[1/8] Holandia - S³owacja

Posted by: Ghost

[1/8] Holandia - S³owacja - 25/06/2010 06:47




Holandia vs S³owacja

28/06 16:00 Durban
Posted by: Ghost

Re: [1/8] Holandia - S³owacja - 25/06/2010 06:48

Posted by: laser

Re: [1/8] Holandia - S³owacja - 28/06/2010 20:23

Ja tu widzê over 1,5 po 1,37 za 8/10

Holandia nawet jak strzeli na 1:0 to bêdzie gra³a ¿eby podwy¿szyæ dla bezpieczeñstwa, a S³owacy te¿ pokazali, ¿e "sroce spod ogona nie uciekli" i nie boj± siê papierowych faworytów.
Posted by: alidert

Re: [1/8] Holandia - S³owacja - 28/06/2010 21:03

Ja tu widzê ... over 2,5 po 1,9 za 7/10.

Pierwsz± strzel± S³owacy a ft to 2-1 i Pomarañcze graj± z Kanarkami.
Posted by: Ghost

Re: [1/8] Holandia - S³owacja - 28/06/2010 21:14

Mimo ca³ego szacunku za to, ¿e S³owacy nie przestraszyli siê W³ochów i wyszli z tej grupy, to jako¶ nie chce mi siê wierzyæ, ¿eby po raz drugi pokonali topow± dru¿ynê. Przecie¿ w meczu z Now± Zelandi± grali bardzo s³abo, podobnie jak z Paragwajem.
Chyba, ¿e siê dopiero rozkrêcaj±...

Na razie w 1/8 faworyci wygrywaj±, gdzie¶ siê czai bomba, bo zazwyczaj jaka¶ niespodzianka siê trafia. Chcia³bym jednak ¿eby to by³o dopiero jutro, bo marzy mi siê zobaczenie æwieræfina³u Brazylia - Holandia.

Holandia ma ten problem, ¿e ci±gle maj± mocn± dru¿ynê a nic z tego na M¦ nie wynika. Nie uda³o siê Cruyffowi ani Van Bastenowi, niby dlaczego ma siê to udaæ Robbenowi?

Mimo wszystko w odpadniêcie ze S³owacj± nie wierzê. Z zasady do¶æ rzadko gram tak niskie kursy, ale sklei³em dubla Holandia + Brazylia. Natomiast jako ubezpieczenie da³em na ten pierwszy mecz both to score @ 2.10

Zobaczymy...
Posted by: marzano

Re: [1/8] Holandia - S³owacja - 28/06/2010 21:26

zwyciêstwo S³owacji nad W³ochami by³o raczej wynikiem kiepskiej gry aktualnych mistrzów ¶wiata ni¿ jakiego¶ fantastycznego futbolu w wykonaniu S³owaków. Fakt, zagrali du¿o lepiej ni¿ w dwóch pierwszych spotkaniach grupowych i ca³a dru¿yna mia³a "dzieñ konia" ale nic dwa razy siê nie zdarza i dzi¶ po¿egnamy S³owaków.
Podobnie jak Ghost mam dubla na dwójkê dzisiejszych faworytów, a na pierwszy mecz dodatkowo singla Holandia -1.25 za 2,12 w betssonie.
Holendrzy maj± ¶wietne formacje ofensywne, a do tego bardzo dobrze broni±. Stracili jak dot±d tylko jedn± bramkê i to z karnego. Jest szansa, ¿e zobaczymy dzi¶ w akcji Robbena je¶li nie od pocz±tku meczu to w drugiej po³ówce, a wiadomo, ¿e ten zawodnik nadaje dodatkow± jako¶æ i pewno¶æ dru¿ynie Oranjes.
S³owacy osi±gnêli wiêcej ni¿ ktokolwiek siê po nich spodziewa³ nawet oni sami. Nie s±dzê aby nasi po³udniowi s±siedzi przestraszyli siê pomarañczowych bo nie maj± nic do stracenia i nikt z ich pora¿ki tragedii robi³ nie bêdzie jednak¿e pi³karsko zdecydowanie od holendrów odstaj± co najmniej o klasê i nie widzê dla nich szansy na osi±gniêcie pozytywnego wyniku w dzisiejszym meczu. Dwubramkowa pora¿ka to dla nich najmniejszy wymiar kary. Dodatkowo twierdzê, ¿e S³owacy nie zdo³aj± nawet strzeliæ bramki Holendrom... 2:0 i Oranjes w 1/4 fina³u...
Posted by: marzano

Re: [1/8] Holandia - S³owacja - 29/06/2010 01:22

Oj co¶ mi siê wydaje, ¿e ten minimalizm holendrów i oszczêdzanie si³ w koñcu siê na nich zem¶ci...
Niby wygrali dzi¶ ale nie zachwycili.
Grali wolno, pope³niali b³êdy w obronie (gdyby Vittek wykorzysta³ swoj± setkê mog³oby siê to skoñczyæ zupe³nie inaczej), a z przodu nie by³o widaæ jakiego¶ pomys³u na grê.
Jeden przeb³ysk Robbena i b³±d Muchy w koñcówce, nie tego spodziewa³em siê po Oranjes.
Je¶li dalej bêd± graæ w ten sposób to kolejni przeciwnicy ich rozjad±...
Posted by: Piotru¶ Pan

Re: [1/8] Holandia - S³owacja - 29/06/2010 08:01

Jak oglada³em mecz mia³em wra¿enie ¿e ogl±dam mecz towarzyski a nie spotkanie na M¦ Slowacja gra³a kanciasty futbol jak w 2 pierwszych spotkaniach, nie wiem jak mogli z Wlochami wygraæ meczu nie oglada³em sieczka niemo¿liwa. Jedni mogli graæ a im siê nie chacia³o a drudzy chcieli graæ tylko nie za bardzo mogli, bo umiejetno¶ci nie takie.
Na razie najgorsze spotkanie fazy pucharowej Holandia pokazala rzeczywi¶cie futbol ekonomiczny rozegrali 4 spotkania i zbytnio siê nie wyslili, jednak nie takiej Holandii oczekiwali kibice to a¿ trudno przyznaæ, ¿e tak bezbarwnie na wynik gra Oranje.
My¶lê, ¿e po erze Van Marwajka nikt nie bêdzie plakal bo samych kibiców Holandii denerwuje taka gra, mimo ¿e s± ¶wietne wyniki.
to dobrej nocki wszystkim.