i4poker Team Challenge - druga edycja

Posted by: Mr_Andrew

i4poker Team Challenge - druga edycja - 01/11/2007 05:04

"Tak jak obiecaliśmy, w listopadzie wracamy z rozgrywkami drużynowymi na stoły pokerowe w i4poker.com. W nadchodzącej edycji bierzemy pod wzgląd Wasze uwagi na forach i już teraz zaczynamy przyjmowanie zgłoszeń do ODMIENIONEGO Team Challenge.

Nowe zasady:

* Zgłaszamy drużyny 5-cio osobowe, a rozgrywki są podzielone na 5 oddzielnych turniejów, gdzie w każdym drużynę reprezentuje jeden gracz.
* Na podstawie indywidualnych wyników tworzymy klasyfikację drużynową. Powyższa formuła uniemożliwi w naszych zawodach chipdumping.
* W tej edycji podwajamy stack początkowy wydłużając też strukturę blindów do 10 minut.
* Punktacja w Team Challenge zostanie podana po ustaleniu ostatecznej liczby uczestników. Będzie ona zbliżona do podziału puli nagród w turniejach.


Nagrody:

Wpisowe wynosi 2€ + 0,20€ lub 220 VIP od każdego uczestnika, ale UWAGA: i4poker podwaja pulę stworzoną przez graczy, dlatego wysokość wygranych zależy od Was.

Dodatkowo, dla dwóch pierwszych drużyn zorganizujemy darmowy sit&go z pulą 100€ (3 miejsca płatne).

Trzem zwycięskim drużynom Team Challenge rozdamy też upominki z logo i4poker

1 miejsce - koszulki polo
2 miejsce - czapki zimowe i4poker
3 miejsce - koszulki T-shirt

Team Challenge rozegrany zostanie 29 listopada 2007 na platformie B2B. Termin zgłoszeń mija 21 listopada 2007. Zgłoszenia drużyn prosimy przesyłać na adres partners@i4poker.com. Wpisowe do Team Challenge należy wpłacać na stronie http://www.i4poker.com/TeamChallenge.

Uwaga: Zgłoszeni gracze są automatycznie zarejestrowani w turnieju i prosimy nie używać buttona "UNREGISTER", gdyż ponowna rejestracja jest niemożliwa".
Posted by: Virapl

Re: i4poker Team Challenge - druga edycja - 02/11/2007 03:42

podoba mi się - chętnie wezmę udział
Posted by: stingus

Re: i4poker Team Challenge - druga edycja - 02/11/2007 05:14

Tworzymy jakies druzyny ???
jakby co to ja jestem chetny:)
PS. jak wam poszlo ostatnim razem ??
Posted by: loipop

Re: i4poker Team Challenge - druga edycja - 04/11/2007 21:56

ja tez bym byl chetny.
Posted by: żyła

Re: i4poker Team Challenge - druga edycja - 21/11/2007 18:04

Dzisiaj mija termin zgloszen.Sa jakies druzyny z mecz.pl?
Posted by: rockeman

Re: i4poker Team Challenge - druga edycja - 21/11/2007 18:45

ja bym zagral (jesli min. depozyt do i4 to 20e)
Posted by: PJ_8

Re: i4poker Team Challenge - druga edycja - 21/11/2007 21:11

Jak ktos robi druzyne to mozecie mnie liczyc. Chetnie zagram.