Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2

Posted by: KRAJAN

Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 05:42

Oficialna strona MŚ
http://www.croatia2009.com/

Prosze o rzeczową i konkretną dyskusję - kilka osób powinno dostać ostrzeżenie, kasowanie postów mi się znudziło. Ponownie prosze o kulturę wypowidzi - niesnaski kierować na priv.
I dajcie spokój z komentowaniem meczy - od tego jest specjalny dzial i nazywa się QC
Posted by: pawpop

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 17:36

Dziś kolejny dzień Mistrzostw, kursy lekko śmieszne ;/
Na pierwszy rzut oka nasuwa się:
17:30
Rosja 1.25 X 12.00 Tunezja 4.55

Zdaniem buków Rosja jest zdecydowanym faworytem,tego meczu, dla mnie jednak nie. Tunezja prezentuje się całkiem pozytywnie, wczoraj napsuła krwi Niemcom, dziś moim zdaniem scenariusz podobny.
Kurs 4.55 warty uwagi, można spróbować na pierwszą połowę dla Tunezji, lub też ostrożnie - Tunezja z handi +3,5 za 1.85.
Posted by: sebkos

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 19:02

Witam!
Dziś widzę wyrównane 3 mecze tj. Polska-Macedonia, Rosja-Tunezja i Argentyna-Rumunia.
Przy opcjach tworzenia własnych hc mozna fajne ako zrobic dla hc około +6 na teoretycznie słabsze zespoły.
Po wczorajszym morderczym meczu dzis Nam sie będzie b.cięzko grało z Macedonią i o jakimś wysokim zwyciestwie nie ma mowy moim zdaniem. Wygrajmy 2-3 bramkami a będzie dobrze choć czuje że to będzie droga przez mękę ...
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 19:19

Tylko gdzie dostaniesz handi na Tunezję na poziomie +6
Posted by: Bullet

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 19:21

Originally Posted By: travis
Tylko gdzie dostaniesz handi na Tunezję na poziomie +6


Przecież Sebkos napisał, że przy tworzeniu WŁASNEGO hc można tak zrobic. Np. w bet365 można sobie samemu ustawic hc.
Posted by: sebkos

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 19:21

bet365 ... mniejszy kurs ale coś za coś cool
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 19:23

A to ok,sorki za niewiedzę
Posted by: ferdynand

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 19:26

Jak dla mnie dzisiaj do grania overek hiszpanów( moim zdaniem najbardziej overowa druzyna z favorytow) 55,5 spokojnie do przeskoczenia, Do tego -14.5 na koree ( beda chcieli w koncu wygrac w dobrym stylu, jezeli hiszpanie zrobili +30, to korea polowe tego powinna spokojnie zrobic).
Posted by: sebkos

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 19:37

Hiszpania może i overowa z ... kelnerami, ale Szwecja nie jest overowa a mecz b.istotny dla układu tabel. Mecze wygrywa się obroną nie atakiem...nie do gry u/o moim zdaniem.
Overów trzeba szukać ... na live
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 19:42

ja widzę dwa mecze Polska under 55.5+ Kuwejt+14.5
1.87x2.10 w expekcie
Niezłą opcją jest dla mnie under w meczu między azjatami,
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 19:52

Takie triple proponuję:
Rumunia - Argentyna H(0.0 - 5.5) 2 1.70
Polska - Macedonia H(0.0 - 5.5) 2 1.68
Węgry - Słowacja(1x2) 1 1.30
AKO 3,71

Dwa pierwsze mecze zgadzam się z sebkosem.
Węgrzy wczoraj wymęczyli zwycięstwo z Rumunią,ze Słowacją też pewnie lekko nie będzie,ale myślę,że doświadczenie znowu weźmie górę.
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 20:08

Originally Posted By: ferdynand
Jak dla mnie dzisiaj do grania overek hiszpanów( moim zdaniem najbardziej overowa druzyna z favorytow) 55,5 spokojnie do przeskoczenia, Do tego -14.5 na koree ( beda chcieli w koncu wygrac w dobrym stylu, jezeli hiszpanie zrobili +30, to korea polowe tego powinna spokojnie zrobic).


mała dygresja-(w ubiegym roku korea spotkała się w finale
mistrzostw Azji z kuwejtem i padł tam wynik 27-21 dla korei)
Posted by: mefistofeles

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 20:31

ciekawym typem jest wedlug mnie handi na total scores na Polske over 29.5 - ogladalem obydwa spotkania naszych i wczoraj gdyby nie tyle pudel, poprzeczki itp i niewykorzystanych akcji mysle ze podan 30 goli by pukli spokojnie ruskim - co o tym myslicie?
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 20:37

z handi to chyba warto dziś norwegów z egiptem -5,5 jeśli trener nie wystawi samych zmienników i podejście do meczu nie będzie lekceważące to spokojnie 6 bramek róznicy, egipt to żadna silna drużyna i skoro serbowie mogli im 8 więcej stuknąć to dlaczego nie mają norwegowie
Posted by: mefistofeles

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 20:47

ciekawie tez wygladaja handi bramkowe na polowki w meczach Polakow, Hiszpanow, Wegrow i Ruskich
Posted by: Gaske

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 20:54

Jakie handi bramkowe?
Może u/o?
Posted by: Krystian

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 20:55

to jak Panowie ktoś uderza na Macedonie +5.5 bramki? wink
Posted by: 19marcin08

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 20:56

Originally Posted By: mefistofeles
ciekawym typem jest wedlug mnie handi na total scores na Polske over 29.5 - ogladalem obydwa spotkania naszych i wczoraj gdyby nie tyle pudel, poprzeczki itp i niewykorzystanych akcji mysle ze podan 30 goli by pukli spokojnie ruskim - co o tym myslicie?


No właśnie tutaj byłbym ostrożny.
W ogóle nie inwestowałbym dużo pieniędzy w dzisiejszy mecz Polaków.
Polacy stracili bardzo dużo sił we wczorajszym meczu z Rosją, cały czas gonili wynik aż w kocu dopięli swego za co im chwała uwaga

Myślę, że mecz będzie stał na dość wyrównanym poziomie dzisiaj i podobnie jak już ktoś to dzisiaj wspomniał ten mecz nie będzie dla Naszych spacerkiem.
Uważam również, że jedynym sensownym typem na to spotkanie jest zagranie Macedonii +5.5. Oczywiście trzymam kciuki za Polaków, ale wygrana do 5 bramek mnie bardzo zadowoli papa
Posted by: mefistofeles

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 20:56

tak masz racje o/u
Posted by: mucioos

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 21:12

Panowie co myslicie o Norwegie z handi -4,5 ? Moim zdnaniem peffka. A wy co myslicie ?
Posted by: Cendruś

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 21:22

Nie rozumiem Was. Tutaj jest temat z analizami i pytania typu: co myslicie, sadzicie itp. powinny byc na QC Piłka Ręczna, bo tutaj sie robi burdel i ciezko cos ciekawego przeczytac.

//Post do kasacji.
Posted by: KRAJAN

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 21:32

Bardzo ciekawie wyglądają dzisiejsze mecze MŚ.
Jak myślicie Korea, Niemcy, Francja Chorwacja i Dania powinny sobie poradzic? Dla mnie pefka.
Under over zawsze loterja - ale należy szuka argumentów za i przeciw.
Dyskusja na zajefajnym poziomie - pozdrawiam wszystkich typujących - ale jak czytam dział który moderuję chyba znowu musze sobie zrobi kilkumiesięczną przerwę z forum mecz pl.
Ktos niedawno zauważył, że to forum mocno podupadło (cyt. "zeszło na psy") - ale niestety muszę się z tym zgodzic.

Bilans typów 4-1 game over wink

PS. nie chce mi się kasowa postów więc śmigamy z pytaniami dalej wink
Posted by: sebkos

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 21:41

Originally Posted By: KRAJAN

Jak myślicie Korea, Niemcy, Francja Chorwacja i Dania powinny sobie poradzic? Dla mnie pefka.


Dobre... laugh
Szczególnie AKO z tego bardzo atrakcyjne...proszę nie zajmujmy się czymś czegni w zasadzie nie ma...
Posted by: kiziorro

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 21:46

co prawda Korea wygrala tylko 6 bramkami na mistrzostwach Azji, ale to byly dziwne mistrzostwa... Najpierw 3 panstwa Korea, Chiny i Japonia chcialy je zbojkotowac a pozniej Bahrajn nie przystapil do meczu o 5 miejsce, bo... Katar i Iran ustawily mecz, przez ktory Bahrajn nie zagral w polfinale.
Australia wczoraj dostala w pale od Slowacji, ktora druga polowe grala 2 skladem. Australia ma chyba tylko 4 zawodnikow grajacych w Europie reszta to ligi rodzime i Nowej Zelandi. Argentyna narazie niezle sobie radzi na tych mistrzostwach, sadzac po wynikach moze dzisiaj przyjsc czas na pierwsze punkty a handi to pewnie pokryja. Na BA ktos napisal, ze Szwedzi dzisiaj bez Marcusa Karlssona, ktory nabawil sie kontuzji w meczu z Korea. Dlatego dzisiaj gram

Korea -15,5
Hiszpania win
Francja -30,5
Argentyna +5,5
Posted by: mucioos

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 21:48

Panowie co z ta Norwegia. Chciałbym zagrac z handi -4,5.Norwegowie dobrze sobie radzo dwie wysokie wygrane.Egipt jeda wygrana jedna przegrana.Ogolnie Norwegia duzo lepsza niż Egipt. Jak uważacie ?
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 22:12

Originally Posted By: kiziorro
co prawda Korea wygrala tylko 6 bramkami na mistrzostwach Azji, ale to byly dziwne mistrzostwa... Najpierw 3 panstwa Korea, Chiny i Japonia chcialy je zbojkotowac a pozniej Bahrajn nie przystapil do meczu o 5 miejsce, bo... Katar i Iran ustawily mecz, przez ktory Bahrajn nie zagral w polfinale.
Australia wczoraj dostala w pale od Slowacji, ktora druga polowe grala 2 skladem. Australia ma chyba tylko 4 zawodnikow grajacych w Europie reszta to ligi rodzime i Nowej Zelandi. Argentyna narazie niezle sobie radzi na tych mistrzostwach, sadzac po wynikach moze dzisiaj przyjsc czas na pierwsze punkty a handi to pewnie pokryja. Na BA ktos napisal, ze Szwedzi dzisiaj bez Marcusa Karlssona, ktory nabawil sie kontuzji w meczu z Korea. Dlatego dzisiaj gram

Korea -15,5
Hiszpania win
Francja -30,5
Argentyna +5,5

Powiedz ktosiowi,że tu gra dwóch Karlssonów:Lukas i Tobias,Marcusa nie zauważono.
Bardziej brakowałoby chyba Tobiasa,bo wtedy dziura w obronie.
Posted by: ljubicic

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 22:13

POL – MKD
Polacy wygrają warunkami fizycznymi i doświadczeniem. Liczę na Bieleckiego, który w poprzednich meczach miał słabą skuteczność. Największy atut Macedonii to szybkie wyprowadzenie piłki do ataku, ale muszą być też już trochę zmęczeni bo nie da się grać szybko każdego meczu. Ich bramkarz broni na słabej skuteczności przez co będzie im bardzo ciężko wygrać mecz.


ARG – ROU
Argentyna gra nadspodziewanie dobrze. Patrząc na statystyki bramkarz to albo on jest słaby albo obrona. Rumuni powinni rzucać na większej skuteczności niż przeciwko Omeyerowi czy Puljzevicowi. Mecz powinien obfitować w bramki.

SRB – BRA
Serbowie wczoraj zargali rewelacyjnie pierwsze 20min. Grali na tak wysokich obrotach,że pod koniec pierwszej połowy widać było zmęczenie. Szczególnie wyraźnie to było widać w drugiej połowie. Nie było widać dynamizmu w atakach a w obronie błędy i głupie kary. Na pewno sporo zdrowia kosztował ich ten mecz. Brazylii nie widziałem i ciężko mi co kolwiek powiedzieć.Poza tym mieli ciężkie dwa pierwsze mecze. Faworyt jest jeden Serbia. Muszą jednak pamiętać żeby zachować siły na kolejny mecz z Norwegami.

HUN – SVK
Grają w tej samej grupie eliminacyjnej i tam zdecydowanie lepsze wyniki osiągają Węgrzy.
Wygrali nawet z Chorwatami. Wczoraj wyciągnęli niekorzystny wynik Rumunią. Słowacy w eliminacjach poniżej oczekiwań i strasznie męczyli się z Argentyną co przy skuteczności obron agretyńskiego bramkarza nie świadczy o nich za dobrze. Jak dla mnie muszą wygrać Węgrzy.

SWE – ESP
Bardzo mocne ekipy i ciężko tu wskazać faworyta. Ten mecz może dać odpowiedź kogo stać na pudło w tych MŚ. Zobaczymy czy Szwedzi są rzeczywiście tak mocni jak o nich się mówi.

NOR – EGY
Norwedzy jak na razie zaliczyli spacerki i teraz pora na bardziej wymagającego przeciwnika. Problemem może być słaba skuteczność obron obu bramkarzy. Egipt to dla mnie jeszcze zagadka. Ciężko mi powiedzieć czy są lepsi czy słabsi niż na olimpiadzie. Pełno w tej ich drużynie husainów, mohammedów i człowiek się gubi. Stawiam na co najmniej dwie bramki przewagi Norwegów w połowie. No i chyba można liczyć na a lot of golas

Co sądzicie o tych meczach?
Posted by: polskignom

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 22:18

Serbowie bez Nikcevica, Szwedzi bez Karlssona i prawdopodobnie Dodera...

Dunczycy wczoraj pokazali jaja, ale graja fatalnie w obronie i nie widze ich na pudle...Norwegowie wygladaja w tamtej grupie o wiele lepiej...widac progres u ekip z Ameryki Płd., Argentyna ze swietnym Gullem w skladzie gra na rowni ze Slowacja i przegrywa tylko 7-oma bramkami z Francja...

Argentyna +5,5 wyglada bardzo pewnie
Norwegia -5,5 - Egipt to zadna wielka ekipa, a Norwegia zarowno przed MŚ, jak i na samym turnieju wyglada bardzo pewnie...choc troche jej nie doceniam, ale handi z palcem w nosie powinni pokryc.

Nasi powinni bez trudu dzis wygrac...generalnie sprawa wyglada tak, ze nasi sa wszedzie cenieni, tylko nie w Polsce...wczoraj grajac slabiutko nasi wygrali z Ruskimi, po meczu sie okazalo, ze to Ruscy byli bardzo slabi...no nie wiem, na mnie Igropulo, skrzydlowi i bramkarz i przede wszystkim wspolpraca skrzydlowych miedzy soba, jak rowniez i z Igropulo na poziomie ponadprzecietnym...ale Polakowi nie dogodzisz...

Generalnie jednak chyba tylko Norway i Argentina godne polecenia, Hiszpanie powinni tu grac o zloto, ale Hiszpanom od kilku lat brakuje jaj i drugiej linii, wiec ze Szwedami moze byc roznie, nawet przy ich problemach kadrowych.

W obliczu problemow Serbow i wczorajszej frajerskiej porazce kusi jeszcze dzis Brazil z dodatnim handi...
Niedzwiedzie raczej poradza sobie z Tunezja...a wysokie handi to wg mnie rzut moneta...wczoraj Slowacja w I skladzie z Kangurami +14, a II sklad +21, wiec nie ma reguly...choc nie ulega watpliwosci, ze Australia by miala problemy, zeby powalczyc w naszej II lidze.
Posted by: arkadiusz

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 22:49

[quote=ljubicic]POL – MKD
Polacy wygrają warunkami fizycznymi i doświadczeniem. Liczę na Bieleckiego, który w poprzednich meczach miał słabą skuteczność. Największy atut Macedonii to szybkie wyprowadzenie piłki do ataku, ale muszą być też już trochę zmęczeni bo nie da się grać szybko każdego meczu. Ich bramkarz broni na słabej skuteczności przez co będzie im bardzo ciężko wygrać mecz.


dzis zdecydowanie bielecki over 3.5 . Liczylem ze z Algieria nawrzuca ale skonczylo sie na 2 a dzis moze to byc JEGO mecz. Macedonia nie powinna dzis sprawic wiekszych problemow naszym .
Posted by: HAGIi

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 22:53

Originally Posted By: arkadiusz
[quote=ljubicic]POL – MKD
Polacy wygrają warunkami fizycznymi i doświadczeniem. Liczę na Bieleckiego, który w poprzednich meczach miał słabą skuteczność. Największy atut Macedonii to szybkie wyprowadzenie piłki do ataku, ale muszą być też już trochę zmęczeni bo nie da się grać szybko każdego meczu. Ich bramkarz broni na słabej skuteczności przez co będzie im bardzo ciężko wygrać mecz.


dzis zdecydowanie bielecki over 3.5 . Liczylem ze z Algieria nawrzuca ale skonczylo sie na 2 a dzis moze to byc JEGO mecz. Macedonia nie powinna dzis sprawic wiekszych problemow naszym .




w jakim buku jest over 3.5?
Posted by: wiri

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 22:55

Kiril Lazarov total goals under 8,5 co panowie mysliscie o tym typie 2 razy zdobywal po 9 bramek dzisiaj troche trudniejszy przeciwnik (POLSKA)
Posted by: Davidian

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 19/01/2009 23:06

Poszło na

Niemcy -15 1.9
Francja -31 2.0

Spotkanie gigantów z kopciuszkami. Niemcy musza nastrzelac bramek biorac pod uwage ich remis z Rosja i nie za wysoka wygrana z Tunezja.
Francuzi no coz biorac pod uwage bilans Australii 29-88 i to ze do tej pory nie grali z najsilniejszymi nie widze innego obrotu jak ostry lomot.
Posted by: HAGIi

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 00:15

moge gdzie sprawdzic przebieg spotkania Rumunow?
bo zdaje mi sie, ze buk zle rozliczyl mi strzelca 20 gola
zna ktos wynik albo jakas strone?
dzieki
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 00:20

wynik jest 15-13 HT o ile pamiętam to 20-tego strzelili Argentyńczycy bo jakos tak szło 11-8 11-9 ale nie na pewno
Posted by: HAGIi

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 00:23

no wlasnie bet365 mial 12-8 ub 11-9 i dlatego do konca nie wiem
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 00:23

A przebieg meczu będziesz miał po meczu na stronie
http://www.croatia2009.com/eng_match.php
w zakładce PbP
Posted by: ___On

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 00:36

Witaj Travis....Witajcie Panowie... Mam pytanie przy takim samej liczbie punktów pod koniec fazy grupowej co decyduje o wyzszym miejscu ww tabeli...bezposredni mecz?
Posted by: Cendruś

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 00:58

Arg jednak izi +5.5 laugh
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 00:58

Cześć
O ile dobrze widzę na stronie federacji decydują po kolei:
-liczba punktów w meczach bezpośrednich
-różnica bramek w tych meczach
-większa liczba strzelonych bramek w tych meczach
-różnica bramek ze wszystkich meczów
-większa liczba strzelonych bramek ze wszystkich meczów
-losowanie
Posted by: ___On

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 01:24

Czy ruszasz cos jeszcze ( kolego sprzed 3 lat z czatu Batandwin ; ) ) Travis; )?
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 01:27

Pamiętam smile
Ja tam dałem wcześniej co dziś gram,zostały mi Węgry z kuponu i już się boję,żeby nie było jak wczoraj z Danią.
Posted by: Laseczka

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 01:37

Powiedzcie mi co się dzieje w przypadku gdy Polska i Macedonia beda miały po wszystkich meczach tyle samo punktów w grupie??
Kto bedzie miał wyższa pozycje? Co o tym decyduje, stosunek bramek czy bezpośredni mecz??
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 01:38

a może by tak przeczytać co napisałem trochę wyżej
Posted by: Laseczka

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 01:53

przepraszam, nie zauważyłem
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 04:51

Niestety,brak środka rozegrania powoduje,że ciężko nam wygrać nawet z Macedonią.Drużyną ambitną,ale wciąż to ekipa raczej z drugiego szeregu.Moim zdaniem dużym błędem było zupełne odpuszczenie najlepszego strzelca mac,który cisnął chyba kilkanaście bramek.Szczególnie żałuję,że nie weszło moje popisowe danie-remisy.A było tak blisko

System 2/5






2009-01-19 15:30
Polska - Macedonia 1X2 X Macedonia 16.00
2 2009-01-19 17:30
Rosja - Tunezja 1X2 X ? 12.00
3 2009-01-19 17:30
Węgry - Słowacja 1X2 X X 12.00
4 2009-01-19 18:30
Szwecja - Hiszpania 1X2 X Szwecja 11.00
5 2009-01-19 15:30
Rumunia - Argentyna 1X2 Rumunia Rumunia 1.10
Ale co się odwlecze..
Posted by: karuzel1122

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 20/01/2009 15:32

Zgadzam się z nawojem w zupełności...
Polacy niestety nie mają środka i nie mają pomysłu jak grać ...
Najlepszy strzelec Macedonii nam tak dowalił bramek że jak oglądałem to się zastanawiałem czy oni grają amatorsko czy zawodowo ???? No jeśli indywidualnie kryje go jaszka i jeszcze ma dodatkowo jednego obrońce czyli dwóch na głowe i sobie rzuca spokojnie to jak dla mnie to coś jest z tym ??? Ile razy upilnował go jaszka podczas indywidualnego krycia ?? Chyba z raz ??? Tyle razy mogę z pewnością powiedzieć że każdy na tym forum bez nadwagi upilnowałby więcej razy niż jaszka , pomijając fakt że to najlepszy strzelec Ligi mistrzów ... To co robił z nami to raczej śmiech na sali ...
Po tym meczu mogę stwierdzić że szansa na medal jest dosyć nikła z taką grą wątpie złoto i srebro raczej nie wchodzi w grę...
Moim zdaniem dwie ekipy grają na tych mistrzostwach lepiej od innych : Francja i Szwecja którą to można było zobaczyć ostatnio z Polakami tam przynajmniej dwóch szwedów rzuca tak mocno jak bielecki ... Narzuca mi się także następna myśl ; co z tego że np Bielecki rzuca 115 km /h lub 105 jak w bramke trafia co drugi rzut ??? Moim zdaniem Polacy za bardzo na siłę rzucają w bramke zamiast bardziej technicznie i dlatego wiele rzutów ląduje albo poza bramką albo staje się łupem bramkarza ...
Może ktoś wie czy jakiś naziemny buk ma w swojej ofercie przwidywalność finału , chodzi mi o pary : francja- szwecja ???
Moim zdaniem finał będzie Francja - Szwecja ... mogę się mylić ...
Posted by: Baqu

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 00:25

Originally Posted By: karuzel1122
Tyle razy mogę z pewnością powiedzieć że każdy na tym forum bez nadwagi upilnowałby więcej razy niż jaszka , pomijając fakt że to najlepszy strzelec Ligi mistrzów ...


witaj
wybiegasz chyba troszkę za bardzo "do przodu" w swoich wydumanych opiniach i z tego co piszesz wnioskuję, iż nigdy nie miałeś przyjemności grać w piłkę ręczną nawet z półprofesjonalistami... ja miałem takową w czasie studiów na AWF-ie na zajęciach z piłki ręcznej i powiem Ci, że próbowaliśmy powstrzymać kolegę który był obrotowym w Śląsku w okolo 3-4 osoby i ciężko to było zrobić... ( chociaz kazdy z nas byl wysportowany - w koncu to AWF ) więc albo masz wydumaną opinię o swoich umiejętnościach z piłki rącznej, albo się na niej nie znasz, albo Twoje sądy są bardzo ubarwione... ja raczej uważam, że przyczyną jest ta 3cia opcja, gdyż musiałbyć być głupcem odzywając się tu a nie znając się na podstawach tego sportu...

no offence oczywiscie peace ale czasem trzeba się zastanowić co się pisze...

btw @travis i inni, których posty tak dużo wnoszą do tego działu - dzięki za porady i opinie, jak na razie te MŚ to coś pięknego dla grających "na zakładach" ( dla mnie ) smile
Posted by: dragon

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 07:12

Ciekawym typem na jutro wydaje mi się handi ujemne na Koreańczyków z Kubańczykami -15 pkt. Widziałem mecz Chorwacji z Kubą. Właściwie Kuba powinna przegrac ten mecz nawet 26-28 bramkami ale pod koniec spotkania Chorwaci olali sprawę i widac było że nie zależy im na powiększaniu wygranej. Natomiast Kuba to zero jakichkolwiek atutów, przy troche twardszej obronie rzuty z daleka całkowicie niecelne lub obronione.Znając mentalnosc takich narodów jak Koreańczycy mysle że nie odpuszczą do końca meczu i będą systematycznie powiększac przewagę, która według mnie zamnknie się w granicach 21-23 pkt. Wkoncu Korea pokazała się z dobrej strony na tych mistrzostwach i z takimi ogórkami pojadą wysoko.
Posted by: karuzel1122

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 08:19

DO BAGU :
no tak ale trochę złe porównanie dałeś ...
wierz mi że nawet jakbyście z kolegami stanęli w sześciu to ta gwiazda macedonii i tak by rzuciła tyle bramek ile by chciała ...
Chodzi mi oto że na mistrzostwach świata nie ma jakiś frajerów ... a jaszka ani jego koledzy nie są z 2 ligi polskiej lub z awf tylko z dobrych niemieckich klubów i itp. Poziom umiejętności polaków jest zbliżony ,a nasi to nie są chłopcy do bicia jak kuba lub kuwejt tylko jedna z najlepszych drużyn na świecie więc od graczy wymaga się wiele od takich jak Polacy to napewno... a sposób w który lazovic miotał naszych a zwłaszcza jaszke przypominał mi właśnie tak jakby stanęło koło niego koło 3-4 z awf ... wiesz teraz o co chodzi ???
Posted by: domi

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 08:46

Ja się tak zastanawiam czy nie szarpnąć się na zwycięstwo Polaków w grupie. Kurs w Bwin to 2,80 więc całkiem sympatycznie. Biorąc pod uwagę szanse 3 drużyn to Macedończyków skreślam na starcie - z nami wygrali tylko dzięki bardzo kiepskiej postawie naszych, wątpię, że są w stanie to powtórzyć i z ruskimi i ze szwabami. W taki wypadku w zasadzie w meczu Polska-Niemcy powinno się roztrzygnąć kto wygra grupę. Oczywiście zakładam, że nasi dziś ograją Tunezję (zagra już Siódmiak i powinno być nieco lepiej niż z MKD) chociaż spacerek to pewnie nie będzie i po 1.20 tego w życiu nie tykam... Ale te 2,80 do mnie jakoś przemawia, bo wątpie, że taki kurs dostaniemy na "czyste" 2 z Niemcami...

Co myślicie???
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 09:36

Z tunezją jestem na tak gorzej z Niemcami.Gramy źle i to się raczej nie zmieni.Inna sprawa,że Niemcy tu też nie mają czym straszyć.Mecz fifty fifty jak dla mnie,patriotycznie wypadało by dać win naszych,tylko że ja nie będę płacił za ich przygotowanie czyli no bet.
Na czyste 2 z Niemcami kursu 2,80 raczej nie dostaniemy a szansa jest wcale niezła więc jeśli wierzysz w naszych...
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 16:37

tak wygląda sytuacja przed dwoma ostatnimi meczami w grupach

rupa A.

Australia - Rumunia 15:00
Węgry - Argentyna 17:00
Słowacja - Francja 19:00

Pewna udziału w głównej rundzie turnieju Francja zmierzy się ze Słowacją, która o awans musi jeszcze powalczyć. Remis z Węgrami nieco skomplikował jej sytuację, bowiem zwycięstwo naszych południowych sąsiadów z faworyzowanymi Les Bleus jest dosyć mało prawdopodobne. To oznacza, że w czwartek stoczą oni mecz o wszystko z Rumunią, która w środę z pewnością nie da szans Australii. Węgry mogą sobie awans zapewnić już w środę, o ile pokonają zespół Argentyny.

Grupa B

Kuba - Korea 16:30
Szwecja - Kuwejt 18:30
Hiszpania - Chorwacja 20:30

W grupie B pewne awansu są zespoły Chorwacji i Szwecji. Obie drużyny zdobyły jak na razie komplet punktów i przewodzą w tabeli. Ostatnie zwycięstwo drużyny Oli Lindgrena oraz Staffana Olssona nad Hiszpanią dało nadzieję na awans drużynie Korei, która zgodnie z przewidywaniami w poniedziałek zdobyła swoje pierwsze punkty na turnieju. Jednak nawet jeśli mistrzowie Azji uporają się w środę z Kubą, a następnego dnia z Hiszpanią, to i tak będą mieli nikłe szanse na awans, bowiem w przypadku tej samej liczby punków zadecyduje bilans bramkowy, a ten Korea ma dużo gorszy. Dlatego też pojedynek podopiecznych Valero Rivery z Chorwacją będzie ozdobą tego dnia mistrzostw, ponieważ wynik tej rywalizacji będzie później miał wpływ na to, które drużyny obejrzymy w półfinale MŚ.

Grupa C

Algieria - Rosja 15:30
Macedonia - Niemcy 17:30
Polska - Tunezja 19:30

Wielkie emocje będą towarzyszyły meczom grupy C, bowiem aż pięć drużyn walczy to trzy miejsca dające możliwość gry o lokaty 1-12 na tegorocznych MŚ. Co ciekawe, żaden z zespołów jeszcze nie może być pewien awansu. Nas interesuje najbardziej pojedynek Polski z Tunezją. Biało-czerwoni po porażce z Macedonią bardzo skomplikowali swoją sytuację. Faktem jest, że nawet porażka w środę z Tunezją nie przekreśla naszych szans na awans, ale zwycięstwo nam go nie gwarantuje, gdyż wszystko będzie zależało od wyników innych spotkań. Oczywiście jednak lepiej będzie, jeśli zespół Bogdana Wenty poradzi sobie z wicemistrzem Afryki, gdyż nasza sytuacja wyjściowa przed meczem z Niemcami będzie dużo bardziej komfortowa. Biało-czerwoni nie mają jednak łatwego zadania. Tunezja pierwszego dnia mistrzostw pokonała przecież Macedonię, a dzień później nieznacznie przegrała z Niemcami, choć przy odrobinie szczęścia to ona mogłaby cieszyć się z dwóch punktów. Jednak jej porażka w poniedziałek z Rosją pokazuje, że jest to zespół jak najbardziej do ogrania i miejmy nadzieję, że Polacy poprawią humory kibicom po ostatnim niepowodzeniu.

Grupa D

Arabia Saudyjska - Brazylia 17:00
Norwegia - Serbia 19:10
Egipt - Dania 21:15

Dania i Norwegia są już praktycznie pewne udziału w kolejnej rundzie. Nieoczekiwanie do walki o awans do najlepszej dwunastki turnieju włączyła się Brazylia, która w poniedziałek sensacyjnie pokonała Serbię. Mistrzowie Ameryki Południowej zagrają teraz kolejno z Arabią Saudyjską a potem z Egiptem, czyli przeciwnikami stosunkowo łatwymi i z którymi jest w stanie sobie poradzić. Dla Serbii niesamowicie ważny będzie pojedynek z Norwegią, bowiem w przypadku porażki i kompletu punktów Brazylii, będzie musiała zadowolić się walką o miejsca 13 - 24.
Posted by: Inzaghi78

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 19:11

FYR Macedonia - Niemcy 1 (+3,5) 1.80

Mysłe ze Macedonia nie jest takim ogorkiem ktorego bedzie mozna zlac szybko i przyjemnie...
Z jednej strony uwazam ze Polska popelnila bardzo duzo bledow i zagrala bardzo slabo ale z drugiej Macedonia tez pokazala kilka skladnych i ciekawych akcji
Niemcy z Tunezja zwlaszcza to byla rozpacz, kibice niemiccy ze zdziwienia przecierali oczy ze ich druzyna moze tak cieniutko grac


Slovakia - Francja 1 (+7,5)

Mysle ze bedzie to wyrownane spotkanie i mimo iz przewaga Francuzow w kazdym elemencie gry jest niepodwazalna to handi na poziomie 7,5 goli jest moim zdaniem jak najbardziej do zaakceptowania
To jest turniej i nie ma co szarzowac silami w kazdym meczu na 100%
Posted by: Hakan

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 19:14

Originally Posted By: forty
[

Grupa D

Arabia Saudyjska - Brazylia 17:00
Norwegia - Serbia 19:10
Egipt - Dania 21:15

Dania i Norwegia są już praktycznie pewne udziału w kolejnej rundzie. Nieoczekiwanie do walki o awans do najlepszej dwunastki turnieju włączyła się Brazylia, która w poniedziałek sensacyjnie pokonała Serbię. Mistrzowie Ameryki Południowej zagrają teraz kolejno z Arabią Saudyjską a potem z Egiptem, czyli przeciwnikami stosunkowo łatwymi i z którymi jest w stanie sobie poradzić. Dla Serbii niesamowicie ważny będzie pojedynek z Norwegią, bowiem w przypadku porażki i kompletu punktów Brazylii, będzie musiała zadowolić się walką o miejsca 13 - 24.


Jakoś nie mam przekonania, że Brazylia ogra Faranów, to raczej w drużynie Egiptu doszukiwałbym się faworyta tego spotkania.

Na dzisiaj rozważam zagranie +8.5 na Egipt, w przypadku porażki Serbii otwiera się przed nimi realna szansa na awans, dlatego ze "zdwojoną" siłą będą starali się ograć Duńczyków. wink
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 21:03

Inzaghi78 też myślałem o graniu na Słowaków z handi i powinno to wejść, ale trzeba zwrócić uwage, że dla naszych sąsiadow wazniejszy jest jutrzejszy mecz z Rumunami, którzy mają dzisiaj dodatkowy dzien na trening gdyż grają z Australią.
Rumunii pewnie myślami są przy jutrzejszym meczu, który muszą wygrać aby awansowac dalej, także dzisiaj prawdopodobnie nie będą śrubowali jak najwiekszej wygranej z Kangurami. Rumuni także mają gorszą obrone niż Francja, Węgry czy nawet Słowacja i licze że stracą około 20 goli. W ofensywie spodziewam się ok 42-43 bramek także handi na Australie powinno wejść.

Australia - Rumunia (-26,5)
Typ: 1
Kurs: 2.05 Unibet
Posted by: Hakan

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 21:54

Małe sprostowanie, bo trochę zagalopowałem się, ze stwierdzeniem, że porażka Serbii otwiera drogę do awansu Egipcjanom. Teoretycznie tak, ale praktycznie wydaje się to niemożliwe, gdyż Serbia zagra w ostatniej rundzie z Arabią i trudno spodziewać się, aby to spotkanie przgerali. Z drugiej jednak strony, nie sądzę, żeby Dania forsowała dzisiaj specjalnie tempo, więc może ten handicap, nie jest takim złym pomysłem smile
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 22:19

Originally Posted By: Inzaghi78


Slovakia - Francja 1 (+7,5)

Mysle ze bedzie to wyrownane spotkanie i mimo iz przewaga Francuzow w kazdym elemencie gry jest niepodwazalna to handi na poziomie 7,5 goli jest moim zdaniem jak najbardziej do zaakceptowania
To jest turniej i nie ma co szarzowac silami w kazdym meczu na 100%


Warto jeszcze dodać, że obie ekipy spotkały się w grupie w Norwegii i tam wynik mecz Francja - Słowacja 32:31. Także pomimo, że jutro Słowacja gra z Rumunią to chyba warto na nich zagrać z handi.
Posted by: carvallho

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 22:22

Macedonia - Niemcy 2 (-3,5) 1,95
Macedonia już miała swój dzień na tych mistrzostwach. Niestety w meczu z Polską. Wygrali z prostego powodu-nasz bramkarz, nie ujmując mu klasy, zaliczył delikatnie mówiąc słabszy występ. Dziś zostaną sprowadzeni na ziemię.

Algieria - Federacja Rosyjska 1 (+13,5) 1,87
Rosja jutro gra z Macedonią o pozostanie w turnieju. Dzisiaj raczej nie powinna fosować zbytnio tempa dając pograć zawodnikom z drugiego planu. I w tym upatruje powodzenia typu. Myślę ze Rosja osiągnie przewagę 10-11 punktów i będzie spokojnie kontrolowac grę.

Polska - Tunezja 1 (-4.5) 2.05
Jeśli Polacy wreszcie wyciągna wnioski z poprzednich i nie pozwolą się zaskoczyć na początku meczu to o wynik spotkania jestem spokojny. Jeżeli znów prześpimy pierwszą połowę, a Kasa zagra tak jak z Macedonią to czeka nas kolejny horror.
Posted by: wiqtor

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 22:43

witam

ja na Slovaków z handicapem gram. dodatkowo puszcam ze wygrają bądź zremisują. kurs jest atrakcyjny a w takich turniejach bukmacherskie prognozy są mylne.
pozdr
Posted by: sebkos

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 23:00

Originally Posted By: carvallho

[b]Polska - Tunezja 1 (-4.5) 2.05

Jeśli Polacy wreszcie wyciągna wnioski z poprzednich i nie pozwolą się zaskoczyć na początku meczu to o wynik spotkania jestem spokojny.


a ja nie jestem spokojny i czuje znowu męczarnie oby tym razem szczęśliwe zakończenie było...overów u Koreanców i Brazil można by poszukać
Posted by: krochmal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 23:26

a ja dzisiaj gram coś takiego

polska -4,5
tunezja polakom leży bez hmama nie powinni stanowić problemu, a takiej gry polaków jak w meczu z macedonią dawno nie widziałem (oczywiście pomijając mecze z rumunią gdzie grali w bardzo okrojonym składzie) i mam nadzieje że już się więcej nie powtórzy bo potencjał polaków jest o wiele większy

niemcy -3,5
niemcy już nie powtórzą błędu polaków i nie dadzą porzucać tyle kyrilovi zresztą nie wydaje mi się by był on w stanie nawet jeśli niemcy pokazaliby obrone podobną polaków po raz kolejny zagrać na takiej bajecznej skuteczności

brazylia -7,5
brazylia po wielkim jak na ich możliwości sukcesie powinna bez większych problemów ograć arabów

chorwacja -1,5
chorwaci nie grają może pięknie ale na słabo dysponowaną hiszpanie to wystarczy. jak dla mnie hiszpanie będą największym rozczarowaniem turnieju i niewykluczone że odpadną już w grupie (swoją drogą pasjonująco zapowiada się rewanż z koreą za ćwierćfinał w pekinie być może doecydujący o awansie którejś z drużyn)
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 23:27

Mnie się wydaje, że jednak dzisiaj pokonają Tunezje bez problemów, ale czy 5 bramkami?? Pamiętajmy, że jutro mecz z Niemcami.

Natomiast także bym polecił zagranie overka w meczu Brazylia - Arabia Saudyjska. Brazylia potrafiła rzucić 32 bramki Serbii 27 Danii. Linia ustawiona nisko, a najbardziej wychylił sie Unibet gdzie daje kurs 2.05 i linia 53,5 gola. Inne buki linia 54,5 i kurs w granicach 1.9.
Posted by: takizwykły

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 21/01/2009 23:42

Tunezja +2,5 do przerwy @ 1,85 Betclick.

Jak dla mnie jeden z najlepszych typów w ostatnim czasie. Jutro Polacy grają arcyważny mecz z Niemcami więc z całą pewnością nie będą grali na 100%. Inna sprawa że muszą zagrać tak aby wygrać, a rywale kelnerami nie są. Ostatnie mecze, a bynajmniej wyniki do przerwy skłaniają ku temu, że wysokich przewag się nie osiąga (Algieria się nie liczy, a Tunezja w meczu z Niemcami była zmęczona).
Posted by: retoox

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 00:09

Jak dla mnie żadna rewelacja, ba nawet bliżej mi do zagrania na Polskę z ujemnym hc. Mecz z Niemcami jest ważny, ale dziś też trzeba wygra, pasuje tez pokazać ze mecz z Macedonia to wypadek przy pracy. Co do odpoczynku to turniej jest jeszcze w dość wczesnej fazie do tego wczoraj był dzień przerwy, wiec dlaczego dziś maja się niby oszczędzać? Może będą chcieli podbudowa morale... Reasumując linia jest ustawiona dosyć dobrze, argumentów przemawiających "za" i "przeciw" jest mniej więcej tyle samo, ale to jednak Polacy są bardziej klasową drużyną wiec ja przed typem kolegi przestrzegam... .
Posted by: skrzypo555

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 00:50

wiecie dlaczego spada kurs na Serbie ?
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 01:29

nie wiem ale norwegowie mocni jak do tej pory to spacerki i walka o 1 miejsce będzie z danią, serbowie pokazali ze zaskoczyć mogą pozytywnie w meczu z duńczykami ale i negatywnie porażka z brazylią, waleczni są bo taka ich natura ale tutaj dużo będzie zależało od nastawienia norwegów i podejścia do spotkania, bo awans już jest, z tego co patrzę to 3 awansują i grają na krzyż ale i tak każdy z każdym co do skandynawów to zawodowcy i odpuszczania nie będzie a serbowie awansu będą czukać w meczu z arabią

Norwegia -2,5
Posted by: Hakan

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 02:59

Jak wczoraj słuchałem wywiadu z naszym kapitanem, który narzekał, że presja im przeszkadza i mają z nią problemy i zamiast myśleć o obecnym meczu, wybiegają myślami do przodu i mają przez to trudność z koncentracją na wcześniejszym spotkaniu, to byłbym ostrożny ze stawianiem na Polskę. Psychika Polaków ( tutaj odnoszę się także do innych dyscyplin) nie jest najsilniejszą stroną, a dzisiaj odegra kluczową rolę.

Oby dzisiaj udźwignęli ciężar jaki na nich spoczywa smile
Posted by: Rivaldinho

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 03:11

Wyberam under w meczu Naszych. Jutro arcywazny mecz z niemcami. Moim zdaniem nasze orly beda chcialy dzis wygrac jak najmniejszym nakladem sil.. trzeba skoncentrowac sie na obronie aby z dobrym nastawienie wejsc w jutrzejszy mecz.

Under 57.5 2.15 Exp - dobry kurs, trzeba sprobowac smile
Posted by: Self-Confident

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 07:14

To może już coś na jutro? Co prawda jeszcze kursy za bardzo nie powystawiane jedynie BWIN i betako to myślę ze warto zagrać na Koree (nie wiem czy dobrze odmieniłem wink ) kurs ok 6.00. Hiszpania gra fatalnie dzisiejsza spora przegrana z Chorwacją czy to klęska ze średnią Szwecją. Korea o mały włos nie pokonała Chorwatów a dziś ładnie poradziła sobie z Kubą. Tak jak ktoś już tu napisał wcześniej Hiszpanie to porażka tych Mistrzostw.
Drugi typ to over w meczu między naszymi a Niemcami jeszcze nie widziałem żadnej linii ale strzelam że będzie gdzieś na wysokości 54,5. Do tej pory w przeszłości graliśmy ze sobą 5 razy i najmniejszy wynik to 52 największy 73 poza tym czuję że to będzie coś więcej niż kolejne spotkanie w Mistrzostwach tylko jak każdy mecz między nami a zachodnimi sąsiadami ma podłoże historyczne. Pozdrawiam.
Posted by: Baqu

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 10:16

typy ( moim zdaniem ) warte uwagi na dzis:

Argentina - Australia
22.01.2009 - 15:00

jeżeli drużyna z ameryki płd się "zepnie" i zmobilizuje
( a wydaje mi się, że będą się chcieli pokazać w ostatnim ich
spotkaniu na MŚ ) to -hc -16.5 jest do przeskoczenia. rokuje
wygraną na poziomie 18-22 pkt.

France - Hungary
22.01.2009 - 19:00

wydaje mi się, że Francuzi to spokojnie wygrają, ale będą już
myślami w drugiej rundzie... co za tym idzie postarają się
już oszczędzać siły, tylko jak do tego podejdą węgrzy ?
obecnie -hc na trójkolorowych wynosi -5.5 ale jeżeli gdzieś
znajdę na poziomie 6.5 lub 7 myślę, że jest spokojnie do gry.

Spain - South Korea
22.01.2009 - 18:30

Hiszpanie pewnie to wygrają, ale mikroprocesorki tanio skóry
nie sprzedadzą, +hc na nich ok 4,5 wezme z pocałowaniem ręki !

Croatia - Sweden
22.01.2009 - 20:30

Chorwaci nie mogą złapać rytmu na tych MŚ, w ostatnim meczu
z Hiszpanami, już zaprezentowali się całkiem nieźle,
aczkolwiek na bardzo dobrze predysponowanych Szwedów może to
nie wystarczyć, trzy korony +3.5 !
Posted by: Baqu

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 10:27

Egypt - Brazil
22.01.2009 - 18:15

Faraonowie pokazą Brazylii ich miejsce w szeregu, kursiwo 1.6
idealne do dubelka np z Tunezją, która powinna pokonac spokojnie Algierię.
Posted by: Boubson

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 17:04

cos gdzies mi sie obilo o uszy ze Lazarov dzis nie zagra... czy ktos moglby potwierdzic badz zdementowac... jezeli info jest prawdziwe to Rosje biore z pocalowaniem reki...

co do innych spotkan - Szwecja wydaje mi sie niesamowicie mocna, wazny mecz dzisiaj, zapewne do ostatnich sekund wynik bedzie na styku i zdecyduje forma ... sędziów... tak czy siak hc 3,5 na szwecje wydaje sie w porzadku...

ponadto hc 2,5 na Polakow ... owszem moze nasi nie sa w takiej formie jak dwa lata temu ale Niemcy tym bardziej nie... meczarnie z Tunezją, remis z Rosja czy w koncu wczorajsze meczarnie z Macedonią (odjazd dopiero po czerwonej kartce dla Lazarova) nakazuja z optymizmem nam Polakom podchodzic do dzisiejszego spotkania...

czwarty typ taki bardziej na czuja - wydaje mi sie ze Kuba nie przegra z Kuwejtem, ale nie potrafie tego logicznie uzasadnic...

podsumowujac:

Rosja win

Szwecja +3,5

Polska +2,5

Kuba 1x
Posted by: tyszanin

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 17:37

http://sport.wp.pl/wid,10773407,kat,65242,title,Kat-Polakow-na-chwile-oszalal,wiadomosc.html

tutaj pisze że ma być zawieszony za uderzenie łokciem rywala
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 17:54

[
Cytat:
quote=tyszanin]http://sport.wp.pl/wid,10773407,kat,65242,title,Kat-Polakow-na-chwile-oszalal,wiadomosc.html

tutaj pisze że ma być zawieszony za uderzenie łokciem rywala

o ile dobrze znam regulamin, to lazarov będzie dziś grał
(zresztą tej informacji WP nikt nie potwierdza)
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 18:56

Originally Posted By: Baqu
typy ( moim zdaniem ) warte uwagi na dzis:

Argentina - Australia
22.01.2009 - 15:00

jeżeli drużyna z ameryki płd się "zepnie" i zmobilizuje
( a wydaje mi się, że będą się chcieli pokazać w ostatnim ich
spotkaniu na MŚ ) to -hc -16.5 jest do przeskoczenia. rokuje
wygraną na poziomie 18-22 pkt.

France - Hungary
22.01.2009 - 19:00

wydaje mi się, że Francuzi to spokojnie wygrają, ale będą już
myślami w drugiej rundzie... co za tym idzie postarają się
już oszczędzać siły, tylko jak do tego podejdą węgrzy ?
obecnie -hc na trójkolorowych wynosi -5.5 ale jeżeli gdzieś
znajdę na poziomie 6.5 lub 7 myślę, że jest spokojnie do gry.




Czemu ostatni mecz?Czekają ich jeszcze cztery w Presidents Cup.
Linia 16,5 wcale niełatwa chociaż wydaje się,że Argentyna jest na tyle lepsza od kangurów,że mogą to przeskoczyć.W ogóle ciężki dzień do typowania dzisiaj.
Francja-Węgry to już jest mecz drugiej rundy w praktyce,tak samo jak Polska-Niemcy,Chorwacja-Szwecja czy Norwegia-Dania,punkty z tych meczów idą do tabeli main round.

Ja dziś gram tylko jeden mecz
Niemcy-Polska 2 2,38
Obie drużyny mało przekonujące,duże przestoje w grze,potencjalnie wyglądają podobnie chyba z lekką przewagą naszych,a jak wszystko wygląda równo to zagram wyższy kurs.No i z czystym sumieniem mogę wreszcie pokibicować Polakom.
btw dziś wygląda na niezły dzień na nawojową rozpiskę na remisy
Posted by: GreyTiger

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 19:06

na Polakow w bwin masz 2,95 smile
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 19:11

Kurs na Norwegię 4? dobre sobie, wczoraj dali ciała z serbami ale myślę, że to jakaś zagrywka. Dania też jakimś cudem z nimi wygrała a dzisiejszy mecz jak już napisamo wyżej zaliczany do następnej rundy poczekam jeszcze na handi ale za mniejszą stawkę norwegów biorę w końcu nie są takimi słabiakami
Posted by: kamasutra

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 20:39

A co myslicie na temat hp -4.5 na Tunezje?Patrzac na dotychczasowe wyniki to powinna spokojnie wygrac 5 bramkami ze slaiutka Algieria....
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 20:53

Originally Posted By: forty
[
Cytat:
quote=tyszanin]http://sport.wp.pl/wid,10773407,kat,65242,title,Kat-Polakow-na-chwile-oszalal,wiadomosc.html

tutaj pisze że ma być zawieszony za uderzenie łokciem rywala

o ile dobrze znam regulamin, to lazarov będzie dziś grał
(zresztą tej informacji WP nikt nie potwierdza)


A mógłbyś dać link do regulaminu?? Mnie też się wydaje, że bedzie grał, ale kilka portali Niemieckich także podaje że w meczu z Rosją nie zagra.

Na początek na dzisiaj:

Macedonia +2,5 - Rosja - Typ: 2 kurs 2.10 Expekt
Jeśli Lazarov nie zagra to izzi, w przeciwnym razie na styku. Rosjanie wczoraj oszczędzali Igropulo (bardzo ważny zawodnik) i o mało co by stracili punkty z outsiderem Algierią. Dzisiaj grają mecz o wszystko z Macedończykami, którzy wczoraj pokazali co znaczy gra bez ich gwiazdy. Plaster cały mecz dla niego i Rosja to wygra. Tylko czy ktoś go utrzyma?? Ja jakoś nie widze Macedonii w drugiej rundzie. No i dla nasz lepiej żeby Rocja anasnowała tongue

Argentyna - Australia (+15,5) Typ 1 kurs 1.87 5 dimes
Australia to ogóry jakich mało, natomiast Argentyna co dwa lata gra w mistrzostwach i juz teraz widać, że nie odbiega tak bardzo do drużyn Europejskich. Obei ekipy spotkały się ma MŚ w Tunezji i Argentyna wygrała 21 bramkami. I nie będzie trzeba się spinać, żeby tę linie przeskoczyć, wystarczy tylko zagrać pierwszym składem. Run 4-0 dla Australii w meczu na MŚ już się raczej nie powtórzy przedko.

Tunezja - Algieria (+5,5) 1 kurs 1.90 Expekt
Niby gra 2 z 3 druzyną ostatnich mistrzostw Afryki ale różnica poziomu pomiedzy tymi drużynami jest conajmniej o klase. Tunezja już potrafi jak równy z równym walczyć z ekipami z Europy, natomiast Algieria tylko wtedy jak przeciwnycy ich lekceważą i nie wystawiaja nasilniejszego składu (Rosja). Obie ekipy spotkały się w 1/2 finału w Mistrzostwach Afryki i Tunezja wygrała tam 41:25.
Posted by: milan0305

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 20:57

z tego co wyczytalem to na Rosje w bukach rosyjskich kursy polecialy w dol
szukam infa odnosnie absencji lazarova ale nic nie widze
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 21:08

ja zagrałem dubel korea +4,5 i tunezja -5,5
ako 3,33

korea to nie jest już ekipa bo bicia i grają solidnie, hiszpanie pewnie wygrają ale max 3,4 ale żeby aż 5 bramek? do tego tunezja, która jak koledzy wyżej napisali jest dużo mocniejsza od algieri a na pożegnanie z turniejem warto się zaprezentować
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 21:18

Originally Posted By: milan0305
z tego co wyczytalem to na Rosje w bukach rosyjskich kursy polecialy w dol
szukam infa odnosnie absencji lazarova ale nic nie widze

Słabo z mym niemieckim, ale m.in na tym portalu pisze że Lazarow nie zagra (chyba tak pisze grin )
http://www.spox.com/de/sport/handball/0901/News/Russland-verhindert-Blamage-bei-der-Handball-WM.html

"...Am Donnerstag kommt es zum "Endspiel" mit Mazedonien, das jedoch möglicherweise ohne Top-Torjäger Kiril Lazarov antreten muss. Nach der Roten Karte gegen Deutschland droht Lazarov eine Sperre."
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 21:22

cwaniaczki wystawiły handi na poziomie 1,5 w meczu dania-norwegia
wogóle nie adekwatne do kursów na win
Posted by: milan0305

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 21:43

No wlasnie focus niby tak napisane ale na Bettingadvice pisza ze jednak zagra
ale nawet jak zagra to wydaje mi sie ze typ na Rojse jak najbardziej do gry
Posted by: janiszelk

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 21:55

Ztego co ja rozumiem to moze nie zagrac ,za to czerwo.....ale nie jest to wyraznie napisane......trzeba by poszukac regulaminu........ale ze to nie pilka nozna to trudno mi sie wypowiadac......osobiscie zagralem na win Rosjan,bez zadnych handi,uwazam ze kurs 1.5 dobry.....
Posted by: młody gniewny

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 22:04

Za samą czerwoną kartkę to się nie pauzuje, tego jestem pewny. Dlatego moim zdaniem zagra, pytanie tylko ile jest prawdy w tym, że komisja go może zawiesić, bo coś takiego słyszałem, ale raczej wątpliwe. ja chyba się skuszę na Macedonię +2,5 podobnie jak na Koreę +4,5 smile
Posted by: Master Flamaster

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 22:09

na bettingadvice.com piszą, że Lazarov zagra.
Posted by: kleks

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 22/01/2009 22:48

Patrząc na grę Polaków w pierwszych minutach spotkań
może dobrym typem będzie - Niemcy pierwsze 3 bramki (np. bwin po 1.80)
Nasi mają ewidentne problemy w początkowych minutach z koncentracją, a może i kiepską rozgrzewką. Do roboty brali się zawsze w końcówkach
a pierwsze akcje przesypiają.
Posted by: Baqu

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 23/01/2009 00:54

Originally Posted By: skrzypo555
wiecie dlaczego spada kurs na Serbie ?


dzisiaj kurs na Egipt rośnie, mimo, że są faworytami i również
moim zdaniem powinni spokojnie wygrać, ale z tego względu o
jakim mowa na początku mojego posta jednak spasuje...
Posted by: bazyl

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 23/01/2009 08:34

wiadomo juz z kim gramy?
bo lookam na onet i cos mi sie nie zgadza.
czy to prawda/dlaczego punkty sie przenosza do drugiej grupy??
Posted by: Boubson

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 23/01/2009 08:54

gramy w drugiej fazie z Norwegią, Danią oraz Serbią ... w grupie z nami ponadto są Niemcy i Macedonia... przenosza sie wyniki z tymi druzynami co oznacza ze mamy zero punktow i tylko minimalne szanse na awans...

wlasnie zalapalem ze jest zmiana regulaminu... dwa lata temu byly cwiercfinaly, ktore teraz zlikwidowano... szkoda, mielibysmy jeszcze jakies szanse, chociaz nie oszukujmy sie - jestesmy slabiej prygotowani niz dwa lata temu czy tez na igrzyskach...

jak dla mnie polfinaly powinny wygladac tak:

chorwacja - dania - chorwatom do awansu wystarczy ograc wegrow i slowakow - nie beda mieli z tym problemu, zas dania wygra nasza grupe... w sumie fajny polfinal by byl, moze gospodarze za burtą?

francja - niemcy - francuzi beda mistrzami swiata, jestem przekonany w 95 procentach, te 5 procent zostawiam Chorwacji i sędziom im sprzyjającym... niemcy wyjda z naszej grupy z 2-ego miejsca, moze szanse mialaby norwegia ale zaprzepascila je przegraną z serbią...

tak wiec jak dla mnie podium bedzie takie:

1. Francja

2-3. Dania/Chorwacja
Posted by: trueneo

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 08:25

jakie typy na dzsiaj??

ja zagralem na Niemcow po kursie 1.4 i Dania po 1.25

Niemcy niby mieli miec kryzys itp itd a rozjechali naszych dosyc gladko, Serbia z ktora bede grac bardzo chimerycznie gra. porazka z brazylia zaskoczyla chyba wielu. Niemcy jak maja z kims przegrac w grupie to z Dania a z serbami musi byc komplet pts.

Dania solidny zespol z aspiracjami do strafy medalowej, na tle formy naszej druzyny i tego ze nais maja jzu tylko teoretyczne szanse na awans trzeba jasno sobie powiedziec ze to Dania jest tu faworytem kurs nie powala ale to ako jest dobry
Posted by: Baqu

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 08:53

Macedonia - Norway
24.01.2009 - 15:30

Macedonia ovverrated, Norwegia underrated, co zresztą widać po kursach... w bukach skandynawskich kurs nawet 1.7, natomiast w doxxbecie 1.95... co mnie bardzo dziwi, gdyż "goście" są dla mnie solidnym faworytem, z Serbią przegrali przez sędziów( z tego też względu nie gram Niemców dzisiaj przeciwko nim ), natomiast z Danią podjęli walkę i liczę, że Macedonie zjedzą spokojnie na sniadanko smile

France - Sweden
24.01.2009 - 18:30

tutaj nie ma za bardzo co się rozpisywać, jeżeli Chorwaci pokonali Szwecję 4rema bramkami, to Francuzi tym bardziej mogą to zrobić.

Poland - Denmark
24.01.2009 - 20:00

bez sentymentów, większość z nas chyba widziała co "nasi" obecnie grają, imo Dunczycy to druzyna lepiej ulozona od naszych zachodnich sąsiadów i jeżeli zagramy nawet odrobinę lepiej niż ostatnie spotkanie, to i tak nie mamy czego szukać w tym meczu.

reszta moich przemyślen to:
Argentyna v Kuweit 0:12.5 => 1
Tunezja v Arabia Saudyjska 0:9.5 => 1
Australia v Hiszpania 27.5:0 => 2
Posted by: Marian

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 08:56

moim zdaniem warto postawic na Norwegie (kurs 1,95 w Betgunie) cholera jakos nie mam przekonania do tej Macedonii (ograli Polske,no ale powiedzmy sobie szczerze gramy piach na tych MS wygrali z Rosja (tu stawialem na Sborna i duzo przegralem niestety przez nich,kompletnie nie wyszedl mecz naszym sasiadom) Norwegie ogladalem fragmentami w dwoch meczach i musze powiedziec ze prezentuja sie nie najgorzej,prezentuja twarda skandynawska gre! fachowcem nie jest w tej dziedzinie sportu (poczekam na opinie takich uzytkownikow jak travis,sebkos,forty,Krajan no i oczywiscie Baqu ktory ostatnia kolejke bardzo ladnie wytypowal) oprocz Norwegii jak dla mnie wygraja takze Dunczycy(niestety) no ale kurs nie zacheca (1,30) tyle ode mnie! pozdrawiam wink
Posted by: trueneo

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 09:18

co do macedonii to 70% ich sily to lazarov jak uda sie go powstrzymac to wartosc ofensywana druzyny bardzo mocno spada. do momentu jak byl na boisku z niemcami to wynik byl wyrownany a gdy tylko zabraklo lazarova druzyna stracila wiare w koncowy sukces wiec mysle ze warto zagrac norwegow ale tak jak wspomniales poczekam na opinie "expertow"
Posted by: Marian

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 09:40

Originally Posted By: trueneo
co do macedonii to 70% ich sily to lazarov jak uda sie go powstrzymac to wartosc ofensywana druzyny bardzo mocno spada. do momentu jak byl na boisku z niemcami to wynik byl wyrownany a gdy tylko zabraklo lazarova druzyna stracila wiare w koncowy sukces wiec mysle ze warto zagrac norwegow ale tak jak wspomniales poczekam na opinie "expertow"
hehe tyle to ja wiem ze Lazarov stanowi o obliczu Macedonii,wiedzieli tez to Ruscy ale i tak przegrali smile mimo wszystko coraz bardziej jestem przekonany o postawieniu $ na Norwegie! ale tak jak mowilem poczekam do rana na opinie Panow wymienionych przeze mnie w poprzednim poscie wink pzdr
Posted by: Misquamacus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 17:20

dużo lepsze kursy macie panowie na betfairze Norwegia 2.06, Dania 1.36
Posted by: karuzel1122

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 17:32

ja tam trzymam się z daleka od tej macedonii , jeszcze lazarov będzie miał swój najlepszy dzień na turnieju ... jak dla niemcy wyglądają na pewniaków ... a swoją drogą serbów nie chcieli przyjąć w zadarze więc wydaje mi się że publiczność będzie za niemiecką drużyną zdecydowanie ... chociaż o mały włos nie pokonali duńczyków ... na polaków nie obstawiam ani przeciwników bo im coś uderzy do głowy i jeszcze sprawią sensacje a dziś będą walczyć bo szanse maja na półfinał jeśli wygrają wszystkie mecze co jest wogóle niemożliwe praktycznie ...
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 17:53

Originally Posted By: Baqu
Macedonia - Norway
24.01.2009 - 15:30

Macedonia ovverrated, Norwegia underrated, co zresztą widać po kursach... w bukach skandynawskich kurs nawet 1.7, natomiast w doxxbecie 1.95... co mnie bardzo dziwi, gdyż "goście" są dla mnie solidnym faworytem, z Serbią przegrali przez sędziów( z tego też względu nie gram Niemców dzisiaj przeciwko nim ), natomiast z Danią podjęli walkę i liczę, że Macedonie zjedzą spokojnie na sniadanko smile

France - Sweden
24.01.2009 - 18:30

tutaj nie ma za bardzo co się rozpisywać, jeżeli Chorwaci pokonali Szwecję 4rema bramkami, to Francuzi tym bardziej mogą to zrobić.

Poland - Denmark
24.01.2009 - 20:00

bez sentymentów, większość z nas chyba widziała co "nasi" obecnie grają, imo Dunczycy to druzyna lepiej ulozona od naszych zachodnich sąsiadów i jeżeli zagramy nawet odrobinę lepiej niż ostatnie spotkanie, to i tak nie mamy czego szukać w tym meczu.

reszta moich przemyślen to:
Argentyna v Kuweit 0:12.5 => 1
Tunezja v Arabia Saudyjska 0:9.5 => 1
Australia v Hiszpania 27.5:0 => 2


Myślę podobnie.Na początku mistrzostw pisałem,że dawne jugolskie drużyny tu będą grać jak u siebie i wystarczy spojrzeć na trybuny i posłuchać.Macedończyków nakręca każda wygrana i to już nie jest tylko Lazarov,inni też uwierzyli że potrafią grać.Ale mam nadzieję,że dzień dziecka się skończył,Norwegia wygląda na dużo solidniejszą drużynę od duetu Pol-Ros.
Szwedzi - młoda drużyna z dużym potencjałem,jeśli bramkarz ma dzień konia mogą wygrać z każdym.Ale naprzeciwko naprawdę mocna,doświadczona Francja,z bardzo dobrym bramkarzem,której wygrana daje praktycznie półfinał.
Polska - ....bez głowy,bez wiary,bez jaj.
Posted by: Misquamacus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 17:54

Polska nawet jak zagra kosmicznie i wygra wszystkie mecze moze nie awansowac wiec nie spodziewałbym sie cudu z Dania z która w lepszym skladzie juz przegrywalismy wiec tu scenariusz bedzie raczej podobny zwłaszcza, że gramy cieniutko i zawodnicy sami przyznaja, że szanse na awans sa praktycznie zerowe, kurs fantastyczny nie jest ale warto go według mnie brac i grac grubo.
Posted by: dragon

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 18:57

Szczerze mówiąc to ja też jakoś niezbyt ufam norwegom. Chyba lepszym rozwiązaniem dla mnie jest postawić na over w tym meczu. Zgadzam się z travisem, że Macedonia to już nie tylko Lazarov i wg mnie nie stanowi on już aż 70% siły tej drużyny. Myśle, że ta drużyna nawet bardzo uwierzyła w swoje siły i posiada ogromną determinacje. Wsumie to prywatnie chciałbym żeby jak najdalej doszli tongue
Posted by: olejajo

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 19:07

Na innym forum przeczytalem, z 2500 Macedonczykow wybiera sie na ten mecz, takze bedzie ich jeszcze wiecej niz wczesniej to na pewno jeszcze bardziej zmobilizuje Macedonie
Posted by: Patrolinho

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 19:32

Inna kwestia... Czy porażka Norwegów dzisiaj raczej przekreśla ich szanse na awans ?
Posted by: kamasss

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 19:51

Norwegia jest w takiej samej sytuacji jak Polska czyli szanse na awans tylko matematyczne.
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 20:13

Ja tam bym uwarzał na tę Norwegie. Jak grali z ogórami to nie mieli z nimi problemu. Jak przyszło co doczego do przegrali zarówno z Dunczykami jak i wcale nie takimi mocnymi Serbami. Męski handball w kraju gdzie fiordy z ręki jedzą wcale nie jest taki dobry. Już rok temu jak grali u siebie w ME nie pokazali nic ciekawego, gdzie po wygraniu grupy w dalszym etapie już nie potrafili u siebie wygrać meczu. A Macedonia na Fali. Lazarov jest nie do zatrzymania, ale także Macedonia ma bardzo dobrego bramkarza. Dla mnie NO BET z letkim wskazaniem na Macedonie, która jest w gazie. Pokonała nasz, nie miała problemów z Rosją a i z Niemcami do czasu jak grał ich lider grałą jak równy z równym.
Posted by: kamasutra

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 20:43

Tez mi sie tak wydaje.Macedonia faktycznie gra teraz na gazie i jesli nie udalo sie zatrzymac Lazarova w trzech poprzednich meczach to teraz tez moze byc klopot.Ja biore hp +1,5 na Macedonie.Fakt jakiekolwiek problemy Macedonczyka typu np.czeste kary lub kontuzja ograniczaja szanse Macedonii do zera,ale to juz gdybanie.Patrzac na poprzednie mecze jak tu nie wierzyc ze jeden czlowiek potrafi wygrac mecz....
Posted by: Boubson

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 20:49

ja to widze tak:

Polska wygrywa 3 spotkania

Niemcy przegrywaja z Norwegia badz z Serbia zas pokonuja Danie

Dania po 2 porazkach (z Niemcami i z Polska) mimo zwyciestwa nad Macedonia nie wychodzi z grupy bo ma tyle samo punktow co Polska i porazke w bezposrednim spotkaniu...

Macedonia nie jest w stanie wywalczyc sobie 4 pkt, zas Serbia moze i zdobedzie jeszcze 4 pkt lecz tabela na koniec bedzie wygladac tak:

1.Niemcy 8 pkt
2.Polska 6 pkt
3.Dania 6 pkt
4.Serbia 6 pkt

dlaczego zakladam ze Niemcy musialyby przegrac z Serbia badz Dania... bo wtedy nie mogliby podlozyc sie Danii w ostatnim spotkaniu... tak wiec dzisiaj do boju Serbio,Norwegio,Polsko smile
Posted by: Boubson

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 20:50

oczywiscie Niemcy musialyby przegrac z Norwegia badz z Serbia, sorki nie mozna edytowac
Posted by: kamasutra

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 20:57

Za duzo tych uwarunkowan......a prawde i tak zawsze weryfikuje boisko,dlatego uwazam ze nie mamy szans wygrac z Dania w obecnej formie ....jak ktos pare postow wyzej trafnie ujal gramy bez wiary,bez ambicji i bez jaj....
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 21:14

a co do typów na dzisiaj.

Duny z Polską po 1.3 można brać śmiało do jakiegoś kombosa. Tak samo z grać ich z -3,5. My gramy bardzo słabo. Z Rosją wygrana na farcie. Z Macedonią w plecy z Niemcami baty. A na dzień dzisiejszy Duny moim zdaniem wygraliby z każdą z tych drużyn.

Ale ja się skupie na dwóch meczach.
Argentyna - Kuwejt (+11,5) Typ: 2
Tu typuje inaczej niż Baqu. Obie drużyny spotkały się także w President Cup na turnieju w Niemczech i tam Argentyna wygrała 25-25. Wcześniej Argentyna także wygrała z Kuwejtem w 2001 roku 22-16. Z inna ekipą z Ameryki Kuwejt przegrał 3 bramkami. Co prawda Kuba jest znacznie słabsza od Argentyny (choć w półfinale MA przegrała tylko 32-33) to wynik będzie oscylowal wokół 7-8 bramek.
Posted by: M4CI3K

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 21:21

ja dzisiaj liczę na wyrównany mecz Polaków, jakby nie patrzeć mecz w którym wygrana daje jeszcze jakieś matematyczne szanse. Dania po 1,25-1,30 jest moim zdaniem nie do grania. Polacy na pewno wyjdą bardzo umotywowani po upokorzeniu z Niemcami, a ze sa to ambitne chłopaki to liczę na twarda grę od początku do końca.
Jedyne ale to niestety to ęe może zabraknąć umiejętności, aha no i jeżeli Jaszka wyjdzie na boisko to też będzie ciężko...

Polska po 4,6...why not
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 21:25

Niemcy - Serbia
Spotkania w MŚ i ME
2005 - 24:25 (49 bramek)
2004 - 26:28 (54 bramki)
2003 - 31:31 (62 bramki)
2002 - 27:21 (49 bramek)
1999 - 21:22 (43 bramki)
1998 - 22:29 (51 bramek)

Linia ustawiona jest 55,5 bramki. W dotychczasowych meczach tylko w pojedynku z Macedonia została przez Niemców przekroczona ta linia o jedną bramkę 23:33 (56 bramek). Reszta to ponizej. Także w sparingach przed turniejem Niemcy pokazywały swietną obrone. Sąsiedzi z zachodu grają bardzo twardo i rzadko kto im rzyca więcej niż 25 bramek. Wydaje mi się, że tutaj to max będzie 50 bramek. Inna sprawa to widać, że Niemcom jakos ostatnio Serbia nie leży a i tez jakiejś formy rewelacyjnej nie prezentują.

Z innych meczy.
Można spróbowac słowaków po kursie niecałem 3 u niektórych buczków oraz handi bramkowe na madziarów z gospodarzami. Także Egipt powinien pokonac Algierie co najmniej 5 bramkami, skoro Tunezja nie miała z tym probemu.
Posted by: Self-Confident

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 21:52

ja nadal wierzę w Koreańczyków handi -1,5 wystawione przez bet365 biorę z pocałowaniem w rękę.
Under u Niemców? rzeczywiście wart uwagi, kurs na Danie wrażenai nie robi a handi to jednak trochę ryzyko gdyż nasi uwielbiają wygrywac keidy nikt na Nich nie stawia.
Tunezja świetnie gra ale handi troche za duże chyba lepiej poczekać i na live postawić
Posted by: Jakubosiu

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 21:57

To moze i ja sie wypowiem bo kilka meczy widzialem na tych mistrzostwach

Dania - Polska czysciutka 1 bez zadych zachamowac dunczycy bardzo dobra gra procz 1 polowy meczu Z Serbami gdzie przegrywali 8 golami a i tak wyciagneli dla mnie druzyna ktora na podium a co do Polakow co duzo pisac juz na igrzyskach bylo widac ze mamy problemy teraz sa jeszcze wieksze

kurs 1.3 na Danie ale lub 1.44 Dania -1 w unibet


Macedonia - Norwegia widze duzo osob rzuca sie na Norwegow i t jest blad Macedonia z Polakami bardzo dobry mecz z Niemcami do puki nie zszedl Lazarov dobry mecz no i z Ruskami bardzo dobry mecz , Norwegia troszke nie rowna faworyzowana w przypadku Serbi i przegrywa z nimi a wcale serbowie nie tacy mocni z Dunczykami niezly mecz ale bez postrasznie ich . Lekko sprobuje Macedonie w tym wypadku ale pewniejszym typem dla mnie jest Over oba zespoly bardzo szybko wyprowadzaja ataki i szybko rzucaja licze na wysoki wynik .

A wiec lekko 2/10 Macedonia
Over 56.5 goals 1.87 Expekt
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/01/2009 22:58

skośni po 1,8 to ciekawa oferta, grają specyficznie ale skutecznie i widać ogromny postęp, skoro z takimi drużynami jak chorwacja przegrali 1 bramką nie co gorzej ze szwecją po 6 bramek wygrana z hiszpanią a słowacy może i grają nieźle ale jakoś nie przekonują mnie remis z węgrami wygrana z rumunią zwycięstwo z argentyną tylko 2 bramkami no i 9 bramek od francji bo autrali nie borę pod uwagę wiadomo
Posted by: KRAJAN

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 03:58

Troszki ugrane na Slowacji i Norwegii (szkoda Niemaszków) - cóż pozostał jak na koniec dnia nie pozwolić sobie na zgranie? kogo?
oczywiście Polaków (kursy 4.30-3.95) z X 14.5 na zwrot z dobrym piwem.
Dlaczego
1/ wszystkie znaki wskazują na wysoką wygraną Dunów.
2/ Potencjał Polaków nie jest dużo gorszy od reprezentacji Danii - choć formy brak, ale ten mecz będą grali bez presji (no może z małą presją) - a jak Szmal zagra conajmniej na swoim wysokim poziomie - a rozgrywający + Tomek T. nie będą przestrzeliwac może być wyrównany mecz - a końcówka gra nerwów - tu wybór z powodu kursów

zagrałem również POL(-1) po 4.95

i połączyłem win Polska z over 54,5 Węgrów

aha mam nadzieję że nie będę musiał oglądać Jaszki (a jeżeli już niech nie powtórzy wyczynów z meczu z Niemcami)

a zaraz
Posted by: mopsiq

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 04:34

co bedze jak np

norwegia 6pkt
dania 6pkt
polska 6pkt

co jest liczone po puntach gole
Posted by: Fatina

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 06:36

W takiej sytuacji liczy sie bezposredni mecz miedzy zainteresowanymi wiec jesli wygramy jeszcze z Norwegia i Serbia to mamy gre o medale!
Posted by: tomczak7

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 06:58

Originally Posted By: mopsiq
co bedze jak np

norwegia 6pkt
dania 6pkt
polska 6pkt

co jest liczone po puntach gole


Polska i Norwegia nie mogą mieć po 6 pkt ponieważ grają mecz między sobą + jeszcze jeden mecz a teraz maja po 2 pkt
Posted by: loydek

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 07:42

nie mamy wszystkiego w swoich rekach

Jesli Dania wygra z Macedonia a Niemcy wygraja z Norwegia wtedy nawet 2 wygrane nie pomoga (chyba ze rozluznieni i pewni awansu Niemcy wygraja z Dania)
Posted by: tomczak7

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 07:46

Originally Posted By: loydek
nie mamy wszystkiego w swoich rekach

Jesli Dania wygra z Macedonia a Niemcy wygraja z Norwegia wtedy nawet 2 wygrane nie pomoga (chyba ze rozluznieni i pewni awansu Niemcy wygraja z Dania)


Jeśli Niemcy i Duńczycy jutro wygrają to jest po ptokach, bo myślę że w meczu bezpośrednim jak Niemcy będą mieć juz awans zapewniony to będą oszczędzać siły, a czy w półfinale trafią na Francje czy Chorwacje bez róznicy chcą złoto muszą wygrać z każdym
Posted by: soadhead

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 08:27

Ja wierzę że od dzisiaj szczęscie będzie z nami, ten rzut Szmala nie był przypadkowy.Pewnie niektórzy z was przegrali grubą kasę na 200% dunczykach hehee.Zapamiętajcie nigdy nie grajcie przeciwko swoim.Patriotom trza być!!Zwłaszcza gdy pachnię łatwą kasą!!!!!!
Posted by: Fatina

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 08:49

Mnie sie wydaje ze Niemcy nie odpuszcza meczu z Dania bo beda chciec zajac pierwsze miejsce w grupie zeby uniknac wpadniecia najprawdopodobnie na Francje w 1/2 finalu.
Posted by: Boubson

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 18:29

szanse bez watpienia jeszcze sa, fantastycznie byloby gdyby dzisiaj norwegia pokazala niemcom miejsce w szeregu ale...

czy my jestesmy w stanie ograc serbow? ich gra jest podobna do gry macedonczykow, wczoraj o maly wlos nie pokonali niemcow, z dunczykami przegrali jedna bramka, w obu tych spotkaniach prowadzili do przerwy... nasi dopiero wczoraj po raz pierwszy wyszli skoncentrowani od poczatku, ja jednak mam taka teorie ze wydawalo im sie juz pozamiatane wiec zagrali na luzie i wyszlo im fantastycznie... czy dzisiaj to powtorza czujac ze jeszcze sie tli iskierka? daj Boże, ale ja delikatnie postawie na Serbow do przerwy...

jak dla mnie w dniu dzisiejszym dwa pewniaki...

Dania - nie moze sobie pozwolic juz na strate punktow, Macedonia procz zwyciestwa z Polska nic nie osiagnela... owszem wyrzucila ruskich ale tamci byli zwyczajnie beznadziejni... Dania jak na razie rewelacja procz wczorajszej pierwszej polowy, wiedza ze jak dzis cos straca to ich sytuacja stanie sie straszna...

Szwecja - Węgry - Szwedzi przegrali z Chorwatami i Francuzami, ale to zupelnie inny format druzyn... wierze ze sa skutecznie powalczyc o 3 miejsce w grupie, jezeli tylko zagraja swoje to Madziarzy przegraja 3-4 bramkami... spodziewalem sie kursu 1.3, jest 1.55

oby tylko nie bylo tak:

dania win
polska win
norwegia win

1.dania 6 pkt
2.niemcy 5 pkt
3.norwegia i polska 4 pkt

a jutro dania - niemcy remis ktory daje dunczykom awans z 1 miejsca a niemcom przedluza szanse na polfinal... wtedy wrecz bym wymagal od naszych by sie podlozyli norwegom wink
Posted by: Fatina

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 19:56

Jesli dzisiaj przegraja Niemcy albo Dania a my wygramy swoje 2 mecze to wychodzimy ! :]
Ja osobicie licze na Norwegow ze sie zmobilizuja i pokaza kawal dobrego skandynawskiego szczypiorniaka!
Posted by: Fatina

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 19:59

Originally Posted By: Boubson
szanse bez watpienia jeszcze sa, fantastycznie byloby gdyby dzisiaj norwegia pokazala niemcom miejsce w szeregu ale...

czy my jestesmy w stanie ograc serbow? ich gra jest podobna do gry macedonczykow, wczoraj o maly wlos nie pokonali niemcow, z dunczykami przegrali jedna bramka, w obu tych spotkaniach prowadzili do przerwy... nasi dopiero wczoraj po raz pierwszy wyszli skoncentrowani od poczatku, ja jednak mam taka teorie ze wydawalo im sie juz pozamiatane wiec zagrali na luzie i wyszlo im fantastycznie... czy dzisiaj to powtorza czujac ze jeszcze sie tli iskierka? daj Boże, ale ja delikatnie postawie na Serbow do przerwy...

jak dla mnie w dniu dzisiejszym dwa pewniaki...

Dania - nie moze sobie pozwolic juz na strate punktow, Macedonia procz zwyciestwa z Polska nic nie osiagnela... owszem wyrzucila ruskich ale tamci byli zwyczajnie beznadziejni... Dania jak na razie rewelacja procz wczorajszej pierwszej polowy, wiedza ze jak dzis cos straca to ich sytuacja stanie sie straszna...

Szwecja - Węgry - Szwedzi przegrali z Chorwatami i Francuzami, ale to zupelnie inny format druzyn... wierze ze sa skutecznie powalczyc o 3 miejsce w grupie, jezeli tylko zagraja swoje to Madziarzy przegraja 3-4 bramkami... spodziewalem sie kursu 1.3, jest 1.55

oby tylko nie bylo tak:

dania win
polska win
norwegia win

1.dania 6 pkt
2.niemcy 5 pkt
3.norwegia i polska 4 pkt

a jutro dania - niemcy remis ktory daje dunczykom awans z 1 miejsca a niemcom przedluza szanse na polfinal... wtedy wrecz bym wymagal od naszych by sie podlozyli norwegom wink




Wlasnie bylo by idealnie tak jak napisales!Bo wtedy przy takim ukladzie w tabeli jak Niemcy przegraja z Dania a my wygramy z Norwegia to ich przeskoczymy.Jesli Wygraja z Dania natomiast a my z Norwegia to mamy tyle samo punktow co dunczycy ale dzieki naszej wygranej z nimi w bezposrednim meczu ich wyprzedzimy!

Chodzi wiec o to aby dzisiaj przegrali albo Niemcy albo Dania i bedzie cudownie o ile pokonamy Serbow !
Posted by: Fatina

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 20:01

Dodam jeszcze iz jesli by dzisiaj Norwedzy pokonali Nimecow to bardzo prawdopodobne ze nasi achodni sasiedzi zostana potem pokonani przez dunczykow w ostatnim meczu i odpadna z turnieju.Wiec dzisiaj dla Niemcow kluczowy mecz!
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 20:15

I znowu zaczyna się wyliczanie.... Najpierw wygrajmy te 2 mecze, a potem patrzmy na innych!!!
Posted by: Boubson

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 20:57

Originally Posted By: Fatina
Jesli dzisiaj przegraja Niemcy albo Dania a my wygramy swoje 2 mecze to wychodzimy ! :]
Ja osobicie licze na Norwegow ze sie zmobilizuja i pokaza kawal dobrego skandynawskiego szczypiorniaka!


niestety kolego tak do konca nie masz racji... jezeli dzis niemcy przegraja a dania wygra to te zespoly maja odpowiednio 5 i 6 pkt... i remis w ostatniej kolejce eliminuje polske, nawet jesli nasi by wygrali oba spotkania
Posted by: Fatina

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 21:04

Ale tutaj widzisz juz z daleka ustawke...Ja bym nie byl az tak podejzliwy ze znowu ktos chce nam cos ukrasc co nam sie nalzey... i na pewno Niemcy sie z Dunczykami dogadaja.
Jesli do ostatniej kolejki wszystkie wyniki beda po naszej mysli to liczyc na to ze w meczu Dania-Niemcy remisu nie bedzie jest pryszczem w porownaniu do tego jakie nastroje mielismy gdy awansowalismy do tej rundy bez zadnego punktu!
Posted by: Boubson

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 21:10

no dobrze ale czemu cisza w temacie? nikt nie wierzy w szwedow ??? przeciez miejsca nawet dalsze wciaz sa istotne...
Posted by: Baqu

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 21:16

uwaga Panowie, a jak to jest z Francją ? mają już zapewnione 1 miejsce ? mikroprocesorki chyba walczą już tylko o dobre imie... hc 7.5 ustawiony moim zdaniem dość podchwytliwie... myślę o tym, że żabojady odpuszczają lekko to spotkanie ( bo po co mają się meczyć ) i już szykują się do walki o medale, tylko nie wiem jak wygląda ta ich sytuacja w grupie wiec proszę o pomoc smile

travis ? krajan ? inni ?
Posted by: karuzel1122

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 21:16

ja wierzę w polskę , kurs 1.8 zachęcający ale serbowie pokazali strasznie wysoki poziom gry ... stawiać n polaków to tak jakby iść do kasyna i grać w ruletke ... szczerze mówiąc postawiłbym n polaków ale jak coś odwalą na początku to będzie ciężko
Posted by: karuzel1122

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 21:19

nie odpuszczą w ich grupie są chorwacii którzy mają tyle samo punktów co francja
Posted by: karuzel1122

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 21:23

awans to już właściwie mają trzecia drużyna ma bodajże 3 pkt a francja i chorwacja mają 6 pkt zapewnie 1 miejsce rozstrzygnie się w ostatnim meczu tych drużyn
Posted by: maxxey

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 21:29

dla mnie dziś typem dnia jest wygrana Tunezji nad Egiptem. Kursy spadają, ale można jeszcze złapać na ten mecz około 1,6. Analiza dla mnie prosta. Tunezyjczycy są po prostu na tych MŚ o lepsi od Egiptu, który dostał lanie od Algierii.
Stawka: 4/10

Poza tym spróbuję zagrać na Szwedów z Madziarami. Tak jak ktoś już wcześniej napisał w normalnej dyspozycji Skandynawowie rozbiją naszych bratanków. Kurs 1,5-1,6 jest dobrym na to zdarzenie.
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 21:44

Originally Posted By: maxxey
dla mnie dziś typem dnia jest wygrana Tunezji nad Egiptem. Kursy spadają, ale można jeszcze złapać na ten mecz około 1,6. Analiza dla mnie prosta. Tunezyjczycy są po prostu na tych MŚ o lepsi od Egiptu, który dostał lanie od Algierii.
Stawka: 4/10

Poza tym spróbuję zagrać na Szwedów z Madziarami. Tak jak ktoś już wcześniej napisał w normalnej dyspozycji Skandynawowie rozbiją naszych bratanków. Kurs 1,5-1,6 jest dobrym na to zdarzenie.
Zgadzam się co do Egiptu. Typ dnia. Tunezja ładnie sobie pogrywa, wygrali z Macedonią, walka z każdym z nazej byłej grupy. Szwedzi też powinni sobie poradzic, wczoraj baty od Francji, ale wiadomo ze oni jada na mistrza. 1.65 sts, mozna grac.

Serbia-Polska
Wczoraj duzo osob przewalilo kase na Danii, w tym ja. Ale dzisiaj Polska wygra i oddadza nam stracone smile Serbie da się rozgryzc. Nasi poprawili skutecznosc, z czym zawsze mieli problemy. Licze na powtórkę z wczoraj
Posted by: wafe(L)nica

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 22:02

Polska - Serbia (Suma goli mniej niż 59,5) 1,82 Fortuna :

Polacy jak i Serbowie wczoraj bardzo rozstrzelani ,dziś czuję że już nie będzie tak łatwo wchodziło ,Kuchczyński 9/10 gole/strzały ,dziś już tak nie bedzie chodz życze mu tego ale nie powinno paść 59 goli ,wychodzi co minuta gol ,hmm nie sądze
Posted by: kiziorro

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 25/01/2009 22:36

popieram typ na Tunezje, Egipt wtopa z Algieria, wydaje sie, ze juz odpuscili te mistrzostwa. Ostatnio grali w zmienionym skladzie, trener chyba da szanse rezerwowym, ale to tylko moje spekulacje !
Posted by: maxxey

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 06:50

i Tunezja i Szwecja dziś wtopiły. Tak więc trzeba poprawić bilans i odegrać przegrane jednostki.
Turniej wchodzi w decydującą fazę. Niesamowicie emocjonujące będą ostatnie mecze II rundy rozgrywek.

Dania - Niemcy - kurs 1.65 na Duńczyków jaki zaproponował bwin jest chyba adekwatny do możliwości obu drużyn. Nie będzie w tym meczu kalkulacji. I jedni i drudzy muszą wygrać. Moim faworytem są Skandynawowie i na nich zagram. Poczekam jeszcze na oferty innych firm.
Do tego należy dodać Polaków z Norwegami. Jednak kurs 1,45 (bwin)na naszych zupełnie mnie nie przekonuje. W sumie jednak czy można się spodziewać czegoś więcej od buków po ostatnich popisach naszych Orłów?
Posted by: s_LP

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 06:53

Dania - Niemcy
typ: X
Polska - Norwegia
typ: 2
kurs: 27,9 (bwin)
stawka: 4/10


Jak ma być remis w pierwszym meczu(tylko taką opcje rozważam - jest to warunek konieczny, więc proszę mi nie pisać co będzie w innym wypadku, bo dobrze o tym wiem), to my tracimy automatycznie szanse na awans. Za to otwiera się furtka przed zespołem Norwegi. Polska po dwóch ostatnich meczach strasznie zaniżona, z Danią kurs na nas 4,75, teraz 1,45 daje bwin. Norwegia po 3,1 i tak value. Dziwne. Nasz mecz jako ostatni w grupie, więc wszytsko będzie wiadomo, a wtedy kursy będą wariować. Odważna decyzja bwin, że tak szybko dał kursy, najlepszym rozwiązaniem dla buków byłoby w sumie zastopować Polska - Norwegia do rozstrzygnięcia pierwszego spotkania.
Według mnie jeśli ktoś liczy na podział punktów to warto grać tylko w taki sposób, później i tak będzie okazja do ewnetualnej kontry ze względu na lecące, zmieniające się kursy. Ja za bardzo w celowy podział punktów nie wierzę, ale takie coś musiałem zagrać, może on jednak wypaść z samego meczu.
Posted by: grajus87

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 14:02

Bardzo fajny pomysł . To tak jakby brac remis po kursie 27,9 tongue
Posted by: carvallho

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 16:26

Co decyduje o kolejności w przypadku równej ilości punktów? Bramki czy bezpośrednie mecze?
Posted by: sebkos

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 16:28

Bezpośredni mecz...
PS. Jakby ktoś miał linka do wczorajszej końcówki meczu Niemców prosiłbym o wklejenie - chciałbym z ogromną chęcia zobaczyć co bezcenne tongue
Posted by: Mathiass

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 16:35

http://www.youtube.com/watch?v=wkXfq_g1Fhw&eurl=http://video.google.pl/videosearch?q=germany-norway%20handball&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client
Posted by: sebkos

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 17:10

laugh laugh laugh no to bezcenne - podziękował Mathiass
Posted by: mopsiq

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 18:50

Originally Posted By: sebkos
Bezpośredni mecz...
PS. Jakby ktoś miał linka do wczorajszej końcówki meczu Niemców prosiłbym o wklejenie - chciałbym z ogromną chęcia zobaczyć co bezcenne tongue
nie do konca chyba dania wygra a polska remis
niemcy 5
polska 5
norwegia 5

i kto bedze avansowal bedze mini tabela tych 3 druzyn nor-3pkt niem-2pkt pol-1pkt albo gole to niemcy wygraja tak czy tak polska jak zremisuje odpadnie nawet przy porazce niemcow ale jak juz polska odpadnie mam nadzeje ze z nimiaszkami

wie ktos jak bedze w tabeli
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 18:58

wtedy to może być bardziej skomplikowane bo jeszcze Serbia dojdzie z 5 punktami jak dziś wygra
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:02

Originally Posted By: travis
wtedy to może być bardziej skomplikowane bo jeszcze Serbia dojdzie z 5 punktami jak dziś wygra


i Polska awans w takim przypadku grin
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:07

jak 4 drużyny po 5 punktów to w małej tabeli wszystkie po 3 punkty a różnica bramek daje awans Niemcom (+6),Polska (+5),Norwegia 0,Serbia minus
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:09

wczorajsza końcówka by się nam czkawką odbiła
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:13

Originally Posted By: travis
jak 4 drużyny po 5 punktów to w małej tabeli wszystkie po 3 punkty a różnica bramek daje awans Niemcom (+6),Polska (+5),Norwegia 0,Serbia minus


Fakt własnie źle policzylem bramki i byśmy odpadli. Takze my musimy wygrac - jakie to proste.
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:22

ale dlaczego niemcy mają wygrać? nie grają nic nadzwyczajnego
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:25

jasne że musimy wygrać i liczyć na to żeby nie było remisu w meczu dani bo wtedy odpadamy a czy wygrają niemcy czy duńczycy to nam to rybka
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:29

[quote]
Originally Posted By: Matias88
ale dlaczego niemcy mają wygrać? nie grają nic nadzwyczajnego [/

niemcy muszą wygrać,przy remisie, My nie gramy o nic,Wenta, smile wypuści rezerwy i Norwegia awansuje
Posted by: s_LP

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:29

Originally Posted By: Matias88
ale dlaczego niemcy mają wygrać? nie grają nic nadzwyczajnego


bo widzisz co się dzieje - każdy może wygrywać z każdym

dla nas wygrana Niemców to najlepsze rozwiązanie. Norwegia nie ma wtedy szans na awans. Jak wygra Dania, to my jak i nasi rywale bijemy się o 2 miejsce. Gdy remis, tylko Norwegia ma szanse, Polska już nie.
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:33

wiem właśnie, remis przekreśla nasze szanse, norwegia gra w kratkę potrafią zagrać dobrze ale też i cieniznę, nasi są w gazie nie wiem skąd masz tą wypowiedź wenty że nie gramy o nic bo tam jest sztab ludzi i ewentualnie może to być jakaś zagrywka, polaczki złapały wiatr w żagle i ja wierzę że dziś stukną norwegów którzy wcale mocni nie są
Posted by: luckbest

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:34

Originally Posted By: Matias88
wiem właśnie, remis przekreśla nasze szanse, norwegia gra w kratkę potrafią zagrać dobrze ale też i cieniznę, nasi są w gazie nie wiem skąd masz tą wypowiedź wenty że nie gramy o nic bo tam jest sztab ludzi i ewentualnie może to być jakaś zagrywka, polaczki złapały wiatr w żagle i ja wierzę że dziś stukną norwegów którzy wcale mocni nie są
mecz jutro tongue
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:36

sorki ale są emocje i dzięki za poprawkę bo faktycznie jutro wink
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:40

Originally Posted By: s_LP
Originally Posted By: Matias88
ale dlaczego niemcy mają wygrać? nie grają nic nadzwyczajnego


bo widzisz co się dzieje - każdy może wygrywać z każdym

dla nas wygrana Niemców to najlepsze rozwiązanie. Norwegia nie ma wtedy szans na awans. Jak wygra Dania, to my jak i nasi rywale bijemy się o 2 miejsce. Gdy remis, tylko Norwegia ma szanse, Polska już nie.


Jeżeli Niemcy wygrają to Norwedzy cały czas maja szansę awansu,wystarczy mieć lepszy bilans bramkowy niż dunczycy
Posted by: kozi1260

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:41

wie ktos czy jutro zagra rozgrywajacy niemiecki( chyba Kraus sie nazywa)?? wczoraj zlapal jakas kontuzje i go znosili, a pozniej Niemcy juz nic nie grali??
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:47

Ma skręconą kostkę-na 100% nie wiadomo czy zgra bądz nie..
Posted by: marcinek21

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:49

Panowie a moze na dzisiaj jakies typki?
Posted by: kozi1260

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:56

Originally Posted By: nawoj
Ma skręconą kostkę-na 100% nie wiadomo czy zgra bądz nie..
dzieki
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 19:58

Originally Posted By: nawoj
Ma skręconą kostkę-na 100% nie wiadomo czy zgra bądz nie..


Germany will have to do without playmaker Michael Kraus, tearing a foot ligament to be sidelined for the rest of the tournament.

Z oficjalnej strony mistrzostw, więc wyglada na to że nie zagra do końca imprezy.
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 20:01

nawet jak zagra to nie to samo co do tej pory ale dziś są inne mecze i jak zostałem już poprawiony to basta ;p

jak dla mnie to chyba wezmę handi na cubę bo argentyna coś przystopowała, najpierw z kuwejtem 1 bramką a to mocarze nie są później 12 bramek zainkasowali od hiszpani a cuba może trudnym przeciwnikiem nie jest ale jeśli powalczą to porażka nie powinna być duża a może nawet niespodzianka
rosja win bo o handi się boję, nie wiadomo co ta drużyna zagra, zawsze wydawało mi się, że są raczej w czołówce ale ten turniej do udanych nie należy skoro z ekipami algieria i brazylia wygrywa się 1i 3 bramkami to hmm ale wioski chyba nie zrobią i nie przegrają
tunezja, wczoraj mnie wkurzyli równo dlatego nie polecam ich
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 20:03

Originally Posted By: drfocus
Originally Posted By: nawoj
Ma skręconą kostkę-na 100% nie wiadomo czy zgra bądz nie..


Germany will have to do without playmaker Michael Kraus, tearing a foot ligament to be sidelined for the rest of the tournament.

Z oficjalnej strony mistrzostw, więc wyglada na to że nie zagra do końca imprezy.

Nie wiadomo też czy Pascal Hens,zagra.
Posted by: s_LP

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 20:13

Originally Posted By: forty
Originally Posted By: s_LP
Originally Posted By: Matias88
ale dlaczego niemcy mają wygrać? nie grają nic nadzwyczajnego


bo widzisz co się dzieje - każdy może wygrywać z każdym

dla nas wygrana Niemców to najlepsze rozwiązanie. Norwegia nie ma wtedy szans na awans. Jak wygra Dania, to my jak i nasi rywale bijemy się o 2 miejsce. Gdy remis, tylko Norwegia ma szanse, Polska już nie.


Jeżeli Niemcy wygrają to Norwedzy cały czas maja szansę awansu,wystarczy mieć lepszy bilans bramkowy niż dunczycy


przecież przegrali bezpośredni mecz...
z tego co piszesz by wynikało, że przy remisie Niemców, my jak będziemy miec lepszy bilans też wyjdziemy
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 20:16

ja nie wiem ile razy jeszcze musi się pojawić że mecz bezpośredni
dawać bany za to bo to już nie jest zabawne tylko wkur...
Posted by: mura

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 20:20

Originally Posted By: forty

Jeżeli Niemcy wygrają to Norwedzy cały czas maja szansę awansu,wystarczy mieć lepszy bilans bramkowy niż dunczycy


przecież Dunole wygrali z Wikingami w bezpośrednim

bet365 wystawił kursy. X + Norge @22,4 czyli mniej niż w bwin; za to więcej można dostać za zwycięstwo naszych (1.60)
Posted by: Kylo

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 20:21

"Przed Polakami ostatnie spotkanie drugiej rundy Mistrzostw Świataw piłce ręcznej. Jeśli nasi szczypiorniści pokonają Norwegów, awansują do półfinału. O ile tylko w meczu Niemcy - Dania nie padnie remis - pisze Gazeta Wyborcza i sport.pl

(...)

Poniedziałek jest dniem przerwy w imprezie. Ostatnie spotkania zostaną rozegrane we wtorek. By awansować Polacy muszą pokonać Norwegię. Będą wówczas mieli na koncie sześć punktów. Istotny jest też jednak wynik meczu Niemcy - Dania. Polacy będą w komfortowej sytuacji, gdyż wyjdą na boisko o 20.15. Mecz Niemcy - Dania zaplanowany jest na 17.30. Oznacza to że Polacy będą wiedzieli jakim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Rozważmy trzy warianty:

1. Polska pokonuję Norwegię, Niemcy wygrywają z Danią. Przy takim scenariuszu pierwsze miejsce w grupie zajmują Niemcy, którzy jako jedyni mają siedem punktów. Polacy i Duńczycy będą mieli po sześć "oczek" i o awansie Polaków zadecyduje nasze bezpośrednie zwycięstwo (32:28 w sobotę).

2. Polska pokonuje Norwegię, Dania Pokonuje Niemcy. W tym przypadku z pierwszego miejsca awansują Duńczycy (osiem punktów), Polacy przechodzą do półfinału (sześć punktów) a Niemcy (5 punktów) żegnają się z imprezą.

3. Polska pokonuje Norwegię, Dania remisuje z Niemcami. To najgorszy przypadek. Z Grupy awansuje Dania (7 punktów) i Niemcy (6 punktów). Polacy też mają na koncie 6 "oczek" ale przegrali bezpośredni pojedynek z Niemcami.

Jedno jest pewne. Niemcy nie mogą zagrać nie fair, i umówić się z Duńczykami na remis. Wówczas bowiem może się zdarzyć że Norwegia pokona pozbawionych nadziei na półfinał Polaków i... awansuje kosztem naszych zachodnich sąsiadów. W tej sytuacji: 1. Dania (7 pkt.) 2. Norwegia (6 pkt.) 3. Niemcy (6 pkt., ale porażka w meczu z Norwegami).

Z drugiej strony, jeśli Niemcy pokonają Danię, Norwegowie stracą szanse na awans, i mecz z Polakami nie będzie miał dla nich znaczenia."

www.reczna.pl
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 20:24

Tak ja sie zagalopowałem,a wzasadzie te dziady z WP
http://sport.wp.pl/kat,65242,title,MS-jak-Polacy-moga-awansowac,wid,10783795,wiadomosc.html
Posted by: s_LP

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 20:25

Originally Posted By: Matias88
ja nie wiem ile razy jeszcze musi się pojawić że mecz bezpośredni
dawać bany za to bo to już nie jest zabawne tylko wkur...


Bana to możesz dawać kolegom w piaskownicy.
A za zaganianie do adminów należy ci się kop na ryj.

Jak nie masz do czego się przyczepić w kwestiach merytorycznych to zamilcz.
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 20:25

Originally Posted By: forty
Tak ja sie zagalopowałem,a wzasadzie te dziady z WP
http://sport.wp.pl/kat,65242,title,MS-jak-Polacy-moga-awansowac,wid,10783795,wiadomosc.html


oni dali aż 5 wariantów
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 20:25

Originally Posted By: Matias88
nawet jak zagra to nie to samo co do tej pory ale dziś są inne mecze i jak zostałem już poprawiony to basta ;p

jak dla mnie to chyba wezmę handi na cubę bo argentyna coś przystopowała, najpierw z kuwejtem 1 bramką a to mocarze nie są później 12 bramek zainkasowali od hiszpani a cuba może trudnym przeciwnikiem nie jest ale jeśli powalczą to porażka nie powinna być duża a może nawet niespodzianka


Też o tym myślałem.

Półfianł mistrzostw Ameryki:
Argentyna - Kuba 33:32
Posted by: Patrolinho

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 20:47

Panowie eksperci od ręcznej smile Dzisiaj kilka meczy w których mogą dziać się cuda, ale do rzeczy... Mam na oku 4 typy i jeśli ktoś będzie miał chwilkę to niech podzieli się swoją opinią... Trochę analizowałem to, ale tylko i wyłącznie pod względem statystycznym na tym turnieju i w bezpośrednich pojedynkach tychże drużyn...

1. Australia-Kuwejt i tutaj mam 2 typy na myśli wink Albo overek 48,5 bo linia wydaje się być strasznie niska... Obie drużyny raczej wysokiego poziomu nie prezentują więc i szaleńczo bronić nie będą... A drugi to dodatnie handi 10,5 na Australię... Nie wiem czy Kuwejt jest taki dobry czy Australia aż taka słaba, że handi jest na takim poziomie ? Jest ono adekwatne do poziomu obu drużyn ?

2. Algieria-Arabia S. - dodatnie handi na Arabię 5,5 wydaje się dla mnie dobrą propozycją na dzisiaj... Po wglądzie na mecze rozegrane w tym turnieju nie wydaje mi się żeby Algieria aż tak pocisnęła laugh

3. Tunezja-Brazylia - ujemne handi na Tunezję... Wiem ,wiem wink Wczoraj wtopili na maxa... Ale 4 bramkami WIN z Brazylią to chyba nie jest niemożliwe ?

Wiem, że argumenty liche a w sumie nawet nie wiem czy można to nazwać argumentami, ale jeszcze raz kieruję prośbę do kogoś kto się zna żeby w wolnej chwili "rzucił" na to okiem wink No i jeszcze odnośnie tej Kuby z dodatnim handi... Warto ?
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 20:54

Originally Posted By: s_LP
Originally Posted By: Matias88
ja nie wiem ile razy jeszcze musi się pojawić że mecz bezpośredni
dawać bany za to bo to już nie jest zabawne tylko wkur...


Bana to możesz dawać kolegom w piaskownicy.
A za zaganianie do adminów należy ci się kop na ryj.

Jak nie masz do czego się przyczepić w kwestiach merytorycznych to zamilcz.


fajna składnia właśnie widać kto tu w piaskownicy siedzi lol
zejdź ze mnie błaźnie, wkurzam się bo trzeba pisać setki razy o meczu bezpośrednim a na dodatek nie naskoczyłem na Ciebie bo to Ty komuś po raz kolejny to tłumaczyłeś więc albo nie zrozumiałeś albo szukasz zaczepki z takimi tekstami.
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 21:00

Originally Posted By: drfocus
Originally Posted By: Matias88
nawet jak zagra to nie to samo co do tej pory ale dziś są inne mecze i jak zostałem już poprawiony to basta ;p

jak dla mnie to chyba wezmę handi na cubę bo argentyna coś przystopowała, najpierw z kuwejtem 1 bramką a to mocarze nie są później 12 bramek zainkasowali od hiszpani a cuba może trudnym przeciwnikiem nie jest ale jeśli powalczą to porażka nie powinna być duża a może nawet niespodzianka


Też o tym myślałem.

Półfianł mistrzostw Ameryki:
Argentyna - Kuba 33:32


a kiedy był ten turniej bo może jakieś postępy nastąpiły no i innego rodzaju emocje
Posted by: max74

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 21:14



Wydaje mi sie ze sa jeszcze 2 warianty o ktorym nikt nie wspomnial.Otóz

Dania -niemcy 1
Polska-Norwegia x
serbia-macedonia 1

wtedy
1.Dania 8
Polska norwegia Serbia po 6 pkt

i wtedy tez awansujemy dalej polska 3pkt norw i serbia po 2


i 2
dania -niemcy 1
polska - norwegia x
serbia -macedonioa x lub 2

wtedy
1dania 8
polska niemcy i norwegia po 5

tez wchodzimy
polska 3 norwegia 2 niemcy 2

podsumowujac to nawet x z norwegia przy porazce niemcow daje nam awans:)
Posted by: max74

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 21:18

do wariantu 1 pominalem niemcow a tez beda mieli wtedy 5 pkt...niezly galimatias

Dania -niemcy 1
Polska-Norwegia x
serbia-macedonia 1

wtedy
1.Dania 8
Polska norwegia Serbia niemcy po 5 pkt

wtedy polska 3 norwegia 5 serbia 1 niemcy 3

awans norwegia
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 21:18

chyba coś tę ostatnia opcję żle policzyłeś
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 21:22

Originally Posted By: Matias88
Originally Posted By: drfocus
Originally Posted By: Matias88
nawet jak zagra to nie to samo co do tej pory ale dziś są inne mecze i jak zostałem już poprawiony to basta ;p

jak dla mnie to chyba wezmę handi na cubę bo argentyna coś przystopowała, najpierw z kuwejtem 1 bramką a to mocarze nie są później 12 bramek zainkasowali od hiszpani a cuba może trudnym przeciwnikiem nie jest ale jeśli powalczą to porażka nie powinna być duża a może nawet niespodzianka


Też o tym myślałem.

Półfianł mistrzostw Ameryki:
Argentyna - Kuba 33:32


a kiedy był ten turniej bo może jakieś postępy nastąpiły no i innego rodzaju emocje


27.06.2008 w Brazylii
Posted by: grajus87

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 21:24

1 wariant
Serbia ma 3 pkt wiec jak może miec 6 po wygranym meczu ?

2 wariant
Skad 3 pkt bedziemy miec ? porażka z Niemcami i remis z Norwegami
Posted by: max74

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 21:27

jeszcze raz
obecna tabela

1Dania 4 129:120 6
2Niemcy 4 122:106 5
3Polska 4 119:111 4
4Norwegia 4 108:110 4
5Serbia 4 121:133 3
6Macedonia 4 104:123 2

Dania-niemcy 1
polska-norw x
serbia-macedonia 1

1dania 8
polska niemcy serbia norwegia po 5

i mala tabela polska norwegia niemcy serbia po 3 pkt wszyscy
Posted by: Farciarz

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 23:21

Originally Posted By: mura

przecież Dunole wygrali z Wikingami w bezpośrednim

bet365 wystawił kursy. X + Norge @22,4 czyli mniej niż w bwin; za to więcej można dostać za zwycięstwo naszych (1.60)



Betsafe ma ten dubel 36. Za drobne można spróbować ...
Posted by: gembol

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 26/01/2009 23:27

betsson 38 (10*3.80) wink
Posted by: Self-Confident

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 01:44

Spokojnie do mecz Polski za ponad 24 godziny skupmy się na czymś w zasięgu ręki.
Proponuje Rumunię przeciw Hiszpanom kurs 9,0 w BEt365 wygląda bardzo kusząco widzę tu jeden z dwóch scenariuszy albo Hiszpanie zaatakują od początku i wygrają ok 4-5 bramkami albo gra będzie wyrównana i w kocówce zwyciężą Rumunii. Espania to rozcarowanie turnieju i jakoś nie widzi mi się że nagle sobie przypomną jak się gra. Rumunia wręcz przeciwnie nie doceniania druzyna łaknąca każdego zwycięstwa.
Tak więc mój typ Rumunia @9,00 Bet365
Posted by: s_LP

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 03:45

szok
Norwegie można łapać po 3,8 nawet. No bez jaj, ale aż takimi faworytami nie jesteśmy. Znów pojawia się kwestia motywacji, gdy wygrają Niemcy - mecz bez znaczenia dla nich, więc można łączyć spokojnie z Dania 1X.

Podejrzewam, że gdybyśmy grali pierwszy mecz w "łączonej" grupie właśnie z wikingami kursy mogłyby być odwrotne. Póki co zagraliśmy dobre 75 minut (połowa z Duńczykami i 3/4 meczu z Serbami) i kursy świrują. A jutro to dopiero będzie "cocojumbo", jeśli padnie korzystny wynik dla naszych rywali, co jest bardzo prawdopodobne.

@Matias 88
Gdzie ten błąd w składni?
widzisz - mnie nawet nie interesuje o kim/do kogo pisałeś. konfidentów trzeba zdecydowanie piętnować.
"błazen"... ehh... ten bezpieczny intenet
reszta na prv
Posted by: mgr

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 03:52

Przede wszystkim, to dziwi mnie, skąd się wziął mit o silnych szczypiornistach norweskich. Chyba wszyscy pozapominali, że to przeciętniaki, tylko w pamięci mają ostatnie Euro, gdzie byli gospodarzami i działy się cuda na kiju. To zupełnie inna półka, niż Dania, czy Szwecja.

Te mistrzostwa są trochę dziwne, bo każdy z każdym jest w stanie wygrać. W moim odczuciu jesteśmy faworytami jutrzejszego meczu, ale kursy zaproponowane są szokująco niskie. Wygramy wg mnie, ale po takim kursie nie tykam. W grę wchodzi tylko live, od 1.80 w górę.
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 04:51

konfident? nie mam interesu się z Tobą sprzeczać odpyskowałem Ci bo z takimi tekstami "kopa na ryj"? i Ty piszesz o bezpiecznym internecie?
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 04:53

Najmocniejszy punkt norweskiej reprezentacji piłki ręcznej w rozgrywanych w Chorwacji mistrzostwach świata bramkarz Steinar Egge ma kłopoty z udem i w poniedziałek był przez cały dzień poddawany intensywnej kuracji prądem i akupunkturą.
- Steinar wytrzymuje pierwszą połowę, lecz w drugiej, w 40-45 minucie meczu zaczyna odczuwać silne bóle. Na szczęście poniedziałek był dniem wolnym, tak ważnym po siedmiu wyczerpujących meczach. Steinar przechodzi kuracje impulsami elektrycznymi. Aplikujemy mu też specjalnie opracowaną wersję akupunktury - powiedział norweskim mediom lekarz drużyny Thomas Torgalsen i dodał, że - niestety mamy też poważniejsze kontuzje. Nie zagra, i to przez najbliższe tygodnie, Alexander Buchmann, który ma naderwane ścięgna Achillesa. Erlend Mamelud ma wybity kciuk i kontuzję kostki, którą odniósł w meczu z Macedonią, a Bjarte Myrholt uszkodził sobie łokieć.

Norwescy piłkarze są pewni zwycięstwa nad Polską i już w poniedziałek uzgodnili ze swoją federacją wysokość premii za ewentualny medal. Za złoty każdy z Norwegów otrzyma (w przeliczeniu) 28 tys. złotych, 18 tys. złotych za srebrny i 11 tys. złotych za medal brązowy. Specjalne nagrody pieniężne za wejście do półfinału zapowiedzieli sponsorzy reprezentacji.
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 05:02

oby się przejechali na tej swojej pewności siebie, w cale nie są bogami ręcznej ale jeśli padnie remis to nasi mogą odpuścić, ciężko w tym momencie typować
Posted by: s_LP

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 05:10

@mgr
A ta Szwecja w ostatnich 5 latach co osiągnęła, że zupełnie inna półka?
Nikt nie napisał, że Norwegia to jakieś tuzy. Obecnie są na porównywalnym poziomie co my - i ostatnie dwa mecze nie zmienią tego obrazu. Zresztą u nich po wygranej nad Niemcami - mistrzami świata, a jak smile myśli się pewnie podobnie o nas.

Najpierw negujesz typa, a za chwilę piszesz, że Polska nieopłacalna do gry. Trochę konsekwencji - czyli jest value czy nie?
Tak jak mówisz, każdy może wygrac z każdym, strasznie wyrównana nasza grupa, więc kurs 3,8 spory, a i inne okoliczności mogą okazać się bardzo determinujące.
Posted by: aker

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 05:25

Ja uwazam ze jak juz grac mecz Polaków to z handi na Norwegie (2,5 bramki na Wikingów po kursie 1,7 w fortunie).
Mysle ze to bedzie bardzo zaciety pojedynek(zakładam ze Dania pojedzie z Niemiaszkami) obfitu w duze ilosci fauli, mała ilosc bramek i wyniku na styku do konca spotkania.
Skoro mała ilosc bramek to warto tez zagrac under 54,5 bramki.
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 05:35

Ciekawe ile dostaną za 10 miejsce (Norwedzy),bo równie dobrze jak mogą mieć mistrzostwo świata -mogą skonczyć te mistrzostwa na 10 pozycji.
Posted by: Fatina

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 06:34

Ja nie wiem jak sie zakonczy mecz naszej reprezentacji bo moze byc roznie.Ostatnie 2 mecze naszej reprezentacji wrecz idealne dla tego boje sie ze jutro moze byc nieco gorzej.Pytanie tylko czy to gorzej wystarczy na Norwegie ? Hmm...nie wiem...

Wiem natomiast ze zagram jutro na wygrana Niemiec w meczu z Dania.
Niemcy sa druzyna ktora bardzo rowno prezentowala sie w dotychczasowych meczach.Jedyny kamyk jaki mozna ciepnac do ich ogrodka to ten za ostatnia porazke z Norwegia w dosc pechowych okolicznosciach zreszta.

Zagralismy i z Niemcami i z Dania jaki byl wynik i jaka gra wszyscy wiemy chociaz nie mozna sie tym do konca sugerowac oczywiscie ale Niemiecka ekipe uwazam za bardzo rowno grajaca i solidna dla tego jutro :

Niemcy - Dania 1 3,45 expekt

Grzechem nie brac takiej promocji smile
Posted by: zerodwadwa

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 07:10

Originally Posted By: aker
Ja uwazam ze jak juz grac mecz Polaków to z handi na Norwegie (2,5 bramki na Wikingów po kursie 1,7 w fortunie).
Mysle ze to bedzie bardzo zaciety pojedynek(zakładam ze Dania pojedzie z Niemiaszkami) obfitu w duze ilosci fauli, mała ilosc bramek i wyniku na styku do konca spotkania.
Skoro mała ilosc bramek to warto tez zagrac under 54,5 bramki.


zgadzam sie w 100% z Twoimi słowami, a na potwierdzenie przypomnę Wam mecz Polska - Argentyna w turnieju kwalifikacyjnym. Kto widział ten wie, co się tam wyprawiało głównie z winy nerwów. Dużo może też zależeć od Szmala, który przez 2 mecze wyciągał ci się dało. Mam jednak nadzieję, że Polakom uda się wygrać ten mecz, w końcu Norwegia to nie Chorwacja czy Francja.


Under bramkowy byłby tutaj eleganckim rozwiązaniem. I chyba biorę.
Posted by: _hockey

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 07:45

Ja tylko dodam, że w przypadku zwycięstwa Serbów i Duńczyków Polakom starcza remis w meczu z Norwegią do awansu- w tej sytuacji Niemcy, Polska, Serbia i Norwegia w małej tabeli będą miały po 5 punktów, a my najlepszy bilans, bo nie wierzę by Serbowie odrobili tyle bramek (przy tworzeniu małej tabeli nie będzie się brało pod uwagę meczy 4 zainteresowanych drużyn z Macedonią). Mówił dziś o tym Kuchta w radiowej Jedynce.
Posted by: _hockey

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 07:52

Warto jeszcze dodać, że Norwegi niezbyt nam leży, ostatnie trzy mecze:

22 I 2008 Polska - Norwegia 24:24
6 I 2008 Polska - Norwegia 23:30
7 I 2007 Polska - Norwegia 30:34
Posted by: pcZKS

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 08:01

niestety ale remis nie starcza...
my mamy +5 goli a Niemcy +6
przecież się liczą mecze 4 zainteresowanych drużyn
Posted by: Kura

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 08:05

dokładnie pcZKS - Kuchta wielki znawca ostatnio w TV mówił że liczą się bramki a nie bezpośrednie mecze
Posted by: Marian

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 08:30

Originally Posted By: pcZKS
niestety ale remis nie starcza...
my mamy +5 goli a Niemcy +6
przecież się liczą mecze 4 zainteresowanych drużyn
ano wszystko przez to ze rozluznilismy sie w koncowce meczu z Serbami dwie bramki wiecej i przy z przyjajacych okolicznosciach wystarczalby nam remis a tak musimy wygrac!
Posted by: mgr

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 16:33

Originally Posted By: s_LP
@mgr
A ta Szwecja w ostatnich 5 latach co osiągnęła, że zupełnie inna półka?
Nikt nie napisał, że Norwegia to jakieś tuzy. Obecnie są na porównywalnym poziomie co my - i ostatnie dwa mecze nie zmienią tego obrazu. Zresztą u nich po wygranej nad Niemcami - mistrzami świata, a jak smile myśli się pewnie podobnie o nas.

Najpierw negujesz typa, a za chwilę piszesz, że Polska nieopłacalna do gry. Trochę konsekwencji - czyli jest value czy nie?
Tak jak mówisz, każdy może wygrac z każdym, strasznie wyrównana nasza grupa, więc kurs 3,8 spory, a i inne okoliczności mogą okazać się bardzo determinujące.


Ja mam wrażenie, że jesteśmy jednak sporo lepsi od Norwegów, co przecież nie jest równoznaczne z tym, że wygramy.

W każdym razie, w teorii taki kurs to value, ale nic mnie nie przekonuje, żeby jednak na Norwegów postawić. Ot taki paradoks, a może po prostu blokada że to Polska wink
Posted by: carvallho

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 17:44

Po takim kursie to smiało obstawiam Norwegów. Dla mnie to pewnego rodzaju surebet. Wygrywają vikingowie - wygrywam kasę na otarcie łez. Wygrywaja Polacy ....... bezcenne.
Posted by: KRAJAN

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 17:45

Na sucho - wg mnie (piszę na czuja) - w finale spotkają się drużyny jakie?
Polska - Niemcy - a dlaczego?
Jeżeli my potrafiliśmy pojechac Dunów - dlaczego tego nie mogą zrobi Niemcy - napewno nie będą spekulowali na remis - za duże eyzyko a i ten nie do końca może by dla nich dobry wink
dlaczego finał
Chorwacja - grają u siebie mają zajebistego Balica - ale napewno są w zasiegu tak nas jak i Germańców wink
Francja - to taka odmiana Hiszpanii w piłkę nożną - grają wybitnie do jakiegoś czasu gromnią i rozjeżdżają - ale przychodzi jeden ważny mecz a tu bęc i po ptakach - i mam nadzieję że tak będzie w meczu półfinałowym z Polakami - zakładam dziś wygraną z Chorwatami - a Polska z drugiego miejsca.

A w finale ????

Takie moje spekulacje co do dalszej fazy MŚ - ale to tylko domniemania i pobożne życzenia - wszystko zweryfikują parkity
spróbuję zagra dubla - POL/NIE
a z innych kuponów - Węgrzy troszkę mnie wkurzają - spróbuję skośnych po niezłym kursie i zagram rozpis na remisy 2/6 lub 2/5 z wyłączeniem Polaków.

I jedno pytanie do ogółu - czy Szwedzi są tacy słabi - czy też graja tak nie równo - teoretycznie 1.50 ze Słowakami - jak najnardziej do wzięcia - ale ostatni mecz pokazał że nie wszystko co się wydaje wchodzi???
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 18:19

Krajan troszke się z Tobą nie zgodzę co do Francuzów, że to ekipa jak Hiszpania bo przykładem może byc chociażby wygrana żabek w Pekinie!!

Ktoś pisał o absencji Mojsowskiego w ekipie Macedonii. Czy nie zagral on tylko z Danią czy ma kontuzje i nie zagra z Serbami??
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 18:43

Kontuzje: Artur Siódmiak, Damian Wleklak, Krzysztof Lijewski i Bartosz Jurecki.
Posted by: Dibo

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 19:32

Originally Posted By: kumichal
Kontuzje: Artur Siódmiak, Damian Wleklak, Krzysztof Lijewski i Bartosz Jurecki.

ściema
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 19:47

Originally Posted By: Dibo
Originally Posted By: kumichal
Kontuzje: Artur Siódmiak, Damian Wleklak, Krzysztof Lijewski i Bartosz Jurecki.

ściema

też tak uważam
Posted by: marcys22

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 20:13

Originally Posted By: forty
Originally Posted By: Dibo
Originally Posted By: kumichal
Kontuzje: Artur Siódmiak, Damian Wleklak, Krzysztof Lijewski i Bartosz Jurecki.

ściema

też tak uważam


no raczej nie sciema, jeden z portali tak podaje
Przed kluczowym starciem trener Bogdan Wenta ma kilka problemów na głowie. Kontuzjowani są Artur Siódmiak, Damian Wleklak, Krzysztof Lijewski i Bartosz Jurecki. Daniela Żółtaka dopadła natomiast grypa żołądkowa. Występ tych zawodników w wieczornym spotkaniu stoi pod znakiem zapytania. zrodlo onet.pl
Posted by: grajus87

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 20:17

Wierz w co piszą na różnych portalach to daleko zajedziesz tongue
Zwłaszcza onet i wp
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 20:17

Ok Mojsovski w Macedonii nie zagra (złamany palec)

Co do kontuzji w ekipie Polski to zobaczcie jaką gazete tej jeden z portali cytuje!!

Jakoś wczoraj były 3 wywiady w TV Polonia zaraz po treningu i to akurat z Siódmiakiem, Zdechłym i Bartkiem i kazdy powiedział że zrobią wszystko, żeby wygrać i nic nie mówili o kontuzjach. Co do Siódmiaka to prawda - jest przeziębiony.
Posted by: Sebrof

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 20:38

"Niech kibice trzymają za nas kciuki, a my postaramy się zrobić resztę." - Bartosz Jurecki

Chłopaki powinni dzisiaj pojechac Norwegów, o ile oczywiscie beda jeszcze mieli do tego motywacje. Martwi mnie tylko jedno fenomenalny bramkarz norweski. To moze byc klucz do zwyciestwa, jesli Szmal zagra nie gorzej od Norwega to jestem przekonany o zwyciestwie Polakow.
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 20:47

Najpewniejsze info:

Na wczorajszym treningu polscy piłkarze tryskali humorem. Zamiast normalnych zajęć z piłki ręcznej przez godzinę grali w futbol w hali, w której dziś wieczorem zmierzą się z Norwegią. Razem z zawodnikami kopali piłkę trenerzy. Bogdan Wenta to stał na bramce, to biegał w ataku, natomiast Daniel Waszkiewicz popisywał się dokładnymi podaniami z prawego skrzydła. Ale nie wszyscy mieli radosne miny... Zza bocznej linii zabawie kolegów przyglądali się kontuzjowani gracze - Artur Siódmiak, Damian Wleklak, Krzysztof Lijewski i Bartosz Jurecki. Nie trenował także chory na grypę żołądkową Daniel Żółtak. I niestety przypadłości kluczowych graczy biało-czerwonych są na tyle poważne, że ich występ z Norwegami stoi pod znakiem zapytania. - Większość problemów powstała w meczu z Serbią. Wleklak uderzył się w okolice piszczela. Został popchnięty, upadł, potem jeszcze został uderzony w mięsień. Teraz ma problemy z bieganiem i wyskokiem - wyjaśnia lekarz kadry Maciej Nowak. - Z kolei Artur Siódmiak skręcił staw skokowy, podobnie jak starszy Jurecki. Rozmawiamy dzień przed meczem i na tę chwilę widzę występ Bartka może nie w czarnych, ale w szarych barwach. Tym bardziej że on ma też problemy z dużym paluchem stopy, a konkretnie kością śródstopia. To ważne przy wyskoku i bieganiu. Jest obrzęk, ból. Ale mamy jeszcze ponad 24 godziny i zrobimy wszystko, żeby mógł zagrać. Najmniejszy problem jest z Krzysiem Lijewskim, w jego przypadku sytuacja jest właściwie opanowana, ale nie było sensu narażać go na treningu na jakiś niepotrzebny uraz, dlatego nie ćwiczył z kolegami - tłumaczy Nowak, z którego słów wynika, że polski zespół w tym superważnym meczu może zostać bez żadnego obrotowego.
Posted by: omylny bolo

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 20:48

mam pytanie jak obstawiacie mecz tunezja -argentyna? ptuje za tunezja tylko nie wiem jak z motywacja
Posted by: Bullet

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 20:49

Panowie a jak tam Hens i Kraus? Jest jakieś pewne info co do tego czy będą dziś do dyspozycji? Jak ważni to zawodnicy dla Niemiec? Z góry dziekuję za informację smile
Posted by: grajus87

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 20:59

Bardzo ważni smile
Kraus nie zagra napewno.
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 21:00

Kraus 6 tygodni przerwy. Hens nie wiadomo - czyli pewnie zagra smile
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 21:31

dani wystarcza remis, remis nie zadowala niemców ale dania prezentuje się tutaj o wiele lepiej a szwabiki bez tego swjego rozgrywającego to kaszankę odstawią wink
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 21:33

Dania wygra i będzie kibicowała Polsce, są głodni rewanżu z Polakami w finale grin
Posted by: wafe(L)nica

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 21:38

Na Norwegów jest już 3,03 w Fortunie.Za grosze zagram na nich ,ale gdy Polska wygra będę jeszcze bardziej zadowolony niż gdy wygrają Norwedzy.Serio ciężko coś wymyślić w tym meczu ,Polacy pokazali że potrafią zagrać świetnie.Ba zapowiada się interesujące spotkanie.Oby los nie spłatał figla w meczu Danii z Niemcami co rozwiało by nasze nadzieje o medalach.
Posted by: kadus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 21:51

Też połakomiłem się na Norwegów, złapałem troszke wczesniej w Fortunie po @2.91. Mysle , ze kursy powinny byc ustawione na poziomie 2.0 - 2.0 .Zarówno Polacy jak i gracze ze Skandynawii grają mecz o być albo nie być w top4. Norwegowie zaskakują dobrą dyspozycją w obronie, posiadają najlepszego bramkarza Mistrzostw - Ege, bardzo silne skrzydła. Problemem jest koncentracja, co pokazala koncowka z Niemcami. Sercem za Polakami, rozumem za Norwegami. GL
Posted by: mgr

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 22:00

Originally Posted By: Bullet
Panowie a jak tam Hens i Kraus? Jest jakieś pewne info co do tego czy będą dziś do dyspozycji? Jak ważni to zawodnicy dla Niemiec? Z góry dziekuję za informację smile


Ktoś się wczoraj w sportowym wieczorze na TVP wypowiadał, że to 40% wartości drużyny
Posted by: zerodwadwa

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 22:08

ktoś już tutaj to wspominał : czekać na rozwój wypadków w meczu Dania - Niemcy, ewentualnie teraz zagrać na Polskę z handi, bo jak skończy się ten mecz korzystnie dla Polaków, to kursy zaczną wariować.
Wyczytałem to wyżej i popieram, bo uważam, ze tak będzie rozsądniej i opłacalniej wink
Posted by: Patrolinho

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 22:15

A jak z Francją Panowie myślicie ? Widziałem, że wszyscy ich wychwalają a kurs bardzo kuszący...
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 22:16

Kirył Lazarov - powyżej 8,5 bramek.

Dzisiaj Macedonia gra z Serbią. Jak juz wspomniałem bez swojego rozgrywającego Mojsovskiego. Serbia natomiast gra szybką piłke i traci mnóstwo bramek. 35 Z Niemcami, 37 z Danią, 32 z Brazylią. Praktycznie w każdym meczy w okolicach 30 bramek. Gwiazda Macedoni nie będzie miała problemów z rzuceniem 10 goli
Posted by: Fatina

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 22:58

Ja jak juz pisalem wczesniej dzisiaj zdecydowanie gram na wygrana Niemiec.Oni uwazaja ze sedziowie ich skrzywdzili w ostatnim meczu i jestem pewien ze w ich oczach dzisiaj bedzie ogromna zlosc,nienawisc i wszystko co najgorsze ale to im pewnie pomoze wzniesc sie na wyzyny swoich umiejetnosci zeby cos komus udowodnic.
Posted by: Mak0ss

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 23:02

Originally Posted By: drfocus
Kirył Lazarov - powyżej 8,5 bramek.

Dzisiaj Macedonia gra z Serbią. Jak juz wspomniałem bez swojego rozgrywającego Mojsovskiego. Serbia natomiast gra szybką piłke i traci mnóstwo bramek. 35 Z Niemcami, 37 z Danią, 32 z Brazylią. Praktycznie w każdym meczy w okolicach 30 bramek. Gwiazda Macedoni nie będzie miała problemów z rzuceniem 10 goli


mozesz podac buka? w ktorym jest ten pick


@Dania - Niemcy. Sama ambicja i zloscia sie meczu nie wygra. A Dunczycy sie Niemcom nie poloza.
Dla mnie dzis
Christiansen over 5,5 po 1.85 exp
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 23:04

Originally Posted By: Mak0ss
Originally Posted By: drfocus
Kirył Lazarov - powyżej 8,5 bramek.

Dzisiaj Macedonia gra z Serbią. Jak juz wspomniałem bez swojego rozgrywającego Mojsovskiego. Serbia natomiast gra szybką piłke i traci mnóstwo bramek. 35 Z Niemcami, 37 z Danią, 32 z Brazylią. Praktycznie w każdym meczy w okolicach 30 bramek. Gwiazda Macedoni nie będzie miała problemów z rzuceniem 10 goli


mozesz podac buka? w ktorym jest ten pick


@Dania - Niemcy. Sama ambicja i zloscia sie meczu nie wygra. A Dunczycy sie Niemcom nie poloza.
Dla mnie dzis
Christiansen over 5,5 po 1.85 exp


Ladbrokes, Nordic
Posted by: Boubson

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 23:20

panowie ogolnie wiadomo ze jak niemcy przegraja, a polska wygra to awansujemy... a remis daje awans norwegii... ale... co bedzie jezeli niemcy przegraja u nas bedzie remis a do tego serbia ogra macedonie???
Posted by: Boubson

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 23:24

Polska - Niemcy 23-30

Serbia - Norwegia 27-26

Niemcy - Norwegia 24-25

Serbia - Polska 23-35

Serbia - Niemcy 31-31

Norwegia - Polska remis dajmy na to: 25-25

niemcy +6
polska +5
norwegia 0
serbia -11

wtedy moze sie okazac ze zabraknie nam jednej bramki... dopiero teraz zrozumialem czemu w meczu z serbia tak bardzo liczyly sie bramki i niepotrzebnie roztrwoniona przewaga w koncowe...

grunt ze jak wygra serbia a niemcy przegraja to remis w naszym meczu premiuje niemcow
Posted by: Boubson

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 27/01/2009 23:32

w powyzszej tabeli olem napisac ze w tych meczach kazda druzyna zdobyla po 3 pkt wiec dlatego licza sie bramki.
Posted by: hooltek

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 00:10

Polska dzis wygrywa z Norwegia nie widze innej opcji ,rozwazacie na 2tsrony tematu ewentualne mozliwosci nie wygranej Polski. Jedziemy z nimi tak jak z Serbia i Dania i koniec. Niemcy z Norwegia przegrali ,zremisowlai z Serbia bo wcale nie sa tacy dobrzy. Na medal na pewno nie zasluguja. Polska ma jakis pieprozny kompleks,nie weim siedzi im cos w psychice i nie moga z tymi szwabami wygrac. W reczna nozna itp. Jedyna rzecz czego sie obaiwam to x Niemcy Dania. Bo win Polski to 95%
Posted by: Boubson

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 00:15

hooltek odnosnie kompleksu szwabow to dobrze ze taki sport jak siatkowka istnieje smile

ja tez mysle ze pojedziemy z niemcami... tą teorią chcialem tylko pokazac ze brakuje nam jednej bramki by wystarczal nam remis w meczu z norwegia
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 00:26

Polska jedzie z Norwegią. Gra na 100%, nawet jak bedzie tam remis. Ten kto pisał, że remis Niemców to kurs 30 to głupota, jest 10. Widac jacy z Was patrioci, że w Polske nie wierzycie. Oni nie odpuszczą i tyle. NIe po to te 2 dni sie przygotwują zeby oddac. Modle się zeby nie padl ten nieszczęsny remis, a potem wielki mecz!
Posted by: mura

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 00:46

Originally Posted By: kumichal
Polska jedzie z Norwegią. Gra na 100%, nawet jak bedzie tam remis. Ten kto pisał, że remis Niemców to kurs 30 to głupota, jest 10. Widac jacy z Was patrioci, że w Polske nie wierzycie. Oni nie odpuszczą i tyle. NIe po to te 2 dni sie przygotwują zeby oddac. Modle się zeby nie padl ten nieszczęsny remis, a potem wielki mecz!


tutaj nie zgodzę się z Tobą.
remis eliminuje nas z turnieju. spróbuj sobie wyobrazić że za chwilę wychodzisz na parkiet, będzie trzeba się przepychać, biegać, wysilać, krzywić z bólu, walczyć do upadłego, pokonać samego siebie. wszystko po to żeby po ostatnim gwizdku dostać w nagrodę bilety do półfinału.
a teraz pomyśl że to wszystko nie ma sensu, bo co najwyżej bliscy poklepią Cie po plecach, napiszą parę ciepłych słów w bulwarówkach gdzie tydzień temu po meczu z Niemcami uważali Cię za amatora i człowieka bez charakteru, nic to! i tak trzeba pakować walizki.
nawet jak nasi wyjdą bojowo nastawieni to ujdzie powietrze w pewnym momencie. dojdzie zmęczenie, nerwy, zacznie się bunt ogranizmu po co to wszystko skoro pokojówka już czeka na gwizdek bo chce posprzątać po nich pokoje.
na szczęście to działa również w drugą stronę. zwycięstwo Niemców to out dla Wikingów. wtedy najprawdopodobniej ich zniszczymy, jak oni nas przy remisie.

idealny wariant - win Dunoli, my wygrywamy i śpiewamy Deutchland, Deutchland auf wiedersehen i bijemy się z Chorwatami/Francuzami o finał. jakie to by było piękne, jak feniks z popiołów powstaniemy?

chciałbym. dlatego kibicuje Niemcom, bo przy wygranej Danii Wikingi mają taką motywację jak my. sportowo fifty-fifty, przecież to silne chłopy z rewelacyjnym bramkarzem. boję się że nasi po 2 takich meczach mogą mieć gorszy dzień. nie wiem czy można 3 mecze z rzędu zagrać na takim poziomie, zresztą mieliśmy trochę szczęścia, zrywy które wstrząsnęly rywalem a duże przewagi ciężko odrobić, czego zasmakowalismy z Niemiaszkami.

grałem na naszych i z Danią i z Serbią. dziś gram Norge. po prostu kursy irracjonalne. oczywiscie duble Norge + X, i Norge + Dania u różnych buków gdzie złapałem na to wyższe kursy.

stawki może nie szokują, ale prawdopodobieństwo zajścia razem tych wydarzeń oceniam dużo wyżej niż pokazują kursy.
Posted by: zerodwadwa

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 00:53

nie no grać na Polaków bo jest się patriotą to głupio trochę. Tak jak byś naszych orełów laugh w piłke stawiał.
Ale tutaj sprawa jest inna. Polacy mają argumenty na Norwegię, wiedzą jak się gra i nie widze podstaw by ten mecz mógł zostać odpuszczony. Norwedzy prezentują się dość dobrze, ale nie zawsze trzeba być w świetnej formie.
Zwłaszcza że to chyba nie jest jakiś wielce doświadczony zespoł (?)
Posted by: kadus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 00:55

Jezeli wygraja Niemcy, to Norwegowie odpadają ?
Posted by: Legia

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 00:58

Originally Posted By: hooltek
Polska dzis wygrywa z Norwegia nie widze innej opcji ,rozwazacie na 2tsrony tematu ewentualne mozliwosci nie wygranej Polski. Jedziemy z nimi tak jak z Serbia i Dania i koniec. Niemcy z Norwegia przegrali ,zremisowlai z Serbia bo wcale nie sa tacy dobrzy. Na medal na pewno nie zasluguja. Polska ma jakis pieprozny kompleks,nie weim siedzi im cos w psychice i nie moga z tymi szwabami wygrac. W reczna nozna itp. Jedyna rzecz czego sie obaiwam to x Niemcy Dania. Bo win Polski to 95%



nie kompromituj sie !!! jakby na 95% Polacy mieli wygrać to miałbyś dziś kurs 1.05 ...
Posted by: Bombej22

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 01:06

Originally Posted By: kadus
Jezeli wygraja Niemcy, to Norwegowie odpadają ?


http://sport.wp.pl/wid,10788337,kat,65242,title,MS-szok-Kibicujemy-Niemcom,wiadomosc.html
Posted by: Boubson

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 01:15

to ja pisalem ze kurs jest 30... i nadal tak uwazam... twierdze ze to Ty piszesz glupoty... nasi beda ogladac koncowke meczu dania-niemcy, jezeli tam bedzie remis, to z naszych powietrze zejdzie... tak samo bylo po meczu rosja-macedonia, gdzie awans macedonii nie byl nam na reke... chlopaki to widzieli, twierdze ze zupelnie inaczej by zagrali gdyby to rosja awansowala... dlatego caly czas twierdze, jak bedzie remis nasi puszcza norwegow...

ale zycze nam jednego... obysmy sie nie przekonali ktory z nas ma racje, bo to bedzie znaczylo ze remisu nie bylo...
Posted by: wafe(L)nica

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 01:25

Originally Posted By: zerodwadwa
nie no grać na Polaków bo jest się patriotą to głupio trochę. Tak jak byś naszych orełów laugh w piłke stawiał.
Ale tutaj sprawa jest inna. Polacy mają argumenty na Norwegię, wiedzą jak się gra i nie widze podstaw by ten mecz mógł zostać odpuszczony. Norwedzy prezentują się dość dobrze, ale nie zawsze trzeba być w świetnej formie.
Zwłaszcza że to chyba nie jest jakiś wielce doświadczony zespoł (?)


Polska w ręczną a Polska w nożną to jak Komedia i Melodramat ,nie ma co brać z naszych kopaczy na imprezach bo są po prostu słabi na turniejach nie to co szczypiorniaki ,dzięki ich grze mamy tyle emocji i radości że zanim w naszej piłce tak będzie będziemy już pewnie ojcami ,dziadkami czy kto tam wie jeszcze.
Posted by: s_LP

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 02:05

ojoj... jakie kwiatki

do kumichal - Polacy zapi*rdalali przez dwa ostatnie dni, a dostałem info, że Norwegia w tym czasie poleciała na Majorce i stwierdzili, że się położą, bo po co mają grać o półfinał MŚ.
Tak, tak... zagramy z firankami, którym na niczym nie zależy, których w ostatnich spotkaniach laliśmy, aż miło. Oni stoją przecież w miejscu, a w obecnej sytuacji znaleźli się - no właśnie? Nie wiadomo dlaczego.

Wbijcie sobie do głowy, że naprzeciwko nas stanie 7 chłopów, którzy jeżeli zwietrzą szansę na półfinał, wyjdą na takiej ku*wie, że przez morale i determinacje będą dokonywać rzeczy niemożliwych.

Najlepszym przykładem - Macedonia, która w meczu z nami grała koncertowo, a potem rozbiła faworyzowaną Rosje.
Posted by: Majestra

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 03:05

25:27 dla Danii lol smile
Posted by: s_LP

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 03:10

bywa - niewiele zabrakło do X

Nadal szansa przed Norwegią - nie jest to dla nas dobre. Po 1,5 nie warto grać naszych. Będzie bardzo dobry mecz.

Sprawa prosta:
Norwegia wygra - gra w półfinale
Polska wygra - gra w półfinale
będzie remis - Niemcy grają
smile
Posted by: KRAJAN

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 03:16

S-LP nie pisz głupot - jak nie potrafisz liczyć to sie nie wypowiadaj
1/ NOR win awans NOR
2/ POL win awans POL
3/ X awans NOR
tabelka
1. NOR 3pkt ....
2. NIE 2pkt ....
3. POL 1pkt ....
Posted by: yaaho

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 03:19

Originally Posted By: KRAJAN
nie pisz głupot


to samo moge o Tobie napisac KRAJAN smile a gdzie Serbia w tej Twojej tabelce? smile

remis - awans Niemcy
Posted by: polskignom

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 03:20

Krajan, dochodzi Serbia, ktora zmienia postac rzeczy, Serbowie tez maja 5 pkt.

Co do samego meczu, Polska po 1.5-1.6 to rzeczywisty obraz sil...nasi bija Wikingow na glowe na papierze w kazdym elemencie gry, moze poza bramka, bo i u nich i u nas jest absolutna czolowka bramkarzy na swiecie i decyduje forma dnia...jesli sedziowie nie beda zbyt pomagac naszym rywalom, to nie sadze, zeby Norwegowie byli w stanie nam sie przeciwstawic...mecz zapowiada sie underowo.
Posted by: s_LP

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 03:22

Originally Posted By: KRAJAN
S-LP nie pisz głupot - jak nie potrafisz liczyć to sie nie wypowiadaj


co tam chłopaczku?
żyłka nie pękła?
piwo
Posted by: PPPP

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 03:42

Originally Posted By: KRAJAN
S-LP nie pisz głupot - jak nie potrafisz liczyć to sie nie wypowiadaj
1/ NOR win awans NOR
2/ POL win awans POL
3/ X awans NOR
tabelka
1. NOR 3pkt ....
2. NIE 2pkt ....
3. POL 1pkt ....


Serbia też ma 5 pkt.!!!
Posted by: mihal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 03:44

Czyli co wtedy? Punktowo cała czwórka na remis. Liczymy więc bramki tej czwórki między sobą czy wszystkie bramki z grupy?
Posted by: Beautiful Mind

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 03:46

panowie gdzie na internecie ogladac polakow ,tvp2????
Posted by: polskignom

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 03:48

Originally Posted By: mihal
Czyli co wtedy? Punktowo cała czwórka na remis. Liczymy więc bramki tej czwórki między sobą czy wszystkie bramki z grupy?


spotkania miedzy 4-ema ekipami...wtedy wychodza Niemcy...wtedy to dopiero bedzie zal, ze dalismy stuknac kilka bramek Serbom, albo, ze odpuscilismy Niemcom grajac w przewadze i sei poddajac...
Posted by: mihal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 03:53

Dokładnie. Niemcom wychodzi +6 a Polsce +5.
Posted by: hektor

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 04:09

Originally Posted By: Beautiful Mind
panowie gdzie na internecie ogladac polakow ,tvp2????


http://www.livescorehunter.com/Handball5.php
Posted by: agr1

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 05:40

Polska 31-30 koniec ale fart ja pierdole !! ALe koncowka !!!
Posted by: Skiper

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 05:44

ale jaja smile smile smile
Posted by: Skiper

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 05:44

.urna nie ten temat smile

delete it
Posted by: szuwi1

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 06:11

Na Bwin juz kursy na polfinal sa:
Chorwacja-Polska 1,15 10 7,50
Spodziewalem sie ok 1,50 na Chorwatow, mysle ze buk to skoryguje ale po takim kursie juz pobralem Polske za drobne.
Posted by: Marcin

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 06:20

Po 5 latach gry na Betfair dopuscilem sie dzis kryminalu.....zagralem 1000$ po kursie 4 na Polske zamiast 1000 za 4$....w 60 minucie....efekt ...hm...:)
Posted by: s_LP

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 06:28

Marcinku jesteś wielki, mogłeś jeszcze dać 1000$ na kurs 1000.
Super. Proponuje Drzyzgę i "Rozmowy w toku"

Wygraliśmy mecz, którego nie mieliśmy prawa wygrać, dużo słabsze spotkanie niż dwa ostatnie.

Jeszcze słówko do Krajana, bo widzę, że przez ostatnie 3 godziny nie miał zamiaru prostować niczego.

Z uwagą do tej pory czytałem Twoje posty, tym razem mnie rozczarowałeś.
Pal licho to, że pominąłeś pewiena ważny fakt, kij z tym, że próbowałeś połowę forum wprowadzić w błąd, nawet rozumiem, że bardziej skomplikowana matematyka może sprawiać Ci problemy, w pompie mam, że ruszyłeś na mnie - mijając się kompletnie z prawdą. Zbłaźniłeś się - trudno - zdarza się.

Wiesz co mnie zniesmaczyło? To że nie potrafisz przyznać się do błędu. Widzisz czasami trzeba podnieść łapę i powiedzieć - sorki- pomyliłem się - tak robią ludzie honoru - Ciebie na taki gest nie stać.

I nikomu nie próbuj wmówić, że nie było Cię na forum i tego nie widziałeś, dobrze wiemy jak jest.

Niemniej miłego wieczoru dla wszystkich.
Posted by: Marcin

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 06:33

Glupi jestem a nie wielki.
Posted by: KRAJAN

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 06:42

Originally Posted By: s_LP
Originally Posted By: KRAJAN
S-LP nie pisz głupot - jak nie potrafisz liczyć to sie nie wypowiadaj


co tam chłopaczku?
żyłka nie pękła?
piwo

nie pękła zwracam honor - grunnt że Polacy grają o medale wink
Posted by: KRAJAN

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 06:48

Originally Posted By: s_LP
Marcinku jesteś wielki, mogłeś jeszcze dać 1000$ na kurs 1000.
Super. Proponuje Drzyzgę i "Rozmowy w toku"

Wygraliśmy mecz, którego nie mieliśmy prawa wygrać, dużo słabsze spotkanie niż dwa ostatnie.

Jeszcze słówko do Krajana, bo widzę, że przez ostatnie 3 godziny nie miał zamiaru prostować niczego.

Z uwagą do tej pory czytałem Twoje posty, tym razem mnie rozczarowałeś.
Pal licho to, że pominąłeś pewiena ważny fakt, kij z tym, że próbowałeś połowę forum wprowadzić w błąd, nawet rozumiem, że bardziej skomplikowana matematyka może sprawiać Ci problemy, w pompie mam, że ruszyłeś na mnie - mijając się kompletnie z prawdą. Zbłaźniłeś się - trudno - zdarza się.

Wiesz co mnie zniesmaczyło? To że nie potrafisz przyznać się do błędu. Widzisz czasami trzeba podnieść łapę i powiedzieć - sorki- pomyliłem się - tak robią ludzie honoru - Ciebie na taki gest nie stać.

I nikomu nie próbuj wmówić, że nie było Cię na forum i tego nie widziałeś, dobrze wiemy jak jest.
Niemniej miłego wieczoru dla wszystkich.


1/ Nie siedzę na kompie przez cały czas aby pisać przeprosiny sprostowania itp.
2/ Po drugie każdemu może zdarzyć się strzelić babola
3/ Po 3 - zawsze przyznaję się do błędów
4/ Za tekst wytłuszczony należą Ci się brawa wink - jak mnie nie znasz nie pierdol głupot - tyle mam do powiedzenia
Posted by: Kellthorn

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 06:58

fajną prywatę na tym podforum uprawia moderator wraz z odwiedzającymi, panie Krajan, na co ten zielony kolor nicka, skoro nie odróżniasz pm od qc ?
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 06:58

Nie wytrzymałem do końca-Polacy pokazali piękno szczypiora.
A z tymi kobinacjami,to się można było pogubic,więc nie ma co robić problemu.
Posted by: s_LP

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 20:40

@ Krajan

dość szybko napisałeś post, zostałeś sprostowany od razu, na forum byłeś aktywny jakiś czas, więc jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie zajrzałeś do tematu ponownie i nie zauważyłeś tego wszystkiego

widzisz - taki związek przyczynowo-skutkowy
prawdziwe? nie wiem
prawdopodobne? jak najbardziej

a co do głupot - póki co tylko ty je pierdolisz

ode mnie EOT
Posted by: janiszelk

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 21:00

*** ale belkot.....
Posted by: forty

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 23:19

Posted by: aker

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 28/01/2009 23:58

Czas ochłonac po wczorajszym horrorze i przejsc do typowania jutrzejszych spotkań.
Dla mnie ładnie wyglada jutro meczyk Szwedów z Serbami a szczegolnie kurs na Serbów.
Mysle ze szanse w tym meczu są po połowie równe wiec moim zdaniem warto postawic na Serbów na których kurs jest ponad 3.

Z innych spotkan to dosc pewnie wyglada wygrana Niemiec z Wegrami którzy beda chcieli na Madziarach rozładowac swoja złosc za odpadnięcie ze strefy medalowej.
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 00:14

Originally Posted By: aker
Czas ochłonac po wczorajszym horrorze i przejsc do typowania jutrzejszych spotkań.
Dla mnie ładnie wyglada jutro meczyk Szwedów z Serbami a szczegolnie kurs na Serbów.
Mysle ze szanse w tym meczu są po połowie równe wiec moim zdaniem warto postawic na Serbów na których kurs jest ponad 3.

Z innych spotkan to dosc pewnie wyglada wygrana Niemiec z Wegrami którzy beda chcieli na Madziarach rozładowac swoja złosc za odpadnięcie ze strefy medalowej.
Bez Krause, za pewne tez bez Hensa. Węgry na tym turnieje przeciętnie. Szwaby są oburzone porażką z Danią i naszym winem. Nie zależy im pewnei na 5tym miejscu.. NO BET
Posted by: karuzel1122

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 02:29

brava dla naszych chłopaków !!!!!! tym blondynkom (norweszkom) miny zrzędły po 2 minutach piorunujące końcówki ... ja bym się nie odważył typować czy polska czy chorwacja ... fakt że chorwaci to gospodarze ale to lepiej niż grać z francuzami. Oni nam nigdy nie leżeli ostatnio nie wygraliśmy z nimi ... Chorwacja jak chorwacja mam nadzieje że chłopaki pokażą co potrafią a klucz do zwycięztwa to dobre rozpoczęcie jak nasi zaczną dobrze to nie boję się o wynik !!!
POLSKA NA MEDAL !!!!!
Posted by: maxxey

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 03:02

kursy na mecz Chorwacja - Polska są jakąś kpiną. 7 na win Polaków? Handicap +4,5? Rozumiem, że Hrvatska jest gospodarzem, wszystko rozumiem, ale 7 na win to mega value. Tak to widzę. Jeśli nawet przegramy, a wierzę gorąco w to, że nie - to po walce.
Posted by: ArtekPotito

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 03:08

przecież jak Polska zagra tak jak z Danią to z nimi wygramy, duże value, bardzo duże
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 05:20

Czy ktoś czasem nie wygrał u sponsora- bah- tego wstępu na finał?
Posted by: karuzel1122

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 07:19

jak balic będzie miał dzień to nam wrzuci więcej bramek niż ten lazarov mam nadzieje że polacy zagrają to twardo i nie popuszczą chorwatom ... może by który polak uszkodził balica byłoby właściwie po meczu , bez balica to oni tracą dużo ...
Posted by: podstawek

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 07:35

można wleklaka oddelegować do balicia
Posted by: Cholo

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 07:38

Polska @7,40 shocked

a co my z Wentą w bramce wychodzimy czy o czymś nie wiem shocked ? gospodarze gospodarzami ale bez przesady.. 1,15 smirk
Posted by: mefistofeles

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 07:54

Kurs kusi i to bardzo i jak pogramy takie spotkanie jak z Dania czy Serbią z taką skutecznością przede wszystkim i dobrą obroną to kto wie może będzie finał smile a wydaje mi się że odpoczynek do tego się przysłuży a słabszy mecz z Norwegią i tyle strat i pomyłek się z Chorwatami nie powtórzą bo to klucz do finału moim zdaniem bo niestety drugiego takiego cuda jak z Norwegami to nie bedzie wink
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 07:58

Na Chorwację z Węgrami był kurs 1.15. A to jest półfinał... Nie rozumiem tego kursu smirk
Posted by: Piostar

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 16:17

Originally Posted By: podstawek87
można wleklaka oddelegować do balicia


Tylko po co? Kilka zwodów i Wleklaka nie ma. Balica nikt w drużynie Polski nie wyeliminuje. A jeśli nawet jakimś cudem to jest to pseudotaktyka, która się zemści bo nie tylko Balic jest w drużynie naszych rywali.

Osobiście uważam, że nie ma sensu cudować. Twarda niszcząca obrona przez 60 minut, walka o każdą piłkę, każdy kawałek parkietu i gospodarze mogą peknąć. W końcu to na nich ciąży presja, odpowiedzialność za wynik u siebie. Nasi "cudem" awansowali więc nie powinni czuć presji tak dużej jak gospodarze.
Posted by: Legia

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 19:56

Originally Posted By: Gvizdek
Polska @7,40 shocked

a co my z Wentą w bramce wychodzimy czy o czymś nie wiem shocked ? gospodarze gospodarzami ale bez przesady.. 1,15 smirk


gdzie płacą 7.4 ??? ja grałem po 7.0 więc czuje się stratny laugh
Posted by: Bouldermaster

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 20:03

kursy są strasznie zawyżone na Polske. Dlatego trzeba mocno uderzyć w buków!
Półfinał mistrzostw świata i kursy jakby Chorwacja grała z Tunezją:P

Polska po @7.40 to piękny value
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 20:04

W Chorwacji wyróżnia się Cupic Ivan - 62 rzuty, 48 goli, 77%



Ruscy 16 miejsce laugh
Posted by: qenius

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 20:07

gdzie jest taki kurs??? na Polaków?
Posted by: gigabait

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 20:12

w betsson jest jeszcze kurs 7,40 na Polaków
Posted by: Legia

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 20:22

7.4 kurs coś pięknego wink


niesamowite okoliczności przyrody wink


oby jutro był dzień zająca ;D

trzeba grać !!!
Posted by: Legia

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 20:24

Wenta: "to było sranie, z Chorwacją bez szans" !!!

Trener Bogdan Wenta udzielił bardzo ciekawej wypowiedzi jednemu z chorwackich portali internetowych. Polski szkoleniowiec w ostrych słowach wypowiedział się na temat gry Polaków w pierwszej fazie Mistrzostw Świata, a w sprawie szans naszego zespołu w meczu z Chorwacją ciągle ironizuje.

- Przeciw Chorwacji nie mamy wielkich szans, pokonali Francuzów i są największym faworytem tego turnieju - mówi Wenta, z charakterystyczną dla siebie rezerwą. - Przed końcem meczu moi zawodnicy już płakali, nie wierzyli że uda nam się awansować. I trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że Norwegowie byli lepsi. Oni świetnie grali, a my mieliśmy szczęście. Nie mogę uwierzyć w sposób, w jaki ten mecz się zakończył - mówi Wenta.

- Nie mamy wielkich szans, ale będziemy walczyć przez 60 minut i szukać swoich szans - mówił wracając do meczu z Chorwacją. - To co odegraliśmy w Varażdinie to było sranie, graliśmy źle, krytykowali nas dziennikarze i środowisko, mówili że nie mamy wartości i mieli ku temu podstawy. A potem przyjechaliśmy do Zadaru i wszystko się zmieniło - dodał polski szkoleniowiec.

- Teraz jedziemy do Zagrzebia i wiemy, że czeka nas niesamowita atmosfera. To wielka przewaga Chorwacji, a przecież mają też świetnych szczypiornistów. Niektóre spośród największych światowych gwiazd noszą chorwackie koszulki. Ale my nie mamy nic do stracenia, jedziemy walczyć i mieć nadzieję na wygraną - zakończył Bogdan Wenta.


[size:17pt][/size]Dobra zagrywka psychologiczna trenera wink[color:#33FF33][/color]
Posted by: -Adrian-

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 20:25

Panowie, a co sądzicie o dziejszym meczyku
Norwegia - Słowacja ???

Ja wiem że Norwedzy załamani itd, ale myślę że powinni dać radę. Za ich win sts daje 1.7. Warto, nie warto ??
Posted by: Radek Stepanek

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 20:33

- podatek
w necie masz norwegie za poand 2
Posted by: jadanek

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 21:23

Bedzie w ogole spotkanie o 3 miejsce?, bo ktos tam mi mowil, ze nie ma, ale nie chce mi sie wierzyc cos..
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 21:25

Originally Posted By: termii
Bedzie w ogole spotkanie o 3 miejsce?, bo ktos tam mi mowil, ze nie ma, ale nie chce mi sie wierzyc cos..
Tylko złoto i srebore rozdają? laugh laugh laugh
Posted by: Miara

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 21:49

no i za 5, 7, 9, itd tongue
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 21:57

Ja dziś polecę typ na serbię +2,5 szwedzi może i grają dobrze ale mają takie przestoje, że szkoda pisać ciągle tracą przewagi ostatnie wyniki to żadne rewelacje, porażka z francją 7 bramek porażka z węgrami 1 bramka i wygrana ze słowakami 1 bramką. Serbowie to walczaki i potrafią zepsuć krwi, w 2 rundzie remis z niemcami porażka z naszymi 2 bramkami i 4 bramki przewagi nad macedonią a i runda 1 udana bo ogranie norwegów i tylko 1 bramka mniej od dani gdzie to dania musiała gonić wynik. warto to zaryzykować bo dla serbów taki wynik to coś a szwedzi raczej ambicje mieli wyższe i już im to broszka.

Nie skreślałbym tutaj też niemców z ładnym kursem, bo to ekipa dużo dużo lepsza a że nic nie ugra w tym turnieju to trudno ale przegrywać z węgrami to byłby obciach, a jeśli grać norwegię to już chyba -1,5 bo kurs fajny ale słowaki groźne i jeśli się im pozwala grać to wykorzystują a norwegowie mogą być zrezygnowani trochę
Posted by: DJ SOSNA

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 22:25

Originally Posted By: gigabait
w betsson jest jeszcze kurs 7,40 na Polaków


W Centrebet jest najwyższy kurs na Polskę, bo po @8.00(!)

Co do meczu dzisiejszego Słowacja - Norwegia, to zwróćcie uwagę, że tendecja jest raczej obstawiania na Słowaków. Kurs od rana na nich spada...
Posted by: mura

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 23:35

szokujące te kursy na naszych,
naturalnie spróbować można, podobnie jak remis smile

nie mniej, wydaje mi się że nawet jak będzie nam dobrze szło to sędziowie przyczynią się do awansu gospodarzy.
Chorwaci pójdą dalej, bukmacherzy na meczu dużo nie stracą, a nasi, w przeciwieństwie do piłkarzy nożnych, będą mogli wysiadać z samolotu z podniesionymi głowami (oczywiście po boju o brąz).
i tak dokonali dużej sztuki, bo miało to być już zbyt stare i spalone pokolenie, tymczasem są w najlepszej czwórce globu. no i ten niesamowity comeback w drugiej fazie turnieju. brawa dla nich, na szczęście grają pod mniejszą presją teraz. obyśmy mrozlili wódkę na niedzielny finał, niestety niezależnie od okoliczności to gospodarze zagrają o złoto, moim zdaniem oczywiście smile bardzo chciałbym się mylić. wszakże ten blisko 40 milionowy moloch, w którym mieszkamy, na co dzień nie ma zbyt wielu okazji do radości, jakoś tak się składa, że nieliczne sukcesy sportowe zawsze odbijają się głośnym echem w kraju, ludzie mają o czym rozmawiać i są bardziej zadowoleni, choć tak naprawdę całą śmietankę spijają Ci którzy biorą udział w przedstawieniu, kibic tylko płaci za bilety, dekodery, gadżety, alkohole, płaci swoim czasem etc a potem czuje się lepiej lub gorzej, choć tak naprawdę nie ma to żadnego wpływu na to co reprezentują sportowcy. no i czasem wygra u buka, choć zdecydowana większość i tak później wszystko oddaje

rudy gra niemrawo na zawodach. od początku mistrzostw mówię znajomym że pewnie teraz się obudzi. a on wciąż w letargu. mam jednak nadzieje że pokaże klasę godną samego siebie, nie można marnować takiego talentu w łapie, który dała mu natura i lata treningu. dawaj rudy, pobij Chorwata!
Posted by: maxxey

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 29/01/2009 23:42

Jeden z moich ulubionych trenerów piłki ręcznej Edward Strząbała tak ocenia szanse Polaków (cytat z gazeta.pl)

- Bogdan Kowalczyk w jednym z wywiadów powiedział, że daje Polakom 30 proc. szans na awans do finału. Ja bym nie był takim pesymistą. Myślę, że szanse są w miarę wyrównane. Może Chorwaci mają 55 proc., a my 45 proc. Ta lekka przewaga wynika z faktu, że są gospodarzami i będą grali przed żywiołową publicznością. Obawiam się też o postawę arbitrów. Może się więc okazać, że by wygrać jedną bramką, trzeba będzie mieć wcześniej przewagę 4-5 goli. Na naszą korzyść działa jednak presja psychiczna spoczywająca na Chorwatach. Oni muszą wygrać, a my możemy. I tak nasi piłkarze osiągnęli już bardzo dużo w tych mistrzostwach, dla Chorwatów brązowy medal będzie porażką.
Posted by: Legia

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 00:23

Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: gigabait
w betsson jest jeszcze kurs 7,40 na Polaków


W Centrebet jest najwyższy kurs na Polskę, bo po @8.00(!)

Co do meczu dzisiejszego Słowacja - Norwegia, to zwróćcie uwagę, że tendecja jest raczej obstawiania na Słowaków. Kurs od rana na nich spada...



ten mecz jest ciężki do gry...Norwegowie już witali się z gąską...mieli finał na wyciągnięcie ręki...ciężko im będzie grać wiedząc że powinni bić się o zgoła inne cele...nie wiadomo czy nie zagrają też zawodnicy ktorzy mniej czasu spędzali na parkiecie...tak więc dla mnie NO BET
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 00:28

Co do Norwegow to z tego co wyczytałem to nie zagra bramkarz EGE.
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 00:34

Zmiennik bronił lepiej z Polską...
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 00:47

Originally Posted By: nawoj
Zmiennik bronił lepiej z Polską...


Staty z turnieju:
Ege Steinar 95/249 (obronione/strzały) 38%
Ole Erevik 11/35 31%
Medhus Sven-Erik 12/39 31%

Różnica całkiem wyraźna

Sławek Szmal 100/276 36%
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 01:58

Staty z meczu z Polską
Ege-19%
Erevik-23%
Zresztą ta cała statystyka jest do bani,gdy masz psa to średnio macie po 3 nogi..A zmiennik obronił b.ważne trzy piłki.
Posted by: Johan

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 02:58

A co sądzicie o typie Patryk Kuchczyński strzeli 3,5 bramki po kursie 2,10?Ostatnio nasz skrzydłowy w bardzo dobrej formie i powinien te 4 bramki strzelić.
Posted by: yaaho

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 03:10

Originally Posted By: nawoj
Zmiennik bronił lepiej z Polską...


obaj bronili tragicznie, bramka to byl najslabszy punkt Norwegow w meczu z nami

Originally Posted By: Johan
A co sądzicie o typie Patryk Kuchczyński strzeli 3,5 bramki po kursie 2,10?Ostatnio nasz skrzydłowy w bardzo dobrej formie i powinien te 4 bramki strzelić.


wg. mnie raczej under... Polacy malo graja skrzydlami, no i mysle, ze Patryk za duzo nie pogra, Jurasik bedzie gral duuuzo wiecej po dobrym meczu z Norwegami
Posted by: Matias88

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 03:43

widzę, że handi na naszych 4,5 faworyt buków to chorwacja i nie ma się co oszukiwać są lepsi i jak narazie nie przegrali ale tak jak wszyscy mówią to jest turniej i w każdej chwili może być gorszy dzień a nasi i tak szczęśliwie tu dotarli i nie mają nic do stracenia więc na luzie powinni grać, kurs na handi może bez rewelki ale do grania a czysty win za mniejszą stawkę
Posted by: _Korver_

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 04:53

A Panowie co powiecie o opcjach na linie pkt poszczególnych zawodników?

Bielecki u/o 3,5 gola
M.Lijewski u/o 3,5
Tłuczyński u/o 4,5

a może Siódmiak u/o 0,5?

wink
Posted by: Sturmwind

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 05:57

tluczynski moim zdaniem over - z akcji cos rzuci a wiadomo ze wykonuje karne - jakies 3 karne powinny byc w meczu
Posted by: kardynal20

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 06:03

Originally Posted By: _Korver_
A Panowie co powiecie o opcjach na linie pkt poszczególnych zawodników?

Bielecki u/o 3,5 gola
M.Lijewski u/o 3,5
Tłuczyński u/o 4,5

a może Siódmiak u/o 0,5?

wink


bielecki under
Posted by: Jakubosiu

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 06:20

Originally Posted By: kardynal20
Originally Posted By: _Korver_
A Panowie co powiecie o opcjach na linie pkt poszczególnych zawodników?

Bielecki u/o 3,5 gola
M.Lijewski u/o 3,5
Tłuczyński u/o 4,5

a może Siódmiak u/o 0,5?

wink


bielecki under


lijewski to jest gwiazdor ja bym mu dal bana jak by szlo heeh niech on nie gra
Posted by: jarko 33

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 06:58

Originally Posted By: Jakubosiu


lijewski to jest gwiazdor ja bym mu dal bana jak by szlo heeh niech on nie gra

zacznij trenowac i zastap go na Olimpiadzie w Londynie papa
Posted by: Jakubosiu

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 07:01

Hehhee nastepny mocny kolego nie robie z siebie kogos ale widzac ze jestem slaby i beznadziejny usunalbym sie z kadry robiac komus moejsce
Posted by: jarko 33

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 07:08

Originally Posted By: Jakubosiu
Hehhee nastepny mocny kolego nie robie z siebie kogos ale widzac ze jestem slaby i beznadziejny usunalbym sie z kadry robiac komus moejsce

sorki jednak pomyliem sie musisz zastapic Wente cool
wykasujcie mody te bzdurne powyzsze posty
Posted by: _Korver_

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 08:01

Kolega Jakubosiu jest z tego co zrozumiałem pod wpływem alkoholu (pisał w TiO) wink

Co do zawodników, to właśnie typ na Lijewskiego wydał mi się wstępnie dość interesujący. 4 bramki myślę spokojnie są w jego zasięgu, ale trzeba to jeszcze przemyśleć. Pozostałe linie są wg mnie ustawione idealnie na styk i jeżeli się uprzeć na granie, którejś z nich, to najlepszym rozwiązaniem będzie... rzut monetą.

wink
Posted by: polskignom

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 08:12

Karol sie obudzil z Norwegami...wiec nie sadze, zeby under byl dobrym pomyslem...wyglada na to, ze jutro dluzej pogra...na wiele karnych nie ma co liczyc...takze z Tluczynskim tez radze uwazac wink ...

Nie rozumiem gadania, ze Chorwaci sa lepsi...sa u siebie, maja swietny sklad, beda mieli wsparcie sedziow, ale ze sa lepsi? Hmmm, czolowka w reke jest mocno splaszczona i jesli ktos sie wybija przed grupe, z ktorej kazdy moze zdobyc medal, to chyba tylko Zaby...

Przypominam, ze Chorwatow ogralismy w Pekinie...
Szmal jest lepszy od bramkarzy chorwackich, ktorzy sa cholernie nierowni...skrzydlowi na papierze tez nie maja sie czego wstydzic, bombardierzy po stronie chorwackiej na podobnym poziomie do naszych z taka sama uznana renoma, na kole gorsi nie jestesmy, tylko na srodku rozegrania maja ogromna przewage spowodowana brakiem Grzeska...Szkoda, ze Jaszka gra znacznie ponizej oczekiwan...
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 08:12

Najlepiej to nic nie grac smile Siąśc przed TV i kibicowac. Nie gram na Polaków, bo jak zagram to pewnie przegrają. Emocje będą wielkie i to wystarczy

POLSKA boks

A co do u/o to loteria. Marcin rzuci czasami 5 goli, a czasami 3... Ryzyk fizyk
Posted by: kamasutra

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 08:25

Ja widze problem gdzie indziej.Nie wiem czy zauwazyliscie kiedy Polacy zaczeli wygrywac mecze na tej imprezie.Ano wtedy gdy praktycznie stracili szanse na cokolwiek.W pierwszej fazie gdy kazdy mecz byl wazny i o wszystko ,tak dobrze nie szlo.W drugiej gdy malo kto liczyl na awans,chyba nawet oni sami powaznie o tym nie mysleli,grala zupelnie inna druzyna.Zmierzam do tego ze najwiekszy problem Naszych to psychika...Przypominam sobie jak zywo final MS dwa lata temu z Niemcami w Niemczech.Przegralismy wyraznie choc nie mozna powiedziec ze bylismy tak duzo slabsi.Nie chce sie doszukiwac analogii,ale teraz gramy z Chorwatami u nich w domu,mecz nie mniej wazny....O sportowy poziom jestem spokojny,nawet wydaje mi sie ze mamy bardziej wyrownana druzyne.Oczywiscie nie sposob przecenic Balica bo to wirtuoz szczypiorniaka bez dwoch zdan,ale reszta druzyny indywidualnymi umiejetnosciami nam ustepuje.Jedynie boje sie o to co beda miec w tym dniu w glowach nasi...Handicap + 3.5 wydaje sie byc dobrym rozwiazaniem jesli chodzi o samo obstawianie ale to tak nawiasem,bo licze jednak na win i final....
Posted by: yaaho

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 08:26

Marcin spokojnie powinien rzucic te 4 bramki, Krzysiek po kontuzji gra strasznie slabo i jedyna osoba jaka moze powalczyc na prawej polowce jest wlasnie Marcin, bo nikogo innego na ta pozycje juz nie mamy (jest jeszcze Jurasik, ale on niech lepiej zostanie na skrzydle smile )
na forum czesto widze narzekania na niego, ale to jest jakby nie patrzec jeden z najlepszych leworecznych zawodnikow na swiecie, podejrzewam, ze wiekszosc to osoby, ktore Marcina widza tylko na duzych imprezach, a tego jak gra w lidze niemieckiej czy lidze mistrzow nie widzieli nigdy, teraz jego forma najwyzsza nie jest, ma sporo strat, szczegolnie wtedy gdy gramy w przewadze, ale tak jak mowie, jest to zawodnik swiatowej klasy...

Tluczynski - loteria, linia dobrze ustawiona, on moze rzucic 10 bramek, moze rzucic tylko 1, rzuca karne, biega na kontry, z akcji tez cos dolozy (choc strasznie malo gramy skrzydlami)

Bielecki - dobra koncowka ostatniego meczu, mysle, ze Wenta da mu szanse zagrac od pierwszej minuty, jak nie dostanie jakiegos przylepca to linia spokojnie do przekroczenia

Siódmiak - linia 0,5... bramke zdobyc moze tylko po kontrze, stawianie na zawodnika tylko i wylaczenie do zadan defensywnych jest strasznie ryzykowne, skrzydla na kontrze sa duzo szybciej niz on, w ataku Artur nie gra w ogole, loteria...
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 17:48

"Siudymowi" ponoć mają dać rzucić karnego za zasługi...
Posted by: phantom

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 18:41

jaki bukmacher oferuje liczbe goli na poszczegolnych zwodnikow jak lijewski,bielecki,siodmiak?
Posted by: buldog

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 18:57

Originally Posted By: phantom
jaki bukmacher oferuje liczbe goli na poszczegolnych zwodnikow jak lijewski,bielecki,siodmiak?


np: bwin
Posted by: phantom

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 18:58

tylko bwin ?tam niestety konto mam zablokowane
Posted by: tomo

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 19:06

Originally Posted By: nawoj
"Siudymowi" ponoć mają dać rzucić karnego za zasługi...


Piszesz to w 100% serio czy jest to żart?
No bo jeśli serio to z Overa 0,5 robi się świetny zakład, a jeśli wszystko po normalnemu to zdecydowanie Under.
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 19:08

Niemiecka para Frank Lemme i Bernd Ullrich będzie sędziować dzisiejszy półfinałowy mecz mistrzostw świata piłkarzy ręcznych Polska - Chorwacja.

Hmmm.
Posted by: janiszelk

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 19:08

Originally Posted By: tomo
Originally Posted By: nawoj
"Siudymowi" ponoć mają dać rzucić karnego za zasługi...


Piszesz to w 100% serio czy jest to żart?
No bo jeśli serio to z Overa 0,5 robi się świetny zakład, a jeśli wszystko po normalnemu to zdecydowanie Under.
badzmy powazni....wiadomo ze od karnych jest Tlu.......
Posted by: janiszelk

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 19:10

Originally Posted By: drfocus
Niemiecka para Frank Lemme i Bernd Ullrich będzie sędziować dzisiejszy półfinałowy mecz mistrzostw świata piłkarzy ręcznych Polska - Chorwacja.

Hmmm.
No to moze sie naszym zle skonczyc....
Posted by: kadus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 20:11

Panowie, są gdzies dostepne statystyki poszczegolnych graczy ?

Zauwazylem w Scandicu oferte z under/over na graczy.

Szczegolnie chodzi mi o Nikola Karabatic over 5.5. Moglby ktos wkleic ile bramek rzucał w poprzednich meczach ?
Posted by: drfocus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 20:21

Karabatic - ogólnie 41/70

7/11 z Rumunią
2/3 z Argentyną
4/7 z Australią
9/12 ze Słowacją
5/11 z Węgrami
7/15 ze Szwecją
3/5 z Koreą
4/6 z Choracją
Posted by: kadus

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 20:24

Wielkie dzięki, trzeba bedzie jednak odpuscic. piwo
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 20:32

Originally Posted By: janiszelk
Originally Posted By: tomo
Originally Posted By: nawoj
"Siudymowi" ponoć mają dać rzucić karnego za zasługi...


Piszesz to w 100% serio czy jest to żart?
No bo jeśli serio to z Overa 0,5 robi się świetny zakład, a jeśli wszystko po normalnemu to zdecydowanie Under.
badzmy powazni....wiadomo ze od karnych jest Tlu.......
Powalilo? Karny zasługi lol2 i tyle/ Karne rzuca Tłuczyński i tyle, nikt inny
Posted by: jarko 33

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 20:37

Originally Posted By: drfocus
Niemiecka para Frank Lemme i Bernd Ullrich będzie sędziować dzisiejszy półfinałowy mecz mistrzostw świata piłkarzy ręcznych Polska - Chorwacja.

Hmmm.

wiec Polska ma pewne z 10 kar mad
ta para sedziowala juz chyba 2 mecze Chorwatow i sedziowali po gospodarsku mad mecz z Korea i wygwizdali win gospod.
Posted by: morski_ptak

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 20:46

Originally Posted By: jarko 33
Originally Posted By: drfocus
Niemiecka para Frank Lemme i Bernd Ullrich będzie sędziować dzisiejszy półfinałowy mecz mistrzostw świata piłkarzy ręcznych Polska - Chorwacja.

Hmmm.

wiec Polska ma pewne z 10 kar mad
ta para sedziowala juz chyba 2 mecze Chorwatow i sedziowali po gospodarsku mad mecz z Korea i wygwizdali win gospod.


nie no sorry ale jak sie dowiedzialem jakiej nacji beda sedziwoie to mnie trafił piorun. Co za slepy ciul ustalal sklad sedziowski na ten mecz. CZy on ogladal jakies spotkanie pilkarzy recznych na tych mistrzostwach? Czy wie co sie wogole tam dzieje? Odpowiedz prosta nie!!! Bez zludzen ale kazda kontrowersyjna sytuacja bedzie na niekorzysc polakó jestem o to pewien w 1000% bo choc nie jestem rasista etc itp to szwabów nigdy nie bede szanował.
Posted by: mazik

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 21:20

Wszyscy tylko o meczu Polaków. A jak się zapatrujecie na drugi półfinał? Kusi mnie X2 po 2.8 na Danie, bo kursy rzędu 1.45-1.5 na Francję to wg mnie śmiech na sali, po tym jak przegrali z Chorwacją, która grała bez swoich 2 najlepszych zawodników.
Posted by: qenius

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 21:20

Originally Posted By: kumichal
Originally Posted By: janiszelk
Originally Posted By: tomo
[quote=nawoj]"Siudymowi" ponoć mają dać rzucić karnego za zasługi...


Piszesz to w 100% serio czy jest to żart?
No bo jeśli serio to z Overa 0,5 robi się świetny zakład, a jeśli wszystko po normalnemu to zdecydowanie Under.
badzmy powazni....wiadomo ze od karnych jest Tlu.......
Powalilo? Karny zasługi lol2 i tyle/ Karne rzuca Tłuczyński i tyle, nikt inny[/quote] Jurasik ostatnio rzucał(bodaj z Danią) więc się nie unoś.
Posted by: polskignom

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 21:22

Jurasik byl jako drugi do karnych, ale Wenta szybko sie z tego pomyslu wycofal i teraz tylko Tomek...Siodmiak moze i rzuci, ale jak juz bedzie mecz rozstrzygniety...
Posted by: mucioos

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 22:19

Chorwacja-Polska(-4,5/+4,5) Typ:2 @1,74

Do nie zwykłego pojedynku dojdzie dzisiaj o godz.20:30 w drugim meczu półfinałowym MŚ, w którym zmierzą sie Reprezentacja Chorwacji oraz Reprezentacja Polski.Zdecydowanym faworytem według bukmacherów są gospodarze.Moim zdaniem nie koniecznie.Fakt, że Chorwatom napewno będzie sprzyjać to, że grają u siebie, mają naprawde bardzo dobrą publiczność, ale....Własnie Chorwaci jako jedyni nie przegrali żadnego spotkania od początku mistrzostw i naprawde są oni w bardzo dobrej dyspozycji, lecz ja licze na to, że wkońcu musi nadejść ten moment (mecz) , w którym zacznie się kryzys.Polacy jak pamiętamy wygrali bo bardzo zaciętym meczu i szczęśliwej końcówce dla nas, gdzie pokonali oni Norwegie 31:30.W grupie II wykonali oni 100% roboty, gdzie musieli zdobyć 6pkt, aby awansować do półfinału i tak się stało.Doskonałe dwa pierwsze mecze rozegrane z Duńczykami i Serbami.Uważam, że Polacy będą bardzo zmotywowani na ten mecz, gdzie bardzo cieżko walczyli, żeby grać w tej fazie mistrzostw i nie będą napewno chcieli stracić szansy w walce o złoty medal.Moim zdaniem Polacy napewno mają duze szanse na zwycięstwo, ale dla bezpieczniejszego rozwiązania moim typem jest dodatni handicap na naszych rodaków.
Posted by: Mak0ss

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 30/01/2009 23:13

Originally Posted By: mazik
Wszyscy tylko o meczu Polaków. A jak się zapatrujecie na drugi półfinał? Kusi mnie X2 po 2.8 na Danie, bo kursy rzędu 1.45-1.5 na Francję to wg mnie śmiech na sali, po tym jak przegrali z Chorwacją, która grała bez swoich 2 najlepszych zawodników.


a uwazasz ze ten mecz mozna trakowac na powaznie?
Zarowno Fra jak i Cro mieli zapewniony awans, bylo im obojetnie z kim beda grac, z drugiej grupy, bo sa lepsi od calej drugiej grupy. Poza tym Chorwacja bez 2, ale we Francji tez np Karabatic nie gral za duzo, Narcise podobnie. Dla mnie pick Francja over 25,5 gola
Posted by: URSUS

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 31/01/2009 00:01

W którym buku masz Francja over 25,5 gola???
Posted by: Mak0ss

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 31/01/2009 02:44

Originally Posted By: URSUS
W którym buku masz Francja over 25,5 gola???


sorry nie logowalem sie juz, a zapomnialem napisac. Expekt mial taka linie.
Posted by: phantom

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 31/01/2009 04:04

mysle ze over 2.5 na bieleckiego pomimo nieduzego kursu w unibecie(niestety nie mozna kombinowac z tluczynskim)jest calkiem dobrym betem 50 %
Posted by: KRAJAN

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 31/01/2009 04:14

Na Polske nie zagram - bo i po co jak analitycy się nie mylą powinna przegrać - ale mam nadzieje że tak nie będzie - spokojnie wole poogladać. A zagrałem
Polska - jako pierwsza 5 gola /2.65/
Licze na element zaskoczenia i poczatki tak jak z serbami i Duńczykami - 5 goli niecałe 10min. - nie powinno być widać jeszcze róźnicy - a kurs ładny
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 31/01/2009 05:20

No i bez karnego "Siudym" zrobił swoje
Posted by: _potepiony_

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 31/01/2009 20:35

I mamy finał i mecz o brąz. W meczu naszych z Danią w sumie uważam, że bukmacherzy wystawili dobre kursy. Fakt wygraliśmy ale to głównie dzięki wspaniałej pierwszej połowie gdzie chyba cała Polska była w szoku widząc jak nasi zagrali w obronie i w ataku. Druga połowa to już pogoń Duńczyków i w sumie na kilka minut przed końcem doszli nas prawie. Jutro daje większe szanse na to, że jednak już chłopaki z Danii od początku zagrają tak jak powinni i nie będą musieli gonić. Zatem kursy wg mnie ok.

Co do meczu finałowego to zgadzam się z Wentą, że wygra Chorwacja. Główny argument to fakt, że są gospodarzami. Dwa lata temu Niemcy byli gospodarzami i wygrali, sądzę że w tym roku będzie podobnie, a za 2 lata wygrają być może Szwedzi smile . Poza tym Chorwaci nie przegrali jeszcze żadnego meczu tutaj. Także wg mnie jutro wielkie święto w Chorwacji i złoto dla gospodarzy.
Posted by: moor6

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 31/01/2009 22:22

jak dla mnie dania win i to z hc 1,5 w profku

co do finału to francja win (razem z dogrywka)
nienalezy sie sugerowac meczem w grupie gdzie chorwaci ograli francuzów
Posted by: zerodwadwa

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 00:05

Chorwaci wygrają. Już wczoraj widoczna była delikatna pomoc sędziów wink.
Może support ze strony arbitrów nie będzie taki bezczelny jak wtedy gdy niemcy byli gospodarzami, spodziewam się raczej subtelności i gwizdania na korzyść Chorwacji w sytuacjach na styk.
Przykładem jest piękny gol Polaka(wybaczcie, nie pamietam kogo) kiedy to ładnie i celnie przelobował bramkarza, a bramka nie została uznana ponieważ rzekomo dotknął boiska przed rzutem.
@1.9 na Chorawatów u siebie.
Posted by: Pawka

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 00:51

tym Polakiem był oczywiście Mariusz Jurasik smile
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 01:21

Tego typu sytuacja zawsze może budzić kontrowersje-mnie też wydawało się,że bramka zdobyta prawidłowo.Ale w tej sytuacji był ewidentny faul i gdy się nie uznaje bramki to powinnien zostaś podyktowany rzut karny.Z innej beczki.Czy Abalo dostał po czerwonej kartce wczoraj zakaz gry jutro?To znacznie osłabiłoby żaby.
Posted by: sebkos

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 01:55

nie nie sądzę żeby nie grał jutro Luck...dostał kartkę za niby celową dobitkę po karnym w twarz brakmarza Danii...wg mnie był to przypadek
Posted by: trueneo

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 02:35

bedzie gral, lazarov po czerwonej kartce z niemcami gral w nastepnym spotkaniu a abalo niby rzucil celowo w twarz bramkarza dunskiegoa le jaki to mialo cel przy kilkubramkowym prowadzeniu i niemal pewnej wygranej, tego nie wiem. zauwazylem ze jest duza dowolnosc w interpretacji roznych sytuacji przez sedziow wiec nie ma sie czemu dziwic, ja bym kartki nie dal
Posted by: aker

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 02:53

Dania-Polska
Dla mnie dosyc pewna 1.
Dunczycy zapewne wyciagna wnioski z przegranego spotkania z nami i zagraja pierwsza połowe z taka zacietoscia i agresja jak w drugiej odsłonie spotkania gdzie niewiele brakowało a odrobiliby 8 punktowa przewage Polaków.
Teraz spotkanie o wielka stawke wiec Dunczycy zagraja z zebem od pierwszej minuty spotkania.
Wiem wiem ktos moze napisac ze co... Polacy beda lezec ale moim zdaniem nasi sie juz powoli wypalili

Chorwacja-Francja
Tu juz ciezko sprawa do typowania.
Gdyby spotkanie było rozgrywane w innym kraju niz Chorwacja grałbym z czystym sumieniem Francuzów a tak to zostaje pewne ale..
Mimo wszystko uwazam ze Francja prezentuje sie ciut lepiej od gospodarzy i jezeli tylko sedziowie nie ukreca jakiego wiekszego wałka to moim zdaniem Francja win 2-3 bramkami
Posted by: Pawka

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 03:17

Jeśli chodzi o wykluczenie zawodnika to musi on zostać wykluczony ukarany czerwoną kartką a całe zajście opisane w protokole pomeczowym, jeżeli sędziowie i sędzia główny vide supervisor zasugerują wykluczenie w następnym meczu to wtedy taka kara jest nakładana na zawodnika. W Polsce dokonuje to wydział gier a na turnieju komisja. W wypadku tzw krzyża wykluczenie jest automatyczne w następnym meczu. To tyle z mojej strony, więc trzeba patrzeć na strone mistrzostw lub ihf może coś tam skrobną.

Pozdrawiam Pawka z Kielc papa
Posted by: Grruber

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 04:06

Dania- Polska 1 1,65 Betsson
Dania- Polska(+1,5) 1 1,9 Betsson

Moim zdaniem brąz zdobędzie Dania. Jak to sie mowi 2 razy sie to samo nie zdaza, czyli Polska nie wygra tym razem. W tamtym meczu mielismy bardza dobra 1 polowe, ktora zagwarantowala nam wygrana. Mysle ze Dania wygra z nami 2 golami.
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 07:24

Nasi zrobili dużo więcej niż można się było po nich spodziewać po tym co grali przez ostatnie miesiące i tu w pierwszej rundzie.Czy będą na 3 czy na 4 miejscu jeden ch..,to nie olimpiada,jak weszli psim swędem do półfinałów tak teraz trzeba oddać co nie ich.Szacunek za to,że jednak pokazali jaja,drugi taki mecz jak poprzedni z Danią raczej się nie trafi,chłopaki już chyba mają dość.
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 19:14

Originally Posted By: travis
Nasi zrobili dużo więcej niż można się było po nich spodziewać po tym co grali przez ostatnie miesiące i tu w pierwszej rundzie.Czy będą na 3 czy na 4 miejscu jeden ch..,to nie olimpiada,jak weszli psim swędem do półfinałów tak teraz trzeba oddać co nie ich.Szacunek za to,że jednak pokazali jaja,drugi taki mecz jak poprzedni z Danią raczej się nie trafi,chłopaki już chyba mają dość.
Lepszy brąz niż nic. Teraz sędziowie nie powinni nikogo faworyzowac, nie będzie takiego dopingu jak z Chorwacją i mamy szanse
Posted by: $alove87

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 19:36

kto bedzie sedzia w meczu Polakow ?
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 20:18

Nam sędziują Franki,finał Zduny,rezerwa Polska.Ta para żab nie kojarzy mi się najlepiej-poza tym nieco dziwny układ ale te muslimy w IHF robią co chcą
Posted by: wolfiks

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 20:35

Przed meczem z Polską o trzecie miejsce mistrzostw świata największym zmartwieniem duńskiej reprezentacji piłkarzy ręcznych jest kontuzja ich najlepszego zawodnika.

Michael Knudsen ma poważnie uszkodzony duży palec stopy i - jak przyznał - już w drugiej połowie meczu z Francją "ledwo biegał".


REKLAMA Czytaj dalej



Po meczu lekarze stwierdzili, że będzie musiał pauzować nawet trzy tygodnie. W sobotę jednak zmienili diagnozę i występ w meczu z Polską jest możliwy na 50 procent. "Decyzję podejmiemy w niedzielę" - powiedział Wilbek.
Posted by: mopsiq

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 20:39

Chorwacja-Francja - 2
Chorwacja-Francja - over 47,5
Chorwacja-Francja - 2 (+1,5)

jak dla mnie to najpewniejsze co do grania dzis francuzi nie dadza sie ograc gospodarzą, porazka w grupie sadze ze byla celow i taki niski wynik to sie juz nie powtorzy i francja spokojnie wygra przebiek meczu bedze podobny do meczu francji z dania a wiec GOGO Francja poszlo grubo

co do meczu polakow delikatnie dalem na polske (+1,5) choc roznie moze byc
Posted by: Ass

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 22:07

Originally Posted By: mopsiq
Chorwacja-Francja - 2
Chorwacja-Francja - over 47,5
Chorwacja-Francja - 2 (+1,5)

jak dla mnie to najpewniejsze co do grania dzis francuzi nie dadza sie ograc gospodarzą, porazka w grupie sadze ze byla celow i taki niski wynik to sie juz nie powtorzy i francja spokojnie wygra przebiek meczu bedze podobny do meczu francji z dania a wiec GOGO Francja poszlo grubo

co do meczu polakow delikatnie dalem na polske (+1,5) choc roznie moze byc


Miałeś język polski w szkole?
Posted by: fart?

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 22:14

napewno tvp 2 ma mecz polakow? bo w programie widze szanse na sukces :/
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 22:24

Originally Posted By: fart?
napewno tvp 2 ma mecz polakow? bo w programie widze szanse na sukces :/
100%, finał tez
Posted by: ___On

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 01/02/2009 22:53

Mysle ze ta faza mistrzostw jest juz faza kiedy granie za wieksze stawki nie jest wskazane. Jak dla mnie dziś Dania oraz Chorwacja ( moze znów sędziowie pomogą ; )....ale tak jak powtarzam bez szaleństw ze stawkami.
Posted by: Inzaghi78

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 02/02/2009 01:31



Dziekuje Panowie za medal , za emocje , za walke boks


A typowym polaczkom pozostaje czekac przynajmniej rok do nastepnej imprezy zeby sie troche powysmiewac, powytykac bledow itd... ciezko mi bylo bronic Polakow po 1 fazie rozgrywek ale dzieki temu co zrobili pozniej juz nie musze mowic nic ... piwo


A tak na marginesie gdybysmy wygrali 39:1 czy dziennikarz spytalby: "przy straconym golu troche sie rozluzniliscie, dlaczego... laugh "
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 02/02/2009 03:20

Po przegranym meczu z Niemcami,kolega mi powiedział,że nie warto było jechać taki szmat drogi.Jak ktoś jest kibicem to rozumie,że porażkę też trzeba godnie znieść.A co do typowania,to szkoda tego:
Wydarzenie Stawka Kurs Wynik Wypłata
Chorwacja - Francja
HT/FT
Czas normalny.
Twój zakład: 2/2 ' 3,10 1/2 '
Dania - Polska
HT/FT
Czas normalny.
Twój zakład: 2/2 ' 4,75 2/2 ' World Championship Men 2009 - Exact Finishing Positions
Zwycięzca
Która alternatywa będzie prawidłowa?
Twój zakład: Single, 1) France 2) Croatia 3) Poland 4) Denmark 6,25 1) France 2) Croatia 3) Poland 4) Denmark
Pozdrowienia dla Wszystkich.BRAWO POLSKA!!!
Twój zakład: dwukrotne 14,73
No ale to siadło
Posted by: sebkos

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 02/02/2009 03:39

wybór 7-ki MŚ to jakaś mega żenada - kołowy i lewe rozegranie dla Chorwatów to są wolne żarty shocked puke
Posted by: sebkos

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 02/02/2009 03:42

o qurw...teraz spadłem MPV laugh puke
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 02/02/2009 04:08

Chyba mu dali za wzrost i wagę.W finale jedni kolaboranci pokonali drugich.A Hrwatsko niech się nauczy przegrywać.Z tą super organizacją to spora przesada.Przy hali brak bankomatu-wszystkie płatności w tych ichnych kunach.Bilety w 2 cenach,a okazuje się na miejscu,że jest jeszcze trzecia cena-dla swoich.Byłem 2 lata temu w Niemczech i tam wszystko o niebo lepiej.A ta wykładzina to kompromitacja.Nie mają super-glu?
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 02/02/2009 22:05

Teraz ME w Austrii.Mam nadzieje,że awansujemy i bedziemy grać w Wiedniu,Wiener N. lub Graz,co by nie trzeba było za daleko jechać.A swoją drogą,powinnismy się starać o organizację jakiejs większej imprezy.Bo skoro pastuchy bałkanskie mogą je organizować,to dlaczego my jesteśmy gorsi.
Posted by: trueneo

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 02/02/2009 22:24

te pastuchy wydaly na budowe 5 hal 1.5 miliarda zlotych wiec nie jest to taka latwa sprawa.

niby u nas jest juz pare hal ktore moglyby goscic takie wydarzenie, np torwar w W-wa.
Posted by: trueneo

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 02/02/2009 22:27

co do samej ceremoni chorwaci pokazali jaka maja mentalnosc, nawet ich wlasne media ostro ich skrytykowaly. a ten balic to mega zblazowany, nadety bufon (nie mylic z bramkarzem)
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 02/02/2009 22:29

Nieco mała,ale b.ładna hala w Kielcach,Bydgoszcz,Gdańsk,Łódz-od bidy spodek i Breslau.Byłaby szansa,że zbuduje się nową halę przede wszystkim w Płocku i W-wie.A 1.5 mld-wystarczy wypier..ze 100 urzędasów i już jest kasa.
Posted by: trueneo

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 02/02/2009 22:53

mysle ze przy okazji takiej imprezy spodek bankowo do remontu badz przebudowy, ale chyba w recznej nie mamy takiej sily przebicia, chociaz dwukrotni medalisci mistrzostw swiata hmm
Posted by: Baqu

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 03/02/2009 00:41

Originally Posted By: nawoj
Nieco mała,ale b.ładna hala w Kielcach,Bydgoszcz,Gdańsk,Łódz-od bidy spodek i Breslau.Byłaby szansa,że zbuduje się nową halę przede wszystkim w Płocku i W-wie.A 1.5 mld-wystarczy wypier..ze 100 urzędasów i już jest kasa.


we Wrocławiu jest przynajmniej jedna na europejskim poziomie...
Posted by: kumichal

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 03/02/2009 00:53

Mamy zawody w siatke, kosza, piłke nożną. Brakuje tylko tej ręcznej ze sportów drużynowch
Posted by: twist

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 03/02/2009 04:15

Originally Posted By: kamasutra
Oczywiscie nie sposob przecenic Balica bo to wirtuoz szczypiorniaka bez dwoch zdan

Mam gdzies chorwacje, kompletnie nie grzeje mnie francja. Finał ogladalem bez emocji. Nie kibicowałem zadnej druzynie. Nie pusciłem kuponu smile Nie mam nic do chorwacji ani francji. Wygral lepszy smile
Rozgrywajacy ma przesrane. Najczesciej caly ciezar ataku, meczu, spoczywa na nim. Cichy bohater. A po meczu widać tylko tego co konczy. Krola strzelcow.
szukam pewną bramkę na youtube z ostatniego finału. Ivano Balica. Sam nie wiem jak to nazwać, może "a kuku", albo "Orientuj się" smile Bramkarz francuski dopiero po minach obroncow zorientował się ze puscił bramkę. Nawet nie drgnął. Dopiero publicznosc i koledzy z druzynu musieli mu powiedziec, co tak stoisz, idz po piłkę, jest w bramce, nic się nie stało, pusciles szmatę.
Ivano Balić, 10 goals
trzeba miec nerwy jak postronki, zeby w meczu o wszystko, w meczu o złoty medal ( o co? ), grać na luzie smile
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 03/02/2009 04:34

Handball to nie piłka kopana,gdzie jedna akcja może z zawodnika zrobić bohatera.Zawodnika rozlicza się za całokształt.Balic w tym turnieju zagrał b.słabo,co oczywiście nie oznacza,że w pewnych elementach gry nikt mu nie może dorównać.
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 10/07/2010 05:56

Gramy w Geteborgu z gospodarzami,Argentyną,Chile,Koreą i Słowacją-14 stycznia pierwszy mecz .Wybiera się ktoś?Bilet lotniczy powrotny z Wawy ok.750 zł.
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 23/07/2010 20:04

W uzupełnieniu-cena biletu na mecze grupowe(3 mecze na dzień)-najtańszy 200 koron +25 koron opłata-wychodzi ok.100 zł.Jadę na mecze z Koreą i Szwecją.Bilet lotniczy Wizzair ok.200 zł w obie strony
Posted by: nawoj

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 23/11/2010 22:50

Korea dzisiaj w takich mistrzostwach Azji w 1/2 finału rozniosła Arabię S. 41-19.W finale grają z Iranem.W styczniu nie będzie z nimi łatwo.A tak na marginesie-czy ktoś jeszcze interesuje się obstawianiem handballa?
Posted by: Giertyszek

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 23/11/2010 22:51

Dużo ludzi, tylko coś temat martwy....
Posted by: travis

Re: Men's World Handball Championship 2009 - cz. 2 - 24/11/2010 07:02

Interesuje się tylko,że ja ostatnio mam takie pomysły,że wolę się nie odzywać. Inna sprawa,że nawet polska liga zrobiła się mocno nieprzewidywalna. Na mistrzostwa dojdę do siebie.
Pozdrawiam