Kody SWIFT

Posted by: Blackman

Kody SWIFT - 24/12/2004 22:30

KOD SWIFT

Jest to 8 literowy kod z wyjątkiem Mbanku, przy pomocy którego można zidentyfikować instytucję finansową, kod ten ułatwia realizację przelewów międzynarodowych, niezbędny do przelewów międzynarodowych u niektórych bukmacherów.

> BPH: BPHKPLPK
> KREDYT BANK: KRDBPLPW
> WBK: WBKPPLPP
> BANK SLASKI: INGBPLPW
> VW BANK : VOWAPLP1
> LUKAS : LUBWPLPR
> PBK : BPHKPLPK
> NORDEA : NDEAPLP2
> PKO BP - BPKOPLPW
> PEKAO SA - PKOPPLPW
> MILLENIUM : BIGBPLPW
> MBANK : BREXPLPWMUL
> INTELIGO : BPKOPLPW


*****************************************************

Numer konta w standardzie NRB/IBAN wygląda tak

xxyyyyyyyyzzzzzzzzzzzzzzzz

xx - liczba kontrolna
yyyyyyyy - kod banku (8 cyfr)
zzzzzzzzzzzzzzzz - numer rachunku (16 cyfr)

więc kod banku to cyfry 3-10 Twojego numeru konta.

Numer konta (IBAN) to pelne 26 cyfr wraz z poczatkowym inicjalem panstwa. Przy wypelnianiu wniosku nie nalezy uzywac znakow specjalnych (tak jak np. myslnik w kodzie pocztowym lub srednik) ani polskich liter. Nie robimy odstepow pomiedzy poszczegolnymi cyframi.

Na tej stronie wybieracie bank i otrzymujecie podstawowe dane o nim

*****************************************************
Posted by: styku

Re: Kody SWIFT - 09/02/2005 21:56

mam pytanie czy kod SWIFT odnosi sie do calego banku czy kazdy oddzial ma swoj??
dzieki
Pozdrawiam :-)
Posted by: insane

Re: Kody SWIFT - 10/02/2005 15:06

Do całego banku.
Posted by: kalinka

Re: Kody SWIFT - 23/02/2005 09:30

zapomnialem hasla w Centrebet i oni chcą zebym wypelnil pola : Brach Number i Account Number ...czy ma ktos pojęcie o co im chodzi???
Posted by: Thomii

Re: Kody SWIFT - 24/02/2005 00:27

Witam
mam pytanie... kiedy wypłacam pieniążki z betandwin to jest do podanie Swift (ok, mam) ale jest również do podania jakiś kod banku?? o co chodzi?? czy ktoś wie..... chodzi mi o WBK.
Posted by: insane

Re: Kody SWIFT - 24/02/2005 15:12

Quote:

Witam
mam pytanie... kiedy wypłacam pieniążki z betandwin to jest do podanie Swift (ok, mam) ale jest również do podania jakiś kod banku?? o co chodzi?? czy ktoś wie..... chodzi mi o WBK.




Przecież wszystko masz w pierwszym poście...

Quote:


Numer konta w standardzie NRB/IBAN wygląda tak

xxyyyyyyyyzzzzzzzzzzzzzzzz

xx - liczba kontrolna
yyyyyyyy - kod banku (8 cyfr)
zzzzzzzzzzzzzzzz - numer rachunku (16 cyfr)

więc kod banku to cyfry 3-10 Twojego numeru konta.



Posted by: ujfalusi

Re: Kody SWIFT - 12/03/2005 22:00

hej co to jest ta liczba kontrolna????
w ibanie???dzieki
Posted by: Duchu

Re: Kody SWIFT - 13/03/2005 18:39

Tak jak np
- w inteligo: 50 102055581111136065200097 - przykładowy numer konta, przy czym 50 to liczba kontrolna
- w WBK: 55 109014920000000103599160 - przykładowy numer konta, przy czym 55 to liczba kontrolna
- w Lukas Bank: 14 194010765217890820000001 - przykładowy numer konta, przy czym 14 liczba kontrolna.

Pozdrawiam
Mikiciuk Michał
Posted by: ciekawy1

Re: Kody SWIFT - 27/03/2005 19:37

Czy te cale kody SWIFT tycza sie kont intrnetowych w owych bankach?
Posted by: arow

Re: Kody SWIFT - 14/04/2005 16:43

Chciałbym wypłacić swoją pierwszą wygraną kaskę na swoje konto w Inteligo i jaką ma podac nazwę banku ???
INTELIGO czy PKO BP ???
Sorrki za takie pytanie ale pierwszy raz wypłacam kaskę.

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź
Pozdro
Posted by: Stringon

Re: Kody SWIFT - 15/04/2005 15:50

Moze mi ktos podac iban i liczbe kontrolna do Banku Handlowego?
Posted by: wyz

Re: Kody SWIFT - 25/04/2005 08:48

sory nie wiecie jaki kod swift ma INVEST BANK??
Posted by: kshyhooad

Re: Kody SWIFT - 26/04/2005 21:33

Z tego, co tu piszecie to, żeby wypłacić pieniądze z buków do mBanku trzeba wpisać:
kod SWIFT: jest podany
IBAN: (wg instrunkcji na stronie mBanku jest to wszystkie 26 cyfr nr rachunku)
Nazwa banku: mBank

Czy tak? Tylko się upewniam. Pytam ludzi, ktorzy przeprowadzali już podobne transakcje.
Posted by: Szewa

Re: Kody SWIFT - 29/04/2005 17:47

Pilne !

Chcę wypłacić kasę z BAW gdzie trzeba podać IBAN. Robię to i wyskakuje mi komunikat "IBAN nieaktywny" Nie wiem co robić, kotś miał taką sytuację ? Proszę o pomoc.
Posted by: mysterius man

Re: Kody SWIFT - 01/05/2005 09:29

witam
Dzisiaj probowalem dokonac swojej pierwszej wyplaty z buka i mam pytanie czy jesli zlecilem wyplate na swoje konto to czy pieniadze sa od razu odjete z konta, czy tez dopiero po kilku dniach jak dojda na konto. Dzieki
Posted by: mjcorp

Re: Kody SWIFT - 02/05/2005 10:24

Witam, mam taki śmieszny i dość pilny problem, jaki jest kod SWIFT dla dajmy na to Banku spółdzielczego w Barcinie(KUJ-POM)?? Proszę o szybką odpowiedź i z góry thx.. Pozdro Miłosz
Posted by: kfjatek

Re: Kody SWIFT - 02/05/2005 15:41

To jaki jest nr kontrolny, dla PKO BP? Już nic nie kapuje, przecież Inteligo to jest własnie PKO BP, no nie? Czyli 50? Proszę o pomoc.
Posted by: Marcin

Re: Kody SWIFT - 02/05/2005 15:53

Numer kontrolny jest indywidualny dla kazdego rachunku a nie banku
Posted by: Dudik

Re: Kody SWIFT - 02/05/2005 17:25

Quote:

Pilne !

Chcę wypłacić kasę z BAW gdzie trzeba podać IBAN. Robię to i wyskakuje mi komunikat "IBAN nieaktywny" Nie wiem co robić, kotś miał taką sytuację ? Proszę o pomoc.




Mam to samo... pisales na poczatku IBANu literki PL? Bo ja pisalem, a nie wiem czy trzeba
Posted by: Bzyku

Re: Kody SWIFT - 02/05/2005 17:27

ehh..na większość pytań odpowiedź jest w 1 poście tematu, wystarczy spojrzeć

Quote:

To jaki jest nr kontrolny, dla PKO BP? Już nic nie kapuje, przecież Inteligo to jest własnie PKO BP, no nie? Czyli 50? Proszę o pomoc.



Jesli spojrzałeś na pierwszy post, zauważyłeś pewnie że SWIFT do Inteligo i PKO BP jest taki sam...

Quote:

Witam, mam taki śmieszny i dość pilny problem, jaki jest kod SWIFT dla dajmy na to Banku spółdzielczego w Barcinie(KUJ-POM)?? Proszę o szybką odpowiedź i z góry thx.. Pozdro Miłosz



Kod SWIFT Banku Spółdzielczego to: POLUPLPR

p.s. po końcówce kodu, już wiemy czyją kampanię wyborczą sponsoruje ten bank

Quote:

witam
Dzisiaj probowalem dokonac swojej pierwszej wyplaty z buka i mam pytanie czy jesli zlecilem wyplate na swoje konto to czy pieniadze sa od razu odjete z konta, czy tez dopiero po kilku dniach jak dojda na konto. Dzieki



Są odjęte od razu

Quote:

sory nie wiecie jaki kod swift ma INVEST BANK??


Kod SWIFT Invest banku: SEPLPP


Na przyszłość zamiast pytać o kod swift, wystarczy wpisać w google np. "invest bank swift" i od razu wyskakuje full stron na których podany jest ten kod
Posted by: kfjatek

Re: Kody SWIFT - 09/05/2005 12:38

Jeszcze raz po kolei, bo 1 post w temacie nic mi nie ułatwia.

Czyli nr IBAN to nr konta ?? I mam dodać przed tym "PO" ? TAk?
Posted by: wojkrk

Re: Kody SWIFT - 13/05/2005 11:45

mam podac cos takiego:
Bank name: to wiadomo
Bank sort code:tu ma byc kod swift czy kod banku (3-10 cyfy nr konta)???
Bank account: nr rachunku
Posted by: Krzychu

Re: Kody SWIFT - 14/05/2005 12:20

aha
Posted by: Żaba

Re: Kody SWIFT - 19/05/2005 07:14

Zna ktoś kod SWIFT Citi Banku ?
Posted by: xqwzts

Re: Kody SWIFT - 24/05/2005 15:54

Nie wiem gdzie zadać to pytanie, więc pytam tutaj:
Czy przy wypłacie z buka trzeba przed numerem rachunku wpisać "PL" ??? Dzięki za odpowiedź.
Posted by: KRAJAN

Re: Kody SWIFT - 20/06/2005 09:49

Przepraszam, że z takim pytaniem w tym temacie, ale chciałbym wypłacić pieniądze z Pinnacle na swoje konto INTELIGO - ale do tego potrzebne jest wypełnienie niezbędnych danych - jakbym mógł prosić o wytłumaczenie co należy wpisać w odpowiednie pola?

YOUR BANK NAME:
YOUR BANK ADDRESS:
CITY, STATE, ZIP:
SWIFT NUMBER:
SORT CODE: (For GBP Accounts)

FOR FURTHER CREDIT TO: The complete name on your account
BENEFICIARY ACCOUNT NUMBER: Your account number
BENEFICIARY ADDRESS: This is your address information as registered with your bank
BENEFICIARY CITY:
BENEFICIARY STATE OR PROVINCE:
BENEFICIARY COUNTRY:
BENEFICIARY ZIP OR POSTAL CODE:

Z szybką odpowiedź z góry dziękuję
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: v3n0m

Re: Kody SWIFT - 12/08/2005 08:16

W pierwszym poscie nie ma wiec dodaje swift do Banku Spółdzielczego

Kod SWIFT: POLUPLPR
Posted by: Invers

Re: Kody SWIFT - 24/08/2005 18:05

Potzrebuje kodu swift do banku BGŻ

Proszę o pomoc.
Posted by: kristoskristof

Re: Kody SWIFT - 24/08/2005 18:09

Quote:

Potzrebuje kodu swift do banku BGŻ

Proszę o pomoc.




GOPZPLPW

Posted by: mateczek

: Kody SWIFT - 26/08/2005 21:29

heja chce wypłacić kase na konto cały czas mi wyskakuje ze IBAN jest nie aktywny. PL jest i 26 cyfr i nic...
Prosze o pomoc.
Posted by: mateczek

Kody SWIFT - 26/08/2005 21:31

Chdzi o BAW i przelew do Banku Slaskiego.
Posted by: wigg

Re: Kody SWIFT - 10/09/2005 21:26

Mam maly problem:(
Chce wyplacic kase od bukmachera ale musze uzupelnic ten cholerny wniosek. Pomocy

Name of your bank: (Lukas Bank) to wystarczy??
Account number: ??
Bank code: ??
IBAN: ??
BIC/SWIFT: ??
Posted by: Master_Flamaster_

Re: Kody SWIFT - 12/09/2005 03:16

To ja wyskoczę z nietypowym pytankiem: czy zna ktoś kod swift angielskiego banku Barclays?

Pozdrawiam
Master Flamaster
Posted by: TRaCzoS_86

Re: Kody SWIFT - 12/09/2005 12:02

CZy wiecie ci siedzieje jak ktos w IBAN nie poda PL na początku :/ ?
Posted by: TRaCzoS_86

Re: Kody SWIFT - 13/09/2005 13:29

Quote:

CZy wiecie ci siedzieje jak ktos w IBAN nie poda PL na początku :/ ?


To juz nie aktualne- wystarczy poczekac tydzien dłuzej- kasa i tak dojdzie
Posted by: slav007o

Re: Kody SWIFT - 14/09/2005 14:04

Pytanie odnośnie HSBC

Dostałem od tego banku takiego oto maila

Thank you for your e-mail.

The type of account you hold does not provide a card which can be used in overseas cash machines.

When travelling abroad you would need to make alternative arrangements, for example purchasing travellers cheques, to take your funds with you.

If you are living abroad and hold an account in your country of residence, you may wish to consider one of the options below for obtaining funds:-

The 3 options available for sending funds abroad from your UK HSBC personal bank account are:

1) International Banker's Draft:

A guaranteed cheque which the beneficiary needs to pay into their bank account for clearance,

Drafts under GBP 100 - GBP 15
Drafts over GBP 100 - GBP 20

2) Priority Payments service - all currencies:

Payments in favour of an HSBC account - GBP 10*
HSBC Premier customers' payments to an HSBC account - GBP 10
International HSBC Premier customers' payments to an HSBC account - Free

Payments in favour of accounts outside HSBC - GBP 21*

*If the sender wishes to pay the overseas bank charges, an additional GBP 7.50 is payable at the time of transaction. We reserve the right to debit the customer if we subsequently receive a claim for charges substantially higher than this amount.

Delays may occur if there are complications in the routing of payments or in overseas banking systems.

3) Worldpay:

A cost effective way to send a payment within six working days and ensures that the beneficiary account overseas is credited with the full amount you send.

Up to approximately GBP 2,000 in the local currency can be sent to 20 countries for GBP 9.

You will need to quote the beneficiary's full name, the name of their bank and the city or town of their branch, the national bank code of their bank and the beneficiary's account number.



W związku z powyższym, mam pytanie, czy jeżeli zgodzię się na opcję 3 czyli Worldpay, to jakie dane mam wpisać w pole national bank code ? Czy to jest to samo co IBAN ? Oraz jakią informację zamieścić w polu the city or town of their branch ? Mam napisać tam gdzie się znajduje siedziba główna czy jak, bo chodzi o mbank, a oni nie mają swoich siedzib w poszczególnych miastach.


Będę wdzięczny za pomoc.

SLAV
Posted by: kubski

Re: Kody SWIFT - 14/09/2005 23:19

moze ktos podac uzupełnienie danych(potrzebuje do bettingstra24.com) PKO BP(INTELIGO)
Name of your bank:
Bank code:
IBAN
BIC / SWIFT
dzieki
Posted by: thepilator

Re: Kody SWIFT - 14/10/2005 10:24

chce wyplacic pieniadze z betbutlera przelewem bankowym i musze uzupelnic dane konta wszystko wpisalem ale mam do wypelnienia okienko reg: ktos wie co to znaczy i co trzeba tam wpisac?? z gory dzieki za pomoc
Posted by: spike

Re: Kody SWIFT - 30/10/2005 07:58

Witam,

Kod swift BRE BANK SA mBank to BREXPLPWMUL?
IBAN PL xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
czy po PL wpisując mój nr konta stawiam spację?
Dzięki
Posted by: Lorak

Re: Kody SWIFT - 03/11/2005 22:13

Jaki jest Kod Swift dla Multibanku???
Posted by: bkbk

Re: Kody SWIFT - 03/11/2005 22:18

bez spacji spike
Posted by: ziaro10

Re: Kody SWIFT - 07/11/2005 07:57

witam
I jak rozwiązałeś ten problem?Mam podobnie.............
Posted by: ziaro10

Re: Kody SWIFT - 07/11/2005 08:04

do posta miał być cytat.............chodzi mi o problem z nieaktywnym Ibanem w betandwin,chciałem wypłacić kase a tu lipa:( wpisuje Pl i nr konta ,próbowałem tez PL nr kontrolny<50>SWift i nr konta ......pomoże mi ktoś?Byłbym wdzięczny:)jak mam wpisać proszę o wzór................
Posted by: managerart

Re: Kody SWIFT - 09/11/2005 12:18

Witam!mam pytanie, chce wyplacic kase na konto mbanku i na poczatku poczytalem ze mbank nie posiada kodu swift wiec przy wyplacie nie musze nic wpisywac?
Posted by: ksamil

Re: Kody SWIFT - 09/11/2005 16:06

Quote:

Witam!mam pytanie, chce wyplacic kase na konto mbanku i na poczatku poczytalem ze mbank nie posiada kodu swift wiec przy wyplacie nie musze nic wpisywac?





Mam podobny problem, ale chodzi oto że mBank nie nie ma kodu SWIFT tylko on nie jest 8 a 10 cyfrowy.

Ale przejde do sedna sprawy mam konto w mBanku i ... no właśnie: jako nazwe banku (wypłata bet-at-home) mam wpisać mBank czy BRE Bank?

Pomóżcie.
Posted by: muppet

Re: Kody SWIFT - 17/11/2005 09:09

ja zawsze piszę:
BRE S.A. - WBE

i jest ok
Posted by: mihal

Re: Kody SWIFT - 17/11/2005 16:48

Czy NRB - numer rozliczeniowy banku to jest to samo co kod bankowy , czyli cyfry 3-10 z 26-ocyfrowego numeru konta???
Posted by: Ronin_BC

Re: Kody SWIFT - 24/11/2005 11:05

Chce zlecic wyplate z bettingstar24.com i kaza mi wypelnic takie pola:

Name of your bank:
Account owner:
Account number:
Bank code:
IBAN:
BIC / SWIFT:

Mam nastepujacy problem. Czy w polach Account Number oraz IBAN mam wpisac to samo (czyli PLxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx)?

Dzieki za pomoc.
Posted by: bboyek

Re: Kody SWIFT - 29/11/2005 16:43

WITAM JAKI JEST ADRES BANKU PKO BP SA MOZE MI KTOS PODAC??
Posted by: Mruzu

Re: Kody SWIFT - 05/12/2005 13:41

chce wypłacic kaske i niestety nie znam adresu banku spółdzielczego może mi ktoś pomoże?
Posted by: vero

Re: Kody SWIFT - 05/12/2005 14:03

Witam. Mam pytanie czy przy wypłacie gotowki z konta buk.kasa powinna zostac odjeta odrazu? Wczoraj wyplacilem a kasa wciaz jest na koncie....
Posted by: mcstar

Re: Kody SWIFT - 05/12/2005 22:35

Quote:

Czy NRB - numer rozliczeniowy banku to jest to samo co kod bankowy , czyli cyfry 3-10 z 26-ocyfrowego numeru konta???




Dla pełnej jasności NRB to nie jest numer rozliczeniowy banku, lecz skrót od Numer Rachunku Bankowego (wykorzystywany w rozliczeniach krajowych), co do IBAN to jest to skrót od International Bank Account Number (czyli międzynarodowego numeru rachunku bankowego, używanego w rozliczeniach transgranicznych). Numery jakże inne, a zarazem jak podobne. Zasada jest prosta NRB to zawsze 26 cyfr (czyli zwykły nr konta). Dodajemy do niego PL i otrzymujemy IBAN (PLXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX). Co do kolejnej sprawy NRB to NIE kod banku! Z drukiej strony prawdą jest, że kod banku zawarty jest w NRB na miejscach od 3 do 10.

W zasadzie dziwie się troszkę tej dyskusji (a w zasadzie jej części), jeśli ktoś ma problem z przelewem międzynarodowym wystarczy przecież wejść na stronę banku (gdzie się ma konto) przeważnie wcisnąć link kontak, wypełnić formularz, a obsługa banku w kilka godzin zawsze odpowiada i udziela kompletnej odpowiedzi.

Ponieważ często są pytania o mBank, to chciałem troszkę pomóc i napisałem do mBanku, a odpowiedź przyszła na 2 dzień:
Quote:


(...) dane niezbędne do prawidłowego wysłania przelewu z zagranicy na rachunek mBanku sa nastepujace:
- pełny 26-cyfrowy nr rachunku odbiorcy przelewu i "PL" przed nr rachunku /IBAN/ (format: PLxx114020040000xxxxxxxxxxxx),
- imię i nazwisko odbiorcy przelewu (musi być zgodne z nr rachunku, w przeciwnym wypadku przelew będzie wstrzymywany do czasu wprowadzenia przez bank nadawcy korekty danych odbiorcy),
- adres odbiorcy przelewu,
- tytuł przelewu,
- nazwa i adres mBanku: BRE Bank S.A. Retail Banking, al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź,
- kod BIC/SWIFT BRE Banku - BREXPLPWMUL





Jeśli chodzi o nazwe banku to poprawniej jest pisać BRE Bank - mBank nie jest bankiem w sensie rozumienia ustawy Prawo Bankowe - jest pionem detalicznym BRE Banku.
Posted by: yaaho

Re: Kody SWIFT - 05/12/2005 22:38

Quote:

chce wypłacic kaske i niestety nie znam adresu banku spółdzielczego może mi ktoś pomoże?




to po co sie zalisz z tym na forum, maila wysylac do nich, to nic nie kosztuje...
Posted by: dampan

Re: Kody SWIFT - 12/12/2005 19:12

Mam takie pytanie jesli ktos ma konto studenckie w PKO BP to czy moze zlecic wyplate na nie pieniedzy z Unibetu??
Mysle ze moze, tylko problem w tym jaki adres Banku podac czy adres tej placowki banku w ktorej konto bylo zalozone, czy adres PKO BP z Warszawy taki sam co podaje np w przypadku konta Inteligo

Wie ktos moze??
Byłbym wdzieczny
Posted by: zxraq

Re: Kody SWIFT - 15/12/2005 18:36

mam problem (może i banalny, nie wiem)..

jaki adres wpisać przy wypłacie z Unibetu, jeżeli konto jest w mbanku ?!
Posted by: mateczek

Re: Kody SWIFT - 16/12/2005 16:04

witam.
zna ktoś swift do eurobanku??
Posted by: Krupier

Re: Kody SWIFT - 16/12/2005 16:10

Eurobank nie obsługuje przelewów zagranicznych
Posted by: VanTheMan

Re: Kody SWIFT - 16/12/2005 16:12

Mam pytanie, gdzie można uzyskać numer konta? bo przeglądam moje konto i nie widze tego a chciałym wypłacic kaske
Posted by: VanTheMan

Re: Kody SWIFT - 16/12/2005 16:16

W Interwetten.com ... zapomniałem dodać
Posted by: P!T3R

Re: Kody SWIFT - 16/12/2005 22:01

Quote:

W Interwetten.com ... zapomniałem dodać



Numer konta kogo ? IW czy twój
Posted by: Expekt-typ

Re: Kody SWIFT - 16/12/2005 22:12

Quote:

Mam takie pytanie jesli ktos ma konto studenckie w PKO BP to czy moze zlecic wyplate na nie pieniedzy z Unibetu??
Mysle ze moze, tylko problem w tym jaki adres Banku podac czy adres tej placowki banku w ktorej konto bylo zalozone, czy adres PKO BP z Warszawy taki sam co podaje np w przypadku konta Inteligo

Wie ktos moze??
Byłbym wdzieczny




Można wypłacić kase na konto studenckie w PKO BP ,a jesli chodzi o ares banku to musisz podać adres placówki w której masz konto .
Posted by: Bruno El Carra

Re: Kody SWIFT - 19/12/2005 12:23

Quote:

Quote:

Mam takie pytanie jesli ktos ma konto studenckie w PKO BP to czy moze zlecic wyplate na nie pieniedzy z Unibetu??
Mysle ze moze, tylko problem w tym jaki adres Banku podac czy adres tej placowki banku w ktorej konto bylo zalozone, czy adres PKO BP z Warszawy taki sam co podaje np w przypadku konta Inteligo

Wie ktos moze??
Byłbym wdzieczny




Można wypłacić kase na konto studenckie w PKO BP ,a jesli chodzi o ares banku to musisz podać adres placówki w której masz konto .



a dziekuje bardzo.... nie musze zadawać pytania!
A pomagac sobie trzeba bo Buków trzeba ogrywać wspólnie! I pamietajcie: Dlaczego jesli ja wygram, nie maja wygrać inni?!
Pozdrawiam! A Unibet płaci... hehe
Posted by: Neoplus

Re: Kody SWIFT - 20/12/2005 13:20

Witam. Mam problem z przelewem w banku PEKAO BP. Mianowicie gdy chciałem wpłacić pieniążki na konto betfair podając dane banku pani z obsługi powiedziała że są to jakieś przelewy nie na konto tylko na bank i że niemożna robić takic operacji.No cuż takich pracowników zatudniają.
Podałem jej następujące dane:
Bank: Commerzbank Ag
Oddział, w którym założono konto: Kaiserstrasse 30, 60311 Frankfurt
Numer konta: 581805984
Nazwa konta: Pacific Network Services
Kod banku: 500 40000

Widocznie cyferki w różnych polach ją zmyliły. Prosiłbym o podanie mi numeru konta w całości ( z 26 cyfr, gyż łącząć kod banku z numerem konta wychodzi 17 liczb i ta pani z obsługi niechce przyjąć przlewu )na które mam wpłacić pieniążki
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Posted by: VanTheMan

Re: Kody SWIFT - 20/12/2005 18:19

Quote:

Quote:

W Interwetten.com ... zapomniałem dodać



Numer konta kogo ? IW czy twój




Oj :/ ale się pomyliłem chodziło mi o to że

CHCĘ WYPŁACIĆ KASKĘ Z INTERWETTEN.COM ALE PRZY WYPEŁNIANIU FORMULARZU I WYPŁATĘ PROSZA MNIE O PODANIE NUMERU KONTA GRACZA CZYLI MNIE...A NIGDZIE NIE MOGĘ TEGO ZNALEŹĆ :/ HELP :!: Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC
Posted by: Maku

Re: Kody SWIFT - 10/01/2006 19:20

mam pytanie wie ktoś może ile idą pieniążki z sportingbeta do mbanku ?? z góry dzięki za odp. Pozdrawiam Manieczkomaniak
Posted by: ka333

Re: Kody SWIFT - 15/01/2006 00:52

polecam najlepsze typy w sieci TENIS I PIŁKA NOŻNA !!! pierwszy tydzień gratis wejdz i sprawdź www.betnet.republika.pl
Posted by: bursztyk

Re: Kody SWIFT - 17/01/2006 11:39

Jeżeli by ktoś potrzebował , podaję SWIFT do Citibanku...

CITI PL PX , tylko że nie wiem czy małymi czy dużymi?
Posted by: _Korver_

Re: Kody SWIFT - 17/01/2006 14:04

dużymi i pisane łącznie CITIPLPX
Posted by: bursztyk

Re: Kody SWIFT - 17/01/2006 15:34

Quote:

dużymi i pisane łącznie CITIPLPX




dziękuję
Posted by: Pizza-man

Re: Kody SWIFT - 18/01/2006 16:56

bardzo prosze o kod swift -mam konto w banku BPH
Posted by: maverick

Re: Kody SWIFT - 19/01/2006 13:00

http://www.bankier.pl/narzedzia/zestawienia/banki/

Prosze poszukać
Posted by: Neoplus

Re: Kody SWIFT - 20/01/2006 13:26

Witam. Mam wielką do was prośbę. Chciałbym wypłacić pieniążki z betfair przelewem na moje konto.
Do wypełnienia są następujące rubryki których nierozumiem.
Mam konto w banku pko sa
Wybierz typ konta: do wybrrania jest Check,Savings,Transmision.
Kod banku:
Kod bankowy: (mi sie wydaje że to jest to samo )
Klucz bankowy:
Kod odziału
Numer identyfikacyjny banku
Bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam
Posted by: krzyszt0f

Re: Kody SWIFT - 05/02/2006 18:26

chce wyplacic z unibetu. mam konto w inetligo. jaki podajecie adres banku?
Posted by: Haker

Re: Kody SWIFT - 06/02/2006 12:58

Witam! Potrzebuje Kodu SWIFT ING Banku Śląskiego??!
Posted by: bkaytek

Re: Kody SWIFT - 06/02/2006 13:04

Quote:

Witam! Potrzebuje Kodu SWIFT ING Banku Śląskiego??!





tak ciężko spojrzeć na pierwsza strone tematu
Posted by: skoczek

Re: Kody SWIFT - 06/02/2006 13:05

Quote:

Witam! Potrzebuje Kodu SWIFT ING Banku Śląskiego??!





INGBPLPW
Posted by: Stich

Re: Kody SWIFT - 19/02/2006 18:50

jesli mnie moneybookers pyta o NRB (numer rozliczeniowy banku) to sa to liczby od 3 do 10 numeru konta? czy dobrze mysle? prosze o potwierdzenie badz wyprowadzenie z bledu
pozdrawiam
Posted by: wiri

Re: Kody SWIFT - 27/02/2006 09:30

numer kontrolny to 2 pierszwe cyfry numeru konta bankowego
Posted by: sklash

Re: Kody SWIFT - 05/04/2006 14:36

Moze ktoś mi podać kod SWIFT inteligo???
Posted by: th0mas

Re: Kody SWIFT - 06/04/2006 14:01

Quote:

Moze ktoś mi podać kod SWIFT inteligo???




Chłopie troszke pomyślunku. W pierwszym poście tego tematu masz: BPKOPLPW

Posted by: Izajasza53

Re: Kody SWIFT - 11/04/2006 22:17

Zna ktoś SWIFT Code do banku Spółdzielczego???
Posted by: padik

Re: Kody SWIFT - 12/04/2006 23:09

Quote:

Zna ktoś SWIFT Code do banku Spółdzielczego???



Kod SWIFT do Banku Spoldzielczego? Przeciez bank spoldzielczy to tylko forma prawna prowadzenia dzialalnosci bankowej. Musisz sprecyzowac o jaki bank spoldzielczy Ci dokladnie chodzi - wtedy nie powinno byc problemu ze znalezieniem SWIFTu
pozdr.
Posted by: Thomii

Re: Kody SWIFT - 21/04/2006 10:05

Allora,


porsze o pomoc...

chcialbym zrobic przelew z konta angielsiego banku (LLOYDS) do banku polskiego (mBank lub Inteligo), kiedy chce zrobic przelew z banku angielskiego jest do podania
SORT CODE XX-XX-XX (6cyfr), i
numer konta ACCOUNT NUMBER XXXXXXXX (8cyfr)

czy moze ktos wie, jak to wpisac (mbank i inteligo konta 26cyfrowe)???????????
Posted by: mk89

Re: Kody SWIFT - 30/04/2006 09:13

Jaki kod SWIFT ma DOMINET Bank ?
Posted by: koreas

Re: Kody SWIFT - 03/05/2006 12:54

Sort code - Reg.Ur - Clearing Number:
Posted by: koreas

Re: Kody SWIFT - 03/05/2006 12:54

Co to jest to: Sort code - Reg.Ur - Clearing Number: ?
Posted by: lelekiii

Re: Kody SWIFT - 08/05/2006 17:19

Bardzo prosze o pomoc bo wszedzie szukalem i pisalem meile do supportu ale nie odpisuja....

Zna ktos kod SWIFT do SPÓŁDZIELCZEGO BANKU OGRONICZEGO??
Posted by: Elninio

Re: Kody SWIFT - 09/05/2006 09:18

Wpisuje IBAN BAnku Millenium do mojego konta na MB i wsykakuje takie coś:Niestety nie mogliśmy znaleźć tego banku. Prosimy o upewnienie się czy wpisane dane są poprawne

Pomoże ktoś??
Posted by: grzegorz18

Re: Kody SWIFT - 14/05/2006 07:46

witam!moze ktos zna kod swift do spoldzielczego banku w skalmierzycach
Posted by: HRABIA_JOHN

Re: Kody SWIFT - 19/05/2006 13:18


Account owner : Jas
Bank name :
Bank sort code (Registration number) :
Bank account number :
Swift code - if none please type xxx :
Bank address :
IBAN Number :
Bank postal code :
Bank country :


Jesli mam konto w mbanku to jak mam to wypelnic, przykladowo nr konta wyglada nastepujaco;
XX YYYYYYYY ZZZZZZZZZZZZZZZZ

Wielkie dzieki za odpowiedz
Posted by: biedrona

Re: Kody SWIFT - 27/05/2006 20:44

Mam problem musze wpisać kod swift banku to wiem ale póżniej jest Sort/SWIFT Code-co to jest?
Posted by: Qcz

Re: Kody SWIFT - 05/06/2006 09:48

hmm mam pytanie: jesli ktos juz wyplacal kase (euro z unibetu) do ING to czy bank ten pobiera jakas prowizje/oplaty? Inteligo bierze 12pln za wplaty walutowe...a ING?
dzieki z gory za odp ))
Posted by: budzias

Re: Kody SWIFT - 11/06/2006 07:30

czy IBAN to jest 26 cyfrowy numer mojego konta?
Posted by: michal392

Re: Kody SWIFT - 11/06/2006 08:22

Quote:

czy IBAN to jest 26 cyfrowy numer mojego konta?



IBAN jest to pełny 26 cyfrowy nr konta poprzedzony literkami:PL
IBAN=PL+nr.konta
Posted by: budzias

Re: Kody SWIFT - 11/06/2006 09:04

jeslii przy wyplacie kasy nie wpisalem PL na poczatku to co sie stanie?
Posted by: groobel

Re: Kody SWIFT - 11/06/2006 10:48

Mimo, ze od zapytania o swift banku spóldzielczego minal juz prawie miesiac to moze sie to komus przydac. Otoz jak juz padik napisal bank spóldzielczy to tylko pewna forma prowadzenia działalności bankowej - w skrócie zaden BS nie ma takiego kapitału zeby istniec jako odrebny bank. Dlatego praktycznie wszystkie BSy polaczone sa grupy bankowe. Dwie najwieksze z nich to Spółdzielcza Grupa Bankowa oraz Bank Polskiej Spółdzielczości. Dla wszystkich bankow w nich zrzeszonych swifty sa takie same. Dlatego wystarczy dowiedziec sie w jakiej grupie jest Twoj bank i wtedy poszukac swiftu.
Jesli jest to Bank Polskiej Spółdzielczości to swift bedzie nastepujący: POLUPLPR.
Pozdro
Posted by: michal392

Re: Kody SWIFT - 11/06/2006 11:16

Quote:

jeslii przy wyplacie kasy nie wpisalem PL na poczatku to co sie stanie?



W najgorszym wypadku kasa powróci do ciebie na konto gracza. W BETWAY np. jeśli coś jest nie tak z danymi do wypłaty kasa wraca po 30 dniach. Jeśli jednak wysyłałeś kasę od buka, który ma stronę w języku polskim i podawałeś przy rejestracji kraj pochodzenia:Polska, to może kasa wpłynie. Napisz najlepiej do supportu i wyjaśnij sprawę.
Posted by: lleyt1

Re: Kody SWIFT - 03/07/2006 07:44

Wie ktoś jaki jest sort code Inteligo ?
Posted by: dandi1

Re: Kody SWIFT - 07/07/2006 17:56

Witam.Mam wazna sprawe: chce wyplacic pieniazki z baw na konto bankowe . Ten bank to SKOK SLASK , bylem pytac ale tam nie maja kod swift i niewiem co robic baw wymaga kod swift przy wyplacie bo wiem ze unibet nie wymagal tego ?? Dzieki za rozwiazanie problemu.
Posted by: dandi1

Re: Kody SWIFT - 10/07/2006 07:35

Quote:

Witam.Mam wazna sprawe: chce wyplacic pieniazki z baw na konto bankowe . Ten bank to SKOK SLASK , bylem pytac ale tam nie maja kod swift i niewiem co robic baw wymaga kod swift przy wyplacie bo wiem ze unibet nie wymagal tego ?? Dzieki za rozwiazanie problemu.




????
Posted by: koperwas

Re: Kody SWIFT - 14/07/2006 22:55

Quote:

zapomnialem hasla w Centrebet i oni chcą zebym wypelnil pola : Brach Number i Account Number ...czy ma ktos pojęcie o co im chodzi???




wejdz na stronę swojego banku i kliknij w FIND BRANCH tam wpisz miasto w którym masz bank i Ci wyświetli a account number chyba znasz
Posted by: hynek

Re: Kody SWIFT - 01/08/2006 18:38

Pytanie to bylo stawiane nie raz jednak nie uzyskałem dokladnej odpowiedzi. Próbuję wypłacić pieniążki z BAW.

Wyskakuje mi jednak komunikat "BAN nieaktywny! Nie używaj spacji i myślników podczas wpisywania kodu."

kompletnie tego nie rozumiem gdyż nigdzie nie użyłem żadnego myślnika ani spacji.
jak mam to wpisywać? PL+cyfry 3-10 mojego numeru konta czy jakoś inaczej? próbowałem także PL+cały mój numer konta i nadal nic.. prosze o pomoc!
Posted by: lacinio

Re: Kody SWIFT - 19/08/2006 08:29

Chce wyplacic pieniadze z jednego z bukow i pisze mi takie cos. Moze ktos to przetlumaczyc bo z angielskim u mnie krucho.
Their payment wish has come with us. We will carry out the payment in shortens.

Their amount is transferred after our examination by your quits account on the following account:
Posted by: Szrek

Re: Kody SWIFT - 24/08/2006 17:00

w słowniku przetłumasz..google wpisł słownik
Posted by: FSevEn

Re: Kody SWIFT - 11/09/2006 17:31

kurde che wypłacic kase z GB.mam konto w bph wpisalem IBAN a reszty czyli :BIC-Code / SWIFT:
nie wiem pomozecie?? zapraszam na gg
Posted by: lupus

Re: Kody SWIFT - 11/09/2006 18:22

Eh ludzie czytac temeat.

KOD SWIFT

Jest to 8 literowy kod z wyjątkiem Mbanku, przy pomocy którego można zidentyfikować instytucję finansową, kod ten ułatwia realizację przelewów międzynarodowych, niezbędny do przelewów międzynarodowych u niektórych bukmacherów.

BPH: BPHKPLPK
Posted by: FSevEn

Re: Kody SWIFT - 11/09/2006 18:23

juz dałem radę dziękuje GBocian
Posted by: Oli2424

Re: Kody SWIFT - 11/09/2006 20:18

Mam pytanie chce wypłacić kase z GB mam konto w PKO BP w Poznaniu i może mi ktoś podac IBAN I kod SWIFT ?
Posted by: GBocian

Re: Kody SWIFT - 11/09/2006 20:23

Quote:

Mam pytanie chce wypłacić kase z GB mam konto w PKO BP w Poznaniu i może mi ktoś podac IBAN I kod SWIFT ?




Taki doświadczony użytkownik, a nie chce mu się poszukać. Nieładnie. IBAN to Twój numer konta (26 cyfr zazwyczaj) a SWIFT PKO BP to BPKO PL PW
Posted by: Oli2424

Re: Kody SWIFT - 11/09/2006 20:50

GBocian a ten SWIFT to musi być ze spacjami tak jak napisałeś czy może być 1 ciągiem?
Posted by: lupus

Re: Kody SWIFT - 12/09/2006 08:18

ciagiem
Posted by: GBocian

Re: Kody SWIFT - 12/09/2006 08:42

W GB w formularzu masz 3 pola, przy czym środkowe u mnie jest wypełnione właśnie przez PL (pewnie na podstawie danych z depozytu, albo po prostu narodowości, może zakładają, że nie mam konta np. w Szwajcari) więc rozbiłem bo było pytanie dokładnie o GB.
Posted by: italodisco70

Re: Kody SWIFT - 24/09/2006 10:59

Mam pytanko,moj kolega ma karte city banku i przy wplacie karta wymagane sa trzy ostatnie cyfry z odwrotu karty czyli cvv.Jednak na karciue city nie posiada on zadnego numeru na odwrocie karty.Co ma wiec zrobic? Czy te karta nie moze wplacac?
Posted by: Cambell

Re: Kody SWIFT - 29/09/2006 18:36

Do wyplaty z Moneybookers na konto bankowe potrzeba NRB czyli numer rozliczeniowy banku.
Wie ktos jakie nrb ma pko bp inteligo ??
Posted by: moonlight

Re: Kody SWIFT - 30/09/2006 09:47

Quote:

Do wyplaty z Moneybookers na konto bankowe potrzeba NRB czyli numer rozliczeniowy banku.
Wie ktos jakie nrb ma pko bp inteligo ??




Jest to, jak dobrze pamiętam , 8 pierwszych cyfr w numerze konta, z wyjątkiem 2 pierwszych , czyli od 3 do 10 cyfry ..
Posted by: Cambell

Re: Kody SWIFT - 30/09/2006 09:50

Wielkie dzieki
Posted by: marcys22

Re: Kody SWIFT - 09/10/2006 15:48

wiatm , mam pytanie: chce wyplacic kase z GB a nie wiem co to jest I BAN i BIC-Code / SWIFT:. prosze o pomoc bo nie wiem co to sa za liczby.
Posted by: lupus

Re: Kody SWIFT - 09/10/2006 15:53

Quote:

wiatm , mam pytanie: chce wyplacic kase z GB a nie wiem co to jest I BAN i BIC-Code / SWIFT:. prosze o pomoc bo nie wiem co to sa za liczby.




1 atrona tego tematu.
Posted by: Consigliere

Re: Kody SWIFT - 25/10/2006 20:01

Quote:

Pytanie to bylo stawiane nie raz jednak nie uzyskałem dokladnej odpowiedzi. Próbuję wypłacić pieniążki z BAW.

Wyskakuje mi jednak komunikat "IBAN nieaktywny! Nie używaj spacji i myślników podczas wpisywania kodu."

mam ten sam problem może ktoś sie z tym uporał bo nigdie nie znajduję odpowiedzi wpisuje jako iban PLi jednym ciagiem numer mojego konta czyli 26 cyfr...bez efektu ciagle ten sam komunikat IBAN nieaktywny! Nie używaj spacji i myślników podczas wpisywania kodu." z gory dzieki za pomoc
Posted by: Consigliere

Re: Kody SWIFT - 25/10/2006 20:04

Quote:

Pytanie to bylo stawiane nie raz jednak nie uzyskałem dokladnej odpowiedzi. Próbuję wypłacić pieniążki z BAW.

Wyskakuje mi jednak komunikat "BAN nieaktywny! Nie używaj spacji i myślników podczas wpisywania kodu."

kompletnie tego nie rozumiem gdyż nigdzie nie użyłem żadnego myślnika ani spacji.
jak mam to wpisywać? PL+cyfry 3-10 mojego numeru konta czy jakoś inaczej? próbowałem także PL+cały mój numer konta i nadal nic.. prosze o pomoc!




mam ten sam problem wpisuje jako iban PL i jedym ciagiem numer swojego konta czyli 26 cyfr bez efektu ciagle ten sam komunikat Iban nieaktywny.... może ktos uporał sie z tym problemem? byłbym wdzieczny za odpowiedz
Posted by: supper5

Re: Kody SWIFT *DELETED* - 02/12/2006 10:36

Post deleted by Conrad
Posted by: mopsiq

Re: Kody SWIFT - 02/12/2006 20:27

mam male pytanko w expekcie podajemy nazwe banku a ponizej adres --- adres banku czy mój
Posted by: mopsiq

Re: Kody SWIFT - 02/12/2006 20:28

chodzi o wpate na moje konto
Posted by: raiders_

Re: Kody SWIFT - 05/12/2006 07:45

Nazwa banku mBank
Kod SWIFT / BIC -BREXPLPWMUL
IBAN -???
Kraj POLSKA
Nazwa posiadacza rachunku ?-moje imie nazwisko?
Adres posiadacza rachunku -numer rachunku?


Tak to trzeba wypelnic czy pomylilem cos .prosze o rade jak to poprawnie wypelnic
Posted by: lupus

Re: Kody SWIFT - 05/12/2006 10:42

IBAN to nr konta
Posted by: Dejmien

Re: Kody SWIFT - 14/12/2006 20:53

No właśnie, IBAN to numer konta, a przy wypłacie ze Starbetu piszą mi...

The following error has occurred: <mój numerek konta> is not a valid IBAN code. Please enter correct bank details.
Trza im mejlowac? :[
Posted by: Green Arrow

Re: Kody SWIFT - 15/12/2006 09:28

Na początku wpisujesz PL i dalej ciągiem numer konta
Posted by: Dejmien

Re: Kody SWIFT - 15/12/2006 15:27

Hehe dzieki dzieki, dogadalem sie z nimi poprzez mejla, przy okazji podszkoliłem niemiecki \:D

Ale właśnie chodziło o te PL \:\)
Posted by: phantom

Re: Kody SWIFT - 18/12/2006 10:35

Originally Posted By: Consigliere
Quote:
Pytanie to bylo stawiane nie raz jednak nie uzyskałem dokladnej odpowiedzi. Próbuję wypłacić pieniążki z BAW.

Wyskakuje mi jednak komunikat "BAN nieaktywny! Nie używaj spacji i myślników podczas wpisywania kodu."

kompletnie tego nie rozumiem gdyż nigdzie nie użyłem żadnego myślnika ani spacji.
jak mam to wpisywać? PL+cyfry 3-10 mojego numeru konta czy jakoś inaczej? próbowałem także PL+cały mój numer konta i nadal nic.. prosze o pomoc!


mam ten sam problem wpisuje jako iban PL i jedym ciagiem numer swojego konta czyli 26 cyfr bez efektu ciagle ten sam komunikat Iban nieaktywny.... może ktos uporał sie z tym problemem? byłbym wdzieczny za odpowiedz


ja wlasnie mam ten sam problem przy probie wyplaty wczoraj i dzis ,jako ze minelo sporo czasu od Waszych zapytan w tej sprawie chcialem sie dowiedziec jak ten problem zostal rozwiazany aby moc skutecznie wyplacic pieniadze z konta aby ten komunikat zwiazany z IBANem nie blokowal mozliwosci wyplaty z konta bwinu na konto bankowe ?
Posted by: Dejmien

Re: Kody SWIFT - 19/12/2006 07:12

Spróbój wpisać PL przed numerkiem, mi pomoglo \:\)
Posted by: jamar0

Re: Kody SWIFT - 20/12/2006 14:55

a co wpisujemy w polu Branch Number? ;\)
Posted by: Baqu

Re: Kody SWIFT - 22/12/2006 10:18

też własnie to potrzebuje i z tego co znalazłem tutaj:

http://en.wikipedia.org/wiki/International_Bank_Account_Number

* Polish (28) IBAN format: PLkk BBBB BBBk CCCC CCCC CCCC CCCC

B = bank code (1-3 institution ID, 4-7 branch), C = account No., kk = check digits. There are no letters in the code. The single "k" after bank code is the now redundant check digit of the former system, preserved in IBAN.



zgodnie z tym co napisano w 1 poscie tego tematu wychodzi iz jest to

yyyyyyyy - kod banku (8 cyfr)
Posted by: Poetik

Re: Kody SWIFT - 15/01/2007 22:54

account holder name? o co chodzi;>
branch number? co wpisac

i jaki swift ma pko bank polski?
Posted by: lupus

Re: Kody SWIFT - 16/01/2007 11:26

Na PIERWSZEJ stronie tematu
PKO BP - BPKOPLPW

To drugie tez gdzies tu bylo juz tlumaczone, poszukaj ;\)
Posted by: Poetik

Re: Kody SWIFT - 19/01/2007 22:48

przewalilem temat no i ani account holder name ani branch numberu nie znalazlem, moglbym nie ktos oswiecic? ;\)

dziekuje.
Posted by: tommy190

Re: Kody SWIFT - 21/01/2007 21:58

czy MBank zmienil Kod SWIFT ?? i co trzeba zrobic jesli w Bwin sie ma zapisane w pamieci konto ze starym Kodem? PROSZE O POMOC
Posted by: weed

Re: Kody SWIFT - 21/01/2007 22:05

Originally Posted By: PierrePoetik
przewalilem temat no i ani account holder name ani branch numberu nie znalazlem, moglbym nie ktos oswiecic? ;\)

dziekuje.


w branch number wpisz zero, a account holder name to w sensie doslownym "imie wlasciciela konta" nei wiem czy z nazwiskiem czy bez...
Posted by: weed

Re: Kody SWIFT - 21/01/2007 22:06

Originally Posted By: tommy190
czy MBank zmienil Kod SWIFT ?? i co trzeba zrobic jesli w Bwin sie ma zapisane w pamieci konto ze starym Kodem? PROSZE O POMOC


zmienil, ale transakcje na stary nadal dzialaja... nowy znajdziesz w temacie o mbanku
Posted by: Poetik

Re: Kody SWIFT - 22/01/2007 22:10

dziekuje weed. bardzo dziekuje ;\)
Posted by: tommy190

Re: Kody SWIFT - 23/01/2007 20:37

Prosze o pomoc w nastepujacej sytuacji. Po zmienieniu Kodu przez mBANK nie moge poprawic tego Kodu u buka w zapisanym koncie bankowym poniewaz go zapisalem na zawsze i co mam teraz zrobic? Albo czy ktos sie orientuje czy na stary Kod Swift przychodza przelewy do mBANKU?
Posted by: Poetik

Re: Kody SWIFT - 26/01/2007 22:16

jak najlepiej wpisac nazwe pko?
Posted by: DJ SACHI

Re: Kody SWIFT - 28/01/2007 21:39

mam problem przy wypłacie kasy z Expekta pytaja mnie abym podałem nazwe bank na któr chce rpzelac kase i adres ale nie wiem czy adres mojego bank czy mój wie ktoś ?
Posted by: static-x

Re: Kody SWIFT - 28/01/2007 21:41

Originally Posted By: DJ SACHI
mam problem przy wypłacie kasy z Expekta pytaja mnie abym podałem nazwe bank na któr chce rpzelac kase i adres ale nie wiem czy adres mojego bank czy mój wie ktoś ?


adres banku
Posted by: DJ SACHI

Re: Kody SWIFT - 28/01/2007 21:44

dzieki a jaka sume najwieksza wypłącaja ?
Posted by: miazoo

Re: Kody SWIFT - 30/01/2007 14:30

A co 1 000 000 E masz do wyplaty ze sie martwisz?

Kazda sume Ci wyplaca
Posted by: Poetik

Re: Kody SWIFT - 02/02/2007 22:53

zna ktos moze adres pko bank polski, ten ktory podaje sie przy przelewach czyli glownego oddzialu? dziekuje.
Posted by: buszmen

Re: Kody SWIFT - 04/02/2007 14:47

Mam pytania:

Czym jest SORT CODE(i czy posiada go PKO BP)?

i drugie: czym różni się KOD banku od kodu Swift?
Posted by: th0mas

Re: Kody SWIFT - 05/03/2007 18:51

NRB - Numer Rozliczeniowy Banku. chodzi o BGŻ S.A

Co to jest?
Posted by: Szewa

Re: Kody SWIFT - 05/03/2007 18:58

Originally Posted By: th0mas
NRB - Numer Rozliczeniowy Banku. chodzi o BGŻ S.A

Co to jest?


Cyfry od 3 do 10 rachunku bankowego.
Posted by: th0mas

Re: Kody SWIFT - 05/03/2007 19:05

Dziękuję.
Posted by: CaleZycieNaMelanzu

Re: Kody SWIFT - 17/03/2007 08:16

chce zarejestrować swoje konto bankowe na netellerze i musze wpisać swift i jakiś numer iban z góry dzięki za odpowiedź konto mam w mBanku
Posted by: michal392

Re: Kody SWIFT - 18/03/2007 19:07

Moze mi ktos powiedziec jaki mam wpisywac kod SWIFT przy wyplatach na mbank, tzn ten nowy czy stary?
Posted by: Logan

Re: Kody SWIFT - 19/03/2007 10:48

Ja wczoraj wpisalem nowy
Posted by: Heart

Re: Kody SWIFT - 09/04/2007 01:25

Czy Skok Stefczykama swój SWIFT?
Posted by: yaaho

Re: Kody SWIFT - 09/04/2007 01:56

Originally Posted By: Heart
Czy Skok Stefczykama swój SWIFT?


0-801 600 100

na ich stronie znalazlem numer na ich infolinie, zadzwon i sie spytaj, bo watpie, zeby ktos tutaj to wiedzial
Posted by: micha$

Re: Kody SWIFT - 09/04/2007 05:08

Originally Posted By: Heart
Czy Skok Stefczykama swój SWIFT?


Nie bo nie jest bankiem.
Posted by: micha$

Re: Kody SWIFT - 09/04/2007 05:11

Originally Posted By: micha$
Originally Posted By: Heart
Czy Skok Stefczykama swój SWIFT?


Nie bo nie jest bankiem.

Źle napisałem. Niebanki też mogą mieć kod swift.
Dla Stefczyka znalazłem NBPLPLPW, ale należy on do NBP.
Skok prawdopodobnie nie posiada własnego swifta.
Posted by: mjeciu

Re: Kody SWIFT - 14/04/2007 00:58

tu macie wiecej o kodach swift:
http://typuje.pl/artykuly-kod-swift-bic-iban/3.html
Posted by: Fafik

Re: Kody SWIFT - 30/05/2007 03:57

BIC (Swift) jaki ma mBank? aktualny?
Posted by: Robertj

Re: Kody SWIFT - 30/05/2007 18:45

mBank: BREXPLPWMBK
Posted by: SJS

Re: Kody SWIFT - 16/06/2007 21:04

Probuję wypłacić pieniądze z moneybookers do banku bzwbk i mam być może "lamerskie" pytanie czy Numer Rozliczeniowy Banku to jest IBAN?.
Posted by: Logan

Re: Kody SWIFT - 16/06/2007 21:12

Iban jest to 26 cyfrowy numer konta poprzedzony symbolem kraju w naszym przypadku PL,a Numer Rozliczeniowy Banku to sa chyba cyfry 3-10 z konta
Posted by: pescar

Re: Kody SWIFT - 25/06/2007 17:01

Chce wypłacić kasę z bwin i trzeba podać nazwę banku. Konto mam w mBanku i jako nazwę trzeba podać mBank? BRE Bank czy BRE Bank SA? Proszę o szybką odpowiedź.
Posted by: italodisco70

Re: Kody SWIFT - 06/07/2007 05:49

Przegladam te 9 stron pytan i nigdzie nie ma odp co to jest dokladnie sortcode banku,ciagle odpow o ibanie,swifcie,czy ktos moze w koncu podac odp??
Posted by: Robertj

Re: Kody SWIFT - 06/07/2007 22:49

Sort code - numer rozliczeniowy banku. Jest to 8 cyfr w numerze konta, od 3 do 10 włacznie, np dla mBanku sort code to 11402004.
Posted by: rymoholik

Re: Kody SWIFT - 07/09/2007 20:23

Moze wie ktos co to jest BRANCH CODE? i jaki jest ten kod banku PKO SA?

Bylbym wdzieczny za pomoc
Pozdrawiam
Posted by: lleyton

Re: Kody SWIFT - 08/09/2007 06:56

probuje od paru dni wyplacic pieniadzez ladbrokes na konto- jednak ciagle sie nie udaje- support maja jakis uposledzony- wiec prosze was o pomoc czy ktos moze rozszyfrowac ponizsze hasla?


Account Holding Branch *
Account Holder Name *
Sort Code
Bank Code
Branch Code
Account Number
Bank Key
Posted by: rymoholik

Re: Kody SWIFT - 08/09/2007 18:09

Widze ze tez potrzebujesz branch code.

sort code - to kod banku 8 cyfr od 3-10 cyfry numeru twojego rachunku wlacznie

account number to numer konta cale 26 cyfr
account holder name - imie i nazwisko wlasciciela konta
account holding branch - tu chyba chodzi o nazwe oddzialu twojego banku, pewnie masz to napisane na comiesiecznym wyciagu z konta

bank key - mozliwe ze tu chodzi o kod SWIFT banku ale nie jestem pewien

P.S jak sobie poradzisz z branch code to daj znac. Mi nie chca wyplacic bo niby potrzebuja ten 3-cyfrowy? kod
Posted by: lleyton

Re: Kody SWIFT - 09/09/2007 22:02

póki co chca zebym im przeslal skany paszportu, wyciagu bankowego i karty
coz zrobic- pare euro tam mam w tym ladbrokes wiec im posle- zobaczymy jak dalej pojdzie
Posted by: DoQ

Re: Kody SWIFT - 09/10/2007 19:15

Bank Spółdzielczy w Kąty Wrocławskie
kod SWIFT: POLUPLPR
Posted by: Poetik

Re: Kody SWIFT - 02/11/2007 02:46

pko bank polski jaki ma swift? dzieki
Posted by: Paździoch

Re: Kody SWIFT - 02/11/2007 02:48

Originally Posted By: Poetik
pko bank polski jaki ma swift? dzieki

a wystarczy na pierwszą strone tematu zajrzeć \:p
Posted by: comp

Re: Kody SWIFT - 12/11/2007 16:37

jaki adres podawać jak sie wypłaca na inteligo? ostatnio wpisałem taki jaki podała mi obsługa inteligo czyli PKO BP SA CBE inteligo 00-095 Warszawa ale victor mi cofnął wypłatę,chciałbym uniknąć takich problemów ale nie wiem jaki mam adres wkoncu wpisywać?
Posted by: jackm

Re: Kody SWIFT - 12/11/2007 16:41

ja wpisuje PKO BP ul.Pulawska 14 00-095 Warszawa a kod SWIFT: BPKOPLPW i bez problemowo dochodzi kasa
Posted by: yaaho

Re: Kody SWIFT - 12/11/2007 19:29

Originally Posted By: comp
jaki adres podawać jak sie wypłaca na inteligo? ostatnio wpisałem taki jaki podała mi obsługa inteligo czyli PKO BP SA CBE inteligo 00-095 Warszawa ale victor mi cofnął wypłatę,chciałbym uniknąć takich problemów ale nie wiem jaki mam adres wkoncu wpisywać?


PKO BP SA
Al.Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa.
Posted by: john

Re: Kody SWIFT - 28/11/2007 07:07

mbank zmienil SWIFT na taki BREXPLPWMBK>? dobrze wyczailem??
Posted by: Robertj

Re: Kody SWIFT - 30/11/2007 01:07

Originally Posted By: john
mbank zmienil SWIFT na taki BREXPLPWMBK>? dobrze wyczailem??

Stary kod też działa.
Posted by: pizdzibój

Re: Kody SWIFT - 22/01/2008 00:58

Bank BPH SA zmienił nazwę na PEKAO SA czy kod SWIFT sie zmienił?
Posted by: pizdzibój

Re: Kody SWIFT - 22/01/2008 11:17

PEKAO SA - PKOPPLPW
czy to znaczy że to jest teraz kod SWIFT mojego banku?
Posted by: madel

Re: Kody SWIFT - 03/03/2008 02:54

podbijam pod pytanie pizdzibója, wie ktoś może jaki SWIFT mają posiadacze konta w PEKAO SA którzy wcześniej mieli konto w Bank BPH SA?
Posted by: Lajmer

Re: Kody SWIFT - 09/03/2008 17:40

Witam, mam zamiar pierwszy raz wyplacic pieniadze z bukmachera na konto Inteligo i co chwila widze na forum inne nazwy tego banku i inny adres. Bylby ktos tak mily i podal wszystkie dane potrzebne do wyplaty pieniedzy na konto w tym banku. dzieki
Posted by: Zulus

Re: Kody SWIFT - 19/03/2008 19:40

Panowie jaki jest kod SWIFT mBanku?
Posted by: raiders_

Re: Kody SWIFT - 24/03/2008 20:42

Originally Posted By: Zulus
Panowie jaki jest kod SWIFT mBanku?


Kody wszystkic bankow
http://www.zarabiaj.net/kody_swift.php

http://www.swift.przelew.com/
Posted by: zenek_z_kulu

Re: Kody SWIFT - 22/04/2008 20:31

A czy przypadkiem mBank nie zmienił ostatnio siedziby - adresu w Łodzi i tak samo kodu SWIFT?
na stronie mbanku wyczytałem to:

"Aby wykonać przelew z zagranicy na rachunek w mBanku, podaj:
· pełny 26-cyfrowy numer rachunku odbiorcy przelewu i "PL" przed numerem rachunku /IBAN/
· imię i nazwisko odbiorcy przelewu lub nazwa firmy w przypadku przelewu na rachunek firmowy (imię i nazwisko/ nazwa firmy odbiorcy musi być zgodne z numerem rachunku, w przeciwnym wypadku przelew będzie wstrzymywany do czasu wprowadzenia przez bank nadawcy korekty danych odbiorcy)
· adres odbiorcy przelewu
· tytuł przelewu
· kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
· nazwę i adres banku odbiorcy przelewu: BRE Bank S.A. INTERNET BANKING, al. Piłsudskiego 3, 90-368 Łódź
· SORT CODE/numer rozliczeniowy - 11402004"

a Bankier.pl podaje:
[http://]http://www.bankier.pl/narzedzia/pf/dostawcy/?dostawca_id=74[/http://]
Posted by: zenek_z_kulu

Re: Kody SWIFT - 22/04/2008 20:54

własnie potwierdziłem to info. kody SWIFT podane na stronach przez raidersa sa nieaktualne!
Posted by: thxluk

Re: Kody SWIFT - 25/04/2008 22:38

Witam.
Czy jest mozliowśc aby nr IBAN był 25cyfrowy!Chodzi mi konkretnie o rachunek w banku Credit du nord!
pozdrawiam
Posted by: DRAGO

Re: Kody SWIFT - 18/08/2008 21:13

czasami u buków widze oprócz SWITFU i IBAN przy wypłacie np przez bank trasfer cos takiego jak adres banku filii

Mam jedno pytanie, co wpisać przy wypłacie w miejscu adres banku/filii, dokładny adres banku(siedziby w Polsce) czy filii tego banku najbliższj mojej chaty i po co to przecież INTELIGO to konto internetowe ?
Posted by: Jakubosiu

Re: Kody SWIFT - 18/08/2008 21:32

adres inteligo ogolny masz tam w zakladce kontakt na stronie int
Posted by: smerfoo

Re: Kody SWIFT - 26/08/2008 14:40

czy zna ktos moze kod swift do euro banku?
Posted by: kamtek

Re: Kody SWIFT - 26/08/2008 17:38

google nie boli

Nazwa banku: Eurobank EFG
Numer centrali: 23400009
Kod SWIFT banku: EFGBPLPW
Prezes: Kazimierz Stańczak
Posted by: smerfoo

Re: Kody SWIFT - 26/08/2008 18:24

Originally Posted By: kamtek1
google nie boli

Nazwa banku: Eurobank EFG
Numer centrali: 23400009
Kod SWIFT banku: EFGBPLPW
Prezes: Kazimierz Stańczak


Tak tylko mi chodzi o kod do innego banku
EURO BANK S.A.
ul. Św.Mikołaja 72
50-126 Wrocław
Posted by: Baqu

Re: Kody SWIFT - 31/08/2008 19:56

Originally Posted By: smerfoo
czy zna ktos moze kod swift do euro banku?


chyba najlapiej po prostu do nich zadzwonić:

Infolinia: 0801 700 200
Telefon: (71) 795-55-00
Posted by: laser

Re: Kody SWIFT - 24/11/2008 18:28

Przelewy przychodzace z zagranicy w Eurobanku obslugiwane sa przez WBKBZ i dlatego swift wyglada nastepujaco:

WBKPPLPP
Posted by: chris

Re: Kody SWIFT - 29/12/2008 05:31

Panowie moze glupie pytanie, ale chyba z 2 lata korzystalem tylko z MB i Net.

Jak chce wyplacic z Unibetu, to mam:

Nazwa banku
Waluta banku
Nazwisko właściciela konta
Numer konta
BIC (SWIFT) Required for EUR only
IBAN Required for EUR only
Kwota PLN

co nalezy wpisac pod IBAN?
Posted by: jadanek

Re: Kody SWIFT - 29/12/2008 05:58

PL?
Posted by: muchinio

Re: Kody SWIFT - 29/12/2008 06:45

Originally Posted By: termii
PL?
Tak PL, i dalej numer konta, jeeli na polskie konto oczywiscie
Posted by: chris

Re: Kody SWIFT - 29/12/2008 07:32

Dzieki piwo
Posted by: donic

Re: Kody SWIFT - 07/05/2009 04:56

Moze mi ktos napisac jak prawidlowo wpisac numer konta w ipko, zeby wyslac temu Niemcowi przelew?

Kontoinformation:
Firma Schmetterball
Konto: 96273118
BLZ 66391200
Volksbank Bruchsal-Bretten eG
BIC: GENODE61BTT
IBAN: DE95663912000096273118
Posted by: budzias

Re: Kody SWIFT - 09/05/2009 04:49

panowie proszę o pomoc.

Kody ING
Branch code
Bank Code

Co to jest ?:)
Posted by: Nika8332

Re: Kody SWIFT - 05/09/2012 03:24

jaki jest IBAN lub BIC (SWIFT) do BZWBK , dzieki za szybka odp i pomoc
Posted by: Gaske

Re: Kody SWIFT - 05/09/2012 03:27

http://www.bzwbk.pl/przydatne-informacje/pytania-i-odpowiedzi/konta/pytania-i-odpowiedzi-konta.html
Posted by: Angel2

Re: Kody SWIFT - 01/03/2014 20:51

http://www.swift-iban.com/kod-swift.php Tutaj jest lista wszystkich kodów SWIFT/IBAN/BIC banków polskich :)
Posted by: Isildur

Re: Kody SWIFT - 24/01/2015 13:18

Witam

Czy przy przelewach bankowych w bettsonie trzeba wpisywać kod Swift i Iban przy zleceniu wypłaty ??