championship-mecz zaleg³y(25.01.southampton-crystal palace

Posted by: decentrum

championship-mecz zaleg³y(25.01.southampton-crystal palace - 25/01/2006 11:27

Bardzo ciekawy mecz dla or³ow ,które od 19992 roku nie nie wygra³y ze ¶wietymi na ich murawie.czas w koncu przelamaæ to zjawisko.
powodow jest kilka .
1-stoleczny zespo³ walczy o awans-czyli pierwsze 6 miejsc.i na wyjzedziw ma 4-2-5,czyli nie bawi sie w remisy raczej
2-z forma podoiecznych dowie jest cora lepie 3 podrzad wygrane n wyjezdzie i remis ostatnio u siebie z liderem po dobrym iwyrowananym meczu z obu stron
3 w sobote crystal graarcytrudny mecz z preston tzw .o 6 ptk.wiecwarto wygrac ten
4 nie maja ubytkow kadrowych w porownaniu z przechodzacm krzys southamptonem .(kontuzjowanii .belami i oddany do arsenalu walccott.poza tym w tym klubie gra trzech cienkich polakow)southampton-crystal palace x2
Posted by: Barylkaq1

Re: championship-mecz zaleg³y(25.01.southampton-crystal palace - 25/01/2006 11:49

ja wczoraj trafi³em 1 Plymotuh i dzis da³em czyst± dwójkê na Crystal Palace. Southampton sie nie nadaje, przegrali u siebie z moim ulubionym Ipswich A Crystal jest na fali 2,35 na 2 zachêca
Posted by: masterts

Re: championship-mecz zaleg³y(25.01.southampton-crystal palace - 25/01/2006 20:16

Witam.
Co do meczów ¦wiêtych z Or³ami ca³y dzieñ chodzi³ mi po g³owie remis! CP sa jedn± z najsilniejszych ekip w Chempionship ale nie s±dzê aby zdo³ali wywie¶æ 3 punkty z St. Mary's Stadium. zagra³em X
Co do wczorajszego meczu Plymouth- Leicester ja niestety zacza³êm prograsjê na Foxes i jeszcze bede musia³ chyba poczekaæ na frofity z tego meczu bo w nastepnej kolejsc lisy jada do QPR a tam cia¿ko bedzie chyba nawet o punkt z taka gr± jaka teraz prezentuj±.
PS 30 min-South-CP 0:0
Posted by: Barylkaq1

Re: championship-mecz zaleg³y(25.01.southampton-crystal palace - 25/01/2006 22:05

no i sie zesra³o remis 0:0