Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off

Posted by: Misiek

Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 02/02/2007 11:14




>>>> Oficjalna strona <<<<

W Luksemburgu odbyło się losowanie kolejnej fazy siatkarskiej Ligi Mistrzów - Skra Bełchatów zmierzy się w dwumeczu z Portol Drac Palma Mallorca.

Pierwszy mecz odbędzie się w Hiszpanii (13, 14 lub 15 lutego); rewanż w Bełchatowie 21. lutego (lub dzień wcześniej lub dzień później)


Oto wszystkie pary:

VfB Friedrichshafen - Noliko Maaseik

Bre Banca Lannutti Cuneo - Sisley Treviso

Lube Banca Marche Macerata - Panathinaikos Ateny

Lokomotiw Biełgorod - Knack Randstad Roeselare

DHL Ostrawa - Tours VB

Portol Drac Palma Mallorca - Skra Bełchatów

___


>>> Tutaj <<< - jeszcze taka mała ciekawostka... dla tych którzy lubią popatrzeć sobie na rankingi grupowej LM... \:\)

Brawo Wlazły!

Ale trzeba też pochwalić Heikkinena który znalazł się na drugiej pozycji, wśród najlepszych blokujących... \:\)
Posted by: skrzypo555

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 13/02/2007 15:11

Macerata - Panathinaikos
Typ : Macerata @1.50 6/10
by skrzypek

Przed nami mecz otwierajacy faze Play Off w ktorej wezmie udzial
12 teamow. Obie druzyny zajely w swoich grupach 2 miejsca.
Macerata jaki i wiekszosc klubow z wloch nie zawsze grala
optymalnym skladem i na mecze wyjazdowe czesto jezdzila z
juniorami \:\) Jednak gdy trzeba bylo mecz wygrac wychodzili
zawodnicy z pierwszej szostki i pokazywali swietny volley ( mogli
sie o tym przekonac zawodnicy Skry Belchatow ). Panathinaikos to
nie sa chlopcy do bicia. Swoja grupe mieli w moim odczuciu
troche slabsza. Znajac wlochow przygotowali im mile powitanie na
lotnisku ... ; ) Wlasna hala dla Maceraty bedzie ogromnym plusem.
Watpie aby pozwolili sobie na przegrana na wlasnym parkiecie
ryzykujac odpadniecie z ligi mistrzow. Wydaje mi sie ze tu bedzie
wszystko rozegrane szybko i zawodnicy z Grecji nie beda
stanowili wiekszego oporu ... Dla odwaznych polecam tez -1.5 po
kursie ~2.00.

ZAPRASZAMY !
http://www.betvolley.dl.pl
Posted by:

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 13/02/2007 15:43

Originally Posted By: skrzypo555
Macerata - Panathinaikos
Typ : Macerata @1.50 6/10
by skrzypek

Przed nami mecz otwierajacy faze Play Off w ktorej wezmie udzial
12 teamow. Obie druzyny zajely w swoich grupach 2 miejsca.
Macerata jaki i wiekszosc klubow z wloch nie zawsze grala
optymalnym skladem i na mecze wyjazdowe czesto jezdzila z
juniorami \:\) Jednak gdy trzeba bylo mecz wygrac wychodzili
zawodnicy z pierwszej szostki i pokazywali swietny volley ( mogli
sie o tym przekonac zawodnicy Skry Belchatow ). Panathinaikos to
nie sa chlopcy do bicia. Swoja grupe mieli w moim odczuciu
troche slabsza. Znajac wlochow przygotowali im mile powitanie na
lotnisku ... ; ) Wlasna hala dla Maceraty bedzie ogromnym plusem.
Watpie aby pozwolili sobie na przegrana na wlasnym parkiecie
ryzykujac odpadniecie z ligi mistrzow. Wydaje mi sie ze tu bedzie
wszystko rozegrane szybko i zawodnicy z Grecji nie beda
stanowili wiekszego oporu ... Dla odwaznych polecam tez -1.5 po
kursie ~2.00.

ZAPRASZAMY !
http://www.betvolley.dl.pl
Ja zagrałem zupełnie odwrotnie handi na Panatinajkos, która jest bardzo dobrą drużyną, pokazała to ogrywając Cuneo we Włoszech 3-0, a Cuneo grało pełnym składem, Panata jedzie po zaliczke i 2 sety są spokojnie do ugrania przez Greków, kurs w Toto 1,9 i za małą stawkę zagrałem także singla na Panate po 2,5 Dante i spółka napewno powalczą, zzzobaczymy wieczorm jak będzie ;\)
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 13/02/2007 16:37

VfB FRIEDRICHSHAFEN-Noliko MAASEIK
typ: VfB FRIEDRICHSHAFEN
kurs: 1.45
7/10 by craax


Nadszedl czas play off w2 siatkarskiej lidze mistrzow w sezonie 06/07. Mozna stwierdzic . iz poza moze jednym zespolem nie ma tutaj przypadkowych druzyn. Kazdy sobie ten awans " ugral " i zasluzyl na niego , na pewno wysokimi i nieprzecietnymi umiejetnosciami siatkarskimi.Mimo to musimy wylonic zwyciezcow z tych par. Wybralem spotkanie Vfb Friedri z belgijskim uznanym zespolem Noliko.Widze tutaj jednego faworyta , ktorym wg mnie sa Niemcy ( przynajmniej w tym spotkaniu na wlasnym terenie ).Juz nie takich rywali jak zespol z Belgii Niemcy pokonywali w tym sezonie , z kwitkiem wyjechala Panata oraz wloskie Cuneo , obie te druzyny nie ugraly nawet seta , nie ingeruje tutaj zbytnio w sklady w jakich te ekipy wystapily bo nie o to chodzi , faktem jest ze Niemcy sa bodajze niepokonani na wlasnym terenie w tej edycji LM. Na przeciwko stanie jakze nierowny zespol Noliko Maaseik , wystepy tej druzyny to wielka mieszanka , swietne spotkania przeplataja sie z beznadziejnymi , wydaje mi sie iz tak nierowna gra na przeciw super taktyczni Niemcy nie wystarczy i w tym spotkaniu raczje na pewno goscie nie zwycieza.W rewanzu sprawa otwarta lecz zaoferowany kurs na to spotkanie mnie w pelni zadowala i sprobuje postawic na gospodarzy , co z tego bedzie okaze sie wkrotce powodzenia

====> http://www.betvolley.dl.pl zapraszamy
Posted by: gwozdecki

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 13/02/2007 21:58

Po dzisiejszym triumfie Lube jutro czas na VfB FRIEDRICHSHAFEN.

Do tego zagrałem jeszcze Biełgorod i VB Tours.

Na drugi raz napisz przynajmniej jedno zdanie dlaczego akurat takie typy. Niech ten temat odroznia sie od private picks.
Posted by: alves

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 13/02/2007 22:32

Bre Banca Lannutti Cuneo - Sisley Treviso
w tym meczu sklaniam sie do postawinia na Cuneo. Cuneo w rodzimej lidze baaardzo solidne nie tylko u siebie. 2 tyg temu przydazyla sie mala wpadka z ostatnim zespolem ale to chyba bylo rozluznienie. treviso baaardzo nierowne a w szczegolnosci mecze na wyjezdzie. (ostatnio porazka w lidze- nie wiem moze sie szykowali na LM ale widze ze grali pelnym skladem!) treviso juz odpuszczalo mecze wyjazdowe w LM i mozna bylo na tym sporo zarobic jesli ktos o czasie sie zorientowal albo przeczytal na forum \:\) ale to nie jest faza gruowa wiec raczej nie odpuszcza niemniej jednak cuneo to jest marka i solidni zawodnicy, szczegolnie z treviso beda chcieli zwyciezyc. Mysle ze nie bedzie gladko ale 3-1 dadza rade.
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off *DELETED* - 14/02/2007 07:27

Post deleted by OKSfan
Posted by: gwozdecki

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off *DELETED* - 14/02/2007 10:01

Post deleted by OKSfan
Posted by: Boubson

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off *DELETED* - 14/02/2007 10:06

Post deleted by OKSfan
Posted by: gwozdecki

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off *DELETED* - 14/02/2007 10:13

Post deleted by OKSfan
Posted by: gwozdecki

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 14/02/2007 10:46

Żeby nie było że umiem tylko gadac \:\)

VfB Friedrichshafen - Noliko Maaseik
Hala: ARENA Friedrichshafen
Retransmisja: DSF czwartek 13.30

Składy:
VfB: Lukas Divis, Juliano Bendini, Jiri Polansky, Lukas Tichacek, Simon Tischer, Sebastian Schwarz, Robert Hupka, Peter Nagy, Max Günthör, Jochen Schöps, Kristian Knudsen, José
Joao

Noliko: Hiroyoshi Hanano, Jose Rivera, Ales Holubec, Kay van Dijk, Joppe Paulides, Jan Devoldre, Allan van de Loo, Jimmy Prenen, Nuno Pinheiro, Wiebel Georg, Ferraz Eloi Andre Luiz

VfB w LM 06/07: D 5-0 W 3-2
Noliko w LM 06/07: D 4-1 W 2-3

Ostatnie mecze:
VfB Friedrichshafen - SCC Berlin 2:3 (22:25, 25:17, 25:23, 23:25, 16:18)
evivo Düren - VfB Friedrichshafen 3:0 (25:20, 25:23, 25:16)
Netzhoppers KW - VfB Friedrichshafen 0:3 (29:31, 29:31, 23:25)
VBC Shanks Guibertin - Noliko Maaseik 0:3 (18:25, 18:25, 19:25)
Noliko Maaseik - Schuvoc Halen 3:0 (26:24, 25:19, 32:30)
Pepe Jeans Asse-Lennik - Noliko Maaseik 2:3 (25:21, 16:25, 27:25, 23:25, 18:20)

Pojedynki bezpośrednie:

02.03.2005
Noliko Maaseik - VfB Friedrichshafen 2:3 (23:25, 18:25, 25:21, 25:22, 10:15)

09.03.2005
VfB Friedrichshafen - Noliko Maaseik 2:3 (25:23, 20:25, 22:25, 25:23, 13:15)

05.01.2005
Noliko Maaseik - VfB Friedrichshafen 3:1 (21:25, 25:21, 25:21, 25:18)

17.11.2004
VfB Friedrichshafen - Noliko Maaseik 3:1 (25:19, 26:28, 37:35, 25:22)

Po kontuzjach do składu VfB wraca Nagy i libero Polansky.
Noliko nie ma problemów z kontuzjami.
Posted by: Bobik

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 14/02/2007 13:09

chodzi mi o lige mistrzyn- dzis mecze rewanzowe-co decyduje o awansie dalej ???
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 14/02/2007 14:27

Ja dzisiaj gram Tours.
Czesi grają w "12" tylko dlatego, że Dynamo Moskwa
jest gospodarzem F4 i eliminacje ma już z głowy.
Ostrawa to średniak, niczym nie imponują, a w swojej
grupie wygrywali tylko z takimi tuzami jak Numancia
i Vojvodina. 5 zwycięstwo zarobili na Panathinaikosie
u siebie, który specjalnie się do meczu nie przyłożył
i Czesi po ciężkim boju wygrali 3-2.
Tours zajął 2 miejsce w swojej silnej i wyrównanej grupie z Mallorcą, Belgorodem, Podgoricą.
Na pewno wrażenie robi ich zwycięstwo z Buducnostem na wyjeździe, gdzie poległa Mallorca i Belgorod. Dwukrotnie pewnie pokonali drużynę evivo Duren, która moim zdaniem
prezentuje podobny poziom jak Ostrawa.
Francuzi muszą wykorzystać dar od losu i bez cienia wątpliwości pokazać że są lepsi od Ostrawy.

Ostrawa-Tours 2 1.45 prof.

zastanawia mnie też Wasz typ na Friedrich, ale coś spodziewam się wyrównanego meczu (może nawet 5 setów) i w sumie się waham.
Posted by: striker01

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 14/02/2007 15:57

Originally Posted By: assasin
Ja dzisiaj gram Tours.
Czesi grają w "12" tylko dlatego, że Dynamo Moskwa
jest gospodarzem F4 i eliminacje ma już z głowy.
Ostrawa to średniak, niczym nie imponują, a w swojej
grupie wygrywali tylko z takimi tuzami jak Numancia
i Vojvodina. 5 zwycięstwo zarobili na Panathinaikosie
u siebie, który specjalnie się do meczu nie przyłożył
i Czesi po ciężkim boju wygrali 3-2.
Tours zajął 2 miejsce w swojej silnej i wyrównanej grupie z Mallorcą, Belgorodem, Podgoricą.
Na pewno wrażenie robi ich zwycięstwo z Buducnostem na wyjeździe, gdzie poległa Mallorca i Belgorod. Dwukrotnie pewnie pokonali drużynę evivo Duren, która moim zdaniem
prezentuje podobny poziom jak Ostrawa.
Francuzi muszą wykorzystać dar od losu i bez cienia wątpliwości pokazać że są lepsi od Ostrawy.

Ostrawa-Tours 2 1.45 prof.

zastanawia mnie też Wasz typ na Friedrich, ale coś spodziewam się wyrównanego meczu (może nawet 5 setów) i w sumie się waham.

hm wkoncu po twoim typie musze sie wypowiedziec bo naprawde w ta siatke ogarniam, czesto samo korzystam z waszej pomocy wiec tym razem sproboje i wam ja pomoc
Tours to zadna potega i wcale sie nie zdziwie jesli dzis ten mecz przegra jak dla mnie ten mecz jest no beaten
po pierwsze zwyciestwo z Buducnostem to jedyny znaczacy sukces tej ekipy w 1 fazie, do tego mecze w Duren i Buducnosti wygral na samym poczatku czyli w 2 kolejkach kiedy te zespoly nie byly jeszce w sztosie, po drugie zajeli 2 miejsce dzieki walkowerom lokomitiva, po trzeciez Tours zajmuje w swojej lidze dopiero 7 miejsce !!!

co do Fredricha wydaje mi sie tez, ze bedzie to bardzo ciezki mecz, ale lekkim wskazaniem na gospodarzy, ktorzy juz w grupie udowodnili ze moga wygrac i przegrac z kazdym

moj typ dnia dzis to lokomotiv za 1,3 w totmixie

uwazam ze jego miejsce w grupie nie bylo adekwatne do posiadanych umiejtnosci, natomiast roselare mialo dosc przecietna grupe z grajacymi w kratke w tamtym czasie macerata i skra(kontuzje), jesli lokomotiv chce sie liczyc w walce o awans musi wygrac swoj 1 mecz, bo w Belgii moze byc naprawde ciezko
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 14/02/2007 16:03

Nie napisałem, że Tours to potęga, ale w grupie zrobili swoje. Wygrali z kim mieli wygrać i dzięki walkowerowi zajęli 2 miejsce. A teraz uśmiechnęło się do nich szczęście i grają z najsłabszą ekipą w tym towarzystwie. Jeżeli z tego nie skorzystają, to będą frajerami. Teoretycznie to skład mają silniejszy.
Jeżeli twierdzisz, że Duren i Podgorica nie były w sztosie, to dlaczego Tours miało być (?)
Wiem, że w lidze francuskiej idzie im słabo, 7 miejsce to i tak lepiej niż 12, które niedawno jeszcze zajmowali. Ale własne podwórko a puchary to co innego. Idzie o prestiż i mam nadzieje, że się sprężą.
W ogóle w tej fazie mecze grupowe nie będą miały znaczenia. Każdy zaczyna z czystym kontem. To że np. Macerata grała cienko w grupie nie znaczy, że nie zajdzie w tej imprezie daleko.
Po prostu mimo wszystko twierdzę, że Francuzi są lepszą ekipą.
Posted by: KRAJAN

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 14/02/2007 17:19

Prawo gospodarzy to przy rozgrywkach PO - duży hcp - przynajmniej ja tak sądzę - zagrałem dziś rozpis tak samej siatki 2/3 jak i zmieszany z Ręczną szwedzką:
*CEV - brak tematu) Jastrzębski Węgiel S.A. - Copra Berni Piacenza - 1 /2.40/
Potrafili ugrać seta na wyjeździe - napewno powalczą - zresztą jakiejś przygniatającej przewagi drużyny wloskiej nie dostrzegłem - napewno bedzie ciężko - ale pamietajmy że czołówka naszej Extraklasy powoli goni najsilniejszą ligę świata

VfB Friedrichshafen - Noliko Maaseik 1(-1,5) 1.85
Prawo gospodarzy - na swoich śmieciach ma swoją wymowę - pokonanie Cuneo 3-0 które też przecie ogorkami nie są

Bre Banca Lannutti Cuneo - Sisley Treviso 1(-1,5) 2.40
To bedzie meczyk - derby wloskiej extraligi - Sisley po slabym początku - gra świetnie - Cuneo po zadyszce tez ostatnio sie przełamało - niech zwycięży parkiet i kibice!
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 14/02/2007 22:24

Krajan, to zostań modem siatki ;\) - gratki \:\)

____

Jutro już spotkanie bardzo ważne dla NAS... W Espanii, Skra powalczy o jak najlepszy rezultat przed rewanżem w Bełchatowie...

Tak sobie patrzę na ten skład i wyniki Mallorci...

Bardzo ciekawy zespół, na czele z francuskim snajperem [:p] - Antigą...
+ do tego towarzystwa dochodzi kapitalny libero argentyński - Gonzalez + świetny atakujący Falasca.

Na pewno płakać nie możemy, przecież kurde patrząc na tą całą 11 zespołów na którą mogliśmy trafić, to naprawdę losowanie nam się udało, co uzasadniają słowa prezesa Skry, gdzie zacytuję jego wypowiedź po samym losowaniu:

"Lecimy na Majorkę, ale nie na wczasy - powiedział wiceprezes Zarządu BOT Skry Konrad Piechocki. Nie ukrywał jednak swego zadowolenia. - Na pewno trudniejsze byłyby kluby włoskie czy rosyjskie. Z umiarkowanym więc optymizmem przyjmujemy wyniki losowania."


Wygrali oni grupę A... gdzie wyprzedzili m.in takie firmy jak: Lokomotiv czy też Tours - a to już musi budzić respekt...

Co jeszcze można powiedzieć o jutrzejszym przeciwniku?

Tak sobie patrzę, czytam... i widzę że odbiór w fazie grupowej... mieli ekstra... co może martwić... ;/

Alexix Gonzalez - libero hiszpańskiego zespołu, miał 70% przyjęcia [omg] to naprawdę sporo... |Tours? Loko?| fajnie...

Antiga Stéphane - ten też niszczył.. 63% w przyjęciu...

Mam nadzieję że jutro chłopaki... nie będą zbytnio na nich serwować.. ;\)

Atak?

Najlepiej punktującym zespołu Mallorki, był Guillermo Falasca, który wśród najlepiej punktujących zawodników, miał 2 miejsce... - wyprzedził go jedynie Wlazły - 14 pkt więcej...

Nawrocki Jacek, mówi że Skra będzie miała przewagę na środku... i tutaj nie można się z tym zgodzić...

Ja mam osobiście nadzieję... że zdołamy tam ugrać taki wynik, który da nam super opcję wyjściową przed rewanżem!

Co do kursów? To ~@4 na Bełchatów, to jak na moje to troszkę za dużo... porównując te kursy z naszymi 'ziemniakami' to naprawdę spora różnica...

+2.5 nikt się nie odważył wystawić, a mogliby dać @1.5 ;\) , +1.5? To już wolę te @4 i wkurzyć się bardziej jak coś po TB ;)))

Tyle jak na razie, bo się późno zrobiło \:\)
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 15/02/2007 10:17

Kurs na Skre wygląda zachęcająco, ale niestety mam przeczucie, że Skra polegnie. Boję się by nie przegrała gorzej niż 3-1. Sytuacja w lidze hiszpańskiej jest trochę inna niż w Polsce. Tam Mallorka nie ma żadnej konkurencji, spokojnie mogą przygotowywać się do meczów pucharowych, Antiga specjalnie odpoczywał przed tym spotkaniem.
Skra nie ma takiego komfortu, zawodnicy w wyrównanej lidze polskiej muszą dawać z siebie maxa, nie ma czasu na odpoczynek.
Niektórym daje znać o sobie zmęczenie, zwłaszcza Wlazłemu. Nie omijają ich też kontuzje, najpierw Iwanow, później Dobrowolski.

Co do postawy tych drużyn w rundzie grupowej. Zaraz jacyś patroci mnie pojadą pewnie, ale mnie osobiście drużyna Skry wcale nie przekonała. Zwłaszcza w meczach wyjazdowych. Jedyny mecz jaki mi się podobał to ten w Maceracie, ale Włosi wtedy byli w dużym kryzysie, przy 24:20 nie potrafili skończyć seta.
Słaby mecz Skry w Wiedniu, kiepściutki w Sofii, w Pireusie też nie zachwycili, ale mieli szczęście bo przeciwnik był beznadziejny.
Od Roselare, Skra była wyraźnie gorsza, a Mallorka to zespół podobnej klasy. Drugi trener Skry umieścił Mallorkę pomiędzy zeszłorocznym Noliko a tegorocznym Roselare- jeśli idzie o ich poziom. Myślę, że Hiszpanie wykorzystają atut parkietu i wygrają ten mecz.
Dla Skry tiebreak będzie sukcesem, dlatego zagram na Mallorke 1 i może ubezpieczę się na jakimś osobnym kuponie Skrą (+1.5), ale o tego tb naprawdę może być ciężko.
Posted by: Kendi87

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 15/02/2007 10:48

Originally Posted By: assasin

Od Roselare, Skra była wyraźnie gorsza, a Mallorka to zespół podobnej klasy. Drugi trener Skry umieścił Mallorkę pomiędzy zeszłorocznym Noliko a tegorocznym Roselare- jeśli idzie o ich poziom. Myślę, że Hiszpanie wykorzystają atut parkietu i wygrają ten mecz.


małe sprostowanie \:\)

" Rok temu w play off Ligi Mistrzów zmierzyliście się z Noliko Maaseik i Iraklisem Saloniki. Proszę porównać Portol z tymi zespołami?"
- "Umieściłbym go pomiędzy tymi drużynami."

Tez mysle ze w pierwszym meczu Mallorca bedzie lepsza ! Jezeli Skra ugra 2 sety bedzie dobrze \:\) Skra powinna grac na full mozliwosci bo w sobote mecz z Jastrzebiem ale tez podmeczonym walka z Piacenza w pucharze CEV \:\) osobiscie gram mallorce \:\)

typ. Mallorca 1.25 8/10

p.s. wiem ze za duzo niewniosłem do tematu
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 15/02/2007 11:00

dzięki za sprostowanie. A teraz moje sprostowanie do Twojego postu. Mecz z Jastrzębiem został przełożony \:\)

Co nie zmienia faktu, że Mallorka prawdopodobnie wygra ten mecz. W Hiszpanii przegrał Bielgorod, Tours, niestety Skra raczej będzie następna. 2 sety to będzie max chyba. Choć nawet przy 2-3 szanse będą moim zdaniem dalej 50/50.
Posted by: __Michal__

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 15/02/2007 14:39

A kto wygra pierwszego seta??
Posted by: luomo

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 15/02/2007 15:35

uzależniony nie ukrywam że nie poraz pierwszy zaskakujesz mnie swoim postem

człowieku weź się w garść

mój post oczywiście do kasacji
Posted by: KRAJAN

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 15/02/2007 16:42

Originally Posted By: uzalezniony_91
A kto wygra pierwszego seta??

napewno ktoraś z dwpoch drużyn ;\)
Na dzis jeden meczyk - szkoda tylko że zagrałem:

Portol Drac Palma Mallorca - BOT Skra Bełchatów 1(-8,5pkt)

Skra zatraciła swoją świeżość z poczatku sezonu - chyba jednak (pomimo calego profesjonalizmu) zawodnicy troszke podmęczeni, a teren w hiszpanii gorący - klasa zespolu nie podważalna - beda chcieli wygrać jak najwyżej - i choc nie lubie tak grać (anty patriotycznie) - to dziś może być mini miazga - np do -20, -22, -20
Posted by: !sebik!

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 15/02/2007 18:02

Mallorca - Skra typ 2 kurs: od 3.2 do 4.5 Rozne daja buki a roznice olbrzymie. \:\)

Typuje skre dlatego ze wydaje mi sie ze zawodnicy Skry maja juz dolek formy za soba, przesli go pod koniec eliminacji w ktorych to wydawalo sie ze juz dawno zapewnimy sobie awans a nie w ostatnim meczu. Gracze Skry dzis nei maja kompletnie nic do stracenia a jesli poczuja krew ( wygrana 1 seta ) pojda za nia i do wygrania calego meczu bedzie dzielilo ich niewiele. Nie wyobrazam sobie sytuacji zeby mec zmial sie zakonczyc 3:0. Gram Skre tez dlatego ze uwazam ze Mallorca nie jest wcale zespolem nie do przejscia.A kurs jaki daja buki lajkom by to mowil Go go go Skra
Posted by: tangerine

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 15/02/2007 22:18

Mam tylko taką drobną uwagę, czy w tym kraju nie ma specjalistów od medycyny sportowej albo fizjoterapeutów którzy by wyjaśnili kłopoty Wlazłego. Przedziwna historia.
Posted by: gwozdecki

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 19/02/2007 11:40

Runda rewanżowa:

Noliko Maaseik (BEL) - VfB Friedrichshafen (GER) (0:3)
Sisley Treviso (ITA) - Bre Banca Lannutti Cuneo (ITA) (1:3)
Panathinaikos Ateny (GRE) - Lube Banca Marche Macerata (ITA) (1:3)
Knack Randstad Roeselare (BEL) - Lokomotiv Biełgorod (RUS) (3:2)
BOT Skra Bełchatów (POL) - Drac Palma CV Pórtoll (ESP) (2:3)
Tours VB (FRA) - DHL Ostrava (CZE) (3:1)

Co proponujecie? Ja proponuję SKRĘ \:\) U siebie nie ma bata zeby przegrali \:\)
Posted by: Kendi87

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 19/02/2007 14:27

no zgadzam sie bardzo SKRA wygrywa z Palmą \:D mysle rowniez bardzo o Niliko - pierwszy mecz 0:3 stawia w konfortowej sytuacji Friedrichshafen wystarczy jeden set i awansuja dalej dlatgeo tez Noliko bedzie walczyc a jak juz przegra tego seta no mysle ze wtedy Friedrichshafen troche odpusci a Belgom bedzie zalezało na wygraniu przed własna publicznoscia. Mysle ze bez problemow mecz powinni wygrac siatkarze Knack Randstad Roeselare. Bardzo duza zaliczka po pierwszym meczu. Lokomotiv to juz nie ta sama druzyna co kilka lat temu teraz budowana na nowo z młodymi obiecujacymi siatkarzami. Tours wygra no ale nieruszam nawte po takim kursie \:\)

Bardzo ciekawe mecze w Grecji i we Włoszech. Ale co do tych meczy czekam na jakies propozycje.
Posted by: Kendi87

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 19/02/2007 14:36

Originally Posted By: HuBciAk KiboL
no zgadzam sie bardzo SKRA wygrywa z Palmą \:D


mowie powaznie ze SKRA wygra z Mallorca i chce grac to za grubo . minka mi sie pomyliła \:\)
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 19/02/2007 18:54

Co do meczu Skry, oczywiście mam nadzieję że nasi przejdą dalej, ale kurczę za @1.45 to mimo wszystko za mało, bez przesady... Są to dwie naprawdę wyrównane zespoły, gramy u siebie, fajnie... ale za taki kurs, dziękuję, nie skorzystam ;>

Na pierwszy rzut okiem na ofertę, zainteresowało mnie bardzo spotkanie, Rosjan z Knackiem...

Fakt, Knack to naprawdę rewelacja tych rozgrywek... mają naprawdę b. dużą szansę awansować do 6, teraz mecz u siebie + zaliczka z Bialogrodu 3-2... Ale po @2.55 jakie nam zaoferował bwin, myślę że spokojnie można zaryzykować na Baranova i Verbova ;\)
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 19/02/2007 19:15

Edit.

Ajj, expekt wystawił ofertę widzę, po raz pierwszy na LM...

Loko po @3.05, chyba naprawdę warte spróbowania... @2.1 sts dla przykładu \:p
Posted by: michal_tbg

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 20/02/2007 10:39

Skra po 1.40... ja podobnie jak Misiek podziekuje.

Natomiast sprobouje Mallorce +1,5 po kursie 1.87 (expekt).

Czuje w tym meczu powtorke z przed tygodnia (tie break) i liczenie malych punktow ;\)

Zespoly o podobnej klasie, a nawet smiem twierdzic ze Mallorca prezentuje wyzszy poziom...
Juz poprzedni mecz pokazal nasza slabosc. Przy dobrym przyjeciu rozegranie od razu idzie na Wlazlego, gdzie czeka na niego w ciemno ustawiony blok. Mariusz nawet przy 70% konczacego ataku meczu sam nie wygra.
Przewage po stronie Mallorcy widze rowniez na srodku, przez pierwsze 2 sety ukrainski srodkowy (nie pamietam nazwiska) robil co chcial, konczac praktycznie wszystko..
Do tego dochcodzi Antiga w ataku, wraz z Falasca...

Ofijalna strona SKRY informuje ze w meczu tym moze nie zagrac Gruszka, a jakie to mialoby konsekwencje mowic nie musze.
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 20/02/2007 11:50

Zgadzam się co do typu na Mallorke +1.5. Jak najbardziej do wzięcia za 1.87.
Zastanawiam się jeszcze nad zagraniem czystej 2 na gości.
Moim zdaniem Hiszpanie są drużyną lepszą, przypuszczam że gdyby nie chwila dekoncentracji w czwartym secie, to skończyłoby się 3-1 i sprawa awansu zostałaby przesądzona.
Nie mniej jednak uważam że Mallorka awansuje wygrywając 3-1 lub 3-2. A kluczem będzie lepsza gra w obronie.
Posted by: Kendi87

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 20/02/2007 15:51

w Toto-mixie na mallorce +1,5 kursik 2.00 \:\)

ładnie tez wygląda kursik 2.20 na TOURS-OSTRAVA H(0-2,5):) u siebie ugrali seta to dlaczego nie na wyjezdzie i tak z pewnym na 99% awansu do dalszej rundy zespolem Tours. Tours ten mecz wygra bez problemów a seta jak najbardziej moze stracic \:\)
Posted by: ELEV

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 20/02/2007 16:03

Spotkaniu z mistrzem Hiszpanii podporządkowane jest w klubie wszystko. Po raz pierwszy w tym sezonie drużyna noc przed meczem spędzi w hotelu. - We wtorek po popołudniowym treningu wszyscy przeniesiemy się do Sport hotelu, w którym będziemy aż do meczu - opowiada Jacek Nawrocki, drugi trener bełchatowskiego zespołu. Wczoraj bełchatowianie trenowali dwukrotnie - przed południem na siłowni, a wieczorem na boisku. Jedynym problemem jest choroba Piotra Gruszki, który musiał zostać w domu. Wszystko jednak wskazuje, że jutro wyjdzie na boisko. Trudno sobie wyobrazić, by zabrakło go w tak ważnym pojedynku. Pozostali siatkarze ćwiczyli bez problemów.

info z http://www.siatka.org
Posted by: ELEV

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 20/02/2007 22:05

No i kolejna wiadomość jest taka że Piotr Gruszka ma zapalenie krtani i to czy jutro zagra wyjaśni sie kilka godzin przed meczem .
Posted by: krzysiek74.

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 21/02/2007 08:46

Cytat ze strony Skry:"Pod dużym znakiem zapytania stanął występ Piotra Gruszki. Przyjmujący BOT Skry ma zapalenie krtani, w związku z czym nie uczestniczył podczas poniedziałkowego treningu. Sprawa występu Gruszki w meczu z Portol Drac Palma Majorką może wyjaśnić się podczas wtorkowych zajęć.

Mistrzowie Polski po wspomnianym treningu udadzą się na jednodniowe zgrupowanie. „Energetycy” nie wyjeżdżają jednak z miasta. Na miejsce zgrupowania wybrano bełchatowski Hotel Sport. Bełchatowianie w pełnym składzie po zajęciach udadzą się do hotelu na wspólną kolację i tam też przenocują.

W dniu spotkania cały zespół po śniadaniu uda się na lekki rozruch, natomiast po obiedzie bełchatowianie udadzą się prosto na mecz. Nastroje w zespole są bojowe, zawodników nie trzeba zbytnio mobilizować przed decydującym starciem z Majorką. Każdy zna rangę spotkania. Co ważne mistrzowie Polski nie dopuszczają do siebie myśli o przegraniu rywalizacji z hiszpańskim zespołem."
Jestem dobrej myśli i wierze że Skra odrobi straty z 1 meczu i awansuje.
Posted by: El D1ablo

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 21/02/2007 10:26

Knack Roesleare - Lokomotiv Belgorod 1 1,45 sts

Belgowie od początku rozgrywek imponują wysoką,a przede wszystkim ustabilizowaną formą i wyrównanym składem.Jedyna chwila słabości,a raczej "dzień konia" przeciwnika nastąpił w wyjazdowym meczu w Pireusie (porażka po tb)a było to jeszcze w pazdzierniku 2006. Na własnym terenie Knack nie miał większych problemów wygrywając wszystko z bilansem setów 15-1.Przy nienajlepszej wyjazdowej grze zawodników Lokomotivu (1-4 w grupie) uważam ten kurs za zdecydowanie opłacalny.
Posted by: szymon0305

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 21/02/2007 11:45

do lokomotivu wrocil verbow, jak dla mnie jeden z lepszych libero na swiecie
a ja sprobuje 2 na bielgorod, ruskie to ruskie, sklad maja silny ale zawodza
Posted by: grajekkk

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 21/02/2007 13:23

3 wygrane mecze Lokomotivu w grupie zostaly zweryfikowane jako walkowery dla przeciwników, statystyką bym sie wiec zbytnio nie ekscytował.
Czy Lokomotiv jest w stanie wygrac w Belgii??? Kurs kusi, jeszcze nie wiem ale chyba zagram 2.

A to co o tym meczu mówi Aleksiej Wierbow:
"..Szanse oceniam wysoko.To, czy awansujemy do dalszych gier zależy nie od naszych rywali, ale od nas samych.Knack to doświadczony przeciwnik, grający z dużym spokojem, wiedzą kiedy przyśpieszyć grę, a kiedy zwolnić. My wiemy doskonale na co ich stać, i naszym zadaniem jest powstrzymać rywali.Jeżeli wzniesiemy sie na wyżyny swoich umiejętności, to wygramy rewanż. Szanse oceniam po pięćdziesiat procent..."(Sportowefakty.pl)

A ta wypowiedź pozwala wątpić w sukces rosjan w dzisiejszym meczu:
"..Mamy w drużynie sporo bardzo młodych graczy, którzy dopiero pierwszy sezon grają w Superlidze, i dlatego też popełniają sporo niepotrzebnych błędów,których doświadczony siatkarz by nie popełnił. Ponadto nie ma jeszcze pełnego zrozumnienia w zespole, ale napewno jesteśmy drużyną o ogromnym potencjale na przyszłość..."(Sportowefakty.pl)
Posted by: KRAJAN

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 21/02/2007 15:19

dziś wyjątkowo same single - i to 3 na dwa spotkania
BOT Skra Bełchatów - Portol Drac Palma Mallorca 1(-1,5) /1.95/ exp 4/10
BOT Skra Bełchatów - Portol Drac Palma Mallorca 3-0 /4.75/ exp 2/10

potrafili ugrać 2 sety w hiszpanii - morale wysokie - na wlasnym terenie zawsze gra się przyjemniej - zresztą wystarczy spojrzeć na osiągniecia ligowe - boję sie że jeżeli dojdzie do TB - po prostu może być różnie - dlatego odrzucilem win skry po 1.45.
Przy niezłym początku (poziom obu zespołów wyrownany) - mogą zlapać wiatr w żagle i przy 2-0 - pojechać siłą rozpędu. Typ troszke patriotyczny.

Knack Randstad Roeselare - Lokomotiv Belgorod 2 /2.95/ uni 2/10
w tym meczu dopuszczam wszystkie rozwiazania - i nie ma co sie czarować Roeselare mają dobry zespoł - ale liga rosyjska jest o klasę (albo dwie) mocniejsza od beligjskiej - dlatego przy pełnym zaangażowaniu i dyscyplinie taktycznej - bardzo prawdopodobne win rosjan - szanse oceniam po 50% - biąrę typ z wyższym kursem
Posted by: skrzypo555

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 21/02/2007 16:26

Knack Randstad Roeselare - Lokomotiv Belgorod(+1.5) 2 @1.90

"Aleksiej Wierbow powrócił na siatkarskie parkiety. Libero
Lokomotiwu Biełgorod, uznany za najlepszego na swojej pozycji
podczas mundialu w Japonii, po trzech miesiącach przerwy
spowodowanej kontuzją pleców, w minioną sobotę zagrał w spotkaniu
przeciwko Lokomotiwowi Izumrud." - takie info napisal serwis
sportowefakty. Wedlug mnie zespolem lepszym jest porostu Lokomotiv.
Roeselare to takze dobry zespol, lecz troche im jeszcze brakuje ...
Rosjanie dobrze wiedza ze moga wygrac na wyjezdzie i dzisiaj
zagraja na 100% aby wygrac i przejsc do kolejnej rundy.

Co do meczu naszego zespolu to mam nieco odmienne zdanie niz KRAJAN.

BOT Skra Bełchatów - Portol Drac Palma Mallorca(+1.5) 2 @1.85

Skra nekana przez problemy zdrowotne ( Gruszka i Wlazly ).
O zwyciestwo 3:0 lub 3:1 bedzie naprawde ciezko ... Bedzie to
zapewne bardzo wyrownany pojedynek ( moze nawet 5 setow ). Obym
nie wykrakal ale wydaje mi sie ze znow przegramy 3:2. Mallorca w
ostatnim meczu z Elche stracila ( jesli dobrze pamietam ) 46 pkt,
wiec byl to spacerek - sparing.
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 25/02/2007 19:32

Za tydzień ruszamy...

Pozostała już tylko 6 najlepszych drużyn... a więc do dzieła! \:\)

Program drugiej rundy play off:

06.03. - 08.03. VfB Friedriechshafen - Sisley Treviso

06.03. - 08.03. Lube Banca Marche Macerata - Knack Randstad Roeselare

06.03. - 08.03. Portol Drac Palma Mallorca - Tours VB


13.03. - 15.03. Sisley Treviso - VfB Friedrichshafen

13.03. - 15.03. Knack Randstad Roeselare - Lube Banca Marche Macerata

13.03. - 15.03. Tours VB - Portol Drac Palma Mallorca

Zwycięzcy tych dwumeczy awansują do Final Four, którego gospodarzem będzie Dynamo Moskwa.



Tak na 'sucho' na chwilę obecną, jak dla mnie awans uzyskają:

Sisley Treviso
Lube Macerata
Mallorca ... hmm

No nic, zobaczymy jak to będzie...

Zapraszam do dyskusji i powodzenia życzę...

Posted by: KRAJAN

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 26/02/2007 06:00

Zgadzam sie co do składu FF - tylko jak rozegrać sprawę na poszczegolne meczyki - nie ma kursów - nie ma wysokości hcp?
Wstępne spojrzenie:
VfB Friedriechshafen - Sisley Treviso delikatnie 2 - ew. 2(+1,5) - tak sie spodziewam
Lube Banca Marche Macerata - Knack Randstad Roeselare 1(-1,5)
Portol Drac Palma Mallorca - Tours VB - tu bedzie najciekawiej - ale pewnie też spróbuję 1(-1,5) - ale kursu spodziewam sie ok. 2.20/2.40
Posted by: mexes

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 06/03/2007 00:07

dla mnie pewniak Mallorca u siebie ładnie pojechali Skre maja dobry zgrany zespół pokonaja Tours mysle ze gładkie (3;1) a wy co czujecie? pozdrawiam .....HZ
Posted by:

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 06/03/2007 07:09

Originally Posted By: mexes
dla mnie pewniak Mallorca u siebie ładnie pojechali Skre maja dobry zgrany zespół pokonaja Tours mysle ze gładkie (3;1) a wy co czujecie? pozdrawiam .....HZ
Mallorca powinna gładko rozjechać słaby Tours, Tours dopiero na 8 miejscu w lidze, w ostatniej kolejce u sibeie ulegli 12 dryuzynie 2-3, jak dla mnie Mallorca pewne win , jak bedzie gram handi -1,5, Mallorca to bardzo dobra druzyna o czym przekonała sie Skra ;\)
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 06/03/2007 10:16

Już dziś pierwsze spotkanie w LM panów...

Wszystko zaczynamy w Maceracie, gdzie Lube podejmuje rewelację tych rozgrywek.. beligijski zespół z Roselare...

___

Lube Banca Marche Macerata v Knack Randstad Roeselare 1 (-1.5) @ 1.80

I mecz, którego stawką jest awans do FF w Moskwie... Lube Manca Macerata kontra Knack Roeselare...

Lube? W tym sezonie grają bardzo słabo w swojej lidze... i są już praktycznie przegrani... tzn. bez szans nawet na wejście do PO... Tak więc porażka na całej lini... bo kto się spodziewał że Mistrzowie Włoch... nie zdołają awansować do finałowej 8 ?! ... Natomiast jeśli chodzi o ligę mistrzów... tutaj sprawa wygląda już w ogóle inaczej... Lube w walce o '6' pokonali, bardzo dobry zespół grecki - Panathinaikos (3-1,3-2) ... Dzialacze na pewno postawili sprawę jasno... że FF w tym sezonie musi być... gdyby stało się inaczej taka marka jak Lube.... oj...

Knack? To belgijski hicior w tym sezonie... są oni największą niespodzianką w tym sezonie LM... Wygrali oni grupę C w której to m.in występowała nasza Skra... ale i również właśnie Włosi... którzy przegrali oba mecz z Knackiem... u siebie 2-3, oraz 0-3 na wyjeździe, w pierwszym spotkaniu Lube grało bardzo słabo... + ich lider Serb Milijković po powrocie po konutzji... nie grał tego czego od niego się wymagało... Drugie spotkanie rozegrali oni juniorami, gdyż mieli już zapewniony awans do kolejnej fazy rozgrywek...

Dziś myślę że zmoblizowani Włosi - wezmą rewanż za porażki w grupie... i zdołają pokonać Knack i myślę że to będzie zwycięstwo w stosunku 3-0 lub 3-1, więc dlatego wybrałem opcję z -1.5 , FORZA LUBE!
Posted by: d1cks0n

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 08/03/2007 11:20

wczoraj tak Friedrischafen pojechalo troszeczke z Sisleyem...
a dzisiaj tak samo chyba pojedzie Mallorca z Tours?
ma ktos jakies info o kontuzjach? bo mi sie wydaje ze to ebdzie 1 i to nawet w hendicapie (-1,5) kurs 1,65
Posted by: yaaho

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 08/03/2007 14:32

Originally Posted By: d1cks0n
wczoraj tak Friedrischafen pojechalo troszeczke z Sisleyem...
a dzisiaj tak samo chyba pojedzie Mallorca z Tours?
ma ktos jakies info o kontuzjach? bo mi sie wydaje ze to ebdzie 1 i to nawet w hendicapie (-1,5) kurs 1,65


w sportingbecie na takie handi kurs 1.833
Posted by: Max11

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 08/03/2007 21:15

No i wielki Portol Majorka który ograł Skre dostał baty 1-3 . A tak się wymądrzał Antiga że ograją Tours bez problemu bo to słaba drużyna, patrząc na ligę francuską to rzeczywiście słaba tylko dzisiaj Portol musiał grać beznadziejnie. Katastrofa.
Posted by: zegarek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 12/03/2007 13:52

Knack Roeselare - Lube Banca Macerata typ 1 kurs 1.4 buk BAW stake 9/10

Uzasadnienie - Włosi wygrali u siebie pierwszy mecz 3-0. W rewanżu albo przegrają 3-0 albo co o wiele bardziej prawdopodobne po wygraniu jednego seta położą się mając zapewniony awans a na parkiet wejdą rezerwy. Końcowa faza ligi włoskiej jest sądzę wystarczająco ciężka żeby mieli niepotrzebnie szarpać się z Roeselare.
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 27/03/2007 04:14

FINAL FOUR W MOSKWIE 31.03 - 1.04




Indesit European Champions League 2006/2007

Zwycięzca:
________________________
Dinamo Moskwa @1.55
Lube Banca Macerata @3
Tours @10
Friedrishafen @15
_________________________
Expekt

'Wszystkie spotkania transmitować będziemy na żywo w Polsacie Sport Extra.

Fajnie że ja mam tylko PS zwykły... więc pozostaje oglądanie retransmisji.. \:\(

Mam nadzieję że dyskusja na temat FF w tym tygodniu rozwinie się i razem coś zdziałamy... ;\)

Tak na sucho, zgadzam się z Expekt co do kolejności, czyli:

1. Dinamo
2. Macerata
3. Torus
4. Friden

ALE... ;\)


Jak na razie kursów nie podał jeszcze żaden buk.. więc pozostaje czekać na pierwszy ruch... ;>


Pozdrawiam!

Posted by: gwozdecki

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 29/03/2007 21:51

UNIBET:

Lube Banca Marche Macerata - VfB Friedrichshafen 1.35 3.00
Tours VB - Dinamo Moscow 8.00 1.05
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 29/03/2007 23:58

No już...praktycznie wszystkie buki, które miały podać nam kursy, uczyniły to, więc gwozdecki, sorry, ale po co ten Twój post? No chyba że pracujesz dla unibetu, to luzik...

Co do spotkań, sam nie wiem co z tymi 'fantami' zrobić.. \:p , tak sobię patrzę i myślę że... to co Dinama to musimy być pewni ich zwycięstwa nad Tours, tóż to inna bajka... Trzeba się zastanowić, nad hc... u/o ...

Co do drugiego półfinału, troszkę jednak zaniżone kursy na Maceratę... Niemcy mogą i tutaj w FF, namieszać... więc kurczę @1.35 co w niektórych bukach, chyba jednak troszkę za mało...
Chociaż myślę że i tak finał włosko-rosyjski, obejrzymy...

Jeszcze troszkę czasu zostało...
Posted by: gwozdecki

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 30/03/2007 21:28

Misiek dla Unibetu nie pracuje, a kursy podałem bo ty tego nie zrobiłeś \:\)

Wracając do FF to podobnie jak Misiek nie widzę innej możliwości, żeby w finale nie zagrało Lube z Dinamem. Myślę, że Niemcy w pojedynku z Lube nie pograją sobie \:\) Lube to zawsze Lube.

Jeżeli chodzi o Tours to myślę, że inny wynik niż 3:0 dla Dinama to będzie spore zaskoczenie, bo wkońcu turniej jest w Moskwie.

Przewiduję następującą kolejność:
1. Dinamo
2. Lube
3. Tours
4. Friedrichshafen
Posted by: gwozdecki

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 31/03/2007 23:35

Lube Banca Marche Macerata (ITA) VfB Friedrichshafen (GER) 2:3 25:20, 24:26, 19:25, 25:13, 13:15

Tego to się chyba nawet najstarsi górale nie spodziewali \:\)
Posted by: djviejo

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 01/04/2007 00:24

Originally Posted By: gwozdecki
Misiek dla Unibetu nie pracuje, a kursy podałem bo ty tego nie zrobiłeś \:\)

Wracając do FF to podobnie jak Misiek nie widzę innej możliwości, żeby w finale nie zagrało Lube z Dinamem. Myślę, że Niemcy w pojedynku z Lube nie pograją sobie \:\) Lube to zawsze Lube.

Jeżeli chodzi o Tours to myślę, że inny wynik niż 3:0 dla Dinama to będzie spore zaskoczenie, bo wkońcu turniej jest w Moskwie.

Przewiduję następującą kolejność:
1. Dinamo
2. Lube
3. Tours
4. Friedrichshafen




może tak być jak podałeś tylko odwrotnie i wszystko będzie ok .
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 01/04/2007 03:24

djviejo ale po co ten cytat?

Co do dzisiejszych wyników to tylko:

+ + + + + x1000 \:p


Maceratę odpuściłem, no ale Dinamo, to sobie już dobawiłem, ale przyznam szczerze że nie patrzyłem.. bo Trąby mnie wyprostowały... na całe szczęście nie zdążyłem na Moskwę po raz drugi... ;\)

Kto jutro wygra tą LM?

Dobre pytanie...

TOURS vs FRIDRICHSHAFEN <<<--- FINAŁ 2006/2007 Ligi Mistrzów

Dobreeeeee
Posted by:

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 01/04/2007 04:57

okazało sie że pieniadze i nazwiska nie graja, tylko zespół i to było dziś wydać na boisku \:\)
Posted by: zegarek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 01/04/2007 15:23

Dynamo Moskwa - Macerata - mecz przegranych. Rosjanie maja w mojej ocenie do uratowania o wiele wiecej - trzecie miejsce pozwoli choc troche na zachowanie twarzy przed kibicami. Wlosi natomiast bedąc o krok od awansu do finalu (13-11 w tb z Niemcami) nieprędko myslę z tego szoku wyjdą. Dla Maceraty - druzyny mającej w dorobku zaszczyty najwyzsze ten mecz może byc meczem ,,o nic,,

Dynamo - Macerata typ 1 kurs 1.35 biuro baw stake 8/10
Posted by: Kendi87

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 01/04/2007 15:39

Jednak to doświadczona druzyna i napenwo sie otrzasna wkoncu to zawodowcy ale granie na Dynamo ktore bedzie bardzo zdenerwowane moze nawet bardziej niz wczoraj w połfinale, zeby sie na koniec dobrze zaprezentowac hmmm ... i wydaje mi sie ze Macerata grajaca na wiekszym luzie od ruskich bo i tak juz wsumie "o nic" graja powalczy napenwo w tym meczu. Dynamo moze i wygra ale troszke sie pomeczy jak dla mnie :

Dynamo- Macerata(+1,5) 2 k. 2.00
Posted by: maly.gh

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 01/04/2007 16:00

Originally Posted By: zegarek
Dynamo Moskwa - Macerata - mecz przegranych. Rosjanie maja w mojej ocenie do uratowania o wiele wiecej - trzecie miejsce pozwoli choc troche na zachowanie twarzy przed kibicami. Wlosi natomiast bedąc o krok od awansu do finalu (13-11 w tb z Niemcami) nieprędko myslę z tego szoku wyjdą. Dla Maceraty - druzyny mającej w dorobku zaszczyty najwyzsze ten mecz może byc meczem ,,o nic,,

Dynamo - Macerata typ 1 kurs 1.35 biuro baw stake 8/10

po takim kursie niema sensu grac oglądałem wczorejszy mecz dynama i oni są poprostu słabi, a kibice i tak mają wykupione bilety na finał, a ich gwiazda poltavski jest poprostu beznadziejny

Posted by:

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 01/04/2007 16:14

wczoraj cała drużyna Dynama zagrało bardzo słabo, zarówno Poltavski, Kaziski, zagrali beznadziejny mcze, ja myślę ze dzis ejdnak wygrają spotkanie o 3 miesjce, to druzyna o wielkim potencjale i myślęże dzis udowdonią ze to był wypadek przy pracy.

Co do drugiego spotkania typował bym Tours, który bardzo pozytywnie zaskoczyli mnie swoją gra, jestem pod wrazeniem gry 2 Algierczyków, druzyna Tours gra szybka siatkówkę i ma bardzo dobry odbiór i dośc dobry blok, Fredrishafen już bardzo dużo osiągnał i myslę ze ulgną Francuz. Ja to widze tak:

Dynamo - Macerata 1 1.35 7/10
Tours - Fredrishafen 1 1.65 8/10
Posted by: djviejo

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 01/04/2007 16:19

Dynamo - Macerata

wg mnie to spotkanie siły i techniki .

ruscy poza siłą i zasięgiem w ataku nic nie pokazali .francuzi mieli o wiele więcej atutów i spokojnie weszli do finału .

a przypomnę , że jest to uczestnik final four nie po raz pierwszy .

jedyną zagadką jest czy włosi będą chcieli zagrać na maksa .

ligę już przegrali tj. nie awansują do play off .
skład dobry ale rok mają stracony .

dla mnie największą niespodzianką tego sezony jest drugi finalista niemiecki friedrieschaffen .

mieli dużo szczęścia w meczu z włochami szczególnie w 5 secie ale wygrali i to się liczy .

trener ich był "wybitnie" spokojny jak na niego .

myślę , że jednak tours poradzi sobie z niemcami .a jak będzie to zobaczymy .
Posted by: KRAJAN

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 01/04/2007 20:17

Wczoraj porażka na Maceracie - dziś dzień prawdy dla LM - meczu Dynama nie zdązylem zagrać - niedziela mobilna?
Ale spróbuję zaatakować mecz finalowy. Licze na szybkie i bezproblemowe win Żabojadów - uważam, że frideriki i tak juz bardzo dużo osiągnęły - a wczorajsza wygrana ze słabymi "Włochami" - napewno nie podnosi o nich oceny - Licze na gładkie 3-0 (ale dla bezpieczeństwa:
1/ 15:30 Tours VB (FRA) - VfB Friedrichshafen (GER) 3-0 /7.00/ 3/10 SB
2/ 15:30 Tours VB (FRA) - VfB Friedrichshafen (GER) 3-1 /3.75/ 4/10 EXP
3/ 15:30 Tours VB (FRA) - VfB Friedrichshafen (GER) 1(-1,5) /2.25/ 4/10 EXP - ten ostatni to taka niby kontra na ew. 3-0
Posted by: KRAJAN

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off - 01/04/2007 23:38

Originally Posted By: KRAJAN
Wczoraj porażka na Maceracie - dziś dzień prawdy dla LM - meczu Dynama nie zdązylem zagrać - niedziela mobilna?
Ale spróbuję zaatakować mecz finalowy. Licze na szybkie i bezproblemowe win Żabojadów - uważam, że frideriki i tak juz bardzo dużo osiągnęły - a wczorajsza wygrana ze słabymi "Włochami" - napewno nie podnosi o nich oceny - Licze na gładkie 3-0 (ale dla bezpieczeństwa:
1/ 15:30 Tours VB (FRA) - VfB Friedrichshafen (GER) 3-0 /7.00/ 3/10 SB
2/ 15:30 Tours VB (FRA) - VfB Friedrichshafen (GER) 3-1 /3.75/ 4/10 EXP
3/ 15:30 Tours VB (FRA) - VfB Friedrichshafen (GER) 1(-1,5) /2.25/ 4/10 EXP - ten ostatni to taka niby kontra na ew. 3-0




najczarniejszy weekend z siatkówką w całej mojej historii - siatkarze przebili koszykarską wtopoligę - niemiecki zespół Mistrzem - respekt