PurpleLounge Poker

Posted by: _Ja$on_

PurpleLounge Poker - 17/08/2007 05:31

Nie musisz nic wpłacać, a na start otrzymujesz bonus pokerowy: 3 dolary.

Nowy pokerroom w sieci Prima i obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku: dla początkujących 3 dolary za darmo na start, dla zaawansowanych graczy bonus 100% od depozytu do 1000 dolarów, czyli wpłacasz 1000 a na koncie pojawia się 2000$. Przyjemna szata graficzna, nie męczące dla oczu kolory i możliwość gry bez konieczności instalowania oprogramowania - grasz bezpośrednio z przeglądarki (wersja flash poker), czyli możesz grać w kawiarenkach na uczelni i w każdym miejscu, dzie masz dostęp do internetu, ale nie możesz instalować adnego oprogramowania!!!


WPŁATY: NETeller, MoneyBookers, karta kredytowa, WesternUnion.
WYPŁATY: NETeller, MoneyBookers, karta kredytowa, WesternUnion.
BONUS POWITALNY: 3 dolary for free, za darmo - nie musisz nic wpłacać plus bonus 100% do 1000$.
TURNIEJE FREEROLL: 1000$ i 200$ raz dziennie..

http://www.purple-lounge.com

----------------------------------------------------

Własnie założyłem tam konto, zaraz dam znac czy są te 3$ ;\) Heh \:D
Posted by: Bosman_

Re: Purple Lounge - 17/08/2007 05:36

z tego co przeczytałem to trzeba zrobic depozyt i wtedy zapakuja ta astronomiczna kwotke 3 $$$$$ \:\(
Posted by: _Ja$on_

Re: Purple Lounge - 17/08/2007 05:38

No nie wiem, tam jest napisane: 3$ za free, 10$ po złożeniu depozytu... \:p Zobaczymy \:D
Posted by: Virapl

Re: Purple Lounge - 17/08/2007 05:45

room na rynku o kilku lat :-)
wypłacalny, rzetelny
Posted by: _Ja$on_

Re: Purple Lounge - 17/08/2007 05:47

Naprawde? \:\) Szkoda tylko ze nie dają wczesniej obiecanych 3$ ;\) Bez odbioru \:p
Posted by: cromag

Re: Purple Lounge - 17/12/2008 06:20

Kiedys mialem tam zablokowane konto z powodu multialiasow od dzis mam je juz odblokowne.
Wszystko dzieki uprzejmosci pani Anety z supportu, wszystko milo, bezproblemowo i sympatycznie \:\)