SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8]

Posted by: Conrad

SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 24/11/2009 08:19

Kontynuacja poprzedniego tematu.
Posted by: wwwujek

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 25/11/2009 23:13

A to oglądaliście? Podobno dobre.. "The Prisoner"
Posted by: Bartheezz

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 26/11/2009 03:53

DEXTER pozamiatal.
Posted by: MichuTN

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 26/11/2009 04:11

Originally Posted By: Bartheezz
DEXTER pozamiatal.

Takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem... dziennikarka córeczką Trójkowego shocked
DEXTER rządzi grin
Posted by: Adammm

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 26/11/2009 04:35

Originally Posted By: MichuTN
Originally Posted By: Bartheezz
DEXTER pozamiatal.

Takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem... dziennikarka córeczką Trójkowego shocked
DEXTER rządzi grin


teraz tylko czekam aż trójkowy przez córkę skapnie się, że Dexter pracuje w policji czy coś grin
Posted by: GBocian84

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 26/11/2009 04:51

Potwierdzam, Dexter zmasakrował
Posted by: Bartheezz

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 26/11/2009 05:14

Originally Posted By: Adammm
Originally Posted By: MichuTN
Originally Posted By: Bartheezz
DEXTER pozamiatal.

Takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem... dziennikarka córeczką Trójkowego shocked
DEXTER rządzi grin


teraz tylko czekam aż trójkowy przez córkę skapnie się, że Dexter pracuje w policji czy coś grin

i tak juz DEX pokazal mu kim jest smile
najlepszy byl moment gdy wyciagnal pasek od spodni smile
Posted by: Nickel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 26/11/2009 17:21

Odcinek zajefajny, ale dla mnie najlepszy był Masuka, gdy mu Astor powiedziała "Ty jesteś tym panem, z którym nie wolno mi rozmawiać"? laugh. Fajne zakończenie, ale obawiam się, że ostatnie odcinki będą bardzo przewidywalne...
Posted by: Adammm

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 26/11/2009 19:08

no i ciekawe co Dex zrobi jak dowie sie od Masuki o sasiedzie, bo Masuka raczej tajemnic nie kryje grin
Posted by: zalayeta

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 26/11/2009 21:34

mam pytanie ile odcinkow tej serii zostalo i czy to ostatni sezon??
Posted by: antyfutbol

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 26/11/2009 21:39

Originally Posted By: Adammm
no i ciekawe co Dex zrobi jak dowie sie od Masuki o sasiedzie, bo Masuka raczej tajemnic nie kryje grin

moglby skasowac i zonke i sasiada, bo strasznie mi dzialaja na nerwy
Originally Posted By: zalayeta
mam pytanie ile odcinkow tej serii zostalo i czy to ostatni sezon??
jeszcze kilka odcinkow zostalo
Posted by: bajbus

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 26/11/2009 22:01

Lecą jeszcze Losty ? grin
Posted by: _Lider

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 26/11/2009 23:21

Lost ostatni sezon rozpoczyna się 4 lutego 2010.
Posted by: Szewa

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 27/11/2009 08:18

Jakiś czas temu zacząłem oglądać Entourage. Jeżeli ktoś potrzebuje czegoś, co mu poprawi nastrój, to polecam.

Ari i Drama miażdżą laugh
Posted by: ssaczu

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 27/11/2009 08:32

Ale z napisami. Bo wersja z lektorem beznadziejna. Wszystkie teksty Ariego nasycone wulgaryzmami duzo traca.

Od 6 grudnia na polsacie rusza serial Damages wink
Posted by: Szewa

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 27/11/2009 08:41

Tylko i wyłącznie z napisami grin
Posted by: Kenny

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 28/11/2009 01:29

Damages w jakich godzinach to będzie leciało tongue?
Posted by: Szypii

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 28/11/2009 06:34

Ten co zagrał Ariego to mistrz poprostu smile Te sceny z Loydem po prostu piękne laugh
Posted by: ssaczu

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 28/11/2009 06:40

Originally Posted By: Kenny
Damages w jakich godzinach to będzie leciało tongue?


Nie mam pojecia. Wczoraj po raz pierwszy widzialem na Polsacie zapowiedz, ze beda puszczac od 6 grudnia ale o ktorej godzinie to nie powiedzieli.
Posted by: Adammm

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 28/11/2009 20:19

Originally Posted By: Szypii
Ten co zagrał Ariego to mistrz poprostu smile Te sceny z Loydem po prostu piękne laugh


Looooooooooooooooooooooyd !

grin

swietny serial, polecam wszystkim
Posted by: Kenny

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 01/12/2009 01:42

Smiechu warte, za Prison Breaka serial Bestia o 20 w Polsacie...Prison Break powróci w marcu... laugh laugh laugh mogliby skończyć ten serial w tym roku puszczając co tydzień po 2 odcinki a tak katują biednych ludzi którzy nie mieli możliwości obejrzeć całego seasonu w necie...to samo z Kryminalnymi Zagadkami Miami które powrócą w marcu...ale tu już ok bo to będzie kolejny season a ktoś wie co to za nowy serial "Układy" który będzie leciał o 22 na polsacie w niedziele

W uzupełnieniu "Kości" przesunięte z godz 22 na 21, przynajmniej moja matula się wyśpi wink
Posted by: Nickel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 01/12/2009 05:36

Nowy Dexter shocked. Zapowiedź dwóch ostatnich odcinków: shocked shocked shocked . Trzecia seria to naprawdę nieporozumienie... Trinity jest świetny, skądinąd miał fajną role w tym górskim filmie :D, co Sly za ratownika robił...
Posted by: GBocian84

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 01/12/2009 05:43

Są napisy do nowego Dextera?
Posted by: GBocian84

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 01/12/2009 08:18

Dexter, i znowu tydzień udręki w oczekiwaniu na kolejny odcinek. Świetny!
Posted by: Piecia

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 01/12/2009 20:29

przerzuć się na Californication wink
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 08/12/2009 02:10

Bierę się za Sons of Anarchy. Dużo chwalicie, to se lukne tongue Dex i Supernatural trochę rozczarowują, ale tak tyćka tongue Potrzeba nowego bodźca.
Posted by: GBocian84

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 08/12/2009 02:32

Właśnie obejrzałem Flash Forward 1x10. Następne odcinki dopiero w 2010?
Posted by: pescar

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 08/12/2009 05:39

zgadza się. przerwa aż do marca
Posted by: GBocian84

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 08/12/2009 08:09

Spojler do Dextera...






Trinity zwiedzający wydział zabójstw. No przegięli...
Posted by: Szewa

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 09/12/2009 08:16

Originally Posted By: GBocian84

Trinity zwiedzający wydział zabójstw. No przegięli...


Miałem to samo napisać laugh Trochę zniesmaczony jestem finałem tego odcinka :/
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 09/12/2009 15:58

A jak było w poprzednim gdy Dex zaczyna krzyczeć do starucha w podziemnym parkingu? Albo magiczna ucieczka czwórkowego z placu budowy?
Totalnie nie w stylu Dexa, powiem więcej, to PRISON BREAK 5 :[ koncepcja ciekawa, ale spsuta.
Posted by: gobel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 11/12/2009 08:02

wrzucę też tutaj bo może więcej osób zagląda

Ogląda ktoś serial White Collar? warto? jakie jeszcze z nowych seriali są warte polecenia, oglądam obecnie FlashForward ale przerwa teraz jest, a Crash ktoś ogłada wiem że drugi sezon już ale może warty polecenia?
Posted by: ziomek21

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 11/12/2009 23:34

accidentally on purpose bardzo fajny
Posted by: Rusty

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 14/12/2009 02:11

Jestem po 10 odcinkach Dextera s04. Po tutejszych wypowiedziach sądziłem, że serial wróći do korzeni, klimatu z 1-2 serii. Jak dla mnie zdecydowanie lepszy od s03, ale do s01-02 to mu jeszcze sporo brakuje. Na + Triniti, na - Quinns. Oczywiście Masuka trzyma pozioma grin
Posted by: kadus

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 14/12/2009 22:32

Mocny koniec sezonu u Dextera, nie spodziewalem sie takiego zakonczenia ... wydaje mi się, ze twórcy kończą w ten sposób serial zostawiając sobie jednocześnie furtkę na następny sezon/y.

R.I.P ... (w miejsce trzech kropek wstawicie sobie osobę po ogladnieciu ostatniego odcinka smile )
Posted by: chris

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 14/12/2009 23:37

niezly odcinek, myslalem ze bedzie slaby ale koncowka .... bez kitu, nie spodziewalem sie

decyzja o sezonie 5 byla chyba podjeta w tym samym momencie co o sezone 4 wiec raczej bedzie na bank, zreszta teraz juz musi byc smile
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 00:16

No tak właśnie pod koniec odcinka pomyślałem, że to zakończenie sezonu takie sobie - nic specjalnego, a tu jeb, surprise smirk
Posted by: Nickel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 04:36

Niesamowite zakończenie, viva la Dexter. No to masę koncepcji mają na nowy sezon scenarzyści. Końcowa scena z Trinity "zapachniała" jak zakończenie sezonu I. Po prostu szok.
Posted by: yazsm

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 04:57

Zgadzam się z przedmówcami, ostatni odcinek MIAŻDŻY. Szkoda, szkoda tej osoby, ale z drugiej strony mnóstwo opcji w kolejnych sezonach. Wiadomo już, kiedy kolejny?
Posted by: Nickel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 05:35

Piąty, prawdopodobnie ostatni sezon w sierpniu 2010...
Posted by: szpak007

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 05:35

Samo zakończenie Dextera masakra smile i na pewno nikt się tego nie spodziewał. Ciekawe kto dopuścił się tego czynu, jak sądzicie? Jakoś dziwne żeby to zrobił Trinity, bo niby kiedy by odnalazła prawdziwe miejsce zamieszkania Dexa. Troche bez sensu, no ale może powiemy się kto to zrobił w kolejnym sezonie.

Dziś skończyło się również Californication. Sezon 3 słabiutki niestety, ale zakończenie też bardzo zaskakujące jak dla mnie.
Trzeba jakiś nowy serial odnaleźć w oczekiwaniu na Dextera, Californication, Weeds i Entourage smile W sumie to oglądam sobie Przyjaciół od poczatku, ten serial też miażdży smile
Posted by: Kameleon

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 07:17

Originally Posted By: szpak007
Samo zakończenie Dextera masakra smile i na pewno nikt się tego nie spodziewał. Ciekawe kto dopuścił się tego czynu, jak sądzicie?


Bankowo Trinity.

Oglądałem ten finał i nic nadzwyczajnego nie było, było dobrze ale cały czas czegoś brakowało. Ostatnie pare minut było legendarne wink

Originally Posted By: szpak007
Trzeba jakiś nowy serial odnaleźć w oczekiwaniu na Dextera


Spróbuj How I met your mother. W klimacie Przyjaciół.
Posted by: Logan

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 07:23

Wiedzialem ze takiego prostego zakonczenia nie bedzie. Zastanawialem sie tylko czy moze Trojkowy kogos zabije czy moze porwie. Albo ze cos sie stanie z Debra odnosnie nowopoznanych przez nia faktow. Odcinek swietne ale sama koncowka mna nie wstrzasnela. No i zakonczenie sprawy z Trojkowym przez Dextera tez za proste bylo.
Caly sezon to jednak kawal dobrej trzymajacej w napieciu rozrywki (w przeciwienstwie do beznadziejnego trzeciego)
Posted by: Logan

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 07:24

I jeszcze jedno, pierwsza moja mysl to ze to bylo samobojstwo
Posted by: pescar

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 07:33

Końcówka masakra. SPOILER widok dziecka we krwi i potem kamera na wannę wbija w fotel. Szkoda bo lubię zakończenia z happe endem, a tu taka jazda. Trzeba czekać na 5 sezon i miejmy nadzieję, że będzie na tym samym poziomie. Wydawało mi się że jak zaczął dzwonić do niej i było słychać telefon, że trójkowy ją porwał, a ten go zabił i teraz nie będzie wiedział gdzie ją odszukać. A tutaj poszli całkowicie po bandzie.
Posted by: Logan

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 07:40

Jest jezcze wersja (producenci co prawda zaprzeczaja) ze ostatnia scena to sen czy majaki Dexa
Posted by: Logan

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 07:43

a na tvn7 wlasnie zaczyna sie Dex s2e5 smile
Posted by: Kura

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 07:49

Originally Posted By: Logan
Jest jezcze wersja (producenci co prawda zaprzeczaja) ze ostatnia scena to sen czy majaki Dexa


Jeżeli to prawda ze snem to bojkotuję kolejny sezon
Posted by: Rudzik

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 08:22

Originally Posted By: Logan
Jest jezcze wersja (producenci co prawda zaprzeczaja) ze ostatnia scena to sen czy majaki Dexa


Wszystko wyjaśnili sami producenci:
(...)
Is Rita really dead?
CLYDE PHILLIPS: Yes.

Did Trinity kill Rita?
PHILLIPS: Yes he did. That’s partly what he meant when he said: “It’s already over.”

Might she return as a ghost like Dex’s dad?
PHILLIPS: The answer, at the moment, is no. However, had you asked me two years ago if Lundy was coming back I would’ve said no. We didn’t know he was coming back until this year. It just seemed expedient to the story — to Dexter’s story and to Deb’s story.

Z pogrubionego zdania wynika, że scenarzyści nie mają pojęcia co wydarzy się w następnym sezonie. Można więc spodziewać się wszystkiego, włączając w to ponowne pojawienie się Rity.
Pewne jest, że takim zakończeniem otworzyli sobie wiele możliwości co do fabuły 5 sezonu.
Pozostaje nam czekać, tylko szkoda, że tak długo blush
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 08:31

to się porąbało. seryjny kiler opiekunką trójki dzieci.
Posted by: Szewa

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 08:41

Ostatni odcinek zmiażdżył, świetne zakończenie.
Posted by: Marcel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 09:17

Is Rita really dead?
CLYDE PHILLIPS: Yes.

Is Trinity really dead?
PHILLIPS: Yes. Cut up and drifting in the Gulf Stream.

Did Trinity kill Rita?
PHILLIPS: Yes he did. That’s partly what he meant when he said: “It’s already over.”
Posted by: micha$

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 10:07

Zakończenie jak u Stephena Kinga smile

Szkoda, że kolejny sezon dopiero za 9 miesięcy...
Posted by: Marian

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 18:21

właśnie obejrzałem ostatni odcinek Dextera i ładnie się porobiło smile szkoda Rity (bo to taki przykład kochającej żony i matki) no ale... trudno jakoś to bez niej będzie wink teraz przyjdzie nam czekać na kolejny sezon frown to samo na ruchacza Duchovnego czyli Californication laugh
Posted by: Piecia

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 19:38

pamięta ktoś tytuł rosyjskiego serialu o mafii działającej bodajże w Moskwie? jakiś czas temu ktoś podawał tu tytuł ...
Posted by: Warka

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/12/2009 21:26

Originally Posted By: Piecia
pamięta ktoś tytuł rosyjskiego serialu o mafii działającej bodajże w Moskwie? jakiś czas temu ktoś podawał tu tytuł ...


"Brygada" ?
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 16/12/2009 04:41

Dajcie spokój. Jakie zajebiste zakończenie. Tani chwyt scenarzystów, na wyłączenie zblazowanej żonki z dalszej produkcji.
Słaby sezon :[
Teraz całe metro majami będzie szukać mordercy żonki, siostra ocipieje do reszty w poszukiwaniach. A dex będzie w kropce, jak zwykle.
Posted by: Szewa

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 16/12/2009 05:08

Llama, nie przesadzaj. Dużo lepsze takie zakończenie, niż coś w stylu "wszyscy żyli długo i szczęśliwie". Załżę się, że niemal nikt nie spodziewał się takiego finału i chwała scenarzystom za to.
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 16/12/2009 05:26

właśnie przez takie niespodziewajki jak: 'jestem córusią trójkowego' czy finałowa scena - dex stracił urok. we wcześniejszych praktycznie wszystko wiedzieliśmy, napięcie rosło, była akcja i ciekawa intryga. a tu rodem z prisona, z dupy wzięte wątki. teraz się dowiemy, że Masuka jest bratem Morgan.
Posted by: Piecia

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 16/12/2009 06:46

Originally Posted By: Warka
Originally Posted By: Piecia
pamięta ktoś tytuł rosyjskiego serialu o mafii działającej bodajże w Moskwie? jakiś czas temu ktoś podawał tu tytuł ...


"Brygada" ?


właśnie o to mi chodziło dzięki za pomoc piwo

a może ktoś przy okazji oglądał i podzieli się swoimi uwagami ?
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 16/12/2009 20:51

Jeszcze tak posmęcę o Dexie.
Mam nadzieję, że twórcy konsekwentnie pociągną wątek.
Co Dex robił u trójkowego na chacie?
Czemu czwórkowy zaciukał jego żonę, skoro w ogóle nie wpisywała się w schemat.
Kto podrzucił DNA.
Czy Batista skojarzy mordę z wizyty na posterunku?


Mam nadzieję, że realizacja pójdzie właśnie w tym kierunku, no i że w końcu Dex otworzy się przed siostrzyczką, bo jak ją znamy, nie odpuści w poszukiwaniach, w końcu teraz ziomek zaciukał jej kochanka i żonę porąbanego brata. oby twórcy nie dali dupy, bo taki fajny serial był. kiedyś tam.
Posted by: rafal08

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 16/12/2009 21:01

Ja jestem zawiedziony ostatnim odcinkiem .Niby ciekawie ale nie w stylu tego serialu . Jakos tak za duzo i za szybko chcieli pokazac lub zakonczyc moim zdaniem frown
Posted by: pescar

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 16/12/2009 21:41

Chodzi o to że schował się w tej trumnie? To już było wyjaśnione, że przyjechał bo dowiedział się o akcji.
A jego żonę zabił za kradzież kasy. Wtedy co go napadł przy tym vanie zabrał mu całą kasę. Więc czwórkowy nie podejrzewał pewnie, że chce go zabić. A wyjeżdżał z miast bez kasy bo zemścił się zabijając żonę. Gdyby tego nie zrobił pewnie by kasy mu nie podarował.
Posted by: micha$

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 16/12/2009 21:51

Domyślam się, że Llamie chodziło o to, jak te rzeczy wyjaśni policja w kolejnym sezonie. Bo patrząc z perspektywy to Dexter zostawił spory burdel po sobie...
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 16/12/2009 21:58

micha$, jasna sprawa.
pescar...urągasz mej yntelygncy.
Posted by: ssaczu

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 24/12/2009 10:55

Wciagnalem 2 sezony SoA w 2,5 dnia. Dobry serial. Ale troszke przegieli z natlokiem akcji w ostatnim odcinku 2 sezonu a dodatkowo kilka sytuacji kompletnie bezsensownych chociazby odpuszczenie temu z Ligi jak juz stal sam w sklepie.

Czekali na niego w ch.uj czasu a odpuscili jak mogli w pare sekund go zabic laugh

Ale ogolnie patrzac to oceniam bardzo wysoko i polecam.
Posted by: lelu

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 31/12/2009 07:51

kto jest mi w stanie powiedziec co mowi Barney w how i met your mother kiedy chce zrobic z kims tzw zolwika?
Brzmi troche jak whatsup ;]
Posted by: szymonez

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 31/12/2009 08:07

Nie wiem co mowi Barney, ale wiem ze w USA ludzie mowia na to rowniez "give me a dap" wink Moze to to smile
Posted by: haczyk

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 31/12/2009 08:34

No brzmi to jak coś w stylu whatzzzaa:D ale ogólnie jest on największym masterem jeśli chodzi o komediowe postaci, bez dwóch zdań laugh
Posted by: lelu

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 05/01/2010 01:34

tak myslalem, mowi 'what up'
Posted by: Rusty

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 05/01/2010 01:38

Męczy mnie schemat serialu House i sama jego osoba. Było dobre na 2 serie, 3 nie potrafię dokończyć. Czy w 4/5 serii są jakieś pozytywne zmiany? Niech napisze jakaś mało stronnicza osoba grin
Posted by: Kameleon

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 05/01/2010 01:58

Pojawia się sporo nowych postaci i jest z pewnością lepiej niż w trzecim sezonie. Ciężko coś wiećej powiedzieć nie zdradzając fabuły wink Ogólnie moim zdaniem warto, chyba jedyny serial z którym jestem cały czas na bieżąco.
Posted by: Rusty

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 05/01/2010 02:01

Dzięki piwo
Pocisnę 3 serię do końca wink
Posted by: xqwzts

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 05/01/2010 02:31

kiedys sie zastanawialem czy nie przestac ogladac ale sie przemoglem, teraz jak dla mnie 5 sezon House najlepszy ze wszystkich wink Duzo wiecej sie tam kreci wokol samego House'a wiec bedzie lepiej wink
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 05/01/2010 04:03

Sons of Anarachy.
... mam mieszane uczucia.
+1 za motorki, bo każdy facet się jara takimi maszynkami.
+1 za dupcie, bo każdy by sobie podupczył takie towarki.
+1 za cool luz i w ogóle fajny żywot, gdzie mamy wszystko w dupie.
+1 za Pegy Bundy, najlepsza dla mnie kreacja.
+1 za panią doktorek.
+2 za momentami naprawdę dobrą, wartką akcję.

-1 za beznadziejny finał 2 sezonu, z widza zrobiono debila. cała akcja wykreowana przez agentkę jest dobra ale dla 4-latka.
-1 za szefa gangu -> stupido Salvatore, stupido laugh no wybrali sobie aktora laugh

ogólnie max 5/10. cienko.
Posted by: Dziabor

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 05/01/2010 05:37

SoA to o harleyowcach? czy scigaczach?
Posted by: GBocian84

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 05/01/2010 08:35

harleyowcach
Posted by: mirasPL

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 06/01/2010 02:28

skins'y ktos oglada?
Posted by: Piecia

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 06/01/2010 02:55

czekam na najnowszy sezon, chyba że się pojawił już i ja nic nie wiem o tym ... po za tym dobry serial fajnie się ogląda smile
Posted by: mirasPL

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 06/01/2010 03:41

pierwszy i trzeci sezon wciąga niesamowicie,gorzej z drugim który muli trochę. niedługo czwarty zaczyna się.co jeszcze warte oglądnięcia jest?
Posted by: lelu

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 06/01/2010 04:38

kurde obejrzalby cos czlowiek... ale tak supernatural jeszcze sie sezon nie skonczyl, house tez, two half man tak samo... zaraz sprawdze weedsa bo wlasnie sobie przypomnialem

jedynie how i met your mother ratuje tongue
Posted by: Lamer

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 06/01/2010 04:54

Potrzebuję napisy do 3 sezonu The Wire - pliki są duże bo każdy odcinek ma po około 750 MB - w paczce którą zassałem nazwy plików to: S03E01, S03E02 etc. napiprojekt znalazł napisy tylko do 1 odcinka i dalej kupa - jeśli ktoś może pomóc, to poproszę o info tu albo na priva
Posted by: Lamer

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 06/01/2010 05:18

Chyba sobie poradzę - na napisy24 nie mogłem znaleźć ale na napisy.info jest sporo - więc pewnie coś dopasuję
Posted by: Lamer

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 06/01/2010 05:33

jednak kicha - tak się tu rozpisuję - ale prośba dalej aktualna (znalazłem tylko napisy pasujące do drugiego odcinka)
Posted by: Piecia

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 06/01/2010 05:40

Originally Posted By: mirasPL
pierwszy i trzeci sezon wciąga niesamowicie,gorzej z drugim który muli trochę. niedługo czwarty zaczyna się.co jeszcze warte oglądnięcia jest?


Brigada też jest dobra rosyjski serial o mafii w Moskwie smile
Posted by: Donati

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 14/01/2010 03:48

Posiada któś normalne napisy do "Brygady" ? Od 6 odcnika są one puszczone przez translator i nie da się tego oglądać.
Posted by: Piecia

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 14/01/2010 06:47

Może być ciężko z nimi, sam szukałem i nie znalazłem nic lepszego...
Posted by: kadus

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 14/01/2010 23:12

Odtwórca roli Dextera walczy z rakiem
14 styczeń 2010
Michael C. Hall, aktor wcielający się w rolę sympatycznego i śmiertelnie niebezpiecznego zarazem Dextera, przyznał, że od pewnego czasu walczy z chorobą nowotworową.

Michael C. Hall i Jennifer Carpenter w serialu "Dexter"

Aktor cierpi na ziarnicę złośliwą. Jest to choroba nowotworowa atakująca węzły chłonne. 38-letni gwiazdor uspokaja swoich fanów - leczenie przebiega dobrze. Kuracja dobiega końca i wszystko wskazuje na to, że choroba Halla przechodzi w etap remisji.

Reprezentant aktora potwierdził, że choroba Michaela się cofa, ale gwiazdor będzie kontynuował leczenie.

Hall zapowiedział, że wraz z żoną i koleżanką z planu "Dextera" - Jennifer Carpenter - pojawi się w ten weekend na ceremonii rozdania Złotych Globów. Michael C. Hall ma szansę na statuetkę w kategorii Najlepszy aktor z serialu dramatycznego. "Dexter" został nominowany w kategorii Najlepszy serial dramatyczny.




Debra żoną Dextera blush blush

Dexter boks
Posted by: Whigger

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/01/2010 06:35

Originally Posted By: Donati
Posiada któś normalne napisy do "Brygady" ? Od 6 odcnika są one puszczone przez translator i nie da się tego oglądać.

Wszystkie odcinki z lektorem http://www.filmweb.pl/topic/1252287/PE%C5%82NY+SERIAL+1-15+ODC+LEKTOR.html
Posted by: Piecia

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/01/2010 06:51

oglądał już ktoś może nowy serial Spartacus ?
Posted by: dAnTeCh

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 15/01/2010 21:16

Rzeczywiście serial DAMAGES bardzo dobry coolMi osobiście pierwszy sezon wydaje się dużo lepszy, choć w 2 dobrze ukazana jest przemiana ELLEN po tych wszystkich doświadczeniach. Jednak DAMAGES 1 to majstersztyk, dodatkowe plusy za 2-wymiarowy czas akcji serialu, no i świetni aktorzy(no może oprócz tych trzecio - planowych aktorów - jak ten policjant z brodą laugh ).

Jeżeli chodzi o SOA - 2 sezon to przyzwoity sezon, ale dla mnie bez rewelacji(taki dla zabicia czasu).
Posted by: Donati

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 15/01/2010 22:09

Originally Posted By: Whigger
Originally Posted By: Donati
Posiada któś normalne napisy do "Brygady" ? Od 6 odcnika są one puszczone przez translator i nie da się tego oglądać.

Wszystkie odcinki z lektorem http://www.filmweb.pl/topic/1252287/PE%C5%82NY+SERIAL+1-15+ODC+LEKTOR.html

piwo
Posted by: Nickel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 25/01/2010 20:40

Dwa, właściwie trzy słowa: Dean i pudding. Supernatural miażdży laugh laugh laugh.
Posted by: Linc

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 25/01/2010 23:35

Dean i pudding wink
Posted by: Bet3654

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 26/01/2010 22:43

Oczekujac na 6sezon Lostów oraz na kolejne odcinki 24 godziny , wczoraj wieczorkiem zapuściłem sobie serial Hung (czarna komedia) http://www.filmweb.pl/f483175/Wyposa%C5%BCony,2009 i tak za jednym razem obejrzałem całe 10 odcinków smile .Oczywiście polecam wszytskim bo bardzo przyjemnie się ogląda.
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 27/01/2010 06:26

dobre seriale potrzebne cool
Posted by: gobel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 27/01/2010 06:29

Oglądam właśnie 11 odcinek 2 sezonu Fringe, nagle po kilku minutach pojawia się Charlie, który zginął parę odcinków wcześniej albo coś mi umknęło? napisy pasują więc wszystko wskazuje że to jest 11 odcinek 2 serii (odcinek w którym młoda dziewczyna budzi się ze śpiączki wykrzykując jakieś kody) ma ktoś jakieś wyjaśnienie na to?
Posted by: rafal08

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 27/01/2010 06:33

Jeszcze nie widzialem 11 ,ale Charli raczej zginal tongue Chociaz tam wszystko jest chyba mozliwe . swietny serial aplauz
Posted by: gobel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 27/01/2010 06:39

Ja już dobrze nie pamiętam pierwszej serii więc może ktoś pamięta czy był tam odcinek z dziewczyną medium wybudzoną ze śpiączki?
Posted by: polskignom

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 27/01/2010 06:44

Originally Posted By: kadus

Debra żoną Dextera blush blush


Ale ta Debra sie poci shocked
Posted by: lelu

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 27/01/2010 07:15

Musze odswiezyc sobie pamiec co do weedsa
Wiec stad moje pytanie - O czym byl mniej wiecej ostatni sezon ów serialu ? tongue
I ten najnowszy sezon, w ktorym House trafia do wariatkowa, to jest sezon 6 ?
Posted by: pescar

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco [8] - 27/01/2010 18:21

Tak, House w wariatkowie to 6 sezon, który obecnie jest emitowany
Posted by: Kura

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 27/01/2010 18:52

Originally Posted By: gobel
Oglądam właśnie 11 odcinek 2 sezonu Fringe, nagle po kilku minutach pojawia się Charlie, który zginął parę odcinków wcześniej albo coś mi umknęło? napisy pasują więc wszystko wskazuje że to jest 11 odcinek 2 serii (odcinek w którym młoda dziewczyna budzi się ze śpiączki wykrzykując jakieś kody) ma ktoś jakieś wyjaśnienie na to?


Był to niewyemitowany odcinek pierwszego sezonu , który teraz został puszczony po przerwie.
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 04/02/2010 01:41

Wczorajsze Losty to byly nowe odcinki czy 6x01 byl w calosci "przypominawczy"?
Posted by: chim123

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 04/02/2010 01:43

6x00 to dodatkowy odcinek z wywiadami etc.
6x01, 6x02 to nowe odcinki, link do nich podałem w temacie "Film, TV, seriale [22]" smile
Posted by: lucart

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 04/02/2010 09:09

Panowie ktoś ma rozpiske do 90210 nowej seri? co gdzie i jak?
Posted by: pescar

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 04/02/2010 18:26

http://www.episodeworld.com/show/90210

serial wraca 9 marca na antenę
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 05/02/2010 04:08

kto ogarnia zaginionych? laugh
Posted by: Piecia

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 05/02/2010 04:12

pierwszy odcinek był jeszcze ok , ale przy 2 to już chyba za mocno zamieszali , swoją drogą to będzie dobry sezon aplauz
Posted by: Kameleon

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 05/02/2010 04:58

Mam tylko nadzieję, że nie będzie finału w stylu Indiany i kryształowej czaszki bo się wku.rwie :[
Posted by: lucart

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 05/02/2010 05:01

Originally Posted By: pescar
http://www.episodeworld.com/show/90210

serial wraca 9 marca na antenę


thx piwo
Posted by: Warka

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 05/02/2010 09:41

Originally Posted By: Kameleon
Mam tylko nadzieję, że nie będzie finału w stylu Indiany i kryształowej czaszki bo się wku.rwie :[

A co powiesz na final, ktory ... ogladasz juz od pierwszego odcinka szostego sezonu (lot do LA, w ktorym nie doszlo do katastrofy)? laugh
Posted by: Kameleon

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 05/02/2010 17:54

To jeszcze gorzej tongue

Zakładam, że ten lod do LA to alternatywna rzeczywistość i nawet w nej na koniec wszyscy trafią na wyspę. W końcu to ich przeznaczenie wink
Posted by: yaaho

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/02/2010 00:22

Originally Posted By: Kameleon
To jeszcze gorzej tongue

Zakładam, że ten lod do LA to alternatywna rzeczywistość i nawet w nej na koniec wszyscy trafią na wyspę. W końcu to ich przeznaczenie wink


że co? laugh
Posted by: Realista

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/02/2010 08:09

Mam podobne zdanie do Kameleona. Teraz akcja będzie się toczyła w 2 wymiarach ale kiedyś one się spotkają. Może będą kolejne przeniesienia w czasie ??
Jak sądzicie czym jest czarny(szary) dym ?
Posted by: Kameleon

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/02/2010 08:31

Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: Kameleon
To jeszcze gorzej tongue

Zakładam, że ten lod do LA to alternatywna rzeczywistość i nawet w nej na koniec wszyscy trafią na wyspę. W końcu to ich przeznaczenie wink


że co? laugh


ups...lot grin ...moja bardzo wielka wina...

Originally Posted By: Realista
Jak sądzicie czym jest czarny(szary) dym ?


Wydaje mi się, że Jacob i ten jego zmieniający się w dym kumpel to hmmm...Bogowie? W tej chwili obaj znaleźli sobie "naycznia" pod postacią Sayida i Locka. Podobnie jak w Supernatural.
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/02/2010 08:45

podzielam powyższe.
o bogowie, jaka ta wyspa jest wielka. jakiś lud w środku wyspy z wypasioną świątynią laugh

co do supernatural, znowu dramatyczne wątki są iście dramatyczne laugh
Posted by: Stelmach

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/02/2010 08:54

Ogladam sobie polecanego wczesniej w tej zakladce OZ (serialik o wieziennictwie) dwoch bambusow ktorych gralo w OZ jest (byli) w Lostach, ot sie chcialem podzielic z nudow moim spostrzezeniem grin
Posted by: agr1

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/02/2010 16:29

Originally Posted By: Stelmach
Ogladam sobie polecanego wczesniej w tej zakladce OZ (serialik o wieziennictwie) dwoch bambusow ktorych gralo w OZ jest (byli) w Lostach, ot sie chcialem podzielic z nudow moim spostrzezeniem grin


Conajmniej 3 murzynow z Oz gralo w Lostach (Augustus jako Michael, Adebisi jako Eko i ten Policjant pod przykrywka gral 'pracownika' Bena.
Oprocz tego:
Pielegniarka to LaGuerta z Dextera, Morales to Batista z Dextera, Skazany z celi smierci to Doakes (uznany jako Rzeznik z Zatoki), Alvarez to Charlie z Fringe, Gubernator to Danko z Herosow (swoja droga wyglada jak DavyDenko laugh )

Znajda sie napewno i inni, tyle z pamieci tongue
Posted by: Logan

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/02/2010 16:34

1 teoria- Jacob i Dym to bogowie, prawdopodobnie z mitologii egipskiej

2 teoria- przybysze z innej planety, ktorzy podszyli sie pod bogow, cos jak w Thorgalu albo u Ericha von Danikena
Posted by: Rusty

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/02/2010 19:06

Lost s06e01-02 KA TA STRO FA laugh
dobrze, że to ostatnia seria piwo
Posted by: [T]-error

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/02/2010 23:07

Lost to katastrofa od końca 3 serii laugh
Posted by: yaaho

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 07/02/2010 00:22

tez sie ciesze, ze w koncu koniec...

jeszcze niech Heroes skoncza, bo ten serial jest mega tragiczny od dwoch serii, od 3 odcinkow juz tego nie ogladam, ale jak zakoncza na tej serii to zmusze sie i zobacze jak sie konczy
Posted by: Conrad

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 07/02/2010 01:28

Duża szkoda, że Jericho zakończył się na II sezonie - serial był świetny. Jak to mogło paść to ja nie wiem... smirk
Posted by: Logan

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 07/02/2010 01:45

Lost świetne rozpoczecie sezonu piwo

Heroes, czekam na ostatni odcinek a w nim pewnie walka Peter i Syler kontra Samuel. Wiadomo ze nie jest to poziom 1 sezonu ale fajnie sie oglada

No i powrocil w niezlym stylu Jack Bauer
Posted by: Piecia

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 07/02/2010 02:28

Originally Posted By: Conrad
Duża szkoda, że Jericho zakończył się na II sezonie - serial był świetny. Jak to mogło paść to ja nie wiem... smirk


zgadzam się w 100% , serial można było pociągnąc spokojnie jeszcze z 2 sezony a może i więcej piwo
Posted by: ComeWithMe

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 08/02/2010 08:13

Moze ktos pomoc bo wlasnie ogladam 24 GODZINY serial wink

I potrzebuje/brak mi 21 odcinka 3 serii i 4 odcinka 4 serii (najlepiej z lektorem)

Z gory wielkie dzieki.
Posted by: micha$

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 08/02/2010 22:14

http://rapidshare.com/files/277857266/24.S03E21.09.00.am.-10.00.am.Lektor.PL.part1.rar
http://rapidshare.com/files/277860769/24.S03E21.09.00.am.-10.00.am.Lektor.PL.part2.rar

http://rapidshare.com/files/275975729/24.S04E04.PL.PDTV.XviD-PQ.part1.rar
http://rapidshare.com/files/276013423/24.S04E04.PL.PDTV.XviD-PQ.part2.rar

To drugie nie wiem czy jest z lektorem ale jest "PL" więc jest szansa.
Posted by: Piecia

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 09/02/2010 06:51

nikt nie wspominał chyba ale już jest 4 sezon Skins cool
Posted by: Kameleon

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 11/02/2010 02:05

Lost 06x03

Mogli se darować...
Posted by: ice18

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 11/02/2010 03:55

co do Lost rzeczywiście odcinek nijaki... jedynie końcówka i powrót Claire cieszy smile
Posted by: Nickel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 13/02/2010 04:56

http://www.youtube.com/watch?v=oT7grxDJ2VQ - hey, be my Valentine? Czyli dlaczego Supernatural miażdży laugh.
Posted by: marzano

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 17/02/2010 04:14

poszukuję napisów do szóstego sezonu OZ w wersji TOPAZ, jeśli ktoś może poratować linkiem będę wdzięczny. Napi Projekt nie znalazł...

Oz.S06E04.DVDRip.XviD-TOPAZ
Oz.S06E05.DVDRip.XviD-TOPAZ
Oz.S06E08.DVDRip.XviD-TOPAZ
Posted by: kolbi

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 17/02/2010 04:43

co jakies 2 tygodnie wychodzą nowe
Posted by: Chorwat

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 20/02/2010 09:56

Szukam stronki kiedyś ktoś wklejał w temacie na której jest jakaś lista jakie seriale w US TV dostają kolejny sezon kiedy premiery nowych sezonów itp, jak ktoś na coś w tym rodzaju to niech zarzuci linkacza piwo
Posted by: chim123

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 20/02/2010 19:14

episodeworld
Posted by: Logan

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 21/02/2010 06:03

http://eztv.it/
Posted by: Logan

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 02/03/2010 03:34

poszukuje napisów do pierwszego sezonu Mad Men,może ktos ma namiary?
Posted by: ziomek21

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 02/03/2010 04:38

na napiprojekt są na 100%
Posted by: Logan

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 02/03/2010 17:17

własnie napiprojekt nie znajduje mi napisów
Posted by: agr1

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 02/03/2010 20:05

No to na napisy24 sa. Ale napiprojekt, ze nie znajduje to dziwne.
Posted by: ziomek21

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 03/03/2010 00:12

ja jakiś czas temu oglądałem i były do całego sezonu
Posted by: lucart

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 03/03/2010 10:43

Originally Posted By: Piecia
Originally Posted By: Conrad
Duża szkoda, że Jericho zakończył się na II sezonie - serial był świetny. Jak to mogło paść to ja nie wiem... smirk


zgadzam się w 100% , serial można było pociągnąc spokojnie jeszcze z 2 sezony a może i więcej piwo


też mi pasił ale niestety. gdzieś sie nadziałem ze 2-3 sezon zrobili jako komiks.
Posted by: Linc

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 15/03/2010 20:36

U Andy Whitfielda (aktora grającego rolę Spartacusa) zdiagnozowano chłoniaka nieziarnicznego (nowotwor). Jak na razie produkcje serialu zakonczono na 1 sezonie (13 odcinkow).
Posted by: dAnTeCh

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 05/04/2010 21:14


THE WIRE właśnie skończyłem oglądać 5 sezon tego świetnego serialu. Z jednej strony szkoda że to już koniec tego show, z drugiej strony zakończony on został z klasą ooo Wszystkie sezony trzymają wysoki poziom, pełne ciekawych postaci(mi zapadnie w pamięć m.in. para zabójców Chris i Snoop ), pokazuje Baltimore takim jakim jest bez upiększeń, walkę o władzę zarówno na ulicy jak i w polityce. To trzeba zobaczyć wink
jedna z kultowych scen z serialu Bunk i McNulty badają miejsce zbrodni laugh
Posted by: ComeWithMe

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 08/04/2010 02:29

Potrzebuje 21 odcinek 6 sezonu 24 GODZIN.
Moze być on line lub do ściągnięcia z jakiegoś serwera (na http://iitv.info/ ) niestety nie działa.
Posted by: micha$

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 08/04/2010 02:44

http://www.filestube.com/source.html?url=http://www.rapidshare.net/dl/1408838/24-S03E01-DVDRip-XviD-SFM.html
Posted by: Kura

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 08/04/2010 03:30

Originally Posted By: dAnTeCh

THE WIRE
mi zapadnie w pamięć m.in. para zabójców Chris i Snoop )


taka mała ciekawostka o Snoop - Felicia Pearson zaczynała od dilerki na ulicach ,w wieku 14 lat w obronie własnej zabiła kobietę (morderstwo drugiego stopnia). W więzieniu spędziła 6,5 roku, po wyjściu z więzenia popracowała 2 tygodnie i została wylana no i została aktorką w Wire smile

w sieci pojawił się dokument The Avon Barksdale Story opowiadający o życiu prawdziwego Avona Barksdale w Baltimore na YT mozna zobaczyć zapowiedzi

za kilka dni na HBO rusza nowy serial twórców Wire - Treme (pilot reżyserowała Agnieszka Holland )
Posted by: paoblo

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 08/04/2010 03:36

Właśnie zauważyłem, że Gemma z Sons of Anarchy grała żonę Ala Bundy. Chyba się skuszę pierwszy raz na oglądnięcię jakiegoś odcinka tej głupiej rodziny
Posted by: Szewa

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 19/04/2010 07:28

Mocne zakończenie pierwszego sezonu Spartacusa smile
Posted by: Amir_Khan

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 19/04/2010 07:45

Widzieliscie Breaking bad ? dla mnie osobiscie .. rewelacyjny serial
Posted by: Warka

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 19/04/2010 08:30

Originally Posted By: Szewa
Mocne zakończenie pierwszego sezonu Spartacusa smile


piwo
Posted by: agr1

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 19/04/2010 15:04

Originally Posted By: Amir_Khan
Widzieliscie Breaking bad ? dla mnie osobiscie .. rewelacyjny serial


Ja ogladalem i mimo, ze cos tam sie niby dzieje to mnie zanudzil.
A ogladnalem z 3-4 odcinki.

Od siebie polecam mniej znane seriale, a wciagajace: Burn Notice, Leverage i Hustle(angielski odpowiednik Leverage).
Posted by: Szewa

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 20/04/2010 00:32

Originally Posted By: Amir_Khan
Widzieliscie Breaking bad ? dla mnie osobiscie .. rewelacyjny serial

Widzielismy wink

Według mnie świetny serial smile
Posted by: kadus

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 20/04/2010 01:55

Originally Posted By: Warka
Originally Posted By: Szewa
Mocne zakończenie pierwszego sezonu Spartacusa smile


piwo


Jestem po 5-tym odcinku, bardzo dobry serial. Ciekawi mnie natomiast co rozumiesz pod pojęciem "mocne" (tylko nie odpisuj ! grin ) serial jest odwzorowaniem historii, więc wszystko lub większość już zostało kiedyś napisane i nie może byc zaskoczeniem, przynajmniej ja sie tak na to zapatruję smile
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 08/05/2010 08:53

GLAAD Media Awards - nominacja odcinka "The Real Ghostbusters" w kategorii "Najlepszy odcinek serialu, w którym homoseksualiści nie są głównymi postaciami"



GLAAD Media Awards – nagroda filmowa i telewizyjna wręczana corocznie od 1990 r. przez Gay & Lesbian Alliance Against Defamation w 40 różnych kategoriach. Przyznawana jest dla dzieł filmowych, które w pozytywny i ciekawy sposób zajmują się tematyką LGBT – oddzielnie dla produkcji w języku angielskim i w języku hiszpańskim[1]. Dodatkowo przyznawane są również nagrody w dziedzinie literatury i mediów[2].



laugh laugh laugh laugh
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 08/05/2010 09:10


dobra nuta, za tydzień finał, lucek zagodzi w samie grin
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 08/05/2010 09:10

zagości...
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 13/05/2010 04:16

no co jest. cisza....
Posted by: xqwzts

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 13/05/2010 04:20

no to moze ja grin
od jakiegos czasu nie moge sie doczekac zakonczenia, no napiecie masakryczne grin nabral tempa ten sezon pod koniec, ale ze tak bedzie mozna bylo juz sie domyslec pa poprzednich sezonach sn smile

Llama jak myslisz, wskoczy czy nie wskoczy? grin

ps. piosenka od ostatniego odcinka jest na liscie moich ulubionych tongue
Posted by: mazik

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 13/05/2010 04:21

Sobie Jack Bauer ostro poczyna w ostatnim sezonie grin
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 13/05/2010 04:58

no musi wskoczyć, bo chyba bedzie kolejny sezon.
autorzy poszli po całości, czasem nawet ja jestem zniesmaczony laugh konwencja mocna, ale robienie z Gabriela jakiegoś cinkciarza, nawiedzonego kochanka laugh
Posted by: Kylo

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/05/2010 06:12

http://www.youtube.com/watch?v=CNQcVvk0sp8&feature=player_embedded

Juz wiemy co bedzie robil John Locke w finale sezonu Losta laugh laugh laugh
Posted by: Nickel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/05/2010 17:35

Mocne zakończenie Supernatural.
Gdyby tak postanowili zakończyć serial to byłoby coś.
Posted by: agr1

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/05/2010 18:39

A mnie wlasnie rozczarowal final Supernaturala.
Niby sie dzialo, niby jest furtka na nastepny sezon.

Ale ja sie spodziewalem wciegenia w fotel jak to zazwyczaj bylo w finalach kazdego sezonu SN (tym bardziej, ze serial byl coraz lepszy z kazdym nastepnym sezonem), a tu poprostu bylo niezle - ja oczekiwalem rewelacji.

No nic to teraz czekamy do jesieni na kolejny sezon i co tam nowego wymysla.
Posted by: agr1

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/05/2010 18:39

wgniecenia*
Posted by: jerome

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/05/2010 18:48

Heh Flash Forward został anulowany, a ten gniot V dostał drugi sezon, na pewno FF o wiele lepszy, szczególnie w ostatnich odcinkach, a V to na razie wielki zawód i drewniane aktorstwo
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/05/2010 22:19

zamykam oczy i nie czytam blush

poratujcie dobrym torentem albo plikiem z darmowego konta.

supernatural oczywiscie.
Posted by: agr1

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/05/2010 23:43

http://thepiratebay.org/search/supernatural/0/99/0

I patrzaj na cyferki wink
Posted by: xqwzts

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 15/05/2010 01:10

ale nikt nie napisal jeszcze, Chuck jest bogiem...?! grin
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 15/05/2010 02:07

Originally Posted By: xqwzts
ale nikt nie napisal jeszcze, Chuck jest bogiem...?! grin

to by było przegięcie laugh
z pewnością nie ma rozczarowania, jakoś musieli to zakończyć (?)...
Posted by: lelu

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 16/05/2010 01:55

wlasnie skonczylem ogladac SN... i Dean z owlosiana reka, pijany castiel i jeszcze kilka innych motywow pozamiatalo wink
Posted by: antyfutbol

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 18/05/2010 23:31

Calkiem ciekawe zakonzenie sezonu Housa. Jak myslicie ostatnia scena to efekt vicodinu czy rzeczywistosc ?
Posted by: micha$

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 19/05/2010 00:00

Skoro nie wziął Vicodynu. Finał rzeczywiście dobry. Kolejny sezon może będzie na zasadzie "Żyli długo i szczęśliwie"...
Posted by: wwwujek

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 19/05/2010 02:42

Ogląda ktoś FlashForward? Mi się szalenie podoba, a słyszałem, że z powodu słabej oglądalności w Stanach, został skrócony i będą jeszcze max dwa odcinki.. Jakie są Wasze opinie?
Posted by: pescar

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 19/05/2010 05:27

Dla mnie początek był trochę nudny ale teraz naprawdę akcja się rozkręciła i mi się serial podoba. Szkoda,że tak szybko kończą serial już po jednym sezonie. Oby jakoś fajnie to zakończyli.
Posted by: Piecia

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 19/05/2010 06:02

Dziwne że nikt nie wspominał iż zakończył się mój serial Skins, jak dla mnie zakończenie nic rewelacyjnego trochę na siłę zrobione... ale mam wiadomość dla fanów tego serialu iż będzie kolejny nowy sezon smile
Posted by: Bet3654

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 19/05/2010 07:40

Nikt nie pisze o serialu 24 godziny ,a tu już 2 odcinki pozostały do końca frown .
Scena z limuzyną i Jackiem odzianym w pancerz i maske... czysty majstersztyk smile
Jak dla mnie najlepszy serial wszech czasów piwo
Posted by: Gaske

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 20/05/2010 01:04

Panowie, co polecacie poza Lostem, PB i Dexterem?
Odpada już The Wire, House, CSI.

Na oku jest Breaking Bad. Oglądał ktoś?
Posted by: micha$

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 20/05/2010 01:15

Ja zacząłem ale taki smętny trochę. Dłuży się strasznie.
Polecam Sons Of Anarchy i Weeds.
Posted by: Jakubosiu

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 20/05/2010 02:08

Czy to już pewne ,że Flashforward dostał cancela ?
Posted by: wojkrk

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 20/05/2010 02:30

Originally Posted By: Kerogh
Panowie, co polecacie poza Lostem, PB i Dexterem?
Odpada już The Wire, House, CSI.

Na oku jest Breaking Bad. Oglądał ktoś?


najlepiej przegladnij ten temat plus "film, tv, seriale" wstez, padlo sporo tytulow
Posted by: Vira

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 20/05/2010 03:08

Originally Posted By: Jakubosiu
Czy to już pewne ,że Flashforward dostał cancela ?

Tak, oficjalnie 1-y sezon jest ostatnim. Przed nami jeszcze tylko 2 odcinki
http://ausiellofiles.ew.com/2010/05/13/abc-cancels-romantically-challenged-scrubs-ted-flashforward/
Swoją drogą, to niesamowicie spalony pomysł. Gdyby na bazie tej powieści powstał film, lub krótka seria emitowana w dobrym timeslocie (np. 7 odcinków po 1.20h), to byłby pewnie hit, a tak... no cóż. Oglądalność poleciała w dół i nie dziwnym jest anulowanie serii. Szkoda...
Posted by: xqwzts

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 20/05/2010 03:16

polecam Supernatural
zawsze bede to tutaj pisal bo to moj ulubiony serial tongue
Posted by: Kameleon

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 23/05/2010 18:55

Originally Posted By: Kerogh
Panowie, co polecacie poza Lostem, PB i Dexterem?
Odpada już The Wire, House, CSI.

Na oku jest Breaking Bad. Oglądał ktoś?


Zależy jakie klimaty.

Rome i The Tudors są świetne.

Jutro finał lost hura Ben pozamiata wszystkich tongue
Posted by: Tetfol

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 24/05/2010 03:55

Originally Posted By: xqwzts
polecam Supernatural
zawsze bede to tutaj pisal bo to moj ulubiony serial tongue

Supernatural prawdopodobnie najlepszy serial jaki powstał smile
Posted by: [T]-error

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 24/05/2010 03:57

Originally Posted By: Kameleon
Originally Posted By: Kerogh
Panowie, co polecacie poza Lostem, PB i Dexterem?
Odpada już The Wire, House, CSI.

Na oku jest Breaking Bad. Oglądał ktoś?


Zależy jakie klimaty.

Rome i The Tudors są świetne.

Jutro finał lost hura Ben pozamiata wszystkich tongue


Taa Ben laugh Chodził przez 2 sezony jak w letargu i nagle na koniec pobudka tongue
Posted by: Marian

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 24/05/2010 04:29

Kerogh od siebie mogę polecić Supernatural,Survivors,Sons of Anarchy no i Chuck który jest dla mnie bardzo bardzo fajnym serialem smile W dalszej kolejności Californication i Leverage ale i tak Dexter wymiata tongue
Posted by: Stelmach

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 24/05/2010 04:52

Oz fajny tez smile
Posted by: th0mas

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 24/05/2010 21:02

Potrzebuję dobry torrent do finałowego odcinka Lost, ale w postaci 2 CD. Jakby ktoś linka zapodał to będzie git smile
Posted by: pescar

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 24/05/2010 23:00

cd1
http://torrage.com/torrent/B512B721A4B409E78A205CE45BFA7E3C6F06CEFD.torrent
cd 2
http://torrent.zoink.it/Lost.S06E17.HDTV.XviD-CD2-NoTV.[eztv].torrent

najlepsza strona do pojedynczych odcinków do pobierania
eztv.it
Posted by: micha$

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 25/05/2010 01:08

Posted by: Szypii

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 25/05/2010 03:37

Najlepsze w tym 2 godzinnym zakończeniu były wstawki z pierwszych dwóch sezonów. Ehh wtedy to był klimacik
Posted by: dondo

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 25/05/2010 04:06

Kiedyś oglądałem 1 sezon Losta, dalej nie dałem już rady, streści ktoś jakie było zakończenie tj. skąd ta wyspa, czemu ci ludzie się tam znaleźli, ten czarny duch-cień w dźungli i ogólne czary mary? Jakie wyjaśnienie było? smile
Posted by: Szypii

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 25/05/2010 04:24

skad wyspa nie wiadomo, ludzie dlatego bo Jacob ( pan wyspy ) wybrał ich, gdyż nie byli szczęśliwi ze swojego życia( nie mieli bliskich itp). Ten czarny duszek to brat Jacoba który chciał za wszelką cene opuścić wyspe.
Posted by: wwwujek

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 25/05/2010 05:27

Ja oglądałem wszystkie sezony.. Muszę powiedzieć, że na początku o wiele bardziej mi się podobało. Od kiedy zaczął się dym itp. to mnie lekko odsuwało, nie lubię takich sf..
Patrząc na serial jako na całokształt, to powiem jedno.. IMO Ci co pisali scenariusze mięli zaje...ste głowy.. To wszystko zawsze tak im się składało, że szok..

Zdaje mi się, że dopiero w 4 sezonie były przesłanki ku temu, że Oni wszyscy nie żyją.. Dziś okazało się, że to prawda.

Fabuła IMO świetna.

Pozostaje masa pytań.. Czemu na końcu w kościele nie było wszystkich? Przecież laska od Saida grała w kilku odcinkach, a np. Michael w paru sezonach..

Przyznam szczerze, że podczas oglądania potrafiłem się zgubić między tymi wszystkimi flashforward i flashreward.. Tak się to przeplatało, że miałem straszne zawirowania smile

Serial bardzo mi się podobał, lekko 8.5/10
Posted by: pescar

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 25/05/2010 07:35

Wydaje mi się że dlatego, że Ci co byli w ostatniej scenie poszli do nieba. A Michael pewnie się nie załapał. Chociaż jego syna też nie było co jest raczej dziwne. Dlatego też Ben powiedział, że on jeszcze sobie tam posiedzi (w czyśćcu) bo miał sporo grzeszków na swoim sumieniu.
Jak dla mnie dziwne zakończenie. Raczej tego się nie spodziewałem ale chyba autorzy nie bardzo mieli jak wybrnąć z człowiek-dym, znikająca wyspa, dlatego takie zakończenie. Nie wydaje mi się żeby od pierwszego sezonu planowali takie zakończenie. Pewnie serial miał być o rozbitkach, a wyszło co wyszło.
Posted by: connor

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 25/05/2010 08:56

Final do dupy!

Scenarzysci poszli na latwizne, namieszali w tych wszystkich sezonach tyle ze nie byli tego wszystkiego w stanie wyjasnic, wiec na koniec najzwyczajniej spasowali.
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 25/05/2010 14:54

Podzielam zdanie Experto.
Serial nie trzyma się kupy. Każda kolejna zagadka i udziwnienie wciągała widza i tyle...
Posted by: jerome

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 25/05/2010 19:44

Mimo wszystko dla mnie serial był świetny, ja Heroes i Prison Breaka nie umiałem dokończyć, a LOST w ostatnich seriach mi się bardzo podobał, chociaż rzeczywiście zakończenie mogło by być trochę ciekawsze, cały czas polecam Stargate Universe, dla mnie bardzo wysoki poziom, mimo że wielu jęczy, ale w stosunku do poprzedników to już nie jest bajka
Posted by: HoMiK155

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 25/05/2010 22:26

Ja mam odmienne odczucia niż jerome, bo moim zdaniem ostatnie dwie serie to w pewnym sensie odcięcie się od tych korzeni, które byly tworzone przez pierwsze III lub IV sezony. Dlatego też zakończylem swoją przygode z lostami po czwartym sezonie, ale zakończenie naturalnie obejrzalem i musze powiedzieć, że dla mnie bylo spodziewane.

Wszyscy spotkali się w czyśćcu (na wyspie) i w pewnym sensie musieli odpokutować swoje winy.Scena w kościele ma więc ścisły związek z wyspą, ponieważ byla ona drogą do nieba. To, że Jack przychodzi ostatni znaczy tyle, że zmarł jako ostatni (w życiu poza wyspą) Znamienne też jest, że tuż przed jego "śmiercią" na wyspie leci samolot, być może są to kolejni zesłani na wyspę, aby odkupili swoje grzechy. Wkurza mnie jedna rzecz...

dlaczego ku*wa po tym zakończeniu nadal pozostalo więcej pytań niż odpowiedzi, a zakończenie nie jest jednoznaczne blush
Posted by: ssaczu

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 25/05/2010 22:54

Obejrzyj ostatni odcinek jeszcze raz bo wszystko Ci sie pomieszalo smile

Wyspa to nie byl czysciec. Ojciec Jacka mowi wyraznie, ze oni byli zywi na wyspie. To samo mowi Fox w wywiadzie u Kimmela.

Droga do nieba byly alty. To byl jakis przedsionek, w ktorym musieli siebie nawzajem odnalezc poniewaz wszyscy byli dla siebie bliscy. Ojciec Jacka mowi mu w jednej ze scen, ze w tych altach nie ma czegos takiego jak czas takze kazdy z nich umieral w roznych okolicznosciach i o roznym czasie. Jin i Sun zmarli w lodzi, Jack na wyspie w ostatniej scenie odcinka a Kate i Sawyer odlecieli z wyspy wiec zmarli duzo pozniej.
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 26/05/2010 02:54

ja się pytam, czym do ch&ja wacława była wyspa?
Posted by: Kylo

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 26/05/2010 02:59

Originally Posted By: ssaczu
Obejrzyj ostatni odcinek jeszcze raz bo wszystko Ci sie pomieszalo smile

Wyspa to nie byl czysciec. Ojciec Jacka mowi wyraznie, ze oni byli zywi na wyspie. To samo mowi Fox w wywiadzie u Kimmela.

Droga do nieba byly alty. To byl jakis przedsionek, w ktorym musieli siebie nawzajem odnalezc poniewaz wszyscy byli dla siebie bliscy. Ojciec Jacka mowi mu w jednej ze scen, ze w tych altach nie ma czegos takiego jak czas takze kazdy z nich umieral w roznych okolicznosciach i o roznym czasie. Jin i Sun zmarli w lodzi, Jack na wyspie w ostatniej scenie odcinka a Kate i Sawyer odlecieli z wyspy wiec zmarli duzo pozniej.

Pewnie ze starosci, dlatego Kate powiedziala Jackowi, ze czekala na niego bardzo dlugo smile

Z reszta sie zgadzam, tez tak odebralem.

Posted by: ssaczu

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 26/05/2010 03:33

Originally Posted By: Llama
ja się pytam, czym do ch&ja wacława była wyspa?


Wyspa to byl korek. Miala nie dopuscic aby zlo wydostalo sie na zewnatrz.

Wszyscy rozbitkowie trafili tam w jednym celu. Zostali sciagnieci przez Jacoba po to by w koncu mogli odnalezc siebie i zaznac szczescia i przejsc test. Ci, ktorzy podejmowali na wyspie wlasciwe decyzje i byli dobrzy trafili w koncu do tego przedsionka czyli byli w kosciele w tych alternatywnych wydarzeniach. Ci, ktorzy oblali badz nie byli jeszcze gotowi w kosciele sie nie znalezli chocby np Michael, ktory pozostal na wyspie jako "szeptacz". Aktor, ktory gral jego role potwierdzil to w wywiadzie u Kimmela.


Ogolnie to z serialu, ktory mial byc przygodowo-scfi (przynajmniej tak bylo przez 4 sezony), zrobil sie dramat opowiadajacy o losach ludzi, ich zyciu, podejmowanych przez nich decyzjach i o smierci. Oni nie byli zagubieni gdzies na wyspie na jakims oceanie tylko ich dusze byly zagubione w codziennym zyciu jakie mieli przed wyladowaniem na wyspie.
Posted by: Kura

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 26/05/2010 03:58

Nie spodziewałem się, że dostaniemy odpowiedź na wszystkie pytania. Najbardziej jednak wkurzyło mnie brak wyjaśnienia 6 magicznych liczb. Okazało się, że liczby to po prostu liczby. Przez 6 lar ludzie wynajdowali różne rzeczy w serialu a tu klops
http://pl.lostpedia.wikia.com/wiki/Liczby

Zakończeniem nie jestem zadowolony , na szczęście Soprano nie przebili. Szkoda mi klimatu pierwszych sezonów to był naprawdę niezły serial.
Posted by: [T]-error

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 26/05/2010 14:17

Oh kurva Lost! blush
Się czuję normalnie wydymany laugh Zakpili sobie z widzów frown
W połowie 3 sezonu serial się po prostu skończył, masa niewyjaśnionych wątków, sytuacji ... w peesdu z takim serialem laugh
Posted by: Piecia

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 27/05/2010 03:07

Ja też nie jestem zadowolony z zakończenia, ale cóż stało się... końcowe odcinki i same zakończenie mogli co najmniej pociągnąć a nie tak przynajmniej jak dla mnie zakończyć na siłę w szybkim tempie.
Posted by: Bet3654

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 27/05/2010 07:28

Serial 24 godziny dobiegł końca frown od 2002r. fascynowałem sie tym serialem ...
Jest to jedyny serial sensacyjny ,który utrzymywał poziom z sezonu na sezon(genialny 4i5s smile reszta bardzo dobra)
Zrobic sobie dzień wolny, i obejrzeć cały sezon 24 godziny ...bezcenne smile
Ps. Charles Logan w finale przeszedł sam siebie piwo smile
Jack, Kim ,Chloe ,Tony ,Nina ,Michelle ,Victor ,Wayne ,Audrey ,Cole ,Allison ... a niech bedzie Renee wink piwo
Posted by: Szypii

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 29/05/2010 02:15

Genialny serial, właśnie obejrzałem ostatni odcinek. Każdy sezon trzymał w napięciu smile
Posted by: Kylo

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 29/05/2010 04:40

Zaufalem Waszym opinion o 24 i zaczalem dzis ogladac 1 sezon - 6 odcinek in progress... boks
Posted by: ComeWithMe

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 30/05/2010 05:44

Originally Posted By: Kylo
Zaufalem Waszym opinion o 24 i zaczalem dzis ogladac 1 sezon - 6 odcinek in progress... boks


zejebisty serial, ja zaczolem w grudniu 2009 i wlasnie jestem na koncowce 7 sezonu wink rewelacja .... chyba jeden z najlepszych, jakie widzialem
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 31/05/2010 00:43

Originally Posted By: dAnTeCh

THE WIRE właśnie skończyłem oglądać 5 sezon tego świetnego serialu. Z jednej strony szkoda że to już koniec tego show, z drugiej strony zakończony on został z klasą ooo Wszystkie sezony trzymają wysoki poziom, pełne ciekawych postaci(mi zapadnie w pamięć m.in. para zabójców Chris i Snoop ), pokazuje Baltimore takim jakim jest bez upiększeń, walkę o władzę zarówno na ulicy jak i w polityce. To trzeba zobaczyć wink
jedna z kultowych scen z serialu Bunk i McNulty badają miejsce zbrodni laugh

właśnie jestem po tym odcinku, myślałem, że to jakaś parodia a nie serialowy real laugh
dobra produkcja, trzyma klasę, pomimo innego stylu niż SHIELD można je wrzucić do jednego zajebistego worka.
Posted by: marzano

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/06/2010 04:31

Kilka pytań jeśli ktoś jest zorientowany to proszę o odpowiedzi:
1. co dalej z Flash Forward - doszły mnie słuchy, że emisja została anulowana z powodu spadającej oglądalności.
2. Czy będzie i kiedy kolejny sezon:
- How I met your mother
- Dexter
- Californication
3. polećcie jakiś serial, który się szybko nie znudzi a będzie się dobrze go oglądało z dziewczyną (mamy za sobą takie pozycje jak wszystkie wymienione powyżej + The Shield i Entourage).
Posted by: pescar

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/06/2010 04:42

Cytat:
2. Czy będzie i kiedy kolejny sezon:
- How I met your mother
- Dexter
- Californication


wszystkie te seriale będą kontynuowane. Dexter startuje wrześeń/październik jeżeli dobrze pamiętam.
Posted by: yaaho

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/06/2010 04:43

1. anulowany i juz go nie bedzie
2. - koniec wrzesnia start kolejnego sezonu
- 28.09
- 28.09
3. Desperate Housewives, The O.C. (ten na lato idealny), V, True Blood (tutaj poczatkowe odcinki tragiczne, ale pozniej juz duzo lepiej), Modern Family (chociaz to nie wszystkim sie podoba, a wg mnie ten serial jest genialny)
Posted by: pescar

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/06/2010 04:46

To szkoda Flash Forwardbo początek miał mocno średni ale potem się rozkręciło i naprawdę mnie wciągnęło.
Posted by: yaaho

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/06/2010 04:47

poczatek mial swietny, pozniej bylo srednio, a koncowka znowu na wysokim poziomie
Posted by: xqwzts

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/06/2010 07:10

3. do polecenia Supernatural, czasem straszny, czasem smieszny, ale zapewniam ze jej sie spodoba z powodu jednej postaci grajacej tam przez przystojnego aktora (sprawdzone na dziewczynie z ktora ogladalem, na 2 innych ktorym polecilem grin )
Posted by: Busta

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 16/07/2010 03:21

Ściągam właśnie serial,, Tożsamość szpiega''(Burn Notice) oglądał ktoś , warto?

Na Filmwebie ma 8,21 -opis:

Michael Westen jest szpiegiem, który nagle dowiedział się, że trafił na czarną listę agentów. Można powiedzieć, że jest tam spalony. Został przewieziony do swojego rodzinnego miasta w Miami. Bez pieniędzy, mieszkania i możliwości wyjazdu z miasta Michael próbuje dowiedzieć się kto go ?spalił? i odzyskać swoje dawne życie. W tym czasie zarabia pomagając ludziom, a którzy nie mogą liczyć na pomoc ze strony policji. Jedynymi ludźmi, którzy pomagają Michaelowi są: Fiona, był agent IRA, która na
...
dodatek jest jego byłą dziewczyną oraz Sam ? spłukany były kontakt wywiadu woskowego, który równocześnie donośni na niego agentom FBI. Żeby tego było mało musi zmierzyć się ze swoją rodziną, której unikał przez pół życia podróżując po całym świecie. Tak właściwie to głównie swojej mamy, która jest w niebo wzięta powrotem syna do miasta
Posted by: agr1

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 16/07/2010 04:18

Zdecydowanie warto, swietny serial.
Posted by: Szypii

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 16/07/2010 05:11

A ja polecam Serial Przyjaciele laugh obejrzalem w miesiąc całe 10 sezonów. Na początku myślalem ze to nudna komedia amerykanska ale ten serial po prostu wymiata każdym odcinkiem :
)
Posted by: Linc

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 18/07/2010 20:22

Panowie, moze sie ktos wypowiedziec na temat tych 2 seriali:

Haven ( dostepne sa 2 odcinki 1 sezonu )
White Collar ( rozpoczal sie 2 sezon )
Posted by: cassapian

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 18/07/2010 20:24

szukam The Shield do obejrzenia online, ktos iwe może gdzie mozna to zrobić?
Posted by: GBocian84

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 19/07/2010 04:18

Originally Posted By: cassapian
szukam The Shield do obejrzenia online, ktos iwe może gdzie mozna to zrobić?


http://tv.blinkx.com/show/the-shield/rYJPytRWXFavcdkC1X2fnDLCONk#s1e1

W oryginalnej wersji językowej. PL nie znalazłem.
Posted by: ssaczu

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 19/07/2010 04:58

Originally Posted By: Linc
Panowie, moze sie ktos wypowiedziec na temat tych 2 seriali:

Haven ( dostepne sa 2 odcinki 1 sezonu )
White Collar ( rozpoczal sie 2 sezon )


White Collar - w stylu podobny do Castle. Serial kryminalny, gdzie co odcinek rozwiazuja inna sprawe. Posiada jeden watek glowny rozwijajacy sie w kazdym odcinku. Wyrazisty glowny bohater. Jest falszerzem, ktory zaczyna wspolpracowac z agentem FBI, ktory go zlapal. Nie powala na kolana ale jak ktos lubi takie seriale jak wlasnie Castle czy Mentalist to ten tez mu sie spodoba.

Tego drugiego serialu nie ogladalem.
Posted by: ssaczu

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 19/07/2010 05:02

Originally Posted By: cassapian
szukam The Shield do obejrzenia online, ktos iwe może gdzie mozna to zrobić?



W wersji PL do obejrzenia tu: http://seriale.eonline.pl/
Posted by: Kameleon

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 05/08/2010 06:11



Znowu w drodze, zapowiada się zajebiście grin

Udało mi się w końcu przemóc i obejrzeć Spartacusa. Nie żałuję, najlepsza premiera ubiegłego sezonu smile No i będzie kontynuacja. aplauz
Posted by: Kameleon

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 29/09/2010 02:06



No to nowe sezony wystartowały smile

Ktoś już znalazł jakiś zamiennik Lost? :> Rubicon opłaca się zaczynać?
Posted by: xqwzts

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 29/09/2010 03:09

co do nowych sezonow to napisze tylko tyle:

Supernatural - kiedys, gdy Dean wrocil z piekla, to bylo cos.. powalone drzewa, dzwieki, sporo szczegolow, a wszystko bylo jedna wielka zagadka. A teraz wraca Sam, jego dziadek ( laugh ), ma swoja rodzine lowcow, a nie wiadomo nic i jakos nie chca nas zaciekawic, tak jakby mieli ten watek ominac smirk brakowalo zaskoczenia, humoru, w ogole gra Jareda jakas taka plytka mi sie wydawala tongue

HIMYM - tu niczego wielkiego sie nie spodziewalem, wciaz to samo, od jakiegos czasu slabe odcinki i tylko czasem zdarzaja sie takie ktore na dluzej zostaja w pamieci, wiec czekam na ten jeden tongue

House - co to ma byc, po takim zakonczeniu poprzedniego sezonu teraz taka sielanka, pierwszy odcinek tylko wokol niego i Cuddy, drugi niby juz bardziej w strone leczenia ale.. zwykle w koncowkach odcinkow House powodowal ze pojawial sie usmiech na mojej twarzy gdy podczas rozmowy cos w niego strzelalo i dowiadywal sie jaka to choroba grin brakuje tego, brakuje klimatu House'a ;/

The Event - nowy serial, po pierwszym odcinku nie wroze im chyba dlugoletniej emisji, brakuje oryginalnosci.. mam wrazenie jakby chcieli stworzyc cos podobnego do Lost'a, ale nie chce im cos takiego wyjsc grin pokazywanie sytuacji z przeszlosci, terazniejszych, powtarzanie tego samego kilka razy, nie przypadlo mi to do gustu, ale moze zmienie zdanie po drugim odcinku ktorego jeszcze nie ogladalem albo po nastepnym ;p

Dexter - Duzo lepiej niz sie spodziewalem, mocno zakonczyli poprzedni sezon, tak samo mocno zaczeli obecny, od tworcow Dextera wszyscy wyzej powinni sie uczyc tongue


Potrzebuje jakiegos serialu jeszcze jednego, najlepiej z nowosci zebym czekal tydzien na odcinek a nie siedzial calymi dniami zeby nadrabiac grin ktos ogladal cos ciekawego i moze polecic? tongue
Posted by: [T]-error

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 29/09/2010 03:19

Dextera skończyłem na początku 3 sezonu. Nuda, kiepścizna, niezłe pomysły a wykonanie jak u "Kiepskich" - sorki panowie, ale tam nie ma nic szczególnego w tym serialu wink
Posted by: xqwzts

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 29/09/2010 03:54

Originally Posted By: [T
-error]Dextera skończyłem na początku 3 sezonu. Nuda, kiepścizna, niezłe pomysły a wykonanie jak u "Kiepskich" - sorki panowie, ale tam nie ma nic szczególnego w tym serialu wink

a aktorstwo, muzyka, napiecie, elementy zaskoczenia? grin
w dexterze kazdy moze odnalezc kawalek samego siebie, to jest cos szczegolnego tongue
Posted by: [T]-error

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 29/09/2010 04:24

Originally Posted By: xqwzts
Originally Posted By: [T
-error]Dextera skończyłem na początku 3 sezonu. Nuda, kiepścizna, niezłe pomysły a wykonanie jak u "Kiepskich" - sorki panowie, ale tam nie ma nic szczególnego w tym serialu wink

a aktorstwo, muzyka, napiecie, elementy zaskoczenia? grin
w dexterze kazdy moze odnalezc kawalek samego siebie, to jest cos szczegolnego tongue


Aktorstwo liche, muzyki nie pamiętam (sory), napięcie jak gadki Waldusia z babką Kiepską, a elementy zaskoczenia były takie że wiedziałem 3 kroki w przód co będzie, co się stanie itd
oczywiście nie odmawiam nikomu oglądania tego serialu, ale jak dla mnie to produkcja USA na poziomie naszych Kiepskich
Posted by: micha$

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 29/09/2010 04:43

Wg mnie nowy sezon Dextera nie zachwyca. Bo tak naprawdę to nic ważnego czy ciekawego się nie stało...
Posted by: Kameleon

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 29/09/2010 05:03

[T]-error oglądasz coś z seriali, które nie zostały do tej pory zakończone ? :>
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 29/09/2010 05:07

Modę na sukces grin
Posted by: antyfutbol

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 30/09/2010 03:08

Nowa Nikita jest calkiem niezla, ponadto Havaji Five zaczelo sie przynajmniej dla mnie obiecujaco.
Posted by: [T]-error

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 30/09/2010 03:48

Originally Posted By: Kameleon
[T]-error oglądasz coś z seriali, które nie zostały do tej pory zakończone ? :>



Niestety nie. Nie mam po prostu czasu frown
A zbiera się całkiem sporo zaległości, zarówno w serialach jak i fabule ...
Posted by: Marcel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 30/09/2010 05:56

to żałuj, że na 3 skończyłeś bo 4 sezon akurat był świetny
Posted by: Kameleon

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/10/2010 05:43

Dexter słabo frown
Posted by: gobel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/10/2010 05:48

za to Sons of Anarchy trzyma poziom
Posted by: rafal08

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/10/2010 05:56

Originally Posted By: Kameleon
Dexter słabo frown


niestety frown
Posted by: Kylo

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/10/2010 06:04

Originally Posted By: rafal08
Originally Posted By: Kameleon
Dexter słabo frown


niestety frown


W nastepnym odcinku ma sie zaczac cos dziac smile Poki co faktycznie te 2 odcinki zamulajace.
Posted by: pescar

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/10/2010 15:26

faktycznie drugi odcinek już całkowicie zamulający. SPOILER I dziwne, że na przesłuchaniu z FBI nie było mowy nic o podpaleniu tej jego chatki przy domu co zrobił w pierwszym odcinku jak miał zamiar uciekać.
Posted by: chim123

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 06/10/2010 19:33

Originally Posted By: Kameleon
Dexter słabo frown


Za to The Event kolejny świetny odcinek! cool
Posted by: Kameleon

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 07/10/2010 00:44

Originally Posted By: pescar
faktycznie drugi odcinek już całkowicie zamulający. SPOILER I dziwne, że na przesłuchaniu z FBI nie było mowy nic o podpaleniu tej jego chatki przy domu co zrobił w pierwszym odcinku jak miał zamiar uciekać.


Nie podpalił chatki tylko kontener.
Posted by: pescar

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 07/10/2010 01:37

dokładnie nie była to chatka tylko kontener. Ale dziwne dla mnie, że nie miało to żadnych konsekwencji.
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 12/10/2010 05:06

Wreszcie konkretny odcinek Dexa smile
Posted by: Gaske

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 12/10/2010 06:55

Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Wreszcie konkretny odcinek Dexa smile


No ten zdecydowanie najlepszy, nastepny zapowiada sie jeszcze ciekawiej. wink
Posted by: wwwujek

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 12/10/2010 18:12

Wczoraj oglądałem na TVN Mentalistę.. Nigdy wcześniej nie oglądałem tego serialu, nawet mi się podobał. To taki policyjny/detektywistyczny Dr.House.. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Ktoś ogląda?
Posted by: rafal08

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 12/10/2010 18:18

Ja ogladam .Dobry serial i wlasciwie mozna polecic .
Posted by: Nickel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 12/10/2010 19:00

Tak tylko chciałem zauważyć, że także Supernatural podniosło nieco swój poziom. Castiel wymiótł tekstem o Mojżeszu laugh.
Nowy odcinek zapowiada się nieźle, wszak reżyserował go będzie serialowy Dean Winchester.
Posted by: zludna

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 13/10/2010 23:39

http://bi.gazeta.pl/im/3/8504/z8504033O.jpg

po kilku odcinkach już można cokolwiek wnioskować... :-)
Posted by: Conrad

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/10/2010 03:08

Na tym AXN Sci-Fi w przyszły piątek to będzie leciał ten nowy "V" (remake)?

P.S. Dobra wiadomość ze sklepu amazon.co.uk - Polska jako jedyny kraj z naszej części Europy została wpisana na listę krajów, do których Amazon za darmo wysyła towar w ramach opcji "Super Saver Delivery". toast
Posted by: Logan

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/10/2010 03:44

To bedzie oryginalny "V", nie ten nowy remake
Posted by: Marcel

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/10/2010 04:13

Posted by: Kameleon

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 14/10/2010 06:11

Odcinek Dextera znowu poniżej oczekiwań. Dobrze, że już zakończył żywot Boyda.

Teksty Masuki świetne wink Head case pozamiatało laugh
Posted by: Conrad

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 15/10/2010 00:33

Originally Posted By: gobel
za to Sons of Anarchy trzyma poziom


No właśnie od dłuższego czasu się przymierzam do tego serialu, czekałem aż wyjdą na DVD pierwsze 2 sezony tak więc najwyższy czas. smile
Posted by: [T]-error

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 15/10/2010 02:22

Originally Posted By: rafal08
Originally Posted By: Kameleon
Dexter słabo frown


niestety frown


Dopiero dotarło? wink
Posted by: pescar

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 15/10/2010 17:50

wszystkie sezony Dextera zaczynały się spokojnie. Dopiero gdzieś w połowie albo pod koniec akcja nabierała odpowiedniego tempa.
Posted by: Llama

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 15/10/2010 18:05

Dex dla mnie się skończył wraz z końcem 3. sezonu. niestety bardzo ciężko trzymać poziom dziwactw.

supernatural faktycznie się rozkręca laugh im więcej anielskiej jazdy tym lepiej laugh
Posted by: micha$

Re: SERIALE (Lost,Fringe,24,Supernatural i inne). Dla tych którzy są na bieżąco - 16/10/2010 18:32

Na szczęście Lie to Me trzyma poziom smile