Betandwin [24]

Posted by: Conrad

Betandwin [24] - 25/07/2005 17:07

Kontynuacja poprzedniego tematu.

Przypominam o ciągle aktualnej promocje w Betandwin. Info o podobnych promocjach jest dostępne także na podstronie: http://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom oraz w nowym dziale forum: Promocje u bukmacherów

PROMOCJA!!!
Posted by: adingh

Re: Betandwin [24] - 25/07/2005 22:59

Mam pytanie. Czy w BAW darmowe 10 smsów z wynikiem są przydzielane co miesiac?Bo juz kilka razy miałem od nowa 10, ale nie wiem czy to sie zaczęło od nowego miesiaca czy od nowej wpłaty
Posted by: maxkolonko

Re: Betandwin [24] - 26/07/2005 06:00

Moje pytanie jest takie: Czy support BAW odpowiada na pytania użytkowników i czy wogóle odpowiada.... Wczoraj wysłałem im 2 maile. Jeden z pytaniem o zmianę waluty na moim koncie i drugi z prośbą o potwierdzenie czy doszły moje skany dowodu tożsamości. Zero odpowiedzi z ich strony do dnia dzisiejszego.

Może ktoś na forum mi odpowie.

1. Czy na moim koncie użytkownika mogą zmienić walutę z USD na złotówki ? (jak się rejestrowałem można było wybrać tylko EUR i USD - rejestrowałem się 1,5 roku temu...;))

2. Nie wpłacałem jeszcze pieniędzy, a chcę to zrobić przez Moneybookers i nie wiem czy obejmie mnie promocja podwojenia depozytu...

Proszę o odpowiedź jeśli ktoś będzie miał jakieś informacje na interesujące mnie pytania.
Posted by: nowy WK

Re: Betandwin [24] - 26/07/2005 06:04

Tego, ze doszly skany chyba nie potwierdzaja - przynajmiej mi ani BW ani playit nie odpowiedzialy na taki mail. Jak zrobia wyplate to jest to potwierdzenie, ze doszlo.

Wojtek
Posted by: donbagino

Re: Betandwin [24] - 26/07/2005 06:54

Quote:

Moje pytanie jest takie: Czy support BAW odpowiada na pytania użytkowników i czy wogóle odpowiada.... Wczoraj wysłałem im 2 maile. Jeden z pytaniem o zmianę waluty na moim koncie i drugi z prośbą o potwierdzenie czy doszły moje skany dowodu tożsamości. Zero odpowiedzi z ich strony do dnia dzisiejszego.

Może ktoś na forum mi odpowie.

1. Czy na moim koncie użytkownika mogą zmienić walutę z USD na złotówki ? (jak się rejestrowałem można było wybrać tylko EUR i USD - rejestrowałem się 1,5 roku temu...;))

2. Nie wpłacałem jeszcze pieniędzy, a chcę to zrobić przez Moneybookers i nie wiem czy obejmie mnie promocja podwojenia depozytu...

Proszę o odpowiedź jeśli ktoś będzie miał jakieś informacje na interesujące mnie pytania.




Z tego co wiem to sposobem na zmianę waluty jest zamknięcie konta i ponowne otwarcie. Tak było w moim przypadku - wysłałem maila z prośbą o usunięcie konta wyjaśniając co jest tego powodem.
Co do możliwości podwojenia depozytu, to najlepiej porozmawiać z supportem (ja preferuje telefonicznie). Skoro nie wpłacałeś jeszcze depozytu to jest realna szansa że zostanie on podwojony, ale mówię - lepiej sie upewnić niż później żałować.
Powodzenia
Posted by: maxkolonko

Re: Betandwin [24] - 26/07/2005 08:54

Quote:

Z tego co wiem to sposobem na zmianę waluty jest zamknięcie konta i ponowne otwarcie. Tak było w moim przypadku - wysłałem maila z prośbą o usunięcie konta wyjaśniając co jest tego powodem.
Co do możliwości podwojenia depozytu, to najlepiej porozmawiać z supportem (ja preferuje telefonicznie). Skoro nie wpłacałeś jeszcze depozytu to jest realna szansa że zostanie on podwojony, ale mówię - lepiej sie upewnić niż później żałować.
Powodzenia




Już mam odpowiedź:
Szanowny Panie Mariuszu,

Zmiana waluty konta nie jest mozliwa. Istnieje mozliwosc zmiany konta z USD na konto w PLN, jednakze wiaze sie z tym koniecznosc zamkniecia obecnie posiadanego konta w USD i otwarcia nowego konta zakladow w PLN. Nalezy wystapic z prosba o zamnkiecie konta w USD i dokonac ponownej rejestracji, wybierajac jako walute w PLN i podajac nowa nazwe uzytkownika.

Jednoczesnie informujemy, ze przy zmianie konta traci sie prawo do promocji przyslugujacych na stare konto zakladow.


Z poważaniem,

Support Team z betandwin
Posted by: Ali_G

Re: Betandwin [24] - 27/07/2005 10:31

Witam!
Zalozylem kiedys konto w baw ale tam jeszcze nie wplacalem. Teraz postanowilem wplacic, ale pamietam, ze nie rejestrowalem sie z linku promocyjnego (ale w okresie trwania promocji). W takim wypadku wydaje mi sie, ze promocja (140+140) mnie obejmuje?
Moglby mi ktos podac emaila do anglojezycznego supportu (ktory mi odpowie w miare szybko)? I prosilbym o pomoc w napisaniu maila po angielsku :P Chodzi mi o takiego maila, zeby mi zaksiegowali wplate i dopisali bonusa.
Posted by: pkubik

Re: Betandwin [24] - 27/07/2005 15:18

Nigdzie nie moge znalezc tego linku do promocji z BAW...
Posted by: vebnaster

Re: Betandwin [24] - 27/07/2005 18:50

Klony betandwin maja promocje ;]

beteurope.com
playit.com

Po rejstracji z zaproszenia od osoby posiadajacej tam konto i po wplacie 30 euro dostajesz 10 euro bonusu - zapraszajacy dostaje tyle samo 10 euro

Osoby ktore chca skorzystac z tej promocji i zarejstruja sie z mojego zaproszenia dostana polowe tego co ja dostane - lacznie macie 50% waszego depozytu.

Duzo osob pyta wiec mowie:
- Majac konto w betandwin mozesz zalozyc konto w wyej wymienionych bukach i skorzystac z promocji.
- Grasz w walucie EURO - nie ma polskiej
- Strona w jezyku angielskim
- Wplaty i wyplaty poprzez moneybookers/ neteller/ karta

Pozdrawiam !
Posted by: marv

Re: Betandwin [24] - 27/07/2005 21:06

Witam.

Mam pytanie dotyczące promocji w Betandwin.
Zarejestrowałem się, wpłaciłem 125zł, podwoiło się do 250zł.
125zł obstawiłem i straciłem
Teraz zanim będę mógł wypłacić pozostałe 125zł muszę obstawić je 3 razy.

Ale czy muszę obstawić te 125zł 3 razy w całości, czy równoważne temu jest obstawienie np. 15 razy po 25zł?

Dzięki i pozdrawiam!
Posted by: max benson

Re: Betandwin [24] - 27/07/2005 22:47

mozesz postawic nawet 375 razy 1 zl,to nie wazne ,wazne jest tylko to zeby zrobic obrot na laczna kwote 375 zl
Posted by: CJ PAOLO

Re: Betandwin [24] - 28/07/2005 11:30

Witam
chce Wam przedstawic sytuacje z jaka spotkal sie moj kolega otoz chcial wyplacic swoj depozyt wraz z bonusem 140 zl bonus i wplata zostaly zainwestowane w zaklady zgodnie z regulaminem podczas dokonywania wyplaty kolega wpisal nieprawidlowa odpowiedz na pytanie osobiste pomylka dotyczyka jednej litery w oryginale wyraz byl pisany mala litera a wpisywany byl z duzej, poprosil o przypomnienie pytania wysylajac jednoczesnie skan dowodu osobistego nazwe uzytkownika i haslo w miedzyczasie przypomnial sobie haslo i dokonal wyplaty w odpowiedzi dostal taki mail

Szanowny Graczu.

Po sprawdzeniu Twojego konta przez dział bezpieczeństwa zdecydowaliśmy się na bezpowrotne zamknięcie konta.
Możesz wnieść o wypłatę swojego depozytu. W tym celu prosimy o przesłanie poniższych danych:


- nazwę banku

- numer konta

- kod banku

- kod Swift i IBAN (tylko wówczas, jeśli konto nie jest założone w Niemczech lub Austrii)

- właściciela konta

- odpowiedzi na pytanie osobiste:
Bardzo nam przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję.


Z poważaniem,

Support Team z betandwin
Posted by: Nirtz

Re: Betandwin [24] - 28/07/2005 12:53

na 99% grał na kogos z rodziny, lub z tego samego IP co ktos inny lub on wczesniej, 1% to zamkniecie konta bez powodu;
dostalem kiedys identycznego maila, jesli chce odzyskac depozyt to niech zrobi to co mu napisali
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 28/07/2005 13:00

to i tak dborze ze chca oddac kase mimo iz ktos kombinuje
Posted by: goran

Re: Betandwin [24] - 28/07/2005 17:08

Mam pytanko - gram w betandwinie w obcej walucie (GB) i chce wplacic kaske ale zeby uniknac ostatnich klopotow wiem ze trzeba dopisac symbol 2 literowy. Oczywiscie wplacal bede w zlotowkach a oni to przelicza . Wykasowalem od nich maila i niepamietam co trzeba dopisac , jakos tak to lecialo RB ,RN ..... Jezeli ktos wie prosze po pomoc. Pisalem do nich ale chce wplacic jutro rano a odpowiedzi jeszcze od nich nie dostalem . Dzieki
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 28/07/2005 18:11

no to troche z innej beczki, oferta BAW jezeli chodzi o gre live jest naprawde godna podziwu, nie gram u nich bo czasem potrafia byc kuriozalni ale mneijsz z tym, konkrety Betoto.com ma praktycznie identyczny dizajn jak BAW i oferte takze, ciekaw jestem czy z nimi tez bywaja klopoty, moze ktos wplacal, gral, wyplacal i sie wypowie
Posted by: Nirtz

Re: Betandwin [24] - 28/07/2005 19:04

betoto, playit i beteurope to klony BAW; mają stary "dezajn" live BAW, narazie słyszałem tylko o problemach z polskim supportem BAW i doswiadczyłem tego na wlasnej skórze, jesli sa tez problemy z angielskim to i z betoto sa te same, jesli nie ma to tu tez nie, co do betoto to kiedys bez problemu z wplatami i wyplatami (sam wpl i wypl), dokladnie tak jak w angielskim BAW
Posted by: Arcy

Re: Betandwin [24] - 30/07/2005 19:43

Ile wynosi opłata za 2 wypłatę w ciągu miesiaca?
Posted by: Arcy

Re: Betandwin [24] - 30/07/2005 21:41

Quote:

Ile wynosi opłata za 2 wypłatę w ciągu miesiaca?



Naprawdę nikt nie wie?
Posted by: [g]um[p]

Re: Betandwin [24] - 30/07/2005 21:45

okolo 7-8 euro
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 31/07/2005 18:20

gram w BAW od nie dawna wiec pytam sie czy normalne u nich jest to ze w polowie meczu jest ciagle mozliwosc obstawiania HT/FT?

istniala taka mozliwosc w polowie meczu arsenal-porto.przy prowadzeniu porto 0:1 kursy byly 2/x-13, 2/1-26

czy zawsze tak robia czy tylko teraz tak sie jebneli?

beda zwroty?
Posted by: kardynal20

Re: Betandwin [24] - 31/07/2005 21:14

Licze na szybką odpowiedz

Zamierzam jutro włpłacic kase na BAW ale chciałem się dowiedziec jak wpłacic aby kasa jak najszybciej znalazła sie na koncie. odpada karta i moneybookers.

z gory dzieki za odpowiedz
Posted by: Layonik

Re: Betandwin [24] - 31/07/2005 21:20

Quote:

gram w BAW od nie dawna wiec pytam sie czy normalne u nich jest to ze w polowie meczu jest ciagle mozliwosc obstawiania HT/FT?

istniala taka mozliwosc w polowie meczu arsenal-porto.przy prowadzeniu porto 0:1 kursy byly 2/x-13, 2/1-26

czy zawsze tak robia czy tylko teraz tak sie jebneli?

beda zwroty?




Ja też coś takiego miałem dzisiaj z Arsenalem Konto w betandwin mam od pół roku i czasami im się tak zdarza ze np Siatka mecz chiny - włochy kursy 4.0 1.20 a za 10 minut poprawiają na odwrót 1.20 - 4.0 Chyba bedzie zwrot
Posted by: nawoj

Re: Betandwin [24] - 31/07/2005 21:43

Trzeba bylo grubo grac sura,najwyzej zwrot.P>S Włoszki wtedy wygrały...
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 31/07/2005 21:47

zagralem delikatnie,bo balem sie ze jeszcze konto mi zablokuja.no ale kurs 26 wszedl.jeszcze nie rozliczyli
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 31/07/2005 21:48

Quote:

Licze na szybką odpowiedz

Zamierzam jutro włpłacic kase na BAW ale chciałem się dowiedziec jak wpłacic aby kasa jak najszybciej znalazła sie na koncie. odpada karta i moneybookers.

z gory dzieki za odpowiedz




ja przelalem kase z konta w mbanku.kasa byla nastepnego dnia
Posted by: kardynal20

Re: Betandwin [24] - 31/07/2005 23:45

Wpłata za pomocą Western Union Quick Pay ??

a tutaj o co chodzi czy moge ta droga wpłacic?? i czy pieniade beda szybko??

PS grałem juz w BAW ale zawsze wpłacałem w banku kase do reki. a to troche za dlugo. wymagajacy jestem:)
Posted by: _bodzio_

Re: Betandwin [24] - 01/08/2005 05:54

Witam !!!!!!!!!!!!!!!
Siema zacząłem grać w Baw i odrazu problemy

Club Friendlies, Świat Godzina Wyniki
Arsenal FC - FC Porto (Neutral Venue) 18:30 2:1


Turniej Amsterdamu, Świat Godzina Wyniki
Arsenal FC - FC Porto (Neutral Venue) 18:30 W toku


no kurde ten sam mecz ;/ inne kategorie i mam na kilku kuponach normalnie Arsenal zaznaczony, że wygrał ale...na jednym mam szare ;/ a tamten kupon daje mi troche kasy nie jakies kokosy ale ako 27 weszło. Noi się troche wkurzam na koncie prawie nic nie mam ;/ a chce grać a nie mogę kurde co robić pisałem do Baw ale nie odpisują ile może to być wynik w toku???? przeicez Arsenal wygrał 2:1 na live nie grałem tego meczu to chyba powinni mi odrazu rozliczyc?

napisałbym do eng supportu ale nie bardzo umiem
Posted by: kardynal20

Re: Betandwin [24] - 01/08/2005 07:33

dzieki za info do poprzedniego pytania!!

a teraz jeszcze jedno pytanie czy ktos miał z was problemy z wpłatą przez karte VISA?? oczywiscie przy wystarczajacym stanie konta
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 01/08/2005 10:31

chyba wszyscy co grali w trakcie trwania meczu(ale nie na livie,tylko normalnie,bo zapomnieli wycofac tego meczu z oferty po rozpoczeciu)maja ciagle nie rozliczone
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 01/08/2005 11:22

juz rozliczyli arsenal,szkoda ze zagralem za taka mala stawke,ale kurs 26 wszedl.i brawa dla BAW ze niezrobili zwrotow
Posted by: kardynal20

Re: Betandwin [24] - 01/08/2005 12:22


Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.

wkur.... mnie to troche. mam konto w PKO wystarczajaca ilosc gotówki zeby zrobic wpłate i karte VISA ELECTRON i wyskakuje mi takie cos. Co zrobic ??

i w których internetowych bukach nie bede miał problemów z wpłata??
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 01/08/2005 12:52

ale elektorna do tansakcji internetowych ? , bo zwyklym nie wplacisz
Posted by: kardynal20

Re: Betandwin [24] - 01/08/2005 12:55

a czym sie rozni?? bo nie wiem co napisac??

i w których internetowych bukach nie bede miał problemów z wpłata z np zwykłego elktrona??
Posted by: Ali_G

Re: Betandwin [24] - 01/08/2005 14:01

Kilka dni temu wplacilem kase do baw, dostalem bonus (140+140) i szybko zrobilem wymagany obrot (okolo 600zl). Czy moge wyplacic kase bez obaw ze zamkna mi konto (pierwsze i jedyne konto, zadnych przekretow nie robilem)? I co wpisac w polu Nazwa banku w przypadku mBanku?
Posted by: rafal08

Re: Betandwin [24] - 01/08/2005 14:10

Quote:

juz rozliczyli arsenal,szkoda ze zagralem za taka mala stawke,ale kurs 26 wszedl.i brawa dla BAW ze niezrobili zwrotow




Logan na 100% masz ta kase za wygrany zaklad czy tylko zwrocili ci wklad za,ktory postawiles?
Bo ja mam kurs 26 rozliczony jako wygrany,ale kasa tylko postawiona jest dopisana do konta a ta wygrana nie
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 01/08/2005 19:49

na 100% doliczyli mi kase za wygrany zaklad.stawka x 26
Posted by: Jason_Vorhees

Re: Betandwin [24] - 02/08/2005 16:04

ja mam takie pytanie...normalnie pracuje ale nie mam konta w banku...czy mimo tego moge jakos grac na BAW? jest tam jakas opsja neteller rozliczen internetowych tylko niewiele z tego rozumiem...czy ktos moglby mi pomoc i wyjasnic? dzieki pozdrawiam
Posted by: tekkentag

Re: Betandwin [24] - 02/08/2005 16:35

"..czy mimo tego moge jakos grac na BAW?..."

Pewnie że możesz. Pieniądze możesz wpłacić w okienku bankowym lub na poczcie. Konto bankowe będzie Ci potrzebne dopiero przy wypłacie.
Posted by: Jason_Vorhees

Re: Betandwin [24] - 02/08/2005 16:51

no tak, ale jak oni mi wyplaca te pieniadze jak nie mam konta? a z tego co wiem nie mozna korzystac z czyjegos. czy ten system neteller rozwiazuje jakos tą sytuacje?
Posted by: Dev

Re: Betandwin [24] - 02/08/2005 18:08

a czy zalozenie konta jest takie trudne?
wchodzisz do jakiegokolwiek banku, mowisz ze chcesz zalozyc konto i za 10 min wychodzisz z tego banku jusz z zalozonym kontem.
naprawde w dzisiejszych czasach bez konta nie wyobrazam sobie zycia, i chyba nie tylko ja , takze najlepiej poswiec chwile i wstap do jakiegos banku.
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 02/08/2005 19:33

albo otworz sobie konto w jakims banku internetowym np mbanku.potrwa to co prawda ze dwa tygodnie bo musisz im wyslac dokumenty a oni tobie umowe,ale potem zalatwiasz wszystko bez wychodzenia z domu
Posted by: KeeP

Re: Betandwin [24] - 02/08/2005 19:38

albo w inteligo to nawet z domu nei wyjdziesz bo kurier sam przyjdzie z dokumentami
bo i kartą inteligo można płacić w necie
Posted by: tekkentag

Re: Betandwin [24] *DELETED* - 02/08/2005 21:07

Post deleted by Conrad
Posted by: yazsm

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 08:09

Potrzebuje azeby ktos mi przetlumaczyl tego maila:

Dear Mr......

Thanks for signing up as an affiliate at betandwin.com!

To make our cooperation as successfull as possible we would like to give you the banners which are most suitable for your webside. Please let us know in which size you would like to have your banners, if you might want a odds- or a tickerbanner and if there's a certain sport you prefer. Just send us an e-mail with your requests and we will send them to you. You can view a selection of banners here: https://www.betandwin.com/partnerprogram.aspx?view=publicity
The link to our partnersite and your ID and password will be attached with the bannercodes in the next e-mail.

We are looking forwards to our cooperation with you!
Posted by: soszka

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 09:51

Witam

Mam pytanie do was.

1. Zapomniałem odpowiedzi na "pytanie osobiste" co teraz zrobić??

Myśle, że trzeba wysłać emaila do nich ale nie wiem co się w nim ma znajdować i czy może na dzień dobry nie zablokuja mi konta?
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 11:01

Quote:

Potrzebuje azeby ktos mi przetlumaczyl tego maila:

Dear Mr......

Thanks for signing up as an affiliate at betandwin.com!

To make our cooperation as successfull as possible we would like to give you the banners which are most suitable for your webside. Please let us know in which size you would like to have your banners, if you might want a odds- or a tickerbanner and if there's a certain sport you prefer. Just send us an e-mail with your requests and we will send them to you. You can view a selection of banners here: https://www.betandwin.com/partnerprogram.aspx?view=publicity
The link to our partnersite and your ID and password will be attached with the bannercodes in the next e-mail.

We are looking forwards to our cooperation with you!




w skrocie:

Dziekujemy za zapisanie sie do BAW

Aby nasz wspolpraca byla korzystna jak tylko jest to mozliwe chcielibysmy dac ci bannery/reklamy ktore sa najbardziej odpowiednie dla twojej strony internetowej.Daj nam znac jakich rozmiarow maja to byc bannery i jesli chcesz na nich miec kursy napisz jakie sporty preferujesz.wyslij nam maila ze swoja prosba my wyslemy je.Tu mozesz zobaczyc dostepne bannery-link.
Posted by: tekkentag

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 12:55

1. Zapomniałem odpowiedzi na "pytanie osobiste" co teraz zrobić??

Myśle, że trzeba wysłać emaila do nich ale nie wiem co się w nim ma znajdować i czy może na dzień dobry nie zablokuja mi konta?

Wystarczy wysłać do nich maila. Podać swoje imie i nazwisko, date urodzenia oraz nazwe użytkownika. Mi nie zablokowali gdy ich prosiłem o przypomnienie
Posted by: meteorBB

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 17:11

Mam dla mnie bardzo wazne sprawe!

Prosze o wyjasnienie jak betandwin rozlicza zaklad over9/under9 jezeli padnie akurat 9

dzieki
Posted by: teges6

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 19:08

Wtedy jest zwrot. Chyba, że była jeszcze możliwość zagania na dokładnie 9 punktów, co pewnie przeoczyłeś, bo nie widziałem nigdy, żeby były takie kursy. Zawsze są typu 9,5, 8,5, 100,5 itp.
Posted by: luk

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 19:18

A ja mam takie pytanie: mam założone konta na siostre i mame no i jest to samo nazwisko i adres ale nie wpłacałem jeszcze kasy no i nie wiem czy wpłacać czy nie ? bbzablokują mi konto jeśli mam 2 konta na inne osoby ale te samo nazwisko i adres ?
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 19:44

a ja pytam po co ? wyludzamy ? czy rozdwojenie jazni ? schizofremia ?
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 19:44

ahah zapomnial bym, naotwieracie kont a potem co chwila ktos palcze ze mu zamkneli a on nic zlego nie zrobil, parodia
Posted by: Boomber

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 19:55

Quote:

A ja mam takie pytanie: mam założone konta na siostre i mame no i jest to samo nazwisko i adres ale nie wpłacałem jeszcze kasy no i nie wiem czy wpłacać czy nie ? bbzablokują mi konto jeśli mam 2 konta na inne osoby ale te samo nazwisko i adres ?


musze cię rozczarować, jeśli tylko się kapną to zablokują konto, ja miałem podobną sytuacje ale troche inny powód zakładania konta, stepli sie ale zostawili mi jedno konto i jest git
Posted by: teges6

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 19:58

Quote:

Quote:

A ja mam takie pytanie: mam założone konta na siostre i mame no i jest to samo nazwisko i adres ale nie wpłacałem jeszcze kasy no i nie wiem czy wpłacać czy nie ? bbzablokują mi konto jeśli mam 2 konta na inne osoby ale te samo nazwisko i adres ?


musze cię rozczarować, jeśli tylko się kapną to zablokują konto, ja miałem podobną sytuacje ale troche inny powód zakładania konta, stepli sie ale zostawili mi jedno konto i jest git




Ja mam założone 3 konta na to samo nazwisko i jest wszytsko GIT. Nawet dostałem jakis czas temu na chate 3 listy z BAW, każdy na inną osobę, odnośnie nowej promocji:)
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 20:08

tak sie zastanawiam czy czasem wszystko jest git doputy nie wyplacacie ?
Posted by: Boomber

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 20:13

tak dla jasności nie jestem żadnym kretaczem a tu jest moja historia opowiedziana do A do Z
Betandwin [23] strona 1
Betandwin [23] strona 2
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 20:28

Quote:

tak dla jasności nie jestem żadnym kretaczem a tu jest moja historia opowiedziana do A do Z
Betandwin [23] strona 1
Betandwin [23] strona 2





tak mozan zalatiwac sprawe jak faktycznie ktos nie gral, idzie sie wtedy dogadac, ale jak ktos obracal pieniedzmi na mame i siostre to wydaje mi sie ze najwyzej zobaczy depozyt jesli nawet.....zastanawia mnie dalej czy czasem oni daja wyludzac a ucinaja goscia w momencie wyplaty
Posted by: Boomber

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 20:33

według mnie tak, bo wszystko jest sprawdzane jeśli są jakieś niezgodności to zatrzymują kase. przecierz to oni są na tym stratni jesli by tego nie sprawdzili
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 03/08/2005 20:44

ale chodzi mi cos troche innego, wylapuja delikwenta i daja mu grac z tym ze robia mu krzyzyk jesli przegra to ok a jesli wygrywa w koncu i chce zrobic wyplate to wtedy mu ciach dostaje maila ze jego konto zostalo zamkniete i nie podaja przyczyn... zastanawiam sie nad betoto w sumie to jedna firma... ale support ang przynajmniej no i trzeba przyznac live maja najlepsze chyba na swiecie (dizajn), zwykle uzywam go jako livescora
Posted by: Baqu

Re: Betandwin [24] - 04/08/2005 16:04

Witam
Chcę wpłacić kaskę do b&w za pomocą przelewu bankowego.
Z tego względu mam pytanko do kogoś, kto już tym sposobem płacił. Czy numer rachunku odbiorcy to "PL87188000090000001150255003" ??

proszę o pomoc

pozdr,
Posted by: Bobik

Re: Betandwin [24] - 04/08/2005 16:06

tak
Posted by: goran

Re: Betandwin [24] - 04/08/2005 16:08

Quote:

Witam
Chcę wpłacić kaskę do b&w za pomocą przelewu bankowego.
Z tego względu mam pytanko do kogoś, kto już tym sposobem płacił. Czy numer rachunku odbiorcy to "PL87188000090000001150255003" ??

proszę o pomoc

pozdr,




Dokładnie taki nr konta co do cyferki się zgadza
Posted by: milus

Re: Betandwin [24] - 04/08/2005 20:54

Jestem nowy na forum ale pisze z prośbą o poradę a mianowicie mam na depozycie BAW trochę pieniędzy pochodzących z wygranych zakładów.Słyszałem ze jak się dużo wygra to mogą wprowadzić limity jak też zablokować konto.Dobrych ludzi proszę o porade jak np. wypłacić ok 10000 w bezpieczny sposób bez narażania się na zablokowanie konta.Za odpowiedzi z góry dziękuję.
Posted by: Dev

Re: Betandwin [24] - 04/08/2005 20:59

nie ma takiej mozliwosci, jesli zlecisz wyplate z baw to oni sie przyjrza dokladniej twojemu kontu i jesli za duzo wygrales to naloza ci limit, masz 3 wyjscia:
1. zlecic wyplate i dostac limit
2. przegrac kase i cieszyc sie gra bez limitu :P
3. grac surebety tak, zeby wygrywac u innych bukow, a w baw przegrywac zeby przetransferowac kase do innego buka i stamtad wyplacic

Pozdroo
Posted by: milus

Re: Betandwin [24] - 04/08/2005 21:23

Dev czy możesz mi powiedzieć jakie to są limity.Czy to są limity na wypłety czy na kursy?
Posted by: milus

Re: Betandwin [24] - 04/08/2005 21:36

Czy jeżeli chcę np wypłacić 10000 asuma wszystkich wpłat opiewała wczesniej na taką kwotę (została wcześniej wtopina) ma wpływ na ewentualne limity lub zablokowanie konta?
Posted by: Dev

Re: Betandwin [24] - 04/08/2005 23:28

sorki ze pozno ale zasiedzialem sie nad gra :P
limity w Baw wygladaja tak, ze ograniczaja ci maxynmalna stawke na kupon, np max mozes zpostawic 100zl, lub nawet 25zl - i takie limity skutecznie zniechecaja do grania u nich.
a co drugiego pytania to hmm, to na 95% nie ma znaczenia ile wczesniej wplacales, opowiem na swoim przykladzie...:
otoz wlasnie swego czasu gralem w Baw, szlo mi dobrze, mialem pewna sumke i byl taki okres ze zajalem sie gra surebetow, i akurat najczesciej w baw przegrywalem a u innych bukow wygrywalem, wiec wplacalem do baw co jakis czas rozne sumy. gdy skoncyzlem z surebetami a zajalem sie live na baw, wszystko jeszcz ebylo dobrze mimo ze naprawde dobrze mi szlo, jednak jak zlecilem wyplate, tak od razu dostalem limit (mimo, ze wczesniej jak gralem surebety to wplacilem do nich zdecydowanie wiecej niz chcialem wyplacic).
no to by bylo na tyle
poki co ide spac
pozdroo
Posted by: ozzy123

Re: Betandwin [24] - 05/08/2005 18:31

Mam pytanie: co mam zrobic, aby otrzymać od nich tego bonusa? MUszę im wysłać jakiegoś maila, czy jak? Bo wpłaciłem kasę, a bonusa nie otrzymałem.
Z góry dzięki za odpowiedz.
Pozdrawiam
Posted by: dragon

Re: Betandwin [24] - 05/08/2005 19:51

Napisz do ich supportu i im się przypomnij. Napewno Ci szybko przyznają. Pozdrawiam
Posted by: ozzy123

Re: Betandwin [24] - 06/08/2005 09:20

Mieliście jakieś doświadczenia z ich supportem? Mają w zwyczaju odpowiadać na maile? I ile to zazwyczaj trwa?
Posted by: DoQ

Re: Betandwin [24] - 06/08/2005 09:28

TEraz support dziala bez zazutu! Odpowiedz mozesz dostacnawet tego samego dnia ;]
Kiedys bylo gorzej.
Jak pomeczysz im ucho to dadza ci bonus (przy rejestracji musiales zaznaczyc tylko ze zapoznales sie z regulaminem Bonus Sign-Up) Jesli nie to chyba przesla ci emila z prosbą o zaakceptowanie warunkow. Odpisujesz, wplacasz siano i cieszysz sie bonusem



----------------------
polecam New Topic
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=1874433&an=0&page=0#1874433
Posted by: legiapl

Re: Betandwin [24] - 06/08/2005 10:23

nie orientuje się ktoś czy w betandwin są aktualnie jakieś promocje dla dotychczasowych użytkowników,bo jak widzę to wszystko jest dla nowych klientów.może mają obecnie jakiś bonus w stylu dawniejszego"come back"?
Posted by: DoQ

Re: Betandwin [24] - 06/08/2005 10:39

maja tylko system partnerski
jak kogos sciagniesz do BAW to ten koles dostaje 10 Eurosów za wplate 140 zl i ty dostajesz 10 eurosow pozatym nieraz sie zdaza ze dostajesz na emila takiego combeca ja dostalem raz zaproszenie po paru mc na 60 zl ale nie skorzystalem po 2 tyg dostalem kolejne na 120 i weszlem :] Warto dodac ze wczesniej na tym koncie troszke stracilem i wyplacilem kase. Moze chciali sie na mnie odbic (ale im nie wyszlo) hehe
pozdrawiam
I niech Ka$a bedzie z wami


----------------------------
polecam Super Topic
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=1874433&an=0&page=0#1874433
Posted by: Ajem

Re: Betandwin [24] - 06/08/2005 11:04

Czy ktoś przesłał im ksero dowodu faksem?Jeśli tak to na jaki numer bo po wykręceniu numeru 43-1-5856044-18 słysze że nie ma takiego numeru.
Posted by: Loony25

Re: Betandwin [24] - 06/08/2005 23:25

A propo oszukanych w BaW przy bonusie. Ja wpłacałem depozyt, dostałem bonus obróciłem wymaganą ilość razy i przy wypłacie blokada konta oczywiście bez powodu. Jak poczytałem tutaj jakie są problemy z wypłatą własnego depozytu to włos mi się zjeżył na głowie. Rzeczywiście polski support nie reagował na moje maile. Napisałem więc za poradą znajomego do supportu na mail bodajże management@betandwin ,co się okazało dzwina rzecz - dzień po tym pieniądze były już na moim koncie ! Przelew z Anglii w 1 dzień? Nie wiem co się stało ale kase odzyskałem błyskawicznie Także lepiej pisać do głównego supportu niż męczyć się z polskim .

Pozdrawiam
Posted by: Kameleon

Re: Betandwin [24] - 07/08/2005 11:49

Mam dosyć dawno założone kontona B&W w Euro...da się zmienić walute jakoś na złotówki??

Z góry dzięki za odpowiedź.
Posted by: qbasmuggy

Re: Betandwin [24] - 07/08/2005 12:05

Quote:

Mam dosyć dawno założone kontona B&W w Euro...da się zmienić walute jakoś na złotówki??

Z góry dzięki za odpowiedź.



z tego co się orientuję to trzeba założyć nowe konto i napisac do supportu zeby usuneli stare
Posted by: Nirtz

Re: Betandwin [24] - 07/08/2005 12:27

Quote:

Mam dosyć dawno założone kontona B&W w Euro...da się zmienić walute jakoś na złotówki??

Z góry dzięki za odpowiedź.


trzeba poprosic ich o zamkniecie konta i wtedy mozna założyc nowe w plna nie przed, to moze grozic banem bez uzasadnienia, jesli masz limity na koncie to ci nie zamkna konta, mi nie zamkneli bo "ma Pan limity na koncie"; fajnie ze mam limity ale gralem tam dosłownie 5 zdarzen, mysle ze to z powodu bonusu zeby nie mozna bylo wyciagnac drugi raz, jak raz skorzystałes z bonusa to nie ma co snic o zmianie waluty
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [24] - 07/08/2005 13:46

Witam!
mam takie pytanie, mój brat mieszka w Warszawie i przyjeżdża do mnie na miesiąc, u siebie na kompie zarejestrował się w baw i zagrał kilka kuponów (grał 2 tyg), teraz chce grać na swoim koncie tylko z mojego kompa, problem jest taki, że ja też gram u tego buka. czy nie zamkną któremuś z nas konta? bo w regulaminie jest podane jedno konto na jeden adres IP. czy nie potraktuję tego jako granie z jednego komputera?

z góry dzięki za odpowiedź
Posted by: A.S.Romek

Re: Betandwin [24] - 07/08/2005 14:37

Witam, mam pytanie.

Chce zwerbować kolegę do B&W. On chce wpłacić 100 zł bo dostanie drugie 100 zł i będzie miał 200 zł. A ja za to że go zwerbowałem dostaje 10 euro(ok. 40zł) i on też powinien tyle dostać. Ja kasę dostane, ale mi chodzi o to czy kolega dostanie i bonusa 100 zł i to 10 euro za to że go zwerbowałem ? Odpiszcie jak to jest czy dostanie równoczesnie to i to czy czegoś nie dostanie.
Posted by: A.S.Romek

Re: Betandwin [24] - 07/08/2005 14:38

Quote:

Witam, mam pytanie.

Chce zwerbować kolegę do B&W. On chce wpłacić 100 zł bo dostanie drugie 100 zł i będzie miał 200 zł. A ja za to że go zwerbowałem dostaje 10 euro(ok. 40zł) i on też powinien tyle dostać. Ja kasę dostane, ale mi chodzi o to czy kolega dostanie i bonusa 100 zł i to 10 euro za to że go zwerbowałem ? Odpiszcie jak to jest czy dostanie równoczesnie to i to czy czegoś nie dostanie.



On chce wpłacić 120 zł bo musi minimum wpłacić 30 euro tak jest w regulaminie. Proszę o odpowiedź.
Posted by: Nirtz

Re: Betandwin [24] - 07/08/2005 15:09

nie mozna łąćzyć promocji, jak tu wielkrotnie juz pisano, dostanie jeden bonus albo drugi, TY dostaniesz tylko jesli on wybierze bonus "dla przyjaciela", zeby nie było później rozczarowań i rzygania na BAW
Posted by: spike

Re: Betandwin [24] - 07/08/2005 15:29

Mam prośbę!Może ktoś z was wpłacał depozyt do BAW "BetAndWin" za pomocą eKARTY z mBank-u.Jaka jest minimalna wpłata i jak długo przebiega taka transakcja?Z tego co mi wiadomo najpierw trzeba sobie załadować taką eKARTĘ ze swojego konta.Z góry dziękuje za odp...
Posted by: petre11

Re: Betandwin [24] - 08/08/2005 10:27

Quote:

Mam prośbę!Może ktoś z was wpłacał depozyt do BAW "BetAndWin" za pomocą eKARTY z mBank-u.Jaka jest minimalna wpłata i jak długo przebiega taka transakcja?Z tego co mi wiadomo najpierw trzeba sobie załadować taką eKARTĘ ze swojego konta.Z góry dziękuje za odp...


E-karta czyli VISA/VISA Electron oplata 2% Min. EUR 15
Maks. EUR 1000 wszsytko sie odbywa w czasie rzeczywistym czyli natychmiast.Zreszta wszystko na stronie BaW jest napisane
Posted by: lasic

Re: Betandwin [24] - 08/08/2005 12:37

mam problem z b&w, WCZORAJ WYSLALEM KUPON KOMBINACYJNY O LACZNYM ako 9,5 mialem tam mecz Teramo - Verona, z typem zwyciestwo Verony, wszystkie meczy weszly , Verona wygrala 0-2, dzis patrze na konnto w B&W, kupon jest wygrany ale kurs tylko 6 z kawalkiem a mecz Verony zablokowony....co jest grane? czesto tak robie w B&W? ze blokuja mecze ktore weszly????
Posted by: milus

Re: Betandwin [24] - 08/08/2005 19:08

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak mam np. na depozycie 20 000 zł to istnieje jakieś ryzyko że BAW ich nie wypłaci?.Czy ktoś miał taki przypadek i były jakieś kłopoty z wypłatą kasy?.
Pozdrawiam.
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 08/08/2005 19:29

jak cchesz taka kase wplacac do pinkla bet365 lub jakiegos innego z ocena A wtedy napewno wyplacisz a nie do tego szjasu
Posted by: milus

Re: Betandwin [24] - 08/08/2005 19:41

ja nie chcę wpłacać ja chcę wypłacić
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 08/08/2005 19:47

hmmmm byl taki post o jakims chorwacie czy jugolu to mial iles tam tysiecy euro i mu nie chcieli wyplacic, generalnie ja bym tam nie kumulowal kasy tylko wyplacal co chwilke ugrana jesli juz, ale wolny kraj
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 08/08/2005 19:51

a tak przy okazji dorobiles sie tam 20 K i teraz chcesz wyplacac dobre
Posted by: spike

Re: Betandwin [24] - 08/08/2005 21:42

Do Petre11,dzięki za odpowiedż!

Wpłata depozytu za pomocą eKarty z Mbanku.
Re:I dostałem mailem odpowiedż taką:"Może Pan użyć eKarty mBanku jeśli jest ona odpowiednikiem karty kredytowej.
Jednym z możliwości wpłaty depozytu do betandwin.com jest 1.online karta kredytowa-jest to najszybszy i najbardziej opłacalny sposób wpłaty-natychmiast po przeprowadzeniu transakcji na konto zakładów zostaje zapisana żądana kwota betandwin.com za transakcję kartą kredytową pobiera 2%opłatę.
W swoim koncie kliknij na punkt wpłata,następnie karta kredytowa i wykonuj polecenie online.Minimalna kwota wpłaty kartą kredytową wynosi 15,-EUR lub 60 PLN.
Czy ktoś już wpłacał z was w taki sposób do betandwin.com eKartą z Mbanku,z góry dziękuje za odp!
Posted by: kondor

Re: Betandwin [24] - 08/08/2005 21:47

Czy ktos wyplacal kase z programu partnerskiego B&W?? Walcze z nimi o moje pieniadze juz od ponad miesiaca. Czy ktos wie jak ich podejsc?
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betandwin [24] - 08/08/2005 22:41

Quote:

Czy ktos wyplacal kase z programu partnerskiego B&W?? Walcze z nimi o moje pieniadze juz od ponad miesiaca. Czy ktos wie jak ich podejsc?


Ja wypłacalem-miesiac pisalem im e-maile zeby mi dopisali 15euro(piechota nie chodzi a to była ta promocja 25 dla ciebie i twojego przyjaciela a mi przyznali tylko 10)Przed wyjazdem na urlop wypłaciłem wszystko co miałem czyli 450euro+25 za bonus za program partnerski czyli475euro.Moj kolo "polecany" nie miał tego problemu bo na dziendobry przyznali mu te 25 E ale się tego samego dnia zgolasil.
Posted by: yogi_baboo

Re: Betandwin [24] - 09/08/2005 08:44

Zagrałem wczoraj mecz Legia - Bayern (oczywiście typ 2 :P ), ale BAW mi do dzisiaj tego nie rozliczył. Może ktoś grał to samo , więc pytanie czy ma już rozliczone czy nie.
Posted by: dyrma

Re: Betandwin [24] - 09/08/2005 10:56

Mam kilka pytan o program partnerski w BaW. Mam nadzieje ze pisze w dobrym temacie
1. Czytajac watek widze ze sa problemy z wyplacaniem kasy z programu partnerskiego u nich. Czy sa to problemy nagminne czy raczej incydenty?
2. Czy pp w BaW jest wielopoziomowy? Czytajac informacje na ich stronce nigdzie tego nie zauwazylem.
3. Jak rozliczaja w pp bonus przyznawany nowym graczom? Czy jako polecajacy dostaje 25% od ich wplaty czy od calosci (wplata + bonus) w razie przegranej?
4. Jakie sa ogolnie wasze wrazenia ze wspolpracy w pp z BaW? Moze jednak polecacie kogos innego? Do tej pory wspolpracowalem z Expektem i BetAtHome. Mam zamiar przestac promowac tego drugiego gdyz wypracowuje znikomy zysk (75 poleconych a zyski praktycznie zadne) i szukam jakiejs alternatywy. BaW bedzie dobrym wyborem?
Posted by: kondor

Re: Betandwin [24] - 09/08/2005 19:27

Ja betandwin nie polecam. Zyski calkiem fajne sie wypracowuje, ale problem jest z wyplata. Walcze z nimi juz strasznie duzo czasu i powoli zastanawiam sie czy to ma sens. Zwlaszcza ze nie mam chyba zadnej podstawy prawnej zeby ich podejsc. W....ace to strasznie... nie polecam
Posted by: KUERTEN.

Re: Betandwin [24] - 10/08/2005 06:02

Polecam Unibet wyplaty bez problemu i szybko, oferta niezla i co raz promocje nie tylko dla nowych graczy!
Posted by: artbledo

Re: Betandwin [24] - 10/08/2005 13:44

Baw wczoraj znów przegial.
Hewitt skreczowal w pierwszym secie a oni nie zrobili zwrotow za zaklad na live "ile bedzie gemow w pierwszym secie ?"
Totalna bzdura.
Posted by: KUERTEN.

Re: Betandwin [24] - 10/08/2005 14:21

szkoda gadac po co tam grac?
Posted by: Nirtz

Re: Betandwin [24] - 10/08/2005 15:47

zauważyłem brak linków do BAW na głownej stronie mecz.pl; nie ma też banera do promocji, czy to tylko moje złudzenie czy ta promocja się juz skonczyła??
Posted by: mysterius man

Re: Betandwin [24] - 10/08/2005 20:39

promocja od depozytu trwa do konca 2005 roku
Posted by: Boomber

Re: Betandwin [24] - 11/08/2005 06:55

napisał ktoś do suportu jak długo bedzie trwała przerwa?
Posted by: kucmierz

Re: Betandwin [24] - 11/08/2005 07:03

brak odpowiedzi. moze suport tez ulepszaja
Posted by: Boomber

Re: Betandwin [24] - 11/08/2005 07:15

wszystko działa
Posted by: Nirtz

Re: Betandwin [24] - 11/08/2005 07:39

Quote:

promocja od depozytu trwa do konca 2005 roku


no miał trwać, ale linku juz nigdzie nie ma ani banera na głównej stronie, innych stron z taka promocją do BAW nie widziałem, albo mi to nie wyskakuje (co jest niezrozumiałe) albo Conrad jest na urlopie i nie zdjął tego z listy promocji, wygląda na to że ta bardzo atrakcyjna promocja po chyba 2 latach sie skonczyła
Posted by: fechu

Re: Betandwin [24] - 11/08/2005 09:10

Witam.A ja mam takie pytanko, czy jesli wplace kaske w tym ich Deutche Banku to ta forsa szybciej wplynie na moje konto u nich???I ile trzeba minimalnie wplacic zeby ja podwoili w promocji(jesli jeszcze ta promocja trwa)???Bardzo prosze o szybka odpowiedz, bo jestem w pracy
Posted by: kazow

Re: Betandwin [24] - 11/08/2005 13:31

dostalem wlasnie bonus 5 Euro w BAW ale na gry na komorke, nie bawie sie na komorce wiec chetnie go sprzedam za jakies grosze na MB, ktos reflektuje?

podajcie model telefonu to sprawdze czy dziala na nim
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [24] - 11/08/2005 13:39

Mój znajomy 3 dni temu wpłacał pierwszy depozyt w baw, nie rejestrując się przez żaden specjalny link i otrzymał bonus. Wystarczy do nich napisać maila. Min.65 PLN, max 140 PLN.

PS muszę pochwalić support, bardzo widocznie się poprawili, odpisują w ten sam dzień co zadałem pytanie a nie jak kiedyś po 3-4 dniach
Posted by: ozzman78

Re: Betandwin [24] - 11/08/2005 16:27

Mam problem z graniem na live, jak jestem na stronie dluzej niz 5 minut i chce cos postawic to pojawia sie napis ze zostalem wylogowany i musze sie zalogowac ponownie, w tym czasie kurs spada albo juz nie mozna tego grac, moze trzeba cos w ustawieniach IE pogrzebac? pod firefoxem i opera wogule live nie chodzi, poradzcie cos.
Posted by: andrzejek_84

Re: Betandwin [24] - 11/08/2005 18:48

Quote:

dostalem wlasnie bonus 5 Euro w BAW ale na gry na komorke, nie bawie sie na komorce wiec chetnie go sprzedam za jakies grosze na MB, ktos reflektuje?

podajcie model telefonu to sprawdze czy dziala na nim



wszyscy uzytkownicy baw dostali takie cos
Posted by: darros

Re: Betandwin [24] - 12/08/2005 08:38

Nie wiem czy w dobrym dziale umiescilem pytanie a mianowicie czy ktoś mi moze powiedziec czy w BAW beda do obstawienia zawody siatkowki(bo ja tyle razy obstawialem u nich i nie widzialem nigdy spotkan siatkarskich)
Posted by: thisfunction

Re: Betandwin [24] - 12/08/2005 09:35

Rzecz jasna sa zaklady na siatkowke w BaW
Posted by: Lancelot

Re: Betandwin [24] - 12/08/2005 10:20

Te zakłady mobilne to ile się za ne płaci (koszt połąćzenia) ?
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 12/08/2005 14:02

Quote:

Mam problem z graniem na live, jak jestem na stronie dluzej niz 5 minut i chce cos postawic to pojawia sie napis ze zostalem wylogowany i musze sie zalogowac ponownie, w tym czasie kurs spada albo juz nie mozna tego grac, moze trzeba cos w ustawieniach IE pogrzebac? pod firefoxem i opera wogule live nie chodzi, poradzcie cos.




to nie jest kwestia przegladarki tylko bezpieczenstwa,jak przez jakis czas nic nieobstawiasz to cie automatycznie wylogowywuje
Posted by: MoKrY ToŁdi

Re: Betandwin [24] - 13/08/2005 08:35

Czy gral ktos wczoraj w BAW-ie mecz piłki ręcznej:korea-norwegia?I czy ma juz na kuponie wynik tego meczu?
Posted by: norbi_071

Re: Betandwin [24] - 13/08/2005 12:51

czy ktos wie czy jesli w baw mam juz limit nalozony 10 euro to w klonach bawu - playit i beteurope rowniez juz mam limit?
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 13/08/2005 13:07

nie
Posted by: loipop

Re: Betandwin [24] - 14/08/2005 18:51

panowie mam pytanie :

czy jesli kiedys wplacalem na konto baw z konta bankowego kolegi....ale wszystko wtopilem ....i po pol roku wplacilem przelewem bankowym to ewentualna wyplata odbedzie sie bezproblemowo ?
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 14/08/2005 18:56

Quote:

panowie mam pytanie :

czy jesli kiedys wplacalem na konto baw z konta bankowego kolegi....ale wszystko wtopilem ....i po pol roku wplacilem przelewem bankowym to ewentualna wyplata odbedzie sie bezproblemowo ?




hmmm ja mam taka teorie ze oni pozwalaja na wszystko zakladanie 20 kont kombinacje tylko zaczynaja sie schody gdy chcesz wyplacic kase .... ale w tym przypadku moze nie bedzie problemow
Posted by: ManuUtd

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 08:00

mam pytanko czy dzis jest dzien bankowy?
Posted by: pyzaty

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 12:53

witam wszystkich.
pomóżcie nowemu. mam problem z baw, a mianowicie:
zagrałem wczoraj kupon systemowy (trixie) na mecze: wigan chelsea 2, feyenoord - nac 1x i brugge - anderlecht x2.
na kuponie wszystkie zdarzenia widnieją jako poprawne. wygrana 31 PLN. niestety do konta dopisano mi tylko 24 PLN. na 1 mojego maila odpisali że wszystko ok u nich, na drugiego z dokładnym opisem dostałem odpowiedź
Szanowny Graczu..

Informujemy, że według zasady dead heat rozliczany był zakład Cercle Brugge KSV - RSC Anderlecht .

Oto punkt regulaminu.

https://www.betandwin.com/help.aspx?mode=content&page=agb_sportwetten#result

Z poważaniem,

Support Team z betandwin

punkt regulaminu na który sie powołują brzmi tak:

Dead Heat Rules – zwycięzcy ex aequo
Jeśli kilku uczestników zdobędzie to samo miejsce, i nie było zakładu na remis, wysokość wygranej będzie obliczana w następujący sposób: kurs ogólny (podstawą jest kurs europejski w formie dziesiętnej) dzielony jest przez ilość tych wariantów typów, które uważane są za wygrane i mnożony przez stawkę wniesioną na zakład. Pod względem rachunkowym odpowiada to dzieleniu stawki przez warianty typów, które uważane są za wygrane. Ten wariant obliczenia wygranej stosuje się w przypadku wszystkich rodzajów przedstawień kursów (UE, GB, US).
Zwycięzcy ex aequo przedstawiani są w Twoim koncie pod opcją 'Moje zakłady' z uzupełnieniem "d/h" (ang. Dead Heat).

moje pytanie brzmi. czy to jest uczciwe zagranie z ich strony w przypadku gdy mam wygrany zakład (wynik 0:2) oni go weryfikują według siebie na ex aequo. czy jest w ogóle jakiś sens grania u nich dalej jak oni i tak weryfikują wg siebie wyniki meczy?
proszę o pomoc
Posted by: KUERTEN.

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 13:06

wciaz czytam i czytam a w BAW same problemy, zmien biuro i tyle!
Posted by: pietroc1908

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 13:12

nie wierze w takie cos ze wygrany zaklad ci zle weryfikuja. skoro jestes nowy o moze nie zauwazyles i zagrales jakiegos handicapa czy cos w tym rodzaju i dlatego wyszedl d/h
Posted by: pietroc1908

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 13:12

Quote:

mam pytanko czy dzis jest dzien bankowy?




nie. dzis jest swieto i dzien wolny ustawowo od pracy.
Posted by: pyzaty

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 13:20

Quote:

nie wierze w takie cos ze wygrany zaklad ci zle weryfikuja. skoro jestes nowy o moze nie zauwazyles i zagrales jakiegos handicapa czy cos w tym rodzaju i dlatego wyszedl d/h


Posted by: pyzaty

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 13:22

nie można edytować to sory za 2 posty
w bukmacherke bawie sie kilka lat. nowy jestem na forum.
nie grałem handi na ten mecz. było tylko x2 - wynik 0:2 a więc wszedł na 100%. dla chcących mi pomóc wyśle całą moją korespondencję z baw. jestem na gg 1317230 niewidoczny
Posted by: pyzaty

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 15:07

oto odpowiedź BAW na mojego trzeciego maila:
Szanowny panie Pawle.

Zgadzamy się z faktem, że Pana typ jest poprawny. Jednak w podobnej sytuacji poprawne są dwa typy: x2 oraz 1 lub 2 (wygrana drużyny 1 lub wygrana drużyny 2). Stąd zastosowana została zasada dead heat.
Z poważaniem,

Support Team z betandwin

czy może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi?
Posted by: dziniek

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 15:18

według mnie to jakaś bzdura jest jeżeli typowałe z2 i wynik było 0:2 to twój typ wchodzi chyba ze w zakąłdach nie było typu 1x lub 12 i były tylko 2 typy 12 i x2 wtedy moga takie cos zrobić tak jak w regulaminie dead hat
Posted by: KUERTEN.

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 19:01

Quote:

oto odpowiedź BAW na mojego trzeciego maila:
Szanowny panie Pawle.

Zgadzamy się z faktem, że Pana typ jest poprawny. Jednak w podobnej sytuacji poprawne są dwa typy: x2 oraz 1 lub 2 (wygrana drużyny 1 lub wygrana drużyny 2). Stąd zastosowana została zasada dead heat.
Z poważaniem,

Support Team z betandwin

czy może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi?





WAZNE jesli dales X2 w normalnych zakladach to jaka miales stawke ?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 19:05

Bo na X2 w tym meczu w normalnym zakladzie to powinna byc bardzo mala stawka tak z 1.10 (najwyzej). Jesli miales wieksza to rzeczywiscie zagrales jakis inny niz normalny zaklad!.
Posted by: pyzaty

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 19:34

kurs na x2 był 1,03 (rewelacja)
3 Cercle Brugge KSV - RSC Anderlecht 2005-08-14 13:00 Podwójna szansa X lub Anderlecht X lub Anderlecht, Cercle Brugge KSV lub Anderlecht (d/h) 1.03

w kuponach wygranych pisze wygrana 31 PLN, a dopisali 24 PLN. nic nie rozumie
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 20:14

wklej kupon z baw
Posted by: KUERTEN.

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 20:57

Quote:

kurs na x2 był 1,03 (rewelacja)
3 Cercle Brugge KSV - RSC Anderlecht 2005-08-14 13:00 Podwójna szansa X lub Anderlecht X lub Anderlecht, Cercle Brugge KSV lub Anderlecht (d/h) 1.03

w kuponach wygranych pisze wygrana 31 PLN, a dopisali 24 PLN. nic nie rozumie




moze te 7 zl gdzies przegrales
Posted by: pyzaty

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 21:10

link do kuponu
http://morewish.com/pyzaty.jpg
nie przegrałem tych 7 zetów nigdzie bo miałem na koncie zero. jak by była jakaś kasa to nawet bym sie nie kapnął że mam 7 zeta za mało
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 21:20

moim zdaniem racja po stornie kolegi, BAW chyba sie myli, zaklad wniosl na remis badz wygrana anderlechtu a wynik jest dziwny rozliczone jest tak ze polowa zakladu poszla na 12 a druga polowa na x2 ale to jest BAW baw sie i przegrywaj ..... pozaluj te 7 zl i zmien buka

..... mozna to zostawic jako przestroge dla innych wyraznie widac ze kolega postawil x2 wiec skad to tak rzliczyli nie wiem to jest BAW .... powodzenia w odzyskaniu calych

<< 7 >> slownie: siedmiu zlotych

ale racje raczej masz ty
Posted by: pyzaty

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 21:25

już mi nie chodzi o te 7 złotych, ale o zasade. skubną kilku ludzi x7 zeta i już mają zysku troche
Posted by: JP2

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 22:32

Dobrze Ci wypłacili !!!!
Posted by: JP2

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 22:34

Policz uwaznie wszystko sie zgadza nie rozumiem twoich rozterek ?!
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 22:42

teraz to ja juz nic nie rozumie, napisane masz na kuponie ze wygrales 31 z hakiem a dodali ci do konta 24 ?
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 22:54

Testowalem dzis mozliwosc wyplaty kasy zkonta BAW.Czy zgadzaj sie wszystkie kody,dane itd.no i niechcacy zlecilem wyplate.Jest to pierwsza wyplata a ja nie wyslalem im skanu dowodu.Czy kasa bedzie w zawieszeniu dopoki nie przesle im skanu czy dopisza mi ja z powrotem na konto?

Wyslalem maila do supportu z pytaniem czy jest mozliwosc cofniecia wyplaty.

Mial ktos podobna sytuacje?

Prosze o konkrety a nie domysly

pzdr
Posted by: Dev

Re: Betandwin [24] - 15/08/2005 22:58

skoro nie wyslales im dowodu, to jutro rano jak zajma sie twoja wyplata, (albo i pojutrze jak jutro nie zdarza), dostaniesz maila od nich z prosba o przeslanie im skanu dowodu
jesli go wyslesz to na nastepny dzien powinni wyslac kase, jesli nie wyslesz, kasa bedzie zawieszona "w prozni"
ale skoro napisales im maila to mysle ze powinni go uwzglednic i dopisac kase spowrotem na konto gracza
Posted by: pyzaty

Re: Betandwin [24] - 16/08/2005 04:45

JP2
w jaki sposób dobrze mi wypłacili?
D_M
no właśnie o to chodzi że wszędzie pisze że dodali mi 31 zet, a faktycznie dopisali 24. jak widać z wklejonych maili przeze mnie na początku uważali że jest ok, a przy drugiej odpowiedzi od nich ktoś zaczął kręcić i nagle pojawiło się na kuponie przy tym nieszczęsnym meczu napis d/h. wydaje mi sie że ktoś się poczęstował tymi 7 zetami. nie jest to oszałamiająca kwota ale jakieś zasady muszą być
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 16/08/2005 05:07

a oni maja w ofercie tego typu zaklady jeszcze ? wydaje mi sie ze powinno byc to wyszczegolnione na kuponie ze taki byl typ zakladu
Posted by: alfa

Re: Betandwin [24] - 16/08/2005 07:15

na screenie widac, ze kolega gral systemem (Trixie) i moze z tego wynika problem bo gdyby gral na ako to nie bylo by watpliwosci, ja tam nie gralem u nich zadnymi systemami wiec nie wiem...
Posted by: Nirtz

Re: Betandwin [24] - 16/08/2005 07:19

Quote:

Testowalem dzis mozliwosc wyplaty kasy zkonta BAW.Czy zgadzaj sie wszystkie kody,dane itd.no i niechcacy zlecilem wyplate.Jest to pierwsza wyplata a ja nie wyslalem im skanu dowodu.Czy kasa bedzie w zawieszeniu dopoki nie przesle im skanu czy dopisza mi ja z powrotem na konto?

Wyslalem maila do supportu z pytaniem czy jest mozliwosc cofniecia wyplaty.

Mial ktos podobna sytuacje?

Prosze o konkrety a nie domysly

pzdr


kurde może być problem, miałem kiedyś podobną sytuację, tez napisałem maila, to... zablokowali mi konto i pozniej łaskawie oddali tylko depozyt, mam nadzieje ze support "zmądrzał", napisz na forum jak sprawa sie zakonczyła
Posted by: BartiN

Re: Betandwin [24] - 16/08/2005 11:11

kurde chce wyplacic hajsik a jutro wyjeżdzam mam nadzieje że mozna wczesniej przesłać skan dowodu do nich..... i nie bedzie problemu....
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 16/08/2005 11:53

Quote:

Quote:

Testowalem dzis mozliwosc wyplaty kasy zkonta BAW.Czy zgadzaj sie wszystkie kody,dane itd.no i niechcacy zlecilem wyplate.Jest to pierwsza wyplata a ja nie wyslalem im skanu dowodu.Czy kasa bedzie w zawieszeniu dopoki nie przesle im skanu czy dopisza mi ja z powrotem na konto?

Wyslalem maila do supportu z pytaniem czy jest mozliwosc cofniecia wyplaty.

Mial ktos podobna sytuacje?

Prosze o konkrety a nie domysly

pzdr


kurde może być problem, miałem kiedyś podobną sytuację, tez napisałem maila, to... zablokowali mi konto i pozniej łaskawie oddali tylko depozyt, mam nadzieje ze support "zmądrzał", napisz na forum jak sprawa sie zakonczyła




support odpowiedzial dzis rano,ze zgodnie zmoja prosba wyplata zostala anulowana i dokladnie mnie pouczyl na jaki numer faksu mam wyslac ksero dowodu(badz mailem) i ze nie moze przekraczac skan 2MB i najlepiej zeby to bylo jpg.

kasa dopisana z powrotem na konto.w opercjach na koncie widnieje:Withdraw Money Order Cancel

no to support ladnie sie zachowal i zadnych problemow nie tworzyl
Posted by: Twin Peaks

Re: Betandwin [24] - 17/08/2005 07:29

czy przy przelewie bankowym trzeba gdzieś wpisywać "numer odniesienia" czy w tytule wystarczy swój login i 10- cyfrowy numer konta
liczę na szybką odp
Posted by: zadyma

Re: Betandwin [24] - 17/08/2005 12:05

mam pytanko:
czy musze miec konto w banku zeby grac u nich?
wplace przelewem na poczcie, a wyplata?
Posted by: andrzejek_84

Re: Betandwin [24] - 17/08/2005 13:02

ludzie co to za problem se konto w banku otworzyc?? ja mam konto i nic mnie ono nie kosztuje tylko raz na 2 lata 15 PLN na karte bankomatowa
Posted by: bajbus

Re: Betandwin [24] - 17/08/2005 17:06

dostal ktos tego bonusa za te gre fruit cos tam na komorke co daja 5 euro?? jak tak to prosze o kontakt
Posted by: Slej

Re: Betandwin [24] - 17/08/2005 17:07

Witam Wszystkich!
Zarejestrowałem się B&W oczywiscie przez link bonusowy, chciałem dzisiaj wpłacić sianko w WBKu ale zrezygnowałem poniewaz opłata za przelew do banku zagranicznego wynosi min 25zł troche dużo hmmmm
Czy ktoś wie jakie są opłaty w mbanku za taki przelew i jak ew wypełnic zlecenie takiego przelewu, bo wydaje mi się, że mam za dużo danych, a za mało miejsca

THX
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 17/08/2005 22:18

w mbanku taki przelew kosztuje 50 groszy i wszystko sie elegancko na formularzu miesci
Posted by: GumoL

Re: Betandwin [24] - 18/08/2005 14:17

Witam.

Dostalem dzisiaj maila z jakas nowa promocja, jednak moj nieszczesny program pocztowy z Opery nie wyswietlil mi calej wiadomosci.. moglby ktos tu wrzucic cala tresc?
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 18/08/2005 14:27

Quote:

Witam.

Dostalem dzisiaj maila z jakas nowa promocja, jednak moj nieszczesny program pocztowy z Opery nie wyswietlil mi calej wiadomosci.. moglby ktos tu wrzucic cala tresc?




tez uzywam opery wystarczy kliknac na "nieblokuj"

Warunki udziału:
Poniższa akcja promocyjna trwa od 18.08.2005 do 22.08.2005, 23:59 GMT.
Do udziału uprawnione są tylko i wyłącznie te osoby, które już posiadają konto w betandwin oraz otrzymały aktualny e-mail promocyjny.
Aby otrzymać 50% bonus do kasyna, należy:
Koniecznie kliknąć na link umieszczony w promocyjnym e-mailu.
Zalogować się w betandwin Casino Classic, podając aktualną nazwę użytkownika.
Wymienić w czasie promocji co najmniej 10 euro na żetony używane w Casino Classic.
Po dokonaniu pierwszego zakupu żetonów na konto użytkownika zostanie automatycznie zapisany 50% bonus (do 100 euro) w formie żetonów.
Uwaga! Przelew bonusu na konto zajmuje kilka minut. Przedwczesne opuszczenie Casino Classic może doprowadzić do utraty bonusu.
Maksymalna kwota bonusu przypadająca na gracza wynosi 100 euro.
Zanim możliwa jest wypłata bonusu, środki z konta gracza muszą zostać wniesione w co najmniej 40-krotnej wysokości kwoty bonusu w betandwin Casino Classic. Warunek ten nie dotyczy zakładów wnoszonych na ruletkę. Poza tym poniższy warunek musi zostać spełniony w przeciągu 60 dni od zapisania bonusu na konto gracza. W przeciwnym razie bonus przepada. Przed skorzystaniem z bonusu wymagane jest użycie żetonów, zakupionych przez gracza za gotówkę.
Jeśli wymagane kryteria wypłaty bonusu nie są spełnione, konsekwencją każdej wypłaty będzie automatyczna utrata premii. Kryteria wypłaty bonusu mogą być spełnione wyłącznie posługując się pieniędzmi przeznaczonymi na wypłatę (nie są to pieniądze z premii). Szczegółowe informacje o stanie konta i premii są do wglądu w grach Casino Classic pod opcją ?Moje konto?.
Gracze z Danii są wykluczeni z promocji kasyna.
Uczestnicząc w poniższej akcji promocyjnej gracz, ewentualnie gospodarstwo domowe, może wykorzystać tylko jedno konto.
Wszystkie akcje promocyjne organizowane przez betandwin Casino mogą być wykorzystane tylko jeden raz przez gracza, jego rodzinę, gospodarstwo domowe, na adres zamieszkania, adres e-mail, kartę kredytową oraz miejsce z wielostanowiskowym dostępem do komputera (uniwersytet, organizacje studenckie, szkoły, biblioteki publiczne, miejsce pracy itp.).
Jeśli gracz w wyniku gry w betandwin Casino wejdzie w posiadanie sumy, która zdaniem zarządu kasyna powinna zostać opublikowana, wówczas w celach marketingowych ma obowiązek udostępnienia betandwin Casino wszelkich wypowiedzi lub zdjęć.
Kasyno chroni wszelkie dane osobowe, które zostały mu powierzone, jednak zastrzega sobie prawo do podania nazwy użytkownika w informacjach prasowych kasyna na temat akcji promocyjnych.
W kwestiach spornych decyzje podjęte przez zarząd kasyna są niepodważalne i ostateczne.
Pracownicy, wydziały oraz dyrekcja kasyna, współpracujące agencje reklamowe lub inne agencje, licencjonobiorcy i organy przyznający licencje, usługodawcy i inne współpracujące spółki oraz spółki koncernu są wykluczone z uczestnictwa w akcjach. Odnosi się to także do najbliższych członków rodzin powyżej wymienionych osób.
Kasyno zastrzega sobie prawo do wykluczenia graczy łamiących przepisy z udziału w poniższej akcji promocyjnej oraz akcji promocyjnych organizowanych w przyszłości.
Zarząd kasyna zastrzega sobie prawo do zakończenia poniższej akcji promocyjnej przed upływem terminu obowiązywania akcji.
Posted by: KeeP

Re: Betandwin [24] - 18/08/2005 15:39

Quote:

Witam Wszystkich!
Zarejestrowałem się B&W oczywiscie przez link bonusowy, chciałem dzisiaj wpłacić sianko w WBKu ale zrezygnowałem poniewaz opłata za przelew do banku zagranicznego wynosi min 25zł troche dużo hmmmm
Czy ktoś wie jakie są opłaty w mbanku za taki przelew i jak ew wypełnic zlecenie takiego przelewu, bo wydaje mi się, że mam za dużo danych, a za mało miejsca

THX




a czy przypadkiem B&W nei ma już konta w polskim banku?

a z mBanku nei da się zrobić zagranicznego przelewu
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 18/08/2005 15:47

Quote:

Quote:

Witam Wszystkich!
Zarejestrowałem się B&W oczywiscie przez link bonusowy, chciałem dzisiaj wpłacić sianko w WBKu ale zrezygnowałem poniewaz opłata za przelew do banku zagranicznego wynosi min 25zł troche dużo hmmmm
Czy ktoś wie jakie są opłaty w mbanku za taki przelew i jak ew wypełnic zlecenie takiego przelewu, bo wydaje mi się, że mam za dużo danych, a za mało miejsca

THX




a czy przypadkiem B&W nei ma już konta w polskim banku?

a z mBanku nei da się zrobić zagranicznego przelewu




BAW musi miec konto w Polsce, bo mBank rzeczywiscie aktualnie nie realizuje przelewow za granice

przelew do baw kosztuje 50gr
Posted by: buster

Re: Betandwin [24] - 18/08/2005 17:01

Ostrzegam wszystkich przed wpłacaniem czegokolwiek do tych skur..synów.

Było juz cos na ten temat na forum
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=1668226&page=5&fpart=1&vc=1

Opowiem o swoim przypadku
Wpłaciłem 17 eurosów dostałem bonus i fajnie

Obróciłem zgodnie z regulaminem raz depozytem , trzy razy bonusem i wypłata - i fajnie.

Aby było szybciej zleciłem wypłate na kartę - oops zaczynają sie schody - wyskakuje mi komunikat - nie masz karty kredytowej. Dziwne jak wpłacałem to miałem


Ale no problem w taki układzie wypłata na konto
Poprosili o fax dowodu - w porząsiu przefaksowałem

Nazajutrz...
Loguję sie do konta - hasło nieprawidłowe

a ja szok sprawdzam ileś tam razy ciągle nieprawidłowe hasło

W końcu info zbyt duzo razy zle haslo blokada konta

No ta ja spojniutko wysylam mail do supportu

Panie i Panowie punkt kulminacyjny:
Dostalem maila z odpowiedzia dosłownie w 5 minut( automat?;)
Szanowny Graczu.

Po sprawdzeniu Twojego konta przez dzia&Aring;&#8218; bezpiecze&Aring;&#8222;stwa zdecydowali&Aring;&#8250;my siÄ&#8482; na bezpowrotne zamkniÄ&#8482;cie konta.

Mo&Aring;&frac14;esz wnie&Aring;&#8250;Ä&#8225; o wyp&Aring;&#8218;atÄ&#8482; swojego depozytu. W tym celu prosimy o przes&Aring;&#8218;anie poni&Aring;&frac14;szych danych:

- nazwÄ&#8482; banku
- numer konta
- kod banku
- kod Swift i IBAN
- w&Aring;&#8218;a&Aring;&#8250;ciciela konta
- odpowiedzi na pytanie osobiste: __________________

Musi to byÄ&#8225; Twoje konto bankowe.

Bardzo nam przykro, &Aring;&frac14;e musieli&Aring;&#8250;my podjÄ&#8230;Ä&#8225; takÄ&#8230; decyzjÄ&#8482;.
Z powa&Aring;&frac14;aniem,

Support Team z betandwin

ja oczywiście o co chodzi?
A oni
Szanowny Graczu.

Prosimy zapoznaÄ&#8225; siÄ&#8482; z poni&Aring;&frac14;szym punktem regulaminu.
https://www.betandwin.com/help.aspx?mode=content&page=agb_allgemeines

Na jego podstawie, z przykro&Aring;&#8250;ciÄ&#8230; informujemy, &Aring;&frac14;e nie bÄ&#8482;dziemy mogli Panu ju&Aring;&frac14; pom&Atilde;&sup3;c w tej kwestii.

Z powa&Aring;&frac14;aniem,

Support Team z betandwin

Później było jeszcze
Szanowny Graczu.

Jak ju&Aring;&frac14; Pana informowali&Aring;&#8250;my prosimy o przes&Aring;&#8218;anie poni&Aring;&frac14;szych danych:

- nazwÄ&#8482; banku
- numer konta
- kod banku
- kod Swift i IBAN
- w&Aring;&#8218;a&Aring;&#8250;ciciela konta
- odpowiedzi na pytanie osobiste: __________________

Musi to byÄ&#8225; Twoje konto bankowe.

Bardzo nam przykro, &Aring;&frac14;e musieli&Aring;&#8250;my podjÄ&#8230;Ä&#8225; takÄ&#8230; decyzjÄ&#8482;.
Z powa&Aring;&frac14;aniem,

Support Team z betandwin

Pisałem do ich głownego supportu jak radzil ktos z forum - zero odpowiedzi tylko mail jeszcze raz z polskiego - po 2 dniach

Szanowny Panie Andrzeju,

Uprzejmie informujemy, &Aring;&frac14;e wyp&Aring;&#8218;ata Pana depozytu jest w trakcie realizacji i zostanie przeprowadzona na Pana kartÄ&#8482; kredytowÄ&#8230;. Proces ten portwa jeszcze oko&Aring;&#8218;o 7 dni roboczych.


Z powa&Aring;&frac14;aniem,

Support Team z betandwin

jak to to juz mam kartę kredytową - wcześniej jakoś nie miałem!!!
Piszą dwa razy o numer konta w banku i nagle zwrot na kartę!!!

Czas realizacji - 7 dni roboczych!!!! REKORD śWIATA gdy wpłacałem to trwało to 7 sekund

Z tego co pisali ludzie na forum to typowe dla nich rżnięcie głupa i gra na zwłokę a kasy już nie zobaczę...

gdy w maju była tu rozmowa o ich złodziejskich praktykach mieli B na http://www.sportsbookreview.com/Recommended+List/default.aspx

teraz mają C ...

UWAŻAJCIE NA TĘ ZŁODZIEJSKĄ BANDĘ
Posted by: artbledo

Re: Betandwin [24] - 18/08/2005 19:20


Czy ktos niedawno wyplacal pieniadze z baw ????
Jezeli tak to w jaki sposób i po jakim czasie otrzymal pieniadze ???
Posted by: eowin

brawo dla BAW - 19/08/2005 14:33

Chcialem pochwalic betandwin, wczoraj rano zlecilem wyplate, dzisiaj pieniadze sa juz na moim koncie. Wyplacalem za pomoca przelewu.
Posted by: czołg

Re: Betandwin [24] - 19/08/2005 14:46

Quote:

ludzie co to za problem se konto w banku otworzyc?? ja mam konto i nic mnie ono nie kosztuje tylko raz na 2 lata 15 PLN na karte bankomatowa



a jaki bank a ja place 5 zeta miesiecznie za karte
Posted by: eowin

Re: Betandwin [24] - 19/08/2005 14:49

np. mbnank, bez oplat, raz na rok za ekarte 25,00 PLN
Posted by: kamasss

Re: Betandwin [24] - 19/08/2005 14:50

mbank

żadnych opłat

Visa Electron za darmo
Posted by: gonzalez7

Re: Betandwin [24] - 19/08/2005 15:46

Witam jutro mam zamiar wpłacić kase do BAW przelewem i mam pytanie odnośnie druku wpłaty tzn: czy wystarczy jak wpisze tylko wpolu TYTUŁEM ten numer odniesienia zeby wiedzieli ze to ja i wpłacili kase na moje konto?? czy mam tez wpiscc swoje dane w polu NaZWA ZLECENIODAWCY tzn imie nazwisko i adres ??

Moze to głupie pytanie ale wole sie zapytać i miec pewność.
Posted by: -PL-

Re: Betandwin [24] - 19/08/2005 17:19

jesli nie wpiszesz swoich danych to nie przyjma Ci przelewu w banku
Posted by: Grubosław

Re: Betandwin [24] - 19/08/2005 21:13

Mam pytanie czy mogę przelać kasę koledze na b&w z mojego konta na jego? Proszę o odpowiedź
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 19/08/2005 21:53

mozesz wszystko tylko nie placz potem ze masz klopoty z wyplata, inni urzytkownicy ponoc pisza ze wplata obojetnie a wyplata na swoje tylko, ja osobiscie wole ze swojego wplacac jak i wyplacac
Posted by: Grubosław

Re: Betandwin [24] - 19/08/2005 22:57

DM a w jaki sposob, bo nie moge tego znalezc
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 19/08/2005 23:05

byl kiedys taki post pisal go gosc ze kiedys tam mu kolega wplacil kase i on teraz chce wplacic kase ze swojego konta i czy bedzie mial problemy- pamietam ze ktos tam napisal ze u niego nie bylo problemow ale ze najlepiej wplacac jak i wyplacac na swoje, nie wiem dlaczego chcesz tak kombinowac ? jezeli chcesz grac juz a nie masz jeszcze konta to idz do okienka i wplac przelewem i podaj jako zlecajacy swoje dane a konto zalozysz przeciagu tygodnia np inteligo mbank i masz problem z glowy chyba ze, no nie wiem po co ma ci kolega wplacac kase ?
Posted by: Grubosław

Re: Betandwin [24] - 19/08/2005 23:13

Quote:

byl kiedys taki post pisal go gosc ze kiedys tam mu kolega wplacil kase i on teraz chce wplacic kase ze swojego konta i czy bedzie mial problemy- pamietam ze ktos tam napisal ze u niego nie bylo problemow ale ze najlepiej wplacac jak i wyplacac na swoje, nie wiem dlaczego chcesz tak kombinowac ? jezeli chcesz grac juz a nie masz jeszcze konta to idz do okienka i wplac przelewem i podaj jako zlecajacy swoje dane a konto zalozysz przeciagu tygodnia np inteligo mbank i masz problem z glowy chyba ze, no nie wiem po co ma ci kolega wplacac kase ?




Ale chodzi ze bezposrednio z konta mojego na b&w na jego konto
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 19/08/2005 23:20

sorry chyba jestem za bardzo zmeczony juz, wyplacic mozesz wylacznie na swoje konto konto bankowe, jesli chodzi ci o payfrienda to nie wiem czy BAW oferuje taka usluge
Posted by: Scobas

Re: Betandwin [24 - 20/08/2005 11:20

Czy ktos wczoraj obstawial na zywo Brede? BAW sam siebie zrobil w konia i zaliczyl bramke z 60 minuty ktora byla nie uznana. Wedlug nich mecz skonczyl sie wynikiem 2-0, a w rzeczywistosci bylo 1-0 po golu w 87 minucie.
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24 - 20/08/2005 13:41

he he caly BAW
Posted by: bajbus

Re: brawo dla BAW - 20/08/2005 20:18

poszukuje kogos co posiada tel lg u8120,u8130,u8180,motorola v600,nokia 3230.5140.6020.6230.6260.6600.6630..6680.7210.7600.7610 samsung d500 , e720 siemens c65 sony er. k700c,k700i,s700i,v800
potrzebne mi jest do tego bonusa do tej gry co do kosztow
dogadamy sie na gg 6209867
Pozdro all
Posted by: arvid

Re: brawo dla BAW - 21/08/2005 09:22

Scobas,
Ja to obstawiałem. Jeszcze wczoraj zakład under 1,5 był rozliczony jako przegrany. Napisałem do nich maila i dziś rano juz kasa była na koncie a zakładzik zielony
Wogle jeśli chodzi o pomyłki na livie jeszcze nie zdarzyło się, żeby BAW anulował czy wycofał się. Pod tym względem są porządną firmą. A trzeba przyznać, że pomyłki zdarzają im się dosyć często.

Pozdrawiam
arvid
Posted by: GumoL

Re: Betandwin [24] - 21/08/2005 10:06

Czy mial ktos podobny problem, mianowicie, od 2 tygodni czekam na wyplate z BAW na Moneybookers, normalnie mialem ja po 1-2 dniach..

Polski support pisze mi, ze albo wyplata jest w trakcie realizacji albo jest analizowana przez dzial finansowy..

Co robiliscie w takiej sytuacji? Moze warto wyslac maila do angielskiego supportu, zeby zwrocili uwage tym naszym opierdalajacym sie?
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [24] - 22/08/2005 09:10

Mam pytanie, przy wypłacie pieniędzy trzeba odpowiedziec na pytanie osobiste, jest jeden problem, niepamiętma czy odpowiedź jest z małej czy dużej litery :/ czy mogą być przez to jakieś kłopoty? czy nie ma różnicy? może napisać do supportu? miał ktoś taką sytuację?

pozdro
Posted by: M4CI3K

Re: Betandwin [24] - 22/08/2005 09:15

Czy trzeba przeskanować dowód osobisty żeby wysłali mi kasę? Proszę o szybką pomoc.
Posted by: ja122

Re: Betandwin [24] - 22/08/2005 09:18

Quote:

Czy trzeba przeskanować dowód osobisty żeby wysłali mi kasę? Proszę o szybką pomoc.


Si senior
Posted by: SenDPL

Re: Betandwin [24] - 22/08/2005 09:19

Korver: ja miałem, wystarczy, że napiszesz maila do nich ze swoimi danymi, imię, nazwisko, data urodzenia i adres i dostaniesz mailem zwrotnym swoją odpowiedź osobistą.

lars: tak, musisz, inaczej nie masz szans na wypłatę.

Pozdrawiam

SenD
Posted by: Gianluca Comotto

Re: Betandwin [24] - 22/08/2005 10:10

Ile trwa przesył pieniadzy z Bawu na konto w Moneybookersie?

BTW. nie czytalem wczesniej forum moze juz ktos o to pytal.

Pozdrawiam,
Gianluca Comotto.
Posted by: MICHAIŁ

Re: Betandwin [24] - 22/08/2005 10:15

takze chcialem pochwalic BAW bo gram juz troche czasu u nich i nie pomylili sie na moja nie korzysc wiec nalezy im sie wysoka ocena
Posted by: ja122

Re: Betandwin [24] - 22/08/2005 10:31

Quote:

Ile trwa przesył pieniadzy z Bawu na konto w Moneybookersie?

BTW. nie czytalem wczesniej forum moze juz ktos o to pytal.

Pozdrawiam,
Gianluca Comotto.



Srednio 2 dni .
Posted by: MaciejKowal

Re: Betandwin [24] - 23/08/2005 07:56

Mam problem.

Wypłacam kase z BAW i pojawia mi się błąd "IBAN nieaktywny"

ło co chodzi?
Posted by: Gianluca Comotto

Re: Betandwin [24] - 23/08/2005 07:57

Popracuj nad jego wpisywaniem, tez mialem ten problem. Powoli i proboj, az znikie czerwona gwiazda z boku.
Posted by: MaciejKowal

Re: Betandwin [24] - 23/08/2005 08:04

Quote:

Popracuj nad jego wpisywaniem, tez mialem ten problem. Powoli i proboj, az znikie czerwona gwiazda z boku.




Ok, już jest dobrze.

Literke L zjadłem...
Posted by: Gianluca Comotto

Re: Betandwin [24] - 23/08/2005 08:53

Brawo Betandwin !
Wczoraj poprosilem o pieniadze na moneybookers ok 12:00 i kasa wlasnie przed chwila do mnie doszla.
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 23/08/2005 12:17

otwiera wam sie normalnie teraza strona BAw?

bo umnie cos topronie idzie, z roznymi bledami

w 3 roznych przegladarkach probuje
Posted by: Slawek 007

Re: Betandwin [24] - 25/08/2005 13:07

Panowie mam problem , chodzi o zakłady na żywo , wszytsko działało dobrze do wczoraj natomiast od wczoraj wieczora obojetnie jaki dam mecz mam tylko Nowa Zelandia end i nie da sie obstawiac na zywo ???
Co moze byc przyczyna ...
Posted by: unixos

Re: Betandwin [24] - 25/08/2005 18:15

Jako, ze betandwin jako jedyny bukmacher w sieci zamierza oferowac polski hokej chce sobie tam zalozyc konto. Z tad pare pytan:
-Czy jest tam aktualnie jakas promocja?
-Jaka jest minimalna kwota wplaty?
-Czy ten bukmacher nie robi tzw. "walkow" i smialo moge u niego grac?

pozdrawiam
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 25/08/2005 18:23

Quote:

Jako, ze betandwin jako jedyny bukmacher w sieci zamierza oferowac polski hokej chce sobie tam zalozyc konto. Z tad pare pytan:
-Czy jest tam aktualnie jakas promocja?
-Jaka jest minimalna kwota wplaty?
-Czy ten bukmacher nie robi tzw. "walkow" i smialo moge u niego grac?

pozdrawiam




-jest promocja na podwojenie wplaty (ale max chyba 120PLN)
-karta kredytowa min 60PLN, Neteller min 30E, Moneybookers min 1PLN, przelew bankowy min 1PLN
-jesli nie bedziesz samemu robil walkow na bonusach,podwojnych kontach itp to problemow raczej nie powinienes miec, ale co jakis czas zawsze ktos sie pojawia i skarzy sie ze mu bez powodu zamkneli konto
Posted by: unixos

Re: Betandwin [24] - 25/08/2005 20:13

czyli mam zrozumiec, ze jak wplace 100 zl to na koncie bede mial 200 zl, tak? do kiedy trwa ta promocja?
Posted by: ruslan

Re: Betandwin [24] - 25/08/2005 20:18

Do końca roku
Posted by: M4CI3K

Re: Betandwin [24] - 25/08/2005 20:39

Quote:

czyli mam zrozumiec, ze jak wplace 100 zl to na koncie bede mial 200 zl, tak? do kiedy trwa ta promocja?




Nie. Są dwie możliwości:
- 65 zł wpłaty i dostajesz 65 zł = 130 zł
- 140zł wpłaty i dostajesz 140 zł = 280 zł

Chyba tak to się przedstawia. Trzeba się zarejestrować z jakiegos specjalnego linka, bodajże jest na poczatku tego tematu.
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [24] - 25/08/2005 20:51

Nieprawda, obojętnie ile wpłacisz w zakresie od 65 zł do 140 zł to powinni Ci podwoić, kumple wpłacił 120zł i mu podwili.Rejestrować też nie trzeba się z specjalnego linka, wystarczy że napisz im maila i zaakceptujesz warunki promocji.

pozdro
Posted by: tomuska

Re: Betandwin [24] - 26/08/2005 13:57

jedyny minus to fakt,ze grając "live" nie mozesz się opierać w 100 % na ich informacjach - doświadczyłem tego obstawiając siatkę - podali,ze jedna z drużyn w koncowce seta prowadzi 2 punktami, obstawilem na tę drużynę, a za chwilę okazało się, ze był remis - mimo tego raczej nie ma z nimi problemów
Posted by: tomuska

Re: Betandwin [24] - 26/08/2005 14:00

a polski hokej można obstawiać pojedynczo, więc sanok w playoff'ach pozwalał zarobić np. zwyciestwo z tychami, w gdańsku i katowicach
Posted by: unixos

Re: Betandwin [24] - 26/08/2005 21:18

wiem wlasnie
w tamtym sezonie nie mialem konta to kumplowi troche pomagalem ;> razem troche grosza zarobilismy
a kursy takie jak 10 czy 8 odpowiednio z tychami i ze stocznia w meczach u siebie to byly istne prezenty )
trzeba poprostu wyczuc ten moment, ale ten kto sie hokejem interesuje jakis czas nie bedzie mial z tym duzych problemow
Posted by: BartiN

Re: Betandwin [24] - 26/08/2005 23:32

Wróciłem sobie z wakacji i patrze a tu BAW oferuje mi podwojenie mojej wpłaty do 125zł rozumiem ze obowiązuje to obecnych graczy, tylko nie mogę nigdzie znaleść regulaminu tej promocji ale pewnie 3 razy trzeba obrócic poprostu bonusik.....

jak ma ktos jakieś informacje to fajnie jakby sie podzielił...
Posted by: M4CI3K

Re: Betandwin [24] - 27/08/2005 11:18

Quote:

Nieprawda, obojętnie ile wpłacisz w zakresie od 65 zł do 140 zł to powinni Ci podwoić, kumple wpłacił 120zł i mu podwili.Rejestrować też nie trzeba się z specjalnego linka, wystarczy że napisz im maila i zaakceptujesz warunki promocji.

pozdro




Sorry, ale źle zrozumiałem. Mój błąd

Mam z nimi problem, bo w poniedziałek złożyłem wypłatę i do dzisiaj nie ma kasy na koncie (BPH). Tego samego dnia dostałem maila że wypłata jest wstrzymana do momentu przesłania im ksera dowodu z loginem - zrobiłem to tego samego dnia i nic. Mam się zacząć denerwować, czy może w tej firmie to normalka.
Posted by: M4CI3K

Re: Betandwin [24] - 28/08/2005 08:22

Powtarzam swoje pytanie j.w.
Posted by: tekkentag

Re: Betandwin [24] - 28/08/2005 09:20

Spokojnie. Jeszcze 2-3 dni to potrwa. Jeżeli możesz sie zalogować na konto w Baw to to oznacza że możesz być spokojny pozdrawiam
Posted by: petre11

Re: Betandwin [24] - 28/08/2005 12:31

Czy ktos ostatnio wyplacal kase z BAW na konto bankowe?? Ile to teraz trwa czy cos sie zmienilo czy nadal tydzien trzeba czekac??
POZDRO
Posted by: r.woj.33

Re: Betandwin [24] - 28/08/2005 14:04

A ja mam pytanie nawet kilka:
- Czy betandwin robi jakies limity tzn czy jak postawie powiedzmy kilka razy 500 i wygram to nie zjada z jakims limitem dla mnie
- Czy mozna wpłacac i wypłacac cash karta visa electorn
- Ile czasu trwa wypłata cash na konto
Prosiłbym o odpowiedz
Posted by: -PL-

Re: Betandwin [24] - 28/08/2005 19:28

Quote:

A ja mam pytanie nawet kilka:
- Czy betandwin robi jakies limity tzn czy jak postawie powiedzmy kilka razy 500 i wygram to nie zjada z jakims limitem dla mnie
- Czy mozna wpłacac i wypłacac cash karta visa electorn
- Ile czasu trwa wypłata cash na konto
Prosiłbym o odpowiedz




1 tak robi i to bardzo szybko:D
2 mozesz pod warunkiem ze ta visa electron to karta inteligo badz ekarta mbanku
3 wiele osob strasznie jedzie po baw ze dlugo czekaja na kase itp ale ja mialem pieniadze dzien po zleceniu wyplaty...
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [24] - 29/08/2005 08:03

Quote:

A ja mam pytanie nawet kilka:
- Czy betandwin robi jakies limity tzn czy jak postawie powiedzmy kilka razy 500 i wygram to nie zjada z jakims limitem dla mnie



Jeżeli masz na myśli złotówki to jest szansa, że unikniesz limitu. Natomiast jeżeli chodzi o euro to w takim przypadku masz limit jak w banku, być może już po pierwszym zakładzie. Limit 50, 25 lub 5 euro na zakład (względnie zupełne zamknięcie konta).
Posted by: unixos

Re: Betandwin [24] - 29/08/2005 10:25

no i wszystko ladnie, pieniazki wplacilem w piatek dzisiaj juz sa na koncie
Posted by: Jacynek

Re: Betandwin [24] - 31/08/2005 08:09

panowie pomozcie mi bo nie moge sobie poradzic z wyplata kasy jakies dziwnw rzeczy mi wychodza podpowiedzcie gdzie mam wpisac numer konta swojego.Chce wyplacic kaske przez przelew bankowy tylko nie wiem czy mam nr konta do kodu swift wpisac czy gdzie????I jak ktos wie ile trzeba czekac az ta kasa do mnie wplynie???
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 31/08/2005 10:17

Przyszedl do mnie dzis list z BAW (nie mail) z bonusem comeback na podwojonie depozytu do 125PLN. Kwestia jest tylko taka ze ja aktualnie gram w BAW. Wiek ktos czy moge skorzystac z tego bonusa?
Posted by: M4CI3K

Re: Betandwin [24] - 31/08/2005 10:21

po tygodniu kasa na koncie:)
Posted by: legiapl

Re: Betandwin [24] - 31/08/2005 13:12

do mnie tez dzis dotarł list z comeback-ową promocją z tym że na BAW nie gram od czerwca,ale w tamtym roku znajomy miał taką sytuacje jak Ty i bonusik dopisali mu bez problemu
Posted by: oleek83

Re: Betandwin [24] - 31/08/2005 13:23

to jak chlopaki dostajecie bonusik poraz kolejny 125 zeta,to chyba nie wygrywacie ))) Ci co juz ich oskubali tloske dostaja 45 zeta jak od dluzszego czasu nei grali u nich!!!
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 31/08/2005 13:35

Quote:

to jak chlopaki dostajecie bonusik poraz kolejny 125 zeta,to chyba nie wygrywacie ))) Ci co juz ich oskubali tloske dostaja 45 zeta jak od dluzszego czasu nei grali u nich!!!




napisalem ze gram u nich a mimo tego dostalem bonus comeback,ktos kiedys pisal ze takie bonusy proponuja bodajze po polroku bez grania

pzdr
Posted by: legiapl

Re: Betandwin [24] - 31/08/2005 14:58

czy nie wygrywam?w czerwcu wyjełem z konta 600 zl a wpłaciłem 100+bonus100.dla mnie to wcale nie małe pieniądze,ale widać ze dla BAW to nic.tylko się cieszyć,że znów dają taki bonus:)
Posted by: M4CI3K

Re: Betandwin [24] - 31/08/2005 21:22

Ja też dostałem od nich takie pismo. Robie to co tam pisze czyli wchodze na str. betandwin.com\comeback loguje sie i wyskakuje mi:
"Zmiana nazwy użytkownika
Proszę zaloguj się za pomocą Twojej nazwy użytkownika, którą otrzymałeś od nas w powiadomieniu. Twoja dotychczasowa nazwa użytkownika nie upoważnia Ciebie do skorzystania z bonusu."

Loguję się nazwą użytkownika zgodną z tą w ich piśmie... dziwne. Całe pismo wydawało mi się dziwne bo cały czas u nich gram, a tu pismo o powracających sportowcach.
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 31/08/2005 21:41

mi tez po zalogowniau sie na /comeback wyskakuje ten komunikat

moze oni nie sprawdzaja kto gra aktualnie a kto nie, tylko wysylaja hurtem do wszystkich
Posted by: M4CI3K

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 09:11

Napisałem do supportu w tej sprawie i przysłali mi coś takiego:
Informuejmy, że Pana konto zostało objęte promocją CASH IN 100%. Dokładne warunki tej promocji zostały wysłane listownie na Pański adres korespondencyjny, który znajduje się w naszej bazie danych.

Jednak według naszej informacji, odrzucił Pan na naszej stronie propozycję wzięcia udziału w promocji . W związku z tym nie jest Pan już upoważniony do otrzymania bonusu.

Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji.


Z poważaniem,

Support Team z betandwin

Tak, odrzuciłem a na czole mam napisane osioł. To jest taka zagrywka w ich stylu.
Posted by: meyde9

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 10:24

No mi tez przyszedl ten list z bonusem.

Wbilem sie na strone BAW zalogowalem i bylo pytanie: Czy chce ten bonus czy nie, wiec kliknalem ze chce i terawz juz moge wplacic, ale poczekam jeszcze bo nie mam narazie kasy, a mam czas do 25.09 wiec jeszcze zdaze. PS. A jak jest z obrote tej kasy zeby moc wyplacic ??
Posted by: M4CI3K

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 10:27

mi nic nie wyskakiwalo czy chce tylko od razu wyskoczylo ze nie moge go dostac
Posted by: Lancelot

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 11:39

Sluchajcie mam takie pytanie, ile razy trzeba obrocic tym bonusem comeback ?
Posted by: Lancelot

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 12:02

I czy jak wpłacę 60zł to też dostanę bonus 125zł ?
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 12:06

a gdzie logika, jak wplacisz 60 dostaniesz 100$ czyli ile ?
Posted by: Nirtz

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 12:44

mi wyskoczyło czy chce dostać bonus 45 pln za wpłatę 120 pln, po cholere oni sie pytają, wiadomo ze kazdy chce, widzę to drugie dno, byc moze jak klikniesz nie chce to za jakis czas zaproponują jakis lepszy bonus np. 120+120 ?? ma ktos jakies "chody" w BAW i moze to potwierdzic lub zaprzeczyc, bonus 45 jest marniutki ale lepsze to niz nic, tylko szkoda byłoby go brac jak zaraz beda dawac 200+200 dla tych co nie wzięli
Posted by: JuN

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 17:22

witam, tez dostalem list
mam pytanko, czy jak wplace 125 zl to logiczne ze dostaje 125 zl, ale czy moge odrazu wyplacic te moje wplacone 125 zl ?

z gory dzieki za odp
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 18:25

Quote:

witam, tez dostalem list
mam pytanko, czy jak wplace 125 zl to logiczne ze dostaje 125 zl, ale czy moge odrazu wyplacic te moje wplacone 125 zl ?

z gory dzieki za odp




przeczytaj sobie regulamin promocji tam bedzie wszystko wyjasnione

na 100% trzeba jakis obrot zrobic pewnie 3 razy
Posted by: meyde9

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 19:45

Quote:

Quote:

witam, tez dostalem list
mam pytanko, czy jak wplace 125 zl to logiczne ze dostaje 125 zl, ale czy moge odrazu wyplacic te moje wplacone 125 zl ?

z gory dzieki za odp




przeczytaj sobie regulamin promocji tam bedzie wszystko wyjasnione

na 100% trzeba jakis obrot zrobic pewnie 3 razy



A gdzie znajduje sie ten regulamin bo nie widze.
Posted by: legiapl

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 20:51

trzeba obrócić 5 razy(!) w przeciągu 2 miesięcy od daty 25.09.przynajmniej u mnie było tak napisane w regulaminie.Jest on na stronie betandwin.com/comeback poszukaj to napewno tam go znajdziesz
Posted by: jabolukas

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 21:34

te swoje mozesz wyplacic a bonusem krecisz kase!
Posted by: rafalrz

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 21:36

te swoje tez nie mozesz wyplacic, ludzie, a potem sie dziwicie dlaczego wam konta blokuja jak regulaminow nie znacie
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 21:45

brat kumpla dostal 4 comeback bonusy do domu na matke siostre ojca i siebie
Posted by: mmichaal

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 22:21

Quote:

brat kumpla dostal 4 comeback bonusy do domu na matke siostre ojca i siebie



a dawno juz nie gral BAW? bo ja mam 6 miesiecy przerwy i chetnie bym dostal od nich taki bonusik
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 01/09/2005 22:26

a tego to ja nie wiem, dostal dzisiaj inni dostali juz wczesniej wiec pewnie i tobie przyjdzie
Posted by: nyhmuj

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 01:34

Mam ważne pytanie!!!
Wpłaciłem kasę na b&w z konta bankowego brata i chcę już wybrać ją po wygraniu pewnej kwoty. Jednak nie posiadam własnego konta w banku. Na stronie b&w piszą: "Wypłata zostanie przesłana przekazem bankowym na konto bankowe założone na Twoje nazwisko". Co mam zrobić jeżeli nie mam jeszcze konta? Inne sposoby mi nie odpowiadają bo są zdecydowanie za drogie, a konta w banku na razie nie mogę założyć.... Czy mogę tą kasę przelać na konto kogoś z rodziny?
Posted by: Seoman

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 05:33

Quote:

Mam ważne pytanie!!!
Wpłaciłem kasę na b&w z konta bankowego brata i chcę już wybrać ją po wygraniu pewnej kwoty. Jednak nie posiadam własnego konta w banku. Na stronie b&w piszą: "Wypłata zostanie przesłana przekazem bankowym na konto bankowe założone na Twoje nazwisko". Co mam zrobić jeżeli nie mam jeszcze konta? Inne sposoby mi nie odpowiadają bo są zdecydowanie za drogie, a konta w banku na razie nie mogę założyć.... Czy mogę tą kasę przelać na konto kogoś z rodziny?





N I E

i tak przed wyplata musisz przeslac do bw skan dowodu, paszportu, lub prawka wiec jezeli powodem "nie mania" konta w banku jest brak w/w dokumentow to masz gotowke zamrozona do czasu uzyskania jednego z tych dokumentu
Posted by: jon83

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 06:45

Quote:

Quote:

Mam ważne pytanie!!!
Wpłaciłem kasę na b&w z konta bankowego brata i chcę już wybrać ją po wygraniu pewnej kwoty. Jednak nie posiadam własnego konta w banku. Na stronie b&w piszą: "Wypłata zostanie przesłana przekazem bankowym na konto bankowe założone na Twoje nazwisko". Co mam zrobić jeżeli nie mam jeszcze konta? Inne sposoby mi nie odpowiadają bo są zdecydowanie za drogie, a konta w banku na razie nie mogę założyć.... Czy mogę tą kasę przelać na konto kogoś z rodziny?





N I E

i tak przed wyplata musisz przeslac do bw skan dowodu, paszportu, lub prawka wiec jezeli powodem "nie mania" konta w banku jest brak w/w dokumentow to masz gotowke zamrozona do czasu uzyskania jednego z tych dokumentu




a nie mozna zrobic tak ze wysyla skan swojego dowodu osobistego (jako uzytkownika danego konta) a kase wplacic juz moze chyba na dowolne konto, tak mi sie wydaje przyanjmniej, bo najwazniejszy w tym wszystkim przeciez jest chyba numer konta?? wiec jak wie ktos??
Posted by: aborygien3

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 07:20

jeżeli chodzi o skan to zleciłem wypłatę poprzez przelew bankowy. Kasa trafiła na moje konto. zadałem im pytanie: nie potrzeba skanu dowodu? Odpowiedzieli ze skan biorą tylko w wyjątkowych przypadkach )
Posted by: żyła

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 08:05

Quote:

Quote:

Quote:

Mam ważne pytanie!!!
Wpłaciłem kasę na b&w z konta bankowego brata i chcę już wybrać ją po wygraniu pewnej kwoty. Jednak nie posiadam własnego konta w banku. Na stronie b&w piszą: "Wypłata zostanie przesłana przekazem bankowym na konto bankowe założone na Twoje nazwisko". Co mam zrobić jeżeli nie mam jeszcze konta? Inne sposoby mi nie odpowiadają bo są zdecydowanie za drogie, a konta w banku na razie nie mogę założyć.... Czy mogę tą kasę przelać na konto kogoś z rodziny?





N I E

i tak przed wyplata musisz przeslac do bw skan dowodu, paszportu, lub prawka wiec jezeli powodem "nie mania" konta w banku jest brak w/w dokumentow to masz gotowke zamrozona do czasu uzyskania jednego z tych dokumentu




a nie mozna zrobic tak ze wysyla skan swojego dowodu osobistego (jako uzytkownika danego konta) a kase wplacic juz moze chyba na dowolne konto, tak mi sie wydaje przyanjmniej, bo najwazniejszy w tym wszystkim przeciez jest chyba numer konta?? wiec jak wie ktos??




Ja tak wypłacałem z pół roku temu ,i wtedy nie było problemu
trzebabyło tylko wysłać skan dowodu czyli dostają potwierdzenie,że ta osoba istnieje i reszta ich nie obchodzi
A co do obrotu zawsze z boku przy próbie wypłaty pisze ile możesz wypłacić;
Posted by: TaMaR

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 11:24

Mam od ponad miesiąca problem z przelewem do BTW. Dokonałem wpłaty przez mbank(przelew)i czekam, czekam a wpłata nie dotarła. Pisałem kilkakrotnie maila ze scanem wpłaty i support odpisał, że pieniądze nie dotarły i proszą żebym skontaktował się z moim bankiem. Wcześniej dokonałem podobnego przelewu na te same konto BTW i wszystko było OK. Czy ktoś miał podobne problemy?
Posted by: hbr

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 11:31

Quote:

Mam od ponad miesiąca problem z przelewem do BTW. Dokonałem wpłaty przez mbank(przelew)i czekam, czekam a wpłata nie dotarła. Pisałem kilkakrotnie maila ze scanem wpłaty i support odpisał, że pieniądze nie dotarły i proszą żebym skontaktował się z moim bankiem. Wcześniej dokonałem podobnego przelewu na te same konto BTW i wszystko było OK. Czy ktoś miał podobne problemy?



Nigdy nie słyszałem o buku BTW. Za to jest taka piosenka Strachów na lachy. Dobra jest.
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 11:33

upewnij sie ze wplata nie wrocila do banku, jezeli na pewno nie wrocila zacznij bombardowac zapytaniami ich support i dzial finansowy i tak zrobia co beda chcieli, taki to buk
Posted by: rafalrz

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 11:49

wielkie brawa dla BAW, wyplata zlecona wczoraj o 23, a kasa na moneybookers dzisiaj o 10 rano
Posted by: hans_stefan

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 12:32

Co do bonusu ComeBack, to zasada przydzielania bonusu jest bardzo prosta: Jezeli masz NICKa zaczynajacego sie na litere od "A" do "M" to dostajesz bonus 100% , jezeli na litere od "N" do "U" to dostajesz bonus 10 euro (45 zl) , a na litere od "W" do "Z" nic. piszcie czy sie zgadza
Posted by: ciacho1984

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 12:56

Quote:

Co do bonusu ComeBack, to zasada przydzielania bonusu jest bardzo prosta: Jezeli masz NICKa zaczynajacego sie na litere od "A" do "M" to dostajesz bonus 100% , jezeli na litere od "N" do "U" to dostajesz bonus 10 euro (45 zl) , a na litere od "W" do "Z" nic. piszcie czy sie zgadza




zgadza sie mam 100% bonusu literka na "c" ale sie nie martwie kasa w ciagu 2 dni i dzis juz 250 na koncie w baw mam. Ja nie gralem u nich jakies 5 msc.
Posted by: Nirtz

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 13:09

mała poprawka: konta objęte limitami nie dostają nic
Posted by: nyhmuj

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 13:51

Powodem "nie mania" konta w banku nie jest brak dowodu tożsamości, skan mogę wysłać w każdej chwili. I czy wtedy bez problemu prześlą mi kasę na konto innej osoby?

Jeżeli ktoś miał podobną sytuację do mojej i dostał kasę, to prosiłbym jeszcze o napisanie co trzeba wpisać w rubryce "Nazwisko i imię odbiorcy" przy wypłacie za pomocą przelewu bankowego. Dane posiadacza konta bankowego, czy moje dane? I czy to w ogóle ma jakieś znaczenie?
Posted by: nyhmuj

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 13:54

jeszcze dodam, że powyższy post jest odpowiedzią na post następującej traści:


Quote:
Mam ważne pytanie!!!
Wpłaciłem kasę na b&w z konta bankowego brata i chcę już wybrać ją po wygraniu pewnej kwoty. Jednak nie posiadam własnego konta w banku. Na stronie b&w piszą: "Wypłata zostanie przesłana przekazem bankowym na konto bankowe założone na Twoje nazwisko". Co mam zrobić jeżeli nie mam jeszcze konta? Inne sposoby mi nie odpowiadają bo są zdecydowanie za drogie, a konta w banku na razie nie mogę założyć.... Czy mogę tą kasę przelać na konto kogoś z rodziny?




N I E

i tak przed wyplata musisz przeslac do bw skan dowodu, paszportu, lub prawka wiec jezeli powodem "nie mania" konta w banku jest brak w/w dokumentow to masz gotowke zamrozona do czasu uzyskania jednego z tych dokumentu
Posted by: kamasss

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 17:27

a ile trzeba czekać na bonus come back...

bo ja już ponad miecha nie gram od wypłacenia wszystkiego z konta... konto na a:)
Posted by: qbasmuggy

Re: Betandwin [24] - 02/09/2005 21:08

Ja dostałem info o bonusie comeback, a przestałem u nich grac jakies 2 tyg. temu. Teraz jak chcę skorzystać z bonusa to się nie da, więc to chyba zwykła pomyłka, że to info do mnie dotarło
Posted by: Filemon

Re: Betandwin [24] - 03/09/2005 22:38

Hehe ja sam jak wszystko wtopię tutaj to zostawiam buka w spokoju i czekam na comebacka No ale teraz ktoś napisał że wprowadzili 5 krotny obrót to sporo ale on jest tylko na sam bonus czy też na kwotę wpłacaną i bonus bo jak ktoś wpłacał 100 to musiałby za 1000 postawić a to jush sporo
Posted by: julia-kasia

Re: Betandwin [24] - 04/09/2005 05:48

Quote:

Hehe ja sam jak wszystko wtopię tutaj to zostawiam buka w spokoju i czekam na comebacka No ale teraz ktoś napisał że wprowadzili 5 krotny obrót to sporo ale on jest tylko na sam bonus czy też na kwotę wpłacaną i bonus bo jak ktoś wpłacał 100 to musiałby za 1000 postawić a to jush sporo




Czasami wystarczy wysłac e-maila z zapytaniem , to naprawde nic nie kosztuje



"Kwotą bonusową należy obrócić 5 razy oraz raz wpłaconą przez Pania kwotą,
aby być uprawnionym do wypłaty pieniędzy bonusowych z konta zakładów
lub przeznaczenia ich na grę w Kasynie, w Pokera lub w gry, oferowane na naszej stronie.
Należy też jednokrotnie obrócić wpłaconą przez Pania kwotą. "

Z poważaniem,

Support Team z betandwin

Posted by: Twin Peaks

Re: Betandwin [24] - 04/09/2005 15:49

Polska-Estonia , mecz sie zaczał o 17. mozna jeszcze grać ,
po 2 kwartach 39-14 dla Estonii

http://www.fibaeurope.com/netcasting/
Posted by: Twin Peaks

Re: Betandwin [24] - 04/09/2005 15:51

i poprosze o kasację po 18 jeśli to mozliwe , bo te pijawy z baw-u tu też zaglądają

moze akurat rozliczą
Posted by: Arcy

Re: Betandwin [24] - 04/09/2005 15:54

Posted by: Twin Peaks

Re: Betandwin [24] - 04/09/2005 15:56

Quote:






Arcy(inkwizatorze) nie rozumiem
Posted by: chim123

Re: Betandwin [24] - 04/09/2005 21:13

Witam wszystkich!
Dostałem ostatnio list (pocztą polską) dotyczący bonusu - comeback. Chciałem się dowiedzieć, czy zarówno pieniądze wpłacone jak i otrzymany bonus można obrócić obstawiając zakłady live? Z góry dzięki za odpowiedz!
Posted by: tekkentag

Re: Betandwin [24] - 04/09/2005 21:46

Można
Posted by: darros

Re: Betandwin [24] - 05/09/2005 09:31

Słuchajcie mam pytanie wpłaciłem do BAW 100zł i dostałem kolejne 100(wiem ze musze ta kwote obrocic 5 razy juz to zrobilem) mam pytanie do kiedy obowiazuje ta promocja bo moj kolega chcial sie u nich zarejestrowac i nie wiem czy on tez dostanie ten bonus) Za szybka odpowiedz bede bardzo wdzieczny.
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 05/09/2005 09:35

zwykle comeback bonusik dostaja ci ktorzy przegrali wszystko i nie wplacaja, nie otrzymaja go osoby z limitami oraz osoby ktore zlamaly ich regulamin czyt. wyludzaja bonusy
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 05/09/2005 09:37

fuj pomylilem sie.....pytales o zwykla promocje
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 05/09/2005 09:42

Quote:

Słuchajcie mam pytanie wpłaciłem do BAW 100zł i dostałem kolejne 100(wiem ze musze ta kwote obrocic 5 razy juz to zrobilem) mam pytanie do kiedy obowiazuje ta promocja bo moj kolega chcial sie u nich zarejestrowac i nie wiem czy on tez dostanie ten bonus) Za szybka odpowiedz bede bardzo wdzieczny.




link do bonusa jest na poczatku tematu, promocja trwa do konca roku, nie jest to oczywiscie bonus comeback
Posted by: darros

Re: Betandwin [24] - 05/09/2005 09:53

dzieki chlopaki za szybka odpowiedz a zwlaszcza logan347,a jak juz pytam to bonus comeback zeby otrzymac co musze zrobic?
Posted by: Abati_

Re: Betandwin [24] - 05/09/2005 11:17

Witam, mozna zmienic konto w walucie euro na złotówki?Jesli tak to jak to zrobic, napisalem do supportu to nic nie odpisali.
Posted by: Logan

Re: Betandwin [24] - 05/09/2005 11:50

Quote:

dzieki chlopaki za szybka odpowiedz a zwlaszcza logan347,a jak juz pytam to bonus comeback zeby otrzymac co musze zrobic?




miec u nich konto, niegrac kilka miesiecy i sami zaproponuja bonus comeback

choc w zasadzie proponuja kazdemu np mi tez mimo ze gram u nich aktualnie. daja mi bonus comeback ale nie moge zniego skorzytac
Posted by: D_M

Re: Betandwin [24] - 05/09/2005 12:51

Quote:

Witam, mozna zmienic konto w walucie euro na złotówki?Jesli tak to jak to zrobic, napisalem do supportu to nic nie odpisali.




kaza zmknac ci konto-w mailu powinni ci tak napisac, logujesz sie na strone i jest tam opcja zamkniecia konta, otwerasz nowe i po bolu
Posted by: jaix

Re: Betandwin [24] - 05/09/2005 21:10

Hej
Mam pytanie
Jak najszybciej wplacic pieniadze do betandwin przelewem bankowym?
1) zrobic przelew z mBanku (jak tak to na jakie konto)
2) wplacic pieniadze na poczcie
3) przejsc sie do ich banku (nie wiem jaki to bank ale moze pomozecie) i wplacic na miejscu - zalezy mi zeby pieniadze dotarly szybko - przed srodą wieczorem bo chce postawic na mecze eliminacji 2006.
THX!
Posted by: Snajper2

Re: Betandwin [24] - 05/09/2005 21:19

w jednym zdaniu warto wplacac kase i grac u nich czy nie...? bo czytam ze sa glosy ze cos kreca i nei wyplacaja nieraz kasy...
Posted by: tekkentag

Re: Betandwin [24] - 05/09/2005 21:30

Warto, napewno warto. Ja jestem zadowolony, a gram u nich już naprawde bardzo długo
Posted by: Snajper2

Re: Betandwin [24] - 05/09/2005 21:45

ciekawe ile bedzie szla kasa jak jutro wplace rano przez neta...?

tekkentag - dzieki
Posted by: ciacho1984

Re: Betandwin [24] - 06/09/2005 05:45

Quote:

w jednym zdaniu warto wplacac kase i grac u nich czy nie...? bo czytam ze sa glosy ze cos kreca i nei wyplacaja nieraz kasy...




Waly to oni robia z zakladami na live,czesto zwroty przy wysokich kursach.Moj kumpel do dzis klnie ze nie uznali mu kurs 51 na live mecz legia-leverkusen,zaklad na 2 polowe co sie stanie pierwsze, wiadomo padl gol, a oni zrobili zwrot.Ja tez kilka razy mialem problem ze zwrotem na live i pol roku u nich nie gralem no ale przyslali mi bonus to sie skusilem znowu,jedno co powiem to to ze maja bezsprzecznie jedna z najlepszych ofert zakladow live.
Posted by: Inspirator

Re: Betandwin [24] - 06/09/2005 07:02

Witam.
Zlecal ktos wyplate z Betandwin w ostatnich 5dniach na konto bankowe ? Ja juz czekam prawie tydzien.Przewaznie kasa idzie 2-3dni , no chyba ze znowu maja jakas awarie, tak jak kilka miechów temu.
dajcie znac.
thnx
Posted by: Snajper2

Re: Betandwin [24] - 06/09/2005 07:47

wiece moze ile kosztuje wplata przez przelew bankowo do baw z Banku WBK...?
Posted by: Inspirator

Re: Betandwin [24] - 06/09/2005 08:31

Takie przelewy kosztują srednio 5-7 zl (niepamietam dokladnie)

Ponawiam w/w pytanie dot wypłat z BAW!

pozdro
Posted by: Snajper2

Re: Betandwin [24] - 06/09/2005 08:33

dzieki za odp. teraz sie zastanawiam dalej czy wplacac kasiorke naczytalem sie tyle ze sa problemy z wyplatami... do 300-400zl wyplacaja regularnie...?
Posted by: Farciarz

Re: Betandwin [24] i konto w euro - 06/09/2005 09:14

Witam!
Słuchajcie wszyscy moi znajomi dostali listy z promocja comeback a ja nie. Może dlatego że mam konto w euro ???
Ma ktoś konto euro i dostał tego bonusa ??!!!
Posted by: Maciek

Re: Betandwin [24] - 06/09/2005 09:34

Quote:

Witam.
Zlecal ktos wyplate z Betandwin w ostatnich 5dniach na konto bankowe ? Ja juz czekam prawie tydzien.Przewaznie kasa idzie 2-3dni , no chyba ze znowu maja jakas awarie, tak jak kilka miechów temu.
dajcie znac.
thnx




Ja czekam od czwartku ,wypłacałem na money i kasy dalej nie ma .
Posted by: Snajper2

Re: Betandwin [24] - 06/09/2005 09:46

Panowie jakie kwoty spokojnie wyplacaja?
Posted by: Farciarz

Re: Betandwin [24] - 06/09/2005 10:16

Quote:

Quote:

Witam.
Zlecal ktos wyplate z Betandwin w ostatnich 5dniach na konto bankowe ? Ja juz czekam prawie tydzien.Przewaznie kasa idzie 2-3dni , no chyba ze znowu maja jakas awarie, tak jak kilka miechów temu.
dajcie znac.
thnx




Ja czekam od czwartku ,wypłacałem na money i kasy dalej nie ma .





He he, przy poprzedniej akcji "bonusy" było to samo. Strach pomyśleć co będzie jak większość ludzi obroty porobi.
Może i lepiej że nie dostałem tego bonusa
Posted by: bbr_

ustawienia do live - 06/09/2005 13:14

Witam,

Co i jak ustawić w IE (jeżeli ważne: 6.0, win2000), żeby w ogóle działały zakłady live? Teraz mam tylko "undefined" i po iluś sekundach "server connection error". Chyba kiedyś dawno o tym czytałem (nie tu, gdzieś w sieci), ale dziś szukałem godzinę na google'u i tu na forum - i poległem. Dzięki za pomoc.
Posted by: Logan

Re: ustawienia do live - 06/09/2005 14:01

ja nie wiem co ustawic, ale prawdopodobnie pomoze ci zmiana przegladarki. ja normalnie uzywam opery, ale na livbettingu niemoglem zawrzec zakladu. w explorerze natomiast moge bez problemu(ale to i tak badziewie jakich malo) i uzywam go tylko do grania w BAW
Posted by: bbr_

ustawienia do live - już wiem - 06/09/2005 14:21

Wkurzyłem się i pomogło. Pamięć zaskoczyła i sobie przypomniałem mniej więcej gdzie trzeba było grzebnąć w opcjach.
Zaawansowane -> zabezpieczenia -> *odhaczyć* "nie zapisuj zaszyfrowanych stron na dysku". Teraz działa już jak powinno.
Posted by: D_M

Re: ustawienia do live - już wiem - 06/09/2005 23:16

nie chce zasmiecac i zakladac nowego tematu bo raczej jest nie potrzebny moze tutaj znajdzie sie ktos kto udzieli odpowiedzi

szukam osoby majacej konto w $ ktora wyplacala kase ostanio, interesuje mnie po jakim kursie przeliczyli $

K 3.1420 S 3.1470 bo jak dzisiaj to zauwazylem to sie przerazilem ja zatrzymalem sie na etapie 3.4 ale Katarina dala w dupe
Posted by: DELMARCO

Re: ustawienia do live - już wiem - 07/09/2005 14:23

mam pytanie dotyczace obrotu depozytu, chodzi mi o promocje comeback, czy zaklady live tez licza sie do obrotu depozytu, bo z tego co wiem to kasyno chyba sie nie liczy?
z gory dzieki za odpowiedz
Posted by: D_M

Re: ustawienia do live - już wiem - 07/09/2005 14:41

live tak kasyno nie
Posted by: Mariusz17

Re: ustawienia do live - już wiem - 08/09/2005 06:56

Witam. Mam pytanie bo chcialem wplacic pieniadze do betandwin przelewem z lukas banku.W danych ktore sa potrzebne do przelewu betandwin podaje swift i iban czy musze je podac przy przelewie??(z tego co wiem sa to kody potrzebne do przelewu zagranicznego a ja nie wiem czy to jest zagraniczny)Z gory dzieki za odpowiedz.
Posted by: darros

Re: ustawienia do live - już wiem - 08/09/2005 08:05

Mariusz17 ja wpłacałem tydzień temu przelewem bankowym(ING) w nr.rachunku wpisałem IBAN(bez liter PL same cyfry)
w nazwie odbiorcy wpisałem nazwę buka oraz SWIFT
a tytułem napisałem numer odniesienia.
W ciągu 2 dni kasa była na koncie w BAW.
Posted by: kubski

Re: ustawienia do live - już wiem - 08/09/2005 08:49

Quote:

mam pytanie dotyczace obrotu depozytu, chodzi mi o promocje comeback, czy zaklady live tez licza sie do obrotu depozytu, bo z tego co wiem to kasyno chyba sie nie liczy?
z gory dzieki za odpowiedz



zakłady live sie nie liczą do obrotu
Posted by: ciacho1984

Re: ustawienia do live - już wiem - 08/09/2005 09:00

Quote:

Quote:

mam pytanie dotyczace obrotu depozytu, chodzi mi o promocje comeback, czy zaklady live tez licza sie do obrotu depozytu, bo z tego co wiem to kasyno chyba sie nie liczy?
z gory dzieki za odpowiedz



zakłady live sie nie liczą do obrotu




Z tego co wiem zaklady live licza sie do obrotu, z kasyna na 100% nie licza sie.
Posted by: Mariusz17

Re: ustawienia do live - już wiem - 08/09/2005 12:29

Witam jak ktos moze to niech mi odpowie jak najszybciej na pytanie czy jak sie wplaca pieniadze do BAW to to idzie na zagraniczne konto czy nie.Z gory dzieki a odpowiedz.
Posted by: D_M

Re: ustawienia do live - już wiem - 08/09/2005 12:34

maja tez konto w polskim odziale Dojcze banku
Posted by: Mariusz17

Re: ustawienia do live - już wiem - 08/09/2005 12:37

Wielkie dzieki D_M .A co do watpliwosci we wczesniejszch odpowiedziach czy zaklady live licza sie do obrotu to na pewno sie licza bo pisze tak w regulaminie BAW.
Posted by: D_M

Re: ustawienia do live - już wiem - 08/09/2005 12:58

w sumie wystarczylo kuknac tylko na sposoby wpalty i tam jest napsiane ze to polski bank pamietam bo kiedys klucilem sie z ta firma
Posted by: darros

Re: ustawienia do live - już wiem - 08/09/2005 14:31

Mam pytanie co do bonusów.
Chcę zwerbować kolege do BAW(wtedy ja i on dostaniemy po 10$) a czy on dostanie dodatkowe pieniadze za to ze wplaci do nich 100zł czyli 100% wpłaty bo teraz jest taka promocja)
Posted by: tekkentag

Re: ustawienia do live - już wiem - 08/09/2005 14:49

Niestety nie. Musicie sie zdecydować na którys z bonusów. Nie można mieć wszystkiego
Posted by: ludi

Re: ustawienia do live - już wiem - 09/09/2005 16:10

Mam pyt. odnośnie e-banków np. mBank - czy jest pobierana jakaś opłata za wypłacenie na konto wygranej z B@W. Z tego co wiem to np. Inteligo pobiera opłatę 11.99zł aż-o zgrozo :-(
Posted by: tekkentag

Re: ustawienia do live - już wiem - 09/09/2005 16:36

Na szczęście nie ma żadnej opłaty
Posted by: andrew24x

Re: ustawienia do live - już wiem - 10/09/2005 06:21

wplacal ktos im na konto ? ile idzie kaska ? wplacalem w czwartek i chyba sobie w weekend nie pogram
Posted by: ciacho1984

Re: ustawienia do live - już wiem - 10/09/2005 07:27

Quote:

wplacal ktos im na konto ? ile idzie kaska ? wplacalem w czwartek i chyba sobie w weekend nie pogram




2 do 7 dni.
Z ing 2-3 .
Posted by: andrew24x

Re: ustawienia do live - już wiem - 10/09/2005 08:27

łe wplacalem w piatek PKO tuz przed zamknieciem czyli w weekend nie pogram :|
Posted by: Ojro

Re: ustawienia do live - już wiem - 11/09/2005 15:11

Witam,
Mam małe pytanko :
Czy przelewając pieniądze z B&W do Moneybookers będę miał je na koncie w MB natychmiast czy trzeba czekać ?

pozdrawiam
ojro
Posted by: petre11

Re: ustawienia do live - już wiem - 11/09/2005 15:17

jaki znacie klony BaW??
Posted by: arczibalt

Re: ustawienia do live - już wiem - 11/09/2005 15:26

LUDZIE POMOZCIE CO MAM ROBIC? BAW DZIS MI KUPONU NIE ZALICZYL. DALEM NA ZAKLADACH LIVE ZE PADERBORN Z II NIEMIECKIEJ STRZELI JAKO PIERWSZY BRAMKE ZA 20ZL KURS 3,3 NO I W 90MIN STRZELILI TĄ BRAMKE I WYGRALI MECZ 1:0 A WIEC KUPON JEST TRAFIONY. ALE BAW UZNAL GO JAKO NIETRAFIONY JUZ DRUGI RAZ MI NIE UZNALI KUPONU:( NAPISALEM DO NICH OCZYWISCIE ALE SZCZERZE MOWIAC TO NIE LICZE NA ZADEN POZYTYW BO W PIERWSZYM PRZYPADKU GDY MI NIE ZALICZYLI KUPONU A BYL TO KUPON Z MLB JAKIES 2 MIECHY TEMU TO NIE DOSC ZE NIE ZMEINILI SWOJEJ DECYZJI TO NAWET NIE ODPISALI NA MOJE EMAILE:(

CO JA MAM ROBIC TA FIRMA TO SA NORMALNIE ZLODZIEJE PIERDOLONE!!!
CZY MOGE CHOCIAZ LICZYC ZEBY MI ODPISALI I WYJASLINILI TA SYTUACJIE...????
Posted by: tekkentag

Re: ustawienia do live - już wiem - 11/09/2005 16:15

jaki znacie klony BaW??

Betoto, Playit i Beteurope. O jakimś zapomniałem?
Posted by: piter_7

Re: ustawienia do live - już wiem - 11/09/2005 16:31

Mam takie pytanie
Jaka jest maksymalna wygrana z jednego zakładu?? (na B&W)

W zasadach na B&W przeczytałem ze jest to 45 000 ale nie jestem do końca przekonany gdyż jest to troche nie jasno napisane.
????
Posted by: Arcy

Re: ustawienia do live - już wiem - 11/09/2005 18:37

@arczibalt

Zanim coś napiszesz to poczytaj regulamin danego buka odnośnie rozliczania tego typu zakładów.
Tam przecież był samobój, więc Paderborn nie strzelił bramki.
Posted by: rafalrz

Re: ustawienia do live - już wiem - 11/09/2005 20:12

trzeba czekac, mi na MB zwykle na nastepny dzien od zlecenia kase wysylaja
Posted by: Shevanton

Re: ustawienia do live - już wiem - 11/09/2005 22:12

Mnie najbardziej w internetowych bukach wnerwia to że prawie przy wszystkich meczach lig europejskich są ograniczenia zakłladów pojedynczych. Wychodzi na to że nie moge sobie obstawic dwa albo trzy mecze musze jak baran typowac siedem. Wk...ia mnie cos takiego do bólu
czy są BUki internetowi którzy nie mają tego gó,,na??
Posted by: Scobas

Re: ustawienia do live - już wiem - 11/09/2005 22:52

Quote:

@arczibalt
Zanim coś napiszesz to poczytaj regulamin danego buka odnośnie rozliczania tego typu zakładów.
Tam przecież był samobój, więc Paderborn nie strzelił bramki.



To nie byl typ jak zostanie strzelona pierwsza bramka (glowka, strzal, karny, samobuj itp.) tylko kto ja strzeli. Wiec tutaj nie ma znaczenia jak ona padla. Nie wiem co mam napisac wiecej, ja przy samobujach nie mialem z tym problemu zawsze rozliczali poprawnie.

Arczib poczekaj na to co ci odpisza. Ja klocilem sie z nimi kiedys o mecz Romy bo przy 1:1 wystawili zaklad kto strzeli 4 bramke. Caly czas myslalem ze chodzi o 3, a tu jednak byla pomylka. Napisalem do nich i powiedzieli ze nie odpowiadaja za to, ale zwroca mi czesc postawionej stawki (ze 140zl postawionych dostalem 70)... nie musieli tego robic boto bylo moje przeoczenie, ale zrobili.
Posted by: z o ® r o

Re: ustawienia do live - już wiem - 11/09/2005 23:02

Quote:

jaki znacie klony BaW??

Betoto, Playit i Beteurope. O jakimś zapomniałem?



Jest jeszcze co najmniej jeden. Adresu nie pamiętam ale podobnie jak betuerope turecki. Z tą różnicą, że strona jest wyłącznie w tureckiej wersji językowej. Formularz rejestracji jest jednak standardowy - można wybrać jako kraj Polskę.
Posted by: Maciek

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 08:09

zoRro jeśli przypomniałbyś sobie adres byłbym wdzięczny jakbyś go podał.
Posted by: Baton_vcp

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 12:22

Ja mam pytanko co do systemow bo nie rozumiem na czym one do konca polegaja !
Chodzi mi o systemy
System 2/5 (10 Zakłady)
System 3/5 (10 Zakłady)
System 4/5 (5 Zakłady)
System - Canadian (26 Zakłady)
System - Lucky 31 (31 Zakłady)
Czy moglby mi je ktos wytlumaczyc ???
Posted by: skd

Re: Betandwin [24] - 12/09/2005 12:24

Witajcie milionerzy!

Moje pytanko:
Ile trzeba w BAW postawić meczy na jednym kuponie. Ile minimalnie. Czy mogę postawić np. 1 mecz bundesligi (podwójna szansa)

czy sa problemy z tą firmą (tak ogólnie)

Pozdr. i życze rozbicia i doprowadzenia do bankructwa nie jedną firmę :P
Posted by: -PL-

Re: Betandwin [24] - 12/09/2005 12:45

Quote:

Witajcie milionerzy!

Moje pytanko:
Ile trzeba w BAW postawić meczy na jednym kuponie. Ile minimalnie. Czy mogę postawić np. 1 mecz bundesligi (podwójna szansa)

czy sa problemy z tą firmą (tak ogólnie)

Pozdr. i życze rozbicia i doprowadzenia do bankructwa nie jedną firmę :P




no mozna jeden zaklad na kuponie, podw. tez
a problemy hmm ostatnio chyba sie troszke poprawili ale mozna zlapac szybko limit, z wyplatami duzo lepiej niz jeszcze kilka miesiecy temu
Posted by: D_M

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 12:54

Quote:

Ja mam pytanko co do systemow bo nie rozumiem na czym one do konca polegaja !
Chodzi mi o systemy
System 2/5 (10 Zakłady)
System 3/5 (10 Zakłady)
System 4/5 (5 Zakłady)
System - Canadian (26 Zakłady)
System - Lucky 31 (31 Zakłady)
Czy moglby mi je ktos wytlumaczyc ???




wchodzisz na betandwin w lewym gornym rogu masz HOME Kontakt Pomoc --> wchodzisz na pomoc --> otwiera ci sie okno i widzisz po rpawej napis slownik klikasz na S jak System i poprawej stornie masz w kolumnie opisane systemy, jezeli dalej nie zrozumeisz, pisz do mnie na priva to wyjasnie ci, ale mysle ze sobie juz poradzisz
Posted by: Baton_vcp

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 13:56

Quote:

Quote:

Ja mam pytanko co do systemow bo nie rozumiem na czym one do konca polegaja !
Chodzi mi o systemy
System 2/5 (10 Zakłady)
System 3/5 (10 Zakłady)
System 4/5 (5 Zakłady)
System - Canadian (26 Zakłady)
System - Lucky 31 (31 Zakłady)
Czy moglby mi je ktos wytlumaczyc ???




wchodzisz na betandwin w lewym gornym rogu masz HOME Kontakt Pomoc --> wchodzisz na pomoc --> otwiera ci sie okno i widzisz po rpawej napis slownik klikasz na S jak System i poprawej stornie masz w kolumnie opisane systemy, jezeli dalej nie zrozumeisz, pisz do mnie na priva to wyjasnie ci, ale mysle ze sobie juz poradzisz




Chodzi mi czy ktos gral jednym z tych systemow czy to jest oplacalne jak grac jezeli ktos sie juz w to bawil !!!
Pozdr
Posted by: D_M

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 14:06

napisales ze nie rozumeisz na czym do konca polegaja ? wiec wskazalem ci miejsce gdzie jest wytlumaczone co i jak


najprosciej oplacalnosc spradz sobie albo na papierze albo zrob w Exelu arkusz

im wyzsze kursy tym bardziej oplacalny system
Posted by: arczibalt

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 15:18

Quote:

@arczibalt

Zanim coś napiszesz to poczytaj regulamin danego buka odnośnie rozliczania tego typu zakładów.
Tam przecież był samobój, więc Paderborn nie strzelił bramki.




to wg Twojej teori ze skoro byl samoboj i paderborn nie strzelilo to powinni mi zaliczyc drugi kupon ze ahlen strzelilo bo przy stanie 0:0 poscilem na paderborn ze strzeli pierwszy bramke i drugi kupon ze ahlen strzeli pierwsza bramke wiec i tak ktorys z tych kuponow powinni zaliczyc
Posted by: arczibalt

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 15:22

Quote:

Quote:

@arczibalt
Zanim coś napiszesz to poczytaj regulamin danego buka odnośnie rozliczania tego typu zakładów.
Tam przecież był samobój, więc Paderborn nie strzelił bramki.



To nie byl typ jak zostanie strzelona pierwsza bramka (glowka, strzal, karny, samobuj itp.) tylko kto ja strzeli. Wiec tutaj nie ma znaczenia jak ona padla. Nie wiem co mam napisac wiecej, ja przy samobujach nie mialem z tym problemu zawsze rozliczali poprawnie.





I tutaj scobas ma racje z tym zakladem ze to nie byl typ na to w jaki sposob zostanie strzelona bramka. Na szczecie po moich reklamacjach BAW zaliczyl mi ten kupon gdzie paderborn strzelilo bramke. Takze prawidlo sie zachowali ale nieduzo brakowalo zebym przez tego buka stracil troche kasy i to nieslusznie. Dalej zdania o nich nie zmieniam nie sa dla mnie profesjonalna firma tyle nerwow co stracilem klocac sie z nimi...ehh zycie
Posted by: KlaymanPL

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 17:14

sluchajcie, jak zablokowalem sobie konto to czy moge zalozyc drugie na te same dane co w zablokowanym koncie? chodzi mi o to, ze nie chcialem juz w euro grac tylko w pln'ach a zmienic sie tego nie da ;/
Posted by: Misiek

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 18:23

Witam.

Wiem że to pytanie po raz enty... ale chcę się tylko upewnić a więc:

Ile idzie kasa z mb do baw? I czy taka wpłata[140 pln] jest również mnożona [chodzi mi oczywiście o bonus] <-- jeśli wpłacam poprzez mb...

Dzięki z góry za odpowiedź.

Pozdrawiam
Posted by: KeeP

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 18:29

Quote:

Mnie najbardziej w internetowych bukach wnerwia to że prawie przy wszystkich meczach lig europejskich są ograniczenia zakłladów pojedynczych. Wychodzi na to że nie moge sobie obstawic dwa albo trzy mecze musze jak baran typowac siedem. Wk...ia mnie cos takiego do bólu
czy są BUki internetowi którzy nie mają tego gó,,na??




a jakie to buki które każą grać w siedmiu kombinacjach??
Posted by: rafalrz

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 18:47

@Misiek
Kasa idzie w czasie rzeczywistym i wplata jest mnozona
Posted by: tekkentag

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 18:48

Misiek -> 1) z mb do Baw idzie kasa do 10 sekund
2) bonus dostaniesz (zaksięgują autoamtycznie 280zł)
Pozdr
Posted by: tekkentag

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 18:53

Jest jeszcze co najmniej jeden. Adresu nie pamiętam ale podobnie jak betuerope turecki. Z tą różnicą, że strona jest wyłącznie w tureckiej wersji językowej. Formularz rejestracji jest jednak standardowy - można wybrać jako kraj Polskę.

Jaki to może być buk? Chętnie bym sie w nim zarejestrował jeśli mają podobny bonusik jak w Baw :-)

z o R r o gdzie sie z nim zetknąłeś???
Posted by: rzepek

Re: ustawienia do live - już wiem - 12/09/2005 21:26

ten turecki buk to byl Bahsegir (www.bahsegir.com). Jeszcze kilka miesiecy temu to rzeczywiscie byl taki sam klon jak Playit, Beteurope i Betoto. Obecnie po tym adresem BAW robi jedynie przekierowanie na swoja strone z ustawiona turecka wersja jezykowa. Funkcjonowal rowniez do niedawna jeszcze jeden klon Betwork, ale jego zupelnie skosili.

pozdrawiam
Posted by: Gherman

Re: ustawienia do live - już wiem - 13/09/2005 10:33

graniu w BAW

Albo proponuję uważać na tego buka...

Kilka dni temu loguję się i otzrymuję informację: Twoje konto zostało zablokowane. Skontaktuj się z Support Team.

Npiasłem do szanowengo supportu () i otrzymuje odpowiedz po 4 dniach (roboczych)

Szanowny Panie Sławomirze!

Uprzejmie informujemy, że Pana konto zostało zablokowane przez nasz Dział Bezpieczeństwa.

Nie udzielamy szerszych informacji an ten temat.
Z poważaniem,

Support Team z betandwin


(jeszcze literówkę zrobili - an zamiast na)


po kilku pytaniach na temat mojego konta, dlaczego zostało zalbokowane, czy moge odzyskac pieniądze które tam były itp. itd.

otrzymuję odpowiedz:


Szanowny Panie Sławomirze!

Pana konto zakładów zostało zamkniete przez dział bezpieczeństwa i nie będzie mogło zostać otwarte ponownie.

Informujemy również, iż nie jest Pan uprawniony do dokonania ponownej rejestracji.


Z poważaniem,

Support Team z betandwin



No takie wyjasnienia są po prsotu genialne


Czy ten buk ma wprowadzone jakies limity na wygrywanie w regulaminie czy coś? ja nigdzie tam takiego czegoś nie widzę, jakiegoś pkt dotyczącego zakazu wygrywania itp. itd.


A odpowiedzi dlczego zostało zalbokowane pewnie już nigdy nie dostanę na BAW
Posted by: artbledo

Re: ustawienia do live - już wiem - 13/09/2005 10:53


a co z pieniedzmi ktore wplaciles ??? i czy duzo wygrales w Baw ???
Posted by: Gherman

Re: ustawienia do live - już wiem - 13/09/2005 10:55

Trochę pieniedzy zostało na koncie i nie mam jak ich odzyskac

W BAW systematycznie duzo na plus szło ciągle coś sie wypłacało, nie było wiekszysch strat.
Posted by: rymoholik

Re: ustawienia do live - już wiem - 13/09/2005 11:23

Wspolczuje Gherman, pisz do angielskiego supportu mysle ze napewno wyplaca ci pieniadze. Jak nie poskutkuje to do SBR.
Posted by: Gherman

Re: ustawienia do live - już wiem - 13/09/2005 11:35

Pieniądze raz, granie u nich dwa (ah ten livebetting) a po tzrecie dlaczeog nie chcą napisać pwoodu dlaczego moje konto zostało zablokowane? :|
Posted by: Gherman

BAW - śmiać się czy płakać? - 13/09/2005 12:02

No to teraaz BAW w swojej odpowiedzi przebiło wszystko....


Szanowny Panie Sławomirze!


Uprzejmie informujemy, że dział bezpieczeństwa na bieżąco kontroluje konta zakładów . Niestety nie udzielamy szerszej informacji. Konto zostało zamknięte powołując się na następujący punkt regulaminu:

https://www.betandwin.com/help.aspx?mode=content&page=agb_allgemeines


Z poważaniem,

Support Team z betandwin




czyli mówiąc inaczej, dział bezpieczeństwa kontroluje konta, które za dużo wygrywają. Wszelkie większe wygrane oraz wyplaty spowodują zalbokowanie konta. Ja tak to odbieram.

BAW

No cóż pozostaje grać w 5Dimes, Pinnacle, GB przynajmniej tam można pograć...

BAW nic tlyko pogratulować swoich niezwykłych pomysłów...


Rada na przyszłość:

Nie wygrywaj za dużo, BAW czuwa.
Posted by: rymoholik

Re: BAW - śmiać się czy płakać? - 13/09/2005 12:11

Z takim podejsciem to oni dlugo nie podzialaja. Ktos tam kiedys mowil ze firma preznie sie rozwija, reklamuje itd lecz wszystko do czasu. Jak sie wszyscy grajacy w B&W przekonaja co to za buk to niestety ale konkurencja ich zniszczy, zreszta juz to powoli robi i wcale nie musi tracic pieniedzy na drogie reklamy.
Posted by: rafalrz

Re: BAW - śmiać się czy płakać? - 13/09/2005 16:14

@Gherman
jak duza byla to kasa, bylo ponad 1000 euro na miesiac?
Posted by: Neoplus

Re: BAW - śmiać się czy płakać? - 13/09/2005 20:40

Witam.Bardzo proszę o odpowiedź.13 sierpnia postawiłem zdarzenie Lokern-Lierse.Mecz został przerwany z niewiadomych mi powodów.Chciałbym żebyście napisali mi co w takich przypadkach zazwyczaj robi baw.Oddaje pieniądze jeżeli tak to po jakim czasie czy co.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi
Posted by: D_M

Re: BAW - śmiać się czy płakać? - 13/09/2005 20:48

Panowie jak dalej beda robic promocje to ludzie beda u nich grac czy jeden dwoch czy 100 napisze ze sa dziady.... ale puknijmy sie w serce ilu jest tych co wyplacaja wiekszosc wplaca i na tym sie konczy