KONKURS - Kolejna edycja - kiedy?

Posted by: THOM

KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/01/2004 14:04

Coś cicho w tej sprawie, więc postanowiłem napisać i zrobić rozeznanie czy jest szansa na kolejną edycję konkursu? Kura ostatnio coś mało się udziela, a czas po temu najwyższy ponieważ 19 stycznia startuje AUS OPEN i wydaje mi się, że byłby to odpowiedni czas na rozpoczęcie konkursu, a okres przed 19 stycznia poświęcić na "dopracowanie szczegółów" dotyczących konkursu.
Jeżeli Adam z jakiś przyczyn nie może "pociągnąć" tego tematu - mogę go na "tę jedną edycję" przejąć i nadzorować przebieg konkursu wraz ze sporządzaniem tabeli itp. lub też można wybrać inną osobę spośród uczestników konkursu - jeżeli moja osoba komuś nie odpowia
Sądzę, że znajdzie się wiele osób chcących spróbować swoich sił (nowych uczestników), bądź też chcących zmierzyć się ponownie (myślę o "starej gwardii" ). Szkoda by było, aby tak fajny konkurs poszedł w zapomnienie. Liczę na to, że wywiąże się w tym temacie ciekawa i sensowna dyskusja. Zapraszam do podjęcia tego tematu

Pozdro

P.S. Jeżeli będzie zainteresowanie to wkleję regulamin z poprzedniej edycji konkursu i zobaczymy czy będą jakieś nowe propozycje.
Posted by: WIKTOR_69

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/01/2004 14:31

Bardzo dobry pomysł i dobre chęci THOM.
Z przyjemnością przystąpię do tego konkursu, przypomnę sobie stare dobre czasy poprzednich edycji.

Proponuje jednak jedną drobną zmianę w regulaminie, a mianowicie ograniczenie liczby powtarzanych typów do max. 3. IMHO ma to być jednak KONKURS typerów, gdzie uczestnicy powinni wykazać się własną analizą i doświadczeniem, a nie żerować na przemyśleniach innych.

Również uważam iż moglibyśmy przystąpić już od przyszłego tygodnia

Pozdrawiam wszystkich
Posted by: lukboj

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/01/2004 15:31

Odrazu pare rzeczy, które mnie drażniły w poprzednich edycjach!

Po pierwsze to co to za typ: Czy w meczu będzie tie-break, takich rzeczy nie powinniśy grać bo to raczej nie zawiele ma wspólnego ze znajomością tenisa a więc apeluje o wpis w regulaminie o zakazie podawania takich typów!

Po drugie to wprowadzenie kolejnego buka, bo czasami oferta jest za skromna i mysle że handicapy, które są zawsze w FONBECIE były by bardzo przydatne.
Posted by: Anonymous

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/01/2004 19:17

Oczywiscie wyrażam chęc udziału w konkursie.
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/01/2004 19:31

Jak najbadziej przylaczam sie. Jednak THOM nie powiedziales czy zajalbys sie tez kasa... bo to jesty chyba glowna sprawa, a bez wpisowego oczywiscie nie gramy .
Co do roznosci typow... w sumie mi to obojetne, ale poszerzyc oferte jak najbardziej mozna, m.in. wlasnie o fonbet.
Posted by: Siemers

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/01/2004 19:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]P.S. Jeżeli będzie zainteresowanie to wkleję regulamin z poprzedniej edycji konkursu i zobaczymy czy będą jakieś nowe propozycje.[/qb][/QUOTE]Zainteresowanie bedzie na pewno dlatego jakbys mogl to wklej ten regulamin i wtedy kto bedzie chcial to sie do niego ustosunkuje i wprowadzi sie odpowiednie korekty.

Pozdr iwo:
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/01/2004 19:55

Regulamin :

1. Każdy z uczestników ma do dyspozycji 7 typów na tydzień. Podajemy wszystkie możliwe mecze tenisowe ( single, deble męzczyzn oraz kobiet, typy na dokładny wynik meczu itd.)

2. Ranking będzie prowadzony na zasadzie: typ trafiony-typ nietrafiony. Trafienie wszystkich meczy w tygodniu powoduje otrzymanie dodatkowego punktu.

3. Jeżeli uczestnik poda mniej typów niż 7 - zostanie mu to zaliczone jako typ nietrafiony . Jezeli poda więcej niż 7 - jako typ nieważny. Liczy się data wysłania pierwszych 7 typów.

4. Każda propozycja musi mieć kurs przynajmniej 1.45 ( nie mniejszy niż 1.45)

5. Korzystamy z oferty następujących bukmacherów : STS, Profesjonal, Expekt,Unibet, Gamebookers, Centerbet i Betandwin

6. Mecz typowany musi zostać podany przed jego rozpoczęciem oraz przed godziną wyznaczoną przez wybranego bukmachera.

7. Nie edytujemy postów w tym temacie ( za wyjątkiem postu z regulaminem). Każdy post edytowany bedzie równoważny z typem nietrafionym.

8. Mecz który rozpoczyna się przed godziną 0.00 (niedziela/poniedziałek) ( i o tej godzinie) zaliczany jest do starego tygodnia a mecz który się rozpoczyna się po 0.00 liczony jest do nowego tygodnia.
W tym przypadku decyduje godzina podana u bukmachera - lecz pomijamy STS i prof patrzymy na godzinę podaną przez Expekt i UNibet, GB,BAW. Oczywiście mecz może być podany z kursem z STS czy też profa.

9.W przypadku jeżeli ktoś poda typ z kursem poniżej 1.45 ma możliwość zmiany do momentu rozpoczęcia meczu ( godziny podanej przez bukamchera).Jeżeli tego nie zrobi typ niezależnie od wyniku będzie uważany za nietrafiony

10.Nagrodę (suma wpłat wszystkich osób) wpisowego otrzyma osoba która wygra edycję w zależności ilości osób grających punkt do przedyskutowania

11. Każdy uczestnik musi podać liczbę typów wymienionych w regulaminie jeżeli z jakiś przyczyn mecz podany się nie odbędzie nie ma takiej możliwości żeby przełożyc go na następny tydzień

12. Dany typ nie może się powtórzyć wiecej niż 5 razy przy typowaniu przez uczestników.

13. W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu o wyższej pozycji decyduje lepszy bilans poszczególnych tygodni (7-0 ,6-1 itd.) w drugiej kolejności lepszy bilans ostatniego tygodnia ; wyższe kursy trafione w ostatnim tygodniu.

14. Wpisowe 30 zł.

Tak przedstawia się ostatnia wersja regulaminu.

Pozdro

P.S. Tak Stich - nie ma problemu. Napisałem wyżej, że mogę przejąć na "tę jedną edycję" obowiązki Kury czyli także mogę zająć się kasą. Jeżeli będzie ustalona ostateczna wersja i pomysł wypali to wyślę każdemu uczestnikowi moje namiary na (priva)
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/01/2004 20:37

Ok, a wiec chyba wsyztsko jasne, regulamin jest bardzo przejrzysty, faktycznie wprowadzilbym bym jeszcze Fonbet do bookow.
Zmiane z 5 do 3 mozliwych do powtorzenia typow uzaleznialbym od ilosci osob, ktore sie zglosza.
Ja robie to teraz oficjalnie iwo:
I mam nadzieje, ze z 15 osob sie zglosi
Posted by: Kura

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/01/2004 22:49

Witam wszystkich zostałem wywołany do tablicy więc odpisuje niestety nie bede mógł poprowadzić konkursu ale jak widzę THOM juz sie zabrał za organizacje i bardzo dobrze.
Dostęp do internetu mam ograniczony czasu tez niewiele i juz ostatnia edycja była prowadzona przeze mnie bardzo kiepsko i to chyba nie miało by teraz sensu ale ciesze że konkurs będzie I THOM założył
dzisiaj temat. Na pewno będzie mi brakowało uczestnictwa w nim bo juz sie do tego przyzwyczaiłem ale konkurs bede śledził i korzystał z waszych typów
Pozdrawiam wszystkich miłośników tenisa.
Posted by: petev

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/01/2004 23:03

witam, ja oczywisicie tez sie pisze... mam jedna sugestie - poruszal to juz gregorrr z tego co pamietam - moznaby dodawac jakies bonusy za trafienie niefaworytow... mogloby to np wygladac w ten sposob, ze za powiedzmy 2 lub 3 trafione underdogi w jednym tygodniu dodatkowy punkt
Posted by: Gherman

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/01/2004 23:38

Też bym się chętnie zapisał.

Czekam tylko na start
Posted by: vonseb

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 06/01/2004 03:40

1. Oczywscie jestem jak zawsze.
2. Oczywscie z wpisowym - mysle ze tradycyjne 30 zl jest ok.
3. Fonbet mi nie przeszkadza
4. Ilosc powtarzajacych sie typow rzeczywscie powinna zalezec od ilosci osob w konkursie
5. Start wydaje mi sie ze 19 bedzie optymalny, bo i ludzie sie zbiora i cos sie rozkreci
6. Likwidacja typow na tie-breaki tez raczej chetnie
7. Skarbnik THOM to dobry skarbnik ( nie mylic z martwym )
Dwie sprawy ode mnie:
11. Czy za bilans tygodnia 7-0 dajemy dodatkowy punkt /ja jestem za/ ??
12. Koniec tej edycji gdzies w polowie roku np po Wimbledonie /4 lipiec/, lub po Rolland Garossie /6 czerwiec/ tak zeby mozna zagrac jeszcze jedna edycje ... jak beda chetni
Posted by: Anonymous

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 07/01/2004 04:25

Narazie jest nas 9 osob.

Tylu mamy specjalistów od tenisa na forum...wiec zglaszajcie sie do konkursu. !!!
Posted by: zibi04

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 07/01/2004 18:04

myślę,że znajdę trochę czasu na kontynuację z tym konkursem
gdzie jest kuba81,śliwa,maciejev,lukboj,Adaś?-konkursowicze jak dobrze zapamiętałem z poprzednich edycji...
namówię jeszcze dobrego kola z Poznania vive i myślę,że napewno jeszcze kilka nowych osób się zadeklaruje tylko trzeba trochę rozreklamować konkurs,bo troche czasu minęło od poprzedniej edycji :zobacz:
regulamin jak zwykle bez zastrzezeń może tylko podkreślę kilka detali:
-popieram dodatkowy punkt za 7 trafnych typów tygodniowo jak to było w ostatniej edycji
-z tie brekami można dać sobie spokój
-z ofert bym wybrał 2 naziemne+5 netowych buków
-zmienić typ można tylko jeżeli będzie poniżej 1,45,a nie że mi się odwidział i podaję inny(w ostatniej edycji zdarzały się osoby ,że podawał jeden typ a po 2 godzinach zamieniał go na inny-mimo,że kurs był powyzej 1,45)
-wpisowe bez zmian 30 zeta
no i chyba to wszystko tylko czekac na zgłoszenia ,bo myslę,że 20 osób to spokojnie powinno sie zgłosić :zobacz:
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 07/01/2004 18:46

Też jestem zdziwiony tak słabym odzewem ze strony forumowiczów. Kuba wypoczywa w górach (sądzę, że dołączy ) Tak długa przerwa bez kontynuacji konkursu też pewnie wpłynęła na małe zainteresowanie, ale sądzę że nie będzie źle
Dzięki Kura za poparcie kontynuacji i szybko do nas wracaj .
Do rozpatrzenia:

1) powtarzalność typów ograniczyć do max. 3 - popieram
2) dodać fonbet - większość za
3) wyeliminować tie-breaki - większość za
4) za bilans 7-0 warto nagrodzić typera bonusem
5) co do "underdogów" byłbym ostrożny i jestem za odpuszczeniem sobie takich typów
6) koniec edycji po 3 miesiącach typowania (do lipca to za długo)
7) zmiana typu tylko w przypadku obniżenia kursu (hmm zawsze powinno sprawdzić się kurs przed podaniem go w konkursie - takie jest moje zdanie)

To na bieżąco jeśli chodzi o propozycje zmian (nadal do dyskusji) i czekamy na dalsze zgłoszenia.

Pozdro
Posted by: lukboj

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 07/01/2004 19:18

Wiadomo że gram

1) TAK
2) sam zaproponowałem więc TAK
3) sam zaproponowałem OK
4) co by ten bonus dawał w tygodniowym/końcowym rozrachunku?
5) do tej pory było OK więc zostawmy to w spokoju
6) 3 miesiące typowania OK
7) OK
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 07/01/2004 19:27

Przy równej ilości punktów pod koniec konkursu np. po 45 wygrywa gracz który ma więcej bonusów np. :

1) 45-15 +3
2) 45-15 +2

Nie ma dogrywki tylko automatycznie wygrywa zawodnik na pozycji nr. 1

Pozdro
Posted by: galeon

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 07/01/2004 20:03

Ja bym sie zgłosił do konkusru tylko wyjaśnicie sprawe z wpisowym.
Jak beda przebiegały wpłaty wpsiowego czy bedzie mozliwośc przelewem??
Posted by: lukboj

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 07/01/2004 20:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]
13. W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu o wyższej pozycji decyduje lepszy bilans poszczególnych tygodni (7-0 ,6-1 itd.) w drugiej kolejności lepszy bilans ostatniego tygodnia ; wyższe kursy trafione w ostatnim tygodniu.
[/qb][/QUOTE]No to przecież ten punkt regulaminu jest równoważny "bonusowi" o którym mowa, więc jaki to ma sens
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 07/01/2004 21:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]
13. W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu o wyższej pozycji decyduje lepszy bilans poszczególnych tygodni (7-0 ,6-1 itd.) w drugiej kolejności lepszy bilans ostatniego tygodnia ; wyższe kursy trafione w ostatnim tygodniu.
[/qb][/QUOTE]No to przecież ten punkt regulaminu jest równoważny "bonusowi" o którym mowa, więc jaki to ma sens [/qb][/QUOTE]Bonus po prostu jest dodatkowym punktem w punktacji, nie byl on zadnym dodatkeim gdy byl remis, po prostu to dodatkowy punkt.
Posted by: viva

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 07/01/2004 23:37

[QUOTE] namówię jeszcze dobrego kola z Poznania vive ... [/QUOTE]no i namówiłeś-z przyjemnością wezme udział w konkursie

pozdro
Posted by: galeon

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 08/01/2004 00:21

Chętnie wezmę udział w konkursie tylko wytłumaczcie mi jak bedzie wyglądały wpłaty wpisowego???

ps: mam możliwość wpłaty tylko przelewem z poczty
Posted by: zibi04

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 08/01/2004 00:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]Chętnie wezmę udział w konkursie tylko wytłumaczcie mi jak bedzie wyglądały wpłaty wpisowego???

ps: mam możliwość wpłaty tylko przelewem z poczty[/qb][/QUOTE]wpłaty będą na konto ,które poda Thom na priva każdemu,który się zgłosi do konkursu,najlepiej wysłać przelewem...lub każdą inną forma ważne żeby kwota doszła na konto
Posted by: spinacz

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 08/01/2004 05:44

Zgłaszam się.Dajcie znać jak wpisowe ruszy.

Pozdrawiam
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 08/01/2004 12:24

Wpisowe ruszy wraz z rozpoczęciem konkursu i potrwa 2 tygodnie. Po tym okresie jeśli uczestnik nie dokona wpłaty zostanie wykluczony z udziału w konkursie (będzie podana lista osób, które wpłaciły). Wpłaty będą na konto m-Banku, gdzie koniecznie trzeba będzie podać nick wpłacającego - dla przejrzystości, żebym wiedział kto wpłacił, ale to już w szczegółach później każdy otrzyma na priva .

Pozdro
Posted by: sikort

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 08/01/2004 16:49

Wchodze w to
Posted by: Pitersson

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 08/01/2004 17:23

Ja na razie tylko rozważam udział w tym konkursie. Biorąc pod uwagę niezbyt wielkie szanse na wygraną, do udziału w konkursie najbardziej zachęciłby mnie (a może nie tylko mnie) podział puli wśród pierwszej trójki, np. gdyby było 15 uczestników, to zwycięzca dostałby 300, drugi - 100 a trzeci 50 zet.
Co wy na to?
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 08/01/2004 17:35

Wszystko zależy od ilości uczestników. Po dokonaniu wpłat okaże się jaką pulą dysponujemy i czy jest co dzielić pomiędzy pierwszych trzech graczy

Pozdro
Posted by: Pitersson

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 08/01/2004 19:07

OK, rzeczywiście za wcześnie na dzielenie skóry na niedźwiedziu.
Zgłaszam się!
Posted by: galeon

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 08/01/2004 19:55

No to ja też wchodze
Posted by: kk0202

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 08/01/2004 21:26

cze
po długiej przerwie zgłaszam się do konkursu
Posted by: Mamir

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 08/01/2004 21:41

chetnie zagram z wami - Kiedy by sie mial zaczac ten konkurs?
Posted by: Mamir

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 08/01/2004 21:42

aa Lipa sory skoro jest wpisowe to nielapie sie bo niemam konta wiec niebede mial jak zaplacic sory za zamieszanie
Posted by: zibi04

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 09/01/2004 00:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Mamir:
[qb]aa Lipa sory skoro jest wpisowe to nielapie sie bo niemam konta wiec niebede mial jak zaplacic sory za zamieszanie[/qb][/QUOTE]wpisowe możesz wpłacić na poczcie na nr.konta ,który po rozpoczęciu konkursu THOM poda każdemu uczestnikowi na priva-koszt takiej operacji na poczcie do 3 zeta
Posted by: vonseb

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 09/01/2004 03:24

Ja - Bonusowy punkt rozumiem ze jest on rownoznaczny z dodatkowym punktem, a nie tylko przy rownych bilansach !!! To ma byc sposob na ewentualnie doganianie liderow - to trzeba ustalic wczesniej zeby nie bylo nieporzumien jak na koncu zeszlej edycji.
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 09/01/2004 19:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]Ja - Bonusowy punkt rozumiem ze jest on rownoznaczny z dodatkowym punktem, a nie tylko przy rownych bilansach !!! To ma byc sposob na ewentualnie doganianie liderow - to trzeba ustalic wczesniej zeby nie bylo nieporzumien jak na koncu zeszlej edycji.[/qb][/QUOTE]Sorry vonseb, jeśli mój przykład był mało przejrzysty, ale wydawało mi się, że Stich później to wyjaśnił. Nie widzę problemu i możemy podliczenie robić na bieżąco co tydzień, czyli traktować jako dodatkowy punkt (bonus), a nie przy końcowej tabeli - może tak będzie nawet lepiej.

Pozdro
Posted by: raf

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 09/01/2004 22:41

po przerwie rowniez chetnie zagram z wami co do watpliwosci, zaakceptuje to czego bedzie chciala wiekszosc. Tak wiec ustalajcie, decydujcie i mowcie od kiedy gramy i gdzie wplacac

Pozdrawiam.
Posted by: Anonymous

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 09/01/2004 23:17

Lista chętnych do wzięcia udziału w konkursie.

1.THOM
2.WIKTOR_69
3.lukboj
4.Abati
5.Stich
6._Siemers [reloaded] ??? - potwierdź czy chcesz brac udzial
7.Petev
8.Chuligan [Gherman]
9.Vonseb
10.Zibi4
11.Leszcz
12.Viva
13.Spinacz
14.Sikort
15.Pitersson
16.kk0202
17.Mamir
18.Raf

Jak narazie 18 osób. Czekamy na dalsze zgłoszenia!!!
Posted by: Siemers

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 00:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]
6._Siemers [reloaded] ??? - potwierdź czy chcesz brac udzial[/qb][/QUOTE] iwo: jasne
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 01:00

No No... zapowiada sie niezla edycja... i pula calkiem calkiem
Posted by: puma_

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 01:15

Jeśli można się jeszcze zapisać - to proszę
Posted by: yogimacko

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 01:19

Jeżeli jeszcze można to chciałbym sie dołączyć do konkursu. POZDRAWIAM
Posted by: Raul15

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 01:30

Ja też bym się chciał zapisać tylko nie obczajam tego jak mam mu przesłać te 30zł bo ja mam 16 lat i nie posiadam żadnych kont w bukach ani żadnych kart kredytowcyh
Prosze o odpowiedz

Pozdrowienia iwo:
Posted by: Anonymous

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 03:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]Ja też bym się chciał zapisać tylko nie obczajam tego jak mam mu przesłać te 30zł bo ja mam 16 lat i nie posiadam żadnych kont w bukach ani żadnych kart kredytowcyh
Prosze o odpowiedz

Pozdrowienia iwo: [/qb][/QUOTE]Zawsze możesz przesłać pocztą. Pozdrawiam
Posted by: petev

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 03:36

gregorrr co z Toba??
Posted by: Gherman

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 03:44

Ja też się zgłaszam.
Posted by: Anonymous

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 04:48

1.THOM
2.WIKTOR_69
3.lukboj
4.Abati
5.Stich
6._Siemers [reloaded]
7.Petev
8.Chuligan [Gherman]
9.Vonseb
10.Zibi4
11.Leszcz
12.Viva
13.Spinacz
14.Sikort
15.Pitersson
16.kk0202
17.Mamir
18.Raf
19.puma_
20.yogimacko
21.Raul 15 - potwierdz czy sie zgłaszasz?
22.Chuligan [Gherman]

Jak narazie 22 osob. Czekamy na dalsze zgłoszenia. Konkurs moim zdaniem powinien byc rozpoczęty 19 stycznia i zakończyć sie tydzień przed Rolandem Garossem.
Posted by: tyler

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 05:19

no to ja też, sprzedam książki na wpisowe
Posted by: Pitersson

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 13:32

Coś mi się wydaje, że Chuligan [Gherman] ma rozdwojenie jaźni - raz zgłosił sie do konkursu jako Chuligan (nr 8) a drugi raz jako [Gherman] (nr 22)
Posted by: raf

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 14:30

kuba81 prosil zeby przekazac, ze on rowniez na 100 % gra. tak wiec jest co raz wiecej osob.
Posted by: Raul15

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 16:07

To ja się zgłaszam na 100% tylko mam jeszcze jedno pytanie :

Kiedy się zaczyna ten Rolandem Garossem ??
Posted by: petev

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 10/01/2004 16:42

Rolandem Garossem zaczyna sie 24 maja
PS czuje ze bedzie ciekawie w konkursie
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 14:19

Widzę, że zapanował spory optymizm przed rozpoczęciem konkursu. Cieszę się, że tyle osób zgłosiło chęć uczestnictwa w konkursie. Nauczony życiem i kilkoma edycjami wiem, że nie zawsze jest tak kolorowo
Dzięki raf za zgłoszenie Kuby, zgłaszałem go wcześniej, ale widocznie umknął gdzieś w "gąszczu" postów Abati'emu - nie zapomniałbym o stałym uczestniku konkursu i cieszę się, że sam się zgłosiłeś iwo:
Rozumiem, że większych zastrzeżeń do regulaminu nie ma - jeśli są to proszę pisać, bo gdy już się rozpocznie konkurs to NIC JUŻ W REGULAMINIE NIE POWINNIŚMY ZMIENIAĆ.
Postaram się jeszcze dziś wkleić regulamin z naniesionymi dotychczasowymi poprawkami.

Pozdro

P.S. WSZELKIE SPORNE KWESTIE BEDZIEMY ROZWIĄZYWAĆ W TYM TEMACIE, ABY NIE BYŁO NIEPOTRZEBNEGO BAŁAGANU
Posted by: Coronach

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 15:27

Witam

Zgłaszam chęć uczestniczenia w konkursie
Posted by: Coronach

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 16:39

Tzn. Od kiedy zaczyna się konkurs?

2.02 tak jak termin wpłat, czy wcześniej? Kiedy?

Teraz doczytałem:)

Czy termin 19 stycznia jest wiążący i ostateczny?

Nie sprawdzałem ale chyba część meczy może być rozegrana już w nocy z 18 na 19 (OZ OPEN). Bo jak rozumiem to ruszamy o godzinie 0:01 19 stycznia tak?
Posted by: Pooggoo

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 16:46

Zgłaszam chęć uczestnictwa w konkursie.

Pozdrawiam w Nowym Roku,
Pooggoo
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 16:47

Konkurs rozpoczyna się 19 stycznia - wpłaty od momentu rozpoczęcia konkursu - namiary na konto prześlę na priva wszystkim, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w konkursie.

Pozdro
Posted by: vonseb

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 16:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]Konkurs rozpoczyna się 19 stycznia - wpłaty od momentu rozpoczęcia konkursu - namiary na konto prześlę na priva wszystkim, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w konkursie.

Pozdro [/qb][/QUOTE]THOM jeszcze tylko nalezy podac koniec konkursu !
Posted by: Anonymous

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 17:18

Moim zdaniem koniec konkursu: tydzień przed Roland Garros.
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 17:19

Pamiętam vonseb , ale dzięki - sądzę, że tradycyjnie 3 miesiące wystarczą, czyli zakończyć 19 kwietnia, bądź też pociągnąć do końca april'a.

Pozdro
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 17:23

Abati - prośba, skoro się podjąłeś - mogłbyś w piątek podać listę tych co się zgłosili do konkursu - tak jak to robiłeś do tej pory? Sądzę, że jeszcze kilka osób się zgłosi - ułatwiłoby mi to wysyłanie info na priv'a.
Dzięki iwo:

Pozdro
Posted by: Anonymous

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 17:25

Ok. Końcową listę podam w piątek.
Posted by: vonseb

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 17:56

To niech moze bedzie moze do 25 kwietnia bo wtedy konczy sie ATP w Monte Carlo.
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 18:13

OK. - 25 kwietnia zakończenie konkursu :stop:

Pozdro
Posted by: G.I.JOE

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 18:21

GOTOWY DO WALKI al:
Więcej info
i :zobacz:
pzr
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 18:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał G.I.JOE:
[qb]GOTOWY DO WALKI al:
Więcej info
i :zobacz:
pzr[/qb][/QUOTE]Więcej info - wszystko :zobacz: jest napisane w temacie REGULAMIN VIII EDYCJI KONKURSU.

Pozdro
Posted by: Gherman

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 18:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]1.THOM
2.WIKTOR_69
3.lukboj
4.Abati
5.Stich
6._Siemers [reloaded]
7.Petev
8.Chuligan [Gherman]
9.Vonseb
10.Zibi4
11.Leszcz
12.Viva
13.Spinacz
14.Sikort
15.Pitersson
16.kk0202
17.Mamir
18.Raf
19.puma_
20.yogimacko
21.Raul 15 - potwierdz czy sie zgłaszasz?
22.Chuligan [Gherman]

Jak narazie 22 osob. Czekamy na dalsze zgłoszenia. Konkurs moim zdaniem powinien byc rozpoczęty 19 stycznia i zakończyć sie tydzień przed Rolandem Garossem.[/qb][/QUOTE]Żeby bylo uczciwie chcę grać za jedna osobę, nei za dwie
Posted by: xeo

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 20:40

Jesli to mozliwe to chciałbym wziąść udział w konkursie.
Posted by: Anonymous

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 20:55

wysłano 10-01-2004 00:48
--------------------------------------------------------------------------------
1.THOM
2.WIKTOR_69
3.lukboj
4.Abati
5.Stich
6._Siemers [reloaded]
7.Petev
8.Chuligan [Gherman]
9.Vonseb
10.Zibi4
11.Leszcz
12.Viva
13.Spinacz
14.Sikort
15.Pitersson
16.kk0202
17.Mamir
18.Raf
19.puma_
20.yogimacko
21.Raul 15
22.tyler
23.kuba81
24.Coronach
25.Pooggoo
26.G.I.JOE
27.xeo

Jak narazie 27 osób. Czekamy na dalsze zgłoszenia.

P.S Moim zdaniem należy zbierac wpisowe przed rozpoczęciem turnieju, poniewaz jak przez pierwsze 2 tygodnie ktoś bedzie na końcu moze nie wpłacic wpisowego.
Posted by: galeon

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 21:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]
P.S Moim zdaniem należy zbierac wpisowe przed rozpoczęciem turnieju, poniewaz jak przez pierwsze 2 tygodnie ktoś bedzie na końcu moze nie wpłacic wpisowego.[/qb][/QUOTE]popieram!!!
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 21:44

No to pare rzeczy....
Mysle, ze 30 osob bedzie gralo, wiec w regulaminie mimo wsyzstko zostawil bym mozliwosc powtorzen typu - 5 razy. 30 osob to bardoz duzu, takze ja bym juz skonczyl zapisy na tej liczbie.

Co do wpisowego.. cos w tym jest aby zmienic termin, ale z 2 strony moze nie kazdy moze takod razu wplacic... ja jednak opierlabym sie na powadze ludzi, ktorzy sie zglosili, ze jednak wplaca. Zreszta po 2 tygodniach jeszcze wszystko mozna nadrobic. Ale jak cos to mozna skrocic czas wplaty do konca 1 tygodnia grania.
Posted by: lukboj

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 22:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Stich:
[qb] Ale jak cos to mozna skrocic czas wplaty do konca 1 tygodnia grania.[/qb][/QUOTE]Nauczony doświadczeniem (nie tylko z tego konkursu) jednak skrócił bym wpłate do dnia 26 stycznia a zaczął od dziś, to tylko moja propozycja
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 22:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Stich:
[qb] Ale jak cos to mozna skrocic czas wplaty do konca 1 tygodnia grania.[/qb][/QUOTE]Nauczony doświadczeniem (nie tylko z tego konkursu) jednak skrócił bym wpłate do dnia 26 lutego a zaczął od dziś, to tylko moja propozycja [/qb][/QUOTE]26 lutego? Chyba stycznia
No czyli wtedy do konca 1 tygodnia grania, chyba ze sie myle , zaczynamy 19 czy 26 stycznia ?
Posted by: lukboj

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 22:35

Oczywiście że do 26 stycznia, zaczynamy 19 z tego co zauważyłem, chyba że się myle
Posted by: popon

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 12/01/2004 23:16

wchodze i
Pozdrawiam
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 13/01/2004 13:28

Co do terminu wpłat jestem elastyczny i już dziś mogę podać na priva moje namiary i skrócić termin wpłat, co do drugiej kwestii, to pozostałbym przy 3 osobach podających ten sam typ na zdarzenie, ponieważ możliwości jest wiele nawet na jedno spotkanie np. 1-wszy set, handicap, 1 lub 2 itd. Jestem za ograniczeniem, ponieważ uczestnicząc w innych konkursach i edycjach były przypadki, że nagminnie wykorzystywano "ten przywilej" i w dniu gdy było ponad 20 meczy (z róznymi możliwościami gry), ponad połowa graczy ograniczyła się do 3 meczy z 1 wariantem. Jest to o tyle przykre, że ktoś siedzi i analizuje (poświęca temu dużo czasu), a ktoś po nim pisze "dziś nie mam czasu, więc podaje to samo" - jest to strasznie denerwujące, poza tym ograniczenie do 3 typów podniesie poziom konkursu (tak myślę). Dlatego jestem za ograniczeniem do 3 typów na jedno zdarzenie. Pozostało już niewiele czasu, więc dobrze byłoby to szybko ustalić.

Pozdro
Posted by: WIKTOR_69

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 13/01/2004 13:59

Podtrzymuje swoje stanowisko w tej kwestii:
- jestem równiez za ograniczeniem liczby powtarzanych typów do max. 3

Konkurs powinien polegać na WŁASNEJ analizie uczestników

Pozdrawiam
Posted by: lukboj

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 13/01/2004 14:03

OK, zgadzam się max. 3 dozwolone plagiaty!

THOM - priv :zobacz:
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 13/01/2004 15:51

Przed chwilą skończyłem wysyłanie priv'ów. Uff trochę to trwało - wysłałem wszystkim, którzy się do tej pory zgłosili oprócz tylera, który nie ma opcji priva (podaj na mojego priva swoje namiary) to prześlę dane na wpisowe do konkursu.

Pozdro
Posted by: kk0202

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 13/01/2004 15:55

Ja też jestem za tym by ograniczyć ilość powtórzeń do trzech

pozdro
Posted by: Pooggoo

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 13/01/2004 22:16

Thom prosze odbierz priva.

Pozdrawiam,
Pooggoo
Posted by: popon

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 14/01/2004 00:56

Thom - nic nie dostalem na priva
prawdopodobnie przeoczyles moje zgloszenie.
Pozdrawiam
Posted by: tyler

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 14/01/2004 08:36

sorry, już uaktywniłem priva
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 14/01/2004 13:32

Poogoo - odpisałem
popon i tyler - wysłałem Wam dane na priva.

Pozdro
Posted by: Pooggoo

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 14/01/2004 15:46

Thom prive
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 15/01/2004 13:27

Jutro podam ile osób już wpłaciło kasę na konkurs.
Informuje o tym też każgego indywidualnie na priv'a.
Przypominam, że po dyskusji ustaliliśmy termin wpłat do 26 stycznia.

Pozdro
Posted by: kuba81

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 17/01/2004 01:11

Potwierdzam udzial w konkursie
Posted by: luker_

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 17/01/2004 07:45

Posted by: luker_

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 17/01/2004 12:27

iwo:
Posted by: Siemers

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 18/01/2004 20:13

THOM - priv ...
Posted by: tyler

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 19/01/2004 09:38

mam pytanie - czy krecz = wtopa czy zwrot i jeszcze jeden typ?
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 19/01/2004 14:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]mam pytanie - czy krecz = wtopa czy zwrot i jeszcze jeden typ?[/qb][/QUOTE]Wtopa - tak jak u buków

Pozdro
Posted by: Raul15

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 19/01/2004 23:53

Witam ja się zgłosiłem i mam jeszcze jedno pytanie, bo ty mi przysłałeś prywatną wiadomość na której podałeś adres i numer chyba konta w banku albo coś takiego jak już mówiłem to ja nie posiadam żadnych kart kredytowych ani żadnych kont w banku dlatego pytam się czy te 30zł mam przysłać na ten adresu który mi podałeś w prywatnej wiadomości ??
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 20/01/2004 00:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]Witam ja się zgłosiłem i mam jeszcze jedno pytanie, bo ty mi przysłałeś prywatną wiadomość na której podałeś adres i numer chyba konta w banku albo coś takiego jak już mówiłem to ja nie posiadam żadnych kart kredytowych ani żadnych kont w banku dlatego pytam się czy te 30zł mam przysłać na ten adresu który mi podałeś w prywatnej wiadomości ??[/qb][/QUOTE]Nie musisz miec zadnych kont, tym bardziej kart, wystarczy jak sobie wydrukujesz to co przeslal Ci THOM, pojdziesz do banku i tam Ci pani powie co zrobic , i pamietaj by w tytule przelewu dac swoj NICK.
pozdro
Posted by: Raul15

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 20/01/2004 15:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Stich:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]Witam ja się zgłosiłem i mam jeszcze jedno pytanie, bo ty mi przysłałeś prywatną wiadomość na której podałeś adres i numer chyba konta w banku albo coś takiego jak już mówiłem to ja nie posiadam żadnych kart kredytowych ani żadnych kont w banku dlatego pytam się czy te 30zł mam przysłać na ten adresu który mi podałeś w prywatnej wiadomości ??[/qb][/QUOTE]Nie musisz miec zadnych kont, tym bardziej kart, wystarczy jak sobie wydrukujesz to co przeslal Ci THOM, pojdziesz do banku i tam Ci pani powie co zrobic , i pamietaj by w tytule przelewu dac swoj NICK.
pozdro[/qb][/QUOTE]Ale ja chce to pocztą wysłać nie będe nigdzie do banku latał
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 20/01/2004 15:24

Też nie ma problemu - możesz zapłacić na poczcie.

Pozdro
Posted by: Raul15

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 20/01/2004 15:31

To spoko ja będe miał kase w ten poniedziałek to odrazu pójde na poczte i ci wyśle.A i jeszcze mam jedno pytanko czy ten konkurs już się żaczoł i wy podajecie typ czy to narazie gramy tak dla jaj dopuki wszyscy nie wpłacą pieniędzy ??
Posted by: Anonymous

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 21/01/2004 03:41

Zglaszam sie, o ile mozna!
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 21/01/2004 14:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Destro:
[qb]Zglaszam sie, o ile mozna![/qb][/QUOTE]Można wysłałem Tobie priva z danymi. Konkurs dopiero się zaczął, więc jeszcze zdążysz podać 7 typów.

PRZYPOMINAM, ZE TERMIN WPŁAT PO USTALENIACH UPŁYWA Z KOŃCEM TEGO TYGODNIA.

Pozdro
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 21/01/2004 16:24

Do chwili obecnej - na moje konto (wpisowe) wpłaciły następujące osoby :

1) lukboj
2) yogimacko
3) Poogoo
4) leszcz
5) Coronach
6) WIKTOR_69
7) kuba81
8) raf
9) THOM

Przypominam o terminie wpłat - niektórzy nawet priva nie przeczytali.

Pozdro
Posted by: xeo

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 21/01/2004 17:12

Thom, to, że ty widzisz,że priv jest nie przeczytany (bo chyba chodzi o mnie) nie znaczy,że faktycznie nie był przeczytany. Mam przekirowanie na skrzynke pocztową.

Pozdrawiam i pieniążki wpłace wkrutce
Posted by: xeo

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 21/01/2004 17:14

Pozatym byłem przekonany, że:

regulamin
14. Wpisowe 30 zł. - termin wpłat do 02.02.2004

no ale skoro do końca tygodnia, to dziś wpłace.
Posted by: tyler

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 21/01/2004 20:44

ale do 26 to włącznie też, nie? bo ja koło poniedziałku wpłacam
Posted by: Coronach

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 22/01/2004 16:13

:5gw:

Powtórze pytanie:

Co robimy gdy jest krecz?

Część buków traktuje zakład jako nieważny, część zalezy od momentu krzecza, część jako przegrany.

Jak jest w naszym konkursie?

:5gw:
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 22/01/2004 16:27

Ja uwazam, ze nalezy krecz w trakcie meczu tarktowac jako przegany, nie wazne jaki book, w poprzednich edycjach tak zawsze bylo i tyle. Nie moze byc tak, ze w kazdym booku inaczej bysmy robili, trzeba uogolnic i wydaje mi sie ze to wlasnie najrozsadniejsze jest.
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 22/01/2004 17:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Thom, to, że ty widzisz,że priv jest nie przeczytany (bo chyba chodzi o mnie) nie znaczy,że faktycznie nie był przeczytany. Mam przekirowanie na skrzynke pocztową.

Pozdrawiam i pieniążki wpłace wkrutce [/qb][/QUOTE]Nie chodziło mi o Ciebie xeo, tylko o ok. 10 osób - nie sądzę, żeby wszyscy mieli przekierowanie (wiem, że taka opcja istnieje ), ale to mało istotne - chodziło mi głównie o przypomnienie. Faktycznie w regulaminie wstępnie podana jest data lutowa, lecz wobec propozycji skrócenia terminu wpłat uległa ona zmianie - do 26 stycznia włącznie - co jest podane w tym temacie na stronie wcześniejszej.

Pozdro
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 22/01/2004 17:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Stich:
[qb]Ja uwazam, ze nalezy krecz w trakcie meczu tarktowac jako przegany, nie wazne jaki book, w poprzednich edycjach tak zawsze bylo i tyle. Nie moze byc tak, ze w kazdym booku inaczej bysmy robili, trzeba uogolnic i wydaje mi sie ze to wlasnie najrozsadniejsze jest.[/qb][/QUOTE]Zgadza się Stich - już wcześniej pisałem krecz = wtopa.

Pozdro
Posted by: petev

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 23/01/2004 13:54

witam... jednak nie wezme udzialu w konkursie, gdyz czas za bardzo nie pozwala mi na to, a rywalizacja 'na pol gwizdka' mnie nie interesuje... zycze wszystkim powodzenia i trafnych typow...
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 23/01/2004 21:14

Do chwili obecnej - na moje konto (wpisowe) wpłaciły następujące osoby :

1) lukboj
2) yogimacko
3) Poogoo
4) leszcz
5) Coronach
6) WIKTOR_69
7) kuba81
8) raf
9) THOM
10) vonseb

Pozdro

P.S. Wiem, że jeszcze kilka osób wpłaciło (przeczytałem privy), ale podaje te osoby od których kasę już mam.
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 23/01/2004 21:47

No i fkatycznie mieli racje Ci, co byli za skroceniem terminu , nici z tej "30 uczestnikow", jak bedzie 15 to bedzie dobrze zatem
Przynajmniej mniejszy balagan bedzie.
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 24/01/2004 16:49

Do chwili obecnej - na moje konto (wpisowe) wpłaciły następujące osoby :

1) lukboj
2) yogimacko
3) Poogoo
4) leszcz
5) Coronach
6) WIKTOR_69
7) kuba81
8) raf
9) THOM
10) vonseb
11) popon
12) zibi04
13) puma_

Pozdro

Do poniedziałku jeszcze z pewnością coś wpłynie, tak więc spoko Stich - 15 będzie
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 26/01/2004 21:01

Do chwili obecnej - na moje konto (wpisowe) wpłaciły następujące osoby :

1) lukboj
2) yogimacko
3) Poogoo
4) leszcz
5) Coronach
6) WIKTOR_69
7) kuba81
8) raf
9) THOM
10) vonseb
11) popon
12) zibi04
13) puma_
14) Stich
15) xeo
16) viva

Pozdro
Posted by: Coronach

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 27/01/2004 18:29

Jak traktujemny typy:

Agassi - Grosjean (+6.5) gdy Grosjean skreczował

Mauresmo - Zuluaga (+5.5) Walkower?

Jako trafione, czy jako typy do powtórzenia?
Posted by: vonseb

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 27/01/2004 22:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Coronach:
[qb]Jak traktujemny typy:

Agassi - Grosjean (+6.5) gdy Grosjean skreczował

Mauresmo - Zuluaga (+5.5) Walkower?

Jako trafione, czy jako typy do powtórzenia?[/qb][/QUOTE]Moja opinia jest taka ze powinny byc powtorzone
Posted by: WIKTOR_69

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 27/01/2004 22:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Coronach:
[qb]Jak traktujemny typy:

Agassi - Grosjean (+6.5) gdy Grosjean skreczował

Mauresmo - Zuluaga (+5.5) Walkower?

Jako trafione, czy jako typy do powtórzenia?[/qb][/QUOTE]Krecz Grosjeana u wiekszosci bookow liczy sie jako 6:2 6:0 6:0 dla Agassi

Natomiast wakower Zuluaga do powtorzenia
Posted by: tyler

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 06:57

aha, bo ten agassi to był mój typ. zgodnie z zasadą przytaczaną przez Thoma w innej sytacji 'jak traktują to buki tak i my' ten typ mi się chyba liczy, prawda?
Posted by: Coronach

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 12:53

niektóre buki traktuja krecz jako typ nieważny także to zależy od buka
trzeba by to ustalić.

moim zdaniem jeżeli gra się z handicapem, na dokładny wynik czy liczbę setów to typ powinien się liczyć jako trafiony gdy rozegrany będzie cały mecz, w innym przypadku typ do powtórzenia
Posted by: tyler

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 15:47

no to jak w końcu z tym handicapem na agassiego???

wg mnie w innej sytuacji - przy kreczu zawodnika, na którego stawialiśmy, powinniśmy mieć kolejny typ, przecież w konkursie główną rolę powinny grać umiejętności przewidywania wyników, a nie pech, bądź też czasem cwaniactwo (krecz).
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 16:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]no to jak w końcu z tym handicapem na agassiego???

wg mnie w innej sytuacji - przy kreczu zawodnika, na którego stawialiśmy, powinniśmy mieć kolejny typ, przecież w konkursie główną rolę powinny grać umiejętności przewidywania wyników, a nie pech, bądź też czasem cwaniactwo (krecz).[/qb][/QUOTE]Agassi typ zaliczony. Mauresmo - typ zastępczy, bo nie rozegrano meczu.
Gramy tak jak buki, czyli jak się zdaży na nasze nieszczęście lub szczęście krecz to wtopa lub kasa, buki nie oferują nam typów zastępczych. To jest niestety ryzyko wkalkulowane w nasz biznes.

Pozdro
Posted by: zibi04

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 16:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał WIKTOR_69:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Coronach:
[qb]Jak traktujemny typy:

Agassi - Grosjean (+6.5) gdy Grosjean skreczował

Mauresmo - Zuluaga (+5.5) Walkower?

Jako trafione, czy jako typy do powtórzenia?[/qb][/QUOTE]Krecz Grosjeana u wiekszosci bookow liczy sie jako 6:2 6:0 6:0 dla Agassi

Natomiast wakower Zuluaga do powtorzenia[/qb][/QUOTE]u buków mecz z kreczem chyba nie liczy się jako np.j/w u Agassiego napisałeś 6/2 6/0 6/0 gdyż na dokładny wynik są zwroty -czyli jakby ktoś stawiał 3-0 dla Agassiego to powinien wygrać a są zwroty
w takich wypadkach wydaje mi sie,że jeżeli ktoś stawia wygraną to się zalicza ,bo "X"wygrał a "Y" przegrał,ale jeżeli chodzi o dokładny wynik czy też handicap to powinniśmy podawać typ zastępczy-to tak na moją logikę
Posted by: tyler

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 16:20

heh, no to panowie się różnicie co do handicapu na agassiego (ja wybiorę korzystną dla siebie interpretację Thoma ) w ogóle uważam, że regulamin jest, niestety, strasznie niedopracowany.
chociażby kwestia obstawiania ilości asów - w regulaminie jest że nie można typować tylko czy bedzie tiebreak, a o asach i podwójnych błedach nic nie ma.

aha, no i kolejne pytanie - jesli podałem za agassiego (który jednak się liczy) typ na berdycha, który nie wszedł, to mam teraz sobie liczyć obydwa mecze do bilansu, czy tego berdycha nie, jako że był podany w razie nie zaliczenia agassiego?
Posted by: Coronach

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 16:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]no to jak w końcu z tym handicapem na agassiego???

wg mnie w innej sytuacji - przy kreczu zawodnika, na którego stawialiśmy, powinniśmy mieć kolejny typ, przecież w konkursie główną rolę powinny grać umiejętności przewidywania wyników, a nie pech, bądź też czasem cwaniactwo (krecz).[/qb][/QUOTE]Agassi typ zaliczony. Mauresmo - typ zastępczy, bo nie rozegrano meczu.
Gramy tak jak buki, czyli jak się zdaży na nasze nieszczęście lub szczęście krecz to wtopa lub kasa, buki nie oferują nam typów zastępczych. To jest niestety ryzyko wkalkulowane w nasz biznes.

Pozdro [/qb][/QUOTE]To Bzdura

Typ zaliczony ale nie trafiony jak rozumiem. Było 6-2 2-0 a więc Grosjean wygrał o 0.5.

Od kiedy przy kreczu wpisuje się wynik 6-0 za każdego nie rozegranego seta.

Typ jest do powtórzenia i nie ma innej możliwości. Każdy buk zrobi zwrot za taką pozycję, i nie ma innej możliwości, musi być rozegrany cały mecz, żeby liczyły się handicapy i dokładne wyniki.
Posted by: Coronach

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 16:31

Bo jeżeli rozumuje poprawnie to w sytuacji gdy obstawiam zawodnika A, że wygra 3-1 z B - a B po wygraniu 1 seta i skreczowaniu oddaje mecz walkowerem to trafiłem dokładny wynik???????
Posted by: zibi04

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 16:37

może jeszcze raz się udzielę
podpisuję się pod wypowiedź coronacha
żaden buk nie uznałby to jako handi trafione na Grosjana-mecz nie został dokończony-zwyciężca trafiony ,ale nic poza tym(ani dokładny wynik,handi,asy czy tam inne breaky)
Agassi typ powinien być powtórzony!
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 17:41

Sprawdziłem jak potraktowały to zdarzenie buki wymienione przez nas w regulaminie i jest to ZWROT w meczu Agassi - Grosjean przy handicapie - tak więc Twój typ tak traktujemy jako zwrot tyler.
Dziwię się, że piszesz, iż "regulamin jest strasznie niedopracowany" skoro funkcjonuje od kilku edycji i nikt tego nie kwestionował.
Co do Twoich aluzji, to jednak widzę, że trzeba wszystko "jasno" napisać, żeby nie było później niepotrzebnych pretensji

Pozdro
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 18:08

REGULAMIN KONKURSU ULEGŁ "DROBNEJ KOSMETYCE" - ABY WYKLUCZYĆ KOLEJNE PROBLEMY - PUNKT 1, PUNKT 16 (DODANY).

Pozdro

P.S. Sądzę, że teraz wszystko będzie jasne i jest OK. - jeśli ktoś się nie zgadza lub coś proponuje to proszę o wyrażenie swojej opinii, bo po to jest ten temat, który wszyscy "współtworzymy".
Posted by: tyler

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 18:14

ależ jakich aluzji! powiedziałem wprost
chodziło mi chociażby o tą sytuację, która wywołała zamieszanie, i nawet Ty Thom raz powiedziałeś że zaliczony, a potem że zwrot.
prosiłbym o nie traktowanie moich uwag jako pretensji lecz konstruktywnej krytyki, mającej na celu wyeliminowanie pewnych niejasności.
pozdro iwo:
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 18:27

Dlatego poprawiłem regulamin i sprawdziłem jak buki potraktowały zdarzenie Agassi - Grosjean i faktycznie przy handicapie jest zwrot (możesz sam to sprawdzić) - dlatego mimo szczerych chęci nie mogę uznać tego typu, ponieważ słuszne były pretensje pozostałych graczy - MOJA WYNINA POLEGAŁA NA TYM, ŻE OD RAZU POWINIENEM TO SPRAWDZIĆ

Pozdro
Posted by: Pooggoo

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 18:35

Troszke irytująca staje się sytuacja,że osoby podające swoje typy w turnieju dosyć często nie stawiają symbolu :stop: przy trzecim typie.
Jest to bardzo ważne , gdyż na pierwszy rzut oka gdy chce się podać typ to patrzy się czy ma on już w/w symbol, jeśli nie zaczyna się go analizować, a później po analizie liczysz, który to raz on wystąpił i się okazuję, że już trzy razy był podany. Tak nie może być bo zabieramy sobie cenny czas i wprowadzamy mnóstwo zamieszania. Później Thom czy ktoś inny musi stawiać :stop: i robi się zamęt.
Podsumowując: jak ktoś podaje typ niech liczy ile razy wyżej on już wystąpił to nie jest aż takie trudne, a zaoszczędzi pracy i nerwów.

Pozdrawiam,

Pooggoo
Posted by: tyler

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 18:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]Dlatego poprawiłem regulamin i sprawdziłem jak buki potraktowały zdarzenie Agassi - Grosjean i faktycznie przy handicapie jest zwrot (możesz sam to sprawdzić)[/qb][/QUOTE]spoko, od razu przecież tak myślałem dlatego podałem typ zastępczy, to ktoś inny potem spytał o ten typ i wywiązała się dyskusja.
pozdr
Posted by: Coronach

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/01/2004 18:57

Propozycja:

Może by podawać przy podawaniu typu po raz ktory dany typ wystepuje? Moze to jakos rozjasni strony z typami.
Posted by: lukboj

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 29/01/2004 02:49

Niestety musze podzielić sie przykrymi wnioskami, część osób typuje choć zapewne wkrótce zostanie OUT z konkursu ponieważ nie wpłaciła/wpłaci wpisowego i nawiązuje to do faktu plagiatów, za przeproszeniem takie osoby blokują tym "normalnie" chcącym grać typy, nie po to sugerowałem żeby zbieranie kasy zakończyć na początku tego tygodnia, żeby teraz był jeden wielki bałagan, może niektórym moja wypowiedz się nie podoba lub kogoś uraziłem ale pragne porządku i jasności w sytuacji która nastąpiła!

Prosze organizatorów o zabranie głosu i szybkie wyjaśnienie sprawy... dla dobra wszystkich

POZDRAWIAM
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 29/01/2004 03:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]Niestety musze podzielić sie przykrymi wnioskami, część osób typuje choć zapewne wkrótce zostanie OUT z konkursu ponieważ nie wpłaciła/wpłaci wpisowego i nawiązuje to do faktu plagiatów, za przeproszeniem takie osoby blokują tym "normalnie" chcącym grać typy, nie po to sugerowałem żeby zbieranie kasy zakończyć na początku tego tygodnia, żeby teraz był jeden wielki bałagan, może niektórym moja wypowiedz się nie podoba lub kogoś uraziłem ale pragne porządku i jasności w sytuacji która nastąpiła!

Prosze organizatorów o zabranie głosu i szybkie wyjaśnienie sprawy... dla dobra wszystkich

POZDRAWIAM [/qb][/QUOTE]no zgadza sie
THOM daj pelna lista osob ktore wplacily i zakoncz oficjalnie te kwestie.
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 29/01/2004 12:58

Nie rozumień tych pretensji - przecież lista osób, które wpłaciły jest uaktualniana co 2 dni. Wiem, że ostateczny termin minął 26 stycznia, ale privem dostałem informacje, że jeszcze parę osób dokonało wpłat i ostateczną listę chciałem zamknąć pod koniec miesiąca, bo wiadomo jak to z "naszą pocztą" jest, ale skoro chcecie to po godz. 10.00 sprawdzę konto w m-banku i podam uaktualnioną listę i najwyżej dodam "warunkowo" osoby, które napisały, że dokonały przelewu.

Pozdro
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 29/01/2004 14:54

Ostateczna lista osób, które wpłaciły na konkurs tenisowy to :

1) lukboj
2) yogimacko
3) Poogoo
4) leszcz
5) Coronach
6) WIKTOR_69
7) kuba81
8) raf
9) THOM
10) vonseb
11) popon
12) zibi04
13) puma_
14) Stich
15) xeo
16) viva
17) tyler
18) kk0202

Czyli jak łatwo policzyć dysponujemy budżetem 540 zł - jeżli dokonamy podziału pomiędzy 3 osoby na podium to proponuję tak :

1) 50% - 270 zł
2) 30% - 162 zł
3) 20% - 108 zł

Czy też całą pulę zgarnia zwycięzca edycji?

Pozdro
Posted by: Coronach

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 29/01/2004 14:59

Ja bym podzielił na 3, zwycięzca i tak zyskuje wtedy 7-8 krotność wkładu, a walka będzie się toczyła nawet o 3-cie miejsce
Posted by: vonseb

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 29/01/2004 15:37

Ja, zgadzam sie z postem powyzej przy 18 osobach, ktore zaplacily nalezy fundusz nagrod przeznaczyc na 3 miejsca na podium.
Posted by: WIKTOR_69

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 29/01/2004 15:39

Tak!
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 29/01/2004 17:41

Rowniez bym podzielil na 3, ale rozklad bym zaokraglil

1 - 300 zl
2 - 150 zl
3 - 90 zl

pozdro
Posted by: lukboj

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 29/01/2004 17:51

Oczywiście THOM nalezy poczekać z tymi osobami, które już wysłały kase a jeszcze nie doszła, Ja miałem na mysli te osoby które wogóle nie wpłaciły i nie mają takiego zamiaru...

Podział Sticha mi się bardziej podoba
Posted by: vonseb

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 29/01/2004 18:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Stich:
[qb]Rowniez bym podzielil na 3, ale rozklad bym zaokraglil

1 - 300 zl
2 - 150 zl
3 - 90 zl

pozdro[/qb][/QUOTE]Jest jeszcze lepiej
Posted by: Raul15

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 30/01/2004 19:39

Ja jeszcze wpłace ale kase będe miał dopiero po niedzieli i wtedy moge przysłać pocztą

A i mam pytanie co się stało z tym meczem :

Sargs./Dement.- Rodrig./Grande

Kto wygrał ??
Bo ja dałem na 1 po kursie 1.45
Z góry dzięki za szybka odpowoedz
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 30/01/2004 19:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]Ja jeszcze wpłace ale kase będe miał dopiero po niedzieli i wtedy moge przysłać pocztą

A i mam pytanie co się stało z tym meczem :

Sargs./Dement.- Rodrig./Grande

Kto wygrał ??
Bo ja dałem na 1 po kursie 1.45
Z góry dzięki za szybka odpowoedz[/qb][/QUOTE]Termin wpłat wpisowego już minął - nie wiem co na to inni uczestnicy powiedzą - co do Twojego debelka to był walkower i Rodrig./Grande awansowali dalej bez gry.

Pozdro
Posted by: puma_

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 31/01/2004 00:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]Ja jeszcze wpłace ale kase będe miał dopiero po niedzieli i wtedy moge przysłać pocztą

A i mam pytanie co się stało z tym meczem :

Sargs./Dement.- Rodrig./Grande

Kto wygrał ??
Bo ja dałem na 1 po kursie 1.45
Z góry dzięki za szybka odpowoedz[/qb][/QUOTE]Termin wpłat wpisowego już minął - nie wiem co na to inni uczestnicy powiedzą - co do Twojego debelka to był walkower i Rodrig./Grande awansowali dalej bez gry.

Pozdro [/qb][/QUOTE]Też podałem ten typ. Czy w takim przypadku (walkower) należy przyjąć jako przegrany czy podać nowy typ zastępczy?
Posted by: tyler

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 31/01/2004 00:30

pozwolę sobie odpowiedzieć - jeśli dany mecz w ogóle się nie rozpocznie to można podać jeszcze jeden typ w zamian
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 31/01/2004 01:37

Tak, tyler ma racje

co do Raula.... no na 1 osobe mozna przymknac oko ... chyba
A druga sprawa, Raul nie poczta, tylko idz do banku! zeby potem, nie bylo ze przez poczte jeszcze nie ma kasy itd..... a taki scenariusz przewiduje...
pozdro
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 31/01/2004 01:39

pomylka
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 09/02/2004 13:35

Ostateczna lista osób, które wpłaciły na konkurs tenisowy to :

1) lukboj
2) yogimacko
3) Poogoo
4) leszcz
5) Coronach
6) WIKTOR_69
7) kuba81
8) raf
9) THOM
10) vonseb
11) popon
12) zibi04
13) puma_
14) Stich
15) xeo
16) viva
17) tyler
18) kk0202
19) Pitersson

Dysponujemy budżetem 570 zł - czyli :

1) 300 zł
2) 170 zł
3) 100 zł

Tak chyba będzie sprawiedliwie.
Szkoda tylko, że niektóre osoby narobiły namieszania i dopiero teraz można było ustalić ostateczną pulę

Pozdro
Posted by: raf

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/02/2004 09:17

Thom, nie bierz mnie pod uwage przy dalszym podliczaniu wynikow. Od 3 tygodni nie podaje normalnie typow, badz nie podaje wcale. Musze zrezygnowac z konkursu. Powodzenia. Pozdrawiam.
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 28/02/2004 16:22

Wiem raf - Kuba mi to powiedział i już w kolejnym podliczeniu nie brałbym Ciebie pod uwagę.
Szkoda - bo podawałeś dobre typki

Pozdro
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 15/03/2004 18:32

Witam !

Dyskusja dotyczy zaliczyć, czy też nie zaliczyć typy osobom, które podały swoje typy w sobotę (czyli dzień wcześniej) bazując na "prawidłowych" godzinach podanych przez "naszych buków" czyli profa i sts :

kuba81 - 1# 391 Dave/Mora-Blac/Stubbs - 1
puma_ - - #5 Davenp./Morariu-Black/Stubbs 1
tyler - #7 blake/fish-pavel/santoro 1
THOM - - # 5 Damm/Suk - Arnold/Calleri 1

i w związku z tym powstaje kolejny problem - przyznam się, że już się w tym pogubiłem np. :

# 6 Fyrstenberg/Matkowski - Garcia/Prieto 1 (1.50) STS

podałem jako 1 osoba w sobotę, po czym viva podaje ten sam typ (ale na nowy tydzień) jako 2 osoba, jako 3 osoba podaje go zibi04 w niedzielę, chwilę po tym viva słusznie blokuje ten typ stawiając :stop: , a za 1,5 godz. (o godz. 11.30)popon wprowadza korektę na swój typ nr. 4# Damm/Suk - Arnold/Calleri 1 1,45 /STS/ i daje go jako zastępczy, po czym zibi04 (o godz. 11.54) koryguje ten typ zastepując go innym, a następnie Coronach robi :stop: i może mi ktoś wyjaśnić komu mam tem typ zaliczyć ? (co do 2 pierwszych osób to nie mam wątpiwości), ale co dalej ??

To samo dotyczy 2 mojego typu podanego przeze mnie jako 1 osoba czyli meczu :

# 5 Damm/Suk - Arnold/Calleri 1 (1.45) STS

THOM
popon
viva i :stop:
popon koryguje ten typ i zastępuje go innym deblem : 4# Fyrs/Matk-Gar/S.Pr 1 1,50 /STS/
po czym daje ten typ (Damm/Suk) na nowy tydzień

Chodzi o to, że jeśli zaliczymy typ poponowi do starego tygodnia, to co z deblem zastępczym?? - przechodzi na nowy tydzień ?? - popon musi wiedzieć iloma typami dysponuje na nowy tydzień

I kolejna kwestia do rozpatrzenia to punkt nr.8 regulaminu - może ma ktoś propozycję co zrobić, aby było dobrze i na przyszłość nie było takich problemów.

Uff - ale się tego zebrało, chyba czas na duże iwo:

Pozdro
Posted by: Coronach

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 15/03/2004 19:12

Fyrst/Matkowski po anulowaniach itp pozostał u :

Thom
Coronach
Popon

i dla nas pudło.

Popon zastąpił swój typ na zeszły tydzień Dam/Suk typem Fyrst/Matk. Następnie podał debel Dam/Suk jako typ na nowy tydzień. Tu jest wszystko w zasadzie OK.

Licząc bilans i tabelę (sprawdzam sobie czasem czołówkę) pomyliłeś się chyba przy bilansie Zibiego - powinien mieć 3-4.

Co do meczów niedzielno/poniedziałkowych to nie bardzo wiem jak to rozwiązać. W zasadzie jeden mecz nie powinien należeć i do starego tygodnia i do nowego. Ja typując w niedzielę ograniczyłem sobie ofertę tylko do meczów zaczynających się przed północą właśnie ze względu na regulamin. Temat jest pod dyskusję, ja tylko przytoczyłem punkt w regulaminie, który jest dość stanowczy i jednoznaczny. Z drugiej strony nie wyjaśnia problemu godzin podawanych przez buka a naszej umownej bądź co bądź granicy starego i nowego tygodnia.

Jeżeli są propozycje jak to rozwiązać to można je podać, jeżeli nie to chyba pozostaje regulamin.
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 15/03/2004 19:41

Dzięki Coronach iwo: - dobrze, że kontrolujesz moje podliczanie - zawsze proszę o sprawdzanie swoich bilansów. "Rypnąłem" się przy liderze - zaraz to poprawiam.
Czekam na opinię innych uczestników, żeby potem nie było niepotrzebnych kłótni i pretensji.

Pozdro
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 16/03/2004 02:46

Tak szczerze mowiac to ja sie w tym pogubilem
Ale powiem tak, regulamin regulaminem i faktycznie jak to Poogoo napisal jak dobrze pamietam, nie wolno odstepowac od niego, takie etz jest moje zdanie.
Ale .... ale w przypadku debli sytaucja nie jest jasna, ze wzgledu na te wlasnie godziny, skoro debli w necie nie ma, wiec powinny obowiazywac godziny z naziemnych, a z nimi to wiadomo jak jest, dlatego tez bym sie chyba przychylal by pouznawac te typ, aczkolwiek juz nie jednokrotnie w konkursach ostro sie 3mano regulaminu jednak, ale przestrzec, ze nastepnym razem juz tego nie uznajemy...
Posted by: Pooggoo

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 31/03/2004 20:01

Coraz bardziej wkurza mnie jak niektóre niepożądane osoby jawnie, umieszczając swoje opinie, nam przeszkadzają w trwaniu konkursu. Nie chciałem pisać w temacie konkurs typy, aby go nie zaśmiecać, ale teraz to już przechodzi ludzkie pojęcie. Non stop ktoś się wcina i coś tam analizuje, zadaje jakieś pytania, jesteś taki dobry flaviosaretta to się zapisz do następnej edycji i zobaczymy jak ci pójdzie, życzę Tobie jak i innym uczestnikom jak nejlepszeych rezultatów i miejsca, ale narazie DAJCIE NAM TYPOWAĆ W KONKURSIE I NAM NIE PRZESZKADZAJCIE. OK???

Pozdrawiam,
Pooggoo iwo:
Posted by: Gregov

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 31/03/2004 20:45

Pytanko :

A kiedy nastepna edycja konkursu ?
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 01/04/2004 13:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gregov:
[qb]Pytanko :

A kiedy nastepna edycja konkursu ? [/qb][/QUOTE]Prawdobodobnie na początku maja - dokładny termin zostanie dopiero ustalony - jak będą chętni

No coż Pooggoo - ja już przestałem reagować, bo niepotrzebnie zaśmieca się temat postami informującymi, że to jest konkurs skoro to i tak nie przynosi skutku (chociaż KaZIK WICHURA - chyba dobrze napisałem ten nick - zrozumiał i podaje teraz we właściwych tematach iwo: )
Wydaje mi się, że najlepiej to zignorować, bo jak się wdamy w dyskusję to dopiero będzie, a poza tym jeśli Ciebie to Pooggoo zaczyna wkurzać, to co ja mam powiedzieć - przy podliczaniu i sprawdzaniu typów to jeszcze bardziej wkurzające.

Pozdro
Posted by: DJ osa

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 01/04/2004 17:12

Mam pytanie.Czy nowa edycja konkursu bedzie według starego regulaminu czy moze szykują sie jakieś zmiany .Jeśli tak to mam propozycje zeby 1 gracz mógł mecz grać tylko 1 raz a nie na 1 set ,handicap gemowy czy dokładny wynik co daje 4 albo i wiecej typów na 1 mecz.Poza tym czy nie warto rozważyć przyznawanie dodatkowgo punktu za kurs powyżej np.1.9 (granica do ustalenia).Troche moze skomplikowałoby to obliczenia ale według mnie konkurs byłby atrakcyjniejszy.Ale to tylko moja opinia .Pozdrawiam.
Posted by: tyler

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 02/04/2004 00:11

czyli kończymy z końcem maja?
wiem, że już kiedyś się pytałem, ale zapomniałem
Posted by: THOM

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/04/2004 13:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]czyli kończymy z końcem maja?
wiem, że już kiedyś się pytałem, ale zapomniałem [/qb][/QUOTE]Oj tyler tyler - jak możemy kończyć pod koniec maja, skoro 2 posty wyżej napisałem, że nowa edycja ruszy prawdopodobnie na początku maja - ostatni turniej jaki gramy w tej edycji to Masters - Series w Monte Carlo, który zaczyna się 19 kwietnia.

Pozdro
Posted by: Pitersson

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/04/2004 17:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]czyli kończymy z końcem maja?
wiem, że już kiedyś się pytałem, ale zapomniałem [/qb][/QUOTE]Oj tyler tyler - jak możemy kończyć pod koniec maja, skoro 2 posty wyżej napisałem, że nowa edycja ruszy prawdopodobnie na początku maja - ostatni turniej jaki gramy w tej edycji to Masters - Series w Monte Carlo, który zaczyna się 19 kwietnia.

Pozdro [/qb][/QUOTE]a co będzie jeśli turniej w Monte Carlo przeciągnie się do końca maja? (deszcze, wiatry, śnieżyce, balangi w kasynach...)
Posted by: tyler

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 05/04/2004 18:52

tfu, o kwiecień mi chodziło
Posted by: Stich

Re: KONKURS - Kolejna edycja - kiedy? - 24/04/2004 18:46

To jak z kolejna edycja ?
Proponuje zaczac juz 3 maja i zakonczyc z koncem czerwca (ew. polowa lipca). A wplata pieniedzy do 10 maja.
Oczywiscie pytanie czy THOM ma czas i checi by kolejna edycja poprowadzic ? i Czy wogole beda chetni ? Ci wszyscy krzykacze co krytykowali typy niech sie odwaza i zglosza jak tacy madrzy byli
Propozycje co do zmian regulamniu jakos mi nie przychodza, byla mowa o tym, by tylko 1 zdarzenei na 1 spotkanie mozna bylo obstawiac, mi to jest obojetne.