Odchudzanie i Masowanie [6]

Posted by: Platini

Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/09/2012 02:19

Kontynuacja poprzedniego sezonu
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 06/09/2012 18:29

W ci±gu 4.5miesi±ca schud³em oko³o 24kg rekordowa waga 105kg zwykle by³o ko³o 102.5kg teraz waga oko³o 81kg z samego rana. W pasie na pocz±tku 108cm teraz oko³o 83cm. Mój trening http://000001.cba.pl/plan.htm

Teraz nie wiem co robiæ by³em 2tygodnie na wakacjach praktycznie nie æwiczy³em teraz wróci³em nie ma spadków si³y (waga spad³a o 2kg du¿o ruchu) nie wiem kiedy przej¶æ na mase mysla³em ¿e w momencie kiedy si³a zacznie spadaæ , czy odrazu przej¶æ na masê czy chwilê poczekaæ i utrzymywaæ wagê na sta³ym poziomie a pózniej masówka.

Mam zamiar stosowaæ kreatynê tylko nie wiem jak j± dawkowaæ w dni nietrenigowe bo w treningowe to po trenigu z cukrami prostymi.
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 06/09/2012 19:33

Brawo za zapa³ ale widze kilka duzych bledow w cwiczeniach jak i diecie smile Np. scnickers albo ciastko po silce ? tongue laugh Tak samo platki owsiane po silce to blad smile To sa wegle wolnoprzyswajalne a organizm jak dobrze zauwazyles po treningu potrzebuje szybko uzupelnci stracony glokogen wiec musi je szybko przyswoic smile Najlepszy bedzie ryz i makaron. Owssianka najlepsza na sniadanie ale na bank nie po silce smile Widac, ze masz pojecie bo duzo rzeczy dobrze rozkminiasz ale tez jest duzo bledow tylko ze wszystkiego nie chce mi sie wytykac bo za duzo pisania.
W cwiczeniach tez np. podciaganie na drazku 5 serii w treningu na plecy a jako 3 cwiczenie przyciaganie dr±zka wyci±gu górnego, ktore przeciez imituje podciaganie na drazku smile Czyli na zmeczone miesnie po 1 cwiczeniu robisz praktycznie to samo na te same miesnie i jeszcze w dwoch wersjach( do klaty i za kark). Na plecy tez nie masz nic na prostowniki smile
Dobrze tez opisujesz rozpietki tongue " £apiesz hantle i na ³aweczce robisz je jak boss!" wink
No ale ogolnie propsy za ta stronke i wyniki!!! smile Najwazniejsza jest zajawka smile
ps - pokaz zdjecia " przed i po " - to musi imponujaco wygladac piwo
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 06/09/2012 20:03

To nie jest plan mojego autorstwa tylko pewnego prezesa on startowa³ z tego samego praktycznie poziomu co ja tylko ¿e on ma lepsz± genetykê ja jestem ektomorfikiem on endomorfem. Ja np jak biegam rano na czco to praktycznie zawsze owsianka z odrobin± mleka z wod± po prostu nie lubie. Przed treningiem ry¿ a po makaron albo kasza gryczana. Po trenigu to praktycznie zawsze ³yzka miodu bo banana po prostu nie lubie.

Teraz planuje kupiæ http://allegro.pl/marbo-2011-wyciag-do-sciany-gorny-dolny-gratis-i2593343202.html czy mo¿e lepiej http://allegro.pl/2011-marbo-wyciag-gorny-dolny-do-sciany-drazki-i2593343396.html jest sens kupowaæ siedzisko http://allegro.pl/2011-marbo-siedzisko-do-wyciagu-z-serii-home-i2593868736.html ?
http://allegro.pl/marbo-home-drazek-do-sufitu-6-chwytow-120-cm-i2584056565.html



A plan na mase http://000001.cba.pl/plan3.html bêdzie problem bo mam mam zamiar cwiczyæ w domu to niektóre æwiczenia bêde musia³ zamieniæ bo po prostu nie mam potrzebnych maszyn.
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 06/09/2012 20:17

sorry ale nei chce mis ie czytac smile Duzo jest sprawdzonych planow w necie smile wystraczy poszukac smile
W chacie tez kiedys cwicyzlem ale silak to ejdnak silka. Bez porownania lepsza motywacja plus nieporównywalnie wieksze mozliwosci. Teraz juz wszedzie sa silownie wiec nie wierze, ze u Ciebie nie ma. U mnie procz tych "normalnych" porobili nawet w lesie wink
Powodzenia!
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 06/09/2012 21:43

W³a¶nie wci±gna³em paczkê Hitt Kokosowych.
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 06/09/2012 22:16

to po treningu jestes zapewne tongue
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 06/09/2012 22:23

przed obiadem:)

Troche mi niedobrze, co za duzo to niezdrowo wink
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/09/2012 02:21

Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/09/2012 03:37



to jest lepsze smile Szacun dla goscia smile Tez bym kiedys wzial udzial w czyms takim smile Jak on dal rade to ja tez moglbym sie przygotowac tongue
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 17/09/2012 15:28

Poje¼dzili¶cie w weekend?

Posted by: jerome

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 09/10/2012 18:45

a jaki jest wasz stosunek do alkoholu?
Posted by: Ojro

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 09/10/2012 18:51

podczas masowania stosunek jest in plus, bo alko to kcal ale ju¿ in minus jak kto¶ jest na cyklu (tak podaj± m±drzejsi ode mnie)...

ale piwko czy wódeczka raz na ruski rok nie zaszkodzi wink
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 09/10/2012 19:01

wszystko jest dla ludzi ale z umiarem smile Ja nie odmowie imprezy raz na miesiac i wtedy pol litra na glowe idzie spokojnie. ALe na codzien nie pijam alkoholu
Posted by: mez

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 09/10/2012 20:24

Originally Posted By: Ojro
podczas masowania stosunek jest in plus, bo alko to kcal ale ju¿ in minus jak kto¶ jest na cyklu (tak podaj± m±drzejsi ode mnie)...

ale piwko czy wódeczka raz na ruski rok nie zaszkodzi wink



??? Ci "madrzejsi" maja po 16 lat i dopiero kilka razy w zyciu trzymali sztange ? Moze sie nie znam,ale od browara to miesien raczej nie urosnie (nie mowie o miesniu piwnym) - chyba ,ze sie myle bo chetnie po treningu zamiast carbo czy bialka wypilbym czteropaka
Posted by: jerome

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/10/2012 21:38

A co z zupami? zupy teraz te¿ s± passe jak chleb czy mo¿e trzeba je¶æ jak twaróg smile
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/10/2012 21:53

Alkohol zatruwa organizm a dla organizmu priotytem jest otrucie a nie budowanie mie¶ni chyba najgorsze co mo¿na zrobiæ to æwiczyc i w ten sam dzieñ i¶æ na ostry melan¿. Chleb pe³niozarnisty jest za drogi.

P³atki owsiane,Otrêby pszenne, ry¿ br±zowy,kasza gryczana -weglowodany

Ryby,piersi z kurczaka,jajka -bia³ko


Zupy dlaczego nie tylko ¿eby nie by³y t³uste.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/10/2012 22:48

Originally Posted By: tygrytron41
Chleb pe³niozarnisty jest za drogi.


Policz ile kasy wydajesz np niepotrzebne na pierdoly.

Chleb nie kosztuje setek tysiacy. smile
Posted by: mez

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/10/2012 00:18

Originally Posted By: tygrytron41
Alkohol zatruwa organizm a dla organizmu priotytem jest otrucie a nie budowanie mie¶ni chyba najgorsze co mo¿na zrobiæ to æwiczyc i w ten sam dzieñ i¶æ na ostry melan¿. Chleb pe³niozarnisty jest za drogi.

P³atki owsiane,Otrêby pszenne, ry¿ br±zowy,kasza gryczana -weglowodany

Ryby,piersi z kurczaka,jajka -bia³ko


Zupy dlaczego nie tylko ¿eby nie by³y t³uste.





chyba chodzilo Ci o "odtrucie" - mala literowka a calkowicie zmienia sens zdania i gdybym byl lekko "zatruty" to pewnie nie skumalbym posta smile
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/10/2012 04:41

http://www.sfd.pl/Doping_bez_%C5%9Brodk%C3%B3w_dopinguj%C4%85cych_opinie%2C_spostrze%C5%BCenia-t891428.html
Posted by: slav007o

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/10/2012 15:31

Szuka³em w necie dobrego programu treningowego na zrzucenie wagi. Na chwilê obecn± nie znalaz³em nic ciekawego, czy móg³bym prosiæ o polecenie planów które przynajmniej po kilku miesi±cach przynosz± efekty?

Z góry dziêki za pomoc.

Pozdrawiam,

SLAV
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/10/2012 15:42

Dieta+aeroby+trening si³owy+odpowiednia regeneracja. Najpierw oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/10/2012 18:06

Slav z calym szacunkiem, ale Ty kafeterii tego szukasz? wink
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 00:36

Wlasnie wciagam druga paczkê wafli ryzowych.

Jak ktos lubi to w Makro do poniedzia³ku.
1,84 z³ za 1 paczke, druga gratis.
Posted by: jerome

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:05

Ile tym pojesz?
Przeczyta³em wszystkie strony tego tematu, postanowi³em do moich dobrych przyzwyczajeñ (od zawsze codziennie rano kromki z serem bia³ym z miodem, d¿emem lub jajka), dodaæ brak wêgli wieczorem, jaki twaróg polecacie?
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:08

ja jem delikate pó³t³usty ( podobno najmniej przetworzony) ale nie wiem czy polecic smile Jest suchy i ciezko go sie je ale za to jest tani, a ja wciagam tego twarogu spore ilosci ;P
Posted by: Ojro

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:10

ja teraz wci±gam kaszê z mlekiem pawia ja³owe to jak nie wiem (bez cukru)...

na jutro piersi ju¿ w zamra¿alce le¿± przygotowane. Plus do tego makaron (ry¿ i kasza po ma³u mi ju¿ siê odechciewa) i przyprawy...

co do twarogu to chyba obojêtnie jaki lubisz...

MASA boks
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:19

Dzi¶ rybka smile
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:33

Originally Posted By: Ojro
ja teraz wci±gam kaszê z mlekiem pawia ja³owe to jak nie wiem (bez cukru)...

na jutro piersi ju¿ w zamra¿alce le¿± przygotowane. Plus do tego makaron (ry¿ i kasza po ma³u mi ju¿ siê odechciewa) i przyprawy...

co do twarogu to chyba obojêtnie jaki lubisz...

MASA boks


heheh sk±d ja to znam Ojro piwo wytrwa³o¶ci ¿yczê.
Dzisiaj do mnie dotar³o bia³ko £owickie (tanie ale ponoæ ok) i jutro odbieram clena wiêc jadê ostro ze spalaniem t³uszczu,,,,tak wiem clen to pój¶cie na ³atwiznê ale jak siê raz spróbuje to ciê¿ko tak na sucho,,, smile

ps.
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:37

Originally Posted By: Vendetta
ja jem delikate pó³t³usty ( podobno najmniej przetworzony) ale nie wiem czy polecic smile Jest suchy i ciezko go sie je ale za to jest tani, a ja wciagam tego twarogu spore ilosci ;P


A ja ostatnio odkry³em na ¶niadanie co¶ takiego.. 3 ³y¿ki p³atków owsianych, zalewam wrz±tkiem i czekam, a¿ spêczniej± (ok 5 min).. Na to wrzucam ca³y twaróg (kostkê), rozdrabniam, posypujê lekko s³odzikiem, mieszam i jem. Dla mnie ¶wietne.
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:39

Clen = Clenbuterol ?
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:40

eroll ale to zabrzmialo laugh " jak sie raz sprobuje...." jak narkoman jakis wink smile
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:42

twaróg to podstawa smile szczególnie ostatni posi³ek. ¦wietnie siê po nim ¶pi, wolno siê wch³ania, niestety szybko siê przejada wiêc najczê¶ciej zamykam oczy i jem przez rozs±dek byle dostarczyæ bia³ka.

ps. mój shake jogurt naturalny+banan+twaróg pó³t³usty+trochê mleka+kakao+p³atki i miksujê to w thermomixie (blender te¿ da radê) grin hardcore ale co tam
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:45

Originally Posted By: Vendetta
eroll ale to zabrzmialo laugh " jak sie raz sprobuje...." jak narkoman jakis wink smile


smile no , nie dzia³a to na takiej zasadzie bo czêsto robi³em redukcjê na sucho, nie mniej jednak jak kto¶ widzi ¶wietne efekty po clenie (czy innym 'preparacie') to có¿ trudno sobie odmówiæ.


ps.oczywi¶cie wszystko z g³ow±, nie jestem je³opem co wali w siebie ile wlezie.
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:49

Originally Posted By: wwwujek
Clen = Clenbuterol ?


tak , aczkolwiek nie polecam ¿eby nie by³o ¿e namawiam do grzechu smile
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:50

ten shake dobry po treningu czy jakos w trakcie dnia bo jest mega kaloryczny i do tego bardzo zdrowy ale na bank nie jako ostatni posilek smile To cos takiego jak gainer - podobno wlasciwosci, tez czasami sobie robie takie co¶ smile
Posted by: fechu

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:52

A tak siê podpytam z ciekawo¶ci bo tu du¿o ekspertów. Mo¿e kto¶ co¶ doradzi.

Panowie z czego mo¿e wynikaæ kompletny brak apetytu po wstaniu z ³ó¿ka. Budzê siê oko³o godziny 6.30-7.00, choæby nie wiem co, nie jestem w stanie zje¶æ wiêcej ni¿ 1 bu³ki/kanapki. Po prostu wiêcej nie zmieszczê i koniec. G³odek dopada mnie dopiero oko³o 9.00-9.30. Czy kto¶ z Was te¿ tak ma czy jestem odosobniony w tym zjawisku?

Jest powiedzenie, ¿e ¶niadanie jest najwa¿niejszym posi³kiem dnia. A u mnie jakby posi³kiem zaniedbanym.

Pytanie czy przyj±æ mam, ¿e taka moja natura i zaakceptowaæ to czy mo¿na co¶ z tym zrobiæ, ¿eby wzmóc apetyt z rana?

Jak kto¶ ma wiedzê na ten temat to pls o info. Pisa³em ju¿ do BRAVO Girl i do Przyjació³ki, ale ¿aden ekspert nie odpisa³. wink Mo¿e tu jest fachura jaka¶ ?

Ps. Bulimii i anoreksji nie mam smile
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 03:58

Originally Posted By: Vendetta
To cos takiego jak gainer


Zgadza siê kolego , to gainer smile i masz racjê absolutnie nie przed snem.
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 04:01

pali? pije? smile zle sie odzywia? smile

Rozne moga byc powody smile Jak masz jakies z³e przyzwyczajenia dietetetyczne to tez moze bcy powód.
Moze byc tak ze na noc jesz za duzo lub za malo smile Bo i tak i tak jest zle smile
Kolacje proponuje jesc kolo 20-stej a na noc (przed snem) proponuje jakies bialko wolnowch³anialne by zoladek w nocy Ci "zyl" i zeby rano nie byl skurczony na maxa tongue
Posted by: Ojro

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 04:02

Originally Posted By: eroll
mój shake jogurt naturalny+banan+twaróg pó³t³usty+trochê mleka+kakao+p³atki i miksujê to w thermomixie (blender te¿ da radê) grin hardcore ale co tam

muszê to wypróbowaæ... dobrze2
Posted by: fechu

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 04:07

Originally Posted By: Vendetta
pali? pije? smile zle sie odzywia? smile


Pali, pije praktycznie tylko w sobotê bo nie liczê butelki wina z ¿on± w tygodniu...

¬le siê od¿ywia? Pewnie trochê tak, aczkolwiek obiady jem domowe. Od czasu do czasu jaki¶ kebab w Rabie wink

Co do kolacji to te¿ ró¿nie bywa. Jak zjem obiad ok. 18.00 to zdarza siê, ¿e nie jem nic pó¼niej, albo opierdzielam co¶ oko³o 22.00 jak ssanie siê w³±cza. Domy¶lam siê ju¿, w jak± stronê chcesz mnie nakierowaæ smile
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 04:10

w strone regularnych posi³ków smile Mi tez nei chce sie jesc od razu 5 min bo przebudzeniu ale po 30 minutach czuje g³ód a do godziny to juz jestem baaardzo glodny smile
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 15:17

Ja te¿ na ¶niadanie nie bardzo mam apetyt dlatego zamiast ciemnego pieczywa z miêsem(które ciê¿ko by mi wchodzi³o bez apetytu) jem produkty które po prostu lubiê i mogê zje¶æ niezale¿nie od tego czy chce mi siê je¶æ czy nie, bo nie s± tak absorbuj±ce.
Np.dwa jaja (bia³ko+t³uszcz),Banan(wêgle),jogurt(wêgle) i staram siê dorzuciæ p³atki lub wafla ry¿owego do jogurtu. Jaki¶ czas pó¼niej normalne wêgle z³o¿one smile

ps. Mój najwiêkszy problem to to ¿e jest endomorfikiem i ³apanie 'suchej masy' wymaga³oby kulturystycznego po¶wiêcenia, a nie mam takich ambicji.
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 15:54

eroll: dobre sniadanie ale nei ma zdrowych tluszczy bo co to za tluszcz z jajek? tongue wink
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 15:54



W ramach testów nowych getrów machna³em dzi¶ rano Równicê.

Getry da³y rade, widac, ze uszy³y je ma³e chinskie r±czki.
Moje nogi niestety s³±bo, nie podawa³y, chyba jeszcze spa³y.
Polowe dystansu pod górê te¿ ciêzko, mg³a przed oczami, na mordzie szron, miazga smile
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 16:04

Vendetta: w tym drugim ¶niadaniu do pomidorka oliwa, i zawsze mam orzechy na sk³adzie wiêc staram siê jako¶ uzupe³niaæ ale tak jak pisa³em, nie wczuwam siê a¿ tak na 100%, po prostu staram siê pilnowaæ, na masie zawsze bia³ko w prochu i wafle ry¿owe/ciemne pieczywo pod rêk± ¿eby uzupe³niaæ to czego nie da³ posi³ek i jako¶ leci smile
Mój najwiêkszy ból to nie dieta (bo to w miarê ogarniam) lecz trening, mam si³owniê w domu (amatorsk± ale wszystko co trzeba jest) nie mniej jednak instruktor by siê przyda³, ¿eby technikê æwiczeñ i rozpiskê zrobi³.
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 16:15

ja z supli tylko kretatyna 2 razy w roku smile tez sie nie wczuwam ale jak patrze na moja diete to mysle ze po prostu z czasem sie przywyczailem do takiego jedzenia i dla innych to moze wygladac mocno wczutowo wink To juz taki styl zycia i pewne przyzwyczajenia
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 16:15

Originally Posted By: jerome
Ile tym pojesz?


Ca³kiem ca³kiem;)

Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 16:24

to zielone nie wyglada za dobrze laugh
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 16:27

Kot nie dojad³ laugh
Posted by: vindom

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 17:55

Lupus czym wysmarowa³e¶ te wafle ?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 18:28

Pasta z awokado.
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/10/2012 21:55

Originally Posted By: lupus
Pasta z awokado.


hmm intryguj±ce, przetestujê. To bia³ko ³owickie dzisiaj rozpocz±³em, rozpuszczalno¶æ s³aba, ale smak tiramisu bardzo fajny jak za t± cenê (85z³ z dostaw± za 1,8kg- nawet polecam).
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 01:52

Nie zapomnij dodaæ ³y¿ki miodu i soku z cytryny lub limonki.
Posted by: buldog

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 02:21

gotuj z lupusem smile
Posted by: anfa_

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 04:43

ja sobie dzi¶ na obiac na LC zrobi³em fajne pieczarki- kapelusze wype³ni³em podsma¿onym zmielonym miêsem (wiadomo- do wyboru, sma¿y³em bez t³uszczu, jedynie ten co wyciek³ z miêsa) w przyprawach oraz cebul±. na wierzch cieniutki plasterek mozarelli, ¿eby siê ³adnie zapiek³o i do pieca. pod koniec pieczenia jeszcze posypa³em zio³ami prowansalskimi. Swietnie smakowa³o smile tylko trzeba osoliæ delikatnie pieczarê, ¿eby wodê pu¶ci³a i nie nastawiaæ na termoobieg bo siê sfajczy za bardzo z wierzchu. tak mniej wiêcej 170-180 stopni.

Teraz planujê inny sposób: ¿eby odt³u¶ciæ to wszystko, do pieczary wsadzê paluszki krabowe albo inny bia³kowy "owoc morza", do tego ser ple¶niowy i na parowar. na koniec równie¿ zio³a.
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 04:56

nie pisz tutaj takich rzeczy o tej porze :/ zachcialo mi sie jesc po tym opisie a juz pozno..... no trudno tongue
Posted by: anfa_

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 05:06

wlasnie zjadlem serek wiejski z tego powodu tongue
Posted by: Nirtz

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 05:09

g³odzicie siê jak barany w ci±gu dnia a pó¼niej wpierd.alacie po nocach

no ale to... normalny etap, z czasem przejdzie je¶li siê wytrzyma, jak siê nie wytrzymuje to co¶ wypiæ najlepiej wodê
Posted by: majner

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 05:18

Przemilczmy wypowied¼ poprzednika...

Originally Posted By: anfa_
Teraz planujê inny sposób: ¿eby odt³u¶ciæ to wszystko, do pieczary wsadzê paluszki krabowe albo inny bia³kowy "owoc morza", do tego ser ple¶niowy i na parowar. na koniec równie¿ zio³a.
Nie lepiej przy odt³uszczaniu zrezygnowaæ z sera, zamiast pchaæ do pieczary jakie¶ dziwne stworzenia ? grin
Posted by: anfa_

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 05:25

no ale chce to czym¶ zalepiæ tongue inne sugestie? jajo? ale obawiam siê, ¿e takie w kit to wyjdzie.
Posted by: majner

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 05:46

Ja tak± pieczarê zawijam w plaster polêdwicy z kurczaka wink
Niektórzy k³ad± te¿ na pieczarê kawa³ek ciasta francuskiego zamiast sera tongue
Posted by: anfa_

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 05:46

Originally Posted By: majner
Ja tak± pieczarê zawijam w plaster polêdwicy z kurczaka wink
Niektórzy k³ad± te¿ na pieczarê kawa³ek ciasta francuskiego zamiast sera tongue

no ale ciasto francuskie masz: mas³o, bia³a m±ka. to jeszcze gorzej ni¿ sera daæ.
Posted by: majner

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 06:07

Dlatego ja k³adê plaster polêdwicy smile Troszkê mniej w nim fatu wink
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 12:43

Zamien bia³± na ciemna m±kê.
Mas³o jest ok.

Jak ktos ma czas to mo¿e sobie sam robic placki/kebaby/tortille itp
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 14:35

Przy wyciskaniu na klatê na ³awce poziomej robiæ mostek czy nie , na jednym forum pisz± ¿eby robiæ a na drugim ¿e nie.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 14:48

Robiæ.
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 15:19

Originally Posted By: Nirtz
g³odzicie siê jak barany w ci±gu dnia a pó¼niej wpierd.alacie po nocach

no ale to... normalny etap, z czasem przejdzie je¶li siê wytrzyma, jak siê nie wytrzymuje to co¶ wypiæ najlepiej wodê


glodzicie sie? zdrowe jedzenie na nic wspolnego z glodzeniem sie ja jem w tym momencie tyle kcal, ze zaloze sie o kazda sume ze Ty tyle nie jesz:) Co prawda mam to rozlozone na 5 a czasami 6 posilkow ale tak czy siak jem okolo 4 tys kalorii w dni treningowe laugh
Posted by: Llama

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 15:35

idzie jesieñ, w sklepach warzywa ju¿ nie przypominaj± warzyw...
potrzebne substytuty, czekam na propozycje.

ps. nirc wypierdalaj do polityki laugh
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 15:44

Lama jadles thermala od Cybera, a Ty sie o warzywa pytasz? grin
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 18:43

nirtz zdaje siê my¶li tak jak przeciêtny laik: dieta=odchudzanie a odchudzanie = g³odowanie tongue
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 20:15

æwicze w domu
Dobry zestaw na mie¶nie nóg czy chujowy ?
Na pocz±tek rozgrzewka dynamiczna
Przysiady 4serie (stangielki ablo stanga)czy mo¿e robiæ hack przysiady 2min przerwy miedzy seriami.
Martwy ci±g na prostych nogach 4x8-12 2min przerwy
WYSOKI STEP ZA SZTANG¡/SZTANGIELKAMI 4x12 2min przerwy albo wykroki ze stangielkami.
WSPIÊCIA NA PALCE ze stangielkami w staniu 5x20powtórzeñ 2min przerwy

Rozci±gani.
Posted by: Master.com back

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 20:36

Originally Posted By: tygrytron41
æwicze w domu
Dobry zestaw na mie¶nie nóg czy chujowy ?
Na pocz±tek rozgrzewka dynamiczna
Przysiady 4serie (stangielki ablo stanga)czy mo¿e robiæ hack przysiady 2min przerwy miedzy seriami.
Martwy ci±g na prostych nogach 4x8-12 2min przerwy
WYSOKI STEP ZA SZTANG¡/SZTANGIELKAMI 4x12 2min przerwy albo wykroki ze stangielkami.
WSPIÊCIA NA PALCE ze stangielkami w staniu 5x20powtórzeñ 2min przerwy

Rozci±gani.


1. Æwiczenie - przysiady, robi³bym ze sztang± (4 serie), przerwy min.
2.Przyda³aby siê maszyna - taka zwyk³a do ³awki - prostowanie nóg siedz±æ.
http://www.youtube.com/watch?v=JD4s25JoE2A
te¿ 4 serie
3. Martwy ci±g (4 serie)
4. Dobrze by³oby zrobiæ uginanie nóg na maszynie le¿±c (4 serie)
http://www.youtube.com/watch?v=dXc_dkkemOc
5. £ydki - wspiêcia na palcach (wystarczy wg mnie 3 serie po 20 - jak na pocz±tek).
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 13/10/2012 22:58

on mowi ze cwiczy w domu a Ty mu z maszynami wyjezdzasz tongue

Moim zdaniem pelne przysiady ze sztanga na karku + wykroki ze sztang± zupelnie wystarcza na uda.
Na lydki wspiecia na place tak jak pisales i jest git smile
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 14/10/2012 02:26

na eurosporcie pojedynek USA vs Europa w crossficie smile POLECAM!!!
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 14/10/2012 03:13

http://games.crossfit.com/invitational-stream

Jak kto¶ nie ma tv wink

Team USA training together in preparation for taking on Team Europe in the first-ever CrossFit Invitational, presented by Reebok.

Team USA includes Kristan Clever, Rebecca Voigt, Julie Foucher, Matt Chan, Jason Khalipa, and Rich Froning

Team Europe includes Katrin Davidsdottir, Samantha Briggs, Annie Thorisdottir, Mikko Aronpää, Tuomas Vaino, and Númi Snær Katrínarson.

The competition will be held Oct. 13 in London, and shown live on Eurosport.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 14/10/2012 03:40

Tej skosnej nie znosze...
Posted by: jerome

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 22/10/2012 02:37

Ha jad³em dzi¶ pierwszy raz w ¿yciu twaróg z oliw±, wcale nie takie z³e jak niektórzy tu pisali smile W pi±tek totalna zmiana pogody na zimow± niestety, chyba trzeba bêdzie pomy¶leæ o basenie smile
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 22/10/2012 02:45

Dla mnie oliwa jest najgorsza , nie znoszê tego smaku wolê twaróg + siemie lniane zmielone.

Teraz robie taki trening na nogi (dobry czy dalej lipa ?)

1.Przysiady ze stanga z ty³u 4serie
2.bu³garskie przysiady 3serie
3.wykroki 3serie
4.martwy ci±g 4serie
5.wspiêcia na palcach 5s
Du¿o biega³em na redukcji to nogi mam w miare mocne.
Posted by: Gaske

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 22/10/2012 02:52

Ja wolê zje¶æ twaróg i wypiæ oliwê zamiast mieszaæ.

Kiedy¶ zmiesza³em, niez³a masakra.
Posted by: bazyl

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 22/10/2012 03:10

a ta oliwa do twarogu to po co?
Posted by: style

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 22/10/2012 14:11

Originally Posted By: Gaske
Ja wolê zje¶æ twaróg i wypiæ oliwê zamiast mieszaæ.

Kiedy¶ zmiesza³em, niez³a masakra.


najlepiej nalaæ do kieliszka oliwê(ile komu potrzeba) i dodaæ kilka kropli cytryny i wymieszaæ, "wchodzi" du¿o lepiej ni¿ sama oliwa:)
sam twaróg to dla mnie niez³a mêczarnia ¿eby zje¶æ, twaróg mieszam z jab³kiem lub bananem do tego ry¿ i otrzymujemy pe³no warto¶ciowy posi³ek
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 22/10/2012 22:56

Originally Posted By: bazyl
a ta oliwa do twarogu to po co?


z tego co pamiêtam to oliwa wyd³u¿a (rozk³ada w czasie) czas wch³aniania siê bia³ka z twarogu , a na noc najlepiej zapodaæ bia³ko które bêdzie siê wch³ania³o równomiernie.
Posted by: majner

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/10/2012 01:03

Biegam po 22, po skoñczonym biegu posi³ek i do wyra. Bia³ko czy wêgiel ?
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/10/2012 01:10

i to i to.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/10/2012 02:52

Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/10/2012 16:17

Originally Posted By: jerome
Ile tym pojesz?


Musia³em za³atwiæ now± dostawê.



Ale to jeszcze nic.
Od tego jestem uzale¿niony: crazy

Posted by: majner

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/10/2012 17:03

Lupus, Ty masujesz, redukujesz czy mo¿e utrzymujesz ? smile Czasami ciê¿ko mi nad±¿yæ za Twoim jad³ospisem tongue
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/10/2012 18:58

Przed chwil± sam zrobi³em w thermomixie mas³o orzechowe (przepis z neta , same orzechy bez dodatku cukrów i t³uszczy) i có¿ nawet nawet daje radê.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/10/2012 20:28

Originally Posted By: majner
Lupus, Ty masujesz, redukujesz czy mo¿e utrzymujesz ? smile Czasami ciê¿ko mi nad±¿yæ za Twoim jad³ospisem tongue



Dieta musi byc zroznicowana:D
Posted by: Big_star

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/10/2012 20:29

lupus, na ile Ci starcza tych snickersow i ktore najlepsze na redukcje (snickers, bounty, twix czy milky way)?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/10/2012 20:35

Originally Posted By: Big_star
lupus, na ile Ci starcza tych snickersow i ktore najlepsze na redukcje (snickers, bounty, twix czy milky way)?


Tego nie jadam.
A mas³o?
Teoretycznie 2 lyzki, praktycznie w pi±tek opierdoli³em pó³ s³oika, a pó³, bo tylko tyle mi zosta³o wink
Wczoraj zrobilem wiêc zapasy;)

Mas³o uzale¿nia, nie polecam.
Posted by: Gaske

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/10/2012 22:32

Ktory z batonow najlepszy na redukcji, lol. Oto jest pytanie.
Posted by: Big_star

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/10/2012 23:09

Originally Posted By: lupus
Originally Posted By: Big_star
lupus, na ile Ci starcza tych snickersow i ktore najlepsze na redukcje (snickers, bounty, twix czy milky way)?


Tego nie jadam.
A mas³o?
Teoretycznie 2 lyzki, praktycznie w pi±tek opierdoli³em pó³ s³oika, a pó³, bo tylko tyle mi zosta³o wink
Wczoraj zrobilem wiêc zapasy;)

Mas³o uzale¿nia, nie polecam.


Jak nie jadasz, przeciez wkleiles zdjecia "zapasow"...
Posted by: Gaske

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/10/2012 00:42

Te batony to raczej przy ta¶mie w TESCO le¿± a nie u lupusia w domu. smile
Posted by: Big Ben

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/10/2012 00:45

Originally Posted By: Gaske
Te batony to raczej przy ta¶mie w TESCO le¿± a nie u lupusia w domu. smile


ka¿dy o tym wie (mam nadziejê smirk )

ale Big star dalej dr±¿y temat

wink
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/10/2012 02:34

Lupus taka dostawa starczy na 7dni ?
Posted by: Big_star

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/10/2012 02:56

A tak calkiem serio, to czytalem ze te wafle ryzowe to niezbyt dobre zrodlo wegli... W jakim celu to jesz? Jako przegryzka, posilek, po treningu?
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/10/2012 03:02

ta, po treningu je wafle ryzowe laugh nie rozsmieszaj mnie Big Star laugh
Posted by: Big_star

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/10/2012 03:20

Jedyny ewentualny okres na takie wafle, wg osób æwicz±cych zawodowo to okres potreningowy, wiêc nie wiem z czego siê ¶miejesz...
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/10/2012 03:25

bo sobie nie wyobrazam zeby jesc wafle ryzowego jako zrodlo weli po treningu laugh nie wie gdzie Ty czytas zo tych zawodowcach ale ja jednak zostane przty swoich przekonaniach i zjem sobie po treningu woreczek ryzu albo miche makaronu a wafle ryzowe bede jadl jako przekaske miedzy posilkami.... dla smaku smile
Posted by: Big_star

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/10/2012 03:28

Kwestia tego czy ktos przestrzega diete w 100% czy nie, jesli tak to nie pozwoli sobie na jedzenie takich wymyslow w ciagu dnia...

A druga kwestia nie pytalem Ciebie o te wafle, bo widze ze diety nie trzymasz, w przeciwienstwie chyba do lupusa, takze dlatego te wafle u niego to zagadka wink
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/10/2012 03:30

dieta = jedzenie wiec kazdy trzyma jakas diete smile
Dobra, widze ze gruba spinka idzie z Twojej sotry wiec odpulam papa
Posted by: Master.com back

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/10/2012 04:13

Vandetta z Big starem, sprzeczacie siê o jak±¶ dietê lupusa, a nikt nie zwróci³ uwagi na Jego plan treningowy:
crazy





crazy wink
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 26/10/2012 03:31

Originally Posted By: Vendetta
bo sobie nie wyobrazam zeby jesc wafle ryzowego jako zrodlo weli po treningu laugh


czêsto zaraz po treningu (10-15 minut) jad³em dwa wafle ry¿owe i banana nie tyle jako ¼ród³o wêgli co szybki zastrzyk 'energii'. Nie mniej jednak oczywi¶cie po 30-40 minutach normalny posi³ek po treningowy z miêchem smile
Posted by: TriumfWoli

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 26/10/2012 03:48

Originally Posted By: Big_star
Jedyny ewentualny okres na takie wafle, wg osób æwicz±cych zawodowo to okres potreningowy, wiêc nie wiem z czego siê ¶miejesz...

Ze co ? Paczka takich wafli to moze wyladowac jako zastepca kiszonego do obiadu co najwyzej.

Musial bym byc Magdalena Frackowiak zeby to mialo dostarczyc czegokolwiek do mojego organizmu.

Posilek bez miesa to nie jedzenie.( za wyjatkiem pol kg twarogu o pó³nocy cool)
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 26/10/2012 12:58

Ja tez. Mieso jadam 3 albo i 4 razy dziennie.

Miêso gwizdek
Posted by: betowiec

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 26/10/2012 17:19

Originally Posted By: lupus
Ja tez. Mieso jadam 3 albo i 4 razy dziennie.

Miêso gwizdek

shocked
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 26/10/2012 17:55

A Ty wegetarianin?
Posted by: betowiec

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 26/10/2012 18:04

Originally Posted By: lupus
A Ty wegetarianin?

nie, raz dziennie mieso i eventualnie 2gi raz mieso (ale tylko jakas wedlina)
Posted by: Vendetta

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 26/10/2012 18:20

Originally Posted By: betowiec
Originally Posted By: lupus
A Ty wegetarianin?

nie, raz dziennie mieso i eventualnie 2gi raz mieso (ale tylko jakas wedlina)


shocked
Posted by: Big_star

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 26/10/2012 20:37

Originally Posted By: TriumfWoli
Originally Posted By: Big_star
Jedyny ewentualny okres na takie wafle, wg osób æwicz±cych zawodowo to okres potreningowy, wiêc nie wiem z czego siê ¶miejesz...

Ze co ? Paczka takich wafli to moze wyladowac jako zastepca kiszonego do obiadu co najwyzej.

Musial bym byc Magdalena Frackowiak zeby to mialo dostarczyc czegokolwiek do mojego organizmu.

Posilek bez miesa to nie jedzenie.( za wyjatkiem pol kg twarogu o pó³nocy cool)


Czytasz ze zrozumieniem kole¿ko ? To przeczytaj jeszcze raz i z 2-3 wcze¶niejsze posty dotycz±ce tego "ry¿u" te¿...
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 13:04

Posted by: panKa$a

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 16:12

Originally Posted By: Vendetta
Originally Posted By: betowiec
Originally Posted By: lupus
A Ty wegetarianin?

nie, raz dziennie mieso i eventualnie 2gi raz mieso (ale tylko jakas wedlina)


shocked



wêdlina to nie miêso! wink
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 17:35

Dobrym pomys³em jest jedzenie wo³owiny na wieczorny posi³ek ?
Posted by: akagi

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 17:51

" Odchudzanie i masowanie "

laugh

Co to za temat na forum bukmacherskim.

Ruszyæ ty³ki od komputera i pobiegaæ,
a nie siê tylko ci±gle,

odchudzaæ i masowaæ laugh
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 21:14

Co w tym jest takiego ¶miesznego?
Posted by: akagi

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 21:27

Dla mnie trochê ¶mieszne,
jak kilkunastu facetów

co chwila ma jakie¶ wpisy,
o masowaniu i dokarmianiu.


Ale to mo¿e ja jestem trochê dziwny w tej spo³eczno¶ci,


to sorry. smile
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 21:43

To forum sportowe, ktore juz dawno przestalo pelnic funkcje czysto bukmacherskiego.
Poszlo w stronê spo³ecznosciowego.
Tak, widocznie jestes dziwny.
Posted by: akagi

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 21:53

Dodaj,
¿e w tej spo³eczno¶ci.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 21:57

Na forum (tak jak i na kazdym inym) od lat powstaja mniej lub bardziej ciekawe/dziwne/smieszne tematy, ale jednak zyciowe.
Posted by: akagi

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 22:11

OK OK

piwo
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 22:22

A teraz wrzuc co jadles na obiad.
Posted by: akagi

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 22:38

Frytki ze stekiem,
oraz sa³atka z pomidora i cebuli. smile
Posted by: jerome

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 23:14

Dieta (sposób ¿ywienia) jest nieod³±czn± czê¶ci± sportu, odk±d zmieni³em parê rzeczy czujê siê naprawdê znakomicie, a forma jest rzecz± bardzo mêsk±, czy¿ nie?:)
Posted by: Llama

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 23:20

Originally Posted By: akagi
Dodaj,
¿e w tej spo³eczno¶ci.

teraz jest moda na bycie dziwnym.
wiêc jeste¶ dziwny i do tego trendy.

[lubiê to]
Posted by: akagi

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 23:27

Dobra dobra Llama

Zjedli¶my, pogadali¶my...

Teraz Wy siê masujcie,
a ja do bukmacherki. wink
Posted by: Llama

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 23:27

posmarujesz mi plecy? grin wink
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 23:35

Sutki!
Posted by: akagi

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/10/2012 23:39

Nie przechod¼ przez Rubikon,
bo g³ow± o przês³o przyjebiesz.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 30/10/2012 13:22

http://vimeo.com/49834777

Motywator :-)
Posted by: majner

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 30/10/2012 20:56

Originally Posted By: lupus
Do odchudzania czy masowania ? grin
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 30/10/2012 21:49

http://www.youtube.com/watch?v=HoHfPE7345k
Posted by: Llama

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 30/10/2012 22:48

Originally Posted By: majner
Originally Posted By: lupus
Do odchudzania czy masowania ? grin

ja ju¿ masujê sobie...
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/11/2012 16:25

ku¼wa na clenie siê za bardzo nie odt³uszczy³em,ale za to ³apy uros³y laugh
Nie trzyma³em michy jak trzeba , bilans by³ dodatni sporo bia³ka pi³em a dzia³anie antykataboliczne zrobi³o swoje i có¿ tongue

Ogólnie to nawet jestem zadowolony, ³apy +1cm i jakie¶ 3-5% mniej fatu a waga mo¿e z 1-2kg mniej. Gdybym robi³ jak trzeba : uci±³ wêgle, wiêcej aerobów to pewnie ³apy by nie uros³y ale waga o jakie¶ 5-8kg (a co za tym idzie t³uszcz) by polecia³o.
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/11/2012 19:46

Bilans kaloryczny doddatni to jakim cudem straci³e¶ 1-2kg ?
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/11/2012 20:40

Originally Posted By: tygrytron41
Bilans kaloryczny doddatni to jakim cudem straci³e¶ 1-2kg ?


Nie sprecyzowa³em ,czêsto bilans dnia by³ dodatni a pocz±tkowym za³o¿eniem by³a redukcja wiêc tak byæ nie powinno, oczywi¶cie by³y i dni gdzie bilans by³ ujemny a za spraw± clena, du¿o do utraty wagi (t³uszczu g³ównie) nie trzeba. Tak czy siak mog³em zrobiæ wiêcej ale powiem wprost obija³em siê ale i tak pozytywne zdziwienie.
Posted by: Big_star

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 02/11/2012 23:40

"clen" czyli co to za magiczny srodek? Bo cos nie jestem w temacie
Posted by: Llama

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 00:27

Originally Posted By: Big_star
"clen" czyli co to za magiczny srodek? Bo cos nie jestem w temacie

http://www.sfd.pl/sklep/Trec_CLA-opis2872.html
podejrzewam
Posted by: buldog

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 00:28

a mo¿e o Clenbuterol smile
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 01:07

clenbuterol ofkors smile i by³by magiczny gdyby nie ma³e skutki uboczne (ból g³owy, dr¿enie r±k w pierwszych dniach).
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 01:08

Aczkolwiek , aczkolwiek pewna magia jest. Powiêkszenie obwodu w ³apie przy spadku wagi (niedu¿ej bo niedu¿ej ale jednak), to jaka¶ tam magia jest tongue
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 03:01

Lama, ale grubo pocisn±³e¶
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 03:35

A skoro ju¿ poruszono temat CLA to który¶ z Panów próbowa³ ?
Posted by: Big_star

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 04:10

Wpier_dalasz sterydy a teraz chcesz przekasic CLA? Jaja sobie robisz z nas? laugh
Posted by: Llama

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 12:28

siê staram siê. eroll, Ty siê lecz!
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 15:03

Originally Posted By: Big_star
Wpier_dalasz sterydy a teraz chcesz przekasic CLA? Jaja sobie robisz z nas? laugh


sterydy confused w ¿yciu. Clen jest zdrowszy od wiêkszo¶ci spalaczy i nie ma NIC wspólnego ze sterydami.
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 15:06

Originally Posted By: Llama
siê staram siê. eroll, Ty siê lecz!


confused Forum bukmacherskie i takie ¶wiête oburzenie .To ju¿ nied³ugo wypiciem piwa siê pochwaliæ nie bêdzie mo¿na bo stos uszykuj± laugh
Posted by: Llama

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 15:17

teraz musisz na kogo¶ wsi±¶æ, bo teraz my siedzimy na Tobie boks grin kiedy¶ sam siê chemizowa³em ró¿nymi gównami (bez sterydów i zastrzyków!) i szczerze powiem, dobre od¿ywianie i solidno¶æ treningowa dla amatora jest wystarczaj±ca. zespó³ odstawienia zawsze daje po dupie.
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 15:22

Wsiad³em na kogo¶ ? Wyrazi³em zdziwienie (bez obra¿ania nikogo) tekstem ¿e clen to stery i ¿e mam siê leczyæ z powodu delikatnego cyklu i tyle,,,bez napinki.
Posted by: Big_star

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 16:40

Rozumiem, ze kupuje sie to w aptece bez recepty jak witamine C?
Czy moze w sklepie z suplami?
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 16:47

Wódka jest bez recepty i o czym to ¶wiadczy? ¯e jest zdrowa? Zreszt± nie chcê siê spieraæ po prostu nie rozumiem sk±d tak negatywne emocje w koñcu nikogo nie zabi³em ani nie zgwa³ci³em tongue Clen jak wszystko inne w ¿yciu rozs±dnie za¿ywany jest bardzo dobr± i nieszkodliw± metod±.
Posted by: Llama

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 17:28

erollu, my se tu jaja robimy! frown
Posted by: akagi

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 17:44

Originally Posted By: Llama
erollu, my se tu jaja robimy! frown


Jak jaja,
to i cholesterol podwy¿szony.

Znowu trzeba siê masowaæ. grin
Posted by: Big_star

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 17:44

Kazdy robi co chce, ale dla mnie to idiotyzm zazywac jakies srodki jezeli nie jest sie zawodowcem a robi sie forme tylko i wylacznie dla siebie. Jezeli dla siebie to po co zazywac jakies syfy?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 17:45

Te jajka i podwyzszony cholesterol to jest mit panowie.
Jem duzo jaj, a cholesterol w normie [badam sie co jakis czas].

Zreszta poczytajcie w necie.
Posted by: akagi

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 17:51

Mit mówisz... ?

Po prostu, to jest tylko kwestia metabolizmu,
a to jest sprawa indywidualna dla ka¿dego organizmu.

U Ciebie jak raz, to tak nie przeszkadza,
ale to nie jest norma,

tak samo jak w drug± stronê.
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 17:52

Originally Posted By: Big_star
jakies syfy?


No i w³a¶nie tutaj tkwi clue sporu ¿e dla mnie to nie s± jakie¶ syfy (jak np DNP- maszyna do niszczenia t³uszczu). Znam siê na tym troszkê,wiem jak co dzia³a i nie jestem idiot±. Nikogo nie namawiam a sobie odmawiaæ nie bêdê bo znam swój organizm wink I skoñczmy temat bo do niczego nie prowadzi.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 17:54

Originally Posted By: akagi
Mit mówisz... ?

Po prostu, to jest tylko kwestia metabolizmu,
a to jest sprawa indywidualna dla ka¿dego organizmu.

U Ciebie jak raz, to tak nie przeszkadza,
ale to nie jest norma,

tak samo jak w drug± stronê.



Ostatnie moje zdadnie przeczytaj boli
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 17:55

Originally Posted By: lupus
Te jajka i podwyzszony cholesterol to jest mit panowie.


True. Przynajmniej na przyk³adzie znajomych którzy jedz± po 100-150 jaj miesiêcznie i wyniki badañ bardzo dobre smile Osobi¶cie nie próbowa³em takich ilo¶ci bo szybko mi siê przejadaj±. Chocia¿ oczywi¶cie zale¿y od organizmu, metabolizmu przesadzaæ nie ma co.
Posted by: akagi

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 18:04

Originally Posted By: lupus


Ostatnie moje zdadnie przeczytaj boli


Wszystkiego nie przeczytam,
za krótkie ¿ycie jest.

Co by jednak nie mówiæ,

jedyna rada to masa¿ grin
Posted by: Llama

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 19:06

z jajami czêsto koncepcje siê zmienia. a prawda jest taka, ¿e je¶li kto¶ intensywnie sportowo zapierdziela to jak mo¿e mieæ wysoki cholesterol?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/11/2012 21:58

z jajami, mlekiem, maslem i z czyms tam jeszcze robia wodê z mozgu.
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 18/12/2012 19:02

U¿ywa kto¶ programy MagDiet?

Znacie jakie¶ softy do uk³adania diety? Które zlicz± wszystko itp.

Pozdrawiam.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 18/12/2012 19:19

dziennik posi³ków vitalmaxa
dziennik posi³ków na potreningu.pl
Posted by: eroll

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 18/12/2012 19:26

laugh schud³em 6-7 kg w przeci±gu ostatnich 2 miesiêcy , w koñcu wygl±dam jak cz³owiek, druga broda siê schowa³a grin
Posted by: jerome

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 19/12/2012 00:25

Polecam jaja wiejskie, mam rodzinê która mnie zaopatrza, czuæ ró¿nicê w smaku, twardo¶ci skorupki. Zreszt± wystarczy porównaæ kury z ferm i kury wiejskie. ¯eby nie by³o, sklepowe jaja te¿ jem. Btw kupno kury to 18 z³, ziarno niedrogie, poza tym kury zjadaj± wszystkie odpadki które normalnie siê wyrzuca (np skorupki z jaj, obierki z ziemniaków), jak kto¶ ma gdzie polecam hodowlê paru kur, szybko siê zwraca smile
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 19/12/2012 02:35

A koszt dzia³ki? tongue
Posted by: jerome

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 19/12/2012 03:11

to przy okazji, jak kto¶ ma laugh
Posted by: radeke

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 19/12/2012 03:49

Ta z tymi jajami to masakra jaka¶ jest... ja tam te¿ ze wsi od babci przywo¿ê, raz za to kupi³em jakie¶ marketowe i jak zrobi³em jajecznicê to pierwsze co to sprawdzi³em datê wa¿no¶ci, nastêpnie innych prosi³em o spróbowanie bo nie wiedzia³em czy jaki¶ mam inny smak, czy te jajka popsute czy co innego nie tak confused

okaza³o siê, ¿e rzeczywi¶cie ten marketowy smak... niepowtarzalny crazy
Posted by: Aronek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 21/12/2012 01:26

http://www.sport.pl/sport/51,78989,13076570.html?i=5
Posted by: Isildur

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/12/2012 03:07

Witam
Pytanie dotyczy odchudzania

Czy przy zrzucaniu wagi moge jesc fileta ¶ledziowego o zawarto¶ci bia³ka 11 gramów, wêglowodanów 8 gramów i t³uszczu 5.5 gramów ? filet ma wage 70 gramów

czy raczej powinienem z tego zrezygnowac bo ma za duzo t³uszczu i wêglowodanów
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/12/2012 03:12

Mo¿esz.
Posted by: Master.com back

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/12/2012 03:13

Originally Posted By: Isildur
Witam
Pytanie dotyczy odchudzania

Czy przy zrzucaniu wagi moge jesc fileta ¶ledziowego o zawarto¶ci bia³ka 11 gramów, wêglowodanów 8 gramów i t³uszczu 5.5 gramów ? filet ma wage 70 gramów

czy raczej powinienem z tego zrezygnowac bo ma za duzo t³uszczu i wêglowodanów



Jak w bilansie go sobie wliczysz to jak najbardziej. Poza tym wa¿ne jaki to t³uszcz, je¶li w oleju ro¶linnym to niezby to t³uszcz dobry. wink (teoria).

Wszystko zale¿y od bilansu, je¶li wliczysz ten filet w bialns to jek najbardziej mo¿esz (powiniene¶) je¶æ, jesli nie masz diety i pytasz ad hoc, to matiasy ok, generalnie mo¿na je¶æ, lepiej nie ³±czyæ w tym posi³ku wêglowodanów i raczej nie jako posi³ek przed - po treningowy (choæ te¿ nie koniecznie).
Posted by: Isildur

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/12/2012 03:29

dziêki panowie za szybk± odpowiedz
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/12/2012 04:07

Jak ju¿ o rybach:

Posted by: Isildur

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/12/2012 04:10

a co polecacie do przegryzienia na 2-3 godziny przed snem ??
najlepiej z warzyw, zadne kolacje typu makarony itp nie wchodz± w gre

mozna jesc np. surow± marchewke przed snem ?? czy to niezdrowo
Posted by: Master.com back

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/12/2012 04:15

Originally Posted By: Isildur
a co polecacie do przegryzienia na 2-3 godziny przed snem ??
najlepiej z warzyw, zadne kolacje typu makarony itp nie wchodz± w gre

mozna jesc np. surow± marchewke przed snem ?? czy to niezdrowo


Restrykcyjnie podchodz±c - nie powiniene¶. A na pewno nie rób "podgryzania, przegryzania" miêdzy posi³kami, to nie pobudza a¿ nadto metabolizmu, a i nie za bardzo ¿o³±dek oszukuje.

Warzywa jedz najlepiej zielone - zielone to te co maj± taki kolor. grin Przed snem (nawet na godz, a i jak zjesz pó³ godz. to nie bedzie ¼le) serek wiejski, twaróg chudy - pó³t³usty, czy twaród z jak±¶ niewielk± ilo¶ci± jogitru nat.
Posted by: Skiper

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/12/2012 19:31

Lupus fajna mapa. Ale, tuñczyk z puszki Graal'a to który z tych na mapie? (bo jest ich kilka)
Posted by: anfa_

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/12/2012 19:45

kupcie sobie olej lniany budwigowy(ten apteczny) i bêdziecie mieli z glowy rozmy¶lania na temat kwasów omega3 i innych.
Posted by: Skiper

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/12/2012 19:51

£adujesz ten olej tak "solo" ?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/12/2012 20:40

Originally Posted By: Skiper
Lupus fajna mapa. Ale, tuñczyk z puszki Graal'a to który z tych na mapie? (bo jest ich kilka)


Pewnie hodowlany gwizdek
Posted by: Mitul

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/12/2012 20:44

Originally Posted By: Skiper
£adujesz ten olej tak "solo" ?


pewnie ze solo, nie mam z tym problemow, swiezy smakuje calkiem znosnie, 2-3 lyzki 2-3 razy dziennie i daje rade,
chyba ze robie salate (glowne latem) to wtedy robie na bazie oleju sos, wtedy w ogole rewelacja...

mam to szczescie ze nie musze kupowac w aptekach tylko bezposrednio u producenta (pod Wroclawiem) - termin przydatnosci tylko 3 miesiace wiec trzeba uwazac
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 25/12/2012 16:00

Jak sie czujecie po wczorajszym ³adowaniu? grin
Posted by: jerome

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 25/12/2012 23:47

Zjad³em jakie¶ minimalne ilo¶ci ciasta, ziemniaków i kapusty, ale rybki sobie nie po¿a³owa³em: dwa kawa³y Soli, dwa Dorsza i jeden Karpia smile Dzi¶ rano wyruszy³em na kilkunasto kilometrowy spacer i na obiadek te¿ g³ównie miêso.
Posted by: majner

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 26/12/2012 00:15

Masowanie by³o bajeczne grin Ale to by³a uwertura do tego, co wydarzy siê za kilkadziesi±t minut grin
Posted by: podstawek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 26/12/2012 06:01

Odno¶nie odchudzania wink

Kiedy¶ kupowa³em w makro hurtowe ilo¶ci babeczek i torcików Mistrza Jana. Pó¼niej nie by³o tego w makro i generalnie wyginê³o ze sklepów. My¶la³em, ¿e moje ulubione ciasteczka przestali produkowaæ. Tymczasem okaza³o siê, ¿e jednak cukiernia nadal funkcjonuje i oferuje swoje produkty.
Czy da siê dostaæ babeczki lub torciki w jakiej¶ sieci w Warszawie/woj. mazowieckim?
Posted by: czuczu1910

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/12/2012 23:39

Koledzy do redukcji lepiej przebiec 2-3km czy przejechac na stacjonarnym rowerku 15-20 Chodzi oczywiscie o redukcje.
pozdrawiam
Posted by: Master.com back

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 27/12/2012 23:44

Originally Posted By: czuczu1910
Koledzy do redukcji lepiej przebiec 2-3km czy przejechac na stacjonarnym rowerku 15-20 Chodzi oczywiscie o redukcje.
pozdrawiam


Zalezy od procent bf, najwazniejsze by æwiczyæ aeroby w 60-70%MHR maksymalnego bicia serca (oko³o 220 - wiek = MHR - standardowe przyblizone wyliczenie), je¶li masz duzy procent t³uszczy na poczatek rowerek, biegajac na pewno bedziesz mial rytm serca w okolicach 80 MHR na poczatku.
Posted by: czuczu1910

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 28/12/2012 01:19

Originally Posted By: Master.com back
Originally Posted By: czuczu1910
Koledzy do redukcji lepiej przebiec 2-3km czy przejechac na stacjonarnym rowerku 15-20 Chodzi oczywiscie o redukcje.
pozdrawiam


Zalezy od procent bf, najwazniejsze by æwiczyæ aeroby w 60-70%MHR maksymalnego bicia serca (oko³o 220 - wiek = MHR - standardowe przyblizone wyliczenie), je¶li masz duzy procent t³uszczy na poczatek rowerek, biegajac na pewno bedziesz mial rytm serca w okolicach 80 MHR na poczatku.
kurde moj mhr wychodzi ze to 136 hehe a biorac pod uwage ze jak jade na rowerku 20km to moj sredni puls to 160 nie wiem czy ja taki utyty czy moja wydolnasc taka zajebista smile Przy tetnie 136 to ja 20km jechalbym 1h
Posted by: Big_star

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 28/12/2012 02:01

Masz 94 lata?
Posted by: Isildur

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 28/12/2012 02:24

Panowie macie jak±¶ stronke gdzie instruktor na si³owni pokazuje jak wykonywaæ poprawnie æwiczenia na poszczególnych maszynach ?
Posted by: Master.com back

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 28/12/2012 02:35

Originally Posted By: Isildur
Panowie macie jak±¶ stronke gdzie instruktor na si³owni pokazuje jak wykonywaæ poprawnie æwiczenia na poszczególnych maszynach ?


http://potreningu.pl/cwiczenia/mezczyzna
http://www.youtube.com/watch?v=28CLSYRdN28
Posted by: czuczu1910

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 28/12/2012 02:42

Originally Posted By: Big_star
Masz 94 lata?
nie 26 smile
Posted by: Isildur

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 28/12/2012 02:52

dziêki master piwo
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 28/12/2012 03:59

http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Posted by: Big_star

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 28/12/2012 04:41

Originally Posted By: czuczu1910
Originally Posted By: Big_star
Masz 94 lata?
nie 26 smile

No to skoro masz 26 to Twoj max puls ~195 z tego zakres 60-70% i wychodzi Ci przedzia³ ~120-140 który powinienes utrzymac. Tu nie chodzi o Twoje mozliwosci, wydolnosc czy cos innego. Chcesz spalic tkanke? Cisniesz w tym przedziale, chcesz sobie posmigac to cisniesz w wyzszym przedziale ale wtedy nie bedzie takiego samego efektu. Proste.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 30/12/2012 03:48

Posted by: Ludwiczek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 30/12/2012 04:58

Czemu przy "Fiber" pokazane jest , ¿e pistacje maj± max [bo chyba to oznacza max.] 2.9 , jak wg tego wykresu migda³y maj± wiêcej ?
Nie ¿ebym siê czepia³ , ale rzuci³o siê to w oczy
Posted by: mini-cab_driver

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 18:32

Originally Posted By: Ludwiczek
Czemu przy "Fiber" pokazane jest , ¿e pistacje maj± max [bo chyba to oznacza max.] 2.9 , jak wg tego wykresu migda³y maj± wiêcej ?
Nie ¿ebym siê czepia³ , ale rzuci³o siê to w oczy


Chohlik
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 20:50

Panowie, wymy¶li³em sobie taki plan.. Jak go upubliczniê, to bêdê niejako zmuszony przestrzegaæ wink

Aktywno¶æ fizyczna:
- cardio - pn, ¶r, pt.
- si³a - wt, czw, sob.

Posi³ki:

I - 8:15, II - 10:30, III - 12:30, IV - 15:00, V - 18:00, VI - 21:00.

IV i V przygotowany wcze¶niej, w pojemnikach, raczej na zimno.

Nie mam kompletnie pomys³u na V posi³ek, a mam na niego ok. 400 kcal (raczej z ograniczonymi wêglami..)

Przyk³adowy jad³ospis:

I posi³ek, p³atki mogê dziennie je¶æ, lubiê:



II posi³ek:



III posi³ek:



IV posi³ek:



V posi³ek:

czekam na propozycje..

VI posi³ek, twaróg mogê je¶æ, nie ma problemu:



Suma wychodzi tak:



Jak to widzicie? smile Oczywi¶cie dopuszczam ró¿ne wariacje, zamiast kaszy ry¿, zamiast tuñczyka wêdzony ³oso¶ itp. Wszystko bêdzie mie¶ci³o siê w normie.

w jednym ju¿ widzê b³±d, zamiast warzywa na patelniê, s± USMA¯ONE warzywa.. Czyli w zapasie mamy jeszcze ok. 40 kcal i 5h t³uszczu..
Posted by: Llama

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 21:09

- z czego to jad³ospis? (stronka, programik).
- rozumiem, ¿e chodzisz spaæ grubo po pó³nocy?
- bardzo restrykcyjny plan, chyba ¿e lubisz gotowane jedzenie. je¶li nie przepadasz za tym, to na starcie zmieñ za³o¿enia, bo nie zajedziesz za daleko. dieta ma byæ Twoim przyjacielem a nie wrogiem numer 1 wink dla mnie drakoñskie zestawienie: tuñczyki, kuraki z wody, jaja gotowane. Masz ma³o warzyw; dorzuæ jakie¶ marchewki, sa³aty, ogórasy.
powodzenia.
Posted by: panKa$a

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 21:19

Tak na szybko:


Ogólnie co jest celem?
1 posi³ek brak bia³ka.
Po co Ci ta polêdwica sopocka?
T³uszczy praktycznie brak.
Pomiêdzy którymi posi³kami robisz trening?


Pzdr.
Posted by: dewoj

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 21:22

na pocz±tku grudnia co¶ mi strzeli³o w plecach(tydzieñ zdychania) i zacz±³em 3x w tyg chodziæ na basen. Po miesi±cu jestem -5kg!
Masakra, nie wiedzia³em ¿e basen a¿ tak wyci±ga.
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 21:28

- http://dziennik.ilewazy.pl/
- oko³o pó³nocy.
- lubiê gotowane, nie ma problemu.

Mogê dorzuciæ warzyw, nie ma k³opotu..
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 21:30

Originally Posted By: panKa$a
Tak na szybko:


Ogólnie co jest celem?
1 posi³ek brak bia³ka.
Po co Ci ta polêdwica sopocka?
T³uszczy praktycznie brak.
Pomiêdzy którymi posi³kami robisz trening?


Pzdr.


- cel mocna redukcja
- t³uszcze s± przecie¿..
- trening rano przed pierwszym posi³kiem - cardio, si³owy po pierwszym.
Posted by: Llama

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 21:32

Originally Posted By: dewoj
na pocz±tku grudnia co¶ mi strzeli³o w plecach(tydzieñ zdychania) i zacz±³em 3x w tyg chodziæ na basen. Po miesi±cu jestem -5kg!
Masakra, nie wiedzia³em ¿e basen a¿ tak wyci±ga.

jaki dystans w ci±gu 45 minut i jakim stylem?
Posted by: dewoj

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 21:40

60min p³ywania

60% kraulem,30% grzbietowym i 10%¿abk±(p³ywam tylko jak jestem sam na torze lub po po³ówce nikogo ju¿ nie ma).
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 22:12

BCAA stosujesz przed cardio ? Masz du¿± mase miesniow± ? Jaka waga,wzrost,obwód pasa ?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 22:50

Warzywa z paczki?
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 22:52

Originally Posted By: lupus
Warzywa z paczki?


Dlaczego nie? Mro¿one sa ok przecie¿.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 22:54

Ale tam nie pisze jakie.
Mrozone a mieszanki na patelnie to tez roznica tongue
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 22:57

No zgoda..

Zrobi³em to raz jeszcze:

Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 22:58

Jaki masz smak Sciteca? grin
Posted by: style

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 22:59

ten pierwszy posi³ek (same p³atki plus orzechy) to da radê zje¶æ, czy mêczarnia od samego rana?
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 23:04

Originally Posted By: style
ten pierwszy posi³ek (same p³atki plus orzechy) to da radê zje¶æ, czy mêczarnia od samego rana?


Ja p³atki zalewam gor±ca wod±, czekam z 5-7 minut i lekko jem. Mo¿esz wlaæ sobie z 50 ml mleka, ale to znów dodatek.

Mam czekoladowe lupus smile
Posted by: style

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 23:04

90gram bia³ka w jedym posi³ku(kolacja) to zdecydowanie za du¿o:) daj bia³ko(tylko nie a¿ 50 gram) do tych p³atków z orzechami, to bêdzie du¿o smaczniejsze ¶niadanie
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 23:08

Ma³o bia³ka na sniadanie.

I szynka do wywalenia.
Co innego raz na jakis czas, a co innego codziennie.
Poza tym niewiadomo co w sklepowym siedzi.

Tunczyka zamienilbym na w sosie wlasnym.

Wegle bym wrzucil tylko w posilkach po treningu, skoro trenujesz na czczo.
Posted by: style

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 23:08

2 porcje od¿ywki(1 na ¶niadanie) dodaj do tego banana, bo 9g bia³ka to jaka¶ popierdó³ka a nie posi³ek:)
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 23:09

Tak mi teraz przesz³o przez my¶l.. Czy dieta, ukierunkowana na bia³ko, zdrowe t³uszcze (nie mówi±c o wêglach ze ¶wie¿ych warzyw) musi byæ.. do¶æ droga?

Tak licz±c po ³ebkach.. Pier¶, tuñczyk, wo³owina, oliwa, orzechy, od¿ywka.. Na dzieñ lekko 30-40 z³, przy dwóch osobach 70 z³ jak nic.. x 30 dni..

Nigdy nie przelicza³em tego co jem.. A Wy?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 23:11

W 400zl sie miescze miesiecznie.
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 23:11

Originally Posted By: style
2 porcje od¿ywki(1 na ¶niadanie) dodaj do tego banana, bo 9g bia³ka to jaka¶ popierdó³ka a nie posi³ek:)


No to bêdê musia³ zrezygnowaæ/zmniejszyæ inny posi³ek, bo dodam od¿ywkê, banana i znów + 300 kcal.. Zgadza siê?
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 23:12

Originally Posted By: lupus
W 400zl sie miescze miesiecznie.


z jedzeniem?! Szacun.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 23:12

To tylko jedzienie.
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 23:20

Originally Posted By: lupus
To tylko jedzienie.


Pomysla³em o jedzeniu, a zabrzmia³o jakbym my¶la³ o wszystkich wydatkach.. 4 stówki to i tak niewiele jak na jedzenie..
Trzymasz siê sztywno przygotowanego jad³ospisu czy jak?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 23:25

Siê staram laugh

Z braku czasu najczesciej gotuje na 2 dni do przodu.
Posted by: style

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 23:25

Originally Posted By: wwwujek
Originally Posted By: style
2 porcje od¿ywki(1 na ¶niadanie) dodaj do tego banana, bo 9g bia³ka to jaka¶ popierdó³ka a nie posi³ek:)


No to bêdê musia³ zrezygnowaæ/zmniejszyæ inny posi³ek, bo dodam od¿ywkê, banana i znów + 300 kcal.. Zgadza siê?


te 60gram bia³ka co masz w ostatnim posi³ku nale¿y przerzuciæ: 30gram do ¶niadania plus 30 gram do tego banana,¶niadanie: p³atki zalewamy wrz±tkiem wieczorem a rano dodajemy bia³ko i trochê wody(nie gor±cej), podobno nie mo¿na mieszaæ odzywki z gor±c± wod±, bo traci swoje w³a¶ciwo¶ci, st±d p³atki zalewamy dzieñ wcze¶niej wieczorem.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 31/12/2012 23:27

I pytanie jak sen po takiej dawce bialka.

No i problemy gastryczne?
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 00:26

Originally Posted By: style
Originally Posted By: wwwujek
Originally Posted By: style
2 porcje od¿ywki(1 na ¶niadanie) dodaj do tego banana, bo 9g bia³ka to jaka¶ popierdó³ka a nie posi³ek:)


No to bêdê musia³ zrezygnowaæ/zmniejszyæ inny posi³ek, bo dodam od¿ywkê, banana i znów + 300 kcal.. Zgadza siê?


te 60gram bia³ka co masz w ostatnim posi³ku nale¿y przerzuciæ: 30gram do ¶niadania plus 30 gram do tego banana,¶niadanie: p³atki zalewamy wrz±tkiem wieczorem a rano dodajemy bia³ko i trochê wody(nie gor±cej), podobno nie mo¿na mieszaæ odzywki z gor±c± wod±, bo traci swoje w³a¶ciwo¶ci, st±d p³atki zalewamy dzieñ wcze¶niej wieczorem.


Rozumiem.

A od¿ywkê zalewasz te¿ tylko ch³odn± woda?
Posted by: style

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 00:39

rano do p³atków dodajê porcjê od¿ywki i zalewam wod±(nie z kranu) a np.¯ywiec niegazowany dodajê jeszcze rodzynki/ wiórki kokosowe/ pó³ serka wiejskiego i banana , wszystko mieszam i szamka gotowa:) ale same p³atki z orzechami i od¿ywk± te¿ powinny byæ ok w smaku, napewno zdecydowanie lepsze ni¿ same p³atki z orzechami:)
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 01:36

Ja bym tez wrzuci³ jednak wiêcej ¶wie¿ych warzyw i ryb.
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 01:39

Mi naprawdê smakuj± same p³atki..
Ile ich dajesz na ¶niadanie? Bior±c pod uwagê pozosta³e sk³adniki, to wychodzi Ci ok. 700 kcal.
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 01:42

Powiem Ci, ¿e ryby lubiê, ale to co ostatnio jest w sklepach to.. pangi, sole, tilapie, nawet ostatnio dorsz mi kompletnie nie podchodzi.. Mówiê o mro¿onych. Jakby stare by³y.. Jedyna ryba, która mi podchodzi, to ¶wie¿y ³oso¶ z Biedronki.
Jako¶ rybnego pod rêka nie mam. By³ jeden, ale jako¶ mam wra¿enie, ¿e to ich ¶wie¿e ryby, nie mro¿one, w³a¶nie kilka godzin wcze¶niej straci³y lód wink
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 01:54

Do jakiego Ty sklepu chodzisz?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 01:56

Originally Posted By: wwwujek
Mi naprawdê smakuj± same p³atki..
Ile ich dajesz na ¶niadanie? Bior±c pod uwagê pozosta³e sk³adniki, to wychodzi Ci ok. 700 kcal.


Ani grama chyba od okolo 4 tygodni.
Zaczalem ¿reæ na sniadanie bia³ko + t³uszcze w ramach kolejnych testów.
Posted by: style

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 02:06

Originally Posted By: wwwujek
Mi naprawdê smakuj± same p³atki..
Ile ich dajesz na ¶niadanie? Bior±c pod uwagê pozosta³e sk³adniki, to wychodzi Ci ok. 700 kcal.


oko³o 600kalorii, dajê 70gram p³atków i ok. 15gram bia³ka, ³ososia z biedronki te¿ czêsto kupuje.
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 02:10

@lupus: jak to jakich, do marketów laugh no i jak testy? miesi±c to ju¿ dobry czas..

@style: ile poch³aniasz kcal na dzieñ?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 02:19

Ja kupuje ryby w auchan albo makro.
Ryb tam pe³no.
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 02:28

mro¿one czy ¶wie¿e?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 02:30

¦wie¿e, wêdzone itp
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 02:34

muszê siê do Makro przejechaæ.. ceny lepsze gdzie?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 03:02

Zalezy od promocji i co chcesz kupic heh.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 03:24

Jak masz karte do makro to pewnie dostajesz gazetkê.
Dodatkowo pewnie laduja Ci w skrzynke gazetki innych sklepow, zacznij przegladac wink
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 03:37

Czasu na to nie ma wink Do Makro skoczê we wtorek.
Posted by: style

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 17:56

Originally Posted By: wwwujek
@lupus: jak to jakich, do marketów laugh no i jak testy? miesi±c to ju¿ dobry czas..

@style: ile poch³aniasz kcal na dzieñ?


ok 2700, jak "miche trzymam" to jes ok, problem siê pojawia jak wyjadê na tygodniowy urlop lub przyjd± ¶wiêta: kebaby/pizza/ bigos/pasztet/ sa³atki, po takim jedzeniu(alko prawie wogóle nie pije) tracê na wadze(2-3kg) przy równoczesnym wzro¶cie obwodu pasa, wiêcej ni¿ 5cm, brzuch mi rozwala a spadaj± mi obwody z bicka/ klaty:( tak wiêc p³atki owsiane na ¶niadanie s± u mnie grane tak od 4 lat:) dobrze, ze na rynku s± dostêpne od¿ywki bia³kowe o róznych smakach to przy zakupie 3 sztuk mo¿na trochê urozmaiciæ ¶niadanie:)
lupus jak siê u Ciebie rozk³ada rozk³ad B/W/T w diecie? i ile kalorii aktualnie spo¿ywasz?
wwwujek zajrzyj na sfd.pl do dzia³u kuchnia tam jest mnóstwo zaj...przepisów z podanymi dok³adnymi warto¶ciami od¿ywczymi ka¿dego posi³ku
Posted by: [T]-error

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 18:06

Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 18:07

Originally Posted By: style


ok 2700,

[...]

wwwujek zajrzyj na sfd.pl do dzia³u kuchnia tam jest mnóstwo zaj...przepisów z podanymi dok³adnymi warto¶ciami od¿ywczymi ka¿dego posi³ku


Tak, jest tam sporo przepisów. Ale przepisy to jedno, a opanowanie ca³ej diety, zarysu, rozk³adu makrosk³adników, dopasowania pó¼niej jad³ospisu.. To jest sztuka.
Mo¿esz (jak masz czas) rozpisaæ to Twoje 2700 kcal?

Zastanawiali¶cie siê kiedy¶ nad diet± (zarówno redukcyjn±, jak i w drug± stronê, na "masê"), jak to pouk³adaæ maj±c na celu ekonomiê? smile Czyta³em gdzie¶ o go¶ciu, który przez miesi±c ¿y³ za chyba 30 z³ (taki eksperyment). Wypowiadali siê lekarze, choæ jad³ niewiele, to potrzebne witaminy i inne mikrosk³adniki mia³ dobre..

Jakie sk³adniki mo¿ecie wymieniæ, tanie, a bogate w bia³ko?

Najlepszego w Nowym Roku smile
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 18:47

Bia³ko jest najdro¿szym sk³adnikiem po¿ywienia.
Wiadomo, wiele zalezy od tego ile kto mo¿e kasy przeznaczaæ na ¿arcie.
Jeden bêdzie jad³ wo³owinê co 2 dni inny od ¶wieta.

Proch te¿ wychodzi drogo, wiec ja wrzucam tylko po treningach.
Posted by: kfjatek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 18:58

Je¶li chodzi o dietê, a ekonomiê.
Co je¶æ, ¿eby by³o szybko, smacznie, stosunkowo zdrowo a przy tym tanio?

Trochê brakuje mi ju¿ pomys³ów co do michy w³o¿yæ.
Co jecie w pracy? Najlepiej na zimno. Samym pieczywem nie mo¿na ¿yæ..
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 19:31

Nabia³ i miêso.

Ryby zimne s± paskudne w smaku.
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 20:44

Mistrzowie, a na ile konieczny jest posi³ek rano, jak ten mój o 8:15? Gdybym zacz±³ od 10:00, nie by³oby to lepsze rozwi±zanie?

Przegl±dam sporo diet z sfd i wiele osób zaczyna je¶æ nawet o 12 w po³udnie.. Co my¶licie?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 21:34

Kombinuj smile


Posted by: HAGIi

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 22:12

lupus 400zl miesiecznie?

To jakie Ty masz zapotrzebowanie kaloryczne?
Kawal dziada to Ty nie jestes, masa Ci potrzebna, a za taka sume to nie wiem jak tu miche odpowiednio pilnowac blush
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 01/01/2013 23:41

Rzadko jadam na mie¶cie ;-)
Posted by: Isildur

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 02/01/2013 03:54

Przy zrzucaniu wagi lepiej je¶æ do obiadu marchewkê surow± czy gotowan± ?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 02/01/2013 17:25

Panowie nie przegijnamy pa³y tongue
Bêdziesz zy³ niezaleznie od tego czy zjesz surowa, jutro gotowana, w pi±tek surowa z eko plantacji, a w sobote gotowane mini marchewki wink
Wa¿ne abys jad³ warzywa i je urozmaica³ smile
Posted by: Kukis

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 02/01/2013 18:48

warzywa i owoce moi drodzy jak chcecie schudn±æ : )
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 02/01/2013 19:08

Originally Posted By: Kukis
warzywa i owoce moi drodzy jak chcecie schudn±æ : )


To bardzo ogólne podej¶cie.. S± przecie¿ takie owoce i warzywa (szczególnie te pierwsze), które niekoniecznie powinno siê zjadaæ na redukcji..

Pewnie lupus zaraz wrzuci jaki¶ ciekawy obrazek wzorem tego o rybach i orzechach..

Czy owoce i warzywa liczycie w diecie? Czy raczej, szczególnie warzywa, zjadacie jak macie ochotê bez wliczania w bilans?
Posted by: HAGIi

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 02/01/2013 19:14

Zielonych warzyw nie licze, wszystko inne licze, napewno owoce, ktore posiadaja takze znaczaca ilosc wegli
Posted by: Kukis

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 02/01/2013 19:43

Pisa³em pó³ ¿artem pó³ serio, bez spiny proszê : )
Ciê¿ko po prostu znale¼æ weganina z nadwag±.
Posted by: anfa_

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 02/01/2013 21:28

na reduckji na pewno odpadaja buraki, gotowana marchew, banany i winogrona. z warzyw to jeszcze 3/4 str±czkowych, koncentraty itp.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 02/01/2013 23:49

Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/01/2013 03:43

Originally Posted By: anfa_
na reduckji na pewno odpadaja buraki, gotowana marchew, banany i winogrona. z warzyw to jeszcze 3/4 str±czkowych, koncentraty itp.


Podaj jakie¶ wiarygodne ¼ród³a tego co piszesz.. Jedni mówi±, ¿e marchew i burak owszem, inni nie.. Sam ju¿ nie wiem. Im d³u¿ej uk³adam dietê i zag³êbiam siê w jej tajniki, tym mniej wiem..
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/01/2013 04:07

Wujek, poki nie startujesz w zawodach kulturystycznych to nie podchodz do wszystkiego zbyt radyklanie.

Grunt, zebys mial diete urozmaicona, bogata w odpowiednie skladniki i witaminy. No i ruszal sie regularnie.
Unikaj przede wszystkim syfiastego jedzenia w psotaci fast foodow, zywnosci przetworzonej i ogranicz spozycie slodyczy wink

Czit na jakis czas Cie nie zabije ;P
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 03/01/2013 04:32

Dobra, nie marudzê ju¿.. wink

Ale jakie¶ dobre ¼ród³a i tak chêtnie poczytam smile
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 08/01/2013 04:12

Posted by: Isildur

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 08/01/2013 17:09

A próbowa³ kto¶ diety z p³atków owsianych ?? Warta ja stosowaæ aby zrzucic z 4-5 kilo w kilka dni ??
Posted by: jerome

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 08/01/2013 23:16

zrzucenie 5kg w parê dni to g³upota, nie odchudzanie. Bilans energetyczny jest prosty, jak wiêcej jesz ni¿ spalasz to tyjesz, jak mniej jesz ni¿ spalasz to schudniesz do wagi gdzie bilans siê wyrówna (im cz³owiek l¿ejszy tym mniej energii mu potrzeba do poruszania). W obozach pracy nikt gruby nie by³, wiêc na dwór panowie i biegaæ, a nie diety cud smile
Posted by: Isildur

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 08/01/2013 23:27

Biegam biegam jerome ale czyta³ kiedy¶ gdzie¶ o tej diecie i tak z ciekawo¶ci zapyta³em ooo
Posted by: simons1986

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 08/01/2013 23:48

Originally Posted By: Isildur
A próbowa³ kto¶ diety z p³atków owsianych ?? Warta ja stosowaæ aby zrzucic z 4-5 kilo w kilka dni ??


Warto dodac owsianke do swojej diety no ale bez przesady, ja polecam owsianke na sniedanie z jogurtem naturalnym i migdalami albo zrobic sobie z owsianki marynate do piersi z kurczaka czy indyka, owsianka ma stosunkowo malo kalorii i zapycha zoladek. Idealna dieta to taka gdzie bedziesz zrzucaæ 1 kg tygodniowo czyli 7000 kalorii mniej w tydzien i od Ciebie zalezy czy wypracujesz sobie to wysilkiem fizycznym czy zmniejszeniem ilosc kalorii, oczywiscie najlepsze polaczenie to dieta+sport smile
Posted by: anfa_

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/01/2013 00:43

Originally Posted By: wwwujek
Originally Posted By: anfa_
na reduckji na pewno odpadaja buraki, gotowana marchew, banany i winogrona. z warzyw to jeszcze 3/4 str±czkowych, koncentraty itp.


Podaj jakie¶ wiarygodne ¼ród³a tego co piszesz.. Jedni mówi±, ¿e marchew i burak owszem, inni nie.. Sam ju¿ nie wiem. Im d³u¿ej uk³adam dietê i zag³êbiam siê w jej tajniki, tym mniej wiem..

musia³bym chyba z laptopem pój¶æ na si³owniê do dietetyka, no ale je¶li unikasz cukrów podczas redukcji to nie pakujesz niczego z w/w na ch³opski rozum.

ja obecnie "testujê" jak zrobiæ dobre placki proteinowe, zeby siê zmie¶ci³y do pude³ka ¶niadaniowego
Posted by: majner

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/01/2013 05:20

Prawda jest taka, ¿e podczas diety mo¿na je¶æ wiele rzeczy, które teoretycznie powinny byæ niedozwolone. Ale trzeba je oczywi¶cie odpowiednio ustawiæ w posi³kach i wpisaæ w bilans smile Ja mam dietê (i trening) rozpisan± przez Konia i mam j± baaardzo urozmaicon±, z takimi produktami jak ser ¿ó³ty, winogrono itp wink Jem, æwiczê i redukujê smile
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/01/2013 16:49

Originally Posted By: majner
Prawda jest taka, ¿e podczas diety mo¿na je¶æ wiele rzeczy, które teoretycznie powinny byæ niedozwolone. Ale trzeba je oczywi¶cie odpowiednio ustawiæ w posi³kach i wpisaæ w bilans smile Ja mam dietê (i trening) rozpisan± przez Konia i mam j± baaardzo urozmaicon±, z takimi produktami jak ser ¿ó³ty, winogrono itp wink Jem, æwiczê i redukujê smile


P³atne, bezp³atne?
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/01/2013 16:53

Originally Posted By: anfa_
Originally Posted By: wwwujek
Originally Posted By: anfa_
na reduckji na pewno odpadaja buraki, gotowana marchew, banany i winogrona. z warzyw to jeszcze 3/4 str±czkowych, koncentraty itp.


Podaj jakie¶ wiarygodne ¼ród³a tego co piszesz.. Jedni mówi±, ¿e marchew i burak owszem, inni nie.. Sam ju¿ nie wiem. Im d³u¿ej uk³adam dietê i zag³êbiam siê w jej tajniki, tym mniej wiem..

musia³bym chyba z laptopem pój¶æ na si³owniê do dietetyka, no ale je¶li unikasz cukrów podczas redukcji to nie pakujesz niczego z w/w na ch³opski rozum.


IMO sacharoza, a fruktoza to dwie ró¿ne rzeczy..
W Niemczech, dla diebetyków (cukrzyków) zalecany jest s³odzik z winogron.

Originally Posted By: anfa_

ja obecnie "testujê" jak zrobiæ dobre placki proteinowe, zeby siê zmie¶ci³y do pude³ka ¶niadaniowego


Z dodatkiem bia³ka z puszki? To jak to siê ma, pieczenie placków, do zalewania bia³ka ciep³± wod±?

Robiê takie placki, ale ju¿ bez bia³ka z puchy..
Posted by: simons1986

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/01/2013 17:56

Jest jedna z³ota zasada aby schudn±æ i trzymaæ wage - du¿e ¯ czyli mniej ¯reæ smile
Posted by: anfa_

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/01/2013 19:56

@simons1986 chuja prawda.

@wwwujek no jakby¶ nale¶niki robi³, nic odkrywczego. walisz musli czy owsiankê, do tego bia³ko, jaki¶ cynamon itp i na patelniê. tylko musisz mieæ gê¶ciejsz± masê.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/01/2013 21:36

Biedne te wasze placki tongue
Posted by: simons1986

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/01/2013 21:53

Originally Posted By: anfa_
@simons1986 chuja prawda.

@wwwujek no jakby¶ nale¶niki robi³, nic odkrywczego. walisz musli czy owsiankê, do tego bia³ko, jaki¶ cynamon itp i na patelniê. tylko musisz mieæ gê¶ciejsz± masê.


Jak to nie ? Je¶li bedziesz sie trzymac dziennego zapotrzebowania na kalorie + do tego jakikolwiek ruch np. pój¶cie do sklepu to z pewnoscia nie bedziesz musial przeszukiwac tematów jak schudnac smile
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/01/2013 22:07

bilans kaloryczny na minus to chudniesz bilans na plus to grubniesz.
Posted by: panKa$a

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/01/2013 23:32

Originally Posted By: simons1986
Jest jedna z³ota zasada aby schudn±æ i trzymaæ wage - du¿e ¯ czyli mniej ¯reæ smile



czyli np. zamiast 4 kawa³ków pizzy zje¶æ 2 i waga bêdzie lecieæ? wink

Ja podczas redukcji zjadam wiêcej ni¿ normalnie jem. Kwestia jakie produkty siê je.
Posted by: Goget

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 10/01/2013 23:49

Originally Posted By: tygrytron41
bilans kaloryczny na minus to chudniesz bilans na plus to grubniesz.


Schudniêcie nie jest takie trudne, prawdziwym wyzwaniem jest pó¼niejsze utrzymanie docelowej wagi. 90% osób po zrzuceniu zbêdnych kg wraca do poprzednich nawyków ¿ywieniowych. Tak¿e dietê trzeba sobie ustaliæ na ca³e ¿ycie, a nie na tydzieñ czy miesi±c.

Najlepsi s± ci co po kilku dniach g³odówki strac± g³ównie wodê, na koniec tygodnia w ramach nagrody sobie zrobi± "dzieñ pe³nego koryta" a w poniedzia³ek szok, ¿e ca³y misterny plan zakoñczy³ siê ostatecznie na plusie na wadze.
Posted by: simons1986

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 00:53

Originally Posted By: Goget
Originally Posted By: tygrytron41
bilans kaloryczny na minus to chudniesz bilans na plus to grubniesz.


Schudniêcie nie jest takie trudne, prawdziwym wyzwaniem jest pó¼niejsze utrzymanie docelowej wagi. 90% osób po zrzuceniu zbêdnych kg wraca do poprzednich nawyków ¿ywieniowych. Tak¿e dietê trzeba sobie ustaliæ na ca³e ¿ycie, a nie na tydzieñ czy miesi±c.

Najlepsi s± ci co po kilku dniach g³odówki strac± g³ównie wodê, na koniec tygodnia w ramach nagrody sobie zrobi± "dzieñ pe³nego koryta" a w poniedzia³ek szok, ¿e ca³y misterny plan zakoñczy³ siê ostatecznie na plusie na wadze.


tzw. efekt jojo smile bardzo duzo ludzi zapomina o tym ze jest cos takiego jak etap wychodzenia z diety, ktory trwa dluzej niz sama dieta smile
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 01:57

schud³em 20kg w ci±gu 4.5miesi±ca pózniej 1miesi±c utrzymywa³em wage a teraz jestem na masie i grubne ¶rednio 2kg na miesi±c

dieta dzien nietreningowy http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/zrzut/dzien/2013-01-09

dzien treningowy
http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/zrzut/dzien/2013-01-10
Posted by: e$corpion

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 03:42



Niestety nie masz dostêpu do podanej strony.
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 03:54

Originally Posted By: e$corpion


Niestety nie masz dostêpu do podanej strony.



Nawet po zalogowaniu.. Tak wiêc tygrytron41 zrób prt sc i wklej.
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 04:23

http://www.sfd.pl/dzienik_tygrytrona_-t906385-s3.html#post3
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 04:35

Skad wynika taka dysproporcja w wynikach silowych?
Masz spora przebitke w Martwym w stosunku do innych bojów.
Posted by: john

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 04:42

Pany takie szybkie pytanie wêglowodany to je¶æ czy ich nie je¶æ bo zgupia³em>!>!!??
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 04:49

Wal po treningu.
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 04:50

Martwy ci±g cwiczê od 6 miesiêcy
Przysiad ze stang± od 2miesiêcy
Wyciskanie na pocz±tku robi³em bez mostka to mnie barki bola³y od 3 miesiêcy sciagam ³opatki i jest znacznie lepiej.
Posted by: Big_star

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 04:55

A odchudzasz czy masujesz? ;p
Posted by: majner

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 06:00

Originally Posted By: wwwujek
Originally Posted By: majner
Prawda jest taka, ¿e podczas diety mo¿na je¶æ wiele rzeczy, które teoretycznie powinny byæ niedozwolone. Ale trzeba je oczywi¶cie odpowiednio ustawiæ w posi³kach i wpisaæ w bilans smile Ja mam dietê (i trening) rozpisan± przez Konia i mam j± baaardzo urozmaicon±, z takimi produktami jak ser ¿ó³ty, winogrono itp wink Jem, æwiczê i redukujê smile


P³atne, bezp³atne?
Nie ma nic za darmo na tym ¶wiecie niestety wink Ale warto by³o smile Przynajmniej mam pewno¶æ, ¿e nie robiê jakiego¶ karygodnego b³êdu wink
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 18:21

Originally Posted By: tygrytron41
Martwy ci±g cwiczê od 6 miesiêcy
Przysiad ze stang± od 2miesiêcy
Wyciskanie na pocz±tku robi³em bez mostka to mnie barki bola³y od 3 miesiêcy sciagam ³opatki i jest znacznie lepiej.



heh, a na silkach wszyscy katuja klatke i bica, olewaja MC czy siady.

W siadach masz spory zapas, na filmie ida bardzo lekko.
Trzeba dowalic ciêzaru gwizdek
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 23:18

Jak kto¶ jest kalek± to nie æwiczy siadów czy MC. Ci±gle nie wiem jak to jest mo¿liwe ¿e niektóre osoby wiecej wyciskaj± niz podnosz± w MC ?


W siadach kolan± mog± wychodziæ poza linie palców ?
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 23:20

Originally Posted By: tygrytron41

W siadach kolan± mog± wychodziæ poza linie palców ?



Nie mog±.
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 11/01/2013 23:53

Posted by: jerome

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/01/2013 04:17

Komentarz z wykopu: http://www.wykop.pl/link/1373997/prosba-do-wykopowiczow-o-ocene-ulotki-profilaktycznej/ Sam± ulotkê te¿ warto poczytaæ.

Cytat:
To, co napiszê, mo¿e nie wyczerpie tematu, ale mo¿e choæ trochê pomo¿e. Wg koncepcji guru zdrowia publicznego, Lalonde'a, stan zdrowia jednostki jest w 50% zale¿ny od stylu ¿ycia, a tylko w 10% od opieki zdrowotnej. Wynika³oby z tego, ¿e najskuteczniejszym sposobem unikania chorób jest prowadzenie zdrowego trybu ¿ycia i je¶li mia³abym mo¿liwo¶ci, by krzewiæ jak±¶ ideê w spo³eczeñstwie, to w³a¶nie zdrowy tryb ¿ycia. Bo jest on czym¶, co mo¿na zmodyfikowaæ, przy odrobinie chêci.

Przyk³adowo 1/3 zgonów z powodu nowotworów jest wynikiem palenia papierosów. 1/3 zgonów mê¿czyzn w wieku 35-69 lat jest zwi±zana z paleniem tytoniu. To daje do my¶lenia! Nowotwory tytoniozale¿ne to nie tylko s³ynny rak p³uc, to tak¿e raki jamy ustnej, gard³a, prze³yku, krtani, ¿o³±dka, trzustki, nerki i pêcherza moczowego. Przewlek³a obturacyjna choroba p³uc (rozedma, "astma" palaczy) jest w wiêkszo¶ci spowodowana paleniem. Choroby uk³adu kr±¿enia to kolejne ¿niwo tytoniowego na³ogu, o tym pó¼niej.

Alkohol jest przyczyn± 1-4% zgonów z powodu nowotworów. Picie alkoholu zwiêksza ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej, gard³a, prze³yku, krtani, piersi, w±troby i jelita grubego. Nie wspominam ju¿ o innych zgubnych dla zdrowia i ogólnie spo³eczeñstwa skutkach picia alkoholu...

Choroby uk³adu kr±¿enia, które s± najwiêkszym morderc± w naszych czasach, w bardzo du¿ej mierze zale¿± od trybu ¿ycia. Z³a dieta, brak ruchu, znów - papierosy, stres, oty³o¶æ. To wszystko powoduje znacz±ce pogorszenie siê stanu zdrowia populacji. Choroby uk³adu kr±¿enia: nadci¶nienie têtnicze, mia¿d¿yca têtnic - one nie daj± objawów na pocz±tku. Dlatego wiele osób nie traktuje ich powa¿nie. Do czasu a¿ dostan± udaru mózgu czy zawa³u miê¶nia sercowego. Za nimi id± ¶mieræ lub niepe³nosprawno¶æ. A tych tragedii mo¿na unikn±æ. Przede wszystkim zdrowo siê prowadziæ. Mo¿na równie¿ mierzyæ sobie ci¶nienie choæ raz w roku. Je¶li okazuje siê za wysokie (od 140/90 mmHg w górê, wystarczy, ¿e jedna z tych warto¶ci jest podwy¿szona) - poszukaæ pomocy u lekarza rodzinnego i stosowaæ siê do jego zaleceñ.

"Zmiana stylu ¿ycia" to mo¿e brzmi banalnie i nieciekawie. Bo wymaga od ludzi pewnego wysi³ku. A tak naprawdê to jest najlepsza rzecz, jak± mo¿na sobie zafundowaæ. Maj±c jaki¶ wp³yw na lokaln± spo³eczno¶æ, na pewno stara³abym siê to ludziom u¶wiadomiæ. A by to u³atwiæ, organizowaæ jakie¶ grupy wsparcia dla rzucaj±cych palenie, kó³ka nordic walking, dofinansowanie do si³owni, aerobik w parku, konsultacje z dietetykami... Zale¿y co w gminie siê da zrobiæ. Efekty na pewno nie bêd± od razu widoczne, ale byæ mo¿e za kilka lat Wasza gmina by³aby najzdrowsz± w kraju.

Ka¿dy by wola³, ¿eby dbanie o zdrowie ogranicza³o siê do pój¶cia raz do lekarza, który zrobi wszystkie badania (na które wiadro krwi by nie starczy³o, swoj± drog±...), tomografiê ca³ego cia³a, a na koniec da magiczn± tabletkê, która raz wziêta uleczy wszystkie bol±czki. Niestety, tak to nie dzia³a. Morfologia i badanie moczu zazwyczaj nie poka¿± nowotworu, a prze¶wietlanie ka¿dego jest bez sensu. Polski system ochrony zdrowia prowadzi pewne programy, które maj± obni¿yæ umieralno¶æ z powodu niektórych chorób (po wiêcej informacji patrz programy profilaktyczne NFZ), co jest bardzo wa¿ne, ale chyba ka¿dy siê zgodzi, ¿e zapobieganie jest o wiele lepsze ni¿ leczenie. Szczególnie, ¿e niewiele jest programów badañ przesiewowych o udowodnionej skuteczno¶ci. Przeciwnie, wiele z nich okaza³o siê nieskuteczne. A wiec raczej nie "zbadaj siê i ¿yj", a "zadbaj o siebie i ¿yj!".

Pomy¶lcie wiêc nad prób± zagonienia spo³eczno¶ci do pracy nad sob±, zwiêkszcie ich ¶wiadomo¶æ tego, ¿e maj± wp³yw na w³asne zdrowie. Je¶li da radê u³atwiæ im podjêcie prozdrowotnych zachowañ, tym lepiej. Obok tego warto informowaæ i namawiaæ na korzystanie z istniej±cych badañ przesiewowych finansowanych przez NFZ. O, tak na koniec przypomnia³a mi siê prawdziwa anegdotka, jak to pewnego poniedzia³ku do poradni wykonuj±cej badania mammograficzne stawi³a siê wielka kolejka pañ w ¶rednim wieku (na co dzieñ by³y tam pustki). Okaza³o siê, ¿e jaki¶ lekarz poprosi³ proboszcza z s±siedniej wsi, by napomkn±³ w kazaniu, ¿e s± takie badania i warto siê zg³osiæ. Proboszcz z ambony postraszy³, ¿e niedbanie o zdrowie to grzech i panie t³umnie ruszy³y na badanie. Mo¿e i tu warto wykorzystaæ taki lokalny autorytet:) Powodzenia!


I jeszcze ciekawie o diecie:
http://cojesc.net/dieta-skuteczna/
Posted by: Nirtz

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/01/2013 05:30

je¿eli kto¶ tyje z powodu nawyków ¿ywieniowych np. jedzenie na wieczór wielkich porcji, jedzenie 1-2 razy dziennie, jedzenie ziemniaków z olejem itd. to ma spore szanse schudn±æ po zmianie nawyków która nie jest lekka ale mo¿liwa

ale wiekszo¶æ przypadków nadwagi w zamo¿nym ¶wiecie to problem psychiczno-emocjonalny, wtedy to dzia³a jak na³óg-uzaleznienie, trwa³e (bo na krótko kazdy da radê) zrzucenie masy graniczy z cudem, to jak z alkoholizmem, trochê przerwy a pó¼niej szybki powrót do starych nawyków, nawyk staje siê drug± natur±, takim osobom mo¿e pomóc tylko bardzo cie¿ka terapia, jedzenioholizm - uzale¿nienie od jedzenie (od cukrów, od dwusiarczynu sodu) jest cie¿k± i strszna chorob± niewiele l¿ejsz± ni¿ np. narkomania
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/01/2013 06:01

Pozdrawiam tych co niedawno jedli albo teraz jedza. ooo

U mnie poszlo 100 g ryzu brazowego, 50 g ryzu czarnego, 50 g rodzynek, szejk bialkowy, 150 g kury + ogorek, kielki, roszponka.

W zasadzie jeszcze bym co¶ docisn±³ tongue
Posted by: rcsade

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/01/2013 06:05

Dziêkujê Lupus za pozdrowienia wink Kolacja w³a¶nie spo¿yta wink
Posted by: jerome

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/01/2013 06:09

Originally Posted By: Nirtz
je¿eli kto¶ tyje z powodu nawyków ¿ywieniowych np. jedzenie na wieczór wielkich porcji, jedzenie 1-2 razy dziennie, jedzenie ziemniaków z olejem itd. to ma spore szanse schudn±æ po zmianie nawyków która nie jest lekka ale mo¿liwa

ale wiekszo¶æ przypadków nadwagi w zamo¿nym ¶wiecie to problem psychiczno-emocjonalny, wtedy to dzia³a jak na³óg-uzaleznienie, trwa³e (bo na krótko kazdy da radê) zrzucenie masy graniczy z cudem, to jak z alkoholizmem, trochê przerwy a pó¼niej szybki powrót do starych nawyków, nawyk staje siê drug± natur±, takim osobom mo¿e pomóc tylko bardzo cie¿ka terapia, jedzenioholizm - uzale¿nienie od jedzenie (od cukrów, od dwusiarczynu sodu) jest cie¿k± i strszna chorob± niewiele l¿ejsz± ni¿ np. narkomania

Wszystko jest kwesti± silnej woli, nie porówna³bym np za¿ywania heroiny do oty³o¶ci. Miliony na ¶wiecie rzuca papierosy, alkohol, czy niezdrowy tryb ¿ycia, trzeba byc wytrwa³ym. Je¶æ m±drze i spalaæ, trzeba ruszyæ ty³ek i zacz±æ np. 2x w tygodniu marszobiegu +2x basen.
http://www.wykop.pl/ramka/1373983/sposob-na-wytop/
Posted by: jerome

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/01/2013 06:10

Originally Posted By: lupus
Pozdrawiam tych co niedawno jedli albo teraz jedza. ooo

U mnie poszlo 100 g ryzu brazowego, 50 g ryzu czarnego, 50 g rodzynek, szejk bialkowy, 150 g kury + ogorek, kielki, roszponka.

W zasadzie jeszcze bym co¶ docisn±³ tongue


Nie ka¿dy w pi±tek wieczorem by³ 2h na si³ownii ¿eby sobie spokojnie spo¿yæ wêglowodany smile
Posted by: wwwujek

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 12/01/2013 18:18

Originally Posted By: lupus
SQUAT


Ja Ci (Wam) powiem tak..
Robi³em wiele szkoleñ, na których szczegó³owo omawiane by³y ró¿ne æwiczenia.. Wnioski mam takie. Co wyk³adowca, to inna technika (szko³a).

W przysiadzie wa¿ne jest aby linia pomiêdzy biodrem, a barkiem, schodzi³a równolegle do linii pomiêdzy kostk±, a kolanem. Przy poprawnym ruchu, raczej kolano nie wyjdzie poza du¿y palec u stopy. Oczywi¶cie zale¿y to równie¿ od æwicz±cego i jego gabarytów.

Natomiast je¶li chodzi o sam± technikê æwiczeñ, to tak jak wspomnia³em na pocz±tku, co cz³owiek, to inne wytyczne.

Side Lunge:



W Polsce, na AWFie spotka³em siê w³a¶nie z tak± metodyk± jak na obrazku. W Niemczech natomiast ABSOLUTNY zakaz pozostawiania stopy (przeciwnej do przenoszonego ciê¿aru) opartej podeszw± o pod³o¿e. Wp³ywa to zdecydowanie niekorzystnie na rozci±ganie bocznych wiêzade³ w stawie skokowym, co z kolei ma wp³yw na wiêksze ryzyko kontuzji.

Obie informacje zdobyte w odstêpie 4 miesiêcy..

Zawsze to w³a¶nie mnie wku$#@ na tego typy kursach/sympozjach/szkoleniach.

Kolejna "nowinka".. Je¶li chodzi o rozci±ganie, to w Niemczech na t± chwilê wy³±cznie dynamiczne, statyczne mega ograniczone.

W Niemczech przed treningiem KONIECZNIE nale¿y "wyprasowaæ" miê¶nie. U¿ywamy do tego wszelkiej ma¶ci wa³ków. Nie "wyprasowany" miêsieñ, kiedy siê rozgrzeje i bêdzie rozci±gany, prawdopodobnie ma szansê na utworzenie mikro zgrubieñ, które mogê prowadziæ do mikrourazów - t³umacz± to na zasadzie wêz³a na sznurku.
W Polsce dot±d praktycznie o tym nie s³ysza³em, ale mówi± wiele o REGENERACJI na wa³kach, PO TRENINGU.

Móg³bym tak pisaæ i pisaæ..
Posted by: john

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 15/01/2013 01:46

Pany poleci kto¶ co¶ w ten deseñ?

!!Trec - Fat Transporter!!

mianowicie mam 178cm i 83kg z czego ogólnie to mam brzuch i chcia³bym go spaliæ

dietê ju¿ prowadzê...do tego 2razy w tygodniu sguash...

bez spiny tak na spokojnie chcia³bym trochê spaliæ kupiæ jakie¶ proszki?
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 15/01/2013 02:16

Po co ci s± potrzebne proszki jak dieta dopiêta to jeszcze cardio i bedzie dobrze.


Waga stoi w miejscu ?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 15/01/2013 03:27

Troche ma³o ruchu.
Posted by: john

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 15/01/2013 05:18

Originally Posted By: tygrytron41
Po co ci s± potrzebne proszki jak dieta dopiêta to jeszcze cardio i bedzie dobrze.


Waga stoi w miejscu ?


wagê sprawdzê w pi±tek i to bêdzie pierwsze dwa tygodnie wiec zobaczê czy co¶ siê ruszy³o...na wiêcej ruchu ¿e tak konserwatywnie powiem nie mam czasu...chod¼ to nie powienien byæ powód...wiem wiem
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 15/01/2013 14:39

Jak nie masz czasu w ciagu dnia to po prostu podno¶ dupê wcze¶niej.
Posted by: john

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 15/01/2013 23:50

Originally Posted By: lupus
Jak nie masz czasu w ciagu dnia to po prostu podno¶ dupê wcze¶niej.


Czym zajmujesz siê na co dzieñ? jak mogê spytaæ?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 16/01/2013 03:21

us³ugi, a co, chcesz nawiazac wspolrace? grin
Posted by: john

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 16/01/2013 04:07

Originally Posted By: lupus
us³ugi, a co, chcesz nawiazac wspolrace? grin


za wiele to nie mówi, tak jak a bym napisa³ przemys³ cool

mianowicie zastanawiam siê co mo¿e dla Ciebie znaczyæ wcze¶niej wstaæ?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 16/01/2013 04:17

Nie wiem od ktorej pracujesz.
Dla jednego podniesc sie wczesniej oznacza 7, dla jeszcze innego 6 lub 5.
Posted by: kacperek76

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 16/01/2013 04:50

Originally Posted By: lupus
us³ugi, a co, chcesz nawiazac wspolrace? grin
us³ugi na telefon grin
Posted by: xqwzts

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 16/01/2013 15:53

Originally Posted By: kacperek76
Originally Posted By: lupus
us³ugi, a co, chcesz nawiazac wspolrace? grin
us³ugi na telefon grin
Mo¿e przed kamerk± siedzi, to co ma napisaæ grin
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 16/01/2013 17:29

Usi±de jak bêdziesz klika³ i dawa³ napiwki


Originally Posted By: john
tak jak a bym napisa³ przemys³ cool


Praca fizyczna?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 17/01/2013 18:40

Posted by: Skiper

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 18/01/2013 02:37

o co chodzi w tej li¶cie, co z niej mo¿na szamaæ?
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 18/01/2013 03:32

Jaja!
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 00:31

Originally Posted By: czuczu1910

powiem tak nie lubie slowa dieta mnie nie chodzi o jakies diety mnie chodzi o sposob zycia bo dieta trwa miesiac dwa i pozniej sie konczy Ja od jakiegos czasu nie jem kolacji i w pracy jem slatke a wczesniej jadlem i kolacje czyli 2 kanapki z wedlina lub serem a w pracy bulke lub poltorej z wedlina Jem bez masla od kilku lat i tylko ciemne pieczywo (procz pracy) Stosuje taka "diete" od 2 tygodni jezdze 2-3 razy w tyg na rowerku stacjonarnym po 10-15km CCo do reszty posilkow czyli sniadania i obiadu to: sniadanie to 2 kanapki jak zwykle i do tego np parowka serdelek albo jajeczko Obiad roznie Itego nie zamierzam zmianiac i jesc zieleniny Musi byc ziemniak ryz makran kuskus kasza oczywiscie jedno z tych i miecho filet grillowany zdarzy sie schabowy mielony jakies mieso Staram sie nie jesc wogole slodyczy nie licze np salatki owocowej Od poczatku roku powiedzmy w slodyczach zjadlem 1000-1500kcal Chcialbym troszke zrzucic bo slub mnie czeka i dobrze by bylo jakby pan mlody jakos wygladal smile
pozdrawiam
bardzo chetnie poczetam Wasze uwagi co do sposobu jedzenia


Wêdlina i parowki do wywalenia, a z pewnoscia do ograniczenia.
Raz na jakis czas nie zaszkodzi, ale jesc codziennie sklepowe to masakra.
Chyba, ze sam robisz albo masz dostep do takich lub znasz rzeznika wink

Mas³o jest ok, ale mas³o. Unikaæ nale¿y mixów i tych wszystkich smarowide³.

Z pieczywem jest te¿ straszny burdel.
Bu³ki ciemne po rozkrojeniu s± jasne.
Bu³ki z ziarenkami maja ich kilkanascie.
Bu³kami fit sa bu³ki z serem...
W marketach sprzedawane jest pieczywo mro¿one, ktore pieknie pachnie i swietnie smakuje jak jest cieple, ale potem masakra.

Nie wspomnia³e¶ nic o rybach.
Brakuje warzyw, 150-200 g waliæ do kazdego posi³ku.

Te 10 km na rowerku to z ciekawo¶ci w ile robisz?
Posted by: czuczu1910

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 01:38

Jakie zastepstwo za wedline nie bede jesc ciagle jajek bo narzeczona nie wytrzyma:) w pokoju Jesli chodzi o parowki czy serdelki rozumiem ze chodzi o te ze skorek unikam najtanszych ale do konca nie wiem z czego sa Jesli chodzi o pieczywo jem tylko zytnie nie z jakiegos marketu lecz szanowna tesciowa ma sklep i chyba wie co bierze W pracy czyli miedzy 9-17 jem salate (mix sa³at biedronka) z pomidorem ogorkiem oliwka i sosik z oleju rzepakowego i musztardy O 17 obiad i jego nie zmieniam. Kolacji brak czasem wycisniety sok z jablek i marchwi lub sok pomaranczowy wyciskany. Jesli chodzi o rowerek to 10km->17.01 to moj rekord ale tak na spokojnie to 19-20 min Jezdze takze 20km-> 36,46sec ale tak na spokojnie w okolicach 38,30sec-40min
pozdrawiam
Posted by: anfa_

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 02:01

jak masz piæ przecier z owoców na kolacjê to zamieñ to na jaki¶ shake bia³kowy. zawsze to mniej cukru a równie dobre.
Posted by: panKa$a

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 02:10

Originally Posted By: czuczu1910
Jesli chodzi o pieczywo jem tylko zytnie nie z jakiegos marketu lecz szanowna tesciowa ma sklep i chyba wie co bierze



W wielu przypadkach pieczywo ¿ytnie, a i tak jest robione z m±ki pszennej. Na to zwróæ uwagê.
Posted by: radeke

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 02:36

czuczu bierz siê za ostre zapier#alanie a nie jakie¶ tam pitu pitu na rowerku
Posted by: czuczu1910

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 02:53

radeke powiem tak Nie wystarcza mi zapalu zeby biegac Nie potrafie sie cieszyc tym ze biegne Wrecz wkurwia mnie ze po przebiegnieciu 2km dysze Nigdy nie lubilem biegac tak poprstu z pkt a do B Pilka siatkowka troszke tenis basen owszem Od pieciu lat co piatek 2h gram w siatke na powiedzmy przyzwoitym poziomie Bieganie ... moge podziwiac tych ktorych widze za oknem co swiatelko mu swieci na glowie snieg pada -10 wiatr a on zapierdala jak plugosolarka przez osiedle Dziekuje koledzy za uwagi Bardzo szanuje ale.. ja nie chce diety ja chce sposob zycia bo co z tego ze ja bede jadl jak w zegareczku miesiac i schudne iles tam Jak pozniej pierdolne 10piw do tego 2 paczki chipsow i po bolu Nie zalezy mi na tym by osignac 90kg i szczycic sie ze schudlem tyle i tyle kilo i jestem gosc Wole sie dobrze czuc nie miec opony a czy ja wtedy bede wazyl 80 -90 czy 100 kilo to mnie to pierdoli Sa rzeczy z ktorych nie zrzygnuje bo nie chce Popadac ze skrajnosci w skrajnosc rowniez ale bardzo hcetnie poczytam uwagi lupusa i innych i sprobuje wyciagnac z kazdej wypowiedzi jakies wnioski
pozdrawiam
Posted by: rivex

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 03:58

Originally Posted By: czuczu1910
radeke powiem tak Nie wystarcza mi zapalu zeby biegac Nie potrafie sie cieszyc tym ze biegne Wrecz wkurwia mnie ze po przebiegnieciu 2km dysze Nigdy nie lubilem biegac tak poprstu z pkt a do B Pilka siatkowka troszke tenis basen owszem Od pieciu lat co piatek 2h gram w siatke na powiedzmy przyzwoitym poziomie Bieganie ... moge podziwiac tych ktorych widze za oknem co swiatelko mu swieci na glowie snieg pada -10 wiatr a on zapierdala jak plugosolarka przez osiedle Dziekuje koledzy za uwagi Bardzo szanuje ale.. ja nie chce diety ja chce sposob zycia bo co z tego ze ja bede jadl jak w zegareczku miesiac i schudne iles tam Jak pozniej pierdolne 10piw do tego 2 paczki chipsow i po bolu Nie zalezy mi na tym by osignac 90kg i szczycic sie ze schudlem tyle i tyle kilo i jestem gosc Wole sie dobrze czuc nie miec opony a czy ja wtedy bede wazyl 80 -90 czy 100 kilo to mnie to pierdoli Sa rzeczy z ktorych nie zrzygnuje bo nie chce Popadac ze skrajnosci w skrajnosc rowniez ale bardzo hcetnie poczytam uwagi lupusa i innych i sprobuje wyciagnac z kazdej wypowiedzi jakies wnioski
pozdrawiam


Sorry, ale z takim podej¶ciem to niewiele zmienisz.
Po pierwsze masz niedu¿o ruchu.

Na tym rowerze s±dz±c po wynikach to raczej obci±¿enie do¶æ ¶rednie. Bo tak od razu 20km nie robi siê w nieca³e 40min.
Lepiej daæ trochê wycisku nogom bo same peda³owanie jak z górki to niewiele daje ...

Co do diety to naprawde warto zmieniæ niektóre rzeczy. Chocia¿by parówki - okropnie shitowe jedzenie, fatalne kalorie ..
A co do znalezienia czasu - pracujê 9-17 a do tego po 1h dojazdu.
I jako¶ dajê radê skoczyæ codziennie na si³kê lub biegaæ. Prze si³owni± jeszcze robiê porz±dne jedzenie - sam! Nikt mnie nie wyrêcza. I z si³ki wracam po 23ej w ten sposób.

Kiedy¶ te¿ zawsze mia³em wymówki. Czasu nie mog³em znale¼æ a mia³em go wiêcej.
Ale naprawdê jak siê chce to mo¿na.
Wakacje obija³em siê totalnie. Jedzenie s³odyczy i picie energetyków. Puste kalorie, które siê odk³adaj± ...

Teraz to zmieniam. Zobaczymy jak efekty. Ale ju¿ widaæ, ¿e jest lepiej bo kondycja od razu siê poprawi³a.

A celu wagowego nie mam. Chcê zgubiæ t³uszczuk z niektórych miejsc. I trochê miê¶ni z³apaæ.
No ale takie co¶ mo¿liwe tylko z dobr± mich± i regularnymi treningami.

Mam nieca³e 28lat i mo¿e warto teraz siê wzi±æ za siebie. Bo w pracy widzê coraz wiêcej facetów 30+ z brzuszkami. A wiem, ¿e gdybym kontynuowa³ ostatnie zachowania to bym tak samo wygl±da³.
A nie chcê!
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 04:09

Ty sam jestes taki serdelek.

I dokreæ na rowerku.
Ostatnio tez po treningu kilka razy usiadlem, bez interwalow, sredni level i robie zdecydowanie wieksze odleglosci.

Do biegania Cie nikt nie zmusza.
Masz rowerek to go wykorzystaj.
Przykrec po 45 min ogladajac jakis mecz czy film czy tez kanal muzyczny np vh1, wtedy sie tak czlowiek nie nudzi [ja osobiscie po 30 min na rowerku jestem kompletnie znudzony, ratuje mnie muzyka]

2-3 razy to tez malo, zwieksz ilosc treningow.

Wychodzi tez ma³o bia³ka.

Jajka to tylko w wersji na miekko/twardo znasz?
A jajecznica, a sadzone, a omlety czy placki [doskonale by wziac tez do pracy]

A drób, wieprzowina czy wo³owina?

Odnosnie pieczywa napisa³ Ci te¿ Kasa. Niestety tak bujaja producenci.

To jest mit z tym niejedzeniem po 18, trzeba jesc po prostu dobrze i odpowiednie posilki.
I tak jak napisa³ anfa - cukru nie pchaj na noc.

Ja pcham, ale nie zawsze i ja sobie na to pozwolic wink I nie mam wesela.


¯ona nie gotuje?
Moze jakis kurs tanca sie kroi?
Tez sie intensywnie poruszasz smile
Posted by: czuczu1910

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 04:20

tzn ustalmy moj plan posi³kow:
730-8 sniadanie Tak jak pisalem
12-13,30 Jem sa³ata itd jak pisalem i to czasem trwa wlasnie tyle czasu czasem duza ilosc kawy(500-1000ml) pracuje przy ekspresach do kawy wiec nie mozna nie pic Niestety pije z mlekiem oczywiscie bez cukru
17 Obiad Kasza ryz kuskus najczesciej Do tego najczesciej drób Filet nó¿ka surówka
19-21 Kubek soku jab³ko moze jakis banan To tyle
Posted by: czuczu1910

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 04:23

aha narzeczona oczywiscie gotuje Ona jest na diecie na ktorej nikt by nie chcial byc i ja rowniez Ale gotuje to co ja chce
Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 04:24

Dlaczego nie jadasz/jadacie tlustych ryb?
Posted by: majner

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 12:39

G³upie pytanie smile Przecie¿ normalny zjadacz chleba uwa¿a, ¿e t³uste ryby s± bardziej t³uste od t³ustego sera czy t³ustych przetworów miêsnych smile No i ta rtêæ grin
Posted by: majner

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 12:48

Aaa no i jeszcze z paszczy zawiewa po rybie, a po innych cudach rynku spo¿ywczego ju¿ nie grin
Posted by: bazyl

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 20:43

Originally Posted By: majner
Aaa no i jeszcze z paszczy zawiewa po rybie, a po innych cudach rynku spo¿ywczego ju¿ nie grin

zeby to mozna umyc...
Posted by: tygrytron41

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 22:05

czuczu1910 g³odówka a nie dieta.

Sniadanie
1. p³atki oswiane+bia³ko+t³uszcze
2. piers albo ryby+kasza,ry¿,makaron+t³uszcze
3. mo¿e byæ twój obiad
4.piers albo ryby+kasza,ry¿,makaron+t³uszcze
5. bia³ko+t³uszcze
Posted by: dewoj

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 23/01/2013 22:57

zjeba³ mi siê blender(by³ taki sobie bo poj0,5l i dosyc s³aby), wiêc muszê kupic nowy. Pochwalcie siê co macie lub co polecacie.
Lubiê robic koktajle owocowe wiêc fajnie ¿eby udzwign±³ jab³ko a nie siê z nim pierdoli³ jak Biedroñ z milicjantem w 2010r.
Posted by: czuczu1910

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/01/2013 01:43

Originally Posted By: tygrytron41
czuczu1910 g³odówka a nie dieta.

Sniadanie
1. p³atki oswiane+bia³ko+t³uszcze
2. piers albo ryby+kasza,ry¿,makaron+t³uszcze
3. mo¿e byæ twój obiad
4.piers albo ryby+kasza,ry¿,makaron+t³uszcze
5. bia³ko+t³uszcze




SNIADANIA takiego nie ma mowy bo odlozylbym talerz i bylbym glodny juz Co do glodowki nie sadze bo ja glodny nie chodze moze wieczprem jak nie zjem nic po obiedzie o 17 ale uwazam ze wlasnie najwiekszym moimproblemem byly kolacje a czy serek taki granulowany z biedro moze byc? maly ze 200g
Posted by: Goget

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 24/01/2013 01:48

Originally Posted By: dewoj
zjeba³ mi siê blender(by³ taki sobie bo poj0,5l i dosyc s³aby), wiêc muszê kupic nowy. Pochwalcie siê co macie lub co polecacie.
Lubiê robic koktajle owocowe wiêc fajnie ¿eby udzwign±³ jab³ko a nie siê z nim pierdoli³ jak Biedroñ z milicjantem w 2010r.


Bosch MSM 6700 - http://www.ceneo.pl/58315

600W robi ró¿nicê. Mro¿one truskawki, kostki lodu, ziemniaki na placki, brzoskwinie, jab³ka, cebulkê ogarnia izi.
Posted by: john

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 26/01/2013 02:18

haha dzisiaj zwa¿y³em siê pierwszy raz od 03.01.2013 czyli trochê ponad 3 tygodnie temu... i mamy ponad 4kg mniej smile

praktycznie odstawienie pieczywa piêknie dzia³a smile polecam

obecnie 78.9kg/178cm
Posted by: jerome

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 26/01/2013 03:23

Motywacja z innej strony, na ile wyceniacie rok swojego ¿ycia? Aktualnie bardzo du¿o ludzi mog³oby ¿yæ d³u¿ej gdyby prowadzi³o trochê inny styl ¿ycia, dieta i ruch mo¿e zdzia³aæ naprawdê sporo. Ciekawa infografika:

Posted by: lupus

Re: Odchudzanie i Masowanie [6] - 26/01/2013 04:15

Dobre smile


A ja dzis upiek³em chleb.
Foty wkrotce, wiadomo gdzie ooo