Betandwin [31]

Posted by: connor

Betandwin [31] - 09/02/2006 11:48

Poprzedni TEMAT przekroczyl 200 postow.
Posted by: Łobuziak

Re: Betandwin [31] - 09/02/2006 15:10

oto co dostałem od bawu

Szanowny Graczu.

Uprzejmie informujemy, że po sprawdzeniu Pana konta, Dział Bezpieczeństwa
zdecydował się na wyznaczenie Panu limitu stawki wnoszonej na zakłady w wysokości 5 pln

Ponieważ konta naszych klientów są regularnie sprawdzane, wyznaczone limity są zwiększane, zmniejszane lub pozostają bez zmian. Może się Pan z nami skontaktować w tej sprawie po upływie miesiąca.

Prosimy o przeczytanie odpowiedniego fragmentu z naszego regulaminu:

5. betandwin zastrzega sobie prawo do ustanowienia innych limitów wygranej, w odróżnieniu od postanowień ust. 3 i 4, i/lub – po uprzednim powiadomieniu – do ustanowienia szczególnych limitów wygranej dla poszczególnych graczy.
2. Każdy gracz akceptuje w momencie rejestracji w betandwin jej wyłączne (intelektualne) prawo własności do ogólnych warunków handlowych oraz systemu regulowanego na ich podstawie.



Z poważaniem,

Support Team z betandwin
Encoding: UTF-8


a właśnie założyłem konto
nie wiem co to ma być kur** ale warte tego żeby się przyzwoicie wyrzygać :


może mi ktoś powiedzieć o co chodzi???????????
Posted by: Łobuziak

Re: Betandwin [31] - 09/02/2006 15:12

prima aprilis jest jakiś czy coś?
Posted by: Wino

Re: Betandwin [31] - 09/02/2006 15:37

........to zagraj 1000 takich samych kuponów po 5zl i po sprawie
Posted by: adrianoo

Re: Betandwin [31] - 09/02/2006 15:57

Czesc
Mam problem, wlasciwie to powinienem sie cieszyc ale nie chce potem stracic kasy.
Otoz tak: wplacilem sobie 41 zl i chialem zeby dopisali mi 40 zl bonusu comeback, czyli raczem powinienem miec 81 zl. Wchodze dzis na konto i patrze a tu 163 zl!
Oto foto:

Co radzicie, zostawic wszystko tak jak jest i cieszyc sie z ich pomylki, czy napisac do nich poki nie jest za pozno(zebym pozniej kasy nie stracil)?
Posted by: bursztyk

Re: Betandwin [31] - 09/02/2006 18:06

Quote:

........to zagraj 1000 takich samych kuponów po 5zl i po sprawie




Chyba nie wiesz co to limit?
Posted by: Grzesiek_890

Re: Betandwin [31] - 10/02/2006 09:57

Mam problem. kilka dni temu miałem okazje skorzystać z comeback bonusu - który upoważnia do podwojenia kwoty od 40 zł. Jednak nieumyśle nie zaakceptowałem linku na głównej stronie BAW. Napisałem do nicho tym. Odpowidzieli że w związku z tym ze nie zaakceptowałem musze najpierw wpłacić kase i później do nich napisać że wpłaciłem i że akceptuje regulamin promocjii, Tak też zrobiłem.I od wczoraj czekam na odpowiedź od nich. A kwota nadal nie podwojona. Co zrobić?
Posted by: Proca

Re: Betandwin [31] - 10/02/2006 15:07

a moze mi ktos wyjasnic na czym polega ten bonus come back ??bo dopiero zaczynam swa przygode z bukiem internetowym...
Posted by: smog

Re: Betandwin [31] - 10/02/2006 16:10

Oczywiście, prosze bardzo: https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=3051

Kliknij w "Warunki udziału"
Posted by: janko_muzykany

Re: Betandwin [31] - 10/02/2006 17:03

jesli bonusem trzeba obrocic 3 razy + 1 raz kwota wplacona to oznacza ze jesli naprzyklad wnioslem oplate na 50 zlotych to musze lacznie postawic 200zlotych?
Posted by: Heniek

Re: Betandwin [31] - 11/02/2006 18:54

janko_muzykant tak jak obliczyłeś musisz zagrać zakłady na łączną ktotę 200 zł.
Posted by: omega27

Re: Betandwin [31] - 12/02/2006 19:13

czesc, dostałem limit w baw 125 zl, chyba za dużo wygrywałem , czy ten limit jest na stałe czy po jakimś czasie go zniosą, i co trzeba zrobić żeby to zrobili, nie grac przez jakiś czas???, miał ktoś podobny problem?????
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [31] - 12/02/2006 20:38

limit jest na stale i juz go nie cofniesz, pozostaje przejscie na klona BAW w ktorym predzej czy pozniej i tak dostaniesz limit
Posted by: omega27

Re: Betandwin [31] - 12/02/2006 20:56

jestes tego pewien? może ktoś jeszcze się wypowie???
Posted by: Ojro

Re: Betandwin [31] - 12/02/2006 20:59

Tak to jest pewne, masz limit i Tjuż go nie ściągną. Na Twoim miejscu i tak bym się cieszył. Niektórzy z tego forum maja limity w BaW na 10, 20 PLN
Dla mnie to gra i tak nie ma sensu, bo buk na swoim tak czy siak wyjdzie, a jeszcze bzdurne limity dają
Posted by: omega27

Re: Betandwin [31] - 12/02/2006 21:01

a co zrobić żeby nie dostać tego limitu??, za ile grać?? za jaką stawkę??
Posted by: Garrincha

Re: Betandwin [31] - 12/02/2006 22:59

Witam serdecznie..

Mam jedna wazna kwestie prosze o odpowiedz

Swego czasu ponad rok temu zalozylem konto w BAW jednak
nigdy nie wplacilem tam zadnego depozytu nigdy nie
logowalem sie nawet na konto , czy po jakims czasie
BAW automatycznie blokuje takie konta ? ktore nie
sa wogole uzywane ?

Pozdrawiam
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [31] - 12/02/2006 23:41

nie, w sumie to czemu nie sprawdziles i sie nie zalogowales? :/
Posted by: malapinka

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 14:47

Sytuacja wyglada nastepujaco:
Zarejestrowalam sie, wplacilam pieniadze do BetAndWin, dostalam bonus...
I koniec profesjonalizmu i przyjemnosci.
Robie zaklad i... Max kwota 1PLN! Pisze do nich, odpowiadaja "wydzial bezpieczenstwa... ble ble ble". Zrobili max moja kwote na zaklady 1PLN. Chce przy tym

dodac ze nigdy jeszcze nie rejestrowalam sie w jakimkolwiek bukmacherze i nigdy nie grywalam przez internet.
Z kapelusza wyjete.
No, ale to nie koniec. No to mowie obstawie za 1PLN. Robie zaklad, stawka 1PLN, zatwierdzam i znowu zonk - wyskakuje okienko "minimalna kwota na zaklady

2PLN". I tak do teraz mogę sie krecic w kolko, raz tak raz siak, pętla sie zaciesnila.
W miedzyczasie sprawdzilam w opcjach jest tam "stala stwka na zaklady" ktora mozna okreslic, no i jest tam wpisane 0.00.
Nastepnego dnia robie przelew. Nie ruszylam ich glupiej "pseudo promocji", wyplacam tyle ile wplacilam, no i... po 4 dniach przelew zostaje cofniety!
Malo tego odrazu wykorzystany zostaje 1 przelew w miesiacu za darmo!

Pisze do nich maila, opisuje, pytam. Odpowiadają (oczywiscie z krzaczorami, ustawic kodowania nie umieją w mailu), musze wplacona kwote obrocic raz, a bonus

3 razy zanim moge wyplacic - tak stanowia warunki promocji.
Do cholery jasnej mowie. Wplacilam pieniadze a oni na sile wciskaja promocje i podczepiaja to pod moja wplate...

Czyli wychodzi na to ze wplacilam pieniadze na konto o oprocentowaniu 0%!
W taki sam sposob wplaci kilkaset osob no i BetAndWin obraca sobie pokazna gotowka przez caly miesiac!!!!!!! Bez zadnej straty!

c.d.n
Posted by: Beerhouser

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 15:39

Hmmm jak jest dokladnie z obrotem w baw?
Wplacilem 29 euro.bonus 29 euro....

Powinienem zagrac lacznie na sume 4*29 euro czyli=116

Postawilem 2 zaklady:jeden za 58 euro drugi za 59

wiec lacznie wniesione na 117
to czemu ciagle mi pisze ze moge wypacic tylko:
(Min: 30.00 EUR, Max: 31.34 EUR)



Wie ktos???


Czemu ????
Posted by: o.O_V

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 17:14

Bo pierwszy zagrales za 58, czyli za calosc tego co wplaciles i dostales, a drugi zaklad zagrales za to co wplaciles/dostales + za to co wygrales z pierwszego zakladu, a oni jakos tak maja ze to co wygrales nie wlicza sie do obrotu w pozniejszych zakladach... Troche zamotalem ale mam nadzieje ze sqmczysz ocb

Pozdro
Posted by: mati55

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 17:16

Quote:

Hmmm jak jest dokladnie z obrotem w baw?
Wplacilem 29 euro.bonus 29 euro....

Powinienem zagrac lacznie na sume 4*29 euro czyli=116

Postawilem 2 zaklady:jeden za 58 euro drugi za 59

wiec lacznie wniesione na 117
to czemu ciagle mi pisze ze moge wypacic tylko:
(Min: 30.00 EUR, Max: 31.34 EUR)



Wie ktos???


Czemu ????





ten drugi zaklad policzyli jako jeden obrot za 30e,tak wiec masz obrocony 1 raz depozyt i 2 razy bonus,te 31,34 to 30 wplata plus 1.34 dotychczasowa wygrana,teraz wystarczy zaklad za 30 euro i mozesz wszystko wyplacic
Posted by: jazdagz

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 17:35

wplacajac do baw mozna z nie swojego konta zrobic przelew?
Posted by: pettersen

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 19:05

witam

1. chce wplacic pieniadze do baw i i netresuje mie jaka jest oplata za przelew w PKO ??

2. czy BAW pobiera jakas oplate za wyplaty czy tylko bank?? jezeli bank to moze wie ktos ile pobiera PKO?

pytania moze banalne ale jeszcze nie gralem u internetowych bukow

pozdr
Posted by: malapinka

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 19:30

Quote:

witam

1. chce wplacic pieniadze do baw i i netresuje mie jaka jest oplata za przelew w PKO ??

2. czy BAW pobiera jakas oplate za wyplaty czy tylko bank?? jezeli bank to moze wie ktos ile pobiera PKO?

pytania moze banalne ale jeszcze nie gralem u internetowych bukow

pozdr




Po pierwsze to szczerze odradzam.

Bez gadania na początek możesz dostać limit stawki 1PLN. Jedna wypłata w miesiącu jest darmowa (lub te powyżej 1.000 euro), później bank do którego przelewasz pobiera prowizje.

Wiem ile pobiera Inteligo (jakby nie było to PKO).
Za przelew standard 0,99 zł., za wypłate na konto 11,99zł.
Posted by: malapinka

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 19:41

Aha, a jeśli chodzi o wypłatę to możesz to zrobić obracając raz tą wpłaconą kwotą - wcześniej nie.
Posted by: harris73

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 19:42

dobrze jest miec cos na koncie u kilko buków.
BAw nie poniera oplat przy wplatach tylko bank za przelew,a chcac uniknac opłat przy wyplatach wystarczy robic te wyplaty(BAW) raz w miesiacu
Posted by: pettersen

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 19:48

jeszcze jedno pytanie zwiazane z mailem, w rejestracji podaje maila czy beda z nim zwiazane jakies wazne informacje?? nie wiem ktora poczta jest najbezpieczniejsza, czy jest to obojetne??
Posted by: jazdagz

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 19:53

Quote:

wplacajac do baw mozna z nie swojego konta zrobic przelew?



ponawiam pytanie
Posted by: moonlight

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 19:55

nie można
Posted by: patols

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 19:56

tak można...robiłem tak, ale wypłacałem już na swoje
Posted by: harris73

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 20:03

Quote:

jeszcze jedno pytanie zwiazane z mailem, w rejestracji podaje maila czy beda z nim zwiazane jakies wazne informacje?? nie wiem ktora poczta jest najbezpieczniejsza, czy jest to obojetne??




Mail potrzebny jest do przypomnienia hasła(w razie zapomnienia)i pozniej do opcji powiadamiania o promocjachitp itd.
Posted by: moonlight

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 20:05

Quote:

tak można...robiłem tak, ale wypłacałem już na swoje



a póżniej płacz , że zablokowali konto. Akurat Ci się udało, ale wiele ludzi może mieć kłopoty. BAW może zauważyć, że dane nadawcy przelewu są inne niż na koncie i zbanują takiego gościa.
Posted by: harris73

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 20:05

Quote:

witam

1. chce wplacic pieniadze do baw i i netresuje mie jaka jest oplata za przelew w PKO ??

2. czy BAW pobiera jakas oplate za wyplaty czy tylko bank?? jezeli bank to moze wie ktos ile pobiera PKO?

pytania moze banalne ale jeszcze nie gralem u internetowych bukow

pozdr




Sigurd:) jakos w to trudno uwierzyc.
Posted by: jazdagz

Re: Betandwin [31] - 13/02/2006 20:11

Quote:

Quote:

tak można...robiłem tak, ale wypłacałem już na swoje



a póżniej płacz , że zablokowali konto. Akurat Ci się udało, ale wiele ludzi może mieć kłopoty. BAW może zauważyć, że dane nadawcy przelewu są inne niż na koncie i zbanują takiego gościa.



tzn napewno mozna tak do unibetu,sportingbetu expektu..ale wlasnie nie jestem pewien co do baw i dlatego pytam.dzieki
Posted by: Prezesimo

Re: Betandwin [31] - 15/02/2006 10:47

Macie moze gdzies warunki promocji bonusowej dla posiadaczy kont i ich pierwszej wplaty?? Jaka kwote nalezy wplacic aby dostac najwieekszego bonusa? Nie chodzi mi o ta promocje dla nowych graczy!
Posted by: David_Beckham

Re: Betandwin [31] - 15/02/2006 16:17

Witam serdecznie bardzo prosze o pomoc.

Posiadam swoje konto w BAW od dwoch lat czesto wplacalem
tam swoje pieniadze .
Jakis czas temu moj ojciec ktory jest rzecz jasna zameldowany pod tym samym adresem co ja zalozyl sobie konto
w BAW.
Czy w zwiazku z tym moga byc jakies problemy przy
wyplacie pieniedzy przeze mnie w przszlosci?

Bardzo prosze o pomoc kogos kto mial podobna
sytuacje lub orientuje sie w sprawie.

Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych !
Posted by: ciacho1984

Re: Betandwin [31] - 15/02/2006 16:37

Ja osobiscie mam taka sama sytuacje i problemow nie bylo, tylko jak ojciec bedzie wyplacal pieniadze to niech od razu wysle skan dowodu.
Oczywiscie to BAW wiec wiadomo roznie to moze byc, szczegolnie przy wyplacie wiekszych kwot pieniedzy moga robic problemy.
Posted by: HAGIi

Re: Betandwin [31] - 17/02/2006 09:11

Jest jakis aktualne bonus w BAW
Bo ja widze jakis tam 5 pln ale to jest smiechu warte....
Dzieki za odpowiedz
Posted by: thxluk

Re: Betandwin [31] - 17/02/2006 09:27

witam.dzis rano 7.10 zrobiłem wypłate na mMB!kiedy moge spodziewac sie pieniedzy na koncie?wpłacałem przez MB
pozdrawiam
Posted by: thxluk

Re: Betandwin [31] - 17/02/2006 09:57

10:37 pieniadze na koncie:)
pozdrawiam
Posted by: Robson_lc

Re: Betandwin [31] - 17/02/2006 20:05

w czwartek zrobiłem przelew-do dziś[piątek] kasiory nie widać-czy jest szansa,że kapucha zostanie zaksięgowana w sobotę?
Posted by: harris73

Re: Betandwin [31] - 17/02/2006 20:09

musze Cie zmartwic,jesli nie zdazyli do piatku to dopiero poniedzialek...
Posted by: nacomitenbekon

Re: Betandwin [31] - 18/02/2006 15:11

Kumpel zarejestrował się w czwartek (koło 15). Od razu wysłał zeskanowany PASZPORT aby zweryfikować konto i było wszystko ok. Po 3 dniach (dziś sobota) BaW nic nie odpowiedział. Mail był wysłany na Support i do biura weryfikacji kont. Czy oni pracują dla gracza tylko wtedy gdy dostaną siano?!
Posted by: meyde9

Re: Betandwin [31] - 18/02/2006 17:01

Takie male pytanko mam.

Dostalem list z BAw o promocji comeback, jesli wplace na konto minimum 40 zlotych to dostane od nich 30 zl gratis.
Tylko ze nawet tego listu dokladnie nie przeczytalem, a teraz sie zastenawiam jaki musi byc obrot zebym mogl wyplacic kase, a tu sie kazalo ze gdzies ten list mi zaginal. Wiec moze ktos z Was dostal tez taki list z ta promocja i orientuje sie jaki musi byc obrot. Nie chce mi sie pisac do ich supportu bo bde czekal ze 4 dni na odpowiedz.

Jesli by ktos wiedzial to prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam
Posted by: nacomitenbekon

Re: Betandwin [31] - 18/02/2006 21:46

Quote:

Takie male pytanko mam.

Dostalem list z BAw o promocji comeback, jesli wplace na konto minimum 40 zlotych to dostane od nich 30 zl gratis.
Tylko ze nawet tego listu dokladnie nie przeczytalem, a teraz sie zastenawiam jaki musi byc obrot zebym mogl wyplacic kase, a tu sie kazalo ze gdzies ten list mi zaginal. Wiec moze ktos z Was dostal tez taki list z ta promocja i orientuje sie jaki musi byc obrot. Nie chce mi sie pisac do ich supportu bo bde czekal ze 4 dni na odpowiedz.

Jesli by ktos wiedzial to prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam



Combeki dostaje się gdzieś co 4 miechy gdy przestaje się odwedzać BaW. Obrót chyba tradycyjny- 1 depozyt + 3 bonus, ale ręki sobie nie dam odrąbać. Masz 70 zł, więc musisz tak czy siak kilka PLNów zarobić- minimalna wypłata 120 zł
Posted by: janko_muzykany

Re: Betandwin [31] - 20/02/2006 12:03

Quote:

jesli bonusem trzeba obrocic 3 razy + 1 raz kwota wplacona to oznacza ze jesli naprzyklad wnioslem oplate na 50 zlotych to musze lacznie postawic 200zlotych?





jeszcze jedno pytanko.
czy oferta obejmuje zaklady live czy trzeba to w normalnych zakladach obrocic?
Posted by: o.O_V

Re: Betandwin [31] - 20/02/2006 15:38

Livy tez sie wliczaja do obrotu...
Posted by: donbagino

Re: Betandwin [31] - 20/02/2006 16:47


Witam.
Mam problem. Od jakiegoś czasu próbuję wypłacić kasę z BaW.
Wiem, że warunkiem wypłaty jest wysłanie im skanu dowodu osobistego - właśnie z tym jest problem.
Kiedy im wysyłam skan, to po kilku dniach otrzymuję maila, że nie dostali skanu i kasa wraca na konto użytkownika.

Czemu tak się dzieje?? Próbowałem wysyłać im z kilku adresów mailowych, za każdym razem cofali (dodam że plik zajmował ok 200kb, więc nie w tym rzecz)
Spotkał się ktoś z podobną sytuacją?
Posted by: Prezesimo

Re: Betandwin [31] - 20/02/2006 17:51

hej Panowie

w tytule przelewu bankowego do betandwin nalezy wpisac TYLKO numer odniesienia (reference number) czy cos jeszcze ??
Posted by: o.O_V

Re: Betandwin [31] - 20/02/2006 17:58

Quote:

hej Panowie

w tytule przelewu bankowego do betandwin nalezy wpisac TYLKO numer odniesienia (reference number) czy cos jeszcze ??




Szczyt lenistwa

Tak, nr odniesienia wystarczy...
Posted by: Prezesimo

Re: Betandwin [31] - 20/02/2006 18:03

Quote:

Quote:

hej Panowie

w tytule przelewu bankowego do betandwin nalezy wpisac TYLKO numer odniesienia (reference number) czy cos jeszcze ??




Szczyt lenistwa

Tak, nr odniesienia wystarczy...





dzieki, chcialem sie upewnic w expie trzeba dopisac numer ID, jeszcze raz dzieki
Posted by: HRABIA_JOHN

Re: Betandwin [31] - 20/02/2006 19:21

o ktorej baw ksieguje wplaty? Czy jest mozliwosc ze jesli dzisiaj rano wplacilem z mbanku to wieczorem bedzie kasa? wczesniej jesli wplacalem przed 13 kasa byla juz wieczorem na koncie nie wiecie jak to jest teraz?
Posted by: storhamar

Re: Betandwin [31] - 20/02/2006 23:17

Autor: donbagino
Temat: Re: Betandwin [31]


Witam.
Mam problem. Od jakiegoś czasu próbuję wypłacić kasę z BaW.
Wiem, że warunkiem wypłaty jest wysłanie im skanu dowodu osobistego - właśnie z tym jest problem.
Kiedy im wysyłam skan, to po kilku dniach otrzymuję maila, że nie dostali skanu i kasa wraca na konto użytkownika.

Czemu tak się dzieje?? Próbowałem wysyłać im z kilku adresów mailowych, za każdym razem cofali (dodam że plik zajmował ok 200kb, więc nie w tym rzecz)
Spotkał się ktoś z podobną sytuacją?



PLIK MUSI BYĆ W FORMACIE JPG tudzież w JPEG najlepiej wysłąć taki i taki !!!! oni zapewne nie maja licencji na programy otwierające inne formaty <lol> gdyż w racjonalny sposób nie da sie tego wytłumaczyć !!!! nie moze być gif nie moze być bitmapa MUSI być JPEG lub JPG nie pamietam już

i bedzie grało tudzież idź na poczte (jeżeli nie masz faxu) i im przefaxuj ( idz do punktu xero skopuj sobie swój dowód na papier (mozesz go powiekszyć 2 arazy) obydwie strony dowodu musza być (mozna to zrobić w xero na 1 stronie DOPISZ na KARTCE swój login z betandwin i to wszystko za całosc zapłacisz 2 zł a z potwierdzeniem wysłania 4 zł ot cała filozofia :| ale ten mail co do nich wysyłasz dojdzie i bedzie przez nich odczytanie jezeli zrobisz jak napisałem
Posted by: nacomitenbekon

Re: Betandwin [31] - 21/02/2006 17:33

Nie chce powtarzać słów jakie tu już wielokrotnie padały "BaW to oszuści", ale znów się na chłopaczkach trochę zawiodłem. Pretensje także do redakcji mecz.pl. Koleżanka zarejestrowała się z baneru MECZ.pl (na stronie głównej witryny) zapewniający o bonusie 140+140zł. Kumpela wpłaciła 140 a dostała... 40 zł
Różnica może nie wielka, ale jednak ktoś tu OSZUKUJE
Posted by: bursztyk

Re: Betandwin [31] - 21/02/2006 23:16

Chyba żartujesz nacomitenbekon? Czy ktoś ma podobnie? Bo to nie jest zabawne... O co chodzi? Co to za oszustwo? Niech maila napisze... powinni dodać brakujące 100... swoją drogą mój brat chce sie rejestrować i skorzystać z tej promocji...Ale jeśli jest tak jak mówisz i lecą w kulki , to mu odradzę... Czy ktoś miał taką samą sytuację?

I takie głupie pytanie , proszę mnie nie besztać , szukałem , ale nie znalazłem odpowiedzi na nie...

Za depozyt 140 , otrzymuje się 140 bonusu... 140 wpłacone należy obrócić tylko raz?
Posted by: patols

Re: Betandwin [31] - 22/02/2006 06:39

Quote:

Nie chce powtarzać słów jakie tu już wielokrotnie padały "BaW to oszuści", ale znów się na chłopaczkach trochę zawiodłem. Pretensje także do redakcji mecz.pl. Koleżanka zarejestrowała się z baneru MECZ.pl (na stronie głównej witryny) zapewniający o bonusie 140+140zł. Kumpela wpłaciła 140 a dostała... 40 zł
Różnica może nie wielka, ale jednak ktoś tu OSZUKUJE



A ty ta koleżankę nie poleciłeś w ramach bonusu przyjaźni?
Posted by: nacomitenbekon

Re: Betandwin [31] - 22/02/2006 06:55

No właśnie ja jej nie polecałem. Zarejestrowała się z baneru na stronie głównej mecz.pl.
Wysłała już maile do Supportu- odpisali że przekazali sprawę do działu reklamacji... więc pewnie ze 2 miechy na odpowiedź teraz czekać trzeba będzie...
Posted by: patols

Re: Betandwin [31] - 22/02/2006 07:14

To sprawa napewno się wyjaśni i bonus zostanie przyznany. W ciągu tygodnia góra dwóch według mnie powinni dopisać resztę.
Posted by: Mistrzunio80

Re: Betandwin [31] - 22/02/2006 10:54

Ja miałem podobny problem z tym bonusem - też otrzymałem 40 PLN - wpłaciłem 65 PLN i szczerze mówiąc oczekiwałem, że dostanę drugie tyle. Cała historia wyglądała mniej więcej tak:

Wysłałem im e`mail (przed wpłatą pieniędzy na konto) o treści "podwojenie konta", w którym napisałem, że czy faktycznie jeżeli wpłace 65 PLN to moje konto zostanie podowojone. W odpowiedzi dostałem informację, że

"Uprzejmie informujemy, &Aring;&frac14;e poniewa&Aring;&frac14; nie dokona&Aring;&#8218; Pan rejestracji poprzez link promocyjny, w celu otrzymania bonusa, opr&Atilde;&sup3;cz dokonania wymaganej wp&Aring;&#8218;aty, nale&Aring;&frac14;y r&Atilde;&sup3;wnie&Aring;&frac14; zaakceptowaÄ&#8225; og&Atilde;&sup3;lne warunki uczestnictwa w akcji" i "100%'owy bonus wyp&Aring;&#8218;acony bÄ&#8482;dzie po Twojej pierwszej wp&Aring;&#8218;acie" Więc byłem pewien, że dostanę owe 65 PLN bonusu - po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie okazało się ze mam 105 PLN (wysłałem im mejla, że akceptuję warunki uczestnictwa w akcji" po czym oni stwierdzili, że bonus już został zaksięgowany i wynosi 40 PLN ponieważ nie skorzystałem z promocji rejestracyjnej - co ciekawe napisali, że jęzeli skorzystam teraz z owej promocji to moje konto zostanie podwojone. Jak dla mnie to jest to dość duża nieprzejrzystość zasad jezeli chodzi o bonusy (bonus 40 PLN musi być obrócony 5 razy). Czas trwania promocji też jest co jakiś czas zmieniany - na stronie pisało, że promocja trwa do konca czerwca, a ja dostałem e`mail ze do 6.03.2006r. - przy czym jezeli nie obstawie w sumie 200 PLN do dwóch miesiecy po zakonczeniu promocji to bonus przepada :|.

Ostatnio też miałem dość nieprzyjemną sytuacją w zakładach LIVe - obstawiałem mecz siatkówki Perugia - Cannes - drugi set - wynik 17-10, byłem pewny, że Perugia wygra tego seta więc obstawiam "Who will win the 2nd set?" --> czekam kilkanaście sekund aż zakład zostanie przyjęty - postawiłem dość dużą kwotę po kursie 1.20 - zakład został przyjęty - wchodze na swoje konto i widzę "Who will win the 3rd set?" - masakra po prostu - od razu napisałem do nich e`mail, że chciałem obstawić drugi a nie trzeci set i żeby unieważnili zakład, ale tego nie zrobili - na szczęście Perugia wygrała 3-0 ale nie życze sobie wiecej takich emocji .
Posted by: CasinoMan

Re: Betandwin [31] - 22/02/2006 16:09

Mam problem z betandwin, prosze o pomoc, otoz wplacilem wczoraj do nich 200zl z moneybookers, i 100zl z netellera, razem 300zl, wczoraj takze wyplacilem 290zl, a 10 zainwestowalem w zaklady, dzisiaj dochodzi do mnie mail ze nie zaakceptowali mojej wyplaty z celow bezpieczenstawa i cofneli pieniadze na konto, wchodze na konto betandwin a tam kasy tez nie ma za to w rachunkach jest:
2006-02-22 10:30 Ręczne dokonanie wypłaty przez NETeller / Ręczne dokonanie wypłaty przez NETeller- 100.00
2006-02-22 10:27 - Ręczne dokonanie wypłaty przez Moneybookers / Ręczne dokonanie wypłaty przez Moneybookers - 190.00
Dlaczego tak mi zrobili, oraz czy nie mozna wplacajac z MB wyplacic kaski na konto ?
Posted by: nacomitenbekon

Re: Betandwin [31] - 22/02/2006 21:03

Quote:

No właśnie ja jej nie polecałem. Zarejestrowała się z baneru na stronie głównej mecz.pl.
Wysłała już maile do Supportu- odpisali że przekazali sprawę do działu reklamacji... więc pewnie ze 2 miechy na odpowiedź teraz czekać trzeba będzie...



Kaska ręcznie dopisana.
Jednak PLUS dla BaW
Posted by: krisek

Re: Betandwin [31] - 23/02/2006 08:40

Mam pytanie w BAW przy drugiej wyplacie w miesiacu jakie koszty sie ponosi???? Prosiblbym o odpowiedz bardzo wazne....
Posted by: frees

Re: Betandwin [31] - 23/02/2006 11:02

tak, ale juz nie pamietam ile. napisz do supportu.
Posted by: Rossiak

Re: Betandwin [31] - 23/02/2006 20:21

Za ta druga wyplate zdzieraja przy kazdym sposobie jej realizacji czy tylko przy przelewach ? Chodzi mi konkretnie o Netellera...
Posted by: *Major*

Re: Betandwin [31] - 23/02/2006 20:30

Mam pytanie czy jak wpłąciłem do BAW kase przez MB to moge ja wypłącic na konto bankowe alob przez WEstern Union czy musze spowrotem na MB?

Dziekuje
Posted by: puzon73

Re: Betandwin [31] - 23/02/2006 20:50

Możesz. Ostatnio wpłaciłem za pomocą moneybookers, a następnie wypłaciłem przelewem na konto.
Posted by: nacomitenbekon

Re: Betandwin [31] - 23/02/2006 21:36

Quote:

Mam pytanie w BAW przy drugiej wyplacie w miesiacu jakie koszty sie ponosi???? Prosiblbym o odpowiedz bardzo wazne....



Pewien nie jestem, ale wydaje mi sie że koło 10 eurosów (38-40 PLN).
Posted by: Whip

Re: Betandwin [31] - 23/02/2006 23:39

Mialem zaklad, ile razy Chelsea wybije pilke z bramki. Dalem over 7,5 i mi rozliczyli jako przegrany, a ogladajac widzialem i doliczylem sie, ze Czech wybijal pilke z piatki wiecej niz 7 razy. Ma ktos moze stronke gdzie moge sprawdzic ta informacje?

Z gory dzieki za pomoc
Posted by: Cambell

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 00:04

Jest jeszcze ten bonus 140=280 ??
bo na stronce jasno nie pisze ze cos takiego by mialo byc, a na roznych serwisach dalej to istnieje
pozdro
Posted by: vegos00

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 13:52

Czy komuś wogóle udało sie wszystko sobie poobracać, wplacić, wyplacić, nie dostać limitów w tym całym BAW ???
Posted by: HRABIA_JOHN

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 14:16

Owszem bez zadnych problemow korzystalem z bonusa 140=280 i nie mialem zadnych limitow ani innych tego rodzaju niedogodzen z wyplatami
Posted by: mgr

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 15:18

Witam.

Mam pytanie.. jak dlugo trwa wyplata na karte..?
Posted by: vegos00

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 15:56

Quote:

Owszem bez zadnych problemow korzystalem z bonusa 140=280 i nie mialem zadnych limitow ani innych tego rodzaju niedogodzen z wyplatami





Milo słyszeć... bo mają dość kuszący bonus i chcialbym go obrócić i wypłacić. Moze ktoś jeszcze nie miał problemów z BAW ?
Posted by: Rossiak

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 16:01

Problemy sie sporadycznie zdarzaja, ale z reguly wszystko jest u nich ok. Powiem inaczej: jak ktos nie szuka problemow to ich nie znajdzie :>

Rossiak
Posted by: Yakuza

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 16:03

Panowie czy kartą bankomatową Visa Elektron (zwykła -ta którą dostaje się po wpłaceniu środków na swoje konto)można wpłacić pieniądze do Bet And Wina.Proszę o odpowiedz .Z góry dzięki.
Posted by: ciacho1984

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 16:06

Problemow z wypłata nie robia tylko warto jak najszybciej wyslac im skan dowodu,bo to ma znaczenie przy pierwszej wypłacie. Ja z bonusami nie mialem u nich problemow i limitow tez jeszcze nie dali pomimo kilku wypłat.
Posted by: mgr

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 16:36

tak, mozna wplacic pieniadze do betandwin przy uzyciu karty Visa Elektron
Posted by: Yakuza

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 17:15

Pablooo dzięki za odpowiedz ,mam jeszcze jedno pytanie czy kartą Visa Elektron będzie szybciej wpłacić pieniądze czy PKO Inteligo przelewem bankowym ?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 17:25

Quote:

Quote:

Owszem bez zadnych problemow korzystalem z bonusa 140=280 i nie mialem zadnych limitow ani innych tego rodzaju niedogodzen z wyplatami





Milo słyszeć... bo mają dość kuszący bonus i chcialbym go obrócić i wypłacić. Moze ktoś jeszcze nie miał problemów z BAW ?




jest ok a co do limitow to mi nigdzie nie daja chyba cienko gram
Posted by: mgr

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 17:38

Oczywiście kartą, wtedy pieniądze masz natychmiast.
Posted by: mgr

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 17:39

Quote:

Pablooo dzięki za odpowiedz ,mam jeszcze jedno pytanie czy kartą Visa Elektron będzie szybciej wpłacić pieniądze czy PKO Inteligo przelewem bankowym ?





oczywiscie kartą, wtedy pieniadze masz natychmiast
Posted by: nacomitenbekon

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 18:40

Quote:

Czy komuś wogóle udało sie wszystko sobie poobracać, wplacić, wyplacić, nie dostać limitów w tym całym BAW ???



Mnie
Jeśli nie będziesz za dużo wygrywał, oraz stawiał po śmiesznych kursach (1,01) to na pewno limitu nie dostaniesz.
Posted by: o.O_V

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 21:13

Ja zgarnalem juz z BAWu 2 promocje, wsumie jakies 250PLN od nich wyciagnalem, a teraz dostalem kolejnego bonusa - urodzinowego Nie mam zadnych limitow, a gralem typowo tylko po to by obrocic bonusa i wyplacic
Posted by: nacomitenbekon

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 21:54

Urodzinowy?! Mhy... o nim to mnie nie poinformowali... może dlatego że skorzystałem z bonusu świątecznego?!
Posted by: o.O_V

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 22:13

Ja korzystalem z bonusa rejestracyjnego (czy jak on sie tam zwie) oraz bonusa X-MAS, a teraz w dniu urodzin dostalem od nich maila o podwojeniu depozytu w ciagu tygodnia... Moze przegapiles okazje i nie zlookales w przeciagu tygodnia od urodzin stronki?
Posted by: Andrzej5

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 22:16

Ja sklecić numer konta do nich?
kod banku+numer konta? czy na odwrót? i czy dać te PL na początek?
Posted by: o.O_V

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 22:29

Kod + nr, czyli:
87188000090000001150255003
PL nie trza
Posted by: Andrzej5

Re: Betandwin [31] - 24/02/2006 23:12

dzięki
Posted by: seba stop

Re: Betandwin [31] - 25/02/2006 12:15

mam takowe pytanie mam konto INTELIGO czy jesli ktos wplacal do BAW kase przelewem moze powiedziec ile czasu to trwa? bo rozumiem ze BAW ma konto w polskim banku?
i jesli ktos moze powiedziec czy sa jakies oplaty za przelew od nich na konto INTELIGO ....
Wiem ze takie pytania juz gdzies tu moze padly ale ciezko tak przeszukac .... wiec jak ktos ma doswiadczenie dobre to prosilbym o odpowiedz
z gory dziekuje
Posted by: skoczek

Re: Betandwin [31] - 25/02/2006 16:42

nie wiem czy ktoś może stawiał takim sposobem ten mecz jak ja. chciałbym się dowiedzieć jak go wam policzyło na stronie



do połowy w meczu był remis, a więc typ powinien być trafiony. Już wysłałem maila do baw i czekam na odpowiedź. jak wam ten mecz policzyło ??
Posted by: seba stop

Re: Betandwin [31] - 25/02/2006 17:23

Quote:

mam takowe pytanie mam konto INTELIGO czy jesli ktos wplacal do BAW kase przelewem moze powiedziec ile czasu to trwa? bo rozumiem ze BAW ma konto w polskim banku?
i jesli ktos moze powiedziec czy sa jakies oplaty za przelew od nich na konto INTELIGO ....
Wiem ze takie pytania juz gdzies tu moze padly ale ciezko tak przeszukac .... wiec jak ktos ma doswiadczenie dobre to prosilbym o odpowiedz
z gory dziekuje




ponawiam pytania i dorzuce jeszcze czy wymagane sa skany ??
i jak to wszystko u nich wychodzi?
Posted by: bursztyk

Re: Betandwin [31] - 25/02/2006 17:24

spokojnie skoczek , to są tylko ludzie... każdy się myli Zaraz Ci poprawią
Posted by: Logan

Re: Betandwin [31] - 25/02/2006 17:26

Nie wiem jak jest z kontem w Intelligo. Ja wplacalem przelewem z mbanku to kasa szla max 2 dni. Przed pierwsza wyplata trzeba przeslac im skan dowodu.
Posted by: KUERTEN.

Re: Betandwin [31] - 25/02/2006 17:47

Quote:

Nie wiem jak jest z kontem w Intelligo. Ja wplacalem przelewem z mbanku to kasa szla max 2 dni. Przed pierwsza wyplata trzeba przeslac im skan dowodu.




Potwierdzam 2 dni w poniedzialek wyslesz we wtorek bedzie kasa
Posted by: seba stop

Re: Betandwin [31] - 25/02/2006 17:50

dzieki za odpowiedz...a czy przy wyplacie od nich na konto
ponosze jakies koszta???? jak to w waszym wypadku sie dzialo?
i jak zalatwic ta cala sprawe ze skanem?
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [31] - 25/02/2006 18:10

Quote:

dzieki za odpowiedz...a czy przy wyplacie od nich na konto
ponosze jakies koszta???? jak to w waszym wypadku sie dzialo?
i jak zalatwic ta cala sprawe ze skanem?




jedna wyplata na miesiac darmowa, druga okolo 30 zeta, skan wysylasz im na maila, lub faxem
Posted by: wiri

Re: Betandwin [31] - 27/02/2006 09:20

jaka jest minimalna kwota ktora moge wyplacic
Posted by: Rossiak

Re: Betandwin [31] - 27/02/2006 09:42

120pln
Posted by: Andrzej5

Re: Betandwin [31] - 27/02/2006 10:18

Troche sporo, szkoda że nie doczytałem, ale myślałem że koło 50 skoro minimalna wpłata to 40zł. Skorzystałem z bonusu come back i moge mieć problemy z wypłatą, bo wystartuje z pułapu 80zł. Pewnie będzie trzeba potem jesze wpłacić.
Czy wpłaty bez promocji też podlegają obrotowi?
Posted by: goniak

Re: Betandwin [31] - 27/02/2006 12:03

Mam pytanko-czy komus wyplacili z BAW na moneybookers dzisiaj lub w piatek, bo ja czekam na wyplate od czwartku,a zawsze mialem na drugi dzien
z gory dzieki
Posted by: Andrzej5

Re: Betandwin [31] - 27/02/2006 12:20

Wiecie może czy da się jakoś przyśpieszyć przelew, tzn przesłać im mailem jakiś dowód wpłaty, żeby od razu zaksięgowali kase, zanim przyjdzie?
Gdzieś tak chyba można było robić, ale nie pamiętam czy w baw
Posted by: El_Jacinhio

Re: Betandwin [31] - 27/02/2006 15:14

Panowie mam pytanko, chce wyplacic kase i czy moge to zrobic na konto mojego brata? Czy na karcie musi byc moje imie i nazwisko?
Posted by: goniak

Re: Betandwin [31] - 27/02/2006 15:36

Quote:

Panowie mam pytanko, chce wyplacic kase i czy moge to zrobic na konto mojego brata? Czy na karcie musi byc moje imie i nazwisko?





raczej beda z tego problemy, lepiej założ konto na MB,wplac dla picu 10 euro i potem zrob wyplate, zreszta na razie wogole nie wyplacaja,na MB placili zawsze na drugi dzien, a teraz czekam od czwartku i figa
Posted by: Mr.Eco

Re: Betandwin [31] - 27/02/2006 16:57

witam mam pytanie ile bedzie "isc" kasa na konto betandwinu jezeli zrobilem przelew bankowy on-line ?
Posted by: mgr

Re: Betandwin [31] - 27/02/2006 17:11

wg mnie mozesz
Posted by: o.O_V

Re: Betandwin [31] - 27/02/2006 19:16

Quote:

Wiecie może czy da się jakoś przyśpieszyć przelew, tzn przesłać im mailem jakiś dowód wpłaty, żeby od razu zaksięgowali kase, zanim przyjdzie?
Gdzieś tak chyba można było robić, ale nie pamiętam czy w baw



W BAW tak nie mozna... Oto tresc maila od nich:


Quote:

Uprzejmie informujemy, że realizacja wpłaty dokonanej za pomocą przelewu bankowego/pocztowego może potrwać od 5-7 dni roboczych.

Betandwin nie ma żadnego wpływu na długość przeprowadzania transakcji. Kwota zostanie zapisana na Pana konto zakładów niezwłocznie po otrzymaniu przez nas pieniędzy.

Jeśli po upływie tego czasu pieniądze nie zostaną zaksięgowane na Pana koncie zakładów, prosimy o przesłanie nam kopii dowodu wpłaty. Musi to być scan lub ksero formularzu przelewu, lub screenshot zawierający podstawowe dane przelewu: data, kwota, numer konta nadawcy, numer konta odbiorcy, numer odniesienia, etc...

Nasz numer faksu: 0043 15 85 60 44 18 (prosimy dopisać nazwę użytkownika na faksowanym dokumencie).
Nasz adres e-mailowy: support.pl@betandwin.com



Prosimy nie przesyłać kopii dowodu wpłaty przed upływem tego terminu!!!


Posted by: abyremis

Re: Betandwin [31] - 27/02/2006 21:54

gralem zdarzenie: bre banca lanutti cuneo-itas diatec trentino z handi -4,5 na bre bance wynik byl 25:16 na korzysc bre banki wiec wygralem ale policzyli mi po kursie 1,0 z napisem usuniete.
mial ktos taki przypadek, o co im chodzi?
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [31] - 27/02/2006 22:18

mozliwe, ze nie bylo przekazu wideo z tego seta, napisz maila do nich, pisz im maile az Ci to uznaja za trafny typ po normalnym kursie, chyba, ze Ci to wytlumacza jakos dlaczego tak Ci to policzyli
Posted by: abyremis

Re: Betandwin [31] - 27/02/2006 23:50

odpisali mi cos takiego

Uprzejmie informujemy, że wniesiony przez Pania zakład Bre Banca Lannutti Cuneo - Itas Diatec Trentino 2006-02-27 20:30 Handicap: Who will win the third set? musiał zostać niestety anulowany ze względu na błąd techniczny, jaki wystąpił podczas wystawiania oferty na to spotkanie. Stawka wniesiona na ten mecz została zwrócona na Pani konto zakładów. Jeśli zakład ten był częścią zakładu kombinacyjnego, został wyliczony według kursu 1,00.
Posted by: mr_fish

Re: Betandwin [31] - 28/02/2006 10:56

Witam.
Wlasnie chce dokonac wyplaty z konta.
Mam pytanie.
IBAN to numer mojego konta poprzedzony PL tak? Z gory dzieki za szybka odpowiedz. Pozdrawiam
Posted by: szamann

Re: Betandwin [31] - 28/02/2006 11:57

Quote:

Witam.
Wlasnie chce dokonac wyplaty z konta.
Mam pytanie.
IBAN to numer mojego konta poprzedzony PL tak? Z gory dzieki za szybka odpowiedz. Pozdrawiam



tak
Posted by: SyKo

Re: Betandwin [31] - 01/03/2006 18:26

Troszku pieniedzy sie uzbieralo sie w BAW i fajnie by bylo wyplacic ta kase na Neteller. Wplacalem do nich zarowno przez Moneybookers jak, karte kredytowa i Netellera. Jednak duuuuza wiekszosc depozytow byla przez MB. Jak zachowa sie w tym wypadku BaW? Wyplaca calosc na Neteller czy cofna pieniadze z powrotem? Mial ktos podobna sytuacje ?
Posted by: Baqu

Re: Betandwin [31] - 01/03/2006 19:00

tylko mi stronka nie dziala ?! : /
Posted by: Mruzu

Re: Betandwin [31] - 01/03/2006 19:01

Quote:

tylko mi stronka nie dziala ?! : /



mi tez nie
Posted by: Baqu

Re: Betandwin [31] - 01/03/2006 19:06

Quote:

Quote:

tylko mi stronka nie dziala ?! : /



mi tez nie




żyje.. ciekawe na ile...
Posted by: Mruzu

Re: Betandwin [31] - 01/03/2006 19:31

Quote:

Quote:

Quote:

tylko mi stronka nie dziala ?! : /



mi tez nie




żyje.. ciekawe na ile...



mi juz umarło
Posted by: jerome

Re: Betandwin [31] - 01/03/2006 21:08

W przerwie meczu Austria-Kanada chciałem zagrać Kanade za 6 (taki kurs na taki mecz wydał mi się okazją), niestety próbowałem 15 minut i nic nie dało się zrobić, chociaż zakłady były dostępne (klikałem a strona nie reagowała) inne mecze bez problemu. Widząc wynik nieźle się wkurzyłem, czy też tak mieliście, błąd czy nie błąD?
Posted by: Scobas

Re: Betandwin [31] - 02/03/2006 05:30

Zna ktos moze linka do jakiejs relacji minuta po minucie, lub statystyk meczu Hiszpania - WKS? BAW wczoraj zle rozliczyl rzuty rozne bo wedlug nich bylo 10, a tak naprawde bylo 11. Mam tylko statystyki z "AS"a, moze ma ktos cos innego jeszcze?

Saques de esquina 8 3
http://www.as.com/futbol/crr/estadisticas.html?p=0021_00_22_0163_1636
Posted by: Scobas

Re: Betandwin [31] - 02/03/2006 09:45

Kiedy wreszcie w Betandwin bedzie jakis normalny support nie wklejajacy caly czas przygotowanych wczesniej odpowiednich regulek, tylko odpowiadajacy normalnie na meile :/

Oto moja korespondencja na temat postu wyzej:

-----------------------------------

Chcialbym zglosic nieprawidlowe rozliczenie zakladu LIVE z meczu Hiszpania - Wybrzeze Kosci Sloniowej. Zaklad ten byl na ilosc rzutow roznych w meczu. Prowadzacy popelnil blad przy zliczaniu. Rzutow roznych bylo 11.
Potwierdza to rowniez relacja prowadzona przez strone internetowa hiszpanskiej gazety "AS":
zakladka Est. partidos a nastepnie > Saques de esquina 8 3
http://www.as.com/futbol/crr/partido.html?p=0021_00_22_0163_1636

Moj login: *
Numer zakladu: *

Hiszpania - Wybrzeze Kosci Sloniowej 2006-03-01 22:00 How many corners will be awarded in the match (regular time)? Wiecej niz 10,5 Ponizej 10,5 2.25

-----------------------------------

Szanowny Panie,

Po skontaktowaniu się z odpowiedzialnym za powyższą sekcję bukmacherem pragniemy Cie powiadomić, iż zareklamowany zakład Hiszpania - Wybrzeże Kości Słoniowej, How many corners will be awarded in the match (regular time)?, Więcej niż 10,5 został przez nas prawidłowo oceniony. Niestety zakład został przez Ciebie przegrany.

Ilość rzutów rożnych w meczu (czas regularny): 8, w tym 5 po stronie Hiszpanii i 3 po stronie Wybrzeża Kości Słoniowej.

Z poważaniem,

-----------------------------------

Szanowni Panstwo, nie mozecie konsultowac tego z odpowiedzialnym bukmecherem, gdyz jasna sprawa jest, ze mogl sie on pomylic w liczeniu i tak wlasnie bylo.

Bukmacher nie policzyl jednego rogu w pierwszej polowie spotkania. Na chacie "multi" podczas meczu duzo osob mu ta uwage zwracalo!

Na wczorajszym livebettingu byla informacja koncowa o 10 rogach (powinno byc 11), a teraz mi Panstwo piszecie ze bylo tylko 8.

Prosze spojrzec na relacje live prowadzona przez hiszpanska renomowana gazete "AS", tam wedlug nich rowniez bylo 11 rzutow roznych! Rozliczenie tego zakladu jest nieprawidlowe.

Strona: http://www.as.com/futbol/crr/partido.html?p=0021_00_22_0163_1636
Zakladka: Est. partidos
Rzuty rozne: Saques de esquina 8 3 >> 8+3 = 11

Tak wiec 8 rzutow roznych bylo nie w calosci, ale po stronie Hiszpanii + 3 po stronie Wybrzeza Kosci Sloniowej.

Prosze przekazac ta informacje do odpowiednich osob, niech sprawdza jak rzeczywiscie bylo.

-----------------------------------

Szanowny Panie,

"Raz jeszcze informujemy, że po skontaktowaniu się z odpowiedzialnym za powyższą sekcję bukmacherem pragniemy Cie powiadomić, iż zareklamowany zakład Hiszpania - Wybrzeże Kości Słoniowej, How many corners will be awarded in the match (regular time)?, Więcej niż 10,5 został przez nas prawidłowo oceniony. Niestety zakład został przez Ciebie przegrany.

Ilość rzutów rożnych w meczu (czas regularny): 8, w tym 5 po stronie Hiszpanii i 3 po stronie Wybrzeża Kości Słoniowej.

Z poważaniem,"
Posted by: jadanek

Re: Betandwin [31] - 02/03/2006 10:27

jacy uparci :P
Posted by: muppet

Re: Betandwin [31] - 02/03/2006 10:40

oni chyba pomylili rozne ze spalonymi
Posted by: Scobas

Re: Betandwin [31] - 02/03/2006 10:54

Napisalem tez do angielskiego supportu, zobacze co tam odpisza. Jak dalej jakies glupoty to pozostanie mi chyba pogodzic sie z przegrana, no bo ich sie nie przegada z tymi regulkami.

Zwracam sie jeszcze raz z prosba do Was... jesli ktos ma jakas inna relacje minuta po minucie i statystyki do Hiszpania - WKS to prosze o info na PM.
Posted by: Maciek

Re: Betandwin [31] - 02/03/2006 10:57

Scobas proponuje pisać z nimi aż o skutku i się nie poddawać ,miałem podobne sytuacje zawsze kończyło się to dobrze dla mnie.
Posted by: globo

Re: Betandwin [31] - 02/03/2006 11:20

probowalem pomoc i poszukac, no ale strasznie ciezko

poza zdobywcami bramek, zoltych kartek czy tez zmian

ciezko o lepszy raport z tego spotkania

wg mnie najlepiej bedzie jak napiszesz do konkurencji

podpytaj ktoregos z bukow jak oni rozliczali zaklad na rogi
Posted by: Farciarz

Re: Betandwinshit [31] - 02/03/2006 11:57

To może mi ktoś pomoże. Toczę nierówną walkę z tym gównianym pseudobukiem ale powiedziałem że się nie poddam. Co godzinę wysyłam im maila z konkretnym pytaniem żeby w końcu mi objaśnili wyniki swojego śledztwa. A oni mi tą samą formułkę. To ja im znowu tego maila. Ciekawe kto dłużej wytrzyma... Szczegóły w wątku :wynik 3 frama czyli:
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2328652&an=0&page=0#2328652
Posted by: Scobas

Re: Betandwinshit [31] - 02/03/2006 16:19

Odpowiedzi od angielskiego supportu nie dostalem jeszcze, ale zaklad o ktorym pisalem w postach wyzej rozliczyli prawidlowo:

Hiszpania - Wybrzeże Kości Słoniowej (How many corners will be awarded in the match (regular time)?) Więcej niż 10,5 Więcej niż 10,5

Brawo BAW! Dziadostwo polski support!!!
Posted by: MichuTN

Re: Betandwinshit [31] - 02/03/2006 16:45

Czy za remis w koszu jest zwrot??
Posted by: yaaho

Re: Betandwinshit [31] - 02/03/2006 16:47

Quote:

Czy za remis w koszu jest zwrot??




liczy sie wynik po dogrywce
Posted by: MichuTN

Re: Betandwinshit [31] - 02/03/2006 16:51

Quote:

Quote:

Czy za remis w koszu jest zwrot??




liczy sie wynik po dogrywce




Ural Great-Olympia 52-52 i koniec
Ural awansował dalej a ja nie wiem co dalej bedzie z kuponem??
Posted by: MichuTN

Re: Betandwinshit [31] - 02/03/2006 17:21

Zaliczyli
Posted by: tmieszko

Re: Betandwinshit [31] - 04/03/2006 01:06

Ostatnio nudzilo mi sie troche i przegladalem rozne fora...
kliknelem na linka gdzie powinien byc bonus dla naszych poludniowych sasiadow
a tam:





az oczeta mi sie zaswiecily

...ale dlugo sie nie cieszylem
nastepnego dnia juz widnialo info o standardowym bonusie - 140pln

Pisalem do supportu, w zalaczniku screen powyzszy... ale niestety wyparli sie tego

widzial ktos cos podobnego??

pozdr
Posted by: riquelme

Re: Betandwinshit [31] - 04/03/2006 08:44

napisalem do supportu zeby mi usuneli konto bo chce przejsc na PLN i spoko konto usniete po paru minutach tylko ze jak rejestruje sie od nowa (na inny login) to wyskakuje: Twoje dane znajdują się już w naszym banku danych!
jak napisalem o tym do nich to dostalem odpowiedz:
Z przykroEciD informujemy, E
Przykro nam z powodu wszelkich niedogodnoEci.
Z powaE
Support Team z betandwin

hmm ciekawe nadal kapa wiec chyba stracili klienta
Posted by: arvid

Re: Betandwinshit [31] - 04/03/2006 08:55

riquelme,
Może mialeś konto w klonie Bawu- beteurope. Parę miesięcy temu przenieśli wszystkie te konta do Betandwin i może to Twoje konto jeszcze "wisi".

Pozdrawiam
arvid
Posted by: larsson

Re: Betandwinshit [31] - 04/03/2006 12:02

riquelme jak mam to samo,chce teraz zalozyc konto i tez mi pisze: : Twoje dane znajdują się już w naszym banku danych!

I pisze ze oni sie ze mna skontaktuja,ale czekam juz 3dzien i nic.Juz mnie qrwica strzela i raczej oleje ich
Posted by: janko_muzykany

Re: Betandwinshit [31] - 04/03/2006 18:07

mam takie pytanie
czy jesli wyplacalem kase z betadnwin 2lutego to nastepna bezplatna wyplata moze byc 28 marca czy juz na poczatku marca??
Posted by: Ares96.

Re: Betandwinshit [31] - 05/03/2006 10:34

Conrad nawet nie pytam dlaczego kasujesz posty/tematy związane z faktami utrudniania przez BETANDWIN gry. Brak też merytorycznych wyjaśnień z Twojej strony, wolisz obrażać.. Piszesz że sprzedaje typy, ok, Ty sprzedałeś siebie.. dla najgorszej firmy bukmacherskiej. Ja podaje fakty nt tego śmieciastego buka, Ty te fakty będziesz zacierał.. żałosne, jak niewiele potrzeba by cie kupic.
Posted by: ryf

Re: Betandwinshit [31] - 05/03/2006 10:46

Quote:

riquelme jak mam to samo,chce teraz zalozyc konto i tez mi pisze: : Twoje dane znajdują się już w naszym banku danych!

I pisze ze oni sie ze mna skontaktuja,ale czekam juz 3dzien i nic.Juz mnie qrwica strzela i raczej oleje ich




Równieżmiałem taki problem, ale usilnie dążyłem do tego aby zarejestrowaćsięw PLN, i chyba po 7 e-meilu dało radę... Mają chyba jakieśproblemy z usuwaniem starych danych... Na każdego meila odpisywali że już powinno byćdobrze, aż w końcu po długiej batalii było hehe Tak więc pisać, pisaći jeszcze raz pisać, tylko grzecznie, z kulturą jak na człowieka przystało a będzie dobrze. Opisać dokładnie problem. Ja wysłałem im screna z tym błędem który się pojawiał i dali radę:)
Posted by: Conrad

Re: Betandwin [31] - 05/03/2006 10:51

Ares, naprawdę nie mam Ci nic do powiedzenia. Żałośnie naciągałeś ludzi na płatne typy i do tego każdy wie, że związany byłeś tylko z jedną firmą, Expektem, i teraz w ich imieniu chodzisz i starasz się zamęt robić w okól wszystkiego co możliwe przy jednoczesnym chwaleniu tego badziewia z Malty gdzie tylko to jest możliwe...

Czekam aż Faricarz da nam update o rozliczeniu zakładu bo do Twoich żałosnych wypocin nie me sensu się odnośić...
Posted by: Kameleon

Re: Betandwin [31] - 05/03/2006 10:58

Quote:

No więc rozliczyli mi ten zakład jako przegrany.




Quote:

Rozumiem, że zakłady sa jeszcze nierozliczone?




Czytanie ze zrozumieniem...eh...ja taki młody, a już jakoś potrafię przeczytać temat i poskładać w całość, a Conrad jednego zdania zrozumieć nie może. Radze zmienić front i przestać tak wywyższać betandwin ponad inne buki. Ataki na Aresa też już powoli robią się nudne, bo można je przeczytać w co drugim twoim poście.
Posted by: Ares96.

Re: Betandwin [31] - 05/03/2006 11:00

Quote:

i do tego każdy wie, że związany byłeś tylko z jedną firmą, Expektem, i teraz w ich imieniu chodzisz i starasz się zamęt robić w okól wszystkiego co możliwe przy jednoczesnym chwaleniu tego badziewia z Malty gdzie tylko to jest możliwe...





Conrad czy Ty naprawdę nie potrafisz polegać na rzeczowych faktach, tylko na kazdym kroku musisz być mitomanem ? Następny post który napiszesz będzie odnosił sie pewnie do tego, że Ares96 współpracuje ze KGB, kto wie do czego jesteś zdolny po tym co napisałeś. Oprzytomnij i nie rób z tego forum prywatnych gierek dla paru złotych z poleceń, tu mają sie znajdować rzeczowe informacje na temat bukmacherów. Każdy co bardziej poważny gracz wie co to jest chołubiony przez Ciebie betandwin, ale Ty nie masz z nimi żadnych problemów bo po prostu u nich nie grasz. Dostajesz pieniążki z poleceń i będziesz wciskał ciemnotę ludziom by tylko sie rejestrowali. I nie rozmawiamy tu o expekcie tylko betandwin.
Posted by: tomo

Re: Betandwin [31] - 05/03/2006 15:50

Przepraszam, że się wcinam do dyskusji ale to co B&W zrobił dzisiaj podczas Meczu Gwiazd DBL to dopiero było prawdziwe złodziejstwo!

Tylko biedny Svanson nie zakumał chyba o co chodzi i popsuł tym pajacom święto...

Ja dotychczas problemów z tym bukiem nie miałem (podobnie jak z wspominanym tutaj Expem) ale to co dzisiaj zrobili przekroczyło już wszelkie możliwe granice!
Posted by: Conrad

Re: Betandwin [31] - 05/03/2006 16:17

Widzisz Ares, ja ani nie naciągam ludzi na płatne typy ani nie jestem pachołkiem opłacanym przez jednego buka tak jak Ty, który tylko chodzi i ich wychwala gdzie się da, krytykując przy tym wszystko i wszystkich dookoła. No ale czego się spodziewać po takim naciągaczu...

Ja akurat tylko pisałem o tym, że po raz pierwszy w ofercie live jest Orange Ekstraklasa, i nikt wcześniej przed Betandwin tego nie zrobił (rozumiem, że na giełdzie zakładów w Betfair można było jeszcze grać live wcześniej).

Jeśli masz jakieś prywatne problemy to radzę przenieść to na PW bo nie będę tu tolerował dłużej Twoich śmieci.

Tomo, napisz dokładnie co się stało. Akurat nie oglądałem meczu tak więc nie wiem o co chodzi z tym Svansonem?

Farciarz, zakład rozliczony czy jeszcze nie?
Posted by: Ares96.

Re: Betandwin [31] - 05/03/2006 16:20

tomo, mozesz opisać dokładnie o co chodzi ?
Posted by: tomo

Re: Betandwin [31] - 05/03/2006 16:24

Wszystko jest w temacie o polskim koszu.
Ja nie mam siły o tym wszystkim pisać...

W kazdym bądź razie wałek roku im nie wyszedł bo:
1. Svanson był nieuświadomiony.*
2. Svanson nie umie liczyć.*
*niepotrzebne skreślić

Jak dokładnie post po poście prześledzicie tamten temat począwszy od mojego postu z dni 02.03 godz. 23:12 to myślę że zrozumiecie o co chodzi.
Posted by: Ares96.

Re: Betandwin [31] - 05/03/2006 16:34

masz prywatne sprawy to na priva prosze. dziekuje.

Conrad
Posted by: Gherman

Re: Betandwin [31] - 05/03/2006 16:55

Chcialem podziekowac BAW za sponsorowanie dzisiejszego meczu PLK All Shit Stars...teraz wiem co oznacza stwierdzenie uczciwy sport...
Posted by: blacky82

Re: Betandwin [31] - 05/03/2006 19:46

stronka padla?
Posted by: Kapua

Re: Betandwin [31] - 05/03/2006 19:49

Quote:

Chcialem podziekowac BAW za sponsorowanie dzisiejszego meczu PLK All Shit Stars...teraz wiem co oznacza stwierdzenie uczciwy sport...




Właśnie, o co chodzi z tą aferą z PLK All Stars
Posted by: Kapua

Re: Betandwin [31] - 05/03/2006 19:49

Quote:

stronka padla?





Stronka im coś nawala
Posted by: o.O_V

Re: Betandwin [31] - 05/03/2006 20:12

No dzis caly dzien sie stronka jebie
Posted by: HAGIi

Re: Betandwin [31] - 06/03/2006 08:20

Chlopaki to co BAW wczoraj zrobil to juz kpina jakich malo!
I jak mozna nazwac tkaiego buka profesjonalnym?
Dla mnie era BAW sie dawno skonczyla, po problemach zx wyplata i limitach rzedu 5 Euro!! To juz sa dopiero jaja!
Wystarczylo pol roku grania i we wszystkich klonach jak i w BAW limity!
Podziekowalem im dawno i nie chce slyszec o tym buku
Zaluje tylko tego, ze zuzel nie bedzie dane mi grac u nich bo widze, ze z analitykiem jest chyba cos nie tak i jest inny niz rok temu, a warto z tego byloby skorzystac.
Naszczescie sa inne buki, zuzel exp ma wystawiac do tego filia nordicbetu i kilka innych firm wiec nie bede plakal nad BAW
A co do wypowiedzi Conrada na temat BAW i Expa wolalbym sie nie wypowiadac, ale traktowanie Aresa to lekka przesada, chlopak pisze mądrze a co najwazniejsze jest to sama prawda, a odpisywanie w stylu jakies platne typy itp odchodzi kompletnie od tematu i zaczyna sie robic burdel
Mam nadzieje, ze szybko sie zrobi porzadek i nie bedzie niepotrzebnych klotni
Pozdrawiam
Posted by: Lampe

Re: Betandwin [31] - 06/03/2006 23:05

Gram w różnych bukach od 3 lat ale dziś akurat zacząłem gre w BAW. Widzę, że sporo osób krytykuje ich za limity. Chciałem się poradzić za jakie stawki można grać żeby się nie narazić na ewentualny limicik? Czy może lepiej od razu dać sobie z nimi spokój? Bo granie po 10 euro mnie nie bawi.
Posted by: norbi_m

Re: Betandwin [31] - 07/03/2006 08:19

Mam pytanko , grałem kupon w sobote na którym miałem mecz Sochaux - Bordo , mecz sie nie odbył, dzisiaj wtorek a oni tego jeszcze nie rozliczyli , jak długo u nich to trwa może ktos sie orientuje
Posted by: nerti

Re: Betandwin [31] - 07/03/2006 17:47

Quote:

Mam pytanko , grałem kupon w sobote na którym miałem mecz Sochaux - Bordo , mecz sie nie odbył, dzisiaj wtorek a oni tego jeszcze nie rozliczyli , jak długo u nich to trwa może ktos sie orientuje




Elo no mi wlasnie rozliczyli dzis ostatni meczyk z angielskiej conference ktory nie odbyl sie w sobote. Wiec licz na chwile szczescia moze dzis ....a tak wogole to mam pytanie czy BaW wystawil zaklady na LM typu ze wszystkie druzyny strzela jak jest chyba w innych bukach netowych ??? Wie ktos moze bo nie moge czegos takiego znalezc hihihi ... bo pewno niema ???

Thx za info
Posted by: joker111

Re: Betandwin [31] - 07/03/2006 19:38

czy moze mi ktos powiedzieć czy jest jeszcze bonus 100% od wpłaty dla nowych użytkowników. Jak próbuje zarejestrować sie z linka z forum wyskakuje mi bonus 5 zł ??
Posted by: tmieszko

Re: Betandwin [31] - 08/03/2006 00:39

Link w dziale z promocjami jest dobry...
wyczysc 'ciasteczka' przegladarki i powinno byc siii
Posted by: cichy2

Re: Betandwin [31] - 08/03/2006 00:47

Witam!!!
Zarejestrowalem sie na BAW. Chcialem wplacic pieniadze, ale nie wiem jak to zrobic?Zarejestrowalem sie na Moneybookerze ale nie wiem jak dokonac wplaty pieniedzy na ich konto i czy Moneybooker automatycznie przeleje mi te pieniadze na konto BAW?Musze wyslac kopie paszportu lub dowodu aby potwierdzic swoje dane,aby nie miec pozniej problemow z wyplata(mieszkam w Anglii i mam konto w GBP)?Czy musze korzystac z Moneybooker'a lub Neteller'a?
Dzieki za wszystkie odpowiedzi.Pozdro
Posted by: frees

Re: Betandwin [31] - 08/03/2006 08:18

Witam,
wplacalem kase do BAW za pomoca karty Visa electron z Inyeligo. Teraz chcialbym wyplacic kaske. Czy moge ja wyplacic np na Moneybookers? Czy musze na karte? Przy wyplacie na karte, Inteligo nie zablokuje mi na 30 dni tych pieniedzy przypadkiem??
Posted by: frees

Re: Betandwin [31] - 08/03/2006 08:21

Wplaty mozesz dokonac takze za pomoca przelewu bankowego lub za pomoca karty kredytowej.
Posted by: cichy2

Re: Betandwin [31] - 08/03/2006 13:21

Quote:

Wplaty mozesz dokonac takze za pomoca przelewu bankowego lub za pomoca karty kredytowej.




A Ty jak wplacales? Jak jest bezpieczniej? Wysylales im sakny dowodu lub paszportu?Dzieki
Posted by: Lampe

Re: Betandwin [31] - 08/03/2006 13:50

ile idzie kasa z mbanku do baw na rachunek bankowy? bo dzis cgce wplacic po raz pierwszy i tak się zastanawiam kiedy mogę się spodziewac kasy? na weekend dojdzie?
Posted by: *Major*

Re: Betandwin [31] - 08/03/2006 13:53

Quote:

ile idzie kasa z mbanku do baw na rachunek bankowy? bo dzis cgce wplacic po raz pierwszy i tak się zastanawiam kiedy mogę się spodziewac kasy? na weekend dojdzie?




To Zalezy Kiedy CI BAW zaksieguje ale watpie zeby na Week Była Poniewaz ksieguja tlyko w dni powszednie.

Pozdrawiam
Posted by: frees

Re: Betandwin [31] - 08/03/2006 14:35

Quote:

Quote:

Wplaty mozesz dokonac takze za pomoca przelewu bankowego lub za pomoca karty kredytowej.




A Ty jak wplacales? Jak jest bezpieczniej? Wysylales im sakny dowodu lub paszportu?Dzieki




Ja wplacalem karta, bo kasa od razu jest wtedy na koncie. Wysylalem skan dowodu, ale to wyslyasz dopiero jak juz chcesz wyplacic kase.
Posted by: cichy2

Re: Betandwin [31] - 08/03/2006 15:46

Quote:

Quote:

Quote:

Wplaty mozesz dokonac takze za pomoca przelewu bankowego lub za pomoca karty kredytowej.




A Ty jak wplacales? Jak jest bezpieczniej? Wysylales im sakny dowodu lub paszportu?Dzieki




Ja wplacalem karta, bo kasa od razu jest wtedy na koncie. Wysylalem skan dowodu, ale to wyslyasz dopiero jak juz chcesz wyplacic kase.




Ja mam Maestro wiec nie bede mogl przez karte kredytowa.A jak przelewem bede chcial pozniej wyplacic to tez musze im wyslac skan dowodu czy wyplace bez prblemu.dzieki.pozdro
Posted by: rivex

Re: Betandwin [31] - 08/03/2006 20:10

Mam taka sprawe:
wczoraj zagralem na mecz Barca-Chelsea ilosc strzalow w swiatlo bramki powyzej 5,5 w 2. polowie. Rozliczyli mi jako przegrany. Mam pyatnie: moze ktos wie ile bylo strzalow w drugiej polowie?
Posted by: abyremis

Re: Betandwin [31] - 08/03/2006 22:00

a ja normalnie musze pochwalic baw zlecilem wyplate z 3 bukow w poniedzialek baw, bet24, sportingbet i z baw przyszlo najpredzej czekam na reszte
Posted by: Maciek

Re: Betandwin [31] - 09/03/2006 12:46

możecie nadać zakłady ? mi wyskakuje jakiś błąd juz od parunastu mninut
Posted by: *Major*

Re: Betandwin [31] - 09/03/2006 12:56

Quote:

możecie nadać zakłady ? mi wyskakuje jakiś błąd juz od parunastu mninut




Umnie wszystko działa ok
Posted by: sebbek

Re: Betandwin [31] - 09/03/2006 16:32

Quote:

możecie nadać zakłady ? mi wyskakuje jakiś błąd juz od parunastu mninut



u mnie to samo
Posted by: igea23

Re: Betandwin [31] - 09/03/2006 16:39

u mnie tez ten sam blad
Posted by: plavo

Re: Betandwin [31] - 09/03/2006 16:55

Ja też nie mogę potwierdzić zakładu.
Posted by: moonlight

Re: Betandwin [31] - 09/03/2006 17:48

Ja już nie wiem, wszystkie buki powoli się sypią.. za dużo powygrywaliśmy, czy co ?

Expekt, betgun, bet24 i teraz betandwin ... wszędzie jakieś problemy ze stronami.
Posted by: tmieszko

Re: Betandwin [31] - 09/03/2006 17:53

....po prostu idzie wiosna czas na zmiany
Posted by: moonlight

Re: Betandwin [31] - 09/03/2006 17:57

Niech będzie lepiej po staremu , ale porządnie a nie jakieś zmiany.. szybko i byle jak
Posted by: zdoncia

Re: Betandwin [31] - 10/03/2006 12:32

witam
zwracam sie z prośbą
chce przelać pieniązki z inteligo na betandwin wpisuje 16cyfrowy numer karty cvc2 3cyfrowy jednak na betandwin wyskakuje mi po prawym drukiem czerwoną czcionką:

Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Co to znaczy?????
Prosze o pomoc nigdy wcześniej sie tym nie zajmowałam!!!!
Posted by: buster

Re: Betandwin [31] - 10/03/2006 22:34

Czy może ktoś mi wyjasnić dlaczego temat "Problemy z wypłatą w betandwin PROSZE O POMOC" został zamknięty?!

Wiem, wiem jestem "krzykaczem malutkim"; co nie zmienia faktu, że tymczysz jest kolejnym graczem zrobionym na szaro przez BetAndWin

Chyba warto ostrzegać innych aby nie wpłacali kasy do tego złodziejskiego pseudobuka - ale jak widzę łatwiej zamknąć temat bez podania przyczyny

Tylko niech nie pisze, że mają bogatą ofertę.

Mogą wystawiać i 3 ligę chińską skoro wyznają zasadę "jak wygrasz to i tak ci nie wypłacimy..."
Posted by: marowit

Re: Betandwin [31] - 11/03/2006 08:49

Quote:

ile idzie kasa z mbanku do baw na rachunek bankowy? bo dzis cgce wplacic po raz pierwszy i tak się zastanawiam kiedy mogę się spodziewac kasy? na weekend dojdzie?




Wplacalem w srode (mBank) i kasa byla w piatek o 15:38 na koncie w BAW.
Posted by: ciacho1984

Re: Betandwin [31] - 11/03/2006 09:07

Tak wiec w sprawie nie wyplaconych srodkow i zablokowania konta bywaja rozne powody, zwykle to posiadanie kilku kont i podanie falszywych danych przy rejestracji. Oczywiscie czeste sa tez blokowania kont bez przyczyny, ale grajac w BAW trzeba sie z tym liczyc poprostu.
Posted by: FSevEn

Re: Betandwin [31] - 11/03/2006 23:28

czy mozna tu wpłacić poprzez neteller??jeśli nie to jaki buk przykmie mi kase z netlelleru??????????dzięki
Posted by: tmieszko

Re: Betandwin [31] - 11/03/2006 23:30

Taaak wplacisz do BAW przez Neteller...
Posted by: ezop

Re: Betandwin [31] - 12/03/2006 08:39

Właśnie spróbowałem zrobić kombinację 3 zdarzeń z f-1 w baw
no i się zdziwiłem bo wyświetlają się mi kóleczka że nie można tych zdarzeń kombinować . W zeszłym sezonie nie było żadnych problemów Oj firma robi się śmieszna
Posted by: krisek

Re: Betandwin [31] - 13/03/2006 13:14

Ile czakelisce najdluzej za kasa z baw?? bo ja zlecilem wyplate 4.08 a kasy jak nei mam na koncie tak nie mam dodam jeszcze ze konto mam na MB wiec chyab cos tu nie gra;(

Co mam robic w tej sytuacji??
Posted by: szamann

Re: Betandwin [31] - 13/03/2006 14:21

Ja czekalem 4 dni - wyplata na konto bankowe...
Posted by: FSevEn

Re: Betandwin [31] - 13/03/2006 20:39

wpłaciłem kase do betadwin i poprosiłem o podwojenie depozytu napisali mi ze okey i ze zrobią to w najblizszych godzinach.czy jak teraz zaczne grac to podwoją mi kwote któą mam teraz czy któą ugram??jak to jest??
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [31] - 13/03/2006 20:57

Quote:

wpłaciłem kase do betadwin i poprosiłem o podwojenie depozytu napisali mi ze okey i ze zrobią to w najblizszych godzinach.czy jak teraz zaczne grac to podwoją mi kwote któą mam teraz czy któą ugram??jak to jest??




dodadza Ci kwote ktora wplaciles, (max 140 zeta)
Posted by: micha$

Re: Betandwin [31] - 14/03/2006 11:48

Mam pytanie: dostałem dzisiaj maila z BetAndWin, że mogę zgarnąć urodzinowego bonusa. Muszę tylko wpłacić przynajmniej 40 zł. W warunkach bonusa jest zdanie:
"100%'owy bonus wypłacony będzie po Twojej pierwszej wpłacie do najpóźniej 7 dni po Twoich urodzinach. Pierwsza wpłata musi wynosić co najmniej 40 PLN. Jeśli wpłacona suma będzie niższa niż 40 PLN, użytkownik zostaje wykluczony z udziału w promocji."
Specjalnie pogrubiłem to słowo bo tego właśnie dotyczy pytanie. Wpłacałem już kiedyś do BAW i straciłem kasę i czy teraz jak wpłacę 40 zł to dostanę bonus?
Proszę o pomoc! Może ktoś był w podobnej sytuacji...
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [31] - 14/03/2006 11:58

jak wplacisz to dostaniesz bonus
Posted by: micha$

Re: Betandwin [31] - 14/03/2006 12:11

Oki, dzięki! Mam nadzieję, że się nie mylisz
Pozdrowienia!
Posted by: Farciarz

Re: Betandwin [31] - 14/03/2006 13:10

Gwoli sprawiedliwości muszę stwierdzić że w końcu mi zakład rozliczyli. Był już rozliczony jako przegrany, na moje maile odpowiadali wciąż tym samym mailem o śledztwie. Wypłaciłem resztę kasy (zreszą doszła całkiem szybko) i prawie zapomniałem o całej sprawie.
Minął ponad tydzień i parę dni temu skrobnąłem im znow maila na ten sam temat oczywiście bez wiary w powodzenie misji, tak dla "jaj" a tu następnego dnia szok - zakład zaliczony jako wygrany, kasa dopisana do konta i mail z przeprosinami. Z wrażenia polazłem się upić
Tak więc muszę im zwrócić honor, ale grać już u nich nie zamierzam ...


Quote:

To może mi ktoś pomoże. Toczę nierówną walkę z tym gównianym pseudobukiem ale powiedziałem że się nie poddam. Co godzinę wysyłam im maila z konkretnym pytaniem żeby w końcu mi objaśnili wyniki swojego śledztwa. A oni mi tą samą formułkę. To ja im znowu tego maila. Ciekawe kto dłużej wytrzyma... Szczegóły w wątku :wynik 3 frama czyli:
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2328652&an=0&page=0#2328652


Posted by: micha$

Re: Betandwin [31] - 14/03/2006 14:46

Quote:

jak wplacisz to dostaniesz bonus



Zgadza się!
Niezły prezent na urodzinki
Posted by: tmieszko

Re: Betandwin [31] - 14/03/2006 14:56

A ja nigdy nie dostalem od Nich prezentu urodzinowego...
gram tam ponad 3lata

Ktos moze wie dlaczego??
Posted by: berek

Re: Betandwin [31] - 14/03/2006 19:32

Miła niespodzianka spotkala mnie dziś ze strony BaW-u

Otóż kilka razy zdarzyło mi zawrzeć zakłady u Nich przez wap.... i co dzisiaj widzę ?
Maila od BaW-u z 5 euro bonusu dla użytkowników posiadających komórkę
Wszedłem na wap Baw-u, zalogowałem sie, wpisałem otrzymany kod i rzeczywiście 19 zeta z groszami zasiliło moje nadwątlone ostatnimi czasy konto
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [31] - 14/03/2006 21:51

do mnie rowniez wyslali maila z cudowna kwota 5 euro:)
Posted by: (J)

Re: Betandwin [31] - 14/03/2006 22:39

No no maly prezent od BaW,ale za 5 euro to mozna dla zabawy pograc
Posted by: berek

Re: Betandwin [31] - 15/03/2006 09:56

Quote:

No no maly prezent od BaW,ale za 5 euro to mozna dla zabawy pograc




Ja tylko dla zabawy gram
Chodziło mi bardziej o sam fakt, nie zaś o kwotę
Posted by: Antigia

Re: Betandwin [31] - 15/03/2006 12:23

czy ktoś ma kłopoty z otwarciem strony betendwin
Posted by: HAGIi

Re: Betandwin [31] - 16/03/2006 18:37

szybkie pytani i licze na szybka odpowiedz
limity na livebet tez sa?
mam na gre 5 euro limity ale slyszalem cos ze na livebet ten limit nie jest
prawda?
dzieki za odpowiedz
Posted by: jokeone

Re: Betandwin [31] - 16/03/2006 21:10

a ja odradza tego bukmachera z całego serca, dziś próbowałem wypłacic pieniadza i okazuje sie ze nie moge. Fakt że chyba zaistniała pomyłka w dacie urodzenia i gdy wysłałem im kopie dowodu tożsamości to sie tego uczepili pomimo że reszta danych jest jak najbardziej zgodna. Gdy wpłacałem pieniądze nie było żadnego problemu lecz gdy chcę ją wypłacić nagle robi się ogromny problem. Ja zadaje im pytania a oni zdartą płytę i że moje dane sie nie zgadzają z kontem gracza, więc im pisze żeby napisali o co chodzi bo nie rozumiem sprawdzam mój profil w BAW i wszystko jest tak samo jak na dowodzie. Wkońcu po 3 emailu oni stwierdzają że nie będą mi odpowiadać więcej. Co to
do cholery za support i od czego oni są??? Nie wiem co teraz będzie z moją kasą. Przecież każdy idiota spoglądając na dowód widziałby że sie zgadza wszystko poza datą i że mogła zaistnieć pomyłka. Tylko dlaczego tego nie weryfikują w momencie wpłaty pieniędzy tylko dopiero przy wypłacie. ODRADZAM tego bukmachera. Może ktoś miał podobny problem to proszę napisać jak to rozwikłał. Pozdrawiam
Posted by: goniak

Re: Betandwin [31] - 16/03/2006 21:42

Quote:

a ja odradza tego bukmachera z całego serca, dziś próbowałem wypłacic pieniadza i okazuje sie ze nie moge. Fakt że chyba zaistniała pomyłka w dacie urodzenia i gdy wysłałem im kopie dowodu tożsamości to sie tego uczepili pomimo że reszta danych jest jak najbardziej zgodna. Gdy wpłacałem pieniądze nie było żadnego problemu lecz gdy chcę ją wypłacić nagle robi się ogromny problem. Ja zadaje im pytania a oni zdartą płytę i że moje dane sie nie zgadzają z kontem gracza, więc im pisze żeby napisali o co chodzi bo nie rozumiem sprawdzam mój profil w BAW i wszystko jest tak samo jak na dowodzie. Wkońcu po 3 emailu oni stwierdzają że nie będą mi odpowiadać więcej. Co to
do cholery za support i od czego oni są??? Nie wiem co teraz będzie z moją kasą. Przecież każdy idiota spoglądając na dowód widziałby że sie zgadza wszystko poza datą i że mogła zaistnieć pomyłka. Tylko dlaczego tego nie weryfikują w momencie wpłaty pieniędzy tylko dopiero przy wypłacie. ODRADZAM tego bukmachera. Może ktoś miał podobny problem to proszę napisać jak to rozwikłał. Pozdrawiam




mialem podobnie,kumpel byl u mnie,1 flaszka,potem druga i chcial zebym mu zalozyl konto ze swojego kompa,wiec no problem tylko ze na srubie wpisalem do jego danych swoja date urodzenia,potem oczywiscie problem przy wyplacie ale wszystko dalo sie odkrecic ,napisalem ze wpisalem omylkowo date zameldowania,caly czas bardzo grzecznie,wyplacili po kilku dniach bez problemu
Posted by: Luksi

Re: Betandwin [31] - 16/03/2006 22:40

Hej,
Mam takie pytanie.
Czy mozna zmienic walute konta (np. z polskich zlotowek na brytyjskie funty), a jezeli tak to jak to zrobic?
Bo napisalem do supportu, ze chcialem zlikwidowac moje aktualne konto u nich (w PLN), aby moc zalozyc w funtach.
Nie interesuja mnie zadne promocje ani takie tam.
To oni odpisali, ze konta nie idzie w zaden sposob zlikwidowac, ani otworzyc drugiego w innej walucie (bo maja juz konto na moje dane).
Ktos sie spotkal z podobnym problemem i jak go rozwiazal?
Dzieki
Posted by: th0mas

Re: Betandwin [31] - 16/03/2006 23:15

No ja kiedyś miałem ten problem, zapytałem się czy można zmienić walute, oni mi odpisali, że w żaden sposób oni nie mogą tego zrobić. Po kilku mailach i prośbach zamkneli mi konto i mogłem otworzyć je w walucie w której chciałem