Uwagi - Playoff Expekt

Posted by: Mindman

Uwagi - Playoff Expekt - 02/08/2008 18:40

Witam!

Przepraszam, że tu, ale mam takie dwie uwagi co do konkursu:

1. Czemu nie ma tematu w dziale konkursowym coś w stylu: "Uwagi&rozmowy" itp.? Moim zdaniem jest niezbędny przy tak dużym konkursie. Gdyby takowy był, pisałbym tam, ale jakoś się nie dopatrzyłem.

2. Kwestią, która zwróciła moją uwagę i myślę, że nie tylko moją są zasady "losowania" (?) pierwszej rundy. Przykładowo: w ćwiartce I jest łącznie 43 userów. Przy czym realnie "walczących" par jest ... 10, ponieważ reszta ma zapewniony awans. Chciałem w związku z tym zapytać na jakiej podstawie są przyznawane te awanse i czemu nie gra w I rundzie więcej par?

Nie pytam złośliwie, po prostu z czystej ciekawości.

Czy jest to jakoś uregulowane czy też jest to jednostronna i uznaniowa decyzja prowadzącego konkurs?

Będę wdzięczny za odpowiedzi/ustosunkowanie się do uwag \:\)
Posted by: lupus

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/08/2008 19:07

Nie ten dział.
Posted by: Kreczmer

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/08/2008 19:50

mindman o wolnym losie decyduje przypadek bo jest on losowany z koszyka. jesli chodzi o drugie twoje pytanie. zeby w finale moglo zagrac dwoch zawodnikow, w polfinale czterech a cwiercfinale osmiu musimy na poczatku miec liczbe par 2^x (dwa do potegi x) stad taka duza liczba wolnych losow w pierwszej rundzie.
Posted by: Mindman

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/08/2008 20:07

@lupus

Tak jak pisałem - mam świadomość, że nie ten dział, ale jeżeli w odpowiednim dziale nie ma tematu, to chciałem zasygnalizować w ten sposób, że może czas takowy stworzyć \:\)

@kreczmer

wszystko rozumiem \:\)

Chodzi mi tylko o to, na jakiej zasadzie zostało wybranych 20 userów, którzy walczą o 10 miejsc w kolejnej rundzie i 22, którzy awansują poprzez wolny los.

Podkreślam raz jeszcze - nie pytam złośliwie, tylko mnie to ciekawi.
Posted by: Goget

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/08/2008 20:12

Rozstawieni są najlepsi typerzy poprzednich edycji.
Posted by: Mindman

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/08/2008 20:18

Originally Posted By: Goget
Rozstawieni są najlepsi typerzy poprzednich edycji.


Dziękuję \:\)

Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło.

Rozumiem, że istnieje jakaś olbrzymia baza danych, do której ktoś wprowadza wyniki każdej edycji Playoofów? ;\) To pytanie retoryczne, na które nie trzeba odpowiadać \:\)

Proszę jeszcze tylko o założenie tematu typu:

wnioski&uwagi&zapytania w dziale konkursu \:\)

Ten temat do zamknięcia.
Posted by: lupus

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/08/2008 20:42

Przeciez sam mozesz takowy zalozyc ;\)
Posted by: Mindman

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/08/2008 20:49

Z tego co wiem, to Playoff jest "dziełem" Conrada i nie chciałbym mu wchodzić w paradę ;\)

Także zostawiam to jemu, ewentualnie któremuś z modów \:\)
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/08/2008 20:49

16 osób jest rozstawionych, bazujemy to tylko na wynikach z 2 ostatnich edycji. Ponieważ zapisujących się do konkursu jest mniej niż 256, uzupełniamy wolne miejsca o "wolne losy - Bye" i wszystko odbywa się losowo.

Czyli poza rozstawioną 16-ką z automatycznymi "Bye" każdy uczestnik ma identyczną szansę wylosowania takiego "Bye".
Posted by: Mindman

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/08/2008 20:56


Dziękuję za odpowiedzi

Myślę również, że dla uniknięcia jakichkolwiek niejasności pod tym względem, byłoby fajnie gdyby adnotacja o sposobie rozstawienia znalazła się gdzieś w regulaminie.

Teraz temat już definitywnie do kasacji, ew. do przeniesienia do odpowiedniego działu.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/08/2008 21:12

Temat przeniesiony do działu Playoff.

Od następnej edycji dodam tekst o rozstawieniu w temacie losowanie, tak aby każdy był o tym poinformowany.
Posted by: Shanti

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/08/2008 15:26

Gdzie mam podać najlepszy bilans? Może jakiś mod założyć temat do tego?
Posted by: Akhu

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 12/08/2008 16:35

Czy ktoś mógłby rozstrzygnąć kto wygrał?
Oto wszystkie typy:

Akhu:
#1
Śr 06/08/08 11:00
Niemcy - Brazylia [W]
Typ: over 2,5
Kurs: 1.8
(-100)

#2
So 09/08/08 16:00
Piast Gliwice - Cracovia Krakow
Typ: 2 lub 3 bramki
Kurs: 1.95
(+95)

#3
N 10/08/08 13:45
Serbia - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: 2
Kurs: 2.3
(+130)

#4
N 10/08/08 13:45
Włochy - Republika Korei
Typ: 2 lub 3 bramki
Kurs: 1.95
(+95)

#5
N 10/08/08 22:00
Cobreloa - Rangers ( obie drużyny strzelą )
Typ: Tak
Kurs: 1.49

Ten typ po czasie (-100)

Dimes:
#1
09/08/08 18:00
Wisła Kraków - Polonia Bytom
Typ: over1,5 w pierwszej polowie
Kurs: 2,25
(-100)

#2
10/08/08 16:00
Polska - Niemcy
Beijing 2008 - Volleyball Men
Typ: 1
Kurs: 1,5
(+50)

#3
09/08/08 19:00
Korona Kielce - Stal Stalowa Wola
Typ: 1
Kurs: 1,5
(-100)
#4
10.08.08 13:00
Piłka ręczna M - IO
Polska - Chiny [HC 0:10.5]
(-100)


#5
Nowa Zelandia - Spain
Pn 11/08/08 02:00 (CET)
Typ:powyzej 137 punktow
Kurs:1.87
Typ: Chiny +10.5
Kurs: 1.95
(+95)
Wg mnie tu jest wszystko jasne
Mój przeciwnik się nie odzywa więc niech ktoś na to rzuci okiem i się wypowie.
Dzięki z góry
Posted by: podstawek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/08/2008 00:08

Jest jakiś termin podawania wyników?
Posted by: Qubi

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/08/2008 01:57

Originally Posted By: podstawek87
Jest jakiś termin podawania wyników?


Odpowiedź na Twoje pytanie zapewne znajduje się w regulaminie. Zreszta sam możesz sobie policzyć z kim grasz
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 15/08/2008 05:53

Witam,
proszę pilnie sprawdzic jaki był kurs w Expekt dokładnie o godzinie w jakiej podawałem typ na Natalie Coughlin 1-3 po 1.6 dzisiaj. Bo jeden gośc zarzuca mi, że oszukuje :D.
Posted by: Kura

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 15/08/2008 05:55

Bullet jeszcze raz wkleje swój post nie twierdze że oszukujesz \:D

żeby nie robić zbędnego bałaganu ; sprawdziłem post Mathiassa z tematu pływania gdzie podawał kurs na Coughlin 1.7 wiec prawdopodobnie sie pomyliłem a kurs spadł z 1.7
sorry za zamieszanie

EOT a posty z tematu do kasacji
Posted by: yaaho

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 15/08/2008 05:56

Originally Posted By: Bullet
Witam,
proszę pilnie sprawdzic jaki był kurs w Expekt dokładnie o godzinie w jakiej podawałem typ na Natalie Coughlin 1-3 po 1.6 dzisiaj. Bo jeden gośc zarzuca mi, że oszukuje :D.



a jak my to niby mamy sprawdzic? \:D
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 15/08/2008 05:56

Originally Posted By: Bullet
Witam,
proszę pilnie sprawdzic jaki był kurs w Expekt dokładnie o godzinie w jakiej podawałem typ na Natalie Coughlin 1-3 po 1.6 dzisiaj. Bo jeden gośc zarzuca mi, że oszukuje :D.



Spoko juz przeciez wyjasnione
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/08/2008 05:09

Ale obrodziło typami po 21:59. Będzie trochę minusów bez względu na wyniki niestety \:o
Posted by: Bzyku

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/08/2008 05:14

Cóż - taktyka odgrywa coraz większą rolę \:\)
Posted by: Danijel

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/08/2008 17:28

Prosze o rozstrzygniecie sporu w cwiartce II,
para:
Vipek - Danijel
Posted by: Coronach

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/08/2008 17:57

Jeżeli Conrad nie ma nic przeciwko ;\)
to mam nad ranem chwilę czasu

para Vipek - Danijel
awans: Danijel

lepszy bilans (nie chciało mi się liczyć dokładnie)

to że Vipek zasagerował sie nieoficjalną (co jest wyraźnie napisane) drabinką to jest to niestey problem Vipka
Posted by: Vipek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/08/2008 23:39

A gdzie oficjalna drabinka niby?
To ten temat "Losowanie" jest w takim razie niepotrzebny, skoro nie ma tam prawdziwych informacji.

Wg mnie powinna być jakaś dogrywka, np. do wtorku do 24 po 3 typy i to będzie fair.

Czekam na odzew Conrada
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/08/2008 23:56

Oficjalna drabinka to pierwszy post w temacie "Losowanie".

W temacie o awansach oraz w temacie "Losowanie" Danijel poinformował o swoim awansie (i to we wtorek rano).
Posted by: Vipek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 19/08/2008 00:11

Ok nie będę się kłócić o głupotę. Pozdrawiam.
Po prostu pan Bzyku jeśli coś robi to niech to robi dobrze, a jak nie umie to niech lepiej nie robi nic.
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 19/08/2008 00:57

Pewnie lepiej przyjsc na gotowe niz samemu policzyc \:D \:D
Posted by: debeszt

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 23/08/2008 18:22

Mozna na to samo zdarzenie podac dwa typy z innymi dokladnymi wynikami?

np. typuje siatkowke i podaje wynik 3-1 oraz drugi typ 3-2?
Posted by: Baqu

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/08/2008 08:15

Originally Posted By: debeszt
Mozna na to samo zdarzenie podac dwa typy z innymi dokladnymi wynikami?

np. typuje siatkowke i podaje wynik 3-1 oraz drugi typ 3-2?


7. Na każdy zakład gdzie są 2-3 opcje do wyboru (np. mecz tenisowy 1/2 albo mecz piłkarski 1/X/2), można podać wyłącznie jeden typ. Jeśli są cztery opcje lub więcej to można podać maksymalnie dwa typy. UWAGA: można typować 1,X, lub 2 (bądź 1 lub 2) i jednocześnie handicap na to samo spotkanie POD WARUNKIEM, że nie jest to IDENTYCZNY zakład (np. "typ 1" oraz "-0.5" na gospodarza), i że nie stawamy na obie drużyny (np. "1" oraz handicap na gości).
Posted by: Stoin

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 01/09/2008 02:08

Zamiast typu #2 napisałem #3 - typ trafiony
typ #4 miałbyć #3 (poczatek o 19:00) nie poprawilem nr

Teraz pytanie do Ciebie Conrad ... jak bedą policzone te typy ???
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 01/09/2008 02:35

Zależy jak to potraktuje przeciwnik, ale według regulaminu pkt. 9 typ musi zawierać wszystkie poprawne dane włącznie z numerem typu. "W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako niewysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł."
Posted by: Stoin

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 01/09/2008 03:04

Zatem czekam aż zaki ustosunkuje się do tego, czy zgodzi sie że typ na Monfilsa bedzie uznany jako trafiony jesli nie to podam typ nr #2 i czekam na rozstrztygnięcie meczu Barcelony. Jeśli FC Porcelana wygra to podam ponownie typ #3 jesli przegraja typ ważny i -100 na koncie \:\)

Zaki działaj ... tylko pospiesz się ;p
Posted by: zaki

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 01/09/2008 04:52

dla mnie numeracja nie jest istotna..pierwsze 5 twoich typow wazne...w tym typ na monflisa
Posted by: Stoin

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 01/09/2008 05:05

dzieki zaki że odpisales tak "szybko" \:D
Posted by: zaki

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 01/09/2008 05:08

mam urlop i limitowany dostep do netu...wiec wpadam tylko do kumpla na chwile podac typy...sorki ze tak pozno odpisalem
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 03/09/2008 05:56

Poproszę o jasną i zdecydowaną wykładnie punktu regulaminu, który mówi, że typy podajemy do 21:59 w niedziele. Nie chce przechodzic tego co Sturmwind w ostatniej rundzie (patrz jego wymiana zdań z moim rywalem obecnym w V rundzie). Czy do 21:59 oznacza do 21:59:00 czy do 21:59:59. Z góry dziekuję za odp.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 03/09/2008 06:50

Jeśli przy poście pokaże się czas 21:59 to typ jest ważny, jeśli 22:00 to już nie.
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 00:05

Witam,
pierwsza moja uwaga i może wniosek do rozważenia i dyskusji przed kolejną edycją, to przyspieszenie czasu w niedzielę na podanie ostatniego typu. 21.59 daje naprawdę mało możliwości bo pozostaje już tylko MLB, NFL itp. oraz tenis i piłka południowo-amerykańska. Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłaby godzina 19.59 na przykład. Druga moja propozycja to, żeby faktycznie ustalic jakiś kurs minimalny na zdarzenie chocby na poziomie 1.10 bo awanse osób grających tylko kursy 1.01 itp. to trochę śmiech na sali. Jeśli już ma zostac 1.01 to chociaż można postawic warunek, że co najmniej jeden typ musi byc po kursie min. 1.50 powiedzmy.

I na koniec pytanie w jakim czasie od zakończenia edycji można się spodziewac nagród na kontach w Expekcie i jakie są warunki obrotu przed wypłatą?

Z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam \:\)
Posted by: Sturmwind

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 00:10

podpisze sie pod slowami Bulleta odnosnie kursu i czasu. 1.01 to zarty sa:) zaraz pewnie znajda sie obroncy ucisnionych ze 1.01 tez trzeba umiec trafic:P
Posted by: Baqu

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 00:49

Originally Posted By: Sturmwind
podpisze sie pod slowami Bulleta odnosnie kursu i czasu. 1.01 to zarty sa:) zaraz pewnie znajda sie obroncy ucisnionych ze 1.01 tez trzeba umiec trafic:P


Bullet ma po części rację, również uważam, że podawanie typow po 1,01 to smiech na sali, aczkolwiek jezeli Twoj przeciwnik podaje takie typy a Ty go nie mozesz pokonac to jak to o Tobie świadczy ? Z jednej strony warto by zalozyc iz podajemy typy od 1,2 ( dla przykladu tak jak w innym konkursie na tym forum ) - ale czy jest sens tworzyć sztuczne ramy konkursu i wydzielać z jakich przedzialow kursowych mozemy podawac typy ?

pozdr,
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 00:55

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: Sturmwind
podpisze sie pod slowami Bulleta odnosnie kursu i czasu. 1.01 to zarty sa:) zaraz pewnie znajda sie obroncy ucisnionych ze 1.01 tez trzeba umiec trafic:P


Bullet ma po części rację, również uważam, że podawanie typow po 1,01 to smiech na sali, aczkolwiek jezeli Twoj przeciwnik podaje takie typy a Ty go nie mozesz pokonac to jak to o Tobie świadczy ? Z jednej strony warto by zalozyc iz podajemy typy od 1,2 ( dla przykladu tak jak w innym konkursie na tym forum ) - ale czy jest sens tworzyć sztuczne ramy konkursu i wydzielać z jakich przedzialow kursowych mozemy podawac typy ?

pozdr,


Problem w tym Baqu, że niektórzy zapomnieli chyba, że to ma byc gra i pojedynek, a nie czekanie za wszelką cenę aż udupi rywal po czym jadą z kursami 1.01 02 03 o 21.54 w niedziele \:o .

Dobrym pomysłem wydaje się byc może koniecznośc podania powiedzmy dwóch typów do soboty tak właśnie jak jest w tym innym konkursie, który przytaczasz Baqu \:\)
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 00:57

po co tu sie produkujecie jak i tak zmian nie bedzie
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 01:24

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: Sturmwind
podpisze sie pod slowami Bulleta odnosnie kursu i czasu. 1.01 to zarty sa:) zaraz pewnie znajda sie obroncy ucisnionych ze 1.01 tez trzeba umiec trafic:P


Bullet ma po części rację, również uważam, że podawanie typow po 1,01 to smiech na sali, aczkolwiek jezeli Twoj przeciwnik podaje takie typy a Ty go nie mozesz pokonac to jak to o Tobie świadczy ? Z jednej strony warto by zalozyc iz podajemy typy od 1,2 ( dla przykladu tak jak w innym konkursie na tym forum ) - ale czy jest sens tworzyć sztuczne ramy konkursu i wydzielać z jakich przedzialow kursowych mozemy podawac typy ?

pozdr,


Ten konkurs charakteryzuje się jak najmniejszą ingerencją w styl typowania, i to że np. ktoś zagra typa za 1.01 w żadnym stopniu nie zwiększa jego szansę bo i tak każdy startuje z równymi szansami.

Mimo wszystko jest to sprawa do przedyskutowania wraz z tym, aby typy były podawane do 19:59 w niedzielę aby ludzie mogli się zająć czymś innym niż wyczekiwaniem przeciwnika. Myślę, że to dobry pomysł, kilka edycji temu zrobiliśmy nawet zmianę z 23:59 na 21:59.

Jeśli chodzi o wymóg podawania typów w poszczególne dni, czy jakoś je przymusowo rozdzielać (np. przynajmniej 1 do tego czy tamtego dnia), to nie chcę w ten sposób zmuszać ludzi do gry. Każdy musi podać 5 (7 w 1/2 i finale) typów i nie ważne kiedy je poda, byleby zdążył z wszystkimi do ustalonej godziny w niedzielę.
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 01:30

Conrad a czy mógłbyś jeszcze odp. na pytanie w jakim czasie od zakończenia edycji można się spodziewac nagród na kontach w Expekcie i jakie są warunki obrotu przed wypłatą? Z góry dzięki \:\)
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 01:34

Nagrody są na ogół przypisane w przeciągu 1-3 dni od chwili przesłania listy do sponsora. Z tego co wiem to obrotu nie trzeba żadnego robić.
Posted by: Goget

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 01:44

Ja musiałem obracać 2 edycje temu na zasadach takich samych jak normalny bonus \:p
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 01:47

Dzięki, w takim razie jest obrót tak jak z bonusem. \:\)
Posted by: Inzaghi78

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 02:33

Witam

Po pierwsze jestem troche w szoku ze udalo mi sie dotrzec do finalu bo przez caly tydzien mialem tylko 40 minut dostepu do netu

Niestety ten tydzien zapowiada sie podobnie \:\(

A moze wyjatkowo przesunac final o tydzien zeby wyeliminowac przypadkowosc na ktora w tych warunkach bede niestety zdany



Mam pytanko:
W jaki sposob nalezy obrocic kasa z konkursu przed jej wyplata bo przyznam ze nie jestem w temacie i pytam tych bardziej zorientowanych...


A swoja droga Cypryjczyk jestem obecnie geograficznie bardzo blisko Ciebie
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 03:53

Godzina 19:59 to byloby juz przegiecie, dobrze bylo jak typy mozna bylo podawac do 23:59, jak siegam pamiecia na poczatku tej zabawy nie bylo granic czasowych. Jak mecz sie zaczynal o 2 w nocy, np NBA to mozna bylo podawc taki typ nawet i o 1:30 ja pomimo ze codziennie wstaje o 5:00 rano nie mialbym nic przeciwko by typy mozna bylo podawac z powrotem do tej wlasnie godziny lub wogole zlikwidowac bariere czasowa, bo jak na zlosc w niedziele mam czas dopiero po godzinie 22:30 a wczesniej do 15 wiec nie mam czasu na zabawy w wyczekiwanie mimo to wolalbym by nie bylo ram czasowych podawania typow, wazne by sie skonczyly w poniedzialek do 12:00 Wogole nikt nikomu nie karze siedziec po nocach, zawsze mozna odpalic swoje 5 typow zarowno w poniedzialek po 12 w poludnie jak i w niedziele o dowolnej porze a to ze rywal wyczekuje i kombinuje to juz jego sprawa, mysle ze kilku osobom nie spodobalo sie to i ich to chyba bardzo zabolalo ze czesto sie tak zdarzalo ze awansowali typerzy ktorzy taktyka wyczekiwania podawali kursy 1.05 1.1 gdy typy ich rywali nie wchodzily i sie slizgali do kolejnych rund. Jak juz ktos napisal kursow 1.05 1.1 tez mozna nie trafic i bedzie kiszka a druga sprawa co to za typer ktory sprawia ze pozwala przeciwnikowi na takie typy? Odpowiadam - to cienias a nie dobry typer i mu sie awans nie nalezy wiec uwazam ze powrot do elastycznego czasu bylby niezlym pomyslem, gdyz jesli jestes dobry traf swoje typy wczesniej tj w sobote lub niedziele o 12, 16, 18 czy jak tam chcesz i nie daj szans przeciwnikowi grania typow 1.05 tylko zmus go do grania typow po kursach 10.0 i sie tym nie przejmuj i w tym momencie mozna zastosowac np dla takich wyczekiwaczy cos w rodzaju ograniczenia kursu do powiedzmy 5.0 by nie mogli trafic jakich kolosalnych kursow po kursach 50
Posted by: Giertyszek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 05:37

A tak poza tym to wszystko w porządku?
Posted by: Goget

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 06:08

Originally Posted By: Inzaghi78

Mam pytanko:
W jaki sposob nalezy obrocic kasa z konkursu przed jej wyplata bo przyznam ze nie jestem w temacie i pytam tych bardziej zorientowanych...


Ja musiałem trzy razy po kursie @1,5 dwie edycje temu. Można chyba robić AKO z mniejszych kursów, żeby wyszło to @1,5.
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 22:29

Widze Giertyszek ze masz problem, ja napisalem swoje zdanie mogles sie z czyms nie zgodzic i o tym napisac jak ty to widzisz i wogole ale ty wolisz glupie zaczepki bo ci sie cos nie podoba, zdaje sobie sprawe ze moje sugestie moge sobie miedzy bajki wlozyc wiec jak masz lepszy pomysl to prosze bardzo, ale pewnie nie bo ty wolisz szczaly po kursach 25 lub 50 na najlepszy bilans tygodnia albo granie po kursach 1.01
Posted by: Giertyszek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 22:47

Ja nie mam żadnego problemu, konkurs ma taki regulamin jaki ma, i na tym polega jego urok \:\)

Jak komuś nie odpowiada to przecież udział nie jest obowiązkowy

A co do mojego wyniku +5250 to ciekawe ile lat się utrzyma jako najlepszy
Posted by: Sturmwind

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 23:45

Originally Posted By: Giertyszek
A tak poza tym to wszystko w porządku?


Ty masz jakies problemy ze soba? albo wydaje Ci sie ze jakims wielkim szczesciem trafiles te 5000pkt i jestes trendi dżezi i kul w jednym.
Posted by: Giertyszek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/09/2008 23:52

Mam problem ze zrozumieniem słów które używasz w swoim poście. Naucz się pisać po polsku.
Posted by: vodzior

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/09/2008 00:37

widze ze niektorzy jeszcze nie dorosli do porazki z honorem \:\)
konkurs a raczej zabawa rzadzi sie swoimi prawami czasem ma sie szczescie tak jak Giertyszek i tyle oby tez takie kursy trafial w realu i zacytuje go (...Jak komus nie odpowiada to przeciez udzial nie jest obowiazkowy...)
nawet dzieci w piaskownicy tak nie placza jak im sie na babke z piasku nadepnie
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/09/2008 00:56

Skoro konkurs rzadzi sie swoimi prawami to po co bylo jakis czas temu ograniczac czas podawania typow do godziny 22:00? Bo co ktos chcial isc spac bo rano do pracy? Prosze bardzo tak jak napisalem wczesniej podaje typy i mam to wnosie czy przeciwnik siedzi do 23, 1 czy 3 moje typy maja byc dobre jesli chce awansowac a jak nie to odpadam a skoro przecinikowi ulatwie zadanie to trudno, uda mu sie raz dwa moze trzy ale konkursu nie wygra Wowczas kilka osob zaczelo marudzic ze im to nieodpowiada i zmieniono czas podawania typow bo tak bylo niektorym osobom wygodniej Byla jakas sonda ankieta czy cos? Nie nie bylo to dlaczego to zminieno skoro konkurs mial byc inny niz pozostale? Bo tak zadecydowalo raptem kilka osob Zrobmy sonde i wiekszoscia glosow zadecydujmy jak ma byc Ja jestem za tym by wrocono do poprzedniej wersji czyli do godziny 00:00 lub zlikwidowac bramy czasowe jak bylo na poczatku trwania konkursu i podawac nawet typy o 2 w nocy ale by wynik byl znany do 12 w poniedzialek My sami podliczamy typy wiec zaden mod nie musi siedziec po polnocy i zliczac je wiec to nie argument ze nie mozemy podawac typow o dowolnej porze
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/09/2008 01:27

Originally Posted By: vodzior
widze ze niektorzy jeszcze nie dorosli do porazki z honorem \:\)
konkurs a raczej zabawa rzadzi sie swoimi prawami czasem ma sie szczescie tak jak Giertyszek i tyle oby tez takie kursy trafial w realu i zacytuje go (...Jak komus nie odpowiada to przeciez udzial nie jest obowiazkowy...)
nawet dzieci w piaskownicy tak nie placza jak im sie na babke z piasku nadepnie


A ja widzę, że niektórzy jeszcze nie dorośli do dyskutowania na odpowiednim poziomie na argumenty. Temat ma nazwę: Uwagi - Playoff Expekt więc pozowoliłem sobie zabrac głos i zaproponowac kilka zmian pod dyskusję. Tymczasem niektórzy zamiast się odnieśc do argumentów innych pozwalają sobie na kretyńskie komentarze. Jeżeli Conrad pisze, że można pomyślec o jakiś zmianach i ewentualnie większośc zadecyduje to czekamy na opinie innych, a nie idiotyzmy czy pyskówki. Jeśli tak trudno to zrozumiec proponuję nie zabierac głosu bo czasami lepiej nic nie mówic niz powiedziec dwa słowa za dużo.
Posted by: vodzior

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/09/2008 01:59

Bullet - prawda jest taka moj post nie dotyczyl ciebie tylko ogolu osob ktorzy przegrywajac maja pretensje wtedy do regulaminu a nie do samych siebie bo zawsze gdzies ten blad sie popelnilo - jesli urazilem przepraszam bo i takie slowo u mnie wystepuje jesli uwazasz ze nie doroslem do dyskutowania na poziome, popatrz na Conrada przegrywa z honorem mimo ze Cypryjczyk pokonal go kursami 1,01 \:\) co powoduje u ciebie "smiech na sali"

jeszcze raz soory i pozdrawiam
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/09/2008 02:07

Originally Posted By: vodzior
Bullet - prawda jest taka moj post nie dotyczyl ciebie tylko ogolu osob ktorzy przegrywajac maja pretensje wtedy do regulaminu a nie do samych siebie bo zawsze gdzies ten blad sie popelnilo - jesli urazilem przepraszam bo i takie slowo u mnie wystepuje jesli uwazasz ze nie doroslem do dyskutowania na poziome, popatrz na Conrada przegrywa z honorem mimo ze Cypryjczyk pokonal go kursami 1,01 \:\) co powoduje u ciebie "smiech na sali"

jeszcze raz soory i pozdrawiam


Nie ma sprawy nie obrażam się ;\) Chodziło mi raczej o to, żeby podyskutowac sobie na temat ewentualnych propozycji zmian w regulaminie konkursu, a robi się niepotrzebna pyskówka.

Również pozdrawiam i bez urazy \:\)
Posted by: Cypryjczyk

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/09/2008 02:14

"gra się tak jak przeciwnik pozwala", nie raz przegrałem z typerami ktorzy wyczekali moje bledy. W tym konkursie nie chodzi o piekno gry,liczy sie wynik meczu.
Posted by: Kellthorn

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/09/2008 06:20

Ustanowienie ram czasowych konkursu jest jak najbardziej uzasadnione, konkurs jest podzielony na etapy i trzymanie się wyznaczonych godzin ma na uwadze w miarę płynne przechodzenie od jednego do następnego tygodnia. To co psuje jednak całą zabawę to IMO kursy 1.01, z całym szacunkiem dla Cypryjczyka, bo dostanie się do finału też jest sporym osiągnięciem, ale zdobycie tytułu NAJLEPSZEGO TYPERA w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów tego forum grając w finale kursami 1.01 do najchwalebniejszych nie należy. Zdaje sobie sprawę, że takie są ramy konkursu, więc może wprowadzenie kursu minimalnego, conajmniej 1.3 byłoby najkorzystniejszą dla konkursu zmianą...
Posted by: mkr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/09/2008 14:33

Będąc uczestnikiem tego konkursu tez liczyłem na bardziej pasjonujący finał. Ale tu bład popełnił Inzaghi, wiedząc, że ma tylko kilkanście minut na oddanie typów powinien po prostu zmusic przeciwnika do niepodawania typow z kursem 1,01. A sposob przeciez był dziecinnie prosty, mecze powinny byc podane z godzin 21.00 w niedzielę i później. W ten sposob żaden mecz nie byłby rozstrzygnięty przed zamknięciem konkursu.
Tu moja prośba do organizatora aby w regulaminie przesunąć końcową godzinę podawania typów na 19.59 z przyczyn powyżej opisanych.
Posted by: Giertyszek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/09/2008 16:02

Originally Posted By: _mkr
mecze powinny byc podane z godzin 21.00 w niedzielę i później


dokładnie tak, ja bym tak zrobił mając ograniczony dostęp przez krótki czas tylko w sobotę \:\)
Posted by: Inzaghi78

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/09/2008 16:20

Panowie myslalem o tym zeby tak zrobic ale doszedlem do wniosku ze jak mam dac 7 typow na farta to lepiej uderzyc w typy przemyslane
Szczerze mowic zakladalem ze wejdzie przynajmniej 5 (wtedy juz zabawa bylaby inna)
A poza tym to byl final i jakos lepiej sie czuje psychicznie mimo porazki typujac z rozwaga

Pewnie doswiadczenie z tego finalu zaowocuje w przyszlych edycjach, w koncu najlepiej sie uczyc na wlasnych bledach
Posted by: mkr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/09/2008 16:45

Pozwolę sobie z tego miejsca pogratulowac obu finalistom, dojście do finału to naprawde duzy wyczyn, powodzenia w nastepnej edycji.
ps W okolicach 21 miałeś mecze Barcy, Genk, Porto, Cluj, Besiktas ,Milan.;))
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/09/2008 21:06

1,01 rzadzi dla finalistow
Posted by: Sabre

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/09/2008 21:09

Gratulacje dla finalistów

Cypryjczyk, pokonałeś mnie w ćwierćfinale(odebrałeś szanse na 100€) .. licze że postawisz jakieś piwo \:p ;\)
Posted by: Cypryjczyk

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/09/2008 23:00

nawet gdyby Inzaghi wyszedlby na plus w ok 100-135j to i tak by przegral, typy ktore zagralem w EEL mialby pojsc tutaj na final ale jezeli nie bylo potrzeby to zagralem 1.01 , ja zreszta tez nie moglem byc od 14.00 w sobote do polowy w niedziele przy necie,a granie kursow takich rzaedu to faktycznie zenada i nie jestem z tego dumny, taki jest regulamin i tez go nie chwale bo tez mase razy przegralem taka taktyka jaka wygralem teraz.
Posted by: Inzaghi78

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/09/2008 23:06

Nie wiem co by sie stalo gdybym wyszedl na plus bo nie wyszedlem i nie ma co o tym nawet myslec ...

Najważniejsze ze Twoje typy byly jak najbardziej zgodne z regulaminem i jedyne co moge zrobic to pogratulowac Ci wygranej
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/09/2008 23:11

Ale tu nie ma sie z czego tłumaczyc.Wygrałes i tyle .taki jest regulamin grałes zgodnie z nim wiec o co wogole chodzi.

Gratulacje dla obu finalistów
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/09/2008 23:17

Originally Posted By: Cypryjczyk
nawet gdyby Inzaghi wyszedlby na plus w ok 100-135j to i tak by przegral, typy ktore zagralem w EEL mialby pojsc tutaj na final ale jezeli nie bylo potrzeby to zagralem 1.01 , ja zreszta tez nie moglem byc od 14.00 w sobote do polowy w niedziele przy necie,a granie kursow takich rzaedu to faktycznie zenada i nie jestem z tego dumny, taki jest regulamin i tez go nie chwale bo tez mase razy przegralem taka taktyka jaka wygralem teraz.




chyba zle odebrales co napisalem, sam bym gral kursy 1,01 na Twoim miejscu, zreszta tez w pewnym momencie tego konkursu tak gralem, tylko ze trafilem na rywala ktory trafil kurs 7.5 i 50 \:\)

regulamin wymusza taka gre, jeszcze raz gratki
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 23/09/2008 01:26

Originally Posted By: Cypryjczyk
nawet gdyby Inzaghi wyszedlby na plus w ok 100-135j to i tak by przegral, typy ktore zagralem w EEL mialby pojsc tutaj na final ale jezeli nie bylo potrzeby to zagralem 1.01 , ja zreszta tez nie moglem byc od 14.00 w sobote do polowy w niedziele przy necie,a granie kursow takich rzaedu to faktycznie zenada i nie jestem z tego dumny, taki jest regulamin i tez go nie chwale bo tez mase razy przegralem taka taktyka jaka wygralem teraz.




Gratuluję sukcesu i tego posta. Cieszy fakt, że nie obnosisz się po zwycięstwie w takim stylu \:\) Fajnie, że tak zareagowałeś po tym sukcesie \:\)
Posted by: mini-cab_driver

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 23/09/2008 02:40

gratulacje Cypryjczyk. dobra robota!
Posted by: Giertyszek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/09/2008 22:56

Conrad, kiedy będą wypłacone nagrody? \:\)
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/09/2008 17:30

Originally Posted By: Giertyszek
Conrad, kiedy będą wypłacone nagrody? \:\)


Conrad pisał, że trzy dni od przesłania przez niego do Expektu listy zwycięzców, ale u mnie jak na razie pusto...
Posted by: Radek_89

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/09/2008 17:51

Może dlatego, że Conrad w Singapurze siedzi :]
Posted by: Cypryjczyk

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 03/10/2008 21:10

Nagroda zdana, badania operacyjne również \:\)

Dziekuje organizatorom konkursu firmie Expekt i prowadzacemu turniej Conradowi,jak i rowniez tym ktorzy trzymali za mnie kciuki i moim przeciwnikom za gre.
Posted by: Inzaghi78

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 03/10/2008 21:26

U mnie tez juz kasa na koncie \:\)
Dziekuje wszystkim organizatorom konkursu jak i wszystkim uczestnikom zabawy \:\)
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/10/2008 00:47

Originally Posted By: Inzaghi78
U mnie tez juz kasa na koncie \:\)
Dziekuje wszystkim organizatorom konkursu jak i wszystkim uczestnikom zabawy \:\)



Podpisuję się pod tym \:\)
Posted by: Giertyszek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/10/2008 01:16

Dzięki również, kasa na koncie \:\)
Posted by: markii

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 09/10/2008 06:00

Kiedy będzie następna edycja?:)
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 11/10/2008 19:06

Jeszcze dzisiaj rozpoczniemy zapisy, który potrwają do końca przyszłego tygodnia. \:\)
Posted by: Kura

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/10/2008 03:18

Moderator powinien zamykać tematy z typami o godzinie 20.00 bo widzę typowanie idzie w najlepsze a wysyp typów zobaczymy pewnie przed 22 \:\)
Posted by: zxraq

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/10/2008 14:44

co i komu przeszkadzalo, ze typowalo sie do 22?!
Posted by: Stich

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/10/2008 16:04

kwestia przyzwyczajenia ;], trza czytac regulamin \:p
Posted by: zxraq

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/10/2008 16:46

no trzeba, trzeba, bo podalem typ trafny o 20:04, ale ze to byla 20:04 to odpadlem..
Posted by: Kellthorn

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/10/2008 22:25

kiedy następna runda startuje ?
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 28/10/2008 01:13

W każdym temacie z zeszłego tygodnia (dla każdej ćwiartki) wrzuciłem info o tym, że typujemy do 19:59 w niedzielę.

Co do kolejnej rundy to Platini już otworzył odpowiednie tematy. \:\)
Posted by: grekugreku

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 29/10/2008 06:21

nie gram za duzo w tym buku
wiec jak liczony jest mlb z wczoraj przerwany z powodu deszczu?
Posted by: dimes

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 30/10/2008 19:34

3-4 przegrali, jeśli Cię to pocieszy prawie wygrali.
Posted by: Amkwish

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/11/2008 22:51

11. Osoby przechodzące do następnej rundy są zobowiązane do:
- podania tego do wiadomości w specjalnie stworzonym do tego temacie ("Kto się zakwalifikował...").


Tylko....kiedy upływa termin ? \:\)
Posted by: Mindman

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/11/2008 23:03

Kiedyś coś było już na temat tego terminu.

Regulamin go nie precyzuje, więc to znaczy, że go ... nie ma

Z tego co pamiętam, taka wtedy została udzielona odpowiedź.

PS również uważam, że jakieś doprecyzowanie tego punktu w kolejnych edycjach byłoby wskazane.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 05/11/2008 00:04

W kolejnej edycji trzeba będzie doprecyzować, że należy podać to we właściwym temacie PRZED wysłaniem pierwszego typa w kolejnej rundzie.

No i muszą być jakieś sankcje, np. -100zł do końcowego bilansu w kolejnej rundzie jeśli ktoś tego nie zrobi.
Posted by: Amkwish

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 05/11/2008 01:04

Originally Posted By: Conrad
W kolejnej edycji trzeba będzie doprecyzować, że należy podać to we właściwym temacie PRZED wysłaniem pierwszego typa w kolejnej rundzie.

No i muszą być jakieś sankcje, np. -100zł do końcowego bilansu w kolejnej rundzie jeśli ktoś tego nie zrobi.


Pytałem dlatego ,ponieważ do twej chwili nie wiem z kim gram w kolejnej rundzie.

Mozna oczywiscie wywnioskowac to z drabinki ,potem przejrzec typu danej pary ,samemu obliczyc ,który z nich wygrał ,ale...po jasna cholere mam tracic czas i to robic ?
Posted by: paoblo

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 05/11/2008 20:33

jeśli jedna osoba obstawia powyżej/poniżej, to czy mogę obstawić ten sam mecz ale 1X2? Według regulaminu gdy oba typy mogą wejść to raczej nie mogę . Chcę się upewnić.
Posted by: Cypryjczyk

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 05/11/2008 21:11

nie, chyba ze zagrasz odwrotnie niz przeciwnik czyli jezeli zagral on over to Ty tylko mozesz na under, nie moze nadejsc taka sytuacja w ktorej przeciwnik i Ty wygrywacie na tym samym zdarzeniu.
Posted by: Siergiej2005

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/11/2008 07:12

w IV rundzie ile osób bierze udział ?
Posted by: Ghost

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/11/2008 16:14

Originally Posted By: Siergiej2005
w IV rundzie ile osób bierze udział ?


32 osoby

Tak przy okazji, jeśli czyta to jakiś pracownik expekta, to niech odpowie mi na pytanie, dlaczego jest taka marna oferta na US Sports? Z całej kolejki NCAAF jest tylko kilkanaście wybranych (losowo?) meczy. A wczoraj nie było kursu nawet na NBA na mecz Clippers. Skandal \:\)
Posted by: Vader

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/11/2008 22:10

Originally Posted By: Ghost
Tak przy okazji, jeśli czyta to jakiś pracownik expekta, to niech odpowie mi na pytanie, dlaczego jest taka marna oferta na US Sports? Z całej kolejki NCAAF jest tylko kilkanaście wybranych (losowo?) meczy. A wczoraj nie było kursu nawet na NBA na mecz Clippers. Skandal \:\)
W poprzednim sezonie było więcej NCAAF z tego co pamiętam.
A czemu nie ma teraz to pewnie dlatego, że szukają ludzi do pracy. Nie ma kto wystawiać/kopiować kursów ;\)

Ghost zawsze możesz wysłać CV. Chyba ogłoszenie aktualne jest non stop \:\)
Posted by: Stoin

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/11/2008 22:16

Originally Posted By: Ghost
Originally Posted By: Siergiej2005
w IV rundzie ile osób bierze udział ?


32 osoby

Tak przy okazji, jeśli czyta to jakiś pracownik expekta, to niech odpowie mi na pytanie, dlaczego jest taka marna oferta na US Sports? Z całej kolejki NCAAF jest tylko kilkanaście wybranych (losowo?) meczy. A wczoraj nie było kursu nawet na NBA na mecz Clippers. Skandal \:\)


Kursy byly na ten mecz ale ok 20:00 zdjeli .... moze wczesniej \:\)
Posted by: Ghost

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/11/2008 22:20

Na pewno koło 19.30 już nie było, bo chciałem podać do konkursu. Zresztą nieważne...
Posted by: Legia

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/11/2008 02:57

można grać w konkursie obydwa typy na jedno spotkanie >>>

połowa czasu/pełny czas np na gospodarzy 1/1 bądź 1/x

oraz dla tego samego meczu zwykłą wygraną gospdarza 1 z opcji 1x2 ???
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/11/2008 03:08

Jeśli są 4 opcje lub więcej to można dać 2 typy, tak więc na 1X2 można dać tylko jeden, ale na HT/FT już dwa typy.

Nie ma ograniczenia na ilość typów na dane spotkanie, można nawet wszystkie oprzeć na tym samym meczu pod warunkiem, że każdy typ jest inny (np. 1, 1X, HT/FT 1/1, over 2,5, gospodarze strzelą pierwszego gola, itd.). \:\)
Posted by: Legia

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/11/2008 03:18

Originally Posted By: Conrad
Jeśli są 4 opcje lub więcej to można dać 2 typy, tak więc na 1X2 można dać tylko jeden, ale na HT/FT już dwa typy.

Nie ma ograniczenia na ilość typów na dane spotkanie, można nawet wszystkie oprzeć na tym samym meczu pod warunkiem, że każdy typ jest inny (np. 1, 1X, HT/FT 1/1, over 2,5, gospodarze strzelą pierwszego gola, itd.). \:\)


wielkie dzięki za odpowiedź , nie byłem do końca pewien czy mogę zagrać dziś na Wisłe 2 i połowa czasu/pełny czas 2/2 jednocześnie obydwa typy.

Pozdrawiam
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 21/12/2008 21:57

Wiadomo kiedy będzie kasa za play offy?
Posted by: shaggyr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 21/12/2008 23:59

Originally Posted By: Kenny
Wiadomo kiedy będzie kasa za play offy?
Conrad mi pisał, że w niedziele tydzień temu wysłał wszystko do Expekta i potwierdzili odbiór. Pieniądze miały być na dniach, więc pewnie do połowy następnego tygodnia powinni przelać.
Posted by: shaggyr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/12/2008 19:27

Pieniądze na koncie piwo

PS. Kurs Euro też mi się podoba grin
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/12/2008 20:00

4,13 grin poliiczyli

Tez kasa na koncie piwo piwo
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 23/12/2008 20:20

Tak jest kasa jest na koncie smile Dzięki smile Teraz tylko jeszcze pytanie jakie są dokładnie warunki obrotu otrzymaną kwotą ?
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/12/2008 06:29

To jak jest z tym obrotem? Wie ktoś czy nie?
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/12/2008 06:35

Originally Posted By: Kenny
To jak jest z tym obrotem? Wie ktoś czy nie?


3 razy po kursie 1.5 ale nie wiem czy min. kurs czy ako
Posted by: shaggyr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/12/2008 06:39

Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: Kenny
To jak jest z tym obrotem? Wie ktoś czy nie?


3 razy po kursie 1.5 ale nie wiem czy min. kurs czy ako
OBRÓT = 3 X NAGRODA <=> AKO >= 1,5 ooo
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/12/2008 20:33

a mogą być single?
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/12/2008 20:35

Originally Posted By: Kenny
a mogą być single?


Tak, ale kurs wtedy min 1.5 Ja grałem też single i nie było problemu z wliczaniem tego do obrotu.
Posted by: Cypryjczyk

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/12/2008 21:39

+ 6msc czasu na obrót !
Posted by: shaggyr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/12/2008 20:23

Originally Posted By: Cypryjczyk
+ 6msc czasu na obrót !

Akurat tego nie wiedziałem, ale czasu jest dużo.

PS. Chyba najlepiej by było, żeby te warunki wpisać do regulaminu.
Posted by: mini-cab_driver

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 01/01/2009 18:45

A moze by tak jakas Nowo Roczna edycja... smile
Posted by: Zulus

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 01/01/2009 22:40

Originally Posted By: tomex23
A moze by tak jakas Nowo Roczna edycja... smile


jak zasponsorujesz to możemy robić wink
Posted by: luke777

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 08/01/2009 01:34

Zgłosiłem się już do konkursu, ale mam problem z wysłaniem PM. Pojawia się komunikat "Private messages are disabled." Czy mógłbym dowiedzieć się, w jaki sposób potwierdzić swoje uczestnictwo. Z góry dzięki za pomoc.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 09/01/2009 02:48

W takim razie wyślij proszę te info na conrad@mecz.pl
Posted by: pyton83

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/01/2009 21:57

Mam pytanie czy są jakieś ograniczenia jeżeli chodzi o kursy stawianych meczów, chodzi mi tutaj o "despersckie typy" które czasami eliminują porządnych graczy
Posted by: yaaho

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/01/2009 22:04

Originally Posted By: pyton83
Mam pytanie czy są jakieś ograniczenia jeżeli chodzi o kursy stawianych meczów, chodzi mi tutaj o "despersckie typy" które czasami eliminują porządnych graczy


nie ma smile
Posted by: royalflush

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 16/01/2009 16:58

z tym wynikiem tygodniowym to ma sie rozumieć najwyższy singiel w jednej z rund tak jak było wcześniej??Czy suma wszystkich oddanych typów??
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/01/2009 06:35

Suma wszystkich w danym tygodniu, czyli ile zarobiłeś w tej rundzie.
Posted by: Kreczmer

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/01/2009 22:21

witam

mozna grac na zwyciezce danych zawodow? np. simon ammann wygra dzisiaj w zakopane po kursie 5.75
Posted by: CANTORO

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/01/2009 22:23

Originally Posted By: Kreczmer
witam

mozna grac na zwyciezce danych zawodow? np. simon ammann wygra dzisiaj w zakopane po kursie 5.75


a dlaczego nie??to rowniez typ ja mam pogranego gregorza wiec luz typy jest typem zgdodnym z regulaminem
Posted by: SR

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/01/2009 16:02

Wesul wysłał sobie typ :

#2 16/01/2009 20:30
Strasbourg - Dijon
typ: 1
kurs: 1.55

mecz się jednak odbył 17tego o 15stej
gdy okazało się że typ nie wszedł postanowił wysłać drugi w jego miejsce :

#2841657 - Wczoraj o 09:10 PM "(21:10 wieczorem 17.01)
#2 (typ zastępcy)
17/01/2009 21:45
Justyna Kowalczyk - Marianna Longa (Kto lepszy in 7.5 km C + 7.5 km F Pursuit - Vancouver (CAN) Cross Country Women)
typ: 1
kurs: 1.45

czy to jest w porządku?
Posted by: wesul

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/01/2009 18:31

Na powtorzony mecz byly inne kursy, dlatego uznalem, ze tamten bedzie potraktowany jako zwrot.
Ale widze, ze w regulaminie Expekt jest zapis "Zdarzenie które jest przełożone na więcej niż 36 godzin, będzie wyłaczone z ważności i kurs na takie zdarzenie będzie wynosić jeden (1.0),"
tak wiec niech bedzie ze moj typ nr 2 jest nietrafiony (-100)

pzdr
Posted by: royalflush

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 19/01/2009 04:48

chciałbym się dowiedziec na przyszłość czy dozwolone jest granie tego samego meczu na kilku kuponów.
Zauważyłem że mój rywal zagrał 2 kuponu na ten sam mecz over do przerwy i over na całe spotkanie, oraz dwa dokładne wyniki na jedno spotkanie

dzieki muppet za rywalizacje
pozdrawiam :powo:
Posted by: Skiper

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 19/01/2009 07:16

Conrad trzeba odnotowywać w temacie "kto się zakwalifikował..." pokonanie bye'a ?
Posted by: Qubi

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 19/01/2009 10:02

Żartujesz Skiper? confused

royalflush zobacz punkt 7 regulaminu. Typ na under/over do przerwy i cały mecz to oddzielne zdarzenia.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 19/01/2009 18:15

Royalflush, możesz nawet wszystkie kupony zagrać na ten sam mecz o ile jakieś typy nie są identyczne. Przez identyczne uznaje się np. "1" oraz handi azjatycki -0,5 na gospodarzy, bo te zakłady niczym się nie różnią. Ale tak to możesz grać "over 2,5", "1", "1X", "gospodarze strzelą - tak" i "handi zwykły -1"... wszystko na to samo spotkanie.

Skiper, nie, jeśli ktoś miał "bye" to nie trzeba zgłaszać gdyż przeciwnik od razu widzi w tabeli z kim gra.
Posted by: Zulus

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/01/2009 02:16

Można wiedzieć z kim gram w II rundzie?bo nie wiem gdzie mam szukać.
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/01/2009 02:18

Originally Posted By: Zulus
Można wiedzieć z kim gram w II rundzie?bo nie wiem gdzie mam szukać.


tiu

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2830050#Post2830050
Posted by: Zulus

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/01/2009 02:22

Kurcze nie otwiera mi się więc może pofatygujesz się rafal08 i zerkniesz z kim gram?:>
Posted by: colaczek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/01/2009 02:24

Czyli w kolejnych ćwiartkach: 1-2, 3-4, 5-6 itd?
Posted by: Baqu

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/01/2009 02:34

Originally Posted By: colaczek
Czyli w kolejnych ćwiartkach: 1-2, 3-4, 5-6 itd?


tak
Posted by: Rivaldinho

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/01/2009 02:41

Originally Posted By: Zulus
Kurcze nie otwiera mi się więc może pofatygujesz się rafal08 i zerkniesz z kim gram?:>


Ze zwyciezca pary:

----------
yaaho
bery5
----------
Posted by: royalflush

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/01/2009 05:31

no własnie mi tez sie cos plik nie otwiera ale z tego co kminie to zw. 1 pary gra ze zw 2... 3-4..5-6 itd ?????
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/01/2009 05:36

Originally Posted By: Zulus
Kurcze nie otwiera mi się więc może pofatygujesz się rafal08 i zerkniesz z kim gram?:>


Sorry ,nie zagladalem pozniej do tego tematu
Posted by: Rivaldinho

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/01/2009 05:44

Originally Posted By: royalflush
no własnie mi tez sie cos plik nie otwiera ale z tego co kminie to zw. 1 pary gra ze zw 2... 3-4..5-6 itd ?????


Tak. Normalna drabinka jak np. w tenisie.

Royal grasz ze zwyciezca pary:

----------
Gadzina
żyła
----------



Mi link na poprzedniej stronie otwiera sie bezproblemowo.
Posted by: royalflush

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/01/2009 16:24

dzięki tak też myślałem chciałem się upewnić smile
Posted by: colaczek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/01/2009 02:28

Gdzie się wpisuje najlepszy bilans tygodnia?
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/01/2009 03:06

zaloz taki temat
Posted by: buszmen

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/01/2009 05:09

Tak by the way, to mamy jesień 08 ? laugh
Posted by: Zulus

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 26/01/2009 07:58

Witam mógłby mi ktoś powiedzieć z kim gram w 3 rundzie?drabinka mi się nie otwiera i nie mam jak zobaczyć...z góry dziękuje za pomoc smile
Posted by: shaggyr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 26/01/2009 08:14

TeRMiNaL
Zulus
----------
yaaho
bery5
----------
jarko 33
hunter111
----------
*bye*
Pawel K
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 26/01/2009 09:47

Panowie, tabelka z losowaniem jest do ściągnięcia w formacie Open Office (link znajduje się w temacie "Losowanie...").

Skoroszyt z tabelką można otworzyć za pomocą darmowego pakietu biurowego Open Office:

- w wersji normalnej, wymagającej instalacji:
http://pl.openoffice.org/

- w wersji nie wymagającej instalacji (można odpalać nawet z pendrive'a):
http://portableapps.com/apps/office/openoffice_portable
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 26/01/2009 20:50

Mam takie pytanie na przyszlosc, regulamin mozna roznie interpretowac, ale co w przypadku gdy ostatni typ zostal podany na nocke z niedzieli na poniedzialek i za ten typ jest zwrot. Co w takim przypadku, bo regulamin z jednej strony mowi o tym ze przysluguje typ zastepczy, ale inny punkt mowi o tym ze ostatni typ mozna podac do 19;59 w niedziele.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 26/01/2009 21:52

W przypadkach gdy następuje zwrot należy podać nowy, zastępczy typ... ale skoro jest po 19:59 w niedzielę to nie ma już na to czasu i wtedy taki typ liczy się jako -100.

Typ natomiast się liczy jeśli jest tylko częściowy zwrot jak może być w przypadku asiana -0,-0,5 przy remisie.
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/01/2009 01:33

Jak juz komus sie uda otworzyc ten plik co zamiescil Conrad to moze wklei screena z drabinka albo w poscie poda pary 3 rundy, bo chyba wiele osob ma problem zeby odczytac ten plik i zobaczyc z kim gra...
Posted by: Akhu

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/01/2009 03:08

Tak to mniej więcej powinno wyglądać, ale oczywiście to nie jest oficjalna drabinka. cool

I
shaggyr
dimes
----------
herrena
samsung27/delfiedor
----------
chwdpxxx
gizmo
----------
mcflower
foer
----------
markopolo
Rivaldo
----------
McDziarz/
Big_star
----------
Pitersson
Tomasz Frankowski
----------
kazik/Wojtek
Daramanian/uQ$


II
mazik
berserker
----------
Kura/RaJ2005
Gadzina
----------
pyton83/klakiers
pepsino/cartmann
----------
Zulus
Pawel K
----------
zw1
cobra
----------
zyciesca
podstawek87
----------
amRO
rockeman
----------
kurson
Ghost


III
Giertyszek
Exp
----------
f4ls0n
Raphaello
----------
zaper
Mathiass
----------
tomex23
Conrad
----------
blackjack /Padre
Akhu
----------
mopsiq
jad/HenkSiracius
----------
jamar0
wesul
----------
kaka85
snaders


IV
Cypryjczyk
majner
----------
Ronni
CANTORO
----------
Baqu
rafal08
----------
bartoss99
_Korver_
----------
Dyzma
ryf
----------
amkwish
Camp_Nou
----------
Qubi /Gherman
roan79
----------
katowiczanin
Kenny
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/01/2009 03:23

A to mnie pocieszyłes frown liczyłem na łatwiejszego rywala
Posted by: Chorwat

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/01/2009 03:46

Originally Posted By: Akhu
III
Giertyszek
Exp
----------
f4ls0n
Raphaello
----------
zaper
Mathiass
----------
tomex23
Conrad
----------
blackjack /Padre
Akhu
----------
mopsiq
Draint

----------
jamar0
wesul
----------
kaka85
snaders


Nie wiem czy jest więcej błędów, ale moge powiedzieć, że dobra robota Akhu piwo
Posted by: Akhu

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/01/2009 03:54

Właśnie jak napisałeś swój wynik, to zauważyłem, że zamiast Draint/luke777 wpisałem przegranych Jad/HenkSiracius. Mam nadzieje, że to jedyny taki przypadek smirk
Posted by: addamskyy

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/01/2009 04:30

pomylka w pierwszej cwiartce awansowalem ja czyli addamskyy a nie dimes ;D
Posted by: Baqu

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/01/2009 07:33

świetna robota Akhu dzięki za pomoc !
Posted by: roan79

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 28/01/2009 03:42

#1
Wt 27/01/09 01:30 (CET)
New York Knicks - Houston Rockets
Typ: under 207
Kurs: 1,9

Czy może mi ktoś to sprawdzić czy był taki wysoki under na ten mecz bo nie chce mi się wierzyć.Ten typ podał mój przeciwnik 7 minut przed meczem.Myśle ,że to niemożliwe raczej.
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 28/01/2009 03:45

www.expekt.com winiki zdarzen i wybierasz NBA, jak znajdziesz ten mecz to zobaczysz ze byla taka linia. Dodam ze w niektorych meczach sa i linie 230, wtedy bys sie dopiero zdziwil smile
Posted by: podstawek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 28/01/2009 03:45

Na stronie expektu masz zakładkę wyniki zdarzeń. Wg niej linia była na 207pkt
Posted by: RaJ2005

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 28/01/2009 03:45

Originally Posted By: roan79
#1
Wt 27/01/09 01:30 (CET)
New York Knicks - Houston Rockets
Typ: under 207
Kurs: 1,9

Czy może mi ktoś to sprawdzić czy był taki wysoki under na ten mecz bo nie chce mi się wierzyć.Ten typ podał mój przeciwnik 7 minut przed meczem.Myśle ,że to niemożliwe raczej.

Taka właśnie była linia, możesz sam sprawdzić wchodząc w WYNIKI ZDARZEŃ
Posted by: roan79

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 28/01/2009 03:46

Przed chwilą sprawdziłem przepraszam rywala za podejrzenia.
Posted by: cobra

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/02/2009 02:18

moge jeszcze zmienic typ przed rozpoczeciem meczu ?
Posted by: cobra

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/02/2009 02:24

halo, panowie...
Posted by: zyciesca

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/02/2009 03:22

Nie możesz.
Posted by: Zulus

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/02/2009 06:28

Witam mógłby mi ktoś powiedzieć z kim będę grał w 4 rundzie?
Posted by: Pawel K

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 02/02/2009 07:06

Originally Posted By: Zulus
Witam mógłby mi ktoś powiedzieć z kim będę grał w 4 rundzie?


W IV rundzie grasz z klakiers.
Jego przeciwnik nie podał typów.
Posted by: Mathiass

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 03/02/2009 15:47

Witam mógłby ktoś napisać z kim rywalizuje w 4 rundzie?

Albo najlepiej wszystkie pary.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 03/02/2009 19:32

Panowie, w temacie "Losowanie" jest do ściągnięcia tabelka. Jest ona w formacie Open Office, który jest popularnym i darmowym pakietem biurowym. smile

P.S. Grasz ze mną. smile
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 03/02/2009 23:31

Conrad nie kazdy ma czas w bawienie sie w sciaganie nowego offica, bo nie kazdy ma super szybkie lacze, fakt te 30 pare mb to nie duzo ale pozniej trzeba albo zrobic nakladke na starego albo tamtego odinstalowac, ostatnio jak robilem takie numery to pozniej godzinami mi sie excel otwieral albo wyskakiwaly jakies bledy dlatego prosze kogos kto ma wglad w ta rozpiske aby zrobil screena i go tu zamiescil albo wkleil te 32 nicki polaczone w pary zeby kazdy mial wglad w drabinke przeciez to nie tajemnica laugh
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 03/02/2009 23:45

W tym temacie;

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2830050#Post2830050

jest cala drabinka, nie rozumiem jak mozna miec problem z odczytaniem posta. Drabinka tenisowa, przeciez to podstawy kto z kim gra, sama nazwa playoff powinna mowic wszystko.
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 03/02/2009 23:47

dodam jeszcze ze ci ktorzy chca aby inni im podliczali z kim graja w nastepnej rundzie pokazuja szczyt lenistwa, no offense.
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 03/02/2009 23:49

grin
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 00:05

Ja wiem z kim gram, ale chce widzieć jak wygląda cała drabinka, cóź widze że to ściśle szczerzona tajemnica :D, mi cały czas wyskakuje jakiś wielbłąd jak próbuje to otworzyc.....
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 00:08

ale przeciez masz chyba w jednym poscie cala drabinke, tutaj;


http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2830050#Post2830050
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 00:50

Experto już byś dawno wkleił tego screena o którego prosiłem ale ty wolisz swoje mądrości prawić, chodziło mi o kształt jak wygląda drabinka pozostałych w grze 32 graczy no ale nic dzięki za pomoc (a w zasadzie jej brak)
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 00:56

Originally Posted By: Kenny
Experto już byś dawno wkleił tego screena o którego prosiłem ale ty wolisz swoje mądrości prawić, chodziło mi o kształt jak wygląda drabinka pozostałych w grze 32 graczy no ale nic dzięki za pomoc (a w zasadzie jej brak)


Tak szczerze to Kenny ma rację smile Mnie też to wkurza, że za każdym razem jak biorę udział w tym konkursie to muszę szukac i szukac z kim gram (poza 1 rundą). Czy to takie trudne, aby wzorem innych konkursów co rundę była aktualizowana drabinka?
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:00

To panowie Bullet i Kenny zrobcie drabinke skoro jeszcze nie odpadliscie, za frajer to nikt Wam nie zrobi, chyba ze frajer smile
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:13

Zajęło mi to w sumie ok 30 minut, na piechote tworzyłem drabinkę na podstawie wpisów z tematu kto awansował do IV rundy, dla tych co nie mogą sprawdzić jak wygląda drabinka dzięki super nowemu officowi Conrada (bez urazy wink )

IV RUNDA: Playoff 'mecz.pl' Zima 2009

1 shaggyr
2 delfiedor

3 chwdpxxx
4 foer

5 markopolo
6 McDziarz

7 Pitersson
8 kazik

9 mazik
10 Gadzina

11 klakiers
12 Zulus

13 zw1
14 zyciesca/podstawek87

15 amRO
16 kurson

17 Giertyszek
18 Raphaello

19 Mathiass
20 Conrad

21 Blackjack
22 Draint

23 jamar0
24 kaka85

25 majner
26 CANTORO

27 Baqu
28 amkwish

29 bartoss99
30 dyzma

31 Qubi
32 Kenny

PS.1. Mogłem się gdzieś pomylić ale raczej na 99 % wszystko jest ok bo wszystkie miejsca się zapełniły, niewiadomą pozostaje tylko kto awansował z pary zyciesca/podstawek87, gdyż żaden z panów nie podał w temacie żadnej informacji tongue

PS.2. Experto zrobiłem drabinkę za frajer, ale frajerem się nie czuję, nie wiem może ty, bo mogłeś zrobić screena 2h temu i go tu wrzucić w temacie ale wolałeś odbijać piłęczkę...dziękuję
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:16

Aha gdyby ktoś nie załapał to numery 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-14, 15-16, 17-18, 19-20, 21-22, 23-24, 25-26, 27-28, 29-30, 31-32 grają ze sobą smile
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:19

Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: Kenny
Experto już byś dawno wkleił tego screena o którego prosiłem ale ty wolisz swoje mądrości prawić, chodziło mi o kształt jak wygląda drabinka pozostałych w grze 32 graczy no ale nic dzięki za pomoc (a w zasadzie jej brak)


Tak szczerze to Kenny ma rację smile Mnie też to wkurza, że za każdym razem jak biorę udział w tym konkursie to muszę szukac i szukac z kim gram (poza 1 rundą). Czy to takie trudne, aby wzorem innych konkursów co rundę była aktualizowana drabinka?


Wystarczy kogos znalezc tylko takiego co bedzie to robil tongue
Posted by: zyciesca

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:20

Kenny mógłbyś sprawdzić jeszcze jaką taktyke stosuje mój rywal?

Żartuje, dzięki że zrobiłeś drabinkę, ale sprawdzać swoich rywali powinien każdy kto awansuje. Cóż na lenistwo nie wynaleziono jeszcze lekarstwa.
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:26

Mnie chodziło od samego początku a całą drabinkę bo to z kim gram sobie jestem w stanie sprawdzić sam a ctrl+c i ctrl+v przy 32 nickach lub więcej troche zajmuję czasu dlatego prosiłem o screena którego się wkleja o wiele szybciej...
Posted by: Baqu

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:29

Originally Posted By: Experto
To panowie Bullet i Kenny zrobcie drabinke skoro jeszcze nie odpadliscie, za frajer to nikt Wam nie zrobi, chyba ze frajer smile


organizator powinien to robić żeby było jasne i czytelne, nie
dziwie się, że Bullet i Kenny podnieśli ten problem, gdyż
jest on powszechny u grających w tym konkursie.
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:34

Przeciez ten konkurs jest dla Nas wiec czemu organizator ma robic tabele grin tongue
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:35

Czemu uwazacie,ze ktos ma poswiecac na to swój czas ? smirk
Posted by: Chorwat

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:38

Ciekawe od czego są moderatorzy, jak widać powyżej od spamowania.
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:39

Originally Posted By: Draint
Ciekawe od czego są moderatorzy, jak widać powyżej od spamowania.



laugh laugh laugh

Co ja mam Ci tabelke zrobic laugh a z jakiej to paki
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:41

Originally Posted By: Draint
Ciekawe od czego są moderatorzy, jak widać powyżej od spamowania.


Widzisz wogóle gdzies jakiegos moderatora w tym dziale ,bo ja nie widze
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:46

Originally Posted By: Experto
To panowie Bullet i Kenny zrobcie drabinke skoro jeszcze nie odpadliscie, za frajer to nikt Wam nie zrobi, chyba ze frajer smile


Ja już dawno odpadłem w tej edycji bo cienki jak barszcz byłem blush A dlaczego w innych konkursach są osoby co aktualizują drabinki po podliczeniu samemu lub przez uczestników wyników, a tu nie? Głupków z nas chcecie zrobic czy o co kaman bo nie kumam? smirk
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:48

rafal daj Draintowi szanse, jeszcze kilka miechow i pewnie sam do tego dojdzie kto gdzie jest moderatorem grin

Polska mentalnosc, ja chce - mi sie nalezy, do roboty to nikogo, ale na gotowe to kazdy.
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:49

Czemu głupkow shocked

Ludzie jak jest z tym problem to napiszcie do Conrada i on kogos zrobi tu modem.Moze znajdzie sie jakis chetny wsrod moderatorow albo ktos nowy .

Co jeszcze wiecej mozna dodac
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 01:54

Dobra skończmy debate. W innych konkursach czy nawet rankingach laugh są osoby prowadzące pewne sprawy i podliczające wyniki (lub robią to uczestnicy) oraz aktualizujące drabinki, a w NAJWIĘKSZYM i najbardziej znanym konkursie na forum nikogo takiego nie ma. Cóż bywa i tak. Sprawa wyjaśniona i zakończona.
Pozdrawiam smile
Posted by: Giertyszek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 02:41

Taki urok tego konkursu smile
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 05:07

Spradziłem drabinkę i rzeczywiście mały błąd się wkradł...sorki panowie smile reszta drabinki wyszła mi 2 raz tak samo smile , a więc:

IV RUNDA: Playoff 'mecz.pl' Zima 2009

1 shaggyr
2 delfiedor

3 chwdpxxx
4 foer

5 markopolo
6 McDziarz

7 Pitersson
8 kazik

9 mazik
10 Gadzina

11 klakiers
12 Zulus

13 zw1
14 zyciesca

15 amRO
16 kurson

17 Giertyszek
18 Raphaello

19 Mathiass
20 Conrad

21 Blackjack
22 Draint

23 jamar0
24 kaka85

25 majner
26 CANTORO

27 Baqu
28 bartoss99

29 dyzma
30 amkwish

31 Qubi
32 Kenny

Przedtem było to na 99% wink ale myśle że teraz na 100% jest ok smile
Posted by: Qubi

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 04/02/2009 22:49

Wszystki wpisu typu: "z kim gram" są dla mnie oznaką szczytu lenistwa.
Po losowaniu ściągam drabinkę którą zamieszcza Conrad. Wyczytanie z niej z kim mogę grać zajmuje mi 10s, czekam tylko aż potencjalny rywal oznajmi, że wygrał swój pojedynek. Jaki tu jest problem? (Kenny podał jeden z powodów, ale u mnie np open office i MOffice działają na jednym kompie bez zarzutu).
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 05/02/2009 04:54

Dokładnie. Wystarczy mieć Open Office'a (jest darmowy) aby mieć tabelkę. Później wystarczy spojrzeć który z ewentualnych przeciwników awansuje do dalszych rund.
Posted by: mkr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 09/04/2009 04:53

Gdzie w edycji wiosennej mozna podawac najlepszy bilans tygodnia i zwyciesce pojedynku?
Posted by: Amkwish

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 09/04/2009 06:41

Originally Posted By: _mkr
Gdzie w edycji wiosennej mozna podawac najlepszy bilans tygodnia i zwyciesce pojedynku?


Chciałem poinformować, ze rezygnuje z udziału w naszym konkursie.

Powód prozaiczny, ida Swieta ,po nich wyjeżdżam na troche do Polski ,nie bedzie czasu, aby to wszystko kontrolować, szczególnie w niedzielne wieczory, kiedy odbywaja sie decydujace "podchody" grin

Przepraszam za zamieszanie ,najpierw sie zapisałem ,potem uzmysłowiłem sobie, ze jak mam to traktowac niepowaznie ,to lepiej od razu sie wycofac.

Mojemu przeciwnikowi z I rundy zycze sukcesów w nastepnych.
Posted by: mkr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 09/04/2009 16:28

_mkr - jad
Z uwagi na Swieta podaję juz teraz moj wynik, który prosze uwzględnic w bilansie tygodnia i ewentualnie w "kto awansował"

_mkr
1 65
2 75
3 42
4 110
5 155
Razem +447
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 09/04/2009 16:30

To wez zaloz taki temat i tam podaj wyniki, pozdro.
Posted by: Szewa

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 09/04/2009 21:48

Mogę zagrać trzy typy z jednego spotkania, ktore jednak się wykluczają ? Np. DW 1:0, 2:0 i 3:0 ?
Posted by: Szewa

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 09/04/2009 21:54

Dobra, już wiem wink
Posted by: remik

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 03:10

co dzieje się w przypadku, gdy zarówna ja jak i rywal podamy mniej niż 5 typów i wszystkie będą niecelne?mój bilans 0/3, rywala 0/1:)
Posted by: Daramanian

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 03:17

Originally Posted By: remik
co dzieje się w przypadku, gdy zarówna ja jak i rywal podamy mniej niż 5 typów i wszystkie będą niecelne?mój bilans 0/3, rywala 0/1:)
na zdrowy rozsądek dalej powinien przejść ten który oddał więcej typów..
Posted by: Qubi

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 03:19

Wychodzi remis -500 = -500
Powinniście wysłać po pięć typów, kto pierwszy wyśle piąty ten przechodzi.
Moim zadaniem Ty przechodzisz bo wysłałeś więcj typów.
Posted by: mini-cab_driver

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 03:49

Tez uwazam, ze ten ktory wyslal wiecej typow powinnien przejsc dalej, aczkolwiek nie zmienia to faktu, ze mamy niezly paradoks smile
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 03:50

Niezle SKILLS panowie piwo
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 03:51

Jak to Cantoro napisał to jest piękne laugh chyba już dawno nie było tylu spóźnialskich jak dzisiaj, fakt mieli cały tydzień na podanie typów i się przeliczyli ale po co było ograniczać czas podawania typów do 19:59:59 w niedziele? Były ramy czasowe otwarte i można było podać typy nawet o 4 rano jak się jakiś mecz zaczynał w USA i było ok nikt nikogo przecież nie zmuszał do siedzenia po nocach, jak ktoś głupi to siedzi laugh a przeciwnik może podać typy wcześniej przecież nie musi siedzieć z rywalem. Przy takich okazjach jak święta, majówki czy inne leniówki laugh byłoby to jak znalazł nikt o zdrowych zmysłach nie zostawi pełnego kielonka na stole nie przeprosi gości i powie że musi iść podać typy no bez jaj dlatego tyly spóźnialskich dziś.

Conrad ja już kiedyś pisałem do Ciebie w tej sprawie rozważ możliwość podawania od następnej rundy lub edycji typów do godziny X byle wynik był znany do 12:00 w poniedziałek, bo jak widać ułatwi to życie wielu typerom
Posted by: yaaho

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 04:02

taaaaaa, w tym przypadku co podales najwiecej typow pojawialoby sie kolo 10 rano w poniedzialek laugh i wtedy narzekania, ze wtedy kazdy w pracy, szkole lub uczelni, tak jak jest to idealne rozwiazanie, chociaz juz z 2 razy odpadlem, bo nie zdarzylem podac typow laugh
Posted by: Szewa

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 04:03

Jest regulamin, każdy kto bierze udział w konkursie go akceptuje, nie widzę problemu.
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 04:06

Originally Posted By: Daramanian
Originally Posted By: remik
co dzieje się w przypadku, gdy zarówna ja jak i rywal podamy mniej niż 5 typów i wszystkie będą niecelne?mój bilans 0/3, rywala 0/1:)
na zdrowy rozsądek dalej powinien przejść ten który oddał więcej typów..


Jak dla mnie to powinni odpasc obaj grin
Posted by: Boubson

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 06:19

sa Święta więc spojrzmy na to inaczej... zaden nie przegral, niech awansuja obaj... smile

regulamin jest w porzadku - do 19:59 i tak wiekszosc czekala na ruch rywala do ostatnich chwil... ja sie ciesze ze z moim rywalem byla naprawde dosc emocjonujaca walka ktora potrwa az do skonczenia ostatniego meczu... typy podawane przez nas przez caly tydzien na przemian a nie czekanie na to z jakim bilansem skonczy rywal i jezeli zakonczyl z ujemnym to podawanie dzis typu po kursie 1,01... i to jest minus regulaminu... moim zdaniem powinno byc ze gora dwa mecze jednego dnia mozna zagrac...

ale wiadomo, ile osob, tyle pomyslow na regulamin... pozdrawiam
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 06:28

Originally Posted By: Szewa
Jest regulamin, każdy kto bierze udział w konkursie go akceptuje, nie widzę problemu.


Kiedyś ten regulamin pozwalał właśnie by podawać typy o dowolnej porze ale tak by wynik był znany w poniedziałek do południa, czyli tak jak pisałem wyżej nawet o 4 rano, było ok nie było takich problemów jak teraz
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 06:35

Originally Posted By: Kenny
Originally Posted By: Szewa
Jest regulamin, każdy kto bierze udział w konkursie go akceptuje, nie widzę problemu.


Kiedyś ten regulamin pozwalał właśnie by podawać typy o dowolnej porze ale tak by wynik był znany w poniedziałek do południa, czyli tak jak pisałem wyżej nawet o 4 rano, było ok nie było takich problemów jak teraz


Z całym szacunkiem Kenny, ale już mnóstwo osób czeka do 19:59 z ostatnim typem aby posłac 1.01, a tak to może ultrasi qcz będą czekac do nocy itp. Regulamin jest dobry i godzina jest dobra. Gro osób ma pracę i chce spac w nocy, a nie czatowac na typy do 4 rano laugh W czym problem bo ja nie kumam?
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 06:37

90% uczestników gra ten konkurs taktycznie albo podając kursy 1.01 gdy wiedzą że takie śmieci dadzą im awans albo czekając do samego końca licząc na błędy przeciwnkia, cóż ich prawo, nie czarujmy się jakby policzyć to jakieś 20-30% typów podawanych tutaj jest trafnych (lub nawet mniej) a reszta to pudła, więc tak naprawdę gra polega na tym kto mniej spudłuje tongue ,godzina 19:59 w niedziele jest uważam nie fartowna, gdyż tak jak dziś wiele osób ma inne sprawy na głowie niż podawanie typów i efekt był widoczny :D, zresztą nie tylko w takie dni ale co tydzień niedzielne popołudnie powinno się spędzać inaczej niż na forum podając typy a 40% typów pojawia się właśnie w niedzielne popołudnie, co innego godzina np. 22-23 przed snem dla spóźnialskich lub 13-14 np. przed niedzielnym obiadem wink byłyby to godziny zdecydowanie fartowniejsze

PS. Conrad jak nie w jedną to w drugą stronę przesuńmy ostateczną godzine podawania typów, była godziny nad ranem, była godzina 23:59, była godzina 21:59 jest godzina 19:59, dlaczego nie może być godzina 13:59 ? a później wszyscy z rodzinami spędzamy miło niedzielne popołudnie smile a nie ślęczymy przed kompem co by tu zagrać i jak przechytrzyć przeciwnika laugh
Posted by: takizwykły

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 06:38

Regulamin wg. mnie jest bardzo dobry. Podajemy typy do określonej godziny, a to jaką kto przybierze taktykę, to już jego sprawa. Jedna osoba widzi dobry typ we wtorek po kursie 2,3 to go typuje i wcale nie musi czekać do niedzieli. Nie ma recepty na to co jest lepsze. Grunt to żeby zgadzało się z regulaminem i było uczciwie. Święta świętami, typy można było podawać przez cały tydzień.

Ja sam wiem, że nawet jeśli awansuję przez parę rund, to na pewno zdarzy się sytuacja że nie zawsze będę mógł podać typy w weekend, tak więc zrobię to wcześniej.

To zabawa, a nie jakieś wyścigi.
Posted by: Szewa

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 06:46

Jak ktoś jest dobry, to żaden regulamin nie przeszkodzi mu w awansie dalej. Nie kruszmy kopii o pierdoły tylko róbmy swoje wink
Posted by: Boubson

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 06:48

wiec wlasnie to zabawa... i nie polega to na tym by puszczac minute przed koncem... godzina jest w porzadku, zdecydowanie lepsza niz 13:59... smile

choc uwazam wciaz ze by ten konkurs byl zabawa a nie wyscigami, to trzeba by wprowadzic jedno z dwoch rozwiazan:

1 - gora dwa typy

lub

2- kurs minimum 1.5 - i tak trzeba bedzie po takim kursie robic obrot ew. wygranej wiec potrenujmy wink
Posted by: Boubson

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 06:48

1- gora dwa typy dziennie smile
Posted by: kubi20

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 06:52

minimalny kurs 1,5 maksymalny 5,00 i nic wiecej nie trzeba
Posted by: Boubson

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 06:58

ee tam maksymalny jest niepotrzebny... niech emocje beda do konca... wink ale minimalny bardzo, bardzo by pomogl...

Conrad ja wiem ze nie zmienia sie zasad w trakcie konkursu, ale po tym co sie dzis dzialo moze by warto te zasade nagiąć...:)
Posted by: kubi20

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 07:00

jakie w tym emocje kiedy typ wtapia swoje 4 typy a w piatym wejdzie mu na farta dokladny wynik i przechodzi. Co w tym emocjonujacego? Pokaż klase 5 cioma typami a nie jeznym z d***
Posted by: Boubson

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 07:04

moze i masz racje... ale zdecydowanie podwyzszylbym prog do 15... np. wczoraj Cracovia chodzila powyzej 10 na win... a uniemozliwianie stawiania 1x2 mija sie z celem... tak wiec kursy od 1.5 do 15... wink
Posted by: kubi20

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 07:13

ktos stawiał 2 na cracovie? pozdrawiam
Posted by: endrjuts

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 08:42

Moim zdaniem śmieszne jest podawanie 5 typów na godzinę przed końcem konkursu po kursach od 1.3 w dół. Dzisiaj widziałem niejedną taką sytuacje. Według mnie jest to conajmniej żenujące blush Takie działanie nie sprzyja zdrowej rywalizacji, a co za tym idzie czasami wypacza wyniki konkursu. Poprzez to ludzie stawiają na całkowity minimalizm, a co za tym idzie nie ma w tym za krzty rywalizacji.
Posted by: takizwykły

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 08:45

Myślę, że takie granie na ostatnią chwilę z kursami 1,1 skończy się wraz z następnymi rundami.

Tak jak mówię, każdy ma swoją taktykę. Jeśli rywal swoimi typami sprawił, że ma bilans -300, to dlaczego nie grać typów 1,1 skoro regulamin na to pozwala?
Fakt, rywalizacja rywalizacją, ale myślę że teraz to raczej rozgrzewka a nie rywalizacja.. wink
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 08:46

Ten konkurs przeciez na tym polega, taktyka wyczekania i 1.01 to podstawy biblijne tego konkursu wink

Ktos jest dobry i sie nie boi to zacznie podawac picki nawet na poczatku tygodnia.
Posted by: Goget

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 08:54

Originally Posted By: Experto
Ten konkurs przeciez na tym polega, taktyka wyczekania i 1.01 to podstawy biblijne tego konkursu wink


Szczególnie jak się ma dziewięć nicków na starcie. Tak jak dwukrotny zwycięzca tego konkursu wink

Minimalny kurs @1,2 a wysokie kursy redukować do @5 i od razu konkurs zyska na wartości.
Posted by: endrjuts

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 08:55

Oczywiście nie mam o to do nikogo pretensji i szczerze mówiąc rzeczywiście, najbardziej powinna się liczyc efektywność a nie efektowność którą jest jak najwyższy kurs. Trzeba wziąc za poprawkę to, że każdy ma swoją taktykę. Jeżeli jest ona na tyle efektywna, że przynosi zyski, to jak najbardziej jest ona prawidłowa piwo Pozdrawiam
Posted by: endrjuts

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 08:57

Jednakże patrząc z innje perspektywy, moim zdaniem minimalny kurs na typ powinien zostać ukształtowany na poziomie 1.2-1.3
Posted by: combat

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 19:10

Conrad mam pytanie, rywal reklamuje ze moj pierwszy typ jest niewazny, wyslalem tak:
--------
N 12/04/09 21:00
River Plate - Tacuarembo
typ: 1x
1.01

#2
N 12/04/09 21:00
River Plate - Tacuarembo
typ: gospodzarze strzela gola
1.01

#3
N 12/04/09 21:00
Lyon - Monako
typ: 1X
kurs: 1.03

#4
N 12/04/09 21:00
Lyon - Monako
typ: gospodzarze strzela gola
kurs: 1.06

#5
12.04.2009 21:05
Hewitt Lleyton - Odesnik Wayne
typ:1
kurs:1.33
--------

Przegral, ale znalazl ze pierwszy typ nie ma podanego numeru... Wiem ze w poprzednich edycjach jest pelno takich typow ktore byly uznawane, ale chcialbym sie upewnic jak to wyglada teraz.
Moze wyjsc ze ludzie ktorzy nie napisza "kurs" a podadza "1.33" tez beda miec nieuznawane typy, paradoks.
Posted by: Exp

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 19:30

z tego co wiem, zawsze jak typ byl podany nieprawidlowo, nie wazne co by to nie bylo TYP jest rowny -100
Posted by: Daramanian

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 19:34

Zamiast się kłócić może by ktos uprawniony założył tematy na II runde grin ?
Posted by: combat

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 20:20

Juz wszystko jasne, Rivaldo tez podal nieregulaminowy typ.

#2
Pilka Nozna Hiszpania
N 12/04/09 17:00
Real Madrid - Real Valladolid
Typ: Real
Kurs: @1.25

Wg. regulaminu nie okreslil dokladnie ktory Real typuje. W tym przypadku to ze kurs sugeruje ze chodzi mu o Real Madryt mnie nie interesuje, tak jak u mnie wszystkie typy nastepne sugeruja ze moj pierwszy typ byl typem nr. 1. Regulamin najwazniejszy Rivaldo, co nie?
Posted by: Kellthorn

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 20:35

Bardzo mi się nudzi widać w święta, skoro się mieszam do tej załosnej rozmowy, ale mimo wszystko odpowiem ci combat.

Originally Posted By: regulamin

9. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:

I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie.
II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy)
III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilości zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ)
IV. nasz typ
V. kurs


Gdybyś obiektywnie spojrzał na regulamin, który jest równy i sprawiedliwy dla wszystkich, a nie interpretował go według własnego "widzimisię", to zauważyłbyś że jesteś w błędzie. Twój przeciwnik podał typ "real", a kurs dopełnił formalności. Gdyby kursy były równe, wówczas można by się sprzeczać. Ale według mnie typ jest podany, "real" to jest jego typ. Nie ważne, czy chodzi o drużynę rezerw, młodzieżówkę, czy drużynę seniorską drużyny Real Madrid Club de Fútbol. W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt. W Twoim przypadku był błąd ewidentny, bo nie zastosowałeś się do słów regulaminu, które mówią, że MUSISZ podać te dane. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Conrada, a nawet jeśli się zgodzi z Twoją nadinterpretacją to nie wróżę ci dalekiej kariery w tym konkursie.
Tyle.
Posted by: Boubson

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 20:44

owszem to co combat napisal jest zalosne ale... on tylko odpowiada na zalosne zarzuty... moze i sie chlopak pomylil ale powstaje pytanie czy trzymac sie mocno regulaminu czy tez zrozumiec prosty ludzki blad... tym bardziej ze patrzac na jego typy chyba kazdy kto ma IQ choc ciut wieksze niz 0 wie o co chodzi... podal typy w jednym momencie to ze nie zamiescil JEDNEJ CYFERKI PORZADKOWEJ!!! ma go wyrzucic...

tez uwazam ze nie powinno byc tej zalosnej dyskusji, jednakze niektorzy w zalosny sposob nie potrafia sie pogodzic z tym ze odpadli... ide do rodziny, decyzja jak zawsze nalezy do Conrada, a Wam zycze Wesolych Swiat
Posted by: gizmo

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 21:59

Troche juz jestem na tym forum i jeszcze czegos takiego nie widzaiałem laugh Jak juz tak super trzymamy sie regulaminu to dac obydwu po -100 i tyle w temacie. Ale chciałem o czym innym . W poprzedniej edycji odpadłem w trzeciej rundzie, wtedy przy pierwszym typie podałem w dacie rok 2008, co prawda typ był nietrafiony, wiec wielkiego znaczenia to nie miało, ale w zyciu bym nie wpadł na to ze ktos pozniej moglby mi ewentulanie napisac ze typ był niewazny przez taka literowke, bo to przeciez nic innego nie było. Nie popadajmy w paranoje.
Posted by: gizmo

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 22:16

Originally Posted By: Kellthorn
Bardzo mi się nudzi widać w święta, skoro się mieszam do tej załosnej rozmowy, ale mimo wszystko odpowiem ci combat.

Originally Posted By: regulamin

9. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:

I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie.
II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy)
III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilości zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ)
IV. nasz typ
V. kurs


Gdybyś obiektywnie spojrzał na regulamin, który jest równy i sprawiedliwy dla wszystkich, a nie interpretował go według własnego "widzimisię", to zauważyłbyś że jesteś w błędzie. Twój przeciwnik podał typ "real", a kurs dopełnił formalności. Gdyby kursy były równe, wówczas można by się sprzeczać. Ale według mnie typ jest podany, "real" to jest jego typ. Nie ważne, czy chodzi o drużynę rezerw, młodzieżówkę, czy drużynę seniorską drużyny Real Madrid Club de Fútbol. W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt. W Twoim przypadku był błąd ewidentny, bo nie zastosowałeś się do słów regulaminu, które mówią, że MUSISZ podać te dane. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Conrada, a nawet jeśli się zgodzi z Twoją nadinterpretacją to nie wróżę ci dalekiej kariery w tym konkursie.
Tyle.


#1
13.04.2009
Chicago White Sox - Chicago Cubs
Typ: Chicago
Kurs: 1.5

Nie wiem dlaczego wybor dyscypliny ma determinowac to czy typ jest prawidłowo podany. Rywal nie ma obowiazku znac sie na pilce noznej i sprawdzac jakie sa kursy na podany mecz.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 22:37

Dziwne rzeczy, ale jak ktoś zgłasza spór to trzeba rozstrzygnąć. Jeśli nie ponumerowałeś typu jako #1 to regulamin został złamany. Jeśli przeciwnik napisał "typ: Real" a mecz był "Real kontra Real" to mamy podobną sprawę.

Tak więc każdemu po -100zł.

Gdybyś zaś się wcześniej kapnął z tym, że nie podałeś #1, to typ trafiony liczy się jako "nie wysłany" i mógłbyś wtedy podać zastępczy. Gdyby natomiast był przegrany to byłby ważny.
Posted by: ogorek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 13/04/2009 22:43

A co w sytuacji gdy zawodnik nr1 poda Nadal, a zawodnik nr2 drugi Nadal hc-3,5?
Wg regulaminu drugi typował nieregulaminowo, ale jaka sankacja? Typu nie było? Typ ważny, ale -100? Czy tak jak niekompletny - jeśli trafiony to do powtórki, a jak nie to -100?

Pasowałoby takie uściślenie
Posted by: Fab

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 03:57

Chciałbym się dowiedzieć, kiedy zostanie rozpatrzone, bądź też podane, z którym z Kolegów "rywalizuję" w II Rundzie?

----------
galieus/dimes
Fab
----------

??
Posted by: Boubson

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 04:02

Originally Posted By: Conrad
Dziwne rzeczy, ale jak ktoś zgłasza spór to trzeba rozstrzygnąć. Jeśli nie ponumerowałeś typu jako #1 to regulamin został złamany. Jeśli przeciwnik napisał "typ: Real" a mecz był "Real kontra Real" to mamy podobną sprawę.

Tak więc każdemu po -100zł.

Gdybyś zaś się wcześniej kapnął z tym, że nie podałeś #1, to typ trafiony liczy się jako "nie wysłany" i mógłbyś wtedy podać zastępczy. Gdyby natomiast był przegrany to byłby ważny.


wrocilem z imprezy i bardzo mi sie podoba co postanowil Szef wszystkich Szefów... smile

prawda ze dziwna sprawa... Rivaldo odpadl, nie wiem po co probowal kombinowac, jednakze sam sie nadzial na wlasną upierdliwosc... oby wiecej takcih sytuacji nie bylo...

a Conrad moim skromnym zdaniem podjal jedyna wlasciwa decyzje... albo nic nie anulowac albo anulowac obu...

i by wiecej bez takich zenujacych sytuacji przebiegal ten konkurs

piwo
Posted by: yaaho

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 04:20

Originally Posted By: Kellthorn
W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt.




ja o pilce noznej pojecia nie mam to skad mam wiedziec jaki byl kurs na ktory Real? laugh
Posted by: dimes

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 04:39

Originally Posted By: Fab
Chciałbym się dowiedzieć, kiedy zostanie rozpatrzone, bądź też podane, z którym z Kolegów "rywalizuję" w II Rundzie?

----------
galieus/dimes
Fab
----------

??


Fab mogłbyś mi policzyć, ponieważ nie mam pojecia ktory z nas awansował.
Posted by: Kellthorn

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 05:13

Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: Kellthorn
W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt.




ja o pilce noznej pojecia nie mam to skad mam wiedziec jaki byl kurs na ktory Real? laugh


jeżeli nie ma się wiedzy, to trzeba skorzystać z inteligencji i zapytać kogoś mądrzejszego smile
Posted by: Sturmwind

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 05:20

min. 1.2 max 5.00 i wszystko w temacie. ja odpadlem bo nie umiem liczyc trafilem co prawda 5.00 a byla potrzebna jedna setka wiecej laugh

granie tych kursow 1.01 to pajacowanie i tyle
Posted by: Radek_89

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 06:08

Originally Posted By: Kellthorn
Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: Kellthorn
W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt.




ja o pilce noznej pojecia nie mam to skad mam wiedziec jaki byl kurs na ktory Real? laugh


jeżeli nie ma się wiedzy, to trzeba skorzystać z inteligencji i zapytać kogoś mądrzejszego smile
Jeżeli Rivaldo nie wiedział, jakiej cyferki brakuje, to też mógł się zapytać wink
Posted by: yaaho

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 06:11

Originally Posted By: Kellthorn
Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: Kellthorn
W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt.




ja o pilce noznej pojecia nie mam to skad mam wiedziec jaki byl kurs na ktory Real? laugh


jeżeli nie ma się wiedzy, to trzeba skorzystać z inteligencji i zapytać kogoś mądrzejszego smile



dam Ci maly przyklad (takiej sytuacji nie bylo, to tylko wymyslony przyklad, lecz mozliwy), mecz ligi urugwajskiej:


Nacional Montevideo - Montevideo Wanderers
i typ: Montevideo po kursie 1.3


o godzinie 13 w niedziele kurs na 1 byl 1.3, pozniej pokazalo sie info, ze w Nacionalu nie zagra 10 waznych graczy i o godzinie 19 byl kurs 1.3 na Wanderers (nie wiadomo dokladnie o ktorej buki zmienily kursy), a ktos zagral ten typ o godznie 17:

Nacional Montevideo - Montevideo Wanderers
i typ: Montevideo po kursie 1.3

i teraz pytanie, na jaka druzyne gral typujacy? laugh

to moze skorzystasz teraz z inteligencji i zrozumiesz, ze typowanie na Real w meczu Real Madrid - Real Valladolid po kursie 1.25 nie jest az tak oczywiste... jak dalej tego nie rozumiesz, daj znac, wymysle jeszcze kilka innych przykladow
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 06:18

Kellthorn Ty tak na powaznie?

Ja teraz sprawdzam kilka razy pick zanim wysle, a jak wysle to tez kilka razy sprawdzam, bo rywal zawsze moze sie doczepic ze kropki nie bylo, albo "#" albo numer bledny, lub tez data miala zly format...
Posted by: Kellthorn

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 06:44

Experto: odpowiem Ci tak, spróbuj nie podbić pieczątką firmową jednej ze 125 stron przed składaniem wniosku aplikacyjnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dowolnego województwa a będziesz wiedział o czym mówię. Nie ja ustalałem ten regulamin, ale skoro ktoś poważnie traktuje to co robi, to powinien na takie rzeczy zwracać uwagę. Co nie zmienia faktu, że pewne sytuacja, jak ta ostatnia, mogą się wydawać trochę iracjonalne, ale taka jest już ta zabawa.
Pozdrawiam
Posted by: Fab

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 07:14

Originally Posted By: dimes
Originally Posted By: Fab
Chciałbym się dowiedzieć, kiedy zostanie rozpatrzone, bądź też podane, z którym z Kolegów "rywalizuję" w II Rundzie?

----------
galieus/dimes
Fab
----------

??


Fab mogłbyś mi policzyć, ponieważ nie mam pojecia ktory z nas awansował.

z tego co widzę, to Ty, że pozwolę sobie per napisać wink
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 12:29

Originally Posted By: ogorek
A co w sytuacji gdy zawodnik nr1 poda Nadal, a zawodnik nr2 drugi Nadal hc-3,5?
Wg regulaminu drugi typował nieregulaminowo, ale jaka sankacja? Typu nie było? Typ ważny, ale -100? Czy tak jak niekompletny - jeśli trafiony to do powtórki, a jak nie to -100?

Pasowałoby takie uściślenie


Drugi typ jest nieważny. Przeciwnik ma prawo wysłać w jego miejscu zastępczy, ale jeśli tego nie zrobił do czasu zakończenia typowania to ma -100 (tak jak za niewysłany typ).
Posted by: [T]-error

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 13:04

Wysyłanie typów w konkursach, niedługo urośnie do rangi absurdu.
Łącznie z rejestracjami, potwierdzeniami, odmeldowaniami, privami ... bój będzie toczony o każdy przecinek smile
Gdzie jeszcze można zrozumieć błędne/nieczytelne zapisy handicapów, to już nieporozumieniem jest nieuznanie typu z powodu nieprawidłowego ponumerowania laugh
Tym bardziej pięciu typów wysłanych w jednym poście ...
Ale cóż ...
Posted by: Boubson

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 14/04/2009 20:09

wiec wlasnie tez uwazam ze Rivaldo chcac awansowac sprowadzil tę zabawę, podkreslam zabawę!, do granic absurdu... ale coz teraz co tydzien beda afery o zle postawiona cyferke czy tez literke...
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 15/04/2009 02:37

Może inaczej. Regulamin pod względem podawania typów jest tak potwornie prosty, że każdy kto spierdzieli coś tak banalnego zasługuje na -100zł w każdym przypadku...
Posted by: vodzior

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 15/04/2009 18:36

prosba do moderatorow o sprawdzenie czy nie zlamalem regulaminu - pkt8 - Nie można typować "pod przeciwnika" ...

poniewaz termii w swoim typie #1 postawil na wygrana MU ja w swoim typie #1 postawilem ze MU z handi wykona wiecej roznych bardzo prosze potwierdzenie ze typ jest zgodny lub nie z regulaminem
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 15/04/2009 20:52

Grając te same spotkanie można jedynie grać typy, w których nie ma możliwości by oba weszły.

Dotyczy to także zakładów, które nie mają na siebie wpływu (np. kto wygra mecz i kto wygra rzut monetą u sędziego).

W tym przypadku typ liczy się jako niewysłany i należy w jego miejsce podać typ zastępczy.
Posted by: szumi_sb

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/04/2009 06:11

Witam i proszę o pomoc. Chciałbym podać swoje typy, ale nie wiem z kim rywalizuję. Ściągnąłem spakowany plik w którym ma być drabinka, ale nie potrafie jej tam znaleźć smile po rozpakowaniu mam 5 plików i 3 foldery. W którym szukać drabinki i za pomocą jakiego programu z pakietu OpenOffice? Może to dla niektórych banalne, ale nie znam tego pakietu. Z góry dzięki.
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/04/2009 06:24

Originally Posted By: szumi_sb
Witam i proszę o pomoc. Chciałbym podać swoje typy, ale nie wiem z kim rywalizuję. Ściągnąłem spakowany plik w którym ma być drabinka, ale nie potrafie jej tam znaleźć smile po rozpakowaniu mam 5 plików i 3 foldery. W którym szukać drabinki i za pomocą jakiego programu z pakietu OpenOffice? Może to dla niektórych banalne, ale nie znam tego pakietu. Z góry dzięki.


Szumi zajęło mi to jakieś 20 sekund, aby stwierdzic że jak awansowałeś z 1 rundy to grasz z Koskim smile I nie musiałem wcale jakiś plików ściągac bo drabinka jest w temacie - losowanie wiosna 2009 smile
Posted by: terravite

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/04/2009 06:25

laugh W pierwszy poscie o nazwie "Losowanie" masz cala drabinke. Po co ten program skoro wszystko jest w poscie, pierwszy raz internetu uzywasz?
Posted by: szumi_sb

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/04/2009 07:49

Mimo wszystko dzięki za wyjaśnienie. Nigdzie jednak nie doczytałem, że gramy według tej drabinki, ale dzięki za informację smile
Posted by: wiechu

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/04/2009 09:03

I RUNDA: Kto się zakwalifikował do drugiej rundy? gdzie ja mam grać czy rozumiem ze jak sie tam nie wpisalem to juz . dziekuje ?:D
Posted by: wiechu

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/04/2009 09:11

już wiem ;p późna godzina a człowiek w stanie ...
Posted by: Big_star

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/04/2009 17:33

Chcialbym wiedziec z kim gram w nastepnej rundzie, poniewaz w tamtej rundzie zaden z dwoch teoretycznych przeciwnikow nie podal zadnego typu ? Chociaz jeden z nich napisal ze awansowal laugh
Posted by: kiferned

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/04/2009 18:35

Też proszę o informację z kim gra Big Srar.
Podałem typ, ale po czasie, spóźniłem się, w każdym razie z dwójki buldog vs ja. Ja przynajmniej jakiś typ wysłałem, dlatego liczę że Big Srar nie będzie miał wolnego losu w tej rundzie i zagra ze mną. Chyba że się boi i ma pełne pory.
Posted by: dondo

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/04/2009 18:40

smirk bana dać żółciakowi za obrażanie i awans buldoga cool
Posted by: kiferned

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/04/2009 18:49

O sorry źle popatrzyłem na nick, zwykła literówka.

Mam nadzieję że rywal nie będzie miał awansu za darmo i któryś z nas buldog lub ja będziemy z nim walczyc w tej rundzie.
Posted by: Big_star

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/04/2009 22:04

Mam nadzieje ze jesli ktos z tej dwojki awansuje to buldog a nie Ty. To ze podales typ po czasie to tak jakby buldog napisal, ze on podal 5 typow ale na innym forum, takze pozostawie Twoje argumenty bez komentarza, tym bardziej ze zarejestrowales sie widze tylko na play-off, pewnie kolejne wcielenie jakiegos cwaniaczka...
Posted by: kiferned

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/04/2009 22:07

Całe szczęście że ty tu nic nie masz do gadania.
Niech awansuje nawet buldog(decyzja admina) obyś tylko ty cwaniaczku nie miał wolnego losu.
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 17/04/2009 22:10

Licz sie ze slowami bo za chwile stad znikniesz wink
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/04/2009 02:43

Big Star, jeśli obie osoby, z którymi mógłbyś się spotkać w tej rundzie, miały -500 w poprzedniej rundzie i żadna nie wysłała wszystkich 5 typów... masz wolny los w tej rundzie.

Sprawa zakończona.
Posted by: bellick

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/04/2009 23:45

Czy jeśli nie podałem w temacie że awansowałem do drugiej rundy to mój rywal w drugiej rundzie może domagać się z tego powodu walkowera?
Posted by: shaggyr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/04/2009 23:48

Rewal nie będzie domagał się walkowera, bo jak go znam to sam przypomniał Ci, żebyś to zrobił. (Nie)Udanych typów życzę wink
Posted by: bellick

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/04/2009 23:51

Z ciekawości pytam, ponieważ nie widzę w regulaminie aby były kary za nie podanie informacji czy się awansowało.
Posted by: shaggyr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 19/04/2009 00:04

11. Osoby przechodzące do następnej rundy są zobowiązane do:
- podania tego do wiadomości w specjalnie stworzonym do tego temacie ("Kto się zakwalifikował...").

Tak więc podajesz co trzeba i nic Ci nie grozi wink
Posted by: Ronni

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 19/04/2009 04:59

Conrad prosze o wyjasnienie sytuacji z mojej pary bo nie wiem teraz jak dobrac koncowy typ ...
rywal podal 2 typy
3 typ podal ale po czasie jednak napisal od razu ze jest po czasie po czym podal zastepczy okazalo sie ze jest tez po czasie i podal 2 kolejne ktore dopiero beda graly ... w miedzy czasie 3 typ ktory podal a spoznil sie nie wszedl wiec powinien byc zaliczony jako nie trafiony tak wiec rywal podal 3 typy i te 2 ktore podal prawidlowo sa jego typami nr 4 i 5 czy jak ?
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 19/04/2009 12:54

Wszystko jest ok, Cobra wysłał dwa typy po czasie i te typy się nie liczą. Prawidłowo wysłał później #3 na Real X2 (typ zastępczy) i #4 i teraz został mu jeszcze 5-ty typ.
Posted by: takizwykły

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/04/2009 07:29

Mój domniemany rywal (rimeven) przebrnął 1-szą rundę i tak się zagalopował że po pokonaniu mnie w drugiej, założył temat "kto awansował do 3 rundy", a jednocześnie wcześniej nie podał informacji że sam awansował do 2 rundy.

Nie będę robił takiej szopki i się wykłócał jak jakiś kolega tydzień temu, chociaż skoro w regulaminie pisze, ze osoba przechodząca do kolejnej rundy JEST ZOBOWIĄZANA to podać, to chyba tak powinno być. A skoro za głupi brak znaczka można odejmować punkty to dlaczego za takie coś nie? Równie dobrze jak by zespół zapomniał zgłosić zawodnika do rozgrywek.

Proszę o wniosek w tej sprawie organizatora zabawy - Conrada.
Posted by: buszmen

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/04/2009 07:57

No to, nie będziesz się wykłócał czy będziesz ? laugh laugh laugh laugh

przykre :|
Posted by: terravite

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/04/2009 07:59

laugh laugh laugh laugh laugh

Leże, napierw Rivaldo kompromitacja, a teraz takizwykly laugh
Za grosz honoru nie macie laugh
Posted by: rimeven

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/04/2009 08:58

Originally Posted By: Conrad
W kolejnej edycji trzeba będzie doprecyzować, że należy podać to we właściwym temacie PRZED wysłaniem pierwszego typa w kolejnej rundzie.

No i muszą być jakieś sankcje, np. -100zł do końcowego bilansu w kolejnej rundzie jeśli ktoś tego nie zrobi.


takizwykly znalazłem tę wypowiedź specjalnie dla ciebie i taki temat był już poruszany, powyżej masz odpowiedź admina. Były plany wprowadzenia aby użytkownik który tej informacji nie poda dostanie -100 na starcie. Może w przyszłej edycji takie zmiany w regulaminie zajdą(-100 na starcie), ale nawet jeśli byłyby w tej edycji to też byś przegrał ponieważ pokonałem cię zdecydowanie.

W pierwszym poscie z typami napisałem też "witaj takizwykly" najwyraźniej musiałeś to przeoczyć wink
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/04/2009 13:01

Rimeven awansował do następnej rundy. W kolejnej edycji zmiana powinna wejść do regulaminu aby podawać info o awansie przed wysłaniem typów w kolejnej rundzie.

Pozdrawiam wszystkich. smile
Posted by: takizwykły

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 21/04/2009 01:04

Dziękuję za odpowiedź i powodzenia rywalowi życzę w kolejnej rundzie. wink
Posted by: Zulus

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 21/04/2009 01:15

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć z kim będę walczył w 3 rundzie? smile
Posted by: Inzaghi78

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 21/04/2009 02:16

Originally Posted By: Zulus
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć z kim będę walczył w 3 rundzie? smile


jak na moj gust kolego "zza miedzy" to Pitterson wink
Posted by: Zulus

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 21/04/2009 02:19

Dziękuje bardzo kolego smile
Posted by: SOUDAL

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/04/2009 03:57

dawno tu nie zgladalem, ale to co teraz przeczytalem na kilku podstronach utwierdzilo mnie ze dokonalem dobrego wyboru i zrezygnowalem w udziale w "totolotku playoff" wink.Teraz to juz jest komediodramat jakis laugh
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/04/2009 12:20

Wręcz przeciwnie, jest prosty regulamin i każdy kto nie potrafi spełnić coś tak potwornie łatwego... no cóż, może tylko siebie winić. wink

W sporcie jest to samo. smile
Posted by: SOUDAL

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 23/04/2009 04:23

czytywalem prostsze umowy niz ten regulamin wink , ale co prawda to prawda, wiekszosc powinna winic tylko siebie smile

ps.ograniczyc min i max kurs i ten konkurs znow bedzie atrakcyjny
Posted by: Daramanian

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 26/04/2009 01:31

Pytanie w celu orientacyjnym..

Jeśli rywal skopiował typ od innego użytkownika nie zmieniając kursu (Expekt zmniejsyzł kurs o 0,05) to ten typ jak jest traktowany ?
Posted by: Daramanian

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 26/04/2009 22:56

SAMSUNG27 Twój typ na Teneryfe po kursie 1,6 się nie liczy !
Koleżko od godziny 17:43 był kurs 1,55 a Ty go podałeś o 18:01 @ 1,6 uwaga uwaga
Po co oszukujesz? Wszystko można sprawdzić..

Nie życze powodzenia papa
Posted by: Inzaghi78

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/04/2009 03:08

Conrad mam pytanie czy jest mozliwe przynajmniej w miesiacach wiosenno-letnich wydluzenie czasu podawania typow do godz 22.00 smirk

Ktos powie ze mozna podawac caly tydzien, zgoda, ale niektorzy nie maja czasu bo pracuja i weekend jest dla nich jedyna szansa... a skoro jedni czekaja do konca to czemu inni nie maja miec takiej mozliwosci ...

W tym momencie premiowani sa Ci ktorzy nie korzystaja z ladnej pogody i nigdzie nie wyjezdzaja, nie uczestnicza w spotkaniach rodzinnych typu imieniny , urodziny itp...

Ja dzis podalem pierwsze co mi sie wyswietlilo, akurrat padlo na X za 2,90 ale gdybym siedzial w domu to wystarczyloby mi do awansu 1,01 grin
Posted by: mazik

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/04/2009 03:14

Inzaghi, ale takie tłumaczenie jest bezsensu, premiowani ci co nie chodzą na imieniny laugh , a nie pomyslałeś, że potem odezwą się inni co napiszą, że po 20.00 wychodzą na impreze i też nie mogą czekać do 22.00 czyli wtedy kiedy Ty już wrócisz z urodzin grin ? Regulamin jest prosty, ale wiadomo, że nigdy nie będzie wszystkim odpowiadał, wtedy wystarczy nie zgłaszać swojego udziału wink
Posted by: Inzaghi78

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/04/2009 03:20

Originally Posted By: mazik
Inzaghi, ale takie tłumaczenie jest bezsensu, premiowani ci co nie chodzą na imieniny laugh , a nie pomyslałeś, że potem odezwą się inni co napiszą, że po 20.00 wychodzą na impreze i też nie mogą czekać do 22.00 czyli wtedy kiedy Ty już wrócisz z urodzin grin ? Regulamin jest prosty, ale wiadomo, że nigdy nie będzie wszystkim odpowiadał, wtedy wystarczy nie zgłaszać swojego udziału wink


powiedz mi ile procent ludzi wychodzi na impreze po 20 w niedziele a ile wyjezdza na weekend ????

A po drugie gdybym nawet jakims cudem wychodzil po 20 w niedziele to moglbym podac typ np. o 19.30 a jak wyjezdzam na weekend to troche ciezko ...
Posted by: samsung27

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 27/04/2009 20:48

Originally Posted By: Daramanian
SAMSUNG27 Twój typ na Teneryfe po kursie 1,6 się nie liczy !
Koleżko od godziny 17:43 był kurs 1,55 a Ty go podałeś o 18:01 @ 1,6 uwaga uwaga
Po co oszukujesz? Wszystko można sprawdzić..

Nie życze powodzenia papa


Czyli kurs niby z 1.60 spadl w ciągu kilkunastu minut na 1.55 i wyzywasz mnie od oszustów laugh Żałosne, co by mi dało to 0.05 skoro niszczyłem cię jeśli chodzi o dobre typy w tym pojedynku, Widziałem 1.60, dlatego napiszę do supoortu angielskiego aby wyjaśnili. Swoją drogą nawet jeśli ten typ by się nie liczył i miałbym -100 to pojechałem cię dość łatwo w tym pojedynku, aby nie powiedzieć znokautowałem.
Posted by: mkr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 05/05/2009 20:39

Do Conrada
Prosze o rozstrzygnięcie stanu mojego typu nr1 Wozniack Aleksandra - Errani Sara, typ został uzupelniony o date w trakcie jego trwania.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 05/05/2009 21:13

Pkt #9 regulaminu. Ponieważ dane były niekompletne to typ nietrafiony będzie się liczył jako nietrafiony (czyli bez zmian), natomiast trafiony typ będzie się liczył jako niewysłany czyli w jego miejsce należy wysłać nowy typ.
Posted by: Salvador Dali

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/05/2009 23:48

"Półfinaliści: po 100 Euro dla każdego (łącznie 100 Euro) ""

Mozna jasniej, bo w sumie te 2 zdania jak dla mnie sie wykluczaja wink

Polfinalisci dostana po 100 euro czy 100 euro do podzialu?
Posted by: Skiper

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/05/2009 00:09

Półfinaliści: po 100 Euro dla każdego (łącznie 200 Euro)

100 x 2 = 200

smile
Posted by: Bullet

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 30/05/2009 03:00

Mam pytanie bo na qcz tylko Kerogh mi odpowiedział, a musze wiedziec na pewno jak Expekt liczy under/over gemowy w przypadku kreczu. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Posted by: Skiper

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/06/2009 23:51

Originally Posted By: Conrad
W kolejnej edycji zmiana powinna wejść do regulaminu aby podawać info o awansie przed wysłaniem typów w kolejnej rundzie.

Pozdrawiam wszystkich. smile


No i ? smile
Posted by: masterfed

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 21/06/2009 02:16

Dobry pomysł, ale może lepiej ustalić jakiś dzień np. do środy, w innym konkursie sam musiałem liczyć kto awansował ponieważ rywal się nie spieszył z podaniem wyniku.
Posted by: masterfed

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/06/2009 19:07

Originally Posted By: Skiper
Originally Posted By: Conrad
W kolejnej edycji zmiana powinna wejść do regulaminu aby podawać info o awansie przed wysłaniem typów w kolejnej rundzie.

Pozdrawiam wszystkich. smile


No i ? smile


Czyli w regulaminie bez zmian, nie trzeba wpisywać kto awansował, nawet tematu nie widzę kto awansował do drugiej rundy.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 01:00

Temat o awansie pojawia się zwykle w sobotę lub w niedzielę, kiedy dobiega końca dana runda.

Czy według Was tego typu zapis byłby poprawny i klarowny:

"Po awansowaniu do kolejnej rundy należy zgłosić informacje o awansie we właściwym temacie typu 'XXX: Kto się zakwalifikował do ...?' Należy to zrobić przed wysłaniem swojego pierwszego typu w nowej rundzie, w przeciwnym wypadku na zawodnika zostanie nałożona kara -200zł od końcowego bilansu w tej rundzie."
Posted by: javapl

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 01:20

Wg mnie tak, bez sensu jest liczenie samemu sobie z kim się gra itp.
Posted by: ziomal-111

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 01:27

"Należy to zrobić przed wysłaniem swojego pierwszego typu w nowej rundzie"

Czyli Mogę np wpisac się ze awansowałem do kolejnej rundy np w sobote. Tez bez sensu wink I tak mój przeciwnik nie będzie wiedział z kim gra.
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 01:37

"Po awansowaniu do kolejnej rundy należy zgłosić informacje o awansie w temacie'XXX: Kto się zakwalifikował do ...?'
Należy to zrobić przed wysłaniem swojego pierwszego typu w nowej rundzie najpóźniej do godziny 23:59 w środę, w przeciwnym wypadku na zawodnika zostanie nałożona kara -200zł od końcowego bilansu w tejże rundzie."
Posted by: ziomal-111

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 01:45

O już Lepiej wink A ja bym dał nawet wtorek 23:59
W końcu Jezeli typ ma byc znany do poniedziałku do 12:00 to połtora dnia w zupełności wystarczy do wpisania sie w odpowiednim temacie
Posted by: zyciesca

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 02:19

Originally Posted By: Conrad
Temat o awansie pojawia się zwykle w sobotę lub w niedzielę, kiedy dobiega końca dana runda.


Czy nie można go założyć wcześniej? mam już praktycznie awans do drugiej rundy i wolałbym się teraz w nim wpisać, bo jeśli ten punkt regulaminu wejdzie w życie to lepiej szybciej się w nim wpisać niż później.
Posted by: Skiper

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 02:38

Osobiście bym wywalił to "przed wysłaniem 1 typu w rundzie" i wystarczy 1 przesłanka (aby zapis był łatwiejszy w interpretacji) to że do końca środy, inaczej -200. Treść:


"Po awansowaniu do kolejnej rundy należy zgłosić informacje o awansie w temacie : 'Kto się zakwalifikował do ... [numer kolejnej rundy]?'
Należy to zrobić najpóźniej do godziny 23:59 w środę, w przeciwnym wypadku na zawodnika zostanie nałożona kara -200zł od końcowego bilansu w tejże rundzie."
Posted by: javapl

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 02:51

A ja proszę żebyście zmienili "awansowaniu" na "po awansie", trochę w oczy razi to "awansowanie" wink
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 04:32

Ludzie mieliści język polski w szkołach laugh ? Pisaliście maturę laugh ? Zamiast tego awansowaniu, można o wiele prościej np. Osoba, gracz, użytkownik, czy jak my się nazywamy wink która uzyskała awans do kolejnej rundy powinna zgłosić informacje o swoim awansie w temacie "Kto się zakwalifikował do rundy..."
Należy to zrobić przed wysłaniem swojego pierwszego typu w kolejnej rundzie, jednak nie później niż do środy do godziny 23:59, w przeciwnym wypadku na zawodnika zostanie nałożona kara -200 zł od końcowego bilansu w tejże rundzie."
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 06:24

Kenny, nie miałem języka polskiego w szkole, stąd wbrew pozorom bardzo cenię takie uwagi nawet jeśli zawierają one znaczki typu laugh smile grin shocked confused smirk

Z tym punktem chodzi mi głównie o to, by osoby o tym informowały przed przystąpieniem do typowania wyników w kolejnej rundzie. Nie chciałbym wprowadzać wymogów typu "do x dnia" bo jeśli ktoś ma czas tylko w weekendy i jedynie w sob-nie wchodzi na forum to nie chcę utrudniać życie takim osobom.

Chodziło mi tylko o to, by ktoś grzecznościowo poinformował o awansie zanim przystąpi do kolejnej rundy (stąd wymóg podania tego do wiadomości PRZED uczestnictwem w kolejnej rundzie - czyli przed wysłaniem #1 typu).
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 06:25

Originally Posted By: zyciesca
Czy nie można go założyć wcześniej? mam już praktycznie awans do drugiej rundy i wolałbym się teraz w nim wpisać


Zaraz otworzę temat, natomiast podajemy info o awansie dopiero wtedy gdy w 100% go sobie zapewnimy. smile
Posted by: javapl

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 06:26

Conrad dodaj ten punkt, uwierz,że to ułatwi życie większości, bo grzebać i liczyć kursy za innych żeby zobaczyć z kimś się gra to nie jest przyjemna sprawa, zwłaszcza w późniejszej fazie. A, że niektórym się nie chce to może teraz im się zachce.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 06:47

"Osoba, która uzyskała awans do kolejnej rundy powinna zgłosić informacje o swoim awansie w temacie "Kto się zakwalifikował do rundy..." Należy to zrobić przed wysłaniem swojego pierwszego typu w kolejnej rundzie, w przeciwnym wypadku na zawodnika zostanie nałożona kara -200 zł od końcowego bilansu w tejże rundzie."

Czy tak już jest dobrze czy ktoś chciałby to jeszcze poprawić?
Posted by: zyciesca

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 06:50

Podawanie wyników nie jest do niczego potrzebne. Robię to tak, wchodzę na forum, wciskam Szukaj, następnie advanced, w Display Name Search wpisuję nick mojego rywala, zaznaczam dział Playoff i cuda - wyskakują wszystkie posty mojego rywala. Teraz może bardziej skomplikowana sprawa ponieważ muszę sprawdzić wyniki jego typów. Wchodzę na www.expekt.com i daje? na wyniki zdarzeń i kolejny cud są wszystkie wyniki jego typów, wystarczy sprawdzić godzinę i dzień danego zdarzenia. To taka instrukcja dla tych którzy narzekają jak to ciężko znaleźć informację na temat kto awansował.

Kolejna sprawa to drabinka, jak zawsze i w tej edycji pojawią się tacy którzy będą mówić że nie mają tego programu który otworzy drabinkę, więc przypominam!!! Drabinka jest w temacie losowanie, naprawdę !!!

Konkurs jest naprawdę ciekawy, regulamin prosty, niektórzy chcą aby im wszystko na tacy zaserwować, a to tylko odrobina wysiłku, aby sprawdzić z kim się gra. Reforma polskiego szkolnictwa doprowadziła do takich absurdów smirk
Posted by: Radek_89

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 07:13

Originally Posted By: Kenny
Ludzie mieliści język polski w szkołach laugh ? Pisaliście maturę laugh ? Zamiast tego awansowaniu, można o wiele prościej np. Osoba, gracz, użytkownik, czy jak my się nazywamy wink która uzyskała awans do kolejnej rundy powinna zgłosić informacje o swoim awansie w temacie "Kto się zakwalifikował do rundy..."
Należy to zrobić przed wysłaniem swojego pierwszego typu w kolejnej rundzie, jednak nie później niż do środy do godziny 23:59, w przeciwnym wypadku na zawodnika zostanie nałożona kara -200 zł od końcowego bilansu w tejże rundzie."
Jeżeli już się tak czepiamy języka polskiego, to jaki "awans do kolejnej rundy"? Awans sam w sobie oznacza przejście do następnej rundy. No chyba, że się da 'awansować do poprzedniej' wink
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 07:27

Z, racja. smile Ten konkurs charakteryzuje się tym, że ma klarowny regulamin, który jest praktycznie stały. Ja też nigdy nie miałem problemów z rozpoznaniem rywala, ale chcemy aby ktoś przynajmniej przed zagraniem pierwszego typa grzecznościowo poinformował o swoim awansie.

Radek, trafne spostrzeżenie. smile Zróbmy może tak: "Osoba, która awansowała powinna zgłosić..."
Posted by: javapl

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 08:30

Originally Posted By: zyciesca
Podawanie wyników nie jest do niczego potrzebne. Robię to tak, wchodzę na forum, wciskam Szukaj, następnie advanced, w Display Name Search wpisuję nick mojego rywala, zaznaczam dział Playoff i cuda - wyskakują wszystkie posty mojego rywala. Teraz może bardziej skomplikowana sprawa ponieważ muszę sprawdzić wyniki jego typów. Wchodzę na www.expekt.com i daje? na wyniki zdarzeń i kolejny cud są wszystkie wyniki jego typów, wystarczy sprawdzić godzinę i dzień danego zdarzenia. To taka instrukcja dla tych którzy narzekają jak to ciężko znaleźć informację na temat kto awansował.

Kolejna sprawa to drabinka, jak zawsze i w tej edycji pojawią się tacy którzy będą mówić że nie mają tego programu który otworzy drabinkę, więc przypominam!!! Drabinka jest w temacie losowanie, naprawdę !!!

Konkurs jest naprawdę ciekawy, regulamin prosty, niektórzy chcą aby im wszystko na tacy zaserwować, a to tylko odrobina wysiłku, aby sprawdzić z kim się gra. Reforma polskiego szkolnictwa doprowadziła do takich absurdów smirk


A jak niektórzy nie mają czasu na to? To,że masz wakacje i jesteś 24/H na forum to nie znaczy,że każdy musi kontrolować typy swoich rywali, mądralo. Konkurs jest po to żeby podawać typy, wiedzieć z kim się gra, a nie na szukaniu w ofercie wyników i na forum typów rywali, powodzenia papa
Posted by: zyciesca

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 08:58

Originally Posted By: javapl
A jak niektórzy nie mają czasu na to?


To się nie zapisują do konkursu na który nie mają czasu.
Posted by: kulpa

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 19:14

Myślę że to nie fair w trakcie konkursu wprowadzać takie zmiany. Wiele osób zapoznało się z regulaminem przed zapisaniem się do konkursu. Nie każdy będzie o tym wiedział i -200 będzie ogromnym zaskoczeniem. W trakcie konkursu nie robi się takich zmian, wprowadźcie to od przyszłej edycji.
Posted by: jadanek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 19:25

Originally Posted By: javapl
Originally Posted By: zyciesca
Podawanie wyników nie jest do niczego potrzebne. Robię to tak, wchodzę na forum, wciskam Szukaj, następnie advanced, w Display Name Search wpisuję nick mojego rywala, zaznaczam dział Playoff i cuda - wyskakują wszystkie posty mojego rywala. Teraz może bardziej skomplikowana sprawa ponieważ muszę sprawdzić wyniki jego typów. Wchodzę na www.expekt.com i daje? na wyniki zdarzeń i kolejny cud są wszystkie wyniki jego typów, wystarczy sprawdzić godzinę i dzień danego zdarzenia. To taka instrukcja dla tych którzy narzekają jak to ciężko znaleźć informację na temat kto awansował.

Kolejna sprawa to drabinka, jak zawsze i w tej edycji pojawią się tacy którzy będą mówić że nie mają tego programu który otworzy drabinkę, więc przypominam!!! Drabinka jest w temacie losowanie, naprawdę !!!

Konkurs jest naprawdę ciekawy, regulamin prosty, niektórzy chcą aby im wszystko na tacy zaserwować, a to tylko odrobina wysiłku, aby sprawdzić z kim się gra. Reforma polskiego szkolnictwa doprowadziła do takich absurdów smirk


A jak niektórzy nie mają czasu na to? To,że masz wakacje i jesteś 24/H na forum to nie znaczy,że każdy musi kontrolować typy swoich rywali, mądralo. Konkurs jest po to żeby podawać typy, wiedzieć z kim się gra, a nie na szukaniu w ofercie wyników i na forum typów rywali, powodzenia papa


Jak nie bedziesz kontrolowal typow swojego rywala, to skad bedziesz wiedzial, ze awansowales?. Wy to macie problemy wink
Posted by: javapl

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 21:47

Termii czytaj z rozumieniem, chodzi mi o mojego przeciwnika w następnej/następnych rundach. Ja nie jestem od tego żeby liczyć kto awansował w jego parze i chcę wiedzieć z kim gram wink
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 23:16

Originally Posted By: kulpa
Myślę że to nie fair w trakcie konkursu wprowadzać takie zmiany. Wiele osób zapoznało się z regulaminem przed zapisaniem się do konkursu. Nie każdy będzie o tym wiedział i -200 będzie ogromnym zaskoczeniem. W trakcie konkursu nie robi się takich zmian, wprowadźcie to od przyszłej edycji.


kulpa nie rób sobie jaj, każdy kto gra w konkursie powinien śledzić temat Uwagi - Playoff Expekt, można również zamieścić dodatkowego posta w temacie Regulamin, również Conrad w każdym temacie może napisać dużymi literami, że nastąpiła mała zmiana w regulaminie i każdy ślepy chcący to zobaczyć zobaczy to laugh
Posted by: kulpa

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/06/2009 23:36

Podstawowa zasada mówi że regulaminu nie zmienia się w trakcie, ale oczywiście decyzja należy do bossa. Może to być nie fair w stosunku do tych którzy czytali regulamin przez zapisaniem się do konkursu.
Posted by: takizwykły

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 26/06/2009 01:24

Nie rozumiem czemu są oportuniści w kwestii wprowadzenia tego punktu do regulaminu? Czy tak ciężko poświęcić 5 sekund i napisać, że się awansowało. Ale nie, lepiej szukać dziury w całym.
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 26/06/2009 23:13

Originally Posted By: takizwykły
Nie rozumiem czemu są oportuniści w kwestii wprowadzenia tego punktu do regulaminu? Czy tak ciężko poświęcić 5 sekund i napisać, że się awansowało. Ale nie, lepiej szukać dziury w całym.


Lubią utrudniać życie przeciwnikowi nie świetnymi typami tylko tym by nie wiedział z kim gra wink
Posted by: Shanti

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 28/06/2009 21:31

Czy można podać do konkursu takie typy: 3-1 i 3-2 dla Holandii?
W regulaminie napisane jest, że można podać dwa typy na ten sam mecz, ale chcę się upewnić.
Posted by: Rivaldinho

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 28/06/2009 21:45

Możesz.
Posted by: Palikot

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 29/06/2009 00:41

mogłby ktos wrzucic drabinke playy offów w wordzie albo innym programie offica ?? dzieki z gory
Posted by: Rivaldinho

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 29/06/2009 01:04

tutaj masz wszystko - KLIK
Posted by: garmin

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 06:16

Mój rywal Daramanian podał taki typ, trafił, ale brakuje daty, jak rozumiem -100 za niepoprawne dane?

#4
New York Yankees - Toronto Bluejays(+1,5pkt)
Wybrani pitchers A. Burnett - B. Tallet
Typ: New York Yankess (-1,5pkt)
Kurs: 2,1
Posted by: Baqu

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 06:31

Originally Posted By: garmin
Mój rywal Daramanian podał taki typ, trafił, ale brakuje daty, jak rozumiem -100 za niepoprawne dane?

#4
New York Yankees - Toronto Bluejays(+1,5pkt)
Wybrani pitchers A. Burnett - B. Tallet
Typ: New York Yankess (-1,5pkt)
Kurs: 2,1


9. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:

I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie.
II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy)
III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilości zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ)
IV. nasz typ
V. kurs

Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako niewysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł. Jeśli zapomnisz podać część danych to możesz je dodać w osobnej wiadomości, aż do rozpoczęcia spotkania.

- - -

dla mnie sprawa jest oczywista... cop
Posted by: skok0

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 18:42

Mam pytanie odnośnie typów zastępczych. Mój rywal podał typy zastępcze na wyrost, czyli nie wiedział o tym że w którymś z jego podanych meczów nastąpi zwrot. Jak takie typy się liczą? ponieważ akurat nastąpił zwrot a jego typ zastępczy wszedł, jednak czytałem tu w dyskusjach że można podać zastępczy typ tylko wtedy gdy wiemy że jest zwrot, a on nie wiedział. Czy zmieniło się coś w tej kwesti w regulaminie ostatnio?
Posted by: Kellthorn

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 19:09

czasami niektórzy podają typy zastępcze wcześniej, bo wyjeżdżają, typ zastępczy tylko i wyłącznie po zwrocie trąci trochę paranoją imo wink
Posted by: skok0

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 19:13

W uwagach znalazłem informacje, że typ zastępczy można podać tylko wtedy gdy wiemy że nastąpił zwrot, tylko się upewniam.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 19:47

Baqu ma racje, nie ma daty to typ trafiony liczy się jako nieważny i można co najwyżej w jego miejsce wysłać zastępczy, a typ nie trafiony to oczywiście -100zl.

Skok0, w pkt #5 regulaminu jest napisane, że "Zastępczy typ można dopiero wysłać kiedy jest już pewne, że poprzedni typ został/zostanie anulowany lub potraktowany jako zwrot (stawka zwrócona)."

Jest to celowo zrobione, aby ludzie nie czekali na ostatnią chwilę z typami. Stąd trzeba uważać z wysyłaniem np. typów na tenis w niedzielę gdyż jak zacznie padać (na Wimbledonie mają dach, wiem, wiem... smile ) to buki przecież nie robią od razu zwrotów.

Reasumując, nie można podawać typów zastępczych na wypadek gdyby miał być zwrot...
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 22:37

Originally Posted By: Conrad
Baqu ma racje, nie ma daty to typ trafiony liczy się jako nieważny i można co najwyżej w jego miejsce wysłać zastępczy, a typ nie trafiony to oczywiście -100zl.

Skok0, w pkt #5 regulaminu jest napisane, że "Zastępczy typ można dopiero wysłać kiedy jest już pewne, że poprzedni typ został/zostanie anulowany lub potraktowany jako zwrot (stawka zwrócona)."

Jest to celowo zrobione, aby ludzie nie czekali na ostatnią chwilę z typami. Stąd trzeba uważać z wysyłaniem np. typów na tenis w niedzielę gdyż jak zacznie padać (na Wimbledonie mają dach, wiem, wiem... smile ) to buki przecież nie robią od razu zwrotów.

Reasumując, nie można podawać typów zastępczych na wypadek gdyby miał być zwrot...


Conrad to ostatnie zdanie mógłbyś wkleić do regulaminu, żeby nie było wątpliwości, bo myśle, że na ok 200 grających w tej edycji wiedziało o tym z 15 osób albo i mniej...
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 22:47

Swoją drogą kolega wesul podając typy na mecze żużlowe(patrząc po wynikach miał je bardzo dobrze rozpracowane)liczył się z tym, ba mógł mieć info na 99%, że któryś mecz będzie odwołany dlatego od razu podał typy zastępcze, ironią jest, że oba typy zastępcze trafił, natomiast kolega skok0 przywalił pewkami po 1.01-1.1 drwiąc z kolegi wesula, gdyż miał na niego haka regulaminowego, dla mnie to śmieszne, że nie można podać typów zastępczych wcześniej, gdzie tu fair play?, gdzie tu duch rywalizacji Conrad ?
Posted by: wesul

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 23:12

Originally Posted By: Conrad

Skok0, w pkt #5 regulaminu jest napisane, że "Zastępczy typ można dopiero wysłać kiedy jest już pewne, że poprzedni typ został/zostanie anulowany lub potraktowany jako zwrot (stawka zwrócona)."

Jest to celowo zrobione, aby ludzie nie czekali na ostatnią chwilę z typami. Stąd trzeba uważać z wysyłaniem np. typów na tenis w niedzielę gdyż jak zacznie padać (na Wimbledonie mają dach, wiem, wiem... smile ) to buki przecież nie robią od razu zwrotów.

Reasumując, nie można podawać typów zastępczych na wypadek gdyby miał być zwrot...


Nie kazdy umie przegrywac, wiec niech sie dziecko cieszy.
Weszly mu cztery typy po 1.01 (piaty niestety nie :), to znaczy, ze zasluzenie awansowal dalej.

Ciekawy jestem czy koles tez by tak sie trzymal regulaminu jakby mi nie weszlo correct score @ 7,00?

Szkoda, ze od kilku edycji nie jest to konkurs "na typowanie", tylko na "haki regulaminowe" + naginanie regulaminu do potrzeb organizatora (chyba poprzednia runda tej edycji, ale nie chce mi sie sprawdzac)
Posted by: skok0

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 23:18

Przystępując do konkursu należy przeczytać ze zrozumieniem regulamin.
Posted by: wesul

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 23:20

Jezeli trzymamy sie regulaminu to jednak ja awansowalem smile

[quote]
9. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:

I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie.
II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy)
III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilości zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ)
IV. nasz typ
V. kurs
{/quote]

Typy skok0
@1
N 05/07/09 03:00 (CET)
Stany Zjednoczone - Grenada
1
1.07

Niezgodny z regulaminem

@2
N 05/07/09 03:00 (CET)
Stany Zjednoczone - Grenada
1X
1.01

Niezgodny z regulaminem

@3
N 05/07/09 14:00
Roddick Andy - Federer Roger
2
1.08

Niezgodny z regulaminem

@4
N 05/07/09 20:00
Aalesund - V&#229;lerenga
typ: Czy którykolwiek z graczy strzeli hat-trick'a w regulaminowym czasie? Nie
kurs: 1.02

Niezgodny z regulaminem

@5
N 05/07/09 15:05
Roddick Andy - Federer Roger
typ: 0-3
kurs: 1.85

Niezgodny z regulaminem

pozdrawiam organizatora i tworce regulaminu smile
Posted by: wesul

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 23:21

Cos mi sie zle napisalo, a nie mozna edytowac.
Zamiast zgodnego z regulaminem "#" wszedzie jest "@"
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 23:23

Hehe grin
Posted by: skok0

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 23:25

Jeszcze raz musisz przeczytać regulamin, nie będę się bawił w dziecinadę.
Posted by: garmin

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 23:37

Mój rywal w poprzedniej edycji podawał typy 1,2,3,4,5 nie pisał przed "nr." czy też "#". Proszę o anulowanie mojej przegranej i automatyczną wygraną w konkursie ooo
Posted by: mkr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 23:38

Bardzo mnie zainteresowala ta dyskusja, tu podaje typ z forum i prosze o uwagi czy jest on zgodny z regulaminem wink

#5
04.07.2009 20:00
Polska-Wenezuela
typ-1
kurs-1.1
Posted by: connor

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 23:42

Zacznijmy od kropki w kursie(1.1), czy powinna byc tam kropka czy przecinek? bo to moze byc podstawa do reklamacji. W dacie nie jest okreslone czy chodzi o 4 lipca czy tez o 7 kwietnia (tutaj moze byc powazny problem z interpretacja). Znaczek '#' uzywany jest w USA, po PL powinno byc wpisane numer, lub nr, ale bez kropki na koncu. 'Nr.' jest podstawa do reklamacji.
Posted by: [T]-error

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 23:52

Przestańcie już, ja mam lepszą zagwozdkę laugh

Conrad- otóż w 1 rundzie wygrałem z Ghostem, a w drugiej z rafalem08. Wszystko fajnie i pięknie, tylko w tej chwili zorientowałem się, że typy i kursy podawałem nie z tego bukmachera; zamiast expektu podawałem typy z unibetu tongue
Nie wiem czym się zasugerowałem, w każdym bądź razie typy podałem nieregulaminowe. Pytanie, kto powinien grać dalej w 3 rundzie? Rafal08 który grał w 1 rundzie czy Ghost z 1 rundy?

Z góry dzienki C. za odpowiedź.

pzdr)
Posted by: [T]-error

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 23:53

Rafał grał w 2 rundzie a Ghost w 1 ...
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 06/07/2009 23:55

Originally Posted By: [T
-error]Przestańcie już, ja mam lepszą zagwozdkę laugh

Conrad- otóż w 1 rundzie wygrałem z Ghostem, a w drugiej z rafalem08. Wszystko fajnie i pięknie, tylko w tej chwili zorientowałem się, że typy i kursy podawałem nie z tego bukmachera; zamiast expektu podawałem typy z unibetu tongue
Nie wiem czym się zasugerowałem, w każdym bądź razie typy podałem nieregulaminowe. Pytanie, kto powinien grać dalej w 3 rundzie? Rafal08 który grał w 1 rundzie czy Ghost z 1 rundy?

Z góry dzienki C. za odpowiedź.

pzdr)



Jak dla mnie to mozesz grac dalej .Nie zamierzam wiecej brac udzialu w tej parodii konkursu
Posted by: herrena

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 07/07/2009 00:06

mam pytanie do organizatorów konkursu...

Originally Posted By: Palikot

05/06/09
#2 21.00
Bra. Campeonato Brasileiro
Grêmio - Atlético-PR
typ: Grêmio
kurs:1,55

#3 20.00
Chicago Cubs - Milwaukee Brewers
typ: Chicago Cubs
kurs:1,6

#4 20.00
Nor. Tippeligan
aalesund- valaranga
typ: over 2,5 bramki
kurs: 1,75
#5
Kansas City Royals - Chicago White Sox
typ: Kansas City Royals
kurs: 1,81


Czy jakiś typ jest prawidłowo podany?
Posted by: wesul

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 07/07/2009 00:10

Mozemy sobie zartowac, ale na przyszlosc moze lepiej to w regulaminie opisac, bo nigdy nie wiadomo, co takiemu skok0 do glowy przyjdzie.

Nie ma podane w jakiej formie ma byc kurs, czy typ, ale przy numerze juz jest w nawiasie znaczek # - wiec na pewno cos oznacza.

Czekamy na interpretacja Conrada.
Posted by: wesul

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 07/07/2009 00:12

Oczywiscie, ze nieprawidlowo. Brak daty, a typie 2 najpierw data, a potem numer (na pewno tez niezgodne z regulaminem)

Mozesz sie cieszyc z awansu.
Gratulacje !!
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 07/07/2009 00:25

Originally Posted By: Kenny
dla mnie to śmieszne, że nie można podać typów zastępczych wcześniej, gdzie tu fair play?, gdzie tu duch rywalizacji Conrad ?


Regulamin można zmienić, ale w chwili obecnej mam obowiązek wydać "werdykt" zgodnie z regulaminem a nie moimi uczuciami, itd. Pod tym względem sprawa jest oczywista.

Tekst Wesula typu "naginanie regulaminu do potrzeb organizatora" nadaje się jedynie do tematu 'Śmieszne'. Rozumiem, ktoś przegrał... teraz zamiast winić siebie to wini regulamin i szuka dziury w całym. No cóż... tak bywa czasami.

Na koniec: awans [T]error. Skoro przeciwnik uznaje Twój awans to sprawa jest zamknięta. Gratuluję. smile
Posted by: mkr

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 07/07/2009 00:28

Konkurs w tej postaci trwa juz pewnie kilka lat, co nie oznacza ze jakis retusz mu sie nie nalezy. Regulamin zaklada pelna dowolność typowania i to powinno byc zapisane w zasadach. Ponizej kilka poprawek:
1. Typ powinien zawierac: nr, datę, godzine, mecz, typ, kurs - forma zapisu dowolna,
2. Typ zastępczy można podać dopiero po oficjalnym komunikacie na stronie Expekt
3. Minimalny kurs, który mozemy typowac to np. 1.3
Posted by: wesul

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 07/07/2009 00:44

Originally Posted By: Conrad

Tekst Wesula typu "naginanie regulaminu do potrzeb organizatora" nadaje się jedynie do tematu 'Śmieszne'. Rozumiem, ktoś przegrał... teraz zamiast winić siebie to wini regulamin i szuka dziury w całym. No cóż... tak bywa czasami.


Dla Ciebie to moze jest smieszne, ale chyba tylko Ty tak interpretowales wtedy regulamin. Rzeczywiscie nie ma jasnego zapisu ile mozna grac roznych typow na jeden mecz, ale Twoja interpretacja byla korzystana dla Ciebie (a poniewaz sprawa dotyczyla Ciebie to nie mogla byc obiektywna).

No i caly czas nie doczekalem sie odpowiedzi, czy zgodne z regulaminem jest @ zamiast # (jak jest podane w regulaminie)?
A jezeli jest zgodny to na podstawie ktorego punktu regulaminu.
Znak @ oznacza "przy", "w", "na" i raczej nie ma nic wspolnego z numerem.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 07/07/2009 00:47

Masz rację, w czasie trwania tej edycji konkursu dopracujmy regulamin.

Z typami zastępczymi musimy pomyśleć o najlepszym rozwiązaniu. Najważniejszym naszym celem jest aby regulamin był zarówno prosty jak i "stabilny", czyli po następnej zmianie powinniśmy się już go trzymać przez co najmniej kilkanaście miesięcy.

Min. kurs chyba wstawimy, ale tylko w celu wyeliminowania grania typów za 1.01. Barierą będzie pewnie 1.10 lub 1.20, zmiana może niewielka ale lepiej niż to niż typu właśnie po 1.01...
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 07/07/2009 01:05

Originally Posted By: wesul
Dla Ciebie to moze jest smieszne, ale chyba tylko Ty tak interpretowales wtedy regulamin. Rzeczywiscie nie ma jasnego zapisu ile mozna grac roznych typow na jeden mecz, ale Twoja interpretacja byla korzystana dla Ciebie (a poniewaz sprawa dotyczyla Ciebie to nie mogla byc obiektywna).

No i caly czas nie doczekalem sie odpowiedzi, czy zgodne z regulaminem jest @ zamiast # (jak jest podane w regulaminie)?
A jezeli jest zgodny to na podstawie ktorego punktu regulaminu.
Znak @ oznacza "przy", "w", "na" i raczej nie ma nic wspolnego z numerem.


Piszesz, że nie ma jakiegoś zapisu ograniczającego czegoś a później piszesz o interpretacji regulaminu... mimo iż taki zapis w ogóle nie istnieje?!? Czytać, czytać, czytać... ale nie dodawać czegoś czego nie ma. smile Ja też tak muszę robić... serce na bok i tylko jak robot podjąć decyzję bez własnego zdania czy uczuć.

Sprawa zawsze będzie obiektywna i w 100% będzie zależała tylko i wyłącznie od regulaminu, a nie od mojego widzi-mi-się. Od lat nie tylko ja ale i inni często grają kilka typów (innych) na ten sam mecz, ale na różne opcje (aby zgodnie z regulaminem nie grać więcej niż 1 typ na zakład gdzie są 2-3 opcje, ani więcej niż 2 typy gdzie na dany zakład, np. dokładny wynik na dany mecz, jest 4+ opcji). To jest jak najbardziej zgodne z regulaminem.

Nie awansowałeś choć zgadzam się z Tobą, że w sensie "sportowym" powinieneś. Zagrałeś lepiej a przeciwnik podał typy dobrze ponumerowane, choć poprzedzone za każdym razem znaczkiem @ co nie wpływa na to, że były oznaczone 1-5. Ale ja mam akurat związane ręce i nie mogę podjąć innej decyzji niż czysto regulaminowej, nawet jeśli nie odzwierciedla on prawdziwego ducha rywalizacji. Też mnie to boli ale jedyne co mogę zrobić to zmienić regulamin aby w przyszłości nie doszło do takich sytuacji, jeśli nam w tym pomożesz to będę wdzięczny za to.
Posted by: Stich

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 07/07/2009 01:37

podstawowa zasada powinna obowiazywac FAIR PLAY, niektorzy tego nie przestrzegaja i stad te problemy... i lepiej na tym konczyc temat ;]
Posted by: dondo

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 08/07/2009 21:55

Originally Posted By: Conrad
"Osoba, która uzyskała awans do kolejnej rundy powinna zgłosić informacje o swoim awansie w temacie "Kto się zakwalifikował do rundy..." Należy to zrobić przed wysłaniem swojego pierwszego typu w kolejnej rundzie, w przeciwnym wypadku na zawodnika zostanie nałożona kara -200 zł od końcowego bilansu w tejże rundzie."

Czy tak już jest dobrze czy ktoś chciałby to jeszcze poprawić?

Czy ta zasada obowiązuje w tej edycji?
Posted by: nicolas

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 08/07/2009 22:34

A widzisz to w regulaminie?
Posted by: domino134

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/07/2009 16:40

Mój rywal WhyDuck podał 16 lipca taki typ:

#1
So 18/07/09 12:00 (CET)
Yokohama F.Marinos - Albirex Niigata
Typ: 1x
Kurs: 1.55
Sprawdzałem godzine później po tym jak wysłał post i nie było tego zdarzenia w ofercie expektu. Wczoraj 17 lipca ponownie się pojawiło to zdarzenie i kurs wynosi 1,25.
Punkt 6 regulaminu:
6. Nie można do Playoff wykorzystywać ewidentne błędy w liście kursowej, przez co rozumie się np. jawne odwrócenie kursów.
Nie wiem jak to interpretować, kurs odwrócony, ale jak taki typ jest traktowany? W poprzednim tygodniu expekt zrobił podobny błąd w F1, ustawiając linie under/over 15,5 kierowców ukończy wyścig i kursy 2,00 &#8211; 2,20. Tu widzę podobny błąd, dlatego pisze o tym zanim ten mecz się rozpocznie, pytanie do prowadzącego konkurs, co w takim przypadku?
Posted by: WhyDuck

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/07/2009 18:29

Nie był to błąd w liście kursowej, nie gram odwróconych kursów. Ten zakład jest jak najbardziej w porządku, spadki kursów nie tylko w Expekt. W razie czego mogę zrobić screena, chociaż nie wiadomo czy zakład wejdzie smile.
Pozdrawiam
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/07/2009 18:46

Expekt odwrócił kursy, jeśli chcesz zagrać ten typ to proszę uaktualnić ten typ (z obecnym kursem) do 11:59 włącznie (znoszę w tym przypadku wymóg wysłania posta z typem 6 minut wcześniej). Inaczej typ będzie się liczył jako nie wysłany.
Posted by: WhyDuck

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 18/07/2009 18:58

Expekt wcale nie odwrócił kursów oddsmaker się nie wykazał smile Po kursie 1.25 ?! Nie dziękuję, typ nie wysłany.
Posted by: domino134

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 19/07/2009 19:07

WhyDuck wiesz zachowałem się tutaj fair mówiąc o tym przed meczem, inny by poczekał i reklamował po 20 w niedziele, a expekt potwierdziłby informacje o błędzie kursowym i miałbyś -100. Pozdrawiam.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/07/2009 03:14

lukii
Bud
combat
nicolas

Te nicki zostały zbanowane i usunięte z konkursu za multi-konta. stop

uwaga Przeciwnicy mają automatyczny awans do kolejnej rundy.
Posted by: domino134

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/07/2009 09:41

Gdzie można wpisywać kto awansował do 1/8?
Posted by: rafal08

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/07/2009 14:58

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3280475#Post3280475
Posted by: Piostar

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/07/2009 15:19

Odpadłem z nicolasem wcześniej laugh

Co za oszust pier...
Posted by: pepsino

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/07/2009 19:24

Jeśli chodzi o multikonta to niszczy ten post usera LegiaWarsaw który się nie przelogował na usera kanikuły, a wysłał że awansował smile

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Main=34551&Number=3267614#Post3267614

Podobny przykład z userem _Lider który też sie nie przelogował i podał typy przeznaczone dla usera _siwka laugh

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Main=34509&Number=3254772#Post3254772
Posted by: Piostar

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 20/07/2009 19:50

Niektórzy naprawdę niszczą blush
Posted by: kowalwls

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/07/2009 03:30

Conrad czy mógłbyś wykluczyć usera Grem z konkursu?
Posted by: Kenny

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 22/07/2009 04:13

Originally Posted By: kowalwls
Conrad czy mógłbyś wykluczyć usera Grem z konkursu?


Za co? Za jajco?
Posted by: RaulitoX

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 23/07/2009 05:38

Musiałem żałożyć nowy nick, aby tu napisać. Tu lukii ten sam który pokonał Arcy, awansował i został zbanowany.

Conrad zbanowałeś mnie za to że używam proxi, które w regulaminie nie jest zabronione i pewnie sporo ludzi z tego forum go dość często używa. W każdej większej firmie blokowane są fora i serwisy pocztowe, nasze-klasy itp. wszędzie tam gdzie można się zalogować, dlatego ludzie używają proxi. Jakbym widział w regulaminie, że nie mogę używać proxi to bym nie używał, a tak tylko straciłem czas grając w konkursie, dodam że nick zarejestrowałem kilka lat temu na tym forum.

Jesteś właścicielem forum i możesz robić co chcesz, szkoda tylko że potraktowałeś mnie jak zwykłego śmiecia.

PS. Teraz też piszę z proxi, jeśli ktoś inny używa w tej chwili na forum to ma sporą szanse na zbanowanie.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 23/07/2009 06:57

Nie zostałeś zablokowany tylko za proxy, ale za granie używając wielu nicków. stop
Posted by: grem

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/07/2009 17:18

Originally Posted By: kowalwls
Conrad czy mógłbyś wykluczyć usera Grem z konkursu?


Bardzo zabawane, ale zbanowany lukii to też mój znajomy, dlatego pomimo że awansowałem do najlepszej 8 - rezygnuję.

Możesz sobie tu grać, bo ja nie zamierzam brać udziału w tej farsie.
Posted by: kowalwls

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/07/2009 20:04

Padline to sobie psu możesz rzucać, resztkami to nie jestem zainteresowany.
Posted by: grem

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 24/07/2009 21:01

W takim razie dokończę tę edycje i to będzie ostatnia moja edycja w tym konkursie.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 25/07/2009 00:12

Originally Posted By: grem
nie zamierzam brać udziału


Mógłbyś sprecyzować czy chodzi o ten nick czy wszystkie?

Kocham jak ktoś opisuje innego "nicka-widmo" jako "znajomego". smile
Posted by: garate_cepa

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/08/2009 05:37

Co mam zrobic z meczem Fenerbahce? Zostal przerwany w 2 polowie przy prowadzeniu Fenerbahce 1-0. Bedzie zwrot za to?
Posted by: forty

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/08/2009 06:34

Originally Posted By: garate_cepa
Co mam zrobic z meczem Fenerbahce? Zostal przerwany w 2 polowie przy prowadzeniu Fenerbahce 1-0. Bedzie zwrot za to?


wg mojej interpretacji regulaminu Twój typ #1 jest przegrany,a jeżeli tak, to do finału awansowałem ja.

4.1. Nie można zmieniać lub anulować wysłanych typów (w przypadku błędu należy jeszcze raz napisać typy w osobnym poście, zaznaczając że są one przepisane z poprzednich, bo tam nie podaliśmy np. daty, kursu, na kogo stawiamy itp.)

Wg mojej oceny musiałeś podać zastępczy typ do czasu rozpoczęcia meczu, a nie dzien pozniej,
Posted by: szutek

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/08/2009 06:38

Mecz po naprawieniu oświetlenia był kontynuowany i skończył się wynikiem 0-2. Rezultat w moim mniemaniu powinien być zaliczony.
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/08/2009 16:24

Skoro mecz został dokończony to wszystko ok.

Gdyby został przerwany i u buka nastąpiłby zwrot, to i tak można podawać typy zastępcze tylko do 19:59 w niedzielę. Po tym czasie nie można nawet poprawiać typów (jeśli. np. zabrakło daty czy numeru typu).
Posted by: garate_cepa

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/08/2009 18:33

Jak bedzie wygladala sytuacja z moim typem:
#5 Pn 10/08/09 02:15 Toronto Croatia - St. Catharines Wolves ( Can. Soccer League ) 1 1.35
Mecz sie nie odbyl w podanym terminie przez burze i awarie zasilania i zostanie przesuniety na jakis pozniejszy termin
Posted by: mazik

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/08/2009 19:31

Proste, -100 , w koncu zostales ukarany za te bezczelne wyczekiwanie i granie 1.01 lub na ostatnią chwile papa
Posted by: garate_cepa

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 10/08/2009 20:50

Nie cwaniakuj, gram tak zeby awansowac dalej a to ze nie umiales przejsc dalej to juz nie moj problem
Posted by: Conrad

Re: Uwagi - Playoff Expekt - 11/08/2009 02:42

Jeśli ten mecz się nie zakończył do 12:00 w południe dzisiaj to jest -100 za ten typ.