Argentyna Apertura 2007

Posted by: El_Darro

Argentyna Apertura 2007 - 28/08/2007 17:31

Kolejka 5



Tabela




Spotkania



Testowo pierwsza kolejka. Wiadomo nie każdy ma dużo czasu na czytanie a ja na pisanie dlatego najkrócej jak można.



Banfield vs Lanus

Banfield : Tak jak pisałem już po pierwszej kolejce w moim temacie PP nowy trener w Banfield Liop robi świetną prace i uważam go za najlepszego w lidze. Jeżeli zawodnikom będzie się chciało potężnie pracować we wszystkich meczach tak jak do tej pory to czołówka ligi będzie pewna. W poprzednim meczu Banfield oprócz 4 goli miał jeszcze kilka znakomitych okazji. Bramkarz Luccetti często wykonujący rzuty wolne w poprzednim meczu zaliczył brakmę z karnego ale na raty. Ze skrótów które oglądałem Banfield na boisku rywala nie dał wykonać przeciwnikowi groźnej akcji. Liop nie zmienia nic w ustawieniu.

Lanus : Po raz kolejny lokacz Acosta zaprezentował się znakomicie na boisku i będzie największym zagrożeniem bramki Banfield. Brak info nt. drużyny i tyb bardziej z tego co się widziało niż z tego co sie w ostatnich godzinach dowiedziało.

Banfield : Cristian Lucchetti; Marcos Galarza, Diego Herner, José Devaca, Ariel Broggi; Jairo Patino, Javier Villarreal, Daniel Quinteros, Cristian Maidana; Nicolás Pavlovich, Darío Cvitanich

Lanus : Do uzupelnienia

Typ: 1
Kurs: ~ 2,05
Bukmacher: Unibet
Stawka: 7/10




Co z tego wejdzie nie wiem, ale po nacisnięciu "Wyślij" już sie boje o swoje fundusze. ;\)



Skasowałem pozostałe analizy bo jeszcze ktoś przypadkiem zaryzykuje moje typy i będą większe porażki. Wyniki i stratę jednostek podam po zakończeniu 5 kolejki. Myśle, że pare osób widziało co grałem. Prawdopodobnie znikam z tematu a w poniedziałek kolejny piękny kuponik w "kuponikach wypasikach" ;\)


Pozdrawiam.

Posted by: True02

Re: Argentyna Apertura 2007 - 29/08/2007 01:40

Ostatnie 2 razy postawiłem na River Plate i straciłem, więc tym razem ...też postawię na RIver Plate. Jak słusznie zauważył El_Darro RiverPlate grają dobry futbol,ale brakuje troche szczęścia. Prezes gospodarzy-José María Aguilar- zaprzecza temu,ale mówi sie głośno, ze ten mecz jest nie tylko o 3 punkty,ale też o posadę Passarelli.
Zagram bez szaleństw 3j. na River Plate. Byc może skuszę się jeszce na over 2,5.
pzdr.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 29/08/2007 05:06

Banfield 1 vs 2 Lanus
Bramkarz Lucchetti (23) - Sand (36)(45)

Statystyki
12 Strzały 10
2 Celne 5
10 Rożne 4

Derby południowej prowincji Buenos Aires dla Lanus.




San Lorenzo 4 vs 3 Racing Club
Silvera (38), Silvera (48), Romero (87), Romero (93) - Torres (2), Avalos (22), Pellerano (29)

Statystyki
9 Strzały 3
3 Celne 1
8 Rożne 2


Co tu dużo pisać. Mecz marzenie przy tym spotkaniu finał ligi mistrzów (Milan - Liverpool 3-3) to jakieś nudy, ułamek tych emocji co można było zaobserwować dziś rano. W meczu było wszystko. Prawie było dobrze i miało się skończyć spokojnym (typ 2 za 4,75 i Racing+0,5 za 2,05) ale fatum forum działa. I niezależnie od wyników dzisiejszych prawdopodobnie już nic nie napisze (przynajmniej ułamka analizy).

Mały przebieg najlepszego meczu jaki kiedykolwiek widziałem :

- 30 sekunda niesamowity pressing Racing, minięcie Oriona bramkarza San Lorenzo przy lini autowej i w ostatniej chwili faul bramkarza i tylko żółta.
- Chwile później gol samobójczy po wolnym i zamieszaniu w polu karnym.
- Gracz Avallos z Racing trafia w spojenie
- Drugi gol dla Racing
- Trzeci gol dla Racing Pellerano to coś niesamowitego komentator przez ładną minutę krzyczy "Gooooooooollllllllaaaaaaazzzzzzzzoooo"
- Po jednym z wyjść do bramkarz Campagnuolo łapie piłkę minimalnie poza polem karnym i czerowna kartka. Racing ma kłopoty z bramkarzem od pewnego czasu i wchodzi debiutant.
- Piewszy gol dla San Lorenzo
- Od tej pory Ranig nie potrafi strzelić, jednak akcje drużyny nadal groźne.
- Po wznowieniu gry szybki gol San Lorenzo zapowiadał jeszcze większe emocje i tak było.
- Rzut karny dla San Lorenzo obroniony przez bramkarza Racing.
- Między golami kilka wyjść sam na sam z bramkarzem w ostatniej chwili blokowane.
- Raz po raz San Lorenzo oddaje groźne strzały.
- W 86 minucie Lorenzo doprowadza do remisu.
- Sedzia dolicza 3 minuty i ok 50 sekund przed końcem jest 4-3 dla San Lorenzo.
- Desperacka próba Racnig jednak tylko zablokowany strzał.
- Radość zawodników niemal jak po zdobyciu mistrzostwa.

Do tego oczywiście musiało być trochę krwi. Zawodnik San Lorenzo z rozwalonym nosem. Gra dwoma piłkami jak to często bywa w Argentynie. (piłki podawane są do zawodników w max 2 sekundy po wyjściu poza boisko) czasami piłki wrzucane są na boisko przez kibiców i w takim wypadku nie przerywa się gry, bo po co. W Europie powinni ten przepis zmienić.

Bramkarz Campagnuolo z czerwoną kartką nie zagra w kolejnym trudnym meczu przeciwko River. To poważna strata

Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 30/08/2007 18:21

Witam.

Mr.Bonifacy ładny typ no kurs może lekko ponad 2 ja grałem Undera.


Słonko niedawno przebiło się przez chmury temperatura leciutko podskoczyła no i gra drużyn bardziej niesamowita. Klasyki a było ich cztery znakomite.


River Plate 4 vs 2 Estudiantes La Plata
Fernando Belluschi (8), Marco Rubén (24), Alexis Sánchez (82), Radamel Falcao García (90) - Leandro Benítez (3), Juan Manuel Salgueiro (82)
Statystyki :
8 Strzaly 6
4 Celne 3
6 Rożne 1

Kolejny świetny mecz River i już się boje o wynik mojej ulubionej drużyny Racing Club. Siły się nieco wyrównały z River wczoraj wyleciał za czerwoną kartkę Beluschi (świetny pomocnik) i nie zagra w kolejnym klasyku.




Independiente 2 vs 3 Boca Juniors
Germán Denis (3), Carlos Matheu (74) - Guillermo Rodríguez (og 18), Martín Palermo (47), Leandro Gracián (69)
Statystyki :
6 Strzaly 7
4 Celne 4
4 Rożne 5




Z tych aktualnie skasowanych anazliz co były w poprzednim moim poscie wyszło -10,80j. tragedia.

1. Banfield - Lanus 1-0 => 1-2
2. San Lorenzo - Racing 0-3 => 4-3 93'
3. Olimpo de Bahía Blanca - Tigre 0-1 81'
Pozostałe już znacznie lepiej.



musiało być w nowym poscie : Fatal error .... pewnie z dużo tagów

Pozdrawiam
Posted by: True02

Re: Argentyna Apertura 2007 - 31/08/2007 00:43

Originally Posted By: El_Darro
Witam.

Mr.Bonifacy ładny typ no kurs może lekko ponad 2 ja grałem Undera.


Słonko niedawno przebiło się przez chmury temperatura leciutko podskoczyła no i gra drużyn bardziej niesamowita. Klasyki a było ich cztery znakomite.


River Plate 4 vs 2 Estudiantes La Plata
Fernando Belluschi (8), Marco Rubén (24), Alexis Sánchez (82), Radamel Falcao García (90) - Leandro Benítez (3), Juan Manuel Salgueiro (82)
Statystyki :
8 Strzaly 6
4 Celne 3
6 Rożne 1

Kolejny świetny mecz River i już się boje o wynik mojej ulubionej drużyny Racing Club. Siły się nieco wyrównały z River wczoraj wyleciał za czerwoną kartkę Beluschi (świetny pomocnik) i nie zagra w kolejnym klasyku.




Independiente 2 vs 3 Boca Juniors
Germán Denis (3), Carlos Matheu (74) - Guillermo Rodríguez (og 18), Martín Palermo (47), Leandro Gracián (69)
Statystyki :
6 Strzaly 7
4 Celne 4
4 Rożne 5




Z tych aktualnie skasowanych anazliz co były w poprzednim moim poscie wyszło -10,80j. tragedia.

1. Banfield - Lanus 1-0 => 1-2
2. San Lorenzo - Racing 0-3 => 4-3 93'
3. Olimpo de Bahía Blanca - Tigre 0-1 81'
Pozostałe już znacznie lepiej.



musiało być w nowym poscie : Fatal error .... pewnie z dużo tagów

Pozdrawiam


No dzięki, ale Meksyk poszedł mi tak,że aż mi wstyd.Najgorsze,ze nie potrafię zrezygnować z typowania tej ligi:)
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 08/09/2007 19:45

Primera División de Argentina: Apertura Fecha 7



Tabela




Spotkania






Indepediente vs San Martín de San Juan

Indepediente : Mam nadzieje na przełamanie nie najlepszej passy drużyny. Dwie porażki z rzędu z Boca 2-3 świetny mecz oraz fatalny z Gimnasia LP 0-1 porażka mogła wyglądać znacznie gorzej. Do drużyny powraca po kontuzji napastnik Sosa ostatnio grywał tylko minuty. To będzie zabójczy duet z 1,2 kolejki gdzie wraz z rewelacyjnym Denisem drużyna strzeliła 8 goli. Indepediente zagra praktycznie 3 napastników lekko cofniętym będzie Daniel Montenegro.

San Martín: Widziałem może 3 razy i drużyna jest jak na beniaminka zupełnie przyzwoita. Ostatnio zwycięstwo 1-0 jednak nie może być sporym osiągnięciem. Estudiantes grał nie tylko bez kilku kluczowych graczy straconych w przerwie zimowej, ale również bez kontuzjowanych Verona i dwóch mniej znanych, dobrych graczy. Drużyna wygrywa lub przegrywa jedną bramką, myślę że teraz czas zmienić tą regułę. Trener drużyny nie wykonuje zmian w stosunku do poprzedniego meczu.


Indepediente : Fabián Assmann; Ricardo Moreira, Carlos Matheu, Guillermo Rodríguez, Lucas Mareque; Hernán Fredes, Adrián Calello , Mariano Herrón; Daniel Montenegro; Germán Denis, Ismael Sosa

San Martín : César Monasterio; Pablo Frontini, Ariel Agüero , Sebastián Brusco; Alejandro Gómez, Mario Pacheco, Félix Décima , Facundo Torres; Ariel Carreño; Nicolás Herrera , Luis Tonelotto

Typ: 1
Kurs: ~ 1,68
Bukmacher: BetFair
Stawka: 7/10



-----------------------------------------------------------------
Podaje typa, bo już swoje zarobiłem na tej kolejce ;\) Dzięki kolejnemu rewelacyjnemu meczu zresztą tytuł jednej z gazet mówi wszystko (raczej odrobinę) "Banfield le ganó un partido increíble a Central"


Banfield 3 vs 2 Rosario Central
Jairo Leonard Patiño (86), Nicolás Pavlovich (94), Cristian Lucchetti (100) - Martín Arzuaga (18), Tomas Costa (pen 52)
Statystyki :
9 Strzaly 2
3 Celne 1
6 Rożne 1

Jak już przekonałem się jakieś 4 lata temu, że jest to najbardziej nieprzewidywalna i najbardziej trzymająca w napięciu liga (wiem co pisze oglądam również Premier League i na co drugim meczu zasypiam). Wczoraj kolejne niesamowite spotkanie. Po tym jak Banfield stwarzał okazje, które ciężko zmarnować, Rosario a konkretnie kolumbijczyk Arzuaga strzela gola marzenie. Lob z 35m. może to nie jak Palermo z połowy boiska ale gol również ciekawy. I po tym zdarzeniu jak również po stracie drugiego gola w drugiej połowie lekko zwątpiłem. Fatalne stracie w polu karnym Rosario i na pierwszy rzut oka złamane nogi bramkarza Rosario i najlepszego gracza Banfield. Jeszcze przez kilka minut bramkarz gości Alvarez który nie chciał zejść z boiska pomimo poleceń trenera chodził na 5 metrze. Wcześniej jaki i później kontuzjowani gracze w obu drużynach jeden gracz Banfield z powodu braku zmian tylko chodził po boisku do końca spotkania. Pierwszy gol dla Banfield i spora grupa kibiców wraca na trybuny oczekują na jakiś szczęśliwy remis. Ciężko było liczyć na takie rozwiązanie jak się marnuje 3-4 setki w meczu. Sędzia dolicza 10min. no i pada kolejny gol. Po kilku minutach spokoju karny dla gospodarzy, które w zwyczaju sędziów a Argentyny są gestem jasno tłumaczone. Ręka i do strzały oczywiście podchodzi nr.1 w takich sytuacjach bramkarz Lucchetti. Strzela, bramkarz gości broni jednak z chwilę skutecznie poprawia. To już trzeci gol bramakrza Banfield (2 z karnego) często bramkarz ten w przypadku korzystnego wyniku strzela również rzuty wolne. Kto wie czy ten gracz nie zostanie najlepszym strzelcem klubu? Nominalni napastnicy mają w sumie strzelonego jednego gola.

Najlepszymi na boisku byli kontuzjowani gracze Rosario bramkarz Alvarez, oraz strzelec pierwszej bramki Arzuaga obaj przez kilka ładnych minut grało z konuzją i jednego jak i drugiego znoszono z boiska. To mogą być poważne kontuzje znacząco osłabiające i tak już w sporych kłopotach drużynę Rosario.

Kurde i ja tego napisałem ....

Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 09/09/2007 19:55

Indepediente 2 vs 2 San Martín de San Juan
Ismael Sosa (45), Daniel Gastón Montenegro (73) - Nicolás Víctor Herrera (20), Nicolás Víctor Herrera (45)
5 Strzały 5
1 Celne 3
9 Rożne 4

Naturalnnie były emocje i naturalnie ponownie pudło. Oczywiście w meczu musiał być ewidentny karny dla Indepediente, którego sędzia nie widział.

Pozdrawiam.
Posted by: True02

Re: Argentyna Apertura 2007 - 09/09/2007 20:43

Originally Posted By: El_Darro
Indepediente 2 vs 2 San Martín de San Juan
Ismael Sosa (45), Daniel Gastón Montenegro (73) - Nicolás Víctor Herrera (20), Nicolás Víctor Herrera (45)
5 Strzały 5
1 Celne 3
9 Rożne 4

Naturalnnie były emocje i naturalnie ponownie pudło. Oczywiście w meczu musiał być ewidentny karny dla Indepediente, którego sędzia nie widział.

Pozdrawiam.


No niestety postawiłem postawiłem na Independiente w dublu z Morelią. El Darro masz może link do jakieś stronki ze skrótami ligi argentyńskiej? Odkąd wróciłem do PL, futbol argentyński mam mozliwośc aoglądać tylko szczątkowo.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 10/09/2007 18:40

Originally Posted By: Mr.Bonifacy
El Darro masz może link do jakieś stronki ze skrótami ligi argentyńskiej? Odkąd wróciłem do PL, futbol argentyński mam mozliwośc aoglądać tylko szczątkowo.


http://www.tn.com.ar/
Niedziele zazwyczaj o 12 czasu Buenos Aires ;\) to będzie 17 polskiego.
Poniedziałek dłuższe skróty po 9:20 naszego czasu. Tam jest program i jeszcze dziś dłuższy sport leci o 18.00 jak dobrze pamiętam.
Wiadomości spotrowe zazwyczaj ok.20min po każdej godzinie (tylko bramki). Jak inne godziny obadam to wrzucę ja zazwyczaj i tak wole lepszy obraz i zerkam w tv.

Zresztą już widziałem kolejne niesamowite strzelanie w słupki i poprzeczki przez Newell's 4 razy. W poprzednim sezonie drużyna w czasie meczu zanotowała chyba rekordową ilość trafień (6).



Wybrałem takie "ciekawsze" brameczki po których komentator wydziera sie Goool przynajmniej przez 40 sekund \:\) nawet przekrzykuje charakterystyczny dźwięk z futbol24.com (nie wiem jakim cudem ale mi się to nagrało)

Również wrzuciłem skrót pierwszej połowy River - Velez bo druga bramka równie ciekawa jak pozostałe. Aż żal patrzeć jak najlepsi gracze jadą do Europy gdzie zazwyczaj się marnują. Pierwszy do odstrzału jest Belluschi po tym co ostatnio pokazuje ten gracz.

PrimeroTiempoRiver_Velez2-0
River-Velez_Belluschi3-0.avi
River-Velez_Fernandez4-0.avi
River-Velez_Belluschi5-0.avi
Colon-Boca1-0_Grisales.avi

A ja oczywiście jeden nie trafiony mecz no i ten który podałem

Pozdrawiam.
Posted by: True02

Re: Argentyna Apertura 2007 - 10/09/2007 22:30

Gracias hombre Piękne bramki, zresztą Ameryka Płd, a w szczególności Argentyna, to miejsce gdzie piłką nożną się ludzie nie pasjonują, tam piłką nożną ludzie oddychają.I to jest piękne!
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 11/09/2007 18:35

Primera División de Argentina: Apertura Fecha 8



Tabela




Spotkania






Ciężko gra się lige gdzie sędziowie czasami popełniają zbyt dużo błędów. Jak pan Pompei w meczu San Lorenzo - Arsenal. Dwa gole to spalone jeden karny którego nie było i zamiast 2-1 było 2-4. Drugi mecz to typowany Indepediente - San Martin 2-2 i niepodytkowany ewidentny karny dla Indepediente przez Laverniego. Ci sędziowie oraz liniowy z San Lorenzo - Arsenal nie sędziują w tej kolejce.

Jeszcze takie sprostowanie Newells w poprzednim meczu przeciwko Lanus 0-0 strzelał w słupki i poprzeczki nie 4 a pięć razy.

Sezon zapowiada sie niezwykle ciekawie 14 drużyn dzieli zaledwie 3 punkty. Kolejka 7 zapowiada sie kolejką jedynek wszystkie kursy zupełnie przyzwoite no oczywiście poza Boca. 1,25 to jakiś skandal. Bardzo nieskuteczni napastnicy Palermo Palacio,ta obrona czasami zakręcana bardzo prosto tak jak z Colon gdzie przed i w polu karnym zawodnicy podawali piłki między sobą niemal jak na treningu. Myśle że 1,55 byłby warty zastanowienia.

Aby pomóc swojej ulubionej drużynie Racing na mecz.pl napiszę tak : drużyna San Martin świetnie spisuje się w sezonie niedawne zwycięstwa z River czy Estudinates oraz remis 2-2 z Indepediente sprawiają że gospodarze są zdecydowanym faworytem spoktania i poradzą sobie bez problemu z Racing. W Racing od pierwszej minuty ma zagrać rewelacyjny wchodzący z ławki Claudio Lopez "el Piojo".



Rosario Central vs Gimnasia y Esgrima de Jujuy

Rosario Central : Dwie gwiazdy z poprzedniego meczu bramkarz Alvarez i napastnik Arzuaga po kontuzjach które wydawały się na przynajmniej 1-2 tygodnie przerwy powracają (przynajmniej w/g ESPN) do gry. Rosario jako jedyna drużyna w lidze jeszcze nie wygrała. W poprzedniej kolejce pechowe i emocjonujące spotkanie które opisywałem zakończone porażką 2-3. W przypadku remisu może to być ostatni mecz trenera Ischia

Gimnasia JJ: W druzynie dwie zmiany wejdą Marcelo Berza, Ezequiel Garré. Ten drugi zagra drugie spotkanie w lidze. Zmiany wymuszone przez fatalne błędy w obornie w poprzednim przegranym spotkaniu z Tigre 0-2. Gimanasia na wyjeździe 3 porażki i mam nadzieje że będzie i czwarta.


Central : Cristian Alvarez; Abel Espinoza, Ronald Raldés, Damián Ledesma y Andrés Imperiale; Tomás Costa, Diego Calgaro, Leonardo Borzani y Emiliano Papa; José Luis Vizcarra y Martín Arzuaga

Gimnasia JJ: Valdiviezo; Desvaux, Berza, Loeschbor y Almada; Quinteros, Pérez Castro, Ramasco y Garré; Carranza y Miranda

Typ: 1
Kurs: ~ 2,10
Bukmacher: BetFair
Stawka: 5/10



Następny typ pewnie w nocy, jeżeli wszystko ułoży sie nie pomyśli, czyli trafię spotkanie.

Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 12/09/2007 07:17

Rosario Central 1 vs 1 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Belloso (52) - Silva (74)
11 Strzały 5
3 Celne 3

Bez komentarza. \:\(

Pozdrwiam.
Posted by: Bosman_

Re: Argentyna Apertura 2007 - 12/09/2007 07:27

Originally Posted By: El_Darro



Następny typ pewnie w nocy, jeżeli wszystko ułoży sie nie pomyśli, czyli trafię spotkanie.

Pozdrawiam.



czekamy na te pewniaki na noc zapodaj cos tak jak przykazałes!!! co powiesz o independente??
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 12/09/2007 07:32

Originally Posted By: Bosman_
Originally Posted By: El_Darro



Następny typ pewnie w nocy, jeżeli wszystko ułoży sie nie pomyśli, czyli trafię spotkanie.

Pozdrawiam.



czekamy na te pewniaki na noc zapodaj cos tak jak przykazałes!!! co powiesz o independente??


Bardziej zamieszanego zdania już nie mogłem złożyć. W tym przewrotnym twierdzeniu chodziło mi o to że jak nie trafie tego spotkania nie podaje typu. Sorki za typa ale już nie mam sił podawać typów. O Indepediente coś tam wspomniałem na QuasiChat.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 12/09/2007 10:51

Indepediente - Huracan 3-0 FT

I jeszcze gorąca bramka Denisa. Świetna kontra.
Indepediente - Huracan_2-0_Denis.avi

Jutro ostatni raz spróbuje coś wytypować.

-----------------------------------------------------------------

San Martín de San Juan vs Racing Club

San Martín: Beniaminek w ostatnich dwóch spotkaniach dobre rezultaty z jednak osłabionym Estudiantes 1-0 oraz dość szczęśliwe (powinien być karny dla przeciwnika) 2-2 z Indepediente. Również drużyna odnotowała największy sukces w tym sezonie wygrywając z River 1-0. Może drużyna nie zdobywa dużej ilości goli jednak stwarza dość sporo sytuacji.

Racing: Franco Sosa wejdzie za ukaranego za czerwoną kartkę w meczu przeciwko Estudiantes Gustavo Cabral. Trener Costas stawia na atak bo musi koniecznie odnieść dobry rezultat. Zawodnicy zagrają bardzo ofensywnym ustawieniem 1-4-3-1-2 z czego w pomocy od pierwszej minuty "Piojo" Claudo Lopez na pozycji pomocnika. Drużyna Racing po stracie Maxi Moraleza (aktualnie w FC Moskwa) nadal przed sezonem uznawana była za faworyta.


San Martín : Sebastián Cejas; Alvaro Ormeno, Renato Civelli, Santiago Gentiletti, Federico Domínguez; Ignacio Piatti, Mauricio Yedro, Matías Escobar, Roberto Salvatierra; Luciano Leguizamón y Germán Herrera

Racing Club: Hilario Navarro; Sosa, Marco Cáceres, Claudio Yacob, Gonzalo García; Cabrera, Adrián Bastía, López; Arrieta; Facundo Sava y Erwin Avalos

Typ: Over 2,5 ; 4 lub więcej
Kurs: 2,07 ; 7,50
Bukmacher: Pinnacle, Betsson
Stawka: 6/10 ; 1/10


Wynik : KO 0-2

Eeeee szkoda czasu. Wynik cieszy bo 3 typ ze spotkania spokojnie siedzi.
Pozdrawiam.

Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 02/10/2007 17:37

Primera División de Argentina: Apertura Fecha 12



Tabela





Spotkania



Nie wiem co ale coś mnie podkusiło popisać i wkleić analizy. Jak ktoś chce to niech gra jak ktoś dawno nie przegrał to polecam zagrać moje typy.

"Ciężko gra się lige gdzie sędziowie czasami popełniają zbyt dużo błędów."
To cytat poprzednich postów. To co działo się w ostatniej kolejce to już prawdziwy skandal. Wszystkie dzienniki rozpisują się o kilkunastu widocznych błędach sędziów (4-5 to tragiczne pomyłki) niemal w każdym meczu. Były karne których nie było, czerwone kartki bez przewinień, spalone nie spalone, również bramka ze spalonego.

Typuje całą pierwszą kolejkę tak dla pogorszenia sobie humoru ;\) Pierwsze typy za chwilę
Posted by: Thiago

Re: Argentyna Apertura 2007 - 02/10/2007 17:42

Po tym co ostatnio zrobiło River Plate w ciemno postawiłbym na ich zwycięstwo...
http://www.sport.pl/sport/1,74696,4539400.html
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 02/10/2007 17:58

Analizy bardzie po oglądanych spotkaniach niż po braku połowy kluczowych zawodników. Dlatego najkrócej jak można.

Colón de Santa Fe vs Olimpo de Bahía Blanca

Colón de Santa Fe : Drużyna na swoim "Cementerio de los Elefantes" nie wygrała 3 spotkań z rzędu. Cały "Cmentarz słoni" czeka na kolejne zwycięstwo utytuowanego trenera Astrada z River Plate.

Olimpo: Olimpo w fatalnej sytuacji zajmuje 19 miejsce w lidze. Drużyna nie wygrała już od 7 kolejek. Ostatniego meczu drużyny nie oglądałem jednak w kilku poprzednich zawodnikiem spotkania zostawał zawsze rewelacyjnie spisujący sie w bramce Carlos Fernando Navarro Montoya.

Colón : Sebastián Blásquez; Alcides Píccoli, Ariel Garcé, Fernando Merlo y Germán Rivarola; Sebastián Romero, Esteban González y Emanuel Centurión; Freddy Grisales; Martín Cardetti y Darío Gandín.
Olimpo : Carlos Navarro Montoya; Jorge Martínez, Javier Páez, Federico Mancinelli, Raúl Saavedra; Diego Barrado, Rogelio Martínez, Martín Wagner; Sebastián Dubarbier; Leandro González y Mariano Martínez.


Typ: 1
Kurs: ~ 1,72
Bukmacher: BetFair






----------------------------------------------------------------
Independiente vs Gimnasia J

Independiente : Do drużyny Indepediente powracają dwaj potrzebni zawodnicy Herrón, Moreira. Pierwszy wejdzie z wyleczonym drobynm urazem za Oyola, drugi powraca za kartki i zamieni Baeza. W rewelacyjnej formie Denis strzelił już 13 goli co ciekawe wszystkie z gry. Drużyne ogląda się znakomicie. Napewno jest to najlepsza drużyna jeżeli chodzi o grę z kontry. Rewelacyjne rozgrywający "Rolfi" Montenegro widzący wszystko na boisku potrafiący również znaleść się tam gdzie trzeba. Śmiem twierdzić, że jest lepszym zawodnikiem od ślamazarnego Riquelme. Współpraca panów w meczu z Olimpo.
Współpraca Denis-Montenegro układa się znakomicie:
http://pl.youtube.com/watch?v=xbqiBiBqmzU
http://pl.youtube.com/watch?v=NCqv68vpSQk

Gimnasia J: Gimnasia J mocno zmotywowana po zwycięstwie nad Gimasia La Plata 4-0. Mario Gómez trener drużyny potwierdził tylko jedną zmiane. Wejdzie Fabio Pieters (P/7/6/1) po lekkiej kontuzji w miejsce Emanuel Giménez (6/3/0).


Independiente : Fabián Assmann; Ricardo Moreira, Carlos Matheu Guillermo Rodríguez y Lucas Mareque; Hernán Fredes, Adrián Calello y Mariano Herrón; Daniel Montenegro; Ismael Sosa y Germán Denis
Gimnasia J : Nereo Fernández; Gabriel Ruiz, Marcelo Berza, Gabriel Loeschbor y Garré; Fabio Pieters, Daniel Ramasco, Diego Mateo y Matías Miramontes; Héctor Silva y Osvaldo Miranda


Typ: 1
Kurs: ~ 1,53
Bukmacher: BetFair





----------------------------------------------------------------
Huracán vs Banfield

Huracán : Huracán w drużynie jest kilku wyróżniających się Walter Coźźiette, Ubeda czy Zarif. W ostatnim czasie nie wyniki a statystyki przemawiają wyraźnie na korzyść gospodarzy. W każdym w ostatnich kilku meczach Huracan ma przewagę w ilości oddawanych strzałów, to jednak nie przekłada się na wyniki. Może zespół zaskoczy i wygra z bardzo nie równo grającym Banfield.

Banfield: Tak jak już pisałem wcześniej Banfield i trener Liop to nieobliczalna drużyna, która potrafi wygrać z każdym. No i tak się stało w poprzedniej kolejce, gdzie Banfield pokonał lidera Indepediente 2-0. Jeden gol to prezent od sędziego (faul poza polem karnym) dał drugiego gola. Drużyna przypomina taką z Premier League. Walka i szybkość to atuty tej drużyny. No i bramkarz Cristian Lucchetti, który ma już na swoim koncie 4 strzelone bramki, puscił 16. W drużynie w najbliższym meczu zagrają Fabián Santana (P/6/1/0), Esteban Buján (P/5/3/0), Marcos Galarza (O/9/8/0) zamienią kontuzjowanych Daniel Quinteros (stłuczenie prawego kolana) (P/10/10/0), Javier Villarreal (niewielkie nadwyrężenie przywodziciela) (P/9/8/0) oraz Julio Barraza (O/4/3/0) również lekko kontuzjowany był w poprzednim meczu Barrales (P/11/5/1) on jednak zagra w meczu. Wyróżniającym graczem drużyny jest kolumbijczyk Patiño


Huracán : Fabián Assmann; Ricardo Moreira, Carlos Matheu Guillermo Rodríguez y Lucas Mareque; Hernán Fredes, Adrián Calello y Mariano Herrón; Daniel Montenegro; Ismael Sosa y Germán Denis
Banfield : Nereo Fernández; Gabriel Ruiz, Marcelo Berza, Gabriel Loeschbor y Garré; Fabio Pieters, Daniel Ramasco, Diego Mateo y Matías Miramontes; Héctor Silva y Osvaldo Miranda


Typ: 1/NB
Kurs: ~ 2,60
Bukmacher: Bet365





Następne analizy wkrótce.... Tylko pozdrawiam bo powodzenia nie mam co życzyć.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 02/10/2007 18:18

Originally Posted By: Thiago-duszek
Po tym co ostatnio zrobiło River Plate w ciemno postawiłbym na ich zwycięstwo...
http://www.sport.pl/sport/1,74696,4539400.html


O River troszkę później napisze, ale rzeczywiście ten sezon to niesamowite wyniki drużyny. Poprzedni mecz ligowy również ciekawa ofensywna gra i remis 3-3 uratowany w doliczonym czasie gry. Tam własnie był jeden z tych skandalików sędziowskich. Mecz został przedłużony o 6min w tym czasie gola na 2-3 strzela Rosario i cieszy się ze zdobycia gola około minuty. Sędzia ma obowiązek doliczyć oczywiście czas jednak dodał aż 3minuty co oburzyło całą ławkę rezerwowych i posypała się czerwona kartka dla Belloso z Rosario. No i oczywiście ostatecznie River strzelił na 3-3. Sędzia musiał oganiać się przed piłkarzami podobnie jak ten w tej reklamie Syfry+
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 02/10/2007 19:19

----------------------------------------------------------------
Argentinos vs River

Argentinos : W Argentinos niedawno zmieniony trener. Gorosito ma bardzo dobry debiut w drużynie 4-0 z Newell's na własnym bardzo pomocnym stadionie im. Diego Armando Maradony. Porażka 1-2 z San Lorenzo na wyjeździe po fatalnym błędzie sędziego (niesłuszny karny). Na własnym, małym boisku drużyna znakomicie sobie radzi. Boca 3-2; Colón 2-1; Banfield 2-0; Newell's 4-0. Seria ostatnich 3 spotkań na własnym boisku to przynajmniej dwie strzelone bramk drużynom słynącym z dobrej obrony (Colon, Newells). Pomimo kilku kontuzji drużyna napewno nie będzie się bronić.


River: River w tym sezonie jest zupełnie innym zespołem jak w Clausura 2007. Grają tak jakby zmienił się trener i drużyne nie trenował były obrońca, a najlepszej klasy napastnik. Otóż nie dalej zespół prowadzi Daniel Passarella tak defensywnie ustawiający zespół w poprzednim sezonie. Drużyna gra widowiskowo, z niesamowitym ciągiem na bramkę i iloscią strzałów. Kluczowym zawodnikiem drużyny jest Belluschi narazie nie do sprzedania za 20milionów dolarów. Trener jak pokazuje na zdjęciu \:\) wykona prawdopodobnie 5 zmian. Wejdą Ponzio, Gerlo, Abelairas, Ortega, Ruben za Ferrari, Nicolás Sánchez, Augusto Fernández, Peralta, Zárate. Niektóre zmiany to konieczność niektóre tylko taktyczne. Skład wydaje się minimalnie mocniejszy w porównianiu do poprzedniej kolejki 3-3- z Rosario Central. Oscar Ahumada (P/9/9/0) oszczędzany na superklasyk w najbliższą niedziele

Trener Passarella gra bardzo ofensywnie co może podobać sie kibicom "milionerów".


Argentinos : Navarro; Mercier, Caruzzo, Escudero lub Sabia, Barzola lub Escudero; Cabrera, Battión, Peñalba, Pereira; Hauche y Delorte
River: Juan Pablo Carrizo; Ponzio, Gerlo, Eduardo Tuzzio, Cristian Villagra; Fernando Belluschi, Nicolás Domingo, Abelairas; Ortega; Ruben y Ríos.


Typ: Over 2,5/NB
Kurs: ~ 1,83
Bukmacher: StanJames
Pewnie będzie jeszcze gdzieś wyższy.






----------------------------------------------------------------
Rosario Central vs Estudiantes

Rosario Central : Rewelacyjny mecz z River 3-3 na wyjeździe zremisowany przez decyzje sędziego (zdecydowanie za długo przedłużone \:\) spotkanie). Poprzednie mecz również w dobrym wykonaniu porażka w świetnym stylu z San Lorenzo 1-3, wygrana w wielkich derbach Rosario z Newell's 1-0. Zdecydowana przewaga z Gimnasia JJ 1-1, czy ten niesamowity mecz który ciężko zapomnieć z Banfield porażka 2-3 po prowadzeniu 2-0 do 86 minuty. Tak nieszczęśliwie przegrywane lub remisowane spotkania muszą sie zakończyć. Zdecydowanie pomaga w osiąganiu lepszych rezultatów pomaga Killy Gonzales powrócił po kontuzji chyba 3 kolejki temu.


Estudiantes: Po długiej kontuzji Juan Sebastian Veron powrócił w poprzedniej kolejce do gry. Już po kilkunastuminutach kontuzja się odnowiła i Veron nie dokończył spotkania. Nie zagra w najbliższym meczu. Estudiantes po stracie kilku kluczowych graczy z ataku gra fatalnie w przeciągu całego sezonu. Nawet Pablo Lugüercio rewelacyjny rezerwowy w poprzednim sezonie gra zdecydowanie poniżej swojego poziomu.


Rosario Central :
Estudiantes :


Typ: 1
Kurs: ~ 2,50
Bukmacher: StanJames







----------------------------------------------------------------
Lanus vs Velez

Lanus : Od początku sezonu "granatowi" mogą się podobać. Drużyna jest na 4 miejscu z 4 punktami straty do lidera. Poprzedni mecz to również minimalna przewaga nad Racing na wyjeździe 1-1. Wyniki a przedewszystkim gra pokazuje że drużyna przy odrobinie szczęścia miała by kilku punktową przewagę w lidze. Bardzo podoba mi się gracz Lautaro Acosta (P/8/8/2) jego główna cecha to szybkość pomimo dużego afro na głowie. Ostatnio mniejsze morale po przegraniu udziału w dalszych rundach Copa Sudamericana 2-0 i 0-3 z Vasco zostaje odbudowywane.

Velez : Drużyna po wyrzuceniu świetnego jednak nie najlepiej zachowującego się bramkarza Sessa (obecnie gra w Ekwadorze) straciła kolejnego bramkarza. Świetnie zastępujący Peratta odniósł poważną kontuzję prawego kolana w meczu przeciwko 0-0 Arsenal. Płaczący z bólu bramkarz znoszony był do szatni ui już było pewne że będzie to dłuższa pauza. Po wstępnych badaniach bramkarz najwcześniej zagra za 6miesięcy. To dla Ricardito La Volpe poważny problem ponieważ teraz będzie grywał były zawodnik Belgrano z Cordoby Montoya a Ezequiel Cacace będzie ostatnim rezerwowym bramkarzem w kadrze. Velez w poprzedniej kolejce nic specjalnego nie pokazał poza strzałem w poprzeczkę Andrzeja Balvorina.


Lanus :
Velez :


Typ: 1
Kurs: ~ 2,10
Bukmacher: bwin





Narazie jeszcze mało informacji ale raczej typów nie zmieniam. Coś dużo tych jedynek, ale może to być kolejka gospodarzy. Miało być krótko a coraz bardziej się rozpisuje \:p

Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 02/10/2007 19:36

----------------------------------------------------------------
Boca Juniors vs San Lorenzo

Boca : Do składu powracają Claudio Morel Rodríguez (O/8/8/0), Rodrigo Palacio słaba forma (N/10/10/2), oraz wejdzie Jonathan Maidana (0/0/0). Zamienią Matías Cahais (O/5/1/0), nękany przez kontuzje Juan Krupoviesa (O/2/2/0), Mauro Boselli (N/8/1/1). Boca jak na taką ekipe gra bardzo nie równo. Ostatnie dwa mecze to gorsza postawa przeciwko San Paulo 0-1 oraz fatalny mecz z Newell's 0-1. Pomimo, że Boca oddała wiele strzałów to Newell's miało klarowniejsze okazje. Po tym meczu ponownie rozległy się spekulacje czy Boca ponownie nie załapała kryzysu.

San Lorenzo : Tu można napisać to samo. Bardzo nie równo z małym plusem dla tej drużyny. Przy niekorzystnym wyniku nie podłamuje się i zawsze gra do końca. Najlepszy przykład to mecz z Racing z 0-3 na 4-3 dwie bramki w ostatnich 4min. Kolejnym meczem było 3-4 z Lanus. Lanus prowadził 3-0 a w samej końcówce Lorenzo miało kilka świetnych okazji by nawet wygrać spotkanie. Ramón Díaz ma prosty sposób na zwycięstwo w meczu. Środek boiska i upilnowanie dwójki "P" i rzeczywiście może to wystarczyć na wygranie spotkania. Dla lubiących ryzyko proponuje dwójkę ale ogólnie to mecz nie do grania.


Boca : Mauricio Caranta; Hugo Ibarra, Maidana, Gabriel Paletta, Morel Rodríguez; Pablo Ledesma, Ever Banega, Cardozo; Leandro Gracián; Palacio y Martín Palermo
San Lorenzo :


Typ: NB
Stawka : 10/10



Konieczne było dzielenie analiz. Fatal error.
Posted by: bcn1899

Re: Argentyna Apertura 2007 - 03/10/2007 00:20

Huracan - Banfield

El_Darro wszystko ładnie opisał, więc skorzystam i się podczepię z samym typem ;-) szczególnie, że uzasadnianie o/u wydaje mi się głupawe. A ja właśnie spróbowałbym tu over @2.12 za skromną stawkę...

12/06/2005 Huracan 0 - 2 Banfield
21/11/2004 Banfield 3 - 1 Huracan
01/06/2003 Banfield 0 - 1 Huracan
26/10/2002 Huracan 2 - 3 Banfield
06/04/2002 Banfield 0 - 0 Huracan

29/09/2007 Olimpo 3 - 1 Huracan
22/09/2007 Huracan 2 - 2 Colon Santa Fe
15/09/2007 Huracan 2 - 1 San Martin
12/09/2007 Independiente 3 - 0 Huracan
08/09/2007 Huracan 0 - 1 Gimnasia La Plata

30/09/2007 Banfield 2 - 0 Independiente
22/09/2007 Gimnasia La Plata 0 - 1 Banfield
16/09/2007 Banfield 0 - 6 Boca Juniors
12/09/2007 Argentinos Jrs 2 - 0 Banfield
08/09/2007 Banfield 3 - 2 Rosario Central

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 03/10/2007 00:41

bcn1899 być może padnie takie rozwiązanie jednak ja biorę pod uwagę pogodę zapowiadaną na dziś i jutro w rejonach Buenos Aires. Same tormentas y muchas lluvas ;\) Była taka KOLEJKA NUMER 6 kiedy lało i lało i padł dziwny na tą lige tylko jeden over.

Prawdopodonie San Martin oraz Tigre to będą undery, ale jeszcze nie ma wszystkich newsów.

Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 03/10/2007 08:54


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
San Martin-SJ vs Arsenal de Sarandi

San Martin-SJ: Gospodarze 7 underów. Wyróżniającym graczem jest świetnie dryblujący Nicolás Herrera (N/9/9/3) kilka razy kiedy oglądałem mecze tej drużyny mijał w lini końcowej nawet dwóch zawodników.

Arsenal de Sarandi : Drużyna zanotowała 8 underów w tym sezonie. Wyrażnie w ostatnich meczach ma kłopoty ze zdobywaniem bramek. Tylko jedna w 3 spotkaniach. Kurs troszke mały ale spróbuje takiego typu. Ewentualnie X jest ciekawym rozwiązaniem.


San Martin-SJ:
Arsenal de Sarandi :


Typ: Under 2,5
Kurs : 1,73
Bukmacher: StanJames







---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Atletico Tigre vs Racing Club

Tigre : Tutaj trochę przewrotnie Tigres ostatnio zalicza 4 overy z rzędu a w poprzednich 7 kolejkach tylko jeden. Czas powrócić do Underów. Do składu powraca napastnik, ulubieniec drużyny - Lazzaro (N/10/10/6) i to będzie największe zagrożenie Undera. Nastąpi jeszcze jedna zmiana Rusculleda (P/6/6/0) )za Giménez (P/6/4/1)

Racing Club : Dwójka z ataku Sava, Lopez coraz lepiej się rozumie jednak narazie nie przekłada się to na wyniki. W ostatnich czterech meczach "la Academia" zdobyła 10 punktów. Wszystko po underach. Myslę że również może paść takie rozwiązanie. Costas trener drużyny zawsze wyjazdy gra bardzie zachowawczym ustawieniem. Do składu dochodzi ukarany kartkami Franco Sosa podstawowy obrońca (O/9/9/0) w miejsce młodego Mercado(O/6/6/0). Druga zmiana to Yacob (P/10/8/0) za Cabrala (O/9/8/0) obaj to reprezentancji na ostatnich MŚ u20.


Tigre : Daniel Islas; Santiago Morero, Alexis Ferrero, Paparatto; Martín Galmarini, Diego Castaño, Román Martínez, Rusculleda, Néstor Ayala; Sebastián Ereros y Leandro Lázzaro.
Racing Club : Hilario Navarro; Franco Sosa, Marcos Cáceres, Claudio Yacob lub Gustavo Cabral, Gonzalo García; Nicolás Cabrera, Martín Romagnoli, Adrián Bastía , José Domingo Salcedo; Claudio López, Facundo Sava


Typ: Under 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Pinnacle



I to by było na tyle jeżeli chodzi o analizy. Indepediente narazie 1-0 ale coraz gorzej to wygląda.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 03/10/2007 08:57

Aaaa jeszcze zapomnialem taki mały dodatek do meczu Rosario - Estudiantes. Znowu ten syntax error \:\)

Rosario Central : Ischia zmienia trzech zawodników. Wejdą Leonardo Borzani (P/8/7/0), Gervasio Núñez (P/8/4/0), Mariano Messera Za znacznie lepszych Cristian González, Tomas Costa ostatni to rezerwowy. Zapewnie w meczu zabłyszczy kolumbijczyk Arzuaga
Estudiantes: Diego Simeone wykona aż 5 zmian w porównaniu do poprzedniego meczu. Nie zagrają za kartki jeden z nielicznych wyróżniających sie graczy drużyny Alayes (O/10/10/1) świetna gra głową, oraz Benítez (P/11/9/2). W ich miejsce Piatti (10/8/0), Barroso (O/2/2/0). Jak już wspominałem kontuzjowany jest Veron (P/3/3/1). Pozostałych dwóch to zmiany taktyczne - nowi napastnicy



O teraz będzie prościej Indepediente. Roja directa dla Ramasco (Gimnasia) Jak zwykle kolejny błąd sędziego. Powinna być żółta.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 04/10/2007 09:22

Colón de Santa Fe 3 vs 0 Olimpo de Bahía Blanca OK +7.2
Independiente 3 vs 0 Gimnasia J OK +5.3
Huracán 1 vs 0 Banfield OK +16.0
Argentinos 4 vs 1 River OK +8.3
Rosario Central 2 vs 2 Estudiantes KO -10.0 2-1 do 91 minuty.
Lanus 2 vs 1 Velez OK +12.0
San Martin-SJ 1 vs 1 Arsenal de Sarandi OK +7.3
Atletico Tigre 3 vs 2 Racing Club KO -10.0

Razem +36,1

Na zakończenie świetny mecz Tigre Racing 3-2. Tak na marginesie to najlepszymi zawodnikami meczu byli bramkarze. Po kilka wybrionionych setek.

ps. Kto załatwił szamana ... ;\) Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 05/10/2007 06:15

Primera División de Argentina: Apertura Fecha 13



Tabela






Spotkania
Viernes 5
A las 15.10: por TyC Sports, Gimnasia J - Huracán
A las 21.10: por TyC Sports, Banfield - Colón
Sábado 6
A las 16.10: por TyC Max, Olimpo - San Martín SJ
A las 18.20: por TyC Sports, Vélez - Tigre
A las 18.20: por TyC Max, Racing - Rosario Central
A las 21.10: por TyC Sports, San Lorenzo - Gimnasia LP
Domingo 6
A las 14.00: por TyC Max, River - Boca Juniors
A las 17.20: por TyC Max, Newell's - Independiente
A las 19.30: por TyC Max, Estudiantes - Argentinos Jrs.
A las 19.30: por TyC Sports, Arsenal - Lanús
Czas Buenos Aires.

Z powodu coraz mniejszej ilości czasu już dziś lekko przygotuje teren. Mecze narazie bez kursów i typów chociaż zawsze po obejrzeniu 4 spotkań ze środka tygodnia coś już świta. Tak jak poprzednia kolejka była w większości dla gospodarzy ta tak na oko zapowiada się remisowo.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 05/10/2007 06:18

Superclásico Domingo 06.10.2007 A las 14.00
River Plate vs Boca Juniors

Wielki mecz zostaje przesunięty na godzinę 14:00 czasu argentyńskiego z 15:10 z powodu meczu reprezentacji Argentyny w MŚ rugby. O spotkaniu już w większości gazet pisze się już od poprzedniej soboty. Sędzią spotkania będzie Baldassi. Mecz napewno podwyższonego ryzyka spotykają się najbardziej niebezpieczni kibice River (no może dorównuje Racing) z kibicami Boca gdzie ostatnio nie zachowywali się całkowicie przyzwoicie. Około 1700 policjantów będzie ochraniać ten mecz.




----------------------------------------------------------------
River Plate vs Boca Juniors

Data spotkania : 07.10.2007
Godzina spotknia : 19:00

River Plate : Passarella po ostatniej porażce 1-4 z Argentinos zbytnio się nie smucił. Po meczu powiedział, że najważnejszy mecz jest w niedziele i kilku graczy z lekkimi kontuzjami albo siedziało na ławce lub nie chciało się nadwyrężać. Tak jak Boca znana jest z ofensywnego stylu gry tak River ze zdyscyplinowania obronców. Ten sezon już tego nie potwierdza. Jak ktoś widział chociaż dwa mecze River musi przyznać że ofensywna gra to atut tej drużyny. Napastnik Falcao (N/7/5/3) ma kłopoty z kostką ale to pewnie on wystąpi w ataku z młodym Riosem (N/3/3/2). Również możliwa czerwona karta w tym meczu dla "Colorado" Federico Lussenhoff. Blondyn nie jest w najwyższej formie, wolny i często spóźnia się z wślizgami. Raczej on nie zagra, chociaż w ESPN jest podawany w pierszym składzie. W tym sezonie River zanotował 9 overów a tylko 3 undery 2.5.


Boca Juniors : Russo ma kłopoty z kontuzjami tylko a może aż dwóch zawodników Claudio Morel Rodríguez (O/9/9/0) zamieni go Paletta (O/7/6/1) oraz Neri Cardozo (P/7/4/0) zamieni go Leandro Gracián (P/8/5/2). Kluczową sprawą dla pomocników czy obrońców Boca będzie zatrzymanie rewelacyjnego w tym sezonie Belluschi. Mocny punkt drużyny to bramkarz Caranta niemal w każdym meczu ma kilka rewelacyjnych parad i to jest poważne zagrożenie overa. Boca w tym sezonie 5 overów i 7 underów.


Sędzia :
Hector Baldassi prowadził już kilka spotkań River - Boca i niemal w każdym pokazwywał czerwone kartki. Ostatni porowadzony mecz w 2003r. i dwie czerwone kartki dla River. Sędziuje bardzo ciekawie z wymownymi przedstawieniami przewinień zawodników.

Historia spotkań.
Największą ilość gier miał Reinaldo Merlo do niedawna trener Racing. Zagrał w superklasykach w River aż 42 razy. Do tej pory zespoły zagrały 316 razy licząc puchary i wszystkie mecze towarzyskie i inne. Można powiedzieć że przy takiej ilości spotkań jest remisowo. W nawiasie bramki.
Boca 114 (426)
Remis 100
River 102 (329)

Myśle że wynik z 1972 roku się nie powtórzy, ale padnie sporo bramek. Wówczas mecz zakończył się wynikiem 5-4.

Stadion : Monumental


Składy :
River Plate : Juan Pablo Carrizo; Ferrari, Nicolás Sánchez, Eduardo Tuzzio , Villagra lub Gerlo; Augusto Fernández, Ahumada, Fernando Belluschi, Ortega; Falcao, Ríos.
Boca Juniors : Mauricio Caranta; Hugo Ibarra, Jonathan Maidana, Gabriel Paletta, Morel Rodríguez; Pablo Ledesma, Ever Banega, Cardozo; Leandro Gracián; Rodrigo Palacio, Martín Palermo



Typ: Over 2.5
Kurs: ~ 2,00
Bukmacher: Betsson


W tym poscie tylko o meczu River - Boca.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 05/10/2007 06:23

----------------------------------------------------------------
Gimnasia y Esgrima de Jujuy vs Huracán

Gimnasia y Esgrima de Jujuy : Jedyny nie pewny punkt składu to ważna pozycja bramkarza. Valdiviezo (B/10/10/16) to zdecydowanie lepszy bramkarz od konturenta Nereo Fernández (B/2/2/3). Gimnasia z ciężkim rywalem Indepediente przegrała po słabej grze 0-3.


Huracán : Huracán ostatnio 1-0 z Banfield. Zwycięstwo nie przyszło łatwo i sprawiedliwym wynikiem był by remis. Trener nie ma zamiaru dużo zmieniać w ustawieniu. Według kilku dzinników najlepszymi graczami w porzednim meczu byli Barrientos oraz Coyette. Za kartki nie zagra Federico Nieto (N/9/8/2)


Składy :
Gimnasia y Esgrima de Jujuy : José Valdiviezo lub Nereo Fernández; Gabriel Ruiz, Gabriel Loeschbor, Marcelo Berza, Ezequiel Garré; Fabio Pieters, Diego Mateo, Silvio Iuvalé, Matías Miramontes; Héctor Silva, Osvaldo Miranda.
Huracán : Marcelo Barovero; Angel Puertas, Paolo Goltz, Claudio Ubeda, Cristian Cellay; Omar Zarif, Cristian Sánchez Prette, Hugo Barrientos; Walter Coyette; Franco Mendoza, Luciano Varaldo


Typ: NB
Kurs: ~ *
Bukmacher: *








----------------------------------------------------------------
Banfield vs Colón de Santa Fe

Banfield : Banfield w porzedniej kolejce przegrał z Huracanem 0-1. Banfield w tamtym meczu miał czasami zdecydowaną przewagę jednak przegrał. Trener Liop wykania jedną zmianę wejdzie na prawą obronę Julio Barraza (4/3/0) za Galarza (O/10/9/0). Czy ponownie bramkarz Lucchetti (B/12/12/17) strzeli gola? Jak będzie karny to napewno a być może jeszcze coś dorzuci z wolnego. Do tej pory bramkarz jest najlepszym strzelecem drużyny (4 gole). W poprzedniej kolejce ponownie świetny mecz zagrał Jairo Patino.


Colón de Santa Fe : Colon grywa dobrze u siebie ostatnio 3-0 ze słabiutkim Olimpo tym razem przeciwnik z wyższej półki. Leonardo Astrada świetny szkoleniowiec z dużymi sukcesami w River zagra identycznym składem jak z Olimpo. Kurs na gospodarzy rośnie ja jednak zagram 1.


Składy :
Banfield : Cristian Lucchetti; Julio Barraza, Diego Herner, José Devaca y Ariel Broggi; Jairo Patino, Esteban Buján, Fabián Santana y Luciano Civelli; Cristian Maidana y Jerónimo Barrales.
Colón de Santa Fe : Sebastian Blázquez; Diego Chitzoff, Ariel Garcé, Fernando Merlo, Germán Rivarola; Sebastian Romero, Esteban González, Juan Carlos Falcón, Freddy Grisales; Darío Gandín, Martín Cardetti


Typ: 1
Kurs: ~ 2.10
Bukmacher: StanJames
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 05/10/2007 06:25

----------------------------------------------------------------
Olimpo de Bahía Blanca vs San Martín de San Juan

Olimpo de Bahía Blanca : Olimpo to główny kandydat do spadku. Poprzedni mecz przeciwko zawsze dobrze grającym w obronie Colon 0-3 fatalny. Drużyna nie potrafiła nawet strzelić na bramkę. Po raz pierwszy coś takiego widziałem w tej lidze.


San Martín de San Juan : Drużyna w ostatnich 3 meczach nie przegrała i tym bardziej ma duże szanse z najgorszą obecnie drużyną.


Składy :
Olimpo de Bahía Blanca :
San Martín de San Juan :


Typ: San Martín +0.5
Kurs: ~ 1,78
Bukmacher: 10Bet









----------------------------------------------------------------
Racing Club vs Rosario Central

Racing Club : Ładnie się patrzyło na mecz Tigre - Racing. Oczywiście strzelcem gola dla Racing był Sava no jak już to pisze za każdym razem oczywiście strzelił głową. Napewno najlepszy mecz kolejki nr 12. Troszke nie pokojącą sytuacją może być spięcie dwóch zasłużonych zawodników klubu (jeszcze pamiętających zdobywane mistrzostwo) "Colorado" Sava i "el Polaco" Bastia po tym jak Sava nie strzelił niemal do pustej bramki. Gustavo Costas po zakończeniu spotkania wraz z kilkoma piłkarzami zaatakował sędziego i jak w takich wypadkach bywa musiała reagować policia. Trener został napomniany że po nastepnym naruszeniu zasad zostanie wyrzucony na trybuny na 5 kolejek. Natomiast AFA ukarała dwóch zawodników Bastía (P/12/12/0), Pellerano (P/10/8/2). Obaj nie zagrają w najbliższym meczu. Gdyby nie te straty spokojnie grał bym jedynkę. Tak też zagram, ale tego nie polecam.


Rosario Central : Rosario z przeciętnym a nawet słabym Estudiantes po słabej pierwszej połowie w końcówce drugiej zdobyło dwa gole. Jednak ponownie w końcówce nieszczęśliwie remisuje. Hernán Castellano ukarany przez związek piłkarski na 3 kolelejki po nadmiernej agresji na sędziego.


Składy :
Racing Club :
Rosario Central :


Typ: NB
Kurs: ~ *
Bukmacher: *
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 05/10/2007 06:28

----------------------------------------------------------------
Vélez Sarsfield vs Tigre

Vélez Sarsfield : La Volpe jak i cała ekipa po ostatniej porażce musi czuć presje wyniku. Velez oczywiście bez podstawowego bramkarza Peratta, który przeszedł operację prawego kolana i wstępnie pauze ocenia się na 6msc.


Tigre : Tigres z Racing zagrał bardzo dobre spotkanie. To jest jego najlepszy sezon w historii występów w Primera. Drużyna osłabiona brakiem dwóch stoperów. Santiago Morero (O/10/10/0) nie może zagrać za żółte kartki. W jego miejsca wejdzie Gastón Stang (O/3/2/0). Mecz ćiężki do typowania możliwe jednobramkowe zwycięstwo Velez.


Składy :
Vélez Sarsfield : Brak składów
Tigre : Daniel Islas; Stang, Alexis Ferrero, Norberto Paparatto; Martín Galmarini, Diego Castaño, Román Martínez, Sebastián Rusculleda, Néstor Ayala; Sebastián Ereros, Leandro Lázzaro


Typ: NB / X2 / Handicap 0-1 X
Kurs: ~ 1,84 / 3,80 (Stawka 4/10)
Bukmacher: Unibet / Gamebookers








----------------------------------------------------------------
San Lorenzo vs Gimnasia La Plata

San Lorenzo : Troche więcej sie spodziewałem po meczu na Bombonerze przeciwko Boca. Słaby mecz całej drużyny. Podstawowy od kilku sezonów Osmar Ferreira (P/12/12/1) dostał w meczu z Boca kolejną, piąta zółta kartka nie może zagrać. Podobnie Juan Manuel Torres (P/11/11/0). W poprzednim meczu również czerwoną kartę dostał Sebastián Méndez (D/9/9/1). Nadal pauzować będzie kluczowy napstnik drużyny Silvera. Wydział dyscyplinarny AFA zadecydował, że zawodnik ukarany w meczu jedenastej kolejki Andres Silvera (N/10/10/7) nie zagra aż 3 kolejki. Kontuzjowani Gastón Fernández (P/9/8/1) oraz kluczowy obrońca z mistrzowskiego jak i tego sezonu Tula (O/11/11/0). Taki brak sześciu podstawowych zawodników powodują, że drużyna jest znacząco osłabiona. Do tego dochodzi słaby występ z Boca i dlatego musi być taki typ.


Gimnasia La Plata : Trener Julio Falcioni zmieni dwóch zawodników. Wejdą Mauricio Yedro (P/4/4/0) oraz Pablo Batalla (P/9/4/1). Pierwszy zastąpi Luciano Aued (P/1/1/0) drugi Roberto Salvatierra (O/8/8/1). Zmiany bardzo nie wpyłające na siłe zespołu. Ekipa bardziej wypoczęta nie grała w środowych spotkaniach. Drużyna bez zwycięstwa w 3 ostatnich spotkaniach.


Składy :
San Lorenzo : Orión; González, Aguirre, Bottinelli, Torres; Rivero, Hirsig, Alvarado, Ortiz; Menseguez, Romeo
Gimnasia La Plata : Sebastián Ceja; Alvaro Ormeno, Jorge San Esteban, Santiago Gentiletti, Lucas Landa; Ignacio Piatti, Matías Escobar, Yedro, Batalla; Sergio Leal, Germán Herrera


Typ: X2, 2
Kurs: ~ 2,20, 6,00
Bukmacher: Interwetten, StanJames (Stawka 5/10)
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 05/10/2007 06:36

----------------------------------------------------------------
Newell's Old Boys vs Independiente

Newell's Old Boys : To drugi po superklasyku interesujący mecz. Newell's jest nieprzeciętną drużyną grając na własnym boisku. Może tylko wyprzedza ich Argentinos. W poprzedniej kolejce pokonana Boca 1-0 przy kilku klarowniejszych sytuacjach na gole. Już od początku prowadzenia drużyny przez (nie dawno ternował Argentinos) Caruso Lombardi widać w drużynie walkę o każdą piłkę. Drużyna nie zremisowała już od 3 kolejek w dodatku jest niesamowicie silna grając u siebie.


Independiente : Indepediente wygrało 3-0 z Gimnasia J po dobrym meczu. Telewizja TN uznała bardzo młodego branmkarza Assmann ostanio najlepszym bramkarzem ligi. Dziura na tej pozycji po stracie Ustariego została całkowicie zapełniona. W meczu nie będzie mógł zagrać dobry, ale nie kluczowy Mariano Herrón (P/11/11/0) ukarany 5 żółtą. Wejdzie Machín (P/7/4/0). Trener Pedro Troglio potwierdził jeszcze jedną zmianę wejdzie Báez (O/3/1/0) za Rodríguez (O/12/12/0) zmiana taktyczna. Indepediente od 5 kolejek bez remisu i takie rozwiązanie może być sukcesem. Zawodnicy z Rosario mogą nawet sprawić niespodziankę wygrywając.

Składy :
Newell's Old Boys :
Independiente : Assmann; Moreira, Matheu, Báez, Mareque; Machín, Calello, Fredes; Montenegro; Sosa, Denis


Typ: X
Kurs: ~ 3,28 (Stawka 5/10)
Bukmacher: BetFair








----------------------------------------------------------------
Estudiantes La Plata vs Argentinos Juniors

Estudiantes La Plata : Ostatnio Estudiantes ciężko wyczuć. Gra fatalnie a jakieś wyniki tam osiąga. Ostatnio z Rosario ponownie bardzo słaby mecz i przy 1-2 do 91 minuty po rzucie wolnym i główce wyrównuje. "Cholo" Simeone może po kolejnym fatalnym występie być nawet odwołanym ze stanowiska. Drużyna w ostatnich 5 spotkaniach złapała tylko 3 punkty. Z tych trzech spotkań zakończonych remisami Estudiantes dwa remisowało bardzo szczęśliwie Rosario 2-2 gol w 91' oraz Tigre 2-2 pierwszy gol na 1-2 w 37' , drugi w 44'. Za zółte kartki nie zagra Rodrigo Brana (P/8/7/1). Do drużyny powraca JS Veron jednak to może nie być wzmocnienie drużyny. Veron jak grał w tym sezonie nie pokazywał już tej klasy co 2 czy nawet jeden sezon temu. Po pierwszym powrocie po kontuzji było widać, że bardzo obawia się odnowienia kontuzji i kontuzja się odnowiła. Ciekawe jak zagra w najbliższym meczu


Argentinos Juniors : Argentinos znakomicie gra już od kilku sezonów na własnym stadionie, a w tym równie przyzwoicie wyjazdy. Ostatnio zwycięstwo 4-1 nad River wysokie jednak dwie bramki spowodowane były łatwością grą z kontry. Dwie bramki w ostatnich 2 minutach. Drużyna straciła kilku ważnych graczy jednak nadal nie zmieniła stylu gry. Gra przedewszystkim szybką, czasami długą piłką jednak wszystko z maksymalną dokładnością. Argentinos to 3 drużyna jeżeli chodzi o ilość strzelonych bramek. Leandro Fleitas (O/5/5/0) nie zagra w najbliższej kolejce z powodu czerwonej kartki.


Składy :
Estudiantes La Plata :
Argentinos Juniors :


Typ: X2
Kurs: ~ 1,72
Bukmacher: Unibet



----------------------------------------------------------------
Po pojawieniu się pierwszych typów dodam poniżej posta. Mecze podzielone prawie po dwa ze względu na ograniczenia oprogramowania w edycji dużych postów. Chociaż ponownie spróbuje króciutko z jak największą informacji.

Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 05/10/2007 18:31

----------------------------------------------------------------
Arsenal de Sarandí vs Lanús

Arsenal de Sarandí : Trener zagra najprawdopodobniej 1-4-4-1-1 jeszcze zastanawia się czy wystawić podstarzałego Calderona (N/11/9/3) czy Ulloe (N/9/6/3). Wejdzie Javier Yacuzzi (O/10/4/0) w miejsce Cristian Díaza (O/7/6/0). Mało prawdopodobny wydaje się 3 remis z rzędu drużyny. Ja jednak spróbuje z połową stawki.


Lanús : Drużyna gra ładny sezon. Tylko 4 punkty straty do lidera Indepediente. Lanus po odpadnięciu z Copa Sudamericana liczy i koncentruje się na lidze. Na lewą obronę wejdzie Maximiliano Velázquez (O/10/10/0). Jedyna niewiadoma to występ Carlos Quintana lub Santiago Hoyos (O/1/1/0). Jeden jaki i drugi bramkarz prezentują dobry poziom. Możliwy jakiś Under lub CS 1-1.


Składy :
Arsenal de Sarandí : Mario Cuenca; Darío Espínola, Jossimar Mosquera, Aníbal Matellán, Javier Yacuzzi; Sebastián Carrera, Andrés San Martín, Carlos Casteglione, Martín Andrizzi; Santiago Raymonda; Leonardo Ulloa
Lanús : Carlos Bossio; Rodolfo Graieb, Walter Ribonetto, Carlos Quintana lub Santiago Hoyos, Maximiliano Velázquez; Marcos Aguirre, Agustín Pelletieri, Matías Fritzler, Diego Valeri; Santiago Biglieri, José Sand


Typ: X
Kurs: ~ 3.38
Bukmacher: BetFair (Stawka 5/10)

Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 06/10/2007 04:19

Wyniki:

Banfield 3 vs 1 Colón de Santa Fe OK +11.0
Gimnasia y Esgrima de Jujuy 2 vs 0 Huracán NB
Olimpo de Bahía Blanca 2 vs 1 San Martín de San Juan KO -10.0
Vélez Sarsfield 1 vs 1 Tigre OK +8.4 & KO -4.0 = +4.4
Racing 2 vs 2 Rosario Central NB
San Lorenzo 1 vs 1 Gimnasia La Plata OK +12.0 & KO - 5.0 = +7.0


Banfield - Colon. Gospodarze mieli zdecydowaną przewagę w meczu. Kilka razy brakowała szczęścia. Przynajmniej jeden karny należał się gospodarzom. Ręka w wykonaniu zawodnika Colon na polu karnym. Colon od czasu do czasu słabiutko coś strzeli. Boisko fatalne, więcej kałuż niż normalnej trawy.


Olimpo - San Martin. Nie może być normalnej porażki 2-0 czy 3-0 San Martin prowadził do 85min a przegrał.


Kolejny fajny mecz z udziałem Racing. Racing - Rosario w pierwszej części dominacja Rosario a pierwszy gol dla Racing. Koncówka jeszcze ciekawsza, grana zupełnie bez lini pomocy. Racing oprócz dwóch goli miał jeszcze dwa słupki. W jednym przypadku nawet Futbol24 zaliczył gola dla gospodarzy. Fajna drużynowa bramka Colorado Sava do obejrzenia. Niestety nie całości, ciekawego początku.
Facundo Sava 2-2

San Lorenzo - Gimnasia LP to Jeden z najbardziej nudnych meczy jakie widziałem w tym sezonie, w lidze. Jedna i druga drużyna nic ciekawego nie pokazała. Gimnasia wyraźnie przyjechała po remis i w końcówce po strzele Piattiego z dystansu to się udało.

Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 06/10/2007 10:08

Wyniki :

River Plate 2 vs 0 Boca Juniors KO -10.0
Newell's Old Boys 2 vs 1 Independiente KO -5.0
Arsenal de Sarandí vs Lanús KO -5.0
Estudiantes La Plata vs Argentinos Juniors KO -10.0

Zupełnie nie sprawdziłi sie moej zapowiedzi odnoście Verona z Estudiantes (strzelił dwa gole).

Nawet była to kolejka remisów ale nie tam gdzie trzeba.

Razem -17,5
Już sie zaczyna \:\(

Pozdrawiam.
Posted by: CarlosMarc

Re: Argentyna Apertura 2007 - 08/10/2007 18:30

Jesli moge to wrzuce komentarz odnosnie tej ligi bo od jakiegos czasu gram i ja obserwuje. Obfituje ona w niespodzianki i kazdy moze wygrac z kazdym. Ja osobiscie gram na takie fuksy i na razie dobrze na tym wychodze. Ale biorąc pod uwage co niedawno dzialo sie w Argentynie oraz opisane przez Darro pomylki sedziowskie wydaje mi sie, ze nie sa one przypadkowe, zwlaszcza w czasach, w ktorych rzadzi bukmacherka. Niby na Betfair nie ma duzej kasy na meczach, ale moze w Argentynie graja wiecej. Strasznie duzo tych bramek ze spalonych, karnych, przedluzen czasu. W takich warunkach trudno logicznie analizowac. A wydaje sie, ze panstwo Argentynskie jest zbyt slabe i ma wazniejsze sprawy na glowie niz walka z korupcja w sporcie. Skoro caly stadion widzi pomylke sedziego a on sam nie to cos w tym musi byc. U nas tez tak bylo, ze tlumaczono sedziow z ich bledow, az nie zamkneli pierwszego i potem sie posypalo. Ja tam w cuda nie wierze i mysle, ze niektore mecze koncza sie tak, bo sa ustawiane i czasem cala logiczna analiza nie ma sensu.

PS. Darro robisz swietna robote i nie zalamuj sie niepowodzeniami. Zawsze nie mozna trafiac.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 08/10/2007 23:54

Originally Posted By: CarlosMarc
PS. Darro robisz swietna robote i nie zalamuj sie niepowodzeniami. Zawsze nie mozna trafiac.


Dzięki. Oczywiście sie nie łamie w końcu była to 13 kolejka.

Co do sędziów to rzeczywiście to jest wielki problem. Choćby przy tej drugiej bramce Ortegi z karnego. Przy pierwszym strzale bramkarz naruszył przepisy wyszedł przed linię bramkową, ale zobaczcie na sędziego, kiedy podnosi chorągiewkę (sam faul na polu karnym również sporny) . Niektóre mecze są tak nieprawdopodobne że aż nie chce się wierzyć. W tej lidze częstym (w porównianiu do innych lig) rozwiązaniem jest wynik przerwa/koniec 1/2 lub 2/1. W 13 kolejkach było już takich spotkań ok 10 co przy kursach ~30 może przynosić mały zysk. Ja jednak na razie tak nie gram, ale chyba zacznę taką malutko-kwotową progresyjką.



Zapomniałem o wczorajszych bramkach. Jak ktoś chce to są do sciągnięcia.

Gol Falcao River - Boca 1-0 http://www.speedyshare.com/989307321.html
Gol Ortega River - Boca 2-0 http://www.speedyshare.com/552762982.html

Pozdrawiam i postanawiam się poprawić. \:\)
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 14/10/2007 08:05

Primera División de Argentina: Apertura Fecha 14



Tabela




Spotkania
Pi 19, 19.00 Tigre vs Arsenal
Pi 19, 21.10 Lanús vs San Martín SJ
So 20, 16.10 Olimpo (BB) vs Banfield
So 20, 18.20 R. Central vs Vélez
So 20, 18.20 Colón vs Gimnasia J
So 20, 21.10 Argentinos vs Racing
Ni 21, 14.00 Huracán vs Newell's
Ni 21, 14.00 Gimnasia LP vs River
Ni 21, 16.10 Boca vs Estudiantes
Ni 21, 18.30 Independiente vs San Lorenzo
Czas argentyński.

Kolejka zapowiada się ciężko. Napewno mecz kolejki to Independiente vs San Lorenzo (lider z poprzednim mistrzem)oraz Boca vs Estudiantes (dwa sezony temu piękna walka o tytuł w dodatkowym ligowym spotkaniu).

Za chwile pary meczyków bez żadnej analizy. Takie przygotowanie na piątek lub czwartek wieczór. Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 14/10/2007 08:10

-----------------------------------------------------------------
Tigre vs Arsenal de Sarandí

Tigre : Drużyna w przyzwoitym składzie pełna energii oraz ustawiona ofensywnie może się podobać. Mecze z River, Racing i Velez które ostatnio widziałem robiły bardzo pozytywne wrażenie. Tigre nie przegrało 4 kolejnych spotkań. Wygrywając m.in. Racing 3-2, River 4-1 co by nie mówić czołowe zespoły ligi. Tigre na 4 miejscu z najlepszym sezonem w historii może wygrać to spotkanie bez najmniejszego problemu. Spodziewam się nawet wyniku 3-0 a jak się mecz skończy to się okaże.


Arsenal de Sarandí : Zawodnik Aníbal Matellán (O/8/8/1) nie zagra za kartki zastąpi go dwudziestolatek z Boca Juniors Leonardo Cuesta (O/0/0/0). Drużyna wyraźnie w kryzysie 5 meczy bez zwycięstwa. Arsenal nadal gra w Copa Sudamericana i w ostatnim meczu trzeba przyznać rewelacyjnie jednak mecz zakończył się wynikiem 0-0. Mecz z Tigres nie wymaga gry rezerwami, ponieważ rewanż z tą drużyną jest grany dopiero w czwartek


Tigre : Daniel Islas; Morero, Alexis Ferrero, Norberto Paparatto; Martín Galmarini, Diego Castano, Román Martínez, Sebastián Rusculleda; Néstor Ayala, Leandro Lázzaro, Matías Suárez
Arsenal de Sarandí : Nicolás Navarro; Pablo Barzola, Scotti, Caruzzo lub Fleitas, Seltzer lub Romero, Martín Cabrera, Roberto Bastión, Néstor Ortigoza, Alvaro Pereira; Gabriel Hauche, Alejandro Delorte



Typ: 1
Kurs: ~ 2.25
Bukmacher: Bet365








-----------------------------------------------------------------
Lanús vs San Martín de San Juan

Lanús : Kłopoty z barkiem ma dobrze grający Acosta (P/8/8/2) on zasiądzie na ławce rezerwowych. Wejdzie Leonardo Sigali (O/4/3/0) za pauzującego Rodolfo Graieb (O/11/11/0). Zmiana również Santiago Hoyos (O/2/1/0) za Carlos Quintana. Lanus w ostatnich 4 meczach 3 razy wygrał i raz zremisował. Zmiany mogą mieć wpływ na wynik, jednak spodziewam się wygranej która w małym stopniu przybliży do mistrzostwa tej drużyny. Jedyne co mnie zniechęca go grania to kurs nawet 1,6 jest dla mnie za mały


San Martín de San Juan : "Quiroz prepara un equipo súper ofensivo" tytuł z jednego dziennika mówi wiele. Trener Quiroz przygotował drużynę super ofensywnie. Zagra 3 napastnikami wraz z podobno (jeszcze tego gracza nie widziałem) bardzo ofensywnym pomocnikiem Nanía. System 1-3-3-1-3 nie jest często grywany nawet w tak ofensywnej piłce jak argentyńska. Przeglądając wyniki gra bardzo nierówno potrafi wygrać z River a kolejkę później z rezerwami Gimnasia LP przegrywa 0-2 tym razem liczę na Lanus jednak pominę tu typowanie. Drużyna zajmuje końcową część tabeli. Ostatni wynik na pewno na chwilę podłamał drużyne bramki z Olimpo tracone w samej końcówce jednak to na pewno nie będzie miało wpływu na najbliższe spotkanie.



Lanús : Carlos Bossio; Sigali, Walter Ribonetto, Hoyos, Maximiliano Velázquez; Marcos Aguirre, Agustín Pelletieri, Matías Fritzler, Diego Valeri; Santiago Biglieri , José Sand
San Martín de San Juan : Monasterio; Frontini, Brusco, Agüero; Franco, Décima, Merlo; Nanía; Carreno, Tonelotto, Herrera.



Typ: NB
Kurs: ~ *
Bukmacher: *



Teraz przeczytałem co napisałem przy Tigres \:D Już poprawiłem
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 14/10/2007 08:14

----------------------------------------------------------------
Olimpo de Bahía Blanca vs Banfield


Olimpo de Bahía Blanca : Nowy treren drużyny i w poprzedniej kolejce pierwsze, bardzo szczęśliwe zwycięstwo 2-1 nad San Martín SJ. Gole w ostatnich minutach spotkania. Pierwszy bramkarz Navarro Montoya kontuzjowany do końca sezonu misiał być w jakikolwiek sposób zastąpiony przez gracza River Bernardo Leyenda. Leyenda był trzecim graczem River a wcześniej grywał w Independiente, Banfield, Vélez, oraz w Hiszpanii w Leganés. Ostatnio nawet bramkarze w Argentynie to obecne punkty każdej drużyny ale czy 3 bramkarz potrafi ładnie zadebiutować zobaczymy.


Banfield : Po kontuzjach powracają Cvitanich (P/8/8/3) oraz (na całe szczeście nie ta z tańca gwiazdami) Pavlovich (N/8/7/1). Te powroty sprawią, że może wyręczą bramkarza Lucchettiego. Poprzednia kolejka to 3-1 z Colon i hattrick Baralesa. Nie mogło być innej decyzji w ataku jak posadzenie na ławie Pavlovicha. Po pierwszych kilku kolejkach zastanawiałem się czy zawodnicy wytrzymają mordercze wymagania trenera Liop. Okazuje się że tak.Przygotowanie bardzo dobre, morale odbudowane po porażce 0-6 z Boca, wysoka pozycja w tabeli. Banfield to również bardzo nie równie grająca drużyna. Na koncie ma 7 zwycięstw oraz 6 porażek. W meczach z Olimpo wygrała tylko raz 6-0 w 1967. Również ciekawym typem jest gol strzelony przez bramkarza Banfield Lucchetti (kto taki zakład wystawia...). Już od trzech kolejek Banfield nie strzelał karnego.

Olimpo de Bahía Blanca : Cauterucchi, L., Araujo, C., Mancinelli, F., Páez, J., Tavio, C., Barrado, D., Wagner, M., Martínez, R., Morales, A., González, S., Lujambio, J.
Banfield : Cristian Lucchetti; Julio Barraza, Diego Herner, José Devaca, Ariel Broggi; Jairo Patino, Fabián Santana, Esteban Bujan, Luciano Civelli; Barrales, Maidana


Rozum podpowiada graj X, a oglądane skróty czy mecze 2 dlatego typ na zwrot stawki w przypadku remisu będzie dobrym rozwiązaniem.

Typ: Banfield 0
Kurs: ~ 2.01
Bukmacher: 10bet







----------------------------------------------------------------
Colón de Santa Fe vs Gimnasia y Esgrima de Jujuy

Colón de Santa Fe : Widziałem już kilka meczy drużyny i tak jak wyjazdy jej idą słabo ostatni mecz z Banfield 1-3. Spotkania u siebie często to porywające spotkania jak z Boca 1-0.


Gimnasia y Esgrima de Jujuy : Gabriel Ramón (O/1/0/0) i Mauricio Almada (P/10/10/0) nie zagrają z powodu kontuzji. Z prawej strony również niepewność kto wystąpi Fabio Pieters (P/9/7/1) lub Marcelo Quinteros (P/13/10/1). Trener na cmentarzu słoni zagra systemem 4-4-2.



Colón de Santa Fe :
Gimnasia y Esgrima de Jujuy : José Valdiviezo; Gabriel Ruiz, Gabriel Loeschbor, Marcelo Berza, Ezequiel Garré; Marcelo Quinteros, Daniel Ramasco, Diego Mateo, Matías Miramontes; Héctor Silva, Osvaldo Miranda



Typ: * Brak jeszcze szczegółowych informacji ale raczej NB
Kurs: ~ *
Bukmacher: *
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 14/10/2007 08:17


----------------------------------------------------------------
Rosario Central vs Vélez Sarsfield


Rosario Central : Trener Carlos Ischia ma w drużynie trzech ważnych, lekko kontuzjowanych graczy. Są to: Ronald Raldes (O/12/12/1) na meczach z Bolivą grał w tym środowym w wysokogórskim LaPaz, Vizcarra (N/11/6/5) oraz wszystkim znany z Europy Kily González (P/4/3/0) przy tej kontuzji przydał by się tu Amk, bo gracz złapał jakąś dziwną kontuzję oka. Z jednym sprawnym też można strzelać. Za dużo niepewności w składzie a większość wyjaśni się na kilkanaście minut przed meczem.


Vélez Sarsfield : Zawodnicy Sena (P/11/11/3) i Escudero (P/6/5/2) nie zagrają w najbliższym meczu. Hernán Pellerano (O/13/13/0) również w wywiadzie potwierdził że jeszcze przynajmniej 15 dni potrzebuje do wyleczenia kontuzji. "Ricarditto" tak często nazywany jest przez komentatorów trener drużyny Ricardo La Volpe po końcu sezonu będzie szukał pracy. Prawdopodobnie trafi do Barcelony oczywiście tej w Ekwadorze. W tej drużynie grał był piłkarz Velez Sessa. Brzydko zachowujący się gracz Barcelony został kilka tygodni temu wywalony z klubu.


Rosario Central : Alvarez; Raldes lub Grabowski, Ledesma, Azconzábal; Costa, Borzani, Kily González lub Messera, Papa; Damián Díaz; Vizcarra lub Castillejo, Arzuaga

Vélez Sarsfield : Germán Montoya; Mario Méndez, Mariano Uglessich, Franco Razzotti, Marcelo Bustamante, Pablo Lima; Leonel Núnez, Maximiliano Bustos, Víctor Zapata; Leonel Ríos, Santiago Silva.

Spodziewany jakiś under oraz remis, ale sobie daruje.

Typ: NB
Kurs: ~ *
Bukmacher: *
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 14/10/2007 08:21

----------------------------------------------------------------
Gimnasia La Plata vs River Plate


Gimnasia La Plata : Sporo niewiadomych ze składem na mecz z River. Po kontuzji Leala (P/11/4/0) trener Falconi w ataku wystawi Batalla (P/11/6/1). W ostatnim meczu przeciwko San Lorenzo spodziewałem się nieco więcej. Nie był to bardzo dobry występ drużyny. River nie będzie miał łatwo. Wszystko możliwe ja jednak proponuje jednobramkowe zwycięstwo River.


River Plate : Najlepszym graczem w superklasyku był były pijak ... i złodziej "el Burrito" Ortega. W obszernym wywiadzie powiedział "Wygramy pięć kolejnych spotkań to będziemy mistrzami". Passarela naturalnie nic nie zmiena w składzie z meczu przeciwko Boca. Była pewna niepewność o kilku graczy jeżeli chodzi o tych będących na reperezentacjach Fernando Belluschi (P/10/10/5), Juan Pablo Carrizo (B/4/4/11), Radamel Falcao García (N/8/6/4) tak świetnie grający dla reprezentacji Kolumbii. Słynny "El Kaiser" Passarella nie podaje jeszcze składu ale zapewnie w przodzie zagra Falcao wraz z Ortegą i Buenanote (P/3/1/1)


Gimnasia La Plata : Sebastián Cejas; Alvaro Ormeno, Renato Civelli, Santiago Gentiletti, Lucas Landa; Ignacio Piatti, Matías Escobar, Medina lub Salvatierra, Batalla lub Salvatierra; Leal lub Leguizamón lub Piergüidi, Germán Herrera

River Plate : Carrizo; Paulo Ferrari, Nicolás Sánchez, Eduardo Tuzzio, Leonardo Ponzio; Augusto Fernández, Oscar Ahumada, Belluschi; Diego Buonanotte; Ariel Ortega, Falcao García



Typ: Handicap 1:0 - X
Kurs: ~ 4.00 (Stawka 3/10)
Bukmacher: Bet365







----------------------------------------------------------------
Huracán vs Newell's Old Boys


Huracán : Z powodu kłopotu z zabezpieczeniem meczu drużyna będzie rozgrywać ligowe spotkanie na stadionie Velez. Mało informacji o składzie. Za remisem przemawiają statystyki w dłuższym okresie ponieważ ostatnie wskazują na gości.

Rozegrano : 109
Huracán 41 (169 goli)
Newell's 38 (172 goli)
Remis 30


Newell's Old Boys : W meczu nie zagra Bernardello (P/11/11/0) z powodu 5 zółtej kartki oraz z powodu czerwonej Ansaldi (O/7/5/0). W dodatku poważnie kontuzjowany był gracz Vélez, River i San Lorenzo Claudio Husain (P/7/7/0) będzie pauzował aż ok.6miesięcy. Tak jak pisałem w poprzedniej kolejce, że Newell's może pokonać lidera Indepediente i tak się stało (pierwsza myśl była dobra później wytypowałem remis). Tpyp opieram na dziwnych serii drużyny.

5 2007.09.01 Arsenal de Sarandi 1 : 0 Newell's
6 2007.09.05 River Plate 3 : 1 Newell's
7 2007.09.08 Newell's 0 : 0 Lanus
8 2007.09.11 Tigre Victoria 2 : 2 Newell's
9 2007.09.16 Newell's 0 : 1 Rosario
10 2007.09.22 Argentinos 4 : 0 Newell's
11 2007.09.30 Newell's 1 : 0 Boca Juniors
12 2007.10.07 Newell's 2 : 1 Independiente
xx--++ i czy będzie ponownie X

Huracán :
Newell's Old Boys :

Jeszcze brak składów i może zmienie typ

Typ: X
Kurs: ~ 3.25 (Stawka 4/10)
Bukmacher: Expekt
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 14/10/2007 08:24

----------------------------------------------------------------
Boca Juniors vs Estudiantes La Plata


Boca Juniors : Sebastián Battaglia (P/12/9/0) zagra na środku pomocy za pauzującego za czerwoną w meczu z River 0-2 Ever Banega (P/12//11/0). W obronie za kartki brak Jonathan Maidana (P/12/12/0) zamieni go Juan Krupoviesa (O/3/2/0). Claudio Morel Rodríguez (O/10/10/0) będzie grał w środku obrony. Russo zagra trzema w obronie i defensywnym pomocnikiem Krupoviesa. Kurs na Boca w okolicach 1,65 był by do zaakceptowania


Estudiantes La Plata : Marcos Angeleri (O/9/9/0) nadal nie jest zdrowy po kontuzji w jego miejsce wejdzie Leandro Desábato (O/6/6/1). Również nie zagra dobry pomocnik Leandro Benítez (P/12/10/2). Kurs 2,65 na X2 w BAH bardzo zachęcający Boca wysoko w tabeli, ale gra już nie ta. W dodatku trafia na coraz lepszą formę Estudiantes.


Boca Juniors : Mauricio Caranta; Hugo Ibarra, Gabriel Paletta, Morel Rodríguez; Krupoviesa; Pablo Ledesma, Battaglia, Vargas lub Alvaro González; Leandro Gracián; Rodrigo Palacio, Martín Palermo

Estudiantes La Plata : Mariano Andujar; Alvarez, Alayes, Domínguez, Desábato; Enzo Pérez, Rodrigo Brana, Juan Sebastián Verón, Ignacio Piatti; Lucas Wilchez, Ezequiel Maggiolo



Typ: NB
Kurs: ~ *
Bukmacher: *








----------------------------------------------------------------
Independiente vs San Lorenzo

Independiente : Drużyna w pełnym, najsilniejszym możliwym składzie. Do drużyny powracają Guillermo Rodríguez, Mariano Herrón. Jedynie niepewnymi byli Montenegro oraz Denis obaj przebywali na zgrupowaniu kadry. Denis zaliczył debiut w kadrze ale ciężko go by było nie wstawić do składu. W końcu w 13 spotkaniach strzelił 15 goli i w/g mnie jest jedym z kilku głównych kandydatów do gry w czołowym klubie europejskim. Już wczoraj prasa podaje zainteresowaniem Lazio - Germánem Denisem a Juventus szykuje się do pozyskania Carlosa Matheu. Info z kilku godzin Carlos Matheu jest bliski przejścia do Juventusu za 2,500,000 euro.


San Lorenzo : Trener ma ostatnią chyba szanse aby powtórzyć tytuł zdobyty w tamtym sezonie. Do drużyny powracają kontuzjowani czy karani za kartki zawodnicy. Mogą zgrać Torres (P/11/11/0), Ferreyra (P/12/12/1), Gastón Fernández (9/8/1) i prawie nowy gracz Bilos (P/3/0/0). Teraz już napewno zagra Bilos na środku pomocy, a Ferreyra na lewej pomocy. Najdłuższa seria bez overa drużyny do dwa mecze. Właśnie ostatnie dwie kolejki to undery Boca 0-2, Gimnasia LP 1-1. Ostatecznie również Silvera (N/10/10/7) nie może grać. Mam nadzieje że Lorenzo strzeli jednego gola to Indepediente dołoży 3.


Independiente : Assmann; Moreira, Matheu, Rodríguez, Mareque; Calello, Herrón, Fredes; Montenegro; Sosa, Denis.

San Lorenzo : Agustín Orión; Adrián González, Gastón Aguirre, Jonathan Bottinelli, Ferreyra; Diego Rivero, Santiago Hirsig, Juan Manuel Torres, Bilos; Romeo, Menseguez



Typ: Over 2.5
Kurs: ~ 1.83
Bukmacher: StanJames

Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 15/10/2007 06:35

-----------------------------------------------------------------
Lanús

Lanús : W wolnym czasie podaje typ który po ostatniej kolejce wydaje mi się dobrym value. (Chociaż był lepszy jak go zagrałem z 6.00) Lanus ma do końca sezonu aż 4 spotkania na własnym boisku. Drużyna ta na własnym obiekcie spisuje się świetnie tylko jeden remis w drugiej kolejce z Huracan 1-1. Poza tym. z tych ciekawszych San Lorenzo 4-3 (jeden z najlepszych meczy jakie widziałem), Estudiantes 1-0, Velez 2-1. Przez pewnien czas grali puchar americana i w kilku spotkaniach grywali po połowie rezerwowi i pierwszy skład. Po odpadnięciu z pucharów trener Ramon Cabreno zapowiadał mistrza i coraz bardziej w to wierzę.

Drużyna może nie ma znanych zawodników bo od tego sezonu można zachwycać się zawodnikami: Acosta najwyższej klasy pomocnik, czy napastnik Sand 10 spotkań - 10 goli. Najjbliższe dwa spotkania mogą być kluczowe, jeżeli Lanus zdobędzie 6p. bardzo będzie się liczył się w walce o tytuł.

W nawiasie aktualna liczba punktów przy meczach prawdopodobna zdobycz punktowa.

Najbliższe mecze Lanus (24):
14° Lanús vs San Martín SJ 3
15° Lanús vs Tigre 3
16° R. Central vs Lanús 1
17° Lanús vs Argentinos 3
18° Boca vs Lanús 1
19° Lanús vs Gimnasia LP 3
38

Najbliższe mecze Indepediente (25) :
14° Independiente vs San Lorenzo 1
15° River vs Independiente 0
16° Independiente vs Estudiantes 3
17° Racing vs Independiente 1
18° Independiente vs Vélez 3
19° Arsenal vs Independiente 3
36

Najbliższe mecze Boca (23) :
14° Boca vs Estudiantes 3
15° Racing vs Boca 1
16° Boca vs Vélez 3
17° Arsenal vs Boca 3
18° Boca vs Lanús 1
19° Tigre vs Boca 3
37


Może być ciężko z typem ponieważ ten sezon jest bardzo wyrównany a co za tym idzie bardzo atrakcyjny. River z 19 punktami i na 7 miejscu również nadal ma chrapkę na mistrza. Poza Indepediente oraz Boca też Banfield z chwalonym przeze mnie trenerem Liop może namieszać chociaż oni mają 3 ostatnie zabójcze kolejki z Newell's (A), San Lorenzo (H), River (A).


Typ: Mistrz Apertura Lanus
Kurs: ~ 5.00
Bukmacher: Unibet
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 19/10/2007 06:09

----------------------------------------------------------------
Argentinos Juniors vs Racing Club


Argentinos Juniors : Trener ma niepewność do występu dwóch obronców: środkowego Matías Caruzzo (O/5/4/0) lub Leandro Fleita (O/) oraz na lewej stronie zagra Ariel Seltzer (O/0/0/0) lub Andrés Romero (P/3/1/0). Czerwoną kartkę w poprzednim meczu dostał Escudero (O/12/11/0). Argentinos z nowym trenerem nadal szczególnie u siebie prezentuje ofensywny futbol. Strzelenie w po 4 gole Newell's oraz River drużynom niemal od zawsze słynących z dobrej defensywnej gry było sztuką.


Racing Club : Zgodnie z przewidywaniami Cristian Pellerano (P/10/8/2) oraz Claudio López (N/12/7/3) wejdzie za Claudio Yacob (P/12/10/0) oraz José Domingo Salcedo (P/12/10/0). Ten pierwszy czyli Yacob po meczu z Rosario 2-2. odniósł kontuzje na około 2 tygodnie. Trener Costas pod dużą presją wyniku zagra praktycznie trzema napastnikami z lewym lekko wysuniętym "El Piojo" Claudio Lopez. Bramkarz Gustavo Campagnuolo (B/5/5/7) od kilku kolejek siedział na ławce z powodu kontuzji. Po poważnej operacji będzie pauzował min. 8 miesięcy. Co ciekawe również kontuzjowani są kluczowi gracze w Olimpo - Carlos Navarro Montoya oraz Vélez Sársfield - Sebastián Peratta to jakaś plaga kontuzji bramkarzy.


Argentinos Juniors : Nicolás Navarro; Pablo Barzola, Scotti, Caruzzo lub Fleitas, Seltzer lub Romero, Martín Cabrera, Roberto Bastión, Néstor Ortigoza, Alvaro Pereira; Gabriel Hauche, Alejandro Delorte

Racing Club : Hilario Navarro; Franco Sosa, Marcos Cáceres, Gustavo Cabral, Gonzalo García; Martín Romagnoli, Bastía, Pellerano; Avalos, Facundo Sava, Claudio López


Obie ekipy grające ofensywnie i niestety "moja" z dziurami w obronie. Myślę że można spodziewać się że któraś strzeli nawet 4 gole.

Typ: Over 2.5; Dokładny wynik - Inny wynik

Kurs: ~ 1.975 ; 12.00 (Stawka 2/10)
Bukmacher: Bet365 ; BetFair


musiałem przedzielić posta.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 20/10/2007 10:18

Wyniki

Tigre 2 vs 0 Arsenal de Sarandí OK +12.5
Martin Gerardo Morel (55), Sebastián Rusculleda (72)
9 Strzały 8
2 Strzały celne 3
5 Rożne 9
Tigre było bliskie 3-0 ale i tak cieszy pierwszy trafiony typ. Tigre równo punktami z Indepediente. Baniaminek mistrzem ... czemu nie.

Lanús 2 vs 0 San Martín de San Juan
Diego Hernan Valeri (17), Sebastián Blanco (78)
9 Strzały 6
1 Strzały celne 2
2 Rożne 1
Lanus zupełnie przyzwoity mecz, Acosta wszedł na ostatnie minuty i pokazał się z jednego pięknego rajdu na bramkę. W meczu była jedna dość sporna sytuacja. Zawodnicy SanMartin strzelili gola jednak zdaniem sędziego zawodnik pomagał sobie ręką.

Olimpo de Bahía Blanca vs Banfield OK/KO +0.0
Sebastian González (20) - Cristian Lucchetti (pen 41)
4 Strzały 7
1 Strzały celne 4
2 Rożne 8
Szkoda zwrotu, Banfield miał przewagę. I tak jak pisałem dobrym typem będzie gra na Lucchettiego, czyli zakład "bramkarz strzeli gola" kurs w normalnych warunkach około 1000,0 ale w przypadku Banfield pewnie było by ok. 10,0. Rozum zawsze powinien być na pierwszym miejscu, a oczy na drugim.

Colón de Santa Fe 0 vs 1 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Gabriel Loeschbor (86)
8 Strzały 1
4 Strzały celne 0
5 Rożne 2
Colón po raz kolejny zagrał bardzo dobry mecz ale do przegranej wystarczył jeden strzał.

Rosario Central 0 vs 2 Vélez Sarsfield
Pablo Martín Lima (37), Leonel Ríos (90)
11 Strzały 9
5 Strzały celne 5
2 Rożne 0

Gimnasia La Plata 0 vs 2 River Plate KO -3.0
Buonanotte (26), Falcao (82)
7 Strzały 7
3 Strzały celne 3
4 Rożne 3
Brakło kilka minut.

Huracán 3 vs 1 Newell's Old Boys KO -4.0
Franco Daniel Mendoza (41), Rolando Schiavi (og 51), Andrés Franzoia (72) - Rolando Schiavi (pen 38)
1 Strzały 9
0 Strzały celne 4
2 Rożne 5
Ponownie dobry mecz Newells ale przy zerowych celnych strzałów Huracan wygrywa \:D

Boca Juniors 1 vs 1 Estudiantes La Plata
Martín Palermo (72) - Pablo Piatti (2)
10 Strzały 5
4 Strzały celne 2
7 Rożne 2

Independiente 1 vs 2 San Lorenzo OK +8.3
Germán Denis (37) - Adrián González (pen 28), Jorge Alberto Ortíz (67)
14 Strzały 5
4 Strzały celne 3
3 Rożne 4
Wynik jak najbardziej pod Lanus. Ze względu na wybory widziałem niecałe 60min. Przeciętny mecz kilka ciekwawych rajdów z piłką ze strony Indepediente.

Argentinos Juniors 1 vs 0 Racing Club KO,KO -12.0
---> Gabriel Peñalba (61) <---
11 Strzały 3
6 Strzały celne 2
8 Rożne 9
Dwie zupełnie różne połowy. Pierwsza nudy. W drugiej jedna i druga drużyna stworzyła po kilka czystych okazji, jednak padła tylko jedna bramka. Po południu wrzucę ją na serwer po dość ciekawa.

Razem +1,8

Plus ale kolejny słaby wynik. Natsępna kolejka jak pozostałe zapowiadają sie niesamowicie. W walkę o mistrza włącza sie San Lorenzo i jest już 10 drużyn.

Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 21/10/2007 09:58

Estudiantes La Plata
Dziś o 21:10 po kontuzji na sobotnim treningu jednak w drużynie nie zagra Juan Sebastian Veron (P/4/4/3), to duża strata. Zastąpi go Iván Moreno y Fabianesi (P/10/6/2).


Aktualnie Argentinos z Racing 1-0 \:\( Komentatorzy po pierwszej połowie twierdzili że jest to najgorszy mecz na tym boisku. Druga połowa bardzo dobra, kilka znakomitych okazji po jednej i drugiej stronie jednak bramka (pierwszej klasy) na razie tylko jedna.
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: Argentyna Apertura 2007 - 21/10/2007 10:02

A mozesz troszke opisac sytuacje river plate? chce grac dzis ich wygrana tylko nie wiem czy warto

serdeczne dzieki z gory
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 21/10/2007 11:00

A co tu dużo pisać Passarella potwierdził, że Kolumbijczyk Falcao zagra. Jednak w nieco innym ustawieniu nieco z przodu a za nim mają grać Ortega i Buonanotte. Skład ten sam, morale duże, drużyna zupełnie inaczej grająca niż w tamtym sezonie (lepiej, ofensywniej). Tylko, że to jest mniej przewidywalna liga niż angielska.

Gimnasia La Plata ma w następnej kolejce ważniejsze spotkanie, wielkie derby La Plata z Estudiantes. Ostatnie Derby wygrało Estudiantes 2-1.

Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 27/10/2007 10:52

Primera División de Argentina: Apertura Fecha 15



Tabela

Tabela nie uwzględnia aktualnie granego spotkania GLP - Newell's. Sędzia w tym spotkaniu zapomniał kartek. Co chwile faul na żółtą czasami na czerwoną a ten, nic.


Spotkania
Viernes 2 de noviembre:
19.00: Arsenal-Rosario Central
21.10: San Martín de San Juan-Banfield
Sábado 3 de noviembre:
15.00 Gimnasia de Jujuy-Olimpo de Bahía Blanca
17.10: Racing Club-Boca Juniors
21.10: Newell's Old Boys-Colón de Santa Fe
Domingo 4 de noviembre:
15.00 Estudiantes-Gimnasia La Plata
15.00 San Lorenzo-Huracán
17.10: River Plate-Independiente
19.30: Lanús-Tigre
??.??: Vélez Sarsfield-Argentinos Juniors


To będzie niesamowita kolejka, chyba z maksymalną ilością tzw. klasyków. Mecze tak jak poprzednio będą dodawane w swoim czasie. Minimum jakie wyznaczam na najbliższą kolejkę to +20j. Trochę meczy mnie ten nałóg powracania na mecz.pl ;\)

Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 27/10/2007 10:53

----------------------------------------------------------------
Arsenal vs Rosario Central

Arsenal : Arsenal nadal gra w pucharach i naturalnie musi oszczędzać siły na pófinał z River Plate. Trener wprowadzi w środku pola Papu Gómez (N/10/4/0) oraz Santiago Raymonda (P/8/6/0)


Rosario Central : Rosario w bardzo trudnej sytuacji. W tej ligowej przerwie pojawił się w drużynie nowy trener Hugo Galloni, jednak raczej nie spodziewam się szybko efektów pracy. W poprzednim meczu przeciwko Velez 0-2 czerwone kartki zobaczyli Arzuaga (N/9/9/3) oraz znany m.in z gry w Valencji - Kily Gonzalez (P/5/4/0), który "wyputował" sędziego i został ukarany przez związek AFA na 3 spotkania. To poważne osłabienia. Również bardzo prawdopodobne, że nie zagrają Vizcarra (N/12/7/5) oraz Damián Díaz (P/13/11/2).

Cristian Gonazlez musi w końcu wyleczyć oczy bo wali po nogach gdzie popadnie. Za odzywki do sędziego ukarany na 3 kolejki.

Arsenal : Cuenca; Gandolfi, Mosquera, Matellán, Espínola; Carrera, San Martín, Yacuzzi; Gómez, Raymonda; Calderón
Rosario Central : Alvarez; Costa, Raldes, Azconzabal, Martín García; Messera, Borzani, Ledesma, Papa; Belloso, Castillejos lub Zelaya


Typ: 1
Kurs: ~ 1.91
Bukmacher: Bet365










----------------------------------------------------------------
San Martín de San Juan vs Banfield

San Martín de San Juan : W drużynie dwie zmiany. Alejandro Gómez (O/8/7/0) i Facundo Torres (O/12/12/0) zastąpią karanych za kartki Brusco (O/13/13/4) i Herrera (N/11/11/3). Na pewno jest to lekkie osłabienie składu. Z dwójki pauzujących znacznie bardziej kojarze napastnika Herrere znakomicie dryblującego, szczególnie przy lini końcowej. Pozostali zawodnicy to gracze z poprzedniego meczu przeciwko Lanus 0-2.


Banfield : Również w ekipie dwie zmiany. Do drużyny powracają podstawowi gracze Cvitanich (P/9/8/3) i Quinteros (P/10/10/0). Do tego rewelacyjnie grający w każdym oglądanym meczu kolumbijczyk Patino (P/14/14/1) oraz zawsze strzelający gole z karnego bramkarz Lucchetti (B/14/14/5 strzelonych/19 straconych)[oj żeby w naszej lidze było dużo takich napastników jak bramkarz Banfield, to by było dobrze]. Do tego nowy nabytek z Velez Broggi (O/14/14/0) to szkielet trenera - łyska Liop.


San Martín de San Juan : César Monasterio; Gómez, Frontini, Ariel Agüero; Ariel Franco, Félix Décima, Fernando Merlo, Facundo Torres; Lucas Nanía; Ariel Carreno, Luis Tonelotto
Banfield : Lucchetti; Barraza, Herner, Devaca, Broggi; Patino, Santana, Quinteros, Civelli; Maidana, Cvitanich



Typ: Banfield 0
Kurs: ~ 2.02
Bukmacher: Pinnacle
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 27/10/2007 10:53

----------------------------------------------------------------
Gimnasia de Jujuy vs Olimpo de Bahía Blanca

Gimnasia de Jujuy : Héctor Silva (N/11/5/3) nie zagra z powodu kartek. W jego miejsce César Carranza (N/13/9/3). Trener w sumie wykona 3 zmiany José Valdiviezo (B/12/12/16) pierwszy bramkarz drużyny powraca po kontuzji do składu i zamieni Nereo Fernández (B/2/2/3). Na lewej obronie pojawi się Mauricio Almada (P/10/10/0). Wszystkie zmiany raczej pozytywnie wpłyną na gre, która i tak ostatnio nie wyglądała źle 2-0 Huracán i 1-0 z Colon na trudnym "Cmentarzu Słoni".


Olimpo de Bahía Blanca : Drużyna po ostatnich dwóch spotkaniach psychicznie może być przygotowana na 100%. Pozytywne wyniki osiągane z trudnych sytuacji z Banfield 1-1 oraz San Martin 2-1. Szczególnie drugi mecz kiedy drużyna przegrywała do 84' a ostatecznie wygrała po bramkach Luhambio, Oliwi. Kontuzjowani Raúl Saavedra (P/6/5/0) oraz Josemir Lujambio (N/13/10/3), Jorge Martínez (O/9/9/0) również lekko kontuzjowany, jednak On zasiądzie na ławce rezerwowej.


Gimnasia de Jujuy : Valdiviezo; Gabriel Ruíz, Gabriel Loeschbor, Marcelo Berza,Almada; Marcelo Quinteros, Daniel Ramasco, Diego Mateo, Matías Miramontes; Carranza, Osvaldo Miranda
Olimpo de Bahía Blanca : Cauterucchi; Araujo, Candia, Páez, Tavio; Pinto, Rogelio Martínez, Wagner, Morales; Leandro González, Sebastián González


Typ: Handicap 0:1 Gimnasia JJ
Kurs: ~ 3.00
Bukmacher: Bet363
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 27/10/2007 10:53

----------------------------------------------------------------
Newell's Old Boys vs Colón de Santa Fe

Newell's Old Boys : Gospodarze tak jak najbliższy przeciwnik to drużyny grające typowo na swoich boiskach. Wyjazdy to nawet nie połowa siły ekipy. Newell's ma już na rozkładzie San Lorenzo 1-0 (ostatni mistrz), Estudiantes 2-1 (mistrz dwa lata temu), Vélez 2-0 (dobrze grająca wówczas drużna), Lanus 0-0 (obecny lider), Boca 1-0 (tu nie trzeba nic pisać), Indepediente 2-1 (ówczesny lider). A wyjazdy to prawie same porazki z bardzo przeciętnymi drużynami. Trener nie może grać kilkoma znakomitymi dla tej drużyny piłkarzami Villar (B/11/11/16), Husain (P/7/7/0), Zapata (P/2/2/0), Spolli (O/5/5/0) oraz najprawdopodobniej Schiavi (O/13/13/2) (na ławce rezerwowej.

Colón de Santa Fe : Drużyna zanotowała dwie porażki z rzędu i znany i utytuowany szczególnie z River Plate szkoleniowiec Astrada może czuć się zagrożony. Do składu po kartkach powracają Ariel Garcé (O/10/10/0) i Germán Rivarola (O/12/11/1) a po kontuzji Freddy Grisales (P/12/12/1). Colon jednak w składzie będzie miał kilku graczy z marnym stażem jak Fernández, Prediger, Gonzalez.


Newell's Old Boys : Gutiérrez; Mainguyague, Ré, Gaitán, Peralta; Seri, Donnet, Bernardello, Ansaldi; Steinert , Salcedo
Colón de Santa Fe : Blázquez; J. Fernández, Garcé, Goux, Rivarola; Grisales, Falcón, Prediger, C. González; Quinteros, Gandín

Przy tym typie miałem zupełny mentlik w głowie. Najpierw posłałem Newell's z Handicap, później po kolejnych newsach miałem typować 2 ostatecznie po przeglądnięciu składów powinienem sobie odpóścić a zaproponuje Undera. Pewnie znowu pierwsza myśl będzie dobra.

Typ: Under 2.5 (Stawka 5)
Kurs: ~ 1.83
Bukmacher: StanJames
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 27/10/2007 10:54

----------------------------------------------------------------
San Lorenzo vs Huracán

San Lorenzo : Kolejny klasyk. Drużyny zagrały ze sobą już 145 razy. Ostatio spotykały się w 2003 roku kiedy to San Lorenzo wygrało 4-0, a Huracan spadł do Nacional B. Jeszcze na początku tygodnia wyglądało na to że drużyna zagra w najsilniejszym składzie. Jednak obecnie na ławce rezerwowej czołowy gracz drużyna Gaston Fernadez (P/10/8/1). Drużyny dzieli zaledwie 3 punkty, jednak praktycznie ze względu na terminarz tylko San Lorenzo ma szansę na mistrza Apertura 07.


Huracán : Piewsza drużyna z rezerwami wygrałą 3-0 po golach Federico Nieto, Cristian Sánchez Prette, Andrés Franzoia. Po kontuzji wrócił Mendoza (N/12/12/6) natomiast nie będą mogli zagrać Gastón Coyette (P/14/14/1) oraz Nieto (N/11/10/2). W ich miejsce Leandro Díaz (P/4/1/0) i Franzoia (P/5/2/1).


San Lorenzo : Orión; González, Méndez, Bottinelli, Torres; Rivero, Juan Manuel Torres, Ortiz, Bilos lub Hirsig; Menseguez, Silvera
Huracán : Marcelo Barovero; Angel Puertas, Paolo Goltz, Claudio Ubeda, Cristian Cellay; Sánchez Prette, Hugo Barrientos, Díaz, Federico Poggi; Franzoia, Mendoza


Typ: Handicap 0:1 San Lorenzo
Kurs: ~ 3.00
Bukmacher: Bet365
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 27/10/2007 10:54

----------------------------------------------------------------
Lanús vs Tigre

Lanús : Trener Cabrero ma do dyspozycji wszystkich swoich najlepszych graczy. W drużynie wykona dwie zmiany Rodolfo Graieb wejdzie za Leonardo Sigali oraz Sebastián Blanco w miejsce Marcos Aguirre


Tigre : W drużynie trzy zmiany. Wejdą Néstor Ayala, Román Martínez, Sebastián Ereros za Martín Morel, Mariano Pasini, Guillermo Suárez


Lanús : Carlos Bossio; Graieb, Walter Ribonetto, Santiago Hoyos, Maximiliano Velázquez; Blanco, Agustín Pelletieri, Matías Fritzler, Diego Valeri; Biglieri , José Sand
Tigre : Daniel Islas; Santiago Morero, Lucas Alessandria, Alexis Ferrero; Martín Galmarini, Diego Castano, Román Martínez, Sebastián Rusculleda; Néstor Ayala; Sebastián Ereros, Leandro Lázzaro


Typ: 1
Kurs: ~ 1.95
Bukmacher: Unibet







----------------------------------------------------------------
Vélez Sarsfield vs Argentinos Juniors

Vélez Sarsfield : Drużyna z dwiema zmianami. Sergio Sena (P/11/11/3) i Damián Escudero (P/6/5/2) w miejsce Mario Méndez (D/11/7/0) i Gustavo Balvorín (N/13/12/3).


Argentinos Juniors : Trener ma dwie niepewne pozycje. W środku pola może zagrać młody świetnie grający w ostatniej kolejce Peñalba (P/8/2/1) lub Battión (P/14/14/4). Druga niewiadomoa to pozycja w ataku Saucedo (P/3/3/0) lub Niell (N/4/1/1) . Drużyna zdecydowanie lepiej czuje się na własnym boisku 6-0-2. Statystyka wyjazdów to 1-2-3. Argentinos ma tylko 4 punkty straty do lidera Lanus jeżeli marzy o mistrzostwie konieczne są 3 punkty nad Velez.


Vélez Sarsfield : Germán Montoya; Sergio Sena, Hernán Pellerano, Mariano Uglessich, Marcelo Bustamante, Pablo Lima; Leonel Ríos, Maximiliano Bustos, Víctor Zapata, Damián Escudero, Santiago Silva
Argentinos Juniors : Nicolás Navarro; Pablo Barzola, Andrés Scotti, Matías Caruzzo, Ariel Seltzer; Martín Cabrera, Néstor Ortigoza, Peñalba lub Battión, Alvaro Pereira; Saucedo lub Niell, Gabriel Hauche


Typ: NB
Kurs: ~ *
Bukmacher: *
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 02/11/2007 06:42

----------------------------------------------------------------
Racing Club vs Boca Juniors

Racing Club : Kolejny wielki klasyk w Argentynie. Drużyna zawsze przeciwko Boca gra znacznie bardziej skoncentrowana i gra wygląda o niebo lepiej. W poprzednim sezonie na Bombonerze Racing był drużyną przeważającą, jednak zremisował 2-2 po dwóch karnych z kapelusza jak się nie mylę. Jeden karny 0,5m przed linią po tym meczu zawieszony został sędzia. Chyba wkrótce zaczne stosować zasadę nie grania ulubionej drużyny ale może jeszcze raz spróbuje. Costas zmienia tylko jednego zawodnika. Wejdzie Arrieta (N/4/0/0) za Erwin Avalos (O/13/7/2). Po takich zmianach nastąpi mała przebudowa drużyny. Po długiej kontuzji "el Polaco" Bastia z meczu na mecz gra coraz lepiej, myśle że jest w stanie przechwycać sporą ilość piłek. W środowym meczu Racing A wygrał z B 3-0 po golach F.Sava (2) oraz Arreta. Takim dziwacznym typem może być HT/FT na 1/2. Racing już wielokrotnie pokazywał że brak koncentracji lub sił powoduje że po pierwszej połowie drużyna prowadzi a schodzi z boiska pokonana. Zresztą statystyki strzelanych bramek to potwierdzają.
Pierwsza połowa 8 strzelone 1 stracone
Druga połowa 11 strzelone 16 stracone

Facundo były gracz Murcji rewelacyjnie powrócił na boiska w Argentynie. Jak ktoś widział chociaż jeden mecz z udziałem Racing to wie że to bardzo dobry główkarz. Wszystkie wysokie piłki kierowane na niego, często strzela gole główką (obok rzutów karnych które strzela regularnie).




Boca Juniors : Trener Russo zagra systemem 4-4-2. Zmiany po remisowym spotkaniu z Estudiantes : Jonathan Maidana (P/12/12/0) za Facundo Roncaglia (O/1/1/0), Banega (12/11/0) za pauzującego za kartki Pablo Ledesma (14/14/6) i ostatnia zmiana Cardozo (9/5/0) za Gracián (P/10/7/2). Banega wyraźnie stracił siły po MŚ U20 i końcówka sezonu nie jest najlepsza w jego wykonaniu. Boca w statystykach strzelonych bramek w zależności od połowy spotkania
Pierwsza połowa 9 strzelone 7 stracone
Druga połowa 13 strzelone 6 stracone

Mam nadzieje że trener Boca - Russo ponownie się zakrztusi.


Racing Club : Hilario Navarro; Franco Sosa, Marco Cáceres, Gustavo Cabral, Gonzalo García; Martín Romagnoli, Adrián Bastía, Pellerano, Arrieta; Claudio López, Sava
Boca Juniors : Mauricio Caranta; Hugo Ibarra, Maidana, Gabriel Paletta, Claudio Morel Rodríguez; González lub Bertolo, Battaglia, Banega, Cardozo; Rodrigo Palacio, Martín Palermo


Typ: Over 2.5 ; 1 ; HT/FT Racing/Boca (Stawka 2/10)
Kurs: ~ 1.96 ; 3.40 ; 38.00 był \:\)
Bukmacher: BetFair; BetFair; BetFair
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 03/11/2007 03:31

----------------------------------------------------------------
Estudiantes vs Gimnasia La Plata

Estudiantes : Drużyna w wielkim derby La Plata zagra praktycznie z połową nowej drużyny. Diego Simeone wykona 5 zmian. Wejdzie Marcos Angeleri (O/9/9/0) za pauzującego za kartki Pablo Alvarez (P/13/12/0). Kolejna zmiana to Julio Barroso (O/4/4/0) za Leandro Desábato (O/7/7/1). Po kontuzjach powracają Juan Sebastián Verón (P/4/4/3) i Rodrigo Brana (P/8/7/1) za Iván Moreno y Fabianesi (P/11/7/2) i Edgar González (P/7/5/0). Ostatnia zmiana to wejście Leandro Benítez (P/12/10/2) za Juan Manuel Salgueiro (N/11/5/1). Zmany teoretycznie pozytywnie wpywające na siłę drużyny. Veron tak znacznie gorzej wyglądający w moich oczach w tym sezonie strzelił już 3 gole. Estudiantes po fatalnej serii w ostatnich 4 spotkaniach nie przegrało. Remis z Boca 1-1 i zwycięstwo 3-0 nad Argentinos to dobry prognostyk na koniec tak fatalnego sezonu.

Simeone w tym sezonie był już bliski wyrzucenia z klubu. Obecnie przyzwoita seria musi być podtrzymana zapewnie nie padnie wynik 7-0 jak w ostatnich derbach kiedy to Estu grało na własnym stadionie ;\)


Gimnasia La Plata : Do składu wracają Lucas Landa (O/5/5/1), Luciano Leguizamón (N/12/9/1). Wraca również po kartkach Alvaro Ormeno (P/11/11/0). W bramce ostatnio bardzo niepewny Cejas i tu raczej upatruje trafienie typu. Oczywiście jak to derby można spodziewać się ostrej gry no i czerwonej kartki. Drużyny z La Plata zajmują w tym sezonie 4 i 5 miejsce jeżeli chodzi o punkty w tej niechlubnej kategorii.


Estudiantes : Mariano Andújar; Marcos Angeleri, Agustín Alayes, Sebastián Domínguez, Julio Barroso; Enzo Pérez, Rodrigo Brana, Juan Sebastián Verón, Leandro Benítez; Pablo Piatti, Ezequiel Maggiolo
Gimnasia La Plata : Sebastián Cejas; Ormeno, Renato Civelli, Landa, Federico Domínguez; Roberto Salvatierra, Matías Escobar, Reinaldo Alderete, Ignacio Piatti; Leguizamón, Herrera

Kilka fotek z poprzedniego derby Ostatnie Derby wygrało Estudiantes 2-1.


Typ: 1 ; Czerwona Kartka - Tak
Kurs: ~ 2.00 ; ???
Bukmacher: Blue Square ; ???
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 03/11/2007 03:33

----------------------------------------------------------------
River Plate vs Independiente

River Plate : Drużyna jest najlepiej strzelającą w lidze. River przez pewien czas zanotował serię 6 overów. Ostatnie dwie kolejki to undery i licze na przełamanie tej ich passy. Kontuzje dwóch obrońców kompilują sprawe Passareli. Gerlo (O/3/3/0) zamieni kontuzjowanego Nicolás Sánchez (O/13/13/0) będzie pauzował około 2 miesięcy. Drugim nieobecnym jest Augusto Fernández (P/13/12/1). Ostatnią zmianą jest taktyczne posunięcie Passareli. Domingo (O/2/2/0) wejdzie za Abelairas (P/10/4/1). Drużyna w środku tygonia wynikiem 0-0 wywalczyła awans do półfinału Copa Sudamericana i zagra z argentyńskim Arsenalem. Trener jeszcze nie potwierdził składu, jednak można spodziewać sie tego poniżej.


Independiente : Ekipa w statystychach ilości zdobytych goli zajmuje 2 miejsce. Dużą ilość bramek gwarantruje napewno gracz sezonu Germán Gustavo Denis już obserwowany przez czołowe kluby Europy. Denis w 14 spotkaniach strzelił 16 spotkań w tym tylko jeden z karnego. Urugwajczyk Guillermo Rodríguez najprawdopodobniej nie będzie grał z powodu drobnego urazu. W jego miejsce Baez. W środku tygodnia pierwsza ekipa zremisowała 3-3 z drugą. No i oczywiście 2 bramki strzelił Denis jedną Montenegro.

Jeżeli czerwony diabeł maskotka (brrrrrr) Indepediente ponownie wystraszy "Niemieckiego" Denisa, to ten napewno będzie zapindalał po boisku że strzeli ponownie gola. German Denis w strzelaniu jest bardzo dobry.


Obie drużyny grają najładniejszy ofensywny futbol w tym sezonie. Czasami granie na przekór w tej lidze wychodzi na dobre ja jednak zagram normalnie czyli bezproblemowy Over.

River Plate : Carrizo; Ferrari, Gerlo, Tuzzio, Ponzio; Domingo, Ahumada, Belluschi; Ortega, Buonanotte, Falcao
Independiente : Fabián Assmann; Ricardo Moreira, Carlos Matheu, Báez, Di Gregorio; Adrián Calello, Mariano Herrón, Hernán Fredes; Montenegro; Ismael Sosa, Denis


Typ: Over 2.5
Kurs: ~ 1.88
Bukmacher: BetFair
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 03/11/2007 03:35

Arsenal 1 vs 0 Rosario Central OK +9.1
José Luis Calderón (86)
2 Strzały 0
2 Celne 0
2 Rzuty rożne 3
Ładna bramka weterana i legendy klubowej argentyńskiej piłki - Calderona. Kilkunastometrowe krzyżowe podanie nieco dalej niż na róg pola bramkowego a ten doświadczony gracz strzela głową pięknego loba w samo okienko długiego słupka. Ogólnie słabiutki mecz chociaż Arsenal stworzył jeszcze może dwie groźne sytuacje. Po raz kolejny przekonałem się że ESPN jakoś dziwnie pokazuje strzały. Rosario na pewno strzelało dwukrotnie (raz minimalnie piłka została dotknięta przez obrońce)


San Martín de San Juan 0 vs 1 Banfield OK +10.2
Darío Cvitanich (60)
12 Strzały 9
4 Celne 6
6 Rzuty rożne 6
Świetne spotkanie. W pierwszych 30min całkowita dominacja gości, i pudła ze znakomitych okazji. Przed końcem pierwszej połowy długa awaria oświetlenia i pozostałych 45min. już nie widziałem.


Gimnasia de Jujuy 0 vs 3 Olimpo de Bahía Blanca KO -10.0
Gonzalez (19), Araujo (57), (90)
8 Strzały 2
2 Celne 0
Ehh jak zwykle piątek na + i teraz sie zaczynają schody. Olimpo od 60min grało w 10-ciu. Całe szczęście, że nie widziałem tego meczu. Olimpo nie miało celnego strzału a wygrało.


Newell's Old Boys 1 vs 1 Colón de Santa Fe OK +4.15,
Adrián Lucero (90) - Ariel Hernán Garcé (49)
6 Strzały 4
4 Celne 0
2 Rożne 3

Racing Club 0 vs 3 Boca Juniors OK +9.6, KO -10.0 , KO -2.0
Neri Cardozo (47), Rodrigo Palacio (60), Rodrigo Palacio (90k.)
9 Strzały 11
5 Celne 6
2 Rożne 6
W strzałach przewaga Boca, jednak w klarownych sytuacjach coś bliziutko remisu. Ciekawy mecz chociaż dla mnie smutny. Boca po tym zwycięstwie poważnie włącza się do walki o tytuł.

Takie moje polskie tłumaczenie po porażce w meczu Racing - Boca.

Sava ten co miał zaskoczyć i strzelić pierwszą bramkę dla Racing odniósł kontuzje już po 10min.
Sędzia Pezzota nie zachował się jak zawsze czyli nie poszedł z duchem gry. Liniowi również pokazywali (lub nie) wolne z korzyścią dla Boca.
http://www.speedyshare.com/485113266.html

Bramkarz Boca - Caranta kontuzjowany był dopiero pod koniec 2 połowy, a w pierwszej co miał do obrony to bronił. Fajna akcja Racing
http://www.speedyshare.com/432225563.html

Końcówka pierwszej połowy obiektywnie patrząc to Boca miała przewagę, choć przy odrobinie szczęścia oczywiście mogło być zupełnie inaczej.
http://www.speedyshare.com/436293395.html

Gol Palacio po ładnym zagraniu Palermo piętą.
http://www.speedyshare.com/432225563.html


Dodana cała kolejka przy winku lepiej się pisze. Teraz już tylko oglądać meczyki. Chyba wszystko dodałem bo błąd "Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/mecz/public_html/forum/libs/ubbthreads.inc.php on line 838" nieco utrudnił mi sprawę.

Edit: Zapomniałem dodać że niektóre kursy mogą sie różnić. Niektóre mecze już zagrane rano.

Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 04/11/2007 09:00

Taki mały dodatek do meczu Estudiantes - Gimnasia. W poście z analizą pewnie nie da się już dodać więcej tagów.


2007 ?
2007 Gimnasia - Estudiantes 1-2
2006 Estudiantes - Gimnasia LP 7-0
2006 Estudiantes - Gimnasia LP 1-1
2005 Gimnasia - Estudiantes 4-1
2005 Estudiantes - Gimnasia LP 1-0
2003 Gimnasia - Estudiantes 4-2
2002 Gimnasia - Estudiantes 3-1
2000 Gimnasia - Estudiantes 3-2
2000 Gimnasia - Estudiantes 2-1
Jeden z najlepszych graczy świata jeżeli chodzi o grę głową strzelał ładnie bramki już w 2000 roku. Chodzi mi oczywiście gracza Facundo Sava obecnie Racing, wówczas na GLP. W statystykach przynajmniej z Argentyny może poszczycić się niemal równą ilością strzelonych goli z głowy jak w inny pozostały sposób. Dodam, że w Racing zawsze strzela karne a już od 2 sezonów utrzymuje 50% goli z główki. Chyba nie ma dużo takich graczy na świecie.

Dodałem jeszcze kilka ciekawszych filmików z kibicami. To na pewno jedni z najlepszych w Argentynie. Pierwsze śpiewy słychać już na 40min przed meczem.
http://pl.youtube.com/watch?v=DmJvL_i3RRU
http://pl.youtube.com/watch?v=Cn0l05uvn_A
http://pl.youtube.com/watch?v=9-LyWq5nTiQ
http://pl.youtube.com/watch?v=fuvVy3vMkG4

Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 04/11/2007 09:02

Estudiantes 1 vs 0 Gimnasia La Plata OK +10.0
2 Strzały 7
2 Celne 4
5 Rożne 4
Derbów nie widziałem to nic nie wiem. Szkoda że nie ma buka wystawiającego zakładów na czerwone kartki było by dodatkowe +20j.

Lanús 2 vs 1 Tigre OK +9.5
José Sand (pen 16), Matías Lionel Fritzler (61) - Leandro Lázzaro (34)
12 Strzały 6
7 Celne 1
10 Rożne 2

Myślałem że po meczu River - Indepediente nie będzie już lepszego jednak ten minimalnie był lepszy. Lanus w pierwszej połowie bardzo długo dominował. Lanus ma teraz teoretycznie łatwiejsze mecze. 4 zwycięstwa z rzędu i na trybunach było już dziś widać dużą nadzieje na mistrza. Kluczowym spotkaniem będzie zapewne mecz przedostatniej kolejki Boca - Lanus.

Ładna akcyjka Lanus szkoda że bez bramki => http://www.speedyshare.com/375200755.html
Taka angielska przebijanka i jeden błąd w obronie Lanus i musiał być gol => http://www.speedyshare.com/397961774.html
Lanus ponownie atakuje => http://www.speedyshare.com/281662444.html
Pierwsza minuta drugiej połowy i dwie setki => http://www.speedyshare.com/467175814.html
Druga bramka dla Lanus po faulu z kapelusza = > http://www.speedyshare.com/671849193.html



River Plate 1 vs 1 Independiente KO -10.0
Fernando Belluschi (45) - Carlos Matheu (19)
9 Strzały 10
4 Celne 4
5 Rożne 3
Denis nie strzelił a miał przynajmniej dwie setki. Bardzo dobre 1-1. Okazji do 3 bramki w całej drugiej połowie nie brakowało. Sporny karny dla River, którego sędzia nie podyktował. Sporny spalony po którym nie został uznany prawidłowy gol Sosa dla Indepediente.

San Lorenzo 1 vs 1 Huracán KO -10.0
Jonathan Bottinelli (4) - Paolo Goltz (35)
10 Strzały 8
5 Celne 6
8 Rożne 5
Pierwsze 20min to zdecydowana przewaga gospodarzy, później już było gorzej.


Vélez Sarsfield XX vs XX Argentinos Juniors NB

Ponownie musiał być Edit.


Może ktoś zna bukmachera, który wystawia kursy na czerwone kartki w meczu ligi argentyńskiej. Właśnie chodzi mi o derbowy mecz w LaPlata. Zwiedziłem Betssona Bwin i jeszcze kilku ale bezskutecznie.

Kolejka 15 - Razem +10.55


Czas nadrobić te straty w zaciszu
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 05/11/2007 21:21

Może nie żaden typ ale ciekawa sytuacja. Obroniony karny przez utalentowanego bramkarza Estudiantes.


Andujar obronił 3 strzały w przeciągu kilku sekund. W pierwszej połowie miał jeszcze dwie obronione 100-tki i już został zaliczony do "La Figura" meczu. Andujar obok Usraiego był brany po uwagę przy zakupie pierwszego bramkarza przez działaczy hiszpańskiej Barcelony.

Gimanasia LP powinna prowadzić 4-0 a jak mówi komentator Andujar wygrał 3-0 ze strzelcem Germánem Herrera =>http://www.speedyshare.com/939146304.html

Pozdrawiam
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 10/11/2007 11:31

Kolejka 16

Miało nie być typów i nie będzie. Jest tylko jeden troszke w innej, mniej zajmującej czas formie ;\) Przepraszam jeżeli ktoś ma większą rozdzielczość niż 1280 x na coś tam. Może nie być wszystko widoczne. Teraz widzę, że UniBet się troszkę wystraszył tego meczu pewnie powróci z 2.20.





Tutaj dokończenie, które jest nie widoczne ;\)

"Kursy na pewno spadną jednak trzeba mieć na uwadze zawsze utalentowaną młodzież która chce się pokazać.

Mecz rozgrywany jest na stadionie Velez."



----------------------------------------------------------------
Lanus ponownie pięknie rozgrywa mecz 3-1. Akcja kolejki i gol rozpoczęta na własnej połowie kilka świetnych, kombinacyjnych podań i gol po którym komentator "prawie jak zwykle" krzyczał "Goooooooooooooooooooooooooollllllaaaaaazzzzzzzooooooooooo".


Pozdrawiam
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 11/11/2007 11:33

Huracan 2 vs 1 River Plate OK +24.0
Sanchez Prette (60), Sanchez Prette (67) - Peralta (21)
5 Strzały 4
1 Celne 1
8 Rożne 3

Ostatecznie mecz rozegrano na stadionie Argentinos Juniors. Po piewszej połowie 11 zawodników Huracanu rzuciło się na sędziego głównego i liniowych po kilku dziwnych decyzjach. Nieprzeciętne kibicki w przerwie zmobilizowały drużynę gospodarzy. Druga połowa to spora przewaga "gospodarzy". Franzoia nie strzelił gola, ale zaliczył piękną asystę. W ostatnich sekundach kibice River rzucali różne przedmioty w piłkarzy Huracan. Sędzia na chwile musiał przerwać mecz ale wszystko dobrze się skończyło. Co do Unibetu to też udało się prawie idealnie, wystawił przed meczem kurs 2,30. Nie żebym coś tego ale spodobał mi się młody gracz River. Murzynek Valencia 18-stolatek z Kolumbii potrafi już mieszać na boisku, był chyba najlepszym zawodnikiem w drużynie Passarelli.


Muy buenas chicas.


Pewnie by się jeszcze coś nabiłłoooo, ale jutro będzie angielska wóda... Nie używam photoshopa, dlatego tylko napisze w kolejności : Indepediente, Boca, Tigre. Pierwszy nawet z handicapem.

S pozdravem.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 11/11/2007 19:11

Nie chce mi się bawić to napisze tak prosto.


Młodzi Argentynce vs Arsenal z Saradni

Argentinos świetne występy w tym sezonie, szczególnie na własnym stadionie. Po ostatniej porażce 0-3 z Velez musi szukać zwycięstwa na własnym stadionie, gdzie przegrał tylko dwa ray na początku sezonu w tym z bardzo dobrym w ówczesnym okresie Indepediente.

Gustawo Alfaro, trener z Sarandí zagra kilkoma rezerwowymi naturalnie podobnie jak wczoraj Passarella z River oszczędzając najlpeszych graczy. Nie zagrają m.in. Calderon, Mateźźźźźźian i Diaz. Wszyscy to wartościowi gracze zespołu. Różne portale różne składy podają. Na jednym w ataku ma zagrać Biaggini (jeden występ w lidze) inna strona podaje Gomeza (5 występów) a inny jeszcze innego. W drużynie kilku maruderów. W nawiasie liczba spotkań w pierwszym składzie: Yallana (1), Brau (1), Filgueira (2), Ruiz (5), Damonte (5), Andrizzi (6) Arsenal przyzwoicie gra wyjazdy. Przegrał tylko 3 mecze.


PROBABLES FORMACIONES
ARGENTINOS: Nicolás Navarro; Pablo Barzola, Andrés Scotti, Matías Caruzzo, Sergio Escudero; Martín Cabrera, Andrés Romero, Néstor Ortigoza, Alvaro Pereira; Gabriel Hauche y Alejandro Delorte.
ARSENAL: Mario Cuenca; Mariano Brau, Carlos Ruíz, Aníbal Matellán, Gastón Filgueira; Pablo Garnier, Israel Damonte, Andrés Yllana, Martín Andrizzi; Alejandro Gómez y Leonardo Ulloa.

CANCHA: Argentinos Juniors.
ARBITRO: Alejandro Sabino.
HORA: 19.30.

Typ : Argentinos HC -1
Kurs : 3,60
Buk : Bet365


----------------------------------------------------------------
Boca - Velez
Kolejny pojedynek trenerski Volpe - Russo. Obaj zamienili się miejscami na ławkach. Boca ostatnie spotkanie ładnie wygrywa 3-0 z Racing i ma ogromne szanse na mistrzostwo. Oczywiście konieczne jest zwycięstwo. Jedyne dwa minusy do grania na Boca to kontuzja bramkarza Caranty oraz występ Paletty w obornie. Rezerwowy bramkarz zawsze kiedy go widziałem w grze popełnił przynajmniej jeden poważny błąd.

Typ : Boca HC -1
Kurs : 2,50
Buk : Bet365




------------------------------------------------------------
Tigre vs San Martin

Tigre po prostu gra rewelacyjnie. W poprzednim tygodniu widziałem ich mecz przeciwko liderowi Lanus i drużyna byla bardzo wymagającym przeciwnikiem. Świetny mecz zakończony porażką 1-2. Tylko jedna zmiana w drużynie nic nie znacząca. Drużyna nadal ma szanse na mistrza, jednak remis w tym meczu praktycznie wyklucza tą możliwość

San Martin koncówka tabeli. Ostatni mecz wygrali 6 kolejek temu jak dobrze pamiętam z rezerwami z Velez. Ostatnie 3 mecze to porażki. W drużynie kilka zmian, do końca nie wiadomo jak one wpłyną na grę. Delafuente (3), Kondratiuk (2). Na pewno pozytywnie zapiszą sie w meczu Herrera oraz Brusco.

Typ : Tigre HC -1
Kurs : 3,40
Buk : Bet365



---------------------------------------------------------------
Indepediente - Estudiantes

Tytuły wielu gazet i same wypowiedzi zwodników można określić jednym zdaniem: "teraz albo nigdy". Ostatnia szansa drużyny. Tracą do Boca 1punkt a do Lanus który ma jeden mecz więcej 7 punktów. Jedna zmiana nic negatywnego nie wnosząca. Ponownie bardzo ofensywne ostawienia i ma nadzieje na pozytywny wynik

Ostatnie zwycięstwo Estu w derbach La Platy bardzo szczęśliwe. Zresztą powyżej zdjęcie najlepszego gracza meczu mówi samo za siebie. Teraz jeszcze zdecydowanie trudniejsze zadanie. Jedna zmiana Desabato za pauzującego Alayes.

Typ : Indepediente HC -1
Kurs : 3,10
Buk : Bet365


Naturalnie wszystko za maxa. Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 12/11/2007 09:35

Argentinos 4 vs 0 Arsenal OK + 26.0
Alvaro Pereira (44), Alejandro Delorte (45), Gabriel Hauche (60), Gabriel Peñalba (76)
8 Strzały 7
2 Celne 0
1 Rożne 3

Pierwsza połowa to ogromna ilość marnowanych sytuacji ze strony gospodarzy. Na QC pisałem o jakieś nowej twarzy sędziowskiej. Sedzia zastąpił jedengo z dwójki karanych za niewłaściwe decyzje. Ten sędzia to totalna porażka. Faul w obronie przez chwile przywilej korzyści i kiedy argentinos wychodziło z kontrą 4 na 3 z własnej połowy ten odgwizduje faul. Dwa poważne łokcie w policzku i żadnej czerwonej kartki. Piewszej bramki nie wrzucam bo to najzwyklejszy nieudany debiut w bramce (taka śmieszna siata). Druga bramka już ciekawsza, ale również dzięki właśnie temu nowemu z obrony. Tak zupełnie obiektywnie powinno być 7-0.
Delorte Gol Argentinos 2-0 => http://www.speedyshare.com/268495720.html
Hauche Gol Argentinos 3-0 => http://www.speedyshare.com/664918826.html
Ponownie rozpykana obrona i strzał Hauche który w ostatniej chwili powstrzymał się od sciągnięcia koszulki co oznaczało by czerwień.




Boca 4 vs 0 Velez OK +15.0
Martín Palermo (15), Martín Palermo (43), Rodrigo Palacio (73), Alvaro Rafael González (74)
3 Strzały 9
0 Celne 3
3 Rożne 3

Patrząc na statystyki ESPN można tylko się uśmiechnąć. Zero celnych strzałów a 4 bramki strzelone. Boca miała przewagę prawie przez cały mecz. Druga połowa w wykonaniu Velez bardzo dobra, jednak czerwona kartka dla gości załatwiła sprawę. Poniżej dwa gole Palermo
Palermo Gol Boca 1-0 => http://www.speedyshare.com/386729812.html
Palermo Gol Boca 2-0 ==> http://www.speedyshare.com/514640605.html



Tigre 3 vs 0 San Martin OK +24.0
10 Strzały 11
5 Celne 2
3 Rożne 4




Indepediente 1 vs 2 Estudiantes KO -10.0
Germán Denis (25) - Pablo Piatti (45), Julio Barroso (59)
3 Strzały 3
3 Celne 3
4 Rożne 4

W/g statystyk idealny mecz na remis i taki był. Bramkarz Estudiantes drugi raz z rzędu był najlepszym piłkarzem drużyny. Jedna bramka dla gości po błędzie młodego Assmana. Strasznie zdenerwował mnie ten mecz bo był numerem jeden.
German Denis Gol Indepediente 1-0 => http://www.speedyshare.com/746395555.html
Piatti Gol Estudiantes 1-1 => http://www.speedyshare.com/259993440.html



Kolejka 16 - Razem +79.0


Lanus, Boca i Tigre to drużyny które walczą o mistrzostwo. Indepediente wyraźnie nie wytrzymało sezonu, a ja się nabrałem na takie kolorowe zapowiedzi. Kluczowym będzie zapewnie spotkanie sezonu na Bombonerze: Boca vs Lanús.

Pozdrawiam
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 30/11/2007 19:22

Primera División de Argentina: Apertura Fecha 18



Tabela




Spotkania
Rosario - San Martín San Juan 2.21 3.14 2.85 30.11.2007 - 23.30
Colon Santa Fe - Estudiantes 2.35 3.14 2.64 01.12.2007 - 00.10
Olimpo - River Plate 2.88 3.15 2.17 01.12.2007 - 20.10
Huracan - Racing Club 2.28 3.13 2.73 01.12.2007 - 22.20
Gimnasia J. - Newell's 2.30 3.12 2.73 01.12.2007 - 22.20
Banfield - San Lorenzo 2.35 3.12 2.64 02.12.2007 - 01.15
Boca Juniors - Lanus 2.32 3.03 2.79 02.12.2007 - 21.10
Independiente - Velez Sarsfield 2.13 3.17 2.98 02.12.2007 - 23.30
Argentinos - Tigre 2.49 3.14 2.47 02.12.2007 - 23.30

Dwa spotkania kolejki 19 zostały rozegrane w środę ze względu na występy Boca w mistrzostwach klubowych. Tigre pobiło rekord zdobytych punktów drużyn wchodzących z drugiej ligi ma już 34 punkty i nadal szansę na zdobycie mistrzostwa. Poprzednim prowadzącym było Quilmes (31 punktów) w Apertura 2003 z trenerem Cabrero obecnie trenuje głównego kandydata na mistrza Lanus.

Boca w środę przegrała z Tigre 1-2 i nie ma szan na tytuł mistrza. Boca przegrała dzięki braku wspłpracy całej drużyny. Nawet przy bramce było widać (być może) jakiś konflikt na lini Palermo-Palacio. W jakim składzie zagra przeciwko Lanus tego jeszcze nie wiadomo.


Sytuacja na końcu ligi nadal bardzo emocjonująca. W walce o tytuł liczą sie tylko Lanus oraz Tigre.
Jeżeli Lanus przegra z Boca co jest prawdopodobne, a Tigre wygra, obie drużyny będą miały tyle samo punktów i zadecyduje dodatkowe spotkanie na neutrealnym stadionie 4 grudnia.

Za chwilę dwa dzisiejsze spotkania.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 30/11/2007 19:30

----------------------------------------------------------------
Rosario Central vs San Martín SJ

Rosario Central : Do drużyny powracają dwaj bardzo dobrzy gracze w każdym meczu dużo wnoszący do gry. Jest to znany dla większości Cristian Gonzalez (P/5/4/0) oraz rewelacyjnie szybki napastnik, kolumbijczyk Arzuaga (N/10/10/3). Pierwszy zamieni pauzującego za kartki Damián Díaz, drugi Gonzalo Belloso. Kolejna zmiana tym razem osłabiająca drużynę to wejście Mariano Messera (P/7/4/0) za kontuzjowanego Tomása Coste (P/17/16/1). Rosario w każdym ostatnim mecze prezentuje się dobrze jednak zawsze brakuje trochę szczęścia.


San Martín de San Juan : San Martin zagra identycznym składem jak w wygranym meczu 3-2 przeciwko Gimnasia JJ.


Rosario Central : Alvarez; Espinoza, Raldes, Ledesma, Imperiale; Messera, Borzani, González, Papa; Arzuaga y Vizcarra.
San Martín de San Juan : César Monasterio; Pablo Frontini, Sebastián Brusco y Ariel Agüero; Ariel Franco, Félix Décima, Alejandro Gómez y Gabriel Roth; Lucas Nanía; Luis Tonelotto y Nicolás Herrera.


Typ: 1 & Rosario Central - 1
Kurs: ~ 2,30 (Stawka 6) & 4,33 (Stawka 4)
Bukmacher: Expekt & Bet365
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 30/11/2007 19:45

----------------------------------------------------------------
Colón de Santa Fe vs Estudiantes La Plata

Colón de Santa Fe : Leonardo Astrada trener nie może skorzystać z kontuzjowanego Darío Gandín (N/15/15/6). Colon w poprzedniej kolejce zagrał rewelacyjnie przeciwko River 2-0 na Monumental. Niemal cały mecz przeważał, oddawał wiele strzałów i ponownie jednym z najlepszych graczy był kolumbijczyk Freddy Grisales. Colon tylko dwukrotnie wygrywał na swoim stadionie powyżej jedną bramką różnicy, jednak po ostatnim meczu śmiem twierdzić, że jakoby dobra forma drużyny na poszczególnych częściach boiska wpłynie pozytywnie na ogół wspólnie wypracowany wynik, satysfakcjonujący trenera jaki i również kibiców na "Cmentarzu Słoni". Tak popularnie nazywany jest stadion gospodarzy. \:D Jeszcze miałem dopisać parę zdań ale to i tak nie zmieniło by mojego typu.


Estudiantes La Plata : Estudiantes zagra bez kontuzjowanego Verona, który zaakceptował gre w Amerykańskim DC United w przyszłym roku. W jego miejsce wejdzie Iván Moreno y Fabianesi (P/13/7/2) lub Lucas Wilchez (P/9/1/0). Nie zagrają z powodu kontuzji: dobry Pablo Alvarez (P/14/12/0) oraz zazwyczaj rezerwowy napastnik Jeremías Caggiano (N/3/2/0). Estudiantes w poprzednim mecz brakmę zodobył dzięki całkowiecie nieudanej interwencji bramkarza Huracan. Jak Mariano Andújar nie zagra świetnego meczu to typ wydaje się być ciekawym. W poprzednim meczu nie miał dużo do roboty.


Colón de Santa Fe : Sebastián Blázquez; Juan Fernández, Ariel Garcé, Marcelo Goux y Germán Rivarola; Freddy Grisales, Juan Carlos Falcón, Sebastián Prediger y César González; Ignacio Quinteros y Rubén Ramírez.
Estudiantes La Plata : Mariano Andújar; Sebastián Domínguez, Marcos Angeleri y Leandro Desábato; Enzo Pérez, Rodrigo Braña y Leandro Benítez; Moreno y Fabianesi o Wilchez; Juan Manuel Salgueiro, Ezequiel Maggiolo y Pablo Piatti.


Typ: 1 & Colon -1
Kurs: ~ 2,40 (Stawka 6) & 5,00 (Stawka 4)
Bukmacher: Betway & Bet365





Jak będzie czas to może się jeszcze coś pojawi w tej kolejce. Pozdrawiam.
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 01/12/2007 08:26

----------------------------------------------------------------
Boca Juniors vs Lanús

Boca Juniors : Już pewnie o tym pisałem Boca wyjeżdza na turniej do Japoni i Russo ma oszczędzić graczy. Zagra mixem ponad połowa to rezerwy. Chociaż nie wiem czy te posunięcie nie przyniesie korzystnego rozstrzygnięcia. Sebastian Battaglia i Rodrigo Palacio nie zagrają za kartki. Kontuzjowani Neri Cardozo i Ever Banega. Hugo Ibarra, Claudio Morel Rodríguez i Pablo Ledesma. Nie najlepiej również czuje się rewelacyjnie grający w poprzednim meczu bramkarz Caranta. Już w przyszłym sezonie JR Riquelme będzie grywał w drużynie xeneizes


Lanús : Lanus do zdobycia mistrzostwa wystarczy remis. W poprzednim meczu Lanus do strzelenia pierwszej bramki grał bardzo nerwowo i to Gimnasia La Plata mogła prowadzić w meczu. Po strzeleniu pierwszej bramki Lanus grał już bardzo dobrze, szczególnie w ofensywie. Granatowi zagrają w swoim najlepszym składzie.


Boca Juniors : Caranta lub Pablo Migliore; Facundo Roncaglia, Jonathan Maidana, Gabriel Paletta, Juan Krupoviesa; Nicolás Bertolo, Fabián Vargas, Exequiel Benavidez, Jesús Dátolo lub Alvaro González; Martín Palermo, Carlos Bueno
Lanús : Carlos Bossio; Rodolfo Graieb, Walter Ribonetto, Santiago Hoyos, Velázquez; Sebastián Blanco, Agustín Pelletieri, Matías Fritzler, Diego Valeri; Lautaro Acosta, José Sand


Typ: NB
Kurs: ~ 1.00 (Stawka 10/10)
Bukmacher: *



Pięknego samobója sobie strzelił Colon. \:\(
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 01/12/2007 08:39

Rosario Central 3 vs 2 San Martín SJ OK 8.4j. KO -4j.
José Luis Vizcarra (13), Leonardo Luis Borzani (81), José Luis Vizcarra (83) - Luis Tonelotto (20) Luis Tonelotto (86)
5 Strzały 3
1 Celne 1
3 Rożne 1

Niestety meczu nie widziałem. Przez 3min. ładnie 2 typy wchodziły \:D Ostatnie minuty jak zwykle bardzo interesujące i zakończyło się małym plusem.


Colón de Santa Fe 0 vs 2 Estudiantes La Plata 2 x KO -10j.
Juan Ramón Fernández (og 4), Pablo Piatti (45)
3 Strzały 5
1 Celne 2
6 Rożne 2

Niestety już bramkarz Estudiantes miał świetną paradę po strzale Grisalesa. Colon w pierwszej połowie grał słabo chociaż miał 3 świetne okazje. Druga jeszcze gorsza. Było to pierwsze zwycięstwo Estu na wyjeździe bez Verona w składzie.

A tu kilka sytuacji z tego meczu dla Colon:
Strzał do pustej bramki ==> http://www.youtube.com/watch?v=MDNJWS6nnZY
Druga okazja to zamieszanie w polu karnym. Piłka trzy krotnie powinna być w siatce ==> http://pl.youtube.com/watch?v=eUzIqT4h14A


\:\(
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 02/12/2007 19:58

Boca vs Lanus
Na Bombonierce zasiądzie 2.860 kibiców Lanus. Remis oraz zwycięstwo dla Lanus to mistrzostwo Apertura 2007. Potwierdził się skład Boca z przed kilku dni. W drużynie po części rezerwowi i zagra debiutant Ezequiel Benavidez. Mam nadzieje, że będe miał podgląd na dwa mecze bo mogą się dziać cuda. Lanus po początkowej nerwówce (tak prezentuje się od kilku kolejek) może stracić gola, a wtedy Tigre będzie miało nieprawdopodobną szansę na pierwszy tytuł i to bezpośrednio po awansie z drugiej ligi. W przypadku porażki Lanus i zwycięstwa Tigre rozegrane zostanie dodatkowe spotkanie pomiędzy zainteresowanymi. Początkowo "desempate" (dodatkowy mecz) zapowiadany był na 4 grudnia, ale wówczas pod uwagę były brane Boca i Lanus i nie wiem czy ten termin nie zostanie zmieniony.


Podsumowanie kolejki:
Colon pechowo, Rosario pechowo, no i nie podane na forum Olimpo oraz Banfield pechowo. Te dwa nie podane typy dały by ponownie dość spory zysk.

Kolejka 18 - Razem -5.6
Posted by: El_Darro

Re: Argentyna Apertura 2007 - 03/12/2007 07:37

Typ: Mistrz Apertura Lanus OK +40.0






Lanus zdobywa mistrzostwo po raz pierwszy w historii. Trafiona jednak nie do końca sprawdzona analiza. Sądziłem że Indepediente jednak będzie w trójce najlepszych. Szkoda że UB po chwili jak zagrałem kuponik zmienił kurs na 5.00 było by 10j. więcej \:\) Teraz sprawdziłem i widze, że trafiłem dokładną ilość zdobytych punktów (38) przez drużynę



Apertura 2007 - Razem +118.35


Prawdopodobnie to końcowy bilans chyba, że będzie prawdziwa promocja w przyszłej kolejce spowodowana jakimiś dziwnymi składami.
Pozdrawiam El_Darro.
Posted by: Baqu

Re: Argentyna Apertura 2007 - 27/12/2007 20:13

przepraszam, że zabieram głos na temat czysto nie bukmacherski...
ale czy może mi ktoś racionalnie wytłumaczyć dlaczego nowym
trenerem Boca został Carlos Ischia ? dla mnie to troszkę dziwne
chociaż podobnie został trenerem Barcelony Frank R. - po spuszczeniu
do II ligi Fortuny