Pomoc w dziale ¦wiat Bukmacherstwa [4]

Posted by: Piostar

Pomoc w dziale ¦wiat Bukmacherstwa [4] - 24/08/2015 12:00

Kontynuacja tematu
Posted by: torres

Re: Pomoc w dziale ¦wiat Bukmacherstwa [4] - 14/09/2015 10:13

Bet365 w swojej ofercie metod depozytu posiada paysafecard i jesli zdecydowal bym sie wplacic tak pieniadze to potem jak chcial bym wyplacic to jaka metoda?
Posted by: gregorinho

Re: Pomoc w dziale ¦wiat Bukmacherstwa [4] - 14/09/2015 10:51

przelew na konto bankowe :/
Posted by: torres

Re: Pomoc w dziale ¦wiat Bukmacherstwa [4] - 14/09/2015 11:36

Originally Posted By: gregorinho
przelew na konto bankowe :/
dzieki
Posted by: przemekwn

Re: Pomoc w dziale ¦wiat Bukmacherstwa [4] - 14/08/2016 20:15

Potrzebuje bukmachera, ktory podczas weryfikacji wymagal bedzie ode mnie wylacznie dowodu osobistego (zadnych rachunkow, potwierdzenia miejsca zamieszkania).
Albo inaczej : czy rejestrujac sie w ktoryms bukmacherze na angielski adres (oczywiscie tutaj nie bedzie zadnych problemow z dokumentami) moge wykonac przelew bankowy z polskiego konta i grac w plnach ?

Wybaczcie moje laictwo ale juz nie pamietam kiedy gralem przez internet a okazalo sie, ze zostawilem w jednym banku pare groszy- moze akurat uda sie pomnozyc.
Posted by: Ojro

Re: Pomoc w dziale ¦wiat Bukmacherstwa [4] - 14/08/2016 20:54

moze najpierw popytaj u bukow. Wg mnie w tych najbardziej znanych to nie powinno byc problemu. Uni -> konto bankowe, nie pamietam kiedy robilem weryfikacje, ale jak dokonujesz depozytu bezposrednio z banku, a potem buk -> konto bankowe. To nie powinno byc problemu. Moze jakis skan konta, bankowego ze jestes wlascicelem.
Posted by: przemekwn

Re: Pomoc w dziale ¦wiat Bukmacherstwa [4] - 15/08/2016 08:19

dzieki Ojro piwo
Posted by: AIMAR

Re: Pomoc w dziale ¦wiat Bukmacherstwa [4] - 10/03/2017 16:18

Panowie. W jaki sposób bezpiecznie zrealizowaæ wyp³atê z Unibet oraz Bwin?
W Unibet mam aktywn± opcjê tylko przelew bankowy. Brak mo¿liwo¶ci wyp³aty przez Skrilla lub Neteller. Czy je¶li wyp³acê pieni±dze na konto to nasze ukochany s³u¿by ¶cigania nie przyczepi± siê do mnie o to? Ponoæ przy wyp³acie w Unibet na koncie jako wp³acaj±cy ukazuje siê firma Earthport.

W Bwin mam opcjê wyp³aty przez Skrill lub Neteller, jednak¿e muszê najpierw w taki sposób zrealizowaæ jak±¶ wp³atê. Czyli rozumiem, ze mogê wp³aciæ X z³ a za tydzieñ wyp³aciæ 50*X z³ ?
Posted by: torres

Re: Pomoc w dziale ¦wiat Bukmacherstwa [4] - 16/04/2020 00:44

Czy skrill albo jakis buk zagraniczny moze stwarzac problemy i np zamknac konto gdy bede uzywal programu vpn?
Posted by: Zaixi

Re: Pomoc w dziale ¦wiat Bukmacherstwa [4] - 16/04/2020 08:18

Oficjalnie korzystanie z VPNa na Skrillu nie jest dozwolone, jednak du¿o osób korzysta i nie ma problemów. Z bukami jest podobnie.
Posted by: zbyszeg

Re: Pomoc w dziale ¦wiat Bukmacherstwa [4] - 16/04/2020 08:26

Napisz e-mail do danego bukmachera i zapytaj czy akceptuje VPN. Nie bêdziesz mia³ potem problemów z wyp³at±.Ja tak robiê.Np.Bet-at-home sam zaleca Vpn
Posted by: torres

Re: Pomoc w dziale ¦wiat Bukmacherstwa [4] - 16/04/2020 08:45

Dzieki zbyszeg i Zaixi