Kibice

Posted by: Mucios

Kibice - 20/02/2009 22:41

Pozwoliłem sobie założyc ten temat aby poznac orientacje kibicowskie userów mecz.pl. Ja osobiście jestem aktywnym kibicem GKS-u Katowice. Pisząc aktywnym mam na myśli zaliczanie większości meczy, w tym wyjazdów... Na mecze chodze od 99 roku-już będzie 10 lat. Tylko prosze nie piszcie, że kibicujecie Barcelonie, United, Chelsea, no chyba że należycie do ich polskich FC i byliscie kilka razy na meczach tych ''topowych'' drużyn.
Posted by: connor

Re: Kibice - 20/02/2009 22:45

Niezla prowokacja piwo
Posted by: forty

Re: Kibice - 20/02/2009 22:49

ja kibicuję dobrej piłce,jak dobry mecz to nieważne kto gra,a jak grają padakę to wychodzę ze stadionu albo zmieniam kanał
Posted by: Szewa

Re: Kibice - 20/02/2009 22:51

Huragan Wołomin boks
Posted by: Goget

Re: Kibice - 20/02/2009 22:52

Ja kibicuję Barcelonie i Realowi, a w Polsce Lechowi i Legii.
Posted by: Stoin

Re: Kibice - 20/02/2009 23:03

Ja Bałtykowi cool byłem kilka razy na wyjeździe jak graliśmy z drukaArką tongue
Posted by: Mucios

Re: Kibice - 20/02/2009 23:10

Originally Posted By: Experto
Niezla prowokacja piwo


Żadna prowokacja, to nie w moim stylu. Po prostu twierdze, że userzy na tym forum prezentują w miare wysoki poziom i nie dojdzie do marnych gadek
Posted by: oli

Re: Kibice - 20/02/2009 23:12

Iskra Stolec piwo
Posted by: Mucios

Re: Kibice - 20/02/2009 23:13

Stoin znasz Małego od Was?
Posted by: Stoin

Re: Kibice - 20/02/2009 23:16

hmmm "Małych" z Bałtyku to znam z ... 3 4 a może więcej smirk
Posted by: connor

Re: Kibice - 20/02/2009 23:20

Od dawna hoolsuje Izolatorowi Boguchwala, kilkanascie wyjazdow, a i puke na piknikow.
Posted by: JuN

Re: Kibice - 20/02/2009 23:23

Przeciąg Opole
Posted by: wafe(L)nica

Re: Kibice - 20/02/2009 23:25

Igloopol Dębica
Posted by: Mucios

Re: Kibice - 20/02/2009 23:28

Originally Posted By: oli
Iskra Stolec piwo


Wybierz sobie coś z tego http://psychotesty.top-100.pl/
Posted by: john

Re: Kibice - 20/02/2009 23:59

InoDoPrzodu Kielce
Posted by: Lipi

Re: Kibice - 21/02/2009 00:06

Letki Plus Lipinyhura
Posted by: mura

Re: Kibice - 21/02/2009 00:14


Maccabi Tel-Aviv boks

zajebiście liczny i zagorzały fan-club mieści się w naszej stolicy na Wiejskiej,
dali przykład z góry, to podłapałem grin
Posted by: jadanek

Re: Kibice - 21/02/2009 00:40

Legia Olimpia Zagłębie tongue
Posted by: Rudzik

Re: Kibice - 21/02/2009 01:07

Originally Posted By: pawel Wafel
Igloopol Dębica


wink
Posted by: zaberek1987

Re: Kibice - 21/02/2009 01:24

Originally Posted By: Stoin
Ja Bałtykowi cool byłem kilka razy na wyjeździe jak graliśmy z drukaArką tongue


a na meczu z bytovia blyes?? kumpla brat gra w Baltyku - W. Pieta
Posted by: MichuTN

Re: Kibice - 21/02/2009 01:36

Sinobladzi z Czeladzi wink
Posted by: Platini

Re: Kibice - 21/02/2009 06:33

Widze niezłe kluby grin

To od dziś kibicuje Iskrze Stolec, Letki Plus Lipiny oraz Sinobladzi z Czeladzi hura
Posted by: Stoin

Re: Kibice - 21/02/2009 07:13

Originally Posted By: zaberek1987
Originally Posted By: Stoin
Ja Bałtykowi cool byłem kilka razy na wyjeździe jak graliśmy z drukaArką tongue


a na meczu z bytovia blyes?? kumpla brat gra w Baltyku - W. Pieta


dobry grajek piwo miałem okazje zagrac z nim w jednej drużynie Unisoft Gdynia (futsal)
Posted by: bolo_lacznik

Re: Kibice - 21/02/2009 07:21

Originally Posted By: Szewa
Huragan Wołomin boks
smiej sie Pan smiej , ale jak grali grywali (bo nawet nie wiem czy graja czasem) z Wichrem Kobyłka to było wydarzenie , njabardziej porywiste derby w Polsce ;-))
--
co do pytania w temacie to od dziecka :
Tylko Legia , ukochana Legia , dziś Warszawa czeka.....;-)
od 4lat nie byłem na Ł3 <wstyd> ;-))
Posted by: herkules

Re: Kibice - 21/02/2009 07:28

Originally Posted By: bolo_lacznik
Originally Posted By: Szewa
Huragan Wołomin boks
smiej sie Pan smiej , ale jak grali grywali (bo nawet nie wiem czy graja czasem) z Wichrem Kobyłka to było wydarzenie , njabardziej porywiste derby w Polsce ;-))
--
co do pytania w temacie to od dziecka :
Tylko Legia , ukochana Legia , dziś Warszawa czeka.....;-)
od 4lat nie byłem na Ł3 <wstyd> ;-))
Wypadałoby sie z BCN kiedys razem wybrać wink na marginesie Nadnarwianka Pultusk
Posted by: bolo_lacznik

Re: Kibice - 21/02/2009 07:33

moze i wypadałoby ale On podobno taki kozak ze wchodzi na Legie w szaliku Pohybla a barwy jak Gieksa wiec wole nie ryzykowac grin
Posted by: zaberek1987

Re: Kibice - 21/02/2009 07:36

Originally Posted By: Stoin
Originally Posted By: zaberek1987
Originally Posted By: Stoin
Ja Bałtykowi cool byłem kilka razy na wyjeździe jak graliśmy z drukaArką tongue


a na meczu z bytovia blyes?? kumpla brat gra w Baltyku - W. Pieta


dobry grajek piwo miałem okazje zagrac z nim w jednej drużynie Unisoft Gdynia (futsal)


no w futsalu to duzo zdzialal, wystepy m.in. w holiday chojnice i reprez. polski
Posted by: herkules

Re: Kibice - 21/02/2009 07:38

Originally Posted By: bolo_lacznik
moze i wypadałoby ale On podobno taki kozak ze wchodzi na Legie w szaliku Pohybla a barwy jak Gieksa wiec wole nie ryzykowac grin
no ta ten jego hebel ma barwy GKS laugh
Posted by: wafe(L)nica

Re: Kibice - 26/02/2009 00:44

http://www.youtube.com/watch?v=3PAodWIoZAE

tak wygląda w Debicy badz wygladało
Posted by: Bullet

Re: Kibice - 26/02/2009 07:53

Originally Posted By: Stoin
Ja Bałtykowi cool byłem kilka razy na wyjeździe jak graliśmy z drukaArką tongue


A kiedy ostatni raz byłeś na jakimś meczu swoich "czystych jak łza" ulubieńców confused

Tymczasem ja już 23 sezon na stadionie hura
Posted by: Stoin

Re: Kibice - 26/02/2009 19:43

Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: Stoin
Ja Bałtykowi cool byłem kilka razy na wyjeździe jak graliśmy z drukaArką tongue


A kiedy ostatni raz byłeś na jakimś meczu swoich "czystych jak łza" ulubieńców confused

Tymczasem ja już 23 sezon na stadionie hura


laugh

Ostatni raz na wyjeżdzie w 91r przypomnieć Ci wynik ? laugh
Posted by: Stoin

Re: Kibice - 26/02/2009 19:44

sory w 92 tongue
Posted by: Bullet

Re: Kibice - 26/02/2009 20:01

Originally Posted By: Stoin
Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: Stoin
Ja Bałtykowi cool byłem kilka razy na wyjeździe jak graliśmy z drukaArką tongue


A kiedy ostatni raz byłeś na jakimś meczu swoich "czystych jak łza" ulubieńców confused

Tymczasem ja już 23 sezon na stadionie hura


laugh

Ostatni raz na wyjeżdzie w 91r przypomnieć Ci wynik ? laugh


Ostatbio na stronie Arka tv oglądałem te derby z 92 bodajże co Saper chciał zaj.... sędziego laugh To był mecz smile
Posted by: mereczek

Re: Kibice - 27/02/2009 19:41

to sie nazywa kibic smile sami zaoaczcie heh http://kibic.rozpraszajacy.koszykarza.patrz.pl
Posted by: Salvador Dali

Re: Kibice - 28/02/2009 00:01

GKS KATOWICE grin Na mecze jezdze od 1997 roku. Wyjazdow zaliczylem ok 50. Teraz niestety jestem na emigracji wiec przez ostatnie 3 lata zaliczylem tylko kilka meczykow. Ale za miesiac juz wracam do ojczyzny wiec napewno klub wspiore w walce o utzrymanie. Swego czasu nawet dzialalem w Ultras grin

Bo GieKSa jest tylko jedna, zapomnij o tej z Jastzrebia czy Belchatowa.
Posted by: cobra

Re: Kibice - 28/02/2009 04:58

Originally Posted By: Salvador Dali
Ale za miesiac juz wracam do ojczyzny wiec napewno klub wspiore w walce o utzrymanie. Swego czasu nawet dzialalem w Ultras grin

wierzę smile
Posted by: Salvador Dali

Re: Kibice - 28/02/2009 07:13

wespre, zdarza sie
Posted by: cobra

Re: Kibice - 28/02/2009 20:14

no offens dali smile
Posted by: forty

Re: Kibice - 02/03/2009 00:54



Posted by: donic

Re: Kibice - 02/03/2009 02:01

Wycofuje moje propozycje strzelania z ostrej amunicji do stadionowego bydla. Wystarczy przeciez kilka granatow.
Posted by: Skorpion BB

Re: Kibice - 02/03/2009 05:34

Zamknijcie ten temat bo zacznie sie znowu napinka i dopierdzielanie kto jest za strzelaniem a kto nie.
Posted by: Salvador Dali

Re: Kibice - 02/03/2009 05:49

ostatni filmik nqjlepszy smile
Posted by: ultra1978

Re: Kibice - 03/03/2009 06:12

Originally Posted By: donic
Wycofuje moje propozycje strzelania z ostrej amunicji do stadionowego bydla. Wystarczy przeciez kilka granatow.

Gdyby Polska była cywilizowanym europejskim narodem już dawno nieudolna prokuratura, nieudolne rządy i równie nieudolna policja poradziłaby sobie z ludźmi którzy rządzą "plaskaczem" każdym polskim klubem piłkarskim czy wiekszą dyskoteką. Ale że w naszym kraju za danie po mordzie nic nie grozi więc jednym pozostanie tylko płacz i marzenie o posiadaniu F-1 a innym śmiech z nieudolności naszego państwa.
Posted by: tyson

Re: Kibice - 03/03/2009 06:20

przynajmneij im sie cos chce, co jest rzadkeiw dzisiejszych spedalonych i sfeminizowanych spoleczenstwach
Posted by: Podroznik

Re: Kibice - 06/03/2009 07:07

Originally Posted By: donic
Wycofuje moje propozycje strzelania z ostrej amunicji do stadionowego bydla. Wystarczy przeciez kilka granatow.

tylko podczas rzucania tymi granatami zebyscie znowu nie zabili jakiej barmanki laugh laugh
Posted by: Misza_SB

Re: Kibice - 08/03/2009 18:38

Originally Posted By: ultra1978

Gdyby Polska była cywilizowanym europejskim narodem już dawno nieudolna prokuratura, nieudolne rządy i równie nieudolna policja poradziłaby sobie z ludźmi którzy rządzą "plaskaczem" każdym polskim klubem piłkarskim czy wiekszą dyskoteką. Ale że w naszym kraju za danie po mordzie nic nie grozi więc jednym pozostanie tylko płacz i marzenie o posiadaniu F-1 a innym śmiech z nieudolności naszego państwa.


Otóż to.
Posted by: dimes

Re: Kibice - 10/03/2009 00:24

Originally Posted By: donic
Wycofuje moje propozycje strzelania z ostrej amunicji do stadionowego bydla. Wystarczy przeciez kilka granatow.


piwo
Posted by: royalflush

Re: Kibice - 10/03/2009 02:28

Choć jestem w stanie zrozumieć nazywanie w/w zachowan debilizmem to wpisy niektórych nazwał bym jeszcze większa porażka smile
Posted by: forty

Re: Kibice - 15/03/2009 02:53

Sąd wynajmie halę na proces kibiców?

688 tylu kibiców warszawskiej Legii może niedługo zasiąść na sądowej ławie. Prokuratorzy kończą właśnie śledztwo w sprawie ubiegłorocznej zadymy po derbach stolicy. Jak technicznie miałby przebiegać taki proces? Serwis internetowy tvp.info ustalił, że sąd nie wyklucza wynajęcia sportowej hali. A prokuratura zastanawia się nad podzieleniem oskarżonych na kilkudziesięcioosobowe grupy.
Tylu oskarżonych to nie lada problem. Zarówno dla śledczych, jak i dla sędziów, którzy będą musieli przeprowadzić proces. Trudno sobie wyobrazić salę sądową, gdzie na ławach oskarżonych zasiadłoby blisko 700 oskarżonych. Nie ma takiej nie tylko w Polsce, ale pewnie i na świecie. Jednak gdyby zaszła taka potrzeba to sąd może procesować na sesji wyjazdowej np. w wynajętej hali sportowej ; mówi serwisowi tvp.info sędzia Wojciech Małek, rzecznik stołecznego sądu okręgowego.

Małek nie kryje, że w przypadku procesów przy dużej liczbie oskarżonych zawsze istnieje ryzyko opóźnień w rozstrzygnięciu sprawy np. gdy któryś z podsądnych się rozchoruje. Dlatego prokuratorzy rozważają inną możliwość. Zdaniem Mateusza Martyniuka, rzecznika stołecznej prokuratury okręgowej, śledczy zdecydują się raczej na podzielenie oskarżonych na grupy 20 osobowe i każdą obejmą odrębnym aktem oskarżenia. Nie można jednak wykluczyć, że podejrzani pseudokibice będą chcieli odpowiadać w jednym procesie, ponieważ wszyscy mają zarzuty popełnienia tego samego przestępstwa, w tym samym miejscu i czasie.

2 września 2008 r. stołeczna policja zatrzymała 753 kibiców idących na stadion Polonii, która miała podejmować Legię. Według policji, w drodze na ul. Konwiktorską, kibice Legii oraz kilku innych drużyn zaatakowali funkcjonariuszy obrzucając ich kamieniami i petardami. 688 osobom postawiono zarzuty, głównie czynnego udziału w zbiegowisku o charakterze chuligańskim.
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Kibice - 15/03/2009 04:47

ITI zrobi z tego jeszcze wielkie reality szoł. Będzie głosowanie esemes i konkurs z nagrodami.
Posted by: Podroznik

Re: Kibice - 16/03/2009 04:01

qrwa co za idioci przeciez wiadomo ze wiekszośc spraw zakończy sie umorzeniem wiec koszty poniesie państwo . Mogli by juz sie bardziej nie kompromitowac ale trzeba pokazac jakies sukcesy w walce ze zorganizowana przestepczościa co by ludzia żyło sie bezpieczniej laugh laugh laugh
Posted by: Amkwish

Re: Kibice - 16/03/2009 05:25

Originally Posted By: tyson
przynajmneij im sie cos chce, co jest rzadkeiw dzisiejszych spedalonych i sfeminizowanych spoleczenstwach


To dopiero jest ultras :

Iracki piłkarz został zastrzelony na boisku przez jednego z kibiców tuż przed tym, jak zamierzał strzelić bramkę - podaje BBC. Do tragedii doszło podczas meczu piłki nożnej w mieście Hilla.
Kibic wyciągnął broń i strzelił piłkarzowi w głowę - podaje BBC. Stało się to w ostatniej minucie meczu, gdy zawodnik jednej z lokalnych drużyn próbował strzelić bramkę, dzięki której mecz zakończyłby się remisem.


A moze to nie był ultras, tylko jakis gość z forum.mecz.irak co zagrał pefffke na zwyciestwo gospodarzy laugh
Posted by: ice18

Re: Kibice - 16/03/2009 05:27

nic smiesznego w tym niema
Posted by: connor

Re: Kibice - 16/03/2009 06:02

Originally Posted By: amkwish
jakis gość z forum.mecz.irak


laugh laugh

mecz.iq
Posted by: Bezdomny

Re: Kibice - 16/03/2009 07:50

mój regionalny klub grin
Posted by: Bezdomny

Re: Kibice - 16/03/2009 22:44

Rosyjska policja aresztowała ponad 500 kibiców
Posted by: Maciek

Re: Kibice - 16/03/2009 23:02

macie w Jaśle jeszcze tego chłopa 2x2 ? pamietam go za dzieciaka ,gość wymiatał smile
Posted by: Bezdomny

Re: Kibice - 16/03/2009 23:17

Originally Posted By: Maciek
macie w Jaśle jeszcze tego chłopa 2x2 ? pamietam go za dzieciaka ,gość wymiatał smile

z tego co się orientuje to młodzi przejęli pałeczkę od starszyzny.
ale starszyzna też działa dalej
ja od 2 lat na emigracji jestem
Posted by: Szewa

Re: Kibice - 17/03/2009 05:19



laugh
Posted by: forty

Re: Kibice - 18/03/2009 06:19

Na polskich kiboli brytyjskie spojrzenie
Czyli Real Football Factories - poniżej cały film z wizyty Danny ego Dyera w Polsce, a konkretnie w Gdańsku, Krakowie i Warszawie





Posted by: Bezdomny

Re: Kibice - 19/03/2009 03:52

Obowiązek przewoźników przewożących zorganizowane grupy kibiców

frown
Posted by: 19marcin08

Re: Kibice - 19/03/2009 22:32

Przystanki autobusowe/tramwajowe w Łodzi grin

http://i43.tinypic.com/2ntuutv.jpg
http://i43.tinypic.com/2621amh.jpg
http://i44.tinypic.com/2vs0ylf.jpg
http://i41.tinypic.com/15my6pz.jpg
http://i42.tinypic.com/ilkkya.jpg
http://i44.tinypic.com/15hn388.jpg
http://i44.tinypic.com/e71l3t.jpg
http://i43.tinypic.com/1hxj86.jpg
http://i43.tinypic.com/1zfoac6.jpg

CDN...
Posted by: connor

Re: Kibice - 19/03/2009 22:40

Originally Posted By: forty
Na polskich kiboli brytyjskie spojrzenie


Pamietam jak Wisla grala z Tottenhamem w Londynie to jak lazili po miescie kibice Wisly w grupkach i spiewali to ludzie na ulicach zastanawiali sie co to za elementy, wlasciwie byli zszokowani i nie rozumieli o co im chodzi smile Pomijam juz tyak oczywiste rzeczy ze nasi chodzili z otwartym alkoholem i spiewali cos fuck cracovia laugh

chyba chcieli aby miejscowi ich zrozumieli laugh
Posted by: Szewa

Re: Kibice - 19/03/2009 22:49

To i tak lepsze od angielskiego elementu robiącego chlew w kontynentalnej Europie laugh

Nie mówię tutaj tylko o kibicach, ale ogólnie o tzw. turystach. Ludzie z Krakowa pewnie powiedzą więcej na ten temat laugh
Posted by: connor

Re: Kibice - 19/03/2009 23:35

Jeszcze pamietam jedna rozmowe ze smieciarzem, akurat przechodze a tam jeden kibic Wisly podchodzi do smieciarza i sie go pyta; tottenham stadium where? tamten odpowiada; I'm Chelsea laugh kibic wisly, I Wisla, champion Poland grin

Po prostu futbol laczy grin
Posted by: mgr

Re: Kibice - 19/03/2009 23:56

No ale tak w ogóle to o co Ci chodzi?
Domyślam się, że chcesz pokazać, jaka to polska dzicz przyjechała, bo śpiewała, piłka alkohol, a jeden to na dodatek jeszcze kaleczył angielski.

Trochę to ciekawsze jednak, niż ultrasowanie Barcelonie zza londyńskiego monitora.
Posted by: Biszop

Re: Kibice - 20/03/2009 00:00



Ten na drugim zdjęciu się wstydzi "twórczości" czy tylko ja nie widzę jego twarzy bo chyba muszę monitor wymienić...;/
Posted by: Piecia

Re: Kibice - 20/03/2009 00:02

a kibice Widzewa gdzie ?
Posted by: mura

Re: Kibice - 20/03/2009 00:07

Originally Posted By: Piecia
a kibice Widzewa gdzie ?


ponoć w Łodzi ich nie ma w ogóle.

Biszop, co się dziwisz. to taka platoniczna miłość.
co by o gościu nie napisać, na pewno ma jakieś osobliwe obuwie. pewnie seledynki jakieś albo mojżeszowe.

akcja na +, pozdro dla kumatych.
Posted by: Biszop

Re: Kibice - 20/03/2009 00:07

Originally Posted By: Biszop


Ten na drugim zdjęciu się wstydzi "twórczości" czy tylko ja nie widzę jego twarzy bo chyba muszę monitor wymienić...;/


O kur.wa, teraz zauważyłem że buty mu "wycieli" laugh
Pewnie jakiś zasłużony artysta i mu jakaś znana marka zrobiła własną linię laugh
Posted by: 19marcin08

Re: Kibice - 20/03/2009 00:34

@mura - Kto powiedział, że kibiców Widzewa nie ma w Łodzi? Bo nie rozumiem aluzji.
Posted by: connor

Re: Kibice - 20/03/2009 00:37

Originally Posted By: mgr
No ale tak w ogóle to o co Ci chodzi?
Domyślam się, że chcesz pokazać, jaka to polska dzicz przyjechała, bo śpiewała, piłka alkohol, a jeden to na dodatek jeszcze kaleczył angielski.

Trochę to ciekawsze jednak, niż ultrasowanie Barcelonie zza londyńskiego monitora.


Dziwnie zachodza u Ciebie procesy myslowe smile
Napisalem jako ciekawostke.
Posted by: mura

Re: Kibice - 20/03/2009 01:06

wystarczy posłuchać komentarzy przed i poderbowych, poczytać transparenty, posłuchać okrzyków.
od lat to samo.
i pewnie się to nie zmieni.
dalej tłum będzie się wyzywał, bił i próbował wszystkim udowodnić że to "my jesteśmy lepsi" "że to nas jest więcej".

nie wiem po co. ogólnie żenada.

ale jak już ktoś pisał, przynajmniej sami z siebie coś robią, wrażenia artystyczne typu ruch ultras, kolorowanie świata oceniam na plus ( o ile oczywiście nie są niszczone historyczne obiekty, prywatne mienie, przystanki akceptuję o ile nie wplywa to na dezinformację dla tych którzy chcą odczytać rozkład jazdy:)

kiedyś jechałem na kadrę na wyjazd z 2 kibicami z Łodzi. Wiedzewiak i ŁKSiak. kuzyni. razem można było się napić piwa i porozmawiac. dopóki liczniejsza grupa z innego miasta nie postanowiła wprowadzać swoich rządów bo się metryka chłopaków z Łodzi nie spodobała. żałosne.
dla takiej dziczy nie powinno być miejsca ani na stadionach, ani w życiu publicznym.
Posted by: 19marcin08

Re: Kibice - 20/03/2009 01:16

Fakt, zgadzam się z każdym Twoim słowem.
W Łodzi tak będzie zawsze, tak to jest w miastach gdzie kibiców obu klubów jest powiedzmy 50/50.

Uwierz, że ja też mam sporo znajomych po drugiej stronie Łodzi i jak idziemy w sobotę na miasto animozje zostawiamy w domu.

smile
Posted by: 19marcin08

Re: Kibice - 20/03/2009 03:27

uwaga Dodam tylko, że przystanki nie są malowane, tudzież dewastowane! Wydaje mi się, że tak to parę osób odebrało.
Jest to normalna reklama, wykupiona, są to oczywiście plakaty które są między szybami uwaga

Biało-Czerwono-Białe Pozdrowienie!
Posted by: jarko 33

Re: Kibice - 05/04/2009 05:26

ale ci policjanci sa glupi smirk
Dziewięćdziesięciu pseudokibiców z województwa pomorskiego, łódzkiego i śląskiego zatrzymali świętokrzyscy policjanci. To prawdopodobnie nie koniec. Mężczyźni podejrzani są o udział w bójce, do której doszło w sobotę w lesie niedaleko Jędrzejowa.
Trzystu kibiców Lechii Gdańsk jechało z Gdańska na mecz z Odrą do Wodzisławia Śląskiego. Pod eskortą policji podróżowali składem doczepionym do pociągu osobowego. W Rutkach w powiecie jędrzejowskim jeden z pasażerów pociągu pociągając za hamulec bezpieczeństwa zatrzymał skład. W lesie na gdańszczan czekało około dwustu osób, pseudokibiców z Łodzi, Rudy Śląskiej, Chorzowa, Siemianowic Śląskich i Bytomia.

- Kiedy policjanci przyjechali na miejsce trwałą regularna bitwa. Chwilę później uczestnicy bójki zaczęli uciekać. Część zatrzymaliśmy od razu, część w pociągu, a jeszcze innych podczas kontroli samochodów. W sumie 90 najbardziej agresywnych osób. Nie wykluczamy kolejnych zatrzymań - informuje Krzysztof Skorek, rzecznik prasowy świętokrzyskiej policji.
Ponad 150 policjantów wciąż szuka pozostałych uczestników bójki. Trwają też przesłuchania. Do czasu wyjaśnienia sprawy pseudokibice przetrzymywani są w jednej z jędrzejowskich szkół podstawowych.

- Udało nam się zapobiec eskalacji bójki. Nikt z osób postronnych nie został ranny. Pomocy udzieliliśmy pięciu kibicom, ale nie są to obrażenia, które wymagają hospitalizacji - mówi Krzysztof Skorek.

W działaniach brało udział ponad czterystu policjantów.
mogli spokojnie poczekac na koniec bitwy smile
Posted by: dextereq1

Re: Kibice - 05/04/2009 05:47

Nie rozumiem dlaczego policja nie zezwala na "ustawki" pozamiastowe?
Czy są jacyś poszkodowani którzy nie chcą uczestniczyć w takim spotkaniu?
Komu to przeszkadza? Nie demolują miasta, nie niszczą cudzego mienia, załatwiają sprawy między sobą.

W Rosji z tego co mi wiadomo, ustawki organizowane są w CENTRUM MIASTA a policja odpowiada tylko za zabezpieczenie terenu.
Posted by: ultra1978

Re: Kibice - 06/04/2009 07:03

Originally Posted By: dextereq1
Nie rozumiem dlaczego policja nie zezwala na "ustawki" pozamiastowe?
Czy są jacyś poszkodowani którzy nie chcą uczestniczyć w takim spotkaniu?
Komu to przeszkadza? Nie demolują miasta, nie niszczą cudzego mienia, załatwiają sprawy między sobą.

W Rosji z tego co mi wiadomo, ustawki organizowane są w CENTRUM MIASTA a policja odpowiada tylko za zabezpieczenie terenu.

Oni to w ramach szkoleń pracowniczych w OMONIE mają.
Posted by: kfjatek

Re: Kibice - 06/04/2009 19:40

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090331/SZCZECINEK/892573481
Posted by: forty

Re: Kibice - 26/05/2009 13:21

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1...li_ustawke.html
Posted by: ELDORADO

Re: Kibice - 26/05/2009 14:46



kto wygrał ? laugh
Posted by: Skorpion BB

Re: Kibice - 26/05/2009 14:48

Sędzia nie doliczył nokautu bo wrócili do pociągu wink to Motor miał ciekawy wyjazd.
Posted by: ELDORADO

Re: Kibice - 26/05/2009 14:56

Kiedy patrze na tych chłopaków , żal człowieka ogarnia , ich energia się marnuje , świetnie walczą , powinno się ich wcielić do wojska zmotywować i uzbroić , mielibyśmy wtedy świetną i bitną armię i ich energia byłaby wtedy właściwie wykorzystana smile
Posted by: Szewa

Re: Kibice - 26/05/2009 16:54

Powinni dać chłopakom do ręki noże, kastety, tasaki i inne przybory pierwszego użytku. Wtedy problem sam się z czasem rozwiąże. I absolutnie żadnej interwencji policji.
Posted by: Bebok

Re: Kibice - 26/05/2009 17:01

A możnaby przecież stworzyć oficjalną lige, niech się tłuką na stadionach ( nie na trybunach naturalnie a na środku ), sponsorzy, kibice, wszystko pod kotnrolą czuwających służb medycznych, firmy produkujące suplementy pewnie chętnie by to sposorowały, państwo miało by dodatową kasę z podatków i interes by się kręcił smile

Ciekwai mnie tylko czy Ci co się tłuką chcieli by takiego rozwiązania ^^ i czy na "meczach" takich hooligańskich drużyn były by zadymy laugh
Posted by: jerome

Re: Kibice - 26/05/2009 17:39

no i co w tym zlego ze pobili sie na polu, ja nie pojmuje dlaczego policja robi interwencje w stylu, 100 chopa w lesie chce sie pobic, przyjezdza policja i ich zgarnia, pytam sie dlaczego? chca sie wyzyc to niech sie wyzyja, jesli przy okazji nie robia nic innego, to maja moje pelne poparcie, na stadionach jest co raz lepiej, oczywiscie GW nadal 'w formie' piszac o kibolach.
Posted by: Piostar

Re: Kibice - 26/05/2009 17:43

Tylko ciekawe jak dojdzie do przypadków śmiertelnych kto będzie winny? Policja bo nie reagowała.
Posted by: polskignom

Re: Kibice - 26/05/2009 17:50

Motor oklep dostal?
Posted by: Szewa

Re: Kibice - 26/05/2009 18:00

Mnie zastanawia jedno, po co kierownik pociągu czekał na tych przygłupów ? Powinien odjechać i zostawić bęcwałów w szczerym polu.
Posted by: Skorpion BB

Re: Kibice - 26/05/2009 18:04

Dajcie spokój.Jak się leją na stadionie źle.Teraz leją się w polu też źle.Niech robią co chcą po co się wtrącać.Wypadek śmiertelny?? Wątpie.Polskignom no wiesz takiej "ekipie" ciężko dorownac Motorowi
Posted by: mat2000

Re: Kibice - 26/05/2009 18:44

Originally Posted By: Piostar
Tylko ciekawe jak dojdzie do przypadków śmiertelnych kto będzie winny? Policja bo nie reagowała.



a myslisz ze nie dochodzilo? o takich rzeczach glosno sie nie mowi.
nie wszyscy sa hipokrytami.
Posted by: Bebok

Re: Kibice - 26/05/2009 18:45

Originally Posted By: Szewa
Mnie zastanawia jedno, po co kierownik pociągu czekał na tych przygłupów ? Powinien odjechać i zostawić bęcwałów w szczerym polu.


Może dlatego że hamulca recznego nie zwalnia się gdzieś z lokomotywy tylko trzeba się udać do wagonu z którego został zaciągnięty, czyli tego zajomowanego przez sympatyków Motoru...

myślisz że pozwolili by mu odbokować i odjechać tongue
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Kibice - 26/05/2009 19:42

Ja sie pytam - gdzie wtedy byl dimes?
Posted by: dimes

Re: Kibice - 26/05/2009 22:11

Jaja mocze nad oceanem w USA, wygrałem na zakładach w ostatnim roku tyle że rzuciłem robote w policji.

Jednak uważam że policja nie powinna interweniować, a kibice powinni walczyć aż po FT smile
Posted by: Gaske

Re: Kibice - 26/05/2009 22:55

Albo do HT.
Posted by: mura

Re: Kibice - 26/05/2009 23:18

Originally Posted By: polskignom
Motor oklep dostal?


dostał od Lecha i ŁKS-u nowej koalicji,

szkoda że na ringach i matach przeważnie dostajemy po pi.zdzie od cudzoziemców ale w lidze hools to same kozaki normalnie laugh

co nie zmienia faktu że Ruscy z CSKA to dopiero poje.by, ostatnio wybrali się w tournee po Europie, we Wrocławiu wbili w ziemie Śląsk Wrocław, wsiedli do samolotu i polecieli dalej, następny przystanek był w Monachium wink
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Kibice - 27/05/2009 01:22

Cytat:
- Nasi policjanci już nad tym pracują. Wysłaliśmy zapytania do klubu do Lublina z prośbą o udostępnienie list kiboli, którzy wybrali się na mecz będziemy ich szukać i wzywać na świadków. (...) mówi Zdzisław Kmita, rzecznik prasowy komendy powiatowej w Kole.

Policja wraz z Strażą Ochrony Kolei konwojowała pociąg do Konina. - Według nich było spokojnie, a kibole nie byli agresywni dlatego funkcjonariusze wysiedli - mówi Beata Czemerajda, z zespołu prasowego PKP Intercity.


Widze, ze szmaty z wyborczej juz nawet modyfikuja slowa wywiadow tak, aby bylo im wygodnie laugh Jakos trudno mi sobie wyobrazic, aby rzecznik prasowy policji oraz PKP Intercity (czyli powazni jak sadze ludzie) uzyli slowa "kibole".
Posted by: twist

Re: Kibice - 27/05/2009 01:51

Originally Posted By: jerome
no i co w tym zlego ze pobili sie na polu, ja nie pojmuje dlaczego policja robi interwencje w stylu, 100 chopa w lesie chce sie pobic, przyjezdza policja i ich zgarnia, pytam sie dlaczego? chca sie wyzyc to niech sie wyzyja, jesli przy okazji nie robia nic innego, to maja moje pelne poparcie, na stadionach jest co raz lepiej, oczywiscie GW nadal 'w formie' piszac o kibolach.


tak jak Eldorado słusznie zauważył a ja ciut inaczej to ujmę. Ile km autostrad mielibysmy wiecej w kraju gdyby ich energia została właściwie ukierunkowana.
A tak niezależni, bogu ducha winni obserwatorzy z pociągu (tj pasażerowie - zwyczajni -niezwyczajni) musieli przez, tak na oko liczę po lekturze artykułu, 2 godz oglądać sens życia wg kibica
Bo ja jestem w stanie się domyślić, że gdyby nie pociąg, i ci biedni pasażerowie zmuszeni do kibicowania kibicom, emocji w szczerym polu pośród "ultras" byłoby dużo mniej. Bo jaka radość z napierdalania się w szczerym polu gdy nikt tego nie ogląda, nie nagrywa czy nie przerywa.
Posted by: Hajzel

Re: Kibice - 27/05/2009 01:53

poprostu bydło powinno być przewożone w bydlęcych wagonach i tyle w temacie..
Posted by: Goget

Re: Kibice - 27/05/2009 01:53

Originally Posted By: twist
Bo jaka radość z napierdalania się w szczerym polu gdy nikt tego nie ogląda, nie nagrywa czy nie przerywa.


No wiesz potem mama zobaczy i nie da kieszonkowego na odżywki.
Posted by: thepilator

Re: Kibice - 27/05/2009 03:23

Originally Posted By: mura
Originally Posted By: polskignom
Motor oklep dostal?


dostał od Lecha i ŁKS-u nowej koalicji,



Najlepsze w tym wszystkim jest ze dzień wcześniej ŁKS chciał ustawić sie z Arką laugh

Z tego wynika ze Lech obawia sie Ruchu i Widzewa
Posted by: 19marcin08

Re: Kibice - 27/05/2009 03:30

@thepilator, to prawda dzień wcześniej ŁKS ustawia się na Arkę.
Akacja na ''Motor'' nie była pierwszą w wykonaniu ekip Lecha i ŁKSu. Po raz pierwszy owe ekipy ustawiają się na Ruch jadący do Gdyni na mecz z Arką, ale spóźniają się. (gdzieś koło Piotrkowa)

Wydaje się, że wpuszczenie przez Arkę niebieskich na swoje sektory bardzo podrażniło Lecha i kto wie jak to się potoczy.

Dodam tylko, że ŁKS obecny na finale PP w Chorzowie.
Posted by: forty

Re: Kibice - 27/05/2009 03:32

Za chwilę będziecie tu "ustawki" ustalać!!!!
Posted by: dimes

Re: Kibice - 27/05/2009 04:00

Oni to ustawki na Playstation.
Posted by: pszek

Re: Kibice - 27/05/2009 05:06

Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Cytat:
- Nasi policjanci już nad tym pracują. Wysłaliśmy zapytania do klubu do Lublina z prośbą o udostępnienie list kiboli, którzy wybrali się na mecz będziemy ich szukać i wzywać na świadków. (...) mówi Zdzisław Kmita, rzecznik prasowy komendy powiatowej w Kole.

Policja wraz z Strażą Ochrony Kolei konwojowała pociąg do Konina. - Według nich było spokojnie, a kibole nie byli agresywni dlatego funkcjonariusze wysiedli - mówi Beata Czemerajda, z zespołu prasowego PKP Intercity.


Widze, ze szmaty z wyborczej juz nawet modyfikuja slowa wywiadow tak, aby bylo im wygodnie laugh Jakos trudno mi sobie wyobrazic, aby rzecznik prasowy policji oraz PKP Intercity (czyli powazni jak sadze ludzie) uzyli slowa "kibole".


Wyborcza moim zdaniem już dawno zeszła na psy. Oni to zaczynają wypisywać "afery" podobne do tych z faktu, czy Super Expressu. W dodatku poznańskim przed meczami Lecha w P. UEFA bulwersowali się, że klub przekazuje bilety Wiarze Lecha i to oni przekazują je dalej kibicom, którzy spełniali jakieś tam warunki (chyba minimum jeden wyjazd na mecz itd.). Przestałem czytać tą gazete.
Posted by: Skorpion BB

Re: Kibice - 27/05/2009 05:33

Dajcie spokój z tymi gazetami.Przecież każdy normlny wie, że tam prawdy nie napiszą.
Posted by: forty

Re: Kibice - 27/05/2009 23:40

Śląscy policjanci znaleźli nową metodę żeby wyłapać stadionowych chuliganów, którzy brali udział w bójce podczas meczu derbowego pomiędzy Górnikiem Zabrze a Ruchem Chorzów na Stadionie Śląskim. Na stronie internetowej zamieścili zdjęcia 24 najbardziej agresywnych kiboli.

http://www.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art4264,poszukiwani-bandyci-stadionowi.html
Posted by: 19marcin08

Re: Kibice - 28/05/2009 03:04

Właśnie na TVN jest ''Uwaga''.
Reportaż z Białegostoku na temat rasizmu w tymże mieście.

Oczywiście wszystko zostało zgonione na pseudokibiców miejscowego klubu, lecz filmy które pokazywali z bójek to z derbów Łodzi, ach ten TVN jest bystry smirk
Posted by: forty

Re: Kibice - 31/05/2009 23:48

Pokaz debilizmu



http://www.sport.pl/pilka/51,70989,6669104.html?i=0
Posted by: jerome

Re: Kibice - 01/06/2009 03:03

a z drugiej strony moze byc tak

fajnie ze organizacyjnie pilka w naszym kraju zbliza sie szybko do europy



zgadzam sie forty, banda debili, ciesze sie ze ten komunistyczny klub spadl, kiedys to by nie bylo mozliwe, teraz czekam na Legie.
Posted by: Sturmwind

Re: Kibice - 01/06/2009 03:47

forty piszesz o kibicach czy policji ?
Posted by: forty

Re: Kibice - 01/06/2009 03:51

Originally Posted By: Sturmwind
forty piszesz o kibicach czy policji ?


A jak myslisz?
Posted by: Sturmwind

Re: Kibice - 01/06/2009 03:56

wiesz, majac na uwadze ze caly sezon trener i pilkarzy ruchali placacych za bilety i przychodzacych w sile kilkunastu tysiecy kibicow to wlasnie nie wiem kto to jest debilem
Posted by: forty

Re: Kibice - 01/06/2009 04:01

Originally Posted By: Sturmwind
wiesz, majac na uwadze ze caly sezon trener i pilkarzy ruchali placacych za bilety i przychodzacych w sile kilkunastu tysiecy kibicow to wlasnie nie wiem kto to jest debilem


E tam, przekomarzasz się.

za rok wejdą w cuglach.I myslę że ten spadek całkiem dobrze im zrobi.
A co do kibiców-tych co ...e szkoda gadać

pozdro
Posted by: Sturmwind

Re: Kibice - 01/06/2009 04:03

:> ja wcale tego nie neguje ze wejda

jesli w zabrzu nie bedzie kasperczaka i beda pilkarze z zabrza a nie najemne grajki bez jaj ktore zamiast grac to mysla o smarkach na wlosach
Posted by: forty

Re: Kibice - 01/06/2009 04:07

Ja w każdym bądż razie będę im kibicował
Posted by: Rosół

Re: Kibice - 01/06/2009 04:09

Ptaszki w kibicowskiej Polsce cwierkaja ze Triada to juz w praktyce melodia przeszlosci smile
Posted by: jerome

Re: Kibice - 01/06/2009 04:14

rozumiem ze Cracovia zrywajacym?
Posted by: jerome

Re: Kibice - 01/06/2009 04:17

http://www.youtube.com/watch?v=z-szKqILXf0


http://www.cracovia.krakow.pl/forum/read.php?13,1540830


sam sobie znalazlem smile
Posted by: Amkwish

Re: Kibice - 01/06/2009 04:26



laugh laugh laugh

Tyca....wzór kibica piwo
Posted by: forty

Re: Kibice - 01/06/2009 04:28

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: jerome


laugh laugh laugh

Tyca....wzór kibica piwo
Posted by: Rosół

Re: Kibice - 01/06/2009 04:37

Tu nie chodzi nawet o temat i naszego bohatera Tyce....

Po prostu od czasu jak wyszlo ze Leszki zwąchaly sie z ŁKSem, tak w Krakowie jak i w Gdyni zawrzało.Czesc ma na to wyjebane,czesc patrzy na Lecha z potepieniem.I mysle ze taka patowa sytuacja nie potrwa dlugo.....
Posted by: royalflush

Re: Kibice - 01/06/2009 04:38

po wczorajszych wydarzeniach boiskowych to chyba Lechia ma lepsze kontakty z Piastem niż Lech zgode z Cracovią laugh laugh laugh
Posted by: Skorpion BB

Re: Kibice - 01/06/2009 04:42

Przecież to było wiadomo że długo nie pociagną.Lech potrzebuje kogoś mocnego a nie Cracovie i Arke.Nikt sie dziwić nie powinien.Taki czasy.A tym grajkom w Zabrzu to powinni zabrać wszystko bo nie zasługują na gre w takim klubie jak Górnik.
Posted by: Bzyku

Re: Kibice - 01/06/2009 04:43

Tyca to o ile pamiętam ten mięśniak, który robił za przywódcę kiboli Cracovii w tym programie na Discovery.
Posted by: Bullet

Re: Kibice - 01/06/2009 04:47

Tylko co na to wszystko Zetka i Tyscy? Bo tylko o Arce i Craxie się mówi, a kontakty Lecha z Zetką są najogólniej pisząc niezbyt dobre wink
Posted by: Amkwish

Re: Kibice - 01/06/2009 04:47

Originally Posted By: Bzyku
Tyca to o ile pamiętam ten mięśniak, który robił za przywódcę kiboli Cracovii w tym programie na Discovery.


"Wojny na stadionach"

Tyca ma racje, lepiej z madrym zgubic niz z głupim znaleźć.
Posted by: royalflush

Re: Kibice - 01/06/2009 04:50

Originally Posted By: Rosół
Tu nie chodzi nawet o temat i naszego bohatera Tyce....

Po prostu od czasu jak wyszlo ze Leszki zwąchaly sie z ŁKSem, tak w Krakowie jak i w Gdyni zawrzało.Czesc ma na to wyjebane,czesc patrzy na Lecha z potepieniem.I mysle ze taka patowa sytuacja nie potrwa dlugo.....


To chyba juz tam na Pasach wrzy od czasu powstania zgody z Tychami bo o ile pamietam nie myli to tez trzymają z eŁksą laugh laugh
Posted by: Rosół

Re: Kibice - 01/06/2009 04:54

Originally Posted By: Bullet
kontakty Lecha z Zetką są najogólniej pisząc niezbyt dobre wink

Nastapilo ocieplenie stosunkow i wzajemny szacunek smirk
Posted by: jerome

Re: Kibice - 01/06/2009 04:55

Originally Posted By: Skorpion BB
Przecież to było wiadomo że długo nie pociagną.Lech potrzebuje kogoś mocnego a nie Cracovie i Arke.Nikt sie dziwić nie powinien.Taki czasy.A tym grajkom w Zabrzu to powinni zabrać wszystko bo nie zasługują na gre w takim klubie jak Górnik.


dlaczego mowisz, ze Cracovia i Arka sa slabe?
PS mam nadzieje, ze Arka sie utrzyma, bo mecze przyjazni (Polonia B.) sa przesympatyczne
Posted by: Chorwat

Re: Kibice - 01/06/2009 04:58

Dziwna sytuacja jest choć pamiętam mecz Stoczniowiec-GKS Tychy, gdzie w pierwszej linii z Lechią walczyli i ŁKS i Cracovia i Zawisza i Tyscy, także jeśli chłopaki tak lubią to nie widze problemu jeszcze Lech i Areczka i jest komplet. laugh
Posted by: kumichal

Re: Kibice - 01/06/2009 04:58

W ogóle z polskiej ligi powinni zniknąć: Piast i Polonia bytom. Są to drużyny bezbarwne... Korona, Zagłebie, Widzew wbijać grin
Korona i Zagłebie chociaż mają stadiony przyzwoite
Posted by: Bullet

Re: Kibice - 01/06/2009 05:02

Originally Posted By: jerome
Originally Posted By: Skorpion BB
Przecież to było wiadomo że długo nie pociagną.Lech potrzebuje kogoś mocnego a nie Cracovie i Arke.Nikt sie dziwić nie powinien.Taki czasy.A tym grajkom w Zabrzu to powinni zabrać wszystko bo nie zasługują na gre w takim klubie jak Górnik.


dlaczego mowisz, ze Cracovia i Arka sa slabe?
PS mam nadzieje, ze Arka sie utrzyma, bo mecze przyjazni (Polonia B.) sa przesympatyczne


Chodzi mu o słabość w sparingach na łąkach i w lasach, a nie na boisku laugh Nie ma już Arki z TVN-u tzn. jest, ale już się chłopaki nie bawią w te klocki, a następcy muszą się jeszcze dużo uczyc by równać do najlepszych czyli Lecha, Legii, Ruchu, Widzawa czy ŁKS-u bo Ci brylują obecnie moim zdaniem.
Posted by: forty

Re: Kibice - 01/06/2009 05:03

Ja tu w Białymstoku nie mam takich problemów,bo Jaga z nikim nie trzyma ,i nikt nie trzyma z Jagą-(no oprócz Barcy)
Posted by: wafe(L)nica

Re: Kibice - 01/06/2009 05:06

Gdyby Lech już nie miał szans na mistrza, a miał takie matematyczne to by podejrzewam że przegrali, ale dobrze że zachowali się po sportowemu chodz z tego co słyszałem sędziwie dali d.upy gorzej niż kur.. pod latarnią.
Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, Wisła przegrywa ze Śląskiem a Lech remisuje badz przegrywa z Cracovią, co by wtedy psiali kibice Lecha, pewnie by jakiś PYCA17 z Lecha założył temat że nie nosimy emblematów Cracovii.
Wydaje mi sie że wyniki sportowe a przyjaźń na trybunach nie powinny iść w parze.
Taka życie.

Ktoś musiał spaść.Szkoda że nie takie kluby jak Odra,czy Bełcható w bo pod względem kibicowskim mają najsłabsze chyba ekipy.
Posted by: royalflush

Re: Kibice - 01/06/2009 05:06

Brylują ekipy ktore mają rywali w miescie a nie te o których piszą na forach kibicowskich wink
Posted by: Rosół

Re: Kibice - 01/06/2009 05:09

Nastala era "ukladow chuliganskich" laugh

Kto mysli ze Lech spiknął sie z Rodowitymi bo poczul do Łodzian nagly przyplyw mięty musi byc wyjatkowo naiwny.

Po prostu mamy takie czasy ze przeogromnym wstydem jest dostac gdziekolwiek oklep dlatego poszczegolne ekipy na zasadzie "oby nam bylo dobrze" robia sobie przerozne uklady i ukladziki.Akurat w tej sytuacji ŁKSowi to jak najbardziej pasuje.Nie wyszlo z Cracovią,nie wyszlo z Legią....do trzech razy sztuka smile
Posted by: royalflush

Re: Kibice - 01/06/2009 05:11

nie zapominaj o Lechii i Wiśle wink
Posted by: forty

Re: Kibice - 01/06/2009 05:17

Nie piłka. ale musicie zobaczyć

Posted by: jerome

Re: Kibice - 01/06/2009 05:21

Originally Posted By: kumichal
W ogóle z polskiej ligi powinni zniknąć: Piast i Polonia bytom. Są to drużyny bezbarwne... Korona, Zagłebie, Widzew wbijać grin
Korona i Zagłebie chociaż mają stadiony przyzwoite


a skad tys sie urwal? Chodze na Polonie i powiem ci tak, jest to pierwszy chyba zespol, ktory zrobil dwa razy awans uczciwie (bo kasy i ukladow brak), kazdy pilkarz, ktory do nas przychodzi mowi o niepowtarzalnej atmosferze w szatni, wyniki pilkarskie (8 msc) wypracowane sa przez niesamowita ambicji i walke pilkarzy, przypomne ze u siebie urwalismy punkty calej wielkiej trojce (Legia dostala). Stadion jest wciaz robiony, beda 3 nowe trybuny.

Bo nie sadze bys mowil o stronie kibicowskiej, Polonia prezentuje bardzo dobry poziom, srednia u siebie to 7 tys, doping dobry, spiewa caly stadion, bedzie nowy stadion bedzie wiecej kibicow. A ekipa tez ponoc nie najgorsza, ale tu sie nie bede wypowiadal bo w tych tematach nie bryluje.

Wiec o co chodzi?
Posted by: wafe(L)nica

Re: Kibice - 01/06/2009 05:23

bez komentarza co ludzie
Posted by: jerome

Re: Kibice - 01/06/2009 05:23

Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: jerome
Originally Posted By: Skorpion BB
Przecież to było wiadomo że długo nie pociagną.Lech potrzebuje kogoś mocnego a nie Cracovie i Arke.Nikt sie dziwić nie powinien.Taki czasy.A tym grajkom w Zabrzu to powinni zabrać wszystko bo nie zasługują na gre w takim klubie jak Górnik.


dlaczego mowisz, ze Cracovia i Arka sa slabe?
PS mam nadzieje, ze Arka sie utrzyma, bo mecze przyjazni (Polonia B.) sa przesympatyczne


Chodzi mu o słabość w sparingach na łąkach i w lasach, a nie na boisku laugh Nie ma już Arki z TVN-u tzn. jest, ale już się chłopaki nie bawią w te klocki, a następcy muszą się jeszcze dużo uczyc by równać do najlepszych czyli Lecha, Legii, Ruchu, Widzawa czy ŁKS-u bo Ci brylują obecnie moim zdaniem.



jak mowilem, nie bryluje w tych tematach, po prostu wiem, ze Arka kiedys byla czolowka, nie wiedzialem ze tak spadli.
Posted by: Bullet

Re: Kibice - 01/06/2009 05:28

Originally Posted By: royalflush
nie zapominaj o Lechii i Wiśle wink


Widzę, że znajomość tematu nie jest Twoją najsilniejszą stroną. Lechia sama siebie glryfikuje na nie wiadomo kogo, a ostatnio dwa razy przekonała się o swojej sile w sparingach z R&W, a Wisła się skoncentrowała na walce w swoim mieście. Także pozwól, że pozostanę przy swoim zdaniu, że od wymienionej przeze mnie piątki klubów odstają smile
Posted by: Kameleon

Re: Kibice - 01/06/2009 05:29

Originally Posted By: kumichal
W ogóle z polskiej ligi powinni zniknąć: Piast i Polonia bytom. Są to drużyny bezbarwne... Korona, Zagłebie, Widzew wbijać grin
Korona i Zagłebie chociaż mają stadiony przyzwoite


Bezbarwne jak osoby piszące Bytom po swojemu. Wskakuj w kapcie i śmigim migiem znowu przed telewizor wyszukiwać te "barwne" zespoły.
Posted by: Bullet

Re: Kibice - 01/06/2009 05:31

Originally Posted By: Kameleon
Originally Posted By: kumichal
W ogóle z polskiej ligi powinni zniknąć: Piast i Polonia bytom. Są to drużyny bezbarwne... Korona, Zagłebie, Widzew wbijać grin
Korona i Zagłebie chociaż mają stadiony przyzwoite


Bezbarwne jak osoby piszące Bytom po swojemu. Wskakuj w kapcie i śmigim migiem znowu przed telewizor wyszukiwać te "barwne" zespoły.


laugh

Idzie, idzie Podbeskidzie wink
Posted by: Kameleon

Re: Kibice - 01/06/2009 05:34

Idzie, idzie smile

Czekam, mimo że jeszcze sporo czasu to już emocje są wink Byle te dwa tygodnie solidnie przepracowali, a nie po mandarynkach się bujali.
Posted by: jerome

Re: Kibice - 01/06/2009 05:39

to mnie dzis powalilo smile

obrazek 1

obrazek 2
Posted by: royalflush

Re: Kibice - 01/06/2009 06:58

Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: royalflush
nie zapominaj o Lechii i Wiśle wink


Widzę, że znajomość tematu nie jest Twoją najsilniejszą stroną. Lechia sama siebie glryfikuje na nie wiadomo kogo, a ostatnio dwa razy przekonała się o swojej sile w sparingach z R&W, a Wisła się skoncentrowała na walce w swoim mieście. Także pozwól, że pozostanę przy swoim zdaniu, że od wymienionej przeze mnie piątki klubów odstają smile

To akurat była odpowiedz do rosoła apropo szukania kontaktów przez Rodowitych.......
---
odstają ?? laugh laugh to po co robią koalicje jak są tacy mocni laugh o dupe rozbic takie ekipy tongue
Lechia wyskoczyla (i to nie wszyscy bo policja blokowała przedzialy) na wiekszą wyselekcjonowaną ekipe Ruchu i Widzewa i juz odstaje od reszty bo dostala wpier.. hehe laugh
co do Wisły to fakt ma na codzien swoje zajęcia w miescie jednak dla chcącego nic trudnego zawsze liczebnie meldują wyjazdy wink
Co do Lecha to w ostatnich latach nr.1 czasy jednak sie zmieniają i na Motor który systematycznie łapie od kazdego bęcki musi wzmacniac sie eŁksem...
Zresztą postawa Lecha dosyc smieszna..ekipa bez konkurencji w regionie (WLKP) łapie sie za rączki z najblizszą potencjalnie konkurencyjną ekipą (najpierw Widzew teraz ŁKS) laugh
Posted by: Kura

Re: Kibice - 01/06/2009 07:03

Rzecznik Praw Obywatelskich jest zaniepokojony decyzją prokuratury, zezwolającą na publikację zdjęć stadionowych oprychów. Janusz Kochanowski bada, czy naruszono prawo przez nielegalne upublicznienie wizerunków i czy podeptano "godność" podrostków przez nazwanie ich "bandytami".

"Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają chuliganów, o kontakt z zespołem prasowym KWP w Katowicach, pod adresem mailowym policja@slaska.policja.gov.pl lub z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach mail zespol-kibic@slaska.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość wszystkim, którzy przekażą informacje w tej sprawie" - napisali policjanci w apelu umieszczonym pod zdjęciami 24 kiboli.

Teraz sprawą opublikowanych zdjęć zajmie się RPO. Biuro rzecznika zamierza wystosować do prokuratury pismo z prośbą o wyjaśnienie, na jakiej podstawie zezwoliła na opublikowanie zdjęć 24 chuliganów. Zdaniem RPO wizerunek i dane osobowe osób mozna ujawnić jedynie wtedy, gdy toczy się przeciwko nim postępowanie sądowe, lub przynajmniej przygotowawcze.

Jednak nie wiadomo, czy w sprawie kibiców toczy się jakiekolwiek postepowanie. Dlatego właśnie rzecznik zajął się sprawą. Jeżeli okaże się, że prokuratura wydała zgodę na opublikowanie zdjęć mimo, że nie ma żadnego postępowania, będzie można mówić o naruszeniu prawa.

Kolejny wątek sprawy, który zbada Janusz Kochanowski, to publikacja zdjęć na portalu internetowym policji. Zdjęcia można publikować jedynie w prasie, a policyjny portal nie jest organem prasowym.

Rzecznik sprawdzi również, czy nie została naruszona godność osób ukazanych na zdjęciach. Policjanci nazwali wszystkich mężczyzn "bandytami stadionowymi", jednak na razie nie ma dowodów, że 24 mężczyzn rzeczywiście dopuściło się chuligańskich wybryków.
Posted by: dimes

Re: Kibice - 01/06/2009 08:44

Originally Posted By: forty


Pewnie policja ich sprowokowała laugh
Posted by: mat2000

Re: Kibice - 01/06/2009 08:54

Originally Posted By: Rosół
Nastala era "ukladow chuliganskich" laugh


a wraz z nia, era kumatych rozkmin na mecz.pl laugh teraz wystrczy zajrzec nakibice.net i juz wiadomo co sie w swiatku dzieje, eh ta komercjalizacja futbolu laugh

to forum nigdy nie przestanie zaskakiwac.. smile
Posted by: Skorpion BB

Re: Kibice - 01/06/2009 09:12

Mat2000 Ty chyba cos wąchałeś prawda? Jeżeli myślisz że kibice.net są dobra strona do informacji na temat kibiców to radze przestać pić ;)Mam nadzieje, że sobie zartowałeś smile co do Podbekidzia jezeli awansują do barazy to szans żadnych nie mają.Gra na wyjazdch jest bardzoooo marna.Nie oznacza to ze na Arke nie pojade.Zjawie się tam i wynik nie za bardzo ma znaczenie.A jezeli chodzi o kibiców to Arka dawno straciła swoją dawną przewage.Lechia ma nad Nimi przewage i tego się ukryć nie da.A tak wogóle to fajnie sobie pojeździc po stadionach i popatrzec jak kibicują drużyny.Bardzo mi sie podoba nutka MZKS na wszystkie strony stadionu.Ech wspomnienia z jednego z najlepszych wyjazdów.MZKS MZKS lalalalal MZKS wink cały czas siedzi w głowie smile
Posted by: forty

Re: Kibice - 01/06/2009 13:21

A swoja drogą to Jacyś kibice piłkarscy tu się wypowiadają?
Posted by: royalflush

Re: Kibice - 01/06/2009 18:40

Originally Posted By: mat2000
Originally Posted By: Rosół
Nastala era "ukladow chuliganskich" laugh


a wraz z nia, era kumatych rozkmin na mecz.pl laugh teraz wystrczy zajrzec nakibice.net i juz wiadomo co sie w swiatku dzieje, eh ta komercjalizacja futbolu laugh

to forum nigdy nie przestanie zaskakiwac.. smile



pojawil sie najkumatszy z kumatych smirk laugh laugh tak wiem wiem kibice.net to byl zart jednak tam sporo ripost twojego pokroju laugh laugh
sporo osob mysli, ze wszystko co sie dzieje jest opisane w internecie czy na filmikach youtube czym odzwierciedlają sobie krajową elite laugh laugh
Posted by: jerome

Re: Kibice - 01/06/2009 19:12

Originally Posted By: forty
A swoja drogą to Jacyś kibice piłkarscy tu się wypowiadają?


ja jestem kibicem pilkarskim, chodze na Polonie Bytom od paru lat i mimo ze poziom mizerny, to jednak atmosfera naszego stadionu mnie urzekla. Nie jestem zadnym chuliganem ani ultrasem, po prostu nie usmiecha mi sie dostac po mordzie od jednych, albo miec nasrane w papierach przez drugich, ale wszystko co ma zwiazek z moim klubem mnie interesuje i widze w Polsce wszystko idzie na przod, a atmosfere na stadionach mamy lepsza niz na niejednym stadionie w Anglii czy Hiszpanii.
Posted by: raiders_

Re: Kibice - 01/06/2009 22:44

Originally Posted By: jerome
Originally Posted By: forty
A swoja drogą to Jacyś kibice piłkarscy tu się wypowiadają?


ja jestem kibicem pilkarskim, chodze na Polonie Bytom od paru lat i mimo ze poziom mizerny, to jednak atmosfera naszego stadionu mnie urzekla. Nie jestem zadnym chuliganem ani ultrasem, po prostu nie usmiecha mi sie dostac po mordzie od jednych, albo miec nasrane w papierach przez drugich, ale wszystko co ma zwiazek z moim klubem mnie interesuje i widze w Polsce wszystko idzie na przod, a atmosfere na stadionach mamy lepsza niz na niejednym stadionie w Anglii czy Hiszpanii.

LOL laugh tekst miesiąca .Widać nie byłeś za granicą na żadnym meczu ligowym . Wystarczy że pojedziesz do niemiec na na mecz 2 ligi to będziesz miał porównanie atmosfery na stadionie i poziomie imprezy . Nie ma co porównywać poleski z Anglią ,Hiszpanią czy Niemcami . U nas idziesz na stadion to z nastawieniem jak tu przesiedziec 90min i w mordę nie dostać ,nie ma mowy o zabraniu na mecz żony czy też dziecka.
A w niemczech wygląda to zupełnie inaczej gdzie nie popatrzysz to na trybunach kobiety z dziecmi ,i każdy sie bawi i dopinguje swoich . Byłem na 4 meczach bundesligi i 2 drugiej ligi niemieckiej i na każdym bawiłem się 100% lepiej niż na jakim kolwiek meczu w polsce .
Posted by: jerome

Re: Kibice - 01/06/2009 22:49

ja nie mowie o atmosferze takiej jak na meczach siatkowki to raz, dwa akurat o Niemczech tez nie mowilem, bo z nimi nie jest najgorzej. Trzy nie musialem byc na Totenhamie zeby uslyszec ta zalosc, na Barcelonie tez nie bylem (ktorej kibicuje od wielu lat) a jednak wiem, ze tam zazwyczaj jest piknik. I nie zgadzam sie co do bezpieczenstwa na stadionie, to juz nie te lata, sa sektory spokojniejsze i bardziej fanatyczne, dzieci i kobiet co raz wiecej.
Posted by: polskignom

Re: Kibice - 01/06/2009 22:55

Ja bylem na Eintrachcie. Rzeczywiscie atmosferka byla fajna, ale mialem miejsce obok over 60-letnich lesb.

A co do atmosfery to raczej u nas nie ma co z nia narzekac.
Posted by: Bullet

Re: Kibice - 01/06/2009 23:04

Originally Posted By: raiders
.Widać nie byłeś za granicą na żadnym meczu ligowym . Wystarczy że pojedziesz do niemiec na na mecz 2 ligi to będziesz miał porównanie atmosfery na stadionie i poziomie imprezy . Nie ma co porównywać poleski z Anglią ,Hiszpanią czy Niemcami . U nas idziesz na stadion to z nastawieniem jak tu przesiedziec 90min i w mordę nie dostać ,nie ma mowy o zabraniu na mecz żony czy też dziecka.
A w niemczech wygląda to zupełnie inaczej gdzie nie popatrzysz to na trybunach kobiety z dziecmi ,i każdy sie bawi i dopinguje swoich . Byłem na 4 meczach bundesligi i 2 drugiej ligi niemieckiej i na każdym bawiłem się 100% lepiej niż na jakim kolwiek meczu w polsce .


Się wypowiedział "znawca" naszej kopanej laugh 250 meczów na żywo na stadionach Arki, Bałtyku, Lechii, Lecha czy meczów kadry u siebie i na wyjeżdzie ZERO siniaka, butelki koło mojej głowy czy innych bzdurnych stereotypów. Było pisane 100 razy, ale jak widać do niektórych nie dociera bo znają "fakty" z opisów w gazetach albo gdzieś tam coś tam słyszeli. Nie dymisz, nie siadasz z dymiącymi, nie szukasz awantur na 99,9% możesz być spokojny i żona lub dziecko też. A wczoraj w Cafe Futbol wypowiadali się Kowalczyk z Urbanem, że jesli chodzi o atmosferę i doping to jesteśmy w ścisłej czołówce a Oni chyba trochę lepiej znają poziom dopingu czy atmosfery choćby z Hiszpani gdy grali tam ładnych parę lat więc z łaski swojej skończ już opowiadać kacapoły laugh
Posted by: jerome

Re: Kibice - 01/06/2009 23:08

zapomnialem, ze niektorzy znaja srodowisko kibicowskie tylko z lektury Gazety Wyborczej
Posted by: forty

Re: Kibice - 01/06/2009 23:13

Może doprecyzuje swoje pytanie.chodzi mi o kibiców futbolu jako takiego,a nie o fanów konkretnego klubu.
Dla mnie (chociaż jasne ,że mam sympatie większe lub mniejsze)nie większego znaczenia Kto gra(chyba że mam obstawione)ale ma być widowisko piłkarskie i wybaczcie- trybunu są na dalszym planie.
Jest widowisko oglądam- nie ma nie oglądam
Posted by: Linc

Re: Kibice - 01/06/2009 23:24

Originally Posted By: Bullet

Się wypowiedział "znawca" naszej kopanej laugh 250 meczów na żywo na stadionach Arki, Bałtyku, Lechii, Lecha czy meczów kadry u siebie i na wyjeżdzie ZERO siniaka, butelki koło mojej głowy czy innych bzdurnych stereotypów. Było pisane 100 razy, ale jak widać do niektórych nie dociera bo znają "fakty" z opisów w gazetach albo gdzieś tam coś tam słyszeli. Nie dymisz, nie siadasz z dymiącymi, nie szukasz awantur na 99,9% możesz być spokojny i żona lub dziecko też. A wczoraj w Cafe Futbol wypowiadali się Kowalczyk z Urbanem, że jesli chodzi o atmosferę i doping to jesteśmy w ścisłej czołówce a Oni chyba trochę lepiej znają poziom dopingu czy atmosfery choćby z Hiszpani gdy grali tam ładnych parę lat więc z łaski swojej skończ już opowiadać kacapoły laugh

sam sobie zaprzeczasz laugh

a co do atmosfery na polskich stadionach, trybunach, halach to rzeczywiscie mamy mistrzostwo swiata albo vice ale ... w siatkowce ( po Brazylii ), to jest mistrzowski doping !
jesli wg Ciebie doping i atmosfera to przyspiewki typu - je.ac pzpn, Legia stara ....., ..... pokonamy itp. to rzeczywiscie jestesmy lepsi od Niemcow, Hiszpanow czy Anglikow wink
Posted by: jerome

Re: Kibice - 01/06/2009 23:42

Originally Posted By: Linc
Originally Posted By: Bullet

Się wypowiedział "znawca" naszej kopanej laugh 250 meczów na żywo na stadionach Arki, Bałtyku, Lechii, Lecha czy meczów kadry u siebie i na wyjeżdzie ZERO siniaka, butelki koło mojej głowy czy innych bzdurnych stereotypów. Było pisane 100 razy, ale jak widać do niektórych nie dociera bo znają "fakty" z opisów w gazetach albo gdzieś tam coś tam słyszeli. Nie dymisz, nie siadasz z dymiącymi, nie szukasz awantur na 99,9% możesz być spokojny i żona lub dziecko też. A wczoraj w Cafe Futbol wypowiadali się Kowalczyk z Urbanem, że jesli chodzi o atmosferę i doping to jesteśmy w ścisłej czołówce a Oni chyba trochę lepiej znają poziom dopingu czy atmosfery choćby z Hiszpani gdy grali tam ładnych parę lat więc z łaski swojej skończ już opowiadać kacapoły laugh

sam sobie zaprzeczasz laugh

a co do atmosfery na polskich stadionach, trybunach, halach to rzeczywiscie mamy mistrzostwo swiata albo vice ale ... w siatkowce ( po Brazylii ), to jest mistrzowski doping !
jesli wg Ciebie doping i atmosfera to przyspiewki typu - je.ac pzpn, Legia stara ....., ..... pokonamy itp. to rzeczywiscie jestesmy lepsi od Niemcow, Hiszpanow czy Anglikow wink


czy kogos zaboli ze zaspiewam jebac PZPN? przynajmniej wiedza co o nich cala Polska sadzi, zasluzyli sobie. Generalnie teraz wyzwiska na stadionie to tak z 5 % dopingu, no chyba ze graja ekstremalni rywale. Poza tym nie porownujmy siatkowki do pilki noznej, bo to nie ten rozmach i nie ten kaliber smile Nie ujmuje nic siatkowce, ale mi sie podoba o wiele bardziej doping Lecha, niz atmosfera w spodku.
Posted by: retoox

Re: Kibice - 01/06/2009 23:50

Ja również nie zgodzę się z tym co pisał kolega raiders na temat bezpieczeństwa na stadionach. Co prawda ja kibicuje Stali Stalowa Wola, wiec niezbyt dużemu klubowi, ale jakieś swoje spostrzeżenia mam, bo robie to od ponad 15 sezonów. Jestem na większości spotkań rozgrywanych w Stalowej Woli i na własnej skórze doświadczam zmian jakie zachodzą w tym klubie, na trybunach i wśród kibiców... To co teraz napisze będzie odnosiło się do sytuacji jaka ma miejsce w Stalowej Woli. Kilka lat temu to co pisze raiders o wyprawie na mecz z żoną czy dzieckiem również uznałbym za zły pomysłem, ale wszystko się zmienia. Dawniej rzeczywiście stadion był traktowany jak miejsce gdzie można robić co się chce bez jakichkolwiek konsekwencji. Widziałem bójki stadionowe, przeskakiwanie przez płot, wbieganie na murawę itd. teraz jednak tego nie ma, kibice coraz bardziej szanują swój klub i siebie na wzajem. Gdy ktoś "odstaje od normy" i robi coś głupiego jest przywoływany do szeregu. Czy zdarzają się wyjątki - oczywiście, jak wszędzie, ale jest tego coraz mniej. Ci których roznosi energia "spotykają się" w lasach, na polanach czy gdzieś tam jeszcze, ale na stadionie już nikt nie próbuje wszczynać burd.
Co do atmosfery... Na stadionach widać coraz więcej kobiet i dzieci, pamiętam jak to wyglądało 5 czy 10 lat wstecz i różnica jest naprawdę dostrzegalna. Powstał sektor rodzinny są zapraszane dzieciaki ze szkół to wszystko ma na to wpływ. W ciągu tego jak i poprzedniego sezonu były mecze gdzie wszyscy, ale to naprawdę wszyscy na stadionie włączali się do dopingu tj. 3000-6000 osób, bo mniej więcej tyle wtedy zasiadało na trybunach. Dla wielu pewnie nic imponującego, ale dla mnie zwykłego kibica wiernie kibicującego swojemu klubowi to coś wspaniałego i wielkiego!
Od kilku sezonów regularnie pojawiam się na meczach LS siatkarzy jak i innych dyscyplin (tak lubianych przeze mnie np MS w łucznictwie;) ), byłem też oczywiście na spotkaniach piłkarskich Reprezentacji w Chorzowie czy Kielcach, więc mam jakieś tam odniesienie jak może wyglądać doping, co można zmienić, czego brakuje itd. Nie będę się jednak nad tym rozpisywał, na koniec dodam tylko, że na dzień dzisiejszy moim zdaniem można spokojnie zabrać żonę dziecko i być spokojnym o ich bezpieczeństwo a co do atmosfery... z sezonu na sezon jest coraz lepsza, tak się mi przynajmniej wydaje, bazując głownie na tym co widzę na własnym podwórku.

Pozdrawiam retoox
Posted by: panKa$a

Re: Kibice - 02/06/2009 01:16

[quote=Linc
mamy mistrzostwo swiata albo vice ale ... w siatkowce ( po Brazylii ), to jest mistrzowski doping !
[/quote]

mówisz o tym dźwięku trąbek przez cały mecz? mistrzowski doping? laugh
Posted by: thepilator

Re: Kibice - 02/06/2009 01:50

Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: royalflush
nie zapominaj o Lechii i Wiśle wink


Widzę, że znajomość tematu nie jest Twoją najsilniejszą stroną. Lechia sama siebie glryfikuje na nie wiadomo kogo, a ostatnio dwa razy przekonała się o swojej sile w sparingach z R&W, a Wisła się skoncentrowała na walce w swoim mieście. Także pozwól, że pozostanę przy swoim zdaniu, że od wymienionej przeze mnie piątki klubów odstają smile


Od razu widać, że napisał to kibic Arki Gdynia.

Dokładnie jak ktoś już tutaj napisał nie ma w już w Polsce takiej ekipy która jadąc samotnie na wyjazd jest w stanie dać rade wyselekcjonowanej ekipie dwóch drużyn. To jest właśnie powód takiego tworu jak Lech&Łks, sam Lech jadąc na wyjazd nie dałby w tym momencie rady R&W, było to widać już wcześniej między innymi w ustawce którą wygrali tylko dlatego, że ze strachu musieli ściągać m.in bramkarzy z dyskotek z całej wielkopolski, którym zapłacili mnóstwo pieniędzy <lol2> To dało im pewnie nieźle do myślenia i stąd taki ruch
Posted by: Misza_SB

Re: Kibice - 02/06/2009 02:36

Panowie nie ma co dyskutować. Wielu jest kibiców i wielu kiboli. Obie te grupy mają usta pełne wzniosłych słów, patriotycznych frazesów, miłości dla klubu, narodu i bardzo dobrze, bo to jest dobre. Przy czym ta pierwsza grupa docenia to co ma i mimo, ze nie raz pewnie żal czy gniew ściska tyłek kibicują w spokoju, może dobitnie ale pokojowo.

Druga grupa to ludzie, którym jest źle gdzie jest, nie znajdują dla swej siły odpowiedniego przeciwnika. Ja wiem gdzie taki jest. Jest taki na przykład w Afganistanie - tam się panowie sprawdzicie na pewno. Ustawki na wszelkie możliwe sposoby: pięści, maczety, siekiery, karabiny, nawet bomby własnej roboty. Nikt, absolutnie nikt wam nie przeszkodzi. Jedźcie, pokażcie jacy jesteście silni i mężni.
Posted by: Bzyku

Re: Kibice - 02/06/2009 03:29

Panowie, nie przesadzajmy.

Oczywiście, że na stadionach są wciąż troglodyci, ale jest to zaledwie niewielki ułamek całości. Niestety wciąż groźny i rzutujący na opinię ułamek.

Natomiast - tak jak napisał Bullet - nie szukasz zwady to bez problemu możesz znaleźć miejsce bezpieczne.
Przecież wchodząc na stadion od razu widać gdzie siedzi grupa zakapturzonych i nachlanych łysych pał. Wiadomo, że takich lepiej omijać z daleka.
Nie idziesz też przecież do ultrasów, którzy z jednej strony starają się pilnować sami siebie, ale jak przychodzi co do czego to właśnie stamtąd biorą się "krewcy bohaterowie". Bo te dwa środowiska "ultrasi" i "pseudokibole" wzajemnie się przenikają.

Siadasz z daleka od takich i masz spokój.

Chyba, że mówimy o meczu na jakimś - za przeproszeniem - zadupiu, gdzie całe trybuny to 2 rzędy ławek, a porządku pilnuje trzech emerytów. I na taki "stadion" przyjeżdża jakaś ekipa z dużego miasta. Wtedy rzeczywiście bezpiecznie nie będzie nigdzie.

No i wyjazdy - tam z pewnością inaczej sprawa wygląda.


Z tymi kibolami to trochę tak jak z samolotami. 99,99% lotów przebiega bezpiecznie, ale raz na jakiś czas jeden się rozbije (przeważnie z winy człowieka) i media nakręcają psychozę strachu, że to latające trumny.
Podobnie jest z pseudokibolami i bandytami. Wciąż są, ale można ich spokojnie uniknąć w meczach na własnym stadionie.
Posted by: mat2000

Re: Kibice - 02/06/2009 08:36

Originally Posted By: royalflush
Originally Posted By: mat2000
Originally Posted By: Rosół
Nastala era "ukladow chuliganskich" laugh


a wraz z nia, era kumatych rozkmin na mecz.pl laugh teraz wystrczy zajrzec nakibice.net i juz wiadomo co sie w swiatku dzieje, eh ta komercjalizacja futbolu laugh

to forum nigdy nie przestanie zaskakiwac.. smile


pojawil sie najkumatszy z kumatych smirk laugh laugh tak wiem wiem kibice.net to byl zart jednak tam sporo ripost twojego pokroju laugh laugh
sporo osob mysli, ze wszystko co sie dzieje jest opisane w internecie czy na filmikach youtube czym odzwierciedlają sobie krajową elite


no ba, w koncu kmwtw wink

pojawilo sie tu kilka zdan wrecz skopiowanych z tamtego forum, wiec probowalem sie dostosowac wink

A tak powazniej, to fajnie, ze pojawilo sie tu kilka wywazonych, madrych wypowiedzi. Pozwala to miec nadzieje, ze propaganda GW i TVN nie jest tak skuteczna jak moze sie wydawac.
Posted by: s_LP

Re: Kibice - 08/06/2009 19:31

Fajny temat - wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć smile.
Na pewno do paru postów się odniose, bo widzę, że świat intenetu bardzo różni się od tego realnego.
Posted by: s_LP

Re: Kibice - 09/06/2009 04:40

Odniose się do postu raidersa, bo stwierdzam, że niektórych tematów nie ma sensu tutaj podejmować.

Zaczne od siebie - przez ostatnie 7 lat troszkę zobaczyłem, zarówno u nas w kraju jak i Europie. Zawsze bardziej piłka kojarzyła mi się z całą otoczką, niż bezpośrednio z tym co działo się na boisku. W każdym razie byłem na meczach m.in. we Francji, Niemczach, Czechach, Włoszech, Szwajcari, Austri, Rosji czy Holandi, na wszelkich możliwych rozgrywkach (LM, PU, MŚ) - oprócz tego przez dłuższy czas interesowałem się sceną kibicowską w Polsce i na świecie. Myślę więc, że dysponuje jakąś tam wiedzą, aby móc porównać naszą pozycję z innymi.

Na początek nieco kontrowersyjnie - ale przede wszystkim zależy KTO CO LUBI. Bardzo długo reprezentowałem skrajne podejście do spraw kibicowskich - nie uznając kompromisów, ale właśnie zmiany spowodowały, że na polskich stadionach jest obecnie miejsce dla każdego. Niesposób bowiem wypełnić 20 tyś miejsc przez zagorzałych fanatyków. Jednym race będą się podobać innym nie, podobnie ze wszelkiego rodzaju szarpankami. Zostało napisane już w tym temacie - nie szukasz guza - nie znajdziesz go.
Przy obecnych metodach policji - kręcenie czegokolwiek na stadionie niesie ze sobą zbyt spore ryzyko. Niestety każda awantura jest eksponowana przez media do granic absurdu. Dlaczego? Odpowiedzi na to pytanie jest sporo.
Problemem według mnie jest napływ szczurków na stadiony. Pseudokozaków, którzy myślą, że są mocni. Do ulubionych rozrywek takich osób należy: zaczepianie przechodniów czy robienie syfu w komunikacji miejskiej. I tutaj właśnie jest zagrożenie dla normalnych osób - bowiem dopóki nikt się zdecydowanie nie postawi takim baranom - będą robić swoje, a z boku wygląda to jak wycieczka autobusu specjalnego. Najczęściej wystarczy słowna reprymenda, w ostateczności zabawa w kozaka kończy się po pierwszym liściu.
Jeśli chodzi już o konkretne aspekty - czyli ultraske i wszystko z nią związane oraz ekipy mocniejszych wrażeń - mamy się bardzo dobrze. Dla wielu ekip jesteśmy wzorami - tak jest na Słowacji, Węgrzech czy nawet w Rosji. Niemcy to z kolei obwieszanie się barwami niczym choinka oraz picie do upadłego. Francja, Włochy miały się dobrze, nim wprowadzono restrykcyjne prawo. W Hiszpani poza trzema ekipami, będącymi na poziomie naszego Jastrzębia, nic się praktycznie nie dzieje. Ale tu znowu - jeśli ktoś lubi piłkę - proszę bardzo - można oglądać mecze, ale trzeba mieć świadomość, że taka Barcelona czy Real to kibicowskie dno.
Jedynym rejonem, który może z nami konkurować są Bałkany. Tam fanatyzm sięga granic, miałem okazje widzieć Zvezde podczas wizyty w WLKP, wizualnie i mentalnie konkret.
Mnie klimaty siatkarskie w ogóle nie jarają. Jakoś nie potrafię dostrzec co może być fajnego w pomalowanym ryju i namiętnym dmuchaniu w trąbkę - najczęściej jeszcze przy sporym spożyciu alko. Mam nadzieję, że podobne sytuacje nie będą obecne na piłce, w Poznaniu osoby próbujące przenosić podobne wzorce - są od razu ganiane. Wszystko bowiem ma swoje granice.

Wracając do sedna. Obraz polskich stadionów jest różny w zależności od perspektywy z jakiej się patrzy. Ja czuje się zupełnie bezpiecznie. Znam środowisko i reguły w nim panujące bardzo dobrze, wszystko poparte sporym doświadczeniem. Dla kogoś z zewnątrz może być to problemem - właśnie przez nacisk prasy czy niemiłe wspomnienia związane z baranami ubranymi w szaliki.
Posted by: jerome

Re: Kibice - 09/06/2009 09:30

Turcja

filmik - klasyka

no i dla fanów hali i naszej kibicowskiej siatkówki:

Grecja

dodam, że teraz na stadionach jest zazwyczaj tak, że konkretne ekipy pilnują porządku i to się sprawdza, na Polonii Bytom (bo ten klub znam dobrze) trzeba się naprawdę postarać by dostać guza.

Teraz wypada poczekać na konkretne stadiony, to na pewno da kopa ruchowi kibicowskiemu
Posted by: Robak1984

Re: Kibice - 09/06/2009 21:20

http://www.youtube.com/watch?v=t_h_Pzsohdg&NR=1
Posted by: MagiK

Re: Kibice - 09/06/2009 23:55

Robak1984 piwo
Posted by: ultra1978

Re: Kibice - 10/06/2009 05:09

Na Barcelone czy Real chodzą ludzie którzy chcą obejrzeć mecz czyli widowisko sportowe, bramki Messiego i innych świetnych graczy. Nie interesuje ich ganianie za chłopem w innym szaliku którego policja zostawiła pod kasami, nie obchodzi ich ile przyjechało przyjezdnych, jakie flagi wywiesili, kto ustawił się na nich po drodze, gdzie mieli spięcie z psiarnią i ilu ich jest chętnych do wspólnego pieczenia kiełbasek. W Polsce nie dość że to widowisko jest na poziomie żenującym sportowo to jeszcze nie wiadomo czy czyste. Innymi słowy w naszym kraju mało kto chodzi żeby obejrzeć mecz 22zawodników. Chodzi się głównie żeby:
a)wypić ze znajmomymi
b)pokazać nową chuligańską bluzę kolegom
c)zdjąć koszulkę i pochwalić się tatuażem czy nowymi 2cm w bicepsie
d)ulżyć sobie wyzywaniem na przyjezdnych i bandytów w mundurach
e)dać po ryjach fanom innej drużyny
Czyli jednym słowem się dowartościować.
Kogo wogóle obchodzi co piszą o kibicach w mediach i jaką mają oni opinie. Im lepsza opinia w mediach tym więcej pikników, siatkofanów, januszów i więcej polskich Realów czy Barcelon. Więc jak można z jednej strony płakać że media źle piszą a z drugiej śmiać się z zachodnich "pikników" gdzie nie ma "atmosfery".
Posted by: anfa_

Re: Kibice - 10/06/2009 05:21

f) ja sobie ostatnio zrobiłem zdjecie na nasza klase z szalem na ustach, i jak stoje na barierce rzucajac cegłą w sektor gosci. teraz mam szacun na dzielni. niedlugo mam zamiar kupic sobie chuliganska bluze, kominiare i dres.

bez urazy ale wiekszej glupoty to dawno nie czytalem i choc w tym temacie nie bylo i nie bedzie kompromisu miedzy jednymi a drugimi i swoje zdanie zachowuje dla siebie to proponuje, zeby jak juz ktos ma cos takiego do napisania to zeby wcale tego nie pisał. pozdrawiam, ide trica przed snem zrobie.
Posted by: jerome

Re: Kibice - 10/06/2009 05:24

Originally Posted By: ultra1978
Na Barcelone czy Real chodzą ludzie którzy chcą obejrzeć mecz czyli widowisko sportowe, bramki Messiego i innych świetnych graczy. Nie interesuje ich ganianie za chłopem w innym szaliku którego policja zostawiła pod kasami, nie obchodzi ich ile przyjechało przyjezdnych, jakie flagi wywiesili, kto ustawił się na nich po drodze, gdzie mieli spięcie z psiarnią i ilu ich jest chętnych do wspólnego pieczenia kiełbasek. W Polsce nie dość że to widowisko jest na poziomie żenującym sportowo to jeszcze nie wiadomo czy czyste. Innymi słowy w naszym kraju mało kto chodzi żeby obejrzeć mecz 22zawodników. Chodzi się głównie żeby:
a)wypić ze znajmomymi
b)pokazać nową chuligańską bluzę kolegom
c)zdjąć koszulkę i pochwalić się tatuażem czy nowymi 2cm w bicepsie
d)ulżyć sobie wyzywaniem na przyjezdnych i bandytów w mundurach
e)dać po ryjach fanom innej drużyny
Czyli jednym słowem się dowartościować.
Kogo wogóle obchodzi co piszą o kibicach w mediach i jaką mają oni opinie. Im lepsza opinia w mediach tym więcej pikników, siatkofanów, januszów i więcej polskich Realów czy Barcelon. Więc jak można z jednej strony płakać że media źle piszą a z drugiej śmiać się z zachodnich "pikników" gdzie nie ma "atmosfery".

tak z ciekawości, z jakiego stadionu takie wrażenia? bo w ekstraklasie raczej tak nie jest. Może jeszcze w niższych ligach, co do kupionych meczy, to też tak było dawniej, ostatni spadek Górnika podkreśla iż jest w miarę czysto (na Zachodzie wcale tacy czyści nie są)
Posted by: bendzi

Re: Kibice - 10/06/2009 05:32

Originally Posted By: ultra1978
Na Barcelone czy Real chodzą ludzie którzy chcą obejrzeć mecz czyli widowisko sportowe, bramki Messiego i innych świetnych graczy. Nie interesuje ich ganianie za chłopem w innym szaliku którego policja zostawiła pod kasami, nie obchodzi ich ile przyjechało przyjezdnych, jakie flagi wywiesili, kto ustawił się na nich po drodze, gdzie mieli spięcie z psiarnią i ilu ich jest chętnych do wspólnego pieczenia kiełbasek. W Polsce nie dość że to widowisko jest na poziomie żenującym sportowo to jeszcze nie wiadomo czy czyste. Innymi słowy w naszym kraju mało kto chodzi żeby obejrzeć mecz 22zawodników. Chodzi się głównie żeby:
a)wypić ze znajmomymi
b)pokazać nową chuligańską bluzę kolegom
c)zdjąć koszulkę i pochwalić się tatuażem czy nowymi 2cm w bicepsie
d)ulżyć sobie wyzywaniem na przyjezdnych i bandytów w mundurach
e)dać po ryjach fanom innej drużyny
Czyli jednym słowem się dowartościować.
Kogo wogóle obchodzi co piszą o kibicach w mediach i jaką mają oni opinie. Im lepsza opinia w mediach tym więcej pikników, siatkofanów, januszów i więcej polskich Realów czy Barcelon. Więc jak można z jednej strony płakać że media źle piszą a z drugiej śmiać się z zachodnich "pikników" gdzie nie ma "atmosfery".


Jedyny rozsądny post w tym debilnym temacie, całkowicie się z nim zgadzam.
Posted by: jerome

Re: Kibice - 10/06/2009 06:08

Originally Posted By: bendzi
Originally Posted By: ultra1978
Na Barcelone czy Real chodzą ludzie którzy chcą obejrzeć mecz czyli widowisko sportowe, bramki Messiego i innych świetnych graczy. Nie interesuje ich ganianie za chłopem w innym szaliku którego policja zostawiła pod kasami, nie obchodzi ich ile przyjechało przyjezdnych, jakie flagi wywiesili, kto ustawił się na nich po drodze, gdzie mieli spięcie z psiarnią i ilu ich jest chętnych do wspólnego pieczenia kiełbasek. W Polsce nie dość że to widowisko jest na poziomie żenującym sportowo to jeszcze nie wiadomo czy czyste. Innymi słowy w naszym kraju mało kto chodzi żeby obejrzeć mecz 22zawodników. Chodzi się głównie żeby:
a)wypić ze znajmomymi
b)pokazać nową chuligańską bluzę kolegom
c)zdjąć koszulkę i pochwalić się tatuażem czy nowymi 2cm w bicepsie
d)ulżyć sobie wyzywaniem na przyjezdnych i bandytów w mundurach
e)dać po ryjach fanom innej drużyny
Czyli jednym słowem się dowartościować.
Kogo wogóle obchodzi co piszą o kibicach w mediach i jaką mają oni opinie. Im lepsza opinia w mediach tym więcej pikników, siatkofanów, januszów i więcej polskich Realów czy Barcelon. Więc jak można z jednej strony płakać że media źle piszą a z drugiej śmiać się z zachodnich "pikników" gdzie nie ma "atmosfery".


Jedyny rozsądny post w tym debilnym temacie, całkowicie się z nim zgadzam.


pierdzielicie bez sensu, nikt normalny nie woli mieć na stadionie 2 tys zamiast 12 tys, chodzę na Polonie, wiem jak tam wyglądało wszystko 10 lat temu czy nawet więcej wiem jak teraz, teraz kibiców jest o wiele więcej, jest o wiele bezpieczniej, pojawiły się nawet dzieci i kobiety (owkors mniejszosc), przy czym zachowana jest atmosfera meczu piłkarskiego, jeśli myślicie, że wszyscy na stadionie to 'chuligany' chwalące się przyrostem w bicepsie i nową bluzą Lonsdale jesteście w wielkim błędzie, albo żyjecie meczami z 2-3 ligi.

To że można zachować atmosferę i połączyć to z fajnymi liczbami i brakiem nagonki pokazują Bałkany.
Posted by: forty

Re: Kibice - 11/06/2009 14:30

Przed warszawskim sądem doszło do ugody, w wyniku której bandyci odpowiedzialni za zamieszki na stadionie w Wilnie w 2007 r. zwrócą klubowi część pieniędzy wydanych na kary i odszkodowania.

Legia pozwała do sądu 21 osób związanych z zamieszkami do jakich doszło 7 lipca 2007 r. podczas meczu Pucharu Intertoto między Vetrą Wilno a Legią. 20 spośród nich zawarło z klubem ugodę, w myśl której "Klub odzyska część kosztów poniesionych przez Legię w związku z tymi wydarzeniami". Legia musiała zapłacić kary nałożone przez UEFA, a także została obciążona kosztami remontu stadionu w Wilnie, zdemolowanego przez kiboli.

Dodatkowym elementem ugody jest konieczność opublikowania na łamach dwóch codziennych ogólnopolskich gazet przeprosin ze strony odpowiedzialnych za zamieszki.

za sport.pl
Posted by: forty

Re: Kibice - 15/07/2009 21:14

Taka ciekawostka
Cytat:
Prawo w Wielkiej Brytanii jest bezwzględne.
Przekonała się o tym czwórka fanów klubu Shrewsbury. Dziś mężczyźni usłyszeli wyrok w sprawie znieważenia policjantów na służbie.

Do przestępstwa doszło w styczniu tego roku, kiedy to czterech pijanych kibiców wracało pociągiem relacji Crewe-Shrewsbury, z meczu swojego zespołu z Port Vale. Podczas podróży doszło do przykrego - jak się później okazało - dla całej czwórki incydentu.



Kibice nie kontrolowali swojego słownictwa. Przekleństwa sypały się jak z rękawa. W końcu policjantka zwróciła im uwagę. Wtedy zaczęli rzucać sprośnymi komentarzami. Padały też groźby w kierunku policjantki.

Cała czwórka wylądowała jeszcze tego samego dnia w areszcie. A dziś poznaliśmy wyrok sądu.

Zakaz wstępu na mecze piłkarskie w Wielkiej Brytanii na okres 13 lat, kary pieniężne (po około 1300 funtów) i podanie do opinii publicznej danych osobowych przestępców - tak brytyjski sąd potraktował kibiców.
Posted by: mat2000

Re: Kibice - 16/07/2009 01:29

Originally Posted By: forty

Zakaz wstępu na mecze piłkarskie w Wielkiej Brytanii na okres 13 lat, kary pieniężne (po około 1300 funtów) i podanie do opinii publicznej danych osobowych przestępców - tak brytyjski sąd potraktował kibiców.
[/quote]


Ten wyrok to jakas kpina. Zakaz stadionowy za cos co z meczem pilkarskim ma tyle wspolnego co karton mleka z napadem na bank.

nie wiadomo czy sie smiac czy plakac smirk
Posted by: Mindman

Re: Kibice - 16/07/2009 04:30

"Padały też groźby w kierunku policjantki."

Najważniejszy jest ten fragment.

Nie ma co się wypowiadać nie znając dokładnie sprawy, a jedynie relację prasową.

Tak ogólnie jednak, to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać z kogoś kto feruje wyroki, nie znając stanu faktycznego, a nawet nie przeczytawszy dokładnie relacji prasowej

papa
Posted by: lelu

Re: Kibice - 16/07/2009 05:55

A ja mysle, ze wyrok bardzo dobry. Gdyby dostali po funtach to mieliby to w dupie, dostali po czyms co lubia- mecze, to moze nastenym razem ktos pojdzie po rozum do glowy zanim cos zrobi
Posted by: ziomal-111

Re: Kibice - 16/07/2009 17:42

Mój sąsiad kiedy zwyzywał policjanta a zakazu stadionowego nie dostał... Wszystko odbywało sie pod sklepem wink
Posted by: forty

Re: Kibice - 16/07/2009 17:48

Originally Posted By: ziomal-111
Mój sąsiad kiedy zwyzywał policjanta a zakazu stadionowego nie dostał... Wszystko odbywało sie pod sklepem wink


podaj namiary sąsiada naprawimy te niedopatrzenie grin
Posted by: dimes

Re: Kibice - 29/07/2009 19:40

Nowy sezon się rozpoczyna a tu taki spokój.
Zawód: kibic - jak przygotowania do sezonu?
Posted by: Skorpion BB

Re: Kibice - 30/07/2009 00:07

A jak przygotowaniu po drugiej stronie Dimes ?? Kibice się już doczekać nie mogą a Wy ?? wink
Posted by: Master.com back

Re: Kibice - 30/07/2009 00:12

Dimes już zaczął ciężkie treningi. grin

Tak dla rozluźnienia atmosfery. wink

Trening

piwo
Posted by: Skorpion BB

Re: Kibice - 30/07/2009 00:25

Dimes pewnie na obozie przed sezonowym był wink a co do filmiku to bomba smile
Posted by: dimes

Re: Kibice - 30/07/2009 00:43

Zrezygnowałem z pracy w policji. Ciężko się przystosować, ponieważ teraz jak zabije jakiegoś śmiecia to mogę nawet za to pójść siedzieć frown
Posted by: Master.com back

Re: Kibice - 30/07/2009 00:48

Originally Posted By: dimes
Zrezygnowałem z pracy w policji. Ciężko się przystosować, ponieważ teraz jak zabije jakiegoś śmiecia to mogę nawet za to pójść siedzieć frown


Najważniejsze żeby sumiennie wykonywać swoje obowiązki. grin

Wszystkie próby przemytu wyłapane!

piwo
Posted by: Voivod

Re: Kibice - 30/07/2009 00:54

http://zgorzelec.naszemiasto.pl/wydarzenia/1029556.html
Posted by: Skorpion BB

Re: Kibice - 30/07/2009 00:58

Widać Dimes, że strasznie Ci brakowało tego tematu bo od razu zaczynasz swoje "kulturalne" rozmowy.O wiele lepszy niż ten "śmieć" którego byś chciał zabić nie jesteś smile
Posted by: Kattowitz

Re: Kibice - 30/07/2009 02:36

http://www.portalkibica.pl/aktualnosci/szalikowcy-przejmuja-ameryke.html
Posted by: MazurXP

Re: Kibice - 30/07/2009 03:21

Originally Posted By: Skorpion BB
Widać Dimes, że strasznie Ci brakowało tego tematu bo od razu zaczynasz swoje "kulturalne" rozmowy.O wiele lepszy niż ten "śmieć" którego byś chciał zabić nie jesteś smile


haha dokładnie, śmieci to w rodzinie poszukaj dimes
Posted by: Bullet

Re: Kibice - 30/07/2009 04:07

Originally Posted By: dimes
Zrezygnowałem z pracy w policji. Ciężko się przystosować, ponieważ teraz jak zabije jakiegoś śmiecia to mogę nawet za to pójść siedzieć frown


Nawet tam się nie nadawałeś biedaczysko frown To chyba normalne, że jak ktoś myśli, że jako milicjantowi wszystko mu wolno łącznie z zabijaniem i nie poniesie za to kary to jest w błędzie. Czasy MO i komuny już dawno za nami smile Dobrze, że rodzice Przemka Czai tego nie czytają co piszesz marny prowokatorze smile
Posted by: bendzi

Re: Kibice - 31/07/2009 19:45

Znowu cholerna policja sprowokowała grzecznych kibiców z Polski, tym razem duńska policja :Puke:
Posted by: bendzi

Re: Kibice - 31/07/2009 20:03

Biedni kibice, psami ich poszczuli



http://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-europejska/news/skandal-kiboli-legii,1346286
Posted by: Nevermind

Re: Kibice - 31/07/2009 20:40

Kolejny raz plebsy ośmieszyli Polskę...
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 31/07/2009 22:28

W Danii to się wszyscy leją, nawet kibice Arsenalu w finale Pucharu UEFA rozrabiali tam na maksa. Taki głupi kraj, następnego dnia wszystkich wypuszczą z uśmiechem jak zwykle bo tam wszystko wolno...

Swoją drogą to Kopenhaga to mega-zadupie i chyba najnudniejsza stolica Europy. Wolałbym siedzieć w domu i patrzeć jak farba schnie niż spędzić weekend w tym mieście...
Posted by: Misza_SB

Re: Kibice - 01/08/2009 03:05

Originally Posted By: Conrad
W Danii to się wszyscy leją, nawet kibice Arsenalu w finale Pucharu UEFA rozrabiali tam na maksa. Taki głupi kraj, następnego dnia wszystkich wypuszczą z uśmiechem jak zwykle bo tam wszystko wolno...

Swoją drogą to Kopenhaga to mega-zadupie i chyba najnudniejsza stolica Europy. Wolałbym siedzieć w domu i patrzeć jak farba schnie niż spędzić weekend w tym mieście...


Mój Panie, za bardzoś światowy... wink więcej czasu w Polsce na ścianie wschodniej oraz Mazurach i przekonasz się czym jest zadupie. smile

PS. "Kibice" Legii jak zwykle skrzywdzeni...
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 01/08/2009 03:13

Uwierz mi, nie ma drugiego miejsca na świecie, gdzie byłem tak zawiedziony jak w Danii i Kopenhadze. Miasto tragedia, jeden dzień tam to za dużo.

Natomiast co do wybryków kibiców to zawsze jestem przeciwny temu, na Litwie to co się wydarzyło było karygodne. Natomiast to co w Danii się działo to pewnie wynikało z nudów. grin Po drugie policja tam pewnie strasznie anty-Polska jest, wcale nie zdziwiłbym się gdyby sami często zaczynali lub za friko zabierali z ulicy jakiegoś kibica...
Posted by: forty

Re: Kibice - 01/08/2009 03:26

Originally Posted By: Conrad
Uwierz mi, nie ma drugiego miejsca na świecie, gdzie byłem tak zawiedziony jak w Danii i Kopenhadze. Miasto tragedia, jeden dzień tam to za dużo.

Natomiast co do wybryków kibiców to zawsze jestem przeciwny temu, na Litwie to co się wydarzyło było karygodne. Natomiast to co w Danii się działo to pewnie wynikało z nudów. grin Po drugie policja tam pewnie strasznie anty-Polska jest, wcale nie zdziwiłbym się gdyby sami często zaczynali lub za friko zabierali z ulicy jakiegoś kibica...


Duński sąd w Glostrup wydał wyroki dla pięciu polskich pseudokibiców zatrzymanych przez policję po meczu piłkarskim Legia Warszawa-Broendby I.F.

Podczas chuligańskich zamieszek policja zatrzymała 113 Polaków. Większość z nich została zwolniona, poza piątką, która stanęła przed sądem.

Czterem z zatrzymanych za napaść na policjantów sąd, wymierzył kary po trzynaście dni więzienia. Piąty, najmłodszy - 20-letni polski obywatel, skazany został na tygodniowy pobyt w więzieniu za rzucanie kamieniami w policję i za zamaskowanie twarzy. Cała piątka zaprzeczyła udziałowi w zamieszkach.

W oficjalnym komunikacie duńska policja nie podała narodowości zatrzymanych, poinformowała jedynie, że nie ma wśród nich Duńczyków.
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 01/08/2009 04:01

Tak jak pisałem, w tamtym kraju wszystko wolno. Za napaść na policjanta w USA idzie się na kilka lat do paki (a za większy wybryk pewnie i na kilkanaście), w Danii zaś idzie się na kilkudniowy urlop, gdzie gra się w Playstation, wsuwa dobre żarcie, ogląda najnowsze filmy... i później aż przykro wracać do kraju. smile Co kraj to obyczaj...
Posted by: Linc

Re: Kibice - 01/08/2009 04:05

Conrad zapomniales dodac, ze jeszcze bawia sie klockami Lego ale oczywiscie Basic lub Duplo bo Technic byloby za trudne wink
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 01/08/2009 04:20

Tam jest tyle atrakcji, że o klockach Lego nikt by nie pomyślał... smile
Posted by: Misza_SB

Re: Kibice - 01/08/2009 04:31

Panowie, ja bym Lego, Duplo czy Technic w tej chwili się pobawił... Lepiej by było gdyby dzieciaki poświęcały czas takim właśnie zabawom, a nie grały w popierdzielono gierki...
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 01/08/2009 04:49

Duńczycy przecież sami się proszą o tego typu akcje bo są znani z tego, że u nich można narozrabiać, a jak się później wytrzeźwieje to wszystko jest spox. smile

Za każdym razem gdy są zamieszki to prawie każdego ranka wypuszczają z uśmiechem i władza do zachodnich gazet mówi, że są wolnym społeczeństwem i nikogo nie będą wsadzać do paki na dłużej bo to nie w ich stylu. grin Że każdemu może się to zdarzyć, że chłopcy pewnie sobie za dużo popili, itd.
Posted by: Misza_SB

Re: Kibice - 01/08/2009 04:58

Myślę, że "problem" nie leży w sankcjach a w kulturze, w podejściu do problemu. Uważam, że nie powinno się patyczkować z bandziorami, którzy nie tylko niszczą Polskę ale także ośmieszają Jej imię za granicą. Duńczycy i ich pozytywna flegma... mi nie odpowiada ale takie przyjęli zasady rozwiązywania problemów - CYWILIZOWANIE.

Obawiam się jednak, ze to za wczesna diagnoza i recepta na polskie warunki. Szkoda, że w sukurs słabej dyspozycji piłkarzy Legii nie poszli kibice... chyba że liczyć bezmózgie zachowanie, to tak są mistrzami!
Posted by: mgr

Re: Kibice - 01/08/2009 05:08

Internetowe wydanie tygodnika &#8222;The Copenhagen Post&#8221; donosi o krytycznym stanie jednego z duńskich kibiców, który padł ofiarą fanów z Broendby. Mężczyzna w wieku 36 lat, który przyszedł na mecz pucharowy z 8-letnim synkiem, jest w krytycznym, ale stabilnym stanie. Został trafiony ogniem rzymskim odpalonym z trybuny przez dopingujących kibiców Broendby.

Serwis CPHPost.dk dość szeroko opisuje zajścia w Kopenhadze, ale nie wspomina o kibicach Legii. Spośród 113 zatrzymanych osób aż 108 zwolniono, ponieważ ich zatrzymanie miało jedynie charakter prewencyjny. Pięć osób usłyszała zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.




To jest dla mnie wystarczający komentarz. Duńczycy, którzy BYLI NA MIEJSCU, piszą o racy rzuconej przez Duńczyka.
Nie, nie piszą o Polakach, którzy spalili 90% Kopenhagi i zgwałcili dwa tysiące duńskich dziewic (może na wakacjach były...). Kto pisze o wielkim skandalu i burdach?
Wiadome polskie media hura

Całe PIĘĆ (cyfrą: 5) matołków, którzy rzucali kamieniami i szaleli dostali karę - malutką. Zatrzymanie reszty miało "jedynie charakter prewencyjny".

Ale wszyscy wiedzą lepiej i muszą o tym trąbić na lewo i prawo...
Posted by: Legia

Re: Kibice - 01/08/2009 05:18

Originally Posted By: Misza_SB
mi nie odpowiada ale takie przyjęli zasady rozwiązywania problemów - CYWILIZOWANIE.

Obawiam się jednak, ze to za wczesna diagnoza i recepta na polskie warunki. Szkoda, że w sukurs słabej dyspozycji piłkarzy Legii nie poszli kibice... chyba że liczyć bezmózgie zachowanie, to tak są mistrzami!


pewnie nawet w Danii nie byłeś...


frajerze obrażasz mnie i kilka innych osób z tego forum którzy wybrali się wesprzeć swój ukochany klub , pewnie tego w Wyborczej nie przeczytasz ale tam było ok 1200 osób i pewnie nie uwierzysz ale nie każdy z tych 1200 osób prezentował bezmózgie zachowanie , a co do CYWILIZOWANYCH ZASAD to Duńskie policyjne ścierwa oklepywali i łapali wszystkich jak popadnie , sam widziałem kilkanaście przypadków jak rzucali się i atakowali na ludzi którzy nic nie robili , np typka który tylko filmował ich pacyfikację spałowali tylko za to że śmiał filmować to nagranie , mnie i innych chcieli zaatakować tylko dlatego że oglądaliście zza stadionu mecz i cieszyliśmy po bramce dla Legii-zaczęliśmy śpiewać i wtedy na nas ruszyli , jakieś może 20-30 osób na 1200 było zainteresowane starciami z policją ale Ty jak i reszta wrzucacie wszystkich do jednego worka , reszta chciała obejrzeć mecz i podopingowac Legię ale większość nie mogła bo KP "poprosiło" Duńczyków o niesprzedawanie biletów kibicom Legii...
Posted by: Misza_SB

Re: Kibice - 01/08/2009 05:32

McDziarz wybacz jeśli obraziłem prawdziwego KIBICA Legii Warszawa. Nie chcę takich ludzi obrażać a jeśli to się zdarza to jest to po prostu niezrozumienie kontekstu. Dla mnie każdy prawdziwy kibic jest warty poszanowania nie tylko godności ludzkiej ale także pewnych wartości, lokalnego patriotyzmu który uczciwie i godnie przenosi na czapeczkach, flagach, szalikach i w swym zachowaniu.

Ani mi w głowie obrażanie Legii czy Wisły, czy Lecha czy innych klubów, bo uwielbiam jak polska drużyna osiąga coś w Pucharach, lubię to oglądać i o tym słuchać.

Ale wybacz - jeśli słyszę/widzę po raz wtóry, że "kibice" (Ty się jak mniemam do tychże w cudzysłowie nie zaliczasz") Legii bora udział w zamieszkach i burdach to pytam się:
Czy ja jestem ślepym frajerem czy może Ty nie widzisz co się dzieje?

PS. Jeszcze raz przepraszam rzeczywiście urażonych kibiców Legii.
Posted by: Legia

Re: Kibice - 01/08/2009 05:37

Nie no luz myślałem że wyrażasz się o wszystkich wink , po zamieszkach w Wilnie w których uczestniczyło jakieś 200-300 osób jedna z gazet napisała że po płycie biegało 3000 pseudokibiców wink
Posted by: Misza_SB

Re: Kibice - 01/08/2009 05:42

Oczywiście, ze nie o wszystkich McDziarz. Mam na tyl e wyobraźni by wiedzieć, ze wśród wielu kibiców każdej drużyny znajdują się zwykli bandyci, którzy po stokroć bardziej działają na PR (że się tak wyrażę nowocześnie) drużyny niż Ci prawdziwi kibice z flagami, śpiewami, całą wspaniałą oprawą. I boli mnie że z tymi bandami ciągle nie można sobie poradzić.

Wierzę, że restrykcje które tak szumnie zapowiedziano wdrożyć okażą się skuteczne!

Pozdrawiam prawdziwych kibiców.
Posted by: chicane

Re: Kibice - 01/08/2009 05:49

McDziarz napinkę siejesz ostrą,hamuj troszkę ze słownictwem bo frajera to sobie możesz w rodzinie szukać
nie ma sensu z tobą dyskutować bo nie trafiają do ciebie rzeczowe argumenty,pewnie jesteś tak ograniczony jak to 200-300 osób co rozrabia ...
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 01/08/2009 05:52

Originally Posted By: mgr
To jest dla mnie wystarczający komentarz. Duńczycy, którzy BYLI NA MIEJSCU, piszą o racy rzuconej przez Duńczyka.
Nie, nie piszą o Polakach, którzy spalili 90% Kopenhagi i zgwałcili dwa tysiące duńskich dziewic (może na wakacjach były...). Kto pisze o wielkim skandalu i burdach?
Wiadome polskie media hura

Całe PIĘĆ (cyfrą: 5) matołków, którzy rzucali kamieniami i szaleli dostali karę - malutką. Zatrzymanie reszty miało "jedynie charakter prewencyjny".

Ale wszyscy wiedzą lepiej i muszą o tym trąbić na lewo i prawo...


I tu choć raz w kontekście politycznym z Mgr'em się zgadzamy. Media szukają sensacji, byle co i od razu bębnią na ALARM jakby koniec świata nadchodził.

W Danii spokój, media opisują głównie swojego, który zawinił, ale nasze media trąbią na całego bo "sensacja im się trafiła". smile

U nas media kochają wystawiać mega-hasła na pierwszym miejscu. Niedawno w jakimś samolocie klima nawaliła, każdej linii pewnie wielokrotnie to się zdarzyło w ostatnich latach, ale u nas od razu z byle czego jest sensacja: Samolot LOTu ZAWRÓCONY! smirk

Wiadomo o co chodzi, oglądalność... czyli przede wszystkim kliknięcie na link. smile
Posted by: mgr

Re: Kibice - 01/08/2009 06:10

Originally Posted By: Conrad
Wiadomo o co chodzi, oglądalność... czyli przede wszystkim kliknięcie na link. smile


Po części tak, ale nawet nie do końca o to... Chodzi o trend, sposób (niestety narzucany z góry, a podwładni jadą za tym [swoją drogą straszne frajerstwo]) przedstawiania informacji w określonych celach. Tak, tak... Zarówno Agora, jak i ITI mają swój cel w szerzeniu w mediach negatywnego wizerunku kibica. Niektórzy to wyśmieją, ale nie wszystko jest "czarne na białym" (niektórzy z tą czernią i bielą mają inną wersję, no ale pomińmy! grin)...

Każdą informację można przedstawić w kilku wersjach, co najprościej widać na w/w przykładzie. Niektórzy nie są w stanie tego pojąć, bo przyjmują za pewnik, co przeczytają.

Mimochodem usłyszałem dziś urywek Teleexpressu... "(...) ponad stu zatrzymanym postawiono zarzuty"... I co ma taki człowieczek w kapcioszkach sobie pomyśleć? Jakim ponad stu zatrzymanym postawiono zarzuty, kiedy zrobiono to... piątce?
Widać różnice? Widać, jak łatwo można zmanipulować? Jak ktoś chce, to wszystko widzi. Gorzej, jak już zamknie oczy.
Posted by: Kanoniers

Re: Kibice - 01/08/2009 06:15

Originally Posted By: chicane
McDziarz napinkę siejesz ostrą,hamuj troszkę ze słownictwem bo frajera to sobie możesz w rodzinie szukać
nie ma sensu z tobą dyskutować bo nie trafiają do ciebie rzeczowe argumenty,pewnie jesteś tak ograniczony jak to 200-300 osób co rozrabia ...


McDziarz zawsze byl ograniczony smirk
ale coz broniac bandyckiego bydla daje swiadectwo o sobie ...
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 01/08/2009 06:42

Mgr, nasz rynek medialny kieruje się "sensacjami", niczym amerykański. Ja przestałem wchodzić na onet odkąd pojawiały się newsy typu "Największy transfer Barcy w historii" a okazywało się, że chodzi o kosza. smile Wsystko aby zdobyć... kliknięcie. smile

Z telewizyjnych newsów to oglądam jedynie Sky News oraz BBC i CNN. Krajowe kanały omijam z daleka, jedynie TVN Biznes czasami oglądam bo lubię człowieka z Krakowa czyli Pana Młodkowskiego.
Posted by: mgr

Re: Kibice - 01/08/2009 06:54

Tak. W głównej mierze opiera się na "sensacjach", bo taki jest "target"... Onet od pewnego czasu spasował, natomiast na maksa w bruk poszła Wirtualna Polska.
Co ciekawe, jest to świadome... Bo mimo że ludzie protestują i się oburzają, piszą w komentarzach jakie to dno... za 5 minut wracają w newsa na nowo, chociażby po to, żeby sprawdzić odpowiedź duch

A omijając krajową telewizję informacyjną tracisz niewiele, o ile cokolwiek smile
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 01/08/2009 07:01

Na szczęście krajowej telewizji mi nie brakuje, nawet gdy jestem w Polsce. TV służy mi głównie do transmisji sportowych, resztę oglądam dzięki płytkom (seriale, filmy). smile

Nasze portale spadają coraz niżej i niewiele wskazuje by ten trend się odwrócił. A szkoda, bo pewnie coraz więcej osób przestanie tam klikać na newsy...
Posted by: mgr

Re: Kibice - 01/08/2009 07:10

Na portale sportowe popyt jest i będzie, szczególnie jeśli odpowiednio wykorzystane zostaną mistrzostwa Europy w piłce, a i coraz więcej mamy innych imprez, vide koszykówka we wrześniu...

Popyt jest, bo w Polsce jest wielki potencjał. Kwestia odpowiedniego trafienia i dostarczenia tego, czego chcą i niekoniecznie "sensacji", choć to się dobrze sprzedaje i będzie sprzedawało. Ale te "sensacje" też są różne i ważne, by były zgodne z przekonaniami...
Posted by: przemekwn

Re: Kibice - 01/08/2009 08:54

Ktoś tu dzisiaj napisał na forum jak to widział w Warszawie kiboli którzy rozrabiali... czemu ich nie upomniałeś ? szkoda, że wszyscy są tacy twardzi w necie a mecze oglądają tylko i jedynie na polsacie lub na sopcascie. Z ciekawości obejrzałem dziś tvn-owskie fakty i co się wysuwa na pierwszy plan ? chuligani z Legii laugh Połowa ludzi opowiadających się tak mocno za policją nie było na dalszym wyjeździe niż 200 km i mają nijakie pojęcie o jakimkolwiek ruchu kibicowskim w Polsce ale ostro potępiają kibiców Legii którzy przejechali kupę kilometrów żeby dopingować swój klub.Nie obrażaj jeden z drugim jakichkolwiek kibiców bo nawet koło nich nie stałeś, nigdy nie poczujesz co to jest miłość do klubu jeśli nie przemierzysz za nim kiluset(tysięcy) kilometrów. Słuchacie tvn-u, czytacie fakt, wyborczą i jesteście kurewsko mądrzy a tak na prawdę gówno wiecie, bo nie macie pojęcia co policja robi na wyjazdach, ze zwykłymi kibicami. Ale dla wam to zawsze panowie w mundurach będą lepsi, szkoda, że tylko w necie.
Panowie, niech sobie piszą, że pedalstwo i chołota (jak to napisał użytkownik Cobra ), oni i tak wiedzą najlepiej i najmocniejsi są w internecie szkoda nerwów na takich. W dupie byli- gówno widzieli.
Posted by: podstawek

Re: Kibice - 01/08/2009 17:16

W ogóle przed meczem było bardzo spokojnie. Aż dziwnie biorąc pod uwagę, że ponad połowa czekała na bilety. Podczas trwania rozmów z Błędowskim i poprzez niego z Miklasem, Kosmalą ktoś wszczynałby burdy? Jeden gość stanął na środku i zaczął ogłaszać, jaka jest sytuacja i że kibice z biletami mogą wejść na stadion. Nie zdążył skończyć, kiedy dopadło do niego 10 policjantów. Tak się zaczęło. Później już poszło. Stałem od tego 2-3 metry więc widziałęm to naocznie.
Później kibice, którzy w dupie mieli jakieś walki, chcieli obejrzeć mecz. Przez 2 wejścia dało się oglądać jedną połowę boiska. Jednak, gdy zebrało się więcej ludzi zostaliśmy zaszczuci przez policję z psami. Poszliśmy dalej. Chwilę oglądaliśmy mecz na TV przez szybę w barze klubowym. Chcieliśmy wejść i kupić legalnie browar, ale nic z tego. Następnie wyłączyli wszystkie telewizory. Niektórzy mieli bilety kupione przez Duńczyków na ich sektory. Bywały sytuacje, że wskazywali ochronie, którzy to Polacy i następnie wyprowadzali z trybun, mimo posiadania biletu. Byliśmy tam jak śmieci
Ale nie. Najlepiej myśleć, że pojechała banda troglodytów.
Posted by: 19marcin08

Re: Kibice - 01/08/2009 17:35

Słuchajcie moi mili, jest to forum bukmacherskie i uważam, że ciężko będzie większości ludzi cokolwiek wytłumaczyć.
To jest Polska i tutaj zawsze kibice będą postrzegani jako bandyci (no chyba, że coś się zmieni), przecież teraz nikt nie powie dlaczego były burdy. Dodatkowa sprawą są media, które zrobią/zrobiły swoje, na to nic nie poradzicie.

Kto nigdy nie był na wyjeździe nie ma zielonego pojęcia jakie ''atrakcje'' mogą towarzyszyć meczowi, chodzi oczywiście o kibiców gości, nie z ich winy! Ale to już dłuższy temat którego nie będę poruszał.

Originally Posted By: podstawek87
Jeden gość stanął na środku i zaczął ogłaszać, jaka jest sytuacja i że kibice z biletami mogą wejść na stadion. Nie zdążył skończyć, kiedy dopadło do niego 10 policjantów. Tak się zaczęło.


No i sprawa powinna być oczywista, Legia później nie stała i nie patrzyła jak zawijają chłopaka. (być może za nic, nie byłem nie widziałem) Zaczęło się a potem to już poszło. Wiemy też jak się skończyło. ''Bandyci mieniący się kibicami Legii pojechali do Kopenhagi'' itd. itd.

(L) wytrwałej walki z ITI.

Tyle ode mnie.
Posted by: jerome

Re: Kibice - 01/08/2009 17:42

no tak my to wiemy, ale banda idiotów czytających rozne gowna, bedzie myslala inaczej, kto jest glebiej w temacie, wie jak naprawde dziala policja i mocno by sie zdziwil
Posted by: kowalwls

Re: Kibice - 01/08/2009 17:56

Nie myśleliście o uświadomieniu społeczeństwa. Może parady jak robią geje? parady przyjaźni na których informowalibyście społeczeństwo, że jesteście spox, norlmani ludzie, a nie bandyci.

W tej chwili większość społeczeństwa uważa kibiców za gorszych od policji na równi z bandytami, jak nic z tym nie zrobicie to tak pozostanie.

Większość kibiców to grzeczni chłopcy, którzy w pojedynkę nawet by się krzywo nie spojrzeli na innego człowieka.
Posted by: jerome

Re: Kibice - 01/08/2009 18:09

ja nie jestem zadnym chuliganem, po prostu chodze na stadion, czasami zwyzywam sedziego i pzpn, mam prawo. Ale przed moja stadionowa przygoda jakos nigdy nie wiedzialem ze stroz prawo, potrafi nalac na lezacego obezwladnionego czlowieka przy aprobacie swoich kolegow, jakos nie przypominam sobie by gazety pisaly jak to policja na jakims zadupiu kaze lezec ludziom na ziemi pare godzin, nie zwracajac uwagi czy to chorzy, czy kobiety i za kazdy sprzeciw spuszczaja wpierdziel. I gdzie jest Gazeta Wyborcza?
Posted by: cobra

Re: Kibice - 01/08/2009 18:23

Originally Posted By: podstawek87
W ogóle przed meczem było bardzo spokojnie. Aż dziwnie biorąc pod uwagę, że ponad połowa czekała na bilety. Podczas trwania rozmów z Błędowskim i poprzez niego z Miklasem, Kosmalą ktoś wszczynałby burdy? Jeden gość stanął na środku i zaczął ogłaszać, jaka jest sytuacja i że kibice z biletami mogą wejść na stadion. Nie zdążył skończyć, kiedy dopadło do niego 10 policjantów. Tak się zaczęło. Później już poszło. Stałem od tego 2-3 metry więc widziałęm to naocznie.
Później kibice, którzy w dupie mieli jakieś walki, chcieli obejrzeć mecz. Przez 2 wejścia dało się oglądać jedną połowę boiska. Jednak, gdy zebrało się więcej ludzi zostaliśmy zaszczuci przez policję z psami. Poszliśmy dalej. Chwilę oglądaliśmy mecz na TV przez szybę w barze klubowym. Chcieliśmy wejść i kupić legalnie browar, ale nic z tego. Następnie wyłączyli wszystkie telewizory. Niektórzy mieli bilety kupione przez Duńczyków na ich sektory. Bywały sytuacje, że wskazywali ochronie, którzy to Polacy i następnie wyprowadzali z trybun, mimo posiadania biletu. Byliśmy tam jak śmieci
Ale nie. Najlepiej myśleć, że pojechała banda troglodytów.

fajny post, troche rozjasniłes sytuacje takim jak ja, ktorzy czerpia wiedze z mediów a na wyjazdy nie jezdza a od swieta ida na lige na niebieskich...
pewnie prawda lezy gdzies po srodku ale ja mimo wszystko za bardziej winnych wskazywałbym huliganow ( nie kibiców ).
Posted by: cobra

Re: Kibice - 01/08/2009 18:24

chuliganów... sory
Posted by: manfred78

Re: Kibice - 01/08/2009 21:31

http://www.legia.com.pl/pl/26068,Policyjna_prowokacja_No_jasne.html
Posted by: kowalwls

Re: Kibice - 01/08/2009 21:50

Ile tych chuliganów jest jest w grupie 200 osób, może z 10, reszta to niegrożni chłopcy, a media nawet z nich robia bandytów.
Posted by: ultra1978

Re: Kibice - 02/08/2009 05:55

Originally Posted By: kowalwls
Ile tych chuliganów jest jest w grupie 200 osób, może z 10, reszta to niegrożni chłopcy, a media nawet z nich robia bandytów.

No i co z tego reszta nie ma nic do powiedzenia i ma słuchać oraz wykonywać polecenia tych 10 bo jak nie to skończy się to dla nich nie miłym oklepem od "swoich".
Ile jeszcze będzie tego płaczu w internecie że nazwali mnie bandytą. Płaczecie jak stare baby które się boją ze mama łyknie newsa z TVN i na mecz więcej nie puści. Jak w ryj zarobisz od gościa z innej ekipy to jest ok ale jak milicjant da w łeb to jest wielki płacz. Jak skatują cię inni sportowcy to ok i wielki honor ale jak milicja zęby wybije to płacz jakim prawem.
Uświadomcie sobie w końcu że teraz są inne czasy i kiedyś zła milicja biła dobrych robotników teraz dobra policja bije złych kolejarzy, stoczniowców, górników czy kupców a społeczeństwo to aprobuje i nazywa ich chołotą, bandytami czy chamstwem.
Ale jak widze kogoś kto pisze że policja dobrze zrobiła bo spuściła wpieprz handlarzom w KDT a tu płacze ze bije się kibiców to normalnie pusty śmiech ogarnia.
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 02/08/2009 06:02

Ja akurat narzekam, że bandyckich ciułaczy z KDT nie spałowano znacznie szybciej i (co najmniej) 10x mocniej. Zawiodłem się na mieście, powinni te bydło przepędzić w 10 minut, z samego rana.
Posted by: ultra1978

Re: Kibice - 02/08/2009 06:21

Originally Posted By: Conrad
Ja akurat narzekam, że bandyckich ciułaczy z KDT nie spałowano znacznie szybciej i (co najmniej) 10x mocniej. Zawiodłem się na mieście, powinni te bydło przepędzić w 10 minut, z samego rana.

Przecież większość tych ludzi to byli zwykli pracownicy (sprzedawcy) a nie właściciele stoisk. Poprostu zdesperowani ludzie. Czy przy oddawaniu zagrabionych przez PRL majątków Zydom i Niemcom też należy pałować bydło? Bo zgodnie z prawem międzynarodowym to ich prywatne własności.
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 02/08/2009 06:48

To była bandycka hołota, nad którą miasto się aż za bardzo troszczyło (proponowano im nowe lokalizacje, itd.).

Chciano im pomóc (mimo iż to nie jest zadanie władz miasta, by szukać lokali handlowych dla ludzi... od tego są agencje nieruchomości, itd.), ta hołota zaś zachowała się jak bydło, rzucając kostką brukową w innych ludzi, normalnie żenada. smirk

Miasto postąpiło zbyt łagodnie, chciało dobrze... choć od początku było wiadomo jak to się skończy. Prezydentowa miała dobre serce, ja bym od razu egzekwował prawo znacznie zdecydowaniej niż ona... smile
Posted by: kowalwls

Re: Kibice - 02/08/2009 08:50

Originally Posted By: ultra1978
No i co z tego reszta nie ma nic do powiedzenia i ma słuchać oraz wykonywać polecenia tych 10 bo jak nie to skończy się to dla nich nie miłym oklepem od "swoich".
Ile jeszcze będzie tego płaczu w internecie że nazwali mnie bandytą. Płaczecie jak stare baby które się boją ze mama łyknie newsa z TVN i na mecz więcej nie puści.


Jakby chłopaki mieli odwage to zrobiliby w swoim gronie porządek, ale tych 10 oklepałoby im miski tak, że pozostaje im tylko płakać w internecie.

Narzekanie na policje że traktuje ich jak bandytów, ale sami nie mają odwagi postawić się tym którzy niszczą im wizerunek. Tak jak już wcześniej napisałem większość kibiców to niegroźne chłopaki które nie mogą wiele zrobić stawiając się swoim, jedyne co mogą zrobić to narzekać na policje w internecie, na forach. Rozumiem ich, walczy się tak jak natura pozwala.
Posted by: Skorpion BB

Re: Kibice - 02/08/2009 09:04

Coś Wam się popierdzieliło.Przecież jest dosyć dużo"zadym" a kibice nie zawsze się skarżą.Ale Wy wszechwiedzący musicie twierdzić, że za każdym razem kibice płaczą.Tak to jest jak czyta sie gazety i ogląda wiadomości.Tylko tak dalej panowie.Nasz kraj idzie w dobrym kierunku.Zaczyna sie seozn niektórzy będą mieli kilka miesięcy możliwość pokazania swojego dobrego nastawienia do ludzi wink pozdrawiam smile
Posted by: MazurXP

Re: Kibice - 02/08/2009 21:59

Originally Posted By: Conrad
To była bandycka hołota, nad którą miasto się aż za bardzo troszczyło (proponowano im nowe lokalizacje, itd.).

Chciano im pomóc (mimo iż to nie jest zadanie władz miasta, by szukać lokali handlowych dla ludzi... od tego są agencje nieruchomości, itd.), ta hołota zaś zachowała się jak bydło, rzucając kostką brukową w innych ludzi, normalnie żenada. smirk

Miasto postąpiło zbyt łagodnie, chciało dobrze... choć od początku było wiadomo jak to się skończy. Prezydentowa miała dobre serce, ja bym od razu egzekwował prawo znacznie zdecydowaniej niż ona... smile


Ciułacze? Hołota? pomyśl zanim coś napiszesz.
By ty treż się zaliczasz do zwykłych nic nie znaczących, ciułaczy, zapewniam cię ze 1 dobre stoisko z towarem nie ma mniejszej wartości, niz to forum....
Posted by: kowalwls

Re: Kibice - 02/08/2009 22:03

Originally Posted By: MazurXP
zapewniam cię ze 1 dobre stoisko z towarem nie ma mniejszej wartości, niz to forum....


Widać experta od marketingu i reklamy na kilometr laugh laugh
Posted by: MazurXP

Re: Kibice - 02/08/2009 22:16

odnoszę wrażenie że mało kto z wypowiadających się tu ma jakiekolwiek pojecie o świecie kibicowskim, myślicie że kibice to hołota bez perpektyw, o niskim wykształceniu, i słabej sytuacji materialnej(ogólnie z nizin społecznych co jest oczywiście nieprawdą), a wiadomo że dzisiaj wielu z tych "huliganów" na których tak narzekacie ma wyższe wykształcenie, normalne rodziny i wielu z takich kibiców którzy jeżdzą na wyjazdy są włąścicielami różnym przedsiębiorstw(znam kilku takich) którzy dodatkowo sposorują domy dziecka, i działają charytatywnie.
A gdy przychodzi dzień meczu, jaą na wyjazd, i jak taki nikt jak Cfany policjant który musi się wyżyć bo przez cały tydzień musiał na komendzie czyścić kible za kare, sam zaczepia prowokuje, to nie dziwie się sytyuacjom takim jak w Danni.

Serdecznie Polecam posłuchać.

CAŁA PRAWDA O KIBICACH

http://www.youtube.com/watch?v=ltzdu2gO7Js
Posted by: MazurXP

Re: Kibice - 02/08/2009 22:19

Originally Posted By: kowalwls
Originally Posted By: MazurXP
zapewniam cię ze 1 dobre stoisko z towarem nie ma mniejszej wartości, niz to forum....


Widać experta od marketingu i reklamy na kilometr laugh laugh



Człowieku wydaje mi się większy niż ty, nie wydaje mi się żeby wartość tego forum przkraczało 1 milion pln(chociaż mogę się mylić), a to jak wiadomo niewiele na otworzenie w dobrym miejscu wypasionego stoiska z dobrym towarem i kilkoma pracownikami.
Posted by: kowalwls

Re: Kibice - 02/08/2009 22:31

Originally Posted By: MazurXP


Człowieku wydaje mi się większy niż ty


Tym postem potwierdziłeś swoją wiedzę smile
Posted by: MazurXP

Re: Kibice - 02/08/2009 22:45

Originally Posted By: kowalwls
Originally Posted By: MazurXP


Człowieku wydaje mi się większy niż ty


Tym postem potwierdziłeś swoją wiedzę smile


mógłbyś rozwinąć?, bo jak narazie to widzę że chyba nie wiesz co napisać i tak piszesz w pół zdania, nie wiadomo z czym to jesć...
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 03/08/2009 04:58

Originally Posted By: MazurXP
Originally Posted By: Conrad
To była bandycka hołota, nad którą miasto się aż za bardzo troszczyło (proponowano im nowe lokalizacje, itd.).

Chciano im pomóc (mimo iż to nie jest zadanie władz miasta, by szukać lokali handlowych dla ludzi... od tego są agencje nieruchomości, itd.), ta hołota zaś zachowała się jak bydło, rzucając kostką brukową w innych ludzi, normalnie żenada. smirk

Miasto postąpiło zbyt łagodnie, chciało dobrze... choć od początku było wiadomo jak to się skończy. Prezydentowa miała dobre serce, ja bym od razu egzekwował prawo znacznie zdecydowaniej niż ona... smile


Ciułacze? Hołota? pomyśl zanim coś napiszesz.
By ty treż się zaliczasz do zwykłych nic nie znaczących, ciułaczy, zapewniam cię ze 1 dobre stoisko z towarem nie ma mniejszej wartości, niz to forum....


Jeju, chyba sprzedam swoje forum aby móć handlować jakimiś tanimi jeansami z Chin. A jak za moje bezprawne zajmowanie czyjegoś miejsca ktoś będzie mnie chciał stamtąd wyrzucić, to zacznę po protu kamieniami rzucać w tych, którzy stoją po stronie prawa. Może to "zniekształci" przepisy prawne na moją korzyść i władza się na tyle wystraszy, że będę nadał mógł zajmować cudze miejsce i nadal tam prowadzić swój kiermasz. Oczywiście jednocześnie okradając swój kraj i nielegalnie pobierając zasiłek dla bezrobotnych... smirk
Posted by: MazurXP

Re: Kibice - 03/08/2009 05:20

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: MazurXP
Originally Posted By: Conrad
To była bandycka hołota, nad którą miasto się aż za bardzo troszczyło (proponowano im nowe lokalizacje, itd.).

Chciano im pomóc (mimo iż to nie jest zadanie władz miasta, by szukać lokali handlowych dla ludzi... od tego są agencje nieruchomości, itd.), ta hołota zaś zachowała się jak bydło, rzucając kostką brukową w innych ludzi, normalnie żenada. smirk

Miasto postąpiło zbyt łagodnie, chciało dobrze... choć od początku było wiadomo jak to się skończy. Prezydentowa miała dobre serce, ja bym od razu egzekwował prawo znacznie zdecydowaniej niż ona... smile


Ciułacze? Hołota? pomyśl zanim coś napiszesz.
By ty treż się zaliczasz do zwykłych nic nie znaczących, ciułaczy, zapewniam cię ze 1 dobre stoisko z towarem nie ma mniejszej wartości, niz to forum....


Jeju, chyba sprzedam swoje forum aby móć handlować jakimiś tanimi jeansami z Chin. A jak za moje bezprawne zajmowanie czyjegoś miejsca ktoś będzie mnie chciał stamtąd wyrzucić, to zacznę po protu kamieniami rzucać w tych, którzy stoją po stronie prawa. Może to "zniekształci" przepisy prawne na moją korzyść i władza się na tyle wystraszy, że będę nadał mógł zajmować cudze miejsce i nadal tam prowadzić swój kiermasz. Oczywiście jednocześnie okradając swój kraj i nielegalnie pobierając zasiłek dla bezrobotnych... smirk


Co do tanich jeansów z Chin, robi się to co jest opłacalne, a handlowanie tanimi jeansami jest bardziej opłacalne niż drogimi, tak z reguły jest.

Handluje się tym na co jest podaż a w Polsce duża większa podaż jest na tańsze rzeczy.

Co do kupców z KDT rzeczywiście ich zachowanie nie było mądre.
Ale nazywac ich hołotą to trochę przesada.
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 03/08/2009 05:54

Słuchaj, to byli ludzie, którzy kostką brukową nawaleni w trzy dupy rzucali w innych ludzi. Gorszej hołoty ciężko znaleźć.

Po drugie są to kompletni imbecyle, bo myśleli że rozrabiając jak zwykli przestępcy coś osiągną. Bo skoro poprzedniego prezydencika udało się zastraszyć i zmusić do ssania pałki to i tym razem podobne metody odniosą skutek.

Nic bardziej mylnego. smirk

Zamiast dziękować miastu za pomoc w znalezieniu i przeniesieniu ich do nowej lokalizacji... to ci woleli iść w zaparte i na chama okupować miejsce... do którego nie mieli ŻADNYCH, JAKICHKOLWIEK nawet najmniejszych praw. Bo tak im się podobało grin

Trudno, skoro zamiast myślenia wybrali debilizm to inaczej to się nie mogło skończyć, minęły już czasy tchórzy u władzy, którzy na pierwszy znak jakiegokolwiek protestu w gacie robią i rozkładają nogi jak ten uległy Kartofel...
Posted by: lamps

Re: Kibice - 20/08/2009 03:42

http://www.youtube.com/watch?v=2gjGgP3G5jU

1:36 miazga
Posted by: Bullet

Re: Kibice - 20/08/2009 05:09

Zna ktoś prawdziwe powody zerwania zgody Lecha z Zagłębiem Lubin? Może być na priva jakby co. Coś tam słyszałem, ale wole się dowiedzieć od zainteresowanych stron wink
Posted by: buldog

Re: Kibice - 20/08/2009 06:06

Zrobili to za porozumieniem obu stron.
Powody nie znane.
Ale każdy pewnie skuma że Lechowi taka zgoda była nie potrzebna (między innymi nie wspomagali Lecha)
Podobno już zaczyna się sypać zgoda z Arką - wynik oficjalny myślę że zobaczymy już wkrótce.
Posted by: buldog

Re: Kibice - 21/08/2009 15:49

http://z6.invisionfree.com/UltrasTifosi/index.php?showtopic=12655

grin
Posted by: s_LP

Re: Kibice - 22/08/2009 05:48

jeżeli śmieszą cię podobne akcje - jesteś skończonym debilem
Posted by: muminek bez ogonka

Re: Kibice - 23/08/2009 16:33

Originally Posted By: lamps

Policja powinna lać pałami po mordach i kulki gumowe jedna po drugiej a nie takie czajenie sie
Najlepiej to byłoby zostawić ich samemu sobie by sie powybijali, szkoda ze prawo na to nie pozwala
Posted by: cobra

Re: Kibice - 23/08/2009 17:04

Originally Posted By: muminek bez ogonka
Originally Posted By: lamps

Policja powinna lać pałami po mordach i kulki gumowe jedna po drugiej a nie takie czajenie sie
Najlepiej to byłoby zostawić ich samemu sobie by sie powybijali, szkoda ze prawo na to nie pozwala

szkoda słów, powinni odrazu strzelac do tego bydła. jakis skunks kopie policje to powinni takiego troglodyte zastrzelic, nikt by po tych Ś.M.I.E.C.I.A.C.H. nie zapłakał !!!
Posted by: ultra1978

Re: Kibice - 24/08/2009 01:00

Przecież oni leją ochronę na tym video a nie milicje ;p. A ochrona to już nie pan Marian z supermarketu który dorabia w weekendy na stadionie tylko sami psychole bo nikt normalny nie będzie się narażał. Zdziwiłby się każdy ilu z tych atakujących ochronę stoi jako "ochraniaże" na meczach innych drużyn. Kibice niektórych drużyn powinni sobie flagi "Scorpions" uszyć ;p
Posted by: zecik

Re: Kibice - 24/08/2009 04:59

Originally Posted By: cobra
Originally Posted By: muminek bez ogonka
Originally Posted By: lamps

Policja powinna lać pałami po mordach i kulki gumowe jedna po drugiej a nie takie czajenie sie
Najlepiej to byłoby zostawić ich samemu sobie by sie powybijali, szkoda ze prawo na to nie pozwala

szkoda słów, powinni odrazu strzelac do tego bydła. jakis skunks kopie policje to powinni takiego troglodyte zastrzelic, nikt by po tych Ś.M.I.E.C.I.A.C.H. nie zapłakał !!!


Widzę, iż koledzy niekumaci skoro sądzą, że to policja. Czegoś nie wiesz, nie komentuj, bo macie o tym pojęcie jak ja o balecie!
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 24/08/2009 05:06

Cobra i Muminek dobrze piszą, tego typu ścierwo trzeba wywalić ze stadionów. Nie na tym polega piłka nożna.

Sporadyczne akcje tego typu, jeśli już mają się zdarzać, to powinny mieć miejsce poza granicami kraju. Do tego doprowadziła właśnie brytyjska policja, że w kraju jest kultura i brak przemocy... ale jak się trafi jakiś finał w Kopenhadze to różne cyrki się dzieją. smile
Posted by: zecik

Re: Kibice - 24/08/2009 05:13

Ale rozróżnijmy ochronę a policaj. Jedni i drudzy nie maja takich samych kompetencji. I chyba żaden z nas nie chce by było jak w Anglii (aspekt dopingu), gdzie Teatr Marzeń to może być i na boisku i na trybunach, na murawie magia piłki nożnej a wśród kibiców cisza i obserwowanie.
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 24/08/2009 05:16

W Anglii jest bardzo dobry doping, z głównych sektorów "kibicowskich" jest bardzo głośno. smile

Pewnym wyjątkiem może być Chelsea, tam głównie Japończyków z aparatami fotograficznymi widać w trybunach. No prawie... wink
Posted by: zecik

Re: Kibice - 24/08/2009 05:21

Nie do końca się z Tobą zgodzę. W najwyższej klasie co najwyżej Liverpool może się pochwalić dobrym dopingiem. Zauważ, iż u reszty zespołów doping jest spontaniczny, zazwyczaj po bramkach lub dobrej grze wink
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 24/08/2009 05:55

U nas zaś jest często nudny i monotematyczny, wałkowanie jakichś bzdetów w kółko...

W Anglii przynajmniej potrafią ciekawe teksty tworzyć.
Posted by: adingh

Re: Kibice - 24/08/2009 09:32

Originally Posted By: Conrad
W Anglii jest bardzo dobry doping, z głównych sektorów "kibicowskich" jest bardzo głośno. smile

Pewnym wyjątkiem może być Chelsea, tam głównie Japończyków z aparatami fotograficznymi widać w trybunach. No prawie... wink
To oczywiste, że takie kluby jak Chelsea czy Man Utd mają mnóstwo tzw. pikników, bo przyjeżdżają ludzie z całego świata i dla nich nie jest najważniejsze żeby drzeć mordę na stadionie tylko, żeby zobaczyć gwiazdy smile

Co do dopingu to mogę się wypowiedzieć na przykładzie Man UNITED. Na pewno w chwili obecnej na Old Trafford nie ma takiego dopingu jak w dawnych latach, a jest tak głównie przez przejęcie klubu przez Glazera, bo wielu kibiców od tego czasu przestało chodzić na Old Trafford. Druga sprawa to tak jak napisałem dużo kibiców jednorazowych, którzy przyjeżdżają zwiedzić stadion i obejrzeć sobie mecz. Oczywiście zdarzają się dobre mecze pod względem dopingu, ale są też mecze bardzo słabe. Prawdziwa, mocna ekipa jeździ na mecze wyjazdowe i tam kibice UNITED imponują dopingiem, można powiedzieć, że to najlepsza ekipa wyjazdowa w kraju. A dlaczego na wyjazdach jest doping, a u siebie nie ? Bo właśnie na wyjazdy jeżdżą prawdziwi kibice, którzy zdzierają gardło, a nie jadą na mecz żeby sobie tylko zjeść hot doga i obejrzeć mecz smile
Posted by: damianmularczyk

Re: Kibice - 24/08/2009 10:57

Originally Posted By: Conrad
U nas zaś jest często nudny i monotematyczny, wałkowanie jakichś bzdetów w kółko...



sory ale z tym sie nie mogee zgodzic ze doping na polskich stadionach jest zły...
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 24/08/2009 16:59

Nie powiedziałem, że jest zły, ale że bywa strasznie nudny jeśli chodzi o teksty. Choć czasami zdarzają się wyjątki. smile
Posted by: zecik

Re: Kibice - 24/08/2009 17:10

Originally Posted By: Conrad
U nas zaś jest często nudny i monotematyczny, wałkowanie jakichś bzdetów w kółko...

W Anglii przynajmniej potrafią ciekawe teksty tworzyć.


Czy mógłbyś trochę rozszerzyć swą wypowiedź? Znaczy się co rozumiesz monotematyczny i co dla Ciebie oznacza wałkowanie jakiś pierdów?
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 25/08/2009 01:50

Naprawdę sobie nie przypomnę wszystkie te przykłady a nie chciałbym akurat wytknąć jakiś pojedynczy klub, chodziło głównie o zespoły mniejszej rangi w Ekstraklasie (już nawet chyba nie są), które nie stwarzały dobrego widowiska na boisku i powodowały, że już nawet wsłuchiwanie się w śpiew kibiców było ciekawszym zajęciem.

Natomiast duże kluby w Polsce potrafią zrobić prawdziwy doping, świetne są u nas także ekipy wyjazdowe.
Posted by: cobra

Re: Kibice - 25/08/2009 02:02

doping w Polsce mysle ze jest bardzo ok, naprawde poziom europejski, oby jeszcze te czarne owce wsrod kibicow wyeliminowac.
Posted by: MURYN

Re: Kibice - 25/08/2009 02:05

Originally Posted By: cobra
doping w Polsce mysle ze jest bardzo ok, naprawde poziom europejski, oby jeszcze te czarne owce wsrod kibicow wyeliminowac.
Na jakiej podstawie tak myślisz ? smile
Posted by: cobra

Re: Kibice - 25/08/2009 02:53

Originally Posted By: MURYN
Originally Posted By: cobra
doping w Polsce mysle ze jest bardzo ok, naprawde poziom europejski, oby jeszcze te czarne owce wsrod kibicow wyeliminowac.
Na jakiej podstawie tak myślisz ? smile

na takiej ze jak ogladam ligi europejkie poza nielicznymi wyjatkami zachowanie i oprawa podobne, wiadomo ze otoczka na wielkich stadionach wyglada inaczej ale meritum te same wink
Posted by: przemekwn

Re: Kibice - 26/08/2009 23:08

Originally Posted By: Conrad
Cobra i Muminek dobrze piszą, tego typu ścierwo trzeba wywalić ze stadionów. Nie na tym polega piłka nożna.

Sporadyczne akcje tego typu, jeśli już mają się zdarzać, to powinny mieć miejsce poza granicami kraju. Do tego doprowadziła właśnie brytyjska policja, że w kraju jest kultura i brak przemocy... ale jak się trafi jakiś finał w Kopenhadze to różne cyrki się dzieją. smile


http://www.dailymail.co.uk/news/article-...de-stadium.html
Posted by: muminek bez ogonka

Re: Kibice - 27/08/2009 02:04

Nienawiść silniejsza od zdrowego rozsądku. W przypadku tych dwóch klubów to nawet fim nakrecili takze to jest wyjątek potwierdzający regułe bym powiedział.
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Kibice - 27/08/2009 02:15

Fajna akcja jak na angielską rzeczywistość, ale żeby sobie nawet twarzy lekko nie zakryć to idiotyzm. Posypią się kary finansowe i pewnie dożywotnie zakazy wstępu na mecze...
Posted by: AGASSI

Re: Kibice - 27/08/2009 02:21

Originally Posted By: zostać modem_MLS
Fajna akcja jak na angielską rzeczywistość, ale żeby sobie nawet twarzy lekko nie zakryć to idiotyzm. Posypią się kary finansowe i pewnie dożywotnie zakazy wstępu na mecze...


http://www.sport.pl/pilka/1,65080,6966014,Zamieszki_pilkarskich_chuliganow_po_meczu_West_Hamu.html

"Angielska Federacja Piłkarska i West Ham zapowiedziały już, że nałożą na chuliganów dożywotni zakaz stadionowy."
Posted by: anfa_

Re: Kibice - 27/08/2009 02:22

Originally Posted By: MURYN
Originally Posted By: cobra
doping w Polsce mysle ze jest bardzo ok, naprawde poziom europejski, oby jeszcze te czarne owce wsrod kibicow wyeliminowac.
Na jakiej podstawie tak myślisz ? smile

no u was na Hetmanie to moze nie jest, racja smile wink
Posted by: kosa1964

Re: Kibice - 30/08/2009 03:57

http://i32.tinypic.com/14nhchd.jpg

Może ktoś będzie chętny. Pozdrawiam
Posted by: mgr

Re: Kibice - 30/08/2009 17:25

Widzę, że "sponsorom i oficjelom" niektórym się nie chce jechać, więc postanowiono sobie dorobić...
Posted by: Venon

Re: Kibice - 30/08/2009 18:32

Tu u mnie w Żywcu też idzie bileciki czasem na mecze reprezy dostać..

Kręcina mieszka 1km od mojego rodzinnego domu, czasem wpadnie kupić skrzynkę w sklepie ;-)
Posted by: Sebastijan

Re: Kibice - 30/08/2009 18:32

jeśli będzie offtopic to sorry...

mam jedno pytanko

nie mogę nigdzie znaleźć kiedy i na jakim kanale będzie mecz Bośni i Hercegowiny w kosza o udział w ME.

z góry dzięki za pomoc
Posted by: kosa1964

Re: Kibice - 30/08/2009 18:47

Originally Posted By: mgr
Widzę, że "sponsorom i oficjelom" niektórym się nie chce jechać, więc postanowiono sobie dorobić...


Możesz rozwinąć swoją myśl?
Posted by: VooDoo

Re: Kibice - 30/08/2009 19:45

Originally Posted By: kosa1964
Originally Posted By: mgr
Widzę, że "sponsorom i oficjelom" niektórym się nie chce jechać, więc postanowiono sobie dorobić...


Możesz rozwinąć swoją myśl?


Bilety na Słowenie mialy byc dostepne jedynie dla dzialaczy i sponsorow. mgr chodzilo zapewne o to, ze osoby, ktore dostaly bilety od PZPN wcale nie byly nimi zainteresowane, tylko postanowily je odsprzedac kibicom...
Posted by: mgr

Re: Kibice - 30/08/2009 19:56

Dokładnie. Panowie z PZPN nie raczyli wystąpić do Słoweńców o bilety dla kibiców z Polski. Zamówili tylko trochę dla swoich. Skąd zatem w sprzedaży "ostatnie sztuki"?
Posted by: VooDoo

Re: Kibice - 30/08/2009 20:01

mgr no jak to skad? tongue
Co nie zmienia faktu, ze wyjazd na Słowenie za 300 PLN, to moim zdaniem calkiem niedrogo...
Posted by: kosa1964

Re: Kibice - 30/08/2009 20:32

Hehe organizatorem tego wyjazdu do Słoweni jestem ja. Jedzie normalne towarzystwo kibicowskie, a nie PZPN-owska wycieczka.

Wiem, że są tutaj kibice z różnych części Polski. Mam jeszcze kilka miejsc w autokarze, więc chce je zapełnić do końca. Dlatego wrzuciłem na forum - a cena za dwa noclegi, przejazd itd. myślę, że atrakcyjna.

PZPN już dawno ze mną nie współpracuje - obraził się na kilka zagrań z mojej strony.

Bilety które można zakupić u mnie są załatwiane przze kibiców miejscowych, którzy idą nam rękę. Niektórzy mówią, że się na nie nie da wejść, ale nie takie rzeczy robiliśmy. Dlatego zakup biletu jest według uznania - jedni kupują, inni nie (choć 90% kupuje).

Jako ciekawostkę dodam, iż Słoweńcy nie sprzedają biletów na jedną z trybun (za bramką). Najprawdopodobniej tam upchną wszystkich Polaków. A wszystkie informacje w prasie mają nas zniechęcić do wyjazdu. Jak już tam będziemy (a jedzie nas dość sporo), to będą woleli nas mieć w jednym miejscu na stadionie, niż na mieście.

Jak cos to zapraszam na PW, bądź kontakt jak w ogłoszeniu. Może ktoś się skusi.
Posted by: kosa1964

Re: Kibice - 30/08/2009 20:34

Biura PZPNowskie sprzedają podobne wycieczki za około 2 tysiące złotych (bez noclegu). He, he.
Posted by: VooDoo

Re: Kibice - 30/08/2009 20:41

czyli do 290 PLN nalezy doliczyc jeszcze 90 PLN za bilet, ta?

teraz sie raczej nie skusze, ale gdybys organizowal wyjazd na czechy, to powaznie sie zastanowie, czy sie z Wami nie wybrac, bo i tak mam zamiar jechac na ten mecz(czechy).
Posted by: kosa1964

Re: Kibice - 30/08/2009 21:01

Tak należy doliczyć jeszcze 90 za bilet. Ile dokładnie to pewnie okaże się na miejscu. Ale nie więcej.

Na Czechy nic nie robię, bo za blisko dla nas ;-) I każdy wybiera raczej samochody lub supertanie pociągi.

Dopiero na baraż coś zorganizuję ;-)
Posted by: ultra1978

Re: Kibice - 01/09/2009 07:07

http://www.belfasttelegraph.co.uk/sunday...h-14474102.html
Dla wszystkich którzy płaczą że polskie media źle piszą o kibicach jak widać za granicą pisze się ciekawe bzdury też. Spadłem z krzesła jak zobaczyłem ten pseudo-wywiad na dodatek opisują w nim z okazji zbliżającego się meczu ludzi którzy nawet nie są kibicami reprezentacji Polski.
Posted by: forty

Re: Kibice - 01/09/2009 23:40

Władze Stali Gorzów żądają wyjaśnień od Falubazu Zielona Góra w związku z przyjęciem gorzowskich kibiców przed niedzielnym meczem rewanżowym I rundy play off Ekstraligi. Poniżej prezentujemy treść oświadczenia zarządu Stali Gorzów.
Oświadczenie Zarządu Stal Gorzów Wielkopolski S.A., po rozegraniu meczu Falubaz Zielona Góra- Caelum Stal Gorzów dnia 30 sierpnia 2009 roku
.

Gorzów Wlkp., 31/08/2009

Pragniemy przeprosić naszych kibiców, którzy udali się do Zielonej Góry aby dopingować drużynę Caelum Stali Gorzów za to, jak potraktowani zostali przez klub zielonogórski.

Uznając sportową porażkę naszej drużyny w meczu derbowym, jesteśmy zszokowani warunkami, jakie zielonogórzanie stworzyli kibicom naszego klubu. Bilety dystrybuowane przez Stal Gorzów nabyło 256 osób, z wpisaniem do rejestru swoich danych personalnych (imię, nazwisko i numer PESEL).

Nie przejdziemy obojętnie obok prowokowania, poniżania i odbierania godności niewinnym kibicom
. Ogromne wątpliwości budzą wszelkie szczegóły związane z warunkami stworzonymi naszym kibicom, a w szczególności:
a) Kontrola osobista oraz wpuszczanie do sektora gości;
b) Brak strefy buforowej oddzielającej sektory gości i gospodarzy;
c) Zachowanie firmy ochroniarskiej wynajętej przez zielonogórski klub;
d) Zachowanie policji podczas prowadzonych działań na żądanie zielonogórskiego klubu;

Kibice, Zarząd oraz Prezes Stali Gorzów żądają od Zarządu i Prezesa zielonogórskiego klubu, szczegółowego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji i wyciągnięcia konsekwencji, z podaniem do publicznej wiadomości personaliów osób ponoszących odpowiedzialność.

Niech przykładem dla zielonogórzan będzie działalność naszego klubu w zakresie nietolerowania braku kompetencji oraz przemocy. Pokazaliśmy, że potrafimy zwalczać oszustwa i zapobiegać patologiom.

Zarząd Stali Gorzów nie znajduje słów, mogących wyrazić współczucie osobom pokrzywdzonym. W przypadku biernej postawy Zarządu i Prezesa zielonogórskiego klubu, podejmiemy należne kroki formalno-prawno (łącznie z powiadomieniem prokuratury o popełnieniu przestępstwa).

Kibiców, którzy kupili bilety dystrybuowane przez nasz klub i czują się poszkodowani wydarzeniami na zielonogórskim stadionie, prosimy o kontakt pocztą elektroniczną - adres biuro@stalgorzow.pl . Osobom tym zapewnimy kompleksową obsługę prawną. Apelujemy do gorzowskich kancelarii prawnych o pomoc poszkodowanym. Jednocześnie prosimy wszystkich, którzy są w posiadaniu wszelkich zapisów audio i video (z kamer, aparatów fotograficznych i telefonicznych) aby zgłaszały się do naszego klubu i udostępniły zarejestrowany materiał bądź przesłały materiały na adres mailowy: biuro@stalgorzow.pl

Zarząd Stal Gorzów Wielkopolski S.A. wystąpił o opinię obserwatora meczu, a jednocześnie Komisarza Ligi- Ryszarda Głoda. Skierowany zostanie również wniosek o rozegranie pozostałych meczów na zielonogórskim stadionie przy pustych trybunach. Po porażających doświadczeniach z ostatniej niedzieli (30.08.2009 r.), przestrzegamy kibiców z całej Polski przed przyjazdami na zielonogórski stadion, gdzie akcentuje się przejawy szowinizmu.

Z poważaniem
Zarząd Stal Gorzów Wielkopolski S.A.
Posted by: forty

Re: Kibice - 03/09/2009 04:48

Irlandzkie Stowarzyszenie Piłki Nożnej (IFA) oraz północnoirlandzka federacja oficjalnych klubów kibiców (AONISC) uzgodniły sposoby zapobieżenia chuligańskim zajściom na meczu Irlandia Płn. - Polska - donoszą media irlandzkie.
IFA ogłosiła w środę, że kibice, którzy wykupili lot do Berlina, lub Krakowa i zamierzają tam przenocować, zostaną dowiezieni do Chorzowa podstawionymi dla nich autokarami.

AONISC ustanowił specjalny tekstowy serwis, za pośrednictwem którego będzie informował kibiców o miejscach, z których w czasie wyprawy do Polski powinni trzymać się z dala. Korzystanie z niego wymaga uprzedniej rejestracji.

IFA i AONISC odwiedziły Chorzów w towarzystwie północnoirlandzkich policjantów, zapoznając się z wprowadzonym przez polskich gospodarzy systemem bezpieczeństwa.

Irlandzcy kibice będą mieli w Chorzowie własną strefę. Przewodniczący IFA Raymond Kennedy zaapelował do kibiców, by nie spotykali się poza nią.

Doniesienia sugerują, że udział w meczu z Polską zadeklarowało ok. 1,5 tys. irlandzkich kibiców.

Kwalifikacyjny mecz piłkarskich mistrzostwach świata w RPA zostanie rozegrany w Chorzowie w najbliższą sobotę. Spotkanie pierwotnie miało się odbyć na stadionie w Szczecinie. PZPN zdecydował jednak o jego przeniesieniu na Stadion Śląski z powodu kłopotów z nawierzchnią.

Poprzedni mecz obu drużyn rozegrany 28 marca na stadionie Windsor Park w Belfaście zakończył się porażką Polski 2:3, a jego wynikiem były zajścia, w których 11 policjantów odniosło obrażenia.

Trzech Polaków mieszkających w W. Brytanii zostało skazanych na dwa miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na rok z oskarżenia o zakłócanie porządku publicznego. Czwartego pochodzącego z Belfastu policja wciąż poszukuje, ponieważ nie stawił się na rozprawę, na której miał być skazany za zakłócanie porządku i posiadanie sztucznych ogni bez zezwolenia.
pap
Posted by: s_LP

Re: Kibice - 10/09/2009 04:42

Dziś wybrałem się na Eurobasket,obserwować wydarzena w Arenie, również pod względem kibicowskim

Macedonia - Chorwacja
Miłe zaskoczenie w postaci liczby Macedończyków 250-300. Dopóki gra się kleiła głośno dopingowali - potem zupełnie siedli. Chorwaci rozczarowali - ok 50.

Izrael - Grecja
Z Izreala pojedyńcze osoby. Greków 70-80 - dawali rade z dopingiem.

Ogólnie jak to na koszu - piknik.
Mocno rozczarowała Chorwacja, miło zaskoczyła Macedonia. Ciut większej liczby Greków można się było spodziewać.

Może ktoś opisać inne ekipy.
Posted by: s_LP

Re: Kibice - 10/09/2009 04:44

a sorki za drugi post

ale w Poznaniu zapełniona Arena w porywach do 40%, co jest mega porażką, bilety w cenach 60, 80 i 120 PLNów to stanowczo za dużo... znów ktoś dał ciała...

i znów pytanie o inne miasta:)
Posted by: SJS

Re: Kibice - 10/09/2009 07:16

Wrocław - Najwięcej Litwinów raczej i Turki też się pokazali ale Bułgarów to chyba było najmniej. Litwini nawet nawet z dopingiem.
Posted by: gomes

Re: Kibice - 10/09/2009 07:43

Originally Posted By: s_LP
Chorwaci rozczarowali - ok 50.


Bo Chrowaci przyjezdzaja dopiero na druga runde z racji tego, ze awans z grupy mieli raczej zapewniony. Z tego co wiem to duzo Chorwatow przyjedzie prosto z Wembley wink

Macedonczycy bardzo widoczni na miescie, glownie dlatego, ze cieszyli sie z dosyc niespodziewanego sukcesu w postaci awansu smile
Posted by: Ojro

Re: Kibice - 31/10/2009 21:26



to akurat jest po meczu [nie jestem autorem tego filmiku], przed meczem kibice Widzewa ruszyli w strone kibicow Gornika, ktorzy stali pod kasami. No a potem policja, karetki...

tutaj link do tego co mniej wiecej sie dzialo:
http://www.sport.pl/pilka/1,65063,720746...k___Widzew.html
Posted by: 19marcin08

Re: Kibice - 01/11/2009 15:29

ŁKS Łódź - Motor Lublin

Posted by: s_LP

Re: Kibice - 01/11/2009 16:00

@ Ojro - i po co takie rzeczy wklejasz? komentarze do fimiku żenujące... jak już piszesz o karetkach to bądź konsekwentny i wspomnij dlaczego się pojawiły...

@ Marcin - bardzo dobra sektorówka
Posted by: mura

Re: Kibice - 01/11/2009 16:24

heh ale patologia. jak patrzę na coś takiego, to nie dziwię się że oligarchom zaczyna zależeć na depopulacji.

Lem kiedyś powiedział, że nie wiedział smile że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznał internetu. codziennie przekonuję się że chłop miał rację.

p.s. komentarz typa kręcocego filmik miazga. zal mi takich debili.
Posted by: Amkwish

Re: Kibice - 01/11/2009 16:49

Originally Posted By: mura

Lem kiedyś powiedział, że nie wiedział smile że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznał internetu. codziennie przekonuję się że chłop miał rację.

p.s. komentarz typa kręcocego filmik miazga. zal mi takich debili.


Mnie równiez szkoda tego bydła, ale poddałbym kazdy egzemplarz przymusowej sterylizacji.

"Hucuł to taka rasa na wymarciu.
To dlaczego to bydle jeszcze żyje ?" laugh
Posted by: przemekwn

Re: Kibice - 01/11/2009 16:53

Ojro po cholerę to wklejasz ? Żeby znów była gadka na temat bydła itd. ? Nie masz co do roboty tylko zaś prowokować? Zresztą nie wiem czym się chwalisz jako kibic Górnika ... tym , że Widzew wjeżdża Wam pod kasy ?
Posted by: 19marcin08

Re: Kibice - 01/11/2009 17:51

Bardzo ciekawi mnie co teraz będzie się działo na Legii po wczorajszej akcji zgarnięcia pana S.
Powoli wszystko zaczyna chyba pikować w dół i raczej może być ciężko, żeby przywrócić normalność na Ł3. Dodatkowo teraz Legia będzie podzielona, aż strach patrzeć co się dzieje po wczorajszym meczu na forum Legii.

Szkoda Legii bo nieraz udowodnili, że są najlepsi w kraju a jak nie to w ścisłej czołówce raczej pod każdym względem i nie ulega to wątpliwości.

Dawno nie było takiej kolejki ja teraz.
Wiadomo było, że będzie ciekawie w Kielcach gdzie przyjeźdza Wisła i tutaj zachowanie kibiców białej gwiazdy zostawią bez komentarza. [Chodzi tutaj o przyśpiewki nt. zmarłego kibica Korony]

Jeszcze Widzew wjezdza Górnikowi pod kasy. Górnicy chyba za pewnie się poczuli po ostatniej wygranej walce z Legią ;-)

Ładnie zaprezentowała się również Pogoń z Legią w Płocku.

W tym tygodniu powiało trochę latami 90-tymi.
Posted by: Pablo_NFG

Re: Kibice - 01/11/2009 18:01

Originally Posted By: 19marcin08
Jeszcze Widzew wjezdza Górnikowi pod kasy.




Zobaczymy co bedzie w K-CE na meczu GKS - Widzew...


PS. Chujowe starcie bo za dużo psów... Kilka dobrych akcji, których nie warto opisywać na tym forum...


Chyba, że jakiś fan RTS chce sie sam pochwalić...
Posted by: Kura

Re: Kibice - 01/11/2009 19:48

Originally Posted By: Pablo_NFG



Kilka dobrych akcji, których nie warto opisywać na tym forum...




Mówisz o użyciu noży w stosunku do Widzewiaków no faktycznie super akcja pogratulować - tak samo jak kibicom Wisły skandującym na meczu w Kielcach "Małpa w piachu rachu ciachu'' i ,,Małpa juz w piachu jest a my bawimy sie aeaooooo wisełka gol ''
Jak dobrze że nie musimy w Białymstoku ich pozdrawiać na meczach.
Posted by: Skorpion BB

Re: Kibice - 01/11/2009 23:16

Originally Posted By: Kura
Originally Posted By: Pablo_NFG



Kilka dobrych akcji, których nie warto opisywać na tym forum...




Mówisz o użyciu noży w stosunku do Widzewiaków no faktycznie super akcja pogratulować - tak samo jak kibicom Wisły skandującym na meczu w Kielcach "Małpa w piachu rachu ciachu'' i ,,Małpa juz w piachu jest a my bawimy sie aeaooooo wisełka gol ''
Jak dobrze że nie musimy w Białymstoku ich pozdrawiać na meczach.

Z tego co pamiętam u Was tez kiedyś latali z nożami wink ale nie zmienia t faktu, że Wisła za bardzo nastawiła się na proowkacje.Co jak co ale zmarłych sie nie rusza.
Posted by: Mindman

Re: Kibice - 01/11/2009 23:25


[/quote]
Jak dobrze że nie musimy w Białymstoku ich pozdrawiać na meczach. [/quote]

piwo

Kibice Wisły za takie teksty jak wczoraj, dumnie zajęli u mnie pozycję numer 1 wśród idiotów. Ta pozycja wygląda mi również na niezagrożoną w dłuższej perspektywie czasowej.
Posted by: podstawek

Re: Kibice - 01/11/2009 23:31

Z piątku na sobotę umarł Jan Wejchert. Zaraz przed meczem z Ruchem S. powiedział, że dla niego będzie policzkiem, jeśli uszanujemy śmierć jednego ze współwłaścicieli i on nie będzie respektował minuty ciszy, której ostatecznie w ogóle nie było. Po tym zaintonował "jeszcze jeden" i co gorsza część zaczęła to krzyczeć.
Dalszą część można zobaczyć w fotoreportarzach z wczorajszego meczu wink
Posted by: Kura

Re: Kibice - 01/11/2009 23:56

Skorpion niestety latali to za mało powiedziane , głupotę naszych "kibiców" będzie ciężko przebić , niestety wpływ podziałów jest widoczny do dziś co dobitnie pokazał wczorajszy mecz , pustki na młynie , marny doping oraz bardzo słabe liczby wyjazdowe . Tak jak widać nie zawsze wyniki decydują o liczbie kibiców i dopingu. Wyniki Jaga ma naprawdę niezłe a kibice na szczycie byli jak klub grał w starej II lidze.
Posted by: Pewniok

Re: Kibice - 02/11/2009 03:58

podstawek dodam, że kilka miesięcy temu po śmierci kibica chodzącego 50 lat na Legię, prośba o minutę ciszy dla niego została wyśmiana przez działaczy i dlatego obeznani w temacie nie mieli zamiaru uszanować takowej dla działacza. A nie dlatego, że był z ITI.
Co oczywiscie nie usprawiedliwia okrzyku jeszcze jeden, który z kolei nie usprawiedliwia wejscia ochrony. A S. będzie miał przybity zakaz za nieprzebywanie na miejscu wyznaczonym na bilecie... (złamanie ustawy)

Co będzie teraz na Legii? to samo co do tej pory, żęnada na trybunach, ewentualne ożywienie się piknikowców i dwie przyśpiewki po wygranych z Lechem lub Wisłą. O żadnym długofalowym porozumieniu z ITI nie ma mowy, to są chorzy ludzie, a te powroty dopingu i jakies rozmowy to były tylko odroczenia tego co stało się wczoraj czy też w Kopenhadze.

Mam nadzieję, że przejadą się na tym i na nowym stadionie będą pustki (nikt mi nie powie, że 2500 ludzi w tym z 1500 karnetów i kilkaset darmowych wejsciówek dla firm i szkół na meczu z wiceliderem to nie jest żenada i nagle zjawi się 25-30 tys ludzi). Wtedy może wreszcie pójdą w pizdu.
Posted by: podstawek

Re: Kibice - 02/11/2009 04:39

Wiem, ś.p. Kotek. Jednak nic nie usprawiedliwia wczorajszego zachowania S. Dla mnie to był szczyt buractwa i debilizmu. Do tej pory odwalił kawał dobrej roboty, ale tutaj przegiął.
Ochronę przemilczę, bo to temat na inną dyskusję. Dało się to rozegrać w mniej spektakularny sposób, ale widocznie to miała być pokazówka i przy okazji kilka nowych zakazów
Posted by: damianmularczyk

Re: Kibice - 02/11/2009 09:19

Dokładnie tak jak ja ciagle byłem po stronie je*** ITI to jak przeczytalem co S. wczoraj zrobił to serio... Czasami trzeba użyć mózgu a niektórzy o tym zapominaja. Po czymś takim nadal nie mam ochoty pojawiać się na Ł3
Posted by: jerome

Re: Kibice - 02/11/2009 20:10

'Niektórym wejście na stadion trochę się wydłużyło. Wszystko za sprawą łączonego szalika Legia-Pogoń. Po konsultacji ochrony z "górą", barwy Pogoni mogły jednak zostać wpuszczone na obiekt.

Kilka minut przed rozpoczęciem meczu spiker poinformował o śmierci Jana Wejcherta, jednego z trzech właścicieli ITI. Później na gniazdo wszedł "Staruch", który wygłosił prywatne przemówienie (bez użycia megafonu). Jak podkreślił, nie było to stanowisko SKLW, a jedynie jego osobiste zdanie. Chodziło o nieuszanowanie minuty ciszy, której ostatecznie nie zarządzono. "Staruch" przypomniał, że kilkanaście miesięcy temu działacze nie zgodzili się na minutę ciszy ku pamięci jednego z fanów Legii, Ś.P. "Kotka".'

jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, żeby na innym stadionie w Polsce dano radę wyprowadzić młynowego. Najlepsze jest to dlaczego dostanie zakaz - bo nie przebywał na swoim krzesełku.
Posted by: olo1984

Re: Kibice - 02/11/2009 22:33

Tak to jest jak stare komuchy biorą się za prowadzenie klubu , i ten ustrój próbują wprowadzić w nim. Niestety podział wśród kibiców Legi jest coraz bardziej zauważalny frown
Posted by: s_LP

Re: Kibice - 03/11/2009 05:29

że tak się wtrącę

Zachowanie S. to strzał w stopę dla kibiców (L), natomiast absurdalnym jest doszukiwanie się "hańbienia pamięci zmarłego" w okrzyku "jeszcze jeden"
koneksji za nic w świecie nie dostrzegam - więc jak widać z mózgu papkę zrobić bardzo łatwo, co niektórym :),
no tak, ale dziś wielki autorytet - Owsiak mówi, że na Woodstoku bywają ludzie i grzecznie się zachowują, którzy na codzień są chuliganami smile
Posted by: s_LP

Re: Kibice - 03/11/2009 06:42

z przymrużeniem oka:

http://w833.wrzuta.pl/obraz/2eCGZ7kjGyG/24704855_96910026_01_01
Posted by: koleszka

Re: Kibice - 03/11/2009 07:31

o w morde jak czytam takie bzdury przez pismaków to aż mnie krew zalewa, stawiam że to jest z Faktu albo Przeglądu Sportowego, bo to też trzyma ITI. Pamiętam jak PS było świetnym źródłem informacji można było wyczytać niezłe typy ekspertów z piłki, żużla i innych sportów teraz to same bzdury, szmata na kilka stron za 2 zł
Posted by: koleszka

Re: Kibice - 03/11/2009 07:38

aż sprawdziłem skąd jest ten pismak, z "Trybuna" ... i wszystko jasne
Posted by: Goget

Re: Kibice - 03/11/2009 09:17

Originally Posted By: s_LP


Wołowski to sobie dopiero ulżył - http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news/wolowski-kibolu-legii-jakze-jestes-zalosny,1391195,6338
Posted by: jerome

Re: Kibice - 03/11/2009 09:41

Originally Posted By: Goget

co jeden to lepszy, zanosi się na to, że Legia będzie pierwszym polskim klubem, gdzie będzie słychać szelest popkornu i szum coli, a nie doping. Bo to tak będzie, że najpierw usuwa się niewygodnych za pomocą tego iż nie siedzą na swoich miejscach, później zakażą wulgaryzmów, a jeszcze później w ogolę śpiewów bo ludzie wtedy dochodów nie przynoszą (nie konsumują).
Posted by: s_LP

Re: Kibice - 03/11/2009 14:50

to nawet nie kwestia ulżenia sobie, ale "pierd*lenia farmazonów" - mających niewiele wspólnego z rzeczywistością

propaganda trwa, a społeczeństwo poprzez czytanie i oglądanie bzdur w opiniotwórczych mediach wyrabia sobie zdanie - niestety dając poparcie do działań zamierzonych przez pewne grupy (ITI, rząd itd.)

dajmy na to przykład Owsiaka, który przyznaje, że nie wie jak wyglądają dzisiejsze stadiony, ale wie, że giną na nich ludzie

PS
wulgaryzmy już są zakazane - ba, mogą przybić obrazę funkcjonariusza policji, a za to już jest przypałl
w Wodzisławiu na jesień zeszłego roku parę osób wyłapało zakazy stadionowe i grzywny, ITI początkowo w taki sposób chciało się również pozbyć Starucha, ale odpowiedział im w sposób niezwykle przebiegły i musieli znaleźć coś innego (może popołudniu znajde - teraz nie mam czasu - odpowiedź w rodzaju, że podczas braku dopingu na Łazienkowskiej bardzo czesto słychać dużo gorsze słownictwo dobiegające z murawy, wychodzące od jego idoli:) ).
Posted by: pescar

Re: Kibice - 03/11/2009 16:36

Nie wiem jak można bronić ludzi, którzy po śmierci współwłaściciela Legii krzyczą "jeszcze jeden". Dla takich ludzi miejsca na stadionie nie ma! To że będzie słychać szelest popcornu świadczy tylko źle o innych kibicach skoro jeżeli Staruch i jego ziomy bojkotują doping to oni przyłączają się do tego protestu.
Posted by: koleszka

Re: Kibice - 03/11/2009 17:03

Originally Posted By: pescar
Nie wiem jak można bronić ludzi, którzy po śmierci współwłaściciela Legii krzyczą "jeszcze jeden". Dla takich ludzi miejsca na stadionie nie ma! To że będzie słychać szelest popcornu świadczy tylko źle o innych kibicach skoro jeżeli Staruch i jego ziomy bojkotują doping to oni przyłączają się do tego protestu.


JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN !!
Posted by: Majtikroko

Re: Kibice - 03/11/2009 17:50

Musze wam powiedzieć, że jestem w "letkim" szoku. Podzielę się z wami jedną rzeczą związaną z sytuacją po usunięciu Starucha z trybun na Legii i wyjściu części kibiców ze stadionu.
Po meczu ochrona użyła gazu przeciwko 9latkowi wychodzącemu ze stadionu. Prysnęli w niego z odległości nie większej niż metr prosto w twarz. Do chłopaka podleciał pracownik pogotowia ratunkowego aby mu pomóc. I co się stało: Ochrona później pobiła jednego z pracowników pogotowia - co ciekawe nie tego co udzielał pomocy. Zostało złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez ochronę na Legii. I jaka jest odpowiedź klubu:

KP Legia - strona oficjalna

Wszystkim którzy powiedzą, że klub tutaj mówi prawdę muszę zwrócić uwagę iż sytuację z tym dzieciakiem widziałem i byłem świadkiem interwencji pracownika pogotowia, do którego ochrona mówiła - "wy*****laj stąd" itd. I ni wydaje mi się aby panowie z Pogotowia robili coś nie tak - oczywiście oprócz pomocy poszkodowanemu wbrew woli ochrony.

Z powyższego tekstu cytat:
Powodem podjęcia tej decyzji było zachowanie pracowników WSPR podczas meczu Legia &#8211; Ruch Chorzów (odmowa poddania się badania alkomatem; znieważenie pracowników ochrony; zatarasowanie karetką ciągów komunikacyjnych; sugerowanie osobom postronnym, świadkom zdarzenia niewłaściwego działania ochrony; namawianie kibiców do działań przeciwko KP Legia).

Przypomnę, że karetki stoi od zawsze w tym samym miejscu przed trybuną krytą i na stadionie w jednym z przejść. Stąd chyba tarasowały możliwości przechodzenia ochroniarzom. A co do sugerowania - gość który udział pomocy powiedział, że bez problemu jest w stanie zidentyfikować ochroniarza który użył gazu. I wydaje mi się, że to jest prawdziwy powód zerwania umowy.


P.S. Nie chciałbym aby zostało to odebrane jako obrona kibiców. To co zrobił Staruch i kibice, którzy krzyczeli "jeszcze jeden" to dno i 3 metry mułu. To o czym pisze dotyczy osób które nie brały bezpośrednio udziału w całej awanturze.
Posted by: pescar

Re: Kibice - 03/11/2009 17:57

Originally Posted By: koleszka
Originally Posted By: pescar
Nie wiem jak można bronić ludzi, którzy po śmierci współwłaściciela Legii krzyczą "jeszcze jeden". Dla takich ludzi miejsca na stadionie nie ma! To że będzie słychać szelest popcornu świadczy tylko źle o innych kibicach skoro jeżeli Staruch i jego ziomy bojkotują doping to oni przyłączają się do tego protestu.


JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN !!


Brawo! Ciekawe co byś zrobił jakby ktoś z twojej rodziny umarł lub twój przyjaciel, a sąsiedzi zaczęli krzyczeć jeszcze jeden. Na pewno nie miałbyś nic przeciwko.
Posted by: AGASSI

Re: Kibice - 03/11/2009 17:57

Nie przejumujcie się.Jeszce kilka takich sytuacji a Donek pozamyka stadiony,zamknie rozgrywki ligowe i po kłopocie wink
Posted by: Mindman

Re: Kibice - 03/11/2009 18:09

Originally Posted By: koleszka


JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN !!


puke że tacy 'żartownisie istnieją i mają się dobrze ...

Na mecz.pl można spotkać naprawdę 'ciekawe' osoby ...
Posted by: koleszka

Re: Kibice - 03/11/2009 18:36

Originally Posted By: pescar
Originally Posted By: koleszka
Originally Posted By: pescar
Nie wiem jak można bronić ludzi, którzy po śmierci współwłaściciela Legii krzyczą "jeszcze jeden". Dla takich ludzi miejsca na stadionie nie ma! To że będzie słychać szelest popcornu świadczy tylko źle o innych kibicach skoro jeżeli Staruch i jego ziomy bojkotują doping to oni przyłączają się do tego protestu.


JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN !!


Brawo! Ciekawe co byś zrobił jakby ktoś z twojej rodziny umarł lub twój przyjaciel, a sąsiedzi zaczęli krzyczeć jeszcze jeden. Na pewno nie miałbyś nic przeciwko.


Chyba nie masz pojęcia kim był Wejchert, ja nie znam typa z żadnej dobrej strony. Ludzie którzy mają duże pieniądze, myślą że mogą wszystko i im się to udaje. Wybudują stadion nie za swoje pieniądze tylko za nasze warszawiaków. Mają polityków PO, ochrone, policje oraz media, dysponują dużą siłą, aby usuwać niewygodnych im ludzi nawet nie zgodnie z prawem. CO najważniejsze zniszczyli to co było na Legii najpiękniejsze, ultras i Legijną brać. Jest takie powiedzenie "Kto żył jak k..., nie umrze jak skowronek"

http://www.fanslask.pl/index.php?%20option=com_content&view=article&id=249:%20jeszcze-jeden-&catid=38:aktualnoci

A tu dobrze facet gada, bo Wejchert walczył z ruchem kibicowskim nie tylko za to, że był niezależny, ale za to że był narodowy. A wiadomo jakich mamy fanów. patrz flagi na płotach typu "Lepiej być martwym niż czerwonym"
Posted by: polskignom

Re: Kibice - 03/11/2009 18:42

Szkoda, ze to ITI Was wtedy przejelo.
Jakby nie wyciagneli lapy, to dzis byscie swoje flagi wieszali w III lidze.

Inna sprawa, ze to jak wszystko, ma drugie dno.

Tak czy siak o zmarlych sie mowi dobrze albo wcale. Ta zasada nie wymaga wielkiej inteligencji, ale Was i tak przerosla, co mnie nie dziwi.
Posted by: przemekwn

Re: Kibice - 03/11/2009 18:48

Originally Posted By: polskignom
Szkoda, ze to ITI Was wtedy przejelo.
Jakby nie wyciagneli lapy, to dzis byscie swoje flagi wieszali w III lidze.

Inna sprawa, ze to jak wszystko, ma drugie dno.

Tak czy siak o zmarlych sie mowi dobrze albo wcale. Ta zasada nie wymaga wielkiej inteligencji, ale Was i tak przerosła, co mnie nie dziwi.

A skąd wiesz, że nie woleliby grać w III lidze ?
Jedynym minusem tej akcji, jest to że zaś zaczęła się nagonka na kibiców Legii.
Szkoda, że umilkł temat o kibicach Wisły, którzy popisali się w poprzedni weekend śpiewając "rachu ciachu Małpa w piachu ", to było ok ?
Posted by: koleszka

Re: Kibice - 03/11/2009 18:49

taaa pewnie, Legia w całej historii nigdy nie była niżej niż najwyższa liga rozgrywkowa i gdyby nie ITI to byśmy grali w 3 lidze ... ciekawe, niektórzy myślą że jak wytypują parę trafnych meczy na forum typerskim, to posiadają moc przepowiadania przyszłości
Posted by: polskignom

Re: Kibice - 03/11/2009 18:51

Originally Posted By: przemekwn

Szkoda, że umilkł temat o kibicach Wisły, którzy popisali się w poprzedni weekend śpiewając "rachu ciachu Małpa w piachu ", to było ok ?


Tak samo ok jak zachowanie Legii.
Posted by: polskignom

Re: Kibice - 03/11/2009 18:51

Originally Posted By: koleszka
taaa pewnie, Legia w całej historii nigdy nie była niżej niż najwyższa liga rozgrywkowa i gdyby nie ITI to byśmy grali w 3 lidze ... ciekawe, niektórzy myślą że jak wytypują parę trafnych meczy na forum typerskim, to posiadają moc przepowiadania przyszłości


A kto by lozyl $ na Legie wtedy?
Posted by: przemekwn

Re: Kibice - 03/11/2009 18:53

Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: przemekwn

Szkoda, że umilkł temat o kibicach Wisły, którzy popisali się w poprzedni weekend śpiewając "rachu ciachu Małpa w piachu ", to było ok ?


Tak samo ok jak zachowanie Legii.

A kiedy kibice Legii obrazili zmarłego Wejcherta ?
Posted by: koleszka

Re: Kibice - 03/11/2009 18:53

tyle że żadne złe słowo w stronę zmarłego Wejcherta nie poszły, tylko hasła w stronę żyjącego jeszcze Waltera, "Jeszcze jeden" . nie którzy to na trzeźwo nie potrafią ocenić sytuacji.
Posted by: Amkwish

Re: Kibice - 03/11/2009 19:08

Originally Posted By: koleszka
tyle że żadne złe słowo w stronę zmarłego Wejcherta nie poszły, tylko hasła w stronę żyjącego jeszcze Waltera, "Jeszcze jeden" . nie którzy to na trzeźwo nie potrafią ocenić sytuacji.


Otóz to piwo

Histeria w "Koszernej" to i na forum trzeba potepić faceta z jajami.

A potem jeden z drugim sie zarzeka, ze media nie robia mu wody z mózgu grin
Posted by: pescar

Re: Kibice - 03/11/2009 19:30

Można i tak to interpretować ale śpiew jeszcze jeden na stadionach są po strzeleniu bramki(wydarzyło się coś dobrego) i chcą kolejnej. I tutaj jest tak samo. Umarł Wejchert (dla Starucha dobrze) i teraz chcą śmierci Waltera.
Posted by: Mindman

Re: Kibice - 03/11/2009 19:32

Originally Posted By: amkwish


to i na forum trzeba potepić faceta z jajami.



Za to bez mózgu ...
Posted by: mura

Re: Kibice - 03/11/2009 19:46


Amki, poczekaj jeszcze na kilka negatwnych głosów i jedziesz z koksem piwo

gnomie wybacz, ale argument w stylu " o zmarłych mówi się dobrze albo wcale" jest dla mnie bardzo dziecinny. no chyba że historii wolisz uczyć się wybiórczo.
Posted by: Amkwish

Re: Kibice - 03/11/2009 19:46

Originally Posted By: pescar
Można i tak to interpretować ale śpiew jeszcze jeden na stadionach są po strzeleniu bramki(wydarzyło się coś dobrego) i chcą kolejnej. I tutaj jest tak samo. Umarł Wejchert (dla Starucha dobrze) i teraz chcą śmierci Waltera.


A co powiesz na taka interpretację ?

"Po nim tez nie będą płakać"

Swoja droga, przy stanie 3:0 dla Alcorcon (wiesz o jakim meczu pisze), słyszałem okrzyki "jeszcze jeden" intonowane przez madrilenos.
Nic dobrego sie wtedy nie działo smile

Reasumujac nie bronie faceta, bo najrozsadniej byłoby sie powstrzymac i potraktowac sprawe iwele mówiacym milczeniem.

Nie podoba mi sie natomiast histeria z nagonką i tu wyrazam swój sprzeciw.
Posted by: 19marcin08

Re: Kibice - 03/11/2009 19:47

Originally Posted By: polskignom
Szkoda, ze to ITI Was wtedy przejelo.
Jakby nie wyciagneli lapy, to dzis byscie swoje flagi wieszali w III lidze.


Gdyby w ŁKSie miało być ITI to wolę grę w III lidze, ba wolę grę jeszcze w niższych ligach. To co robi ITI w Warszawie przechodzi ludzkie pojęcie, niszczą przede wszystkim to co było tam najlepsze, czyli ruch kibicowski.

Nie życzę nikomu by w którymś z klubów działy się takie rzeczy.
I tutaj powinni wszyscy trzymać kciuki za Legię, żeby się nie dali, bo jeśli przegrają tą wojnę z ITI to może być znak dla innych firm by odwalać takie rzeczy a wtedy za 15 lat na polskich stadionach będziemy mieć polską siatkówkę a tego chyba nikt nie chce.

Jeszcze raz powtarzam, stadion to nie teatr!

Legia jest teraz podzielona przez ostatni mecz a z tego cieszy się tylko Walter i jego psy.

Legii życzę wytrwałości i oby wróciła normalność.

Originally Posted By: przemekwn
Szkoda, że umilkł temat o kibicach Wisły, którzy popisali się w poprzedni weekend śpiewając "rachu ciachu Małpa w piachu ", to było ok ?


Wydaje mi się, że nie ma co tutaj rozdmuchiwać sprawy bo jest ona niegodna tego.
Ale jeśli wracacie do tego nie nie należy zapominać także podobny przyśpiewek Cracovii i Korony odnośnie Ś.P kibica Wisły.

Zresztą to co się dzieje w Krakowie to dla mnie Patologia totalną wliczając w nią cmentarnych nożowników w ostatnie święto zmarłych mad Porażka totalna...
Posted by: mura

Re: Kibice - 03/11/2009 19:49

Originally Posted By: mura

no chyba że historii wolisz uczyć się wybiórczo.


w sumie mogłem zakończyć "wyborczo" laugh
Posted by: 19marcin08

Re: Kibice - 03/11/2009 19:56

Jeszcze jedno.

Czy to czasem nie ITI wypięło się dupą do kibiców Legii gdy Ci chcieli uczcić minutą ciszy pamięć zmarłego Legionisty?

Tak, tak ITI.

Więc czemu minutą ciszy kibice uczcić mają pamięć Wejcherta?
Fakt ''Jeszcze jeden'' było nie na miejscu ale działania ochrony były jeszcze większym debilizmem.
Posted by: polskignom

Re: Kibice - 03/11/2009 20:00

Originally Posted By: mura
Originally Posted By: mura

no chyba że historii wolisz uczyć się wybiórczo.


w sumie mogłem zakończyć "wyborczo" laugh


Nie mierz wszystkich swoja miara Murek. Szkoda, ze to jedyny argument, ktory masz w reku.
Posted by: jerome

Re: Kibice - 03/11/2009 20:09

kiedyś gazety też się zachowywały jak GW, chociaż wtedy na stadionach działo się o wiele więcej, zadym na stadionie nie popieram, bo za dużo postronnych ludzi, ale teraz się praktycznie nią zdarzają, w związku z ostatnimi wydarzeniami przypomniał mi się piękny filmik gdzie Lechia Gdańsk pogoniła bandycką milicję:



może i byli tam różnej maści ludzie, ale należało się co smile
Posted by: mura

Re: Kibice - 03/11/2009 20:16


to nie jest kwestia argumentów, tylko przekonań. jeśli ktoś wierzy, że o zmarłych mówi się dobrze lub wcale, mogę tylko napisać, że jedną z najcenniejszych wartości dla mnie jest wolność, w tym wolność przekonań .
Posted by: polskignom

Re: Kibice - 03/11/2009 20:17

Ja mam prawo do innych osadow, szczegolnie w tej, zaistnialej sytuacji.
I nie zycze sobie laczenia mojej skromnej osoby z tym GW-nem.
Posted by: Amkwish

Re: Kibice - 03/11/2009 20:22

Originally Posted By: mura

to nie jest kwestia argumentów, tylko przekonań. jeśli ktoś wierzy, że o zmarłych mówi się dobrze lub wcale, mogę tylko napisać, że jedną z najcenniejszych wartości dla mnie jest wolność, w tym wolność przekonań .


Do powyższego moge dodac jedynie to, ze niezaprzeczalnym jest fakt, ze UBecja tez jest smiertelna smile
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Kibice - 03/11/2009 20:23

Jednego komucha mniej i tyle w kwestii szacunku.
Posted by: Mindman

Re: Kibice - 03/11/2009 21:46

Wstęp:

- nie jestem komuchem
- nie czytam wyborczej
- nie jestem stronnikiem iti i uważam, że kibice (L) mają sporo racji w sporze z nimi

Rozwinięcie:

- czy Waszym zdaniem skandując "Jeszcze Jeden" wiadome osoby "życzyły" śmierci Walterowi, tak czy nie?

- moim zdaniem tak i teraz kwestia najważniejsza:

każdy ma inne standardy moralno-etyczne, jedni nie zobaczą w tym nic złego, innych będzie to razić i to zawsze

Tak, należę do drugiej kategorii.

Zakończenie:

- skoro o wolności mowa: jestem wolny, a skoro tak, to i ja mam prawo do własnych osądów,
- z prawa tego korzystam i stwierdzam, iż moim zdaniem osoby skandujące jeszcze jeden nie zastanowiły się co robią, względnie możliwość druga, już rozpatrywana - brak im mózgu

PS osoby popierające powyższe skandowanie, są w podobnej sytuacji - również się dobrze nie zastanowiły albo ...

papa
Posted by: ELDORADO

Re: Kibice - 03/11/2009 21:51

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: mura

to nie jest kwestia argumentów, tylko przekonań. jeśli ktoś wierzy, że o zmarłych mówi się dobrze lub wcale, mogę tylko napisać, że jedną z najcenniejszych wartości dla mnie jest wolność, w tym wolność przekonań .


Do powyższego moge dodac jedynie to, ze niezaprzeczalnym jest fakt, ze UBecja tez jest smiertelna smile


równiez i górale z Syjonu to zwykli śmiertelnicy smile
Posted by: Skorpion BB

Re: Kibice - 03/11/2009 22:32

Jak dla mnie było to wyrażenie swoich poglądów.Wiadomo, że dla ITI był to pretekst aby dowalić S. jakiś zakaz.Jak chcecie się czepiać, że komuś brak mózgu to sami oceńcie siebie czy zawsze postępujecie dobrze.
Posted by: anfa_

Re: Kibice - 03/11/2009 22:34

ja proponuje, zeby fanatycy działu polityka sie przeniesli do siebie bo wszedzie wtracacie swoje madrosci i tylko niezdrowa napinke wprowadzacie.

http://www.youtube.com/watch?v=5B6XwsiabRI&feature=related
Posted by: Amkwish

Re: Kibice - 03/11/2009 22:35

Originally Posted By: ELDORADO

Do powyższego moge dodac jedynie to, ze niezaprzeczalnym jest fakt, ze UBecja tez jest smiertelna smile


równiez i górale z Syjonu to zwykli śmiertelnicy smile [/quote]

Dlatego tez kurs na

ITI over 1,5

jest dośc niski
Posted by: cobra

Re: Kibice - 03/11/2009 23:22

ja i tak sie dziwie ze ITI tak długo to znosi i nie wypnie sie na ten klub, niech ich puszcza bez kasy to bydło pocwaniakuje ale w A klasie.
Posted by: 19marcin08

Re: Kibice - 03/11/2009 23:34

Nie jeden by chciał by się wypieli smile
Posted by: ultra1978

Re: Kibice - 03/11/2009 23:57

Po co jakaś dyskusja o szacunku dla zmarłych, hasło szacunek dawno temu już straciło na polskich stadionach i poza nimi jakąkolwiek wartość.
http://www.youtube.com/watch?v=0hGWhdhwQ-M
Posted by: xqwzts

Re: Kibice - 04/11/2009 00:00

i tu masz Marcin racje, od dziecinstwa jestem kibicem Legii i bardzo bym chcial zeby sie wypieli frown
nie w ta strone to wszystko idzie, mysla ze wygraja z kibicami i na nowy stadion beda przychodzic rodziny z dziecmi w liczbie 30tys. osob? laugh Opinia o meczach pilkarskich jest w Polsce jaka jest i nie dotyczy ona tylko kibicow Legii, wiec tak czy tak ITI nie wygra...
Najlepsza droga byloby dogadanie sie z kibicami, wrocilby doping to zaczeloby przybywac ludzi, wiekszosc po to przychodzila na Legie, dla opraw, spiewu i zabawy pomagajac przy tym druzynie, nie dla ogladania meczu... Teraz nie ma nawet co ogladac, niech ktos w ITI ruszy w koncu glowa, niedlugo albo protest bedzie polegal na nieprzychodzeniu na mecze co robi juz sporo kibicow, albo na podzielenie sie kibicow na dwie grupy: tych ktorzy nie przychodza i tych ktorzy przychodza dla ogladania, bez dopingu.. Przy takiej grze jak teraz druga grupa dolaczy do grupy pierwszej i na stadionie beda pustki, bo nie wyobrazam sobie zeby na stadiony przychodzily rodziny z dziecmi i ogladaly mecz jak przedstawienie w teatrze, nie w Polsce... smirk
Posted by: Jaruzelski

Re: Kibice - 04/11/2009 00:09

Kończcie ten temat polemika nie potrzebna jedna strona drugiej nie zrozumie

ITI Spierdalaj smile
Posted by: koleszka

Re: Kibice - 04/11/2009 00:38

Wyobraźcie sobie za parę lat jak to będzie, rodziny z dziećmi na Ł3 oglądają mecz, drużyna przyjezdnych (bo chyba taka trybuna na tym nowym stadionie będzie?) dajmy na przykład Lech Poznań, krzyczy; "Legia to stara k..., Legia j... jest .itd" Automatycznie idą skargi od pikników, lamusów i rodziców za wulgarne okrzyki. Ochrona wchodzi na tą trybunę i zaciągają ich młynowego i wszystkich gazują.
Posted by: mat2000

Re: Kibice - 04/11/2009 00:51

To juz nawet smierci nikomu nie mozna zyczyc? smile

Niektorzy nie rozumieja ze to nie sa zarty. Na Ł3 trwa wojna, a jak wiadomo na wojnie zadne zasady nie obowiazuja. S zrobil co uwazal za stosowne. Przyczepic sie mozna tylko do tego, ze zaintonowal to w strone trybun, a nie w twarz samemu Walterowi.
No sorry, ale jezeli ktos przy kazdej nadzarzajacej sie okazji robi mi kolo piora, chce zabrac mi jedna z najwazniejszych rzeczy w zyciu i najchetniej widzialby mnie w mamrze to nic dziwnego, ze sprawilo by mi przyjemnosc jakby poszedl do piachu.
Posted by: Podroznik

Re: Kibice - 04/11/2009 01:10

Originally Posted By: mat2000
To juz nawet smierci nikomu nie mozna zyczyc? smile


Tu mam pytanie do wszystkich moralistów co jest gorsze moralnie życzenie śmierci swojemu wrogowi czy wykorzystywanie śmierci przyjaciela do zniszczenia wroga ?????
Posted by: Mindman

Re: Kibice - 04/11/2009 02:54

Originally Posted By: mat2000

Niektorzy nie rozumieja ze to nie sa zarty. Na Ł3 trwa wojna, a jak wiadomo na wojnie zadne zasady nie obowiazuja. S zrobil co uwazal za stosowne. Przyczepic sie mozna tylko do tego, ze zaintonowal to w strone trybun, a nie w twarz samemu Walterowi.
No sorry, ale jezeli ktos przy kazdej nadzarzajacej sie okazji robi mi kolo piora, chce zabrac mi jedna z najwazniejszych rzeczy w zyciu i najchetniej widzialby mnie w mamrze to nic dziwnego, ze sprawilo by mi przyjemnosc jakby poszedl do piachu.



smirk crazy

Ja tylko popodkreślałem te 'kwiatki' i już spadam, bo dyskusja z osobami, które poważnie tak uważają, jest po prostu uwłaczająca.
Posted by: cobra

Re: Kibice - 04/11/2009 03:07

dokładnie, pierdola jak połamani, gosc daje na tych patałachów swoja kase a ci jeszcze szczekaja, odciac gotowke i niech majacza w 3 lidze hahaha palanty smile
Posted by: koleszka

Re: Kibice - 04/11/2009 03:11

@midman to jak ci się to nie podoba to po cholere to komentujesz? jakby twoje zdanie miało jakiekolwiek znaczenie, najlepiej tu nie wchodź, to jest temat w którym wyraża się swoją opienię na jakiś temat głównie o kibicowaniu. Ty jak narazie wyśmiewasz innych i oceniasz jakbyś był nie wiadomo jakim moralistą, ale łatwo można wywnioskować kim jesteś ...
Posted by: Emrod

Re: Kibice - 04/11/2009 03:14

Delikatnie rzecz ujmując za Legią nie przepadam, ale w sporze z ITI jestem po ich stronie smile

Zarząd traktuje tamtejszych kibiców jak śmieci, więc trudno oczekiwać z ich trony full kultury.

Jak tu już parę osób zauważyło jakiś czas temu działacze Legii odmówili uczczenia pamięci zmarłego kibica! Nie jakiegoś kibola-małolata, ale faceta, który chodził na Legię (i nabijał przy okazji skarbonkę władzom) przez wiele lat.

Szacunek to jest kwestia dwustronna jak dla mnie. Poza tym nikt na meczu nie obrażał Ś.P. Wejcherta, więc o znieważaniu zmarłych mowy być nie może.
Szkoda tylko, że z PR-owskiego punktu widzenia taka akcja jak ta Starucha daje włodarzom Legii dodatkowe argumenty...

Nie chcę być złym prorokiem, ale finał inwestycji ITI w Legię widzę bardzo czarno. Starej ekipy kibicowskiej władze starają się pozbyć jak tylko się da, ale na ich miejsce nie ściągają nowych.
Mecz z wiceliderem, którym na dodatek jest rywal, który podnosi nieco ciśnienie, a na meczu 2500 ludzi - lekka żenada...

Poza tym z tego co się orientuję ITI nie daje, ale pożycza kasę Legii. Tak więc kiedy biznes okaże się nieopłacalny (a na razie tak to wygląda) to chłopaki upomną się o swoje, a wtedy będzie ciężko.

Jako kibic Ruchu i Borussi Dortmund wiem co to za uczucie, kiedy twój klub stoi na krawędzi bankructwa i nikomu tego nie życzę. Nawet Legii smile
Posted by: Amkwish

Re: Kibice - 04/11/2009 03:38

Originally Posted By: cobra
dokładnie, pierdola jak połamani, gosc daje na tych patałachów swoja kase


Daje ? laugh

Swoja ? laugh
Posted by: cobra

Re: Kibice - 04/11/2009 03:43

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: cobra
dokładnie, pierdola jak połamani, gosc daje na tych patałachów swoja kase


Daje ? laugh

Swoja ? laugh

w jakims sesie swoja, skoro jest wspolwłascicielem firmy dajacej kase... powinni im podziekowac ze szmal daja bo by juz dawno "legła" w gruzach sie znalazła... pamietacie w jakich okolicznosciach wchodziło ITI na łazienkowska ? chyba to nie była kraina mlekiem płynaca ?
Posted by: Emrod

Re: Kibice - 04/11/2009 03:48

Jak pisałem ITI pożycza, a nie daje! Swoją kasę to na Ruch dawał parę lat Mariusz Klimek i te parę baniek uratowało klub przed tragedią.

Dlatego też Walter jest dla kibiców Legii wrogiem, a Klimek na Ruchu bohaterem! Choć na pozór to dwaj tacy sami biznesmeni inwestujący w klub piłkarski.
Posted by: cobra

Re: Kibice - 04/11/2009 03:50

pożycza ? a z czego oni to oddadza niby hahaha, smiech na sali, mistrza nie zdobeda, odpadaja w 1 rundach pucharów, innego sponsora nie widac... co mu wyczaruja ?
Posted by: anfa_

Re: Kibice - 04/11/2009 03:51

mnie tylko zastanawia, ze niby cała Legia zawsze razem a wszyscy pozwolili ochronie ich ikone z gniazda wytargac i przeciagnac przez całe boisko.

dacie rade, cała kibicowska Polska z Wami.
Posted by: lupus

Re: Kibice - 04/11/2009 03:57

Ten temat jest swietny
Posted by: xqwzts

Re: Kibice - 04/11/2009 04:06

Originally Posted By: cobra
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: cobra
dokładnie, pierdola jak połamani, gosc daje na tych patałachów swoja kase


Daje ? laugh

Swoja ? laugh

w jakims sesie swoja, skoro jest wspolwłascicielem firmy dajacej kase... powinni im podziekowac ze szmal daja bo by juz dawno "legła" w gruzach sie znalazła... pamietacie w jakich okolicznosciach wchodziło ITI na łazienkowska ? chyba to nie była kraina mlekiem płynaca ?
kiedys mnie to denerwowalo, teraz za kazdym razem chce mi sie z tego smiac laugh
pamietam dokladnie co bylo kiedy wchodzilo ITI, pamietam tez ze kazdy sie cieszyl, ale po tym co oni robia z Legia teraz to wolalbym zeby nigdy Legii nie przejeli..
Wole 3 lige, kurnik, i jedyna taka atmosfere na trybunach w Polsce jaka wtedy byla,
niz 1 lige, zajebisty stadion i puste trybuny a na nich 2tys. kibicow, ktorych jedynym odzewem beda brawa po strzeleniu bramki..
ale moze i tego zabronia, na spektaklu w teatrze bije sie brawo na koncu.

ktory prawdziwy kibic jest teraz po stronie ITI.. niszcza wszystko, nie zdaja sobie sprawy jak duzo Legia zawdzieczala kibicom, wypinaja teraz na nas tylek i jest tego efekt, dno nie tylko poza boiskiem ale i na boisku... frown
Posted by: xqwzts

Re: Kibice - 04/11/2009 04:11

Originally Posted By: Anfalast
mnie tylko zastanawia, ze niby cała Legia zawsze razem a wszyscy pozwolili ochronie ich ikone z gniazda wytargac i przeciagnac przez całe boisko.

dacie rade, cała kibicowska Polska z Wami.
po pierwsze Staruch przesadzil wink po drugie ITI nalozylaby za to zakazy dla innych gdyby ruszyli na ochrone smile i moze dobrze ze tak sie nie stalo, wiesz jak wazny bylby to gol dla ITI w tym 'meczu'? tongue mozna sobie wyobrazic jakby wrzalo wtedy w mediach jacy to kibice Legii sa be laugh
Posted by: anfa_

Re: Kibice - 04/11/2009 04:19

nikt nie kaze ruszac na ochrone, wystarczylo im odciac przejscie. poza tym przeciez polowa z młyna krzyczała jeszcze jeden a potem filmiki telefonami robili jak go wynoszą. gdzie ta solidarnosc? nie powiesz mi, ze nie rozumieli tego co spiewaja i ich monitoring nie złapał. mysle, ze wiekszego samobója sobie strzelilo iti tą akcją anizeli S. (choc on tez osobistych pogladow mogl nie wyrazac w taki sposób, lepszy bylby transparent)
Posted by: xqwzts

Re: Kibice - 04/11/2009 04:41

Po odcieciu przejscia ochrona tez moglaby wywolac burze... skoro ruszyli z nie wiadomo jakiego powodu do ratownika probujacego pomoc dziecku potraktowanego przez nich gazem z bliskiej odleglosci, to nic by nie zrobili gdyby kibice zablokowali przejscie?
Wszyscy z mlyna maja Legie w sercu i na 100% tesknia za atmosfera jaka byla kiedys, kazdy ma juz tego dosc i zaczeli spiewac ze Staruchem, sam nie wiem czy tez bym nie spiewal gdybym tam byl...
tylko jak tu wniesc transparent na Legie grin
Posted by: anfa_

Re: Kibice - 04/11/2009 04:42

no mysle, ze jakby zrobili cokolwiek to wtedy iti mialoby problem wink ale po fakcie mozna sobie dyskutowac.
Posted by: s_LP

Re: Kibice - 04/11/2009 07:33

coraz lepsze kwiatki powstają, prym widzę, że wiedzie cobra, który w dupie był i gówno widział, a swoimi farmazonami wywołuje głęboki uśmiech i politowanie na twarzach znających nieco temat

było jak było, z pewnością Legia miała swoje powody dlaczego nie podjęła reakcji lub dlaczego ekipy nie było na stadionie i nie powinien być to problem osób postronnych

zresztą podobne sytuacje wypowiadających się tutaj dotyczą jedynie w sferze teoretycznej
Posted by: Pewniok

Re: Kibice - 04/11/2009 20:58

Cytat:
mnie tylko zastanawia, ze niby cała Legia zawsze razem a wszyscy pozwolili ochronie ich ikone z gniazda wytargac i przeciagnac przez całe boisko.


Moim zdaniem dobrze się stało. Jak ktoś napisal ITI nałożyłoby zakazy za atak na ochronę... szczerze mówiąc wiekszosc ch*j wbija w zakaz na mecze przy Łazienkowskiej. Przy obecnym prawie pobicie tych ochroniarzy myślę, że koalicja Waltera i Schetyny wykorzystałaby do pokazówki i pierwszych ludzi zamknietych w wiezieniach (bez zawieszenia) za awantury na stadionach. I tak pójdzie kilkanaście zakazów za rzucanie krzesełkami itp. ale tylko zakazy klubowe, co jak napisałem mało kogo obchodzi. A Staruch jest przez nich gnębiony od kilku lat i gdyby miał odpuścić to już by to dawno zrobił. Jeszcze sie im odwdzięczy za to co mu zrobili w sobotę.

Na Legii w tym roku byłem trzy razy i osobiście czekam na nowy stadion, i wiem że tak samo wiele osób. To będzie naprawdę piękny moment. Propaganda w mediach - pozbyliśmy się bandytów, zapraszamy na mecz otwarcia z Arsenalem, nowe standardy, festyn, darmowy popcorn i baloniki dla rodzin z dziećmi. Za chwilę mecz... zza bramki (i pewnie nie tylko) kilka tysięcy gardeł krzyczy ITI spierdalaj smile

Jeśli ktoś myśli, że Legia by zbankrutowała gdyby nie ITI to jest śmieszny.

cobra nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia.
Posted by: cobra

Re: Kibice - 04/11/2009 23:52

Originally Posted By: s_LP
w dupie był i gówno widział, a swoimi farmazonami wywołuje głęboki uśmiech i politowanie na twarzach znających nieco temat

ciula wiesz gdzie byłem i co widzialem badz nie wiec sie odwal od mojej skromnej osoby, takie mam zdanie to je wypowiadam i wara od mojej osobie " znawco tematu " , mnie to wali czy ITI was oleje czy nie, naprawde, ale skoro daja kase na te łamagi odpadajace w 1 rundach pucharów i nic nie potrafiacych zdobyc to im za to podziekujcie a nie szczekajcie bo jakos innych sponsorów nie widac...

NIE MIAŁEM TU ZAMIARU NIKOGO ATAKOWAC BO OCZYWISCIE CHODZICIE NA LEGIE I ZNACIE TEMAT Z PIERWSZEJ REKI LEPIEJ NIZ JA ALE CHYBA MOZNA SIE ODEZWAC ?
Posted by: kfjatek

Re: Kibice - 05/11/2009 00:28

Originally Posted By: cobra
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: cobra
dokładnie, pierdola jak połamani, gosc daje na tych patałachów swoja kase


Daje ? laugh

Swoja ? laugh

w jakims sesie swoja, skoro jest wspolwłascicielem firmy dajacej kase... powinni im podziekowac ze szmal daja bo by juz dawno "legła" w gruzach sie znalazła... pamietacie w jakich okolicznosciach wchodziło ITI na łazienkowska ? chyba to nie była kraina mlekiem płynaca ?
To wbij sobie do łepetyny, że Ci ludzie wolą tą Legie w tej 3 lidze, niż obecną ITIowską.
Posted by: Podroznik

Re: Kibice - 05/11/2009 02:30

Originally Posted By: cobra
[quote=s_LP]
, mnie to wali czy ITI was oleje czy nie, naprawde, ale skoro daja kase na te łamagi odpadajace w 1 rundach pucharów i nic nie potrafiacych zdobyc to im za to podziekujcie a nie szczekajcie bo jakos innych sponsorów nie widac...


Wiec teraz posłuchaj jak to jest z dawaniem tej kasy jak to ktoś powiedział oni pożyczają od innych spółek, które sa powiązane z koncernem ITI i obecnie KP ma długi, co najmniej 3 razy większe jak mieli zanim oni ich przejęli.Oni pewnie już dawno by odeszli z Legii pytanie, dlaczego tego nie zrobią??
Ponieważ za chwile miasto zbuduje im stadion, który będzie miał ok 10000 m2 użytkowych w samym centrum stolicy wiesz ile wtedy będzie można na tym zarobić
Jak przychodzili do Legii na stadion przychodziło średnio ok 10 000 ludzi obecnie maja najniższą frekwencje w lidze i nawet nie mogą tego zrzucić na remont stadionu, bo stadion ma obecnie pojemność 5 tysięcy a oni maja problem z przekroczeniem 3 tysięcy?
Powiadasz ze sa łamagi i nawet dobrze prawisz tylko pamiętaj ze to oni sobie takie łamagi kupili, którzy nie potrafią przejść rundy wstępnej wiec mi teraz powiedz, za co ja jako kibic mam im być wdzięczny
P.S
Zalecam mniej oglądać TVN i czytać wybiórcza oraz Onet a więcej myśleć
Posted by: Bullet

Re: Kibice - 05/11/2009 02:33

Heh ależ temat się rozwinął laugh Najbardziej śmieszy mnie, że niektórzy z uporem godnym lepszej sprawy próbują wmówić innym, że jak iti odejdzie to Legia skończy na peryferiach futbolu laugh Chyba zapominają, że to Polska, a nie Anglia czy Hiszpania. U nas można spokojnie egzystować w górnej połówce tabeli ze śmiesznym budżetem w 70% wynikającym z siana z Canal Plus co pokazują przykłady Ruchu czy Polonii Bytom tak więc z łaski swojej nie bójcie się Panowie o Legię jak ich opuści jakieś tam iti. Co do meritum sprawy to myślę, że czas żeby włodarze Legii jednak posłuchali rad włodarzy Lecha jak wzorcowo można ułożyć sobie współpracę na linii klub - kibice no chyba, że czekają jak w akcie desperacji kibice z L w sercu powtórzą w europejskich pucharach akcję z Wilna, żeby definitywnie zniechęcić iti do sponsoringu smile
Posted by: Amkwish

Re: Kibice - 05/11/2009 02:51

Originally Posted By: kfjatek
To wbij sobie do łepetyny, że Ci ludzie wolą tą Legie w tej 3 lidze, niż obecną ITIowską.


To mozna powiedziec TYLKO o S. i tych, którzy go poparli.
Posted by: cobra

Re: Kibice - 05/11/2009 03:56

Podroznik... dzieki za posta, widac mozna spokojnie pogadac.
Posted by: Podroznik

Re: Kibice - 05/11/2009 07:21

Originally Posted By: cobra
Podroznik... dzieki za posta, widac mozna spokojnie pogadac.

Ze mna czasami mozna ale z panami z ITI sie chyba nie da bo jak można pisac takie głupoty

KP Legia Warszawa informuje, że w poniedziałek została rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym umowa z Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego na obsługę imprez masowych przeprowadzanych na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.

Po ich zakończeniu Pańscy ludzie namawiali kibiców do działań przeciwko ochronie i właścicielowi KP Legia. laugh laugh laugh

http://www.legia.net/index.php?typ=news&id=35235
tu można przeczytać całość ja wybrałem najśmieszniejszy fragment
Posted by: Emrod

Re: Kibice - 05/11/2009 07:51

Originally Posted By: Podroznik
Originally Posted By: cobra
Podroznik... dzieki za posta, widac mozna spokojnie pogadac.

Ze mna czasami mozna ale z panami z ITI sie chyba nie da bo jak można pisac takie głupoty

KP Legia Warszawa informuje, że w poniedziałek została rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym umowa z Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego na obsługę imprez masowych przeprowadzanych na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.

Po ich zakończeniu Pańscy ludzie namawiali kibiców do działań przeciwko ochronie i właścicielowi KP Legia. laugh laugh laugh

http://www.legia.net/index.php?typ=news&id=35235
tu można przeczytać całość ja wybrałem najśmieszniejszy fragment


Dobre grin

Lista zarzutów:

- Odmowa poddania się badania alkomatem (policji pozwolił się zbadać, był trzeźwy)

- znieważenie pracowników ochrony

- zatarasowanie karetką ciągów komunikacyjnych grin

- sugerowanie osobom postronnym, świadkom zdarzenia niewłaściwego działania ochrony shocked

- namawianie kibiców do działań przeciwko KP Legia laugh

Podobno szykowana jest nowa lista wg której pracownicy pogotowia:

- za pomocą karetki "wjechali z bramą" krzycząc "Tak się bawi, tak się bawi po-go-to-wie! Heja WS-PR, heja, heja WS-PR!

- palili flagi straży pożarnej, policji i straży miejskiej

- zbyt głośno pozdrawiali zaprzyjaźnione ekipy z TOPR-u i WOPR-u

W starciach ucierpiało kilkunastu ochroniarzy! Jeden ma poparzone pośladki (użyto defibrylatora), dwóch ślady duszenia stetoskopem, pozostali liczne nakłucia strzykawkami. W karetce zabezpieczono spory zapas pavulonu co wskazuje na zamiar uśmiercenia przeciwników.
Posted by: s_LP

Re: Kibice - 05/11/2009 15:41

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: kfjatek
To wbij sobie do łepetyny, że Ci ludzie wolą tą Legie w tej 3 lidze, niż obecną ITIowską.


To mozna powiedziec TYLKO o S. i tych, którzy go poparli.



Takie rzeczy to tylko w FCB smile.

Jestem przekonany, że wiele osób niezangażowanych czynnie w konflikt wolałoby budowę klubu od podstaw, niż tkwienie w obecnej sytuacji. Wszak tylko S. i grupka, która go poparła krzyczy "ITI spi..."? Nie wydaje mi się, a jeśli tak to owa grupa stanowi większość. Zresztą masz przykład Lechii - gdzie wszystko zaczynano od nowa, albo Zawisza - tam były też pieniądze w Hydrobudowie - a wszystko szybciutko padło, bo każdy miał na to wyjeb*ne.
Kogoś kto uważa wyniki za najwyższą wartość szanować jako kibica nie będę nigdy, dlatego śmieję się z polskich "fanów" topowych ekip smile.

A samo ITI doskonale wie co robi. Bowiem po co mieliby utrzymywać drużynę, wyrzucać siano w błoto, kreować fatalny wizerunek? Polskę w najbliższych latach czeka niezwykły boom związany z rozwojem wszystkiego, co powiązane jest z piłką. Dziś już 10 na 16 klubów buduje lub lada dzień zacznie stawiać nowe obiekty, to tylko jeden z przykładów prostego przesłania do otoczenia - są i będą pieniądze. Podobnie sytacja ma się z Lechem. Czy koncern Amica, który ma olbrzymie problemy finansowe trzymałby klub, do którego trzeba dokładać? Odpowiedź jest oczywista. Natomiast współpraca na lini klub-kibice to osobny temat...
Posted by: Conrad

Re: Kibice - 05/11/2009 21:49

Originally Posted By: mat2000
chce zabrac mi jedna z najwazniejszych rzeczy w zyciu


Tak z ciekawości, naprawdę uważacie że klub to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu?
Posted by: Amkwish

Re: Kibice - 06/11/2009 15:29

Originally Posted By: s_LP
Polskę w najbliższych latach czeka niezwykły boom związany z rozwojem wszystkiego, co powiązane jest z piłką.


Zgada i dlatego m.in. przeprowadzono śmieszna akcje "Korupcja" aresztujac tylko wałkarzy-przygłupów, którzy nie nadaja sie do nowej rzeczywistosci.
Tych, ktorzy krecą "na poziomie" zostawiono grin

Co się zaś tyczy tzw. włascicieli klubów to ci najlepiej poinformowani już zajmuja pozycje w oczekiwaniu na krociowe zyski.
Do nich nalezy oczywiscie ITI.

Co sie zaś tyczy "fanów topowych zespołow" to byli, sa i beda , sezonowo ,w zaleznosci od wyników, na ten temat mozna napisac ksiażke, szkoda czasu.
Posted by: przemekwn

Re: Kibice - 06/11/2009 17:01

http://www.maxior.pl/film/135678/Jak_cieszyc_sie_z_gola_gdy_nie_ma_fanow
Posted by: jerome

Re: Kibice - 06/11/2009 19:24

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,7227069,Sojusz_PZPN_z_kibolami.html

jak się okazało za stroną Koniec PZPN stoi jakiś koleś, który chce startować w wyborach i który sprytnie się podpiął pod ruch kibicowski, stąd też wielki przyklask mediów dla tej akcji, ale gdy PZPN rozmawia z prawdziwymi kibicami, takimi którzy naprawdę zasiadają na trybunach, GW od razu zaczyna swoją komunistyczną propagandę, czemu nie napiszą ile te związki dobrego robią (i nie jak te wszystkie 'fundacje' za kasę tylko za darmo) i ilu młodych ludzi angażują (którzy mają alternatywie picie, palenie itp), kibice to też ostoja lokalnego patriotyzmu, taki np Ruch Chorzów, wyobrażacie sobie że robione są im problemy z wnoszeniem flag śląskich?
Posted by: lupus

Re: Kibice - 06/11/2009 19:51

Originally Posted By: jerome
jak się okazało za stroną Koniec PZPN stoi jakiś koleś, który chce startować w wyborach


Kononowicz? cool
Posted by: jerome

Re: Kibice - 06/11/2009 22:46

Originally Posted By: lupus
Originally Posted By: jerome
jak się okazało za stroną Koniec PZPN stoi jakiś koleś, który chce startować w wyborach


Kononowicz? cool

gorzej bo cwaniaczek wiedział co robi, ale nie umiał określić kiedy był na stadionie ostatnio i komu tak dokładnie kibicuje, takich kibiców potrzebuje Gazeta Wyborcza.
Posted by: lupus

Re: Kibice - 07/11/2009 05:04

Skoro to szmatławiec to po co go czytasz?

Jesli czegos nie lubie nie tykam. Proste jak konstrukcja cepa.
Posted by: jerome

Re: Kibice - 07/11/2009 07:06

haha skąd wiesz, że czytam? naprawdę trzeba kupić tę gazetę by wiedzieć co pisze? nie te czasy, poza tym teza, jakoby nie wolno było czytać opinii, z którymi się nie zgadzamy jest w ogóle dziwna smile
Posted by: jerome

Re: Kibice - 07/11/2009 07:06

dodam jeszcze, że czytam wszystko co mam pod ręką i nie widzę w tym nic dziwnego
Posted by: mura

Re: Kibice - 07/11/2009 14:23

Originally Posted By: lupus
Skoro to szmatławiec to po co go czytasz?



skoro tak gardzisz kibicami to po co czytasz ten temat i się w nim wypowiadasz?
Posted by: lupus

Re: Kibice - 07/11/2009 15:32

Mura nie siedz wiecej tak dlugo przy kompie, bo Ci to nie sluzy smile
Posted by: jerome

Re: Kibice - 08/11/2009 20:52

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,7231934,Front_jednosci_kibola_z_komuchem.html

Proszę tutaj macie ciąg dalszy Big Brothera, tym razem w wykonaniu Steca. 'Prawdziwi entuzjaści futbolu' są najlepsi, im chodzi o wymianę niezależnych kibiców na posłusznych karierowiczów.
Posted by: ELDORADO

Re: Kibice - 08/11/2009 20:57

Originally Posted By: jerome
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,7231934,Front_jednosci_kibola_z_komuchem.html

Proszę tutaj macie ciąg dalszy Big Brothera, tym razem w wykonaniu Steca. 'Prawdziwi entuzjaści futbolu' są najlepsi, im chodzi o wymianę niezależnych kibiców na posłusznych karierowiczów.

żydowskiej gazetce dla Polaków się to nie podoba ,żydowska gazetka dla Polaków chciałaby ich wychowywać w duchu popckorna produkowanego przez żydowskiego ITI stad taka ich wściekłość popprzez tego pismaka
Posted by: Kura

Re: Kibice - 08/11/2009 21:13

O Stecu już kiedyś pisałem , pseudopismak szkoda marnować czasu na czytanie jego wypocin.
Posted by: ultra1978

Re: Kibice - 08/11/2009 23:49

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/koniecpzpn_pl_mial_byc_sprzedany_za_450_tys_zl_115037.html
No to się nachapią panowie ze "społecznej" pseudoakcji teraz laugh laugh Kolejny raz polski kibic wydymany.
Posted by: jerome

Re: Kibice - 23/11/2009 09:04

http://www.konieciti.pl/

z tej inicjatywy na pewno nikt do sejmu nie będzie chciał startować
Posted by: mura

Re: Kibice - 28/11/2009 22:36




bardzo mi się podoba, Lechici piwo
Posted by: mat2000

Re: Kibice - 28/11/2009 23:48

szczegolnie wykonanie rewelacyjne
Posted by: sh11

Re: Kibice - 29/11/2009 00:01

kto jest na tej sektorowce i apropos czego to jest?
Posted by: zecik

Re: Kibice - 29/11/2009 02:37

Roman Dmowski

http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Dmowski
Posted by: ELDORADO

Re: Kibice - 29/11/2009 03:03

Originally Posted By: mura



bardzo mi się podoba, Lechici piwo


Widać na tym przykładzie że kibice to nie tępę agresywne bydło jak ich próbują przedstawić lewackie koszermedia.....

szacun dla nich, za tą oprawę
POZDRO
ELDO
Posted by: ELDORADO

Re: Kibice - 29/11/2009 07:27




ku chwale ludowej ojczyżnie i ITI towarzyszu Walter
Posted by: olo1984

Re: Kibice - 29/11/2009 21:29

Posted by: jerome

Re: Kibice - 03/12/2009 05:42

Originally Posted By: ELDORADO
Originally Posted By: mura



bardzo mi się podoba, Lechici piwo


Widać na tym przykładzie że kibice to nie tępę agresywne bydło jak ich próbują przedstawić lewackie koszermedia.....

szacun dla nich, za tą oprawę
POZDRO
ELDO

kibice Lecha to dla mnie czołówka europejska, świetna oprawa, GW już próbowało wojować z nimi na wiosnę (chcieli wymusić na klubie jakieś sankcje na kibiców)

Dziś GW zajmuje się "SKANDALEM" bo w Bełchatowie wpuścili kibiców, którzy jechali za swoim klubem i krzyczeli brzydko o ITI, sami zobaczcie, większego gówna nie widziałem:
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,732110...z_kibolami.html

Teraz niech mi ktoś wyjaśni, co oni złego zrobili....
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Kibice - 03/12/2009 07:07

Szkoda nawet komentowac te wypociny... Lenarski to przeciez ten łeb co zdemaskowal mafie "w pierwszych rzedach" podczas wazenia Goloty i Adamka laugh

Kibice Legii obejrzeli spotkanie, mecz nabral odpowiedniej oprawy, gospodarze zarobili na biletach, a po spotkaniu wszyscy spokojnie rozjechali sie do domow, ale oczywiscie dla Szadkowskiego i Lenarskiego to jest skandal. Jak zwykle stek bzdur i klamstw, no ale czego sie spodziewac skoro za eksperta robi dla nich 'mecenas', ktory nie rozroznia zakazu klubowego od stadionowego.

Zauwazam, ze coraz wiecej myslacych ludzi do tej pory obojetnych, a nawet niechetnych kibicom zaczyna zauwazac ta nagonke i dochodzic do wniosku, ze nie jest to wszystko takie czarno-biale jak media to maluja.
Skoro w temacie kibicow media bezczelnie klamia i manipuluja faktami to domyslam sie, ze podobnie dzialaja na polu innych tematow, a wiec zgodnie ze swoimi partykularnymi interesami, dlatego juz dawno zaprzestalem czytania prasy i ogladania TV - polecam smile
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Kibice - 03/12/2009 07:13

Poza tym GW sama sobie wystawila swiadectwo promujac w ramach wlonosci slowa koszulki z napisem 'nie plakalem po papiezu', a teraz wielce sie bulwersuja wobec transparentu 'nie plakalem po wejchercie'. Taki to panuje obiektywizm w tej komorce mosadu smile
Posted by: mura

Re: Kibice - 03/12/2009 07:18


jerome, nie dziw się. kibic jest dla władzy wrogiem zawsze, choć w drugą stronę to niekoniecznie reguła. w środowisku kibiców sporo jest nonkoformistów potrafiących głośniej niż inni demonstrować swoje poglądy, a że najczęściej są niepoprawne, to nie licz na jakiekowiek wybielanie. tłum musi być po właściwej stronie. stara ubecka metoda tych samych, którzy wciąż pociągają za sznurki. ITI - GW to jedna rodzina. a o rodzinę się dba jak mawiał corleone.
Posted by: s_LP

Re: Kibice - 04/12/2009 04:56

gorzej, że przez te artykuły został Bełchatów ukarany...

Komisja Ligi: GKS Bełchatów zapłaci 20 tys. zł za wpuszczenie kiboli Legii na swój stadion. Ekstraklasa wysłała też do Komendanta Głównego Policji skargę, że policja zmusza kluby do łamania regulaminu rozgrywek.

Komisja Ligi uznała, że GKS nie miał prawa wpuścić na swój stadion kiboli Legii, bo nie kupili biletów w swoim macierzystym klubie. Tego wymaga regulamin ligi - dzięki temu kibole mogą zostać zidentyfikowani, gdy wywołają zadymę.

W sobotę 1023 warszawiaków przyjechało do Bełchatowa bez biletów. Przestraszona policja wymusiła na GKS wpuszczenie ich na stadion, łamiąc prawo - ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych.

- Wysłaliśmy list do Komendanta Głównego Policji, w którym zwracamy uwagę, że GKS został zmuszony do złamania przepisów - powiedział Adrian Skubis, rzecznik Ekstraklasy. Akcją bełchatowskiej policji zajmie się również Wydział Kontroli Wojewódzkiej Komendy Policji w Łodzi.

Grzywna dla Bełchatowa to również kara za transparenty z obraźliwą treścią wywieszane przez kiboli Legii. Za "Kto nie skacze, ten z Żydzewa" skandowane przez kibiców gospodarzy GKS kary nie dostał. - Nie mieliśmy dowodów. Doniesienia prasowe to za mało - powiedział Skubis.

Komisja ukarała też Arkę Gdynia karą 50 tys. zł i zamknięciem stadionu na trzy mecze za rozróby na derbach z Lechią i ze Śląskiem Wrocław w 15. kolejce.


Na szczęście kolejny klub nie zamierza utradniać wejścia kibicom gości na stadion:

Zagłębie Lubin odniosło się do artykułu Michała Szadkowskiego i Radosława Leniarskiego, który ukazał się w dzisiejszej Gazecie Wyborczej. Dolnośląski klub informuje, że nie daje przyzwolenia na łamanie prawa, jednocześnie zapewniając, że fani Legii będą mogli kupić bilety na stadion, bez względu na miejsce zameldowania. Na obiekt nie zostaną natomiast wpuszczone osoby z zakazami stadionowymi.

"Pamiętamy, że w ostatnich latach nie mieliśmy żadnych problemów z zachowaniem sympatyków stołecznej drużyny i liczymy na to, że w piątkowym meczu, jeśli fani Legii pojawią się na trybunach, będzie podobnie" - informuje Zagłębie.

Poniżej pełne stanowisko Zagłębia:

"Zagłębie Lubin SA informuje, że w żaden sposób nasz klub nie daje przyzwolenia na łamanie prawa. Niemniej jednak, tak jak informowaliśmy w telefonicznej rozmowie redaktora Leniarskiego, nie możemy zabronić żadnemu kibicowi, bez względu na to, czy pochodzi z Warszawy, Lubina, czy innego miasta, kupna biletu na piątkowy mecz Ekstraklasy, który odbędzie się na Dialog Arena. Albowiem, jak zaznaczył w tekście delegat Podsiadło, gwarantuje im to konstytucja. Chyba, że jest to osoba objęta zakazem stadionowym obowiązującym na terenie naszego kraju, wówczas nasz system wyłapie takiego człowieka i na trybuny Dialog Arena on nie wejdzie. Nic nam nie wiadomo o tym, aby kibice Legii otrzymali wejściówki od naszych fanów. Pamiętamy natomiast, że w ostatnich latach nie mieliśmy żadnych problemów z zachowaniem sympatyków stołecznej drużyny i liczymy na to, że w piątkowym meczu, jeśli fani Legii pojawią się na trybunach, będzie podobnie."

legialive.pl

ciekawe jak długo wypocinki redaktorków z GóWna będą stawiane ponad konstytucją
Posted by: forty

Re: Kibice - 04/12/2009 05:53

Posted by: anfa_

Re: Kibice - 04/12/2009 06:03

no i co? na misje do Afryki jechał, jest kamerzystą u Cejrowskiego.
Posted by: Chaoz

Re: Kibice - 05/12/2009 06:56

forty: po co wklejasz takie śmieci i gówno warte wiadomości? Do treści filmiku jak i artykułów w prasie nawet nie będę się odnosił, bo to żałosny poziom smirk
Posted by: Kura

Re: Kibice - 05/12/2009 18:30

tu jest odpowiedź prezesa Jagiellonii, może bardziej wypadałoby wkleić to

http://jagiellonia.pl/aktualnosci.php?a=6711

nagonka w białostockiej prasie na kibiców trwa od lat
Posted by: ELDORADO

Re: Kibice - 05/12/2009 18:39

Originally Posted By: Kura
tu jest odpowiedź prezesa Jagiellonii, może bardziej wypadałoby wkleić to

http://jagiellonia.pl/aktualnosci.php?a=6711

nagonka w białostockiej prasie na kibiców trwa od lat


Nagonka w koszermediach na kibiców w całej Polsce trwa już od wielu lat .
Posted by: koleszka

Re: Kibice - 05/12/2009 22:11







http://www.legialive.pl/galeria/858/wszystkie

szacun i respekt dla kibiców Zagłębia Lubin piwo
Posted by: Logan

Re: Kibice - 06/12/2009 03:43

Może mi ktos wyjasnić jaka jest geneza konfliktu kibiców z ITI?
Posted by: Legia

Re: Kibice - 06/12/2009 17:06

boks

Stare dobre czasy które już chyba nigdy nie wrócą :/





www.konieciti.pl boks
Posted by: Podroznik

Re: Kibice - 06/12/2009 19:11

Originally Posted By: Logan
Może mi ktos wyjasnić jaka jest geneza konfliktu kibiców z ITI?


http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=3021&page=10

przeczytaj ten temat od momentu wywiadu z Walterem troche tego jest(lektura na zime jak znalazł) i wtedy sobie wyrobisz zdanie na temat konfliktu
Posted by: micha$

Re: Kibice - 06/12/2009 23:55

Rozumiem, że te wszystkie międzynarodowe burdy to na znak protestu przeciwko ITI?
Posted by: s_LP

Re: Kibice - 07/12/2009 07:32

o jakie burdy Ci chodzi? bo poza Wilnem to chyba nic się nie wydarzyło....
Posted by: Baqu

Re: Kibice - 07/12/2009 20:23



crazy
Posted by: koleszka

Re: Kibice - 07/12/2009 21:51

http://olgierd.bblog.pl/wpis,jak;iti;zegnala;jana;wejcherta,37004.html

i kto tu mówi o poszanowaniu zmarłego laugh iti patataj
przypomniał mi się kawał

Żydowi zmarła żona. Poszedł do biura ogłoszeń aby zamieścić nekrolog w gazecie. Pyta ile kosztuje ogłoszenie, dostaje odpowiedz:
-Do pięciu wyrazów jest za darmo, powyżej pięciu trzeba płacić.
Pani pyta jaki ma być tekst.
Żyd odpowiada:
-Zmarła Izylda Goldman
Pani mówi:
-Ma pan jeszcze dwa wyrazy
Żyd myśli i po chwili dodaje:
-Sprzedam opla
Posted by: zecik

Re: Kibice - 08/12/2009 00:03

Originally Posted By: s_LP
o jakie burdy Ci chodzi? bo poza Wilnem to chyba nic się nie wydarzyło....


Możliwe, iż koledze chodzi o sprawy z Danii. Ale jeśli tak to bądźmy poważni, to nie były burdy...
Posted by: pettersen

Re: Kibice - 08/12/2009 00:37

http://www.youtube.com/watch?v=apm7Tm_zsbE


co za bydlo...
Posted by: shane

Re: Kibice - 08/12/2009 01:30

Originally Posted By: pettersen


1:03. Koleś w japonkach pierwszy do bitki.
Posted by: Krystian

Re: Kibice - 08/12/2009 08:08

1. FC Magdeburg - TeBe Berlin

Posted by: Bebok

Re: Kibice - 08/12/2009 20:21

Masakryczny ten oddział Policji. 15-20 funkcjonariuszy. U nas po minucie na murawę wpadłby 100 osobowy oddział prewencji ze wspraciem 2 armatek.
Posted by: s_LP

Re: Kibice - 09/12/2009 22:57

dziwnym trafem, oczywiście całkiem "przypadkowo" strona konieciti.pl przestała istnieć

post jednego z legionistów z ich forum
"Przed chwilą w Kronice Sportowej w Programie 1 Polskiego Radia był wywiad z Błońskim z Gazety Wyborczej i Michałem Wójcikiem z SKLW.. Co do strony koniecITI to Błoński powiedział, że od dwóch godzin strona jest zamknięta, ma to związek z publikacją zdjęć redaktorów Gazety Wyborczej, szczególnie chodziło im o zdanie "W podzięce za ich znakomitą i rzetelną robotę chcemy ich uhonorować publikacją ich mądrych i prawych oblicz, by każdy, kto ich spotka na swej drodze, mógł im osobiście serdecznie pogratulować". Ponoć dziennikarze byli na policji i są to groźby karalne, dlatego strona została usunięta."