QC Piłka nożna - 4.04

Posted by: Piostar

QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 13:23

futbol
Posted by: Uve87

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 13:49

Legia boks

Cracovia boks
Posted by: Domel

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 13:55

Originally Posted By: raiders_
szybki correct jak się zoriętowałem przed chwilą MILAN +2 /Strzeli staje się masówką ... a wiemy jak się kończą masówki

Jednak ta masówka nie była zła ; )
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 14:15

Originally Posted By: Domel
Originally Posted By: raiders_
szybki correct jak się zoriętowałem przed chwilą MILAN +2 /Strzeli staje się masówką ... a wiemy jak się kończą masówki

Jednak ta masówka nie była zła ; )

laugh tak nie była zła ,ale BTS było jeszcze lepsze nie mówiąc o Underze Bayernu i tylko jedna strzeli grin
Wczorajsza LM 3/3 100% $$$$$$$$ laugh

A co na dzisiaj ??? tongue
Posted by: wsadzecigłowedopralki

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 14:21

http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMxNjMyMDk0NTI0OTMwMDp1XF6V2D8Bp%2FbcnnQ%3D

a tyle się wachałem czy karny czy czerwona kartka,jak na zlość kurfa,a było 9 żółtych,no i myślałem o Baya z handi,czego nie poszli za ciosem po 1 połowie
było blisko z 5 na tysiaka
walczymy dalej boks
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 14:25

Originally Posted By: wsadzecigłowedopralki
czego nie poszli za ciosem po 1 połowie

Czemu nie poszli .. brakło pary ? w prawdzie meczu nie oglądałem widziałem tylko skróty i studio pomeczowe na Nce no i z tego co panowie mówili to bajern mizeria .... w konfrontacji z realem może być srogie lanie . Zresztą Bayern gra praktycznie co mecz tą samą 11 to ile tak jeszcze pociągną ? Wczoraj zagrał Olic ok strzelił 2gole i tyle dalej nie ma nic .

Zresztą zobaczymy jak zagrają teraz w lidze ,ale pewnie miodu też nie będzie .
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 14:35

Tak na szybko to widzi mi się
BTS na Bernabeu ... Apoel nie ma czego bonić więc czy przegrją 1-0 czy 6-1 jeden hooj ,a real trcił bramki z CSKA i Dynamem Z u siebie to czemu nie z APOELem . Zapewne królewsy wyjdą z kilkom zmianami w skłądzie .
BTS @2,50 ..ciekawe smile

W londynie także bym widział BTS Benfica nie ma czego bronic muszą atakować co automatycznie stworzy szanse dla Chelsea .
W pierwszym meczu Befica miałą swietne okazje ale brakło ciut szczęscia terez myślę ze już trafią .

Chelsea u siebie dużo strzela Napoli 3-1 ,Valencja 3-0 ... więc przy założeniu ze Befica ruszy do ataku bez kalkulacji to czelsi 2 powinno wcisnąć .

BTS @1.83
Over 2,5 @1.90
Chelsea 02,5 @1.75

Narazie to moje luźne przemyślenia także spokojnie tongue , ale Chelsea z nową miotłą (DiMatteo) może zrobić małą rewolucję w tegorocznej LM .
Posted by: 11kera11

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 14:41

nie było zle grali bez Schweinsteigera, Robena, Gomes wczedł w 75 minucie
Posted by: Uve87

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 14:47

Olic wkoncu dostal szanse i widac ze ja wykorzystal ... aplauz
zdecydowanie czesciej powinien taka szanse dostawac a nie raz na miesiac koncowki 10minutowe ....
Posted by: mln

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 14:56

dzisiaj w Mardycie ciężko mi uwierzyć by ten słaby APOEL był w stanie bramkę strzelić
według mnie jakieś dwa trzy zero Real wygra bez spinania się.
Posted by: mln

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 14:56

oczywiście słaby patrząc z punktu widzenia siły rywala.
Posted by: Uve87

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:04

mamy sklady na mecz Legi hmm ?
Posted by: pacyfista

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:09

Huge zablysnal dzisiaj w nocy

"no jak tak dalej beda przepychac barcelone, to smialo mozna traktowac ich wygrana w lm jako lokate "

jak trzeba miec zryta psyche zeby takie cos wymyslec

2 karny z kapelusza tutaj nie ma co dyskutowac ,takie jedenastki

to mozna sobie dyktowac na wioskach ale nie w LM
Milan oddaje jeden celny strzal na bramke jest bezradny
nie potrafi wymienic kilku podan a pan Huge pisze ze Barca zostala
przepchana do kolejnej rundy
Posted by: mln

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:11

Originally Posted By: Uve87
mamy sklady na mecz Legi hmm ?


"Wczoraj informowaliśmy, że w meczu z Arką w Gdyni nie zagrają Michał Kucharczyk, Inaki Astiz oraz Michal Hubnik. Do grona nieobecnych dołączył jeszcze Ivica Vrdoljak. Chorwat doznał urazu na treningu, ma być gotowy dopiero na spotkanie z Ruchem Chorzów. Z zespołem do Gdyni nie poleciał Danijel Ljuboja, który miał ważne sprawy rodzinne. Na miejsce dotrze dziś, ale nie wystąpi w podstawowym składzie. W takim wypadku od pierwszej minuty zobaczymy na boisku Ismaela Blanco i Nacho Novo.

Przypuszczalny skład Legii: Kuciak - Jędrzejczyk, Choto, Żewłakow, Kiełbowicz - Rzeźniczak, Gol - Novo, Radović, Żyro - Blanco"
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:12

Pacyfista ale co przeżywasz ? było mineło sędzia dał ciał to pewnie teraz w nagrodę pewnie posędziuje ligę kręgową i już . nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem .
A napinaczy było wielu i będzie ..
Posted by: Uve87

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:12

dzieki AG piwo
Posted by: pacyfista

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:17

Originally Posted By: raiders_
Pacyfista ale co przeżywasz ? było mineło sędzia dał ciał to pewnie teraz w nagrodę pewnie posędziuje ligę kręgową i już . nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem .
A napinaczy było wielu i będzie ..


nie przezywam tylko jestem za zdrowym rozsadkiem
jest wolnosc slowa ale jak mozesz obojetnie przejsc
jak ktos pisze takie brednie .
malo tego on jak sie obudzi dalej bedzie obcowal
ze Barce przepchali ze Milan byl lepszy podobnie jak
Wisle nalezala sie gra w grupach LM a nie Nikozji
Posted by: mln

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:22

jeszcze o Arce...

jest problem w pomocy, Kuklis i Pruchnik wypadli za kartki, dalej nie ma Benata, kontuzjowany jest Radoslajevic...
w ataku nie zagra Nwaogu.

Arka ogólnie u siebie wygląda bardzo dobrze (jak na I ligę oczywiscie, ale te braki będą widoczne, ciekawe jak Nemec zestawi dziś drugą linie.

ważna będzie postawa skrzydłowych Kowalskiego i Tomasika, ciekawe jak wypadną na tle takiego przeciwnika.

Legia z Novo i Blanco też pewnie szału nie zrobi + do tego za chwilę mecz z Ruchem w lidze.

chyba remis wink
Posted by: 19marcin08

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:38

Ciekawie dzisiaj w Krakowie.
Tak na prawdę wynik chyba może być w każdą stronę.
Cracovia jeśli dzisiaj nie wygra to raczej żegna się z ekstraklasą.. Podbeskidzie solidne ale grają już o przysłowiową pietruszkę.
Tyle, że mogą mieć ochotę na grę po przegranej z ŁKS'em - przegranej, moim zdaniem przez warunki atmosferyczne, kto widział chociaż urywki meczu ten wie o czym mówię.

W Krakowie jeszcze wierzą?
Terminarz mają mega ciężki - chociażby - Wisła, Polonia, Ruch
Posted by: F by Ferragamo

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:39

Originally Posted By: AG
dzisiaj w Mardycie ciężko mi uwierzyć by ten słaby APOEL był w stanie bramkę strzelić
według mnie jakieś dwa trzy zero Real wygra bez spinania się.



w ostatnim czasie, w lidze, Real "przyzwczaił", że czasem "lubi" stracić gola z słabszym zespołem i z 0-1 robili wygraną...
dlatego po głowie chodzi mi Apoel strzeli 2,90 i Apoel pierwszy strzeli gola 9.00

przy tak przeciętnej Chelsea Benfa x2 2.05 czy nawet awans po kursie 6,00 wyglądają kusząco
Posted by: F by Ferragamo

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:45

Originally Posted By: 19marcin08
Ciekawie dzisiaj w Krakowie.
Tak na prawdę wynik chyba może być w każdą stronę.
Cracovia jeśli dzisiaj nie wygra to raczej żegna się z ekstraklasą.. Podbeskidzie solidne ale grają już o przysłowiową pietruszkę.
Tyle, że mogą mieć ochotę na grę po przegranej z ŁKS'em - przegranej, moim zdaniem przez warunki atmosferyczne, kto widział chociaż urywki meczu ten wie o czym mówię.

W Krakowie jeszcze wierzą?
Terminarz mają mega ciężki - chociażby - Wisła, Polonia, Ruch



do tej pory, dziwiłem się, że ludzie grają na Pasy przy ich beznadziejnej grze. W tej kwestii niewiele się zmieniło,ale, jest jedno ale , które skłania mnie by zagrać na Cracovię - oczywiście bez szaleństw ze stawką. Podbeskidzie bezpieczne, rozdaje karty i niczym Robin Hood pozabierał bogatym, a teraz "oddaje" biednym? ŁKS "poczuł już gest", może podobnie będzie z Pasami? Terminarz ciężki, więc Filipiaki dołożą cop ;)n wszelkich starań, by tu wygrać.
Posted by: mln

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:48

Originally Posted By: F by Ferragamo
Originally Posted By: AG
dzisiaj w Mardycie ciężko mi uwierzyć by ten słaby APOEL był w stanie bramkę strzelić
według mnie jakieś dwa trzy zero Real wygra bez spinania się.



w ostatnim czasie, w lidze, Real "przyzwczaił", że czasem "lubi" stracić gola z słabszym zespołem i z 0-1 robili wygraną...
dlatego po głowie chodzi mi Apoel strzeli 2,90 i Apoel pierwszy strzeli gola 9.00

przy tak przeciętnej Chelsea Benfa x2 2.05 czy nawet awans po kursie 6,00 wyglądają kusząco


ja myślę że właśnie dziś będą kontrolować w tyłach ten mecz
właśnie po to by bramki nie stracić zwłaszcza we wczesnej fazie meczu,
a z biegiem czasu te dwie bramki i tak wklepią cypryjczykom,
pierwszy mecz pokazał że nawet u siebie było im mega ciężko coś konstruktywnego zrobić,
a to w końcu przede wszystkim drużyna własnego boiska, na Santiago Bernabeu dopiero będą mieli ciężko w przodzie.
Posted by: Oli2424

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:48

Originally Posted By: pacyfista
Originally Posted By: raiders_
Pacyfista ale co przeżywasz ? było mineło sędzia dał ciał to pewnie teraz w nagrodę pewnie posędziuje ligę kręgową i już . nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem .
A napinaczy było wielu i będzie ..


nie przezywam tylko jestem za zdrowym rozsadkiem
jest wolnosc slowa ale jak mozesz obojetnie przejsc
jak ktos pisze takie brednie .
malo tego on jak sie obudzi dalej bedzie obcowal
ze Barce przepchali ze Milan byl lepszy podobnie jak
Wisle nalezala sie gra w grupach LM a nie Nikozji


Wracając jeszcze do wczorajszego meczu. Wszyscy płaczą, że karny niesłuszny, że Barca przepchnięta itp. Szkoda, że tydzien prędzej nikt nie płakał jak Barca nie dostała karnego po faulu Abiattiego na Sanchezie. Widać "obiektywizm" tylko w 1 stronę działa...
Posted by: 11kera11

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:50

Originally Posted By: pacyfista
2 karny z kapelusza tutaj nie ma co dyskutowac ,takie jedenastki


Z kapelusza to Weeb gwizdnął Austriakom, tu był karny i bardzo dobrze zrobił że gwizdnął, mógł go jeszcze w pół złapać ten z Milano laugh a Puyol.. próbował tylko ich rozdzielić..
Posted by: pacyfista

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:52

Ferragamo ty ogladasz mecze extraklasy ze piszesz

ze Podbeskidzie oddalo punkty LKs-owi?

Ogladales ten mecz?
Posted by: F by Ferragamo

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:55

Originally Posted By: pacyfista
Ferragamo ty ogladasz mecze extraklasy ze piszesz

ze Podbeskidzie oddalo punkty LKs-owi?

Ogladales ten mecz?


nie mam skłonności sado maso wink a dodając stan murawy to sado maso to byłby soft .

to była lekka ironia, bo teori o postawie Robina Hood powinna być widoczna dopiero dzisiaj
Posted by: pacyfista

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:56

Originally Posted By: 11kera11
Originally Posted By: pacyfista
2 karny z kapelusza tutaj nie ma co dyskutowac ,takie jedenastki


Z kapelusza to Weeb gwizdnął Austriakom, tu był karny i bardzo dobrze zrobił że gwizdnął, mógł go jeszcze w pół złapać ten z Milano laugh a Puyol.. próbował tylko ich rozdzielić..


dla ciebie byl karny dla mnie nie ,zapamietaj sobie Kera sa przepisy, zasady ale najwazniejszy jest zdrowy rozsadek.
Na tak wysokim poziomie sedzia musi o tym pamietac
Posted by: F by Ferragamo

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:58

Originally Posted By: pacyfista
F

Ogladales ten mecz?


byłbym niezmiernie wdzięczny jakbyś nieco przybliżył
Posted by: 11kera11

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 15:59

Piszcie o 3 karnych z Mediolanu które należały się Barcelonie, dwa były to wiemy i trzeci w końcówce na Messim był. Wypuścił sobie piłkę w pole karne, dwóch obrońców wzięło go w kleszcze nie mając kontaktu z piłką, Messi zbytnio o tą piłkę nie walczył ale co najwyżej dostał by w ryja z łokcia a korzyści i tak by nie było. tongue
Posted by: pacyfista

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:06

Originally Posted By: F by Ferragamo
Originally Posted By: pacyfista
F

Ogladales ten mecz?


byłbym niezmiernie wdzięczny jakbyś nieco przybliżył


jaja sobie robisz ,mecz walki na wodzie Lks wygral zasluzenie
ale tam nie bylo odpuszczania przez Podbeskidzie

nie popadajmy w paranoje
Posted by: Piostar

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:08

Nerwowy pacyfista od rana. Właśnie nie popadajmy w paranoje. Faul w polu karnym kończy się karnym, niestety lub stety dla niektórych faul był.
Posted by: Domel

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:12

Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: Domel
Originally Posted By: raiders_
szybki correct jak się zoriętowałem przed chwilą MILAN +2 /Strzeli staje się masówką ... a wiemy jak się kończą masówki

Jednak ta masówka nie była zła ; )

laugh tak nie była zła ,ale BTS było jeszcze lepsze nie mówiąc o Underze Bayernu i tylko jedna strzeli grin
Wczorajsza LM 3/3 100% $$$$$$$$ laugh

A co na dzisiaj ??? tongue


Graty piwo
Posted by: Domel

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:17

Originally Posted By: F by Ferragamo
Originally Posted By: AG
dzisiaj w Mardycie ciężko mi uwierzyć by ten słaby APOEL był w stanie bramkę strzelić
według mnie jakieś dwa trzy zero Real wygra bez spinania się.



w ostatnim czasie, w lidze, Real "przyzwczaił", że czasem "lubi" stracić gola z słabszym zespołem i z 0-1 robili wygraną...
dlatego po głowie chodzi mi Apoel strzeli 2,90 i Apoel pierwszy strzeli gola 9.00

przy tak przeciętnej Chelsea Benfa x2 2.05 czy nawet awans po kursie 6,00 wyglądają kusząco


Kiedy ostatnio widziałeś Chelsea? Bo skoro oni są w słabej formie to nie wiem w jakiej dla Ciebie jest Benfa?
Posted by: F by Ferragamo

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:19

Originally Posted By: Domel
Originally Posted By: F by Ferragamo
Originally Posted By: AG
dzisiaj w Mardycie ciężko mi uwierzyć by ten słaby APOEL był w stanie bramkę strzelić
według mnie jakieś dwa trzy zero Real wygra bez spinania się.



w ostatnim czasie, w lidze, Real "przyzwczaił", że czasem "lubi" stracić gola z słabszym zespołem i z 0-1 robili wygraną...
dlatego po głowie chodzi mi Apoel strzeli 2,90 i Apoel pierwszy strzeli gola 9.00

przy tak przeciętnej Chelsea Benfa x2 2.05 czy nawet awans po kursie 6,00 wyglądają kusząco


Kiedy ostatnio widziałeś Chelsea? Bo skoro oni są w słabej formie to nie wiem w jakiej dla Ciebie jest Benfa?


napisałem przeciętnej, a widziałem ich w Lizbonie czy u siebie Kogutami
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:21

Originally Posted By: Domel
Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: Domel
Originally Posted By: raiders_
szybki correct jak się zoriętowałem przed chwilą MILAN +2 /Strzeli staje się masówką ... a wiemy jak się kończą masówki

Jednak ta masówka nie była zła ; )

laugh tak nie była zła ,ale BTS było jeszcze lepsze nie mówiąc o Underze Bayernu i tylko jedna strzeli grin
Wczorajsza LM 3/3 100% $$$$$$$$ laugh

A co na dzisiaj ??? tongue


Graty piwo

a dziękować dziękować grin
Posted by: F by Ferragamo

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:22

Originally Posted By: pacyfista
Originally Posted By: F by Ferragamo
Originally Posted By: pacyfista
F

Ogladales ten mecz?


byłbym niezmiernie wdzięczny jakbyś nieco przybliżył


jaja sobie robisz ,mecz walki na wodzie Lks wygral zasluzenie
ale tam nie bylo odpuszczania przez Podbeskidzie

nie popadajmy w paranoje


tożto napisałem to stanie murawy i że to wpis z dystansem, bo nie wszyscy wyczuli, a dzisiaj spodziewam się taryfy ulgowej ze strony Bielska
Posted by: Domel

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:26

Originally Posted By: F by Ferragamo


napisałem przeciętnej, a widziałem ich w Lizbonie czy u siebie Kogutami


Chelsea zwyżkuje z formą, 5 ostatnich wyjazdów Benfy to 1 zwycięsto, 2 remisy i 2 porażki (w tym tylko jeden mecz LM), a liga portugalska nie należy do megamocnych
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:27

Witam , piwo

- Chelsea over 2,5 wygląda dobrze ...

- Barcelona na luzie awans a karnego nie musiał podyktować ale nic mu nikt nie powie bo faul był

- Podbeskidzie zagrało z ŁkS-em na tej wodzie ostatnio nie głupi mecz walka była masa sytuacji , no tylko zbrakło bramek w tym meczu
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:28

Originally Posted By: F by Ferragamo


napisałem przeciętnej, a widziałem ich w Lizbonie czy u siebie Kogutami

No i jakie wnioski ? widziałeś Chelsea zanim przeją ją DiMatteo ?

W mojej opinii Chelsea napewno nie jest w jakiejś mega formie ot grają solidnie i z meczu na mecz wychodz to coraz lepiej .DiMatteo dał nieco świeżości ddrużynie co odrazu przełożyło się na wyniki i na samą grę . Owszem nie gromią rywali ale też nie tracą punktów w lidze .
W lizbonie Chelse zagrało świetnie w defensywie czyli zrobi to co mieli zrobić nie stracić bramki a jak się uda to strzelić ... udało się . Swoją drogą Chlsea powinna wygrać w lisponie 2-0 .. sytuacja MAtty gdzie po minięciu bramkarza trafił w słupek ... to powinno wpać . Benfa miała 2 groźne sytuacje gdzie też przynajmniej jedna bramka powinna wpaść .

Mówienie ze Chelsea jest słabe jest lekko przesadą , moim zdaniem zespół łapie wiatr nawet kołek torres prezętuje się jakoś inaczej .
Wracając do meczu to coraz smielej patrzę na Over 2,5 ,BTS ,Chelsea o1,5... nieżle też wygląda Benfica +0,75 myslę ze mecz na styku 2-1 niebiescy .
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:30

Apoel gol 2,7 hmm
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:33

Originally Posted By: priboj
Apoel gol 2,7 hmm
raczej bet 4fun (sam nad tym myślę) jak zagrają rezerwowi to będą chcieli się pokazać i bramek może paść grad dla realu .Takie strzelanie pod publiczkę wsumie mecz o pietruchę to może także 4fun o4,5 @2.65 smile ?
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:36

Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: priboj
Apoel gol 2,7 hmm
raczej bet 4fun (sam nad tym myślę) jak zagrają rezerwowi to będą chcieli się pokazać i bramek może paść grad dla realu .Takie strzelanie pod publiczkę wsumie mecz o pietruchę to może także 4fun o4,5 @2.65 smile ?
Wydaje się lepszy bet niż ten gol Apoelu , bo gdzieś tak koło 4,5 będzie to sie dziś działo ...
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:38

a ofensywna gra Apoelu to śmiech na sali ...
Posted by: F by Ferragamo

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:40

Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: F by Ferragamo


napisałem przeciętnej, a widziałem ich w Lizbonie czy u siebie Kogutami

No i jakie wnioski ? widziałeś Chelsea zanim przeją ją DiMatteo ?

W mojej opinii Chelsea napewno nie jest w jakiejś mega formie ot grają solidnie i z meczu na mecz wychodz to coraz lepiej .DiMatteo dał nieco świeżości ddrużynie co odrazu przełożyło się na wyniki i na samą grę . Owszem nie gromią rywali ale też nie tracą punktów w lidze .
W lizbonie Chelse zagrało świetnie w defensywie czyli zrobi to co mieli zrobić nie stracić bramki a jak się uda to strzelić ... udało się . Swoją drogą Chlsea powinna wygrać wlisponie 2-0 .. sytuacja MAtty gdzie po minięciu bramkarza trafił w słupek ... to powinno wpać . Benfa miała 2 groźne sytuacje gdzie też przynajmniej jedna bramka powinna wpaść .

Mówienie ze Chelsea jest słabe jest lekko przesadą , moim zdaniem zespół łapie wiatr nawet kołek torres prezętuje się jakoś inaczej .
Wracając do meczu to coraz smielej patrzę na Over 2,5 ,BTS ,Chelsea o1,5... nieżle też wygląda Benfica +0,75 myslę ze mecz na styku 2-1 niebiescy .


widziałem, zgadza się, grają lepiej, ale w obronie wcale nie są tacy mocni, nie ma tego monolitu co przed laty. Czy w Lizbonie zagali rewelacyjnie? nie powiedziałbym, Benfa miała okazję, szwankowała skuteczność. Nikt nie twierdzi, że jest słabe, ale do tego, by napisać, że są w wybornej formie też daleko. Owszem liga portugalska nie jest mocna, ale ta nie błyszcząca po za domem Benfa była w stanie urwać punkty Czerwonym Diabłom, a który teren jest trudniejszy do zdobycia, Londyn czy stadion MU? jak to nie tracą puntków w lidze? a remis z Kogutami czy porażka z MC?

dla mnie aż tak duże dyspropocji pomiędzy Chelsea a Benfą nie ma jak to sugerują kursy - choć wiadomo na jakiej podstawie się je wystawia... dlatego kursy na x2 kuszą i jak wczoraj pisałem, Benfa strzeli 1.55
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:43

natomiast spróbować warto over 3,5 Chelsea v Benfica za kurs 3 no i obowiązkowo zagrać over 3,5 Real za 1,7 ... i do przemyślenia under 2,5 Legia ... tak to wstępnie widzę ...
Posted by: Domel

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:50

Originally Posted By: F by Ferragamo

widziałem, zgadza się, grają lepiej, ale w obronie wcale nie są tacy mocni, nie ma tego monolitu co przed laty. Czy w Lizbonie zagali rewelacyjnie? nie powiedziałbym, Benfa miała okazję, szwankowała skuteczność. Nikt nie twierdzi, że jest słabe, ale do tego, by napisać, że są w wybornej formie też daleko. Owszem liga portugalska nie jest mocna, ale ta nie błyszcząca po za domem Benfa była w stanie urwać punkty Czerwonym Diabłom, a który teren jest trudniejszy do zdobycia, Londyn czy stadion MU? jak to nie tracą puntków w lidze? a remis z Kogutami czy porażka z MC?

dla mnie aż tak duże dyspropocji pomiędzy Chelsea a Benfą nie ma jak to sugerują kursy - choć wiadomo na jakiej podstawie się je wystawia... dlatego kursy na x2 kuszą i jak wczoraj pisałem, Benfa strzeli 1.55


Jak można porównywać który teren jest trudniejszy do zdobycia? Dla Ciebie nie ma znaczenia forma? Gdy jechali na OT mieli na koncie 21 spotkań bez porażki i byli w gazie, teraz grają piach. Poza tym wtrąciłeś tutaj wątek MU które w tym sezonie LM wygrało tylko 2 mecze (oba z Otelul) więc to raczej nie Benfa zagrała rewelacyjnie tylko MU zagrało kibel
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:57

Urawa@2.90 boks
Kawasaki@2.85 boks
Posted by: F by Ferragamo

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 16:59

Ma znaczenie, ale też ile rzy było, że ligowa forma nie przekładała się na pucharowe starcie? Gdyby Benfa słabo zaprezentowała się w 1 meczu to nie byłoby dyskusji, ale drzemiący w nich potencjał jest ogromny, więc 1.60 wygląda blado. Owszem, Orły były w gazie, ale przecież to tylko liga portugalska, ta słaba, a jak już bierzemy pod uwagę pełne staty, to bilans Czerwonych Diabłów przed meczem z Benfą 5-0-0, więc też byli w formie
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:01

Mata Strzeli @3.50 wink
1-0 czuje w londynie wink
i barca do golenia smile oby ovrebo nie sędziował
Posted by: Domel

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:18

Originally Posted By: F by Ferragamo
Ma znaczenie, ale też ile rzy było, że ligowa forma nie przekładała się na pucharowe starcie? Gdyby Benfa słabo zaprezentowała się w 1 meczu to nie byłoby dyskusji, ale drzemiący w nich potencjał jest ogromny, więc 1.60 wygląda blado. Owszem, Orły były w gazie, ale przecież to tylko liga portugalska, ta słaba, a jak już bierzemy pod uwagę pełne staty, to bilans Czerwonych Diabłów przed meczem z Benfą 5-0-0, więc też byli w formie


No tak, MU było w mega formie (Aldershot 0-3 MU, Everton 0-1 MU, MU 2-0 Otelul, MU 1-0 Sunderland i Swansea 0-1 MU), sam widzisz jakich rywali ogrywali. Poza Swansea na wyjeździe reszta powinna być spacerkiem.

A skoro wspomniałeś już o "ale też ile rzy było, że ligowa forma nie przekładała się na pucharowe starcie?"
Chelsea u siebie ograła 2-0 Beyer, 5-0 Genk, 3-0 Valencie, 4-1 Napoli czyli na własnych śmieciach ogrywają wszystkich bez problemu.

Odniose się jeszcze do zdania na temat słabej ligi portugalskiej. W tych 21 spotkaniach grali mecze wyjazdowe z Porto, Braga, Twente, Trabzonsporem i Basel a u siebie podejmowali MU, Twente, Trabzon.
Morale, forma, skuteczność była. A teraz? w 3 z 5 ostatnich wyjazdów nie strzelili bramki, urwać pkt Benfie może prawie każdy w rodzimej lidze a teraz jadą na SB do odradzającej się Chelsea i mają wypalić z formą?

Kończe tę dyskusję bo nie ma ona sensu
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:22

Ludzie łądują na Benfice ... kurs na Chelsea w górę z 1.66 na 1.72 .Na Benfe z 6.00 na 5.00 bet365 .
Posted by: wafe(L)nica

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:24

Ronaldo 3 gole lub więcej dobry typ.
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:28

na awans chelsea w fortunie 1.08 laugh
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:29

Originally Posted By: pawel Wafel
Ronaldo 3 gole lub więcej dobry typ.
Pytanie tylko czy zagra laugh
Posted by: Piostar

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:30

Originally Posted By: raiders_
Ludzie łądują na Benfice ... kurs na Chelsea w górę z 1.66 na 1.72 .Na Benfe z 6.00 na 5.00 bet365 .


Moim zdaniem zbyt nisko była ta Chelsea, korekty pewnie.
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:31

Originally Posted By: Piostar
Originally Posted By: raiders_
Ludzie łądują na Benfice ... kurs na Chelsea w górę z 1.66 na 1.72 .Na Benfe z 6.00 na 5.00 bet365 .


Moim zdaniem zbyt nisko była ta Chelsea, korekty pewnie.

może być
Posted by: 11kera11

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:35

przecież wieli faworyt Benfica dostanie dziś miedzy oczy smile
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:37

POdbeskidzie czyste 2 czy DNB ?
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:38

Urawa 1-1
boks
Posted by: wafe(L)nica

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:40

Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: pawel Wafel
Ronaldo 3 gole lub więcej dobry typ.
Pytanie tylko czy zagra laugh


Ma grać.Ale ile to nie wiadomo, ale musi gonić Messiego jak chce być królem strzelców.
Posted by: 11kera11

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:41

Originally Posted By: pawel Wafel
Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: pawel Wafel
Ronaldo 3 gole lub więcej dobry typ.
Pytanie tylko czy zagra laugh


Ma grać.Ale ile to nie wiadomo, ale musi gonić Messiego jak chce być królem strzelców.

no raczej, pykne z 5 bramek Chelsea w finale i dojdzie.
Posted by: Piostar

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:46

Messi 14 bramek, Ronaldo 6. To chyba nie są jego priorytety laugh
Posted by: F by Ferragamo

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:48

Originally Posted By: Domel
Originally Posted By: F by Ferragamo
Ma znaczenie, ale też ile rzy było, że ligowa forma nie przekładała się na pucharowe starcie? Gdyby Benfa słabo zaprezentowała się w 1 meczu to nie byłoby dyskusji, ale drzemiący w nich potencjał jest ogromny, więc 1.60 wygląda blado. Owszem, Orły były w gazie, ale przecież to tylko liga portugalska, ta słaba, a jak już bierzemy pod uwagę pełne staty, to bilans Czerwonych Diabłów przed meczem z Benfą 5-0-0, więc też byli w formie


No tak, MU było w mega formie (Aldershot 0-3 MU, Everton 0-1 MU, MU 2-0 Otelul, MU 1-0 Sunderland i Swansea 0-1 MU), sam widzisz jakich rywali ogrywali. Poza Swansea na wyjeździe reszta powinna być spacerkiem.

A skoro wspomniałeś już o "ale też ile rzy było, że ligowa forma nie przekładała się na pucharowe starcie?"
Chelsea u siebie ograła 2-0 Beyer, 5-0 Genk, 3-0 Valencie, 4-1 Napoli czyli na własnych śmieciach ogrywają wszystkich bez problemu.

Odniose się jeszcze do zdania na temat słabej ligi portugalskiej. W tych 21 spotkaniach grali mecze wyjazdowe z Porto, Braga, Twente, Trabzonsporem i Basel a u siebie podejmowali MU, Twente, Trabzon.
Morale, forma, skuteczność była. A teraz? w 3 z 5 ostatnich wyjazdów nie strzelili bramki, urwać pkt Benfie może prawie każdy w rodzimej lidze a teraz jadą na SB do odradzającej się Chelsea i mają wypalić z formą?

Kończe tę dyskusję bo nie ma ona sensu


widze, ale liczy sie fakt, ze wygrywali, gdyby nie byli w formie gubili by punkty, ale rozumiem, ze dla Ciebie jak MU nie rozgromi Sunderlandu to jest znak, ze nie sa w formie. pzytaczasz wyniki Chelsea z LM, ale cz Genk to mocarze?Wygrana nad Nietoperzami, ktore graja duzo ponizej oczekiwan w tym sezonie to tez nie zaden wyczyn,z Napoli ladnie wyciagneli to trzeba przyznac, a Bayer to tez nie jakas potega, a dla mnie Benfa jest lepsza druzyna od wszystkich wymienionych. Przeciez zdaje sobie sprawe, ze na te wygrane nie skladala sie tylko liga, co poteguje ich wyczyn. a wygrane odradzajacej Chelsea nad Leicester, Birmingham, Stoke to wielki wyczyn? Do tego sporo szczęścia z remisem z Tottenham, wygrana nad Benfa tez nie oddaje w pelni tego co sie dzialo w Lizbonie


bez odbioru
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:49

Urawa 2
trzymamy!!!
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:50

Originally Posted By: Piostar
Messi 14 bramek, Ronaldo 6. To chyba nie są jego priorytety laugh

laugh laugh no ale masa ludzi łudzi się ze Ronaldo jednak wyprzedzi Messiego w tej klasyfikacji .
No jak dzisiaj dostanie 90 min to może 2 wciśnie laugh
Posted by: wafe(L)nica

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:53

Messi z Leverkusen 5 to i dziś pimpiano może strzelić z 5.
Posted by: wafe(L)nica

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:55

Ciekawy typ to Benzema 2 lub więcej i Higuain 2 lub więcej.
Posted by: Piostar

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:56

Może i 10, ale podejrzewam, że jemu zwisa ta klasyfikacja strzelców na tą chwilę.

Korzystny wynik w pierwszym spotkaniu, to możliwość odpoczynku dla niego i szykowanie się na ligę, gdzie wchodzi w decydującą fazę.
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 17:59

Podbeskidzie DNB +Chelsea/Benfa BTS + Laussane/Basel BTS boks
Posted by: F by Ferragamo

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 18:07

Cracovia 2.55
Benfa strzeli 1.55
Posted by: allesandros

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 18:09

warto wejsc w ten mecz??

Buriram PEA -Jeonbuk Motors
1 lub powyzej 2,5??
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 18:15

urawa 2-2
wygrać to boks
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 18:17

kAWASAKI 1
Posted by: Piostar

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 18:30

Originally Posted By: allesandros
warto wejsc w ten mecz??

Buriram PEA -Jeonbuk Motors
1 lub powyzej 2,5??


W ciągu ostatniego czasu, kurs na over 2,5 na BF z 1,6 podjechał aż pod 2. Co mnie zachęciło aby to zagrać tongue
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 18:38

Urawa 3:3
boks boks
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 18:40

4:3 iwata
jak w hokeja
Posted by: Piostar

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 18:41

Buriram - Jeonbuk 0-1 smile dobry początek.
Posted by: Piostar

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 19:08

Jeonbuk 2-0, sprzedajmy smile
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 19:37

powitac piwo
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 19:40

Originally Posted By: bitnap
powitac piwo
piwo , co tam dziś widnieje w ofercie , takiego gites gitara ??
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 19:47

priboj, jesli mam byc szczery to nic, prawie nic

chodzi mi po glowie bandycki pomysl, bts w krakowie @2.1

pytanie tylko, ile sytuacji potrzebuje van der blazen, zeby strzelic jednego gola
Posted by: allesandros

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 19:49

macie moze live do MS curling
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 19:51

Originally Posted By: bitnap
priboj, jesli mam byc szczery to nic, prawie nic

chodzi mi po glowie bandycki pomysl, bts w krakowie @2.1

pytanie tylko, ile sytuacji potrzebuje van der blazen, zeby strzelic jednego gola
też to rozkminiałem ale zostawiłem ten mecz wpizdu ...
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 19:52

jakies takie 1-1, 2-1, 1-2 mi sie widzi
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 19:54

Originally Posted By: bitnap
jakies takie 1-1, 2-1, 1-2 mi sie widzi
lepiej chyba na live poczekać i zobaczyć czy Cracovia coś sklei ...
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 19:57

na leszku walczyli do ost. gwizdka a na tablicy widnialo 3-1 dla miejscowych, tak wiec u siebie raczej beda napierac do ost gwizdka i minute dluzej smile

ten mecz moze byc duzo lepszy od hitow typu derby warszawy, wisla-legia itd wink
Posted by: AGASSI

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 19:57

Originally Posted By: allesandros
macie moze live do MS curling


http://wmcc.curlit.ch/aspnet/current.aspx?EventID=1
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 19:58

Originally Posted By: allesandros
macie moze live do MS curling
http://www.sportlemon.tv/c-11.html
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 19:59

Originally Posted By: bitnap
na leszku walczyli do ost. gwizdka a na tablicy widnialo 3-1 dla miejscowych, tak wiec u siebie raczej beda napierac do ost gwizdka i minute dluzej smile

ten mecz moze byc duzo lepszy od hitow typu derby warszawy, wisla-legia itd wink
nom , dosyć ciekawie sie zapowiada ...
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 20:04

jesli lechia strzelila 2 goralom to i craxa moze conajmniej jedna wink

interesuje mnie bardzo to czy saidi wyjdzie w wyjsciowym, w kadrze meczowej niby ma byc, tak twierdzi kafar
Posted by: allesandros

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 20:07

Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: allesandros
macie moze live do MS curling


http://wmcc.curlit.ch/aspnet/current.aspx?EventID=1


dzieki
Posted by: pacyfista

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 20:08

to Kafarski cos jeszcze mowi ?

Dla mnie jego twarz mowi ze jest pogodzony ze spadkiem

a bts w tym meczu podoba mnie sie
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 20:15

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,115698,11481111,Wisla_Krakow__Jacek_Bednarz__Budzet_bedzie_nizszy.html

hehe, nadchodza chiudziutkie lata
Posted by: Tom182

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 20:24

Chelsea 1 1,75
Cracovia 1( remis brak zakładu) 1,85
Legia 2 1,75

boks
Posted by: Danielsan

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 20:30

http://www.sport.pl/pilka/1,123132,11482485,Rafal_Rostkowski__Przy_rzucie_karnym_Barcelony_nie.html
Posted by: pacyfista

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 20:38

Danielsan kazdy czlowiek myslacy logicznie

za takie cos nie daje karnego a co mowi jakis tam przepis

to juz swoja droga .Jak bedziesz odwozil starsza kobiete ktora walczy o zycie do szpitala to zostawisz ja 1 km od bo jest zakaz wjazdu i parkowania ?
Rostkowski to sluzbista juz widze jego zycie erotyczne
do smierci w jednej pozycji
Posted by: Jaslak

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 20:39

Ciekawie wygląda dzisiaj Basel @1.4
Do tego Legia
BTS w londynie i over 3.5 w madrycie smile
Posted by: yoyo

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 20:50

siema
OT: Za bilety na Euro 2012 placi sie tylko karta kredytowa w walucie euro? Innej mozliwosci nie ma?
Posted by: F by Ferragamo

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 20:55

zaczyna mnie korcic, zeby pograc Pasy -1.5 5.00
Posted by: Jaslak

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 20:57

Originally Posted By: F by Ferragamo
zaczyna mnie korcic, zeby pograc Pasy -1.5 5.00


w Krakowie remis dzisiaj i under smile
Posted by: F by Ferragamo

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 20:59

i przesladuje mnie jeden wynik, Chelsea - Benfica 1-2 11,50
Posted by: Danielsan

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 21:07

Originally Posted By: pacyfista
Danielsan kazdy czlowiek myslacy logicznie

za takie cos nie daje karnego a co mowi jakis tam przepis

to juz swoja droga .Jak bedziesz odwozil starsza kobiete ktora walczy o zycie do szpitala to zostawisz ja 1 km od bo jest zakaz wjazdu i parkowania ?
Rostkowski to sluzbista juz widze jego zycie erotyczne
do smierci w jednej pozycji
rozumiem o co chodzi,

karny był pochopny - w tym miejscu i czasie,
ale faktycznie jakiś faul był,

szkoda ze sędzia to gwizdnął, i bez tego Barca by wzięła to na miękko, ale śmieszy mowa o "ustawieniu" meczu laugh
Posted by: Jaslak

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 21:10

No to dzisiaj
Legia
Basel
Chelsi Benfa BTS
over 3.5 w Madrycie

boks boks boks boks
Posted by: Jose

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 21:15

Znów Barcelonie ustawili shocked Ci to się mają dobrze...

Panowie na TVP Sport wyborny mecz , wtedy jeszcze chyba nie ustawiali wink
Posted by: Kreczmer

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 21:28

polska na ME U17 w grupie ze slowenia, holandia i belgia. niezla grupa smile omnielismy niezwyciezonych niemcow i bardzo mocna francje ktora ma bardzo utalentowany rocznik 95.
Posted by: Izajasza53

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 21:32

Prognoza pogody dla miasta Gdynia (04.04.2012)

Dziś (wschód Słońca - 06:09, zachód Słońca - 19:28):
Temperatura: od 0 °C do 3 °C
Ciśnienie: 1010.4 hPa
Wiatr: 24 km/h
Śnieg: 1 mm
Deszcz: 1.5 mm

Under 2.5 Legii myślę, że dobry.
Posted by: 11kera11

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 21:37

Originally Posted By: Jose
Znów Barcelonie ustawili shocked Ci to się mają dobrze...


osz kurwa laugh
Posted by: Beautiful Mind

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 21:42

strasznie kusi mnie przyłożyc na Craxe, coś czuje że Handlarze z Bielsa pewni utrzymania sprzedadzą mecz Profesorkowi i zacznie sie pniecie w góre tabeli i cudem craxa znowu sie utrzyma laugh
Posted by: Jose

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 21:46

Originally Posted By: 11kera11
Originally Posted By: Jose
Znów Barcelonie ustawili shocked Ci to się mają dobrze...


osz kurwa laugh


Sarkazm 11kera11 smile

Nie widziałem spotkania tylko przeczytałem relację z QCZ.
Posted by: Jose

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 22:04

Teraz widziałem skrót. Dwa karne ewidentne. smile
Posted by: Platini

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 22:05

uwaga

Może tutaj ktoś zauważy i coś mi poradzi bo siostrze na czasie zależy smile

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5294602#Post5294602
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 22:56

Jak widzicie Al Ittihad? Warto grać to po 1.45?
Posted by: Tom182

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:21

LEGIA : Kuciak - Kiełbowicz, Żewłakow, Choto, Jędrzejczyk - Gol, Rzeźniczak - Novo, Żyro, Radović - Blanco
Posted by: Synth

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:27

Real -1,5
Chelsea 1X
Legia X2
Skra -1,5

@2.13
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:32

chelsea 1x to po ile? pewnie nawet @1.2 nie ma

ostro pogrywasz smile
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:34

saidi w wyjsciowym

BTS @2.2 boks
Posted by: laser

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:36

Bracia - macie skład Realu na dzisiaj? Bo uefa.com jeszcze nie podaje
Posted by: Tom182

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:42

Arka 1-0
Posted by: alfa

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:43

Ładnie mu siadłą, oby więcej takich goli
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:43

i undery w dupu ...
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:44

eeee zamuruja teraz i sie nie zmieni wynik grin
Posted by: 11kera11

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:49

o Cracovia - Podbeskidzie na polsacie sport tongue
Posted by: Izajasza53

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:49

Blisko na 2-0 Arka
Posted by: kfjatek

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:49

Legia dnb 2.1
Podbeskidzie dnb 1.9

fight boks
Posted by: fala

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:50

Originally Posted By: 11kera11
o Cracovia - Podbeskidzie na polsacie sport tongue


na ten mecz to prądu szkoda -1:-1 się skończy wink
Posted by: Bzyku

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:52

Idzie idzie Podbeskidzie boks

Wygrać mi proszę z tymi drugoligowcami.
Posted by: Bzyku

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:53

Kaleki z Krakowa 1-0 laugh laugh

Jak ja postawię to jak zwykle...
Posted by: 11kera11

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:53

Originally Posted By: kfjatek
Legia dnb 2.1
Podbeskidzie dnb 1.9

fight boks

cracovia 1
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:55

Originally Posted By: 11kera11
o Cracovia - Podbeskidzie na polsacie sport tongue

arka-legia tvn turbo
Posted by: 11kera11

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:55

Originally Posted By: Bzyku
Kaleki z Krakowa 1-0 laugh laugh

Jak ja postawię to jak zwykle...

ja w tym roku z 8 razy gralem lige polska raz weszlo wink trzeba sposobem laugh
Posted by: Beautiful Mind

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:55

Originally Posted By: Beautiful Mind
strasznie kusi mnie przyłożyc na Craxe, coś czuje że Handlarze z Bielsa pewni utrzymania sprzedadzą mecz Profesorkowi i zacznie sie pniecie w góre tabeli i cudem craxa znowu sie utrzyma laugh

mało...
jak handlowac to na maxa
Craxa po hc
Posted by: Bzyku

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:58

Ten obrońca Podbeskidzia co biegł obok strzelca gola to niezły jest. Koleś z Cracovii jest sam, przed nim nie ma nikogo do kogo można zagrać, a ten jełop się przygląda zamiast zabiec mu drogę.
Posted by: Izajasza53

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 04/04/2012 23:59

Legia przeważa, powinna coś strzelić
Posted by: wolfiks

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:01

Originally Posted By: Bzyku
Ten obrońca Podbeskidzia co biegł obok strzelca gola to niezły jest. Koleś z Cracovii jest sam, przed nim nie ma nikogo do kogo można zagrać, a ten jełop się przygląda zamiast zabiec mu drogę.
Siema Bzyku smile
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:02

BTSSSS piwo piwo
Posted by: 11kera11

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:02

karny Legia i czerwo
Posted by: JuN

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:02

KARNY LEGIA

DRUGA ZOLTA I CZERONA ARKA
Posted by: Tom182

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:02

karniak Legia i red dla Arki
Posted by: alfa

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:02

ale babol Arki
Posted by: Synth

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:02

Legia karny i Arka czerwo
Posted by: JuN

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:02

karny 100% nie ma o czym mowic
Posted by: fala

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:03

wapno Legia

czerwo Arka
Posted by: Bzyku

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:03

Przypadkowo, ale wyrównali smile

Podbeskidzie, spuszczać patałachów z ligi boks
Posted by: JuN

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:03

Legia 111111111
Posted by: pacyfista

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:03

bts szybko wpadl w Krakowie

ci co pograli undera to onad 70 minut pelne pory
Posted by: Izajasza53

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:03

Legia GOL. Nie zdąrzyłem minimalnie na live zagrać :/
Posted by: alfa

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:03

pewnie Blanco
Posted by: JuN

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:03

złodzieje ? niech obejrza powtorke smile
Posted by: kfjatek

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:04

Originally Posted By: JuN
złodzieje ? niech obejrza powtorke smile
przecież nie ma mowy o faulu
Posted by: Bzyku

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:04

Originally Posted By: wolfiks
Siema Bzyku smile


Siema smile
Posted by: JuN

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:05

Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: JuN
złodzieje ? niech obejrza powtorke smile
przecież nie ma mowy o faulu


nie bylo karnego Twoim zdaniem ?
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:05

timisoara 1x @2.25 boks
Posted by: alfa

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:06

ale kolorowo w Gdyni
Posted by: kardynal20

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:06



Panowie na rozluznienie i do browarka piwo

a to wlasnie ja ja ja ja ja prawdziwym jestem krolem laugh
Posted by: fala

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:07

Mam wrażenie że na trybunach stadionu Arki same związki zawodowe, najpierw złodzieje później drukarze wink
Posted by: pacyfista

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:07

Cohen ale urwal
Posted by: kardynal20

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:07

jak sie bawie to sie bawi ze mna caly swiat piwo
Posted by: Domel

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:08

Originally Posted By: bitnap
BTSSSS piwo piwo


Graty, w życiu bym się na to nie zdecydował
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:08

ale nerwowo w Gdyni blush Pachnie zadymą laugh
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:09

Originally Posted By: JuN
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: JuN
złodzieje ? niech obejrza powtorke smile
przecież nie ma mowy o faulu


nie bylo karnego Twoim zdaniem ?


blanco dodał troche od siebie ale ja tez bym gwizdał
Posted by: Domel

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:09

Karny bezdyskusyjny
Posted by: JuN

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:10

Originally Posted By: Biczu
Originally Posted By: JuN
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: JuN
złodzieje ? niech obejrza powtorke smile
przecież nie ma mowy o faulu


nie bylo karnego Twoim zdaniem ?


blanco dodał troche od siebie ale ja tez bym gwizdał


wbiegl w Blanco... nawet nie interesowala go pilka.
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:10

Domel wink
Posted by: Domel

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:16

Originally Posted By: bitnap
Domel wink


W NHL powinny teraz ładne kurs siadać, walka o p-off trwa
Posted by: Luc Nilis

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:18

karny ewidentny a że przed bramkarzem to czerwona.
o co ci kibice arki drą ryja całą 1 połowę ?
złodzieje, skandal, drukarze... co za zjeby.
Posted by: 11kera11

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:20

ale zenada ten rozny Legii jak by tylko Kiełbowicz mógł dośrodkowywać, specjalista od stałych fragmentów laugh zjebal wolnego koncertowo
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:25

czerwo bistrita, jazda po remis timi boks
Posted by: kardynal20

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:41

timi 1
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:41

timi111111111111111111111111-1 piwo

trzymac
Posted by: Loonatic

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:48

Dobrze, że Legii już spadek w tym sezonie nie grozi, bo inaczej byłbym cały w nerwach... laugh
Posted by: juve25

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:50

Basel boks
Posted by: alfa

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:52

może wejście skunksa coś zmieni w grze Legii
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:54

Originally Posted By: bitnap
timisoara 1x @2.25 boks


podziekowal wampirkom piwo
Posted by: juve25

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:55

Basel 1111111111 wink
Posted by: JuN

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:56

sedzia zajebista pomoc Cracovii, co on dal tego wolnego to zenada
Posted by: Bzyku

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:56

Ale żenada - Podbeskidzie mogło już z 4-1 prowadzić to przegrywa 1-2 puke
Posted by: JuN

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:57

hahaha sedzia... co on zrobil ?
Posted by: Izajasza53

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:57

Bez 3gola w meczu Legii 2.35 lekko boks , bo i tak Under 2.5 mam
Posted by: JuN

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:57

przeciez ten gol jest nieprawidlowy
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:57

3 bramy w kraku i jedna ladniejsza od drugiej hehe

mowilem, ze mecz bedzie lepszy od tych wszystkich zakichanych hitow
Posted by: pacyfista

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:58

Originally Posted By: Bzyku
Ale żenada - Podbeskidzie mogło już z 4-1 prowadzić to przegrywa 1-2 puke


w jaki sposob jak oddali 2 strzaly celne na bramke

chyba ze na wyjezdzie liczy sie podwojnie to masz racje
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:58

widzialem bramke ale za co byl ten rzut wolny w obrebie pola karnego??
Posted by: JuN

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:59

Originally Posted By: Stelmach
widzialem bramke ale za co byl ten rzut wolny w obrebie pola karnego??


nikt tego nie wie...
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 00:59

Originally Posted By: JuN
Originally Posted By: Stelmach
widzialem bramke ale za co byl ten rzut wolny w obrebie pola karnego??


nikt tego nie wie...


heheh dobre
Posted by: pacyfista

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:02

Biezen zejdz qrwa bo grasz tragedie chlopie
Posted by: juve25

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:03

Legia 222222222 wink
Posted by: Tom182

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:03

Daniellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll gol smile 2 Legia
Posted by: pelbel

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:03

Kurwa to studio w polsacie przed LM, to jakiś dramat.
Posted by: bitnap

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:04

van der błazen to typowy paralita, rudym 102 bys wiecej w polu karnym zwojowal
Posted by: Tibastus

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:04

legia 22
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:04

mam ta Craxe zagraną ale jak oni to dowioza to bedzie świeto
Posted by: Tom182

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:05

Piast - Sandecja po over 1,5 boks
Posted by: Domel

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:05

a jednak Kiełbowicz potrafi dograć piłeczkę
Posted by: pacyfista

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:06

Originally Posted By: TOM182
Piast - Sandecja po over 1,5 boks


ale sobie pore na mecz zrobili
oni robia na budowach do 18
Posted by: Tibastus

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:15

piast 111
Posted by: Tom182

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:15

Gliwice 1
Posted by: pacyfista

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:17

karny Cracovia
Posted by: JuN

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:18

Craxa zaczela zakupy

zenada
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:18

Podbeskidzie jak straci teraz brame to juz gsm oby
Posted by: Tibastus

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:18

craxa 33
Posted by: Bzyku

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:18

Czarny tam teatr niezły odwalił.
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:19

Originally Posted By: JuN
Craxa zaczela zakupy

zenada


mieli sporo szczescia grin
Posted by: Beautiful Mind

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:20

Originally Posted By: Beautiful Mind
strasznie kusi mnie przyłożyc na Craxe, coś czuje że Handlarze z Bielsa pewni utrzymania sprzedadzą mecz Profesorkowi i zacznie sie pniecie w góre tabeli i cudem craxa znowu sie utrzyma laugh

33333333333333333333-1
Nick zobowiązuje...
Posted by: Dyniu

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:24

Witam, czy jest jakakolwiek mozliwosc zeby ogladnac mecz LM na telefonie z androidem? Czasami cos tam puszczaja na bet365..
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:28

Chelsea (4-2-3-1):
1 Petr Cech
2 Branislav Ivanovic
4 David Luiz
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Obi Mikel
8 Frank Lampard
7 Ramires
10 Juan Mata
21 Salomon Kalou
9 Fernando Torres

Ławka rezerwowych: 22 Ross Turnbull, 19 Paulo Ferreira, 24 Gary Cahill, 5 Michael Essien, 16 Raul Meireles, 23 Daniel Sturridge, 11 Didier Drogba.

Benfica (4-3-3): Artur; Pereira (c), Garcia, Emerson, Capdevila; Witsel, Matic, Bruno César; Aimar, Cardozo, Gaitán.
Ławka rezerwowych: Eduardo, Almedia, Nolito, Djalo, Oliveira, Saviola, Rodrigo.
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:29

chelsea cs 1-0
mata score
kasa
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:29

dzis Torres hattrick grin
Posted by: Beautiful Mind

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:31

Originally Posted By: Dyniu
Witam, czy jest jakakolwiek mozliwosc zeby ogladnac mecz LM na telefonie z androidem? Czasami cos tam puszczaja na bet365..

spokojnie
na www.fromsport.com
w htc mozna kwestia netu i modelu tel
Posted by: jackm

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 01:31

a mnie sie widzi over 2.5 i awans gosci z Lizbony
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:04

Skra smirk
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:05

oj nie tu tongue

Chelsea karny
Posted by: Aronek

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:06

Lampard 1111111111111111111111111111
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:06

Lampard 11111111111111111111111111111111111111111 hura
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:26

jeszcze red card, Benfa out niestety
Posted by: Stasiu

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:32

kartkami nieźle sypie tongue Over 3.5 Benfy @ 2.20 szybko siadł
Posted by: blackhorse

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:36

jakie typy na druga polowe w chelsea ?
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:39

Originally Posted By: blackhorse
jakie typy na druga polowe w chelsea ?

bez gola
grałem cs 1-0
tylko karnego miał strzelac mata a nie lamps
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:41

pogram @6 bez gola w londynie wink
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:43

bedzie rewanz z baca wink
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:44

oby nie sędziował ovrebo bo jadę tam jak kamikadze zdetonować ładunek
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:48

kiedy sa wybierani sedziowie na mecze 1/2 ?
Posted by: kardynal20

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:55

Originally Posted By: NanekHKS
kiedy sa wybierani sedziowie na mecze 1/2 ?


w jednym meczu bedzie glownym Conrad w drugim Nirtz

na liniach jest juz Lupus Eldo Llama , a w drugim meczu Igor Bzyku i Biszop
Posted by: blackhorse

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:56

chelsea strzeli jeszcze jedna spokojnie boks
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 02:57

laugh dobre dobre a tak powaznie wink?
Posted by: kardynal20

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:01

Originally Posted By: NanekHKS
laugh dobre dobre a tak powaznie wink?


podejrzewam ze w piatek beda wiedzieli na uefie nie pisz jeszcze
Posted by: kardynal20

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:04

chociaz podejrzewam ze platini to wiedzial kto posedziuje jak dozyje polfinaly i final przed 1 faza eliminacji laugh
Posted by: kardynal20

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:08

real dal nicosii honorowa
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:10

ktos pisal bts po 2.7
Posted by: zalayeta

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:11

real po dwa cornery boks i dwie kartki w meczu boks
Posted by: kardynal20

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:13

Originally Posted By: zalayeta
real po dwa cornery boks i dwie kartki w meczu boks


wlasnie dalem ten mecz bez kartek

bo ta koncowka to chyba nie bedzie mecz o zycie
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:14

ile dadza na awans The BLues bedzie >3 hmm
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:16

Originally Posted By: NanekHKS
ile dadza na awans The BLues bedzie >3 hmm


po 1 meczu @13 wink
Posted by: zalayeta

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:17

3333333333 ale jebnal o kurwa
Posted by: zalayeta

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:18

jeszcze jedna kartka i dwa rozne real jazdaboks
Posted by: jencz

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:18

Benfa włupić 2 i hura
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:19

Originally Posted By: jencz
Benfa włupić 2 i hura

he he he
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:19

Originally Posted By: Stelmach
Originally Posted By: NanekHKS
ile dadza na awans The BLues bedzie >3 hmm


po 1 meczu @13 wink

toz to jakies brednie tyle to na pewno nie grin
Posted by: zalayeta

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:19

13 min na jeden corner dla realu i jedna karta nie wazne dla kogo boks
Posted by: zalayeta

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:21

4444444444444444
Posted by: zalayeta

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:23

karny apoel
Posted by: zalayeta

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:23

sedzia dawaj kartke
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:24

APOEL walnie 2 bramy na Santiago hohohoh
Posted by: zalayeta

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:24

sedzia jak sie dyktuje karnego to i kartke sie daje palo
Posted by: zalayeta

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:25

sedzia nie wal w pałe dawaj zoltko i real wywalcz jednego kornera
Posted by: zalayeta

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:25

55555555555555555555
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:26

strzelanina
Posted by: zalayeta

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:26

jeszcze moze ze dwie strzela
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:26

gruby over a madrycie pograli tongue
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:27

trzymać te 1-0 w londku
Posted by: Warren

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:27

1-1
Posted by: zalayeta

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:27

nikozja marnuje okazje 200%
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:27

Benfaaaaaa goool
Posted by: jencz

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:28

Benfa, a może jeszcze 2 frajerom laugh
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:28

dobra teraz pojdzie kontra, Chelsea next goal boks
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:30

Originally Posted By: jencz
Benfa, a może jeszcze 2 frajerom laugh

wyluzuj smirk
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:31

jakby mu zagral szybciej Abramy by w pape dostawali
Posted by: HAGIi

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:34

22222222 chelsea
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:34

2222222222222222222222222222222222222222222222222222222
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:35

Originally Posted By: Stelmach
dobra teraz pojdzie kontra, Chelsea next goal boks


izzzi wink
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:35

ale wsadzil
Posted by: weed

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:38

jest taki przepis w stylu "za wysoko noga"?
Posted by: alfa

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:40

dobry mecz Torresa, prawie hattrick skompletował
Posted by: Zimon

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:44

Originally Posted By: alfa
dobry mecz Torresa, prawie hattrick skompletował

Kalou tez byl bardzo blisko
Posted by: Stelmach

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 03:53

oj tam, Di Matteo ich rozgrzeszy bo awans jest
Posted by: Danielsan

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 04:00

nalezal sie Benfice ten mecz.. szkoda
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 04:05

Overy Chelsea i Real ooo
Posted by: Domel

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 04:06

Originally Posted By: Danielsan
nalezal sie Benfice ten mecz.. szkoda


Ciężko to stwierdzić, Benfica brawa za walke, nie przestraszyli się, Chelsea zaś miała mnóstwo okazji aby mecz rozstrzygnąć dużo wcześniej. Osobiście wole obejrzeć CFC-Barca w półfinale, mecze z podtekstami zawsze coś w sobie mają
Posted by: Izajasza53

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 04:06

Chyba pójdzie na półfinały Awans Barcy i Awans Realu, chociaż z Bayernem Real może mieć ciężko.
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 04:35

Kaka ladna brama na 2:0 shocked
Posted by: juve25

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 04:36

Krystyna też ładna z wolnego smile
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 04:38

Originally Posted By: juve25
Krystyna też ładna z wolnego smile

DI MAria kopara zdecydowanie bramka kolejki! kopara shocked
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 04:39

teraz zobaczylem tego gola na 5:2 aplauz
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 04:39

SZACUN!!!!
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 04:46

no Real sie rozstrzelał na dobre ...
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 04:58

Originally Posted By: raiders_
Tak na szybko to widzi mi się
BTS na Bernabeu ... Apoel nie ma czego bonić więc czy przegrją 1-0 czy 6-1 jeden hooj ,a real trcił bramki z CSKA i Dynamem Z u siebie to czemu nie z APOELem . Zapewne królewsy wyjdą z kilkom zmianami w skłądzie .
BTS @2,50 ..ciekawe smile

W londynie także bym widział BTS Benfica nie ma czego bronic muszą atakować co automatycznie stworzy szanse dla Chelsea .
W pierwszym meczu Befica miałą swietne okazje ale brakło ciut szczęscia terez myślę ze już trafią .

Chelsea u siebie dużo strzela Napoli 3-1 ,Valencja 3-0 ... więc przy założeniu ze Befica ruszy do ataku bez kalkulacji to czelsi 2 powinno wcisnąć .

BTS @1.83
Over 2,5 @1.90
Chelsea 02,5 @1.75

Narazie to moje luźne przemyślenia także spokojnie tongue , ale Chelsea z nową miotłą (DiMatteo) może zrobić małą rewolucję w tegorocznej LM .


no i siadło laugh 100% skuteczności z obu dni LM grin
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 04:59

dobra LM zawsze daje zarobić smile
Posted by: raiders_

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 05:01

jutro basta z zakładami trzeba ochłonoć przed weekendem smile
Posted by: wafe(L)nica

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 05:02

Dobry mecz Chelsea lepszy niż ten Barcelony z Milanem.Benfica pokazała pazury w końcu orzeł jest ich takim talizmanem.
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 05:03

Originally Posted By: priboj
dobra LM zawsze daje zarobić smile

jutro LE to sie odda laugh
Posted by: wafe(L)nica

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 05:05

I oczywiście lepiej dla widowiska że Chelsea z Barceloną a nie Benfica, wtedy mecz bez historii.Jak Real z Apoelem.Tak to zawsze elektryzowały mecze Barcy z Chelsea.
Posted by: priboj

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 05:06

Originally Posted By: NanekHKS
Originally Posted By: priboj
dobra LM zawsze daje zarobić smile

jutro LE to sie odda laugh
troszke LE trochę tenisa i nie trzeba oddawać cool
Posted by: 11kera11

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 05:08

Originally Posted By: NanekHKS
Originally Posted By: juve25
Krystyna też ładna z wolnego smile

DI MAria kopara zdecydowanie bramka kolejki! kopara shocked

ten lobik z wolnym krystyny porównujesz shocked
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 05:10

Originally Posted By: 11kera11
Originally Posted By: NanekHKS
Originally Posted By: juve25
Krystyna też ładna z wolnego smile

DI MAria kopara zdecydowanie bramka kolejki! kopara shocked

ten lobik z wolnym krystyny porównujesz shocked

dla mnie rewelka bardziej mi sie ta bramka podobala i pod ogromne wrazenie zrobila
Krystyna tez ladnie trafil centralnie w "okno" przyladowal
Posted by: NanekHKS

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 05:11

nikt sie nie spodziewal takiego zagrania a tu lekka podcinka i prosze jaka bramka stadiony swiata wink
Posted by: wafe(L)nica

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 05:12

Co o tym myślicie ?

http://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebConsoleApp.asp?
Posted by: Domel

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 05:13

Originally Posted By: NanekHKS
nikt sie nie spodziewal takiego zagrania a tu lekka podcinka i prosze jaka bramka stadiony swiata wink


Do Cracovi lub ŁKSu to im jeszcze brakuje grin
Posted by: 11kera11

Re: QC Piłka nożna - 4.04 - 05/04/2012 05:19

Originally Posted By: NanekHKS
nikt sie nie spodziewal takiego zagrania a tu lekka podcinka i prosze jaka bramka stadiony swiata wink

dobry lobik nie jest zły ale z brama krysi z wolnego nie porownywal bym