczylo...
Posted by: gizmo

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 18:15

Originally Posted By: Giertyszek
to wlasnie z kacapami nasi nie chcieli grac w 1/4 dlatego nie wygrali z francja i tak sie ustawili ze odpadli z islandia no ale to juz historia

Przede wszystkim Wenta mowil ze nie chcieli by trafic na jakas egzotyczna druzyne, a potem skoro sie okazało ze mamy do wyboru dwa europejskie zespoły to wybrali tak a nie inaczej. Po tym jak dali rade zebrac sie na skosnych to mysle ze i z Rosjanami nie bedzie problemu.
Posted by: Arsen

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 18:41

w dzisiejszym wywiadzie dla GW wenta mowi, ze z ruskimi zawsze trzeba walczyc i beda chcieli wygrac
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 20:10

a co ma mówić że nie będą chcieli? \:\)
Posted by: grzesol

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 23:32

Jak tam się zapatrujecie na jutrzejszy finał piłkarzy ręcznych Francja-Islandia, muszę przyznać, że oglądałem mecz Francuzów z Chorwatami i nie można powiedzieć, że zachwycili, jedynie ostatnie 5 minut meczu zagrali dośc dobrze broniąc bramki i Chorwaci w ataku byli bezradni. Kto wie co by było gdyby nie te 3-4 niewykorzystane rzuty karne przez Chorwatów. Francuzi mają gwiazdy ale się często gubią. Muszę przyznać, że nie oglądałem meczu Islandii z Hiszpanami tylko z naszymi Polakami i byłem pod wrażeniem gry Islandczyków no ale nie przesadzajmy to Polska w tamtym spotkaniu była bardzo słaba,a nie Islandia taka dobra, no ale mimo wszystko dobrze grali Islandczycy. Nie widziałem tylko półfinału Islandii z Hiszpanami jeżeli ktoś ogądał proszę o krótką relację czy znowu bramkarz Islandczyków zagrał tak znakomicie bo jeżeli tak to 3 mecze pod rząd to by było tyrochę za dużo w ręcznej. Myslę nad handicapem +2,5 na Islandczyków tylko potrzebuję relacji z ostatniego spotkania Islandczyków, bardzo proszę o odpowiedź.
Posted by: grzesol

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 23:41

Teraz patrzyłem na udner/over i muszę przyznać, że jestem w kropce. Islandia na wszystkie rozegrane mecze tylko raz zeszła poniżej 30 bramek w meczu z Koreą co dodając gole przeciwnika daje over. Więc tylko 1 under w meczu z Koreańczykami. Tyle, że to jest finał i tutaj nie będzie chyba takiego nakręcania tempa jak myślicie tu będzie bardziej decydowało wyrachowanie nie pośpiech ?
Posted by: polskignom

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 23:45

Islandia najlepiej sie czuje w bieganinie...im dluzej trwa akcja, tym lepiej ustawi sie francuska obrona, ktora jest najlepsza na swiecie.

Dzis w finale kobiet nastawialem sie na spory under, ale Norwezki zrobily straszna bieganine, wybraly jedyna sluszna strategie, ktora pozwolila im uzyskac przewage, ktorej Rosjanki juz nie odrobily...nie oszukujmy sie, gdyby Norwezki zagraly wolno by dostaly w czape. Mysle, ze Islandia sprobuje zagrac podobnie, a czym im wyjdzie? Sie okaze.
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 24/08/2008 00:23

Gejzery wywalczyły awans do IO dobrą obroną w meczu ze Szwecją.Z kolei na Olimpiadzie porażka z Koreą,gdy postawili na obronę.Wyrażnie lepiej się czują przy wymianie ciosów.Ale czy Francja do tego dopuści?Też mają dużą siłe rażenia-linia tak jak myślałem 55.Pasowałby under,ale przy zaciętym meczu-znaczna przewaga którejś z ekip to bramka za bramkę.
Posted by: nawoj

Re: Piłka ręczna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 24/08/2008 18:11

Zwyciężyła super-obrona.Jeszcze raz żałuję meczu Polaków w 1/4 finału.No ale taki jest sport.