Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009

Posted by: hugo_

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 16/11/2009 05:20



Widzę, że już ciekawa dyskusja na temat najbliższej kolejki jednak w starym topicu wink

Zapraszam piwo


Originally Posted By: hugo_
co myślicie o następnej kolejce? Jak wg was wpłynie na piłkarzy Zagłebia brak Smudy w ostatnich dniach oraz nowy trener czarnych koszul ?

Ja zastanawiam się w 14 kolejce nad Korona -0.5 i Polonia +1.5
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 16/11/2009 17:18

Originally Posted By: hugo_
co myślicie o następnej kolejce? Jak wg was wpłynie na piłkarzy Zagłebia brak Smudy w ostatnich dniach oraz nowy trener czarnych koszul ?

Ja zastanawiam się w 14 kolejce nad Korona -0.5 i Polonia +1.5



Kursy na Legię nieco zaniżone ... trochę korci pogranie Polonii x2 po kursie 3,75 lub HT x2 po ok 2,0

JEST JEDNO ALE...już kilka osób wyżej twierdziło że Polonia musi się przełamać koniecznie w meczu z Cracovią nie ma innej opcji jak zwycięstwo...bo z dołka się wychodzi i temu podobne gówno warte frazesy twardogłowych typerów...NIE NIE MUSI SIĘ PRZEŁAMAĆ TYM BARDZIEJ ŻE JEST FATALNIE PRZYGOTOWANA DO SEZONU , WYNIKI SĄ WYKŁADNIĄ OBECNYCH MOŻLIWOŚCI KLUBU ... MOŻNA PECHOWO PRZEGRAĆ KILKA SPOTKAŃ ALE JAK KTOŚ PRZEGRYWA 9 Z 13 SPOTKAŃ I WYPRZEDZA TYLKO ODRE WODZISŁAW TO RESZTE DOPOWIEDŹCIE SOBIE SAMI...statystyka nie kłamie ,

kontuzje Jodłowca Laty Kozioła Mynara też mają spore znaczenie...

racjonalnych przesłanek nie ma żadnych do grania Polonii x2...oprócz wysokiego kursu wink i liczenie na wyświechtane frazesy że Derby rządzą swoimi prawami , że nowy trener i może zadziała efekt nowej miotły...z tym że odnośnie Polonii to zmiany trenera są tam na porządku dziennym...
Posted by: hugo_

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 16/11/2009 19:17

no tak ale moze ktos taki jak Bakero chociaz trener z niego żaden, ale był wielkim piłkarzem wywoła u piłkarzy jakiś impuls do lepszej gry a z takim składem Polonia spokojnie powinna bić się o pierwszą piątke.
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 17/11/2009 00:30

Originally Posted By: hugo_
no tak ale moze ktos taki jak Bakero chociaz trener z niego żaden, ale był wielkim piłkarzem wywoła u piłkarzy jakiś impuls do lepszej gry a z takim składem Polonia spokojnie powinna bić się o pierwszą piątke.


popełniacie błąd patrząc na potencjał Polonii poprzez pryzmat poprzedniego sezonu...to jest bardzo mylne !!! o żadnej pierwszej piątce nie może być mowy skoro w ostatnich 11 spotkaniach tylko w 2óch Polonia była w stanie strzelić bramkę... stop fatalna forma , złe przygotowanie do sezonu , brak na obecną chwilę takich graczy jak Jodłowiec Mynar Lato Kozioł daje się we znaki , odszedł przecież Majewski...
Posted by: kfjatek

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 17/11/2009 01:42

Lech bez Bosackiego (pauzuje za ż.kartki). W jego miejsce na środku obrony zagra pewnie Djurdjevic (Arboleda dalej kontuzjowany). Po absencji za kartki wracają - Peszko i Gancarczyk.

Na uraz narzeka Stilic, który wrócił wcześniej z kadry BiH - jego występ przeciwko Ruchowi niepewny.

Lech gra słabo i nie ma żadnych racjonalnych przesłanek, że coś się odmieni. Nie wiem co tam u rywali, ale kursy X2 >1,8 dla mnie warte gry. Przypominam też, że Kolejorz długo nie miał overka.

Słabiutenki Śląsk mógł spokojnie wywieźć punkt z Wronek, to i dobrze spisujący się Ruch powinien potrafić.

Proszę o info z Chorzowa smile
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 17/11/2009 02:30

Originally Posted By: kfjatek




Słabiutenki Śląsk mógł spokojnie wywieźć punkt z Wronek,to i dobrze spisujący się Ruch powinien potrafić.

Proszę o info z Chorzowa smile


Skąd taki brak wiary we własną drużynę ??? ostatnio kfjatek pisałeś że Lech jest średniakiem tej ligi...wydaje mi się że mocno deprecjonujesz Lechitów...


"dobrze spisujący się Ruch piszesz"... proponuje zawęzić obraz i wziąć pod lupe mecze wyjazdowe Ruchu z trudniejszymi przeciwnikami... :

Wisła Kraków 2-0 Ruch Chorzów

GKS Bełchatów 2-1 Ruch Chorzów

Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów



Lech po 2,02 wygląda mi całkiem nieźle na pierwszy rzut...Chorzowianie choćby na łazienkowskiej nie istnieli kompletnie , nie stworzyli nawet najmniejszego zagrożenia pod bramką Muchy...
Posted by: sh11

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 17/11/2009 03:43

Chorzowianie na Legii grali bez podstawowego pomocnika środkowego i bez podstawowego napastnika, a to w tej druzynie robi na prawde duza różnicę.

Nastroj po 5:2 z Jaga jest na prawde konkretny i powoli drużyna chyba przestaje się kogokolwiek bać w tej lidze, bo szczerze mówiąc - moim zdaniem w tym sezonie nie ma zbytnio kogo. Jesli Ruch ma cos ugrać, to włąsnie w tym sezonie.

Mimo wszystko kurs na Lecha =2 dla mnie jest warty rozwazenia, nie znam obecnej sytuacji w druzynie u gospodarzy, wiec ja sie wstrzymam, do tego dochodzi wiadoma sprawa z graniem we Wronkach.

Remisow z reguły nie grywam, zreszta w ogole piłki w sensie 1x2 ale cos mi tu mowi, ze remis moze byc, tak 1:1 moze sprobuje za bardzo drobne.
Posted by: Podroznik

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 17/11/2009 03:47

Originally Posted By: McDziarz

racjonalnych przesłanek nie ma żadnych do grania Polonii x2...oprócz wysokiego kursu wink i liczenie na wyświechtane frazesy że Derby rządzą swoimi prawami , że nowy trener i może zadziała efekt nowej miotły...z tym że odnośnie Polonii to zmiany trenera są tam na porządku dziennym...

McDziarz Legia też nic wielkiego nie gra jesli dodamy fakt że Polonia bedzie murowała bramke plus fatalna murawe to remis bardzo prawdopodobny ale chyba najlepiej zagrac Polonia +1,5
Posted by: Platini

Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 17/11/2009 03:50

Tylko kulturalnie Panowie i posty rzeczowe.

Reszta będzie lądować w koszu piwo

crazy
Posted by: aker

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 17/11/2009 04:07

Ruch na wyjezdzie to juz niestety nie ta sama pewna siebie druzyna.
Prawda jest taka ze 50% wartosci druzyny stanowi jeden człowiek który nazywa sie Niedzielan.
To on potrafi dokładnie podac piłke, to on potrafi z nia przebiec pól boiska i strzelic bramke, to on potrafi ja umiejetnie bez straty przytrzymac jezeli jest taka potrzeba.
Ostatnio tak własnie rozmawialismy z kumplami na meczu z Jaga i wszyscy doszlismy do wniosku ze gdyby nie ten jeden facet to Ruch zajmował by miejsce w srodku tabeli.
Z obozu Niebieskich dochodza słuchy ze Niedzielan i Janoszka sa chorzy na grype i niewiadomo czy zagraja we Wronkach a jezeli juz zagraja to napewno nie w pełni zdrowi.
Reasumując uwazam ze kurs na Lecha oscylujący 2 jest jak najbardziej do wzięcia i cos mi chodzi po głowie wynik 2-0 dla Kolejorza.

Pozdrawiam
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 17/11/2009 23:45

Warto zauważyć że Jagiellonia Białystok nie potrafi od dwóch lat wygrać w lidze meczu wyjazdowego ...kibice tego klubu nie pamiętają jak smakuje ligowe wyjazdowe zwycięstwo...dwa lata to już chyba dostatecznie dużo czekania na wygraną...myślę że statystycznie nawet najgorsi partacze są w stanie w tej beznadziejnie słabej lidze wygrać raz na dwa lata wyjazdowe spotkanie...


Wydaje mi się że Jagiellonia jeśli nie chce się narazić na drwiny nawet takich zespołów jak Piast Gliwice czy Odra Wodzisław które potrafiły dokonać tej nielada sztuki i wygrać na wyjeździe to powinna wygrać najbliższe spotkanie ...

ewentualnie x2 po 1,8 warto zagrać !!!
Posted by: hugo_

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 19/11/2009 03:15

ostatnia wyjazdowa wygrana Jagi 2 lata temu właśnie z Polonią w Bytomiu. może historia zatoczy koło wink
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 19/11/2009 03:39

Originally Posted By: hugo_
ostatnia wyjazdowa wygrana Jagi 2 lata temu właśnie z Polonią w Bytomiu. może historia zatoczy koło wink


o tym samym pomyślałem piwo ale jednak 1,8 na x2 też mnie satysfakcjonuje w zupełności dlatego raczej to pogram , teraz prośba do ludzi z Białegostoku żeby przedstawili sytuację jaka jest w drużynie , kto pauzuje kto jest kontuzjowany , kto zachorował na świńską grypę i jest osłabiony itepe wink
Posted by: xeper

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 19/11/2009 04:06

Wszyscy trenują i Jaga w pełnym składzie jutro udaje się do Bytomia.
Skoro Jaga nie potrafi wygrać 2 lata już na wyjeździe to dlaczego nie 3, 5, 8? laugh
Nie, poważnie, nie widzę specjalnie dlaczego niby przełamanie miałoby nastąpić akurat w piątek (magia daty? :D). W Chorzowie wszystkie bramki padły po głupich stratach to Hermesa, to Cionka, niepewny Sandomierski + tragiczny Norambuena, który i tak zagra, bo Król jest jeszcze gorszy.
Ale for fun można i grać na Jagę... i tak przez kolejne 2 lata laugh
Posted by: BKS

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 19/11/2009 04:17

sobota 21 listopada godz. 17 T29
Lechia - Bełchatów over 2,5 @2,59 bf

tutaj gram konsekwentnie over 2,5. 11 mecz overa drużyna z Gdańska ... kiedy jak nie w sobotę!?
Posted by: Kura

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 19/11/2009 05:13

Originally Posted By: xeper
Wszyscy trenują i Jaga w pełnym składzie jutro udaje się do Bytomia.


Nie wiadomo co z Cionkiem , jutro ma być decyzja odnośnie ewentualnego zawieszenie za uderzenie łokciem w ostatnim meczu z Ruchem.

Co do zakończenia wspaniałej passy nie wypowiadam się, przed sezonem powiedziałem, że przełamiemy się w Wodzisławiu oby to tylko nie był ostatni mecz w sezonie - wypadło w środku więc jeszcze nie najgorzej wink
Gdybym miał typować to remis 1-1 , o zwycięsto będzie ciężko , na trybunach pewnie będzie ostra jazda na naszego trenera.
Posted by: FanJagi

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 19/11/2009 20:31

Już wiadomo, że Cionek zagra.
Posted by: drfocus

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 20/11/2009 19:54

Jakiej drużyny najbardziej obawiają się w Kielcach?? Legii?? Wisły?? Czy może Barcelony?? Nieeee odpowiedź brzmi Zagłebie Lubin. Tak właśnie to wygląda. Kielczanie nie radzili sobie z miedziowymi w ekstraklasie, 2 lidze, pucharze Polski, czy nie potrafiliwygrac na inauguracje stadionu. Jeśli chodzi o 1x2 to NO BET.
Tak sobie patrze na ławki trenerskie i po jednej stronie Motyka a po drugiej Smuda to odrazu widze w tym spotkaniu over choć akurat mi bardziej pasuje BTS po 1.9 w Tobecie. Obrona złocisto-krwistych to wiadomo dziura. Do tego nie zagrają prawy obrońca Kuzera (kontuzja) i lewy obrońca (Mijajlovic). Bo kontuzji wraca (niestety) Nawotczyński, który moze wystąpić na prawej obronie (ew zagra Paknys) - ogólnie jeden i drug to dno. w ofensywie w 18-tce nie znalazł się Gajtkowski smile . Ogólnie powolo (bardzo powoli) zaczynają bramki strzelać napastnicy. Typuje overowo, ale bezpieczniej zagram BTS. Bo raczej 3-0 czy 0-3 nie przewiduje.
Dzisiaj krótko bo jestem chory. frown

Nie omieszkam zagrac sobie na Jage tongue . Może historia zatoczy koło.
Posted by: Bullet

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 21/11/2009 03:21

Piast Gliwice - Arka Gdynia
Typ: x2
Kurs: 1.60
Buk: Betsafe


To nie jest typ oparty głównie na tym co dzieje się w Piaście, ale na tym co widziałem we wszystkich meczach Arki od czasu jak przejął ten zespół Dariusz Pasieka. Przyznaję, że sam byłem sceptycznie nastawiony do tego wyboru, ale okazał się on bardzo trafny. Trener wywarł swoje piętno na zespół i jest świetnym motywatorem. Arka gra znacznie lepszą i atrakcyjniejszą dla oka piłkę niż za Chojnackiego. W ostatnim meczu z Bełchatowem, który przegrała 1-0, choć mogła wyżej sama powinna jednak prowadzić 2-0 do przerwy gdyby nie obrońca GKS wybijający piłkę z linii bramkowej i Ljubenov który zmarnował fantastyczną okazję. Obecnie powoli stajemy się solidnym zespołem środka tabeli. Bardzo dobrą rundę rozgrywa nie do końca pewny udziału w jutrzejszym meczu (przeziębienie) Bledzewski, fantastycznie spisuje się Siebert (momentami prezentując wręcz reprezentacyjny poziom), w ataku są wszędobylski i niezwykle waleczny Sakaliev (radzę zwrócić uwagę ile pojedynków powietrznych wygrywa ten niewysoki piłkarz) oraz będący w świetnej formie i powracający po kontuzji Trytko. Zespół jest systematycznie odmładzany i coraz częściej wprowadzani są do pierwszego składu tacy gracze jak - Budziński czy Wilczyński. Reasumując wielu nie docenia moim zdaniem coraz groźniejszej Arki, która oczywiście zna swoje miejsce w szeregu i nie aspiruje do czołowych lokat ale chce zakończyć rundę na spokojnym miejscu. Jutro Arka zagra z zespołem, który jest w dołku i od pięciu meczów nie wygrał, a dodatkowo znów musi grać poza swoim stadionem. Nastroje wśród Piastunek są więc nie najlepsze. W ekipie trenera Fornalaka na pewno pojawią się Szymon Matuszek, Marcin Pietroń, Tomasz Podgórski i Marcin Bojarski, gdyż nie znaleźli się w meczowej osiemnastce. W zeposle Arki niezdolni do gry są: Karwan, Bednarek i Płotka.
Posted by: hugo_

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 21/11/2009 07:09

A jednak tak jak mówiłem Polonia siadła wink niestety grałem też Korone -0.25 jak można tak spieprzyć mecz ?

Na jutro myślę o Śląsku -1AH, odra bez 1 bramkarza Stachowiaka w dodatku bez formy...
Posted by: Zulus

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 21/11/2009 07:24

Kura dobrego masz nosa co do typowania wyniku piwo
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 21/11/2009 19:47

Czapki z głów przed Jagiellonią bo dali wczoraj nieźle zarobić wink piwo


Na dzisiaj proponuje remis w meczu Lecha z Ruchem , skala osłabień w drużynie Lecha bardzo znacząca , ze środka obrony wypadli Arboleda Bosacki i Tanevski ostatnio , w pomocy zabraknie Stilica , nieco przemęczony kadrą może być Peszko , Wojtkowiak i Djurdjevic to nie są nominalni środkowi obrońcy , natomiast wielkimi kreatorami gry i rozgrywającymi nie są Bandrowski i Injac...


Przewidywalne Składy :


Lech Poznań: Burić - Kikut, Wojtkowiak, Djurdjević, Gancarczyk - Peszko, Injac, Bandrowski, Wilk - Mikołajczak, Lewandowski.

Ruch Chorzów: Pilarz - Brzyski, Sadlok, Grodzicki, Nykiel - Janoszka, Straka, Baran, Grzyb - Niedzielan, Sobiech.



Lech-Ruch X 3,47 dla mniej odważnych proponuje remis z asekuracją > X2 po 2,0


Lech niby nieźle zarządzany a ławka króciutka i raczej mizerna , jest szansa zbliżyć się do czołówki bo wczoraj Legia zgubiła punkty ale tak jak w zeszłym sezonie moim zdaniem Lech nie ma dobrych solidnych zmienników i przyjdzie znowu zapłacić za to ...nie widzę w składzie solidnego rozgrywającego który prezentowałby podobną klasę co Stilic...w ataku jedynie Lewandowski coś gra...brak wartościowych zemienników to spora bolączka Lecha co zresztą widać po wynikach i miejscu w tabeli , Ruch rewelacja tych rozgrywek może jeszcze nie jest taką drużyna która byłaby w stanie skrzywdzić Lecha na wyjeździe ale biorąc pod uwagę skalę osłabień w Lechu i niezłą formę Ruchu remis jak najbardziej jest tu możliwy z ich strony i wg mnie jest to najbardziej prawdopodobny rezultat jakim zakończy się ten mecz , sprawiedliwy podział punktów...
Posted by: kfjatek

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 21/11/2009 20:03

Krótko z obozu Kolejorza.

Tak jak już wcześniej pisałem, nie zagra Bosacki (jego miejsce na środku obrony zajmie Djurdjevic). Walke z czasem przegrał też Stilic, który również nie wyjdzie dziś na boisko. Do gry wracają pauzujący w poprzedniej kolejce reprezentaci Peszko i Gancarczyk. Poza kadrą wciąż Arboleda, Rengifo (ME), Golik (ME), Tanevski.

Prawdopodobny skład Lecha:
Buric - Gancarczyk, Djurdjevic, Wojtkowiak, Kikut - Wilk, Bandrowski, Injac, Peszko - Lewandowski, Mikołajczak.
--
Ostatnie spotkania Lecha z Ruchem:
19.05.09 Ruch Chorzów 0:1 Lech Poznań (Peszko 51) - finał PP
05.05.09 Lech Poznań 1:1 Ruch Chorzów (Lewandowski 45, Brzyski 66)
19.10.08 Ruch Chorzów 2:0 Lech Poznań (Brzyski 17, Nowacki 30)
29.03.08 Ruch Chorzów 0:2 Lech Poznań (Quinteros 62, Grodzicki 84 (s))
22.09.07 Lech Poznań 6:2 Ruch Chorzów (Zając 10, 88, Reiss 33, Kucharski 74, Rengifo 77, Quinteros 90 (k) – Grzyb 13, Jezierski 79)

Bilans meczów Lecha z Ruchem w Ekstraklasie: 82 spotkania, 26 zwycięstw Lecha, 17 remisów, 39 zwycięstw Ruchu, bramki 107:121 na korzyść Ruchu
--
LP bez bramkowego overa 2,5 od 7 kolejek.
Moje propozycje to:
X2, over 2,5 gola

Pograłbym w ciemno, że Grodzicki wyłapie dziś żółtą kartkę - ale takiego zakładu chyba nikt nie oferuje?
--
- http://www.kkslech.com/index2.php?id=news&function=show_all&no=2057
- http://www.ruchchorzow.com.pl/?page=articles-news&article_id=7590&article_category=5
- http://www.niebiescy.pl/?id=5381
Posted by: kfjatek

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 21/11/2009 20:06

Originally Posted By: McDziarz
..Wojtkowiak i Djurdjevic to nie są nominalni środkowi obrońcy
McDziarz, jak widzisz całkowicie się z Tobą zgadzam, ale Wojtkowiak jako środkowy obrońca akurat jest dużo lepszy niż Bosacki. Zdziwię się, jeśli Smuda będzie nie powoływał go do kadry.
Posted by: PDGkartel

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 22/11/2009 07:01

Panowie a jak widzicie derby Krakowa, Wisełka w meczu z Legią bardzo mi się nie podobała, Cracovia z kolei zagrała nienajgorzej, jednak nie wydaje mi się aby Craxa miałą jakieś większe szanse na 3pkt, lub chociażby na remis.
Posted by: loopa

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 22/11/2009 08:41

Co do derbów oczywiście nie dopuszczam innej możliwości niż, że Wisła wygra, bo nie mozemy przegrać derbów "u siebie" ale mam obawy. Niestety brakuję szybkości i zwinności w grze, to co pokazują napastnicy to dramat... Brożek sobie chodzi cały mecz po boisku a Małecki marnuję setkę za setką! A jak wiemy z doświadczenia wystarczy jeden farfocel dla Cracovii i będzie nerwówka. Nadzieja w Boguskim. Cracovia może się zmobilizować na ten mecz, ale i tak nie sądzę, żeby im to coś dało. W końcu dla nas to też ogromna mobilizacja. Co do składu to myślę, że Pawełek już da radę zagrać cały mecz, a Boguski i Garguła w drugiej połowie postraszą, w sumie wchodząc na boisko w tym samym momencie mogą totalnie odwrócić losy meczu, gdyby coś było nie po naszej myśli. Stawiam, że będzie to wyglądało tak:

Pawełek - Alvarez,Marcelo,Diaz,Brożek - Ćwielong, Jirsak, Cantoro, Kirm - Malecki ,Brożek

Zmiany natomiast obstawiam tak:
Garguła za Jirsaka, Boguski za Brożka, Łobo za Ćwielonga

A Wynik stawiam skromne ale skuteczne 1:0 za które Expekt płaci 5,50 zł wink
Kursy w Expekt:
typ 1: 1.35 zł
typ 2: 8,25 zł
typ X: 4,35 zł
Posted by: craax

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 22/11/2009 17:16

DERBY KRAKOWA

Tradycyjnie przypuszczam , ze wislacki zespol nas zmiazdzy. Nasi pilkarze nie maja charakteru do takich spotkan. Po drugie zawsze jak brakowalo kibicow Cracovii w takich meczach wynik byl masakryczny. Wislaki wyjda zapewne strasznie zmobilizowani , nie moga sobie pozwolic na strate punktow w dwoch kolejnych meczach ( Legia,Cracovia) bo to najwazniejsze spotkania rowniez dla kibicow.

Kadrowo sa lepsi , zespolem sa lepszym , graja u siebie , walcza o tytul , my o utrzymanie , zagraja przy swoich kibicach , ostatnio stracili punkty , nie mamy Slusarskiego i Barana i my tak naprawde slabo gramy , ale kto w tej lidze gra dobrze (?)

Nie pisze nic wiecej bo ciezko o obiektywizm w takim meczu , zwlaszcza , ze sen byl niespokojny a dzien zaczyna sie od nerwowej atmosfery i oczekiwania.

Podsumuje: stawiam na rywalke zza Błoń -1,5 bramki , moze to oslodzi mi troszke widmo porazki

ps; ISKIERKA NADZIEI SIE TLI !!!! tak naprawde wierze calym sercem w Pasy boks
Posted by: vonseb

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 22/11/2009 17:59

Garguła nie zagra do końca roku bo ma problemy z kolanem, które miał operowane.
Posted by: loopa

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 22/11/2009 18:49

Faktycznie nie zagra, moje niedopatrzenie. To w takim razie obstawiam 2 zmiany smile
Posted by: loopa

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 03:15

Powiem krótko... ŻENADA!!! Wstyd mi za taką Wisłę. Gratuluje Cracovii.
Posted by: craax

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 07:13

udaaaaało sie przegrać pieniądze !!!!

tyle lat , ach jak smakuje to zwycięstwo !!!!!!!!
kilkaset kibiców powitało piłkarzy !!!! mecz nie był piękny , bo nie mógł !!

[size:17pt]CRACOVIA PANY !![/size]
Posted by: Cavior

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 07:16

Originally Posted By: craax
udaaaaało sie przegrać pieniądze !!!!

tyle lat , ach jak smakuje to zwycięstwo !!!!!!!!
kilkaset kibiców powitało piłkarzy !!!! mecz nie był piękny , bo nie mógł !!

[size:17pt]CRACOVIA PANY !![/size]


a co, ktos zabronil? laugh
Posted by: Krystian

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 07:27

Originally Posted By: craax

CRACOVIA PANY !!

Raz do roku to i ksiedzu wolno
Posted by: craax

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 07:38

mam gdzies wasze uszczypliwe komentarze !!

Cavior - ja nie gralem , mi nikt nie bronil , to byly derby , chyba nie liczyles na piekna pilke ?

Krystiann rozumiem Twoja irytacje , wiem że to musi boleć , "Dawid pokonał Goliata" ! smile
Posted by: PDGkartel

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 17:22

Originally Posted By: craax
mam gdzies wasze uszczypliwe komentarze !!

Cavior - ja nie gralem , mi nikt nie bronil , to byly derby , chyba nie liczyles na piekna pilke ?

Krystiann rozumiem Twoja irytacje , wiem że to musi boleć , "Dawid pokonał Goliata" ! smile



W bagnie którym jest Polska piłka, rzadko kiedy jest piękny mecz, Co tu dużo mówić Wisła to dno Cracovia jeszcze większe ale, jakiś cudem się udało strzelic brmakę, a to w polskiej lidze zazwyczaj wystarcza...
Posted by: Krystian

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 18:29

"CRACOVIA PANY!!!

Piłkarze Cracovii pokazali wielką klasę i w jaskini lwa okazali się lepsi od Wisły Kraków, a to oznacza tylko jedno!!! W 180. Wielkich Derbach Krakowa górą podopieczni trenera Oresta Lenczyka!!! Decydującą o zwycięstwie bramkę zdobył Michał Goliński w 50. minucie spotkania! BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!" [cracovia.pl]

w jaskini lwa laugh laugh laugh

od razu widac, ze cytat z cracovia.pl laugh
Posted by: 19marcin08

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 18:33

Daj spokój, wyniku nie odwrócisz.
Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, tak apropo oprawy Wisły grin

Brawo CRACOVIA!
Posted by: craax

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 18:35

http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=22247 Krystiann tutaj masz mix z wiślackiej strony , z innych zródeł smile dość przyjemna lektura
Posted by: Krystian

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 18:43

craax bo widac, ze nie doczytales mixa z tej strony smile

Ten cytat bralem wlasnie ze stronki, ktorą podales grin jest on tam wklejony na samym dole i w dalszym ciagu trudno jest mi znalezc pod tym linkiem większą bzdure, niż właśnie to wink
Posted by: craax

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 18:51

doczytalem doczytalem , forum tez doczytalem ; "jaskinia lwa" to taki cięzki teren wroga , no ale fakt gralismy w Sosnowcu , ale jednak bez kibicow Cracovii to niech bedzie ,ze wyszla z tego co najwyzej nora łasicy a nie jaskinia lwa smile gosc pisal to w euforii, dla nas to naprawde niesamowity dzien !
troche wiecej luzu Panowie , CRACOVIA wygrała , CRACOVIA PANY , przyjmijcie to z godnoscia !
Posted by: drfocus

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 19:18

Co do Cracovii i Oresta Lenczyka. Wszyscy piszą, ze to wielka niespodzianka ael tak naprawde to zwróćmy uwagę:

Cracovia - Lecha 1:0
Legia - Cracovia 0:0
Wisła - Cracovia 0:1

Widać, że z "markowymi" ekipami trener Lenczyk potrafi ustawić drużyne i to że z takimi ekipami nie traci bramki to nie można nazywac tylko fartem, ale moim zdaniem widać tu dobre ustawienie trenera pod takie mecze.
Posted by: Hakan

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 19:29

i jakby dodatkowo odwrócić kota ogonem, to Wisła w "prestiżowych" - sam nie wierzę, że to napisałem, pomimo iż w ""- meczach dawała ciała.

Lech Poznan vs. Wisla Krakow 1:0

Wisla Krakow vs. Legia Warszawa 0:1

Wisla Krakow vs. Cracovia Krakow 0:1

mecze o "dużą" stawkę tj spotkania w/w czy pucharowe zmagania, pokazują, że Wisła ma słabą psychę
Posted by: pettersen

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 19:32

albo smile

nie owijając w bawełnę, są po prostu słabi smile
Posted by: PDGkartel

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 19:45

Originally Posted By: pettersen
albo smile

nie owijając w bawełnę, są po prostu słabi smile


Dokłądnie i to widać że bardzo skoro przegrywają z grajkami takiej Cracovii, co już naprawde rzaadko się zdarza żeby ktoś z nimi przegrał.
Posted by: loopa

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 23/11/2009 22:00

Ciekawe co teraz zrobi zarząd... na razie zawiesili rozmowy ze Skorżą o przedłużeniu kontraktu. Mam nadzieję, że im nie nic odpierd... Fakt, ze nie gramy dobrze w meczach o stawkę zgadzam się, ale mimo wszystkiego jesteśmy liderem, o czymś to jednak świadczy. Tak więc po głębszym zastanowieniu w końcu muszą się ogarnąć i wrócić do wygrywania jak na początku sezonu. Każda dobra drużyna przeżywa spadek formy ale to mija, przecież nie da się grać całego sezonu na 100 % skuteczności w wygrywaniu meczy. Chociaż porażka z cracovią boli 1000% bardziej, niż lechem czy legią...
Posted by: zecik

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 24/11/2009 01:36

Widzę kolego, iż shift Cię boli.
Posted by: loopa

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 24/11/2009 02:55

konstruktywna wypowiedź, nie pogadasz.
Posted by: kfjatek

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 24/11/2009 05:02

Lewy obrońca poznańskiego Lecha Seweryn Gancarczyk nie zagra już w tym roku. Po brutalnym faulu Macieja Sadloka z Ruchu Chorzów reprezentant Polski ma pękniętą kość w nodze.

Gancarczyk doznał urazu w 29. minucie sobotniego meczu z Ruchem po faulu Sadloka. Rozpędzony obrońca Ruchu zaatakował wślizgiem rywala, ale nie trafił w piłkę, a w nogi Gancarczyka. Sędzia Hubert Siejewicz ukarał chorzowianina żółtą kartką za to zagranie. Mimo kontuzji, piłkarz Lecha wytrwał na boisku do końca meczu.
Posted by: s_LP

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 24/11/2009 06:47

czy w jaskini lwa dało się słyszeć takie o to przyśpiewki:
"Panie trenerze ja juz w pana nie wierze,
Rucha pan świnie za to pana winie"?

dziękuje za odpowiedź smile
Posted by: zecik

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 24/11/2009 06:53

Originally Posted By: loopa
konstruktywna wypowiedź, nie pogadasz.


Nie pogadam, jeśli nie zrozumiałeś mej uwagi.
Posted by: loopa

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 24/11/2009 08:24

Popatrz na moje poprzednie posty zanim zaczniesz oceniać...
p.s. Ciężko byłoby nie zrozumieć, ale skoro twierdzisz, że są tu ludzie którzy mogli by mieć problem z załapaniem o co chodzi to Twoja sprawa.
Originally Posted By: zecik
Originally Posted By: loopa
konstruktywna wypowiedź, nie pogadasz.


Nie pogadam, jeśli nie zrozumiałeś mej uwagi.



Popatrz na moje poprzednie posty zanim zaczniesz oceniać...
Pora skończyć tą rozmowę, bo znowu mnie coś może zaboleć wink
P.S. Skoro twierdzisz, że są tu ludzie którzy mogli by mieć problem z załapaniem o co chodzi, to Twoja sprawa. A małe literki to zwykłe niedopatrzenie, oczy mnie bolały laugh
Posted by: s_LP

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 24/11/2009 15:42

Originally Posted By: loopa

Popatrz na moje poprzednie posty zanim zaczniesz oceniać...


Typ nietrafiony, błędy merytoryczne - małe niedopatrzenia smile - rzeczywiście poprzednimi postami się bronisz

Originally Posted By: loopa
Pora skończyć tą rozmowę, bo znowu mnie coś może zaboleć wink
P.S. Skoro twierdzisz, że są tu ludzie którzy mogli by mieć problem z załapaniem o co chodzi, to Twoja sprawa. A małe literki to zwykłe niedopatrzenie, oczy mnie bolały laugh


i nie można było od razu napisać: "sorry - mój błąd", tylko się spinać?
zdanie po P.S. "MISZCZ"
Posted by: zecik

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 24/11/2009 17:10

Originally Posted By: loopa
Popatrz na moje poprzednie posty zanim zaczniesz oceniać...
p.s. Ciężko byłoby nie zrozumieć, ale skoro twierdzisz, że są tu ludzie którzy mogli by mieć problem z załapaniem o co chodzi to Twoja sprawa.
Originally Posted By: zecik
Originally Posted By: loopa
konstruktywna wypowiedź, nie pogadasz.


Nie pogadam, jeśli nie zrozumiałeś mej uwagi.



Popatrz na moje poprzednie posty zanim zaczniesz oceniać...
Pora skończyć tą rozmowę, bo znowu mnie coś może zaboleć wink
P.S. Skoro twierdzisz, że są tu ludzie którzy mogli by mieć problem z załapaniem o co chodzi, to Twoja sprawa. A małe literki to zwykłe niedopatrzenie, oczy mnie bolały laugh


Ależ ja nie oceniam tego co napisałeś tylko w jaki sposób. Jak na oczy to sam mogę polecić odpowiednie kropelki tongue
Posted by: Bullet

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 25/11/2009 21:44

Nie ma osobnego tematu więc piszę tu:

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.57
Buk: Expekt


Nadszedł czas na Wielkie Derby Trójmiasta. Pierwotnie mecz miał się odbyć w grudniu, ale z racji tego, że od początku grudnia rusza budowa nowego stadionu miejskiego został przełozony na dziś. Oba zespoły niezwykle zaciekle rywalizują o miano przodownika w Trójmieście. Co ciekawe ostatnio zawsze więcej goli pada gdy grają w Gdańsku co widać w statystykach. W Gdyni bilans spotkań derbowych na szczeblu Ekstraklasy i II ligi wygląda następująco:

12 meczy:
Zwycięstwa Arki: 6
Remisy: 4
Zwycięstwa Lechii: 2
Stosunek bramek: 7-5 dla Arki

Gdy do tego dodamy bilans Arki z obecnego sezonu u siebie 1 3 2, bramki: 3-3 to under wydaje się oczywisty. Mecz na pewno będzie niezwykle zacięty i moim zdaniem padnie któryś z wyników: 1-0, 0-0, 1-1. Z absencji w Gdyni bez zmian tzn. brak Bednarka, Karwana i Płotki. W drużynie Lechii wraca Nowak i nie ma poważniejszych braków kadrowych. W weekend lepiej (co nie znaczy dobrze, bo pierwsza połowa była słabiutka) zaprezentowała się Arka, której dwa gole młodych wilczków (pierwszy Wilczyńskiego - stadiony Świata) dały remis w wyjazdowym meczu z Piastem. Lechia po bardzo słabym meczu przegrała 0-2 u siebie z Bełchtowem. Stawka dzisiejszego meczu jest ogromna. Oprócz dominacji w Trójmieście ewentualne zwycięstwo każdej z drużyn da w miarę spokojną przerwę zimową. Wiem, że jest grupa osób polujacych na overa Lechii od dłuższego czasu, ale ja dzisiaj nie widzę zbyt wielu goli, a dodatkowo sam już zapomniałem kiedy to napastnik Lechii zdobył jakiegoś gola w lidze???
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 27/11/2009 19:36

futbol 15 kolejka

Proponuje drobną progresję , wydaje mi się że conajmniej jeden z faworytów z wielkiej trójki pogubi punkty remisując swój mecz:

dzisiaj gra Lech więc stawiam na X , jeśli taki wynik nie padnie poszukam remisu w sobotnim meczu Legii , jeśli w co bardzo wątpię ani Lech ani Legia nie zremisuje , szczęście być może uśmiechnie się w Wodzisławiu Śląskim i Odra zatrzyma Wisłę...;)


wielkiej filozofii w tym nie ma ale prawdopodobieństwo wygranej dla tej inwestycji wynosi jakieś 65% boks
Posted by: kfjatek

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 27/11/2009 20:26

W sumie ciekawy pomysł.

Dwa mecze dzisiejsze..

Zupełnie nie rozumiem tak wysokich kursów na Polonie Bytom (>4). Bo Bakero? Bo szczęśliwy remis w derbach z naprawdę przeciętną obecnie Legią? Fakt, można pochwalić ich za konsekwencje w grze w tamtym spotkaniu, ale chyba nic więcej. W ekipie Czarnych Koszul po meczu z Legią poobijani Trałka i Przyrowski (ponoć wczoraj jeszcze nie trenowali i ich występ jest niepewny).

Bytomianie od 4 meczów bez zwycięstwa. Z 2 strony przegrali tylko jeden raz w tych meczach, nie prezentując wcale jakiejś sporej obniżki formy. Brak osłabień i spora mobilizacja w zespole.
--
Lech Poznań w ostatniej kolejce w końcu strzelił więcej niż jednego gola i zrobił wynił overowy (7 underów z rzędu wcześniej). Dziś pojedynek ze "Smudowym" Zagłębiem w Lubinie. Liczę na otwarty mecz z obu stron i kolejny over Kolejorza (można złapać 2,2). Lubinianie u siebie dawno overowo nie mieli (w przeciwieństwie do meczów wyjazdowych), więc pora dzisiaj postrzelać/potracić.

Do gry powraca Stilic (po kontuzji) i Bosacki, który wróci na środek obrony. Wypada natomiast Gancarczyk (pęknięta kość po faulu Sadloka) - w jego miejsce na lewej obronie Djurdjevic (to jego nominalna pozycja, powinien spokojnie dać sobie radę).

Prawdopodbny skład Lecha:
Buric - Djurdjevic, Bosacki, Wojtkowiak, Kikut - Wilk, Bandrowski, Injac, Peszko, Stilic - Lewandowski.

Zagłębie bez Costy i Ekwueme.
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 03/12/2009 19:38

futbol

16 kolejka

Zagłębie-Legia(-1) 2 kurs 4,2 (Sportigbet) boks



Zagłębie dosyć mocno osłabione :

1) z uwagi na czerwoną kartkę otrzymaną w meczu z Koroną Kielce wykluczony jest występ w spotkaniu z Legią podstawowego obrońcy Zagłębia, Costy Nhamoinesu

2) Z powodu kontuzji kolana, a także specjalnej klauzuli zawartej w umowie kontraktowej między Zagłębiem i Legią, w piątek na murawie nie pojawi się Martins Ekwueme

3) na domiar złego ten pojedynek z perspektywy trybun obejrzy także Mateusz Bartczak. Kluczowy dla "Miedziowych" zawodnik, będący ostatnio w znakomitej formie, opuścił boisko w ostatnim meczu z Lechem Poznań jeszcze w pierwszej połowie.


Ile wnosił Bartczak do gry można się było przekonać w meczu Zagłębia z Lechem , po zejściu tego zawodnika gra miedziowych była totalnie zdezorganizowana , jego absencja będzie miała kluczowe znaczenie dla postawy miedziowych.

Dodatkowo wniosek o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron złożył Caiado ale to był tylko rezerwowy gracz.


W Legii na pełnych obrotach na treningach ćwiczą już Mięciel Grzelak Giza.

Na mecz nie pojadą Szala Paluchowski Chinyama Szałachowski , na obecną chwilę szkoda tylko absencji Szałachowskiego ale ostatnio i tak nie błyszczał więc zapewne wylądowałby na ławce rezerwowych.

Lech miał dużą liczę sytuacji , sądzę że i Legia będzie miała ich sporo więc nie tylko 2 ale i handi popróbuje po kursie 4,2 .

W Warszawie gładkie 4:0 było , z ówczesnego składu Zagłębia powinniśmy zobaczyć 7-8 graczy w wyjściowej jedenastce.

Po bezbarwnych wyjazdowych wygranych z Bełchatowem i Wisłą najwyższa pora pokazać kawałek dobrej piłki i wygrać wyżej niż skromne 1:0. futbol
Posted by: wolfiks

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 04/12/2009 05:04

Komisja Ligi Ekstraklasy anulowała żółtą kartkę, jaką obrońca Wisły Kraków, Marcelo, dostał w spotkaniu z Odrą Wodzisław. Dzięki temu Brazylijczyk zagra przeciwko Ruchowi Chorzów.
Fot. Maks Michalczak Fot. Maks Michalczak

Marcelo został ukarany żółtym kartonikiem przez sędziego Tomasza Mikulskiego w 58. minucie meczu Odra Wodzisław – Wisła Kraków. Był to czwarty żółty kartonik stopera Białej Gwiazdy w tym sezonie, który wykluczał go z gry w kolejnym spotkaniu.

Wisła Kraków, między innymi po analizie zapisu telewizyjnego całego zdarzenia, zdecydowała się wystosować wniosek do Komisji Ligi o anulowanie kartki. Obradująca dzisiaj Komisja rozpatrzyła pozytywnie wniosek klubu co oznacza, że Brazylijczyk zagra w niedzielę w Chorzowie przeciwko Ruchowi.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 04/12/2009 18:40

Ze składu Zagłębia w ostatniej chwili wyleciał jeszcze Dawid Plizga...sytuacja wygląda więc u Lubinian katastrofalnie !!!


napewno jeden bok obrony będzie strasznie dziurawy...brak Costy Nhamoinesu można było zobaczyć w meczu z Lechem co to oznacza...praktycznie Peszko robił co chciał po tej stronie...


dla mnie pewna wygrana Legii , przecież dwójka dziadków mająca prawie 40 lat czyli Świerczewskie i Jackiewicz który z konieczności pewnie będzie musiał zagrać nie zdoła powstrzymać w środku pola Iwańskiego Gizy i Mieciela. Popłoch na flankach będą siać Radovic i Rybus. Na szpicy zapewne będzie Grzelak.
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 04/12/2009 18:54

Co dodatkowo może skłaniać do grania na Legię to to że z drużynami z dołu już pogubiła wystarczającą liczbę punktów i kolejna wpadka wydaje się coraz mniej realna bo punkty Legia straciła w meczach z :

Odrą , Jagiellonią , Polonią W. i bardzo mało prawdopodobne się wydaje żeby w starciach z 4ma ostatnimi na obecną chwilę drużynami nie udało się zgarnąć kompletu punktów z żadną z drużyn okupujących końcowe rejony tabeli !!!

jest to moim zdaniem bardzo mało prawdopodobny scenariusz !
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 04/12/2009 19:10

Legia w meczach z drużynami z pierwszej 7mki zdobyła komplet punktów :

Z kwitkiem odprawiając takie drużyny jak: Wisła Ruch Lech Bełchatów Lechia Polonia Bytom i zdobywając w każdym z tych meczów 3 punkty !!!


CO WIĘCEJ ŻADNA Z DRUŻYN Z MIEJSC 1-10 NIE BYŁA W STANIE LEGII STRZELIĆ NAWET JEDNEGO GOLA W TEJ RUNDZIE !!!

Najwyższy czas zerwać z łatką Robin Hooda i niechlubną tradycją gubienia punktów z drużynami z dołu...
Posted by: MarcoviaMarki

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 04/12/2009 20:05

Nie byli w stanie, bo Legia ma Muchę. A jak dziś Rybus, albo Iwański nie strzelą to nikt inny nie strzeli.
Posted by: wieczor

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 04/12/2009 20:16

Sluszne wnoiski lecz ja proponuje underek 2,5 dla odwaznych 1,5 Legia ma ogromne problemy z zdobywaniem bramek - a traci bardzo malo mysle ze wynik 0:0 lub 1:0 dl legii bardzo prawdopodobny
Posted by: Artemio

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 05/12/2009 00:51

Smuda zagra bez Plizgi, Martinsa Ekwueme, Costy oraz Mateusza Bartczaka. Pawłowski ma kontuzję od dłuższego czasu a Caiado rozwiązał kontrakt. Dotychczas Smuda miał do dyspozycji słabych piłkarzy, to w takim razie w dzisiejszym meczu będzie miał bardzo słabych, a na ławce zasiądzie pewnie kilku graczy z Młodej Ekstraklasy.

Under to dobry typ, ale zastanawiam się nad czystą dwójką. Legia wobec wycieczki Wiślaków do Chorzowa ma szansę na fotel lidera, więc mobilizacji nie powinno im zabraknąć.

Ciekawie wygląda również Jagiellonia która ma szansę w końcu na wyjazdowe zwycięstwo w Wodzisławiu.
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 05/12/2009 01:56

Originally Posted By: Artemio
Smuda zagra bez Plizgi, Martinsa Ekwueme, Costy oraz Mateusza Bartczaka. Pawłowski ma kontuzję od dłuższego czasu a Caiado rozwiązał kontrakt. Dotychczas Smuda miał do dyspozycji słabych piłkarzy, to w takim razie w dzisiejszym meczu będzie miał bardzo słabych, a na ławce zasiądzie pewnie kilku graczy z Młodej Ekstraklasy.

Under to dobry typ, ale zastanawiam się nad czystą dwójką. Legia wobec wycieczki Wiślaków do Chorzowa ma szansę na fotel lidera, więc mobilizacji nie powinno im zabraknąć.

Ciekawie wygląda również Jagiellonia która ma szansę w końcu na wyjazdowe zwycięstwo w Wodzisławiu.



mobilizacji napewno nie zabraknie tym bardziej że włodarze Legii obiecali milion Euro za Majstra do podziału...za drugie miejsce nie dostaną ani centa wink
Posted by: koleszka

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 05/12/2009 02:13

Włodarze na Ł3 mają lipę na stadionie, zniszczyli ruch kibicowski, ultras, nie ma kto przychodzić, a i po co oglądać jakiś dziadów bez ambicji przy pustej i cichej trybunie? To teraz, żeby ludzie przychodzili na ich stadion, na który bilety są w cenach jak na Ligę Mistrzów, pozostały im tylko dobra gra i wyniki zespołu.
Posted by: Legia

Re: Ekstraklasa - 14 kolejka : 20-22.11.2009 - 05/12/2009 02:48

Originally Posted By: koleszka
Włodarze na Ł3 mają lipę na stadionie, zniszczyli ruch kibicowski, ultras, nie ma kto przychodzić, a i po co oglądać jakiś dziadów bez ambicji przy pustej i cichej trybunie? To teraz, żeby ludzie przychodzili na ich stadion, na który bilety są w cenach jak na Ligę Mistrzów, pozostały im tylko dobra gra i wyniki zespołu.



oni myślą że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nowy stadion zapełni się sam dzięki ich wspaniałym akcjom marketingowym które zamierzają po nowym roku...


a ja Wam powiem że bez atmosfery i dopingu żaden nowy narybek nie przyjdzie i nie będzie bulił po 100 ileś złotych za szlagiery z Odrą Wodzisław na przykład...nowych symapatyków nie pozyskają tak łatwo to nie Taniec z Gwiazdami


GÓWNO ZDZIAŁAJĄ NA MECZ Z CRACOVIĄ SPRZEDALI 50 KILKA BILETÓW !!!!

www.KONIECITI.PL