Betsson.com [3]

Posted by: Conrad

Betsson.com [3] - 16/02/2007 11:56

Kontynuacja poprzedniego tematu.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 17/02/2007 18:00

Witam,
W każdą sobotę Betsson organizuje kolejny specjalny freeroll tylko dla graczy z Polski.

Nagrody:
Miejsce 1 - bilet o wartości 50 + 5 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 2-10 - bilety o wartości 20 + 2 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 11-20 - bilety o wartości 10 + 1USD na dowolny turniej na Betsson.com


Turnieje startują 20.00
Zapisy do dzisiejszego turnieju już wystartowały 18.30

Do zapisania się do freerola potrzebny jest specjalny ticket, który powinien znaleć się na koncie każdego gracza z Polski \:\)

Pzdr

Milo
------------------------------------------------
2 ticket'y na EPT tylko dla Polaków!
Wykorzystaj swoją szanse i zagraj o 2 000 000 PLN!!
Posted by: limpus123

Re: Betsson.com [3] - 17/02/2007 21:52

kurde 2 miejsce..
na all inie doszla 5 na riverze kolesiowi i po zawodach
Posted by: Piotrek6660

Re: Betsson.com [3] - 17/02/2007 23:02

Pochwale sie \:p ze znow wygralem troche kaski dzieki ticketowi 20 $ wywalczonego w polskim freerollu Betssona. Tym razem zagralem 10 tys $ gwarantowane(ostatecznie pula 17 tys $).430 osob unlimited rebuy przez pierwsza godzine i 1 x addon opcjonalnie po 1 godzinie. Od 50 miejsca platne. Ostatecznie zajolem 30 miejsce za co wpadlo
120 $ \:\) Nie jest to oczywiscie kwota powalajaca ale dzieki ticketom Betssona mozna sobie z przyjemnoscia pograc w porzadnych
turniejach \:\)
Posted by: koszałek

Re: Betsson.com [3] - 17/02/2007 23:19

Gratulacje
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 17/02/2007 23:21

Chwalipięta :PP

p.s. Gratz \:\)
Posted by: MATTAT

Re: Betsson.com [3] - 17/02/2007 23:39

abram3004 czytalem Go dziś 2h w archiwum;]masz tą pisownie swoją:D główka może odpaść...

HAHAHAAHAHAH
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 17/02/2007 23:48

Originally Posted By: MATTAT
abram3004 czytalem Go dziś 2h w archiwum;]masz tą pisownie swoją:D główka może odpaść...

HAHAHAAHAHAH


historia z oszustwem Betssona ;> ??
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 18/02/2007 08:16

Ładnie, ticket za wczorajsza lige juz dopisany.
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 18/02/2007 08:16

Znaczy sie zaq turneij dla Polaków
Posted by: limpus123

Re: Betsson.com [3] - 18/02/2007 11:56

Originally Posted By: Bebok
Znaczy sie zaq turneij dla Polaków

potwierdzam
Posted by: rozmus

Re: Betsson.com [3] - 19/02/2007 08:44

Betsson.com - mam takie pytanie do Ciebie. Posiadam konto u Was, korzystalem kiedys z jakies tam promocji (male wazne z jakiej) wplacalem chyba nawet dwa razy kase z mb. Teraz chce wplacic kase z mbanku, za pomoca mtransfer czy jakos tak ;-)
I tutaj moje pytanie...
Podam najlepiej przyklad, konto w betsson.com jest na nastepujace dane
Jan Kowalski
Morska 2
00-100 Warszawa

a dane z mbanku takie
Marcin Nowak
Morska 2
00-100 Warszawa

Czy bede mial problemy z wplaceniem badz z ewentualnym wyplaceniem pieniedzy ?
Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam
Posted by: muppet

Re: Betsson.com [3] - 19/02/2007 12:44

A za turniej 'turbo' sprzed 2 tygodni ciagle niedopisane ;\)
Obiecane-niedopisane. Co zrobic ;\)
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 19/02/2007 13:45

Milo napisal mi w sobote ze powinno byc w ciagu 1-2 dni dopisane .


rozmus a ty nie bedziesz mial zadnych problemow. Wybierasz wplate przelewem, mtransfer wpisujesz kwote i odsyla cie na strone mbank. logujesz sie tam jest wszystko wyplenione wpisujesz tylko kwote dajesz dalej haslo jednorazowe zakoncz i strona autommatycznie wraca n as trone przelewy24 czy cos cos tam jsie jesze klika (dalej czy zakoncz) i koniec. po jakis 30 minutach masz kase na koncie
Posted by: rozmus

Re: Betsson.com [3] - 19/02/2007 13:50

Chodzi po prostu o to ze imie i nazwisko ktore jest na koncie bankowym nie jest takie samo jak na koncie w betssonie i czy nie bedzie problemow ? Oczywiscie z tego konta nigdy pieniedze nie byly wplacane na inne konto betssona.
Pozdrawiam
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 19/02/2007 13:53

Dlaczego mialby by byc problemy. mozesz wplacic kase z dowolengo konta a oni normalnie dopisza do twojego bo przeciez zeby tam wplacic to musisz byc tam w danej chwili zalogowany
Posted by: rozmus

Re: Betsson.com [3] - 19/02/2007 14:49

No ok, a jak potem z wyplata ?
Prosze jendak o odpowiedz fachowca tj betsson.com gdyz nie chce miec nie potrzebnie nie przyjemnosci.
Pozdrawiam
Posted by: żyła

Re: Betsson.com [3] - 19/02/2007 22:44

Originally Posted By: rozmus
No ok, a jak potem z wyplata ?
Prosze jendak o odpowiedz fachowca tj betsson.com gdyz nie chce miec nie potrzebnie nie przyjemnosci.
Pozdrawiam

Raczej w kazdej szanujacej sie firmie wyplata idzie na te same dane,jak dlamnie to jest oczywiste.Rownie dobrze moglbys sobie zalozyc konto na inna osobe w celu bonusu a pozniej przelac pieniadze na swoje konto,wiec taka wyplata raczej nie wchodzi w gre.
Posted by: rozmus

Re: Betsson.com [3] - 20/02/2007 10:42

żyła ale ja konto juz mam chyba od pol roku u nich i na nie chce wplacic.
Wplacalem do nich juz dwa razy z mb.
Nie zamierzam teraz brac udzialu w zadnej z promocji.
Konto bankowe jest na osobe ktora NIE MA konta w betssonie.
Tak wlasnie sadzilem ze moga byc problemy, ale chcialem sie upewnic liczylem na to ze moze nie bedzie.
Nadal czekam na odpowiedz od uzytkownika betsson.com
Pozdrawiam
Posted by: asghan

Re: Betsson.com [3] - 20/02/2007 10:45

no to chyba lepiej zebys napisal do supportu bo Milo roznie tu zaglada i mozesz sobie poczekac
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 20/02/2007 11:00

Originally Posted By: rozmus
Nadal czekam na odpowiedz od uzytkownika betsson.com
Pozdrawiam


Rozmus na cholerę Ci odpowiedź supportu?
sprawa jest prosta, jeśli wpłacasz przez moneybookers możesz wypłacić tylko na moneybookers, jeśli przelewem z konta możesz wypłacić tylko na konto, więc jeśli Twoja ostatnia wpłata będzie przelewem będziesz musiał wypłacić przelewem. Lepiej zasil moneybookers i nie kombinuj.
Pozdrawiam
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 20/02/2007 11:01

betsson jest pod tym względem dosć rygorystyczny, i ogranicza w ten sposób przekazywanie kasy za ich pośrednictwem na inne konta
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 20/02/2007 14:23

Originally Posted By: rozmus

Konto bankowe jest na osobe ktora NIE MA konta w betssonie.
Tak wlasnie sadzilem ze moga byc problemy, ale chcialem sie upewnic liczylem na to ze moze nie bedzie.
Pozdrawiam

Witam,
Jeśli chcesz uniknąć kłopotów, zdecydowanie sugeruję, żebyś wpłatę zrobił z konta, które należy do Ciebie.
W innym przypadku mogą pojawić się problemy.

pzdr
Milo
Posted by: rozmus

Re: Betsson.com [3] - 20/02/2007 16:13

Tak myslalem.
Dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam

P.S. gregorovius - Twoje nerwy tutaj naprawde nie byly potrzebne.
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 20/02/2007 17:10

Originally Posted By: rozmus
Tak myslalem.
P.S. gregorovius - Twoje nerwy tutaj naprawde nie byly potrzebne.


jakie kurcze nerwy? to moje słownictwo nie nerwy, jeśli Cię uraziłem to sorry, mam niestety chamstwo we krwi, a próbowałem udzielić Ci rzeczowej i konkretnej odpowiedzi
pozdrawiam
Posted by: stingus

Re: Betsson.com [3] - 20/02/2007 18:02

Originally Posted By: gregorovius
Originally Posted By: rozmus
Nadal czekam na odpowiedz od uzytkownika betsson.com
Pozdrawiam


Rozmus na cholerę Ci odpowiedź supportu?
sprawa jest prosta, jeśli wpłacasz przez moneybookers możesz wypłacić tylko na moneybookers, jeśli przelewem z konta możesz wypłacić tylko na konto, więc jeśli Twoja ostatnia wpłata będzie przelewem będziesz musiał wypłacić przelewem. Lepiej zasil moneybookers i nie kombinuj.

guzik prawda ja przelewem wplacalem raz na poczatku a teraz to uzywam betsson do wyplaty kasy z netellera. Wplacam przez netellera gra za czesc kwoty i robie wyplate na konto i po dwoch dniach kasa na koncie \:\)
Pozdrawiam
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 20/02/2007 20:27

Originally Posted By: stingus
guzik prawda ja przelewem wplacalem raz na poczatku a teraz to uzywam betsson do wyplaty kasy z netellera. Wplacam przez netellera gra za czesc kwoty i robie wyplate na konto i po dwoch dniach kasa na koncie \:\)
Pozdrawiam
[/quote]

teraz też dowolnie wpłacam i wyplacam, ale najpierw musiałem zrealizować wpłaty i wypłaty przez użyte uprzednio kanały płatności, czyli jeśli nie robił jeszcze wypłaty na konto a tak wpłaci w ten sposób będzie najpierw musiał wypłacić, przynajmniej ja tak miałem \:\)
pozdr
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 21/02/2007 05:55

Ticket za turbo lige z przed dwoch tygodni nareszcie dopisany \:\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 24/02/2007 14:39

Witam,

Jak w każdą sobotę, dzisiaj także Betsson organizuje specjalny freeroll tylko dla graczy z Polski.

Nagrody:
Miejsce 1 - bilet o wartości 50 + 5 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 2-10 - bilety o wartości 20 + 2 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 11-20 - bilety o wartości 10 + 1USD na dowolny turniej na Betsson.com


Turnieje startują 20.00
Zapisy do dzisiejszego turnieju już wystartowały 18.30

Do zapisania się do freerola potrzebny jest specjalny ticket, który powinien znaleć się na koncie każdego gracza z Polski

Pzdr

Milo
------------------------------------------------
2 ticket'y na EPT tylko dla Polaków!
Wykorzystaj swoją szanse i zagraj o 2 000 000 PLN
Posted by: MATTAT

Re: Betsson.com [3] - 24/02/2007 14:54

Originally Posted By: Betsson.com
Witam,

Jak w każdą sobotę, dzisiaj także Betsson organizuje specjalny freeroll tylko dla graczy z Polski.

Nagrody:
Miejsce 1 - bilet o wartości 50 + 5 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 2-10 - bilety o wartości 20 + 2 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 11-20 - bilety o wartości 10 + 1USD na dowolny turniej na Betsson.com


Turnieje startują 20.00
Zapisy do dzisiejszego turnieju już wystartowały 18.30

Do zapisania się do freerola potrzebny jest specjalny ticket, który powinien znaleć się na koncie każdego gracza z Polski

Pzdr

Milo
------------------------------------------------
2 ticket'y na EPT tylko dla Polaków!
Wykorzystaj swoją szanse i zagraj o 2 000 000 PLN




w jakiej zakładce znajde ten turneij?
Posted by: 1raul1

Re: Betsson.com [3] - 24/02/2007 14:56

W zakldace All napewno znajdziesz \:\)
Posted by: yarek..

Re: Betsson.com [3] - 24/02/2007 17:56

wszystkie
Posted by: MATTAT

Re: Betsson.com [3] - 24/02/2007 22:28

2 miesce tylko dla polakow;0
Posted by: MATTAT

Re: Betsson.com [3] - 24/02/2007 23:56

Originally Posted By: MATTAT
2 miesce tylko dla polakow;0



eee myślaęm ze 1 i 2 miesce to tiket 50+5:( ale d... liderem byłem
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 25/02/2007 21:58

Milo, oprócz koszulki wisiscie mi 10 $, kilka minut temu rozłączyło mnie kilkukrotnie mimo iż miałem stałe połaczenie z netem, to bardzo nie fair i nie odpuszcze, bez ticketa się nie obędzie, szczegóły na priv
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 26/02/2007 15:17

no cóż, odszczekuję swoje wczorajsze żale, sprawdziłem dzisiaj u dostawcy netu i miał wczoraj w tych godzinach problemy z dostawą netu \:\( cholera jasna \:\)
przepraszam za oszczerstwa \:\)
Posted by: matti64

Re: Betsson.com [3] - 26/02/2007 22:11

juz chyba nie zagram na betssonie
Posted by: matti64

Re: Betsson.com [3] - 26/02/2007 22:13

przynajmniej w najblizszym czasie \:\(
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 26/02/2007 22:40

Niby dlaczego?
Ja np dzis przegralemw w sumie 400 zeta... 3 razy przegrywajac all in. raz mnie skosilo AA, raz KK a raz koles mial fuksa z kolorem, ale wcale nie mam zamiaru sie lamac:). Mam jeszcze dwa dni zeby wyrobic jeszce 100 puinktow do upragnionego 1000 ;]
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 27/02/2007 10:15

Widze ze zmienily sie zasady przyznawania punktow. kiedys bylo 0,7 punkta za kazdy 1$ rake'a a teraz przy tym samym rake jest 1 punkt
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 01/03/2007 17:15

Witam,
Zakonczył się pierwszy etap walki o EPT. Punkty zebrane - czas na turnieje:)

Turniej kwalifikacyjny dla graczy, którzy zebrali ponad 1000PG w lutym odbędzie się w piątek o godzinie 19.00
Rejestracja możliwa będzie na 8 godzin przed i zamknięta zostanie 5 minut przed rozpoczęciem turnieju.
Do rejestracji w turnieju potrzebny będzie specjalny bilet, który powinien znaleźć się na kontach graczy najpóźniej jutro rano.
W turnieju tym do wygrania będzie 1 wejściówka to Turnieju Finałowego na 5 graczy biorących udział w grze.

Stack początkowy ustalony został na $2500, a poziomy blindów zmieniać się będą co 15 minut.
Prawo do udziału w tym turnieju zdobyło 127 graczy

Turniej Finałowy odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00
Rejestracja możliwa będzie na 8 godzin przed a zamknięta zostanie 5 minut przed rozpoczęciem turnieju.
Do rejestracji w turnieju potrzebny będzie specjalny bilet, który powinien znaleźć się na kontach graczy najpóźniej w sobotę rano.
Stack początkowy ustalony został na $2500, a poziomy blindów zmieniać się będą co 15 minut.


Stawka niebagatelna - dwa pakiety o wartości ponad $6000 kazdy.Zapowiada się ciekawa walka.
I mamy nadzieję ze EPT wygra gracz z Polski grający w barwach betssona \:\)

pzdr
Milo
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 01/03/2007 18:41

Originally Posted By: Betsson.com
Witam,
Zakonczył się pierwszy etap walki o EPT. Punkty zebrane - czas na turnieje:)

Turniej kwalifikacyjny dla graczy, którzy zebrali ponad 1000PG w lutym odbędzie się w piątek o godzinie 19.00
Rejestracja możliwa będzie na 8 godzin przed i zamknięta zostanie 5 minut przed rozpoczęciem turnieju.
Do rejestracji w turnieju potrzebny będzie specjalny bilet, który powinien znaleźć się na kontach graczy najpóźniej jutro rano.
W turnieju tym do wygrania będzie 1 wejściówka to Turnieju Finałowego na 5 graczy biorących udział w grze.

Stack początkowy ustalony został na $2500, a poziomy blindów zmieniać się będą co 15 minut.
Prawo do udziału w tym turnieju zdobyło 127 graczy

pzdr
Milo


ja wyrobilem spokojnie ponad 1000 PG, ticketa jeszcze nie mam, ale czy to oznacza ze dostane? <jupi>
wlasnie odpadam z satelity do ept wiec moze cos sie uda, zwlaszcza ze w sobote mam urodziny, prezent do ept jak znalazl
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 01/03/2007 20:19

127 osob czyli 26 ticketow do sobotniego turnieju. Milo, mam tylko takie pytanie, czy moglbys ujawnic ile osob wyrobilo punkty na bezposredni wstep do sobotniego turnieju ??Jestem ciekawy jak duza konkurencja.
Ja mam wytyrobione na ta jutrzejsz tez:) mam nadzieje ze 26 miejsce uda sie jakos wytargac:P
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 01/03/2007 23:29

Witam,
Tickety powinny byc już na Waszych kontach.
Jeśli ktoś nie ma - proszę o kontakt.
Nie sądze zeby w satelitce wzieło udział 120 graczy - duża cześć z nich to nasi stali gracze, ktorzy w każdym miesiącu mają ponad 1000 PG i część z nich nie jest zainteresowana EPT.
Wiem o tym, bo namawialem ich na zrobienie 5000 PG \:\)
Frekwencja w finale niech bedzie niespodzianką.
pzdr
Milo
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 02/03/2007 07:21

Eh ciekawe ;\)
W takim razei zakladajac ze weźmie udział w satelitce z roznych powodow tylko 80 osob. 16 przechodzi dalej. Moim zdaniem w glównym turneiju nie bedziee wecej niz 20 osób \:D

Bo skoro tak malo Polakow wyrabia 1000 punktow to 5000.... bardzo nieliczni.

Wiec szanse sa:).
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 02/03/2007 17:15

Wypas pół godziny do rozpoczecia turnieju i tylko 27 osób:)
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 02/03/2007 18:57

Juz po EPT \:p ...

Najpier moje secik 333 rozbił mi sie o strita 34567 (koles mial 67) i zostalo mi 40 \:\)
Potem odbilem sie do 1100 \:D i przegrajac majac na reku 88 i 8 na flopie.... ale koles mial KK i tez mu K przyszlo :/
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 02/03/2007 20:03

Cóż grałem dzisiaj w elimancjach do wawy i tu wiadmość do kino:
gwarantuję Ci że to co mówiłeś do Zidziante że może spokojnie iść to słuszne słowa, jeśli będzie trzeba wystąpię na drogę sądową aby unieważnić jego wynik w tym turnieju. Ciekawe jakbyś się czuł gdybyś siedział na początku turnieju z nim i on razem z kolesiem dzięki rozmowom telefonicznym wyżucił cię z turnieju?
Jeśli nie wiesz jak to zastanów się jak czują się Ci którzy w ten sposób odpadli. W kasynie gdyby go na czymś takim dopadli zapłacił by wpisowe i zabraliby wszystko co wygrał i przepraszał na piśmie żeby sprawa w sądzie sie nie skończyła. Dla mnie to skandal jakich mało i nie odpuszcze tego chocby nie wiem co się miało dziać.
Pozdrawiam
Posted by: Bzyku

Re: Betsson.com [3] - 02/03/2007 20:05

A co? Jakaś spółdzielnia była?
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 02/03/2007 20:08

no właśnie na finałowym wyszło oficjalnie na to że była
*** moze strzelić że to możliwe ale jak najbardziej,
*** go mać !!!!
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 02/03/2007 20:11

jedno chłopcom mogę zagwarantować, nawet jeśli któryś z nich wygracałe ept i 1000000 $ to nigdy w życiu go nie zobaczy bo sąd anuluje jego wypłatę, zrobię co w mojej mocy żeby do tego nie doszło, a jestem wystarczająco stary i obeznany w realiach żeby gościa zniszczyć, poza tym oszustow też jest karalne
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 02/03/2007 20:14

Napisze w skrocie bo z wscieklosci literowek co nie miara.
Jeśli jeden z nich wygra całe EPT, to zrobie wszystko żeby nawet tego miliona nie powachal, a do tego gdyby wygral nie obejdzie sie bez sprawy karnej za oszustwo.
Posted by: Bzyku

Re: Betsson.com [3] - 02/03/2007 20:18

To w takim razie najpierw Betsson powinien się nimi zająć
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 02/03/2007 20:39

zaczekam co zrobią, każda POWAŻNA firma powinna ich wywalić, zastrzegam interesu w tym nie mam ponieważ odpadłem jako 9 więc nawet jak ich wywalą to ja na pierwsze 6 sie nie załapię. Wiem że spółdzielnie sie zdarzają ale skoro sami o tym piszą nie mogą zostać bezkarni, wykluczenie to minimum co MUSI ich spotkać.
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 02/03/2007 20:58

A kto oszukiwał ?? Jakie nicki z Betssona ??
Posted by: hbr

Re: Betsson.com [3] - 02/03/2007 21:17

OStatnio grałem sit and go za 10$ to też trafiłem na spółdzielnie, wyglądało to żałośnie, ale taki bylem zdenerwowany, że szok. Zgadzam się z gregoroviusem, jeśli są dowody na spółdzielnie, powinni zostać ukarani wykluczeniem z turnieju. Pozdrawiam.
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 00:14

Wydaje mi sei ze samo wykluczenie z turneju to za mało. Trzeba pamietac ze to nie byle freeroll czy malo wazny turniej tylko walka o warte 20 000 zeta pakiety, na dosc zaawansowanym etapie. Jesli oszukiwali od poczatku to caly turniej zepsuli. pamietajmy ze to ni byl jakis wielo tysiecznik tylko tam gralo 30 osob. WIec jesli siedzac przy jednym stole psuli gre 1/3 zawodnikow.
Posted by: lukabet

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 08:25

witam rowniez bralem udzial w tym turnieju , jestem przekony ze tak bylo wczoraj mnie to tak nie irytowalo (mialem 40 stopni gorzaczki)wiec ledwo kumalem co sie dzieje odpadlm dosc szybko nie wazne ale odpadajac z turnieju zauwazylem jakis rozmowy na czacie main lobby turnieju wtedy nie mnie to nawet nie zastanowila o co chodzi i nawet sie nie przygladalem zbytnio bo mysalem ze zaraz sie przekrece...ale no wlasnie ale gralismy o powazna stawke i oszusci wygrali...
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 09:42

Witam
Bardzo, Panowie, proszę o ostrożne używane słów.
Pierwsze zgłoszenie dotyczące możliwej współpracy wpłyneło jeszcze w trakcie trwania turnieju i dotyczyło graczy z forum mecz.pl - Kino, mimo że sam nic nie pisał, był adresatem pewnych słow, które zaniepokoiły innych graczy.

Wszyscy gracze w tych turnniejach skądś się znają - środowisko pokerowe nie jest jeszcze takie duże, więc trudno uniknąć rozmów.
Rozmowy na czacie, mogą sugerować nieprawidłowości ale nie są dowodem.
Analiza rozdań wczorajszego turnieju nie potwierdziła podejrzeń.
Bardzo poważnie podchodzimy do tych spraw i możecie być pewni, że oszustwa będą surowo karane.
Uwazam ze wczorajsza gra była uczciwa. Trudno uznać, że gracze którzy byli all-in w rozdaniu AK/QQ/AA w jakikolwiek sposób ze sobą współpracowali.

Jeśli ktoś uważa inaczej i ma na to dowody - zapraszam na priva.

I, żeby nie było wątpliwości \:\) - kino zdobył ticket dzięki naprwadę dobrej grze - gratuluję i mam nadzię, że dziś pójdzie Ci równie dobrze \:\)

Pzdr
Milo
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 10:28

Originally Posted By: Betsson.com
Witam
Bardzo, Panowie, proszę o ostrożne używane słów.
Pierwsze zgłoszenie dotyczące możliwej współpracy wpłyneło jeszcze w trakcie trwania turnieju i dotyczyło graczy z forum mecz.pl - Kino, mimo że sam nic nie pisał, był adresatem pewnych słow, które zaniepokoiły innych graczy.

Wszyscy gracze w tych turnniejach skądś się znają - środowisko pokerowe nie jest jeszcze takie duże, więc trudno uniknąć rozmów.
Rozmowy na czacie, mogą sugerować nieprawidłowości ale nie są dowodem.
Analiza rozdań wczorajszego turnieju nie potwierdziła podejrzeń.
Bardzo poważnie podchodzimy do tych spraw i możecie być pewni, że oszustwa będą surowo karane.
Uwazam ze wczorajsza gra była uczciwa. Trudno uznać, że gracze którzy byli all-in w rozdaniu AK/QQ/AA w jakikolwiek sposób ze sobą współpracowali.

Jeśli ktoś uważa inaczej i ma na to dowody - zapraszam na priva.

I, żeby nie było wątpliwości \:\) - kino zdobył ticket dzięki naprwadę dobrej grze - gratuluję i mam nadzię, że dziś pójdzie Ci równie dobrze \:\)

Pzdr
Milo


przepraszam najmocniej ale jeżeli gracze podczas trwania turnieju pozorumiewają się telefonicznie to o czym rozmawiają??? O POGODZIE ??? Milo, wiesz doskonale że nie mam pretensji o rozdanie z AA QQ bo to nie ma nic do rzeczy, chodzi o to co obaj delikwenci napisali na czacie, jeden pisał do drugiego żeby odebrał telefon, jest to moim zdaniem bardzo poważna przesłanka iż podczas trwania turnieju mogło dojść do nadużyć. Jeśli kontaktowali sie od początku to naprawdę mogło zaszkodzić wielu graczom. Żadna firma nie powinna tego tolerować, niezależnie czy w turnieju o 10 $ czy eliminacjach do 1000000 $. To ONI SAMI na oficjalnym czacie sie podłożyli pisząc o gadaniu przez telefon, nie jest to niczyim wymysłem tylko widzianą przez wszystkich sytuacją, jeśli to jest niewystarczające do wyrzucenia ich co najmniej z turnieju to ja serdecznie przepraszam. W każdym razie lepiej żeby nie wygrali żadnego ticketa bo będzie z tego wielki bród.
Pozdrawiam
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 10:32

to nicki obu panów:
Zidziante
Patol 1111
jeśli spotkacie ich przy jednym stoliku, polecam go opuścić
Posted by: pascal123

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 10:58

Originally Posted By: gregorovius
Originally Posted By: Betsson.com
Witam
Bardzo, Panowie, proszę o ostrożne używane słów.
Pierwsze zgłoszenie dotyczące możliwej współpracy wpłyneło jeszcze w trakcie trwania turnieju i dotyczyło graczy z forum mecz.pl - Kino, mimo że sam nic nie pisał, był adresatem pewnych słow, które zaniepokoiły innych graczy.

Wszyscy gracze w tych turnniejach skądś się znają - środowisko pokerowe nie jest jeszcze takie duże, więc trudno uniknąć rozmów.
Rozmowy na czacie, mogą sugerować nieprawidłowości ale nie są dowodem.
Analiza rozdań wczorajszego turnieju nie potwierdziła podejrzeń.
Bardzo poważnie podchodzimy do tych spraw i możecie być pewni, że oszustwa będą surowo karane.
Uwazam ze wczorajsza gra była uczciwa. Trudno uznać, że gracze którzy byli all-in w rozdaniu AK/QQ/AA w jakikolwiek sposób ze sobą współpracowali.

Jeśli ktoś uważa inaczej i ma na to dowody - zapraszam na priva.

I, żeby nie było wątpliwości \:\) - kino zdobył ticket dzięki naprwadę dobrej grze - gratuluję i mam nadzię, że dziś pójdzie Ci równie dobrze \:\)

Pzdr
Milo


przepraszam najmocniej ale jeżeli gracze podczas trwania turnieju pozorumiewają się telefonicznie to o czym rozmawiają??? O POGODZIE ??? Milo, wiesz doskonale że nie mam pretensji o rozdanie z AA QQ bo to nie ma nic do rzeczy, chodzi o to co obaj delikwenci napisali na czacie, jeden pisał do drugiego żeby odebrał telefon, jest to moim zdaniem bardzo poważna przesłanka iż podczas trwania turnieju mogło dojść do nadużyć. Jeśli kontaktowali sie od początku to naprawdę mogło zaszkodzić wielu graczom. Żadna firma nie powinna tego tolerować, niezależnie czy w turnieju o 10 $ czy eliminacjach do 1000000 $. To ONI SAMI na oficjalnym czacie sie podłożyli pisząc o gadaniu przez telefon, nie jest to niczyim wymysłem tylko widzianą przez wszystkich sytuacją, jeśli to jest niewystarczające do wyrzucenia ich co najmniej z turnieju to ja serdecznie przepraszam. W każdym razie lepiej żeby nie wygrali żadnego ticketa bo będzie z tego wielki bród.
Pozdrawiam


\:D to znaczy ze gracze jak sie znają, i jak w turnieju przerzuci ich na jeden stolik to mają wyjść ? ciekawa teoria
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 11:06

Gregorius,
Wszystko zostało sprawdzone.
Gracze Ci spotkali się dopiero na finałowym stoliku.
Zapis rozdań nie wskazuje na współpracę - a uwierz mi, że jeśli któś współpracuje, to znając karty mażna bardzo łatwo to udowodnić.
I żeby nie było wątpliwości - to nie ja o tym decyduje - nie mam oczywiscie wglądu w takie dane. Takie podejrzenia sprawdzaja ludzie, którzy się na tym znają i niejedno oszustwo wykryli.
W tym turnieju gra była fair.
Również turniej finałowy zostanie dokładnie sprawdzony, więc
wszysy gracze biorący w nim udziła moga być spokojni.
Jestem pewny, że dzisiejszy turniej wygraja gracze najlepsi \:\)

Na koniec, zeby pokazać Ci, że są rózne punkty widzenia, powiem, że graczem, który sprowokowal pierwszy "protest" byłeś ty ...
Podejrzenia były nieusazadnione i pewinie nawet nie byłeś tego świadomy, a jednak ktos pomyslał, że mozesz oszukiwać ...

Proponuje ostudzić emocje. Wiem ze stawka była wysoka...

pzdr

Milo
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 11:17

Domyślam się nawet w jakiej sytuacji były podejrzenia \:\)
Pewnie gratulacje dla kino że wyeliminował delikwenta go bolały i to zgłosił \:\)
Wracając do powyższej sytuacji, jeśli spotkali się dopiero na finałowym to przekrętów wcześniej nie było, ale sam przyznasz że można się poczuć "nieswojo" gdy nagle czytasz na czacie jak jeden pisze do drugiego żeby odebrał telefon.
Skoro wszystko zostało sprawdzone zakończmy ten temat.
Pozdrawiam.
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 11:19

Originally Posted By: pascal123

\:D to znaczy ze gracze jak sie znają, i jak w turnieju przerzuci ich na jeden stolik to mają wyjść ? ciekawa teoria


oprócz szkoły kabaretu zapisz się jeszcze do szkoły cytowania
Posted by: pascal123

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 11:21

Originally Posted By: gregorovius
Originally Posted By: pascal123

\:D to znaczy ze gracze jak sie znają, i jak w turnieju przerzuci ich na jeden stolik to mają wyjść ? ciekawa teoria


oprócz szkoły kabaretu zapisz się jeszcze do szkoły cytowania


kolejny udający ynelygenta zwolennik pisu ;d

widze ze tez atakujesz nieistniejący układ \:D
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 11:26

Nie cierpię pisu jak wielu w tym kraju, zerknij proszę na swoją poprzednią wiadomość, dzięki nieumiejętnemu zacytowaniu zajęła pół strony. Temat brzmi betsson a nie kwazi czat więc bez złośliwości i odbioru.
Posted by: lukabet

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 12:18

tak sobie mysle teraz - co by tu powiedziec obojetnie czy gadali ze soba czy tez nie, to mozna bylo z nimi wygrac, kart oni nie rozdawalil... moze next time
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 12:20

Originally Posted By: gregorovius
ale sam przyznasz że można się poczuć "nieswojo" gdy nagle czytasz na czacie jak jeden pisze do drugiego żeby odebrał telefon.

Uważam, że Twoje obawy były uzasadnione. Dlatego zostało to sprawdzone.
I przyznaje że prosba o kontalt na gg to, delikatnie mowiąc , bardzo nieroztropne zachowanie nawet jeśli nie stały za nim złe intencje.
Gracz dostał ostrzeżenie.
Myślę, że temat możemy zamknąć.

Finał dziś o 19. Trzymajcie kciuki za kino - to Wasz człowiek.
Może jak wygra 100 000$ to o Was nie zapomni \:\)

pzdr
Milo
Posted by: RRadziu31

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 13:29

Może jak wygra 100 000$ to o Was nie zapomni \:\)

Buhahahahahha
Posted by: bkbk

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 15:15

dziwna sprawa, wyrabialem bonusa na pokerze, byla to juz koncowka i dzisiaj mialem skonczyc, o godz 15:30 patrzalem i pisalo ze zostalo 7 godzin na wyrobienie bonusa a teraz patrze godz 16:00 i pisze "data ważności minęła" troche to niepowazne nie?
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 16:58

Originally Posted By: bakubak
dziwna sprawa, wyrabialem bonusa na pokerze, byla to juz koncowka i dzisiaj mialem skonczyc, o godz 15:30 patrzalem i pisalo ze zostalo 7 godzin na wyrobienie bonusa a teraz patrze godz 16:00 i pisze "data ważności minęła"


Wyslij mi login na prv - załatwimy \:\)

pzdr
Milo
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 17:05

Witam,
Jak w każdą sobotę Betsson organizuje kolejny specjalny freeroll tylko dla graczy z Polski.

Nagrody:
Miejsce 1 - bilet o wartości 50 + 5 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 2-10 - bilety o wartości 20 + 2 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 11-20 - bilety o wartości 10 + 1USD na dowolny turniej na Betsson.com


Turnieje startują 20.00
Turniej jest już w lobby - zapisy do turnieju zaczynamy o 18.30

Zapraszam \:\)

pzdr
Milo
Posted by: icky

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 19:16

Witam,
pytanie do betssona - zalozylem konto na betssonie i chcialem zagrac we freerolu "tylko dla Polaków".
Niestety nie mogłem sie do niego zarejestrować - nie wiem, moze nie jestem Polakiem ;] W lobby turnieju było coś takiego "turniej jest tylko dla wlascicieli wejsciowki" i przycisk do rejestracji nieaktywny. Czy trzeba spelniac jeszcze jakies dodatkowe wymagania do tego Freerola ?
pzdr
Posted by: Bzyku

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 19:45

Trzeba być chyba zarejestrowanym z polskiej strony (betsson.pl) - może rejestrowałeś się z betsson.com (angielskiej wersji)?
Posted by: icky

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 20:39

tak, rejestrowalem sie z domeny .com.
Hmm, w takim razie delikatnie mówiąc not nice. mam nadzieje ze interwencja u supportu coś da. dzieki za odpowiedź.
Posted by: alfa

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 20:46

kino wielkie gratulacje za walke i powodzenia na EPT w stolicy
Posted by: koszałek

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 20:48

Również gratuluje ;\) Spory kawałek turnieju oglądałem ;\)
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 20:56

tez co chwile patrzylem co sie dzieje w tym turku. Wielkie graty kino
Posted by: lukabet

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 20:57

ja tez oglądałem kino nice job... chociaż miałeś kryzys;] "zachlanski" 1010 na QQ poszedl i sie zaczelo pewnie uciebie nerwowo robic...
pozdrawiam powodzenia w stolicy DAJ IM LEKCJE TAM!!!
i urządź niezłe KINO ;\)
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 21:23

No kino wybaczam Ci te skradzione wczoraj zetony, wykorzystale je dobrze. Zycze powodzenia w lownym , wygraj cokolwiek abys byl szczsliwy.
Powodzenia
Posted by: ajdam

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 21:26

gratulacje

pieknie kolesia wyciagnales z AK
chociaz ja na jego miekscu tez bym chyba wszedl z JA
Posted by: 1raul1

Re: Betsson.com [3] - 03/03/2007 21:41

Jaka bieda ;/

Dwa razy dzisiaj przegralem AA na KK w tym turnieju dla polakow ;/

I ten drugi raz okazala sie definitywny ;/

Zostalo 15 osob a bylem 4 ;/

AA podbicie 33BB, gosico na BB call i flop: 44Q ja bet pot on call Turn: K ja bet 1/2 pot on all in i pokazuje KK RIver: X i odpadlem 15 a juz myslalem ze dociagne do tej 10-siatki i bede mial 20+2$ \:p No ale dobre i te 10+1$ \:\)

Pozdro
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 05/03/2007 11:42

Milo mógłbys wytłumaczyc jak zbiera sie pounkty w pokerze?? tzn chocdzi mi o te nowe punkty ktore sie wymienia na kase potem i co daja lepsze statusy. Ile musi byc w rake'u czy cos na punkty i wogole. Albo ile punktow gracza odpowiada jednemu nowemu punktowi.?? Mozna to jakos przeliczyc?
Posted by: yarek..

Re: Betsson.com [3] - 05/03/2007 12:08

dobre pytanie, podbijam.
ja pograłem troche w pokera bez zakladów i mam jakis zloty status i 54 pkt, za które dają mi 2 Eur albo 2 PLN, jakoś nie mogłem się doczytać, a w przyszłym miesiącu będzie jakaś poczwórna ilość.

przepraszam za ewent. błędy merytoryczne, ale piszę z głowy czyli z niczego, a dostęp do buków mam wyłączony na tym kompie, nie mogę teraz tego zweryfikować.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 06/03/2007 21:36

Witam,
Wciąż czekam na komplet materiałow od naszago działu marketingu.
Nie chciałbym udzieliać Wam złych bądź niejasnych odpowiedzi, a przyznam szczerze, że sam zadałem kilka pytań i czekam na info.
W tym momencie musicie uzbroić się w cierpliwość i wczytać się w to co pojawiło się na naszych stronach.
Jak tylko będę wiedział więcej - dam znać \:\)

Pzdr
Milo
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 06/03/2007 22:12

No ja nic nie kumam. Najpierw pogralem z 20 minut i doliczylo mnie dwa punkty w tym czasie zdobylem jakies 30 punktow gracza.
Potem gralem jeszce sporo zdobwywajac 70 punktow gracza jakies dwa dni temu i nic mi nie dliczylo tych nowych punktow... ciagle mam 2 ....
Posted by: limpus123

Re: Betsson.com [3] - 10/03/2007 18:15

nie moge sie zapisac na ten polski freeroll !
co ja K** z Afganistanu jestem ? \:p
hyh..
Posted by: yarek..

Re: Betsson.com [3] - 10/03/2007 18:21

chyba tak, bo ja się zapisalem tera bez problemu
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 10/03/2007 19:10

Originally Posted By: limpus123
nie moge sie zapisac na ten polski freeroll !
co ja K** z Afganistanu jestem ? \:p
hyh..

Przeważnie są dwa powody:
1. zarejestrowałeś się już po dopisaniu ticketów do freerolla.
2. zarejestrowałeś się z zagranicznej strony i dla systemu jesteś "niepolakiem"
Podaj login na prv to sprawdzę.

pzdr
Milo
Posted by: Bzyku

Re: Betsson.com [3] - 10/03/2007 19:29

Milo, skoro już jesteś - mógłbyś przedstawić jak ma wyglądać turniej masters w naszej lidze (w temacie o tym)? \:\)
Posted by: Bzyku

Re: Betsson.com [3] - 10/03/2007 21:13

Wybacz Gregorovius tego allina.

Gdybym miał konkretniejszą ilość żetonów pewnie bym to puścił, ale będąc na tysięcznym blindzie, mając niecałe 3tys i KK na ręce musiałem sprawdzić \:\)
Posted by: limpus123

Re: Betsson.com [3] - 11/03/2007 08:58

Originally Posted By: Betsson.com
Originally Posted By: limpus123
nie moge sie zapisac na ten polski freeroll !
co ja K** z Afganistanu jestem ? \:p
hyh..

Przeważnie są dwa powody:
1. zarejestrowałeś się już po dopisaniu ticketów do freerolla.
2. zarejestrowałeś się z zagranicznej strony i dla systemu jesteś "niepolakiem"
Podaj login na prv to sprawdzę.

pzdr
Milo


ja widze tylko 1 powod.. chcialem zagrac u dziewczyny a ona ma inne ip i nieumialem sie zarejestrowac.
Tamte pkt odpadaja bo gralem juz z 4 razy w tym turnieju.
pozdro
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 11/03/2007 12:03

Originally Posted By: Bzyku
Wybacz Gregorovius tego allina.

Gdybym miał konkretniejszą ilość żetonów pewnie bym to puścił, ale będąc na tysięcznym blindzie, mając niecałe 3tys i KK na ręce musiałem sprawdzić \:\)


nie ma sprawy, mnie i tak nie było \:\)
to żonę mi wykończyłeś, była wściekła, smsa jakiego mi przysłała nie zacytuję \:D
Posted by: Bzyku

Re: Betsson.com [3] - 11/03/2007 12:21



Możesz ją pocieszyć, że tego ticketa i tak przegrałem po wałku na riverze ;\)
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 11/03/2007 20:28

Originally Posted By: Bzyku


Możesz ją pocieszyć, że tego ticketa i tak przegrałem po wałku na riverze ;\)


powiedziała żebyś spadał \:\)
ale chyba się ucieszyła \:D
poozdrówka
Posted by: gryczas

Re: Betsson.com [3] - 17/03/2007 14:58

mam problem, nie moge zagrac w pokera na swoim koncie na betsson, a konkretnie nie moge uruchomic pokerowego softa (ani w przegladarce ani przez klienta) bedac zalogowanym na stronie na swoim koncie. Jednak ze swojego komputera MOGE zalogowac sie na czyjes konto i uruchomic soft, wiec nie jest to kwestia javy ani komputera. Prosze o pomoc.
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 17/03/2007 15:33

Ewidentnie wpisujesz zly login i haslo \:\)
pewnie w przegladarce masz zapamietane, a w sofcie źle wpisujesz:)
Posted by: gryczas

Re: Betsson.com [3] - 17/03/2007 17:13

nie wpisuje zlego ani loginu ani hasla i tlumacze ze MOGE zalogowac sie na strone, ale nie moge odpalic pokera ani przez jave ani przez klienta BEDAC ZALOGOWANYM na swoim koncie. Kiedy zaloguje sie na inne konto moge odpalic pokera bez problemu. Milo jesli mozesz mi pomoc to bede wdzieczny. Jak cos to moge przeslac Ci dane na priva
Posted by: Oli2424

Re: Betsson.com [3] - 17/03/2007 22:05

Mam pytanie ticket idzie zamienić na kase na zakłady ???
Posted by: nas2kanY

Re: Betsson.com [3] - 17/03/2007 22:14

Ja rowniez mam pytanie.. kiedy owy bilet sie pojawia? ma jakąs ważność?
Posted by: hbr

Re: Betsson.com [3] - 17/03/2007 23:05

POjawi sie w poniedzialek i nie mozna zamienic na kase na zaklady. Pozdrawiam.
Posted by: Piotrek6660

Re: Betsson.com [3] - 18/03/2007 16:50

u mnie po raz pierwszy ticket pojawil sie juz w niedziele \:\)
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 18/03/2007 18:43

Milo czy jest szansa ze doczekamy sie jakis jasnych informacji o tych nowych punktach w Betsson ? Jak sie je zbiera, tzn ile za co. ?
Posted by: matti64

Re: Betsson.com [3] - 24/03/2007 20:51

Czy jest dzisiaj ten freeroll dla polakow???
Bo jeszcze niemam na koncie wejsciowki do niego \:\(
Posted by: buszmen

Re: Betsson.com [3] - 24/03/2007 21:00

no właśnie...
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 24/03/2007 21:29

Ja mam od srody wejsciowke wiec na bank jest
Posted by: foxfire

Re: Betsson.com [3] - 24/03/2007 23:16

a mnie zastanawia dlaczego ja jej nie mam. Co tydzień była, a teraz lipa... jestem zawiedziona \:\(
Posted by: MATTAT

Re: Betsson.com [3] - 24/03/2007 23:26

Originally Posted By: foxfire
a mnie zastanawia dlaczego ja jej nie mam. Co tydzień była, a teraz lipa... jestem zawiedziona \:\(



Też sprawdzam a tam dupa (free) juz jest widoczny w poker romie \:\( \:\(
Posted by: orpelek

Re: Betsson.com [3] - 24/03/2007 23:31

U mnie też lipa...
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 24/03/2007 23:43

Moze postanowili dawac tylko tym co sa aktywni. W sensie graja na kase. \:\) Gsdyby tak bylo to nawet bym sie ucieszył \:p

bylo by duzo latoiej o tickety:)
Posted by: buszmen

Re: Betsson.com [3] - 25/03/2007 00:01

no zesrali, ja tam gram regularnie w Betsson od zimy, a tez nie mam biletu. I troche mnie to wnerwia.
Posted by: buszmen

Re: Betsson.com [3] - 25/03/2007 00:02

w ogóle, to przenikliwość umysłu i inteligencje masz niesamowitą - pozazdrościć, brak słów.
Posted by: foxfire

Re: Betsson.com [3] - 25/03/2007 00:02

Nawet jeżeli tak postanowili, to uważam, że każda szanująca się firma powinna o tym poinformować, wtedy można coś działać, żeby dostać ticketa.
Napisałam do nich maila, może odpiszą co jest grane, a jak nie to Betsson ma u mnie DUŻEGO minusa \:\(
Posted by: Krupier

Re: Betsson.com [3] - 25/03/2007 00:05

Buahaha to sie betsson popisal :D, liga tez juz dwa tygodnie sie skonczyla a za masters kasy nie ma.
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 25/03/2007 00:11

oopss ja tez nie mam .... wydawalo mi sie ze mam bo od srody wisi jakis ticket. znaczy widze go jak sie zaloguje na stronce i dam moje trunieje ale teraz jak wszelem to w lobby nie mam strzaleczki ....
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [3] - 25/03/2007 00:21

u mnie też brak ticketa na freeroll (zawsze był). Kasy za turniej maasters też brak (turniej rozegrany 14 marca)
NO COMENTS...
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 25/03/2007 00:36

A jak jest sonda to wszystkim się betsson podoba :D:D:D
To powoli zaczyna być skandaliczne, zero informacji, na jakiekolwiek pytania brak odpowiedzi, w końcu mają tego przedstawiciela na Polskę, czy nie mają?
Niestety to Milo daje ciała, nikt inny, z przykrością należy to przyznać \:\(
Z zawodu jestem handlowcem i nie potrafię zrozumieć jak można tak zwalić wizerunek firmy ???
Wracając do masters, skoro ma być pula nagród, to powinna być praktycznie najpóźniej dzień po turnieju do dyspozycji graczy, nikt sie nie awanturował, wszyscy cierpliwie czekali, ale ile można ..... czekać ???
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 25/03/2007 00:37

Chyba nikt ticketa nie dostal. Znaczy przynajmniej takeigo jak trzeba.. bo rejstracja otwarta od 7 minut i 0 osob zarejsrowanych.

Ja przypuszczam ze akurat tym razem to nie wina Betsson tylko Ongame...
Posted by: ajdam

Re: Betsson.com [3] - 25/03/2007 00:40

Ale czego wy chcecie? zeby betsson wydelegowal przedstawiciela na mecz.pl? za male forum...


chociaz z drugiej strony w ligach regionalnych jest podobnie, sukno i karty jada po miesiac
Posted by: ajdam

Re: Betsson.com [3] - 25/03/2007 00:40

a ticketa tez nie mam \:\( a akurat bym zagral
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 25/03/2007 00:44

Originally Posted By: "Milo na pokerzysta.pl"
Witam,
Ponieważ Ongame miał problemy z przypisaniem ticketów, turnije Cash Back Weekly został odwołany.
Nie wiem w tym momecnie jak sprawa tego turnieju zostanie rozwiązana.
Kłopoty dotkneły także dwa inne turniej, które dziś organizowałiśmy - min. nie odbędzie się również Freeroll tylko dla Polaków.
Zapewniam Was, ze nie jest to wina Betssona - co pewnie i tak nie ma dla Was żadnego znaczenia ...

Pozdrawiam
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 25/03/2007 00:45

Jest człowiek odpowiedzialny za promocję firmy, za udzielanie informacji o jej działaniach, i można oczekiwać że będzie wykonywał swoją robotę. Jeśli są problemy z dopisaniem kasy, chcę o tym wiedzieć, milczenie w tym temacie nie pomaga. Pisał że kasa będzie środa, czwartek, więc tego oczekuję. Chyba cudów nikt nie wymaga?
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 25/03/2007 00:46

Wiyam
Widzę, że Bebok mnie ubiegł ...

Wiec już wszystko wiadomo
Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu obejdzie się bez problemów.

pzdr
Milo
Posted by: SJS

Re: Betsson.com [3] - 27/03/2007 01:23

Jeżeli wpłacę kase z moneybookers do betssona nie korzystając z żadnych bonusów itp. muszę zrobić jakiś obrót przed wypłatą?.
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 27/03/2007 01:33

Nie.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 28/03/2007 22:01

WItam,
Od jakiegoś czasu działa na betssonie LiveChat, obsługiwany również po polsku.
Większość spraw związanych z funkcjonowaniem serwisu, wpłatami i wypłatami możecie szybko i sprawnie załatwić właśnie tą drogą \:\)

pzdr
Milo
Posted by: 1raul1

Re: Betsson.com [3] - 02/04/2007 00:49

Wchodze na konto a tam 5+0.5$ ticket :)To chyba nie za wczorajszy turniej bo odpadlem 30 chyba ze daja 5+0.5$ za miejsc od 20 do 30 \:\)
Posted by: 1raul1

Re: Betsson.com [3] - 02/04/2007 01:00

Wygrałem 5 osobwego sitago i 17,5$ za free \:\)

Elegancko \:D
Posted by: hbr

Re: Betsson.com [3] - 02/04/2007 01:04

Czemu ja nie mam takich niespodzianek \:\)
Posted by: foxfire

Re: Betsson.com [3] - 09/04/2007 18:12

Czy dopisali wam już tickety z sobotniego freerolla dla Polaków? Ja nie mam, mam nadzieję, że to jest spowodowane tylko przez to, że support również świętuje ;\)
Posted by: foxfire

Re: Betsson.com [3] - 09/04/2007 18:19

Czy dopisali wam już tickety z sobotniego freerolla dla Polaków? Ja nie mam, mam nadzieję, że to jest spowodowane tylko przez to, że support również świętuje ;\)
Posted by: 1raul1

Re: Betsson.com [3] - 09/04/2007 18:55

Ja to samo a juz poniedzialek ;]
Posted by: weed

Re: Betsson.com [3] - 09/04/2007 23:52

Originally Posted By: foxfire
Czy dopisali wam już tickety z sobotniego freerolla dla Polaków? Ja nie mam, mam nadzieję, że to jest spowodowane tylko przez to, że support również świętuje ;\)


to samo, takze spokojnie trzeba poczekac \:\)
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [3] - 10/04/2007 00:57

ja nawet nie sprawdzam - po prostu znam betssona \:D

zarkne gdzieś za tydzień. I jeśli "już" będzie, to będzie to miła niespodzianka
Posted by: foxfire

Re: Betsson.com [3] - 10/04/2007 01:34

Originally Posted By: rockeman
ja nawet nie sprawdzam - po prostu znam betssona \:D

zarkne gdzieś za tydzień. I jeśli "już" będzie, to będzie to miła niespodzianka


aż takie złe doświadczenia masz?
Ja jak do tej pory zawsze ticket dostawałam na czas- zwykle w niedziele po południu był, a czasem nawet rano. Tylko teraz lipa, bo mam czas i mogłabym coś zagrać, a tak w tygodniu chyba nie będę miała czasu \:\(
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 10/04/2007 16:59

Witam,

Tickety za freeroll będą prawdopodobnie dopiero dzisiaj.
Są ważne przez miesiąc , więc spokojnie zdążysz je wykorzystać \:\)

pzdr
Milo
___________
Betsson Polska
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [3] - 10/04/2007 17:58

Originally Posted By: foxfire
Originally Posted By: rockeman
ja nawet nie sprawdzam - po prostu znam betssona \:D

zarkne gdzieś za tydzień. I jeśli "już" będzie, to będzie to miła niespodzianka


aż takie złe doświadczenia masz?
Ja jak do tej pory zawsze ticket dostawałam na czas- zwykle w niedziele po południu był, a czasem nawet rano. Tylko teraz lipa, bo mam czas i mogłabym coś zagrać, a tak w tygodniu chyba nie będę miała czasu \:\(


powiem tak: jeszcze sie nie zdarzyło, aby betsson sie nie wywiązał ze swoich obietnic, ale jednocześnie strasznie topornie im to idzie. Mają przyspieszenie jak szachista na wakacjach. Wielokrotnie juz trzeba było czekać az sie wywiążą z zobowiązań. Dlatego ja juz wszelkiej zwłoki z ich strony nie traktuje jako jakiegos nowum - jest to dla mnie normalka na którą jestem jak najbardziej przygotowany \:\)
Posted by: 1raul1

Re: Betsson.com [3] - 10/04/2007 18:08

U mnie wlasnie sie pojawil ticket \:\)

Pozdro
Posted by: loipop

Re: Betsson.com [3] - 10/04/2007 18:10

dobra ludzie swieta byly troche wyrozumialosci...
Posted by: 1raul1

Re: Betsson.com [3] - 10/04/2007 18:29

Ja tam sie nie czepiam \:p Dostalem dodatkowo jeszcze ticketa 5+0.50$ znowu :)Dzieki \:\)


Pozdro
Posted by: foxfire

Re: Betsson.com [3] - 10/04/2007 18:32

Originally Posted By: raul1988
U mnie wlasnie sie pojawil ticket \:\)

Pozdro


ja mam nawet dwa tickety: 20$ i 5$ \:D
Posted by: 1raul1

Re: Betsson.com [3] - 10/04/2007 18:36

No jak pisalem u mnie to samo \:p
Posted by: loipop

Re: Betsson.com [3] - 10/04/2007 19:32

mial ktos z was tak ze robil przelew miedzy kontami z pokera do zakladow i nagle strona sie zawiesila...po odswiezeniu kasy nie bylo ani tu ani tu ? :|
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [3] - 10/04/2007 19:42

Originally Posted By: loipop
mial ktos z was tak ze robil przelew miedzy kontami z pokera do zakladow i nagle strona sie zawiesila...po odswiezeniu kasy nie bylo ani tu ani tu ? :|


...troche wyrozumiałości.... święta były \:D

tak serio to ja takiej sytuacji nie miałem. Za to baaaaardzo często strona betssona mi sie samoczynnie zamyka
Posted by: loipop

Re: Betsson.com [3] - 10/04/2007 20:00

to nie ma nic do swiat. A co do tamtego mojego postu to ''NO'' tak napisalem..bo allegro tez mi nie zaksiegowalo wplaty wiec nie ma sie co dziwic ze tak dlugo.
Posted by: para79

Re: Betsson.com [3] - 14/04/2007 16:14

Witam ja mam pytanie do Betsson dlaczego jako gracz z Polski nie mogę brać udziału w tym turnieju rozgrywanego o godz 20 w sobotę moj nick na Betsson to para79 a na pokoju pokerowym para1979.Pozdrawiam
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 14/04/2007 16:32

Byc moze zarejstrowales sie z niepolskiej stronki. Napisz do supportu, ze jestes Polakiem to powiedza ci co zrobic i od przyszlego tygodnia bedziesz dostawal tickety.
Posted by: m-a-r-c

Re: Betsson.com [3] - 16/04/2007 21:18

Witam,
Nie gralem jeszcze w betsson ale kusi mnie bonus tylko sie zastanawiam jakiej wysokosci depozytu dokonac. Dlatego mam pytanie do osob tam grajacych ile w praktyce moze mi zajac wyrobienie tych 1110 punktow zakladajac ze bede gral na stolach .25/.50FL i wchodzil na flop w ok 20%?
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 16/04/2007 22:25

Witam,

Można tu się posłużyć statystykami:

Maksymalny rake na NL50 wynosi $3 i gracze z tego rozdania dostają za to 3PG
Średnio rozgrywanych jest 50 rozdań na godzinę.
Oglądalność flopa na poziomie 20% oznacza, że w ciągu godziny zobaczysz ok. 10 rozdań, za które otrzymasz maksymalnie 30PG.
Oznacza to, że grając na 4 stoły (chyba rozsądne założenie ..:)) dostajesz maksymalnie 120PG na godzinę.
Czyli uzbieranie 1100 PG zajmnie Ci co najmniej 9,2 godziny \:\)

W praktyce nie wygląda to tak dobrze \:\) Nie za każde rozdanie dostaniesz max ilość PG.
Średni pot na NL50 wynosi $15 i co za tym idzie rake - $1,5 co daje 1,5PG. Przeprowadzając obliczenia jak wyżej, wychodzi, że uzbieranie 1100 PG powinno zajmować średnio ok. 19 godzin gry.

Na stolikach NL50 o połowe krócej \:\)

Tak to wygląda statystycznie - duża ilość rozdań uzasadnie takie podejście do tematu, aczkolwiek doświadczenia pojedyńczych graczy moga byc inne \:\)

pzdr
Milo
--------------
Betsson Polska
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 16/04/2007 22:37

Tyle ze Marc pytał o FL (jak miewam FixLimit, ktorego chyba nei ma w Ongame, chyba ze to to samo co Pot limit) a wtedy punkty licza sie troszek inaczej, bo i sredni pot mniejszy, a i gra sie troszke wolniej toczy(mnije rozdan na godzine), pozatym limity sa nie popularne i ciezko bedzie wbic sie na 4 stoly bo zwykle jest mniej ... \:\)
Posted by: Romus1981

Re: Betsson.com [3] - 17/04/2007 00:06

Stoliki FL oczywiscie, sa oznaczone poprostu jako Limit ;). Sredni pot na tych stawkach to 3$ czyli sredni rake to 0,15$. W sieci OnGame stoliki FL sa dosc popularne wiec problemow z wbiciem sie na kilka stolikow nie bedzie ;).
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 17/04/2007 01:51

Aaaa ...
teraz sobie przypominam ... była tak odmiana TH ... \:\)
:):)
Nie zauważyłem tego FL \:\)

Sam sposób obliczenia ile czasu potrzeba na wyrobienia pozostaje bez zmian.
Tak jak pisał Romus średni pot to $3 czyli średni rake $0,15.
Na cztery stoły - 10*0,15*4 co daje 6 PG na godzinę.
Potrzebujesz ok 186 godzin gry ....

Z ilością stolików nie będzie problemów - np. w tym momencie jest ok 20 pełnych stolików na na stawkach $50FL.

pzdr
Milo
----------------------
Betsson Polska
Posted by: m-a-r-c

Re: Betsson.com [3] - 17/04/2007 17:53

Ze stolikami rzeczywiscie nie ma zadnego problemu, tylko ze problem w tym ze nie lubie grac na wiecej niz 2 stolikach. Ale chyba bede musial zaczac bo pogralem wczoraj ponad 5h i po tym czasie mam na koncie tylko nieco ponad 14pkt, a zeby wyrobic sie w 2 miesiace musze zbierac po 20pkt dziennie;/
Milo, a nie daloby sie tego jakos zalatwic ze moj bonus wynosilby np 60$ i mam 600pkt do zebrania jezeli juz zlozylem pierwszy depozyt ;)?Bo widze ze sie troche przeliczylem ;\)
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 17/04/2007 21:45

p[rzenies sie na 100NL i szybciutko natrzaskasz punkciki
Posted by: Romus1981

Re: Betsson.com [3] - 17/04/2007 22:07

Tak bebok tylko to jest niezgodne z prawidlowym zarzadaniem bankrolem, trafi mu sie czarna seria na wyzszych limitach i papa bonusik i papa pieniazki ktore wplacil \:p
Posted by: Bzyku

Re: Betsson.com [3] - 17/04/2007 22:12

A jeśli ma łupać 186 godzin, to czarna seria przez ten czas na pewno się trafi - to byłby chyba statystyczny cud, gdyby się nie trafiła ;\)
Posted by: m-a-r-c

Re: Betsson.com [3] - 17/04/2007 23:13

Zgadzam sie Bzyku ze czarna seria sie trafi zawsze, ale grajac ostroznie na 2-3 stolach .25/.50FL lub nawet .15/.30FL mozna spokojnie zwiekszac posiadany bankroll tak zeby gdy przyjdzie czarna seria spokojnie ja sobie przeczekac \:\)

Polecam szczegolnie stoly .15/.30FL, tam wiekszosc grajacych wchodzi na flop ponad 50% razy, a zdarzaja sie nawet tacy ktorzy wchodza w 99% \:D Oczywiscie jezeli kogos interesuje zysk osiagany na takich stolach, ale przy wiekszych limitach nie jest juz az tak latwo \:\)
Posted by: Resoviak

Re: Betsson.com [3] - 18/04/2007 03:58

Wygrałem wczoraj 2800 zł na pokerze. Zleciłem wypłatę. Nie wie ktoś ile trzeba czekać na hajs ? Bo czytam temat i widzę że troszkę walą w ch**ja Mam nadzieję że szybko im to pójdzie \:\)
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 18/04/2007 04:09

Ja najczesciej dostaje kase od betssona dwa dni po zleceniu wyplaty. dzien po zleceniiu oni robia przelew a jeszce dzien późnije bank mi to ksieguje.
Posted by: Resoviak

Re: Betsson.com [3] - 18/04/2007 04:10

no to gitarka ale w menu moge ciagle anulowac wyplate tak jakby jej nie zlecili
Posted by: gregorovius

Re: Betsson.com [3] - 18/04/2007 04:48

wypłaty sa szybkie i bezproblemowe, nie zaglądaj za często czy już wypłata jest zlecona bo Cię podkusi jeszcze do jej anulowania i przerżniesz kaskę \:\)
Posted by: Resoviak

Re: Betsson.com [3] - 18/04/2007 05:50

hehe odkułem się na + więc nie ruszam w najbliższym czasie \:\)
Posted by: heineken

Re: Betsson.com [3] - 18/04/2007 23:08

Originally Posted By: Bebok
Ja najczesciej dostaje kase od betssona dwa dni po zleceniu wyplaty. dzien po zleceniiu oni robia przelew a jeszce dzien późnije bank mi to ksieguje.


dlatego warto pomyślec o moneybookers :],jak dla mnie ,taki sposob jest pewnieszy i szybszy ;]
Posted by: mielone

Re: Betsson.com [3] - 18/04/2007 23:11

moneybookers... czy jak wiem czy szybszy... ostatnio czekalem 7dni zeby raczyli wyplacic mi kase... ;x wiec nie wiem czy taki szybszy...
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 07/06/2007 20:15

Witam,
Betsson jako pierwszy internetowej rozrywki wypuścił telewizyjne reklamy skierowane do graczy z Polski \:\)

Można je zobaczyć na Discovery oraz na Youtube \:\)

Zakład: http://www.youtube.com/watch?v=RJbTY9WUnLQ
Pokerzysta: http://www.youtube.com/watch?v=IlnRD_sEbPo
Ruletka: http://www.youtube.com/watch?v=0Fu43kZ4kUw

Są naprawdę niezłe \:\)

Pozrawiam

M.
Betsson Polska
Posted by: Bzyku

Re: Betsson.com [3] - 07/06/2007 21:26

A KRRiT wam się do tyłków za to nie dobierze?
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 08/06/2007 05:59


Kanał Discovery nie podlega pod KRRiT.
Youtube też nie \:\)

pzdr
M.
Betsson Polska
Posted by: ajdam

Re: Betsson.com [3] - 08/06/2007 06:23

z pokerkiem dobra

na egzaminie jak wylosuje pytania tak zrobie, ciekawe czy sie skleja


a ruletki juz nie ma \:\)
Posted by: ola_betrueQQ

Re: Betsson.com [3] - 11/06/2007 16:26

mi nie dopisali ;/
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 16/06/2007 09:18

Nasz freeroll tylko dla Polaków staje się jeszcze lepszy!!!

Teraz 555$ w puli i 35 osób w kasie !!!

Podbijamy stawkę: od najbliższego turnieju pula nagród wyniesie $555, (wypłacane jak dotychczas w ticketach turniejowych) a nagrody zostana rozdzielone na 35 pierwszych graczy.

Startujemy w sobotę o godz. 20.00
Zapisy od 18.30

1 miejsce - 55$
2-3 miejsce - 40$
4-6 miejsce - 30$
7-15 miejsce - 20$
16-25 miejsce - 10$
26-35 miejsce - 5$

Nasz freeroll to najlepszy start do dużych wygranych - wygrane tickety można wykorzystać do gry w turniejach i satelitach organizowanych na betssone.
A jest o co walczyć, bo ostatnio podnieśliśmimy także kwoty gwarantowane w naszych turniejach :

W powracającym cotygodniowym turnieju EU Grand Prix podnosimy kwoty gwarantowane z $40 000 do $50 000 a w Big Deal z $75 000 do $100 000. W wysoce ocenianym comiesięcznym Grand Tournament podnosimy pulę gwarantowaną z $150 000 do $175 000. Gwarantowana wartość naszych turniejów stale będzie rosnąć, tak szybko jak szybko będą dopasowane. Przyłącz się i zobacz jak daleko dojdziemy!

Betsson Polska
Posted by: Logan

Re: Betsson.com [3] - 21/06/2007 19:45

Dostalem maila:

Zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu nie grałeś z nami w pokera i tęsknimy za Tobą! Wróć i weź udział w naszych wspaniałych turniejach, skorzystaj z nowych opcji i fantastycznych kampanii!

Jako prezent z "okazji Twojego powrotu" oferujemy Ci 100% bonus przy powtórnej wpłacie do wysokości $300. Aby aktywować bonus wystarczy, że przejdziesz do Moje konto ] voucher i dodasz swój osobisty kod bonusu, dokonasz nowej wpłaty na swoje Betsson konto i zaczniesz grać w pokera. Do odebrania bonusu potrzebujesz zebrać 10 punktów gracza na każdego bonusowego dolara, co oznacza 35-40% zniżkę rake?u!

Mam pytanie czu bez problemu dopisuja bonusy, trzeba sie upominac czy automatycznie?

W jaki sposob nalicza sie punkty gracza?
Posted by: Logan

Re: Betsson.com [3] - 21/06/2007 20:08

Milo moglbys wkleic jakis regulamin tej promocji, do kiedy ona trwa?
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 21/06/2007 20:35

zapytaj na forum.pokerzysta.pl milo tam bywa zdecydownaie czescej niż tu
Posted by: Betsson Polska

Re: Betsson.com [3] - 22/06/2007 19:20

Witam,
Na wszystkich forach bywam tak samo rzadko ostatnio \:\)
Bonus wyrabiany jest na zasadach "ogólnych" \:\)
Na wyrobienie masz 60 dni - stopień wyrobienia oraz ilość dni pozostałych do konca możesz sprawdzać w zakładce Dostepne/Aktywne bonusy.
1 PG dostajesz za 1$ raku pobranego z puli- aby dostac PG musisz mieć "udział" w puli (tzn. musisz cos do niej wpłacic).
Jeli np. pobrany został rake za rozdanie w wysokosci 1,5$, to wszyscy gracze, którzy grali w tym rozdaniu i dorzucili cokolwiek do puli otrzymuja 1,5 PG.
Wyrobiony bonus dopisywany jest automatycznie tuz po wyrobieniu bezpośrednio na konto pokerowe.

pzdr
Milo
Posted by: mielone

Re: Betsson.com [3] - 22/06/2007 19:35

czyli przy bonusie 300$ potrzebujemy 3000 ptk o_O HAHAH czyli zebysmy my dostali 300$ pokerroom musi zarobic 3000$ o_O dla mnie bonus nie do wyrobienia \:\)
Posted by: m-a-r-c

Re: Betsson.com [3] - 22/06/2007 19:39

Milo, a moglbys napisac co jest z tym moimi ticketami i bonusem ktore mialem dostac za zajecie 1 miejsca w lidze pokera sponsorowanej przez betsson. Wlasciwie chodzi mi o druga czesc bonusu, bo pierwsza juz dostalem. Turniej odbyl sie 2.5 tyg temu a ja nadal nie dostalem ticketow. Wyslalem ci mejla to jak ci wygodniej mozesz odpisac na mejla
pozdr
Posted by: Logan

Re: Betsson.com [3] - 22/06/2007 19:59

wlasnie sobie wczoraj to policzylem i rzeczywiscie jest to tylko bonus teoretyczny, wyrobic go jest baaaaaaaaaaardzo trudno
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 25/06/2007 19:52

Witam,

Trochę chłodnej pokerowej kalkulacji ...

Jeśli zdobyłeś 3000PP to jaki jest twój udział w raku?
Jeśli rake wyniósł 1$, a w rozdaniu było 4 graczy to każdy z nich otrzyma 1PP a ich udział w rake wynosi po 0,25$. Jeśli w rozdaniu będzie 8 graczy, to każdy dostanie po 1PP ale udział w raku wyniesie już tylko 0,125$.

Minimalna liczba graczy w rozdaniu - 2 (blindy...)
Maksymalna liczba graczy w rozdaniu - 10

Czyli jeśli zdobędziesz 3000 PP Twój udział w rake może być:
maksymalnie - 1500$ - we wszystkich Twoich rozdaniach było tylko 2 graczy
minimalnie - 300$ - we wszystkich Twoich rozdaniach było 10 graczy.
Prawda jak zwykle leży gdzieś po środku.
Czyli można przyjąć, że wyrabiając 3000PP Twój udział w rake wynosi ok 600$.
Jeśli otrzymasz za to bonus w wysokości 300$ - oferta ta odpowiada ofercie rakeback 50%.
To jest dobra oferta.

Na jakich stawkach można ją wyrobić??

Kilka lat temu dostałem swój pierwszy 100$ bonus, z którego wyrobiłem ok 2$ \:\) Tez wtedy wydawało mi się, że bonusy są niewyrabialne ..

300$ bonus można wyrobić bez wysiłku na stolikach NL50, z odrobiną wysiłku na NL25. Jeśli ktoś gra na NL10 to bedzie musiał trochę pograć ..
Nie trzeba brać całego bonusa - można uruchomić tyle ile bedziesz w stanie wyrobić.

Pzdr
Milo
Posted by: blacky82

Re: Betsson.com [3] - 01/07/2007 02:54

wchodze na strone normalnie loguje sie tez normalnie a zalogowac sie na pokera w kliencie nie moge. o co biega?
Posted by: rcsade

Re: Betsson.com [3] - 01/07/2007 02:56

może wielkość liter ma znaczenie??
Posted by: blacky82

Re: Betsson.com [3] - 01/07/2007 02:58

to nie to caps wylaczony
Posted by: Davidian

Re: Betsson.com [3] - 02/07/2007 22:33

Pytanko w sprawie sobotniego freeroll dla Polakow.
Wygralem bilet za 20 $ + 2 $ czy moge go podzielic powiedzmy na 2 po 10 albo 4 po 5 lub 10 po 2 dolary?
Posted by: slawiola

Re: Betsson.com [3] - 02/07/2007 22:46

Originally Posted By: Davidian
Pytanko w sprawie sobotniego freeroll dla Polakow.
Wygralem bilet za 20 $ + 2 $ czy moge go podzielic powiedzmy na 2 po 10 albo 4 po 5 lub 10 po 2 dolary?



nie!

mozesz wykorzystac tylko taki ticket jaki wygrales, bez 'rozmieniania' go.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 08/07/2007 03:55


Witam,
Z przyczyn technicznych freeroll tylko dla graczy z Polski wypadł z terminarza w tym tygodniu. Niestety dowiedziałem się o tym z późno, żeby Was poinformować
Oczywiście w przyszłym tygodniu turniej się odbędzie.
I w nastęnych tygodniach także....

W imieniu Betssona i swoim przepraszam za zaistniałą sytuację.

pzdr
Milo
Posted by: _Todd

Re: Betsson.com [3] - 08/07/2007 03:57

apropo

Aby aktywować swój bonus:

1. Przejdź do "Moje Konto", kliknij na Dostępne/Aktywne Bonusy po lewej i aktywuj swoją ofertę bonusową klikając na dostępny bonus w Zakładach.

2. Określ jak duży ma być Twój bonus, blokując część swoich środków z rachunku na Zakłady.

3. Czas na grę!

rozumiem że mam wpłacic kase i potem aktywować bonus tak?
Posted by: rafal08

Re: Betsson.com [3] - 15/07/2007 01:29

Ja mam jedno małe pytanie. Czemu nie mam ticketu na dzisiejszy freeroll ???????????

Dno
Posted by: rcsade

Re: Betsson.com [3] - 15/07/2007 01:35

To chyba problem u nich, bo ja również nie dostałem...a zawsze był.. eh:/
Posted by: rafal08

Re: Betsson.com [3] - 15/07/2007 01:37

Problem --> dno i kupa mułu i tyle .

Gość teraz ręcznie na livechat dopisuje \:D \:D \:D
Posted by: nas2kanY

Re: Betsson.com [3] - 15/07/2007 01:40

Originally Posted By: Davidian
Pytanko w sprawie sobotniego freeroll dla Polakow.
Wygralem bilet za 20 $ + 2 $ czy moge go podzielic powiedzmy na 2 po 10 albo 4 po 5 lub 10 po 2 dolary?

Ja wygralem identyczny bilet i mialem w sumie 2x 10+1
Posted by: Coronach

Re: Betsson.com [3] - 15/07/2007 02:11

W lobby turniejowym urzęduje aktualnie zawondnik PvB_work, trzeba mu podać swój username i dopisuje ticketa, trwa to kilka minut.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 15/07/2007 06:48

Witam,
Nieszczęścia chodzą parami - w tym tygodniu również mieliśmy problem z polskim freerollem.
W ostatniej chwili udało się dopisać dopisać ręcznie trochę ticketów i turniej sie odbył, a mi nie pozostaje nic innego jak tylko przeprosić Was za kłopot i zamieszanie ..

Pzdr
M.
Betsson Polska
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 21/07/2007 23:24

Witam,
Po dwóch tygodniach problemów, dzisiejszy freeroll tylko Dla Polaków na Betsson powinien wystartować bez problemów.
Pula jak zwykle 555$, wypłacana w ticketach, w kasie 35 graczy.
Tickety na freeroll właśnie się dopisują, więc jeśli ktoś ticketu jeszcze nie ma to za chwilę powinien mieć.
Jeśli ticket nie pojawi się do 18 - proszę o info na prv :), koniecznie z loginem na betssonie.

pzdr

M.
Posted by: Haz$

Re: Betsson.com [3] - 26/07/2007 23:27

wplacilem do pokera i nadal nie moge znalezc stołów do gry \:D mam tylko turnieje i jak klikam na cash games to same wirtualne stoły \:p
Posted by: koszałek

Re: Betsson.com [3] - 26/07/2007 23:30

Napisz do mnie na gg 3004386 to Ci wytluamcze \:p
Posted by: luk4sz_

Re: Betsson.com [3] - 27/07/2007 22:19

czy jutro tez bedzie freeroll tylko dla polakow ? \:\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 27/07/2007 23:07

Witam,
Bedzie freeroll tylko dla Polaków.
Może nawet bez niepotrzebnych niespodzianek \:\)

Pzdr

M.
Posted by: cromag

Re: Betsson.com [3] - 27/07/2007 23:30

Mam pytanie.
Zakladam wlasnie konto na Betssonie i jest tam kod promocji.
Czy jest jakas promocja dla nowych uzytkownikow?
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 28/07/2007 02:35

Witam,
Przy przelewaniu pieniędzy z konta głównego na pokerowe, w polu kod promocji wpisz "partner" - maksymlna kwota bonusu wzrośnie ze 111$ do 333$.

Pzdr
M.
Betsson Polska
Posted by: weed

Re: Betsson.com [3] - 29/07/2007 03:02

Originally Posted By: Betsson.com
Witam,
Bedzie freeroll tylko dla Polaków.
Może nawet bez niepotrzebnych niespodzianek \:\)

Pzdr

M.


a jednak \:\)
Posted by: rafal08

Re: Betsson.com [3] - 29/07/2007 03:12

Betsson największe dno .Nigdy więcej nawet złotówki .


Nikt tak nie olewa Polaków jak wy.

3 tydzień z rzędu nie można normalnie zapisac sie do turnieju.Każdemu odradze gre u was.

Nie pozdrawiam
Posted by: Krupier

Re: Betsson.com [3] - 29/07/2007 06:26

Podpisze sie pod Rafałem obiema rękami, nigdy nikomu nie polece tej firmy. Po pierwsze ticket do freerola na koncie a zapisać się nie można( 3 tygodnie z rzedu to samo). Po drugie tak sie składa ze akurat gram tam systematycznie, wczoraj wyrabialem sobie punkty na dzisiejszy cash back freeroll 2000$(200pkt gracza wymaganych) , mialem tych punktow w nocy ok 160, dzis mialem sobie rano dograc te kilkadziesiat, budze sie a tu 15 punktów gracza na koncie w tym tygodniu \:D :D. Normalne jaj sobie robicie z graczy, nigdy wiecej tej firmy
I tak tłumaczenie bedzie to samo, ze to byla wina ongame.
Posted by: Davidian

Re: Betsson.com [3] - 29/07/2007 17:18

Coz co do turnieju to predzej wina lezy po stronie operatora niz Betsson. Zreszta Milo przez ostatnie dwa tygodnie dopisywal recznie do turnieju wiec nie wiem w czym problem (mogl olac i tyle :)Ale kazdy gra gdzie lubie.
Posted by: jadanek

Re: Betsson.com [3] - 30/07/2007 01:03

Macie juz tickety dla zwyciezcow z wczorajszego turnieju dla Polakow? \:\)
Posted by: limpus123

Re: Betsson.com [3] - 30/07/2007 03:08

zajolem 4 miejsce to powinienem dostac 30 ?
widze ze moge sie zapisywac tylko do tych 10+1 ..
Posted by: mielone

Re: Betsson.com [3] - 30/07/2007 04:27

no ja tez tak mam... czyli dostalismy 3 bilety po 10$ :F
Posted by: jadanek

Re: Betsson.com [3] - 30/07/2007 05:08

to jednak je rozlozyli na pare, no ja mam 2bilety po 10$ \:p
Posted by: Davidian

Re: Betsson.com [3] - 05/08/2007 00:27

Ile nagrod w sobotnim freeroll dla polakow na betsson 20 czy 35 jak ostatnio?

Pozdro
Posted by: MATTAT

Re: Betsson.com [3] - 05/08/2007 03:41

w jaki sposob mozna wyrwac koszulke od betsson? pozdro
Posted by: rafal08

Re: Betsson.com [3] - 05/08/2007 03:43

Originally Posted By: MATTAT
w jaki sposob mozna wyrwac koszulke od betsson? pozdro


Beznadziejne są \:D

Mogliby te zielone napisy zmienić
Posted by: Egzekutor

Re: Betsson.com [3] - 11/08/2007 01:32

Uff przekopalem caly temat ale nikt nie zapytal czy trudno sie wyrabia tego bonusa od 1 depozytu (100% do 111$)
Dotad gralem tylko sponsorhipy ale moze cos sprobuje z tym i dlatego pytanie czy latwo/srednio/trudno jest wyrobic ten bonus?

"0.1 Punktów Gracza otrzymujesz za kazde 0.10 USD rake'u z puli w grze. Tak wiec za rake 3 USD wszyscy gracze tego rozdania otrzymaja 3 Punktów Gracza.

Tak wiec 1 punkt za 1 dolara rake.
Natomiast kazde 10 pkt uwalnia jednego bonusowego dolara.
Duzo to czy malo?
I technicznie latwo sprawdzic ile sie ma pkt i czy automat to przelewa po kazdych 10 pkt?
Posted by: dejw997

Re: Betsson.com [3] - 11/08/2007 02:01

ja wyrabialem,bonus 50$ ok 7dni grajac kilka godzin dziennie, na cashach pot limit najnizsze stawki( moje piersze kroki wokere tam mialy miejsce) po 2 dnaich poszedlem na wyzsze do tego SG w miedzyczasie , ogolnie moje wrazenei bylo takei ze dosyc ciezko sie tam wyrabia te pkt, ale to moze byc moje subiektywne odczucie ze srednio trudno bylo ten bonu s wyrobic, ale to optyki tego ze bylem zielony,, ogolnie polecam jednakk inne roomy , np Nordicbet 100$ od 1500RH, bardzo szybko sie to wyrabia to polecam
Posted by: Mateusz099

Re: Betsson.com [3] - 11/08/2007 06:25

Ocen sam dużo czy mało
10 pkt w puli to 10$ ,za to dostajesz 1$, czyli rakeback 10%
Nie wiem tylko czy licza kase wrzucona do puli przez Ciebie czy też przez wszystkich \:\)
Posted by: asghan

Re: Betsson.com [3] - 11/08/2007 06:31

jest duzo lepszych ofert, tzn. latwiejszych do wyrobienia. Zalezy tez na jakich stawkach sie gra
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 25/08/2007 21:20

Freeroll dla prenumeratorów Card Player'a.

Betsson i Card Player zapraszają na freeroll z pula : $1111

Turniej odbędzię sie w niedzielę 2 września o godzinie 17.00.

W turnieju moga wziąć udział wszyscy gracze, którzy posiadają aktywna prenumerate Card Pleyera.


Aby zagrać w turnieju należy wysłać maila na adres:
redakcja@cardplayer.pl
podając imię i nazwisko oraz login na betssonie.

Rejestracja trwa do 28 sierpnia więc jeśli nie masz jeszcze prenumerzty CardPleyera jest jeszcze czas, żeby ją wykupić i zagrać o $1111 za free ..

Zapraszamy do gry
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 01/09/2007 20:25

Witam,

Z powodów update'u i prowadzonych prac "konserwacyjnych" należy spodziewać się pewnych utrudnień przy korzystaniu z serwisu Betsson.com

Objawiają się one min. tym, że niektórzy gracze nie mają dostępu do stanu konta pokerowego i w związku z tym nie mogą grać.

Został także odwołany turniej CashBack Weekly - odbędzie sie on 5 września o godz. 19.00

Oczywiście pracujemy nad przywróceniem pełnej funkcjonalności systemu i wszystko wróci do normy tak szybko jak to tylko możliwe.

Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności.

Pzdr
M.

Betsson Polska
Posted by: Virapl

Re: Betsson.com [3] - 02/09/2007 06:25

Wypłaty w sobotnim turnieju freeroll dla Polaków wypłacane najczęściej w poniedziałek po turnieju:

1 miejsce 55$ w ticketach turniejowych
2-3 miejsce 40$ w ticketach turniejowych
4-6 miejsce 30$ w ticketach turniejowych
7-15 miejsce 20$ w ticketach turniejowych
16-25 miejsce 10$ w ticketach turniejowych
26-35 miejsce 5$ w ticketach turniejowych
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 05/10/2007 20:53

Witam serdecznie,

Betsson własnie uruchomił nową stronę startową - ładniejszą, nowocześniejszą i w ogóle lepszą pod każdym względem .

Oczywiście jesteśmy z niej bardzo dumni i chcielśmy sie nia pochwalć
zapraszam wszystkich na [url=www.betsson.com]http://www.betsson.com[/url] .

W zwiazku z nowa strona przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym nagrodą główną jest nowy,odjazdowy, kultowy Fiat 500 o wrtości 13000$ !!!






Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zalogować się w serwisie Betsson w terminie: 4 – 14.10.2007 i zagrać na prawdziwe pieniądze w dowolny z naszych produktów ...
Wiecej na temat konkursu znajdziecie na stronach http://www.betssona.com.

Oczywiście wszelkie uwagi i komentarze dotyczące zarówno nowego wygladu strony jak i konkursu mile widzaine

pzdr
Milo
__________________
Betsson Polska

Freeroll Tylko Dla Polaków
$555 w puli, 35 osób w kasie
Sobota, godz 20.00
Posted by: Bebok

Re: Betsson.com [3] - 05/10/2007 21:04

Liczy sie freeroll dla Polaków :> ?: )
Posted by: hbr

Re: Betsson.com [3] - 05/10/2007 21:11

nie liczy.
Posted by: az3ta

Re: Betsson.com [3] - 05/10/2007 21:48

czy aby napewno lepsza?:P ten nowy srodek kontrastuje w stosunku do reszty (pozostalsoci poprzedniej). Jak lay byl czysty to teraz ten srodkowy szum "nadał wagi" no i kolorki tych prostokatów czerwony(bordo) i zielony niepasuja:) pozdrooo poprzednia lepsza:)
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [3] - 05/10/2007 23:59

a turniej za bilet z freerola dla Polakow sie liczy? ;\)
Posted by: alfa

Re: Betsson.com [3] - 06/10/2007 00:45

fiacik bardzo fajny, ciekawe jak bedzie z jego dostarczeniem bo jesli chodzi o nagrodu rzeczowe to ostatnio macie z tym problemy
co do strony(zaklady) to u mnie zmienila sie tylko sama gora(chyba, ze tak ma byc)
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [3] - 07/10/2007 03:30

alfa do ciebie tez nie doszly karty za toskanie? ;\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 11/10/2007 22:40

Master Classics to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych turniejów w Europie. Wysokie stacki i 1,5-godzinne poziomy w ciemno sprawiają, że ten turniej wymaga przede wszystkim umiejętności.
Dodatkowo, impreza ta posiada długa historię i pozostaje jednym z niewielu turniejów, które dają Ci poczuć czym był poker w starych dobrych czasach. Jeśli dobrze się spiszesz w turnieju Master Classics, automatycznie przylgnie do Ciebie reputacja pokerzysty o wysokich umiejętnościach.

Każdy z naszych pakietów Master Classics wart jest $10 400 ($6 900 na buy-in, $3 500 na podróż, hotel i kieszonkowe). Zamieszkasz w luksusowym hotelu w słynnym na cały świat Amsterdamie i będziesz mieć okazję zostać członkiem naszego zespołu: Team Betsson.

Turniej Master Classics of Amsterdam rozegrany zostanie w dniach: 6 – 10 listopada. Weź udział w naszych turniejach kwalifikacyjnych teraz! Są już w pełnym toku. Oferujemy ich więcej niż nasza konkurencja!


[center] [/center]
Posted by: MATTAT

Re: Betsson.com [3] - 11/10/2007 23:03

ot. to 16 osób wygrywa w finale pakiet 10400$ jeśli tak to szansa na otrzymanie pakietu jest boska \:D
Posted by: Romus1981

Re: Betsson.com [3] - 11/10/2007 23:15

nie zupelnie MATTAT 1 osoba na 16 startujacych wygrywa pakiet ;\) ale jak bedzie 256 osob startujacych to masz racje \:p
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 16/10/2007 04:50

Na długie jesienne wieczory przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego - kolejna edycję ligi Texas Holdem, która w tym sezonie rozgrywana będzie pod hasłem „Czas na Pokera”
Na rozgrywki ligowe składać się będzie 12 turniejów z wpisowym 5+0,5, rozgrywanych w każdy wtorek o 21.00.
Tradycyjnie dajmy więcej miejsca na grę: blindy będą rosły co 15 minut a stacki początkowe wynoszą 2000.
Oczywiście prowadzona będzie generalna klasyfikacja ligowa , w której uwzględnione zostanie 8 najlepszych wyników każdego gracza.

Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma $100 a zdobywca drugiego miejsca – $50.
Dziesięciu najlepszych w klasyfikacji generalnej graczy zagra w turnieju Masters.
Pula nagród w tym turnieju zostanie powiększona o $500.

Dodatkowo, oprócz nagród pieniężnych, zwycięzca każdego turnieju ligowego otrzyma niezwykły zegarek marki Axcent z kolekcji Frank o wartości ponad $120 !!!




O to co o zegarku piszą jego projektanci:
Sportowa scena lat osiemdziesiątych spotyka się z dopracowaną, współczesną modą – taka jest inspiracja, która stoi za tym nowym cyfrowym zegarkiem, stworzonym przez Daniela Jakobssona, projektanta firmy Axcent of Scandinavia.

* Solidna koperta ze stali nierdzewnej.
* Mineralne szkiełko.
* Cyfrowy wyświetlacz.
* Wodoszczelność do 3 ATM.
* Cyfrowa, niebieska tarcza.
* Srebrna koperta.
* Skórzany pasek.

Startujemy jutro o 21 – zapraszam wszystkich do gry !!!

Jesienna Liga Czas na Pokera
termin : wtorek, godzina 21.00
BuyIn :$5+0.5
Blindy: 15 minut
Stack Początkowy: 2000
Hasło: axcent
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 17/10/2007 20:27

Witam,

Pierwszy turniej ligowy za nami. Wbrew obawom frekwencja dopisała - grało 30 zawodników.
Zamiast "zamówinego" stacka poczatkowego 2000 Ongame zrobiło standardowe 1500. To nasze odwieczne przepychanki pod tytułem "dalczego wy Polacy chcecie mieć zawsze inaczej niz wszyscy ???" \:\)
Tak czy inaczej - myślę, że ta akurat zmiana powinna zostać. Wczorajszy turniej zakonczył się o 23.39. Większy stack wydłużyłby czas trwania co najmniej o godzinę.
15 minutowe blindy dają sporo miejsca na grę i stack w wysokosci 1500 jest OK.

Wyniki wczorajszego turnieju:




Wyniki te są jednocześnie klasyfikacją generalną

Nagroda specjalna już w drodze


Dostalem "skargi" od graczy dotyczące zawodnika BettsonNEG, któremy dochodziły podobno jakies niesamowite układy \:\) . W związku z tym chciałem oświadczyć, że gracz ten nie jest naszym botem ani nie korzysta z dobrodziejstw "podkręconego" softu ongame bardziej niz inni . \:\)
Po prostu trzeba umieć wyczuć kiedy draw dojdzie \:\)

Pozdrawiam

M.
__________________
Betsson Polska
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [3] - 18/10/2007 18:46

24 miejsce kiepsko ale niestety moje KK nie wytrzymalo w starciu z AQ ;(

Rockeman gratuluje wyniku, 7 miejsce nie najgorzej ale pewnie tez masz niedosyt. W nastepny wtorek mam nadzieje ze spotkamy sie na FT, a moze HU........ ;\)
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [3] - 18/10/2007 19:12

niedosyt ZAWSZE pozostaje , nawet jak się zajmie 2-gie miejsce (a moze wtedy to jeszcze wiekszy niż przy dalszych lokatach)

padlem po all inie preflop z pozniejszym winnerem - AQ vs 33. bylem wtedy chyba 6/7, ale stacka nie mialem jakos bardzo malego. Pierwszy rzucilem tego all ina i troche się dziwie, ze gosc z 33 sprawdzil. a coin flip jak coin flip ;\)

to w nastepnym turku jestesmy umowieni na HU

ps. Wszystkiego Pięknego z okazji urodzinek PJ 8
Posted by: pershing

Re: Betsson.com [3] - 18/10/2007 23:27

Originally Posted By: rockeman

padlem po all inie preflop z pozniejszym winnerem - AQ vs 33. bylem wtedy chyba 6/7, ale stacka nie mialem jakos bardzo malego. Pierwszy rzucilem tego all ina i troche się dziwie, ze gosc z 33 sprawdzil. a coin flip jak coin flip ;\)


Grales bardzo pasywnie, teoretycznie same mocne rece startowe, a widzisz, a ja sie Tobie dziwie, ze z wczesnej pozycji dales all in, gdybym zobaczyl flop to bym pewnie odpuscil. Tak jak wspomniales, coin flip to coin flip, ocenilem Cie na AJ-AK, para raczej nie wchodzila w rachube i poszedlem - 50/50 \:\)
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [3] - 19/10/2007 06:04

Dzięki Rockeman
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [3] - 19/10/2007 06:43

pershing, jutro Ci odpisze, bo teraz jestem po piwku wiec wiesz ;\) ledwo mam sile stukac w klawiature ale chetnie podyskutuje z Toba o tym rozdanku \:\)

pozdrowka \:\)
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [3] - 24/10/2007 03:49

dzis jest ten turek?
jakie haslo?
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [3] - 24/10/2007 03:50

dobra juz OK \:\)
Posted by: cromag

Re: Betsson.com [3] - 24/10/2007 23:54

W zakladce Moje turnieje/Bilety mam cos takiego:
Data waznosci 2007-10-29 01:00
Wartosc 0.00 USD RM
Opis Ticket to USD RM $0 + $0 (Freeroll)
Czy ktos wie do czego to?
Posted by: Krupier

Re: Betsson.com [3] - 25/10/2007 00:44

wejściówka do sobotniego freerolla
Posted by: cromag

Re: Betsson.com [3] - 25/10/2007 00:46

Dzieki
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 25/10/2007 04:31

Witam serdecznie

Drugi turniej Ligi Czas Na Pokera za nami i kolejny zegarek AXCENT jedzie do nowego własciciela \:\)

Wyniki turnieju:


I klasyfikacja generalna:



Kolejny turniej we wtorek o 21.00

Pozdrawiam

M.
-----------------
Betsson Polska
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [3] - 31/10/2007 03:47

Panowie jakieś hasło tam jest bo właśnie przelewam kaskę - jak jest to na priva proszę
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [3] - 31/10/2007 03:51

Originally Posted By: Lamer
Panowie jakieś hasło tam jest bo właśnie przelewam kaskę - jak jest to na priva proszę

oki doczytałem, bałem się że się spóźnie \:\)
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [3] - 31/10/2007 03:56

ja tu zapitalam, a w betssonie chyba zegara nie przestawili \:D
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 31/10/2007 03:57

Witam Serdecznie,

Chciałoby się powiedzeć - "zima zaskoczyła drogowców" ....:)

Zmian czasu zaskoczyła chłopaków z ongame i dzisiejsza liga Czas na Pokera rozegrana zostanie o "21 czasu letniego" czyli tak naprawde o 22.


pozdrawiam





M.
Posted by: rockeman

Re: Betsson.com [3] - 31/10/2007 04:01

nie wiem czy mi sie juz te przesuniecie o godzine nie miesza, ale gdyby nie przestawili zegara, to ten turek powinien byc grany o 20-tej. czyli wychodzi na to, ze jednak przestawili zegar o godzine... ale nie w tą strone \:D
Posted by: Lamer

Re: Betsson.com [3] - 31/10/2007 04:05

dokładnie tak jak Mówisz rockeman - ja zapitalałem do domu z trójmiejskiej ligii pokera na której mi nie poszło i stąd to całe moje zakręcenie \:\)
Posted by: Wahi

Re: Betsson.com [3] - 31/10/2007 04:34

oo dobrze, ze sie sponili \:D

no to see ya na stole ;\)
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [3] - 31/10/2007 04:49

możecie podesłać hasło na pw?? też bym zagrał \:\)
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [3] - 31/10/2007 04:59

dzięki Wahi
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 01/11/2007 05:01

Witam,
Wyniki trzeciego turnieju:


I klasyfikacja generalna


W czołowce zrobilo się ciasno. Płaska struktura punktów sprawia ze wygranie jednego turnieju nie gwarantuje miejsca w pierwszej 10 \:\)

Pzdr

M.
---------------------
Betsson Polska
Posted by: Krupier

Re: Betsson.com [3] - 02/11/2007 08:32

Jak to mozliwe ze jestem ujety w wynikach III turka jesli w nim nie uczestniczylem? \:\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 02/11/2007 18:47

Witam,

Rzeczywiście jest bład.
A już się zastanawiałem czy nie przyznać Ci jakiejś specjalnej nagrody jak zdobędziesz trzeci punkt ;\)

Bład nie wpływa w znaczący sposób na klasyfikację, więc poprawka bedzie przy okazji następnych wyników.
pzdr

M.
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [3] - 07/11/2007 02:22

kto dzis gra? ja juz zameldowany \:\)
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 11/11/2007 04:07

Zmienia sie formuła Freerolla Dla Polaków

Pula nagród wynosi teraz 333$ i jest wypłacana w gotówce na konto graczy bezpośrednio po zakończeniu turnieju.


Podział nagród podzielona jest "płasko", w zależności od ilości graczy.


Jak dotychczas turniej jest przeznaczony dla osób, które będą miały otwarte konto na polskojęzycznej części Betsson.com przynajmniej dzień przed turniejem.

Rejestracja rozpocznie się o godzinie 18:30 w sobotę przed turniejem.

Zapraszam do gry !!!



pzdr

M.
--------------------------
Betsson Polska
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [3] - 11/11/2007 21:50

"Niezwykly" turniej, od ktorego rozpoczynało sie weekendowe granie stał sie "zwykłym" turniejem Szkoda.... ;(
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 12/11/2007 22:25

Witam

Wyniki 4 turnieju Ligi Czas na Pokera:





I klasyfikacja generalna:



pzdr

M.
-------------------------
Betsson Polska
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 16/11/2007 22:18

Witam,

Wyniki piątego turnieju:




I genaralka:

Poprawiłem bład w wynikach 3 i 4 turnieju - stąd różnice + - 1 pkt w stodunku do poprzedich tabel.




Pzdr

M.
Posted by: Davidian

Re: Betsson.com [3] - 16/11/2007 23:41

Szkoda sobotniego "biletowego" turka..Zawsze to była jakaś odmiana.
Coz dobrze ze nie usuneli go calkowicie...
Posted by: Wahi

Re: Betsson.com [3] - 18/11/2007 01:59

czyli teraz zamiast 555$ w biletach turniejowych jest 333$ w gotowce tak?

no fakt szkoda
Posted by: Rocco

Re: Betsson.com [3] - 19/11/2007 05:33

Mam pytanko: Jak wplacam mtransferem to pozniej co bede musial dostarczyc przy wyplacie?
Posted by: Wino

Re: Betsson.com [3] - 19/11/2007 05:43

... w jakim czasie betsson realizuje wypłaty na mb?
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 19/11/2007 22:36

Originally Posted By: Rocco
Mam pytanko: Jak wplacam mtransferem to pozniej co bede musial dostarczyc przy wyplacie?

Witam,

Może sie zdarzyć, ze zostaniesz poproszony o przysłanie skanu dokumentu tożsamości. Nie jest to jednak związane ze sposobem dokonania depozytu - jest to standardowa procedura weryfikacyjna jaka prędzej czy póżniej przechodzi każdy gracz.

Odpowiadając bezpośrednio na Twoje pytanie - raczej nie będziesz musiał nic dostarczać, ale może sie zdarzyć, że zostaiesz poproszony o skan dowodu.

Pzdr
M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 19/11/2007 22:57

Originally Posted By: Wino
... w jakim czasie betsson realizuje wypłaty na mb?

Wypłata taka jest realizowana w ciągu 24 godzina od zlecenia.
W praktyce zajmuje to kilka godzin.

pzdr
M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 22/11/2007 20:24

Wyniki 6 turnieju Ligi czas Na Pokera:



oraz klasyfikacja generalna:




W lidze gramy 12 turniejów, ale do klasyfikacji liczy sie tylko 8 najlepszych wyników.

Czyli już niedługo graczom z czołówki bedzie coraz trudniej poprawiać swoje wyniki a gracze ze środka tabeli oraz Ci którzy dopiero teraz włączą sie do gry wciaż mają szanse na finał ...

Pzdr

M.
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson.com [3] - 26/11/2007 22:59

150% Reload Bonus aż do $300


Boże Narodzenie zawita do nas wcześniej w tym roku! Wpłać pieniądze na swoje konto pokerowe w Betssonie, a w prezencie dostaniesz bonus 150% aż do $300!
Krótko mówiąc, wpłacasz $200 i otrzymujesz bonus w wysokości $300.


Wszystko co musisz zrobić to transfer pieniędzy z konta głównego na pokerowe i Twój bonus wystartuje automatycznie.

Aby wyrobić bonus, musisz zebrać 10 Punktów Gracza na każdego bonusowego dolara a masz na to aż 60 dni.


Reload bonus dostępny będzie przez ograniczony czas więc wykorzystaj go tak szybko jak tylko to możliwe !!


Wpłać pieniądze i odbierz swój bonus juz teraz.
__________________
Betsson Polska

Jesienna Liga Czas na Pokera
$650 i 12 zegarków do wzięcia
gramy w każdy wtorek o 21.00 na Betsson.com
Posted by: connor

Re: Betsson.com [3] - 28/11/2007 08:33

Panowie, wstyd, ogladalem turek i jakas biedronka13 wygrala dzis w tej lidze
Posted by: Hajzel

Re: Betsson.com [3] - 28/11/2007 08:37

eee a ja znowu zapomniałem \:\(
Posted by: spirolek

Re: Betsson.com [3] - 28/11/2007 08:48

ja tez zapomnialem ogolnei to niezagralem zadnego tur \:D
Posted by: PJ_8

Re: Betsson.com [3] - 28/11/2007 18:35

Originally Posted By: Experto
Panowie, wstyd, ogladalem turek i jakas biedronka13 wygrala dzis w tej lidze


Nie jakaś biedronka tylko basrdzo dobra pokerzystka biedronka13, szkoda tylko ze w HU byla z amatorem
Posted by: Tombal

Re: Betsson.com [3] - 28/11/2007 21:09

Originally Posted By: PJ_8
Originally Posted By: Experto
Panowie, wstyd, ogladalem turek i jakas biedronka13 wygrala dzis w tej lidze


Nie jakaś biedronka tylko basrdzo dobra pokerzystka biedronka13, szkoda tylko ze w HU byla z amatorem


\:D \:p