Ciekawe/warte uwagi [10]

Posted by: Piostar

Ciekawe/warte uwagi [10] - 17/11/2010 16:33

Kontynuacja tematu
Posted by: Cendruś

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 17/11/2010 23:36

Dobra panna!
U nas tylko śpiewaki...

Posted by: Gaske

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/11/2010 01:04

O jaaa, swietne. I jeszcze niezla panna z niej. smile
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/11/2010 01:36

nie no miazga serio, nie chcialem odpalac za pierwszym razem bo myslalem ze bedzie tanczyc laugh
Posted by: Kameleon

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/11/2010 06:59

Posted by: legolas

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 21/11/2010 22:14




Polska dla Polaków, Europa dla białych.
Nie pozwólmy by taka sytuacja kiedykolwiek miejsce.
Teraz patrząc na to co się dzieję w Niemczech czy Francji to jestem pełen niepokoju.
Jedna rasa biała rasa.
Posted by: cassapian

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 21/11/2010 22:49

Originally Posted By: legolas


Polska dla Polaków, Europa dla białych.

Jedna rasa biała rasa.


Ty tak poważnie, czy jaja sobie robisz?
Posted by: legolas

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 21/11/2010 22:58

Tu nie ma z czego sobie jaj robić, w pierwszym poście mówiłem o Niemczech, popatrz co się działo podczas niedawnego meczu towarzyskiego z Turcją:

Niemcy szacowali, że na trybunach - pośród 74 tysięcy widzów - będzie 35 tysięcy Turków. Myślę, że było ponad 50 tysięcy. Wszędzie czerwone flagi z gwiazdą i półksiężycem. Selekcjoner Niemców, Joachim Loew bagatelizował problem. "Przeżyliśmy 80 tysięcy Rosjan w Moskwie, damy radę i teraz" - oświadczył przed pierwszym gwizdkiem. Jeden z sektorów za bramką wypełniony był członkami niemieckiego "Fan Club Nationalelf". Zaprezentowali kartoniadę, która pokazała hasło: "Heimspiel" ("mecz w domu"). Komentator ZDF Rethy stwierdził: "Geograficznie jest to prawda".
Posted by: Akhu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 00:02

shocked

Panowie Modowie jakaś reakcja na post legolasa?
Posted by: legolas

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 00:13

Originally Posted By: Akhu
shocked

Panowie Modowie jakaś reakcja na post legolasa?


blush Że co, proszę ? blush
Posted by: AGASSI

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 00:26

Originally Posted By: legolas
Originally Posted By: Akhu
shocked

Panowie Modowie jakaś reakcja na post legolasa?


blush Że co, proszę ? blush


koledze pewnie w niesmak,że szerzysz rasizm podczas ciszy wyborczej laugh
Posted by: uho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 00:28

Originally Posted By: Akhu
shocked

Panowie Modowie jakaś reakcja na post legolasa?


na post może i zareagują, ale głupich poglądów nie zmienisz...
Posted by: legolas

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 00:29

oj ludzie ludzie zastanówcie się chwilę nad tym tematem, to może zrozumiecie o co chodzi....
Akhu po raz kolejny mnie zaskakujesz...
Posted by: Gib01

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 00:45

Originally Posted By: legolas
Tu nie ma z czego sobie jaj robić, w pierwszym poście mówiłem o Niemczech, popatrz co się działo podczas niedawnego meczu towarzyskiego z Turcją:

Niemcy szacowali, że na trybunach - pośród 74 tysięcy widzów - będzie 35 tysięcy Turków. Myślę, że było ponad 50 tysięcy. Wszędzie czerwone flagi z gwiazdą i półksiężycem. Selekcjoner Niemców, Joachim Loew bagatelizował problem. "Przeżyliśmy 80 tysięcy Rosjan w Moskwie, damy radę i teraz" - oświadczył przed pierwszym gwizdkiem. Jeden z sektorów za bramką wypełniony był członkami niemieckiego "Fan Club Nationalelf". Zaprezentowali kartoniadę, która pokazała hasło: "Heimspiel" ("mecz w domu"). Komentator ZDF Rethy stwierdził: "Geograficznie jest to prawda".



Ja się zaczynam również obawiać kolonizacji Europy przez ta religie ...

Może nie zgadzam się z tekstem Europa dla białych , ale jesli chodzi o muzułmaninów to obawa jest.
Niech któś weżmie pod uwagę fakt ze oni rozmnażaja sie jak mrówki i nie maja tylko jednego dziecka a kilka a nawet wiecej...

Teraz przy takim tempie rozmnażania? Myślę ze Niemcy za bardzo sobie dali .. Turków zaczyna byc wiecej niż Niemców a wiemy ze oni i ich religia jest nieobliczalna. Tym bardziej ze jak dla mnie to i tak oni siedzą na razie za spokojnie..

Kolejny przykład to Francja gdzie 'araby' chcieli zmiany w 'konstytucji' (chodzi o krzyż w szkołach' . Później te ich szaty, tez zaczeli sie burzyć...
Teraz próbują ich wyemigrowac , ale jak znam zycie to im nie wyjdzie .. Daja 100 ojro chyba na wyjazd i bilet tongue A oni zapewnie zajada i zara wsiadaja w pociag czy co tam chca i wracaja. FAjny sposób zaróbku ..

Ale kolega ma racje troszke , powinnismy zaczac sie obawiać ...
Posted by: legolas

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 00:51

Szacunek za tę wypowiedź kolego, szkoda tylko że tak trzeźwo myślących ludzi jest bardzo mało, ale kiedyś się przekona że nasze obawy były słuszne, choć mam nadzieję że da się jeszcze to wszystko powstrzymać.
Posted by: Amkwish

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 01:00

Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: legolas
Originally Posted By: Akhu
shocked

Panowie Modowie jakaś reakcja na post legolasa?


blush Że co, proszę ? blush


koledze pewnie w niesmak,że szerzysz rasizm podczas ciszy wyborczej laugh


Poprawniaki już walą w rajtuzy, zaraz pewnie bedą domagac sie bana grin

Ciekawy jestem tylko czy któryś z tych przyjaciół brudasów, pedałow i nierobów wziąłby choć jednego "pokrzywdzonego" na swoje utrzymanie.

Z pewnoscia nie, bo to kosztuje, natomiast pisanie protest-postów nie.

Uczniowie Szechtera, wierni czytelnicy GóWna, wychowani na lekturze TVN-u maja na zawołanie geby pełne frazesów, z obowiazkowym rasizmem, szowinizmem, faszyzmem, etc.

Dobrze, ze ktos czasem cos szczerego napisze, macie okazje użyc swojego bogatego słownictwa, forumowe cioty laugh papa
Posted by: Gib01

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 01:04

Originally Posted By: legolas
Szacunek za tę wypowiedź kolego, szkoda tylko że tak trzeźwo myślących ludzi jest bardzo mało, ale kiedyś się przekona że nasze obawy były słuszne, choć mam nadzieję że da się jeszcze to wszystko powstrzymać.


Powstrzymac sie da ... bo nie ma rzeczy niemożliwych. Ale teraz pytanie tylko czy pokojowo. Bo jakos nie wyobrażam sobie zeby dobrowolnie opuscili Europe ;p

Pytanie jeszcze jedno: Co zrobi Francja jeszcze i Niemcy zeby ich 'wypędzić' ?

Niemcy to wiemy ze potrafią robić czystki , ale Francja? Oni tak jak w II wojnie bez walki sie mogą poddać ..


Dobrze ze zaczyna sie juz na ten temat 'rozmowa' ...

Sory za o/t..
Posted by: legolas

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 01:10

Co do samej islamizacji Europy to większość widzi(albo i nie-niestety) jako zagrożenie napływ odmieńców z turcji i 'arabskiej' afryki, nie zauważając coraz większej migracji (ucieczki) ludności kaukaskiej (chociażby czeczenów), która to w znacznej większości jest wyznania mahometowego. W moim odczuciu mają również pewien 'handikap'(pisownia zamierzona) ze względu na niedawny konflikt zbrojny w regionie(czeczeńcy).
Posted by: Ludwiczek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 03:04

Podajcie 5 krajów w Europie bez Cyganów , Czeczenów , hołoty wyłudzającej zasiłek.
Paradoksalnie to chyba wszystkie kraje Skandyndawskie + Islandia , ale nie byłem tam na północy więc nie wiem.
Polska jest w pierwszej 10-tce , ale cyganie zawyżają średnią. Przecież pracujący ''rom'' to zło konieczne , wiec tego lepiej wywalić , a zostawić cały kordon tej hołoty.

Cytat:
Teraz próbują ich wyemigrowac , ale jak znam zycie to im nie wyjdzie .. Daja 100 ojro chyba na wyjazd i bilet tongue A oni zapewnie zajada i zara wsiadaja w pociag czy co tam chca i wracaja. FAjny sposób zaróbku ..


To chyba o hołote cygańską chodzi , nie ??
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 03:38

Originally Posted By: Akhu
shocked

Panowie Modowie jakaś reakcja na post legolasa?
a jakiej chciałbyś reakcji?!
Taki jesteś tolerancyjny,a nie potrafisz uszanować jego zdania?

Jak mnie wkurza ta nasza tolerancyjność dla wszystkiego ostatnio " gejów/ innych wyznań/ innych ras". Jaki ten nasz kraj zrobił się 'nowoczesny'. Wszyscy są teraz tacy 'fajni': murzyn - ok, gej - ok, islam - ok, ale rodak, który ma inny pogląd na sprawę niż wszyscy 'super-poprawni' to już jest ten zły i najlepiej go spacyfikować.

To jest ta Twoja tolerancja?!
Posted by: legolas

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 03:49

Nie rozumiem, dlaczego WE WŁASNYM KRAJU Polacy nie mają prawa mówić tego, co myślą o obcych. To jest chore. Jestem u siebie, w swoim domu, a każdy murzyn, czeczen, cygan, żółty czy nawet Hiszpan albo Włoch jest tutaj GOŚCIEM i niech ma to na uwadze! To jest NASZ kraj i my tu powinniśmy mieć władzę. Dzięki eurokołchozowi jest inaczej - rządzą nami pejsate mośki.


Ludwiczek w każdym kraju europejskim niestety te mniejszości są, w skandynawii właśnie ich jest coraz więcej, myślę że nie ma kraju w którym by nie było przedstawicieli ras które wcześniej wymieniłeś choć nie wiem jak jest w Monako czy tam Lichtensteinie.
Posted by: Maciek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 03:58

Originally Posted By: legolas



Polska dla Polaków, Europa dla białych.
Nie pozwólmy by taka sytuacja kiedykolwiek miejsce.
Teraz patrząc na to co się dzieję w Niemczech czy Francji to jestem pełen niepokoju.
Jedna rasa biała rasa.

Przestraszyłem się tym Rotterdamem jade tam na spotkanie młodzieży Taize na Sylwestra ,nie będzie zamachów skoro burmistrzem jest Muzułmanin ?
Posted by: Bezdomny

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 04:13

Originally Posted By: legolas
Nie rozumiem, dlaczego WE WŁASNYM KRAJU Polacy nie mają prawa mówić tego, co myślą o obcych. To jest chore. Jestem u siebie, w swoim domu, a każdy murzyn, czeczen, cygan, żółty czy nawet Hiszpan albo Włoch jest tutaj GOŚCIEM i niech ma to na uwadze! To jest NASZ kraj i my tu powinniśmy mieć władzę. Dzięki eurokołchozowi jest inaczej - rządzą nami pejsate mośki.


Ludwiczek w każdym kraju europejskim niestety te mniejszości są, w skandynawii właśnie ich jest coraz więcej, myślę że nie ma kraju w którym by nie było przedstawicieli ras które wcześniej wymieniłeś choć nie wiem jak jest w Monako czy tam Lichtensteinie.



Jak piszesz o tych rasach i Polska dla Polaków to czemu w PL na stadionach kibice śpiewają o Cyganach,Żydach smirk
Posted by: legolas

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 04:14

A co ja mam z tym wspólnego ?!
Posted by: Gib01

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 04:37

Originally Posted By: Ludwiczek

To chyba o hołote cygańską chodzi , nie ??


Tak ... Mój błąd. Sory..

Widzę ze dyskusja przybrała charakter czy ktoś jest rasistą , faszysta, nazista , antysemita ...

A nam z kolegą chodzi o fakt ze "celem islamu jest hegemonia nad całym światem i panowanie nad nim poprzez utworzenie globalnego kalifatu oraz zmazanie z powierzchni ziemi wszystkich niemuzułmańskich ludów, kultur, kultów religijnych, symboli, tradycji, oraz sposobów życia. Ten cel nie podlega żadnym dyskusjom, ani negocjacjom, został bowiem sprecyzowany w fundamentach doktryny muzułmańskiej i jako taki stanowi dla muzułmanów niemalże dogmat wiary.

Teraz jest ( w niektórych krajach to juz była) faza migracji masowej do krajów nie islamskich i odwoływanie sie do praw człowieka i pokazywanie ze onisa pokojowo nastawieni.

Pożniej rozmnażanie sie na potege. Oczywiście przy czym dzieci w rodzinie miesznaej wychowywane sa w wierze islamu..
Oczywiscie jak bedzie juz ich wystarczajaca ilosc to orędowanie za wprowadzeniem prawnego zakazu krytyki islamu ..
Tworzenia grup i skupisk gdzie potepiane sa inne religie ..

A kolejną faza jest .... (i tutaj kazdy niech sobie sam odpowie) ..
Posted by: Bezdomny

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 04:40

Originally Posted By: legolas
A co ja mam z tym wspólnego ?!

na Podkarpaciu najwięcej Cyganów jest


to już nie te czasy,kiedy tamta nacja chowała się po piwnicach

teraz swobodnie żyją


Nie wiem co wy macie do Islamu druga sprawa smirk

Jakoś mam codziennie kontakt z ludźmi różnych wyznań i są w porządku.

I jak trzeba pomóc pomogą w porównaniu do rodaków.

Pojedź pod ambasadę Polską w Londynie,wydział paszportowy i zobacz jak wyglądają Polki.w Polsce by sobie nie pozwoliły na zajście w ciąży,a w Anglii co jest ledwo przyjedzie a po 9m-cach bobas i kolejki po paszport.W PL by sobie na to nie pozwoliły

Tyle w temacie papa
Posted by: Bezdomny

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 04:42

Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: legolas
A co ja mam z tym wspólnego ?!

na Podkarpaciu najwięcej Cyganów jest


to już nie te czasy,kiedy tamta nacja chowała się po piwnicach

teraz swobodnie żyją


Nie wiem co wy macie do Islamu druga sprawa smirk

Jakoś mam codziennie kontakt z ludźmi różnych wyznań i są w porządku.

I jak trzeba pomóc pomogą w porównaniu do rodaków.

Pojedź pod ambasadę Polską w Londynie,wydział paszportowy i zobacz jak wyglądają Polki.w Polsce by sobie nie pozwoliły na zajście w ciąży,a w Anglii co jest ledwo przyjedzie a po 9m-cach bobas i kolejki po paszport.W PL by sobie na to nie pozwoliły

Tyle w temacie papa


zajście w ciążę bo byście mnie za taki błąd zjedli
Posted by: APOLLYON

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 04:44

Prędzej czy później dojdzie do konfrontacji na szerszą skalę.
Krucjata, to złe słowo, bo to były wyprawy w imię krzyża. Ja tym symbolem nie mam już nic wspólnego, ale taka zadyma jest całkiem prawdopodobna...
Tyle, że teraz role się odwróciły. To oni panoszą się po europejskiej ziemi, siejąc nienawiść i propagandę.

Jednak, dopóki nikt z nich nie zaatakuje mnie albo kogoś z mojej rodziny, "nie podniosę miecza". peace
Posted by: legolas

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 04:47

Toś teraz dowalił kolego bezdomny, najpierw wspominasz o kibicach, teraz o podkarpaciu, o co chodzi? W Krośnie z cyganami już sobie poradziliśmy, jest spokój jak narazie smile

Popatrz jak się traktuje islamistów, a jak nas, mógłbym tu przytaczać sytuacje z całej Europy ale nie o to mi chodzi, chciałbym by ludzie poprostu zrozumieli co nas czeka w przyszłości, jeśli nic z tym nie zrobimy, to to co pokazałem w tym filmiku w pierwszym poście może stać się faktem.
Posted by: Bezdomny

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 05:05

Originally Posted By: legolas
Toś teraz dowalił kolego bezdomny, najpierw wspominasz o kibicach, teraz o podkarpaciu, o co chodzi? W Krośnie z cyganami już sobie poradziliśmy, jest spokój jak narazie smile

Popatrz jak się traktuje islamistów, a jak nas, mógłbym tu przytaczać sytuacje z całej Europy ale nie o to mi chodzi, chciałbym by ludzie poprostu zrozumieli co nas czeka w przyszłości, jeśli nic z tym nie zrobimy, to to co pokazałem w tym filmiku w pierwszym poście może stać się faktem.





Francja i Niemcy te problemy zawdzięczają błędom z przeszłości
chcieli podbijać świat kiedyś teraz muszą cierpieć
i tyle
Posted by: Jose

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 05:17

Originally Posted By: legolas
Nie rozumiem, dlaczego WE WŁASNYM KRAJU Polacy nie mają prawa mówić tego, co myślą o obcych. To jest chore. Jestem u siebie, w swoim domu, a każdy murzyn, czeczen, cygan, żółty czy nawet Hiszpan albo Włoch jest tutaj GOŚCIEM i niech ma to na uwadze! To jest NASZ kraj i my tu powinniśmy mieć władzę. Dzięki eurokołchozowi jest inaczej - rządzą nami pejsate mośki.



Jak nie możemy jak możemy, inna sprawa że wtedy ludzie dziwnie Cie postrzegają.

Co do Twojego pierwszego posta to poniekąd się z tym zgadzam. Już kiedyś powiedziałem że jeszcze 20 może 30 lat i ludzie będą się prosić o nową "miotłę" typu Adolf.
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 05:20

Bezdomny co Ty za bzdury wypisujesz?!
Historię zostaw w spokoju, bo bez urazy ale po tym co piszesz to chyba znasz ją kiepsko.

Natomiast z tymi ciążami Polek to poruszyłeś inny ciekawy temat.
Kto wyjeżdża z kraju np. na Wyspy? Dla mnie są dwie grupy ludzi:
jadący żyć na Wyspach i jadący zarobić na życie . Oczywiście zdecydowanie większa jest ta druga grupa, dlatego nie rozumiem skąd zdziwienie,z tymi ciążami Polek.

Poza tym Islam w Londynie to słaby przykład radykalności tego wyznania, bo tam znajdują się głównie ludzie, którzy starają się nieco uwolnić od tej religii.
Posted by: legolas

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 05:32

Przypadkiem natknąłem się na taki artykuł blush blush

Zaleje nas fala uchodźców z Afryki?

Rząd chce pomóc najbardziej obleganym przez imigrantów krajom Europy.

Uciekają z ogarniętych walkami krajów Afryki. Trafiają na południowe wybrzeża Europy na przepełnionych łodziach i barkach płynących do Włoch, Hiszpanii, Malty. Teraz część z nich przyjedzie do Polski. W ramach
międzynarodowego programu relokacji imigrantów - informuje "Metro".


Na początek rząd ma zamiar ściągnąć do Polski
sześciu uchodźców z Afryki - prawdopodobnie z Somalii. Po co? By odciążyć te kraje, na których brzegach ląduja imigranci.

Bo teraz zgodnie z prawem kraj, w którym po raz pierwszy imigrant występuje o pomoc, musi sam zapewnić mu pomoc
i utrzymanie. W 2008 roku przez Morze Śródziemne dopłynęło ich do Europy aż 67 tys. Rok temu było ich mniej ale dla
małej Malty to i tak ciągle spory problem - tłumaczy dziennik "Metro".

Polska bierze udział w programie
relokacji imigrantów razem z m.in. z Francją, Wielką Brytanią, Niemcami, Słowacją, czy Słowenią.

Nasz rząd ma jednak zamiar przyjmować więcej imigrantów. W resorcie spraw wewnętrznych powstały już założenia do zmiany ustawy o udzielaniu cudzoziemcom ochrony. Wynika z niej, że co roku przyjmiemy klikudziesięciu uchodźców z innego kraju Unii.

Skąd weźmiemy na to pieniądze? W tej chili na utrzymanie uchodźcy rząd przeznacza 1124 zł miesięcznie na osobę. Dodatkowo skromną sumę na integrację - ok. 4 tys. zł. Z założeń do nowelizacji ustawy wynika, że pieniądze
pochodzić będą z rezerwy budżetowej.


blush blush Co się dzieję ?!
Posted by: Bezdomny

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 05:38

Originally Posted By: MagiK
Bezdomny co Ty za bzdury wypisujesz?!
Historię zostaw w spokoju, bo bez urazy ale po tym co piszesz to chyba znasz ją kiepsko.

Natomiast z tymi ciążami Polek to poruszyłeś inny ciekawy temat.
Kto wyjeżdża z kraju np. na Wyspy? Dla mnie są dwie grupy ludzi:
jadący żyć na Wyspach i jadący zarobić na życie . Oczywiście zdecydowanie większa jest ta druga grupa, dlatego nie rozumiem skąd zdziwienie,z tymi ciążami Polek.

Poza tym Islam w Londynie to słaby przykład radykalności tego wyznania, bo tam znajdują się głównie ludzie, którzy starają się nieco uwolnić od tej religii.


Porównaj kwoty za urodzenie dziecka smirk
Inna kwota tzw. rodzinne smirk
I jak ma się praca kobiet ciąży w Polsce smirk
W Anglii pracodawcy aż tak bardzo nie patrzą


Czy w Polsce na to pozwoliły by sobie smirk

Już rząd brytyjski wk się na Nasz Naród z tego powodu uwaga

Mieli ponoć trochę zmienić sprawę benefitów smirk
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 05:46

Originally Posted By: Bezdomny


Porównaj kwoty za urodzenie dziecka smirk
Inna kwota tzw. rodzinne smirk

I jak ma się praca kobiet ciąży w Polsce smirk
W Anglii pracodawcy aż tak bardzo nie patrzą


Czy w Polsce na to pozwoliły by sobie smirk

Już rząd brytyjski wk się na Nasz Naród z tego powodu uwaga


Mieli ponoć trochę zmienić sprawę benefitów smirk

Tu się zgadzamy piwo
Wyjeżdża głupia dupa z Polski bo 'myśli': 'hmm...tam mi dadzą wszystko za darmo, wystarczy,że dam dobrze dupy...w Polsce tak nie ma." i co? Wyjeżdża - jeden nierób w kraju mniej.
Co się dziwić rządowi brytyjskiemu, skoro większość wyjeżdżających z kraju to miernota i marnej jakości kombinatorzy?!
Posted by: Bezdomny

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 05:55

Originally Posted By: MagiK
Originally Posted By: Bezdomny


Porównaj kwoty za urodzenie dziecka smirk
Inna kwota tzw. rodzinne smirk

I jak ma się praca kobiet ciąży w Polsce smirk
W Anglii pracodawcy aż tak bardzo nie patrzą


Czy w Polsce na to pozwoliły by sobie smirk

Już rząd brytyjski wk się na Nasz Naród z tego powodu uwaga


Mieli ponoć trochę zmienić sprawę benefitów smirk

Tu się zgadzamy piwo
Wyjeżdża głupia dupa z Polski bo 'myśli': 'hmm...tam mi dadzą wszystko za darmo, wystarczy,że dam dobrze dupy...w Polsce tak nie ma." i co? Wyjeżdża - jeden nierób w kraju mniej.
Co się dziwić rządowi brytyjskiemu, skoro większość wyjeżdżających z kraju to miernota i marnej jakości kombinatorzy?!


za to też pracę niektóre mają na wyspach ale nie przyznają się

i później jaka jest opinia o Polkach smirk
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 06:10

Czy to opinia o Polkach? Czy o kobietach? Czy może o społeczeństwie, które w dzisiejszych czasach szmaci się za przysłowiowe 2euro?

...ale odbiegliśmy od tematu, który poruszył Legolas.

Moim zdaniem jest to poważny problem i przyznaję dużo racji Legolasowi. Może nie zgadzam się w pełni z hasłami "Polska dla Polaków, Europa dla białych", ale pewne restrykcje przydałoby się wprowadzić.
Podobnie ze związkami homoseksualnymi. Nie obchodzi mnie kto z kim co robi w łóżku - jego sprawa, ale żeby organizacje gejowskie czy inne feministki zbierały mi się w dzień 11 listopada, aby zapobiec marszu nacjonalistów to rozbój w biały dzień. Takich gejów to już pogoniłbym pałkami...ale policyjnymi,żeby zbytniej przyjemności nie odczuli tongue
Posted by: legolas

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 06:28

MagiiK tu już przechodzisz do kolejnego problemu, jak dla mnie również jest obojętne co i z kim kto robi w łóżku jeśli się z tym nie afiszuje za bardzo, ale jeśli geje czy lesbijki chcą mieć prawo do adopcji dzieci czy zawierania związków małżeńskich to mówię zdecydowanie NIE i jak widzę te nędzne parady to mnie trafia, ale to moim zdaniem i tak mniejszy problem od wszechobecnych islamistów i innych dla mnie nielubianych nacji.
Posted by: Akhu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 06:32

Ja się nie czepiam tego filmiku, bo ani mnie to grzeje ani ziębi, czepiam się tylko tych nacjonalistycznych haseł z postu legolasa.


"Jedna rasa, biała rasa" blush już jeden taki był tylko głosił "jedna rasa, aryjska rasa" smirk

"Nie pozwólmy, żeby taka sytuacja miała miejsce" - a co chciałbyś zwalczać to podobnie jak pan H.?

"Polska dla Polaków"
@Amkwish a co Hiszpania dla Hiszpanów, tak?
Mieszkasz za granicą, a popierasz takie hasła? Tym mnie zaskoczyłeś.

Widzę, że uraziłem wielu członków ONR-u czy wuj wie czego.
Przepraszam bardzo i za rok znowu ruszajcie na ulicę 11. listopada głosić ten "Wasz Patriotyzm" pt. Polska dla Polaków laugh

pozdrawiam smile
papa
Posted by: Bezdomny

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 06:40

Originally Posted By: MagiK
Czy to opinia o Polkach? Czy o kobietach? Czy może o społeczeństwie, które w dzisiejszych czasach szmaci się za przysłowiowe 2euro?

...ale odbiegliśmy od tematu, który poruszył Legolas.

Moim zdaniem jest to poważny problem i przyznaję dużo racji Legolasowi. Może nie zgadzam się w pełni z hasłami "Polska dla Polaków, Europa dla białych", ale pewne restrykcje przydałoby się wprowadzić.
Podobnie ze związkami homoseksualnymi. Nie obchodzi mnie kto z kim co robi w łóżku - jego sprawa, ale żeby organizacje gejowskie czy inne feministki zbierały mi się w dzień 11 listopada, aby zapobiec marszu nacjonalistów to rozbój w biały dzień. Takich gejów to już pogoniłbym pałkami...ale policyjnymi,żeby zbytniej przyjemności nie odczuli tongue


Ja tolerancyjny jestem tongue

Ale jak Wy w PL nie radzicie sobie to Wasza sprawa
Posted by: legolas

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 06:48

Akhu, nadajemy na zupełnie róznych falach i na pewno się nie dogadamy, ja nie mówię tu o takich działaniach jakie już raz w historii miały miejsce poprzez H. lecz o tym bo powstrzymać póki czas najazd na Europę i ich tolerowanie, w tym momencie już zdarzają się sytuację iż to islamiści mają więcej do powiedzenia na naszym kontynencie od rdzennych białych ludzi, a tak być nie może, dlatego mam podejście jakie mam, ale daleki jestem od jakichkolwiek wojen, tyle żeby nie było za późno zacząłbym ich wracać do swoich krajów już teraz. Europa dla białych !
Posted by: ultra1978

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 07:17

Originally Posted By: Akhu
Ja się nie czepiam tego filmiku, bo ani mnie to grzeje ani ziębi, czepiam się tylko tych nacjonalistycznych haseł z postu legolasa.


"Jedna rasa, biała rasa" blush już jeden taki był tylko głosił "jedna rasa, aryjska rasa" smirk

"Nie pozwólmy, żeby taka sytuacja miała miejsce" - a co chciałbyś zwalczać to podobnie jak pan H.?

"Polska dla Polaków"
@Amkwish a co Hiszpania dla Hiszpanów, tak?
Mieszkasz za granicą, a popierasz takie hasła? Tym mnie zaskoczyłeś.

Widzę, że uraziłem wielu członków ONR-u czy wuj wie czego.
Przepraszam bardzo i za rok znowu ruszajcie na ulicę 11. listopada głosić ten "Wasz Patriotyzm" pt. Polska dla Polaków laugh

pozdrawiam smile
papa

He he a dla kogo ma być jak nie dla Polaków. Już widzę te masy żółtych, czarnych i oliwkowych emigrantów którzy do naszego dobrobytu przyjadą. Jakby ich postawili przy maszynie w moim byłym zakładzie za 1386brutto na miesiąc i kazali wyrobić normę którą w 4dni wyrabiają w zakładzie we Włoszech ,a w Polsce to 8 godzin pracy, to szybko stwierdziliby że w tej Afryce czy Azji nie było nawet tak źle. Nikt tu nie przyjedzie bo nie ma do czego przyjeżdżać bez znajomości j.polskiego jak dostaną robotę za minimum to będzie cud. Jak wyżyją z tego minimum to będzie drugi cud. A trzeci cud jak zostaną w Polsce na zawsze.
Jak powiedziałem Murzynowi z Surinamu który pracował kilka lat temu ze mną w szklarni w Holandii że w Polsce zarabiałem 200euro na miesiąc a opłat miałem za 150euro to popatrzył na mnie jak na debila i myślał że sobie jaja z niego robię.
Polska to nie UK, Francja, Niemcy czy Holandia nie wspominając o Skandynawii gdzie można przeżyć za płacę minimalną a nawet z niej odłożyć. W Polsce za płacę minimalną emigrant zdechnie z głodu albo będzie musiał spać w noclegowi bo nie starczy mu na wynajęcie mieszkania.
Przykład prosty w Holandii gdzie płaca minimalna to ok. 1400 euro wynajęcie mieszkania w Amsterdamie (stolicy) kosztuje 700 euro więc zostanie ci jeszcze 700 na życie. W Polsce gdzie płaca minimalna wynosi ok.1000złotych (1386brutto)a wynajęcie mieszkania w stolicy to wydatek min.1200złotych. Więc nie dość że takiego emigranta nie będzie stać na wynajęcie mieszkania to jeszcze zdechnie z głodu. Nie mówiąc już o utrzymaniu i sprowadzeniu swojej żółtej czy czarnej rodziny.
Już w latach 90tych straszono nas że zaleją nas murzyni, araby i ruskie jak widać mamy 2010r. i jakoś się do tego nie garną. Mało tego to Polacy sami uciekają ze swojego kraju i pewnie w maju znowu z 1,5mln ucieknie do NRD. bo warunki życia jeśli nie jesteś przy korycie, albo nie wkręcili cię po znajomości na jakieś dobre stanowisko są u nas po prostu w stosunku do innych krajów europejskich do dupy.
Kto myśli że zaleją nas emigranci żyje chyba w Incepcji.
Posted by: kubi20

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 07:32

Jeśli chodzi o Polskę największym problemem są aktualnie cyganie. Islamu w naszym kraju nie obawiałbym się. Jestem przekonany iż w niedalekiej przyszłości w Polsce roić będzie się od chińczyków, którzy chętnie zarobią 4zł za godzine pracy
Posted by: Bzyku

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 07:33

Originally Posted By: ultra1978

Już w latach 90tych straszono nas że zaleją nas murzyni, araby i ruskie jak widać mamy 2010r. i jakoś się do tego nie garną


Na szczęście nam nie grozi żaden masowy zalew pasożytów i nierobów z Afryki czy Azji.
Są ku temu dwa powody.

Po pierwsze - każdy kolejny rząd w Polsce dba o to by nie było u nas dobrze. A w kraju musi być w miarę dobrze, żeby nieroby zechciały łaskawie tu przyjechać, wysysać socjal i masowo produkować dzieci.

Po drugie. Nawet jak taki dostanie się do Polski, to po co ma tu zostawać jak wystarczy zajechać kilkaset kilometrów na zachód. Tam zaczyna się o wiele lepszy świat.
Kasy nabrać można dużo więcej. Ziomków dużo więcej.
Teraz jak już uda im się przekroczyć granicę unijną, to poruszanie się wewnątrz niej nie jest wielkim problemem.
Posted by: kubi20

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 07:37

ultra mówisz o tym że nikt nie przyjedzie bo nie wyżyje za minimum. Zobaczcie iż duży procent naszego społeczeństwa stanowią osoby starsze, współczynnik przyrostu naturalnego jest znikomy. Ludzie poumierają, przejdą na emerytury, Niemcy i Austria otwierają rynek a co za tym idzie spora część wyjedzie. Kto będzie wtedy pracował w Polsce? Są dwa rozwiązania: emigranci lub nasz Rząd podniesie tak radykalnie płacę by zatrzymać rodaków w swoim kraju - w co nie wierzę
Posted by: kubi20

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 07:46

Cytat:

W Polsce gdzie płaca minimalna wynosi ok.1000złotych (1386brutto)a wynajęcie mieszkania w stolicy to wydatek min.1200złotych. Więc nie dość że takiego emigranta nie będzie stać na wynajęcie mieszkania to jeszcze zdechnie z głodu. Nie mówiąc już o utrzymaniu i sprowadzeniu swojej żółtej czy czarnej rodziny.


sory za rozproszone posty

jesteś zbyt dobry dla emigrantów chcąc lokować ich w stolicy, nie rozumiem dlaczego taki przykład. Ja Ci podam taki ze w Bytomiu też znajdzie pracę za te przytoczone minimum czyli 1386 brutto. Najgorsza dzielnica Bytom Bobrek - normalne mieszkanie z oknami, ogrzewaniem, wodą itp.. koszt wynajmu 150PLN, taniej pewnie też znajdziesz, czyli wyżyć, wyżyją spokojnie, nie koniecznie w Warszawie
Posted by: ultra1978

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 08:17

Originally Posted By: kubi20
Cytat:

W Polsce gdzie płaca minimalna wynosi ok.1000złotych (1386brutto)a wynajęcie mieszkania w stolicy to wydatek min.1200złotych. Więc nie dość że takiego emigranta nie będzie stać na wynajęcie mieszkania to jeszcze zdechnie z głodu. Nie mówiąc już o utrzymaniu i sprowadzeniu swojej żółtej czy czarnej rodziny.


sory za rozproszone posty

jesteś zbyt dobry dla emigrantów chcąc lokować ich w stolicy, nie rozumiem dlaczego taki przykład. Ja Ci podam taki ze w Bytomiu też znajdzie pracę za te przytoczone minimum czyli 1386 brutto. Najgorsza dzielnica Bytom Bobrek - normalne mieszkanie z oknami, ogrzewaniem, wodą itp.. koszt wynajmu 150PLN, taniej pewnie też znajdziesz, czyli wyżyć, wyżyją spokojnie, nie koniecznie w Warszawie


Koszty wynajmu 150pln czyli odstępne a czynsz (300złotych), ogrzewanie(100złotych no chyba że po węgiel na tory będą chodzić), woda(40złotych), światło(80złotych), dojazdy do pracy(100złotych)> Razem daje to jakieś 800złotych a gdzie jedzenie nie wspominając o luksusach jak tv czy telefon???
Czy taki żółtek za 4 złote na godzinę z tego wyżyje? Nie chyba że będą w jednym mieszkaniu na kupie po 10-20 osób żyć.
Kiedyś z tego co pamiętam chyba do Gliwic przyjechali budowlańcy ze wschodu z jakiegoś Turkmenistanu czy innej dawnej republiki bo powiedziano im że w Polsce będą zarabiać po 1500$ na miesiąc po przyjeździe dostali po 1500PLN odtrącili im za mieszkanie, jedzenie i dostali na łapę po 300zł chyba więc szybko się spakowali, przez dwa tygodnie spali na trawie miedzy blokami i uciekli bo zarabiali mniej niż w swoim kraju.
Ze stolicami był przykład żeby pokazać jak się mieszka emigrantowi w Holandii za minimalne zarobki a jak nie można w ogóle za nie mieszkać w Warszawie.
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 15:59

Originally Posted By: Akhu

Widzę, że uraziłem wielu członków ONR-u czy wuj wie czego.
Przepraszam bardzo i za rok znowu ruszajcie na ulicę 11. listopada głosić ten "Wasz Patriotyzm" pt. Polska dla Polaków laugh

Myślę,że pisząc ten tekst miałeś na myśli i moją osobę.
Nie należę do ONR, ani do żadnej innej organizacji.
Poruszasz jednak temat 11 listopada. Mam więc do Ciebie pytanie czy geje/lesbijki/feministki powinny organizować marsze/demonstracje w tym dniu przeciwko "Marszowi Niepodległości"?

@Bezdomny śmieszy mnie jak w jednym poście przeżywasz Polaków w UK, a w następnym odcinasz się od tych w Polsce laugh

Cytujesz jednak mój post,w którym sugerujesz,że jestem nietolerancyjny. Pokaż mi proszę po czym tak wywnioskowałeś...
Posted by: Akhu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 18:25

Tak samo wkurzają mnie te demonstracje jak i te różnych kretyńskich onr-ów.
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 18:42

Dobra wymijająca odpowiedź.
Mi chodzi o ten jeden konkretny dzień.

Rozumiem dlaczego Narodowcy zbierają się w ten dzień, głoszą taką, a nie inną ideologię i mają prawo to pokazać.
To samo prawo mają geje, lesbijki czy feministki...z tą różnicą,że tego dnia (11 listopada) jeżeli mają zamiar protestować powinni przyjść jako Polacy, a nie pod szyldem organizacji.
Jeżeli gej idzie na taką demonstrację i mówi: "Jestem Polakiem, nie podoba mi się Marsz Niepodległości." To wyraża swoje zdanie i dobrze,że to robi.
Jeżeli natomiast gej przy tej okazji mówi: "Naszemu środowisku nie podoba się ten marsz." To w mojej ocenie, takie 'pseudo-twory' należy tłumić w zalążku,aby się za bardzo nie rozwijały.
Posted by: tyson

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 19:12

Originally Posted By: MagiK
Może nie zgadzam się w pełni z hasłami "Polska dla Polaków, Europa dla białych", ale pewne restrykcje przydałoby się wprowadzić.

typowa wypowiedz dzisiejszego zastraszonego poprawnością homo-sovieticus

niby chce ukratkiem przyznać że niepodobają mu sie kolorowi ale obowiązkowo wypowiedz zaczyna od "nie zgadzam sie w pełni z tymi hasłami" "znam wielu czarnych i arabów, som bardzo fajni"

albo jak ktoś publicznie chce coś zlego powiedziec o żydach to obowiązkowo zaczyna wypowiedź od "znam wielu żydów , są spoko"

albo ktoś kto chce zaprotestować przeciwko pedalstwu to "oczywiscie nic nie mam do gejów, znam nawet dwoch"



żygać mi sie chce od takiej popranwiackiej ciotowatości

a ja sie zgadzam z tymi wszystkimi hasłami
narazie
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 19:56

Zdanie, które zacytowałeś jest mało konkretne, ale nie widzę w swoich wypowiedziach politycznej poprawności.
Jestem przeciwny zamknięciu naszych granic dla obcokrajowców chcących żyć tu na stałe, ale jeszcze bardziej jestem przeciwny nieograniczonemu ich napływowi. Nie chcę w ten sposób utracić "polskości" - kultury,wiary,władzy. Mimo to nie chce hermetycznie zamkniętego państwa. Ograniczmy liczbę przyjezdnych do załóżmy jakiegoś procenta społeczeństwa. Jeżeli byłby on już zamknięty to oczywiście można przyjechać do Polski na stałe, ale po weryfikacji. Czyli mówiąc wprost - zrobić później selekcję i wybierać jednostki, które mogą w jakiś sposób wpłynąć na rozwój kraju.
Rozumiesz różnicę?
Znam/znałem kilkunastu czarnych i zdecydowana większość z nich to idioci i nieroby. Był jeden wyjątek potwierdzający regułę.
Arabusy to dla mnie pojebusy. Z żydami przebywałem zbyt krótko, żeby coś o nich powiedzieć. Prawdopodobne też,że przebywam z nimi na co dzień, ale najwidoczniej wstydzą się otwarcie do tego przyznać.
Geja znam jednego, boi się swojego cienia przez homofobię w swoim mieście. Dlaczego nie może sobie ruchać kogo chce?! jego sprawa.
Dziecka nigdy bym parze homo nie przyznał - z prostej przyczyny - nie tak natura chciała.

Rzygać mi się chce jak ktoś nie potrafi zapytać co miałeś na myśli pisząc/mówiąc coś takiego tylko generalizuje i ocenia na wyrost.

papa
Posted by: tyson

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/11/2010 20:29

a ja jestem przeciwko jakikolwiek imigrantom, jesli juz wpuszczac jakis sezonowo to robic rasową selekcje: zadnych kolorowych
Posted by: Bezdomny

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/11/2010 01:32

Originally Posted By: MagiK
Originally Posted By: Akhu

Widzę, że uraziłem wielu członków ONR-u czy wuj wie czego.
Przepraszam bardzo i za rok znowu ruszajcie na ulicę 11. listopada głosić ten "Wasz Patriotyzm" pt. Polska dla Polaków laugh

Myślę,że pisząc ten tekst miałeś na myśli i moją osobę.
Nie należę do ONR, ani do żadnej innej organizacji.
Poruszasz jednak temat 11 listopada. Mam więc do Ciebie pytanie czy geje/lesbijki/feministki powinny organizować marsze/demonstracje w tym dniu przeciwko "Marszowi Niepodległości"?

@Bezdomny śmieszy mnie jak w jednym poście przeżywasz Polaków w UK, a w następnym odcinasz się od tych w Polsce laugh

Cytujesz jednak mój post,w którym sugerujesz,że jestem nietolerancyjny. Pokaż mi proszę po czym tak wywnioskowałeś...


miałem na myśli brak tolerancji dla osób kochających inaczej

czy coś Ci on zrobił żebyś go nie tolerował smirk

a że kochają się inaczej to ich sprawa

jakoś codziennie mam kontakt z takimi ludźmi i są niegroźni dla otoczenia

i nie widzę by ktoś z nich szydził

ale zaraz ty napiszesz,że ja na Wyspach żyję


i koniec dyskusji papa
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/11/2010 02:42

Bezdomny Ty masz chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Gdzie ja szydzę z ludzi kochających inaczej?
Posted by: Amkwish

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/11/2010 03:01

Originally Posted By: tyson
a ja jestem przeciwko jakikolwiek imigrantom, jesli juz wpuszczac jakis sezonowo to robic rasową selekcje: zadnych kolorowych


Co bys zrobil jakby Ci sie cora puscila z czarnuchem ?

Wyjebalbys wnusia z Polski ? grin

Szydera, rzecz jasna, bo uciekajac sie tylko do hasel, splycacie problem.

Ruszcie tylki poza Polske i przyjrzyjcie sie tym "groznym islamistom", w dupie maja koran, a ich dzieci sie tego wrecz wstydza.
Ortodoksi sa w zdecydowanej mniejszosci, taki skansen.

Tak sie sklada, ze nie cierpie leni, nierobow i meneli.
Najwiecej ich wsrod kolorowych (cyganiuchy dochodza do 100% w tej kategorii) i pewnie dlatego gdy slyszy sie "brudas i len"na mysl przychodzi czarny, arab lub latynol.

Jednakowoz haselko "Polska dla Polakow" zmienilbym na "Polska nie dla brudasow (w znaczeniu smierdziel, flejtuch), leni, meneli i zboczencow".

Jest bowiem oczywiste, ze zamiast polskiego flejtucha i lenia wolalbym obcowac z pracowitym chinolem i miec za sasiada spokojnego araba, zamiast awanturujacego sie po nocach polskiego menela.

Tak wiec na zasadzie, ze porzadki zaczyna sie na wlasnym podworku najpierw wypierdolcie na Antarktyde polskie odpady, a potem ustawcie zasieki, by kolorowi nie wjezdzali do tego raju.

Do roboty i powodzenia laugh piwo
Posted by: legolas

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/11/2010 03:54

Ja również chwile za granicą siedziałem i kontakt prawie ze wszystkimi jakiś tam w pracy miałem i stwierdzam, że największe nieroby to ciapate brudasy, Polak jaki jest taki jest, ale ja nie spotkałem się z przypadkami by ktoś na swojego donosił czy coś, fakt nie trzymamy(nad czym ubolewam) jak brat z bratem , ale tragedii nie ma.
Jeśli chodzi o islam to ja spotkałem się w pracy z ludźmi którzy byli bardzo gorliwymi wyznawcami tej religii więc myślę, że między bajki można włożyć opowiastki o naśmiewaniu się młodych brudasów z religii, to oszołomy na tym punkcie.

Ja tam wolałbym mieć za sąsiada mimo wszystko mieć POLAKA kombinatora u siebie w kraju aniżeli brudasa spokojnego, ale kto co woli.
Posted by: tyson

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/11/2010 04:43

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: tyson
a ja jestem przeciwko jakikolwiek imigrantom, jesli juz wpuszczac jakis sezonowo to robic rasową selekcje: zadnych kolorowych


Co bys zrobil jakby Ci sie cora puscila z czarnuchem ?

Wyjebalbys wnusia z Polski ? grin

po pierwsze wyjebałbym córke z domu
po drugie jak dzieciak sie rodzi w kraju od razu dostaje obywatelstwo, a obywatela nie mozna wyjebać bo to już nie imigrant
ale tatke małego wnusia bym wyjebał z kraju smile

a jak ona chce niech bierze małego ciapaka i jedzie z nim
Posted by: KeeP

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/11/2010 06:04

Originally Posted By: tyson
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: tyson
a ja jestem przeciwko jakikolwiek imigrantom, jesli juz wpuszczac jakis sezonowo to robic rasową selekcje: zadnych kolorowych


Co bys zrobil jakby Ci sie cora puscila z czarnuchem ?

Wyjebalbys wnusia z Polski ? grin

po pierwsze wyjebałbym córke z domu
po drugie jak dzieciak sie rodzi w kraju od razu dostaje obywatelstwo, a obywatela nie mozna wyjebać bo to już nie imigrant
ale tatke małego wnusia bym wyjebał z kraju smile

a jak ona chce niech bierze małego ciapaka i jedzie z nim



masz córkę??
Posted by: tyson

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/11/2010 06:10

Originally Posted By: KeeP

masz córkę??

nie wiem czy moja, bo ta moja żona lafyrynda Gabrysia stuka z każdym kogo zobaczy
mam podejrzenia że to dzieciak Killera albo Morealasa,
mam też obawy że komisarz R. a nawet Wąski w niej maczali
kurwiszony jedne
Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/11/2010 00:01

skonczcie smiecic w fajnym temacie, zalozcie sobie nowy czy cos
Posted by: anfa_

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/11/2010 17:41



blush
Posted by: javapl

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/11/2010 17:45

confused jak on śmiał się położyć spać frown blush laugh laugh laugh
Posted by: juancarlos

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/11/2010 05:29

jezeli to nie sa fake'i to shocked x100





Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/11/2010 05:31

sa fejkki az milo laugh to reklamy NFL z poprzednich lat wink
Posted by: yaaho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/11/2010 06:50

Originally Posted By: lelu
sa fejkki az milo laugh to reklamy NFL z poprzednich lat wink


All Blacks i NFL... taaaaa
Posted by: GBocian84

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/11/2010 08:09

Sorry, ale jak można chociaż przez moment uwierzyć, że to nie fake?! laugh
Posted by: john

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/11/2010 08:10

Originally Posted By: GBocian84
Sorry, ale jak można chociaż przez moment uwierzyć, że to nie fake?! laugh


dokldnie to samo pomyslalem...i dalej nie wiem...
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/11/2010 18:06

http://www.dopalaczomaty.com/facenet/18+.html

wymyslili sobie teraz automaty z dopalaczmi w srodku. Niby ze masz kupowac jakies zetony przez neta i ich uzywac zamiast normalnej kasy. Oczywiscie pomysl przegrany i wywalaja tylko kase w bloto.
Posted by: GBocian84

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/11/2010 00:49

Czy ja wiem? Pewnie wystarczy, że postoją tydzień i zarobią na siebie, a potem każdy kolejny dzień to tylko czysty zysk. Poza tym, czy to nie może być celowe działanie prowokujące zachowania rządu, które skutkowały będą odszkodowaniami dla właścicieli dopalaczy?
Posted by: Salvador Dali

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 29/11/2010 18:25

Hala Madrid!!!!!!!!!!!!!!

Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 30/11/2010 00:11

i zaraz sie zacznie.... ;]
Posted by: mini-cab_driver

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 01/12/2010 06:14

cisza cos...
kibic Barcelony do Kibica Realu:
- przybij piatke smile
Posted by: Llama

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/12/2010 17:53

2. XII -> zima znów zaskoczyła drogowców shocked
Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/12/2010 23:46

w styczniu polscy drogowcy tez dadza sie zaskoczyc za pewne wink
Posted by: piana

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 03/12/2010 18:50

http://www.milanos.pl/vid-22238-Syntezator-Reactable.html
Posted by: uho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 03/12/2010 19:21

Jestem na TAK wink

Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 03/12/2010 20:22

Posted by: codi

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 03/12/2010 23:40

http://www.wykop.pl/link/458397/katar-2022-projekty-stadionow/
Posted by: Kattowitz

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 04/12/2010 00:36



kosmos cool
Posted by: chim123

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 04/12/2010 04:08

Malutkie państwo, które nie ma nawet miliona mieszkańców organizuje MŚ... Ale ma za to w ci... pieniędzy i oczywiście FIFA nie miała wyjścia.

Dodam tylko, że większość z tych stadionów zostanie zdemontowana po mistrzostwach i przekazana krajom 3 świata...
Posted by: micha$

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 04/12/2010 23:01

Oglądam to i oglądam i nie mogę się nadziwić jak można tak nieuważać na drodze...

Posted by: figo29

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 06/12/2010 02:28

Ostatnie Del Clasico nieco inaczej---świetny filmik:)

http://www.youtube.com/watch?v=fvBcF0Sml7Q
Posted by: Gaske

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 06/12/2010 04:43

Fajnie, tylko że jest El Clasico, a nie Del Clasico. wink
Posted by: micha$

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 06/12/2010 04:52

"Del Clasico" oznacza dopełniacz...
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/12/2010 02:51

Fajne to smile Myślę, ze dział odpowiedni..

Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/12/2010 07:59

Posted by: anfa_

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/12/2010 21:00

http://my.renaultf1.com/profiles/blogs/genii-capital-and-group-lotus

przyszłoroczny bolid Robcia, zajebiście wygląda smile
Posted by: 11kera11

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/12/2010 21:03

http://nowaatlantyda.com/2009/12/09/fotografia-z-dealey-plaza/ Cikawe czy jego syn wie gdzie był podczas 9/11. Retoryczne pytanie podobno oglądał w tv jak pierwszy samolot uderza w wieże smile
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/12/2010 08:03

Biuro Google w Moskwie:

http://tlumacz.pro/nowe-rosyjskie-biuro-google-tlumaczenie-z-rosyjskiego/
Posted by: Isildur

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 12/12/2010 04:19

witam
kilka miesiecy temu wkleił tu ktos filmik z youtuba z koncertu ( to chyba było cos w stylu trance ) i nie moge sobie przypomniec jak nazywał sie wykonawca
moze ktos wie o jaki filmik chodzi
Posted by: Bezdomny

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 13/12/2010 03:37

Właściciel Malagi planuje rozbicie duopolu rządzącego Hiszpanią i podbicie Ligi Mistrzów. Zanim pokona mocarzy europejskiej piłki na boisku, chce odebrać im pieniądze z transmisji

Wszyscy przyzwyczajeni do stylu, w którym arabscy szejkowie zarządzają Manchesterem City, przejęcia Malagi mogli nie zauważyć. Abdullah Bin Nasser Al-Thani dzień po zakupie klubu nie ogłosił, że za dwa lata wygra LM, nie wtargnął do gabinetu prezesa Realu Florentino Pereza, by zapłacić 1 mld euro za Cristiano Ronaldo (tyle wynosi klauzula odstępnego zapisana w kontrakcie Portugalczyka).

Za klub, który w poprzednim sezonie ledwie utrzymał się w lidze, Katarczyk zapłacił 10,5 mln euro, zobowiązał się też do spłacenia 30 mln euro długu.

Zatrudnił trenera Jesualdo Ferreirę, który z Porto trzy razy z rzędu zdobywał mistrzostwo Portugalii, i wysłał na zakupy. Latem więcej od Malagi (17 mln euro) na transfery wydały tylko Real (81), Barcelona (69), Atletico (30) i Valencia (26,7), ale żaden ze sprowadzonych piłkarzy nie kosztował tak dużo, by zatrzęsła się Europa.

Mało kto zauważył też, że jedną z pierwszych decyzji Al-Thaniego było zerwanie umowy z brytyjskim bukmacherem Williamem Hillem reklamującym się na koszulkach Malagi (liczył na angielską diasporę w Costa del Sol). Szejk siedział cicho, jego współpracownicy tłumaczyli, że hazardu zabrania Islam.

Na uwagę nie zapracowała drużyna, która mimo wzmocnień znów ledwie wystawała nad strefę spadkową. Szejk, znów po cichu, wyrzucił Ferreirę i wziął przegonionego latem z Realu Manuela Pellegriniego. Chilijczyk, choć nigdy z pryncypałem nie rozmawiał, tłumaczył, że jego zadaniem jest zbudowanie zespołu gotowego do rywalizacji z Barceloną i Realem.

Wtedy w końcu odezwał się Al-Thani. Ryknął, że dominacja dwóch klubów bierze się z nieuczciwego podziału pieniędzy z praw do transmisji telewizyjnych. W Anglii sprzedaje je liga, w Hiszpanii kluby, przez co połowę z 600 mln euro dzielą między siebie Barca i Real. Małe Levante dostaje ledwie 9 mln.

Kilka tygodni temu mocarze zgodzili się na zmianę zasad od sezonu 2014/15, ale pod warunkiem, że dostaną po 17 proc. sumy (na początku żądały po 20 proc.), którą zapłacą nadawcy. Atletico i Valencia wywalczyły po 11 proc., pozostałe 36 proc. miały podzielić pozostałe zespoły, 9 zarezerwowano dla drugoligowców. Propozycję poparło 30 klubów pierwszej i drugiej ligi, nie zgodziły się Sevilla, Saragossa, Villarreal, Sociedad, Athletic Bilbao i Espanyol. - Nie mogę zrozumieć zachowania Atletico i Valencii. Jeszcze niedawno oba kluby walczyły o mistrzostwo, dziś nie mogą nawet marzyć o drugim miejscu. Jeśli nie zmienimy systemu, będzie coraz gorzej - ostrzega prezes Espanyolu.

Według analityków zmiana zaproponowana przez Barcelonę i Real tylko zwiększy ich przewagę nad resztą. Opozycjoniści, z Al-Thanim na czele, chcą, by 40 proc. wpływów z praw dzielić po równo. Pozostałe 60 proc., według oglądalności i miejsca w lidze.

W sobotę właściciel Malagi pierwszy raz odezwał się w hiszpańskiej prasie. W wywiadzie dla dziennika "As" zapowiedział budowę stadionu na 65 tys. miejsc, który zostanie nazwany "Qatar Stadium". - Taka nazwa pomoże w relacjach obu krajów - wyjaśnił szejk. Obok obiektu powstanie centrum treningowe nie gorsze od madryckiego Valdebebas. Z pięciogwiazdkowym hotelem, internatem dla wychowanków i kilkunastoma boiskami. Już od następnego sezonu klubowy budżet ma wynosić 100 mln euro. W tym tylko trzy kluby w Hiszpanii (patrz ramka) mają większy, a szejk nie wyklucza, że pieniędzy będzie jeszcze więcej. Lada dzień podpisze umowę ze sponsorem, który zapłaci za reklamę na koszulkach Malagi.

Na razie koncentruje się jednak na walce o utrzymanie. Po rozegraniu 14 meczów jego klub zajmuje 17. miejsce w lidze i ma tyle samo punktów, co znajdująca się w strefie spadkowej Almeria. Zapowiedział, że Pellegrini dostanie w styczniu nieograniczony budżet transferowy, choć na razie Malaga nie szaleje - kilka dni temu podpisała dwuletni kontrakt z byłym pomocnikiem Sevilli Enzo Mareską, propozycję złożyła też Julio Baptiście z Romy. - Marzenie? Awans do LM - mówi Al-Thani.
Posted by: 11kera11

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 13/12/2010 18:01

Przez całe swe dorosłe życie pewien Szwed prowadził samochód bez prawa jazdy. Dopiero w niedzielę zatrzymała go niemiecka policja w drodze na Węgry.
Jak poinformowała policja z Norymbergii, 60-letniego Szweda zatrzymano podczas rutynowej kontroli drogowej na autostradzie A3. Mężczyzna był w drodze na Węgry. Przyznał się policjantowi, że nigdy nie miał prawa jazdy i od 43 lat prowadzi samochód bez tego dokumentu.

laugh laugh
Posted by: Linc

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 14/12/2010 23:59

fajna realizacja, genialna muzyka wink

klik
Posted by: Linc

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/12/2010 00:00

no tak, jest powyzej, sorki wink
Posted by: rangiz9

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/12/2010 20:41

http://www.youtube.com/watch?v=D2FX9rviEhw
Posted by: Skull

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/12/2010 02:21

Wcześniej tego nie widziałem... kto chce to rzuci okiem...





"...jeżeli ja dostałbym tyle, co dostają ci zboczeńcy,"..." że taki sam wyrok co oni, to ja bym klienta kasował... "
Posted by: GBocian84

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/12/2010 19:30

"...Zabijać nie, po co zabijać? Muszą się męczyć. Zabicie nie ma sensu, bo to jest humanitarne dla nich..."
Posted by: cassapian

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/12/2010 19:36

wg mnie tam dopiero jest sprawiedliwość dla tych, którzy zrobili krzywdę dziecku... i niech nikt nie mówi o jakiejś etyce i podobnych pierdołach
Posted by: john

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/12/2010 21:11

Jak byłem gdzieś w 4 klasie podstawówki to u mnie w miasteczku (3000mieszkanców) była głośna sprawa.
Facet (sąsiad poszkodowanej) zwabił dziewczynkę do domu po czym przetrzymywał poćwiartował i wyniósł z domu w workach na śmieci. w momencie gdy za ścianą rodzina umierała ze strachu gdzie jest jej dziecko

dziewczynkę znałem bo chodziłem z Nią do klasy...do dzisiaj nosze znicze na Jej grób.

Mam nadzieje ze ten sku.wiel przechodzi w więzieniu piekło...
Posted by: spN

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 21/12/2010 19:53

http://www.youtube.com/watch?v=o_NJacxKRH8
Posted by: codi

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/12/2010 03:56

A mnie jedno 'smieszy' w tym filmie- mianowicie jak to skurwysyny, ktorzy pozbawili kogos zycia maja sie za swietych sedziow, to i to smiecie, powinni gnic w ciezkich warunkach.
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/12/2010 22:45

Netbook z blendera
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 28/12/2010 04:36

http://www.collegehumor.com/video:1942994

niektore znane urywki, ale kilka naprawde mistrzowskie
Posted by: Bartheezz

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 28/12/2010 21:10



TRZYMAJ SIE STARY boks boks boks
Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 28/12/2010 21:44

Heh peszek...ale jakby byl to stadion i kibice liverpoolu to moze chociaz zaspiewali by mu you will never walk alone tongue
Posted by: john

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/01/2011 23:25

Polscy naukowcy stworzyli nową "Enigmę"
http://www.vista.pl/artykuly/14550_polscy_naukowcy_stworzyli_nowa_enigme_.html

"Nowy system
szyfrowania, który nie jest możliwy do złamania został stworzony przez polskich naukowców.

Jest to prawdziwy przełom, który jednocześnie jest dziełem grupy wybitnych polskich kryptologów i matematyków, który jest kierowany przez prof. Jerzego Gawineckiego - dyrektora Instytutu Matematyki i Kryptologii Wojskowej Akademii Technicznej.

"Nasze urządzenie umożliwia skuteczne szyfrowanie danych
przesyłanych z komputera
do komputera czy z telefonu
do telefonu" - wyjaśnia Gawinecki.

"Nawet gdybyśmy połączyli wszystkie komputery w sieci
i kazali im pracować tyle lat, ile istnieje wszechświat, nie dałyby rady złamać tego szyfru" - dodaje.

Sukces udało się osiągnąć dzięki nowatorskim rozwiązaniom z zakresu kryptografii krzywych eliptycznych."
Posted by: Bet3654

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 06/01/2011 06:17

http://www.cgm.pl/aktualnosci,13222,cgm,news.html
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/01/2011 04:30

Artykuł:

http://www.sport.pl/koszykowka/1,65086,8910220,NBA__Cavaliers_chca_zatrudnic_bezdomnego_o_cudownym.html

I sam głos..

Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/01/2011 06:21

Koles ma juz posade w jakims radiu wink Ponadto pracowal juz w jednej z rozglosni, ale rozbily go nartkotyki i alkohol bodajze.
Ale glos fakt, niesamowity
Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/01/2011 21:13

http://www.joemonster.org/art/15999/Przemyslenia_noworoczne_nostalgiczne_

Fajny tekst, szczegolnie dziecinstwo smile
Posted by: anfa_

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/01/2011 22:10



wrócili smile

kaku shocked
Posted by: micha$

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/01/2011 22:29

Originally Posted By: lelu
Dobry tekst. Szkoda, że każde poprzednie pokolenie też mogłoby tak narzekać... I tak od średniowiecza...
Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/01/2011 00:09

Wiadomo, tyle ze w srodniwieczu nie robilo sie slupka z plecaka, drugiego z drzewa i bez poprzeczki ;-)
Posted by: Marcel

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/01/2011 03:42

Originally Posted By: Bartheezz


TRZYMAJ SIE STARY boks boks boks

to podobno jakąś reklame kręcili albo scene do serialu tongue
Posted by: uho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/01/2011 03:39

Ciekawe/warte uwagi...

Polecam obejrzeć całość...



Posted by: Piecia

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/01/2011 03:54

Zapisy do XII sezonu EEL !!!

Pamiętacie o tym żeby się zapisać? Mało zostało już czasu!
Posted by: juancarlos

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/01/2011 04:17

shocked

ogolnie mapping - swietna sprawa piwo


Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/01/2011 06:35

Nie znałem tego wcześniej, ten mapping jest zajebisty!
Ktoś wie ile kosztuje taki pokaz? Ile kosztuje sprzęt?

Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/01/2011 07:07

ten pokaz na katedrze wwwujek swietny!! szkoda ze tylko urywki
Posted by: juancarlos

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/01/2011 08:19

ostatnimi czasy bardzo sie tym zajaralem i dawno nic mi sie tak nie podobalo !!! Kapitalna sprawa! piwo

w PL poki co 2 razy (co najmniej) mielismy doczynienia z profesjonalnymi pokazami mappingu:



Warszawa - otwarcie Nocy Muzeów, pokaz na Pałacu Krasińskich




Kraków - Sukiennice, otwarcie Podziemi Rynku

Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/01/2011 22:26

Podczas oglądania transmisji meczu Sampdoria - Roma, po drugiej bramce gospodarzy spiker powiedział mniej więcej coś takiego "Sampdoria nine men's team score the second gol". Nie oglądałem całego, tylko gola z karnego na 1:1 i końcówkę.. No to spoflądamw statystyki, Sampa faktycznie w 9 ludzi, ale obie czerwone "zdobyła" PO bramce na 2:1.. Jestem pewien, że to właśnie słyszałem, na 99%.. Ktoś może tez oglądał?
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/01/2011 22:26

Rzecz się działa podczas transmisji na Bet365..
Posted by: uho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 14/01/2011 06:44

mały Jordan...

Posted by: Stoin

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 14/01/2011 16:38

http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_promu_Jan_Heweliusz

To już 18 lat od tej tragedii blush
Posted by: chim123

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/01/2011 03:33

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/471160,grupa_trzymajaca_sms_owe_loterie.html

Na potwierdzenie wystarczy spojrzeć na laureatów obecnego konkursu sieci plus, w którym do wygrania są golfy i passaty cc. Polak potrafi grin
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/01/2011 05:56

Posted by: Linc

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/01/2011 06:35

Originally Posted By: chim123
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/471160,grupa_trzymajaca_sms_owe_loterie.html

Na potwierdzenie wystarczy spojrzeć na laureatów obecnego konkursu sieci plus, w którym do wygrania są golfy i passaty cc. Polak potrafi grin


oj potrafi, potrafi ...

http://www.wprost.pl/ar/167515/Jak-wygrywac-konkursy/?O=167515&pg

chyba jakos w grudniu byl konkurs cyfry+, do wygrania byly tv hd

oto lista zwyciezcow nagrod glownych - tv samsung 50 3d

1.MAŁGORZATA DERCZYŃSKA, RZGÓW
2.KATARZYNA ZATOŃ, KOLUSZKI
3.MAŁGORZATA DERCZYŃSKA, RZGÓW
4.MAREK CIEŚLIK, WARSZAWA
5.GRZEGORZ MICHNIEWSKI, KOLUSZKI
6.IRENA OSTROWSKA, KOLUSZKI
7.PIOTR SOCHA, ŁÓDŹ
8.IRENEUSZ KOŁODZIEJCZYK, TOMASZÓW MAZOWIECKI

proponuje zwrocic uwage na miasta ..., a to jeden z zwyciezcow

http://www.goldenline.pl/marek-cieslik

dla szerszego zrozumienia tematu proponuje forum satkuriera wink
Posted by: ArtekPotito

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/01/2011 06:45

o, pochodzi z mojego miasta grin jednak nie tylko tacy idioci jak słynny miedzioryt wywodzą się z mojej miejscowości
Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/01/2011 06:45

"Natomiast jeśli zwycięzca pochodzi z Lubartowa, to w ciemno można obstawić, że chodzi o Krzysztofa i Barbarę P. bądź też Eugeniusza i Genowefę G." Ciekawe ktory lubartow ;-)
Posted by: chim123

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/01/2011 07:09

Oj znajome mi są te miejscowości. Lubartów też się pojawia grin

http://www.era.pl/pl/100mercedes/zwyciezcy
Posted by: doggy

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 19/01/2011 03:15

Posted by: panKa$a

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 19/01/2011 04:03

http://konflikty.wp.pl/kat,1020385,title,Polacy-na-uslugach-prywatnych-armii,wid,13046743,wiadomosc.html
Posted by: Linc

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 21/01/2011 00:14

nie wiem czy juz ktos sie gdzies oto pytal ale czy ktos z Was korzystal z oferty (znizek itp.) Groupon?
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 21/01/2011 05:36

Originally Posted By: Linc
nie wiem czy juz ktos sie gdzies oto pytal ale czy ktos z Was korzystal z oferty (znizek itp.) Groupon?


szwagra brat korzystl w jakiejs dobrej restauracji w wawie i bez problemow, zapytam zanim cos zamowil czy przyjmuja te kupony babeczka powiedziala ze tak. Zamowil co chcial wyszlo go troche ponad to doplacil dal kupony i tyle.
Sam jak cos upoluje co mnie bedzie interesowac to skorzystm.
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 21/01/2011 05:45

Też skorzystałem - zniżki na niektóre hotele świetna sprawa.
Do klubów czy restauracji również. Jeszcze nie zdarzyło się żebym później nie był zadowolony,a kilka kuponów już kupiłem.
Posted by: _Korver_

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 21/01/2011 06:11

Ja również uważam jak koledzy powyżej, do tej pory się nie zawiodłem.
Posted by: GBocian84

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/01/2011 02:52

To i ja potwierdzę smile
Posted by: micha$

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/01/2011 06:00

Ja też potwierdzę. Zwłaszcza, że ostatnio był super wypad do Pragi!
Posted by: barciu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/01/2011 09:48

tak mega super wyjazd do Pragi... na booking.com tylko kilkanascie zl drozej, ponadto tyle ludzi sie rzucilo ze pojawil sie problem z rezerwacja w hotelu i przedluzyli waznosc kuponu.. takze nie wszystko zloto co sie swieci
Posted by: 11kera11

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/01/2011 11:35

tez wam przycina obraz z b365? czy to moj stan konta daje o sobie znak laugh
Posted by: Linc

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/01/2011 16:09

Originally Posted By: barciu
tak mega super wyjazd do Pragi... na booking.com tylko kilkanascie zl drozej, ponadto tyle ludzi sie rzucilo ze pojawil sie problem z rezerwacja w hotelu i przedluzyli waznosc kuponu.. takze nie wszystko zloto co sie swieci


chyba Ci sie cos pomylilo ? laugh

wlasnie sprawdzilem ten hotel i cene, z groupon za pobyt 3 dniowy dla 2 osob (2 noce) koszt byl cos niecale 400zl z znizka a na booking.com 111 euro za dzien/2 os. Co daje razem 222 euro=okolo 800zl. Wiec rzeczywiscie jest taniej o okolo 50% a nie o kilkanascie zloty wink
Posted by: _Korver_

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/01/2011 18:35

Originally Posted By: Linc
Originally Posted By: barciu
tak mega super wyjazd do Pragi... na booking.com tylko kilkanascie zl drozej, ponadto tyle ludzi sie rzucilo ze pojawil sie problem z rezerwacja w hotelu i przedluzyli waznosc kuponu.. takze nie wszystko zloto co sie swieci


chyba Ci sie cos pomylilo ? laugh

wlasnie sprawdzilem ten hotel i cene, z groupon za pobyt 3 dniowy dla 2 osob (2 noce) koszt byl cos niecale 400zl z znizka a na booking.com 111 euro za dzien/2 os. Co daje razem 222 euro=okolo 800zl. Wiec rzeczywiscie jest taniej o okolo 50% a nie o kilkanascie zloty wink


też chciałem skusić się na ten wyjazd, ale coś strasznie szybko poszedł.
Posted by: maaajo

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/01/2011 21:10

Jest jakaś strona internetowa tego groupon? I o co w ogóle z tym chodzi?
Posted by: kolbi

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/01/2011 22:11

Originally Posted By: maaajo
Jest jakaś strona internetowa tego groupon? I o co w ogóle z tym chodzi?


>KLIK<
Posted by: maaajo

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/01/2011 23:53

Originally Posted By: kolbi
Originally Posted By: maaajo
Jest jakaś strona internetowa tego groupon? I o co w ogóle z tym chodzi?


>KLIK<


Dziękuję za twoją mądrość smile Umiesz pomagać, Bóg zapłać.
Posted by: micha$

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/01/2011 07:43

Stronka gdzie są promocyjne ceny na różne usługi - często SPA, hotelowe itp. Nieraz całkiem spore zniżki ale przeważnie około 50%...
Posted by: barciu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/01/2011 08:10

Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: Linc
Originally Posted By: barciu
tak mega super wyjazd do Pragi... na booking.com tylko kilkanascie zl drozej, ponadto tyle ludzi sie rzucilo ze pojawil sie problem z rezerwacja w hotelu i przedluzyli waznosc kuponu.. takze nie wszystko zloto co sie swieci


chyba Ci sie cos pomylilo ? laugh

wlasnie sprawdzilem ten hotel i cene, z groupon za pobyt 3 dniowy dla 2 osob (2 noce) koszt byl cos niecale 400zl z znizka a na booking.com 111 euro za dzien/2 os. Co daje razem 222 euro=okolo 800zl. Wiec rzeczywiscie jest taniej o okolo 50% a nie o kilkanascie zloty wink


też chciałem skusić się na ten wyjazd, ale coś strasznie szybko poszedł.


Chyba jednak nic mi sie nie pomylilo laugh laugh

http://www.fly4free.pl/groupon-335-zl-za-4-dniowy-pakiet-w-pradze/
Posted by: micha$

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/01/2011 18:27

Tak no niewiele Ci się pomyliło. Jedna noc kosztuje ok. 160 zł (na booking.com) razy trzy daje 480 zł więc oszczędność 145 zł to rzeczywiście "tylko kilkanascie zl drozej" smirk

Moja kolej: laugh laugh laugh
Posted by: bącki05

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/01/2011 18:50

http://www.youtube.com/watch?v=dY1Lr-yGtd8&feature=related


mistrzostwo świata.
Posted by: cassapian

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/01/2011 19:07

Originally Posted By: bącki05


super... dzięki, że mogłem to zobaczyć smile
Posted by: wojbest1987

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/01/2011 20:30

Originally Posted By: cassapian
Originally Posted By: bącki05


super... dzięki, że mogłem to zobaczyć smile
jedź nad morze, to co 10 metrów stoją i to robia
Posted by: bącki05

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/01/2011 23:15

myslalem że takie rzeczy robią tylko w krk...
Posted by: barciu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/01/2011 07:22

Originally Posted By: micha$
Tak no niewiele Ci się pomyliło. Jedna noc kosztuje ok. 160 zł (na booking.com) razy trzy daje 480 zł więc oszczędność 145 zł to rzeczywiście "tylko kilkanascie zl drozej" smirk

Moja kolej: laugh laugh laugh


ja pierdole poczytaj komentarze ludzi to moze przejrzysz na oczy. laugh laugh laugh laugh
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/01/2011 04:12

Dawajcie, który więcej laugh wstawi...
Wiadomo,że nie wszystko złoto co się święci. Można znaleźć świetną ofertę, ale zawsze trzeba to sprawdzić.
Posted by: Amkwish

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/01/2011 05:00

Originally Posted By: MagiK
Dawajcie, który więcej laugh wstawi...
Wiadomo,że nie wszystko złoto co się . Można znaleźć świetną ofertę, ale zawsze trzeba to sprawdzić.


Magik, do cholery, złoto się świeci, a jajka się święci laugh

PS. Zauwaz, ze dalem tylko jednego ryjka, hehe.
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/01/2011 05:04

Hahaha! laugh ale walnąłem - Nominacja do Oskara w przyszłym roku - peffa peff! grin
Posted by: Samartyanin

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/01/2011 01:15

Posted by: uho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/01/2011 02:01

ma ktoś jakieś namiary na całość w/w " Florence fight club" ??
Posted by: frees

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 28/01/2011 18:59



Dentysta w Indiach.
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 31/01/2011 03:57

Walka ze straza miejska smile

http://forum.samnaprawiam.com/straz-biznesowo-miejska-odc-22-30-33-gmina-sulechow-vt2056.htm#10284
Posted by: Bezdomny

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 31/01/2011 21:10

Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/02/2011 22:42

Ghost Rider

http://fun.noshit.pl/lubie/48967
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 03/02/2011 18:08

Witamy

Masz złamane serce, podłego szefa, wścibskiego sąsiada, zadzierających nosa znajomych i szukasz pomysłu na zemstę z humorem &#8211; dobrze trafiłeś.

KrowiPlacek.pl wysyła do osoby, która Ci zaszła za skórę anonimową paczkę niespodziankę ze śmierdzącym krowim obornikiem i listem z osobistą wiadomością od Ciebie.

Twój odbiorca na pewno będzie zaskoczony niespodzianką jaką go obdarowałeś a widok zawartości - paczki niespodzianki na długo pozostanie w jego pamięci!

http://krowiplacek.pl/
Posted by: Kylo

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 03/02/2011 22:46

Ciekawe czy dzialaja miedzynarodowo laugh
Posted by: Szewa

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 04/02/2011 07:01

http://www.ted.com/talks/theo_jansen_creates_new_creatures.html
Posted by: Vorspringer

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 04/02/2011 08:29

36 zeta. Może zrzucimy się i poślemy Kapicy? laugh
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 04/02/2011 16:18

[video:youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rTjbFt-PRWA [/video]
Posted by: wojbest1987

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 05/02/2011 16:06



piwo
Posted by: Llama

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 05/02/2011 16:24

jeszcze tu po spamuję grin

Aleksander Doba jako pierwszy Polak i pierwszy człowiek na świecie pokonał ocean samotnie, bez wsparcia z zewnątrz, kajakiem napędzanym wyłącznie siłą mięśni. Jego poprzednicy wspierali się żaglami i nigdy nie przepłynęli bezpośrednio z kontynentu na kontynent.
hura hura

Olek Doba!
Posted by: Zaixi

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 05/02/2011 16:30

Jeb Corliss - człowiek ptak



Posted by: Bet3654

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 05/02/2011 18:06

Originally Posted By: Ciągutka
jeszcze tu po spamuję grin

Aleksander Doba jako pierwszy Polak i pierwszy człowiek na świecie pokonał ocean samotnie, bez wsparcia z zewnątrz, kajakiem napędzanym wyłącznie siłą mięśni. Jego poprzednicy wspierali się żaglami i nigdy nie przepłynęli bezpośrednio z kontynentu na kontynent.
hura hura

Olek Doba!

to ja jeszcze raz ,ogromny aplauz dla Pana Aleksandra:).

Doba zapowiedział, że po odpoczynku w Brazylii, chce kajakiem pokonać jeszcze 6 tys. km, płynąc wzdłuż wybrzeży Ameryki Południowej i Północnej do Waszyngtonu.
crazy
POWODZENIA boks
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 05/02/2011 18:18

Posted by: Linc

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 05/02/2011 22:55

chyba nikt tego jeszcze nie wklejal wink

klik
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 05/02/2011 23:24

Originally Posted By: Linc
chyba nikt tego jeszcze nie wklejal wink

klik


to Twoj serwis albo znajomego?
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 06/02/2011 01:53

Esktraklasa, czyli piłkarskie zadupie Europy

Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 06/02/2011 03:44

HITMAN Wyznania ekonomisty od brudnej roboty

Opowieść o tym, jak Ameryka z szanowanej republiki przeistoczyła się w budzące grozę imperium.

"Ekonomiści od brudnej roboty&#8221; - pisze John Perkins - "są wysoko opłacanymi profesjonalistami, którzy wyduszają z różnych krajów świata miliardy dolarów. Narzędzia ich pracy stanowią kłamliwe sprawozdania finansowe, fałszowane wybory, przekupstwo, wymuszenia, seks i morderstwa&#8221;.
John Perkins wie, co mówi - był jednym z tych ekonomistów. Jego praca polegała na przekonywaniu przywódców krajów posiadających, z punktu widzenia Stanów Zjednoczonych, znaczenie strategiczne - od Indonezji po Panamę - by zgodziły się na gigantyczne inwestycje w rozwój infrastruktury, a wynikające z nich kontrakty przyznały korporacjom amerykańskim. Obciążone ogromnymi długami kraje te stawały się wasalami rządu amerykańskiego, Banku Światowego i innych, zdominowanych przez USA agencji, które pod szyldem pomocy ekonomicznej skrywały swą lichwiarską działalność - narzucając terminy spłat i uzależniając od siebie rządy suwerennych państw.
Ta oparta na faktach opowieść odsłania międzynarodowe intrygi, korupcję i sekretne działania rządu oraz korporacji, pociągające za sobą konsekwencje zgubne dla demokracji amerykańskiej i całego świata.
Jest to opowieść głęboko przejmująca, ale mimo wszystko dająca wiarę w możliwość zrealizowania amerykańskiego marzenia o sprawiedliwym, opartym na wzajemnym poszanowaniu świecie, który zapewni nam bezpieczną egzystencję.

http://www.empik.com/hitman-wyznania-ekonomisty-od-brudnej-roboty-perkins-john,2554999,ksiazka-p





polecam
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 06/02/2011 21:52

Studio alternatywne - teorie spiskowe czyli kto rządzi światem

Cytat:
Teorie spiskowe to hipotezy, w których stwierdza się, że pewna grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu, aby uzyskać korzyści kosztem innej grupy. Chodzi przede wszystkim o władzę polityczną i ekonomiczną. Skrajną postać tego myślenia odnajdujemy w tzw. spiskowej teorii dziejów. Według niej od pewnego momentu w dziejach świata, większość istotnych decyzji politycznych zapada zakulisowo a widoczni dla ogółu przedstawiciele władzy są jedynie marionetkami a w najlepszym razie przedstawicielami grup nacisku.

Te grupy to światowa oligarchia finansowa, Opus Dei, masoneria, Mędrcy Syjonu itp. Stwierdzenie w dyskusji, że ktoś wierzy w teorię spiskową jest zwrotem mającym zdyskredytować jego poglądy. Jest równoznaczne, że ten ktoś jest oderwany od rzeczywistości a jego myślenie pogrążone jest w fobiach. Skąd bierze się to myślenie i na ile jest zasadne i kto w końcu rządzi światem?

Na te pytania spróbują odpowiedzieć zaproszeni do studia goście to Lech Jęczmyk, pisarz i eseista, Zbigniew Mikołejko filozof religii, Jerzy Prokopiuk, gnostyk, antropozof, eseista, dr Zenon Waldemar Dudek, psychiatra, eseista.

Dyskusje poprzedzą felietony filmowe.

Studio prowadzi Tomasz Stawiszyński.


Posted by: Bet3654

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/02/2011 07:20

Posted by: Big_star

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/02/2011 13:06

Originally Posted By: Bet3654
Posted by: Big_star

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/02/2011 13:06

Posted by: Ludwiczek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/02/2011 17:20

Reklama z Super Bowl.

Posted by: !zari

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/02/2011 18:13

http://przewodnik.onet.pl/reportaze/wyrwac-sie-smierci-w-krainie-usmiechu,1,4162871,artykul.html
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/02/2011 18:52

Originally Posted By: !zari
http://przewodnik.onet.pl/reportaze/wyrwac-sie-smierci-w-krainie-usmiechu,1,4162871,artykul.html
W Angorze był prowadzony jakby jego pamiętnik - "12 razy śmierć". Zakończył się jakoś z końcem roku, albo z pierwszym styczniowym numerem. Nie widziałem tego w necie, jeżeli ktoś znajdzie to może tutaj zarzucić wink
Polecam - warto przeczytać piwo
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/02/2011 20:11

http://www.uncontactedtribes.org/brazilfootage
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/02/2011 20:13

Do linku wyżej..

Oto jedno z ostatnich plemion, które nie ma żadnego kontaktu ze cywilizacją. Kilka dni temu pokazywaliśmy wam zdjęcia, teraz możecie obejrzeć film.

Fotografie wywołały duże poruszenie na całym świecie. Dlaczego? Przedstawiają plemię, które jako jedno z ostatnich żyje odcięte od świata. Niestety czyha na nie niebezpieczeństwo - zagrożeniem są drwale, którzy nielegalnie wycinają dżunglę po peruwiańskiej stronie granicy i spychają peruwiańskie plemię do Brazylii.
Posted by: !zari

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/02/2011 20:27

Originally Posted By: MagiK
Originally Posted By: !zari
http://przewodnik.onet.pl/reportaze/wyrwac-sie-smierci-w-krainie-usmiechu,1,4162871,artykul.html
W Angorze był prowadzony jakby jego pamiętnik - "12 razy śmierć". Zakończył się jakoś z końcem roku, albo z pierwszym styczniowym numerem. Nie widziałem tego w necie, jeżeli ktoś znajdzie to może tutaj zarzucić wink
Polecam - warto przeczytać piwo


w angorze od 39/2010 do 01/2011

http://peb.pl/archiwum/66649-angora-tygodnik-numery-archiwalne-61.html
Posted by: Sylwiaa

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/02/2011 02:34

Originally Posted By: Big_star


ja chce lwa smile Ale bym wtedy rządziła na dzielnicy laugh
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/02/2011 02:47

Originally Posted By: Ludwiczek
Reklama z Super Bowl.



to chyba jeden ze słabszych

http://wyborcza.pl/1,75248,9065798,Final_Super_Bowl__czyli_raj_dla_reklamozercow,,ga.html
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/02/2011 03:40

a tu wszystkie

http://www.youtube.com/user/adblitz
Posted by: Ludwiczek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/02/2011 03:50

Bo nie ma go w spisie Węglarczyka ??
Nagle spec od wszelkiej maści w TVNowskich mediach się zrobił.

Moim zdaniem jedna z ciekawiej zrobionych.
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/02/2011 23:31

Posted by: Llama

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/02/2011 23:36

Dziabor, nie ma to jak wylogować się z poczty na o2 grin
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/02/2011 23:58

Originally Posted By: Ciągutka
Dziabor, nie ma to jak wylogować się z poczty na o2 grin


nie czaje grin
Posted by: Llama

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/02/2011 00:02

mnie to wideło wyskoczyło po wylogowaniu się z poczty wink

sądziłem, że podobnie na to 'wpadłeś' piwo jednak masz inne wtyki grin
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/02/2011 00:07

no moja macki siegaja gdzie indziej laugh
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/02/2011 19:27

Pale kid from Poland-MC 'Silk', raps in 2 languages, 10% faster than Watsky!!

http://www.youtube.com/watch?v=n-d-ehF-K8I
Posted by: Wojtas_

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/02/2011 00:00

Originally Posted By: Dziabor


Czy polskie kobiety sa naprawde takie "głupie" jak to pokazuje ten material? tongue Podniecaja sie, ze Arab im prawi komplementy bla bla, skoro tylko to potrafi powiedziec w łamanym angielskim + polskim to co innego ma mowic grin

i niezle pokazali Polakow, klapki + skarpetki i głupkowaty smiech, podoba mi sie grin
Posted by: jerome

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 11/02/2011 00:11

daję też tutaj, bo politykę niektórzy omijają
http://www.wykop.pl/ramka/40289/krotka-h...anstwo-polskie/

niesamowita historia polskiego geniusza, którego biografią można by było obdarować 10 innych osób, bardzo długi wywiad, ale naprawdę warto poczytać, pokazuje również schemat działania firm i 'uczonych' w naszej gospodarce, smutne, ale też budujące, ile może wytrzymać człowiek
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 11/02/2011 04:25

Va Va Voom ( geniusz reklama )

http://www.youtube.com/watch?v=BBTtQwipT4k
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 11/02/2011 04:55

swietna Baqu piwo
Posted by: dr@nk

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 11/02/2011 08:44

Originally Posted By: jerome
daję też tutaj, bo politykę niektórzy omijają
http://www.wykop.pl/ramka/40289/krotka-h...anstwo-polskie/

niesamowita historia polskiego geniusza, którego biografią można by było obdarować 10 innych osób, bardzo długi wywiad, ale naprawdę warto poczytać, pokazuje również schemat działania firm i 'uczonych' w naszej gospodarce, smutne, ale też budujące, ile może wytrzymać człowiek


Jestem po lekturze w/w artykułu. Jestem w szoku. Wielki człowiek, gdyby wyjechał do stanów tak jak Tad Witkowicz to faktycznie zostałby milionerem jak nie miliarderem. Więcej takich artykułów na forum . Dzieki Jerome
Posted by: uho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 11/02/2011 17:46

Przy okazji ogłoszonych dzisiaj nagród World Press Photo link do galerii Niemca Michaela Wolfa, który wyłapał niefortunne zdarzenia w Google Street View:

World Press Photo
Posted by: czubek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 13/02/2011 16:18

wlasnie jestem po seansie
http://www.filmweb.pl/film/Fighter-2010-420435

film jak najbardziej do obejrzenia. film biograficzny wiec nie ma sie jakis fajerwerkow spodziewac (bale trzyma poziom). nie interesuje sie boksem ale sprawdzilem kto to taki ten Mickey Ward. i znalazlem takie cos:

http://www.youtube.com/watch?v=AZP-IfSZxl0&feature=related

niesamowita runda. 10 tez ale nie wiem czy w tej samej walce.
i cala trylogia. "chlopaki lubili sprawiac sobie po prostu bol". a po wszystkim sie smiali.

http://www.youtube.com/watch?v=upFv441V5qk&feature=related
Posted by: DonJuanKieputo

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 13/02/2011 19:33



cz.2 http://www.youtube.com/watch?v=BGOLDzIp4DA
cz.3 http://www.youtube.com/watch?v=5iZ2KKE4KBw
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 14/02/2011 01:47

http://vimeo.com/19819283
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 14/02/2011 03:51

http://www.gazetakrakowska.pl/magazyn/279512,jestem-corka-amona-g-tha,id,t.html?cookie=1#material_2
Posted by: Szewa

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/02/2011 06:19

Posted by: jerome

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 16/02/2011 17:38

Posted by: jerome

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 16/02/2011 17:46

http://www.kosmonauta.net/index.php/Astronomia/Uklad-Sloneczny/2011-02-15-rozblysk.html

jak ktoś nie wierzy, że w Polsce można zobaczyć zorze to proszę:
[img]http://www.astrofotografia.pl/galeria/zorze/images/z_cyferki/20_11_03/21_54_1.htm[/img]

okolice Leszna 2003 rok.

Tutaj sobie można na żywo aktywność obserwować:
http://www.swpc.noaa.gov/pmap/pmapN.html

Na moje oko maksimum będzie dziś nad ranem albo jutro w nocy, szansa jest, pewnie niewielka, ale zawsze smile
Posted by: jerome

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 16/02/2011 17:46

Posted by: jerome

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/02/2011 18:26

Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/02/2011 01:37

Originally Posted By: jerome


Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Muzeum Powstania Warszawskiego.

coś ode mnie:

http://stojeipatrze.blogspot.com/2011/02/film-na-weekend-inside-job.html
Posted by: jerome

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/02/2011 02:11

Originally Posted By: dr@nk
Originally Posted By: jerome
daję też tutaj, bo politykę niektórzy omijają
http://www.wykop.pl/ramka/40289/krotka-h...anstwo-polskie/

niesamowita historia polskiego geniusza, którego biografią można by było obdarować 10 innych osób, bardzo długi wywiad, ale naprawdę warto poczytać, pokazuje również schemat działania firm i 'uczonych' w naszej gospodarce, smutne, ale też budujące, ile może wytrzymać człowiek


Jestem po lekturze w/w artykułu. Jestem w szoku. Wielki człowiek, gdyby wyjechał do stanów tak jak Tad Witkowicz to faktycznie zostałby milionerem jak nie miliarderem. Więcej takich artykułów na forum . Dzieki Jerome

Zacytuje, bo jest to zdecydowanie jeden z najlepszych artykułów jakie w ogóle czytałem.
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 21/02/2011 21:02

Posted by: uho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 21/02/2011 21:13

Nieco wyższe prędkości ;):

Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 21/02/2011 22:36

Mohamed chciał tylko swoich jabłek

końcówka mnie zniszczyła, ogólnie dobry DF
Posted by: Master.com back

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/02/2011 23:46

Posted by: codi

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/02/2011 00:29

Teraz ogar Kei i koncz tongue
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/02/2011 18:55

Helsinki budują podziemne miasto

niesamowite...

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,9164680,Helsinki_buduja_podziemne_miasto.html
Posted by: codi

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 28/02/2011 02:12



Co za typ, jeszcze mu zaklad karny sponsoruje operacje, paranoja. Powinien zapierdalac w kopalni na ta operacje.
Posted by: lupus

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 28/02/2011 19:44

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/biznes/jak-przepuszczamy-unijne-dotacje,71999,1
Posted by: devlin

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 28/02/2011 21:28

http://www.youtube.com/watch?v=BM9yCk4IB8w&feature=related
Posted by: micha$

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/03/2011 02:18

Posted by: Linc

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/03/2011 19:20

Posted by: bącki05

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/03/2011 19:28

ta sablewska to sie nawet nie nadaje do 5-10-15, ma tyle do powiedzenia że ho ho

a ten "gościu" dobry wink
Posted by: anmar

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/03/2011 03:15

Originally Posted By: Linc

odemnie z miejscowości tongue
Posted by: Piostar

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/03/2011 14:19

http://www.tvn24.pl/-1,1695412,0,1,postawil-2-funty-wygral-1-4-miliona,wiadomosc.html

Ładny kurs smile
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/03/2011 17:00

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9229591,Jak_szybko_dostac_sie_do_TVP__Wystarczy_jeden_mejl.html
Posted by: HAGIi

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/03/2011 18:44

Originally Posted By: Piostar
http://www.tvn24.pl/-1,1695412,0,1,postawil-2-funty-wygral-1-4-miliona,wiadomosc.html

Ładny kurs smile


kurs 700 000? za cholere nie wyobrazam sobie aby zlapac taki kurs grin
Posted by: dondo

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/03/2011 19:01

Dokładnie, dziennikarze kretyni. Tam w komentarzach ktoś wyjaśnia, choc też nie wiem czy to prawda:

"10.03.2011 12:26
~caber

Ponieważ dziennikarze nie znają angielskiego!!! Zakład na Lupitę wynosił 12-1, a więc mógł jedynie wygrać 26 funtów za dwa które postawił (24 wygranej i 2 funty zwrotu). Tak naprawdę postawił na sześć koni w sześciu wyścigach i wygrał..."
Posted by: Linc

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/03/2011 19:35

Originally Posted By: HAGIi
Originally Posted By: Piostar
http://www.tvn24.pl/-1,1695412,0,1,postawil-2-funty-wygral-1-4-miliona,wiadomosc.html

Ładny kurs smile


kurs 700 000? za cholere nie wyobrazam sobie aby zlapac taki kurs grin


klik
Posted by: Linc

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/03/2011 20:47

mnie nie ma frown
Posted by: mazik

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/03/2011 22:29

Originally Posted By: Piostar
http://www.tvn24.pl/-1,1695412,0,1,postawil-2-funty-wygral-1-4-miliona,wiadomosc.html

Ładny kurs smile

Co za idiota pisał ten artykuł? Steve Whiteley, 61-letni mieszkaniec North Tawton w Wielkiej Brytanii na wyścigach konnych postawił 2 funty - obstawił tylko jedną gonitwę i wybrał jednego konia - poszczęściło mu się i zgarnął całą wygraną, czyli 1,4 miliona funtów.
przed chwilą pokazywali w tv, był to kupon składający się z 6 koni na 6 gonitw - trafił wszystkie. Ten koń o którym mowa "kończył mu kupon"
Posted by: GBocian84

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 11/03/2011 04:12

Originally Posted By: mazik
Originally Posted By: Piostar
http://www.tvn24.pl/-1,1695412,0,1,postawil-2-funty-wygral-1-4-miliona,wiadomosc.html

Ładny kurs smile

Co za idiota pisał ten artykuł? Steve Whiteley, 61-letni mieszkaniec North Tawton w Wielkiej Brytanii na wyścigach konnych postawił 2 funty - obstawił tylko jedną gonitwę i wybrał jednego konia - poszczęściło mu się i zgarnął całą wygraną, czyli 1,4 miliona funtów.
przed chwilą pokazywali w tv, był to kupon składający się z 6 koni na 6 gonitw - trafił wszystkie. Ten koń o którym mowa "kończył mu kupon"


Może ten sam co dostał się do TVP z linku powyżej? laugh
Posted by: _Korver_

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 11/03/2011 04:39

Originally Posted By: Linc


68 Juroszek Zbigniew 240 mln zł bukmacherstwo, nieruchomosci

ciekawe... Rafter?
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 11/03/2011 04:46

Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: Linc


68 Juroszek Zbigniew 240 mln zł bukmacherstwo, nieruchomosci

ciekawe... Rafter?


Ma udziały w firmie Start-Typ Sport Zakłady Wzajemne (276 mln zł przychodu w 2008 r. i3,7 mln zysku netto), należy do niego firma deweloperska Atal prowadząca projekty we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi oraz Atal Textil z branży dziewiarskiej.
Posted by: _Korver_

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 11/03/2011 04:49

Originally Posted By: wwwujek
Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: Linc


68 Juroszek Zbigniew 240 mln zł bukmacherstwo, nieruchomosci

ciekawe... Rafter?


Ma udziały w firmie Start-Typ Sport Zakłady Wzajemne (276 mln zł przychodu w 2008 r. i3,7 mln zysku netto), należy do niego firma deweloperska Atal prowadząca projekty we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi oraz Atal Textil z branży dziewiarskiej.


crazy wszystko jasne piwo
Posted by: Linc

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 11/03/2011 19:29

Who is Blake Griffin? wink
Posted by: chim123

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 12/03/2011 06:02

Chwiejące się budynki podczas trzęsienia w Japonii shocked

Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 12/03/2011 16:19

Originally Posted By: chim123
Chwiejące się budynki podczas trzęsienia w Japonii shocked




gdzies mi sie obilo o uszy ze Japonczycy buduja budynki na jakis sprezynach i wlasnie one sie tak bujaja
Posted by: Ulvgaard

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 13/03/2011 07:19

Trochę ciekawe, a trochę śmieszne:

Turski vs Mielczarski vol.I

Epilog
Posted by: chim123

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 14/03/2011 06:56

Oglądać w wersji HD frown

Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/03/2011 01:47

Originally Posted By: Dziabor

gdzies mi sie obilo o uszy ze Japonczycy buduja budynki na jakis sprezynach i wlasnie one sie tak bujaja


tak, nawet elektrownie atomowe są tak budowane, aby "przyjąć" trzęsienie
ziemi w 7 skali Richtera... obecne miało ósemkę, dlatego nie wytrzymały...
Posted by: wojbest1987

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/03/2011 02:20

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/0,113331.html?fb_ref=su&fb_source=home_multiline
Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/03/2011 05:35



btw. trzesienie mialo sile 9 jesli sie nie myle smile
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/03/2011 06:12

Originally Posted By: lelu

btw. trzesienie mialo sile 9 jesli sie nie myle smile


tak, zmienili informację i podali, że nie 8.8, ale 9

Japonia - ogrom zniszczeń

http://www.boston.com/bigpicture/2011/03/japan_-_vast_devastation.html
Posted by: Jakubosiu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/03/2011 13:03

Lelu taka tragedia a ty piszesz o tym robiąc zadowoloną minkę na końcu ? sorry ale wkurwiło mnie to ostro.
Posted by: forty

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/03/2011 13:06

http://www.exyi.com/WGwRqPNYqen__debili-nevymreli-slovinsko
Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/03/2011 21:37

Originally Posted By: Jakubosiu
Lelu taka tragedia a ty piszesz o tym robiąc zadowoloną minkę na końcu ? sorry ale wkurwiło mnie to ostro.


no ja chyba snie... naprawde, a jakbym zrobil smutna mine na koncu to co bys sobie pomyslal, ze 9 w skali Richtera to wg mnie za malo i dlatego jestem 'smutny' ?
Posted by: cassapian

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/03/2011 21:40

Originally Posted By: lelu
Originally Posted By: Jakubosiu
Lelu taka tragedia a ty piszesz o tym robiąc zadowoloną minkę na końcu ? sorry ale wkurwiło mnie to ostro.


no ja chyba snie... naprawde, a jakbym zrobil smutna mine na koncu to co bys sobie pomyslal, ze 9 w skali Richtera to wg mnie za malo i dlatego jestem 'smutny' ?


he he he
dobre... aplauz
Posted by: El_Darro

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 16/03/2011 16:23

Kolejna karta odkryta?

http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/55-japan.html

Najciekawsza karta to chyba atak kosmitów.
Posted by: APOLLYON

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 17/03/2011 05:21

Wrzuciłem tutaj, bo śmieszne to, to nie jest, raczej...

Posted by: ivo

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 17/03/2011 14:53

Młoda orlica przebiła głową szybę ciężarówki.
http://www.kciuk.pl/mloda-orlica-przebila-glowa-szybe-ciezarowki-a46379
Kierowca musiał być w niezłym szoku.
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 17/03/2011 19:46

Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/03/2011 02:04

MA-SA-KRA !

http://wyborcza.pl/1,75248,9267951,Niezwykla_gwiazda__Mam_talent___Tajlandzkiego__WIDEO_.html
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/03/2011 06:42

Lojalny przyjaciel nie zostawił druha w potrzebie &#8211; spaniel nie opuścił psa, który został ranny po piątkowym trzęsieniu ziemi w Japonii. Sprowadził nawet pomoc.

http://tvp.info/informacje/rozmaitosci/japonia-pies-uratowal-psa/4156897
Posted by: tyson

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/03/2011 03:20

Posted by: El_Darro

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/03/2011 18:21


Libia-moze nie chodzi o rope?
Posted by: anmar

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/03/2011 02:24

http://sport.interia.pl/euro-2012/news/tajemniczy-futbolowy-przekret-na-gigantyczna-skale,1613629
ktos na forum podejrzewal ze to byl przekret blush
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/03/2011 05:00

http://hisz.rsoe.hu/alertmap/nstc.php
Posted by: Szewa

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/03/2011 00:16

Posted by: kubi20

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/03/2011 16:34

Posted by: Bartheezz

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 28/03/2011 18:26

Posted by: tyson

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 29/03/2011 00:38

Originally Posted By: Bartheezz
test na pedalstwo, jak patrzyles sie na tą smigelko zamiast na tą buzke
Posted by: Bartheezz

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 29/03/2011 01:04

tyson a widziales inne doswiadczenia laugh?
Posted by: Tom182

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 29/03/2011 01:57


nie wiedziałem gdzie to wcisnąć, więc wklejam tutaj.....dosyć ``ciekawy ``film dokumentalny smile
Posted by: micha$

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 29/03/2011 03:47

Klasyk smile Nokaut rządzi...
Można się zdołować...
Posted by: Linc

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 29/03/2011 19:04

Paradise on the earth. Somewhere in Netherlands.
Posted by: kttl22

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 30/03/2011 22:40

http://www.youtube.com/watch?v=FCxFn3sAw68

polecam ogladnac cala serie laugh
zarcie pierwsza klasa
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 31/03/2011 02:10

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1...e_szkolnej.html

ladnie sie bawią
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 31/03/2011 22:54

http://adamwlondynie.cba.pl/?p=276

dobry wpis na blogu, urywek o socjalistycznej Polsce swietny
Posted by: xqwzts

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 05/04/2011 17:25

http://palestyna.wordpress.com/2009/12/10/mlodzi-izraelczycy-rozrabiaja-w-polsce/
Posted by: chim123

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/04/2011 05:06

Dla ludzi o mocnych nerwach grin

Posted by: Szewa

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 11/04/2011 02:16

Fajna reklama Najki smile

Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 11/04/2011 02:33

Aplikacja do telefonu która wykryje Malarie w próbce krwi
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/04/2011 01:59

http://www.sportfan.pl/artykul/25132/tylko-u-nas-oto-jedyny-polski-pilkarz-ktory-gra-w-wywiad

Super praca smile
Posted by: Piecia

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/04/2011 03:53



film promujący Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Posted by: Piecia

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/04/2011 04:22

zapomniałem dodać, iż najwłaściwsza treść od 1:03 się zaczyna
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/04/2011 05:16

pokaz ponczoszek od 1:39
Posted by: _Korver_

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/04/2011 05:48

Originally Posted By: Self-Confident
pokaz ponczoszek od 1:39


Trzeba było tak od razu laugh
Posted by: Tom182

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/04/2011 19:21

Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: Self-Confident
pokaz ponczoszek od 1:39


Trzeba było tak od razu laugh
laugh
Posted by: !zari

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/04/2011 22:08

http://www.youtube.com/watch?v=L8tqcKMla9w&feature=related

z tej strony Bożydara Iwanowa nie znałem smile
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/04/2011 03:09

Przeczytajcie najpierw, potem zobaczcie film..
===

Pewnego dnia syn zapytał swojego ojca:
- Tato, chcesz przebiec ze mną maraton?
Ojciec powiedział tak. Przebiegli razem maraton. Po jakimś czasie syn znów zapytał swojego ojca:
- Tato, chcesz przebiec ze mną maraton?
Ojciec znów się zgodził i przebiegli razem kolejny maraton. Wkrótce znów syn zapytał swojego ojca:
- Tato, chcesz pokonać ze mną "Ironman"? (Ironman - jest to najtrudniejszy na świecie triathlon - przepłynąć trzeba 4km, przejechać na rowerze 180km i przebiec 42km).
Ojciec się zgodził. Historia wydaje się prosta. Do czasu - zobacz na filmie:


Posted by: bącki05

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/04/2011 03:45

coś pieknego, widzialem kiedys dłuzszy dokument o nich, aż sie łezka w oku kręciła.
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/04/2011 14:40

niesamowite!!
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/04/2011 15:46

The Mountain ( polecam na pelnym ekranie )

http://baqu.blogspot.com/2011/04/mountain.html
Posted by: uho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 29/04/2011 23:42

pozory mylą... wink

Posted by: Stoin

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 29/04/2011 23:57



crazy
Posted by: Goget

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 30/04/2011 22:23

Zdewastowali sto samochodów na parkingach.

co za hołota blush
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 01/05/2011 12:07

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110430/POWIAT0104/868969462

zlapali pedala
Posted by: El_Darro

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 01/05/2011 23:09



Czy to tylko HAARP smile czy jakieś poważniejsze zmiany na Ziemi?
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/05/2011 22:09

https://www.youtube.com/watch?v=5ZSAnUGLH8g&feature=player_embedded
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/05/2011 18:28

http://www.milanos.pl/vid-38515-Wodny-jet-pack.html

Meegga! crazy
Posted by: piana

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 12/05/2011 18:11



grin
Posted by: uho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 13/05/2011 01:05

nie taka ta Kryśka zła, gwiazdorska wink

Posted by: piana

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 13/05/2011 01:34

wow

Posted by: fuzzz

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 14/05/2011 17:17

ludzie to maja nasrane w tych glowach... crazy

Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 14/05/2011 18:02

http://www.youtube.com/watch?v=vg3zzFlEZxc&feature=share

juwenalia w Kielcach, sie afera zrobila tongue
Posted by: bajbus

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 14/05/2011 19:07

Posted by: micha$

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/05/2011 16:52

Nieudany projekt amerykańskiego Salton City
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 16/05/2011 01:03

http://vimeo.com/23237102
Posted by: agr1

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 21/05/2011 00:59

http://uploads.ungrounded.net/525000/525347_scale_of_universe_ng.swf

Nawet jesli bylo to i tak zasluguje na ponowne wrzucenie.
Posted by: zalayeta

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/05/2011 00:39



warto obejrzec co kolezka robi
Posted by: micha$

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/05/2011 02:54

Zajebisty jest laugh
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/05/2011 15:23

Cud metadonowy

Wcześniej robiłam laskę, żeby mieć pieniądze na narkotyki, teraz - żeby zarobić na dojazdy po metadon.

http://wyborcza.pl/1,75480,9394026,Cud_metadonowy.html

i coś jeszcze "mocniejszego" oraz przerażającego

"Cały czas myślisz, z której strony przyjdzie atak." O życiu w domu dziecka

9-letni Andrzej czuwał, żeby nikt się nie dobierał do jego 6-letniej siostry, bo byli zamykani na noc razem z nastoletnimi chłopcami. Wieczorem wychowawcy stawiali w sali wiadro, żeby nikt nie chodził do toalety. Nie interesowało ich, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami. - Jesteś, jak zwierzę przyparte do muru - mówi o wychowaniu w domach dziecka Andrzej, który spędził w placówkach dziesięć lat. - Przemoc, upokorzenia, osamotnienie i bezsilność.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,9646101,_Caly_czas_myslisz__z_ktorej_strony_przyjdzie_atak__.html
Posted by: dondo

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 29/05/2011 19:44

Nie wiem czy było, ale to jest po prostu mega

http://www.sevilla111.com/default_en.htm
Posted by: Gaske

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 31/05/2011 04:40

Posted by: gnacik

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 04:30

Projekt jest mój, ciekawi mnie natomiast co o tym sądzicie: www.kupmiclsa.pl ...tak, wiem, dośc nietypowy pomysł na "zarobienie" na samochód. No ale milliondollarspage też nikt nie wróżył sukcesu :-) Zobaczymy co będzie :-)
Posted by: gnacik

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 04:33

Swoją droga gdyby ktoś chciał mi pomóc w inny sposób niż kupowanie pocztówki to byłbym wdzięczny gdyby chociaż to wykopał :-)

http://www.wykop.pl/link/wykopali/764861...-mercedesa-cls/
Posted by: Sebastijan

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 04:42

zadam proste pytanie, które może trapić wielu Twoich potencjalnych odbiorców/sponsorów cls'a "Na ch... mi pocztówka od Ciebie??" Co w niej jest takiego specjalnego (oprócz tego że jest napisana ręcznie?)??
Posted by: gnacik

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 04:53

Właśnie to co napisałeś :-) Z drugiej strony nie mogę robić zbiórki, aby wszystko było zgodnie z prawem musi być jakiś produkt, który będę sprzedawał. Jeżeli wypali będę musiał się oczywiście z tego tez rozliczyć, no ale zobaczymy, jeżeli w przeciągu 3-5 dni nic nie zaskoczy to będzie dupa :-)
Posted by: Sebastijan

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 05:04

jeszcze raz weszłem na Twoją stronkę i powiedz mi czym różni się pocztówka za 50 zł od tej za 10 zł i analogicznie 50$/10$?? Ta za 50 to chyba pisana krwią ;D

ciężko to widzę... może kilku "jeleni" się złapie, ale do cls'a długa droga smile
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 05:06

Dla mnie w tym 'pomyśle' nie ma nic oryginalnego. Nie ma też niczego co mogłoby mnie przyciągnąć do Twojej strony. Jest wręcz przeciwnie, napisałeś "Aktualnie swoją przyszłość wiążę z szeroko pojętą reklamą, mam głowę pełną pomysłów. Nie schowam ich do szuflady, chciałbym je zrealizować i pokazać światu (ta strona jest jednym z nich)."
Po przeczytaniu autoprezentacji i obejrzeniu Twojej strony to nie dość,że nie wspomógłbym Cię w tej akcji to nie skorzystałbym z Twojej pomocy jeżeli chodzi o reklamę.
Strona jest kiepska, nie ma nic specjalnego z grafiki o której piszesz,że jest Twoim konikiem. Moim zdaniem taki lekki strzał w kolano.
Nie mogłeś pomyśleć o jakimś filmie promującym? Np zostawić nutkę niepewności o co chodzi w projekcie? Wysłać kilka ogłoszeń do lokalnych gazet na zasadzie "już 1 czerwca. rewolucja w Polsce. Sprawdź to na..." jakieś odliczanie, szmery bajery.
Jeździsz ostro na rolkach? Nie mogłeś pokazać jakiś fajnych tricków, nakręcić dobry film...a na końcu pokazać zniszczone kółka i napis pozwól mi je zamienić na CLSa. Jakiś wywiad z Tobą/Twoimi znajomymi...
Oczywiście mój pomysł mógłby również okazać się nieskuteczny, ale przynajmniej ktoś powiedziałby,że jest głupi/śmieszny/pocieszny/fajny itp itd. O Twojej stronie niestety można powiedzieć tylko,że jest nijaka...

Mimo wszystko życzę powodzenia piwo
Posted by: gnacik

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 05:08

Tym, że jeżeli ludzie częściej będą kupować te po 50 to szybciej będę miał CLSa :-) Bo w gruncie rzeczy chodzi o pomoc z realizacji mojego motoryzacyjnego marzenia. Wiem, że są szczytniejsze cele na wydawanie kasy niż ten mój, no ale chyba lepsze to niż jak to ktoś na wykopie zauważył: kolesie sprzedający zdjęcie sprzętu RTV :-)

Jeżeli się uda to obiecuję wszystkim forumowiczom, którzy przyłączyli się do akcji przejażdżkę :-)
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 05:09

Rzeczywiście strona wygląda średnio, ale patrzyłem na Twoje portfolio i tamte strony są naprawdę bardzo bardzo ładne.

Mało tego odnośnie tego, że wiążesz przyszłość z reklamą, tomi się teraz skojarzyło, żę to możę być jakiś eksperyment, żę chcesz się tym potem chwalić chcąc się dostać do najlepszych agencji.

To byłeś TY, co często chciałeś jakąś pocztówkę z zagranicy?
Posted by: gnacik

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 05:18

@MagiK - Dużo masz racji, niektóre rzeczy mogłem rzeczywiście staranniej zaplanować. Trochę wstyd się przyznać ale robię to po części z doskoku. Generalnie gotowe to było z miesiąc temu ale z racji obowiązków nie miałem czasu przysiąść i dopracować. Plany popsuł mi też dział prawny Mercedes-Benz (nie pozwolili wykorzystać ich zdjęć, na których wykorzystanie zgodził się dział PR). W końcu stwierdziłem, że startuję z tym co jest, dlatego wygląda to trochę inaczej niż miało wyglądać.

@Self-Confident - Tak, to miała to być mocna rzecz w moim portfolio, chociaż startując z tym teraz zdaje sobie sprawę, że zadziała tylko wtedy jeżeli w przeciągu 3-5 dni to wybuchnie i naprawdę będzie spory odzew. Dopiero około 3 godziny od startu, więc jest jeszcze czas :-)
Tak, to ja kolekcjonuję pocztówki, stąd tez wziął się ten pomysł :-)
Posted by: MagiK

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 05:25

Trochę już tu jesteś, więc wiem że w tej kwestii stać Cię na więcej. Masz sporo pomysłów, jesteś pracowity i pomocny. piwo Niestety tu mówiąc wprost dałeś dupy. Jakby jakimś cudem podłapało to wprowadź solidne zmiany. Pomyśl jeszcze o jakiś imprezach np jak sprzedasz 100 pocztówek. Zorganizuj jakąś małą prywatkę w mieście z którego zostanie ich wysłanych najwięcej. Wejście oczywiście tylko z pocztówką i osobą towarzyszącą. Nie musi to być od razu klub, jakiś apartament wystarczy. Później jakieś zdjęcia, relacje z tej imprezy. Zawsze możesz wynająć salę w akademiku itp.

Ja mam dwa inne pomysły,które zamierzam zrealizować w wakacje. Ja się uda chociaż jeden tak jakbym chciał to będzie super. Również w odpowiednim czasie się tym tu pochwalę wink

PS. Teraz znikam poczytać książkę przed snem...Chinaski czeka piwo
Posted by: dr@nk

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 05:50

gnacik fajny pomysł. Nie widziałem takiego wcześniej więc jak dla mnie oryginalny.
Magik czym zajmujesz sie na codzien - genialne podsuwasz pomysły, az mi zachciało się coś zorganizować w wakacje po przeczytaniu ostatniego Twego posta.
Posted by: gnacik

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 06:41

A ja teraz zaczynam żałować, że jednak nie poczekałem z tym jeszcze z miesiąc zanim ochłonę z nawałem roboty jaki aktualnie mam :-/ Na domiar złego aktualnie trwa jakaś konserwacja serwerów i stronka póki co nie działa i tak jeszcze z 2h ;-/ O całej reszcie rzeczy, które mnie dziś wkur***y już nie będę wspominał. Nie ten temat...
Posted by: xqwzts

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 14:27

No mogles faktycznie poczekac i dopracowac strone bo to moim zdaniem podstawa zeby cos takiego sie udalo.
Juz nie bede sie rozpisywal, MagiK duzo o tym powiedzial tongue

Oczywiscie nic straconego i mozesz strone zrobic od nowa w trakcie trwania projektu smile
zycze powodzenia bo pomysl bardzo mi sie podoba piwo
Posted by: john

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/06/2011 20:40

Originally Posted By: gnacik
A ja teraz zaczynam żałować, że jednak nie poczekałem z tym jeszcze z miesiąc zanim ochłonę z nawałem roboty jaki aktualnie mam :-/ Na domiar złego aktualnie trwa jakaś konserwacja serwerów i stronka póki co nie działa i tak jeszcze z 2h ;-/ O całej reszcie rzeczy, które mnie dziś wkur***y już nie będę wspominał. Nie ten temat...


umnie w mieścinie ok 3k mieszkańcow facet prowadzi fabrykę ciastek...i jeździ CLS'em.... smile może tędy droga? grin
Posted by: Gaske

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 06/06/2011 22:36



dla mnie genialne !!!
Posted by: Szewa

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 06/06/2011 23:34

Originally Posted By: john
Originally Posted By: gnacik
A ja teraz zaczynam żałować, że jednak nie poczekałem z tym jeszcze z miesiąc zanim ochłonę z nawałem roboty jaki aktualnie mam :-/ Na domiar złego aktualnie trwa jakaś konserwacja serwerów i stronka póki co nie działa i tak jeszcze z 2h ;-/ O całej reszcie rzeczy, które mnie dziś wkur***y już nie będę wspominał. Nie ten temat...


umnie w mieścinie ok 3k mieszkańcow facet prowadzi fabrykę ciastek...i jeździ CLS'em.... smile może tędy droga? grin

Pewnie w leasingu grin Co oczywiście nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie smile
Posted by: Rivaldinho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/06/2011 20:19

Posted by: Rivaldinho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/06/2011 20:20

sorry 2 posty wyzej ktos wrzucil grin nie spojrzalem, do kasacji.
Posted by: kubi20

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 11/06/2011 16:14

Ciekawe to jest to, która firma farmaceutyczna liczy już zyski za 'odnalezienie' magicznej szczepionki na bakterię ekoli tak jak miało to miejsce w przypadku ahn1 czy innych śmiesznych gryp i wściekłych krów. Ja już słyszałem, że coś w Holandii szykują za nie małe pieniądze. Temat oczywiście na dłuższa dyskusję. Tak po prostu się to kręci na tym zakręconym świecie smile

a może Niemcy przeliczyli się z otwarciem granic i chcą nas odstraszyć od migracji? Kto wie.
Posted by: Rivaldinho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 16/06/2011 04:29



Magia : )
Posted by: ssaczu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 16/06/2011 05:44

Originally Posted By: Gaske


dla mnie genialne !!!


Ujdzie ale zerzneli pomysl od nich.


Posted by: Rivaldinho

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 16/06/2011 21:08

Posted by: El_Darro

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 16/06/2011 21:15

Ilu ludzi zyskało nowy organ po tych zawodach?

Najlepsze są te barany jak spieprzają widząc lecące ufo.
Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 16/06/2011 22:01

trzeba miec jaja, a chlopaki niezle zadupcaja wink
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/06/2011 20:07

Ktoś kiedyś wklejał filmiki, na których.. mixują na takich "dziwnych" stołach smile Były podświetlona, układało się jakieś kostki..

Ktoś kojarzy? smile
Posted by: Terry Butcher

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/06/2011 20:19

Originally Posted By: wwwujek
Ktoś kiedyś wklejał filmiki, na których.. mixują na takich "dziwnych" stołach smile Były podświetlona, układało się jakieś kostki..

Ktoś kojarzy? smile


Pewnie chodzi o to :

Posted by: El_Darro

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/06/2011 20:19


Resztę znajdziesz.
Posted by: El_Darro

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/06/2011 20:20

mój stop smile
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/06/2011 21:06

Dzieki! Nawet na PW dostałem info smile Ktoś się na tym zna? Zaciekawiło mnie.. Te klocki sie dokupuje, programuje? Ktoś cos wie?
Posted by: Terry Butcher

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/06/2011 23:02

Jest aplikacja za kilka euro na Androida lub iOS-a - mozesz wyprobowac zanim fikniesz kilka tysi za prawdziwego tongue
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/06/2011 18:13

Originally Posted By: lelu
trzeba miec jaja, a chlopaki niezle zadupcaja wink


to obczaj sobie tego wacpana

Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/06/2011 20:18

No tez niezle, ale to to juz mozna podpiac pod pierdolniety wink
Na tym wyscigu mimo wszystko trzeba miec wieksze jaja wg mnie. Chociazby zeby wyskoczyc na gorce jadaac 150 (?) km na godzine i wchodzic w zakrety jak swir ;d
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/06/2011 20:43

Originally Posted By: lelu
No tez niezle, ale to to juz mozna podpiac pod pierdolniety wink
Na tym wyscigu mimo wszystko trzeba miec wieksze jaja wg mnie. Chociazby zeby wyskoczyc na gorce jadaac 150 (?) km na godzine i wchodzic w zakrety jak swir ;d


trasę się przejeżdża wcześniej i zawsze zna się na pamięć każdy hopek, w mieście, gdzie wystarczy, że ktoś lekko się wychyli autem.. motocyklista jadać przy zwiększonej prędkości zawsze leży, bo po prostu nie zdąży wyminąć czy zahamować przy takich prędkościach. także dla mnie większe jaja dla jegomościa z Moskwy.
Posted by: kfjatek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/06/2011 22:15


Poznań, I love you.
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/06/2011 15:37

Originally Posted By: kfjatek

Poznań, I love you.


faktycznie piękne kfjatek ;-)

&


impreza świetna, aczkolwiek jak to bywa w Polsce nikt nie pomyślał, żeby po niej posprzątać, najważniejszy jest zysk ze sprzedaży...

btw

Wielkie żarcie mięsa



Możesz tak ułożyć swoją dietę, żeby zwierzęta, które zjadasz przeżyły swoje życie w godnych warunkach. I wcale nie musisz zostać jaroszem

http://wyborcza.pl/1,75248,9830148,Wielkie_zarcie_miesa.html

polecam!
Posted by: jbrach

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/06/2011 18:18

[video:youtube]http://youtu.be/oyLvdm1JXsg[/video]

Piękny filmik.Tak się zastanawiam kto jest szczęśliwszy,to plemię w dżungli czy my w tym cywilizacyjnym gównie..?
Posted by: jbrach

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/06/2011 18:20



Piękny filmik.Tak się zastanawiam kto jest szczęśliwszy,to plemię w dżungli czy my w tym cywilizacyjnym gównie..?
Posted by: dondo

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/06/2011 18:39

Zajebiste, jak przylecą do nas kosmici to będziemy tacy sami smile
Posted by: jbrach

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/06/2011 18:43

Originally Posted By: dondo
Zajebiste, jak przylecą do nas kosmici to będziemy tacy sami smile
laugh grin dobre
Posted by: Bet3654

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/06/2011 06:52

Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/06/2011 21:19

Genialna, ''polska'' reklama Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Melbourne:

http://baqu.wordpress.com/2011/06/27/gen...go-w-melbourne/
Posted by: Ulvgaard

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 29/06/2011 02:47

Originally Posted By: jbrach


Piękny filmik.Tak się zastanawiam kto jest szczęśliwszy,to plemię w dżungli czy my w tym cywilizacyjnym gównie..?


Jak większość `zaginionych plemion` - inscenizacja -

http://loulouville.blogspot.com/2011/06/this-is-incredible-footage-from.html
Posted by: Bet3654

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 29/06/2011 06:29

Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 01/07/2011 16:04

Oddano do użytku najdłuższy most na świecie











W Chinach oddano do użytku najdłuższy most poprowadzony nad morzem -
podały w czwartek chińskie media. Przerzucony nad zatoką Jiaozhou most
ma 42 km długości i łączy portowe miasto Qingdao z wyspą Huangdao.
Posted by: Skorpion BB

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 01/07/2011 16:05

Rewelacja ten most
Posted by: chim123

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 01/07/2011 16:45

Chińska telewizja CCTV podała, że szeroki na 35 metrów most kosztował 10 mld juanów (1,5 mld dol.).

A koszt Stadionu Narodowego 1,5 mld złotych. Nie wierzę shocked
Posted by: john

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 01/07/2011 17:13

Originally Posted By: chim123
Chińska telewizja CCTV podała, że szeroki na 35 metrów most kosztował 10 mld juanów (1,5 mld dol.).

A koszt Stadionu Narodowego 1,5 mld złotych. Nie wierzę shocked


no kosmos kompletny, gdzieś czytałem, że nawet 2mld zł....

a Chinole potrafili za takie pieniądze zrobić coś co Polacy budowaliby ze 100lat za 1074865146501465 mld złsmile
Posted by: buldog

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 01/07/2011 17:17

jak chłopki robili za 3 paczki ryżu to nie ma się co dziwić tongue
Posted by: chim123

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 01/07/2011 17:26

U nas koszt takiego mostu wyniósłby 20x tyle i budowano by go 3x dłużej. Ale za to z tej samej ilości materiału Polacy wybudowaliby 5 podobnych mostów lub 1 most i 200 domów dla każdego kierownika, do tego każdy z nich miałby nowy samochód wraz z paliwem na 20 lat, a wszystko to zmieściłoby się w budżecie budowy mostu smile smile smile
Posted by: chim123

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 01/07/2011 17:30

Akurat pasuje do tematu wink

Posted by: micha$

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 04/07/2011 00:44

Wiem, że to strasznie geekowe ale pewni ludzie zainstalowali linuksa w ziemniaku shocked
http://www.bbspot.com/news/2008/12/linux-on-a-potato.html
Posted by: Pierniczek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 05/07/2011 02:10

http://www.monitorekonomiczny.pl/s17/Artyku%C5%82y/a119/WA%C5%BBNE_Bank

bankructwo Polski
Posted by: eroll

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 05/07/2011 02:16

Originally Posted By: chim123
U nas koszt takiego mostu wyniósłby 20x tyle i budowano by go 3x dłużej. Ale za to z tej samej ilości materiału Polacy wybudowaliby 5 podobnych mostów lub 1 most i 200 domów dla każdego kierownika, do tego każdy z nich miałby nowy samochód wraz z paliwem na 20 lat, a wszystko to zmieściłoby się w budżecie budowy mostu smile smile smile


dokładnie w Chinach jakby ktoś chciał kombinować i przycinać dla siebie na materiałach to kula w łeb, albo z pozycji kierownika budowy szybko by go przeniesli na kierownika do obsługi betoniarki za tą symboliczną miskę ryżu....
Posted by: Bet3654

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 06/07/2011 02:12

Posted by: MichuTN

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 06/07/2011 05:51

http://www.youtube.com/watch?v=x6H85GhCetw&feature=related
Posted by: lupus

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 08/07/2011 04:25



Ciekawostka z dzisiejszego etapu TdF
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/07/2011 02:20

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,9107005,Plac_albo_do_sadu.html

artykł troche starawy, ale jakim trzeba byc chujem zeby tak robic...
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 14/07/2011 16:23

origami

Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/07/2011 23:01

nie wiem ile oni zarabiają, pewnie nie dużo... ale wielki szacunek dla takich ludzi,
którzy pracują w takich zakładach tylko z przymusu, najczęściej żeby zaspokoić
najpotrzebniejsze elementy życiowe:

Pini Polonia w Kutnie. Numery w rzeźni



W dniach, kiedy do siku dołącza okres, mamy przepieprzone

http://wyborcza.pl/1,75480,9756625,Pini_Polonia_w_Kutnie__Numery_w_rzezni.html?as=1&startsz=x
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/07/2011 01:59

Holandia: dwa pożary gigantycznych wież telewizyjnych, jedna runęła. Kontrole w całym kraju [WIDEO]

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,9959918,Holandia__dwa_pozary_gigantycznych_wiez_telewizyjnych_.html
Posted by: chim123

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/07/2011 05:14




Można samemu sprawdzić - 34°21'12.33"S 18°29'24.02"E smile
Posted by: Kukis

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/07/2011 16:25

Cytat:
Możesz tak ułożyć swoją dietę, żeby zwierzęta, które zjadasz przeżyły swoje życie w godnych warunkach. I wcale nie musisz zostać jaroszem

http://wyborcza.pl/1,75248,9830148,Wielkie_zarcie_miesa.html

polecam!


Nie zostawiając z boku bojkotu GóWna wszedłem na kopie Google tej strony (nie nabijając im przy tym licznika wejść). Artykuł nie jest może jakiś błyskotliwy czy innowacyjny, informacje w nim zawarte większość rozgarniętych ludzi zna (co nie oznacza, że w Polsce przeważają owi, rozgarnięci), jednak zwraca uwagę błędne rozumowanie autorki w ostatnim akapicie.

Originally Posted By: GWno
Wybór między wegetarianizmem a pochłanianiem na potęgę sznycli i steków jest fałszywy, jeśli poważnie zastanowić się nad wnioskami, jakie należy wyciągnąć z łańcucha konsumpcji. Takie postawienie sprawy jest dobrym alibi dla zamknięcia dyskusji.


Takie założenia, takie postawienie sprawy praktycznie eliminuje autorkę z jakiejkolwiek dyskusji. Autorka próbuje udowodnić, że można szanować życie innych zwierząt od człowieka, nie będąc wegetarianinem, a jedząc "drogie" mięso, które rzekomo miałoby pochodzić od bardziej szczęśliwych zwierząt.
Po pierwsze mało kto wśród poważnych zagranicznych filozofów i etyków stawia sprawę w ten sposób. Istotą sporu nie jest już czy etyczne jest spożywanie mięsa czy nie, lecz czy konieczne jest przejście na weganizm (innymi słowy czy wegetarianizm może być konsekwentny i etyczny, czy jednak trzeba przejść na weganizm). Nie zamierzam teraz prezentować stanowiska Regana, Singera czy Franscione, bo myślę, że niestety mało kogo tutaj na forum to obchodzi. Odpowiedź dotyczy artykułu. Czytamy więc dalej:

Cytat:
Przestrzeń do działania jest tymczasem spora.


Jednak autorka, która rzekomo jest biologiem i dziennikarzem naukowym, nie prezentuje dalej wielu przykładów działań jakie możemy poczynić. Proponuje ona jedynie ograniczyć spożywanie mięsa (nie zaprzestać, jedynie ograniczyć) oraz kupować droższe mięso, w domyśle z lepszych, "ekologicznych" hodowli. Autorka jednak nie podaje celu swoich działań. Czy celem ma być poprawa warunków życia zwierząt? Czy celem ma być puszczanie zdjęć z hodowli przed dobranocką?

Cytat:
Ale nie mniej ważne są nasze zachowania jako konsumentów. Jeśli zdecydujemy się na ograniczenie spożycia mięsa, będzie nas stać na to, by te 210 gramów tygodniowo było mięsem wysokiej jakości, pochodzącym od zwierząt, które przeżyły swoje życie w godnych warunkach. Są to nadal warunki, które pozwalają na zyskowną sprzedaż mięsa, ale które po sfilmowaniu można by pokazać przed dobranocką bez adnotacji, że film zawiera drastyczne zdjęcia.


Nawet jeśli autorce leży na sercu dobro zwierząt, to nie jest ona świadoma naturalnych potrzeb i pragnień świń, kurczaków i innych. W ekologicznej hodowli o ile zaspokojone są takie potrzeby świń jak: możliwość poruszania się, drapanie się, życie bez strachu itp. to nadal nie są respektowane inne, równie ważne potrzeby zwierzęcia jak np. możliwość opiekowania się potomstwem, prawdziwej wolności ruchu (dla przykładu świnia przez całe życie, zgodnie z przepisami w ekologicznej hodowli musi mieć zapewnione zaledwie 3m^2 w tym na świeżym powietrzu zaledwie 1,5m^2). Zwierzęta w ekologicznej hodowli nie rozmnażają się "kiedy mają ochotę" tylko mogą być sztucznie zapładniane przez hodowcę (i są, hodowca dąży przecież do maksymalizacji zysku i nie będzie czekał, aż świnie "łaskawie" zaczną się rozmnażać w okresie rui). Trzeba jednak pamiętać, że prawo (podobnie jak w przypadku choćby ustawy hazardowej) jest martwe - urzędy kontroli rzadko kontrolują hodowle ekologiczne, a nawet jeśli doszukają się nieprawidłowości to nie zamykają farmy, a z reguły wydają pouczenie. Przede wszystkim zwierzęta są przedwcześnie zabijane - ekologiczna hodowla nie rozwiązuje więc problemu. Ponadto nawet gdybyśmy uznali taką hodowlę za etyczną - nie jest ona możliwa na szeroką skalę. Jedynym więc wyjściem - jeśli uznamy, że powinniśmy szanować interesy innych gatunków (m. in. do życia bez zbędnego cierpienia) - jest weganizm (lub wegetarianizm, co jest przedmiotem sporu).
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 18/07/2011 18:05

Kukis bardzo ciekawa polemika, która myślę, że zainteresowałaby nawet i autorkę i mógłbyś się pokusić o przesłanie jej do redakcji ( chociaż widzę, że ich bojkotujesz ).

Co do rozumowania, autorka ma swoje, Ty masz swoje. Każdy artykuł po części jest tendencyjny, nawet taki, który zdaje relacje z miejsca wydarzeń, gdyż stojąc już w innym miejscu mamy inny widok i wrażenie. Oczywiście samo przekazanie powinno zachowywać neutralizm, aczkolwiek w dobie wiadomości News of The World i tak uważam, że akurat ten artykuł miał w sobie to coś czym można się z innymi podzielić.

pozdr,
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/07/2011 22:17

2011 Tour de France, Part 1 - zdjęcia

http://www.boston.com/bigpicture/2011/07/2011_tour_de_france_part_1.html
Posted by: chim123

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/07/2011 00:37

Biznes po Polsku &#8211; Historia Malmy

http://www.kamilcebulski.pl/biznes-po-polsku-historia-malmy/
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/07/2011 00:39

ok artykuł pewnie wartościowy, ale czy ktoś czytuje w ogóle tego idiote? tongue
Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/07/2011 03:43

chcialoby sie powiedziec, ze noz sie kieszeni otwiera czytajac jakie przekrety robia jedne z najazniejszych osob w panstwie... ale to za malo. kurwa no, brak slow
Posted by: Fremen

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/07/2011 04:44

Originally Posted By: Self-Confident
ok artykuł pewnie wartościowy, ale czy ktoś czytuje w ogóle tego idiote? tongue


Dlaczego idiotę?
Posted by: Skiper

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/07/2011 05:22

Z tego artykułu to wynika raczej że idiotą jest ten cały twórca Malmy laugh
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/07/2011 12:45

Bo tego sciemnianie o zarabianiu o jego biznesach, a kase roba tylko na tym ze sprzedaje wlasnie jakies ksiazki o tym jak zarabiac w stylu "Bogaty ojciec biedny ojciec" takie pranie mozgu.
Posted by: Stich

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/07/2011 14:10

a moze jakies informacje z perspektywy "2 strony" tej sprawy? bo to faktycznie niewiarygodne, niczym teorie spiskowe ;]
Posted by: Samartyanin

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/07/2011 22:06

Originally Posted By: Self-Confident
Bo tego sciemnianie o zarabianiu o jego biznesach, a kase roba tylko na tym ze sprzedaje wlasnie jakies ksiazki o tym jak zarabiac w stylu "Bogaty ojciec biedny ojciec" takie pranie mozgu.

Chyba nie wiesz kim jest ten Kamil Cybulski. Nie, nie zarabia tylko na sprzedawaniu ludziom książek jak osiągnąć sukces w biznesie, on taki sukces osiągnął.
Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/07/2011 23:55

@Skiper, dlaczego idiota ?
Posted by: Skiper

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/07/2011 20:29

Bo jak inaczej tłumaczyć że zamienił kilka kredytów na jeden w Pekao którego prezes był członkiem zarządu bezpośrednio konkurencyjnej firmy ? Sam się rzucił w ramiona Profuma i potem narzeka że ten chce go wykończyć. Takie informacje (gdzie kto jest członkiem zarządu) są powszechnie dostępne dla byle internetowego zjadacza chleba, a co dopiero dla właściciela firmy - niekwestionowanego lidera na rynku makaronów.
Posted by: Skiper

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/07/2011 01:57

W ramach ciekawostki, czyli co się dzieje po deszczu na lotnisku w Balicach, w miejscu między parkingiem a terminalem międzynarodowym. Ulewa faktycznie była dość solidna, ale nie był to wcale jakiś kataklizm typu raz na 40 lat (np. jak nawałnica na Mazurach sprzed 2-3 lat po której wszyscy panikują i stawiają jakieś znaki świetlne - ona się szybko nie powtórzy) smile

Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/07/2011 03:49

przechodziliscie kiedys na pasach w wietnamie ?

http://www.youtube.com/watch?v=cx0n-SqK3is&feature=youtu.be
Posted by: Stich

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/07/2011 19:18

Skiper, no ale czy to normalne (jesli faktycznie tak bylo), ze tak mozna bylo go wyrolować? i doprowadzic do bankructwa, bo tak bylo lepiej dla goscia z Włoch ? a nie dla banku ?
Posted by: Kylo

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/07/2011 04:40

http://www.wikary.pl/?11039
Pozytywne emocje. Lezka leci smile
Posted by: Skiper

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/07/2011 04:44

Trzeba by tą umowę kredytową zobaczyć i mieć wycenę gruntów w Wrocławiu żeby wiedzieć czy to dla banku korzystne smile Zresztą jak wyczytałem Barilla jest klientem UniCredit więc wszystko by w rodzinie zostało ("by", bo Barilla fakt produkt ma świetny ale ceny niedostosowane do naszej rzeczywistości).
Nie wiem czy wypowiedzenie tej umowy kredytowej było normalne, ale banki nie są zwykłymi podmiotami i zasady gospodarki rynkowej średnio się do nich stosują. Dlatego jak różnie jest u przedsiębiorstwa z płynnością finansową, dobrze jednak mieć te kredyty w kilku bankach, a nie w jednym, chyba że ma się do niego naprawdę duże zaufanie.
Posted by: lelu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/07/2011 20:30

No ale trzeba jeszcze zwrocic uwage na fakt, ze nie mogl miec wiecej kredytow zaciagnietych dlatego zecydowal sie na na ten jeden felerny. Nie mniej jednak, szokujacy jest troche fakt, ze tak zgnoili dobry biznes, ktory promowal cala firme no i nasz kraj na CALYM swiecie o czym mowa w artykule. Dobrze prosperowal, pracownicy, co rzadko sie chyba zdarza, byli bardzo zadowoleni a to na pewno o czyms swiadczy.
Posted by: chim123

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 02/08/2011 03:42

Fake czy nie? smile

http://dsc.discovery.com/videos/the-supernaturalist-levitation.html
Posted by: wwwujek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/08/2011 16:01

Posted by: El_Darro

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 09/08/2011 16:16

@wwwujek fajne.

A pomyślcie co jest ukrywane przed opinią publiczną?

Wcale się nie zdziwię, że wywiady wojskowe mają już prawdziwych terminatorów.

smile Wystarczy popatrzeć na nasze stadiony i działania policji. To już bezmózgie istoty. Dostają rozkaz i działają. Nie zastanowią się chwilę i pomyślą "Ci ludzie są na stadionie, to jak są na stadionie, to niech krzyczą co chcą, jeszcze nikt od krzyku nie zdemolował krzesełek"
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/08/2011 05:54

London riots
Two nights of rioting in London's Tottenham neighborhood erupted following protests over the shooting death by police of a local man, Mark Duggan. Police were arresting him when the shooting occurred. Over 170 people were arrested over the two nights of rioting, and fires gutted several stores, buildings, and cars. The disorder spread to other neighborhoods as well, with shops being looted in the chaos. Collected here are images from the rioting and the aftermath. -- Lane Turner (26 photos total)

http://www.boston.com/bigpicture/2011/08/london_riots.html
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 10/08/2011 22:38

Banned US Commercial about the national debt

http://www.youtube.com/watch?v=TYKAbRK_wKA
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 12/08/2011 02:08

Posted by: micha$

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 14/08/2011 06:55

http://www.ted.com/talks/lang/pol/lennart_green_does_close_up_card_magic.html

Niesamowite triki karciane. Dodatkowo facet robi to tak nieudolnie, że stają się jeszcze bardziej niesamowite!

Filmik trwa 30 minut ale warto obejrzeć!
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 16/08/2011 03:52

http://vimeo.com/27246366

inne filmiki z tej serii tez warte uwagi
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 17/08/2011 02:24

Gymkhana Four


dla nieznajacych serii warta do obejrzenia cala
Posted by: GBocian84

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/08/2011 04:11

Aronek, Ty tak serio? Proponowałbym adminowi usunąć ten post, bo temat był naprawdę ciekawy, a może zrobić się sieczka.
Posted by: Bet3654

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/08/2011 21:12

wg mnie artykuł godny uwagi..
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,opage,2,title,Mamo-nie-placz-Niedlugo-bede-w-Niebie,wid,12805014,komentarz.html#opOpinie
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/08/2011 00:19

Originally Posted By: Bet3654
wg mnie artykuł godny uwagi..
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,opage,2,title,Mamo-nie-placz-Niedlugo-bede-w-Niebie,wid,12805014,komentarz.html#opOpinie


fakt, podobny był kiedyś w DF, coś al'a "nie smuć się córciu ja tylko chce umrzeć"
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/08/2011 05:03

mistrz świata w BB

Posted by: Maciek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/08/2011 17:33



może nie mistrz świata ale również ciekawe.
Posted by: xqwzts

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/08/2011 22:48

nie wiedzialem gdzie wrzucic, ale szczeka mi opadla wiec moze tutaj grin
Posted by: Izajasza53

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/08/2011 23:18

Posted by: Gaske

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 25/08/2011 01:33



ciary kurwa.
Posted by: bamik14

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/08/2011 04:09

Originally Posted By: Gaske


ciary kurwa.

filmik stary, ale dobry na każda okazje smile nawet nic nie umniejsza mu porazka tego zespolu po tym przemowieniu patetycznym laugh
Posted by: Gaske

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/08/2011 13:24

przegrana? na koniec filmiku napisane, że rozbili przeciwnikow i wygrali, ale nie znam sie na tym i tylko tym sie sugerowalem. :-)
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 29/08/2011 01:51

w każdym razie stare Gaske i było już z 3 razy

- - - -

Kiedyś ludzie protestowali bo byli głodni. Dziś protestują bo nie mają ipoda, najnowszego telefonu z Androidem i tableta. Bez tego nie da się żyć. Nie w takim społeczeństwie.

http://www.adamduda.pl/2011/08/11/why-i-riot/
Posted by: doggy

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 29/08/2011 03:08

Posted by: Skiper

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 30/08/2011 04:43

coś z okazji Szlema wink

Posted by: Skiper

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 30/08/2011 04:48

oraz te bardziej historyczne aniżeli współczesne:

Posted by: Llama

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 01/09/2011 23:41

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110901/SZCZECIN/659897278

Szczecin jest pierwszym miastem w Polsce, gdzie zastosowano na próbę rozwiązanie, montowane już w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Europie zachodniej. To światełka solarowe typu Solarcap (Solar road stud - Spiked type), wpuszczone w asfalt na przejściach dla pieszych. Po zmroku same się zapalają. Kierowca już z daleka je widzi i wie, że to miejsce, na którym musi baczniej uważać na przechodniów.
Posted by: Piecia

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/09/2011 04:01

http://nieruchomosci-info.blogspot.com/

znajomy od niedawna podjął decyzję o prowadzeniu bloga o rynku nieruchomości w prawdzie dopiero mocno raczkuje, ale może kogoś to zainteresuje

jeśli link łamie ewentualnie regulamin to proszę moda o kasacje posta wink
Posted by: cassapian

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 07/09/2011 14:32

nie wiedziałem, czy to śmieszne czy ciekawe...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QTfcEo0S3vM[/youtube]
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 14/09/2011 15:01

być wolnym jak ptak...

http://baqu.wordpress.com/2011/09/14/free-as-a-bird/
Posted by: sHybki

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/09/2011 02:05

Posted by: kondzik

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/09/2011 14:31

Darmowy internet mobilny Aero2

http://netpozytywny.pl/internet/417-aero2-ale-jak-to-internet-za-darmo
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 15/09/2011 17:34

Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 20/09/2011 04:49

mój kolejny komputer

http://lekki-linux.blogspot.com/2011/09/raspberry-pi-czyli-moj-kolejny-komputer.html
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/09/2011 19:33

Fajny artykuł: http://www.ithink.pl/artykuly/aktualnosci/swiat/bilderberg-prywatna-globalizacja-klamstwa/
tak w związku sprzedaza ITI
Posted by: wafe(L)nica

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 22/09/2011 21:49

Posted by: Vendetta

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 23/09/2011 19:13

http://zaszybko.pl/
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 24/09/2011 22:42

Originally Posted By: Vendetta


zle

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,10345458,Zaszybko_pl___sprawdz_czy_fotoradar_zrobil_ci_zdjecie.html
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 26/09/2011 05:20

http://www.worldstarhiphop.com/videos/video800.php?v=wshhjR7puFOFM6sYYAbK&set_size=1
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/09/2011 02:40

Koncerny piwne mamią klientów świeżym chmielem, dębowymi beczkami i złotymi kłosami pszenicy. Tymczasem produkcja piwa wygląda zupełnie inaczej - mówi Marek Jakubiak, właściciel browarów Ciechan i Lwówek Ślaski. W rozmowie z Manager.Money.pl tłumaczy, czym się różni Ciechan od Kasztelana i wyjaśnia, dlaczego swoje produkty sprzedaje w Tesco. Nam pierwszym zdradza także kulisy inwestycji w Ustce.

http://manager.money.pl/ludzie/wywiady/artykul/wlasciciel;ciechana;reklamy;piwa;klamia,228,0,919012.html?utm_source=wykop&utm_medium=referral&utm_campaign=wykop
Posted by: gnacik

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/09/2011 15:41

Kurde, muszę się napić tego piwa :-)
Posted by: Radek_89

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/09/2011 18:08

Polecam piwo
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/09/2011 18:31

no Ciechan mistrzostwo, ale Kasztelan bardziej mi smakuje od Lecha, Tyskiego, Zywca czy innego piwa mocno reklamowanego
Posted by: Maciek

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/09/2011 18:36

http://www.bierhalle.pl/_php/index_base.php?Screen_Option=1&Page_ID=29&Page_Owner_ID=3

mnie to miażdży ,jakby było w Tesco to codziennie bym pił wink
Posted by: Dziabor

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/09/2011 18:41

Ciechan Pszeniczny i Paulaner dostepne w kazdym wiekszym sklepie
Posted by: mez

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/09/2011 18:53

Originally Posted By: Dziabor
Ciechan Pszeniczny i Paulaner dostepne w kazdym wiekszym sklepie


Paulaner polecam , bardzo dobre , w Carefurze kupowalem po 5pln ,ale warto

Ciechana Pszenicznego pilem (chyba) raz i jakos mi nie podpasowal ,ale moze musialbym sie "wczuc" bo pociagnalem tylko "łyka"
Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/09/2011 21:49

Storm Freerun &#8211; Volume 1

http://baqu.wordpress.com/2011/09/27/storm-freerun-volume-1/
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 27/09/2011 23:03

nie mozesz wrzucac linka bezposrednio do filmiku, tylko spamujesz swoim blogiem? Jeszcze na wordpress.com...
Posted by: Sebastijan

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 28/09/2011 02:43

Originally Posted By: mez


Paulaner polecam , bardzo dobre , w Carefurze kupowalem po 5pln ,ale warto


Paulaner z sokiem bananowym wymiata smile polecam smile
Posted by: cassapian

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 28/09/2011 03:05

zajebisty i bez soku, jedno z najlepszych piw wg mnie:

Posted by: Baqu

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 28/09/2011 04:44

Originally Posted By: Self-Confident
nie mozesz wrzucac linka bezposrednio do filmiku, tylko spamujesz swoim blogiem? Jeszcze na wordpress.com...


nie możesz przestać nabijać bzdurnych postów tylko udzielać się w temacie ? Jeszcze gdyby były na poziomie...
Posted by: Self-Confident

Re: Ciekawe/warte uwagi [10] - 28/09/2011 12:01

napisy o tym notke na tym pseudo blogu i tu wrzuc najlepiej tongue
domena plus serwer to jedyne 80 zł rocznie i spokojnie udzwignie wejscia Twoje i Twojej rodziny!