Horse Racing in UK II

Posted by: skunks

Horse Racing in UK II - 18/09/2006 12:40

Kontynujemy typowanie wyścigów na wyspach
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 18/09/2006 15:15

4.10 Leicester - INSIDE STORY pewne zwyciestwo,dobry typ Alki,jak wygra PEPPERTREE skończę ładną triple.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 18/09/2006 15:17

dobrze zaczł sie dzien, ale przykro mi Skunks jednak trafisz tripla bo wygra Lake Poet
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 18/09/2006 15:42

wycofali mojego konika z biegu i tyle z radości , została niezla dbl.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 18/09/2006 15:45

uciekł Twojemu dzokejowi, i ganailai za nim z 7 minut zeby go zlapac, a moj Lake Poet prawie caly czas trzymal tyły,
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 18/09/2006 16:08

i dzisiaj:
Saxon Lil - Rakata 0-1
Lake Poet - Peppertree 0-0
Good Article - Border Edge 1-0 ( Alki gratuluje)
po iluś dniach 10-5 dla Ciebie
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 18/09/2006 16:50

Skunks z czym skleiłes INSIDE STORY oprocz nie biegnacego PEPPERTREE?

Zdecydowany faworyt z Twojej stajni niestety zawiodl - Moonshadow.
Natomiast moje konto zostało powiekszone o pare jednostek obcej waluty.

dzis zagralem:

4.10 Leicester - Inside Story - wygrany SP 4
4.30 Folkestone - Lake Poet - porazka na mecie 4
4.40 Leicester - Saxon Lil - trzymal sie w czolowce, pozniej odpadł, na mecie 7
5.00 Folkestone - Good Article - wygrany SP 3.75 (wygral tylko o glowe)

pora na liczby

12 - WIN, 30 - LOST, Overall 42, SR 28%, profit +14.75 , ROI +35%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLLLLWLLW

pozdrawiam
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 07:29

Alki,
Dubel , który wszedł to READY FOR SPRING (4/7) + INSIDE STORY (3/1) jak widzisz żadna kasa.
Dla pocieszenie trafiłem na place QUEENSGATE (11/1) i to była prawdziwa wygrana
pozdr.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 10:22

Witam,
Cała moja uwaga podąża dzisiaj do Newmarket.
To taki dzień gdzie ścigają się wyłącznie 2-tki, biegi najtrudniejsze do typowania ale ulubione przeze mnie.
NEWMARKET
1.45 - faworyci biegu SANLEY i SAM LORD ten drugi ma lepszą jazdę a za pierwszym przemawia ,że ścigał się po trawie.
Oczywiście w biegu jest wiele interesujących debiutów ale ja z reguły preferuję konie biegane.
TYP: SANDREY

1.45 - najmocniej grany niepokonany TRAFFIC GUARD , dla mnie bieg rozgrywają HE'S HAMBURG i RESIGNATION
TYP DNIA: HE'S HAMBURG

2.20 - znów dwa konie wyróżniające się w grze CIRCLE OF LOVE i LIGHT SHIFT dołożę do nich swego cichego faworyta SATIN BRAID
TYP: SATIN BRAID ( place)

2.55 -bardzo trudny wyścig z debiutującym faworytem SHEVCHENKO, ja zaufam tu Teddiemu Durcanowi,dosiadającemu SAHRATI
TYP: SAHRATI

3.30 - wykreowany faworyt MIA'S BOY mnie nie przekonuje
TYP: ------

4.00 - i tak naprawdę tu będzie prawdziwe ściganie, wyścig Class 2 ,niby powinno się grać KING CHARLES ale ja tu wietrzę sporą niespodziankę SRI PEKAN TWO(konie 2-tnie tr.Cole w rewelacyjnej formie, dla mnie to od lat najlepszy trener dwulatków, II msc R.Hannon) i DORA EXPLORA
szczególnie ta druga to kurs 23/1.
TYP :SRI PEKAN TWO (place) ; DORA EXPLORA (place)

4.35 - znów praktycznie same debiuty bez zdecydowanego faworyta .
TYP: ROSIE'S GLORY (place)

5.10 - Class 3 , wyrównane konie,może być wszystko
TYP:EVERYMANFORHIMSELF

to by było na tyle, alki co Ty na to?
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 10:23

na dizs nie widze nic szczegolnego pod czym moglbym sie podpisac.

jest jeden typ ,ale nie jestem przekonany w stopniu pozwalajacym popracie go w calej rozciaglosci, co najwyzej mozna zagrac na place.

3.05 Brighton - Folio
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 10:36

Quote:

na dizs nie widze nic szczegolnego pod czym moglbym sie podpisac.

jest jeden typ ,ale nie jestem przekonany w stopniu pozwalajacym popracie go w calej rozciaglosci, co najwyzej mozna zagrac na place.

3.05 Brighton - Folio



ja bardziej tu liczę ROSE OF PETRA i wygląda,że te dwa koniki powinny rozegrać wyścig
Posted by: Randall

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 11:13

4.15 Brighton
Baboosh
Fonic Rock
Ganymede

4.25 Beverley
Polish Welcome
Atlantic Story

5.25 Brighton
Diamond Josh

Wszystko E/W.
Posted by: Randall

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 11:28

Jeszcze jeden.

5.25 Brighton
Danehill Stroller
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 12:12

Quote:

Witam,
Cała moja uwaga podąża dzisiaj do Newmarket.
To taki dzień gdzie ścigają się wyłącznie 2-tki, biegi najtrudniejsze do typowania ale ulubione przeze mnie.
NEWMARKET
1.45 - faworyci biegu SANLEY i SAM LORD ten drugi ma lepszą jazdę a za pierwszym przemawia ,że ścigał się po trawie.
Oczywiście w biegu jest wiele interesujących debiutów ale ja z reguły preferuję konie biegane.
TYP: SANDREY

1.45 - najmocniej grany niepokonany TRAFFIC GUARD , dla mnie bieg rozgrywają HE'S HAMBURG i RESIGNATION
TYP DNIA: HE'S HAMBURG

2.20 - znów dwa konie wyróżniające się w grze CIRCLE OF LOVE i LIGHT SHIFT dołożę do nich swego cichego faworyta SATIN BRAID
TYP: SATIN BRAID ( place)

2.55 -bardzo trudny wyścig z debiutującym faworytem SHEVCHENKO, ja zaufam tu Teddiemu Durcanowi,dosiadającemu SAHRATI
TYP: SAHRATI

3.30 - wykreowany faworyt MIA'S BOY mnie nie przekonuje
TYP: ------

4.00 - i tak naprawdę tu będzie prawdziwe ściganie, wyścig Class 2 ,niby powinno się grać KING CHARLES ale ja tu wietrzę sporą niespodziankę SRI PEKAN TWO(konie 2-tnie tr.Cole w rewelacyjnej formie, dla mnie to od lat najlepszy trener dwulatków, II msc R.Hannon) i DORA EXPLORA
szczególnie ta druga to kurs 23/1.
TYP :SRI PEKAN TWO (place) ; DORA EXPLORA (place)

4.35 - znów praktycznie same debiuty bez zdecydowanego faworyta .
TYP: ROSIE'S GLORY (place)

5.10 - Class 3 , wyrównane konie,może być wszystko
TYP:EVERYMANFORHIMSELF

to by było na tyle, alki co Ty na to?




witam

przeanalizowalem Twoje propozyje a oto ich efekty:


NEWMARKET
1.15 - TYP: SANDREY , jak najbardzije trafna propozycja,
1.45 - HE'S HAMBURG - ja dla odmiany proponuje He's A Humbug - jest to jeden z dzisiejszych typow ktorym ma najwieksze szanse trafienia. oczywiscie nie jest to typ dnia, ale tak za mala stawke warto zagrac
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 12:22

musialem sie pospieszyc, gdyz 2.15 sie juz zblizala. teraz dokoncze wywody.

2.55 - TYP: SAHRATI - moja sugestia Morning Farewel jako EW

5.10 - TYP:EVERYMANFORHIMSELF - ja stawiam na zdecydowane outsider, jednak tylko jako place "Ede's Dot Com", zapewne przegra z twoja propozcyja, mysle ze jednak znajdzie sie w piewszej 3.


Oprocz tego z mojej strony, jednak znalazlem typ ktory oficjalnie sygnuje swoim popdisem, wystawiajac do moich typow dnia:

1.45 - HE'S HAMBURG

powodzenia
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 12:31

Quote:

musialem sie pospieszyc, gdyz 2.15 sie juz zblizala. teraz dokoncze wywody.

2.55 - TYP: SAHRATI - moja sugestia Morning Farewel jako EW

5.10 - TYP:EVERYMANFORHIMSELF - ja stawiam na zdecydowane outsider, jednak tylko jako place "Ede's Dot Com", zapewne przegra z twoja propozcyja, mysle ze jednak znajdzie sie w piewszej 3.


Oprocz tego z mojej strony, jednak znalazlem typ ktory oficjalnie sygnuje swoim popdisem, wystawiajac do moich typow dnia:

1.45 - HE'S HAMBURG

powodzenia



A Ty się śmiej z Hamburga , lepiej byś dał jakiegoś konia do skontrowania.
A co do 5.10 to Cię zaskoczę EDE'S DOT COM to mój drugi koń w stawce.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 12:35

1-45 -zaskakujące roztrzygnięcie, gdzie byli faworyci???,brawo Philip Robinson
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 12:37

Alki, masz rację coś ze mną jest nie tak dzisiaj najpierw HAMBURG a teraz 1.45 , oby finansowo było lepiej
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 12:51

I teraz 1-45 He's A Humbug nie wytrzymał presji i szybko odpadł
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 13:27

Quote:

I teraz 1-45 He's A Humbug nie wytrzymał presji i szybko odpadł




wychodzi na to ze decyzje podejmowane zbyt szybko sa nieoplacalne - przynajmniej w moim przyapdku.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 15:31

dostawie jeszcze jeden rekomendowany typ, mimo ze jest juz tylko 30 minut, zdecydowalem sie kilka minut temu, głownie ze wzgledu na wycofanie 2 rumakow pretenduajcych do zwyciestwa. zmiana ta miala wplyw na drabinke w wyscigu, dowiedzialem sie o niej przed chwila,

6.00 (5.00 UK) Beverley - Damelza
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 16:14

1.45 - He's A Humbug - przegrany
6.00 (5.00 UK) Beverley - Damelza - przegrany

12 - WIN, 32 - LOST, Overall 44, SR 27%, profit +12.75 , ROI +29%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLLLLWLLWLL

do jutra
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 18:10

Ja cały dzisiaj jestem przegrany przez ten twój Hamburg Alki.No cóż dobrze ,że jutro się odgrywamy
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 19/09/2006 18:15

koncówka sezonu na płaskim nie jest w moim wykonaniu najlepsza, gdy porownam wyniki z czerwca lipca, to wstydze sie za to co obecnie prezentuje - nie jest zle ale mogloby byc lepiej. ale coz w zeszlym roku było podobnie, wrzesien pazdziernik to polowa trafien w stosunku do miesiecy wakacyjnych. nie pora na zale, jutro tez jest dzien i pora na wygrane. licze rowniez na Twoje dobre oko, Skunks.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 20/09/2006 07:21


Pos zybkim rannym rpzegladze, rzucil a pozniej wapdł w oko ta oto klacz. zauwazylem pewna zaleznosc: im wczesniej podaje propozycje tym wieksza skutecznoscia sie ciesza.

typ dnia:

3.10 (4.10 PL) Redcar - Fremen


reszta ok 13, 14
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 20/09/2006 07:25

Quote:


Pos zybkim rannym rpzegladze, rzucil a pozniej wapdł w oko ta oto klacz. zauwazylem pewna zaleznosc: im wczesniej podaje propozycje tym wieksza skutecznoscia sie ciesza.

typ dnia:

3.10 (4.10 PL) Redcar - Fremen


reszta ok 13, 14




przepraszam ogier, nie klacz
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 20/09/2006 08:31

Żeby nie być biernym na twój typ do walki posyłam w tej gonitwie NANTONA ( 5,8 Betfair)
typy zasadnicze później
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 20/09/2006 09:06

Typy na dzisiaj:
Typ dnia - 4.30 Goodwood - QUANTUM win
do gry:
3.20 Goodwood - GREEK REMAISSANCE lost
3.55 Goodwood - NAKHEEL place
2.00 Redcar - CAVALRY GUARD win

oczekuję wsparcia lub negacji
pozdr
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 20/09/2006 12:56

Quote:

Typy na dzisiaj:
Typ dnia - 4.30 Goodwood - QUANTUM win
do gry:
3.20 Goodwood - GREEK REMAISSANCE lost
3.55 Goodwood - NAKHEEL place
2.00 Redcar - CAVALRY GUARD win

oczekuję wsparcia lub negacji
pozdr




Typ dnia - 4.30 Goodwood - QUANTUM - "Villa Sonata" win


3.55 Goodwood - NAKHEEL place - "Imperial Stride" win
2.00 Redcar - CAVALRY GUARD win - tutaj nie moze byc inaczej


Do moich typow dnia podrzuce jeszcze jedna propozycje

2.35 (3.35 PL) Redcar - Goose Green - win

a wiec lacznie sa 2 typy dnia

3.10 (4.10 PL) Redcar - Fremen - win
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 20/09/2006 13:00

To w takim razie uznaję w naszym challangerze:
Fremen v Nanton
Villa Sonata v Quantum
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 20/09/2006 13:03

Quote:

To w takim razie uznaję w naszym challangerze:
Fremen v Nanton
Villa Sonata v Quantum




na Goose Green nie odpowiesz ???
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 20/09/2006 13:17

Jasne ,że odpowiem:
GLOBAL TRAFFIC -place ( poza challangerem)
pozdr.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 20/09/2006 21:27

2.35 (3.35 PL) Redcar - Goose Green - czwarty
3.10 (4.10 PL) Redcar - Fremen - drugi


12 - WIN, 34 - LOST, Overall 46, SR 26%, profit +10.75 , ROI +23%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLLLLWLLWLLLL


wynik naszej rywalizacji Skunks, podam jutro, dzis nie mam juz do tego, checi, glowy , czasu, co mozna jeszcze dodac...?

do jutra
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 21/09/2006 06:39

No właśnie, wczoraj strzelałem slepakami, musimy Alki się przełamac,jedyną iskierką nadziei jest to ,że podgoniłm do Ciebie wczoraj dwa punkty i jest stan:
10-7 dla Ciebie
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 21/09/2006 08:27

Dzisiaj bardzo uboga oferta wyścigow płaskich do typowania tylko tor w Ponterfract.
Jako konia dnia typuje:
4.30 OMMRAAN ( konie renera Jarvisa nie zawodzą a jest to jego najlepszy dwulatek , w siodle Phipil Robinson tylko wzmacnia moje przekonanie.Na pewno swoich zwolenników w tym biegu będzie miał TEMPELSTERN faw.biegu,biegany,lecz mi nie odpowiada malo stabilna forma koni tenera H.Cecila.)

podoba mi się jeszcze:
3.00 DANCING GRANNY ( kobyłka dobrze płatna 3,4 gra z bdb szansami na zwyciestwo )

Alki czas na Ciebie ( za niedługo muszę wyjść na parę h więc jak byś mógł odpowiedzieć + swoje podać byłbym wdzieczny )
pozdr.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 21/09/2006 11:37

Quote:

Dzisiaj bardzo uboga oferta wyścigow płaskich do typowania tylko tor w Ponterfract.
Jako konia dnia typuje:
4.30 OMMRAAN ( konie renera Jarvisa nie zawodzą a jest to jego najlepszy dwulatek , w siodle Phipil Robinson tylko wzmacnia moje przekonanie.Na pewno swoich zwolenników w tym biegu będzie miał TEMPELSTERN faw.biegu,biegany,lecz mi nie odpowiada malo stabilna forma koni tenera H.Cecila.)

podoba mi się jeszcze:
3.00 DANCING GRANNY ( kobyłka dobrze płatna 3,4 gra z bdb szansami na zwyciestwo )

Alki czas na Ciebie ( za niedługo muszę wyjść na parę h więc jak byś mógł odpowiedzieć + swoje podać byłbym wdzieczny )
pozdr.




dzis nie mam nic do zaoferowania, tak jak wspomniales ofera jest strasznie skromna wyscigi tylko na jednym torze.

4.30 OMMRAAN - nie zgodze sie z Toba, i skołnie sie ku postawieniu na Tempelstern(GER), fakt ze forma jest zmienna, ale H R A Cecil nie ma sobie rownych w tej gonitwie jesli chodzi o 2 latki, ponadto bardzo doswiadczony w dwulatka dzokej bedzie dosiadał, jak dla mnie zdecyodwnaie Tempelstern(GER).

dzis nei typuje, tylko spekuluje co do Twojej propozycji.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 21/09/2006 16:10

Quote:


4.30 OMMRAAN ( konie renera Jarvisa nie zawodzą a jest to jego najlepszy dwulatek , w siodle Phipil Robinson tylko wzmacnia moje przekonanie.Na pewno swoich zwolenników w tym biegu będzie miał TEMPELSTERN faw.biegu,biegany,lecz mi nie odpowiada malo stabilna forma koni tenera H.Cecila.)






gratuluje, strasnzie ciasno bylo na mecie, roznica miedzy zwyciezca a trzecim Tempelstern , to tylko poltora łba!!! mimo tego Twoj typ wygral
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 21/09/2006 18:35

Faktycznie ta ciasnota na finiszu była widoczna ale tylko na papierze, tak naprawdę pewnie wygrał Ommraan pod Philipem Robinsonen.To tylko potwierdza moją tezę ,że właśnie ten dżokej w tym sezonie to ścisła czołówka obok Spencera,Detorriego i Fortune'a.Żal mi trochę H.Cecila bo to jeszcze parę lat temu najlepszy trener na wyspach ale po skandalu z żoną ( romans z dżokejem K.Fallonem) jego blask mocno wyblakł.
pozdr.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 22/09/2006 09:12

"ALL EYES ON ASCOT"
Witam,w dniu dzisiejszym rozpoczyna się szalony trzydniowy meeting na królewskim torze w Ascot, bogate zapisy, czołowi jeźdźcy - emocje gwarantowane.
Przygotowując dzisiejsze typy widzę bardzo wyrównane stawki, gwarantujące wysokie wypłaty.
Mój typ dnia:
3.20 Haydock - LEONIDE ( 8,0 Betfair )

i do wzięcia pod uwagę lubiących ryzyko:

3.10 Ascot - WHAZZIS - ew
4.20 Ascot - TABADUL - ew

czekam na opinie i oczywiście propozycje Alkiego.
ps.
Od dzisiaj na prośbę Kuby będę podawał swój bilans w formacie przedstawianym przez Alkiego.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 22/09/2006 10:57

Może jeszcze dorzucę konie najchętniej typowane przez Anglików:
ASCOT
2.35 - SCOTTISH STAGE
3.10 - INDIAN INK
4.20 - DUBAI ON

HAYDOCK
2.15 MIMISEL
3.20 BATELEUR

i wyglada na to,że będą to pierwsze gry w swoich biegach
pozdr.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 22/09/2006 11:15

Natomiast ja nie moge odnalezc sie w dzisiejszych biegach, wiec ogranicze sie do skomentowania typow Skunksa.

2.35 - Aryaamm - Place - watpliwosci jednaknie ma iz zdecydowanym faworytem jest typowany przez Skunksa, SCOTTISH STAGE, on tez powinien wygrac ten bieg
3.10 Market Day - Place - INDIAN INK - patrz wyzej

4.20 - DUBAI ON - mimo ze jest papierowym faworytem jak wszystkie wybrane z Ascot, to jednak uwazam iz z calej powyzej trojki ma najwieksze szanse na wygrana.

2.15 MIMISEL - poszuksze sie o niespodzanke i wywroze przegrana, bez wskazania na zwyciezce.

3.20 BATELEUR (NR) - w zamian proponuje "Leonide"
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 22/09/2006 11:17

dobpiero teraz zauwalylem ze twoj typ dnia byl jeszcze we wczesniejszym poscie. komentujac sugerowalem sie ostatnim Twoim postem

Mój typ dnia:
3.20 Haydock - LEONIDE ( 8,0 Betfair )

a wiec mamy podobne zdanie
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 22/09/2006 11:21

Quote:

Natomiast ja nie moge odnalezc sie w dzisiejszych biegach, wiec ogranicze sie do skomentowania typow Skunksa.

2.35 - Aryaamm - Place - watpliwosci jednaknie ma iz zdecydowanym faworytem jest typowany przez Skunksa, SCOTTISH STAGE, on tez powinien wygrac ten bieg
3.10 Market Day - Place - INDIAN INK - patrz wyzej

4.20 - DUBAI ON - mimo ze jest papierowym faworytem jak wszystkie wybrane z Ascot, to jednak uwazam iz z calej powyzej trojki ma najwieksze szanse na wygrana.

2.15 MIMISEL - poszuksze sie o niespodzanke i wywroze przegrana, bez wskazania na zwyciezce.

3.20 BATELEUR (NR) - w zamian proponuje "Leonide"



to nie były moje typy, tylko to co wyłowiłem u anglików ,tak jak słusznie zauważyłeś moje typy zamieściłem post wyżej.
Szkoda,że utknął nasz challanger, mam nadzieję że jutro coś odsłonisz. A teraz razem kibicujmy LEONIDE bo to niezły kąsek
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 22/09/2006 15:39

Quote:

challanger, mam nadzieję że jutro coś odsłonisz. A teraz razem kibicujmy LEONIDE bo to niezły kąsek





brawo, wygral, tym wieksze gratulacje iz był to twój typ dnia !!!
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 22/09/2006 17:37

Alki,
To nasza wspólna zasługa żal tylko,że Dettori nie wygrał na DUBAI ONE ( kończył mi triplę, która ważyła kilkadziesiąt euro)
bilans:
1 - WIN, 0 - LOST, Overall 1, SR 100%, profit +4,3 , ROI +100%
pozdr.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 23/09/2006 07:38


swoja uwage skupiam dzis na jednym biegu. z pewnoscia w miare zmiany sytuacji w poszczegolnych gonitwach dojda kolejne typy, narazie:

4.30 UK Chester - "Sendinpost", "Meadow Mischief" dwa konie, z posrdo ktorych oby dwa sa dla mnie zwyciezcami. sytuacja wyklarowalaby sie gdyby jeden z nich zostal wycofany. narazie pozostaje przy dwoch.

poznej spiesze z reszta
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 23/09/2006 08:58

Witam,
Dzisiejszy dzień warto by rozpocząć od gonitwy dnia czyli
4:20 Queen Elizabeth II Stakes (Group 1) (Class 1) (3yo+) Winner £141,950.00,która oczywiście zostanie rozegrana na torze w Ascot.
Wydaje się oczywistym,że bedzie to pojedynek dwóch najlepszych trenerów na wyspach A.P.O'Brien i Saeed Bin Suroor .Pierwszy wystawia zwycięzcę 2000 Guinees GEORGA WASHINGTONA i do pomocy
IVANA DENISOVICH'A a z kolei drugi świetne LIBRETTIST i PROCLAMATION te ostatnie w mojej ocenie rozprawią się z końmi Irlandczyka.Żeby nie było tak łatwo w grze są jeszcze kapitalna klacz ARAAFA i mocno zwyżkujący COURT MASTERPIECE.

Moje typy na dzisiaj:
TYP DNIA :
2.20 Chester - PORCELAIN
3.10 Ascot - ENGLISH BALLET

z pozostałych przemyśleń i analiz:
2.35 Ascot - CHAMPLAIN
2.50 Chester-ROHERYN
2.55 Haydock-MECCA'S MATE

na koniec faworyci angielskiej prasy:
ASCOT
3.45 POLAR MAGIC
4.20 LIBRETTIST

CHESTER
2.20 SHAKE ON IT

HAYDOCK
4.05 MALYANA
4.40 AJHAR
5.15 LAKE SHABLA
czekam na komentarze,Alki sczególnie interesuje mnie Twoja opinia o MECCA'S MATE (2.55 Haydock) a co do twoich typów to niestety omijam tą gonitwę.
pozdr.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 23/09/2006 12:28

Quote:


Moje typy na dzisiaj:
TYP DNIA :
2.20 Chester - PORCELAIN - bieg bedzie podzielony, miedzy wspomnianego rpzez Ciebie a faworyta, daje rowniez szanse tylko na miejsce "Pace Telecom Flyer"
3.10 Ascot - ENGLISH BALLET - od siebie dodam "Simply Perfect"

z pozostałych przemyśleń i analiz:
2.35 Ascot - CHAMPLAIN
2.50 Chester-ROHERYN
2.55 Haydock-MECCA'S MATE - co prawda wydawaloby sie ze jest najlepszy z tej grupy wiekowej 3+, mimo tego nie widze jej na 1 miejscu, raczej optuje za "Rising Shadow(IRE)" jako EW. przyznam ze nie łatwa jest to gonitwa.







Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 23/09/2006 14:29

Quote:


swoja uwage skupiam dzis na jednym biegu. z pewnoscia w miare zmiany sytuacji w poszczegolnych gonitwach dojda kolejne typy, narazie:

4.30 UK Chester - "Sendinpost", "Meadow Mischief" dwa konie, z posrdo ktorych oby dwa sa dla mnie zwyciezcami. sytuacja wyklarowalaby sie gdyby jeden z nich zostal wycofany. narazie pozostaje przy dwoch.

poznej spiesze z reszta




zostaje przy "Meadow Mischief" - oczywiscie jest to typ dnia
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 23/09/2006 14:45

Quote:

Quote:


swoja uwage skupiam dzis na jednym biegu. z pewnoscia w miare zmiany sytuacji w poszczegolnych gonitwach dojda kolejne typy, narazie:

4.30 UK Chester - "Sendinpost", "Meadow Mischief" dwa konie, z posrdo ktorych oby dwa sa dla mnie zwyciezcami. sytuacja wyklarowalaby sie gdyby jeden z nich zostal wycofany. narazie pozostaje przy dwoch.

poznej spiesze z reszta




zostaje przy "Meadow Mischief" - oczywiscie jest to typ dnia



To ja w takim razie by podtrzymać challenge wystawiam:
4.30 Chester -MERRYMAKER
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 23/09/2006 16:51

Quote:

Quote:

Quote:


swoja uwage skupiam dzis na jednym biegu. z pewnoscia w miare zmiany sytuacji w poszczegolnych gonitwach dojda kolejne typy, narazie:

4.30 UK Chester - "Sendinpost", "Meadow Mischief" dwa konie, z posrdo ktorych oby dwa sa dla mnie zwyciezcami. sytuacja wyklarowalaby sie gdyby jeden z nich zostal wycofany. narazie pozostaje przy dwoch.

poznej spiesze z reszta




zostaje przy "Meadow Mischief" - oczywiscie jest to typ dnia



To ja w takim razie by podtrzymać challenge wystawiam:
4.30 Chester -MERRYMAKER




Zaryzykowałem i zwyciężyłem w naszym challangerze:
10-8 dla Ciebie Alki,

a ja sam z dzisiejszymi moimi typami wyglądam tak:
2 win, 1 lost , overall 3 SR:67% ; profit 8,8; ROI 293 %
pozdrawiam
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 24/09/2006 08:50

Witam,
Dzisiejszy dzień nie jest zbyt łatwy do typowania a moje przemyślenia w żaden sposób nie znajdują potwierdzenia u angielskich typerów, ale spróbujmy .
Mój typ dnia:
2.15 Ascot - JAASOOS ( nie mogło być inaczej ,Jarvis + Philip= doskonały tandem,a że konik też jeden z lepszych w stajni to mocno na nich liczę)

w uzupelnieniu :
ASCOT
3.15 SOULACROIX
3.50 RED CLUBS

MUSSELBURGH
2.25 ACT SIRIUS (bardzo kibicuję temu konikowi, zastanawiałem się czy nie dać go na typ dnia )
4.35 COURT OF APPEAL

no i na koniec tradycyjnie prasa angielska:
ASCOT
2.15 ARTIMINO
4.25 MAKDERAH
5.00 LOST SOLDIER THREE

MUSSELBURGH
3.30 HYPNOTIC
4.00 PLANE PAINTER

pozdr , teraz czekam na Alkiego
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 24/09/2006 10:34

Quote:


Zaryzykowałem i zwyciężyłem w naszym challangerze:
10-8 dla Ciebie Alki,






Nie policzyles swoich typwo do naszej rywalziacji

Moje typy na dzisiaj:
TYP DNIA :
2.20 Chester - PORCELAIN - bieg bedzie podzielony, miedzy wspomnianego rpzez Ciebie a faworyta, daje rowniez szanse tylko na miejsce "Pace Telecom Flyer"
3.10 Ascot - ENGLISH BALLET - od siebie dodam "Simply Perfect"

Co do pierwszgo przypadku, to raczej nie mozna tego traktowac jako odpowiedzi, na Twoj typ oraz podjecie rywalizacji. natomaist w drugim przyapdku zdecydowaine mozna zaliczyc, ten typ jako oficjalna i ostateczna odpowiedz.

a wiec 11-8
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 24/09/2006 10:41

2.15 Ascot - JAASOOS

moja propozycja to "Artimino"


Dzis stawiam na

4.00 Musselburgh - Goose Green - Skunks jak to widzisz?



mam nadzieje ze w liczbach sie nie pomylilem

12 - WIN, 35 - LOST, Overall 47, SR 25%, profit +9.75 , ROI +20%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLLLLWLLWLLLLL
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 24/09/2006 12:01

Alki,
Niech Ci będzie 11-8,chociaż oczekuję większego zdecydowania -Twoje "od siebie dodam" można było uznać jako uzupełnienie mojego typu ,źe liczysz oba konia po równo.A że walka jest zażarta to dobrze.
Na Twój dzisiejszy:
GOOSE GREEN oczywiście daję PLANE PAINTER.
niech lepsze wygrywają.
bardzo pozdrawiam
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 24/09/2006 18:54

Mimo ,że straciłem punkt z Alkim do stanu 12-8, to był naprawdę udany dzień,kto zaryzykował moje ACT SIRIUS i RED CLUBS mógł się nieźle obłowić.
bilans:
2 WIN; 2 LOST ,Overall 4,SR 50%;profit + 7,8; ROI +195%
pozdr.
Posted by: Randall

Re: Horse Racing in UK II - 24/09/2006 19:04

Powiedzcie mi, czy korzystacie może z usług jakiejś stacji internetowej, która transmituje wyścigi?Attheraces wprowadziło chyba niedawno transmisje także dla ludzi spoza UK i zastanawiam się, czy wykupić jakiś pakiecik
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 24/09/2006 20:29

proponowany przeze mnie typ został odwołany. wiec nie ma co podliczac.

ogldam wyscigi na attheraces, jest to jak narazie jedyne miejsce ktore pozwala ogladac wyscigi live osobom spoza UK, 10 funciakow na miesiac, jest tez mozliwosc wykupienia rocznego abonamentu. niestety nie wszsytkie wyscigi sa transmitowane, nie ze wszsytkich torow danego dnia, zazwyczaj sa to 2 tory.
Posted by: Randall

Re: Horse Racing in UK II - 24/09/2006 20:36

ale z tych torów, gdzie jest transmisja to transmitują wszystkie wyścigi?
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 24/09/2006 21:18

http://www.attheraces.com/list.asp?lid=a...ub=tv+schedules

jest to rozpiska transmisji na ten tydzien. z danego toru w trakcie dnia, pokazywane sa wszystkie wyscigi.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 25/09/2006 09:04

zmagania czas zaczac.

typ na dzien dzisiejszy

5.10 Hamilton - Montpellier - win - rzadko obstawiam wyscigi Maiden, ten stanowi przypadek gdyz powyzszy kon byl biegany na kilku torach, nie mamy tu do czynienia z kotem w worku.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 25/09/2006 11:29

Witam,
Wyjątkowo jak na początek tygodnia oferta jest bardzo bogata.
MÓJ TYP DNIA:
2.40 Hamilton - EISTEDDFOD (4,33 WH)

do gry:
2.20 Bath - CROSSING THE LINE (21 WH)
3.40 Hamilton - WANESSA TIGER (10 WH)
4.40 Hamilton - MACORVILLE ( 3,75 WH)

podane stawki wg WILLIAMA HILLA na godz.13.30

Alki , co ty na to?
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 25/09/2006 11:31

Alki,
Ja niestety muszę Cię rozczarować , nie widzę godnego rywala dla MONTPELLIER w typowanej przez Ciebie gonitwie.
pozdrawiam
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 25/09/2006 12:40



2.40 Hamilton - EISTEDDFOD (4,33 WH) - mam dylemat i nie podejmuje sie typowania konia ktory moglby zwyciezyc w tym biegu, dodam tylko tyle ze oprocz wspomnianego przez Ciebie EISTEDDFOD faworyzuje rowniez "Bygone Days" do nich bedzie nalezalo pierwsze miejsce, a ktora wygra? tego nie jestem w stanie przewidziec, choc z lekkim wskazaniem na "Bygone Days".

do gry:
2.20 Bath - CROSSING THE LINE (21 WH) betfair @ 80
3.40 Hamilton - WANESSA TIGER (10 WH) nie ma co szukac, wygra Swiss Act po smiesznym kursie @ 1,5, drugi bedzie
"Hohlethelonely"
4.40 Hamilton - MACORVILLE ( 3,75 WH), strasznie wyrownany wyscig sie zapowiada, moja propozycja "Red Admiral"

Powodzenia
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 25/09/2006 16:14

Quote:

zmagania czas zaczac.

typ na dzien dzisiejszy

5.10 Hamilton - Montpellier - win - rzadko obstawiam wyscigi Maiden, ten stanowi przypadek gdyz powyzszy kon byl biegany na kilku torach, nie mamy tu do czynienia z kotem w worku.




cieszyc sie na zwyciestwo czy plakac nad kursem, nie przypuszczalem ze ludzie tak ochoczo beda obstawiac na tego konia. gdy podawalem typ, kurs był ok. 2,5 aby w momencie rozpoczecia wyscigu spasc do 1.7 !!!! nie tylko ja widzialem tu faworyta - zdecydowanego, no coz marne bo marne ale zawsze zwyciestwo.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 25/09/2006 16:35

podsumowanie

13 - WIN, 35 - LOST, Overall 48, SR 27%, profit +10.45 , ROI +21%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLLLLWLLWLLLLLW


gratualcje Skunks za 4.40 Hamilton - MACORVILLE - niesamowicie wyrownany bieg - tym wieksze gratualcje
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 26/09/2006 06:39

Witam,
Króciutko wrócę do dnia wczorajszego,
Alki, pewny typ , pewne zwycięstwo MONTPELLIER -Twoja zasługa.
mój bilans:
2 WIN; 3 LOST ; Overall 5 ; SR 40% ; profit +6,8 ;ROI 136 %
seria:WLWLL

no i zabieram się do składania dzisiejszych typów
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 26/09/2006 12:01

Gonitwy się zbliżają więc dzisiejsze przemyślenia
Mój typ dnia:
2.00 Goodwood HADAHOO (3,0 WH)- ufam parze trener+dżokej

z pozostałych aspirujących do gry:
3.40 Goodwood - KING JOCK (13,0 WH ) bardzo wyrównany bieg, mocna stawka Stronghold,Byron, Polar Ben i Quito mocno faworyzowane-stawiam na Króla
3.20 Nottingham - REINSTATED 8,0 WH ) place ; a tylko dlatego ,że ciężko będzie ograć Rainbow's Edge- a może jednak?
3.55 Nottingham - FRETWORK (2,2 WH )marny kurs ale wydaje się najpewniejszy na cały dzień , uwaga tylko na debiut Puissant Princess (9,0 WH )

wyczekuję opinii, Alki jak sądzisz?
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 26/09/2006 12:57

Quote:

Gonitwy się zbliżają więc dzisiejsze przemyślenia
Mój typ dnia:
2.00 Goodwood HADAHOO (3,0 WH)- ufam parze trener+dżokej

z pozostałych aspirujących do gry:
3.40 Goodwood - KING JOCK (13,0 WH ) bardzo wyrównany bieg, mocna stawka Stronghold,Byron, Polar Ben i Quito mocno faworyzowane-stawiam na Króla
3.20 Nottingham - REINSTATED 8,0 WH ) place ; a tylko dlatego ,że ciężko będzie ograć Rainbow's Edge- a może jednak?
3.55 Nottingham - FRETWORK (2,2 WH )marny kurs ale wydaje się najpewniejszy na cały dzień , uwaga tylko na debiut Puissant Princess (9,0 WH )

wyczekuję opinii, Alki jak sądzisz?




spozniony komentarz na szybko

2.00 Goodwood HADAHOO (3,0 WH)- ufam parze trener+dżokej - moj typ to Zoom One
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 26/09/2006 13:01




rozpatrujac kolejne propozycje widze je nastepująco:

3.40 Goodwood - KING JOCK - Byron wspominiany przez ciebie

do pozostały nie mam uwag, ale nie oznacza to ze sie zgadzam, porpostu nie podjemuje sie analizy.


W moim odczuciu nie ma dzis typu ktory moglbym polecic z cala stanowczoscia. Na uwage zasługują :

3:40 Goodwood Byron
4:15 Goodwood Moonlit Skies
4:30 Nottingham Comma(USA)
5:35 Nottingham Seabow(USA)

Skunks, co uwazasz?
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 26/09/2006 13:10

Quote:




rozpatrujac kolejne propozycje widze je nastepująco:

3.40 Goodwood - KING JOCK - Byron wspominiany przez ciebie

do pozostały nie mam uwag, ale nie oznacza to ze sie zgadzam, porpostu nie podjemuje sie analizy.


W moim odczuciu nie ma dzis typu ktory moglbym polecic z cala stanowczoscia. Na uwage zasługują :

3:40 Goodwood Byron---wszystko było powiedziane
4:15 Goodwood Moonlit Skies----nie może być inaczej
4:30 Nottingham Comma(USA)-------gram ją
5:35 Nottingham Seabow(USA)-----tak jak Ty
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 26/09/2006 13:12

nie moglem wczesniej zasiasc przed komputerem. szkoda gdyz moglbys wykrozystac uwage dotyczaca Twojego typu dnia.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 26/09/2006 13:14

Alki,
Zoom One - piekny strzał , piękne pieniążki, mam tylko nadzieję,że zagrałeś , wielkie Brawo !!!
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 26/09/2006 13:15

Quote:

Alki,
Zoom One - piekny strzał , piękne pieniążki, mam tylko nadzieję,że zagrałeś , wielkie Brawo !!!




Niestety tylko wirtualne profity. Betfair jest dzis jeszcze przez 15 minut OUT of ORDER - bardzo zaluje
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 26/09/2006 13:24

Quote:

nie moglem wczesniej zasiasc przed komputerem. szkoda gdyz moglbys wykrozystac uwage dotyczaca Twojego typu dnia.



No właśnie zawiodłeś mnie, podparłbym się twoim i stałbym przy kasie
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 26/09/2006 16:55

Alki,
Ten dzień należal do Ciebie,wspomniane wyżej Zoom One i Moonlit Skies to majstersztyk w fachu typerskim,gratuluję.

A ja slabiutko, dwa koniki na płatnych.
Moj bilans
2 WIN; 4 LOST; Overall 6; SR 33%; profit +5,8; ROI 97 %
pozdr.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 27/09/2006 07:53


ponownie sproboje swoich sił na piachu - tym razem z wymiernym skutkiem.

typ dnia:

4.20 Lingfield - "Just Logic" - wyscig Maiden, jednak kon był wczesniej biegany, wiec sytuacja pobodna do tej z przed kilku dni. obecnie kurs ok. 3.2
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 27/09/2006 09:36

Zacznę od challangera po wczorajszym dniu 13-8 dla Alkiego.
Kontynuując ten wątek choć nie będzie łatwo podaję kontrkandydata , tak więc:
4.20 Lingfield: Just Logic >>> Dorelia (kurs oscyluje wokół 8/1 )
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 27/09/2006 11:29

ja też swój typ umieszczę w piaszczystej nawierzchni.

typ dnia:
2.20 Lingfield - CLEIDE DA SILVA (3.0 WH -faworyt biegu )

z pozostałych,które gram:
3.30 Salisbury - FURNACE
4.00 sALISBURY - NEFSKI ALEXANDER place

oczekuję komentarzy
pozdrowienia
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 27/09/2006 11:58

Quote:

ja też swój typ umieszczę w piaszczystej nawierzchni.

typ dnia:
2.20 Lingfield - CLEIDE DA SILVA (3.0 WH -faworyt biegu )

z pozostałych,które gram:
3.30 Salisbury - FURNACE
4.00 sALISBURY - NEFSKI ALEXANDER place

oczekuję komentarzy
pozdrowienia




nie mogloby byc inaczej gdybym nie mial odmiennego zdania w kwesti typu dnia

2.20 Lingfield - CLEIDE DA SILVA - "Herb Paris"

3.30 Salisbury - FURNACE - zgadzam się
4.00 sALISBURY - NEFSKI ALEXANDER place - dodam jeszcze Bamboo Banks (place)
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 27/09/2006 12:14

Alki,
Idziesz na całość, widzę,że chcesz mnie zdublować .
pozdr.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 27/09/2006 12:16

a propos typu dnia

4.20 Lingfield - "Just Logic" - jest to dla mnie zdecydowany faworyt tego biegu, na drugie miejsce najwieksze szanse ma "Mashaair" , jak wykraczam tak daleko w prognozowanie to pokusze sie jeszcze o 3 premiowane meisjce "Ifatfirst"
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 27/09/2006 12:32

Quote:

Alki,
Idziesz na całość, widzę,że chcesz mnie zdublować .
pozdr.




nie ustalilismy zasad. kiedy koniec badz do ilu pkt przewagi gramy, co jest nagrodą?
herb paris, to jedyna alternatywa na Twoja "Cleide da Silva"
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 27/09/2006 13:43

No to ustalmy, proponuję rywalizować do końca sezonu po "zielonym", obowiązkowy jest typ dnia, w przypadku zgodności nie doliczamy pkt.
A nagroda ??? może w pierwszej edycji honorowy typer forum.

Cleide da Silva zawiodł ale Twojego Herb Paris pobił o łeb.
13-9 dla Ciebie
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 27/09/2006 14:26

Quote:

a propos typu dnia

4.20 Lingfield - "Just Logic" - jest to dla mnie zdecydowany faworyt tego biegu, na drugie miejsce najwieksze szanse ma "Mashaair" , jak wykraczam tak daleko w prognozowanie to pokusze sie jeszcze o 3 premiowane meisjce "Ifatfirst"





Nie daje mi spokoju ten bieg z powodu "Mashaair", powoli zaczynam nabierac przekonania iz ma on takie same szanse jak wspomniany "Just Logic" z tego wzgledu, gram na 2 konie w tym biegu

a wiec typ dnia to

4.20 Lingfield - "Just Logic", "Mashaair"
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 27/09/2006 16:04

Quote:

Zacznę od challangera po wczorajszym dniu 13-8 dla Alkiego.
Kontynuując ten wątek choć nie będzie łatwo podaję kontrkandydata , tak więc:
4.20 Lingfield: Just Logic >>> Dorelia (kurs oscyluje wokół 8/1 )



Alki, dzisiaj Ci dołożyłem ,może kosztem moich własnych typów ale wszędzie widać chleba nie ma, a nasz wynik:
13-10 dla Ciebie
pozdr.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 27/09/2006 16:08

i jeszcze mój bilans,szkoda że Doreli nie dałem na typ dnia
2 WIN; 5 LOST; Overall 7 ;SR 29%;profit +4,8 ; ROI 69%
seria:WLWLLLL
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 27/09/2006 18:24

szukalem zwyciestwa, niestety podwojna kleska. Skunks, tobie udalo sie to za jednymstrzlame.

13 - WIN, 37 - LOST, Overall 50, SR 26%, profit +8.45 , ROI +17%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLLLLWLLWLLLLLW(LL)
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 28/09/2006 07:31

Witam,
Moja propozycja na dzisiaj jest zwiazana z najbardziej interesujacą gonitwą 4:40 Rous Stakes (Listed Race) (Class 1) (3yo+) Winner £15,898.40 , spotka się w nim stawka 13 bdb sprinterów (na tą chwilę nie mam wiedzy o wycofanych koniach)
Mój typ dnia:
4.40 Newmarket - THE TATLING ( 7,5 WH )

Alki, czekam na Twój ruch
pozdr.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 28/09/2006 09:05

Dla wsparcia dzisiejszej gry dorzucę dwa koniki.
2.20 Newmarket - ARABIAN TREASURE
3.45 Ayr - CELTIC STEP
pozdrawiam
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 28/09/2006 13:52

dzis poprzestane na komenatrzu, ostatnio forma mnie opuscila wiec nie bede sie bardziej pograzal. Dzien bez typu powinnien tylko wyjśc na zdrowie.


4.40 Newmarket - THE TATLING ( 7,5 WH ), prognozuje zwyciestwo "Donna Blini"
3.45 Ayr - CELTIC STEP - podzielam twoje zdanie
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 29/09/2006 07:12

Wczoraj to ja się pogrążyłem i nawet nie pociesza mnie fakt, że mój Tatling był bliżej od Donna Blini.
Tak czy inaczej Alki zrobiło się 13-11 dla Ciebie
mój bilans:
2 WIN; 6 LOST; Overall 8 ;SR 25%;profit +3,8 ; ROI +48%
seria:WLWLLLLL

typy później
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 29/09/2006 11:13

z dziesiejszych 217 biegnacych koni, wybralem 1, nosze sie z zamiarem przedstawienia go do typu dnia, jednak narazie oczekuje w kolejece na decyzje.

4.20 Newmarket - Al Tharib

do godziny 5...
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 29/09/2006 11:32

Witam,
Alki , mam swój typ na 4.20
MOUNT PARNASSUS (oczywiście jak potwiedzisz to wchodzi to do naszego challangera)

Mój typ dnia:
2.00 Newmarket - SILCA CHIAVE
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 29/09/2006 14:06

Moja SILCA CHIAVE była w grze ale końcem okazało się tylko 3 msc.
mój bilans
2 WIN; 7 LOST; Overall 9 ;SR 22%;profit +2,8 ; ROI +31%
seria:WLWLLLLLL
pozdr.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 29/09/2006 15:01

Quote:

Witam,
Alki , mam swój typ na 4.20
MOUNT PARNASSUS (oczywiście jak potwiedzisz to wchodzi to do naszego challangera)

Mój typ dnia:
2.00 Newmarket - SILCA CHIAVE




Al Tharib - gram jako typ, dnia, czyli zostaje wliczony do naszej rywalizacji, pozdrowienia
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 29/09/2006 15:27

14-11, alki vs skunks


13 - WIN, 38 - LOST, Overall 51, SR 25%, profit +7.45 , ROI +14%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLLLLWLLWLLLLLW(LL)L

czarne chmury pojawily sie na horyzoncie.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 30/09/2006 11:11

Witam,
Alki znów odskoczyłeś na 3 pkt.
Co mam dzisiaj do zaoferowania:
Mój typ dnia:
3.10 Newmarket - ALEXANDER GOLDRUN (2,75 WH)

natomiast dla żądnych wrażeń i niespodzianek :
1.45 Redcar - MISS PHUKET (9,0 WH)
2.35 Newmarket - NORSE DANCER (15,0 WH)

powodzenia
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 30/09/2006 12:25

Quote:

Witam,

Co mam dzisiaj do zaoferowania:
Mój typ dnia:
3.10 Newmarket - ALEXANDER GOLDRUN (2,75 WH) - widze tu zdecydowane zwyciezce i faworyta "Red Evie". zobaczymy czy dzis będzie 7 szczesliwe z rzedu zwyciestwo dla tej klaczy.



natomiast ja dzis jestem bez typu dnia - post.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 01/10/2006 08:53

stan rywalizacji 14-12, alki vs skunks


dzis brak wyscigow na plaskim, w ofercie znajdziemy tylko płoty a wiec nic co lezy w kregu moich zainteresowan.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 01/10/2006 10:56

Witam,
W Anglii się dzisiaj nie ścigają bo wszystkie najlepsze konie świata spotkają się w podparyskim torze Longchamp.
O godzinie 4.35 zostanie rozegrana jedna z najbardziej dotowanych i prestiżowych gonitw w sezonie nagroda Łuku Triumfalnego.
Na starcie stanie wyborna stawka 3yo+ koni.
Na faworytów wyrastają trzy konie DEEP IMPACT trenowany w Japonii który na 11 startów wygrał 10 i raz był 2-gi,
HURRICANE RUN w treningu najlepszego francuzkiego trenera A.Fabre -11 startów ; 8 wygranych 3 drugie msc oraz SHIROCCO również trenowany przez A.Fabre z bilansem 12 startów-7 zwycięstw;1 drugie msc;3 trzecie msc.
Stawiam na Japończyków
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 02/10/2006 10:01

Na początek zaległy bilans:
2 WIN; 8 LOST; Overall 10 ;SR 20%;profit +1,8 ; ROI +18%
seria:WLWLLLLLLL

A teraz dzisiejsze typy:
Mój typ dnia
4.40 Pontefract - QUALITAIR WINGS ( 11,0 WH )

mocno liczę:
2.10 Pontefract - ALPES MARITIMES
3.40 Pontefract - MISTER ARJAY
3.30 Windsor - MYSTERY RIVER

Alki na Ciebie kolej, pozdrawiam
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 02/10/2006 11:57



Wypadałoby podzielic sie jakims dobrym typem, jednak dzis nie bedzie ku temu okazji. Dluzsza absencja nie oznacza zaprzestania typowania. Poprostu nie widze wystarczajaco mocnego konia pretendujacego do zwyciestwa - czekam moze jutro trafi sie cos.

Podobnie jak kilka dni wczesniej, podam moich kandydatow do zwyciestwa w odpowiedzi na twoje typy Skunks.


4.40 Pontefract - w zamian za QUALITAIR WINGS stawiam na Sudden Impulse

2.10 Pontefract - Atlantic Coast(IRE)- EW
3.40 Pontefract - Accordello(IRE) - twoja propozycja wydaje sie rownie silna MISTER ARJAY
3.30 Windsor - Veracity - EW

zycze obfitych łowów, i wysokiej wygranej
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 02/10/2006 12:15

Alki,
Twoje "wyciszenie" w typowaniu strasznie martwi,mocne i dobre typy były duzym atutem w grze, mobilizuję Cię do porzucenia nostalgii i dużej aktywności.
Widzę ,że kontrujesz moje konie debiutami i faworytami, zobaczymy jak będzie a kasa potrzebna jak woda.
pozdr.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 03/10/2006 06:31

Alki,
Po wczorajszym 15-12 dla Ciebie.
A ja nie mogę się wstrzelić , mój bilans:
2 WIN; 9 LOST; Overall 11 ;SR 18%;profit +0,8 ; ROI +7,2%
seria:WLWLLLLLLLL

o typach na dzisiaj później
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 03/10/2006 10:04

Witam,
Na dzisiaj wybrałem:
Mój typ dnia:
2.40 Leicester - MARAJEL (4,5 WH )
mocno liczę:
5.10 Leicester - MILLISECOND
2.20 Cattrick - RONNIE HOWE

POZDRAWIAM
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 03/10/2006 11:07



dzis znow obedzie sie bez typu dnia. Poprzestane na wyszczegolnieniu konia, ktorego mozna zagrac za mała stawke

3.40 Leicester - Mister Maq

krotko na temat twoich typow SKunks

Mój typ dnia:
2.40 Leicester - MARAJEL (4,5 WH ) - trafne spostrzezenie, powinine wygrac, jestem za
mocno liczę:
5.10 Leicester - MILLISECOND - rowniez Ravarino - EW
2.20 Cattrick - RONNIE HOWE - nie bede oryginalny, bez problemu wygrana nalezy do Emaara
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 03/10/2006 12:00

Alki,
Co do Twojego typu Mister Maq nie podejmuję się przeciwstawić innym typem.Skądinąd wybrałeś bardzo dziwną gonitwę,słabe konie o jeszcze słabszych dokonaniach, niezła loteria.
Sam Mister Maq co prawda ma zaliczone w karierze 1 zwyciestwo, będzie faworytem tego wyścigu ale co mnie zastanawia ostatnio był próbowany na płotach bez skutku.Dystans tej gonitwy około 1900 m preferowałby takiego konia pod warunkiem,że coś by pobiegł na wspomnianych płotach.W warunkach polskich konie wystawiane na płoty i później przekwalifikowane na płaskie radzą sobie z dużym powodzenie.Tak czy siak trzymam kciuki
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 03/10/2006 12:44

Może jeszcze gorące typy prasy angielskiej:
2.10 Leicester - HI CALYPSO
2.20 Catterick - EMAARA
4.10 Leicester - TRICK OR TREAT
powodzenia
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 04/10/2006 07:01

Niestety nie udało się wczoraj po raz kolejny skutecznie przełamać typu dnia, choć cały dzień należał raczej do udanych
bilans:
2 WIN; 10 LOST; Overall 12 ;SR 17%;profit -0,2 ; ROI -1,6%
seria:WLWLLLLLLLLL

dzisiaj uboga oferta ale coś poszukamy później
pozdr.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 04/10/2006 08:26

mimo skromnej oferty zdołałem, wybrac az dwoch kandydatow na typy dnia. Postaram sie potwierdzic, na godzine przed czy sa one grane czy raczej ida w odstawke. Jednak juz teraz nadmienie, iż jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze zagram oba typy. Skunks, masz okazje sie wykazac, od kilku dni nic nie podawałem - przyznam iz wybrałem raczej faworytów.

3.20 Nottingham - Woqoodd
4.20 Nottingham - Seabow

czekam na komantarze , pozdrawiam
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 04/10/2006 09:45

Wywołany odpowiadam,
3.20 Nottingham - Woqoodd
widzę tu zupełnie dwa inne konie HURRICANE FLYER (do chalangera) oraz debiut Now Look Out .Pierwszy otrzaskany w C4 choć optymalnym wydaje się być dla niego dystans 6 furlongów.
Co do Twojego Woqoodd to wydaje się,że chociaż powinien progresować i leci na skróconym dystanie to jeszcze nie tym razem odniesie zwycięstwo

4.20 Nottingham - Seabow
Tu jest sytuacja duzo trudniejsza biegną konie długo pauzowane co może mieć skutek na ich forme.Jednak ja stawiam na FONT (challanger) syna znakomitego Sadler's Wellsa, który właśnie niebiegany jest od ponad pół roku.
Co do Seabow to oczywiście stajnia i dżokej ekstraliga ale ale w ostatnim starcie zabrakło końcem.Zobaczymy
Tak więc:
3.20 Nottingham - Woqoodd>>>Hurricane Flyer
4.20 Nottingham - Seabow>>> Font
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 04/10/2006 09:49

Jeszcze mój typ dnia:
4.50 Nottingham - PIETY ( ca 5/1 WH )

Bardzo liczę na tą waleczną kobyłkę M.Johnstona i mam nadzieje,że upora się z ogierami w tej gonitwie.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 04/10/2006 13:08

Quote:

Jeszcze mój typ dnia:
4.50 Nottingham - PIETY ( ca 5/1 WH )

Bardzo liczę na tą waleczną kobyłkę M.Johnstona i mam nadzieje,że upora się z ogierami w tej gonitwie.





odpowiem w skrocie, zaniechaj grania Twojego typu i wybierz Dahman - moja odpowiedz na typ dnia
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 04/10/2006 13:34

Alki,
Wierzę w Twoje szczere intencje ale jakoś Dahman mnie nie przekonuje.Do kobyłki może doskoczyć jedynie Fort Churchill
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 04/10/2006 14:49

Quote:

Wywołany odpowiadam,
3.20 Nottingham - Woqoodd
widzę tu zupełnie dwa inne konie HURRICANE FLYER (do chalangera) oraz debiut Now Look Out .Pierwszy otrzaskany w C4 choć optymalnym wydaje się być dla niego dystans 6 furlongów.
Co do Twojego Woqoodd to wydaje się,że chociaż powinien progresować i leci na skróconym dystanie to jeszcze nie tym razem odniesie zwycięstwo






brawo, jednak abys w drugim wyscgu sie pomylil
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 04/10/2006 15:28

Quote:




[...]Co do Seabow to oczywiście stajnia i dżokej ekstraliga ale[...]





zapomniales dodac, jeszcze trenera, a wiec złota trojka
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 04/10/2006 16:24

w koncu widac przełamanie, oby zaprocentowało, seria tak długą jak ostatnia porazek.

14 - WIN, 38 - LOST, Overall 52, SR 27%, profit +8.45 , ROI +16%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLLLLWLLWLLLLLW(LL)LLW

3.20 Nottingham - Woqoodd (czwarty)>>>Hurricane Flyer(drugi)
z Twojego postu Skunks wynikało ze tej gonitwy nie uwzgledniales w pojednyku? w przeciwienstwie do tej z godziny 4.20

4.20 Nottingham - Seabow (pierwszy SP 3)>>> Font (trzeci)
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 04/10/2006 16:50

A to chyba nieuważnie czytasz moje posty:
..."3.20 Nottingham - Woqoodd
widzę tu zupełnie dwa inne konie HURRICANE FLYER (do chalangera)..." oraz
..."jeszcze mój typ dnia:
4.50 Nottingham - PIETY ( ca 5/1 WH )
"odpowiem w skrocie, zaniechaj grania Twojego typu i wybierz Dahman - moja odpowiedz na typ dnia "

Oczywiście dochodzi Twój zwycięski Seabow.
Tak więc dzisiaj 2-1 dla mnie
A bilans całkowity:
Alki v Skunks 16-14
pozdrawiam i gratuluję przełamania
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 05/10/2006 06:32

Witam,
W przeciwieństwie do Alkiego, moja czarna passa typów dnia trwa.
2 WIN; 11 LOST; Overall 13 ;SR 17%;profit -1,2 ; ROI -9,2%
seria:WLWLLLLLLLLL
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 05/10/2006 10:09

Co prawda dzisiaj tylko "piaszczyste" zmagania ( po płaskim) ale popróbujmy:
Mój typ dnia:
3.50 Lingfield - ROYAL JET
jak się domyślam Alki będzie tu grał DESCARTES

z innych koni godnych uwagi:
1.50 Lingfield - HEPHAESTUS
3.20 Lingfield - MILLION PERCENT
4.20 Lingfield - GODFREY STREET

pozdrawiam
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 05/10/2006 11:06


Mój typ dnia:
3.50 Lingfield - ROYAL JET
jak się domyślam Alki będzie tu grał DESCARTES

Sugerujesz ze pojde na łatwiznę wybierajac "faworyta" ??
Uwazam iz szanse na pierwsza trojke, a moze nawet zwyciestwo ma "Zabeel Palace". Wczoraj Saeed Bin Suroor i Godolphin, okazali sie chojni, wiec czemuz dzis nie mialoby byc podobnie.

z innych koni godnych uwagi:
1.50 Lingfield - HEPHAESTUS - moja propozycja La Quinta EW


Moj typ na dzis to

2.20 Rainbow Promises - oczywiscie nie jako typ dnia, tylko propozycja godna wziecia pod uwage.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 05/10/2006 11:26

Alki,
Widzę,że się zasadzasz na Frankiego Dettoriego ( La Quinta, Rainbow Promises ) to wybitny dżokej i pamietam jak parę lat temu wygrał 5 gonitw rzędowo ale to było kiedyś.
A co z naszym challangerem dzisiaj, czyżby bez rozgrywki.
Mój Royal Jet jest a jak potwierdzisz do niego konia i do swojego RAINBOW PROMISES to ja wystawiam GWYLLION
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 05/10/2006 13:31

Alki,
Żałuj ,że nie wystawiłeś swojego RAINBOW PROMISES, Frankie nie zawiódł , mam chociaż nadzieję,że kasa Ci nie uciekła.
o 1.20 mój triumf o potężna dawka "sianka"
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 05/10/2006 14:09

Quote:

Alki,
Żałuj ,że nie wystawiłeś swojego RAINBOW PROMISES, Frankie nie zawiódł , mam chociaż nadzieję,że kasa Ci nie uciekła.
o 1.20 mój triumf o potężna dawka "sianka"





poprostu zabrakło mi czasu, mialem pilne, nagle wyjscie nie zagralem tego typu - jak narazie nie dysponuje laptopem ze stalym laczem internetowym. załuje i to bardzo. pomimo niskiego kursu moznabylo sie wzbogacic.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 05/10/2006 14:12

Quote:

Co prawda dzisiaj tylko "piaszczyste" zmagania ( po płaskim) ale popróbujmy:
Mój typ dnia:
3.50 Lingfield - ROYAL JET

pozdrawiam




tym razem potwierdze, "Zabeel Palace". na Twojego ROYAL JET
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 05/10/2006 19:51

nie podalem oficjalnego typu wiec nie mam co podliczac, oprocz naszym idndywidualnym konkursem.

Alki v Skunks 16-15, czuje twoj oddech za plecami
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 05/10/2006 19:52

nie podalem oficjalnego typu wiec nie mam co podliczac, oprocz naszego idndywidualnego konkursu. - polszczyzna
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 06/10/2006 12:14

po przejrzeniu oferty z dzisiejszego dnia, wytypowalem jeden wyscig i jednego konia, do zagrania jako EW - nie jest to typ dnia.

3.25 York - Collateral Damage EW
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 06/10/2006 16:11

Alki,
Dzieki Bogu,że dzisiaj nie dałeś typu dnia bo bym miał szansę Cię dogonić.Dla mnie ten dzień całkowicie stracony-padł mi internet a teraz to już po wyścigach.
Jutro powrócę
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 06/10/2006 21:53

Quote:

Alki,
Dzieki Bogu,że dzisiaj nie dałeś typu dnia bo bym miał szansę Cię dogonić.Dla mnie ten dzień całkowicie stracony-padł mi internet a teraz to już po wyścigach.
Jutro powrócę




gralbys pewnie na faworyta? nie bylo zle typowany 3.25 York - Collateral Damage EW , zajal ostatecznie 3 miejsce, na betfairze za Place placili @ 4, całkiem przyzwoicie. oby tylko zabawa z typowaniem na koneic sezonu (a ten jest bardzo blisko) nie zakonczyla sie remisem.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 07/10/2006 11:07

kolejna porcja konny emocji.

typ dnia:

1.40 Ascot - Tartouche
2.25 York - Invasian - szczegolnie licze na ten wyscig


opinie, komenatarze, typy Skunksa mile widziane.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 07/10/2006 11:48

Witam,
Szybciutko bo zaraz zaczynają się ścigać.
Alki,
Tartouche rozgrywa wyścig z Anna Pavlova więc ja stawiam na tą drugą i poszło w naszym konkursie.

Natomiast dla Twojego Invasian przygotowałem Bold Act i też poszło w konkursie

Zeby zwiększyć twoje szanse ja na konia dnia (do konkursu) daje:
2.10 Ascot - MACORVILLE

a z pozostałych,ktore grając będę pilnie obserwował:
1.10 Ascot - ENTICING
2.45 Ascot - MOUDEZ (EW)

pozdrawiam i czekam Alki na twoj komentarz
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 07/10/2006 12:47

Quote:


2.10 Ascot - MACORVILLE







moj typ na ten bieg to "Zaif"
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 07/10/2006 12:53

poszło Alki,
a ANNA PAVLOVA 5 dlugosci z przodu , dogoniłem Cię 16-16
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 07/10/2006 13:53

Alki,
no i przewidzialeś remis w naszej rywalizacji, nie powiem żebym nie byl zadowolony,od początku Cię gonię
stan Alki vs Skunks 17-17

i mój mało imponujący bilans:
2 WIN; 13 LOST; Overall 15 ;SR 13%;profit -3,2 ; ROI -21,3%
seria:WLWLLLLLLLLLLL

PS.
Niestety do wtorku na pewno nie bedę uczestniczył w naszych zmaganiach, nie będę miał dostępu do kompa. jutro jadę na Slużewiec popatrzeć jak ścigają się rodzime koniki
pozdrawiam i do wtorku
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 08/10/2006 08:26

podsumowanie,

nie mam powodow do radosci, gdyz wczesniej wypracowany zysk powoli zaczyna sie kurczyc

14 - WIN, 40 - LOST, Overall 54, SR 26%, profit +6.45 , ROI +11%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLLLLWLLWLLLLLW(LL)LLWLL

Typy dnia:

2.10 Wolverhampton - Apache Dawn
3.50 Musselburgh - Cream of Esteem
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 08/10/2006 09:44

oraz warte rozwazenia typy, polecam zagrac je w kombinacji tj. dubel lub trojka:

2.30 Bath - Amazing Request
2:40 Wolv - Mambazo
3:10 Wolv - Leopard King
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 10/10/2006 11:51

Witam po przymusowej przerwie,
Na dzisiaj wybrałem:
Typ dnia:
4.10 Newbury - SAFQA (7,0 WH )(do konkursu z Alkim)

z pozostałych:
2.00 Newbury - MYTHICAL KID (4,33 WH)
2.40 Newcastle - SIVOTA (4,33 WH)
5.25 Newcastle - BRONZE DANCER (4,50 WH)
5.35 Leicester - FABRIAN ew

Alki czekam na opinie i typy
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 10/10/2006 16:46

Quote:

Witam po przymusowej przerwie,
Na dzisiaj wybrałem:
Typ dnia:
4.10 Newbury - SAFQA (7,0 WH )(do konkursu z Alkim)- 3 place

z pozostałych:
2.00 Newbury - MYTHICAL KID (4,33 WH)-win 5/1
2.40 Newcastle - SIVOTA (4,33 WH)- 3 place
5.25 Newcastle - BRONZE DANCER (4,50 WH)- non runner
5.35 Leicester - FABRIAN ew - win 7/1

Alki czekam na opinie i typy




To jeden z lepszych dni w moim wykonaniu
pozdrawiam
Posted by: kuba

Re: Horse Racing in UK II - 10/10/2006 17:02

Czasem krótka przerwa jest wskazana....prawda? Od razu widać wyniki. Dobra robota panowie!!!
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 10/10/2006 18:02

witam, witam, mam strasznie napiety terminarz, szkoda ze dzien nie ma 48 godzin.

Jutro powracam w pełnej formie. Najwyzsza pora zostawic Cie Skunks w tyle w rywalizacji
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 10/10/2006 18:27

Tak jak pisałem niedzielę spedziłem na wyścigach na Służewcu i to świetnie zainspirowało mnie do wzmozonego wysiłku przy typowaniu.
Alki, już się nie mogę doczekać jutra.
pozdrawiam
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 11/10/2006 11:29

Witam,
Czekałem cierpliwie żeby dać szansę pierwszeństwa Alkiemu ale widzę że obrał taktykę defensywną.
Co prawda dzisiaj ścigają się po "ulubionej" nawierzchni AWT ale skoro już niedługo to będzie standard trzeba się przestawiać,więc ruszam do boju:
Typ dnia:
4.30 Lingfield - HABITUAL ( 11/1 WH )(konkurs Alki)

będę też grał:
2.20 Lingfield - DANCE SPIEL (8/1 WH)
3.25 Lingfield - FAREWELL GIFT (11/1 WH)

natomiast papierowymi "tygrysami" dzisiaj są:
2.20 Lingfield - TYBALT ( 1,50 WH)
3.55 Lingfield - CHIEF OPERATOR ( 1,61 WH)
Alki czas na Ciebie, pozdrawiam
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 11/10/2006 14:10

piach suchy, tylko piach. szkoda

ale stane do boju


4.30 Lingfield - HABITUAL ( 11/1 WH )(konkurs Alki) stawiam na "Eastborough"

tym razem bez mojego typu dnia, wiadomo dlaczego.

5. 00 - Cantabilly - zagram ale tylko jako EW


co do reszty nie mam zdania.

pozdrawiam w oczekiwaniu na wysoka wygraną.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 11/10/2006 14:37

przyznam ze mialem podobne zdanie i rowniez zagralem ten typ
"
będę też grał:
2.20 Lingfield - DANCE SPIEL (8/1 WH)
"
tylko na EW.
Posted by: Brons

Re: Horse Racing in UK II - 11/10/2006 14:38

witam, trafic na lay nie jest wcale łatwo! przyznam sie ze na koniach to się nie znam. Postanowilem dzisiaj zagrac na lay, czyli ze faworyt nie wygra. i co? 3 typy - 3 nietrafienia! Prosba do fachowcow, o rady, pozdrawiam gg 7256262
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 11/10/2006 15:17

Quote:

witam, trafic na lay nie jest wcale łatwo! przyznam sie ze na koniach to się nie znam. Postanowilem dzisiaj zagrac na lay, czyli ze faworyt nie wygra. i co? 3 typy - 3 nietrafienia! Prosba do fachowcow, o rady, pozdrawiam gg 7256262




moja rada: sproboj grac w druga strone na typowane przez Ciebie konie;)
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 11/10/2006 16:16

Alki,
Cantibilly - strzał w dychę.
Mojego Habituala wycofali więc w konkursie bez zmian remis 17-17
pozdr.
PS.
Brons,
Co do grania na lay to dokładnie jest jak napisał Alki.
Chociaż dzisiaj w Lingfield byli dwa bici faworyci:
TYBALT - wygrał
CHIEF OPERATOR - przegrał 4 msc
Jak by nie patrzeć nie można było przegrać.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 12/10/2006 12:01

witam,
Tradycyjnie ja muszę zacząć dzisiejsze zmagania .
Typ dnia :
4.20 Newmarket - FIRENZE (4/1 WH )
2.55 Southwell - GOVERNMENT ( 7,5 WH)
konie jw. pretendują do konkursu z Alkim

z pozostałych które zagram w różnych wariacjach:
1.30 Newmarket - GUNNER'S VIEW (5,5 WH)
3.10 Newmarket - GRAIN OF TRUTH (9,0 WH)
5.25 Newmarket - THE TATLING (8,0 WH )

dla zwolenników grania na "lay" dzisiejsi faworyci:
1.30 Newmarket -PERFECT STAR - odradzam
3.45 Newmarket - WE"LL COME - odradzam
2.00 Newmarket - TRULY ROYAL - polecam
3.10 Newmarket - ANNA PAVLOVA -odradzam
4.55 Newmarket - COUNTERPUNCH -odradzam
objaśnienie: odradzam/polecam - grać na lay

Alki , twoja kolej
pozdrawiam
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 12/10/2006 12:31

Troche duzo wybrales. Na pierwszy rzut oka pomyslalem, ze przez pomyłke wcisanles CTRl+V i zamrales w tej pozycji. A jednak to przemyslana analiza


Moje typy przedstawiaja sie nastepujaco - typy dnia:

2.00 Newmarket - Truly Royal , absolutny faworty, staja dzokej trener, nie moze byc inaczej
3.35 Newmarket - We'll Come

natomiast w ramach konkursu odpowiem tak:

4.20 Newmarket - FIRENZE (4/1 WH ) - Indian Maiden


Pora na Twoj ruch Skunks
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 12/10/2006 12:41

Dodatkowo na uwage zasługuja:


3.30 Southwell - Tetragon, jako Win


ponadto komentarz do
"
z pozostałych które zagram w różnych wariacjach:
1.30 Newmarket - GUNNER'S VIEW (5,5 WH)
3.10 Newmarket - GRAIN OF TRUTH (9,0 WH)
5.25 Newmarket - THE TATLING (8,0 WH )
"

3.10 Newmarket - GRAIN OF TRUTH - zgadzam sie tylko jako EW
5.25 Newmarket - Connect jako EW
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 12/10/2006 12:46

Alki,
A dla GOVERNMENTA (2.55 Southwell) nic nie dasz w odpowiedzi?

Co do Twoich typów:
TRULY ROYAL >>> RASAMAN jak dla mnie i wchodzi do konkursu
WE"LL COME >>>> WE"LL COME
Dodam jeszcze,że 4.20 Newmarket twój INDIAN MAIDEN jest u mnie drugim koniem , zapowiada się pasjonująca walka
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 12/10/2006 12:50

Quote:

Alki,
A dla GOVERNMENTA (2.55 Southwell) nic nie dasz w odpowiedzi?






wlasnie wolalem sie powstrzymac niz strzelac slepakami w powietrze. zasugeruje Baby Barry , jendak typ ten bedzie poza konkursem.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 12/10/2006 13:14

Quote:



Moje typy przedstawiaja sie nastepujaco - typy dnia:

2.00 Newmarket - Truly Royal , absolutny faworty, staja dzokej trener, nie moze byc inaczej




i nie było inaczej 1:0 dla Ciebie dzisiaj
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 12/10/2006 13:59

musze wyskoczyc kilka punktow do przodu zanim skonczy sie sezon po plaskim. Wpiachu nie daje rady, grzęznę
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 12/10/2006 16:04

Alki,
Jednak nie uciekłeś od remisu 18v18 i gramy dalej

mój mało imponujący bilans , choć przerwana zla passa:
3 WIN; 16 LOST; Overall 19 ;SR 16%;profit -1,7 ; ROI -8,9%
seria:WLWLLLLLLLLLLLLLW
pozdr
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 13/10/2006 09:08

zaczne od typów, na podsumowanie przyjdzie czas po dniu dzisiejszym (mam male zaleglosci)

typy dnia:

3.00 Brighton - Lunar Landscape
3.35 Brighton - Mull of Dubai
4.00 Warwick - Mujeak
5.25 Newmarket - Smooth Jazz


do dzieła Skunks, dzis stan naszej rywalizacji ulgnie znacznej zmianie.
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 13/10/2006 09:43

Quote:

zaczne od typów, na podsumowanie przyjdzie czas po dniu dzisiejszym (mam male zaleglosci)

typy dnia:

3.00 Brighton - Lunar Landscape
3.35 Brighton - Mull of Dubai
4.00 Warwick - Mujeak
5.25 Newmarket - Smooth Jazz


do dzieła Skunks, dzis stan naszej rywalizacji ulgnie znacznej zmianie.



dobrz Alki idziemy na całość:
3.00 Brighton - Lunar Landscape>>>Marc of Blilliance (żeby zwiekszyć twoje szanse pominąłem faw.Red Gala)
3.35 Brighton - Mull of Dubai>>>Jackie Kiely
4.00 Warwick - Mujeak>>>>Gold Flame
5.25 Newmarket - Smooth Jazz- będzie wycofany
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 13/10/2006 09:49

A teraz moje typy:
2.25 Brighton - FILIOS
2.00 Newmarket- CHEAP STREET
5.25 Newmarket- KYLKENNY
wszystkie powyżej wchodzą jako typy dnia do konkursu ( oj bogato jest dzisiaj)
a poza konkursem:
3.10 Newmarket - FAYR JAG
4.20 Newmarket - WELL ESTABLISHED
pozdrawiam
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 13/10/2006 10:08

3.00 Brighton - Lunar Landscape>>>Marc of Blilliance (żeby zwiekszyć twoje szanse pominąłem faw.Red Gala) - Skunks oj nie tak sie nie bawimy, graj tak abys wygral, a nie probowal zwiekszyc moje szanse to wypacza rywalizacje.


2.25 Brighton - FILIOS - Malyana
2.00 Newmarket- CHEAP STREET - Adaptation
5.25 Newmarket- KYLKENNY - Kylkenny - czyli nie bierze udzialu w konkursie
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 13/10/2006 10:51

Alki,
Oczywiscie podtrzymuję swój typ na 3.00 Marc of Brilliance ( to bardzo przemyslany typ, z płotów w ostry wyścig mam nadzieję,że się nie zawiodę i punkcik zdobędę)
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 13/10/2006 13:29

2.25 Brighton - FILIOS - Malyana
2.00 Newmarket- CHEAP STREET - Adaptation
Alki , mam nadzieję ,że grasz nasze typy bo jak nie mój to za chwilę twój wygrywa a w rywalizacji remis
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 13/10/2006 14:00

Quote:

2.25 Brighton - FILIOS - Malyana
2.00 Newmarket- CHEAP STREET - Adaptation
Alki , mam nadzieję ,że grasz nasze typy bo jak nie mój to za chwilę twój wygrywa a w rywalizacji remis





poprostu zgrany Team tworzymy
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 13/10/2006 19:04

Alki,
odskoczyleś na dwa punkty, stan po dzisiejszym dniu 21:19 dla Ciebie,zbieram sily na jutro.
pozdr
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 14/10/2006 11:54

Witam,
na poczatek moj bilans
4 WIN;18 LOST ;22 OVERALL; SR 18%;profit +4,8;ROI +21,8%

Możemy zacząć dzisiejszą walke z bukami, no i Alki jakiś przyczajony.
Moje typy na dzisiaj :
3.55 Catterick - CELTIC STEP
3.30 Newmarket - SIR PERCY
4.45 Newmarket - KASSEMA
powyższe jako żelazne konie dnia i do konkursu z Alkim

poza tym bardzo kibicuję już finansowo (gram) takie oto koniki:
2.10 Newmarket - Killybegs (ew)
3.15 Catterick - Dhaular Dhar (win+ew)

Alki,poza odpowiedzią swoimi typami na konkurs bardzo mnie ciekawi co sądzisz wg swoich wyliczeń o szansach szczególnie KASSEMA i DHAULAR DHAR.
pozdrawiam
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 14/10/2006 12:42

Quote:

Witam,
na poczatek moj bilans
4 WIN;18 LOST ;22 OVERALL; SR 18%;profit +4,8;ROI +21,8%

Możemy zacząć dzisiejszą walke z bukami, no i Alki jakiś przyczajony.
Moje typy na dzisiaj :
3.55 Catterick - CELTIC STEP
3.30 Newmarket - SIR PERCY
4.45 Newmarket - KASSEMA
powyższe jako żelazne konie dnia i do konkursu z Alkim

poza tym bardzo kibicuję już finansowo (gram) takie oto koniki:
2.10 Newmarket - Killybegs (ew)
3.15 Catterick - Dhaular Dhar (win+ew)

Alki,poza odpowiedzią swoimi typami na konkurs bardzo mnie ciekawi co sądzisz wg swoich wyliczeń o szansach szczególnie KASSEMA i DHAULAR DHAR.
pozdrawiam




czesc, non stop w ruchu jetem stad te opoznienia
odpowiadm, oraz wyliczam szanse, dodatkowo progozuje moje typy

3.55 Catterick - CELTIC STEP - moj typy "Lemon Silk" EW
3.30 Newmarket - SIR PERCY - strasznie trudny wyscig - jak wszystkie na samej gorze- moj typ "Confidential Lady" EW
4.45 Newmarket - KASSEMA - a tutaj widze w pierwszej trojce "Rahiyah"

Wybrales wyjatkowo wyrownane wyscigi. Aby wytypowac zwyciezce trzeba wykazac sie nie lada znajmoscia tematu lub szczesciem.

KASSEMA - ladnie zaprezentowal sie w pierwszym biegu, jednak stawka w obecny jest o neico wyzsza, granie jako samo win jest raczej malo rozsadne, optuje za EW, jednak nie jestem na tyle rpzekonany aby grac ten typ.

DHAULAR DHAR - w tym rozdaniu preferuje "Lafi", ajesli chodzi o twoj typ wydaje sie byc całkiem silny, tak samo jak pozostałe, a wiec przewaga kursu zdecyduje co grac.

za chwilke moja porcja typw

pozdrawiam
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 14/10/2006 12:45

moj typ dnia

5.00 Catterick - Pee Jay's Dream
5.35 Catterick - John Keats

skunks, Twoje odpowiedzi na w/w mile widziane
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 14/10/2006 12:58

No to ja się ograniczę do odpowiedzi na twój typ:
5.00 Catterick - Pee Jay's Dream>>>Onyergo (jak dla mnie)
o 5.35 stawiam jak Ty.
rozumiem ,ze w konkurskie mamy dzisiaj 4 gonitwy?
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 14/10/2006 13:04

dokladnie, 4 gonitwy
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 14/10/2006 13:05

no to jedziemy z programem dnia
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 14/10/2006 13:37

Za chwilę w wyścigu o 2.45 Catterick faworytem zrobił się ELOQUENT ROSE - będę go grał
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 14/10/2006 13:49

To nie byl jednak dobry pomysł z grą ELOQUENT ROSE-parę groszy straciłem, dobrze,że zacząłem dzień od KILLYBEGS
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 14/10/2006 14:19

Alki,
DHAULAR DHAR to był strzał ale zarobiłem sianka,szkoda że nie poparłeś mego typu, jeszcze bym odważniej zagrał
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 14/10/2006 18:12

Skunks, wielka zwyzka formy w twoim wykonaniu. przeciwnie do mnie, ostatnio czegokolwiek sie nie tkne wywizazuje sie z tego klapa, a co gorsza konto szczupleje -szkoda ze nie ja w pasie
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 14/10/2006 20:21

Alki,
tak to wyglada,że potrafię ostatnio się wbić w dobrze płatne konie,szkoda tylko że w naszej rywalizacji to nie ma przełożenia, po dzisiejszym dniu 23 : 21 dla ciebie.
No coż zawiodla mnie dzisiaj kobylka KASEEMA przeszacowałem ją w swych prognozach a SIR PERCY okazal się bez formy po długiej przerwie w startach.
mój bilans:
5 WIN; 21 LOST; OVERALL 26; SR 19%; profit +5,8; ROI +22%
seria:WLWLLLLLLLLLLLLLWWLLLLW
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 15/10/2006 08:42

15 - WIN, 48 - LOST, Overall 63, SR 23%, profit +0.45 , ROI 0%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLLLLWLLWLLLLLW(LL)LLWLLLLWLLLLLL

straszny zjazd formy, na dzis rowniez szykuje kilka propozycji, ale o tym pozniej
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 15/10/2006 09:52

witam, ponownie w dniu dzisiejszym

w zwiazku z konczacym sie sezonem po trawie, pora rozpoczac zmagania po piachu, na dzis przygotowalem 2 typy dnia.

typy dnia:

3.25 Lingfield - Murrin
5.05 ----------- Sanctity

Skunks zostałes wywołany do tablicy...
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 15/10/2006 10:54

ponadto dorzuce do gry

4.30 Ling - Particle, do zagrania jako EW
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 15/10/2006 11:48

witam,
więc staję w szranki
3.25 Lingfield - Murrin >>>> Codeword
5.05 ----------- Sanctity >>> Sanctity

I moje propozycje:
2.55 Lingfield - PICABO
4.30 Lingfield - LINDEN LIME
jako typy dnia i do konkursu

A z pozostałych polecam również:
2.20 Lingfield - MULTAHAB
4.00 Lingfield - KILLENA BOY

Alki co ty na to?
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 15/10/2006 13:30



I moje propozycje:
2.55 Lingfield - PICABO ---> Mayonga

reszte skomentuje za chwile
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 15/10/2006 14:00

Alki,
za Mayonga bardzo dziekuję i widać,że solidnie zamierzasz przepracować zimę na pollytrucku.
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 15/10/2006 14:22

i teraz reszta (musialem szybko wyjsc stad komenatrz na raty)

4.30 Lingfield - LINDEN LIME---->juz podalem moja propozycje "Particle"

4.00 Lingfield - KILLENA BOY---->Juror

a Twoj "KILLENA BOY" jest moim No2 w tym wyscigu
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 15/10/2006 14:33

Reasumując mamy trzy biegi do konkursu:
rozegrane
2.55 Lingfield - PICABO ---> Mayonga
3.25 Murrin---->Codeword
4.30 Particle---->Linden Lime
jak dotąd 1:1
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 15/10/2006 14:34

Quote:

Alki,
za Mayonga bardzo dziekuję i widać,że solidnie zamierzasz przepracować zimę na pollytrucku.





tylko szkoda ze moje typy dnia ostatno nie moga sie przebic
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 15/10/2006 15:38

Stan rywalizacji na dzis:

dzis: 2:1;

25 : 22 dla mnie
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 15/10/2006 18:49

Nie da się ukryć, brawo Alki, a piach wyraźnie mi nie "smakuje", obiecuję się poprawić
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 16/10/2006 11:38

Mój bilans:
5 WIN; 23 LOST; OVERALL 28; SR 18%; profit +3,8; ROI +14%
seria:WLWLLLLLLLLLLLLLWWLLLLLWLLLL

i czas na typy:
typ dnia:
3.20 Pontefract - HIGHLAND WARRIOR
4.00 Windsor - VICTOR TRUMPER

Z pozostałych:
3.00 Windsor - DISTANT FLASH ew

Alki twój ruch
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 16/10/2006 12:55

ogranicze sie do odpowiedzi, z mojej stronydzis dzien bez typu dnia.

3.20 Pontefract - HIGHLAND WARRIOR --->After The Show
4.00 Windsor - VICTOR TRUMPER ---> Flying Encore


do rozwazenia:

4.30 Windsor - Sound of Nature (faworyt)
5.30 Windsor - Ashes Regained (faworyt)
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 16/10/2006 20:37

dzisiaj jakoś niemrawo poszło jak na ostatnie czasy a dla nas Alki stan 26:23 dla ciebie
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 17/10/2006 09:37

Witam,
Mój bilans:
5 WIN; 25 LOST; OVERALL 30; SR 17%; profit +1,8; ROI +6%
seria:WLWLLLLLLLLLLLLLWWLLLLLWLLLLLL

Na dzisiaj proponuję jako typ dnia:
3.30 Bath - MOWAZANA
4.30 bATH - MIDNIGHT TRAVELLER

(oczywiście wystawiam jw. w konkursie)
pozdr
Posted by: alki

Re: Horse Racing in UK II - 17/10/2006 12:29



typ dnia:

4.30 Bath - Jeepstar

a teraz pora na konkursowe zmagania

4.30 bATH - MIDNIGHT TRAVELLER --> Jeepstar


Twoja odpowiedz Skunks, nie bedzie konieczna/
Posted by: skunks

Re: Horse Racing in UK II - 17/10/2006 12:43

Alki,
Zrobiło się ciekawie twojego Jeepstara i Midnight Traveller oceniam po równo, wybrałem jak wiadomo więc z pewnością wygra twój.