F R A N C J A - W Ł O C H Y

Posted by: Bzyku

F R A N C J A - W Ł O C H Y - 05/07/2006 21:06

No to pozostał już tylko wielki finał
Posted by: rene

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 05/07/2006 22:09

Podejrzewam, że większość będzie stawiać na Włochów. Już teraz pokazuje to ankieta ( aktualnie jest 81/19 )
Sądzę, że aż tak dużej rozbieżnosci nie będzie.
W BAW kurs na Włochów 2.65, na Francje 2.80

Ja już mam obstawioną Francję jako mistrza i kontry raczej stawiać nie będę.

W tej chwili trwa zauroczenie Włochami, przy czym wynika to glównie z tego, że oni wyeliminowali Niemców. Dlatego to był "taki ładny mecz" Gdyby Włosi wygrali wczoraj z kims innym, np. z Portugalią, to zachwyty byłyby znacznie mniejsze

Na mnie osobiście większe wrażenie pozostawiła Francja w meczu z Brazylią.
Wcześniej wygrali z Hiszpania, dziś odprawili Portugalczyków

I tej wersji będę się trzymać - czyli Puchar dla Francji

Rozważę jeszcze opcje remisową i ewentualnie jakiś dokładny wynik
Posted by: JiroJiro

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 06/07/2006 02:31

Wszystko zależy jaką Francję zobaczymy w finale. Jeśli taką jak w półfinale z Portugalią czy spotkań grupowych to Włosi będą mieli nadspodziewanie łatwą przeprawę. Jeśli zobaczymy ponownie starych mistrzów ze spotkań z Brazylią i Hiszpanią finał nie powinien być jednostronny.

Oglądając wczorajszy mecz zastanawiałem się kto podmienił Zidane'a, nic, albo prawie nic mu nie wychodziło. Henry ponownie poza jedną ciekawą akcją i jednym podwójnym Axlem zakończonym zresztą upadkiem () nie pokazał wybitnej formy w reprezentacji.

Zagram prawdopodobnie na końcową wygraną Włochów - ~1.73.

Posted by: Ghost

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 06/07/2006 07:26

Myślę, że tym kto przeważy szalę zwycięstwa będzie Barthez. Wczoraj jak patrzyłem na każde jego wyjście do dośrodkowania to aż mi serce stawało (postawiłem na Francję). Pora skończyc pajacowanie panie Barthez
Posted by: Tom Krus

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 06/07/2006 07:57

Postawiłbym w ciemno na Włochów, ale wstrzymuję mnie jedna niewiadoma - stawka spotkania, co by nie gadać 'emeryci' z Francji bardzo wiele osiągnęli w tym mundialu swoim doświadczeniem, wiedzą, kiedy zagrać na maxa, a kiedy 'wymęczyć wynik', teraz podstawowi zawodnicy wiedzą jak to jest grać w finale MŚ i znowu mogą wszystkich zaskoczyć stylem swojej gry, Włosi z kolei cudownie trafili z progresją formy i od spotkania z Ukrainą to drużyna rośnie, że aż trudno się po meczu z Niemcami do czegoś przyczepić, jeżeli mieliby jeszcze lepiej zagrać w finale lub przynajmniej na takim samym poziomie jak w półfinale, to Francja zostałby zmyta, no ale to stawka spotkania... mimo wszystko spodziewam się, że Włosi nie zatracą swojego stylu, ruszą dynamicznie do przodu i narzucą taki styl Francji, będzie wymiana ciosów, po której widzę zwycięstwo Włochów.
Posted by: hynek

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 06/07/2006 08:21

Na pewno nie jest to łatwy mecz do typowania, wszak jest to finał najważniejszej futbolowej imprezy. Po wyeliminowaniu przez Francuzów Hiszpani pomyślalem, ze własnie "trójkolorowi" zdobędą tytuł, jednak niektórych wydarzeń nie można było łatwo przewidzieć, jak choćby naglego przebudzenia Włochów, ich gry całkiem odmiennej od tego co grali na początku.

Nie wydaje mi się by zespół częściowo emerytów hehe był w stanie pokonać Italię. Tytuł zdobędzie uwikłana w afery ITALIA !!
Posted by: muppet

Re: FRANCJA - WŁOCHY - 06/07/2006 08:52

Będzie nudno. Oby nie rozstrzygały karne bo to będzie przykre dla jednego z zespołów :/

edit śródtematu
Posted by: Munios

Re: FRANCJA - WŁOCHY - 06/07/2006 15:39

Z pewnością w finale nie zagra włoski obrońca środkowy: Alessandro Nesta ;/

"Obrońca reprezentacji Włoch Alessandro Nesta nie wystąpi w niedzielnym finale piłkarskich mistrzostw świata w Niemczech. Powodem jego absencji jest naciągnięcie mięśni prawego uda. Informację przekazał lekarz włoskiej drużyny Enrico Castellacci.
Nesta miał problemy z mięśniami uda już od kilku miesięcy. Kontuzja odnowiła mu się w zwycięskim spotkaniu z Czechami (2:0) w fazie grupowej i piłkarz musiał opuścić trzy ostatnie mecze Włochów w MŚ."


Natomiast jest dwóch kandydatów do prowadzenia finału, jeżeli chodzi o sędziowanie, a zatem:

"Niemiecki arbiter Markus Merk i słowacki sędzia Lubos Michel są głównymi faworytami do prowadzenia finałowego spotkania mistrzostw świata w Niemczech, w którym Francja zagra z Włochami. FIFA przedstawi nazwisko sędziego w ciągu dwóch dni.
44-letni Merk ma szanse na sędziowanie finału ponieważ jego rodacy w półfinale przegrali z Włochami. Niemiec prowadził już finał mistrzostw Europy w 2004 roku. Niemiec sędziował trzy spotkania na MŚ w Korei i Japonii.

38-letni Lubos Michel na mistrzostwach w Niemczech prowadził spotkanie Niemcy - Argentyna. Cztery lata wcześniej był sędzią głównym w trzech meczach MŚ w Korei i Japonii. Poprowadził także pięć spotkań EURO 2004."
Posted by: Munios

Re: FRANCJA - WŁOCHY - 06/07/2006 17:01

A jednak !

Znamy już sędziów "małego finału" oraz "wielkiego finału":

"Argentyńczyk Horacio Elizondo będzie sędzią finału piłkarskich mistrzostw świata. W niedzielę o godz. 20.00 w Berlinie Włochy zagrają z Francją.

42-letni arbiter prowadził do tej pory w mundialu cztery spotkania: mecz otwarcia Niemcy - Kostaryka, Czechy - Ghana, Szwajcaria - Korea Płd. i ćwierćfinał Anglia - Portugalia.

Sędzią sobotniego pojedynku o trzecie miejsce Niemcy - Portugalia będzie Japończyk Toru Kamikawa. W MŚ prowadził wcześniej dwa spotkania: Polska - Ekwador oraz Anglia - Trynidad i Tobago.

Co ciekawe, dwa ostatnie spotkania MŚ poprowadzą arbitrzy, który sędziowali dwa pierwsze mecze."
Posted by: WERDER12

Re: FRANCJA - WŁOCHY - 06/07/2006 18:52

Trenowanie po Wlosku

zobacz tutaj

czy tak trenuje przyszly Mistrz Swiata?
Posted by: Patricu$

Re: FRANCJA - WŁOCHY - 06/07/2006 19:48

Quote:

Trenowanie po Wlosku

zobacz tutaj

czy tak trenuje przyszly Mistrz Swiata?





buehehhehe tylko ,ze to akurat film o PORTGALII !!!
Posted by: Patricu$

Re: FRANCJA - WŁOCHY - 06/07/2006 19:50

włochy 1-0 i bład Bartheza
Posted by: tomo

Re: FRANCJA - WŁOCHY - 06/07/2006 20:02

Podpisuje się obiema rękami pod wyborem sędziego Elizondo na głównego rozjemcę finału.

Obserwuję ten Mundial bardzo dokładnie, także pod względem pracy sędziów (sam jestem sędzia piłki nożnej) i musze przyznać, że z przekroju cąłej imprezy Horacio Elizondo prezentuje się naprawdę najlepiej.

Bardzo słuszna decyzja.
Posted by: rene

Re: FRANCJA - WŁOCHY - 06/07/2006 21:48

Quote:

włochy 1-0 i bład Bartheza




Włochy - Francja 0:2 43' samobój Grosso, 89' Trezeguet

i

ARRIVEDERCI ITALIA

Posted by: Terry Butcher

Re: FRANCJA - WŁOCHY - 07/07/2006 02:18

Należy dodać, iż Francja nie przegrała jeszcze finału w MŚ czy ME . Czterokrotnie grała w finałach tych imprez i zawsze zdobywała trofeum. Bilans Włochów to 4-3.
Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem dlaczego bukmacherzy faworyzują Italie. Co prawda Włosi w lepszym stylu pokonali Niemców, ale Francja z Portugalią zagrała na ile musiała. Nie bez znaczenia może okazać się fakt dogrywki w pierwszym półfinale. Proszę zauważyć, że w meczach z Trójkolorowymi zadziwiająco blado wypadli mocni Hiszpanie i Brazylijczycy.
Co do Bartheza to jest to podobnie jak Zidane ikona drużyny. Koledzy mu ufają, należy nie zapominać, że wielokrotnie w karierze ratował swój zespół z opresji . Jest, podobnie jak kilku kolegów z drużyny, Mistrzem Świata i Europy, a ma to zapewne niebagatelne znaczenie w finale.

Mistrzem Świata będzie Francja, choć mój osąd z wiadomych względów jest subiektywny.

Allez les Bleus
Posted by: El Camino

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 09:06

Quote:

Myślę, że tym kto przeważy szalę zwycięstwa będzie Barthez. Wczoraj jak patrzyłem na każde jego wyjście do dośrodkowania to aż mi serce stawało (postawiłem na Francję). Pora skończyc pajacowanie panie Barthez




Barthez to dla mnie pajac i to się nie zmieni.Dziwię się tylko,że jest wciąż powoływany do kadry.

Myślę,że mecz ten jest trudny do typowania szczególnie jeżeli chodzi o 1x2.Natomiast warto się przyjrzeć typom na under/over.W gamebookers śmiesznie niski kurs na under 2.5 bo tylko 1.30 .Myślę,że ciekawym typem jest under 1.5 po kursie 1.92.Nawet jeżeli to będzie mecz zacięty,to wątpię żeby padło dużo bramek.Za tym typem przemawiają ostatnie wyniki obu drużyn,gdy padało bardzo mało bramek,albo wręcz remisy bezbramkowe.Nie ma sensu jednak przesadzać z wysokością stawek,bo ranga spotkania jest już bardzo wysoka.
Posted by: rene

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 09:08

Bilans Włochów ( jeśli chodzi o same finały ) na pewno nie jest 4-3, jak pisze mój przedmówca.
Włosi przegrali finał MŚ z Brazylią oraz finał ME z...Francją ( w 2000 r. ) po złotej bramce Trezeguet

Bilans Włochów to prawdopodobnie 5-3, choć dokładnie nie sprawdzałem

Dlaczego buki faworyzują Italię. No cóż, na ogół jest tak, że faworyt musi być. Moim zdaniem szanse są 50/50

Ja myślę, że w tym meczu niebagatelną rolę może odegrać doświadczenie, a to jest po stronie Francji

Być może jest to subiektywny osąd, bo ja też kibicuję Francuzom. Nie dlatego, że ich bardziej lubię od Włochów, ale glównie dlatego, iż - moim zdaniem - ten tytuł im się bardziej należy. Odprawili Hiszpanię, Brazylię i Portugalię, a wiec bardziej klasowe jedenastki niż Australia, Ukrainy i Niemcy. Po za tym z Australią wyraźnie pomógł im sędzia

Francuzi urzekli mnie swoją grą w meczu z Brazylią, a to co gral tam Zidane, to piłkarska poezja. Zizou przyćmił wszystkich Brazylijczyków razem wziętych. Świetny mecz rozegrało paru innych zawodników.

Chciałbym, by wygrała Francja
Wtedy Zidane będzie mógł powiedzieć: teraz mogę zakończyć karierę, czego wszyscy życzyli mu wcześniej.

Ale jak będzie, przekonamy się w niedzielę.
Posted by: solo24

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 09:28

ja z kolei uważam,ze włosi powinni spokojnie wygrac w meczu z francja dlatego, iz francuzi graja jak dla mnie poprostu fatalnie i wsumie wyszedł im narprawde super mecz z brazylia ale juz z portugalia ich gra wyglądała kiepściutko!a z kolei włosi ze swoja żelazna obrona to az miło patrzec było w meczu ze szwabami ale i przez cały turniej.atak równiez o wiele grozniejszy bo henry popimo 3 bramek gra jakby mu ktos nogi powiązał i nie wiem czemu nie wychodzi wogle trezeguet,włosi z kolei maja 3 równorzednie groznych napastników i mysle,ze cos ukłują przy grze oczywiście na zero w obronie!!pozdrawiam
Posted by: breugel

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 11:25

Jaka wlosi maja obrone?Szczescie im sprzyjalo do tej pory i tyle mozna powiedziec o ich obronie kto ogladal mecz wlochy vs ukraina wie o czym mowie.Z reszta co oni za rywali mieli australie ,ukraine ,niemcow?a co to niemcy ?z ledwoscia naszych ograli a z argentyna to sedzia im pomagal jak tylko mogl.Ze wzgledu na fakt jak sie wlosi meczyli w meczach z australia , usa i niemcami i ze wzgledu jak latwo francuzi ograli brazylie i hiszpanie a nawet portugalie nie widzeitalii w tym finale francuzi zagraja mocnym presingiem jak z brazylia i tyle bedzie mozna ogladac wloska pilke.A nie daj boze jak zobacza ze sa bezradni i gola sraca to kartki sie posypia i z bohaterow na antybohterow sie przerobia koniec wlochow juz nie ma to wszystko co im sie udalo a i tak za duzo
Posted by: Emrod

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 11:48

Obydwa posty powyżej

Jak o finalistach Mistrzostw Świata można napisać, że to słabe drużyny, że grają fatalnie itd.

Skoro oni są marni to co powiedzieć o reszcie?

Francuzi i Włosi grają w finale, bo okazali się po prostu lepsi od pozostałych 30 drużyn!
Nie miażdżyli swoich rywali, ale to już nie te czasy, że się wygrywa po 7-0; obecnie decydują najdrobniejsze nawet szczegóły.
Francuzi i Włosi byli sprytniejsi, lepiej skoncetrowani, lepiej przygotowani itd. Po prostu w decydującym momencie potrafili zadać cios!

Oczywiście, że Włosi parę razy pogubili się w meczach z Ukrainą czy USA, ale po pierwsze bez konsekwencji, a po drugie Cannavaro z kolegami to nie roboty i nie są w stanie grać bezbłędnie przez 630 minut turnieju!

Oczywiście, że Francja miała przestoje, ale wyszła z grupy w ogóle się nie męcząc! Ponadto niewidoczny przez cały turniej Henry załatwił obydwie decydujące bramki w 1/4 i w 1/2, a Zidane błysnął geniuszem dokładnie wtedy, kiedy trzeba było.

Pięknie i z polotem grało Wybrzeże Kości Słoniowej, tak też grała Argentyna, ale oni już nie walczą o medale!

Bezsensowne jest podważanie klasy którejkolwiek z tych dwóch drużyn, bo w finale grają jak najbardziej zasłużenie!

Wyniku jednak nie podejmuję się przewidzieć:)

Zagram Francję za mniejszą stawkę, ale tylko po to, żeby się lepiej oglądało
Posted by: breugel

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 12:02

Reszta dobrych druzyn miala pecha ze trafila na francje a argentyna nie jest w finale bo sedzia byl stronniczy w meczu z niemcami.Francja zasluzyla a wlosi mieli farta to tyle.Takie moje zdanie.
Posted by: [T]-error

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 12:09

Quote:


Francuzi i Włosi grają w finale, bo okazali się po prostu lepsi od pozostałych 30 drużyn!





Włosi okazali się lepsi od: Ghany (2-0), Czech (2-0), Australii (1-0 po fikcyjnym karnym ), Ukrainy (3-0),
Remisowo Włosi wypadli z USA (1-1), Niemcami (0-0 dogr.2-0)

Francuzi okazali się lepsi od: Togo (2-0), Hiszpanii (3-1), Brazylii (1-0), Portugalii (1-0)
Remisowo Francuzi wypadli ze: Szwajcarią (0-0), Koreą Płd. (0-0)

Więc de facto Francuzi okazali się lepsi od 4 drużyn, a Włosi w sumie też od 4

No to raptem te dwie drużyny były lepsze od innych 8 a nie 30

Że nie wspomnę już o mękach Włochów z USA czy Francuzów ze Szwajcarią i Koreą ...
Posted by: breugel

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 12:21

Francuzi nie lubia pilki ktora gra szwajcaria nie lubia gry zachowawczej przeciwnika lubia za to gdy przeciwnik gra otwata pilke tak jak hiszpania czy brazylia ,portugalii zabraklo zimnej krwi i dali sie poniesc emocja francuzi to uwiebiaja,a z korea faktycznie dali plame przegrali na wlasne zyczenie ale poniesli konsekwencje w dalszym etapie przyszlo im grac z elita.Wlosi graja niby inaczej a jednak jak zawsze :nie umieja przegrywac i mysle ze to ich zgubi.
Posted by: Emrod

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 12:27

Idąc tym tropem można udowodnić wszystko
Na przykład:

W meczu Meksyk-Argentyna za faul taktyczny tuż przed przerwą Heinze dostaje czerwoną, a nie żółtą kartkę - w efekcie tego Meksyk wygrywa po dogrywce.
W 1/4 Niemcy grają jak grali z Argentyną, ale La Volpe nie popełnia błędu Peckermana!
W 1/2 Meksyk nie gra pod taka presją jak Niemcy, dowozi 0-0 i wygrywa po kranych.
Finał z Francją to już formalność

Mogło się zdarzyć - mogło! Ale się nie zdarzyło

Turniej nie jest tak ucziwy jak liga, gdzie trzeba uciułać najwięcej punktów przez cały sezon!
Na Mistrzostwach Świata trzeba umiejętnie rozłożyć akcenty - kto to potrafi ten jest wielki

Więcej obiektywizmu

Kibicowałem Niemcom, Szwajcarom i Meksykanom, ale do głowy mi nie przyjdzie podważanie klasy finalistów!

Poza tym szczęście...
Szczęście sprzyja lepszym
Posted by: Llama

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 12:49

Na tym turnieju umarła piłka nożna. Zwyciężyło kunktatorstwo, błędy sędziów, symulowanie i boiskowe cwaniactwo oraz chamstwo.
30 minut dzieliło francuzów oo pożegania się z turniejem już w fazie grupowej i kolejnej kompromitacji. włosi dostali karnego z kapelusza w doliczonym czasie gry z kangurami.
Francuzi mieli wielkiego farta, im przytrafił się kryzys podczas spotkań grupowych, natomiast w fazie pucharowej spotkało to ich przeciwników: brazyliczyków, hiszpanów.
Nie zmienia to jednak faktu, że na tym mundialu Zidane jest klasą samą dla siebie, oraz że włosi zagrali świetny mecz z helmutami.
Posted by: Igor

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 13:04

Jeżeli Włosi zdobędą mistrzostwo świata w piłce nożnej, możliwa jest amnestia dla klubów zamieszanych w skandal korupcyjny w Serie A. Taką możliwość zarysował minister sprawiedliwości Clemente Mastella w wywiadzie dla "Corriere della Sera".
Nasilają się jednocześnie zastrzeżenia do przebiegu procesu tych klubów przed sądem sportowym, który ma wydać wyrok we wtorek 11 lipca.

Mastella zastrzegł, że zabrał głos jako kibic i nawiązując do wniosku prokuratora o degradację Juventusu Turyn postawił retoryczne pytanie: czy to sprawiedliwe, żeby Cannavaro, Del Piero i wielu innych grało w trzeciej lidze po tym, czego dokonali na mundialu? Minister skrytykował też atmosferę panującą na sali sądowej.
Były prezydent Francesco Cossiga nazwał proces klubów bufonadą, a szef komisji zajmującej się rewizją kodeksu karnego mecenas Giuliano Pisapia zarzucił sądowi, że odstępując od zasady kontradyktoryjności łamie prawa obrony. Do zarzutów tych ustosunkował się rano przewodniczący składu sędziowskiego Cesare Ruperto, który zapewnił, że obrońcy będą mogli powiedzieć wszystko, co zechcą i sąd weźmie to pod uwagę.
źródło


Co o tym sądzą znawcy włoskiego footballu?
Biszop, może wiesz na ile prawdziwa może być ta informacja i czy można zaufać "Corriere della Sera"?
Posted by: Munios

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 13:40

Akurat odnosząc się do postu Igora, jestem przeciwko takiemu rozwiązaniu.

Z jednej strony jest to dobry czynnik motywacyjny, ale za to co Juve i inne kluby wyprawiały w poprzednich sezonach, afery korupcyjne itp., to powinna być adekwatna kara do czynu.

"Kupienie" 29 meczy z 38 to minimum odebranie tytulu oraz degradacja do Serie B, choć osobiście uważam, że do Serie C zlecieć, a reszta klubów zamieszanych w tą aferę do Serie B.

Jeżeli chodzi o final uważam, że będzie czysta 2.
Posted by: connor

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 14:46

Postawilem na Francje przed MS, ze wygraja te impreze, za wartosc koszulki w gb Nie wycofuje sie z picku i oby Francja wygrala mistrzostwo wtedy moj pick wzrosnie do rangi genialnego, czego sobie zycze
Posted by: ___On

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 14:52

Dla mnie to mecz z podtekstami dlatego trudno mi jest zajac stanowisko....z jednej strony dla zatuszowania afery we włoskiej pilce dobrze by było gdyby to Oni zdobyli puchar swiata...z drugiej zas strony Zidane konczy kariere i zreszta paryu jego kolegow tez.....napewno zrobia wszystko by to wygrac.....naprawde trudny typ na ten finał: ) a co wy o tym myslicie: )?
Posted by: langak

Re: FRANCJA - WŁOCHY - 07/07/2006 15:18

Quote:

Podpisuje się obiema rękami pod wyborem sędziego Elizondo na głównego rozjemcę finału.

Obserwuję ten Mundial bardzo dokładnie, także pod względem pracy sędziów (sam jestem sędzia piłki nożnej) i musze przyznać, że z przekroju cąłej imprezy Horacio Elizondo prezentuje się naprawdę najlepiej.

Bardzo słuszna decyzja.




Przeciez ten sedzia nawet nie zna przepisów gry, jak można było dać mu poprowadzić finał ?!!!
To on prowadził mecz Ghana-Czechy i nie uznał 3 bramki dla Ghany odgwizdując ... spalonego w sytuacji gdy dwóch zawodników afrykańskiej druzyny było przed Petrem Cechem. Przeciez w takiej sytuacji zawodnicy mogą podawać do siebie piłkę bez końca i nie ma mowy o spalonym !!! Rozumiem błąd przy spalonym gdy piłkarz ucieka zza pleców obrońców i tego typu błędy będą się przytrafiać bardzo często, bo czasem trudno jest arbitrowi (lub asystentowi) wychwycić ten moment. Ale taka sytuacja ?! Tu asystenta nie trzeba - tylko znajomośc przepisów gry.

No ale to juz lepsza decyzja niż Graham Poll który daje 3 żółte kartki jednemu zawodnikowi i nie odgwizduje końca meczu
Posted by: JiroJiro

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 15:18

Ciekawostka : W finale faworytem u bukmacherów jest Italia ale niektórzy nadal w grupie eliminacyjnej do ME 2008 faworyzują Francję .
Posted by: Bzyku

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 15:20

Quote:

Ciekawostka : W finale faworytem u bukmacherów jest Italia ale niektórzy nadal w grupie eliminacyjnej do ME 2008 faworyzują Francję .




to rzeczywiście ciekawostka, bo przecież to właśnie we Francji szykuje się większe zmiany po MŚ. I to wątpliwe, by były to zmiany na lepsze (przede wszystkim Zidane).

Quote:

30 minut dzieliło francuzów oo pożegania się z turniejem już w fazie grupowej i kolejnej kompromitacji. włosi dostali karnego z kapelusza w doliczonym czasie gry z kangurami.
Francuzi mieli wielkiego farta, im przytrafił się kryzys podczas spotkań grupowych, natomiast w fazie pucharowej spotkało to ich przeciwników: brazyliczyków, hiszpanów.
Nie zmienia to jednak faktu, że na tym mundialu Zidane jest klasą samą dla siebie, oraz że włosi zagrali świetny mecz z helmutami.





Ja bardzo przepraszam. Niektórzy za wszelką cenę chcą dyskretywować poprzednie mecze Włochów.
Przecież oni z Ghaną zagrali bardzo dobre spotkanie, przeciw Czechom też - nie dali za bardzo pograć bądź co bądź jednej z czołowych drużyn świata.

Później Australia - skończyło się to szczęśliwie, ale pamiętajmy, że gdy siły były równe, to Włosi byli lepsi i stwarzali sobie sytuacje.

I później mecz z Ukrainą - nienajlepszą tego dnia, ale Włosi też źle nie zagrali.


Chcę przez to powiedzieć, że Włosi nie zagrali słabo żadnego meczu. Zawsze trzymali minimum dobry poziom - i na tym polega siła tego zespołu. JEdyne sytuacje, gdy rywal był lepszy od nich, to pierwsza połowa z USA i druga z Australią, gdy grali w osłabieniu.

To zdecydowanie najrówniej grająca drużyna ze wszystkich. Dlaczego "wielka Argentyna" odpadła? Bo tego nie potrafiła - po świetnych meczach w grupie spuścili z tonu.

To też jest jakiś rodzaj sztuki i umiejętności, by w trakcie turnieju nie schodzić poniżej określonego poziomu.

Quote:

Przeciez ten sedzia nawet nie zna przepisów gry, jak można było dać mu poprowadzić finał ?!!!
To on prowadził mecz Ghana-Czechy i nie uznał 3 bramki dla Ghany odgwizdując ... spalonego w sytuacji gdy dwóch zawodników afrykańskiej druzyny było przed Petrem Cechem. Przeciez w takiej sytuacji zawodnicy mogą podawać do siebie piłkę bez końca i nie ma mowy o spalonym !!!




Ależ oczywiście, że nie mogą!

Mogą podać tylko wtedy, gdy adresat nie znajduje się bliżej bramkarza niż podający. Innymi słowy - adresat podania musi być w bok lub z tyłu podającego. Nie może być przed nim, bo wtedy jest spalony.

A przepisy to sędzia znał - tylko piłkarze Ghany chyba nie znali, czym się solidnie ośmieszyli - bo spaprać 3 na 1 przez taką głupotę to niezła sztuka. (bo ich było 3-ch. Pimpong z piłką, jeden z lewej i jeden z prawej)
Posted by: JiroJiro

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 15:28

Dokładnie to miałem na myśli Bzyku.

Inna ciekawostka zauważona przez użytkownika innego forum. Drużyna która wygrywała w dodatkowym czasie, w następej rundzie odpadała. Ukraina, Argentyna, Portugalia i Niemcy. Mam nadzieję że nie sprawdzi to się w finale.

ps. W poprzedniej wiadomości zapomniałem o ikonce więc teraz dam dwie


Posted by: rene

Re: FRANCJA - WŁOCHY - 07/07/2006 15:34

Quote:

Quote:

To on prowadził mecz Ghana-Czechy i nie uznał 3 bramki dla Ghany odgwizdując ... spalonego w sytuacji gdy dwóch zawodników afrykańskiej druzyny było przed Petrem Cechem. Przeciez w takiej sytuacji zawodnicy mogą podawać do siebie piłkę bez końca i nie ma mowy o spalonym !!!




Nie tylko nie rozumiesz przepisu o spalonym, ale nie masz o tym bladego pojęcia!
W takiej sytuacji linię spalonego wyznacza piłka
Przekładajac to na język ojczysty - gdy kilku zawodników "idzie" na bramkarza, to nie wolno podawać do zawodnika, który jest "z przodu", a dokładniej między piłką a bramkarzem ( drużyny przeciwnej, gdybyś miał wątpliwości )
Posted by: tomo

Re: FRANCJA - WŁOCHY - 07/07/2006 15:35

Quote:

Quote:

Podpisuje się obiema rękami pod wyborem sędziego Elizondo na głównego rozjemcę finału.

Obserwuję ten Mundial bardzo dokładnie, także pod względem pracy sędziów (sam jestem sędzia piłki nożnej) i musze przyznać, że z przekroju cąłej imprezy Horacio Elizondo prezentuje się naprawdę najlepiej.

Bardzo słuszna decyzja.




Przeciez ten sedzia nawet nie zna przepisów gry, jak można było dać mu poprowadzić finał ?!!!
To on prowadził mecz Ghana-Czechy i nie uznał 3 bramki dla Ghany odgwizdując ... spalonego w sytuacji gdy dwóch zawodników afrykańskiej druzyny było przed Petrem Cechem. Przeciez w takiej sytuacji zawodnicy mogą podawać do siebie piłkę bez końca i nie ma mowy o spalonym !!! Rozumiem błąd przy spalonym gdy piłkarz ucieka zza pleców obrońców i tego typu błędy będą się przytrafiać bardzo często, bo czasem trudno jest arbitrowi (lub asystentowi) wychwycić ten moment. Ale taka sytuacja ?! Tu asystenta nie trzeba - tylko znajomośc przepisów gry.

No ale to juz lepsza decyzja niż Graham Poll który daje 3 żółte kartki jednemu zawodnikowi i nie odgwizduje końca meczu



Z przykrością muszę stwierdzić, że piszesz totalne bzdury.

W sytuacji gdy między napastnikami drużyny atakującej a bramkarzem nie ma już obrońców wówczas linię spalonego wyznacza piłka.

Prponuję oddać się lekturze Przepisów Gry w Piłkę Nożną.
Posted by: langak

Re: FRANCJA - WŁOCHY - 07/07/2006 16:07

Quote:

Quote:

Quote:


Z przykrością muszę stwierdzić, że piszesz totalne bzdury.

W sytuacji gdy między napastnikami drużyny atakującej a bramkarzem nie ma już obrońców wówczas linię spalonego wyznacza piłka.

Prponuję oddać się lekturze Przepisów Gry w Piłkę Nożną.




A czy ja napisałem ze mogą podawać do siebie piłkę bez końca do przodu ? Dokładnie sytuacji z meczu nie pamietam, zwrocilem uwage tylko ze byli przed bramkarzem sami zawodnicy Ghany.

Po zasiegnieciu opinii zawodowego sedziego przyznaje racje.

Co do lektury, dziekuje za troske ale mam ciekawsze zajęcia ;-)
Posted by: Gucio-typer

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 16:24

Ja stawiam x doprzerwy kurs 1.8 jest jak dla mnie bardzo dobry
Posted by: bcn1899

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 17:19

Quote:

Na tym turnieju umarła piłka nożna. Zwyciężyło kunktatorstwo, błędy sędziów, symulowanie i boiskowe cwaniactwo oraz chamstwo.




Nic Ci nie wmawiam Llama, tylko podejrzewam ;-) Ale śmiem twierdzić, że gdyby to biało-czerwoni w jaki-taki-kolwiek sposób dotarli do tej fazy turnieju, to każdy z nas ryczałby z radości. Więc mnie osobiscie śmieszy to narzekanie na mało bramek i takie tam. Bolą mnie błędy w sędziowaniu. Ale sam gram w piłę i zawsze powtarzam, że marzę o chwili, żebym był uznawany za najsłabszego na boisku, a mój zespół wygrywał po problematycznym karnym w ost minucie. A jeśli już n-ty raz z rzędu w takich okolicznościach zdobędziemy mistrzostwo to dopiero wtedy pozwolę sobie na uwagę na styl tych wygranych...........................

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*
Posted by: chris

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 19:32

Ja sie zastanawiam czy dawac kontre teraz ale najprawdopodobniej na zwrot stawki zagram. Bo zagralem Wlochow na prawie samym poczatku na mistrzostwo. Wiec dla mnie najlepiej by bylo gdyby siegneli po puchar i mysle, ze tak sie stanie
Posted by: nawoj

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 20:32

Dla mnie te mistrzostwa to tez kicha.Chyba z 5 meczy pod rzad skonczyło się underem.bramek jak na lekarstwo.A jak sie uda strzelic,to obrona Czestochowy do końca.Sędziowie zupelny klops-np ilość i jakość fauli w meczu podobna,a kartek 10 lub 2.Zdecydowanie wolę handbala.Typ na finał win makaronów w Nordicu za 1.77
Posted by: Adolf 88

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 07/07/2006 21:14

Fracja- ostatni afrykański zespół i jedyna nadzieja czarnego lądu,czy zdoła pokonać Włochów? Tego nie wiem,ale postawię z pewnością na europejską drużynę
Posted by: takizwykły

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 08/07/2006 16:18

Widzę, że niechęć ludzi co do jednej lub drugiej reprezentacji przeważa nad rozsądkiem i spokojną analizą meczu. Mnie również bedzie cieżko taką analizę przeprowadzić, gdyś jestem zagorzałym kibicem Azzurich. Ktoś tam napisał, że obrona włoska była słaba.. 1 gol stracony, po jednym ogromnym błędzie i na dodatek samobój, a w pozostałych meczach czyste konto.. to słaba obrona? Cieszę się, że Włosi grają finał właśnie z Francją, gdyż otwarty futbol trójkolorowych może zostać szybko skarcony przez konsekwentną grę Italii. Gdyby przeciwnikiem Włochów była Portugalia mogło by być dużo ciężej. Jestem optymistą i nie widzę innego rozwiązania niż rewanż za ćwierćfinał 1998 i finał Euro 2000.
Posted by: breugel

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 08/07/2006 16:41

Dobra francuzi stracili 2 bramki w tym jedna z karnego to moze maja gorsza obrone? Mniejsza z tym zastanawiam sie jednak nad tym jak zagraja wlosi czy z poszanowaniem pilki czy tez beda chcieli zaswicic finezja,bo ze francuzi beda grali tak jaz zawsze to wiadomo skromny futbol na wynik z bardzo duza skutecznoscia jesli chodzi o koncowy wynik.No i nie wierze ze barthez bedzie puszczal bramki strzelane z polowy boiska czy cos takiego ze popelnia bledy to fakt ale szczegolnych konsekwencji jak do tej pory nie bylo i raczej nie bedzie bo to bylby wtedy zwykly fuks a nie o szczesciu dyskutujemy.H2H troszeczke na kozysc francuzow i trzeba by pomyslec kto lepiej umie grac w sapera czyli do pierwszego bledu.Ja trzymalem od samego poczatku kciuki za francje od samego poczatku mundialu i dalej tego sie trzymam.
Posted by: breugel

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 08:28

Wiec moje typy takie: polowa czasu/pelny czas typ francja 6,0 czy francja zdobedzie bramki w obu polowach - tak 5,5 henry strzelcem gola 3.0 druzyna ktora strzeli jako ostatnia -francja 2,4 ktora druzyna pierwsza zdobedzie bramke- francja 2,4 Dokladny wynik pierwszej polowy 0:2 francja kurs 25 czy henry zdobedzie bramke glowka w regulaminowym czasie - tak 7,5 Wygr obie polowy -typ francja 13 liczna goli w pirwszej polowie over 1,5 4,45 trezeguet strzeli bramke - tak 4,25 ktory zawodnik strzeli najwiecej goli podczas 90 minut toni-henry -typ henry 4,0 cannavaro otrzyma kartke w regilaminowym czasie -tak 3,5 czy gattuso otrzyma kartje w regulaminowym czasie - tak 2,9 czy ktorykolwiek rezerwowy zdobedzie bramke w regulaminowym czasie gry - tak 4,6 italy zdobedzie bramke - nie 2,6 francja zdobedzie bramke - tak 1,6 Takie moje typy na ten mecz na wygrana w regulaminowym czasie francuzow nie gram bo mam zagrane ze beda mistrzami po 14 i po meczu z korea wzrosl kurs 22 to dogralem i po tym kursie tak ze trzeci raz tego samego nie bede gral (chociarz warto napewno)A dlaczego takie typy? poniewarz sa lepiej poukladani taktycznie i z tego wzgledu uwazam ze bedzie wychodzic im wszystko.
Posted by: rycerz_83

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 08:44

mecz wydaje sie byc typowo underowy i chyba nikt nie ma watrpliwosci,
wchodze na expekt w tym celu obstawienia undera, no ale jak zobaczyle kurs to naprawde polecam sprobowac:

OVER 2,5 : kurs: 3,25

jeszcze takiego kursu nie widzialem, warto zaryzykowac,moim zdaniem wystarczy ze ktoras z druzyn zdobedzie jedna bramke amoga sie wtedy kolejne posypac, mozna to skontrowc na dokladny wynik 0-0.
Posted by: breugel

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 08:47

Oczywiscie over 2,5 3,25 jak najbardzie popieram rozstrzelaja sie francuzi w tym meczu jak w zadnym innym
Posted by: trotylek7

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 08:57

Francja na tych mistrzostwach gra najlepszy futbol! Moim zdaniem zespoły takie jak Hiszpania, Brazylia, Portugalia były zdecydowanie trudniejsze do przejścia niż Australia, Ukraina czy Niemcy. Francuzi zasługują na Mistrzostwo Świata 2006, na pewno bardziej niż te włoskie "sprzedawczyki"! Jeżeli dzisiaj Fabian Barthez nic nie odpierdzieli głupiego to powinniśmy dzisiaj około 23:00 widzieć najlepszego piłkarza świata - Zinedine'a Zidane'a w złocie Pozdrawiam Kibiców Franji
ALLEZ LES BLEUS!!! VIVA LA FRANCE!!!
Posted by: breugel

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 09:13

Czy barhez przepuscil jakas "glubia bramke"na tych mistrzostwach?Ze roznie broni to tylko zludzenie optyczne widac bylo wczoraj jaka portugalczyk wpuscil bramke ,strzal w srodek bramki ,slusznie komentatorzy zaznaczyli ze rotacja tej pilki to nie to samo co rotacja szmacianki, barthez jest dobrym bramkarzem ,dlatego gra w skladzie wyjsciowym i jak do tej pory swietnie sobie radzi:)
Posted by: jinx

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 09:37

Hmm, rotacji tam nie było żadnej (Kołtoń gadał coś o paraboli, chodziło mu chyba o trajektorię) - Ricardo instynktownie poszedł w bok, a strzał był w środek stąd tak komicznie to wyglądało.
Posted by: _Korver_

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 11:56

Quote:

Francja na tych mistrzostwach gra najlepszy futbol! Moim zdaniem zespoły takie jak Hiszpania, Brazylia, Portugalia były zdecydowanie trudniejsze do przejścia niż Australia, Ukraina czy Niemcy. Francuzi zasługują na Mistrzostwo Świata 2006, na pewno bardziej niż te włoskie "sprzedawczyki"! Jeżeli dzisiaj Fabian Barthez nic nie odpierdzieli głupiego to powinniśmy dzisiaj około 23:00 widzieć najlepszego piłkarza świata - Zinedine'a Zidane'a w złocie Pozdrawiam Kibiców Franji
ALLEZ LES BLEUS!!! VIVA LA FRANCE!!!




jeżeli patrzysz już od tej strony to wg mnie na puchar zasługują Włosi, bo mieli ... trudniejszą grupę to z kim się grało nie ma za bardzo znaczenia, chociaż można spojrzeć na to z innej strony, \ Włosi mając słabszych rywali w fazie pucharowej, musieli włożyć mniej wysiłku, by awansować dalej W tym meczu kibicuje Wlochom, ale nie biorę się za wytypowanie zwycięzcy

FORZA I T A L I A !!!
Posted by: Stoin

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 12:07

Parabola


Wniosek:

Pan R.Kołtoń nie zna znaczenia słowa - parabola
No chyba że piłka faktycznie miala taką trajektorię lotu
Posted by: rockeman

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 12:24

dla mnie jest tylko jeden ,ale za to zasadniczy powód przemawiający za Francją. Taki, ze przed MŚ postawiłem długoterminowca na zwycięstwo w imprezie Włochów (choć też dałem na Hiszpanów). Pisze to tak żartobliwie, ale po prostu zgodnie z prawem Murphy'ego teraz na samym końcu powinien mi się piękny singielek skitrać. Na szczęscie "fachowcy" skazują Żabojadów na porażke, dzięki czemu będę mógł zagrać konre po przywoitym kursie 2,33, bo kontra pójdzie na pewno (nie chce po meczu płakać, ze przez własną pazerność nic nie ugrałem )

a tak próbując obiektywnie ocenić sprawe (choć to niełatwe dla mnie, bo sercem jestem za Makaronem), to myślę, ze Włosi wygrają ten mecz! Jak dla mnie niemal wszystko za nimi przemawia! Dziwią mnie te opinie,ze kiepsko wystarotwali a póxniej trafili na australie czy ukraine. Popieram opinie Bzyku ,ze już pierwszy mecz Włochy - Ghana był naprawde bardzo ładny. Z USA było ciężko, ale też nieźle grali. Właściwie to w żadnym meczu nie dali ciała, grali mniej więcej równo - czyli baaaaardzo dobrze. i wkurza mnie ta nagonka, ze niby sędzia podarował Włochom awans w 1/8. wczoraj w nocy oglądąłem jeszcze skrót tego spotkania. FAUL BYŁ!!! obrońca nie moze się kłaść przed biegnącym zawdonikiem, który nie ma obowiązku wymijania go! gdyby obrońca Australi pofrafił trafić w piłkę i wybić ją na corner to by nie bylo problemu, ale on piłki nie tknął, a prawda jest taka, ze stanął na drodze Grosso. Słuszny karny! natomiast jeszcze jeśli chodzi o to samo spotkanie, to jakoś nie widzę, zeby ktoś oceniał "czerwień" dla Materazziego! Żółta za to powinna być, ale na pewno nie czerwona, tym bardziej, ze paradoksalnie tym faulem zrobił większą krzywde...Zambroccie, bo to w jego nogi wjechał korkami

obrona Włochów - atak Francji. Kolejny fakt przemawiający za Italią. Mam nadzieję, ze sami zobaczynie ,jak doświadczony Zizou będzie dziś bezradny. Ribery - podoba mi sie ten gracz. Ale do tej pory robił tylko tyle ,na ile pozwalał mu przeciwnik. Bierze tą piłke i z nią leci, bo nie miał go kto zatrzymać. Te same numery juz nie wystarczą na Włochów. Wleci z taką swoją standardową akcją na Grosso, i biedak zaliczy glebe, a piłka pozostanie posłusznie przy nogach Włocha. Jesli chodzi o atak Francji, to jedynie obawiam sie jakiegoś przebłysku Henry'ego , i niczego poza tym!

Barthez... On jest dla mnie najpewnieszym punktem Włochów no nie mogę sie do niego przekonać... dla mnie kolo jest masakrycznie niepewny, a przy ilości sytuacji jakie potrafią stworzyć sobie Włosi by musiał zagrać mecz życia, aby nic nie stracić. Gdyby miał bronić Coupe to baaaaardzo bym drżał o wynik tego spotkania, a tak to tylko troszkę się denerwuje Włosi na bank coś wpakują. I tu od razu może wyrażę swoją opinie o ataku Włoch... No dla mnie BAJKA!!!!! Pirlo dogrywa jak z nut, jakby był jakimś wizjonerem. Imponuje mi szybkość i umiejętnośći Toniego (mimo, że strzelił tylko dwie bramki i to Ukrainie) Gilardino też znakomicie pofrafi się znaleźć. w drugiej lini Zambrotta, Gattuso i Camoranesi - świetna gra!!! z duzym optymizmem oczekuje dzisiejszego meczu. Mam wieką nadzieję, ze zwyciężą Włosi!!!!

FORZA ITALIA
Posted by: kris_nh

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 12:26

Do Boju ITALIA !!! Zabojoady WON
Posted by: breugel

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 12:55

Srodek boiska bedzie najwazniejszy dlatego francuza bedzie wychodzilo wsystko poniewaz sa krolami srodka,a przy probie gry z pominieciem drugiej lini po prostu wlosi pilke beda oddawac obronca francuskim 0-2 dla francjii bedzie uz do przerwy a pozniej to tylko z gorki
Posted by: DEATH

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 13:35

dziwia mnie glosy ze mecz bedzie slaby i nudny..dla was licza sie tylko bramki??
dla mnie final jest odzwierciedleniem calych mistrzostw zagraja w nim najlepsze ekipy, grajace najrozwazniej w obronie i punktujace rywali niczym bokser...ktos mi powie ze wlosi graja slabo? grupa trudniejsza o wiele od francuzow i lepsze wyniki niz zabojady, australia nie grala takiej zlej pilki nawet brazylia miala z nia problemy i nie mozna juz patrzec tylko na nazwe ze to australia, jedyny slaby przeciwnik to byli ukraincy to fakt..przeciwko niemcom zawsze ciezko sie gra a Niemcy zawsze daleko zachodza( 4lata temu final) a tym bardziej jako gospodarzowi

to bedzie piekny mecz starcie drugich linii swietni obroncy z obu stron bramkarz DUZY + wlochow, jak ten Barthez tam jeszcze stoi w tej bramce to nie wiem dla mnie to jedna wielka pokraka a gdyby nie obroncy to puscilby duzo wiecej bramek, mozna bylo to zaobserwowac w meczu z Korea oraz z Portugalia gdy Figo zmarnowal swietna okazje po jego interwencji Wlosi mu wpakuja brame na pewno..
FORZA ITALIA
Wlochy win 5/10
Wlochy mistrzem swiata 7/10

ps: jednak Lech sie wczoraj wystawil za 9.00
Posted by: TTomi

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 16:12

Quote:

Parabola


Wniosek:

Pan R.Kołtoń nie zna znaczenia słowa - parabola
No chyba że piłka faktycznie miala taką trajektorię lotu




Jeśli weźmiesz pod uwagę, że parabola może wyglądać również odwrotnie (współczynnik a<0 w równaniu paraboli ax^2+bx+c=0 wtedy ma maximum, ta wklejona ma minimum) i że jej kształt może być bardziej płaski (zależy to od współczynnika a w równaniu ax^2+bx+c=0) to piłka lecąc do bramki ma trajektorię lotu przypominającą parabolę i wydaje mi się, że jednak Kołtoń wiedział co mówi
Posted by: JiroJiro

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 16:27

Posted by: Emrod

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 16:37

Dzisiaj Zizou kończy karierę w glorii i w chwale

Nigdy nie kibicowałem, ani Francji, ani jemu i jego klubom, ale tytuł mu się po prostu należy!

Tytuł dla Francji z kursem 2.32, za mniejszą stawkę Francja do 90 minuty 3.30!

Zastanawiam się też poważnie nad overem 1.5 - 1.95!
Presja finału może spowodować jakiś mały błąd, a ten w konsekwencji do straty bramki. Jeden zespół się wtedy otworzy i zwiększy szansę na drugą.

Na rozbudowane analizy nie ma co się silić, bo przy tym poziomie zadecydują drobniutkie szczególiki:)

Tytuł jedzie do Paryża
Posted by: maroox

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 17:00

Emrod,tytuł już jechał do Berlina i jakoś nie zajechał. Myślę, że do Paryża też nie dojedzie. Jak dla mnie Włosi ze swoją obroną i bardzo groźnym atakiem nie pozostawią złudzeń Żabojadom. Zresztą, Emrod masz rację, że tutaj będą się liczyć
szczególiki i niby wszystko jest możliwe.Ale tak grająca, waleczna i broniąca ekipa Włoch,nie da się ograć. Jeśli chodzi o over...Można go zagrać tylko i wyłącznie ze względu na zaj...kurs(3.55 - betfair) oraz zmęczenie turniejem i jakieś błędy.Ale żeby go zagrać grubiej to nie ma mowy.
Posted by: Mastro Tomo

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 17:00

Powiem tylko tyle FORZA ITALIA !!!

Francja jest znacznie słabsza od Włoch, i nawet Zizou dziś nie pomoże na świetną obronę Italii.

Jak zwykle Grosso, i Zambrotta zrobią swoje, i nie pozwolą Henry'emu na akcje z boku boiska.

Pirlo, który za plecami ma Gattuso - duet ten jest znacznie lepszy od tercetu Vieira, Makelele, Zizou.

No i Toni dołoży brameczkę, i mistrzostwo dla Włoch ... oby ..
Posted by: roads

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 17:01

4 ostatnie finaly:
1990: RFN - Argentyna 1:0
1994: Brazylia - Włochy 0:0
1998: Francja - Brazylia 3:0
2002: Brazylia - Niemcy 2:0

Druzyna, ktora przegrywala w finale nie strzelala gola. Gramy na przelamanie tej "passy"?

Włochy - Francja, obie drużyny strzelą, kurs 2.35 Expekt
Jakby co to odkujemy sie za 4 lata
Posted by: TTomi

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 17:04

Jedyne co mi przychodzi do głowy na dzisiejszy finał to remis do przerwy @ 1.85 oraz 0-0 dokładny wynik @ 5.0. Te druzyny to przede wszystkim doświadczenie i asekuracja. Nikt tu nie będzie rzucał się na przeciwnika. Obie jedenastki zagrają prawdopodobnie 4-5-1 i będą czyhać na błąd rywala. Kurs na rzuty karne również nienajgorszy - 4.5 (unibet). Jeśli tylko żadna z drużyn nie popełni błędu to mecz zakończy się bezbramkowo - a osłodą "szachów" będzie wygrana u buka
Posted by: majer

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 17:16

a co powiecie na over w rzutach roznych.GB wystawilo linie 9.5 mecz pewenie bedzie zaciety i typowanie zwyciezcy jest po prostu ciezkie. a kurs w okolicach @2 nie jest zly .
osobiscie stawiam over 1.8 6/10
Posted by: breugel

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 17:23

http://www.maxior.pl/?p=index&id=24062&0 Powtorka dzisiaj nieunikniona wspolczocia dla osob ktore ulegly zludzeniu dramatycznego polfinalu wloch i postawily pieniadze na makaroniarzy.Allez la france!!!
Posted by: rockeman

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 17:32


właśnie przed chwilą slyszałem w tv wypowiedź jakiejś tłustej niemki po meczu z Portugalią:
"pokazaliśmy całemu Światu, ze jesteśmy najlepsi"
te Szwaby to jednak mają nasrane we łbach, śmieszy mnie ta nieuzasadniona mania wielkości

eksperytza Gmocha:
"Zidane ściagnie na siebie uwagę trzech obrońców" no jasne... nie trzech tylko pięciu nie rozumiem tych zachwytów nad Zidane'm przecież on niczego specjalnego na tych mistrzostwach nie pokazuje! Strzelił brame Portugali z karnego, Hiszpanom którzy przeciez już się nie bronili na 3-1 i to wystarcza, aby z niego robić wielkiego króla futbolu? Jasne, ze generalnie to wielki piłkarz, ale ze względu na kariere. Natomiast czy tyle dobrego można o nim powiedzieć oceniając wyłącznie te mistrzostwa? ile koleś ma niedokładnych podać? całą mase! i co oznacza tekst, że Zidane zasłużył na to MŚ? Puchar Świata za zasługi?? Puchar Świata dla Najlepszych! a obecnie Włosi są lepsi od Francuzów pod każdym względem. Żle sie stanie dla przyszłości piłki, gdyby dzisiaj wygrały Żabojady

FORZA ITALIA!!!!
Posted by: Marcel

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 17:35

a po czym oceniasz ze Włosi są lepsi ? że ograli Ukraine i Australie ?
Posted by: oli

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 17:51

Quote:

a po czym oceniasz ze Włosi są lepsi ? że ograli Ukraine i Australie ?




warto dodac ze ograli Niemcow
Posted by: Biszop

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 17:56

Wiadomo ze wygraja Wlosi...
ale mala kontra na Francuzow poszla, w razie jakby moj dlugoterminowy zakladzik mial nie wejsc co oczywiscie jest niemozliwe ale nie chce rozpaczac z dwoch powodow

ITALIA
Posted by: Igor

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 17:57

Quote:

Do Boju ITALIA !!! Zabojoady WON



Popieram.
Myślę że Włosi wygrają. Pewnie miałoby to jakieś małe znaczenie dla tej afery. Liczę że Włochom uda się wygrać w regulaminowym czasie gry.

Moje typy:
Włochy - Francja 1 2.76
stawka: 5/10

Włochy - Francja (I miejsce) 1 1.73
stawka: 8/10

Wybaczcie że bez porządnej analizy, ale w finale różnie bywa i często analizy nic nie dają .
Posted by: wcale_nie

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 20:52

Co powiedział Materazzi? Ktoś odczytał z ruchu ust?
Posted by: connor

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 20:53

Quote:

Co powiedział Materazzi? Ktoś odczytał z ruchu ust?




Wyczytalem:
"Obstawilem ze dostaniesz czerwona kartke"
Posted by: Bzyku

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 21:16

Brawo Francja - w tym meczu byli lepsi, ale za cały turniej BRAWO WŁOCHY - byli najlepsi anno domini 2006 pomimo słabego finału.

Co do samego finału to zdecydowanym MVP tego meczu jest Fabio Cannavaro - to niesamowite ileż on piłek "wyczyścił" nie tylko w tym meczu, ale i w całym turnieju.

Miano bohatera należy się też Fabio Grosso - to on wywalczył karnego z Australią, to on przesądził o wyniku półfinału z Niemcami i to on wreszcie strzelił decydującego karnego.

A Zidane... cóż... przykre to, w jakim stylu pożegnał się z reprezentacją.

A Trezeguet - teraz pewnie we Włoszech będzie bił rekordy popularności


Brawo Włochy
Posted by: rockeman

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 21:18

Quote:

Quote:

Co powiedział Materazzi? Ktoś odczytał z ruchu ust?




Wyczytalem:
"Obstawilem ze dostaniesz czerwona kartke"




prędzej bym stawiał na:
"Obstawiłem, że nie dostaniesz czerwonej kartki"
Posted by: connor

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 21:25

Quote:

Quote:

Quote:

Co powiedział Materazzi? Ktoś odczytał z ruchu ust?




Wyczytalem:
"Obstawilem ze dostaniesz czerwona kartke"




prędzej bym stawiał na:
"Obstawiłem, że nie dostaniesz czerwonej kartki"






faktycznie bardziej prawdopodobne


Francja byla lepsza itd. ale jak zobaczylem az 7 pilkarzy z afryki w skladzie francji i jednego araba podczas hymnu to pierwsze skojarzenie bylo takie ze... moze byc ciezko

gratki dla wlochow
Posted by: sznikers

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 21:27

FORZA ITALIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wlochom nalezalo sie to mistrzostwo, ciezko na nie zapracowali. Duzy szacunek dla was Panowie...

Jesli chodzi o Zidane to pokazal ile jest wart.
Po pierwsze moim zdaniem od samego poczatku co rzucilo mi sie w oczy.W meczu o taka stawke tak rzutow karnych sie nie wykonuje, chyba ze nie chce sie ich wykonac celnie.Ogladalem powtorke karnego wiele razy i rozumialbym ta decyzje ktora on podjal, w momencie jak by juz polozyl Buffona, ale ten zdecydowal sie od razu na taki strzal.
A pozniejsze zachowanie dowodzi tylko tego ze nie zaslugiwal na opaske kapitana.

DO tego co dodal Bzyku odnosnie w jaki sposob sie pozegnal z reprezentacja, to moim zdaniem dzisiaj pozegnal sie juz z pilka klubowa.Od momentu jak Fabio Cappelo jest trenerem Realu - grzanie lawy - to max co moze byc z Zidane
Posted by: Igor

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 21:28

Quote:

Co powiedział Materazzi? Ktoś odczytał z ruchu ust?



Pewnie obraził Mahometa
Posted by: overclocker

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 21:44

http://zizizdane.ytmnd.com/
Posted by: WERDER12

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 21:47

...czy to byl poczatek dowodow z powtorki kamer?,tak przynajmniej wydawalo mi sie to,po bardzo nie ladnym zagraniu glowa Zidane.
Zaden z sedziow tego nie zauwazyl,ktos jednak bocznemu sedziowi szepnal na ucho (po zobaczeniu powtorki)co sie stalo.

najpierw Frings a teraz Zidane
Posted by: connor

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 22:00

Quote:

...czy to byl poczatek dowodow z powtorki kamer?




z tego co mowili to powtorka z telebimu byla decydujaca...
Posted by: dydek

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 22:02

Quote:

Quote:

Co powiedział Materazzi? Ktoś odczytał z ruchu ust?



Pewnie obraził Mahometa




Powiedział ,,Teraz to ja jestem sprite a ty pragnienie", ale już bardziej prawdopodobne to ,,Grasz jak Rasiak" - no i dziadek nie wytrzymał
Posted by: KIDD

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 22:04

Quote:



Jesli chodzi o Zidane to pokazal ile jest wart.
Po pierwsze moim zdaniem od samego poczatku co rzucilo mi sie w oczy.W meczu o taka stawke tak rzutow karnych sie nie wykonuje, chyba ze nie chce sie ich wykonac celnie.Ogladalem powtorke karnego wiele razy i rozumialbym ta decyzje ktora on podjal, w momencie jak by juz polozyl Buffona, ale ten zdecydowal sie od razu na taki strzal.






Rozumiem to, że kibicujesz Włochom ale pisanie o tym, że nie tak sie wykonuje karnego troszkę Cię ośmiesza. Zidane wykonał tego karnego najpiękniej jak mógł. To był prawdziwy majstersztyk. Potem oczywiście zachował się nieładnie i słusznie został wyrzucony z boiska, jednak do karnego nie można się przyczepić.


To, że od razu zdecydował się na taki strzał a nie czekał na reakcję Buffona świadczy o geniuszu Zidane'a a nie o tym, że tak się karnych nie wykonuje jeśli chce się celnie strzelić.
Posted by: WERDER12

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 22:07

Quote:

Quote:

...czy to byl poczatek dowodow z powtorki kamer?




z tego co mowili to powtorka z telebimu byla decydujaca...




od kiedy decyduje powtorka na ekranach o faulu i kartkach
Posted by: bolo_lacznik

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 23:01

Quote:

Potem oczywiście zachował się nieładnie



KIDD rozumiem ze avatar zobowiązuje i stąd slowo "nieładnie" ?
ps. wariatom boiskowym
Posted by: Stoin

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 23:06

Dziwne to ale zgadzam sie z Bzykiem prawie w każdej kwestii ostatnimi czasy ...ale nie moge się zgodzić że był to słaby finał.Mecz nie był porywającym widowiskiem ale było wszystko co w footbalu najważniejsze - piękne zagrania bramki, dramaturgia, dramat piłkarzy - radośc zwycięzców oraz smutek pokonanych.




oopsss... przepraszam
Posted by: Marcel

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 23:13

Quote:

Od momentu jak Fabio Cappelo jest trenerem Realu - grzanie lawy - to max co moze byc z Zidane


no z tego co wiem to klubową karier już zakończył.

co do meczu , od początku drugiej połowy Francja dominowała praktycznie całkowicie . Włosi często się gubili i oddawali piłke , ich gra w tym meczu mnie strasznie rozczarowała . Widać tak bardzo chcieli tego mistrzostwa , że aż bali się atakować
Co do tego kto zasłużył - obie drużyny grały świetny turniej . Francuzi mieli 3 ciężkich rywali . Zadecydowały karne czyli loteria i Włosi zrewanżowali się za mundial w 1998 roku . A co ciekawe jedynego karnego nie strzelił dziś Trezeguet ... ten od złotego gola z finału ME'00.
Poprostu musi być sprawiedliwość w przyrodzie

Przed mistrzostwami mi jako wielkiemu fanowi trójkolorowych ciężko było liczyć na jakiś dobry rezultat . Jednak pokazali po raz kolejny, że ich mobilizują ogromnie mecze z wielkimi rywali i są silni jako drużyna podobnie jak Włosi i Niemcy.

Myśle właśnie , że te mistrzostwa to triumf gry zespołowej . Te drużyny gdzie jest dużo indywidualności - Brazylia , Hiszpania , Holandia tak naprawde się nie liczyły .

Mi na mistrzostwach zdecydowanie najbardziej podobał sie Franck Ribery
Posted by: Zabielany

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 23:27

Co do sporu na górze strony... to tak karnych sie nie strzela. Geniusz Zidanea... raczej szczescie... bo w akrnych nie ma co kalkulowac...trzeba strzelic i tyle.

Wlosi dzisiaj byli slabsi.... po 1 polowie, w ktorej dominowali... w 2 polowie i dogrywce byli duzo slabsi.

Analizujac mecze wlochów, z cala pewnoscia mozna stwierdzic, ze mecz w ktorym zaprezentowali najslabsza dyspozycje, zapewnil im mistrzostwo swiata. Paradoks... ale w futbolu pelno takich "zdarzen"...

Na tym mundialu triumfowalo cos, co doecenione zostalo w pilce klubowej 2-3 lata temu, a mianowiscie jedność, monolit. W ekipie wloskiej nie ma praktycznie lidera, albo inaczej.. tam w kazdym meczu kto inny moze byc liderem... i w tym twki ich sila. Zespol nie jest budowany wokolo wielkiej indywidualnosci... tak jak np. Francja.

Ogolnie spotkanie na dobrym poziomie...chyba jedno z 3-4 ktora na dluzej zapdanie w pamieci... obok Portugalia - Holandia i WLochy - Niemcy.

Mundial ogólnie nie zachwyycil.... jedyne pocieszenie to takie, ze wygral zespol najmadrzejszy, najrowniejszy i najlepszy....bo wlosi pomimo tego, ze dzisiaj byli slabsi to na przestrzeni calego turnieju byli zdecydowanie najlepsi.

Nigdy nie bylem kibicem wloch, ale moze kiedys zostane.

@4.50 na triumf wlochó przed polfinalami.

Grazia GRANDE ITALIA.

p.s

Piłkarz mundialu - zdecydowanie Pirlo. Mieszanka destukcji z geniuszem w ofensywie. Pilkarz 21 wieku.
Posted by: Mike Avdi

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 09/07/2006 23:27

Quote:


Co do tego kto zasłużył - obie drużyny grały świetny turniej . Francuzi mieli 3 ciężkich rywali . Zadecydowały karne czyli loteria i Włosi zrewanżowali się za mundial w 1998 roku . A co ciekawe jedynego karnego nie strzelił dziś Trezeguet ... ten od złotego gola z finału ME'00.
Poprostu musi być sprawiedliwość w przyrodzie





Uważam, że rzuty karne nie dokońca są loterią. To jest także swego rodzaju umiejętność wykonywania jedenastki. O powodzeniu decyduje nie tylko szczęście ale także silna wola, aktualna predyspozycja gracza jak i pokonanie ciążącej presji nad zawodnikiem oddającym strzał. Dziś Francuzi nie wytrzymali psychicznie tego finału, byli gorsi pod tym względem od Włochów czego przykładem może być zachowanie Zidane czy niecelny strzał Trezeguet. Włosi pewnie wykonywali swoje rzuty karne, nie przestraszyli się przeciwnika ani rangi spotkania i to przesądziło o ich końcowym triumfie.
Dla Cannavaro to był najpiękniejszy prezent jaki może spotkać piłkarza: Zdobycie Mistrzostwa Świata w Jubileuszowym Setnym Występie !

Posted by: sznikers

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 03:16

Quote:

Quote:



Jesli chodzi o Zidane to pokazal ile jest wart.
Po pierwsze moim zdaniem od samego poczatku co rzucilo mi sie w oczy.W meczu o taka stawke tak rzutow karnych sie nie wykonuje, chyba ze nie chce sie ich wykonac celnie.Ogladalem powtorke karnego wiele razy i rozumialbym ta decyzje ktora on podjal, w momencie jak by juz polozyl Buffona, ale ten zdecydowal sie od razu na taki strzal.






Rozumiem to, że kibicujesz Włochom ale pisanie o tym, że nie tak sie wykonuje karnego troszkę Cię ośmiesza. Zidane wykonał tego karnego najpiękniej jak mógł. To był prawdziwy majstersztyk. Potem oczywiście zachował się nieładnie i słusznie został wyrzucony z boiska, jednak do karnego nie można się przyczepić...







Nie uwazam zebym sie osmieszal.Majstersztykiem mozna bylo to nazwac gdyby celowo zaplanowal taki strzal w poprzeczeke, liczac na to ze pilka odbije sie i przekroczy linie bramkowe, tymczasem byl to mega fart po nieudanym rzucie karnym.
Widzialem jak wykonal karnego w meczu z Portugalia,i jeszcze raz podkreslam w meczu o taka stawke czegos podobnego sie nie robi.

pozdr.
Posted by: djviejo

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 05:40

chociaż kibicowałem makaronom to muszę powiedzieć , że żabojady były dla mnie lepsze .najbardziej wkurzało mnie to , że włoscy rezerwowi nic nie wnieśli do gry choć w innych meczach byli bardzo widoczni .mecz jako taki był przeciętnym widowiskiem ale idol wielu forumowiczów na całym świecie dał " pokaz " sportów walki i nie usprawiedliwia go , że był pod wielką presją bo od niego jako idola należy wymagać więcej .to trochę spowodowało , że ten bezbarwny finał zostanie chyba zapamiętany przez to bandyckie uderzenie . dobrze , że były na stadionie telebimy i sędziowie mogli zobaczyć akcję algierczyka we francuskiej koszulce bo tak to ich prezio czyrak zarzekałby się , że nic nie było a tak to będzie mógł siedzieć cicho

ogólnie mecz słaby , popis zidana " katastrofa " , mistrzostwa też takie sobie .

za cztery lata europa będzie mogła pomarzyć o finale w rpa . temperatura i wilgotność zniszczą graczy z europy . tak więc afryka i ameryka popołudniowa weźmie srogi rewanż na niemcy 2006 .

Posted by: ELDORADO

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 06:04

brzydki finał , Włosi nie wyleczyli się jednak ze swojego Catenacio , dla piłki żle się stało ,że mistrzostwa nie zdobyli , tak Emrod pijany nie jestem ... Niemcy , grali oni bowiem najładniejszą i ofensywną piłkę na tym mundialu,mój ulubiony futbol totalny
, a tak przez następne 4 lata większość trenerów będzie się wzorowało na ultraobronnej grze Włochów , bo przecież taki system gry odniósł sukces na tych mistrzostwach

POZDRAWIAM
ELDORADO
Posted by: ajdam

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 06:32

Mnie sie mecz podobal, wiedzialem ze Wlosi nie moga zagrac tak jak z Niemcami czy Ukraina bo porownanie bloku defensywnego Niemcow i Francuzow musi wypasc korzsytnie na rzecz francuzow.Gdyby wlosi zagrali otwarcie to skonczyloby sie jak 8 lata temu w finale.

A tak po 10 latach wreszcie jestem swiadkiem sukcesu Wlochow. Nalezalo im sie .


Co do Zidana: nie wytrzymal (podobnie jak w '98) presji? nie chce mi sie w to wierzyc ale nic innego nie przychodzi mi do glowy. Szpakowski cos tam mowil o rasizmie


Francuzi przez dwa lata 1998-2000 mieli bardzo duzo szczescia, objawilo sie to dwa razy podczas meczow wlasnie z wlochami. Wczoraj tego szczescia nie mieli, kto wie jak wykonywaliby karne Vieira, Henry, Zidane gdyby byli na boisku.

Skladam wielki hold tutaj Marcello Lippiemu, zapamietalem go jako wspanialego trenera Juventusu z ktorym zdobyl lige mistrzow, mistrza wloch. Wspaniale prowadzeine zespolu przez caly mundial (przeciwienstwo Domenecha) nie bal sie robic zmian. Wczorajszy mecz pokazal jak Lippi znakomicie zna swoj zespol, wydelegowana "5" do strzelenia karnych wyegzekwowala je znakomicie, z zimna krwia, nie dajac szans Barthezowi nawet gdyby rzucal sie w dobra strone. Szczerze powiem ze zadrzalem jak okazalo sie, ze Toni nie strzela a Rossi. Przeciez Toni gross swoich bramek w serie A zdobyl wlasnie z rzutow karnych.


Grande Italia





PS przed mistrzostwami kumpel powiedzial ze predzej on matury nie zda niz Wlosi zdobeda mistrzostwa. Jutro wyniki... juz mu przypomnialem
Posted by: Mastro Tomo

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 06:50

Mi bardziej od gry Włochów podoba się ich hymn

Ale to moje zdanie
Posted by: Biszop

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 07:43

Karny w wykonaniu Zidana to byl jego wielki fux, tak jak napisal sznickers tak sie nie strzela karnych w takim meczu
Mysle ze postapil tak dlatego ze wystraszyl sie Buffona i bal sie ze jego normalny strzal zostanie obroniony,
a pozniejsza sytuacja z dogrywki to smiech na sali, mial szanse odejsc w wielkiej chwale, a odchodzi dalej jako swietny pilkarz ale z wielkia plama w zyciorysie boiskowym, akurat po nim nie spodziewalem sie takiego zachowania
Tak czy siak Mistrzem Swiata zostali Wlosi i nic tego nie zmieni, rozne okresy mieli w tym turnieju ale w rezultacie to oni zostali najlepsi i dywagowanie "o tym co by bylo gdyby" nie ma najmniejszego sensu

Widzieliscie co sie dzialo w Rzymie??
Takie swieto
Posted by: Marcel

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 07:56

co do karnego Zidana to nie uczcie ojca dzieci robić
Posted by: zbychal

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 07:58

Francuzi byli lepsi i tyle.
Ja gralem na kuponach makaronow i im kibicowalem, ale nic nie grali i tego nic nie zmieni.
Wlosi wykorzystali spryt i doswiadczenie, zeby sprowokowac Ziozu jak jakiegos Hajte czy innego Swierczewskiego do glupiego wybryku.
Swoja droga Zizou cos ma z psychika od dawna....
Posted by: Amkwish

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 08:01

Quote:

co do karnego Zidana to nie uczcie ojca dzieci robić




Dokładnie,są granice "coachingu zza klawiatury"
Posted by: Wojtas_

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 08:06

We Włoszech pewna firma za zwycięstwo Włochów musi oddać kasę za telewizory - i słyszałem ze ejst to albo 1 mld ojro albo 10 mln ojro - nie usłyszałem dokładnie - ale to i tak co to teraz dla nich skoro tam kilka dni będzie święto i nieustająca zabawa
Posted by: Biszop

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 08:07

Quote:

co do karnego Zidana to nie uczcie ojca dzieci robić




Nikogo nie ucze jak ma strzelac karne,
poprostu uwazam ze w ten sposob karnego sie nie strzela w takim meczu i tyle
Jesli juz mowimy o nauce to Zidan chcial strzelic tego karnego jak Totti bo to on slynie z tak wykonywanych karnych
Chcial Wlochow zalatwic po "wlosku", na szczescie skonczylo sie dobrze dla Azzurrich
Posted by: Zabielany

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 08:08

Quote:

Quote:

co do karnego Zidana to nie uczcie ojca dzieci robić




Dokładnie,są granice "coachingu zza klawiatury"




Znów głosy rozżalonych kibiców trójkolorowych...

Wiadomo przeciez, że Zidane tak strzelil jak zamierzal i jest geniuszem.

Byczek tez byl wymierzony idealnie... jak na geniusza przystalo.
Posted by: Amkwish

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 08:14

Quote:

Quote:

Quote:

co do karnego Zidana to nie uczcie ojca dzieci robić




Dokładnie,są granice "coachingu zza klawiatury"




Znów głosy rozżalonych kibiców trójkolorowych...





Chyba "róznokolorowych"

Nie kibicowaem ani jednym ani drugim.
Makaroniarze wygrali amnestie dla przestępców i to jest bardzo smutna pointa tego,pożal sie Boze,finału.
Posted by: Biszop

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 08:15

Quote:




Makaroniarze wygrali amnestie dla przestępców i to jest bardzo smutna pointa tego,pożal sie Boze,finału.




Masz slabiutkie info
Posted by: Amkwish

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 08:18

Quote:

Quote:




Makaroniarze wygrali amnestie dla przestępców i to jest bardzo smutna pointa tego,pożal sie Boze,finału.




Masz slabiutkie info




Dawaj swoja wersję
Posted by: Biszop

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 08:23

Minister sprawiedliwosci tuz po wygranej finalu powiedzial wprost,
Nie bedzie ani troche odpuszczania dla wloskich klubow w zwiazku z wygrana Pucharu Swiata!

Zreszta o tym bylo juz dawno wiadomo, Juve leci na 99%, Milan punkty karne, podobnie Fiora i Lazio.
Najlepszy przyklad JUve, "Capella" juz odszedl chociaz mial jak paczek w ciescie zycie, nie oddawalby miejsca w taki ukladzie bez podstaw, zabral ze soba przynajmniej na ten moment 3 pilkarzy.
Nie bedzie zlituj w tej sprawie
Posted by: bookies

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 09:25

Prawda jest taka ze 28 na 35 ustawionych spotkan ktore potwierdzila prokuratura (a ile bylo jeszcze tych niepotwierdzonych) ustawil Judentus. Nie dla Jude, Milanu, Violi i Lazuchów.
Posted by: bookies

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 09:25

A wy myslescie sie ze tej sprawie mozna ukrecic leb ?
Posted by: Robak1984

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 09:49

Quote:

FORZA ITALIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wlochom nalezalo sie to mistrzostwo, ciezko na nie zapracowali. Duzy szacunek dla was Panowie...

Jesli chodzi o Zidane to pokazal ile jest wart.
Po pierwsze moim zdaniem od samego poczatku co rzucilo mi sie w oczy.W meczu o taka stawke tak rzutow karnych sie nie wykonuje, chyba ze nie chce sie ich wykonac celnie.Ogladalem powtorke karnego wiele razy i rozumialbym ta decyzje ktora on podjal, w momencie jak by juz polozyl Buffona, ale ten zdecydowal sie od razu na taki strzal.
A pozniejsze zachowanie dowodzi tylko tego ze nie zaslugiwal na opaske kapitana.

DO tego co dodal Bzyku odnosnie w jaki sposob sie pozegnal z reprezentacja, to moim zdaniem dzisiaj pozegnal sie juz z pilka klubowa.Od momentu jak Fabio Cappelo jest trenerem Realu - grzanie lawy - to max co moze byc z Zidane




Dla Włochów oczywiście szacunek, ale taki sam szacunek należy się Francji...

A co do karnego to nie rozumiem wogóle po co ta dyskusja. Strzelił jak strzelił, bramkę zdobył i to jest najważniejsze. Jakby strzelił na siłę po ziemi to byście z wielkim oburzeniem pisali, jak taki zawodnik jak Zidane może karne na siłę strzelac. Albo jakby Pirlo strzelił karnego tak jak Zidane to byście sikali z zachwytu jaki to opanowany był, jaki spokój zachował, jaki to z niego mistrz.
Posted by: Bzyku

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 09:53

Quote:

Dziwne to ale zgadzam sie z Bzykiem prawie w każdej kwestii ostatnimi czasy ...ale nie moge się zgodzić że był to słaby finał.Mecz nie był porywającym widowiskiem ale było wszystko co w footbalu najważniejsze - piękne zagrania bramki, dramaturgia, dramat piłkarzy - radośc zwycięzców oraz smutek pokonanych.




Ja też myślę, że nie było to najlepsze sportowe widowisko, ale na pewno trzymające w napięciu i dramatyczne.

A pisząc o słabym finale - miałem na myśli, że Włosi słabo w nim zagrali

Może niezbyt przejrzyście to zabrzmiało.


No i to, o czym pisał Marcel - Trezeguet pogrążył Włochów w 2000 roku, dziś pogrążył Francję przeciw Włochom

Jak to mówią, raz na wozie, raz pod wozem.

Quote:

brzydki finał , Włosi nie wyleczyli się jednak ze swojego Catenaccio




Tu bym się za bardzo nie zgodził - o tym, że jednak wyleczyli się z catenaccio świadczyły poprzednie mecze. (bo to była bardzo dobrze poukładana gra w defensywie, a nie Catenaccio).

Włosi póki mieli siły, dominowali na boisku (1 połowa), a później po prostu zabrakło im sił. I to dlatego tylko się bronili, a nie dlatego że chcieli bronić remisu. Nie nie chcieli, ale musieli - bo fizycznie na nic więcej nie było ich stać - turniej wszak długi, wyczerpujący i odcisnął swoje piętno.

A gdyby chcieli grać Catenaccio, to Lippi by nie wprowadzał Iaquinty jako 2-ego napastnika


P.S. Podobno FIFA ma darować Zidane'owi i nie wlepi mu kilku meczów dyskwalifikacji
Posted by: WERDER12

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 10:12

Quote:



P.S. Podobno FIFA ma darować Zidane'owi i nie wlepi mu kilku meczów dyskwalifikacji





niewiem skad masz to info,ale mam nadzieje,ze to tylko zart.

Zidane jest bez watpienia geniuszem,ale za taki faul powinnien byc bardzo surowo ukarany!

Posted by: Robak1984

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 10:20

Quote:

Quote:



P.S. Podobno FIFA ma darować Zidane'owi i nie wlepi mu kilku meczów dyskwalifikacji





niewiem skad masz to info,ale mam nadzieje,ze to tylko zart.

Zidane jest bez watpienia geniuszem,ale za taki faul powinnien byc bardzo surowo ukarany!






Zidane tak i tak już kończy karierę, więc mogą mu dac nawet 10 lat dyskwalifikacji

Szkoda, że Gołota na koniec swojej kariery nie znokautował tak jakiegoś przeciwnika
Posted by: Bzyku

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 10:22

oczywiście, że żartowałem - przecież on kończy karierę - więc po co mu dyskwalifikacja...

...ja żartowałem, a tymczasem...

Zidane dostał Złotą Piłkę


Tylko pytanie, za co? Za jeden dobry mecz z Brazylią i 2 strzelone karne? Że już nie wspomnę o tym chamstwie na koniec finału.
Za Zidanem ciągnęła się bardziej legenda niż rzeczywista super forma.

Na jakiekolwiek wyróżnienia zdecydowanie bardziej zasługuje np. Fabio Cannavaro - obrońca nie do przejścia. Patrick Vieira, który w rzeczywistości trzymał mocno w ryzach całą tą francuską maszynerię.
Miroslav Klose - było nie było - najlepszy strzelec mundialu.

Spokojnie można by jeszcze kilku lepszych piłkarzy znaleźć.



I jeszcze naszła mnie taka refleksja - jak niesprawiedliwe jest to, że to rzuty karne decydują o tytule Mistrza Świata. O takiej wielkiej rzeczy decyduje jeden strzał, centymetry, odrobina szczęścia itp.

Myślę, że znacznie uczciwszym rozwiązaniem była by gra po 90 minutach do pierwszego gola. Bez ograniczenia czasowego.
Po prostu gramy aż ktoś strzeli.
Ewentualnie z dopuszczeniem np. możliwości kolejnej zmiany po każdych 20 minutach meczu (przykładowo).

Takie reguły mogłyby obowiązywać tylko w finale MŚ lub ME.
Posted by: Rafik 25

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 10:26

Quote:

Quote:



P.S. Podobno FIFA ma darować Zidane'owi i nie wlepi mu kilku meczów dyskwalifikacji





niewiem skad masz to info,ale mam nadzieje,ze to tylko zart.

Zidane jest bez watpienia geniuszem,ale za taki faul powinnien byc bardzo surowo ukarany!






Kogo obchodzi kara ??
Przecież Zizu i tak już nie gra od wczoraj wyczynowo w piłkę wiec czym się podniecasz.

Powinni jednak wezwec obydwu w celu wyjaśnienia całej sytuacji. Kto wie czy kara nie zostanie nałożona na włocha. Nie wieże że sprzedawczyk nic nie powiedział obraźliwego.

Na koniec.

Mistrzami Świata zostali sprzedawczykowie!!
Żałosne chociaż będąc obiektywnym to w całych mistrzostwach grali naprawdę dobrą piłkę

Ogólnie bardzo nudny mundial!!!
Brawa dla
Włoch
Francji (pokazali światu że dziadki też grają)
Niemiec (mimo że ich nie lubię)
Ghany
Argentyny
Portugali
Angli

Reszta to totalna klapa !!
Posted by: WERDER12

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 10:33

Znaczy to,ze kto oglasza ostatni mecz swojej kariery moze na boisku robic co chce?

Dlaczego nie mozna wlepic kary np.od zarobku pilkarza
wtedy takich akcji byloby zdecydowanie mniej.

Dla mnie jednak jeszcze wiekszym skandalem jest FIFA!

czytaj tutaj


szkoda,ze w meczu Australii z Wlochami zaden z sedziow nie zadecydowal po zapisie na wideo,ze niebylo karnego
Posted by: aha

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 10:39

Quote:


Zidane jest bez watpienia geniuszem,ale za taki faul powinnien byc bardzo surowo ukarany!





A ten Wloch to ciota jakas. Dlaczego ten fajfus nie jebnal go lokciem w banie jak ten mu z barana wycial?
Obrona konieczna
Posted by: bolo_lacznik

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 10:50

Quote:

Minister sprawiedliwosci tuz po wygranej finalu powiedzial wprost,
Nie bedzie ani troche odpuszczania dla wloskich klubow w zwiazku z wygrana Pucharu Swiata!

Zreszta o tym bylo juz dawno wiadomo, Juve leci na 99%, Milan punkty karne, podobnie Fiora i Lazio.
Najlepszy przyklad JUve, "Capella" juz odszedl chociaz mial jak paczek w ciescie zycie, nie oddawalby miejsca w taki ukladzie bez podstaw, zabral ze soba przynajmniej na ten moment 3 pilkarzy.
Nie bedzie zlituj w tej sprawie


Jakby Trezeguet wiedzial o tym wczesniej to nie celowałby w poprzeczkę
Posted by: ELDORADO

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 10:54

hmm wszyscy podniecają sie straszliwie "bykiem Zizu" na klate Materaziego po którym chłop jak dąb prawie 2 metry padł ściety jak po uderzeniu piorunem
ludzie trochę logiki , po takiej "dyńce" na klate, silny chłop nie prawa upaść

Nie chce tu bynajmiej wybielać Zidana , ale symulka włoskiego piłkarskieg gladiatora Materiazego jest takze godna potępiania

piłkarskim symulantom i cwaniaczkom z Włoch i z Portugalii
Posted by: Bzyku

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 11:05

chwileczkę... a co miał zrobić? Wstać i prać Zidana po pysku?

To, że dostał uderzenie nie podlega wątpliwości, więc czemu tu się dziwić, że upadł i oczekiwał kary dla Zidana?

Symulanci, to ci, którzy udają że oberwali. Np. Cristiano Ronaldo - w jednym z meczów dostał przypadkowo wierzchem dłoni w tył głowy - a zwijał się, wył i trzymał za twarz jakby mu Tyson pół szczęki rozwalił.

To jest symulant - i takich przypadków trochę było


a co do Materazziego - nie chodzi o to jak mocno dostał - czy gdyby chciał to by się utrzymał na nogach, czy nie. To nie boks.
Posted by: Radek_89

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 11:08

Pisałem to już w "To i Owo" ale powtórzę: A co miał zrobić Materazzi? Oddać mu, żeby samemu osłabić zespół?

Ja przez cały mecz miałem nerwówkę, bo najpierw postawiłem na Włochów 30 zł, a jak już wychodzili do hymnów to coś mnie tknęło i sobie mówię - lepsi są Włosi to wygrają - i dołożyłem jeszcze 60 zł. Na szczęście Squadra Azurra wygrała i 70 zł zysku na czysto.
Posted by: aha

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 11:13

Hehe, nie moge sie oprzec pokusie gdybania co by bylo jakby Zidane wycial tak z barana takiemu Rooneyowi. Ten to chyba by jednak na ziemi sie z bolu nie zwijal
Posted by: Igor

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 11:22

Quote:

Hehe, nie moge sie oprzec pokusie gdybania co by bylo jakby Zidane wycial tak z barana takiemu Rooneyowi. Ten to chyba by jednak na ziemi sie z bolu nie zwijal



Rooney by mu oddał z barana, ale nie w klate tylko w jądra
Posted by: solo24

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 11:36

symulacja heheheh dobre poczucie humoru!!chyba każdy zawodnik mający troche oleju w głowie i obycia boiskowego by się tak zachował!!!a zachowanie zidana to jets poprostu żenada!!klown jakich mało taki doświadczony gracz!!
Posted by: ELDORADO

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 12:28

Quote:

Pisałem to już w "To i Owo" ale powtórzę: A co miał zrobić Materazzi? Oddać mu, żeby samemu osłabić zespół?

Ja przez cały mecz miałem nerwówkę, bo najpierw postawiłem na Włochów 30 zł, a jak już wychodzili do hymnów to coś mnie tknęło i sobie mówię - lepsi są Włosi to wygrają - i dołożyłem jeszcze 60 zł. Na szczęście Squadra Azurra wygrała i 70 zł zysku na czysto.




Figo zrobił to samo co Zidane w meczu z Holandią, ale potraktowany z byka przez niego Holender, ani nie upadł , ani mu nie oddał, a więc można innaczej , jak się nie jest symulantem...............
Posted by: Randall

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 12:56

ELDORADO nie porównuj tego lekkiego muśnięcia przez Figo z tym jebnięciem przez Zidana
Posted by: Piotruś Pan

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 13:00

Moim zdaniem finał w wykonaniu Francji i Włoch zdominowany był przez skrupulatną realizację założeń taktycznych nakreślonych przez trenerów, akcji plynnych było niewiele gra szarpana praktycznie każdy atak kasowany był w początkowej jego fazie, dominowała gra aby nie stracic bramki ze względu na stawkę tego spotkania.
W dogrywce gra obu drużyn skupiała się na przerywaniu akcji faulami w każdej strefie boiska , symulowania kontuzji prowokowaniem przeciwników itp by dotrwać jakoś do karnych szczególnie Włosi po których widać było olbrzymie zmęczenie półfinałem.
Finał ogólnie rozczarowal pod względem piękna gry dla widowiska sportowego jednak nie brakowało dramaturgii. Zachowanie Francuza pozostawiam bez kometarza gdyż takiemu piłkarzowi nie przystoi takie zachowanie, byłem wściekły że tak postąpił i mimo że kibicowałem Italii nie żal mi że w niesławie przeszedł do historii obok stojącego pucharu świata.
Francja mogła strzelić w tych ostatnich 12 min dogrywki bramkę Włochom, lecz sam Zidan odebrał taką możliwość swojej drużynie.
Moim zdaniem Włochy wygrali szczęsliwie ten turniej, lecz zasłużenie pomimo iż Francja zrobiła wynik którego mało kto się spodziewał.
Mecz o trzecie miejsce był lepszym spotkaniem niż sam finał mundialu najpiękniejszy mecz tego roku 2006 jak wcześniej napisałem to Niemcy - Włochy
Najlepszy bramkarz Buffon
Odkrycie mistrzostw Grosso, Ribery
Największa niespodzianka to Awans Ghany z grupy śmierci i piękna gra w wykonaniu tego zespołu oraz odpadnięcie Brazylii słabej jak nigdy
Finansowo po mundialu wynik raczej słaby liczyłem na więcej zwycięstwa faworytów po niskich kursach mało niespodzianek
Faza grupowa mistrzostw wyraźnie lepsza od pucharowej To wszystko z mojej strony na temat mundialu
Posted by: djviejo

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 14:27

panowie to był mecz piłki nożnej a ten którego wybielacie pokazał , że w innej dyscyplinie też jest dobry . wg l'equipe to 14 czerwona kartka w jego karierze . zachwycacie się , że walnął z byka makarona a ten mu nie oddał i symulował faul . prawda jest taka że żydan zachował się jak baran . adekwatnie do techniki którą zastosował.

Posted by: aha

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 14:31

Quote:

Pisałem to już w "To i Owo" ale powtórzę: A co miał zrobić Materazzi? Oddać mu, żeby samemu osłabić zespół?




Dokladnie - powinien mu oddac zwlaszcza, ze do konca bylo 10 min i te zejscie Zidana nic nie dalo bo karne i tak by byly.
1 zawodink wiecej czy mniej gdy 10 min do konca - nie robi duzej roznicy przy klasowych zespolach.

Tylko tak prawde mowiac dobrze ze mu nie oddal bo bylby swinia do potegi n-tej - bo ten pedal Materazzi obejmowal Zizu i macal cycki Zidanowi i dlatego ten sie wkur**** i mu wyjebal.

Widzialem to w necie na replay'u - jak cos mozna wyszukac i wkleic tutaj.

Zizu odchodzil na emeryture wiec homo mial ostatnia szanse zeby pomacac wielka gwiazde z Realu Madryt.

A ze Zizu za pedalami nie przepada to mu wycial z barana
Posted by: Radek_89

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 14:39

Z Twojej wypowiedzi wynika, iż Twoja miłość do Zidana wcale mniejsza nie jest niż ta Materazziego, więc Ciebie Zizou też pewnie by nie polubił

Jak można tak ślepo usprawiedliwiać Zidana? Poprostu to się w głowie nie mieści.

A żeby tak sprowokować, to też trzeba mieć nieco inteligencji
Posted by: lupus

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 14:52

Quote:

symulka włoskiego piłkarskieg gladiatora Materiazego jest takze godna potępiania

piłkarskim symulantom i cwaniaczkom z Włoch i z Portugalii




Chyba malo meczy ogladasz, bo takie zachowania lub poodbne mozna ogladac co chwile, teraz sie kombinuje jakby tu ladnie upasc(pamietam keidys jak diego simeona sie przewrocil to sie turlal z dobre 10m ), wystaczy obejzec LM, koles w starciu o pilke dostaje w klate z lokcia a lapie sie za twarz
Takie przypadki masz wlasciwie co 2 mecz

Albo glupi faul, zwijanie sie z bolu, ale jak sedzia nie zagwizda to momentalnie wstaja na nogi

Taki juz jest futbol, nalezy sie do tego przywyczaic
Posted by: WhyDuck

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 15:34

http://www.youtube.com/watch?v=EpG4AHlZrL4&search=Materazzi
Posted by: Randall

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 15:39

symulka dajcie jebnę któregoś z was tak z byka(którzy mówią, że Materazzi symulował), to zobaczymy, czy to była symulka.Chyba nigdy się nie biliście.
Posted by: connor

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 15:48

Quote:

Quote:

Pisałem to już w "To i Owo" ale powtórzę: A co miał zrobić Materazzi? Oddać mu, żeby samemu osłabić zespół?

Ja przez cały mecz miałem nerwówkę, bo najpierw postawiłem na Włochów 30 zł, a jak już wychodzili do hymnów to coś mnie tknęło i sobie mówię - lepsi są Włosi to wygrają - i dołożyłem jeszcze 60 zł. Na szczęście Squadra Azurra wygrała i 70 zł zysku na czysto.




Figo zrobił to samo co Zidane w meczu z Holandią, ale potraktowany z byka przez niego Holender, ani nie upadł , ani mu nie oddał, a więc można innaczej , jak się nie jest symulantem...............




Niby tak, ale jak analizowalem to uderzenie to nie wyglada na lekkie;)

http://www.youtube.com/watch?v=t0Rc8fnS_rw
Posted by: Tom Krus

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 16:19

To spotkanie zapewne będzie przez Włochów i Francuzów rozkładane na cześci pierwsze, dla mnie było to żałosne widowisko i zaprezentowało pewną nieciekawą średnią tych mistrzostw, ale jedna sprawa zapewne we Francji powróci piorunem jako temat dyskusji, a mianowicie najsłabszy na boisku, jak też w przekroju całych mistrzostw, ich zawodnik, jakim był niewątpliwie Barthez, to co zaprezentował przy strzale Materazziego, to nadawało się tylko do cyrku, jak się coś takiego broni zaprezentował później Buffon przy strzale Zizu, nie mówiąc już dlaczego z takim spokojem Włosi czekali na karne, Barthez nie był dla nich żadną zagatką, rozpracowany do bolu, z refleksem starego palacza, jakim jak wieść niesie jest, Coupet w bramce i mieliby puchar.
Posted by: aha

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 17:28

Oto pedalskie zagranie Materraziego:
http://www.youtube.com/watch?v=kzAeHRjgiqc
Trzymal go za brodawy

Ja tez bym mu wyjeb**.
I to szybciej niz Zidane.
Posted by: Radek_89

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 17:30

Quote:

Oto pedalskie zagranie Materraziego:
http://www.youtube.com/watch?v=kzAeHRjgiqc
Trzymal go za brodawy

Ja tez bym mu wyjeb**.
I to szybciej niz Zidane.


Ten "pedał Materazzi" to by Cię pewnie jednym strzałem rozłożył ... lepiej napisz odrazu ile jesteś do tyłu na zwycięstwie Włochów
Posted by: Amkwish

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 17:47

Quote:

Ten "pedał Materazzi" to by Cię pewnie jednym strzałem rozłożył ...






Skoro mowa o pedałach to przyjrzyjcie sie uważnie minom i gestom Domenecha
Posted by: kiziorro

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 17:50

co do karnego to wlasnie tak sie strzela karne, pod poprzeczke, bo bramkarze jak sie rzucaja na wyczycia to nie obronia takiego strzalu, bo na takiej wysokosci nie poleca, co do meczu to Francja zdecydowanie lepsza, Wlosi przeprowadzili jedna akcje kombinacyjna a tak to liczyli na stale fragmenty. Widac bylo roznice klas miedzy Pirlo a Zidanem, Pirlo dostal plaster i pilke rozgrywal tylko z wlasnymi obroncami, Zidane tez dostal plaster ale potrafil sie od niego uwolnic. Co do byka Zidana to sa po prostu slowa, po uslyszeniu, ktorych nie da sie nad soba zapoanowac, chociaz on powinien wytrzymac.

http://www.chriscarter.org/images/images/7858zidane.gif

Tutaj widac wyraznie, ze Matterazzi upadajac probuje jeszcze kopnac swoja lewa noga zidana aby sprowokowac go do dalszych czynow, bylem oczywiscie za Francja
Posted by: lupus

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 10/07/2006 18:38

http://tonaz.altervista.org/zidane.html

Posted by: Munios

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 15/07/2006 15:42

Najlepsze jest to, że obaj zawodnicy (Matrix i Zizou) są aktualnie na wakacjach na jednej nie dużej wyspie wypoczywają, także na 100% się spotkają tam i albo wytłumaczą sobie wszystko i się pogodzą albo będą sie prać ;]

Pozdrawiam !
Posted by: Vincentus

Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y - 21/07/2006 18:59

Widzieliście jak gra Materazzi http://www.milanos.pl/video.php?cat=2&id=6186