Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10

Posted by: Ojro

Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 05:00

piwo za 4 strony 10 kolejki.




Górnik @ 5,0 shocked

Górnik X2 @ 2,04 peffka peff by Ojro (pisze powaznie, nie wydaje mi sie aby zabrzanie przegrali w Warszawie.
Posted by: stoprocent_

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 05:34

moim zdaniem za duzo szczescia mial juz gornik, tak ze tym razem wygrana legii 2-0 bedzie bezproblemowa @1.7 zawyzone

Pozdrawiam
Posted by: herrena

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 06:54

Jakiego szczęścia? Ostatnie dwie wygrane zasłużone. Ani Wisła, ani Lech nie potrafiły sobie wytworzyć jakiś 100% sytuacji.

Mecz z Wisłą był na remis, a że Górnicy wykorzystali jeden błąd w ustawieniu i dzięki dobrym zastawieniu się Zahorskiego strzelili bramkę to chwała im za to.

Z kolei z Lechem już wypunktowali ich jak rasowy bokser. Lech gra słabo w lidze, co nie wystarcza nawet na zremisowanie meczu. Dodatkowo rywale wychodzą bardzo zmotywowani i zasadą bij mistrza, grają z Lechem na 120%. Pewnie część piłkarzy woli pokazać się w Europie, niż w słabej polskiej lidze. Ale to już sprawa klubu z Poznania.

Z Legią nie zagra kontuzjowany Bonin, który wypadł na około miesiąc oraz Przybylski pauzujący za śmieszny faul na Arboledzie. I to raczej osłabieniach Górnika bym szukał szans na zwycięstwo Legii, niż zwykłym szczęściem Żaboli.
Posted by: codi

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 09:43

To nie Gornik byl taki dobry tylko Lech taki slaby. Legia lapie forme i team spirit, a potencjal maja duzy, ja tam nie widze punktow dla Zabrzan, jak i nie widze ich na gorze tabeli, na koniec sezonu. Sklad zlozony z rzemieslnikow, ale sama ambicja, no i tez troche doswiadczeniem nie da rady na dluzsza mete IMO smile Ja pogram Legie i mam nadzieje, ze mnie wyjatkowo nie zawioda.
Posted by: royalflush

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 14:23

Nie ma co się zachwycać Górnikiem bo na mecze z Wisłą 1-1-3 i Lechem 1-1-4 każdy się spina, wykorzystali fatalną dyspozycje i wygrali, ciekawe czy tyle samo zapału oddadzą w kolejnych meczach z Polonią B, Koroną itd.
Legia z pewnością należy do drużyn na które Górnik się zmotywuje, tyle że jedna znacząca różnica jest taka że grają w Warszawie a nie Zabrzu, w ostatniej kolejce paru hegemonów pokazało jednak że atut własnego boiska to znacząca kwestia wracając do domu z bagażem 4 i 5 bramek, zresztą Górnik w podobnym stylu wrócił z Gdańska więc gdzie tu szukać pozytywów.Gra jak gra u siebie, prezentują oldschool'owy polski futbol grin
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 15:45

Ojro 1,75 na Legię to promocja , pieniądze leżą na ziemi , pytanie czy się po nie schylisz czy wyrzucisz własne w błoto grając Górnika wink

nie wiem skąd Twój optymizm , chyba podjarały Cię za bardzo ostatnie zwycięstwo z Lechem i Wisłą , i sądzisz skoro wygraliście te 2 mecze to z Legią co najmniej remis ugracie..takie myślenie jest złudne.

zapominasz że z ostatniego wyjazdu wróciliście z bagażem 5 bramek.
Posted by: craax

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 16:05

zgadzam sie z wszystkimi, ktorzy typuja wygrana Legii, najwazniejszym czynnikiem jest to, ze Ojro na powaznie mysli o Górniku x2 wink
bez Bonina to nie bedzie ten sam zespol a Legia pewnie zagra znow dobre spotkanie bo ewidentnie zlapali rytm i forme, nawet fizycznie wygladaja juz coraz solidniej a to tez jest sporym wyznacznikiem ogolnej formy zespolu
Posted by: Jimmy

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 16:18

Originally Posted By: McDziarz
Ojro 1,75 na Legię to promocja , pieniądze leżą na ziemi , pytanie czy się po nie schylisz czy wyrzucisz własne w błoto grając Górnika wink
Kolego to chyba Ty się za bardzo podjarałeś jednym zwycięstwem bo już zaczynasz pierdolenie. Patrzyłeś w tabelę? Skąd te kosmiczne kursy? Muszę Ci mówić ile spotkań wygraliście u siebie? Taką twierdzę tam macie w tej Wawie? Nam Lechia zapakowała 5 w Gdańsku ale Wam 3 w niezdobytej Warszawie..

Nie mówię, że Legia nie wygra ale teksty o schylaniu zostaw kolegom z sektora.. oni znają się na rzeczy wink
Posted by: Marian

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 16:18

hehe widzę Craax że mnie uprzedziłeś smile 99% sukcesu leży w tym, iż Ojro gra X2 laugh pozostały 1% to: Legia dysponuje mocniejszą kadrą i w końcu zaczynają coś grać (a 7pkt straty do lidera to tak na prawdę nic w naszej wyrównanej ekstraklasie, gdzie każdy może wygrać z każdym) do tego dochodzi jeszcze chęć zmazania plamy przed własną publiką, a więc za ostatnią wtopę na Łazienkowskiej 0:3 z Lechią. Dlatego jak najbardziej zgadzam się z McDziarzem i twierdzę że kurs 1,75 (a nawet jak spadnie do 1,60) to promocja na ekipę ze stolicy.

Do tego dołożyłbym takie mecze:

Śląsk-Zagłębie 1X wiadomo, co to za mecz ---> kibice WKS jak już oczekują zwycięstwa nad kimś to właśnie nad Lubinkami, a seria remisów musi się kiedyś skończyć wink

Cracovia-Bytom 1X tu powinna zadziałać zmiana trenera (a więc tak jak wcześniej pisał Craax efekt nowej miotły) no i z kim jak nie z Polonią Bytom chciałoby się rzec smile
Posted by: młody gniewny

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 16:34

Originally Posted By: Jimmy
Originally Posted By: McDziarz
Ojro 1,75 na Legię to promocja , pieniądze leżą na ziemi , pytanie czy się po nie schylisz czy wyrzucisz własne w błoto grając Górnika wink
Kolego to chyba Ty się za bardzo podjarałeś jednym zwycięstwem bo już zaczynasz pierdolenie. Patrzyłeś w tabelę? Skąd te kosmiczne kursy? Muszę Ci mówić ile spotkań wygraliście u siebie? Taką twierdzę tam macie w tej Wawie? Nam Lechia zapakowała 5 w Gdańsku ale Wam 3 w niezdobytej Warszawie..

Nie mówię, że Legia nie wygra ale teksty o schylaniu zostaw kolegom z sektora.. oni znają się na rzeczy wink


ekhm ekhm, nie rozpędzaj się Jimmy i ty.

Górnik moim zdaniem jest słaby kadrowo, wyróżnia się piłkarsko w tej grupie Bonin z Kwiekiem przy czym ten pierwszy nie zagra. Taktycznie Górnik chyba jest obecnie najlepiej poukładanym zespołem w lidze ( nie mam tu na myśli gry ofensywy, ale pressing czy zacieślanie środka pola ). Mimo wszystko na rozpędzającą się Legię to raczej za mało, co by nie mówić u siebie, a na wyjeździe to są inne zespoły.

Craax, akurat Legia fizycznie to wygląda bardzo dobrze od początku sezonu, na ten element nikt nie narzekał. Ba, nawet można powiedzieć, że ostatnie minuty meczów przeważnie były najlepsze w naszych wykonaniach ( wyjątek mecz z Lechią, gdzie był równy mecz, a Lechia przycisnęła w końcówce, ale też bym tego nie zwalał na przygotowanie fizyczne ). Włoski mag wykonuje, więc dobrą robotę.

Legia do gry, Craaxa do gry oraz zdecydowanie Lech Poznań DNB do gry. Nie ma mowy by grali piąty mecz z rzędu z tak słabo grającą Wisłą. Proszę nie pisać mi o jakimś 5-2, kiedy sędzia robi takie prezenty.
Posted by: craax

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 16:44

ja mowie tez o szybkosciowym przygotowaniu Legii, ktore nie bylo najlepsze, jak bylem w Wawie to pamietam jak Dudzic uciekal Wam i tak jakos mi zostalo w pamieci wink

z konkretnymi typami bym sie wstrzymal, az do konca PP bo kto wie czy dojda jakies kontuzje w druzynach, roznie to moze byc a jest paru zawodnikow, ktorzy stanowia o sile danych ekip
Posted by: royalflush

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 17:24

Cytat:
Legia do gry, Craaxa do gry oraz zdecydowanie Lech Poznań DNB do gry. Nie ma mowy by grali piąty mecz z rzędu z tak słabo grającą Wisłą. Proszę nie pisać mi o jakimś 5-2, kiedy sędzia robi takie prezenty.


Mecze takie jak z Legią czy Lechem mają trochę inny wymiar niż z Górnikiem czy Ruchem, problem jest jeden, 4 dni później mają jak dotąd najważniejszy mecz w LE, chyba nie myślisz że się skoncentrują na meczu z Wisłą gryźć trawę i dostawiać nogę, kadra chudziutka kilku graczy jest nie do zastąpienia.
Co do Wisły z Lechią czy sędzia dawał prezenty czy nie napisz jeszcze że wygrali nie zasłużenie bo Lechia przy 4-1 dochodziła do setek które nie wykorzystała laugh
Posted by: młody gniewny

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 17:28

Przykro mi bardzo, że nie widziałeś pierwszej połowy. A karny na 3-1 zakończył ten mecz.
Posted by: craax

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 17:31

jakby gwizdnal Lechii karnego przy wyniku 1-0 i padl gol na 2-0 to nie byloby zadnego 4-1 i mecz wygladalby zupelnie inaczej

tez nie sadze, zeby przegrali piaty mecz z rzedu, sam piszesz royal, ze mecze z Legia i Lechem maja inny wymiar a potem, ze nie beda skoncentrowani i nie beda gryzli trawy ? patrzac na sytuacje w jakiej sie znalezli w tabeli nie moga sobie na to pozwolic, powoli zaczna sie martwic o swoje kontrakty i 'zgodnosc' cyferek na kontach jezeli ambicja sportowa w nich nie wzbudzi jakiejs porzadnej mobilizacji
Posted by: Pier

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 17:36

Mecz Lecha z Wisłą....to mecz drużyn, które jedna ma problemy z ofensywą z drugą co ma problemy z defensywą.

Lechowi wyraźnie nie gryzie, widać duży kryzys. Wisłe oglądałem cały mecz z Lechią i to na pewno nie jest drużyna jeszcze, dużo nieporozumień, wielbłądów w obronie (notorycznie łamią linię).

Dla mnie to mecz garbatego z kulawym
NO BET WYCHODZI
Posted by: royalflush

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 17:45

Tak się składa że byłem na tym meczu
Lechia przed pierwszym kwadransem wyprowadziła jakąś tam akcje i strzeliła bramkę w sumie z niczego a chyba Wisła prowadziła grę?, W dalszym ciągu 1 połowy Lechia dochodziła do akcji tyle że w skutek wysokiego podejścia Wisły w celu szybkiego wyrównania a nie że caczęli grać super.
Jak zauważyłeś były dwie połowy, w pierwszej Lechia miała szansę zrobić to co Wisła z nimi w drugiej, kto był w gorszej sytuacji i pokazał charakter zobaczyłeś na ekranie.Nie piszę że Wisła po tym meczu będzie grała super czy wygra w Poznaniu , po prostu wymyślasz jakieś rzeczy o słabej Wiśle a Lech jeszcze słabszy tylko ma 4 porażki z rzędu więc 5 nie będzie
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 17:51

Originally Posted By: Jimmy
Originally Posted By: McDziarz
Ojro 1,75 na Legię to promocja , pieniądze leżą na ziemi , pytanie czy się po nie schylisz czy wyrzucisz własne w błoto grając Górnika wink
Kolego to chyba Ty się za bardzo podjarałeś jednym zwycięstwem bo już zaczynasz pierdolenie. Patrzyłeś w tabelę? Skąd te kosmiczne kursy? Muszę Ci mówić ile spotkań wygraliście u siebie? Taką twierdzę tam macie w tej Wawie? Nam Lechia zapakowała 5 w Gdańsku ale Wam 3 w niezdobytej Warszawie..

Nie mówię, że Legia nie wygra ale teksty o schylaniu zostaw kolegom z sektora.. oni znają się na rzeczy wink


każdy doskonale sobie zdaje że Legia zawaliła początek , ale począwszy od meczu z Widzewem widać pewne symptomy poprawy, jakby Legia szła jak burza i nie zaliczyła falstartu to mielibyśmy dzisiaj kurs 1,5.

Legia być może zaczyna łapać wiatr w żagle , tak czy owak fatalny początek zaowocował tym że dzisiaj kursy na Legię mamy niemałe , już po obiecującym meczu w Łodzi można było się pokusić o stwierdzenie że szanse Legii w potyczce z Koroną są niedoszacowane a kurs mocno nieadekwatny , tym bardziej że Korona grała w osłabieniu.

x2 po 1,6 dało 10,5 k zysku , także można było zdyskontować to że kursy na Legię były spore i nie była ona stawiana w roli faworyta , na dzisiaj moim zdaniem 1,75 to także zawyżony kurs.

tylko tyle mam do przekazania że wg mnie kursy tak jak w przypadku meczu z Koroną wg mojej subiektywnej oceny lepsze niż rzeczywiste prawdopodobieństwo wygrania tego meczu.

W ostatnim meczu Legia-Górnik rozgrywanym na Ł3 dość dawno temu marzec 2009 kursy wynosiły ok 1,4. dzisiaj słabsza dyspozycja Legii z początku sezonu i nadspodziewanie wysoka lokata beniaminka z Zabrza zupełnie nieadekwatna do ich potencjału powodują że mamy niezły kurs.

tak czy siak trzeba się wstrzymać do niedzieli bo nie wiadomo czy Vrdoljak i Radovic będą do gry , narzekają na drobne urazy. dziś powinni być oszczędzani.

Ja rozumiem że można być kibicem Górnika i to że ktoś odważy się pomyśleć że Górnik jest w stanie przegrać mecz będzie przez Was odbierane jako bluźnierstwo , ale spójrzcie prawdzie w oczy - macie słaby skład , w słabiutkiej 1ej lidze zaliczyliście mnóstwo wpadek , w pewnej chwili nawet powrót do ekstraklasy był mocno zagrożony. Rozumiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia i wygrane z Wisłą i Lechem was mocno rozochociły , ale radziłbym zachować większą powściągliwość i obiektywizm.
Posted by: Ojro

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 17:51

laugh

nie ma to jak zalozyc temat, i napisac peffke... gdyby ktos tu byl nowy i nie wiedzial 'o co kaman', yyy wole nie konczyc.

Górnik na pewno jest slabszy kadrowo od sporej liczby klubow. Mimo to, to wlasnie oni sa na 3 miejscu. Szczescie ? Pewnie i tak. Szczesciej jest ze mamy pilkarzy, ktorzy potrafia w koncu nie myslec o pieniadzach a grac na pelnejjj kurrr... Szczesciem tez jest umiejenosci Nawalki, ktory potrafil dotrzec do glow zawodnikow.

1,7 w polskiej lidze, w obcenym sezonie to zadna promocja. Ja nawet jakbym na 'gwiazdke' dostal darowego bona to nie zagralbym na Legie. Wygrane z Widzewem i Korona robia wrazenie, ale w niedziele 'L' bedzie pod presja, bo jak to, kolejny mecz i jakis slaby zespol, co podobno mial szzczescie i jest na 3 miejscu, moze urwac punkty maskotce stolicy ?

Dla mnie 5,0 to value i nawet jak przegraja, mysle ze warto sie zastanowic. Ja jestem pewien ze zabrzanie nie odpuszcza latwo, a poza tym nie zagraja podobnego meczu jak to bylo z LEchia.

Bonin OUT na 3-4 tygodnie, ale Sikorski wcale nie gral gorzej. Robil 'dym', wiec :>
Posted by: mln

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 17:52

Originally Posted By: royalflush
Tak się składa że byłem na tym meczu
Lechia przed pierwszym kwadransem wyprowadziła jakąś tam akcje i strzeliła bramkę w sumie z niczego a chyba Wisła prowadziła grę?, W dalszym ciągu 1 połowy Lechia dochodziła do akcji tyle że w skutek wysokiego podejścia Wisły w celu szybkiego wyrównania a nie że caczęli grać super.
Jak zauważyłeś były dwie połowy, w pierwszej Lechia miała szansę zrobić to co Wisła z nimi w drugiej, kto był w gorszej sytuacji i pokazał charakter zobaczyłeś na ekranie.Nie piszę że Wisła po tym meczu będzie grała super czy wygra w Poznaniu , po prostu wymyślasz jakieś rzeczy o słabej Wiśle a Lech jeszcze słabszy tylko ma 4 porażki z rzędu więc 5 nie będzie


w pierwszej połowie Lechia powinna była rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść, tak się nie stało, Wiśle w drugiej połowie mecz się ułożył, z Lechem dla mnie typowy no bet, tylko do obejrzenia przed tv.
Posted by: ice18

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 17:53

jedyne co mnie martwi ze Legia jeszcze nie zremisowala ;-P
Posted by: Ojro

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 17:55

Górnik ponadto bez remisu, a nie wierze ze caly czas beda jechac WLWLWLWLWL.

Zeby nie bylo to w konkursie i moim temacie dam X + podwojna stawke.

Licze na to ze 'gwiazdy' Legii jak poczuja jak sie twardo gra to beda odstawiac nogi a tym samym inicjatywe przejma goscie.
Posted by: royalflush

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 17:56

Originally Posted By: craax
jakby gwizdnal Lechii karnego przy wyniku 1-0 i padl gol na 2-0 to nie byloby zadnego 4-1 i mecz wygladalby zupelnie inaczej

tez nie sadze, zeby przegrali piaty mecz z rzedu, sam piszesz royal, ze mecze z Legia i Lechem maja inny wymiar a potem, ze nie beda skoncentrowani i nie beda gryzli trawy ? patrzac na sytuacje w jakiej sie znalezli w tabeli nie moga sobie na to pozwolic, powoli zaczna sie martwic o swoje kontrakty i 'zgodnosc' cyferek na kontach jezeli ambicja sportowa w nich nie wzbudzi jakiejs porzadnej mobilizacji


Po prostu po meczu z Górnikiem uważam że puki grają w LE i mają szansę na awans nie będą potrafili się skupić na lidze.
Posted by: craax

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 17:58

Ojro alez Ty jestes zachwycony Gornikiem, patrzysz chyba tylko przez rozowe okulary obecnie na swoja druzyne, ale masz prawo bo robia cos czego nikt sie nie spodziewal wink z Widzewem i Korona 'L' tez byla pod presja i poradzili sobie znakomicie

ps McDziarz jak jeszcze raz napiszesz o tych 10,5 k za 17 k to chyba mnie ch.. strzeli, ilez razy mozna to czytac, matko jedyna, trafiles kurs 1.6 i chwala Ci za to, wystarczy naprawde... chcesz pokazac odczucie wobec kursow, wystarczy je zacytowac i porownac !
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 18:25

Originally Posted By: Ojro
Górnik ponadto bez remisu, a nie wierze ze caly czas beda jechac WLWLWLWLWL.

Zeby nie bylo to w konkursie i moim temacie dam X + podwojna stawke.

Licze na to ze 'gwiazdy' Legii jak poczuja jak sie twardo gra to beda odstawiac nogi a tym samym inicjatywe przejma goscie.



Ojro w konkursie jak dasz 1 , w swoim temacie X , a kase postawisz na Górnika to masz 100% pewność że gdzieś trafisz grin

nie lepiej piwo

co do Lecha z Wisłą typowy NO BET , ze wskazaniem na remis wink
Posted by: taniak

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 18:31

Ojroo i po co pisałeś że grasz 2x? teraz to pewne że będzie jedynka smile. A tak na serio to Górnik od zawsze źle gra na wyjazdach (a tym bardziej na Legii gdzie nie wygrali chyba z 10 lat) i mimo że ostatnio są dobre wyniki to nie liczyłbym na wygraną Górnika. Jak dla Mnie niestety będzie porażka a kurs na Legie z 1.75 na koniec tygodnia spadnie pewnie kolo 1.5. Tak więc pobieram 1.75 i do zobaczenia w Warszawie wink pzdr
Posted by: taniak

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 18:33

po za tym to Cracovia fajnie wygląda wink
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 26/10/2010 19:26

taniak psujesz rynek wink pisałem czekamy do niedzieli grin

nie wiadomo co z Vrdoljakiem ( 4 szwy , ale normalnie ma trenować i mówi że chce dzisiaj zagrać ale Skorża jest sceptyczny do tego pomysłu ) i Rado ( problemy ze stopą )

to są ważne ogniwa więc lepiej się wstrzymać póki co.
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 27/10/2010 15:28

Słabo , bardzo słabo wyglądała wczoraj Legia , jakiś uraz złapał Kucharczyk.

póki co mecz raczej do odpuszczenia.
Posted by: kfjatek

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 28/10/2010 03:39

Originally Posted By: McDziarz
Ojro 1,75 na Legię to promocja , pieniądze leżą na ziemi , pytanie czy się po nie schylisz czy wyrzucisz własne w błoto grając Górnika wink

nie wiem skąd Twój optymizm , chyba podjarały Cię za bardzo ostatnie zwycięstwo z Lechem i Wisłą , i sądzisz skoro wygraliście te 2 mecze to z Legią co najmniej remis ugracie..takie myślenie jest złudne.
McDziarz, odwracając kota ogonem to samo mogę napisać o Legii i Twoim optymiźmie. Podjarałeś się wygraną z mocno osłabioną Koroną grającą 60 minut w 10tke czy wymęczone 1:2 ze Śląskiem po bardzo przeciętnej grze? Sam widzisz..

Choć sam uważam że 1,7 la Legie w tym meczu jest warte uwagi i zagram też. Byle tylko ten Wasz Kucharczyk zagrał.
Posted by: Bullet

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 28/10/2010 03:47

Cracovia do gry powiadacie? Ale chyba do gry overa bo jak dalej będą tak grać w obronie jak dziś to widzę jakieś 2-3 znowu. To co oni są drewniani w tej obronie to przechodzi ludzkie pojęcie blush Zespół z ogromną dysproporcją obrony i ataku. Jest kliku naprwdę fajnych graczy w ofensywie, ale jak nie poprawią (wzmocnią?) obrony to daje im góra 10% szans na utrzymanie. Dziś Lech wcale nie grający jakiegoś super meczu (choć znaczny postęp w porównaniu do spotkania z Górnkikiem) gdyby był tylko odrobinę skuteczniejszy to mogło być 1-7. Sorry Panowie, ale Cracovia mimo całej mojej sympatii dla tej drużyny jest w chwili obecnej głównym kandydatem do spadku, no chyba że zaczną z przodu grać jeszcze lepiej i wygrywać mecze po 4-3 wink
Posted by: Amir_Khan

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 28/10/2010 04:03

Cracovia z taka obrona jest kandydatem nr 1 do spadku. Cabaj co to jest za bramkarz ? co sezon po 10 baboli.Polczak ? nie rozsmieszajcie mnie bo to 80 kg drewna.Jarabica ? robi szkolne bledy jak dziecko.Mierzejewski ? to zawsze byl napastnik poczawszy od Legii przez Lubin i zaden z niego boczny obronca.O Wasiluku nawet nie wspominam bo szkoda klawiatury na niego.Jedynie chlopak z Burundi jest pilkarzem w tej druzynie na dzien dzisiejszy , ale on sam nie jestes w stanie nic zrobic.
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 28/10/2010 04:46

kfjatek przeczytaj post tuż nad Twoim wink przecież napisałem że zrewidowałem swoje plany po tym co zobaczyłem ze Śląskiem i mecz raczej do odpuszczenia.

Jak zagrają tak kiepsko jak ze Śląskiem to prawdopodobnie pierwszy remis...


to co wyprawia w kolejnym meczu obrona Cracovii to woła o pomstę do nieba.

jak juniorzy się zachowują , co mecz to karygodne błędy...

zimą muszą wymienić cały blok defensywny , inaczej spadną
Posted by: craax

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 28/10/2010 05:38

fajnie sobie pogrywamy nie ma co smile dobrze, ze "trener Dyzma" narazie zniknie bo moze ktos ulozy jakkolwiek tych "obroncow" bo to przechodzi ludzkie pojecie
Posted by: lupus

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 28/10/2010 06:28

Weźcie sobie Zielinskiego wink
Posted by: Ojro

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 28/10/2010 18:47

Cracovia wezmie Zielinskiego, a Lech Ulatowskiego grin

Cracovia-Polonia... chyba tym razem Krakow. Podobno w Bytomiu pilkarze strajkowali, a na pewno cos jest na rzeczy. I jesli sie to potwierdzi to moga nie byc tak bardzo zmotywowaniu do gry. No chyba ze Cracovia tego nie bedzie chciala wygrac wink
Posted by: rayo76

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 28/10/2010 19:58

Dodam od siebie kilka opinii na temat zbliżającej się kolejki.Mecze piatkowe,big value na RTS a dla mniej odważnych x2.Bełchatów kłopoty kadrowe (Tanevski,Zewłak),beznadziejny mecz w PP,a z 2 strony Widzew pogromca Jagi.Typ X2.Jagiellonia-Ksp,dla mnie remis ale raczej No bet.Sobota,ładny typ na Cracovie warty ryzyka.Bytom pewny spadek.Stawka 5/10.Drugi mecz to typ na zwyciestwo Lechii.Korona dalej bez Niedzielana i Mihajlovica.Wróca powoli na swoje miejsce tzn środek tabeli.W niedzielę sercem za Legia ale to bedzie bardzo trudny mecz więc remis tez może sie przytrafić.Lech-GTS No bet.
Posted by: Inzaghi78

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 28/10/2010 23:15

PGE GKS Bełchatów - Widzew Łódź

Ciekawie zapowiada sie ten jutrzejszy pojedynek tym bardziej ze Gks jeszcze nie przegral na wlasnym boisku zas Widzew nie przegral na wyjezdzie shocked
Nasi prawdopodobnie wybiegna w takim skladzie jak na Jage bo plaga kontuzji nie pozwala na inne zestawienie i moze to i dobrze wink ktos pisze o oslabieniach Gks no to moge napisac ze do niedawna bylo u nas 8 kontuzjowanych pilkarzy shocked wiec gramy bez lawki rezerwowych ...

Zagram po raz pierwszy na Widzew na wyjezdzie w tym sezonie ale tylko dlatego ze po raz pierwszy widze kurs na Lodzian powyzej 3 !! @3,4 GB smile

Oczywiscie standardowo gram chlopakow na gola bo Unibet chyba lubi rozdawac prezenty tymi kursami smile

Robak @4,1

Sernas @4,3

wieksza stawka idzie na Litwina bo Marcin juz mi zakonczyl poprzedni etap progresji z Jaga
Posted by: blackjack

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 28/10/2010 23:18

Inzaghi proponuję zacznij jeszcze jedną progresję Dudu gol smile myslę że coś niedługo może wpaść choć nie wiem czy teraz bo jakoś underowo mi ten mecz wygląda
Posted by: kfjatek

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 30/10/2010 18:49

Lech Poznań - Wisła Kraków

Prawdopodobne składy:
LP- Kotorowski-Henruiqez, Bosacki, Arboleda, Kikut - Peszko, Injac, Bandrowski, Krivets, Stilic - Rudnevs

WK- Pawełek- Paljic, Bunoza, Chavez, Cikos - Sobolewski, Kirm, Boukhari, Garguła, Małecki - Pa.Brożek

Występ Pa.Brożka niby stoi pod znakiem zapytania, ale jeszcze wczoraj czytałem pladze kontuzji w Wiśle (Pawełek, Sobolewski, Bunoza..) Ten ostatni na szczęście ponić się wyleczył.. smile Poczekajmy na dzisiejszy trening Wisły, po którym ma się nieco wyjaśnić.

W Lechu wiadomo jaka sytuacja. Zieliński niby już na aucie. Ile w tym prawdy i czy ew.dobry wynik w jutrzejszym meczu go obroni? Tego nie wie nikt z nas.

Po Kolejorzu nie wiadomo czego można się spodziewać. Ja jestem w każdym razie umiarkowanym optymistą. W meczu z Cracovią wreszcię widziałem u grajków jakieś pozytywne reakcje, świadczące że jednak im zależy, że jest "team spirit". Mam nadzieję, że zagra od początku Bandrowski - liczę na jego. Pobiega, pogryzie. Brakowała go w środku pomocy, oj brakowało. Tym bardziej na tle Wiślaków powinien się przydać, w której właśnie linia pomocy imponuję (przynajmniej na papierze). No i Kiełb, który pewnie wejdzie w 2 połowie i może coś tam namieszać. Kontuzjowany cały czas Wojtkowiak. Skład Lecha więc dość optymalny.

"Wisła do Poznania przyjedzie osłabiona brakiem kontuzjowanych Rafała Boguskiego, Milana Jovanica i Mateusza Kowalskiego. W Lechu natomiast wciąż zabraknie kontuzjowanego Grzegorza Wojtkowiaka. Do składu powróci Manuel Arboleda, który z Cracovią nie zagrał z powodu kartek. Niewykluczone, że w podstawowym składzie wybiegnie także Tomasz Bandrowski. - Tomek z Cracovią zagrał raptem nieco ponad 10 minut i trudno na podstawie tego wysuwać jakiekolwiek wnioski. Bardzo bym chciał, aby z Wisłą zagrał od pierwszej minuty, ale to będzie zależało od jego samopoczucia - dodał trener Zieliński."

Moje typy? Kilka ich jest:

*Lech w opcji DNB 1.65, ale spodziewałem się wyższego kursu i stawka poszła w dół. 3/10

*Gole - powyżej 2 - 1,7 5/10
Dlaczego tak? Opcja wydaję się dość bezpieczna, ale osobiście o2,5g też mam. Obrona Wisły jest dla mnie głównym argumentem. A jak słaba to jeszcze..

*Rudnevs to score (już tylko 3,0 w UB 2/10) oraz ten sam strzeli conajmniej 2 gole (15 1/10 - bardzo fajne kursiwo)
Lech prawdopodobnie w końcu wyjdzie bez "ooooooo Tschibamby" w 11tce, a to oznacza że Rudnevs zagra na swojej pozycji. W całym meczu powinien mieć ze spokojem kilka sytuacji pod bramką rywala. Liczę, że w końcu coś strzeli w lidze. I liczę cały czas na Bunoze i spółkę.

*Czerwona kartka 3.55 2/10 (i ogólnie wszystkie zakłady na dużą ilość ż.kartek)
Liczę, na mecz "na noże". 1)Bardzo duża stawka dla obu ekip 2)Liczę, że atmosfera z trybun udzieli się grajkom obu ekip. Na mecz przyjeżdża 2 koła Wisły. Będzie gorąco. 3)Potencjał jest. Małecki na pewno pogwiazdorzy, jest Sobolewski, jest Bandrowski. Będą prowokacje, faule. Ma być mecz "z jajami". Oby.

--
"Spotkania Lecha z Wisłą w ostatnich latach:

Inaugurując poprzedni sezon, zmierzyliśmy się z Wisłą w meczu o Superpuchar Polski. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a w karnych lepszy był Kolejorz, więc trofeum trafiło do Poznania. We wspomnianym już we wstępie meczu rundy jesiennej Lech wygrał z niepokonaną do tamtego spotkania Wisłą. Wiosną wydawało się, że remis w 25. kolejce pogrzebie szanse Lecha na mistrzostwo. Szczęśliwie Wisła zgubiła potem jeszcze kilka punktów i ostatecznie na finiszu rozgrywek była o 3 oczka za Lechem.

* 24.04.10 Wisła 0:0 Lech
* 18.10.09 Lech 1:0 Wisła (Robert Lewandowski 60)
* 25.07.09 Wisła 1:1 Lech (k. 3-4) (Junior Diaz 37 - Robert Lewandowski 9) - SP
* 08.04.09 Lech 2:1 Wisła (Robert Lewandowski 26, Hernán Rengifo 29 - Arkadiusz Głowacki 50) - PP
* 05.04.09 Lech 1:1 Wisła (Semir Štilić 82 - Peter Šinglár 51)
* 04.03.09 Wisła 0:1 Lech (Robert Lewandowski 49) - PP
* 14.09.08 Wisła 1:4 Lech (Rafał Boguski 51 - Rafał Murawski 5, Robert Lewandowski 8, 58, Tomasz Bandrowski 40)
* 15.03.08 Lech 1:2 Wisła (Piotr Brożek 40 (s) - Marek Zieńczuk 14, Paweł Brożek 70)
* 01.09.07 Wisła 4:2 Lech (Paweł Brożek 12, 25, Jean Paulista 23, 41 - Jakub Wilk 50, Cléber 90 (s))

Łączny bilans: rozegranych meczów: 96 w tym 35-24-37 (bramki 127:147), u siebie meczów 47 w tym 26-11-10 (bramki 78:44)"

Udanego weekendu. Kfjatek.
Posted by: barcatom1

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 30/10/2010 20:30

Ruch Chorzów - Arka Gdynia
TYP 1 kurs: 2,05

Tym razem mamy prawdziwą kolejkę hitów. Jaga - Polonia W., Lechia - Korona, Lech - Wisła czy Legia - Górnik to wszystko spotkania godne uwagi. Mnie do obstawiania najbardziej podoba się jednak jedynka w meczu Ruch - Arka. Chorzowianie są wprawdzie dopiero na 10 miejscu, ale u siebie ulegli jedynie nieznacznie mocnej Koronie za to pokonali Legię i Wisłę. Arka to już wałkowany temat. Wiadomo na sztucznej nawierzchni w Gdyni dobrze gra się jedynie jej piłkarzom czego efektem jest bilans 3-2-0. Na wyjazdach wychodzi jednak prawdziwe oblicze Arki co uwidacznia bilans potyczek wyjazdowych 0-1-4.
Posted by: andegawen

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 30/10/2010 23:03

Pytanie czy Zaglebie odpusci mecz Slaskowi niektorzy (zwlaszcza ci ktorzy podaja suchy typ na jedynke) zapewne kieruja sie powiazaniami regionalnymi i ze niby w ciezkich chwilach sobie pomagaja (polityka bierze gore nad ambicjami sportowymi co szczegolnie w Lubinie nie dziwi) ale moim zdaniem Zaglebie bedzie walczyc w tym meczu o minimum remis i nie bedzie zadnego odpuszczania. Dlaczego? Po pierwsze gdyby Zaglebie wpisalo juz dzisiejsza przegrana w koszty osiagneliby lepszy rezultat niz remis w poprzednim meczu z Ruchem jako ze sami sa zagrozeni a po drugie kluby za soba po prostu nie przepadaja. Cracovia z Polonia Bytom beda grac wczesniej i szczegolnie w wypadku wygranej Cracovii a wierze ze tak bedzie to doly tabeli niesamowicie sie plaszcza i kazdy punkt jest tym bardziej cenny. Wygrana Cracovii tylko umocni moje przekonanie ze derby Dolnego Slaska beda meczem walki a nie bedzie zadnej ukladanki. W wypadku wygranej bytomskiej Polonii juz tylko jeden zespol bedzie sie musial znalezc do spadku
Posted by: zecik

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 31/10/2010 20:05

Originally Posted By: McDziarz
taniak psujesz rynek wink pisałem czekamy do niedzieli grin

nie wiadomo co z Vrdoljakiem ( 4 szwy , ale normalnie ma trenować i mówi że chce dzisiaj zagrać ale Skorża jest sceptyczny do tego pomysłu ) i Rado ( problemy ze stopą )

to są ważne ogniwa więc lepiej się wstrzymać póki co.







I jakie prognozy na dzisiejszy pojedynek Jakieś świeższe informacje z obozów oby drużyn?
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 01/11/2010 04:33

Originally Posted By: Ojro


Górnik @ 5,0 shocked

Górnik X2 @ 2,04 peffka peff by Ojro (pisze powaznie, nie wydaje mi sie aby zabrzanie przegrali w Warszawie.


Ojro , graty , miałeś chłopie nosa piwo , zabrakło raptem kilku minut żeby Twoje przewidywania się spełniły , do 88 nawet zwycięstwo było bardzo blisko wink

Z bardzo dobrej strony Górnik pokazał się kibicowsko. Byli bardzo głośni i słyszalni.

W opinii wszystkich bezsprzecznie najlepsza ekipa póki co która zawitała na Ł3. piwo
Posted by: Conrad

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 01/11/2010 04:50

Szkoda że ŁKS jest w I lidze bo jak chodziłem na Koronę to z wszystkich ekip przyjezdnych byli zdecydowanie najgłośniejsi.

Czas natomiast się na Legię wybrać, nie byłem od wielu lat tak więc trzeba wreszcie zawitać na Łazienkowskiej.

P.S. Tę ostatnią trybunę już skończyli czy jeszcze trwają prace?
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 01/11/2010 04:54

Originally Posted By: Conrad
Szkoda że ŁKS jest w I lidze bo jak chodziłem na Koronę to z wszystkich ekip przyjezdnych byli zdecydowanie najgłośniejsi.

Czas natomiast się na Legię wybrać, nie byłem od wielu lat tak więc trzeba wreszcie zawitać na Łazienkowskiej.

P.S. Tę ostatnią trybunę już skończyli czy jeszcze trwają prace?


chyba w kwietniu ma być chyba gotowa , ale trzeba się spieszyć i już teraz rezerwować miejsca bo w klubie mówią że loże cieszą się olbrzymią popularnością i bardzo wiele firm kieruje zapytania i robi rezerwacje , mówili że już połowa lóż ma nabywców wink
Posted by: 19marcin08

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 01/11/2010 15:18

@Conrad, cierpliwości, w przyszłym sezonie być może będzie okazja zjawić się znów na Ściegiennego. Póki co wszystko idzie w dobrym kierunku. Piłkarze grają jak z nut.
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 01/11/2010 15:48

@ 19marcinie08

Kosecki gdzie tam u Was częściej gra na skrzydle czy w ataku ?

Jak się spisuje na tle reszty zespołu ?

Myślisz że miałby szanse na grę w pierwszej jedenastce w jakimkolwiek zespole ekstraklasy ?

Oby Legia Wam go nie podebrała zimą bo chodzą takie słuchy, przecież w Warszawie wylądowałby na ławce zupełnie bez sensu byłoby to posunięcie , niech gra i się rozwija.

Ale myślę że tu dużo do powiedzenia będzie miał Romek i jego głos zaważy.

Pzdr
Posted by: Don Fifone

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 01/11/2010 18:32

Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: Conrad
Szkoda że ŁKS jest w I lidze bo jak chodziłem na Koronę to z wszystkich ekip przyjezdnych byli zdecydowanie najgłośniejsi.

Czas natomiast się na Legię wybrać, nie byłem od wielu lat tak więc trzeba wreszcie zawitać na Łazienkowskiej.

P.S. Tę ostatnią trybunę już skończyli czy jeszcze trwają prace?


chyba w kwietniu ma być chyba gotowa , ale trzeba się spieszyć i już teraz rezerwować miejsca bo w klubie mówią że loże cieszą się olbrzymią popularnością i bardzo wiele firm kieruje zapytania i robi rezerwacje , mówili że już połowa lóż ma nabywców wink


Z tego co się orientuję to trybuna z małym poślizgiem ma być oddana do użytku w marcu. A co do atmosfery jest zajebiście zwłaszcza na Żylecie.
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 01/11/2010 18:58

Originally Posted By: Don Fifone


Z tego co się orientuję to trybuna z małym poślizgiem ma być oddana do użytku w marcu. A co do atmosfery jest zajebiście zwłaszcza na Żylecie.


Wg mnie jest kiepsko...kiepsko jak na nasz potencjał i możliwości!
Posted by: 19marcin08

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 01/11/2010 22:44

McDziarz, Kosa zazwyczaj gra na lewym skrzydle ale też dobrze czuje się w ataku - przeważnie gdy brakuje Miętowego.
Osobiście jestem zachwycony talentem Koseckiego, myślę, że jeszcze sezon, dwa i mógłby grać pierwsze skrzypce w ekstraklasie.

Sam Kosecki jest wyraźnie zainteresowany zostaniem w Łodzi. Ponoć i do tego namawia go Romek.

Zobaczymy, czas pokaże, ale powiem krótko: takiego piłkarza w Łodzi jeszcze nie było.
Posted by: Rafik 25

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 01/11/2010 23:11

Czytam w necie,że kibice z Krakowa a dokładnie Wisły Kraków zniszczyli toalety w ich sektorze oraz podpalili budkę z jedzeniem.

Żenada Żenada jeszcze raz żenada. Z czym do Europy!?
Posted by: koleszka

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 01/11/2010 23:19

Originally Posted By: Rafik 25
Czytam w necie,że kibice z Krakowa a dokładnie Wisły Kraków zniszczyli toalety w ich sektorze oraz podpalili budkę z jedzeniem.

Żenada Żenada jeszcze raz żenada. Z czym do Europy!?


no przecież jesteśmy w europie, a co ty myślałeś że we Włoszech lub Holandii takie ekscesy się nie dzieją? laugh
Posted by: Rafik 25

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 01/11/2010 23:34

Jesteśmy w Europie uuu nie wiedziałem. Dzięki za lekcję geografii. Dzieją się ale to takie przykłady chcemy brać od innych.

Tylko,że u nich pod każdym względem jest lepiej więc co to za porównanie.
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 02/11/2010 01:06

Originally Posted By: 19marcin08
McDziarz, Kosa zazwyczaj gra na lewym skrzydle ale też dobrze czuje się w ataku - przeważnie gdy brakuje Miętowego.
Osobiście jestem zachwycony talentem Koseckiego, myślę, że jeszcze sezon, dwa i mógłby grać pierwsze skrzypce w ekstraklasie.

Sam Kosecki jest wyraźnie zainteresowany zostaniem w Łodzi. Ponoć i do tego namawia go Romek.

Zobaczymy, czas pokaże, ale powiem krótko: takiego piłkarza w Łodzi jeszcze nie było.


mimo słyszeć , szkoda jedynie że Kosa ma kiepskie warunki fizyczne , gdyby nie to pewnie dziś by grał już w ekstraklasie.

A pamiętam jeszcze jak banda zawistnych i zazdrosnych frajerów pisała na legijnych forach że ojciec załatwił mu grę w Młodej Legii, że w ogóle nie powinien się nawet tam znaleźć bo nie ma talentu i jest wielu lepszych młodych chłopaków na mazowszu co powinni dostać szansę w Młodej Legii a nie słaby Kosecki...

Wg mnie najlepiej dla niego będzie jakby został w ŁKSie ten sezon i kolejny w ekstraklasie. Dla jego rozwoju ważne żeby regularnie grał.

Pzdr
Posted by: royalflush

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 02/11/2010 03:55

Originally Posted By: Rafik 25
Czytam w necie,że kibice z Krakowa a dokładnie Wisły Kraków zniszczyli toalety w ich sektorze oraz podpalili budkę z jedzeniem.

Żenada Żenada jeszcze raz żenada. Z czym do Europy!?


Nie wiem po co ktoś wymyśla takie farmazony, jedyny punkt z żarciem to był grill i picie podawane przez kratę która została na swoim miejscu a kible fakt trochę zasyfione ale na takie zniszczenia to wystarczy sprzątaczkę zatrudnić.
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 02/11/2010 15:17

Originally Posted By: royalflush


Nie wiem po co ktoś wymyśla takie farmazony, jedyny punkt z żarciem to był grill i picie podawane przez kratę która została na swoim miejscu a kible fakt trochę zasyfione ale na takie zniszczenia to wystarczy sprzątaczkę zatrudnić.


zaraz się okaże że tak w ogóle to żadnej dewastacji nie było , tylko ktoś deske obszczał i zarzygał kibel...;)
Posted by: craax

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 02/11/2010 16:27

Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: royalflush


Nie wiem po co ktoś wymyśla takie farmazony, jedyny punkt z żarciem to był grill i picie podawane przez kratę która została na swoim miejscu a kible fakt trochę zasyfione ale na takie zniszczenia to wystarczy sprzątaczkę zatrudnić.


zaraz się okaże że tak w ogóle to żadnej dewastacji nie było , tylko ktoś deske obszczał i zarzygał kibel...;)




"Z kolei kibice Wisły rzucali częściowo
wypełnionymi butelkami półlitrowymi,
zapalniczkami i małymi słoikami z solą.
Zdemolowali całkowicie pięć punktów
gastronomicznych, które chcieli później
podpalić. Musiała interweniować straż
pożarna. Z toalet wyrwali nawet grzejnik ze
ściany oraz muszlę klozetową, którą rzucili
piętro niżej."

duza liczba wyjazdowa to ciezko zapanowac nad bydlem
Posted by: royalflush

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 02/11/2010 19:07

Mc ja w porównaniu do ciebie nie mam syndromu Davida Copperfielda i mówię jasno jak było.
Siedziałem na górnych trybunach, gdzie dla całego poziomu trybun gości był przeznaczony 1 punkt gastronomiczny (jeśli można tak nazwać grill zza kratą oraz 2 kible)
Na stadionie po meczu trzymali nas 2.5 h kilkanaście minut przed wyjściem byłem się odlać i jakoś wszystko było na swoim miejscu, więc nie wiem co ktoś rzucał piętro niżej.Jakieś plastikowe butelki i kubki owszem leciały ale nikt nie napiszę o szklanych i metalowych piersiówkach lecących w naszą stronę.
W Poznaniu powstał stadion złapano pana boga za nogi a jak dochodzi do pewnych sytuacji okazuję się że pod względem organizacyjnym oraz bezpieczeństwa to poziom rozgrywek A klasy.
Kilkunastu kibiców przechodzi sobie pod sektor gości pomiędzy pionem ochroniarzy na sektorze buforowym bez reakcji, innym kibolom otwierają bramki by z jednego końca stadionu przejść w wiadome miejsce, nie wspominając o bezkarnym bieganiu sobie obok murawy z jednego sektora na drugi czy kradzieży materiałów dopingu pracownikom biura prasowego Wisły i groźbach w ich stronę przez osobę mającą indentyfikator organizatora 0 osób zatrzymanych, a potem się odwraca uwagę na inny cel.
Posted by: royalflush

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 02/11/2010 19:10

może coś tam rozjebali, nie spacerowałem po kiblach, ale robienie z igły widły to ciekawy sposób na odwracanie pewnych spraw
Posted by: PJ_8

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 02/11/2010 19:25

Originally Posted By: craax
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: royalflush


Nie wiem po co ktoś wymyśla takie farmazony, jedyny punkt z żarciem to był grill i picie podawane przez kratę która została na swoim miejscu a kible fakt trochę zasyfione ale na takie zniszczenia to wystarczy sprzątaczkę zatrudnić.


zaraz się okaże że tak w ogóle to żadnej dewastacji nie było , tylko ktoś deske obszczał i zarzygał kibel...;)



Jezeli cos cytujesz to podaj zrodlo

"Z kolei kibice Wisły rzucali częściowo
wypełnionymi butelkami półlitrowymi,
zapalniczkami i małymi słoikami z solą.
Zdemolowali całkowicie pięć punktów
gastronomicznych, które chcieli później
podpalić. Musiała interweniować straż
pożarna. Z toalet wyrwali nawet grzejnik ze
ściany oraz muszlę klozetową, którą rzucili
piętro niżej."

duza liczba wyjazdowa to ciezko zapanowac nad bydlem
Posted by: royalflush

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 02/11/2010 19:25

PS: mam nadzieje że podczas euro jak zepsują się bramki nie posadzą na nich jednego typa który będzie ręcznie przesuwał kołowrotki
Posted by: PJ_8

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 02/11/2010 19:25

Originally Posted By: PJ_8
Originally Posted By: craax
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: royalflush


Nie wiem po co ktoś wymyśla takie farmazony, jedyny punkt z żarciem to był grill i picie podawane przez kratę która została na swoim miejscu a kible fakt trochę zasyfione ale na takie zniszczenia to wystarczy sprzątaczkę zatrudnić.


zaraz się okaże że tak w ogóle to żadnej dewastacji nie było , tylko ktoś deske obszczał i zarzygał kibel...;)




"Z kolei kibice Wisły rzucali częściowo
wypełnionymi butelkami półlitrowymi,
zapalniczkami i małymi słoikami z solą.
Zdemolowali całkowicie pięć punktów
gastronomicznych, które chcieli później
podpalić. Musiała interweniować straż
pożarna. Z toalet wyrwali nawet grzejnik ze
ściany oraz muszlę klozetową, którą rzucili
piętro niżej."

duza liczba wyjazdowa to ciezko zapanowac nad bydlem



Jezeli cos cytujesz to podaj zrodlo
Posted by: craax

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 02/11/2010 19:32

Komisja Ligi zastosowała środek zapobiegawczy wobec Wisły Kraków w związku z zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu 11. kolejki z Lechem Poznań. Krakowianie dostali zakaz udziału zorganizowanych grup kibiców w meczach wyjazdowych Ekstraklasy. Środek zapobiegawczy obowiązuje do czasu podjęcia decyzji w sprawie.

Z raportu Delegata PZPN na ten mecz wynika, że kibice Wisły Kraków zachowywali się niewłaściwie - m.in. rzucali przedmiotami na boisko oraz w kierunku kibiców gospodarzy, a także zniszczyli mienie na stadionie poprzez zdemolowanie bufetu, łazienek i toalet, próbowali również podpalić obiekt.

Komisja Ligi wszczęła także postępowanie dyscyplinarne wobec Lecha Poznań w związku z zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu oraz zaniedbaniami organizacyjnymi.

Najbliższe posiedzenie Komisji Ligi wyznaczono na 4 listopada 2010 roku.

***

royal gratuluje tez oprawy, wchodzicie w klimat anty wink
Posted by: 19marcin08

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 02/11/2010 20:30

http://img101.imageshack.us/img101/349/incognitof.jpg

To się prezydent zakamuflował grin
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 - 04/11/2010 16:12

Originally Posted By: Ojro



Górnik @ 5,0 shocked

Górnik X2 @ 2,04 peffka peff by Ojro (pisze powaznie, nie wydaje mi sie aby zabrzanie przegrali w Warszawie.


Ojro jak tam pozbierałeś już się po tej pechowej porażce ? wink

już chyba nastał czas żebyś założył temat na kolejną kolejkę piwo i podklepał kolejną porcję peffków piwo