Stale freerolle, czyli codzienne turnieje.

Posted by: Art300

Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 06/06/2008 20:48

Originally Posted By: Rekinek
Pokerium.com

Freeroll 500e
Codziennie o 19:00


rejestracja od 18.45. Po 2 minutach full.
Posted by: KUSZCZAK

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 01:35

Nie wiadomo gdzie warto się rejestrować, bo jak jest turek na przykład o 200$ na 200 graczy to można spróbować , ale jak na około 2000 to raczej nie ma sensu.
Posted by: neoximek

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 02:11

nie ma sensu jak nie umiesz grać, ja nie raz zajmowałem miejsca w przedziale od 12-34 na unibet o 19.00 a wtedy tam gra ok 7500 osób
Posted by: KUSZCZAK

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 02:27

No to gratulacje. I grając kilka godzin, pokonując tylu graczy wygrałeś kilka euro.

Ja niestety nie mam tyle czasu, żeby grać w każdym turnieju więc staram się wybierać te, w których jest jak najmniej ludzi, jak najkrótsze blindy i jak najwięcej do wygrania.
Posted by: neoximek

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 02:32

poker jest grą dla cierpliwych, jeżeli chcesz szybko wygrać w pokera to prędzej niż szybciej przjeb**** całą kasę.
Posted by: rafal08

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 02:33

Originally Posted By: KUSZCZAK
No to gratulacje. I grając kilka godzin, pokonując tylu graczy wygrałeś kilka euro.

Ja niestety nie mam tyle czasu, żeby grać w każdym turnieju więc staram się wybierać te, w których jest jak najmniej ludzi, jak najkrótsze blindy i jak najwięcej do wygrania.


to lotto polecam
Posted by: KUSZCZAK

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 02:49

Originally Posted By: neoximek
poker jest grą dla cierpliwych, jeżeli chcesz szybko wygrać w pokera to prędzej niż szybciej przjeb**** całą kasę.


Wiem. To w czasie turnieju trzeba cierpliwie grać.

Ale chyba nie powiesz mi, że bardziej się opłaca grać w twoim turnieju na 8000 graczy niż w jakimś na 100-200 graczy o 100-200 euro?

Poza tym nie masz mnie co pouczać, bo jak twoje największe sukcesy to zwycięstwa w takich turniejach to z pewnością wygrałeś kilkadziesiąt razy mniej pieniędzy niż ja.

Mi się kilka razy udało wygrać po 100-300 euro, raz 600 funtów, a ty pewnie nawet nie wiesz, że istnieją turnieje, w których można tyle wygrać.
Posted by: KUSZCZAK

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 02:50

Originally Posted By: rafal08
Originally Posted By: KUSZCZAK
No to gratulacje. I grając kilka godzin, pokonując tylu graczy wygrałeś kilka euro.

Ja niestety nie mam tyle czasu, żeby grać w każdym turnieju więc staram się wybierać te, w których jest jak najmniej ludzi, jak najkrótsze blindy i jak najwięcej do wygrania.


to lotto polecam


A jak ja napisałem, że dałeś czerwoną czcionką?
Posted by: Virapl

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 02:52

im krotsze blindy - tym wieksza loteria, umiejetnosci przestaja miec znaczenie
Posted by: KUSZCZAK

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 03:06

Aha. No fakt. Ale to, zeby było jak najmniej ludzi i jak najwięcej do wygrania to jest oczywiste:D

A wracając do tematu. Może ktoś powiedzieć ile osób gra w tych turniejach podanych wcześniej albo chociaż wymienić, te w których jest więcej niż 1$ na 1 gracza czyli np: Pula nagród 200$, a graczy średnio 150-200.
Posted by: Logan

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 03:19

To daj Kuszczak kilka porad jak wygrywac hajsik, bo ponoc wymiatasz w turniejach Moj najwiejkszy sukces to 7,5 ojro na unibecie \:\(
Posted by: KUSZCZAK

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 03:29

Przede wszystkim trzeba wybierać najlepsze turnieje, a ne grać w każdym po kolei jaki tylko jest.

A co do stylu gry to każdy ma inny. Ja lubię dużo blefować, ale wszystko zależy od sytuacji na stole.
Posted by: KUSZCZAK

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 03:31

Aha. I na początku w darmowych turniejach najlepiej grać ostro. Albo wygrasz, podwoisz stawkę i będziesz miał większe szanse na wygranie pieniędzy w turnieju, albo przegrasz od razu i nie stracisz czasu.
Posted by: Logan

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 03:33

Dzieki
Posted by: Logan

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 14/06/2008 03:35

No, ja zawsze daje allin w pierwszym rozdaniu zeby sie podwoic, czasem debile z AA wchodza i sie dziwia ze odpadaja z moim 27
Posted by: pezet40

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 25/06/2008 02:11

kuszczak ma racje grajcie idioci rozsadnie przy 7000 ludu buhahaha powodzenia.... na poczatku karty zaczynajace sie od TJ all in... wszystkie pary rowniez allin... A2 A3 A4.... tez allin...
Posted by: Virapl

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 26/06/2008 02:19

w SundayMillions tydzień w tydzień gra ok 7000 ludzi, ale nie widziałem aby ktoś grał TJ, Ax i pocket pary all-in preflop na początku.
Troche ironizuje, może dlatego, że SundayMillions przekrojem umiejętności graczy nie różni się w 50% od freerolli i czasem dzieją się takie cuda, że nie zdziwiłoby mnie, gdyby rzucanie allinem preflop przynosiłoby tam dobry skutek. Mimo wszystko za 215$ lepiej pobawie się przy butelce Wyborowej Exquisite, dzbanku soku truskawkowego.
A co do samych freerolli. Jaki jest sens grania turnieju na 7000 ludzi, gdzie pula wynosi 1000$ ? Ten turniej jest wart jakieś 50 groszy, a wygrane które trafią się raz na dłuższy czas możemy równie dobrze ubierając się w podarte łachy wyżebrać pod biedronką. Nie macie co robić ze swoim czasem? \:\)
Posted by: slawiola

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 26/06/2008 02:25

Originally Posted By: Virapl
w SundayMillions tydzień w tydzień gra ok 7000 ludzi, ale nie widziałem aby ktoś grał TJ, Ax i pocket pary all-in preflop na początku.
Troche ironizuje, może dlatego, że SundayMillions przekrojem umiejętności graczy nie różni się w 50% od freerolli i czasem dzieją się takie cuda, że nie zdziwiłoby mnie, gdyby rzucanie allinem preflop przynosiłoby tam dobry skutek. Mimo wszystko za 215$ lepiej pobawie się przy butelce Wyborowej Exquisite, dzbanku soku truskawkowego.
A co do samych freerolli. Jaki jest sens grania turnieju na 7000 ludzi, gdzie pula wynosi 1000$ ? Ten turniej jest wart jakieś 50 groszy, a wygrane które trafią się raz na dłuższy czas możemy równie dobrze ubierając się w podarte łachy wyżebrać pod biedronką. Nie macie co robić ze swoim czasem? \:\)


dobrze prawi, polać mu
Posted by: cromag

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 26/06/2008 02:29

Originally Posted By: Virapl
... a wygrane które trafią się raz na dłuższy czas możemy równie dobrze ubierając się w podarte łachy wyżebrać pod biedronką. ...

Moze nie wszedzie jest juz biedronka? \:D
Posted by: KUSZCZAK

Re: Stale freerolle, czyli codzienne turnieje. - 27/06/2008 21:03

No tak. Czyli wracając do sedna sprawy.

Pisząc te posty chciałem zdobyć informację, w których z podanych na początku freerolli oplaca się grać. Ile mniej więcej uczestników bierze udział,

Zgodziliście się ze mną, że we freerollach na 7000 graczy z pulą 1000$ nie oplaca się grać, ale nie odpowiedzieliście mi na pytanie początkowe.